Ticker Tape by TradingView
Citigroup zveřejnila výsledky za 4Q, které ovlivnila jednorázová položka
Americká banka Citigroup reportovala výsledky za 4Q 2025. Výsledky negativně ovlivnil prodej ruské divize AO Citibank. Citi očekává, že čistý úrokový výnos bez zahrnutí divize finančních trhů v roce 2026 meziročně vzroste o 5–6 %. Banka nadále cílí na rentabilitu vlastního hmotného kmenového kapitálu (ROTCE) v rozmezí 10 až 11 % v roce 2026.

Výsledky společnosti Citigroup (C) za 4Q 2025 | ||
| 4Q 2025 | 4Q 2024 |
Výnosy (mld. USD) | 19,87* | 19,47 |
Čistý zisk (mld. USD) | 2,47* | 2,86 |
Zisk na akcii (EPS, USD/akcie) | 1,19* | 1,34 |
*Představenstvo banky minulý měsíc schválilo prodej ruské divize AO Citibank, což vedlo ke ztrátě před zdaněním ve výši přibližně 1,2 mld. USD. Při očištění by výnosy činily 21 mld. USD, čistý zisk 3,6 mld. USD a zisk na akcii 1,81 USD.
Výsledky
Výnosy Citigroup meziročně vzrostly o 2 % na 19,87 mld. USD. Bez započtení jednorázové položky vzrostly meziročně o 8 %.
Čisté úrokové výnosy zaznamenaly meziroční růst o 14 % na 15,67 mld. USD při konsensu 14,89 mld. USD. Neúrokové výnosy meziročně poklesly o 27 % na 4,21 mld. USD.
Vývoj čistých úrokových výnosů a čisté úrokové marže

Zdroj: Citigroup
Divize služeb vygenerovala výnosy ve výši 5,94 mld. USD při očekávání 5,33 mld. USD. Meziročně vzrostly o 15 %.
Výnosy z divize finančních trhů činily 4,54 mld. USD při konsensu 4,45 mld. USD, když výnosy z obchodování dluhopisů, měn a komodit (FICC) zaznamenaly meziroční pokles o 1 % a dosáhly 3,46 mld. USD, nad tržním očekáváním ve výši 3,29 mld. USD a obchodování s akciemi bance vyneslo 1,08 mld. USD, což také reprezentuje meziroční pokles o 1 %. Konsensus byl 1,16 mld. USD.
Výnosy z divize bankovnictví zaznamenaly meziroční růst o 78 % na 2,21 mld. USD při odhadu 2,0 mld. USD. Výnosy z investičního bankovnictví dosáhly 1,27 mld. USD.
Divize Správy majetku dosáhla výnosů 2,13 mld. USD při očekávání 2,2 mld. USD. Meziročně vzrostly o 7 %.
Výnosy z divize amerického osobního bankovnictví zaznamenaly meziroční růst o 3 % na 5,29 mld. USD při konsensu 5,31 mld. USD.
Provozní náklady činily 13,84 mld. USD, meziročně tak vzrostly o 6 %. Náklady na riziko meziročně klesly o 14 % na 2,22 mld. USD.
Rentabilita vlastního kmenového kapitálu (ROCE) dosáhla 4,5 % oproti 5,4 % ve 4Q 2024. Rentabilita vlastního hmotného kmenového kapitálu (ROTCE) dosáhla 5,1 % při očekávání 6,08 %. Ukazatel kapitálové přiměřenosti CET1 byl na úrovni 13,2 %. Ke konci 4Q dosáhl objem úvěrů výše 752,2 mld. USD, tedy nad konsensem ve výši 739,56 mld. USD. Objem vkladů zaznamenal meziroční růst o 9 %, když dosáhl 1,40 bil. USD.
Výhled
Citi očekává, že čistý úrokový výnos bez zahrnutí divize finančních trhů v roce 2026 meziročně vzroste o 5–6 %. Banka nadále cílí na rentabilitu vlastního hmotného kmenového kapitálu(ROTCE) v rozmezí 10 až 11 % v roce 2026.
Výhled meziročního vývoje čistých úrokových výnosů

Zdroj: Citigroup
Komentář CEO
„Díky rekordním výnosům a pozitivní provozní páce v každé z našich pěti divizí byl rok 2025 rokem významného pokroku. Ukázali jsme, že námi realizované investice pohánějí silný růst celkových výnosů. Růst v divizi služeb byl podpořen hlubšími vztahy s klienty a novými klientskými mandáty, divize finančních trhů si udržela pozici v první trojce a zlepšila svou návratnost, bankovnictví hrálo klíčovou roli v mnoha významných transakcích roku, divize správy majetku dosáhla silných výsledků a zahájila několik významných partnerství a americké osobní bankovnictví zdvojnásobilo svou návratnost díky zaměření na aktivitu zákazníků a nové, inovativní produkty,“ uvedla generální ředitelka Jane Fraser.
„Našim akcionářům jsme vrátili přes 17 mld. USD kapitálu, nejvíce od dob pandemie, včetně 13 mld. USD formou zpětných odkupů akcií. Rok jsme zakončili s ukazatelem kapitálové přiměřenosti CET1 ve výši 13,2 %, což je o 160 bazických bodů nad naším regulatorním požadavkem. Máme dostatek kapitálu na podporu našeho růstu a zároveň můžeme pokračovat v navracení přebytečného kapitálu akcionářům,“ pokračovala Fraser.
„Do roku 2026 vstupujeme s viditelnou dynamikou napříč celou společností. Jsme odhodláni dosáhnout našeho letošního cíle rentability vlastního hmotného kmenového kapitálu (ROTCE) ve výši 10–11 % a připravit Citi na další zvyšování výnosů nad tuto úroveň v nadcházejících letech,“ uzavřela Fraser.
Vývoj akcie

Akcie Citigroup Inc (C) v úvodu obchodování oslabují o 2,3 % na 113,62 USD | |||
Ukazatel |
| Ukazatel |
|
Kapitalizace (mld. USD) | 203,3 | P/E | 15,4 |
Vývoj za letošní rok (%) | -2,6 | Očekávané P/E | 11,2 |
52týdenní minimum (USD) | 55,5 | Prům. cílová cena (USD) | 130,3 |
52týdenní maximum (USD) | 124,2 | Dividendový výnos (%) | 2,0 |
Michal Bárta, Fio banka, a.s.
Zdroj: Citigroup, Bloomberg
Klíčová slova: Akcie | Bloomberg | CEO | Dividendový výnos | Investice | Marže | P/E | Riziko | Ukazatel | Výnos | Zisk na akcii | Banky | USD | Citibank | Obchodování | Citigroup | Zisk | Výsledky | Obchodování s akciemi | EPS | Akcie Citigroup | Banka | Fio banka | Cena | Fio | Cílová cena | ROCE | Bankovnictví | Citi | Odhodlání | Kapitalizace | Výhled | Konsensus | Výnosy | Očekávání | Úrokový výnos | Obchodování dluhopisů | Čistý zisk | Objem | Ředitelka | Návratnost | Pokles | Meziroční růst | Pandemie | Vývoj | Růst | Americká banka | Představenstvo | Rentabilita | Vývoj akcie | Silný růst | Cíle | Prodej | Divize | Čisté úrokové výnosy | Úrokové výnosy | Provozní náklady | Objem vkladů | Společnosti | Výsledky společnosti | 3М | Objem úvěrů | Partnerství | Správy majetku | Fraser | Fio banka, a.s. | Rok 2025 | Michal Bárta | Náklady |
Čtěte více
-
Citi: Ani v Japonsku nebylo tak zle, jako bude v eurozóně, odnese to hlavně CEE region
Ať už bude závěr evropského summitu jakýkoliv, eurozóna padá do recese. A nebude... -
Citi: České sazby půjdou až k nule, intervence čekejte při posílení pod 24 CZK/EUR. Příští roku euro za 25,70
Ještě dnes jsou úrokové sazby ČNB sice 0,5 procenta, na konci roku už to ale velmi pravděpodobně bude 0,0... -
Citi: Dolarový cyklus je u konce, vše může skončit monetárním chaosem
V našich projekcích dalšího vývoje na měnových trzích se nyní odráží mnohem lepší krátkodobý výhled pro rozvíjející se trhy (EM). K tomu se přidává končící dolarový cyklus. Trhy totiž ve srovnání s dřívějšími očekáváními nyní počítají s tím, že Fed bude svou politiku normalizovat mnohem pomaleji. My sami dokonce čekáme, že měnová politika zemí G3 bude charakterizována konvergencí namísto dříve očekávaných rostoucích rozdílů. Tyto faktory významně snižují momentum dolarového býčího cyklu, který byl patrný v předchozích letech. -
Citigroup jmenovala nového šéfa korporátního bankovnictví pro Jižní a Jihovýchodní Asii
Americká banka Citigroup oznámila jmenování Prashanta Thakkera do funkce šéfa Corporate Bank pro region Jižní a Jihovýchodní Asie. Podle interního memoranda, vstupuje toto rozhodnutí v platnost okamžitě a znamená zásadní změnu v řízení aktivit banky v dynamickém asijsko-pacifickém regionu. -
Citigroup otevírá dveře kryptu: Zvažuje služby pro stablecoiny i správu ETF
Citigroup, jedna z největších bank na světě, zvažuje vstup do oblasti správy stablecoinů a digitálních aktiv, čímž reaguje na nedávné legislativní změny ve Spojených státech, které otevírají nové příležitosti pro tradiční finanční instituce v sektoru kryptoměn. -
Citigroup oznámila výnosy z obchodování za 2Q výrazně nad odhady, čistý zisk vzrostl o 45 %
Americká banka Citigroup zveřejnila výsledky hospodaření za druhé čtvrtletí roku 2026. Výnosy ze segmentu Markets výrazně překonaly průměrný odhad analytiků, podobně jako výnosy z investičního bankovnictví. Čistý zisk banky meziročně vzrostl o 45 %. -
Citigroup prodá svou ruskou divizi, očekává ztrátu 1,2 miliardy dolarů
Společnost Citigroup oznámila, že její představenstvo schválilo prodej ruské divize AO Citibank investiční společnosti Renaissance Capital, čímž završuje svůj víceletý odchod z ruského trhu. Transakce, která má být dokončena v první polovině roku 2026, podle banky povede k ztrátě před zdaněním ve výši přibližně 1,2 miliardy USD, převážně kvůli kurzovým rozdílům. -
Citigroup propustí 3 500 technologických pracovníků v Číně, bankovní byznys zůstává nedotčen
Americká banka Citigroup Inc. oznámila, že v rámci globální restrukturalizace sníží počet technologických pozic v Číně o přibližně 3 500, přičemž se jedná o zaměstnance ve vývojových centrech v Šanghaji a Ta-lienu. Snižování počtu zaměstnanců má být dokončeno na začátku čtvrtého čtvrtletí roku 2025. Část pozic bude přesunuta do jiných regionálních center v rámci celosvětové sítě banky. -
Citigroup reportovala solidní výsledky za 2Q, výnosy z obchodování překonaly očekávání
Americká banka Citigroup reportovala za 2Q 2025. Bankovní dům reportoval solidní výsledky, které byly taženy výnosy z obchodování na finančních trzích. Podle analytiků Citigroup excelovala v období volatility, která byly způsobena celní politikou Donalda Trumpa. -
Citigroup v předobchodní fázi klesá navzdory lepším tržbám z obchodování
Citigroup (C.US) dnes před zahájením obchodní seance na Wall Street oznámila výsledky za 4. čtvrtletí 2022 a celý rok 2022. Výsledky se ukázaly jako smíšené. Tržby vyšly mírně lepší, než se očekávalo, zatímco zisk nedosáhl. Banka hlásí solidní překonání výnosů z obchodování s pevnými výnosy. Celoroční výnosy z obchodování s pevnými výnosy meziročně vzrostly o 13 %. V případě obchodování s akciemi už situace tak růžově nevypadala, když výnosy za 4Q 2022 meziročně klesly o 14 % a celoroční výnosy o 9 %. Citigroup nicméně uvedla, že je na dobré cestě ke splnění svých střednědobých cílů v oblasti výnosů. Investory to však zřejmě nepřesvědčilo, protože akcie Citigroup se v předobchodní fázi obchodují o téměř 3 % níže. -
Citi Predicts Steel Price Cuts in China Will Boost Margins, Impact on Iron Ore Uncertain
Citi analysts have offered insights into the potential effects of upcoming reforms in China’s steel industry, highlighting a likely “Supply-Side Reform 2.0” that could lead to reduced steel production and exports from China. -
Citi pro rok 2012 čeká zaostávání akcií střední Evropy včetně českých, cílové ceny ale stále slibné... Sektorově sází na telekomy či energetiku
Přízni se netěší české akcie v nové analýze Citi pro vývoj trhů střední a východ... -
Citi předává správu 80 miliard USD společnosti BlackRock: restrukturalizace wealth managementu pokračuje
Citigroup oznámila, že uzavřela dohodu se společností BlackRock, která nově převezme správu aktiv v hodnotě přibližně 80 miliard USD pro klienty divize privátního bankovnictví. Tento krok je součástí širší strategie Citi na zefektivnění wealth managementu a soustředění se více na poradenství a strategii, nikoliv samotnou správu portfolií. -
Citi převede aktiva za 80 miliard USD pod správu BlackRock
Citigroup oznámila zásadní změnu v oblasti správy majetku. Banka převede přibližně 80 miliard USD klientských aktiv z vlastní divize wealth managementu pod správu společnosti BlackRock Inc. Cílem tohoto kroku, který odstartuje ve čtvrtém čtvrtletí 2025, je zefektivnit provoz a zaměřit se více na poradenské služby. -
Citi varuje před dalším propadem ropy 🚨 Brent může klesnout až k 60 USD 🛢️
Cena ropy Brent by podle analytiků Citigroup mohla do konce roku pokračovat v poklesu a dostat se až k úrovni 60 USD za barel. Hlavním důvodem je postupné odeznívání napětí kolem Hormuzského průlivu, normalizace lodní dopravy a návrat pozornosti investorů zpět k fundamentům ropného trhu. -
Citi varuje před rostoucím rizikem cel v dubnu, euro by mohlo dále oslabit vůči dolaru
Podle analytiků Citi by evropská měna mohla v následujících měsících čelit dalšímu poklesu vůči americkému dolaru kvůli sílícím obavám z obchodních bariér. Banka se domnívá, že negativní dopady cel na Evropskou unii převýší jakékoli potenciální výhody z plánovaných evropských fiskálních opatření. -
Citi vidí Ether na konci roku na 4 300 USD, býčí scénář sahá až k 6 400 USD
Investiční banka Citigroup zveřejnila svou novou cílovou cenu pro kryptoměnu Ether (ETH) ke konci roku 2025, kterou stanovila na 4 300 USD. Tento odhad reflektuje rostoucí investorský zájem o Ethereum, zejména v souvislosti s rozvojem stablecoinů, tokenizace aktiv a možností stakingu, které činí Ether atraktivnější alternativou oproti Bitcoinu. -
Citi: Zlato může do konce roku 2025 klesnout pod 3 000 USD, stříbro má opačný výhled
Investiční banka Citi revidovala svůj krátkodobý i dlouhodobý výhled pro cenu zlata směrem dolů. Podle její poslední analýzy by se mohla cena zlata dostat pod hranici 3 000 USD za unci již koncem roku 2025 nebo začátkem roku 2026. Důvodem je očekávané ochlazení investiční poptávky a rostoucí důvěra v globální hospodářský růst. -
Citi znížila rating amerických a britských akcií a zvýšila rating európskych akcií 🔎
Citi znížila hodnotenie akcií v USA a Spojenom kráľovstve z nadvážených na neutrálne a zvýšila hodnotenie európskych akcií na nadvážené. Citi konštatuje, že európske akcie sa obchodujú s výrazným diskontom v porovnaní s americkými akciami a oceňujú sa s primeranejším rastom ziskov. Stratégovia už v minulom štvrťroku zvýšili rating amerických akcií, ale silný rast od začiatku roka ich viedol k návratu na vedľajšiu koľaj. -
Civilní letectví čeká redefinice
Není to tak dávno, co trh předpověděl, že lidé už nikdy nebudou létat, dokud nebude existovat vakcína COVID-19, a že některé letecké společnosti zkrachují. Pandemie COVID-19 vážně zasáhla odvětví leteckých společností, přičemž většina leteckých společností přerušila lety o přibližně 90 % ve srovnání se stejným obdobím roku 2019. Největší evropská nízkonákladová společnost Ryanair sama v současnosti provozuje méně než 20denních letů, což představuje 99% pokles letů oproti letovému plánu před COVID-19, který měl 2 500denních letů.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Burza v LA chtěla sesadit Wall Street. Místo ropných obchodů dnes místem duní basy
Ošidil hosty v restauraci a pak obral Ameriku o miliony. Nápad na obří podvod dostal Ponzi náhodou
Po plném vstupu pravidel MiCA v platnost v celé Evropě přichází eToro s nabídkou 5% cashbacku v akciích za převod kryptoměn
Stáhnutí a orientace v platformě, kde budeme pracovat a tvořit obchodní roboty - Multicharts (3. dlíl)
Červen 2026 byl pro klienty VIP zóny FXstreet.cz další ziskový měsíc
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (červen 2026)
Akciové indexy: Skutečná diverzifikace, nebo jen iluze? (20. díl)
Risk of Ruin v prop tradingu: Kolik ztrát přežije prop účet?
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
Burza v LA chtěla sesadit Wall Street. Místo ropných obchodů dnes místem duní basy
Ošidil hosty v restauraci a pak obral Ameriku o miliony. Nápad na obří podvod dostal Ponzi náhodou
Po plném vstupu pravidel MiCA v platnost v celé Evropě přichází eToro s nabídkou 5% cashbacku v akciích za převod kryptoměn
Stáhnutí a orientace v platformě, kde budeme pracovat a tvořit obchodní roboty - Multicharts (3. dlíl)
Červen 2026 byl pro klienty VIP zóny FXstreet.cz další ziskový měsíc
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (červen 2026)
Akciové indexy: Skutečná diverzifikace, nebo jen iluze? (20. díl)
Risk of Ruin v prop tradingu: Kolik ztrát přežije prop účet?
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
Denní kalendář událostí
V USA týdenní statistický bulletin API
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA průmyslová produkce
V USA stavební povolení
V eurozóně index CPI
V USA zásoby zemního plynu
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V USA výrobní index z oblasti Filadelfie
V USA maloobchodní tržby
V USA týdenní statistický bulletin API
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA průmyslová produkce
V USA stavební povolení
V eurozóně index CPI
V USA zásoby zemního plynu
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V USA výrobní index z oblasti Filadelfie
V USA maloobchodní tržby
Tradingové analýzy a zprávy
Forex: Dolar oslabuje po zprávě o překvapivě výrazném poklesu inflace v USA
Nový šéf Fedu slíbil udržení inflace pod kontrolou, plánuje změny
Pražská burza posílila, dařilo se ČEZ či VIG, banky bez větších změn
Forex: Koruna dnes posilovala vůči oběma hlavním světovým měnám
Swingové obchodování GBP/USD 14.7.2026
Swingové obchodování AUD/USD 14.7.2026
Poskytovatelé služeb s kryptoaktivy zřejmě budou hlásit obchody s nimi
Forex sentiment 14.7.2026
Swingové obchodování zlata 14.7.2026
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Forex: Dolar oslabuje po zprávě o překvapivě výrazném poklesu inflace v USA
Nový šéf Fedu slíbil udržení inflace pod kontrolou, plánuje změny
Pražská burza posílila, dařilo se ČEZ či VIG, banky bez větších změn
Forex: Koruna dnes posilovala vůči oběma hlavním světovým měnám
Swingové obchodování GBP/USD 14.7.2026
Swingové obchodování AUD/USD 14.7.2026
Poskytovatelé služeb s kryptoaktivy zřejmě budou hlásit obchody s nimi
Forex sentiment 14.7.2026
Swingové obchodování zlata 14.7.2026
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Blogy uživatelů
Může poslech hudby zlepšit vaši obchodní výkonnost?
INVESTIČNÍ GLOSA: Kometa SK Hynix zažila nejhorší den na burze. Ale záleží, na které
Na Hormuze je opäť "horúco" a čo FED?
Měnový pár CAD/JPY: Multitimeframe analýza (MN–D1)
Prop Firm Challenge nevyšel? Co zkontrolovat, než koupíš další
Nedělní příprava: Fundament + vybrané měnové páry
Index S&P 500: Býci nejsou s prací u konce
Tři komodity, které by investoři měli sledovat ve druhé polovině roku 2026
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (10. 7. 2026)
Když vám trh ukáže prostředníček
Může poslech hudby zlepšit vaši obchodní výkonnost?
INVESTIČNÍ GLOSA: Kometa SK Hynix zažila nejhorší den na burze. Ale záleží, na které
Na Hormuze je opäť "horúco" a čo FED?
Měnový pár CAD/JPY: Multitimeframe analýza (MN–D1)
Prop Firm Challenge nevyšel? Co zkontrolovat, než koupíš další
Nedělní příprava: Fundament + vybrané měnové páry
Index S&P 500: Býci nejsou s prací u konce
Tři komodity, které by investoři měli sledovat ve druhé polovině roku 2026
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (10. 7. 2026)
Když vám trh ukáže prostředníček
Forexové online zpravodajství
Otázky a odpovědi šéfa Fedu Kevina Warshe během vystoupení v Kongresu: Stabilita inflace je klíčová
Obcházení Hormuzu: státy Perského zálivu závodí s časem
Pražská burza mírně rostla
Goldman Sachs reportovala rekordní 2Q, akciová divize potřetí v řadě překonala historické maximum
Americké indexy na začátku obchodování mírně rostou, SaaS opět pod tlakem
Banka JPMorgan zveřejnila výsledky za 2Q, očištěné výnosy překonaly očekávání
Citigroup oznámila výnosy z obchodování za 2Q výrazně nad odhady, čistý zisk vzrostl o 45 %
Moneta: Komerční banka nastavila cílovou cenu na 192 Kč při doporučení „Držet“
Bank of America zveřejnila výnosy i zisk na akcii za 2Q nad odhady
Předběžné výsledky IBM za 2Q výrazně zklamaly trh, celý softwarový sektor ztrácí
Otázky a odpovědi šéfa Fedu Kevina Warshe během vystoupení v Kongresu: Stabilita inflace je klíčová
Obcházení Hormuzu: státy Perského zálivu závodí s časem
Pražská burza mírně rostla
Goldman Sachs reportovala rekordní 2Q, akciová divize potřetí v řadě překonala historické maximum
Americké indexy na začátku obchodování mírně rostou, SaaS opět pod tlakem
Banka JPMorgan zveřejnila výsledky za 2Q, očištěné výnosy překonaly očekávání
Citigroup oznámila výnosy z obchodování za 2Q výrazně nad odhady, čistý zisk vzrostl o 45 %
Moneta: Komerční banka nastavila cílovou cenu na 192 Kč při doporučení „Držet“
Bank of America zveřejnila výnosy i zisk na akcii za 2Q nad odhady
Předběžné výsledky IBM za 2Q výrazně zklamaly trh, celý softwarový sektor ztrácí
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Forex: Americký dolar i česká koruna tento týden oslabily
USA zavřeno: Odložená jednání tlačí na futures
Ceny ropy prudce rostou ⬆️
Nejhorší propad od bubliny Dot-com: Propad akcií IBM 📉
FX Update - 29/03
USA: Optimismus malých firem NFIB v dubnu na 95,9 b. při očekávání 96,1 b
Černý den pro Francii, Slovensko i euro. Agentura Moody’s zhoršuje oběma zemím rating, Francie má poprvé v historii celkové ratingové hodnocení horší než Česko, vadí Le Penová a Fico
Italský energetický gigant hledá silné investory 💶
Graf dne: NED25 (20.12.2021)
Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu oslabily o 3,6 procenta
Forex: Americký dolar i česká koruna tento týden oslabily
USA zavřeno: Odložená jednání tlačí na futures
Ceny ropy prudce rostou ⬆️
Nejhorší propad od bubliny Dot-com: Propad akcií IBM 📉
FX Update - 29/03
USA: Optimismus malých firem NFIB v dubnu na 95,9 b. při očekávání 96,1 b
Černý den pro Francii, Slovensko i euro. Agentura Moody’s zhoršuje oběma zemím rating, Francie má poprvé v historii celkové ratingové hodnocení horší než Česko, vadí Le Penová a Fico
Italský energetický gigant hledá silné investory 💶
Graf dne: NED25 (20.12.2021)
Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu oslabily o 3,6 procenta
Blogy uživatelů
Výběr z nedělní přípravy: EUR/USD, EUR/AUD a EUR/JPY
Multitimeframe analýza: 29.3.2024 akcie Lufthansa
Máš mozek, tak se ho nauč používat
Potenciálne dvojité dno na AUD/USD a iné predikcie
Aktuálne trhové príležitosti na EUR/NZD, NZD/USD a USD/CHF
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár CAD/CHF, index S&P 500 a Dow Jones
Akciový trh má nového krále!
Moje cesta prop tradingem: Čekání na zajímavý level a pokles balance křivky
Technická analýza ukazuje nebezpečie poklesu na akciových indexoch aj kryptomenách
Praktická ukázka: Pár bodů rozhodlo
Výběr z nedělní přípravy: EUR/USD, EUR/AUD a EUR/JPY
Multitimeframe analýza: 29.3.2024 akcie Lufthansa
Máš mozek, tak se ho nauč používat
Potenciálne dvojité dno na AUD/USD a iné predikcie
Aktuálne trhové príležitosti na EUR/NZD, NZD/USD a USD/CHF
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár CAD/CHF, index S&P 500 a Dow Jones
Akciový trh má nového krále!
Moje cesta prop tradingem: Čekání na zajímavý level a pokles balance křivky
Technická analýza ukazuje nebezpečie poklesu na akciových indexoch aj kryptomenách
Praktická ukázka: Pár bodů rozhodlo
Vzdělávací články
FTMO: Prop Tradingem od nuly k miliardám
VIP zóna: Institucionální objednávky a výsledky obchodování za říjen
Ošidil hosty v restauraci a pak obral Ameriku o miliony. Nápad na obří podvod dostal Ponzi náhodou
Rebelská měna, kterou podpírá ropa. Příběh katarského rijálu začal po odchodu Britů
Měsíční report finančních trhů (leden 2023)
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Stále se vám v tradingu nedaří? Zkuste něco změnit
Nejlepší trhy pro trading – forex, akcie, komodity nebo indexy?
Fibonacci na finančních trzích
Carry trade s českou korunou: Jak využít rozdílu v úrokových sazbách
FTMO: Prop Tradingem od nuly k miliardám
VIP zóna: Institucionální objednávky a výsledky obchodování za říjen
Ošidil hosty v restauraci a pak obral Ameriku o miliony. Nápad na obří podvod dostal Ponzi náhodou
Rebelská měna, kterou podpírá ropa. Příběh katarského rijálu začal po odchodu Britů
Měsíční report finančních trhů (leden 2023)
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Stále se vám v tradingu nedaří? Zkuste něco změnit
Nejlepší trhy pro trading – forex, akcie, komodity nebo indexy?
Fibonacci na finančních trzích
Carry trade s českou korunou: Jak využít rozdílu v úrokových sazbách
Tradingové analýzy a zprávy
Forex: Kam bude směřovat USD/JPY podle CIBC?
Forex: Pullback a další pokles na GBP/JPY?
Připravuje se GBP/JPY na další růst?
Komodity: Ropa WTI se přibližuje k supportu trendové linie
Swingové obchodování zlata 14.7.2026
Inflace v USA v červnu klesla na 3,5 procenta
Ropa WTI - Intradenní výhled 14.6.2024
Pražská burza posílila, dařilo se ČEZ či VIG, banky bez větších změn
Forex: Koruna v obavách z tvrdší uzávěry země dál oslabila k euru
Forex: Koruna dnes posilovala vůči oběma hlavním světovým měnám
Forex: Kam bude směřovat USD/JPY podle CIBC?
Forex: Pullback a další pokles na GBP/JPY?
Připravuje se GBP/JPY na další růst?
Komodity: Ropa WTI se přibližuje k supportu trendové linie
Swingové obchodování zlata 14.7.2026
Inflace v USA v červnu klesla na 3,5 procenta
Ropa WTI - Intradenní výhled 14.6.2024
Pražská burza posílila, dařilo se ČEZ či VIG, banky bez větších změn
Forex: Koruna v obavách z tvrdší uzávěry země dál oslabila k euru
Forex: Koruna dnes posilovala vůči oběma hlavním světovým měnám
Témata v diskusním fóru
USD/CHF
Pražská burza slaví 30 let!
USD/JPY je na ceste k 115 a iné tradingové nápady
seif.finance zkušenosti?
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.12.2012
SonicR – legenda mezi obchodními systémy a její vývoj v čase (2): Jak tradeři systém postupně vylepšovali
Pozvánka na prémiový VIP seminář!
Zlatá příležitost? Proč zlato překonává akcie těžařů?
Tesla a Robotaxi: Opravdu revoluce, nebo jen další slib?
Eurodolar - Chat
USD/CHF
Pražská burza slaví 30 let!
USD/JPY je na ceste k 115 a iné tradingové nápady
seif.finance zkušenosti?
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.12.2012
SonicR – legenda mezi obchodními systémy a její vývoj v čase (2): Jak tradeři systém postupně vylepšovali
Pozvánka na prémiový VIP seminář!
Zlatá příležitost? Proč zlato překonává akcie těžařů?
Tesla a Robotaxi: Opravdu revoluce, nebo jen další slib?
Eurodolar - Chat




