Úrovně rezistence

Přehled páru GBP/USD na 13. března: Spojené království nechce pohřbít svou ekonomiku
13.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu dál vykazoval známky růstu. Je potřeba říct, že jeho pohyb je dán primárně poklesem amerického dolaru, nikoli růstem hodnoty libry šterlinků, což způsobují cla Donalda Trumpa, jejichž vliv je významný bez ohledu na to, na koho jsou uvalena a jaká odvetná opatření mohou následovat. Dolar ve výsledku vůči euru i libře postupně oslabuje. Například v úterý oslabil po zprávě o vyšších clech pro Kanadu.

Přehled pro pár EUR/USD na 13. března: Kanada je špatná, Trump je dobrý
13.03.2025 Měnový pár EUR/USD zažil v průběhu celé středy relativně klidnou obchodní seanci, nicméně panuje nejistota ohledně toho, kdy by mohlo dojít k dalšímu kolapsu dolaru. Za poslední týden a půl se jasně ukázala jedna věc: jakékoliv nové oznámení cel vůči kterékoliv zemi na světě způsobuje rychlý propad dolaru. Zdá se, že je v tom jistý smysl pro poetickou spravedlnost. Trh, podobně jako zbytek světa, dává Trumpovi jasně najevo, co si myslí o jeho politickém stylu.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 12. března
12.03.2025 Býci se úspěšně vymanili z pásma mezi 1,0819 a 1,0856 a pokračují v pohybu vzhůru, aby dosáhli klíčových úrovní 1,0943 až 1,0948. Aktuálně pár testuje horní hranici týdenního a měsíčního cloudu Ichimoku a jeho proražení by mohlo vést ke konsolidaci v býčí zóně, což by umožnilo vyšší cíle pro další růst. Pokud se to však býkům nepodaří, pár se může vrátit ke shluku úrovní kolem 1,0819 až 1,0856.

Přehled páru EUR/USD na 12. března: A to je teprve začátek...
12.03.2025 Měnový pár EUR/USD v úterý obnovil růst. Nový týden teprve začal a nebyly ještě zveřejněny žádné významné makroekonomické údaje, a přesto už dolar klesá. Takto se mohou měnit dlouhodobé trendy. Americká měna 16 let vytrvale stoupala, ale teď jako by ji už nikdo nechtěl. Stačilo, aby se prezidentské funkce ujal Donald Trump.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 12. března: Bohatství USA podle Donalda Trumpa
12.03.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý zahájil novou vlnu vzestupného pohybu, přestože pro tento trend neexistují konkrétní důvody. Během dne se ve Spojeném království neodehrály žádné významné události a zpráva JOLT byla od počátku považována za druhořadou. Kdo se však nyní skutečně soustředí na makroekonomické údaje, když trh nadále ovlivňuje Donald Trump? V našem přehledu o euru jsme spekulovali, že by Trump mohl mít nějaký geniální plán, i když je těžké pochopit jaký, protože mnohé jeho kroky se zdají být zcela absurdní a negativně ovlivňují Ameriku i její občany.

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, ethereum a litecoin na 10. března 2025
10.03.2025 Vzestupná vlna, která začala 13. ledna, zůstává neukončená a tvoří nový segment dominantního globálního uptrendu. Pár se momentálně obchoduje v úzkém pásmu mezi opačnými zónami supportu a rezistence.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 10. března: Britská libra pokračuje v růstu spolu s ostatními měnami
10.03.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek obnovil svůj růst. Zveřejněné ekonomické údaje ze Spojených států nebyly dostatečně silné, aby podpořily dolar, což přispělo k jeho současným problémům. Zpráva Non-Farm Payrolls naznačila, že mimo zemědělský sektor bylo vytvořeno pouze 151 000 nových pracovních míst, čímž nesplnila očekávaných 160 000 míst. Navíc míra nezaměstnanosti nečekaně vzrostla ze 4,0 % na 4,1 %. Pozitivní zprávou je, že průměrná mzda vzrostla o 4 %. Vzhledem k tomu, že dolar v průběhu týdne klesal, je pravděpodobné, že tyto údaje vyvolají další vlnu oslabování.

Prognóza pro pár EUR/USD na 10. března 2025
10.03.2025 Páteční údaje o zaměstnanosti v USA za únor byly zklamáním. Nonfarm Payrolls sice dosáhly téměř očekávané hodnoty (151 000 oproti 159 000), ale ostatní ukazatele zaznamenaly výrazné zhoršení. Míra účasti na trhu práce klesla z 62,6 % na 62,4 %, celková nezaměstnanost vzrostla ze 4,0 % na 4,1 %, a širší míra nezaměstnanosti U-6 se zvýšila ze 7,5 % na 8,0 %. V reakci na tyto údaje a pokles výnosů vládních dluhopisů euro posílilo o 48 pipsů.

Přehled páru EUR/USD na 10. března: Jak dlouho ještě bude Trump oslabovat dolar?
10.03.2025 Měnový pár EUR/USD celý pátek pokračoval v uptrendu. Tentokrát měl trh pádné důvody k prodeji dolaru. Musíme však uvést, že trh už se minulý týden zřetelně zbavoval americké měny, a to jak ve dnech s pádným důvodem, tak ve dnech bez jakéhokoli jasného důvodu. Jak už bylo zmíněno, jedním z hlavních faktorů poklesu dolaru byl Donald Trump a jeho série exekutivních příkazů zavádějících dovozní cla, což je sice jistě důvod k oslabení dolaru, ale nikoli nutně naprosto objektivní.

Přehled páru GBP/USD na 7. března
07.03.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek zastavil. Libra se před začátkem americké obchodní seance dokonce mírně stáhla, i když tím ovlivnila jen máloco. Roste už téměř dva měsíce v řadě a za tu dobu získala 800 bodů. Tento pohyb vypadal zpočátku logicky, protože následoval po prudkém poklesu a vyžadoval korekci, ale teď libra působí příliš překoupeně.

Bitcoin znovu překonal hranici 92 000 USD!
06.03.2025 Bitcoin se po nedávném propadu pod 79 000 USD vrátil zpět nad hranici 92 000 USD, což znamená nárůst o přibližně 16 % během několika dnů. Přesto však přetrvává nejistota na trhu, což se odráží i v nízkém sentimentu investorů, kteří nadále zůstávají opatrní ohledně budoucího směřování největší kryptoměny.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 6. března: Roste také libra. Nepotřebuje k tomu žádný důvod
06.03.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v růstu a v tuto chvíli pro tento pohyb nejsou nutné projevy představitelů centrálních bank ani makroekonomické údaje. Jediné, co je důležité, je Donald Trump, který každý den něco říká, dává rozhovory nalevo i napravo a vyhrožuje polovině zemí světa. Dolar se propadá do propasti. I když z krátkodobého hlediska může být Trumpova politika pro USA výhodná, opakovaně jsme varovali, že hlavní světoví hráči nebudou skákat tak, jak Trump píská. Americký prezident chce vyrovnat obchodní deficit. Kdo však za tento deficit může? Pokud američtí spotřebitelé dávají přednost čínskému zboží, protože je levnější, nebo evropským automobilům kvůli jejich kvalitě, je to vina Číny a EU? Nebo je to vina Ameriky, kde jsou pracovní síla, zboží a služby astronomicky drahé?

Obchodní signály pro EUR/USD na období 5.–7. března 2025: prodávejte (sell) pod 1,0742 (21 SMA – 8/8 Murray)
06.03.2025 Na začátku americké seance se euro obchodovalo na úrovni kolem 1,0693, tedy pod 8/8 Murray. Během evropské seance euro dosáhlo týdenního maxima kolem 1,0722, což je úroveň, která byla naposledy zaznamenána loni v listopadu.

Přehled páru EUR/USD, 6. března: všichni konečně prozřeli
06.03.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu bez jakýchkoli překážek pokračoval v růstu. Co jiného mu také zbývá, když Trump pronáší každý den projevy a každý jeho projev je na totéž téma – hrozby, tlak, vydírání, urážky a donucování? Už asi měsíc opakujeme totéž: největším nepřítelem amerického dolaru je Donald Trump. Nečekali jsme, že americká měna se v určitém okamžiku začne hroutit, zatímco bude ignorovat všechny ostatní zprávy a události. Jenže na začátku března se přesně toto stalo. Americký prezident je v podstatě jediným faktorem, který teď řídí pohyby na devizovém trhu.

Trh se po sérii propadů může odrazit ode dna
05.03.2025 Rally netrvala dlouho a stejně tak ani index S&P 500. Od amerických prezidentských voleb do svých únorových maxim získal široký akciový index tržní kapitalizaci přes 3,4 bil. dolarů. Donald Trump však tyto zisky zlikvidoval uvalením 25% cel na Mexiko a Kanadu, čímž donutil investory vybrat své peníze. Akciový trh se vrátil tam, kde byl v době vítězství republikána. Zůstává tak prostor pro hlubší korekci?

Dogecoin (DOGE) se pokouší o odraz – dosáhne obnovení růstu?
05.03.2025 Dogecoin zaznamenal pokles vůči americkému dolaru pod klíčovou úroveň 0,2150 USD, čímž se přiblížil k supportu na 0,1820 USD. Po tomto propadu se cena stabilizovala a nyní se pokouší o návrat k vyšším hodnotám. Překonání úrovní odporu na 0,2050 a 0,2120 USD by mohlo podpořit zotavení DOGE a otevřít cestu k dalšímu růstu.

Přehled páru EUR/USD – 5. března: korekční růst, nebo celkový obrat?
05.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí posílil o celkem 110 pipů a před začátkem úterní americké obchodní seance získal dalších 60. Uptrend na euru nevykazuje známky konce, což vzbuzuje otázku, co přesně se na forexovém trhu děje.

Přehled páru EUR/USD – 4. března: změna celkového trendu, nebo prostě jen chaos?
04.03.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí vzrostl o 80 pipů, a to ještě před začátkem americké obchodní seance. O víkendu jsme zmínili, že pondělí by mohlo být velmi volatilní, protože trh bude nejspíš reagovat na páteční události, na které ještě možnost reagovat neměl. Připomeňme, že tisková konference Donalda Trumpa a Volodymyra Zelenského skončila skandálem. Nebudeme se zabývat původcem ani důvodem tohoto skandálu. Zdá se nicméně, že Trump znovu používá svou obvyklou strategii k dosažení svých cílů.

EUR/USD. 3. března. Supertýden začíná bouří zpráv
03.03.2025 Pár EUR/USD v pátek klesl k úrovni Fibonacciho retracementu 50,0 % (1,0371), od které se odrazil a obrátil ve prospěch eura a konsolidoval se nad úrovní Fibonacciho retracementu 38,2 % (1,0408). Z toho vyplývá, že stále může růst k úrovním 1,0435 a 1,0455. Je ale důležité mít na paměti, že uplynulé tři dny (od pátku do neděle) byly nabité významnými zpravodajskými událostmi a nadcházející týden by měl téměř denně přinášet nějaké kritické údaje. V důsledku toho mohou být pohyby na trhu volatilní a nepředvídatelné.

Přehled páru EUR/USD – 3. března. Euro před zasedáním ECB klesá
03.03.2025 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek v pohybu dolů, když opět nedokázal prolomit hladinu 1,0525, která v denním časovém rámci funguje jako horní hranice bočního kanálu. Jednoduše řečeno, euro se nedokázalo konsolidovat nad tímto pásmem, což vedlo k předvídatelné nové vlně poklesu. Tento pokles bychom očekávali i bez ohledu na makroekonomické a fundamentální pozadí, které podporuje dolar. A přesně k tomu došlo.

Bude ethereum stoupat? Další cíl je na 3000 dolarech
19.02.2025 Podle analytiků naznačuje nedávná cenová akce etherea (ETH) změnu k pozitivnímu trendu. Odborníci očekávají na druhé největší kryptoměně potenciální rally, přičemž klíčovým cílem zůstává cena 3 000 dolarů.

EUR/USD a GBP/USD – Technická analýza na 19. února
19.02.2025 Na začátku nového obchodního týdne se medvědí hráči zastavili, což vedlo k dennímu korekčnímu poklesu. Denní Ichimoku kříž slouží jako nejbližší referenční bod této korekce směrem dolů a jeho úrovně se dnes nacházejí na hranicích 1,0411, 1,0400, 1,0373 a 1,0335. Kromě toho denní kříž v této oblasti posilují klíčové supporty včetně spodní hranice denního cloudu na úrovni 1,0356 a hladiny týdenního krátkodobého trendu na úrovni 1,0357.

Obchodní signály pro ZLATO (XAU/USD) na 18.–20. února 2025: nakupujte (buy) nad 2 905 USD (21 SMA – Murray 6/8)
19.02.2025 Na začátku americké seance se zlato obchoduje kolem 2 913 USD, nad 21 SMA a nad 200 EMA, což naznačuje, že by nástroj mohl v následujících hodinách pokračovat v růstu a dosáhnout 2 922 USD (R_2). Zlato by dokonce mohlo otestovat silnou zónu rezistence v oblasti 2 939 USD.

Trh s ropou čeká na rozhodnutí OPEC+
19.02.2025 Futures kontrakty na ropu Brent se v současnosti obchodují kolem 75,00 USD za barel a konsolidují se v úzkém pásmu. Nejbližší rezistence je na ceně 75,90 USD, zatímco support lze nalézt kolem 74,20 USD.

Příliv kapitálu vytváří podmínky pro růst BTC
17.02.2025 Analytici věří, že první kryptoměna se může znovu pokusit o růst, pokud kupci znovu ovládnou situaci. Odborníci poukazují na potenciál dalšího růstu BTC vzhledem k současným klíčovým úrovním supportu a rezistence. Průraz nad 101 000 USD by otevřel cestu k novým maximům, zatímco neschopnost udržet se nad cenou 90 000 USD by mohla vyvolat krátkodobý medvědí sentiment.se

BCH/USD – Týdenní výsledky a výhled
17.02.2025 Bylo dosaženo konečné úrovně supportu měsíčního kříže Ichimoku na úrovni 329,98. Trh si minulý týden dal pauzu a zůstal pod vlivem této úrovně. Pokud se medvědům podaří prolomit měsíční zlatý kříž, jejich dalším cílem bude týdenní cloud Ichimoku (210,79–154,37), což by jim mohlo otevřít nové příležitosti. Pokud se však support na úrovni 329,98 udrží, mohou se býci pokusit získat zpět kontrolu a zpočátku se zaměří na úrovně rezistence 386,15 a 404,18, které odpovídají týdennímu krátkodobému trendu a měsíčnímu střednědobému trendu.

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 17. února: Prudký růst eura, který nic neznamená
17.02.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v rychlém růstu. Na začátku týdne jsme byli ohledně dalšího posilování eura opatrní, ale koncem týdne se ukázalo, že tento pohyb je nejen možný, ale že už k nemu dokonce došlo. V průběhu týdne si euro připsalo 200 pipsů navzdory nedostatku objektivních fundamentálních důvodů. Minulý týden byl plný fundamentálních a makroekonomických událostí. Některé z nich podporovaly dolar, zatímco jiné favorizovaly euro. Pojďme si nyní rozebrat, co přesně podpořilo jednotlivé měny.

#NDX – Shrnutí týdne a výhled
17.02.2025 Uplynulý obchodní týden ukázal výrazný býčí trend. Kupující se soustředí na dokončení korekce směrem dolů a obnovení rostoucího trendu, jelikož téměř dosáhli maxima z roku 2024 na úrovni 22 141. Pokud tento pozitivní sentiment přetrvá, mohl by se index posunout k novým maximům, přičemž do popředí zájmu se dostanou klíčové psychologické úrovně 22 500 a 23 000. Úspěšné otestování a překonání těchto úrovní by mohlo vést k vytvoření nových historických maxim. Navíc týdenní krátkodobý trend na úrovni 21 309 působí jako klíčový bod přitažlivosti a v posledních měsících pomáhá udržovat konsolidaci.

Prognóza pro GBP/USD na 13. února 2025
13.02.2025 Včera se britská libra obchodovala v rozpětí více než 100 pipsů, přičemž uzavřela den téměř na úrovni svého otevření. Linie MACD v denním časovém rámci fungovala jako support, od kterého se cena odrazila a úspěšně uzavřela nad oběma liniemi indikátoru.

Obchodování svíčkových formací Evening Star a Morning Star (2. část)
13.02.2025 Vítejte u druhého dílu o svíčkových formacích Evening Star a Morning Star, ve kterém se blíže podíváme na praktické aspekty obchodování. V první části jsme se seznámili s těmito důležitými formacemi technické analýzy a vysvětlili si, co nám říkají o možném budoucím vývoji trhu. Teď přichází ten správný čas ponořit se do toho, jak je můžete efektivně využít ve svém obchodním arzenálu. Prozkoumáme různé strategie, které vám mohou pomoci maximalizovat zisky a minimalizovat rizika při obchodování těchto silných signálů.

XAG/USD: Analýza a prognóza vývoje
12.02.2025 Stříbro stále postrádá směr a pohybuje se v úzkém pásmu těsně pod klíčovou úrovní 32,00 USD. Trh vykazuje minimální pohyby, jelikož obchodníci vyčkávají na zveřejnění údajů o vývoji spotřebitelské inflace v USA, než se odhodlají ke směrovým pozicím.

Kryptoměnový trh se bude potýkat s další výzvou
10.02.2025 Smíšené údaje z amerického trhu práce na konci minulého týdne nejdřív podpořily bitcoin a další digitální aktiva, ale tato dynamika se o víkendu rozplynula. BTC a ETH zůstaly ve výsledku v rámci zavedených obchodních pásem, aniž by vykázaly jediný rozhodný pohyb.

Prognóza pro pár GBP/USD na 10. února 2025
10.02.2025 Britská libra v pátek zavřela pod linií indikátoru MACD poté, co byly zveřejněny smíšené údaje o zaměstnanosti v USA. Pondělní seanci otevřela pod touto linií a vyplnila už počáteční gap z otevření trhu.

Obchodní signály pro ZLATO na 7.–9. února 2025: prodávejte (sell) pod 2 890 USD (+2/8 Murray – překoupeno)
07.02.2025 Na začátku evropské seance se zlato obchoduje kolem 2 867,80 USD v rámci sekundárního kanálu rostoucího trendu, který se formuje od 29. ledna, a zároveň v rámci hlavního kanállu rostoucího trendu tvořícího se od 19. ledna.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 6. února: Čistě technická korekce pokračuje
06.02.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstu. Den předtím se sice objevily faktory, které naznačovaly nový růst eura, ale ty nebyly nijak zvlášť přesvědčivé. Především byla v úterý zveřejněna pouze jedna zpráva – americká zpráva JOLTs o počtu volných pracovních míst – a ta není považována za tu nejvýznamnější. Je důležité poznamenat, že tato zpráva je zveřejňována s dvouměsíčním zpožděním. Podle našeho názoru existují mnohem významnější zprávy, které poskytují pohled na podmínky na trhu práce a úroveň zaměstnanosti/nezaměstnanosti. Již dříve jsme však upozornili, že trh je v současné době nakloněn nákupu eura a v denním časovém rámci (TF) probíhá korekce směrem vzhůru. V důsledku toho je trh ochoten nakupovat pod jakoukoli záminkou – nebo i bez ní.

Prognóza pro pár GBP/USD na 6. února 2025
06.02.2025 Britská libra se blíží k rozhodnutí Bank of England o sazbách ve smíšeném technickém prostředí. Známky dalšího růstu zahrnují cenu nad liniemi indikátorů v denním grafu, zatímco známkou obratu je slabá divergence mezi cenou a oscilátorem Marlin. Oscilátor navíc už potřetí dosáhl silné úrovně rezistence 0,0135.

EUR/USD a GBP/USD – technická analýza situace dne 5. února
05.02.2025 Gap směrem dolů posunul měnový pár výrazně níže. Býčí obchodníci vyvinuli značné úsilí, aby tento gap uzavřeli a vrátili se do pásma ovlivněného týdenním krátkodobým trendem na úrovni 1,0386 a denním křížem Ichimoku v rozmezí 1,0356 až 1,0373. Obchodování v této oblasti, kde se sbíhá několik úrovní rezistence, by mohlo vytvořit konsolidaci. Pokud pár tyto aktuálně testované úrovně překoná, mohl by vstoupit do denního cloudu na úrovni 1,0461 s potenciálním dalším pohybem směrem k týdenní rezistenci na úrovni 1,0575 a měsíčnímu cloudu na úrovni 1,0595. Na druhou stranu, pokud dojde k odrazu od těchto úrovní, mohl by pár klesnout zpět k historickému supportu na úrovni 1,0200 a extrémnímu minimu na úrovni 1,0176 a obnovit tak snahy o obnovení medvědího trendu.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD 5. února: Verbální panika pokračuje
05.02.2025 Měnový pár EUR/USD zažil v úterý klidnější obchodní seanci, ačkoli účastníci trhu stále pociťují úzkost. Tato úzkost pramení z bleskových Trumpových rozhodnutí, která během pouhých 24 hodin způsobila výrazné otřesy na světových trzích. V neděli ráno se objevila zpráva, že Trump zavede cla na zboží dovážené z Číny, Mexika a Kanady. V pondělí večer však bylo oznámeno, že Trump už "zmrazil" zavedení cel pro Mexiko a Kanadu poté, co tyto země dosáhly dohody v otázkách obchodu s drogami a nelegální migrace. Zbývá už jen Čína, stejně jako před čtyřmi lety.

Přehled páru GBP/USD na 5. února: Libra se před zasedáním Bank of England drží na stabilní úrovni
05.02.2025 Měnový pár GBP/USD vykazoval v úterý většinou jen minimální pohyb. Zdálo se, jako by se ochota účastníků trhu otevírat nové obchody po pondělní aktivitě vyčerpala. V úterý bylo jen málo nového a Trumpovy kroky tentokrát trhy ani nepřekvapily, ani neznepokojily, ani nezaujaly. Pozornost měnového trhu se proto krátce přesunula od politiky k ekonomickým faktorům. Je důležité říct, že na tento týden je naplánováno zasedání Bank of England a Spojené státy zveřejní značné množství klíčových makroekonomických údajů.

#NDX – Technická analýza vývoje na indexu
04.02.2025 Na konci loňského roku dosáhl index nového historického maxima na úrovni 22 141. Po tomto vrcholu se růstová dynamika zastavila, což vedlo ke korekci a fázi konsolidace. V současné době je v centru pozornosti především úroveň týdenního krátkodobého trendu 21 309. I včera se ceny navzdory výraznému gapu směrem dolů dokázaly odrazit zpět do oblasti 21 309. Vzhledem k současným podmínkám můžeme identifikovat nejbližší referenční hodnoty pro potenciální pohyb trhu. Pokud bude býčí aktivita pokračovat, mohlo by proražení nad historické maximum 22 141 otevřít cestu k dalším ziskům s cílem dosáhnout psychologických úrovní 22 500 a 23 000. Na druhou stranu, pokud fáze konsolidace skončí s medvědí dynamikou, primární cíle by zahrnovaly prolomení týdenního kříže Ichimoku a korekční pokles směrem k úrovni měsíčního krátkodobého trendu 19 688.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 4. února: Týden začal výbuchem "jaderné bomby"
04.02.2025 V pondělí zažil měnový pár EUR/USD značnou volatilitu, která se vyznačovala nejen intradenními pohyby, ale také výrazným gapem, který se vytvořil při otevření trhu. Očekávali jsme pokles eura, což je názor, který vyjadřujeme opakovaně už od roku 2024. Proto nás prudký pokles měnového páru EUR/USD nezaskočil. Rozsah gapu pozorovaný v pondělí večer byl však pro mnohé nečekaný. Tuto reakci lze do značné míry přičíst rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa zavést cla na dovoz z Mexika, Kanady a Číny. V pondělí už byla média touto zprávou přesycena a reakce trhu byla do jisté míry očekávaná.

Přehled páru GBP/USD na 4. února: Libra šterlinků se solidárně zhroutila
04.02.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí ráno a zkraje týdne pokles o zhruba 100 pipů, po kterém následoval další pokles o 40 pipů. V průběhu dne se ale libra šterlinků začala zotavovat a do večera tento gap úplně zavřela. Obchodníci by chtěli ideálně silné ekonomické údaje ze Spojeného království a slabé z USA. Při tomto scénáři by se růst páru zdál logický a opodstatněný. V opačném případě by obchodníci mohli být po každém cenovém pohybu zmatení.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 3. února: Co se změnilo pro euro?
03.02.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v postupném poklesu. Cena klesá pomalu a domníváme se, že euro mělo v uplynulém týdnu zažít mnohem výraznější pokles. Celkový fundamentální výhled eura se v podstatě nezměnil. Po většinu loňského roku jsme hovořili o tom, že je euro nadhodnocené, a tento klesající trend trvá už 16 let. Co můžeme za těchto okolností od eura očekávat? Nyní, na začátku roku 2025, zůstává dolar navzdory nástupu Trumpa a jeho plánům zavést cla na polovinu zemí světa mnohem atraktivnější než euro nebo libra. Je to tak jednoduché.

Výhled pro BTC/USD
03.02.2025 Pozornost investorů se dnes bude soustředit a na index cen osobní spotřeby (PCE) v USA, který bude zveřejněn ve 13:30 GMT. Pokud překoná očekávání, Fed může zůstat u jestřábího postoje, což by mohlo vyvolat pokles na akciových i kryptoměnových trzích. Pokud se naopak údaje nezmění nebo klesnou, americký dolar by se mohl dostat pod tlak, což by zvýšilo pravděpodobnost dalšího růstu krypto trhu.

Přehled páru GBP/USD na 3. února: Libra šterlinků čeká na verdikt Bank of England
03.02.2025 Měnový pár GBP/USD projevoval v pátek i během celého minulého týdne pozoruhodnou odolnost. Je důležité si uvědomit, že v průběhu celého loňského roku jsme důsledně upozorňovali na to, že libra je předražená a zjevně překoupená. V září bezprostředně po prvním uvolnění měnové politiky Fedu začal její dlouho očekávaný pokles, na který jsme předem upozorňovali. V současné době sice libra rychle klesá, ale občas projevuje větší odolnost než euro.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 31. ledna: ECB a Fed trhy zklamaly
31.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu večer a během čtvrtka obchodoval opatrně. Na jednu stranu dopadly výsledky zasedání Evropské centrální banky (ECB) a Federálního rezervního systému (Fed) přesně podle očekávání. Na druhou stranu se stále jednalo o zasedání centrálních bank, přesto trh reagoval, jako by se jednalo pouze o indexy obchodní aktivity. V předchozích článcích jsme varovali před příliš rychlými závěry. Po významných událostech trh vždy potřebuje čas, aby informace plně zpracoval a projevil svou definitivní reakci. Jak se včera ukázalo, nebylo moc co zpracovávat.

Přehled páru GBP/USD na 31. ledna: Jerome Powell odpověděl na klíčovou otázku!
31.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve středu večer a po celý čtvrtek obchodoval opatrně, ačkoli ve hře bylo několik fundamentálních katalyzátorů. Tato nejistota byla způsobena do značné míry tím, že trh dostal informace, které očekával. Federální rezervní systém se ve středu večer rozhodl ponechat klíčovou úrokovou sazbu beze změny. Jerome Powell během tiskové konference potvrdil, že Fed nebude ustupovat požadavkům prezidenta Donalda Trumpa. Tyto obavy byly v popředí zájmu investorů a poskytnuté odpovědi byly přesně takové, jaké všichni očekávali.

Vývoj bitcoinu dne 30. ledna – technická analýza situace
30.01.2025 Bitcoin minulý týden dosáhl nového maxima na úrovni 109 986, ale od té doby svůj vývoj směrem vzhůru pozastavil a vstoupil do fáze nejistoty. V současné době se v týdenním časovém rámci vytvořil dlouhý spodní stín, který zasahuje až k úrovni supportu krátkodobého trendu na úrovni 99 497. Hlavní otázkou nyní je, zda býci znovu získají kontrolu a po zbytek týdne budou tlačit ceny vzhůru, nebo zda bude nadále převládat nejistota.

Přehled páru EUR/USD na 30. ledna: ECB přebírá štafetu
30.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu obchodoval většinou jen směrem dolů. V tomto článku se nebudeme zabývat výsledky zasedání Federálního rezervního systému, jak bývá zvykem, ani nebudeme rozebírat tržní pohyby, ke kterým došlo po jejich zveřejnění. Je důležité si uvědomit, že první reakce trhu na významné události je často emocionální. I když jsou informace jasné, obchodníci často reagují impulzivně a následující den se vrátí na původní pozice. Preferujeme tedy analyzovat chování trhu ař 12–15 hodin po takových událostech.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 28. ledna: Trh propadá panice
28.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pondělí většinu dne zaznamenával růstový trend. Pozoruhodné však je, že nedošlo k žádným konkrétním událostem, které by tento pohyb mohly vyvolat. Na tento týden jsou sice naplánovaná zasedání Evropské centrální banky i Federálního rezervního systému, avšak jejich výsledky byly očekávány už před několika týdny.

Přehled páru GBP/USD na 28. ledna: Trump během jediného dne uvalil a zrušil sankce vůči Kolumbii
28.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v pohybu nahoru. Ačkoli dolar zahájil den slibně, britská libra na začátku evropské obchodní seance znovu rychle nabrala síly, stále tedy pokračuje v růstu a trh je z toho zmaten.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza situace dne 24. ledna
24.01.2025 Býčí obchodníci se snaží udržet své současné pozice a potenciálně posunout pár výše. Vzhledem k tomu, že dnes je pátek, bude důležitá zavírací hodnota týdne. Ideálním scénářem pro býky by byla týdenní svíčka s minimálním horním stínem. Nejbližším cílem směrem vzhůru je spodní hranice denního cloudu Ichimoku na úrovni 1,0520, následovaná týdenní rezistencí na úrovni 1,0575 a měsíční rezistencí na úrovni 1,0597. Medvědí obchodníci se naopak zaměřují na zónu vlivu týdenního krátkodobého trendu na úrovni 1,0404. Obchodování pod touto úrovní by vedlo k otestování supportů denního kříže Ichimoku na úrovních 1,0385, 1,0355, 1,0346 a 1,0307. Pokud bude tento kříž prolomen, plány medvědů se mohou obnovit s cílem dosáhnout úrovně 1,0179.

Přehled páru EUR/USD na 24. ledna: Trh si užívá období klidu
24.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek zažil mimořádně klidné obchodování, což se očekávalo, protože trh se po bouřlivých pohybech, které jsme viděli v pondělí a v úterý, začal stabilizovat. Připomeňme, že Donald Trump se v pondělí oficiálně ujal úřadu prezidenta USA, okamžitě učinil řadu prohlášení na téma "polovina světa bude zpívat jinou písničku" a nastínil také opatření, která Washington zavede, aby "znovu nastolil spravedlnost v USA." Trh mohl tato prohlášení vzhledem k mnoha nepravdivým tvrzením, která Trump během svého prvního funkčního období pronesl, odmítnout. Jenže se ukázalo, že to neudělal – alespoň to tak tedy vypadá.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 24. ledna: Libra může růst ještě několik týdnů
24.01.2025 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval beze změny, jelikož tento den nedošlo k žádnému významnému fundamentálnímu ani makroekonomickému vývoji. Ani Donald Trump navíc nepronesl žádné pozoruhodné prohlášení, které by mohlo způsobit rozruch na trhu. Libra i dolar proto zažívaly relativně klidné obchodování v očekávání nadcházejících zasedání Bank of England (BoE) a Federálního rezervního systému (Fed).

S&P 500 je na vrcholu, ale objevují se signály medvědího trhu
23.01.2025 Futures na americké akcie se ve čtvrtek po silné rally v předchozí seanci, kdy index S&P 500 dosáhl nového historického maxima, téměř nezměnily. Pro účastníky trhu to však není žádným překvapením. Tak silnou rally lze přičíst silné výsledkové sezóně a také optimismu souvisejícímu s deregulací a snižováním daní za Trumpovy vlády. Tyto faktory nadále podporují býčí náladu.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 23. ledna: Libra se plazí vzhůru a už nyní je překoupená
23.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v mírném vzestupném trendu, a to i přes absenci konkrétních či lokálních důvodů pro takový vývoj. Během dne nebyly zveřejněny žádné makroekonomické zprávy ani významné události jak ve Spojeném království, tak v USA. Pokud jde o Donalda Trumpa, ten nyní denně vystupuje na veřejnosti a každý den vydává přibližně 15 prohlášení, z nichž 14 pravděpodobně do večera zapomene. Tento postřeh není míněn sarkasticky; během jeho prvního funkčního období analytici sledovali počet nepravdivých výroků amerického prezidenta, který činil v průměru asi 14,7 denně.

Prognóza pro EUR/USD na 23. ledna 2025
23.01.2025 Včera euro dosáhlo maxima na úrovni 1,0458. Dříve jsme identifikovali cíl na úrovni 1,0461, který vycházel z minima ze dne 2. prosince. Tuto úroveň nyní můžeme upravit podle minima ze dne 13. prosince, čímž se nový cíl bude nacházet na úrovni 1,0454. Euro tuto úroveň překonalo o 4 pipsy. Nakonec cena dosáhla úrovně rezistence, ale nepodařilo se jí konsolidovat nad linií rovnováhy, přičemž den uzavřela s poklesem o 21 pipsů a nepřekonala linii MACD.

Přehled páru EUR/USD na 23. ledna: Sliby nejsou totéž co činy
23.01.2025 Měnový pár EUR/USD se ve středu, jak se očekávalo, obchodoval zdrženlivě a v poklidu. Během dne nedošlo k žádným výrazným pohybům, ale euro dál stabilně stoupalo. Domníváme se, že k růstu nemělo žádné přesvědčivé důvody. Uvažujte: eurozóna ani Spojené státy nezveřejnily v pondělí, v úterý, ani ve středu žádné zprávy, které by zřetelně ospravedlňovaly růst eura. Ve skutečnosti nebyly zveřejněny vůbec žádné zajímavé zprávy. Co tedy žene euro nahoru?

Denní shrnutí: Silná výsledková sezóna a Trump podpořili akciové indexy 🖋️
22.01.2025 Americké indexy dnes zakončily obchodování s mírně pozitivním sentimentem. Zisky byly taženy především technologickými společnostmi, zejména těmi z polovodičového sektoru. Pozornost investorů zůstává zaměřena na včerejší rozhodnutí nové Trumpovy administrativy, včetně oznámení projektu Stargate.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD dne 22. ledna: roky plné nudy bez Trumpa jsou za námi
22.01.2025 Měnový pár EUR/USD začal během úterní seance podle očekávání získávat zpět velkou část pozic, které ztratil v pondělí. V pondělí americký dolar zaznamenal prudký pokles v důsledku inaugurace Donalda Trumpa a reakce trhu na jeho prohlášení a plány. Konkrétní důvody poklesu dolaru však nebyly zjištěny. Jak jsme předpokládali, dolar do úterý získal většinu ztracených pozic zpět.

Přehled páru GBP/USD na 22. ledna: Krátký oddech libry se chýlí ke konci
22.01.2025 Měnový pár GBP/USD v úterý kopíroval pokles páru EUR/USD. Jak bylo uvedeno v předchozích analýzách, pondělní pokles dolaru postrádal fundamentální základ a očekávala se korekce. Je důležité zdůraznit, že nevytváříme důvody pro každý pohyb trhu. Někdy dochází k cenovým výkyvům bez hmatatelných důvodů. Trhy mohou reagovat nezávisle na fundamentech nebo makroekonomických faktorech, což znamená, že instrumenty se mohou pohybovat bez zřetelného důvodu. Často to má nějakou základní logiku, i když není na první pohled zřejmá. V pondělí se zdálo, že tato logika chybí, a my se vyhýbáme tomu, abychom z nesouvisejících zpráv dodatečně dělali příčinu tržních pohybů. Kolik lidí přesně předpovědělo pondělní pokles dolaru o 150 pipů? Prakticky nikdo. Stojí za zmínku, že Donald Trump nezveřejnil nic zvlášť převratného.

Technická analýza v praxi: Obchodování formace vlajka (2. část)
21.01.2025 V minulém článku jsme si popsali, co jsou cenové formace býčí a medvědí vlajka. Obchodování s formací známou jako vlajka může být na první pohled lákavé pro svou jednoduchost a srozumitelnost. Přesto je důležité mít na paměti, že spoléhání se pouze na tuto jedinou formaci bez analýzy dalších doplňujících signálů a indikátorů nese s sebou určitá rizika.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 21. ledna: libra se chytá stébla
21.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí růst, který se shodoval se začátkem americké obchodní seance. Je důležité poznamenat, že tento růst nevyplýval z žádné konkrétní ekonomické události, ani nesouvisel s inaugurací Donalda Trumpa, protože růstový pohyb začal v jinou dobu. V jednu chvíli začal dolar klesat, což vyvolalo otázky ohledně důvodu za tímto vývojem.

Přehled měnového páru EUR/USD 21. ledna: Trumpova inaugurace nic nemění Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval relativně klidně, alespoň v první polovině dne
21.01.2025 Pár EUR/USD se v pondělí obchodoval poměrně klidně, alespoň tedy v první polovině dne. S otevřením americké seance však volatilita prudce stoupla. Následné pohyby nicméně podle všeho postrádaly konkrétní příčiny či důvody. Jedinou významnou událostí dne byla inaugurace Donalda Trumpa, která se – upřímně řečeno – z hlediska vzrušení, jež vyvolala, jevila jako nepochopitelná. Na jedné straně se nejednalo o inauguraci jen tak nějakého amerického prezidenta; šlo o inauguraci velmi kontroverzního lídra, který během posledních dvou měsíců učinil řadu slibů, že "změní svět" a "obnoví velikost Ameriky". Pokud by splnil byť jen 25 % z nich, svět by se mohl významným způsobem změnit a trhy by na takovou událost pravděpodobně reagovaly. Na druhou stranu se už dva měsíce ví, že Donald Trump se stane prezidentem. Co přesně se tedy mění teď, když je to oficiální?

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 20. ledna: Pohádka skončila, i když se o žádnou pohádku vlastně nikdy nejednalo
20.01.2025 V pátek měnový pár GBP/USD zaznamenal další pokles. Mezi makroekonomickými údaji, které byly tento den zveřejněny, vynikaly především další neuspokojivé údaje ze Spojeného království. Ačkoli se nejednalo o nijak zásadně důležitou zprávu, zdůrazňujeme ji, protože přispěla k sérii slabých ekonomických zpráv ze Spojeného království v uplynulém týdnu. Maloobchodní tržby se meziměsíčně snížily o 0,3 % a meziročně vzrostly o 3,6 %. V obou případech byly prognózy vyšší, takže tyto údaje byly celkově záporné. Začátkem týdne Spojené království také zveřejnilo neuspokojivé zprávy o vývoji HDP, průmyslové výroby a inflace.

Přehled páru EUR/USD na 20. ledna: Euro se připravuje na nový pokles
20.01.2025 Pár EUR/USD v pátek pokračoval v pozvolném poklesu. Opakovaně jsme zdůrazňovali, že euro nemá důvod k růstu, a platí to stále. Náš scénář a prognóza se nadále vyvíjejí podle očekávání. Co se tedy za poslední týden změnilo? Fundamentální a makroekonomické podmínky pro euro se jen zhoršily. Je důležité si uvědomit, že Federální rezervní systém neplánuje snížit do léta klíčovou úrokovou sazbu a v průběhu celého roku 2025 zvažuje možná jen jedno snížení.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 17. ledna: Krátký vzestup libry. Inflace nenabídla žádnou pomoc
17.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v poklesu. Podobně jako v případě eura klesající trend fakticky začal ve středu večer a pokračoval i ve čtvrtek. Na rozdíl od eura se však libře nepodařilo konsolidovat nad klouzavým průměrem. Tato situace s sebou nenese žádné opodstatněné důvody pro nákup libry ani pro očekávání výrazného růstu, a to ani na lokální úrovni.

Přehled páru EUR/USD na 17. ledna: Další korekční fáze skončila, směřuje se k paritě
17.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek obnovil klesající trend a znovu prorazil pod linii klouzavého průměru. Klesat začal vlastně už ve středu večer. Stojí za zmínku, že dolar po zveřejnění zprávy o inflaci v USA zaznamenal prudký pokles, ale během několika hodin silně oživil. Zpráva o prosincové inflaci přinesla smíšené výsledky: zatímco míra jádrové inflace se snížila, celková míra inflace se zvýšila. Zastáváme názor, že celkový údaj je významnější. Stoupal, byť v rámci prognóz, ale rozhodujícím faktorem teď není to, jestli skutečný údaj odpovídal očekávání, jako spíš to, že inflace roste. Uvedené naznačuje, že Federální rezervní systém, který už oznámil, že není naléhavě potřeba uvolňovat měnovou politiku, může v tomto opatrném přístupu pokračovat i v průběhu roku 2025. Proč by uvolňoval politiku, když inflace roste už tři měsíce po sobě, ekonomika je silná, trh práce také a nezaměstnanost zůstává na přijatelných úrovních?

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 16. ledna: libra reaguje na zprávy o inflaci s nadšením
16.01.2025 Měnový pár GBP/USD vykázal během dne výrazný růst, ale ke konci dne prudce klesl. "Show" začala brzy ráno, kdy Spojené království zveřejnilo svou zprávu o inflaci, která byla ještě zajímavější než údaje o vývoji inflace v USA. Britský index spotřebitelských cen (CPI) se meziročně snížil z 2,6 % na 2,5 %. Co to naznačuje? Naznačuje to, že Bank of England (BoE) by mohla urychlit uvolňování své měnové politiky. Hlavním zájmem centrální banky již není inflace (kterou se jí podařilo do jisté míry snížit), ale hospodářský růst, který se již dva roky pohybuje kolem nuly. Snížení úrokových sazeb je proto nutné k povzbuzení britské ekonomiky. Pokud inflace klesá, může BoE snižovat sazby agresivněji. Zatím BoE se snižováním sazeb téměř nezačala. Rok 2025 by tak mohl být rokem výrazného zmírnění jejího jestřábího postoje.

Přehled páru EUR/USD na 16. ledna: Euro profituje z reportu o inflaci
16.01.2025 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v pohybu nahoru, byť s obtížemi. Jedinou událostí dne byl report o inflaci a jedinou otázkou bylo, jestli americká inflace zrychlí víc, než se očekávalo. Stojí za zmínku, že americký dolar roste už čtvrtý měsíc v řadě, což nás nepřekvapuje. Trh od roku 2022 očekával agresivní a rychlé snižování sazeb Federálního rezervního systému, ke kterému ale nedošlo. V roce 2024 Fed snížil sazby třikrát, celkem o 1 %. Na rok 2025 je naplánováno dvojí snížení po 0,25 %. Tato skutečnost ostře kontrastuje s očekáváním trhu.

EUR/USD a GBP/USD – technická analýza situace dne 15. ledna
15.01.2025 Pár včera potvrdil a zažil korektivní růst. Do konce dne byla otestována rezistence denního krátkodobého trendu na úrovni 1,0308. Výsledek této interakce určí další směr. Odraz od této úrovně by mohl naznačovat opětovné přiblížení k neprolomenému supportu na úrovni 1,0200. Pokud se však býkům podaří překonat 1,0308, mohla by korekce směrem vzhůru nabrat nový impuls. Mezi cíle této korekce by patřily další úrovně denního mrtvého kříže Ichimoku 1,0338, 1,0387 a 1,0436 a také úroveň týdenního krátkodobého trendu 1,0419.

Přehled páru EUR/USD: 15. ledna. Euro čeká na report o inflaci v USA
15.01.2025 Pár EUR/USD v úterý zaznamenal mírnou korekci; zůstává však slabá a nesignalizuje konec klesajícího trendu. Cena tento týden otestovala úroveň 1,0200, kterou jsme označili jako cíl v rámci pásma 1,00–1,02. Ačkoli byl tento cíl dosažen, na trhu není patrný zájem o nákup eura. Tento nezájem nás nepřekvapuje, protože jsme v průběhu roku 2024 předpovídali, že euro bude klesat. Ve skutečnosti jsme jako potenciální bod změny trendu uvedli konkrétní datum – 18. září.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD dne 15. ledna: Britská libra se snaží získat půdu pod nohama
15.01.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý nepřiblížil k linii klouzavého průměru. Ačkoli se zdálo, že v pondělí začal nový korekční pohyb, rychle ztratil na dynamice. Během pondělí i úterý neměl trh důvod upustit od prodeje tohoto měnového páru. Široká škála technických, makroekonomických a fundamentálních faktorů nadále podporuje pokračující prodej, zatímco signály k nákupu většinou naznačují pouze divergence a přeprodanost ukazatele CCI. V tuto chvíli neexistují žádné přesvědčivé důvody se domnívat, že klesající trend skončí.

LVMH čelí kritice kvůli zásilkám šampaňského do Ruska navzdory sankcím
14.01.2025 Francouzský luxusní konglomerát LVMH reagoval na obvinění, že jeho produkty šampaňského byly prostřednictvím třetích stran zaslány do Ruska, přestože společnost v roce 2022 pozastavila své podnikání v této zemi po invazi na Ukrajinu.

Vývoj EUR/USD a GBP/USD dne 14. ledna – technická analýza situace
14.01.2025 Včera pár otestoval historickou hladinu supportu na úrovni 1,0200 a ke konci dne se od ní odrazil. Dnes může euro tento výsledek potvrdit, což může vést k další korekci směrem vzhůru. Mezi bezprostřední cíle pro kupce podle současného scénáře patří úrovně identifikované v denním mrtvém kříži Ichimoku (1,0308, 1,0351, 1,0404 a 1,0458), které jsou posíleny týdenním krátkodobým trendem na úrovni 1,0419. Pokud se páru podaří překonat support na úrovni 1,0200, mohly by se objevit nové medvědí vyhlídky.

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD. Libra se nadále potápí jako kámen na dno Mariánského příkopu
14.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal v pondělí pokles, který se očekával. Za posledních pět obchodních dní britská libra ztratila 450 pipsů a za poslední tři měsíce se propadla o 1 300 pipsů. Stále se domníváme, že to ještě není pro libru dno. Když se podíváme na týdenní časový rámec, je zřejmé, proč tento scénář předpokládáme. Poslední úsek 16letého klesajícího trendu skončil kolem úrovně 1,0350. Tehdy se mnozí domnívali, že to pro libru znamená to nejhorší a že už nemůže dále klesat. Před třemi měsíci však mohla začít nová fáze globálního trendu. Pokud je to pravda, měl by pokles pokračovat přinejmenším do dosažení parity.

Přehled páru EUR/USD: 14. ledna – Euro dál klesá směrem k paritě
14.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů – co jiného mohl dělat? Tato situace nám připomíná loňský rok, kdy jsme často upozorňovali na fakt, že euro je překoupené a bezdůvodně drahé. Ačkoli předpovědět přesné načasování nového trendu je vždycky náročné, upozorňovali jsme, že by mohl začít po 18. září. Nakonec začal 25. září, takže současný pokles eura nás neudivuje. Tento scénář jsme probírali celý rok 2024. Je důležité si uvědomit, že ceny mohou měnit směr bez ohledu na přítomnost či nepřítomnost fundamentálních nebo makroekonomických faktorů; mluvíme zejména o lokálních vlivech. Když všichni účastníci trhu vidí zřetelný trend, proč by se někdo rozhodoval pro nákup aktiva, jehož hodnota stále klesá?

Přehled vývoje na měnovém páru GBP/USD tento týden: Libra se přibližuje k 1,1800
13.01.2025 Měnový pár GBP/USD v pátek pokračoval v pohybu směrem dolů. Zatímco páteční pokles lze přičíst silným údajům z amerického trhu práce a nezaměstnanosti, dřívější poklesy byly přičítány "dluhopisové krizi" ve Velké Británii. Libra však klesá již tři měsíce v řadě, což je trend, který jsme předpovídali již v roce 2024. Tyto faktory – ať už jde o silné údaje z USA, nebo o problémy specifické pro Spojené království – přispívají k poklesu pouze lokálně. Globálně se situace nemění: libra je stále přeprodaná a její cena zatím neodráží očekávané uvolnění měnové politiky Bank of England, na rozdíl od dolaru, který již zahrnuje uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému.

Přehled vývoje na měnovém páru EUR/USD tento týden: pro euro neexistují žádná pozitiva
13.01.2025 Měnový pár EUR/USD v pátek zaznamenal výrazný pokles. Obchodníci ve čtvrtek do značné míry pozastavili svou aktivitu v očekávání rušnějšího pátku, který nakonec přinesl předvídatelný pohyb. Začátkem týdne byly zveřejněny důležité údaje o indexu spotřebitelských cen (CPI) v eurozóně, které daly euru mírnou příležitost k růstu. Údaje o vývoji inflace za prosinec však na trh nezapůsobily a nepřinesly žádné náznaky, že by Evropská centrální banka (ECB) uvažovala o zmírnění svého politického postoje nebo o zpomalení tempa snižování sazeb. V důsledku toho euro po krátkém nárůstu začalo klesat ještě dříve, než nastal pátek.

Zlato – technická analýza situace
13.01.2025 Loňský rok přinesl zlatu dobré výsledky – kov neustále zaznamenával nová historická maxima. Ke konci roku však medvědí hráči dokázali zlato dotlačit k dvouměsíčnímu korekčnímu poklesu. Během prvního lednového týdne se naplno projevil býčí trend. Zlato znovu získalo support na úrovni týdenního krátkodobého trendu 2 644,58 a vzrostlo do býčí zóny vzhledem k dennímu cloudu na úrovni 2 662,95, což je problém, pokud jde o potenciální odstranění denního mrtvého kříže Ichimoku na úrovni 2 671,05.

Přehled páru EUR/USD: 10. ledna – Euro se zastavilo, technický obraz zůstal beze změny
10.01.2025 Měnový pár EUR/USD po celý čtvrtek většinou stagnoval, což bylo jak logické, tak očekávané. Ve dnech, které tomu předcházely, zaznamenával výkyvy, které vzbuzovaly mnoho otázek. Jenže v daných dnech byl k dispozici alespoň nějaký makroekonomický kontext – byť ne vždy úplně logický – který mohl tyto změny vysvětlit. Ve čtvrtek ale nebylo makroekonomické pozadí téměř žádné, což vysvětluje absenci výraznějších pohybů. Je důležité poznamenat, že absence zpráv nemusí vždy vést k pasivitě trhu. Když se však tyto faktory sejdou, výsledky bývají pochopitelné.

Přehled vývoje GBP/USD dne 10. ledna: Nový den, nový pokles libry
10.01.2025 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v pozvolném poklesu. Jak jsme včera konstatovali, pro středeční pokles libry neexistovaly žádné bezprostřední lokální důvody. Ze střednědobého pohledu a s ohledem na globální ekonomické pozadí je však důvodů pro tento pokles více než dost. V průběhu roku 2024 jsme neustále upozorňovali na řadu faktorů, které naznačovaly pokles libry, zejména po jejím neopodstatněném růstu. Taková situace nemohla trvat donekonečna a nyní jsme již čtvrtý měsíc po sobě svědky poklesu libry.

EUR/USD: Plán obchodování během americké seance dne 9. ledna (analýza vývoje obchodování v dopoledních hodinách)
09.01.2025 Ve své dopolední předpovědi jsem upozornil na úroveň 1,0319 a plánoval jsem na jejím základě učinit obchodní rozhodnutí. Pojďme se podívat na 5minutový graf a analyzovat jeho vývoj. Růst a falešné proražení této úrovně poskytly euru příležitost k prodeji, ale k výraznému poklesu páru zatím nedošlo. Technický obrázek pro druhou polovinu dne zůstává beze změny.

EUR/USD Overview: January 9 – The Euro's Second Consecutive Plunge
09.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal ve středu opět výrazný pokles. Pojďme si stručně projít sled událostí. V pondělí euro nečekaně prudce vzrostlo, zřejmě v důsledku zveřejnění zprávy o vývoji inflace v Německu. Tento nárůst však začal dlouho před zveřejněním zprávy, což naznačuje, že tvůrci trhu mohli jednat na základě tajných informací. Růst eura nebyl náhodný; obchodníci začali rychle předpokládat výrazný nárůst spotřebitelských cen v celé eurozóně, zejména vzhledem k tradiční roli Německa jako motoru evropské ekonomiky – alespoň po dlouhou dobu tomu tak bylo.

Přehled páru GBP/USD: 9. ledna – Úplný kolaps britské libry
09.01.2025 Měnový pár GBP/USD zaznamenal ve středu výrazný pokles, a to tak rychlý, jako kdyby z devátého patra spadl kámen. Situace připomíná minulé trendy. Libra v uplynulých dnech v těsném závěsu následovala euro, podobně jako pes na vodítku. Na rozdíl od eura, které mělo pro své tržní pohyby konkrétní důvody, však libra žádné jasné opodstatnění neměla. Do začátku středeční americké obchodní seance už ztratila 170 pipů. Co to znamená? Ve Velké Británii nebyly zveřejněny žádné ekonomické zprávy, nezazněly žádné důležité projevy a nevyskytly se žádné významné události, které by tento pokles vysvětlovaly. Všechny klíčové makroekonomické zprávy v USA byly zároveň v tomto dni naplánovány na americkou obchodní seanci, což ještě víc zdůraznilo absenci zjevných důvodů, proč by libra měla klesnout.

EUR/USD: Obchodní plán na americkou seanci ze dne 8. ledna (analýza dopoledních obchodů)
09.01.2025 V dopolední prognóze jsem se zaměřil na úroveň 1,0341 a na jejím základě jsem plánoval udělat obchodní rozhodnutí. Podívejme se na graf 5M a rozeberme, co se stalo. Průraz a retest této úrovně poskytly euru selling point a vedly k poklesu k cílové úrovni 1,0310. Nákupy při falešném průrazu úrovně 1,0276 vynesly z trhu přibližně 20 bodů.

Přehled vývoje GBP/USD dne 8. ledna: Britská libra rychle ztrácí dynamiku
08.01.2025 Měnový pár GBP/USD se v úterý pokoušel pokračovat v růstu, ale nakonec se mu to nepodařilo. V pondělí se na trhu projevilo nadšení z nějaké události nebo očekávání jejího výskytu, ale v úterý se tento impuls zcela rozplynul. Domníváme se, že pondělní pohyb byl pouze technickou korekcí. Případně se mohlo jednat o reakci na vývoj inflace v Německu, přičemž libra jednoduše posilovala společně s eurem.

Přehled páru EUR/USD: 8. ledna – Inflací v Německu se pro trh nic nemění
08.01.2025 Měnový pár EUR/USD se v úterý pokusil pokračovat v růstu, ale nakonec se mu nedařilo. V pondělí euro i libra zaznamenaly výrazný růst, když inflační zpráva z Německa o 0,2 % předčila očekávání. Zdálo se, jak by na ni trh reagoval už s předstihem, což naznačuje, že hlavní hráči mohli mít neveřejné informace. Výsledkem byl nárůst hodnoty eura a předpoklad opatrnějšího přístupu Evropské centrální banky (ECB) k uvolňování měnové politiky. Úterní výkon ale ukázal, že obavy nebyly namístě. Inflace v eurozóně za prosinec dle očekávání zrychlila na 2,4 % meziročně, zatímco jádrová inflace zůstala beze změny na 2,7 %. Obchodníci proto neměli příliš mnoho nových informací, na které by mohli reagovat, takže trh zohlednil zprávu o inflaci v Německu předčasně. V konečném důsledku je nejdůležitější celková inflace eurozóny, která přímo ovlivňuje měnovou politiku ECB – nikoli tedy inflace jedné země EU.

Přehled vývoje GBP/USD dne 7. ledna: Britská libra roztahuje křídla
07.01.2025 Měnový pár GBP/USD i v pondělí vykázal působivý růst, pro který neexistovaly žádné lokální důvody. Pár začal z ničeho nic růst během evropské obchodní seance a ještě před začátkem americké seance libra vzrostla o 120 pipsů. Částečně byl tento pohyb nespravedlivý, protože minulý čtvrtek libra také klesla o více než 120 pipsů, aniž by pro to existovaly lokální důvody. Rádi bychom však připomněli, že se stále nacházíme v klesajícím trendu. A v klesajícím trendu by nová kola poklesu neměla vyvolat žádné překvapení.

Přehled páru EUR/USD: 7. ledna – Nevysvětlitelný růst eura a libry
07.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pondělí výrazný růst. Je zajímavé, k němu neměl jasný důvod, zejména v první polovině dne. Ve čtvrtek, tedy v první obchodní den nového roku, došlo k dramatickému poklesu eura i libry. V pátek trh z velké části ignoroval silný index ISM z USA. V pondělí ale oba měnové páry nečekaně výrazně vzrostly. Z toho vyplývá, že trh se aktuálně pohybuje chaoticky a nelogicky a lze rozumně předpokládat, že by se mohlo jednat o technickou korekci.

Přehled vývoje GBP/USD. Týdenní přehled: dolar můžou zastavit pouze údaje Nonfarm Payrolls
06.01.2025 Měnový pár GBP/USD se po prudkém čtvrtečním poklesu v pátek zotavil. Všechy důvody, které byly zmíněny v příslušném článku v souvislosti s poklesem eura, platí rovněž pro britskou libru. I libra zažila dlouhodobý vzestup trvající déle než dva roky, když trh ocenil budoucí uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému. Poté, když se libra stala nadměrně překoupenou a Fed přišel s prvním snížením sazeb, začal pokles tohoto páru, který trvá dodnes. Čtvrteční pohyb tak byl jednoduše pokračování nastoupeného trendu a nevyžadoval žádné další odůvodnění či vysvětlení. Trh už jich má více než dost.

Přehled páru EUR/USD: Náhled na týden – Další zkouška pro euro
06.01.2025 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pátek po čtvrtečním prudkém poklesu oživení. Euro se ve čtvrtek bez zjevného důvodu propadlo o více než 100 pipů, což je vzhledem k téměř prázdnému makroekonomickému kalendáři docela významné. Takový pokles eura by nás však neměl překvapovat. Pár může klesat, růst nebo stagnovat nezávisle na makroekonomických nebo fundamentálních faktorech. Vždy existují globální vlivy ovlivňující cenotvorbu a my o nich často mluvíme. To znamená, že pokud se objeví významný globální faktor, například potenciální změna měnové politiky některé centrální banky, trh může začít tuto možnost s velkým předstihem zohledňovat v cenách, i když ke změně ve skutečnosti nikdy nedojde. Jak se říká, "kupuj na základě zvěstí, prodávej na základě faktů", nebo naopak.

Prognóza pro pár GBP/USD na 30. prosince 2024
30.12.2024 Cena se v denním grafu mírně odrazila od hladiny supportu 1,2510. Tento odraz představuje vývoj ceny v rámci konsolidačního pásma 1,2510–1,2616. Páteční pohyb umožnil linii indikátoru oscilátor Marlin dosáhnout neutrální linie nula. Od tohoto bodu je pravděpodobný obrat kurzu, přičemž cena bude následovat směr, který je naznačen oscilátorem. Pokud cena prorazí pod support 1,2510, mohl by následovat pokles ke kurzu 1,2367.

Zlato – technická analýza situace
30.12.2024 Sváteční období dál ovlivňuje trh a vyrovnává příležitosti a aktivitu účastníků. Cenové pásmo bylo v uplynulém týdnu úzké. Aktuální support je stanoven na týdenní úrovni Fibonacci Kijun 2 609,47, zatímco rezistenci vyznačuje denní cloud na 2 637,37. V posledních dnech se do centra pozornosti dostal denní krátkodobý trend na úrovni 2 623,39.

Přehled páru EUR/USD na 20. prosince: Fed ukončí boje eura
20.12.2024 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek po poklesu ze středečního večera mírně stáhl. V předchozím článku jsme se zdrželi analýzy výsledků zasedání Fedu a zdůraznili jsme, že je třeba počkat alespoň jeden den, aby bylo možné hodnotit s čistou hlavou a sledovat celkovou reakci trhu. Teď lze vyvozovat závěry.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 20. prosince. Holubičí postoj Bank of England
20.12.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu večer prudce propadl a kopíroval tak pohyb páru EUR/USD. Vzhledem k charakteru zasedání Federálního rezervního systému to není překvapivé. Ve čtvrtek však zasedala Bank of England a libra získala zpět téměř 50 % ztrát z předchozího dne před oznámením. Základ tohoto zotavení je nejasný, ale britská měna prokázala svou odolnost – vlastnost, kterou jsme často zdůrazňovali. Libra vykázala zisky tam, kde se žádné neočekávaly, ale výsledky zasedání BoE na ni opět vyvíjely tlak.

Tyto 3 technologické akcie budou zářit i v roce 2025
19.12.2024 V roce 2024 byl technologický segment velmi růstový a pomohl investorům generovat zajímavé zisky. V tomto článku se podíváme na tři populární technologické akcie, u kterých analytici z Wall Street očekávají pokračování této spanilé jízdy i v roce 2025. Akcie Tesla, Apple i Microsoft se sice nyní obchodují na svých cenových maximech, ovšem to jim na atraktivitě nijak neubírá. Pojďme se proto blíže podívat na jejich technickou a fundamentální analýzu.

Přehled páru EUR/USD na 19. prosince: Nulová reakce před zasedáním Fedu
19.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v podstatě přestal obchodovat a stagnuje. Volatilita klesla téměř na nulu, což vyvolává spekulace, že trh fakticky uzavřel své knihy pro rok 2024 a rozhodl se čekat na klidné období vánočních a novoročních svátků. Je běžné, že volatilita trhu s blížícím se koncem roku klesá, ale tentokrát přišel pokles nezvykle brzy.

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 19. prosince. Údaje o inflaci ve Velké Británii neměly žádný dopad
19.12.2024 Ve středu měl měnový pár GBP/USD všechny předpoklady k tomu, aby předvedl zajímavý intradenní pohyb řízený trendem. Nic takového se však nestalo. Včera byla ve Velké Británii zveřejněna jedna z nejdůležitějších zpráv pro britskou libru –zpráva o inflaci. Ta byla zveřejněna zhruba den před posledním letošním zasedáním Bank of England. Očekávalo se, že výsledek této zprávy bude mít na rozhodování britské centrální banky velký vliv. Údaje však byly natolik nevýrazné, že na trhu nevyvolaly žádnou reakci. Cena samozřejmě po zveřejnění nejprve klesla o zhruba 35 pipsů, ale jen proto, aby se během několika následujících hodin zotavila o stejnou hodnotu. Pro libru se v podstatě nic nezměnilo.

Přehled vývoje páru GBP/USD dne 18. prosince. Zasedání centrálních bank už podpořila libru
18.12.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí a v úterý obchodoval na vyšší úrovni. V pondělí pro tento růst neexistovaly žádné jasné důvody ani základ, protože makroekonomické pozadí ze Spojeného království a USA libru ani dolar rozhodně nepodpořily. Přesto britská měna opět projevila silnou touhu po růstu. Domníváme se, že růst libry může souviset s nadcházejícími zasedáními Federálního rezervního systému a Bank of England, z nichž první se uskuteční dnes večer. Pojďme si analyzovat, proč libra vzrostla a zda bude v růstu pokračovat.
Související klíčová slova:
Vstupy a výstupy | Čína a USA | Formace Morning Star | Republikáni | Průmyslová výroba eurozóny | Býčí pohyb | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fibo | Zakreslení patternu | Ekonomické problémy | Měny zemí | Údaje z USA | Globální supervelmoci | Uvolnit měnovou politiku | Institucionální investice | Retracement | Jackson Hole | Historie | Long pozice | Klíčové makroekonomické ukazatele | EUR | Zkušenosti | Formace dvojitý vrchol | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Tempo růstu | Obrácená Hlava a ramena | Kolaterál | Vstupy | Line | Oznámení výsledků | Plán obchodování EUR/USD | Pozitivní vliv | Klouzavý průměr SMA 50 | ATH (All time high) | Obchodník | Bitcoin ETF | Nálady na trhu | Associated Press | Konsorcium | Budoucí směr | Scott Bessent | Akciové trhy | Cenový pohyb | Rozkolísaný | Makroekonomika | Potvrzení obchodů | Trend | BTC | Soustředění | Take Profit | Pokračování klesajícího trendu | Geopolitické konflikty | US2000 | Delegace | Kótování | Boční kanál | Bank of Japan | Howard Lutnick | Pád dolaru | ISM ve službách | Silný support | Klíčový level | Mince | Aktiva | Alligator | Výbor FOMC | Stochastický | InstaForex Kurz | Očekávané výsledky | Oživení podnikatelské aktivity | Statistiky | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Situace na forexovém trhu | Příležitost k prodeji | Cenová predikce | Korelace | Zakreslení S/R zón | Američtí voliči | Šterlink | Zakreslení supportů a rezistencí | Profesionální obchodníci | Libra vůči dolaru | Index strachu | Základy Price Action | SMC obchodníci | Volný pád | Školení | Pravděpodobnost | Míra poklesu | Počet nezaměstnaných | Zveřejnění výsledků | Kolaps | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Odvetná cla vůči USA | Růst měnového páru EUR/USD | Výnosy dluhopisů | Zakreslení S/R | Zvýšení cel | Předpověď ceny | Komunita | Breakout S/R úrovně | Americká zpráva | Nákupní pozice | Odchod z NATO | Příklady obchodů kombinujících Price Action | Býčí vlajka | Trumpova celní politika | Kryptoměnový sektor | Pokles indexu | Prezident Spojených států | Hlavní ekonom | Akcie Tesly | Index US500 | Vliv na trh | Snižování cel | Britská libra | Price Action a indikátory | Časovaná bomba | Výkyvy | Lagardeová | Předseda Fedu | Obchodování podle svíčkových formací | Kroky Fedu | Reakce trhu na zprávu | Čína a Spojené státy | Chování trhu | Současný propad | Přesnost | Situace v Británii | Evropská komise | Goldman Sachs | Dovoz z USA | Riziko na trhu | Nejznámější technologické akcie | Investment Management | Období konsolidace | ETF na Ethereum | Formace Evening Star | Cenové svíčky | Pokles měny | Prodejní korekce | Výsledek zasedání Fedu | Dosažení úspěchu | Cla na dovoz z EU | Naše prognóza | Udržení inflace | Silné úrovně rezistence | Vývoj ceny akcií LVMH | Ethereum (ETH/USD) | Japonský akciový trh | Indexy S&P | Rušivé indikátory | Zahraniční politika | Labouristé | Důležité makroekonomické zprávy | Aktuální zprávy | Potvrzení trendu | Technické signály | Holubičí tón | Zprávy z USA | Raketové útoky | Cenové výkyvy | Výhled dolaru | Pohyby cen | Býčí kanál | Obchodování podle Price Action | Větší hráči | Dolarový index | Cenné papíry a burzy | Ethereum | Geopolitické napětí | Administrativa prezidenta | Break-Even | Ceny dováženého zboží | Znehodnocení | CPC | Prosperity | Zpráva z Německa | Inaugurace Donalda Trumpa | Vstup do obchodu | S&P 500 futures | Údaje o inflaci | Recese ve Spojených státech | Jednoduché tipy | Důležité faktory | Velké korporace | Údaje o maloobchodních tržbách | Deflace | Technická hladina | Pokles dolaru | Žádné časové omezení | Směrnice | Hladina S/R úrovně | Výhled | Medvědí výhled | Nová historická maxima | Vysvětlení základních principů | Cla na EU | Aptos (APT) | DOGE/USD | Ruský trh | Nové historické maxima | Opětovný růst | Klidné období | Světová kryptoměna | Riziko dalšího poklesu | Dobré zprávy z USA | LVMH (MC.FR) | Používání technických indikátorů | Reverzní svíčkový pattern | Vliv politiky | Šéf německé centrální banky | Rostoucí inflace | Výdaje | První support | Data z Německa | Shortová situace | Obchodní záměr | Cena zlata | Fibonacciho support | Makroekonomické statistiky | Výhled eura | Šéf řecké centrální banky | Menší země | Výroky prezidenta | NIM | Trendová čára | Medvědí postoj | Začátek nové fáze | Hladina S/R | Ceny akcií LVMH | Dominance BTC | Hospodářský růst USA | Proti trendu | NZD/USD | Inflace v prosinci | Chápání tržní struktury | Support a rezistence | Pozitivní komentář | ALL IN | Medvědí Pin Bar | Support a rezistence zóny | Dolar dnes | Dopad na ekonomiku | Pandemie COVID-19 | Dovozní cla | Vývoj objemu | Snížení úrokové sazby | Open Interest | Strach | Obchodní plán | Zavírací cena | Sněmovna reprezentantů USA | Propad cen | Dohody OPEC+ | Prognóza ceny | Jaderný program | Co je to Price Action | Fibonacci retracement | Letadla | Akče | Přehled měnového páru | Americké ministerstvo financí | Klouzavé průměry | Obavy investorů | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | Růstový pohyb | Růst cen | Britové | Obchodní příměří | Dogecoin (DOGE) | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Makroekonomické zprávy | Vysoká inflace | Celkový směr trhu | Drobní obchodníci | Očekávání pro rok | Bearish Engulfing | Silný hráč | Pozitivní sentiment | Nepřipravenost | Hodinový graf | Digitální měna | Trpělivost | Nové obchody | Signál obratu trendu | Výkyvy volatility | Vítězství Donalda Trumpa | Poslední vývoj ceny | Analyzování | Představitelé Fedu | Budoucí růst úrokových sazeb | Příliv BTC | SRI | Koncové ceny | Průvodce krok za krokem | Růst nezaměstnanosti | Vlnové analýzy (SWA) | Ekonomické kalendáře | Důležité zprávy | Předchozí růst | Největší volatilita | Jak hledat patterny v grafu | Dividendy | Negativní zpráva | Dynamický trh s kryptoměnami | Point of Control | Vybírání zisků | Dosahovat zisku | Rafinerie | Obchodování s trendem | Silné oživení | Obchodní seance | Průraz supportu | Bydlení | Krypto trh | Posilování dolaru | Výrazný pohyb | Jak hledat patterny | Uvolnění měnové politiky | Index volatility VIX | Proražení linie neckline | Nejnižší cenový cíl | Časování obchodů | Maximalizovat zisky | Celková míra inflace | Analýzy | Oživení britské ekonomiky | Klíčové trhy | Rétorika Fedu | Cenový cíl pro akcie | Oslabování eura | Nejlepší čas | Vabank | Price Action s dalšími faktory | Nezaměstnanost | Představitelé ECB | Velké problémy | Administrativa prezidenta Bidena | Formace Inside Bar | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Větší ztráty | Aspekty obchodování | Bitcoinové burzy | Parlamentní volby | Nízký potenciál | Vlnová analýza | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní signály | Proražení | Konflikty | Cenové predikce pro akcie Microsoft | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Hlavní události | Pohyby trhu | Způsob investování | Zvyšování sazeb | Awesome Oscillator | Smíšená ekonomická data | Americký prezident | Příkaz | Zrušení cel | Zahájení klesajícího trendu | Zajišťování | Americká inflace | ETH/BTC | Medvědí pohled | Návrat Donalda Trumpa | Pokračování poklesu | Rozpětí trhu | Technická analýza EUR/USD | Jak funguje Price Action | Tempo hospodářského růstu | Pattern Evening Star | Silný býčí trend | Vývoj měnového páru | Dovoz z EU | Breakout | Významný vývoj | Klíčová rezistence | Trumpová | Ceny elektřiny | Globální výhled | Implikace | Zaměstnanost | Akcie Johnson & Johnson | Krátkodobé trendy | Krátkodobý rostoucí trend | Support úrovně | 1M | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Supervelmoci | Obchodování formace | Powell a Fed | Člen FOMC | Pozice bitcoinu | Obchodování svíčkových patternů | Útok dronů | Dnešní zprávy | Potenciální obrat | John Williams | Optimistická nálada | Spotřebitelské inflace | Evropská měna | Výprodeje | Technická analýza BTC/USD | Rabobank | Týden na trhu | Aktivita trhu | Evropská obchodní seance | Reserve Bank of Australia | Medvědí signál | Gap | Byznys | Týdenní analýza | Flat | Příjmy do státní pokladny | Dynamický trh | Uklidnění situace | Tržní výkyvy | Kontrakty na zemní plyn | Nákupní momentum | Pohyb ceny | Pokles k supportu | Úspěšné obchodování | Ambarella (AMBA.US) | Rychlý růst mezd | Obchodní pravidla | Ekonomiky | Korekční pohyb | Politická situace | Druhá rezistence | Události v eurozóně | Americké prezidentské volby | Thomas Barkin | Žádný obchod | Výkon | Data z trhu | Výkonnost indexu | Potvrzení patternu | 1-2-3 GAP | Volatilita | Nový trend | Mírová dohoda | Nákupní tlak | Maďarsko | Covid | XRP/USD | Úrovně Fibonacciho | Použití více časových rámců | Možné scénáře | Levels | Santiment | Nerozhodné svíčkové formace | Klesající trend | Dolar roste | Průmyslová produkce | Výrazný pokles libry | Fibonacci retracement úrovně | Směřování trhu | Predikce pro akcie Tesla | Spekulativní aktivum | Rostoucí obavy | Schválení ETF | Pokles ceny | Hledání patternů v grafu | Obchodování cenového patternu | Zápis z posledního zasedání Fedu | Donald Trump | Íránské rakety | Změny trendu | Státní dluh | Trader Jan | Důležité signály | Významné riziko | Politické faktory | Inflace | Potenciál růstu | Více peněz | Peníze | Zveřejněné údaje | První úroveň rezistence | Vývoz ropy | Rating USA | Cenové akce | Odhodlání | Ukončit obchod | Price Action a časování | Brent | Čínský dovoz | Prudký pokles | Nové podmínky | Politika | Medvědí pokles | Indikátor | Velikosti pozice | Moody's Analytics | Očekávání | Daňové úlevy | Price Action pro začátečníky | Současný stav | Odvetná cla | Obchodní pásmo | Suroviny | Plánování obchodů | Ekonomika EU | Úrokové sazby | Palladium | Spolehlivost obchodů | P/E | Technický výhled trhu | Coinmarketcap | Šance na úspěch | Příležitost k nákupu | Investiční centrum | Ukončení obchodní války | Trumpovo oznámení | Jednoduchý klouzavý průměr | Hutnictví | Úrovně odporu | Formace v grafu | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Amp | Trendové čáry | Velikost pohybů | Pravidla obchodování | Admirals | Reakce trhu | Všichni účastníci trhu | Průmysl | Události tohoto týdne | Realita | Rozhodování o obchodování | Guvernér BoE | Obchodní týden | Základní sazby | Nástroje technické analýzy | Evropské měny | Snižovat daně | Panika na trzích | Úzkost | Býčí signál | Technická analýza v praxi | Nové signály | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | InstaForex | Hlavní události tohoto týdne | Globální ekonomiky | Zasedání Evropské centrální banky | Index podnikatelské aktivity | Úrovně Fibonacciho retracementu | Zprávy o inflaci | Americký lid | Investment management | Nákupy | Klíčové úrovně | Růst | Komplexní analýza | Falešný průraz | GAAP | Příležitosti | Euro roste | Snížit úrokové sazby | Nárůst cen | Zasedání FOMC | Neckline | Veřejné společnosti | Klíčový ukazatel | Obchodní pokyny | MiFID II | MetaTrader | Nejnižší cenová predikce | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Kombinace Price Action | Fundamentální analýza | Libye | Národní měny | Hlediska technické analýzy | Zboží z Evropské unie | Jednání FOMC | Celý automobilový sektor | Sentiment na trhu | Prognóza | Data z USA | Obchodování pomocí Price Action | Energetické suroviny | Konec obchodní války | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | AUD/JPY | Vytvoření nových historických maxim | Cíl pro akcie | Použití finanční páky | Situace na Blízkém východě | Trh práce | Prezident Fedu | Bariéra | Crypto | Druhá největší kryptoměna | Britská centrální banka | Globální ceny ropy | Veřejný dluh | Nákup libry | CBOE | Tempo poklesu | Hrozba | Stanovený kurz | Svíčkový pattern | Spotřebitel | Růst amerického dolaru | Válka | Populismus | Pochybnosti | Zpráva | Kolísání ceny | Býčí výhled | Republikán | Formace hlava a ramena | Hospodářské recese | Zakreslování trendových čar | Medvědí fáze | Silná data z trhu práce | Objem obchodů | Zprávy a události | Dobrý výsledek | Velká Británie | Pohyb kurzu | Objemy obchodování | Spolupráce | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | SWA | Ukázka Uptrendového trhu | Obrat trendu | Výjimečný stav | PoC | Kongres | Technologické akcie | Trumpovy kroky | Klíčové události | Ropný trh | Cena bitcoinu | Období poklesu | Otřesy na trzích | Masové deportace | Skrytý gap | Long | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Co jsou to supporty a rezistence | Kontrakty | Hospodářské krize | Oslabování japonského jenu | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Evropská inflace | Dlouhodobé pozice | Rozhodnutí soudu | Americký index | Harris | Nový support | Graf | Geopolitická rizika | Dolary | Cla na americké zboží | Zasedání centrálních bank | Patterny v grafu | AUD | Krásný zákon | Dřevo | JOLTS | Portál FXstreet.cz | Podnikání na kapitálovém trhu | Politická rizika | Pohled na euro | Obchodování svíčkových formací | Exxon Mobil | Prodej dolaru | Obchodování vlajky | Nový zákon | Raketový útok | Meziroční růst | Obavy z ekonomického dopadu | Překoupené úrovně | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Trh s dluhopisy | Denní minima | Sektor služeb | OIL.WTI | Nezaměstnanost v USA | Intradenní obchodování | Panama | Trh | Centrální banky | Trumpova obchodní válka | Digitální aktiva | Obchodování svíčkové formace | Makroekonomické události | Pokles bitcoinu | Ropné trhy | Průměrný cenový cíl | Šéfka ECB | Překoupené zóny | Postavení na trhu | Rovnováha | Retailoví investoři | Cla USA | Průměrné mzdy | Platina | Falešné signály | Open | Očekávání trhu | Odmítnutí ceny | Celní politika | Cla na dovoz z USA | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Prezident USA | Index | Klíčové S/R zóny v grafu | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Studie | Futures | Budoucí cenové pohyby | Směnný kurz | Dohody OPEC | Zveřejněná data | Dlouhodobé konsolidace | Rezervní měny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | POC (Point Of Control) | Tvůrce trhu | Cenová predikce pro akcie Microsoft | Nabídka | USA | Akcie Apple | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Číňané | Údaje o vývoji spotřebitelských cen | Zpřísnění měnové politiky | Klasický pullback | Eura | Dobré výsledky | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Snižování sazeb | Rovnováhy | Tržní kapitalizace | Federální vlády | Bílý dům | Kapitál | CME FedWatch | Obchodní grafy | Posílení | Volatilita eura | Evropský automobilový průmysl | TSMC | Období nejistoty | Agentura Reuters | GBP/JPY | Platební neschopnost | Analytici z Wall Street | Podmínky na trhu | Včerejší obchodování | Trading | Makroekonomická data | Projev Jeroma Powella | Nejdůležitější události | Kryptoměnový obchodník | Inflace v eurozóně | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Guvernér RBA | M.A. Perry | S&P | Obchodní účet | xStation | Konglomerát LVMH | Eskalace geopolitického napětí | Intradenní pokles | Rekordní minimum | Obrovský potenciál | Unie | Nepředvídatelnost | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Devalvace | Hedgeové fondy | Psychologické hladiny | Zvolení Donalda Trumpa | Sázky | Americké investice | Trumpovo rozhodnutí | Nerovnováha | Akciové indexy | Vice | První obchodní den | Formace býčí | Christine Lagardeová | Změny ve strategii | Starmer | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Fundamentální zprávy | Dodávky ropy z Kazachstánu | Země EU | Uplynulý obchodní týden | Overlap | Obchodování na Wall Street | Pozornost | Grafické karty | Obchodní napětí | Vlnové analýzy | Wall Street Journal | Ocel | Swing | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Novozélandský dolar | Trumpovy vlády | Kdy trend začíná | Očekávání analytiků | Nová prognóza | Range | Ropa | CL | Opatření | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Důvody pro posílení | Volatility | Rekordní hodnoty | Výsledky průzkumu | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Ceny Bitcoinu | Nákupní aktivity | Technické analýzy | Ekonomika Evropské unie | Nepříznivé období | Americká měna | Další růst | Kurz dolaru | Overlap support | Ekonomické ukazatele | Budoucnost | Konflikt mezi Izraelem a Íránem | Cukr | Zavádění cel | Gavin Newsom | Čas růstu | Pokračující pokles | BoE Andrew Bailey | Globální dodavatelské řetězce | Evening Star | Mírný růst | ELF Beauty | Zvýšit zisky | Americké výrobky | Správná rozhodnutí | Americká centrální banka | Investice do AI | Prezident Trump | Významné finanční instituce | Zpráva o inflaci | Regulace kryptoměn | Support nebo rezistence | Sell | Vysoká volatilita | Regulační překážky | Oblasti rezistence | Společnosti | Lepší výnosy | OpenAI | Zveřejnění důležitých zpráv | Formace vlajka | Neutrální výhled | Americké měny | Konglomerát | Altcoiny | Váhání | Automobilový sektor | Časové omezení | Carry trade pozice | Silné S/R úrovně | Klín | Snižování inflace | Izrael | Patterny | Zpráva pro dolar | Býčí vlajky | Hladiny rezistence | Prudký propad | Index Nasdaq Composite | Klouzavý průměr SMA | Bitcoinové ETF | Trumpův impeachment | Linie neckline | Ropa Brent | G10 | Obchodní války | Reverzní pattern | ECB dnes | Cenová predikce pro akcie Apple | Bohatství | Oblast rezistence | Konference FOMC | Volatilní výkyvy | Stratégové | Akciový index | Krátkodobé zisky | Řízení rizika | Jak rozpoznat klíčové S/R zóny | Fundamentální pohled | Kov | Standard Chartered | Produkty s pákovým efektem | Nejnovější údaje | Inside | Euro včera | Zvýšení cel na dovoz | Momentum | S/R zóny (support a rezistence zóny) | Zveřejnění ekonomických zpráv | Hormuzský průliv | Trendová linie | Index nákupních manažerů | Vývoj mezd | Pozornost obchodníků | Přeprodanost | Nejvyšší cenové predikce | Protest | Výhled pro GBP/USD | Týdenní výhled | Dynamika trhu | Růst v letošním roce | Jednání mezi USA a Čínou | Bitcoin | Polský zlotý | Cla na Čínu | Hlubší pokles | Dna | Kontrola inflace | Překoupeno | Obchodní výsledky | Aligator | Ichimoku Kinko Hyo | Tržní sentiment | Snižování úrokových sazeb | Historické maximum | Futures kontrakty | Ředitel společnosti | Ripple | Celková inflace | Eskalace | Připojení Kanady k USA | Ekonom ECB | Research | Fed dnes | 1W | Moody's | Elektromobily | Procter & Gamble (PG.US) | Vítězství Trumpa | Směřování trhů | Druhý support | Ontario | Pozitivní zpráva | Pepa Zeman | Celní spor | Zpomalení globální ekonomiky | Bitwise | Identifikace formací | Vývoj inflace | Exponenciální klouzavý průměr | Americké indexy | Postřehy z obchodování | Počet žádostí o podporu | Pohyb trhu | Fair Value | Velcí obchodníci | Dodávky ropy | Klaas Knot | Růst Etherea | Grónsko | Postavení USA | Nákupy státních dluhopisů | Regrese | RRR | Výhled pro bitcoin | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Konec downtrendu | Růst úrokových sazeb | Zlatý kříž | Platformy | Prezident Donald Trump | Index DXY | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Analytici | Obchodování s formací | Nálada na trhu | Impulzivní pohyb | Historická minima | Větší pokles | Růst měnového páru | Marketingová komunikace | Ekonomický útlum | Fundamentální události | Kandidáti | Výhodné ceny | Stříbro | Worldcoin | Moskva | Roční dividendový výnos | Dnešní údaje | Zájem o dolar | Obchodovat | ERA | Cla na dovoz | Směr trhu | Finanční instituce | Přesun výroby | Podmínky pro euro | Rozpočtový schodek | ECB sazby | Základy obchodování | Obchodování na měnových trzích | G7 | Pokles cen | Kurz pro začátečníky | Trh práce v USA | Měnové intervence | Výkyvy cen | Výrazné pohyby | Vysoké inflace | Stargate | Finance | Indikátor CCI | Pozornost trhu | Finanční podpory | Dividendový výnos | ETF | Předseda SEC | UTC | Lineární regrese | Dluhopisy | Firma | Snížení ratingu | Prostor pro pokles | Obchodníci | Cenový graf | Poptávka | Tržní Struktura | Zasedání Bank of England | Zboží dlouhodobé spotřeby | Koncentrace | Trumpovo vítězství | Graf ropa | Odpor | Fundamentální analýzy | Gamble | Zájem o akcie | Tržní struktury | Nastavení měnové politiky | Panamský průplav | Tržní trend | Technologická společnost | Pohyby měnových párů | Evropský parlament | Inflace zpomaluje | Analýza v praxi | SMA 200 | Společnost Oracle | Pokračování trendu | Rizika při obchodování | Klouzavý průměr | Rostoucí potenciál | Rok 2025 | Podnikání | Úsilí | Zpomalení inflace | MIFID | LTC/USD | Standardní rezistence | Trendový pohyb | Problémy | Hranice kanálu | MACD (Moving Average Convergence Divergence) | Výhody obchodování podle Price Action | Hodnota eura | 3М | Globální inflace | Jak zakreslit supporty a rezistence | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | Plán obchodování | Statistický úřad | Litecoin | Růst HDP | Jestřábí rétorika | Překonání historického maxima | Odvetná opatření | Buy Stop | Index PMI | Euro vůči dolaru | Moving Average Convergence Divergence | Josef Košťál | Sázka | Cenová akce | Index volatility | Ekonomové | Overlap rezistence | Cla vůči USA | Konec trendu | Oslabení trhu | Zpomalení hospodářského růstu | Pravidla obchodního systému | Christine Lagarde | Spojené státy | Kolaps dolaru | Americká data | Euro/Americký dolar | Kurz dolarů | Trumpův tým | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Celní válka | Bollingerova pásma | Evening Star a Morning Star | Trumpovy požadavky | Vývoj | Vývoj situace | Inside Bar | Komplexní analýzy | Ekonomické faktory | Indexy PMI | Zajímavé zisky | Úroková sazba | Časový rámec | Úroveň rezistence | Potenciální obrat trendu | Technické korekce | Flag | Kalifornie | Nejvyšší cenový cíl | Demokraté a Republikáni | Další kryptoměny | Volby | Austan Goolsbee | Investiční poradenství | Býčí divergence | Nadhodnocení | Příznivé regulační prostředí | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Asijská obchodní seance | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Vstoupit do trhu | Nový týden | Velmi volatilní | Short pozice | Jasná pravidla | Ukázka Downtrendového trhu | Pracovní síla | Inflace v Evropské unii | Plánování | Oslabování libry | Politika centrálních bank | Otevírací cena | BRICS | Objednávky | Iniciativa | Technologická společnost Microsoft | Globální pravidla | Vliv na ekonomiku | Novinky společnosti | Volatilní | Sankce | Vliv na forexový trh | Technická korekce | Směřování FEDu | Riziko ztráty | EUR/USD | Spolehlivost | Nízké sazby | Predikce pro akcie Apple | FAIR | Kurz libry | Pin Bar | OSN | Varování | Nová fáze | Aptos | Zisky firem | Intervence | Konflikt na Ukrajině | Válka mezi USA a Čínou | Zmírnění sankcí | Trh s kryptoměnami | Rezistence zóny | ETH/USD | Směr trendů | Pandemie | Výprodej dolaru | Analýza makroekonomických zpráv | Konsolidace | Čtyřhodinový graf | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | 19b-4 | Daňový zákon | Strategie nákupu | Zájem o riziko | Recese v USA | Měnové politiky | MVRV | Obraz trhu | Yardeni | Nabídka a poptávka | Ekonomické časy | S/R zóny v grafu | Uptrend | Předstihový ukazatel | Prvky technické analýzy | Korekce trendu | Politická rozhodnutí | Objem obchodování | Dánové | Aktuální situace | Engulfing pattern | Člen bankovní rady | Technické nástroje | Čistý graf | Obchodní dohody | Manufacturing | Nejlepší rozhodnutí | Rozhodnutí o sazbách | Výnosy | Měnový výbor | Druhý odhad amerického HDP | Prognóza ceny zlata | Příjmy z ropy | Prolomení supportu | Pohyby na trzích | Jak kombinovat Price Action | Snížení ratingu USA | Hennessy | Volatilní vývoj | Americké statistiky | Zlotý | Ekonomická situace | Odhad HDP | Pokračující uptrend | Růstový potenciál | Hindenburg Research | Páry s americkým dolarem | Denní volatilita | Impulzivní pohyby | Analyzovat cenové pohyby | Dosáhnout zisku | Obchodní jednání | Devalvace dolaru | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Investiční strategie | Index US2000 | Bezpečný přístav | Oblast překoupenosti | InstaForex Kurz pro začátečníky | Klasické S/R úrovně | Rozhodnutí centrální banky | Prognózovaní | RSI (Relative Strength Index) | Styl obchodování | Odliv kapitálu | Christopher Waller | Denní graf měnového páru | Nobelovy ceny | Analýza BTC | Miliardy dolarů | Růst BTC | AI | ADP | Odliv vkladů | Pozitivní faktor | Sell signály | Joe Biden | Silný trend | Faktor Trump | Druhy inflace | Obchodování eura | TradingView | Přeprodané zóny | Obchodování formací | Investiční doporučení | Status bezpečného přístavu | Kazachstán | Identifikace formace | Krátkodobý výhled | Prezidentské volby | AMBA | Cenové pohyby | Hlavní měnové páry | AMBA.US | LVMH | Tisková konference | Vítězství | Eskalace na Blízkém východě | Forexoví obchodníci | Kraken | Klíčové zasedání | Signály přeprodanosti | Historické maxima | Růst mezd | Faktor Donalda Trumpa | Fibonacci | Snížení inflace | Silné hospodářské oživení | Zprávy euro | Technické indikátory | Obchodní příležitosti | Odvětví | Medvědí vlajka | Prezidentství Donalda Trumpa | Sazby | PMI ve výrobě | Pozorování | Británie | Nejisté situace | Strategie řízení | Změny v ekonomice | Technologický segment | Komise v přenesené pravomoci | Tržby v eurozóně | Umělá inteligence | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Pravděpodobnost úspěšného obchodu | Zprávy o trhu | Soustředěnost | Zasedání v Jackson Hole | Dovoz do USA | Úrok | Investovat | Komoditní | Nesoulad | Prodejní příkazy | Zpráva amerického ministerstva práce | Prohlášení | Evropská data | Nerozhodnost | Short příležitosti | Technická situace | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Ether | Pokles USD/JPY | Gap směrem dolů | Proražení supportu | Překážky | Největší kryptoměna | Regulátor | Obchodní dohoda | Příjmy společnosti NVIDIA | 200denní klouzavý průměr | Průzkum | Firmy | Metoda obchodování | XAG/USD | Mezinárodní vztahy | Medvědí divergence | Nespokojenost | Fair Value Gap (FVG) | Masivní výprodeje | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | HDP Německa | Panika | Murray | Zajištění | Zemědělství | Averze k riziku | Současný klesající trend | Klidné obchodování | Technický nástroj | Intradenní strategie | Nezávislost centrální banky | Price Action a fundamentální analýza | Regulační prostředí | Zájem investorů | Životní náklady | Cena ropy brent | Supporty | Cenové predikce pro akcie Apple | Dolar včera | Vyšší ceny | Dynamické S/R úrovně | Světlo na konci tunelu | Pablo Hernández de Cos | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Ruská ropa | Kroky centrálních bank | Povětrnostní podmínky | Zakreslení cenové formace | Hypotéza | Commitments of Traders (COT) | Euro vůči americkému dolaru | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Nová cla | Světové rezervní měny | Globální ceny | Jestřábí rétorika Fedu | Připojení Kanady | Pin Bars | Investování | Distribuce | Fed | Nonfarm Payrolls | Predikce pro akcie Microsoft | Ukázka Dvojitého vrcholu | Nejbližší support | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | Vyšetřování | Rozpočtový deficit | JNJ | Účastníci trhu | Prodejní signál | Pokračující růst | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Vývoj událostí | Hry | Pin Bary | Si Ťin-pching | Trhy | Trade | Nová britská vláda | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Překoupení | Ceny futures kontraktů | Významné úrovně | Cena dogecoinu | Technologická společnost Apple | Oscilátor | Rizika | Psychologická bariéra | Varování před riziky | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Eskalace obchodní války | Ambarella | Koupit bitcoin | ISM | Žádné výrazné pohyby | Úrokové diferenciály | Obchodujeme | Fitch | Nárůst tržeb | Pivotní body | Dluhopisový trh | HDP v Evropě | Obchodování formace vlajka | Zpomalování inflace | Nákup eura | Ukazatel volatility | Období korekce | Úspory | Finanční výkonnost | Bitcoin a další kryptoměny | Dánsko | Velcí hráči | Generativní AI | Obavy z recese v USA | Úvěrový rating | Řízení peněz | Prodávající | Kyjev | Fundamentální základ | Konfluence | Ministr obchodu | xStation 5 | Nová makrodata | BCH/USD | Zasedání centrální banky | Ekonomiky EU | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Schodek rozpočtu | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | UnitedHealth | Růstové faktory | Tempo snižování sazeb | Horizontální linie | Žádosti o podporu | Přístup k obchodování | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhodobý růstový trend | Americké akciové indexy | Holubice | Tesla | OSN a NATO | Snížení sazeb Fedu | ONE | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Time frame | Nárůst volatility | Mezinárodní obchod | Dominance bitcoinu | Cenová predikce pro akcie Tesla | RBNZ | Forexový trh | Cena Aptosu | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Odvětví ETF | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Komise pro cenné papíry | FXDAILY | Daně v USA | ICT | Přeprodané podmínky | CAD | Hospodářský kurz | Sentiment trhu | ETF na bitcoin | Deeskalace | Včerejší seance | Banka Goldman Sachs | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Zprávy z eurozóny | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Velké firmy | Raphael Bostic | Stav ekonomiky EU | Potenciální obraty | Aktuální sentiment na trhu | MC.FR | Květnová inflace | Oživení americké ekonomiky | Poptávka po bezpečných aktivech | Svíčkové grafy | Hospodaření | Vývoj indexu volatility | Dlouhodobé strategie | Ztráta | Wells Fargo | XRP | Breakout S/R | Nákupy dolaru | USDIDX | Ekonomické výsledky | Institucionální investoři | Obchodování cenového patternu vlajka | FXstreet | Reporty | Výrok Lagardeové | Fundamentální pozadí | Obchod | Investoři a obchodníci | Hlavní trend | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Nárůst long pozic | Cenový pokles | AUD/USD | Index relativní síly | Hospodářský pokles | Aktuálně na trzích | Moving Average | Zajištění proti inflaci | Riziko | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Konsolidace ceny | MAST | ATH | Právo | Benchmarky | FIAT | JPY | Volatilita akciových trhů | Vývoj EUR/USD | Open interest | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | SMCI.US | Pokles výnosů | RSI | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Order | Pesimismus | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | Nadšení | NATO | Plyn | ACT | Karty | Vyšší úrok | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Americký regulátor | Inovace | Úrovně supportu | STAR | J.P. Morgan | BCH | Aktuálně trh | Ceny | Prognóza vývoje | ICT a SMC | ETH | Tržní pohyby | Financování | Monopol | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Mírná korekce | COT report | Pivot Pointy | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Analytické platformy | Data z trhu práce | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Softbank | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | Morning Star | Největší světová ekonomika | WTI | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Hurikány | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Illinois | SMA | Praxe | Cena DOGECOINu | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Zóny supportu | Zákonodárci | Celní politiky | Dobrá data | Současná cena | Stablecoiny | Instituce | Americký ministr financí | Vstup do trhu | RTX | Ceny zlata | Liz Trussová | Velké společnosti | Výnosy z investic | Výnos | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Výsledky amerických voleb | Čínští výrobci | IHNED | Frank | Index Nasdaq | Graf zlata | CFD | Benchmark | Algoritmy | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | 256/2004 | Akcie Microsoft | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Nové sankce | Technická analýza BTC | Vhodné podmínky | ERÚ | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Trend oslabování | Konkrétní cíle | Růstové vyhlídky | Kroky Bank of England | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Pohyb Bitcoinu | Průměrná volatilita | Obchodní den | Vietnam | Osvobození | Ceny akcií | Reálné hodnoty | S/R zóny | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Inflační cíl | Obchodování EUR/USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Identifikace trendu | Akcie Tesla | Pravděpodobnost recese | Výhled pro zlato | Oficiální údaje | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | EPS | Biliony dolarů | Jestřábí postoj | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Vlna poklesu | Tržní hodnota | PG | Akcie společnosti Tesla | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Funkční období | Zisk | Cena Etherea | Ruské ropy | Bank of England | Ceny BTC | WTI a Brent | EURUSD | Pozitiva | Demokraté | Spekulovat | Vývoj ceny akcií | Překoupené oblasti | Finanční ředitel | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Prezidentské kampaně | Pozitivní zprávy | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Falešné proražení | Posílení dolaru | Sell Stop | Prezident | Rekordní minima | Ropovod | Růst inflace | Pokles hodnoty | Obavy trhu | Finanční pomoc | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Kansas | Oslabování dolaru | Vývoj indexu volatility VIX | Evropa | Olej | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Ekonomické cykly | Kupující | Finanční výsledky | Předpověď | Všechny indikátory | Zelenskyj | Ekonomické důsledky | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Hospodářský růst v eurozóně | Automobilky | Inflace v Evropě | Posílení libry | Výkonnost indexů | Ekonomické události | Kontext | Zájem o bitcoin | Biden | Rýže | Moët | Swingové minimum | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | Britská měna | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Snížení daní | Klesající tendence | Index CPI | xStation5 | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Změny sazeb | Svíčkový graf | Multitimeframe | Začátečník | Síla dolaru | Futures kontrakty na ropu | Roční maximum | Portfólia | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Super Micro Computer | Směřování | Tržní situace | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Cenový cíl | Aktivum | Aktuální předpověď | Značný zájem | Společnost XTB | CARA | GMT | Dobré zprávy | Dezinformace | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Impeachment | Obchod s ropou | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Euro STOXX | Světové války | NATGAS | Vrcholy | Býčí trh | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Cenový výběžek | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Peking | Záhada | Aliance | Světové události | Sázka na pokles | Index relativní síly (RSI) | HDP | Hlava a ramena | Devizový trh | Načasování | Omyl | Společnost Procter & Gamble | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Klid | Investování je rizikové | FED sazby | JP Morgan | Zpomalení růstu | NEST | Index euro | Otevření ekonomik | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Kongres USA | Nouzový stav | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | HDP report | Ekonomické zprávy | CAR | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Akumulace | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Stimuly | Ztráty | Americký ISM | Regulační rámec | Analýza indikátorů | 1D | Michele Bullock | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Americké firmy | Životní styl | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Přísná měnová politika | Akcie | Vztek | Medvědí trend | Fáze růstu | IntoTheBlock | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Nižší úrokové sazby | All Time High | Investiční nástroj | Dynamický support | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Pokračující výprodej | Očkování | Podniky | Index spotřebitelských cen | ZIL | Američtí zákonodárci | Štěstí | City | Týdenní pivot | Krypto analytik | Zrychlení růstu | Asijské seance | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Dodavatelské řetězce | Index cen | Světová ekonomika | Změny na trhu | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Hospodářská situace | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Růst v eurozóně | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Etheru | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Marlin | Ceny Etherea | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Kurz | Pokles pod paritu | Daně | DNO | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Spoluzakladatel | Technický indikátor | DXY | Globální růst | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Snížení těžby | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Jiné měny | Společnost Microsoft | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Bolest | Možnosti obchodování | Silnější dolar | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Swingy | Investice | Keir Starmer | Microsoft | Pro investory | Fidelity | Návrh zákona | Traders | Cenová predikce pro akcie | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Rally | Mezinárodní sankce | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Pravidla hry | SeekingAlpha | Pivoty | Americká politika | Indie | Bod | Vnímání | Indicators | Americký soud | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | Makrodata | Index volatility CBOE | Zisky | Masivní nákupy | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | LTC | Johnson & Johnson | Fondy | Kompletní průvodce | USD za barel | Základní pravidla | Podíl na zisku | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Akcie klesají | Důvěra | Luxusní zboží | WHO | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Ukazatel | Obchodní politika | Měny | Profitovat | Historické pohyby | Silné měny | Inaugurace | Předběžné výsledky | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Hospodářský růst | Chaos | Spread | Trh s ropou | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Další drahé kovy | Rafinérie | Signál | Roční růst | NFIB | GBPUSD | Řízení rizik | Partneři | Futures na americké akcie | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | JNJ.US | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Reakce investorů | Výsledková zpráva | Federální rezervní systém (FED) | Neúspěch | Britská vláda | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Liz Truss | Výsledková sezóna | Pokles výnosů dluhopisů | Kontrakty na ropu | FedWatch | Začněte obchodovat | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Limitní příkazy | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Formace Pin Bar | Zájem institucí | Administrativa | DOGE | Krok za krokem | COVID-19 | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Brusel | NFP | Rekordní nárůst | Potenciální zisky | Obchodní dny | Vývoz do USA | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Elon Musk | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Index US100 | FVG | Fiskální rok | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | J&J | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Evropská unie | Halifax | Tokeny | NDX | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Míra | Slabý dolar | Komoditní trhy | Divize | Současný trend | Korekce | LNG | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | První rezistence | Riziko recese | Střednědobý výhled | HDP eurozóny | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Průzkumy | Pokles libry | Carry trade | Downtrend | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Rostoucí trend | High | Pivot Point | Sinopec | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | CHF | Odhadovaná cena | Měnový trh | Centrum | Analýza BTC/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Otočení trendu | Zakladatel | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Vzestup bitcoinu | Geopolitické faktory | MT4 | Růst tržeb | Výstupní body | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | Insiders | Luxusní značky | EU a USA | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Rozpočet | Pohyb cen | Obchodní partner | Americký trh | Snížení sazeb | Arnault | Vysoká hodnota | Prime | DOT | Close | BAT | Bullish Engulfing | Vstupní a výstupní body | TSLA | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Drahé kovy | Predikce pro akcie | Obnovení důvěry | Bankovní vklady | Žádné dividendy | Etherea | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Rezervy | Objem dovozu | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Fibonacciho retracement | Podhodnocený | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Tempo růstu HDP | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Inflace v Německu | Geopolitika | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Odvolací soud | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Americký odvolací soud | Investiční příležitosti | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Bezpečnost | Inflační data | Banky | Buy | Býčí scénář | Vlády | Americká vláda | Kotace | Rychlost | Vyrovnat ztráty | Cenový pattern | Odliv prostředků | Malý prostor | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | Netflix | Černá labuť | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Procter & Gamble | Ministr financí | Měnové politiky v USA | NLP | Tisková konference FOMC | Zlepšení | Sazby Fedu | XTB | Kontrakt | Výraznější pokles | Intervenovat | Solidní výsledky | Použití indikátoru | Ratingové agentury | Pozice | Vítězství nad inflací | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Techničtí obchodníci | OCI | Neustálé vzdělávání | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Soudní řízení | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Inflační report | Chevron | Kovy | Švýcarský frank | Výrobce čipů | Dlouhodobé důsledky | Komise pro cenné papíry a burzy | Hospodářské cykly | Svíčkové formace | Cenné papíry | Finanční zátěž | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Obchodní rozpětí | Support | Průměrná mzda | Transparentnost | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Mluvčí | Výroční zprávy | Chuť riskovat | Služby | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Evropští investoři | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | NYSE | Dění na trhu | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Akcie prodat | Průměrná hodnota | Politická krize | Spotřebitelé | Aktivita ve službách | Ziskovosti společnosti | Oblasti supportu | Výstupy | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Retracementy | Šéfové | Čtvrtletní zprávy | AUDUSD | Kansas City | Rezistence | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Velké banky | Put opce | Nařízení | Snižování daní | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | Macquarie | Ocenění akcií | Příjmy společnosti | Očekávaná inflace | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Investování do Bitcoinu | Pokles poptávky | Oracle | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | USD | Kamala | Občané | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Tipranks | Rozhodnutí americké centrální banky | Ekonomický dopad | Významné změny | Emoce | Propad cen akcií | Legislativa | Nové příležitosti | Doji | Produkty a služby | Inflace ve Spojeném království | D1 | Trh s komoditami | Trendové pohyby | Silný dolar | Konflikt mezi Izraelem | Tvůrci trhu | Ochota riskovat | Odhad inflace | US500 | Krypto komunita | Posilování amerického dolaru | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Rusové | mmBtu | Americké ministerstvo | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Tlak medvědů | Australský dolar | Inflace ve službách | Objem exportu | Propad | Konec roku | Dezinflace | Přeprodání | Trh s futures | Zpomalování ekonomiky | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Významné zprávy | Objemy obchodů | Vlajka | Dogecoin | Bearish | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Hindenburg | Růst eura | Nemovitosti | Makro data | APAC | Markets | USD/CHF | PSA | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Invest | Rok 2024 | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Kanada | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | Výhody obchodování | CME | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Akcie IBM | Instant Trading EU Ltd. | Los Angeles | Opce | Více časových rámců | Nvidia | Investment | Martin Klass | Libra klesá | Britský regulátor | Technické patterny | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | DIP | Spotové bitcoinové ETF | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Klíčový faktor | US100 | SMC | Makro | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Hospodářská krize | Růst ceny | Měnová politika | Index euro stoxx 50 | ADX | Nálada spotřebitelů | Doporučení | Odraz ceny | Inflační očekávání | Srovnávací základny | Oslabuje dolar | Body | Rozkolísanost trhu | Zvýšení inflace | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Vyšší daně | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Navýšení | Line Bin | Dovozní ceny | Americká cla | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Konzervativci | OsMA | Precedens | EU | Ekonomický výhled | Miliardy | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Graf měnového páru | Pravidelnost | Poptávky po ropě | Spotové ETF | Nákupní signál | Silný růstový potenciál | Prodeje | Nové strategie | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Klesající dolar | Akciový trh | Největší kryptoměny | Zajímavé pohyby | Uhlí | Vyšší cla | Investor | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | SMCI | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Kryptoměnový trh | Nové údaje | Strukturální změny | Apple a Microsoft | Banka | CPI v eurozóně | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Hlavní ekonom ECB | Významné události | Úřady | Američané | Denní obchodníci | Pohyb dolaru | SPX | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Německá inflace | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot