Neděle 06. července 2025 12:50
reklama
RebelsFunding NEW
reklama
Swissquote Bank
reklama
Fintokei 10 000 000 Kč
reklama
Purple trading band forex umíme

Úrovně rezistence

img

Přehled páru EUR/USD na 18. prosince: Christine Lagardeová potvrdila oficiální postoj ECB

18.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dál obchodoval s nízkou aktivitou. Pozornost obchodníků mohlo během dne upoutat nejméně pět zpráv. Dopolední zprávy z Německa a eurozóny trh ale příliš nezaujaly, protože měly druhořadý význam. Index podnikatelského klimatu a zprávy ZEW jsou sice zajímavé, ale nejsou tak vlivné, aby vyvolaly pohyb o 50 pipů. Co se týká zpráv z USA, ty sice vyvolaly reakci, ale ani zdaleka ne významnou.
img

Přehled páru GBP/USD na 17. prosince: Nic než zklamání

17.12.2024 Měnový pár GBP/USD se většinu pondělka pohyboval spíš do strany než nějakým zřetelným směrem. Obchodníci možná očekávali zajímavější pohyby, jelikož sentiment a dění na trhu mohly ovlivnit nejméně čtyři zprávy. Nicméně, zprávy o PMI ve Velké Británii byly mírně pesimistické, ale ne natolik, aby libra prodloužila pokles z minulého týdne. Aktivita ve zpracovatelském průmyslu se propadla ještě víc do oblasti kontrakce, zatímco aktivita ve službách se mírně odrazila. Jedna zpráva byla tedy pozitivní a druhá negativní. Libra mírně posílila, ale další pohyb bude záviset na významnějších událostech.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 17. prosince. Flat pokračuje

17.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval velmi klidně a zůstal uvnitř horizontálního kanálu, který zmiňujeme téměř v každé analýze. Stojí za to připomenout, že neexistuje žádné časové omezení, jak dlouho musí cena zůstat uvnitř flat rozpětí. Pár může v tomto režimu bez problémů pokračovat v obchodování i další měsíc, a to bez ohledu na fundamentální a makroekonomické pozadí. Fundamenty a makroekonomika jsou pouze spouštěče, které ovlivňují náladu a aktivitu obchodníků. Pokud trh nemá chuť obchodovat nebo tlačit pár určitým směrem, žádné zprávy mu nepomohou.
img

XAG/USD. Analýza a prognóza vývoje

17.12.2024 Stříbro začíná nový týden nevýrazně, konsoliduje pokles z minulého týdne a obchoduje se v blízkosti 100denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA).
img

XAU/USD. Analýza a prognóza

16.12.2024 Ceny zlata vstupují do fáze medvědí konsolidace. Pochopení, že Federální rezervní systém může zpomalit tempo snižování úrokových sazeb kvůli stagnujícímu pokroku při snižování inflace na cílovou úroveň 2 %, působí proti růstu žlutého kovu. Určitou podporu mu ale dál poskytuje kombinace několika faktorů.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 16. prosince. Klid zatím pokračuje, žádná bouře nepřichází

16.12.2024 Měnový pár EUR/USD se pokusil prorazit pod spodní hranici horizontálního kanálu, ve kterém se obchoduje už několik týdnů. Ve 4hodinovém časovém rámci není pohyb do strany příliš patrný, ale v nižších časových rámcích je jasně viditelný. V důsledku toho se cena odrazila od spodní hranice kanálu a nyní může opět směřovat vzhůru. Flat stále trvá.
img

Přehled páru GBP/USD na 16. prosince: varování před bouří pro libru

16.12.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek už druhý den po sobě pokračoval v prudkém poklesu. Zatímco páteční pokles měl některé ospravedlnitelné důvody, čtvrteční výprodej vypadá záhadně. Při bližším pohledu ale odpovídá postřehům, které jsme několikrát opakovali: libra nemá žádný fundamentální základ pro střednědobý růst. Během posledních dvou let už překonala očekávaný růst, protože trh zohlednil budoucí uvolnění měnové politiky Federálního rezervního systému a zároveň ignoroval slabost britské ekonomiky, sílu americké ekonomiky a fakt, že Bank of England, stejně jako Federální rezervní systém, nakonec časem sníží sazby.
img

Přehled páru GBP/USD na 13. prosince: libra právem následuje euro

13.12.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek také obchodoval směrem dolů. Tento pokles lze přičíst několika důvodům; a zasedání Evropské centrální banky k nim nepatří. Začněme tím, že euro a libra se často obchodují v tandemu – když ne 100%, tak alespoň 80%. Když tedy euro klesá, je 80% pravděpodobnost, že ho bude následovat libra. To je téměř axiom. Navíc libra, stejně jako euro, nemá žádné fundamentální důvody pro střednědobý růst a v posledních týdnech koriguje. V časovém rámci 4H i 1W zůstává trend medvědí. Proto se po skončení korekce dala očekávat nová vlna downtrendu a přesně té jsme teď pravděpodobně svědky.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 13. prosince. ECB snižuje sazby – co bude dál s eurem?

13.12.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek podle očekávání pokračoval v pohybu směrem dolů. Včera proběhlo poslední letošní zasedání Evropské centrální banky, přesto se žádné překvapení nečekalo. Existovala malá šance na snížení klíčové sazby o 0,5 %, což bylo od počátku nepravděpodobné. ECB tedy učinila rozhodnutí, které všichni očekávali. Ačkoli tato událost zdánlivě vyvolala nový pokles eura, skutečnost je složitější. Pojďme se na to podívat.
img

Prognóza pro GBP/USD na 12. prosince 2024

12.12.2024 Po včerejším mírném poklesu (pokus o otestování supportu 1,2708) libra opět tlačí na úrovně rezistence linií ukazatele rovnováhy a MA34. Oscilátor Marlin se pohybuje do strany, ale má rostoucí trend. Cena signalizuje svůj záměr zaměřit se na hladinu 1,2906, kde by mohla narazit na linii MACD v denním grafu.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 12. prosince. Dolaru zpráva o inflaci nijak nepomohla

12.12.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu nadále obchodoval v úzkém rozpětí. Navzdory očekávání buď pokračování vzestupného pohybu páru, nebo začátku nového poklesu se ukázalo, že zpráva o inflaci v USA byla tak nevýrazná, že téměř nestojí za zmínku. Zatímco Federální rezervní systém mohl oslavovat mírné zvýšení inflace na 2,7 %, obchodníci místo sledování stagnace cen po tři dny v řadě toužili po silnějších pohybech na trhu.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 12. prosince. Euro vykazuje slabost

12.12.2024 Obchodování na měnovém páru EUR/USD ve středu pokračovalo klidně až do zveřejnění zprávy o inflaci v USA. Zpráva o inflaci však pro americký dolar mnoho nezměnila. Hned na úvod index spotřebitelských cen podle očekávání vzrostl na 2,7 % meziročně. Jádrová inflace zůstala podle předpokladů na úrovni 3,3 %. Nedošlo tedy k žádným odchylkám od prognóz, takže trh neměl na co reagovat.
img

Přehled páru GBP/USD na 11. prosince: šterlink se potácí mezi optimismem a odporem

11.12.2024 Měnový pár GBP/USD zůstává nad linií klouzavého průměru, což naznačuje, že lokální uptrend je stále neporušený. Opakovaně jsme ale zdůrazňovali, že jakýkoli růst britské libry v této fázi by byl jen korekční, a na tomto postoji trváme. Libra má po dvou po sobě jdoucích měsících poklesu jen přestávku. Jak jsme uvedli už dříve, korekční pohyby mohou trvat týdny nebo i měsíce, protože jsou obvykle pomalejší a méně impulzivní než trendové pohyby. Jednoduše řečeno, ceny rychle klesají nebo stoupají, pak se konsolidují nebo se pohybují do strany v korekční nebo flat fázi. Hlavní hráči využívají těchto období často k akumulaci pozic před dalším výrazným pohybem.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 11. prosince. Trh podřimuje, zatímco si dolar pojistil své vítězství

11.12.2024 V úterý začal měnový pár EUR/USD postupně klesat. Cena sklouzla mírně pod linii klouzavého průměru a tento týden nepřinesl žádné významné fundamentální ani makroekonomické události. V důsledku toho není na současném trhu příliš co analyzovat – žádné zprávy, reporty, projevy – jen minimální pohyb. Upozorňujeme však na několik klíčových bodů, které naznačují, že americký dolar může být připraven na další růst.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 10. prosince. Růst libry by neměl být zavádějící

10.12.2024 Měnový pár GBP/USD se i v pondělí obchodoval oběma směry, jako by trh záměrně usiloval o to, aby zmátl obchodníky. Minulý týden britská libra posilovala, přestože k takovému pohybu měla jen velmi málo důvodů. Některé zprávy z USA dopadly hůře, než se očekávalo, a Andrew Bailey oznámil čtyři snížení sazeb pro příští rok. Tato snížení sazeb však představují holubičí postoj, který měl vyvolat pokles libry. Jerome Powell zároveň zopakoval, že Federální rezervní systém nikam nepospíchá, a zdůraznil, že ekonomika je ve výborné kondici, což dává Fedu potřebný čas. Páteční zpráva Nonfarm Payrolls Powellova prohlášení podpořila. Domníváme se tedy, že dolar měl minulý týden více důvodů k posílení než libra.
img

Přehled páru EUR/USD na 10. prosince: korekce pokračuje, ale dolar se přiklání k růstu

10.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí obchodoval poměrně zdrženlivě, ale oběma směry. Jeho chování bylo v daném dni nečekané, i když označit tyto pohyby za výrazné lze těžko. Výstižnější by bylo říct, že byly "matoucí". Během prvního obchodního dne týdne nedošlo k žádným významným událostem nebo zprávám, takže trh neměl na co reagovat. V současné době je trh nicméně pod vlivem přinejmenším tří faktorů.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 9. prosince. Zasedání ECB a nic jiného

09.12.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval nepříznivě. Zatímco ve 4hodinovém časovém rámci to nebylo patrné, v 5minutovém grafu to patrné bylo. Cena oscilovala mezi stagnací, prudkým růstem a stejně prudkým poklesem. Pátek se ukázal jako obzvláště náročný, protože evropská obchodní seance se zdála být pouhou předehrou ke zveřejnění údajů z amerického trhu práce, po kterém došlo k volatilním cenovým výkyvům. Smíšené signály mohou vysvětlovat počáteční pohyb vzhůru následovaný pozdějším poklesem: rostoucí míra nezaměstnanosti (negativní pro dolar) v kontrastu s výraznějším než očekávaným nárůstem počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor (pozitivní pro dolar). Tato dualita dává při zpětném pohledu smysl, ale obchodování na jejím základě bylo mimořádně obtížné.
img

EUR/USD: Plán na obchodování během americké seance dne 2. prosince (přehled vývoje dopoledního obchodování). Euro po zveřejnění údajů mírně klesá

02.12.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem zvýraznil úroveň 1,0505 a plánoval jsem na této úrovni založit obchodní rozhodnutí. Pojďme si analyzovat 5minutový graf a zopakovat si, co se stalo. Pokles a vytvoření falešného proražení kolem úrovně 1,0505 poskytly silný bod pro vstup do nákupních pozic, což vedlo k mírnému zisku 15 bodů v době psaní tohoto článku. Technický výhled na druhou polovinu dne byl revidován.
img

Analýza páru EUR/USD na 29. listopadu: Euro zůstává pod tlakem

29.11.2024 Pár EUR/USD se po většinu čtvrtka držel nad linií klouzavého průměru. Ačkoli euro vykazuje určitý potenciál dalšího růstu, samotné setrvání nad linií klouzavého průměru nezaručuje uptrend, pouze signalizuje možnou změnu trendu. Otázkou je, jestli býci mají dost sil a motivace k udržení vzestupného pohybu.
img

Přehled páru GBP/USD na 28. listopadu 2024

28.11.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu zavřel nad linií klouzavého průměru a připravil si tak půdu pro potenciální korekci. Středeční průraz nad linii klouzavého průměru naznačuje možnost silnější korekce. Korekce jsou ale ze své podstaty nepředvídatelné – mohou se výrazně lišit z hlediska doby trvání a velikosti, přičemž cena může dlouhodobě zůstat beze změny nebo vykazovat jen minimální pohyb. Rozhodnutí, zda se během takových korekcí angažovat, je na každém obchodníkovi. Doporučujeme obchodovat v souladu s převládajícím trendem, jak zdůrazňují zásady technické analýzy.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 28. listopadu 2024: Euro udělalo první krok vpřed

28.11.2024 Měnovému páru EUR/USD se ve středu po četných pokusech podařilo překonat linii klouzavého průměru. Pozoruhodné je, že se tak stalo ještě před zveřejněním amerických makroekonomických statistik, které byly zveřejněny současně a teoreticky mohly ovlivnit pohyb páru. Spekulace naznačují, že tvůrci trhu mohli být se zprávami předem seznámeni, což je přimělo snížit objem držených dolarů. Pokles dolaru o několik desítek bodů však lze stěží kvalifikovat jako kolaps nebo rozsáhlý výprodej.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 27. listopadu. Britská libra pokračuje ve svých směšných pokusech o korekci

27.11.2024 V úterý se měnový pár GBP/USD pokusil o korekci, ale nepodařilo se mu ani jednoznačně překonat klouzavý průměr. V článku o euru jsme si už vysvětlili, že všechny indikátory a technické modely selhávají, když je fundamentální pozadí namířeno proti nim. Zmínili jsme také, že signály proti trendu je často lepší ignorovat. Abychom tuto diskusi doplnili, rádi bychom upozornili, že "učebnicové" pohyby na trhu jsou velmi vzácné. Řada obchodníků pravděpodobně čekala na korekci současného klesajícího trendu, aby mohla vstoupit do krátkých pozic. V posledních dvou měsících však nedošlo k žádné korekci. V tuto chvíli by britská libra mohla klidně pokračovat v poklesu, protože všichni na trhu očekávají korekci a nikdo nevěří, že by britská měna mohla pokračovat v poklesu, aniž by se vrátila i o několik set pipsů nahoru.
img

Přehled páru EUR/USD na 27. listopadu: Euro dnes může obnovit pokles

27.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý znovu pokusil o konsolidaci nad klouzavým průměrem, ale nedá se říct, že úspěšně. Připomeňme, že překonání linie klouzavého průměru ukazuje pouze na možnou změnu trendu, nikoli na její potvrzení. Dále je důležité si uvědomit, že případné indikátory jsou pouze matematické vzorce, které nejsou schopny předpovědět budoucí pohyby. Stejně tak jsou technické patterny pouze grafické reprezentace, jejichž cílem je vysvětlit dění na trhu. Každý indikátor je třeba pečlivě filtrovat a používat ve správném kontextu, stejně jako patterny.
img

Přehled páru GBP/USD na 26. listopadu: Libra šterlinků v pondělí rozesmála obchodníky

26.11.2024 Měnový pár GBP/USD otevřel v pondělí mírným vzestupným gapem, který naznačil jeho budoucí směr. Máme-li být ale upřímní, tento pohyb milovníky libry šterlinků spíš pobavil, než povzbudil. Britská libra klesá už dva měsíce. Několikrát překonala linii klouzavého průměru, jenže nevydržela. Včera otevřela gapem (což zní působivě), ale nedokázali jsme se dostat ani na klouzavý průměr, který je v těsné blízkosti ceny.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 26. listopadu: Nenaleťte na trik s korekcí

26.11.2024 Měnový pár EUR/USD zahájil nový týden růstem. Toto posílení eura by však obchodníky nemělo zmást. Týden začal s mírným gapem směrem vzhůru a gapy mají tendenci se poměrně rychle "uzavírat". Co to znamená? Znamená to, že by se cena mohla vrátit na svá předchozí minima, kterých dosáhla minulý týden, už dnes. Navíc by se tak mohlo stát bez jakýchkoli makroekonomických nebo fundamentálních důvodů. Ačkoli tedy týden začal růstem, tento pohyb by mohl být falešným signálem.
img

Přehled vývoje GBP/USD. Co nás čeká tento týden: udělá si britská libra přestávku?

25.11.2024 V pátek pár GBP/USD pokračoval v klesajícím pohybu. To, co obchodníci sledují v grafech, je stále relativně optimistický scénář pro britskou měnu. Stojí za zmínku, že vzhledem ke své volatilitě klesá libra méně prudce než euro. Za poslední dva měsíce euro kleslo o 700–800 pipsů, zatímco libra zaznamenala pokles o 800–900 pipsů. Nicméně libra obvykle vykazuje 1,5krát větší volatilitu než euro. Za normálních okolností by tedy mohla libra ztratit 1 100–1 200 pipsů během stejného období.
img

EUR/USD. Týdenní přehled: Euro dál klesá volným pádem

25.11.2024 Měnový pár EUR/USD se připravuje na nový týden a euro by v tuto chvíli potřebovalo trochu božího zásahu. To je samozřejmě vtip, ale euro už pouze neklesá – řítí se dolů alarmující rychlostí. Někdo by mohl namítnout, že pokles není zvlášť prudký ani rychlý, ale rád bych upozornil, že euro je druhou nejstabilnější měnou na světě a pokles o 700 pipů během dvou měsíců je u této měny významný. Euro navíc klesá prakticky bez korekcí, což (zjednodušeně řečeno) naznačuje, že na trhu chybí kupci – všichni euro prodávají.
img

Přehled páru GBP/USD na 22. listopadu 2024: Libra pozvolna klesá

22.11.2024 Měnový pár GBP/USD zahájil ve středu a ve čtvrtek novou vlnu poklesu. Během minulého týdne se pohyboval převážně do strany, takže není jisté, zda se usadí pod hladinou 1,2600. Zároveň se ale odráží od klouzavého průměru, a to jasně a přesně. Tento odraz by mohl představovat výchozí bod pro další pokles libry.
img

Přehled vývoje páru EUR/USD dne 22. listopadu 2024: Euro směřuje k dalšímu poklesu

22.11.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu a ve čtvrtek obchodoval monotónně a nevýrazně. Po dosažení úrovně Murray 2/8 na úrovni 1,0498 cena neprovedla žádnou korekci směrem vzhůru ani se výrazněji nepohnula a místo toho konsolidovala do strany. Euro se nedokázalo usadit ani nad klouzavým průměrem, který zůstává velmi blízko současných cenových úrovní. To vede k prvnímu závěru: na trhu chybějí kupci.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD dne 20. listopadu: Inflace v eurozóně nepřekvapila, euro také ne

20.11.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval pod linií klouzavého průměru. Tentokrát se sice vyhnul dalšímu poklesu, ale cena se stále snaží o byť jen minimální korekci. Tato situace poukazuje na několik kritických bodů: Absence výrazného nákupního zájmu naznačuje, že účastníci trhu nejsou nakloněni tomu, aby euro tlačili výše. Euro zůstává vysoce překoupené a postrádá výraznou poptávku. Naše závěry a prognózy z celé první poloviny roku se zdají být přesné. Nadále očekáváme střednědobý pokles eura.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 19. listopadu (seance v USA)

19.11.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2666 došlo ve chvíli, když se ukazatel MACD začal posouvat pod nulu, což potvrdilo správný vstupní bod do prodejních pozic na libře v rámci medvědího trendu. To mělo za následek prudký pokles o více než 40 bodů. Očekávání, že guvernér Bank of England Andrew Bailey během dnešního slyšení v parlamentu naznačí více holubičí měnovou politiku, zvyšuje tlak na libru, která se snaží získat trakci. Uprostřed nejistoty plynoucí z domácích i vnějších ekonomických faktorů jsou investoři opatrní, pokud jde o možné změny ve strategii centrální banky, zejména pokud jde o inflaci a řízení růstu.
img

Prognóza pro pár EUR/USD na 19. listopadu 2024

19.11.2024 Euro při včerejším růstu o 0,55 % dosáhlo cílové úrovně rezistence 1,0590. Oscilátor Marlin signalizuje oslabení korekčního potenciálu, protože začíná plynulý obrat směrem dolů.
img

Přehled páru EUR/USD na 19. listopadu: Klidný začátek týdne

19.11.2024 Pár EUR/USD během pondělka většinou stagnoval. Není divu, když kromě projevu prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové nebyly na tento den naplánovány žádné makroekonomické události. Jak se očekávalo, Lagardeová nepřišla s ničím důležitým nebo vlivným. V poslední době vystoupila veřejně už několikrát, ale nesdělila trhu nic nového. Poslední zasedání ECB se uskutečnilo relativně nedávno, takže případná změna sentimentu či rétoriky představitelů ECB by vyžadovala nové údaje.
img

Přehled vývoje páru GBP/USD dne 19. listopadu: libra se potácí mezi životem a smrtí

19.11.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí nejevil příliš nakloněn výraznějším pohybům, což znamenalo za poslední měsíce vzácně klidný den. I když byla seance poměrně klidná, volatilita britské libry se v posledních týdnech zvýšila. To je pro intradenní obchodníky pozitivní vývoj, protože umožňuje ziskovější obchodní příležitosti na základě lokálních signálů. Když jsou denní cenové pohyby omezeny na 50 pipsů, je dosažení zisku náročné. Pár se však nyní pravidelně pohybuje kolem 100 pipsů denně.
img

AUD/USD – analýza a prognóza

18.11.2024 Australský dolar dnes oživuje, jelikož jeho index opouští roční maxima. Nedávný downtrend páru AUD/USD ovlivnila převážně domácí ekonomická data z Austrálie. Smíšená ekonomická data z Číny, klíčového obchodního partnera Austrálie, měla na australský dolar jen minimální dopad.
img

Přehled vývoje GBP/USD dne 15. listopadu. Britská libra se snaží zotavit

15.11.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek pokusil zotavit a zaznamenal mírný růst. Tento nárůst byl však tak slabý a nevýrazný, že jej nelze klasifikovat ani jako korekci. Kromě pozdně večerního projevu guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho se během dne ve Spojeném království neodehrály žádné významné události. Ve Spojených státech mezitím byly zveřejněny dvě sekundární zprávy: index cen výrobců, který vykázal neutrální výsledky, a zpráva o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti, která se blížila očekávání trhu. Ani jedna z těchto zpráv neměla potenciál vyvolat byť jen mírné oslabení dolaru.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 15. listopadu. Euro zůstává na dně

15.11.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v klesajícím trendu. Téměř každá analýza začíná stejným konstatováním, protože na trhu se nic zásadního nezměnilo. Euro rychle oslabuje a téměř denně ztrácí 50–60 pipsů. Podle našeho názoru nelze tento propad přičítat jediné události nebo dokonce více faktorům. Stále se domníváme, že trh již dávno započítal celý cyklus uvolňování měnové politiky a jakmile jej plně zohlednil, začal zpětně reagovat. Jinými slovy, dolar oslaboval příliš dlouho a neodůvodněně, a nyní jsme svědky logické korekce, i když bez přímých katalyzátorů.
img

Přehled páru GBP/USD na 14. listopadu: Inflace v USA nepřekvapila, euro a libra mohou zaznamenat menší korekci

14.11.2024 Měnový pár GBP/USD se ve středu vyhnul dalšímu poklesu, ale pauza může být krátkodobá. Dříve jsme varovali, že růst inflace v USA už mohl být započítán do ceny, protože je běžnou praxí, že tvůrci trhu předem zohledňují známé zprávy. Růst inflace byl patrný už minulý týden a vzbudil otázku, jak se skutečné údaje budou lišit od prognózy. Jak se ukázalo, žádná odchylka se neobjevila, takže obchodníci neměli ani jeden sodliní důvod k nákupu nebo prodeji.
img

Přehled páru EUR/USD na 14. listopadu: Euro pokračuje v poklesu

14.11.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v downtrendu. I když jsou korekce možné při jakémkoli pohybu, aktuální celkový technický obraz je zřetelný. Při pohledu na týdenní časový rámec vidíme downtrend, který se drží už déle než 15 let. Stejný trend vidíme i v denním grafu, ale ve větším měřítku. Lokální downtrend v grafu 4H začal před měsícem a půl. Pattern se bez ohledu na časový rámec nemění. První závěr je tedy zřejmý: jakýkoli pohyb směrem nahoru je jen korekční. Toto jsme říkali i během dvou let, kdy pár stoupal.
img

EUR/USD a GBP/USD dne 13. listopadu – Technická analýza

13.11.2024 Včera medvědi aktualizovali minimum předchozího dne a pokračovali v poklesu. V tuto chvíli se pár snaží překonat vliv a přitažlivost měsíčních supportů (1,0649–1,0729) a denních cílů proražení Ichimoku (1,0654–1,0710). Pokud budou medvědi úspěšní, zamíří směrem k měsíčnímu střednědobému trendu (1,0454) a týdenním cílům proražení Ichimoku (1,0410–1,0497). Pokud se jim to nepodaří, trh se pravděpodobně vrátí k souboru úrovní (1,0649–1,0729), kde se očekává pokračování konsolidace.
img

Přehled vývoje GBP/USD dne 13. listopadu. Libra si kope vlastní hrob

13.11.2024 Měnový pár GBP/USD v úterý pokračoval v poklesu. Ačkoli by se mohlo zdát, že tato fráze platí spíše pro euro, přesně odráží situaci libry. Včera jsme se zmínili, že se libra přibližuje ke svým dvěma nedávným lokálním minimům a pravděpodobně je prolomí. Přesně to se v úterý stalo. Britská měna sice nadále vykazuje pozoruhodnou odolnost vůči dolaru, ale stále více se snaží čelit objektivní realitě.
img

Přehled páru EUR/USD na 13. listopadu: Euro pokračuje v poklesu

13.11.2024 Měnový pár EUR/USD většinu úterka pokračoval v poklesu. V tuto chvíli je téměř zbytečné sdělovat, co je očividné – euro klesá kvůli faktorům, na které poukazujeme od začátku roku. Stále věříme, že hlavním důvodem poklesu eura je téměř úplné zohlednění uvolňování měnové politiky Fedu ze strany trhu. Pokusme se odhadnout, kde by euro mohlo skončit.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 12. listopadu. Výmluvný začátek nového týdne

12.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí pokračoval v poklesu. Trh se na začátku týdne překvapivě vrhl do nákupů dolaru, přestože v USA ani v EU nedošlo k žádným významným událostem. To poukazuje na ohromnou poptávku po dolaru, kterou jsme podcenili. Když se ohlédneme zpět, trh strávil dva roky výprodejem amerického dolaru bez zřejmého důvodu. Analytici hovořili o oslabování americké ekonomiky, riziku recese, uvolňování politiky Federálního rezervního systému, a dokonce o možném kolapsu ekonomiky. Tato tvrzení se snažila racionalizovat chování trhu, ale my jsme v průběhu celého roku 2024 tvrdili, že je pokles dolaru nelogický. Tvůrci trhu uměle tlačili měnový pár EUR/USD výše bez jakéhokoli podstatného důvodu – bylo to obyčejné manipulování s trhem.
img

Přehled páru GBP/USD na 12. listopadu: Libra odolává tlakům

12.11.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí také klesl, i když k tomu neměl zjevný důvod. Britská libra klesá už měsíc a půl od zářijového zasedání FOMC, kde se Fed rozhodl snížit klíčovou úrokovou sazbu o 0,5 %. Uvažujte – Fed zavedl uvolňující půlprocentní snížení sazby a dolar zareagoval 1,5měsíčním růstem. Není to paradox?
img

Přehled vývoje GBP/USD. Týdenní výhled – O osudu dolaru rozhodne inflace v USA

11.11.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pátečním poklesu navzdory absenci významných makroekonomických nebo fundamentálních událostí. Důvody poklesu britské libry byly podobné těm, které ovlivnily euro. Jak už jsme uvedli dříve, závěry o zasedání FOMC by se neměly vyvozovat ihned po události, ale nejdříve 24 hodin poté. Co jsme viděli ve čtvrtek večer? Na trhu nedocházelo k téměř žádné aktivitě – jen drobný pokles dolaru a nedostatek významného zájmu. V pátek však dolar získal 70 pipsů. I když libra v posledních týdnech stagnuje, širší výhled se nemění. Hlavní je, že trh reagoval nákupem dolaru hned po zasedání Fedu. Britská libra měla potíže s významnější korekcí. Tyto dva faktory považujeme za velmi důležité.
img

Přehled páru EUR/USD. Náhled na týden – eurozóna nabízí euru jen malou podporu

11.11.2024 Měnový pár EUR/USD zaznamenal v pátek další výrazný pokles. Jak už bylo zmíněno, není moudré vyvozovat závěry o reakcích trhu nebo výsledcích zasedání FOMC bezprostředně po události. Co jsme tedy viděli a co jsme se dozvěděli? Federální rezervní systém snížil základní úrokovou sazbu o 0,25 % (podle očekávání). Jeho předseda Jerome Powell zaujal poměrně jestřábí postoj, což naznačuje, že Fed by se mohl rozhodnout sazby v prosinci dále nesnižovat. I když to není definitivní signál pro pauzu, Powell vyzval trhy, aby se vyvarovaly ukvapených závěrů.
img

Přehled páru GBP/USD na 8. listopadu – sazby sníženy, libra roste. Proč?

08.11.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek vzrostl poté, co Bank of England snížila klíčovou úrokovou sazbu. Proč se tak stalo a proč nás to nepřekvapuje? Zkraje týdne jsme upozornili, že záplava významných fundamentálních událostí může způsobit volatilní výkyvy cen oběma směry. Ve středu se pár propadl o téměř 250 pipů – což je událost, ke které dochází maximálně jednou za několik měsíců. Ve čtvrtek byla libra lokálně přeprodaná a rozhodnutí Bank of England o snížení sazeb se očekávalo už několik týdnů. Proto libra místo poklesu stoupala. Pohyby po zasedání Fedu zatím neanalyzujeme, protože trh potřebuje na stabilizaci a zpracování výsledků čas.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 8. listopadu. Dolar si udržuje vedoucí postavení a růstový potenciál

08.11.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek před zasedáním Federálního rezervního systému obchodoval s mírnými zisky. Jako obvykle je třeba pohyby po zasedání Fedu ještě analyzovat. Po významné fundamentální události musí uplynout alespoň 24 hodin, aby bylo možné vyvodit její důsledky a reakci trhu. Připomeňme, že ve středu večer trh prudce reagoval na předběžné výsledky amerických voleb a následné pohyby během dne byly chaotické a obtížně analyzovatelné. Trh v takových obdobích obchoduje na základě emocí, což vede k velmi nevyzpytatelným a složitým pohybům.
img

Na co se zaměřit dne 8. listopadu? Analýza fundamentálních událostí pro začátečníky

08.11.2024 Na pátek je naplánováno jen velmi málo makroekonomických událostí. V zásadě vyčnívá index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity v USA. Tento index je nepochybně významný a pozoruhodný, ale trh na něj bude reagovat pravděpodobně pouze v případě, že se skutečná hodnota výrazně odchýlí od prognózy. Trh dnes může také nadále reagovat na výsledky zasedání Federálního rezervního systému a prohlášení předsedy Fedu Jeroma Powella. Domníváme se, že americký dolar má dnes solidní šance na růst.
img

EUR/USD: Plán obchodování během seance v USA dne 7. listopadu (přehled dopoledního obchodování)

07.11.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem za klíčovou při rozhodování o vstupu do trhu označil úroveň 1,0755. Pojďme se podívat na 5minutový graf a vyhodnotit dění. Proražení a následné opětovné otestování tohoto pásma poskytlo prostor pro vstup do nákupů eura. Po růstu o 15 bodů však poptávka po rizikových aktivech ochabla. Technický obrázek byl od té doby pro druhou polovinu dne revidován.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 7. listopadu. Donald Trump vítězí, dolar posiluje

07.11.2024 Měnový pár EUR/USD se během středeční seance propadl o přibližně 250 pipsů. Pokles páru začal v noci a pokračoval během celého dne. Není velkým tajemstvím, proč k tomu došlo – katalyzátorem prudkého růstu amerického dolaru mohla být pouze jedna věc: výsledky prezidentských voleb v USA a pravděpodobné vítězství Donalda Trumpa. Přesněji řečeno, silný pohyb na trhu byl způsoben samotnými volbami. Několikrát jsme upozorňovali, že dolar by si mohl vést lépe za Trumpa než za Kamaly Harris. Nepředpokládali jsme však, že by dolar v důsledku Trumpova vítězství vzrostl o 2,5 centu během jediného dne. Jinými slovy, předpovědět takový pohyb bylo téměř nemožné.
img

Přehled páru GBP/USD na 7. listopadu – libra šterlinků neměla šanci

07.11.2024 Měnový pár GBP/USD zaznamenal ve středu také masivní pokles. V přehledu jsme podrobně rozepsali řadu důvodů, proč euro kleslo a dolar posílil, přičemž všechny tyto důvody platily stejně tak pro libru. I když jsme uvedli, že předpovědět 200pipový nárůst dolaru je téměř nemožné, očekávali jsme, že dolar nakonec obnoví růst.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 6. listopadu; Volby, volby a zase jen volby...

06.11.2024 Měnový pár EUR/USD se po většinu úterý obchodoval vlažně, což není překvapivé. Ve čtvrtek Federální rezervní systém oznámí výsledky svého zasedání a během několika následujících dní bude znám nový prezident Spojených států. Události takového rozsahu se nedějí každý týden nebo dokonce každý měsíc. Před týdnem se o zasedání Fedu téměř nemluvilo. Trh očekával snížení sazeb o dalších 0,25 %, ale nedávné údaje z trhu práce naznačují, že by mohlo dojít k holubičímu překvapení. Zasedání Fedu se budeme věnovat brzy, ale nyní se zaměřme na americké prezidentské volby.
img

Přehled páru GBP/USD na 6. listopadu

06.11.2024 Měnový pár GBP/USD strávil většinu úterka na jednom místě a téměř se nepohyboval konkrétním směrem. Trh zjevně čeká; každý ví, na co. O amerických volbách jsme už mluvili, takže se podívejme na nadcházející zasedání centrálních bank. Málokdy se setkáváme se situací, kdy je téměř nemožné předpovědět konkrétní krok centrální banky. Podle konsensuálního očekávání sníží Federální rezervní systém a Bank of England sazby o 0,25 %. Tato snížení by se ale mohla z hlediska svého dopadu výrazně lišit. Připomeňme, že nedávná zpráva nonfarm payrolls byla tristní. Ačkoli se objevují názory, že špatné výsledky byly kvůli říjnovým přírodním katastrofám v USA jen věcí "náhody", údaje nelžou. Nebyla vytvořena téměř žádná pracovní místa a Fed by na tuto zprávu mohl klidně zareagovat.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a zlato ze dne 4. listopadu

05.11.2024 V krátkodobém horizontu vykazuje hlavní vlnová struktura eura rostoucí trend, který započal v polovině dubna letošního roku. V posledních dvou měsících se formuje korekce, přičemž extrémní vlny vytvářejí v grafu rozšířený flat. Tato vlnová struktura se nachází v závěrečné fázi formování a cena v denním časovém rámci směřuje k zóně supportu.
img

Přehled vývoje GBP/USD dne 5. listopadu. Libra nemůže nic dělat

05.11.2024 Měnový pár GBP/USD vykázal v pátek poněkud neobvyklý pokles, po kterém v pondělí následoval přirozenější růst. Toto posilování britské měny však může skončit. Trh obnovil páteční fair value, ale další růst britské libry bude vyžadovat nové faktory a důvody.
img

Přehled páru EUR/USD na 5. listopadu: Euro obnovuje svou spravedlivou hodnotu

05.11.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek předvedl velmi neobvyklý pohyb (jak jsme uvedli o víkendu). Abychom to shrnuli, klíčové zprávy, které trh celý týden (nebo možná i déle) očekával, spektakulárně selhaly. Počet nových pracovních míst mimo zemědělství (NFP) výrazně zaostal i za těmi nejnižšími prognózami. A přestože se diskutují faktory, jako jsou americké hurikány, které ovlivnily říjnový údaj, výsledek je stále neuspokojivý. Jak jsme zmínili o víkendu, růst dolaru na základě špatných výsledků NFP byl nelogický, a proto se očekával následný pokles – a přesně ten nastal v pondělí.
img

Prognóza pro pár GBP/USD na 4. listopadu 2024

04.11.2024 Britská libra dnes otevřela býčím gapem o 50 pipech. Za normálních okolností by se cena po dosažení nejbližší úrovně rezistence (v tomto případě 1,2994) obrátila a gap uzavřela. Jenže situace není ani trochu standardní, protože 5.–6. listopadu proběhnou prezidentské volby v USA a 7. listopadu Fed a Bank of England rozhodnou o měnové politice. Dokonce kolují zvěsti (resp. spíš názory některých komentátorů v západním tisku), že BoE by mohla snížit sazby o 0,50 %. Očekávání významných událostí v následujících dnech tak vytvořilo zjevné přetížení na trhu.
img

Ropa nevěří průzkumům

04.11.2024 Zatímco Izrael a Írán pokračují v jakémsi kvazi choreografickém tanci a snaží se dát najevo agresivní postoj, aniž by vyvolali plnohodnotnou válku, ceny ropy nacházejí podporu. Fundamentálně zůstává trh s ropou slabý; periodické eskalace geopolitického napětí ale vracejí Brent, který je sražený na kolena, zpátky do života.
img

Ropa nevěří průzkumu

04.11.2024 Zatímco Izrael a Írán pokračují v jakémsi kvazi choreografickém tanci a snaží se dát najevo agresivní postoj, aniž by vyvolali plnohodnotnou válku, ceny ropy nacházejí podporu. Fundamentálně zůstává trh s ropou slabý; periodické eskalace geopolitického napětí ale vracejí Brent, který je sražený na kolena, zpátky do života.
img

Technická analýza EUR/USD a GBP/USD na 31. října

31.10.2024 Býci se včera vyšplhali nad denní krátkodobý trend (1,0817), ale nedokázali na první pokus prolomit týdenní úrovně rezistence (1,0844 – 1,0863 – 1,0876), takže tento úkol zůstává stále aktuální. Dnešní den se nese ve znamení konce měsíce. Říjnu dominoval medvědí sentiment a pozornost se nyní soustředí na délku spodního stínu měsíční svíčky a na to, zda medvědi dokážou měsíc uzavřít co nejoptimističtěji.
img

Přehled pro pár GBP/USD na 31. října – zpráva ADP zapůsobila, ale čeká se na nonfarm payrolls

31.10.2024 Měnový pár GBP/USD začal růst, ale po zveřejnění americké zprávy ADP – která je považovaná za předzvěst nonfarm payrolls – rychle klesl. Nicméně je třeba poznamenat, že mezi ADP a nonfarm payrolls není konzistentní korelace. Zpráva ADP může být dvakrát silnější, než se předpokládalo, zatímco nonfarm payrolls mohou být dvakrát slabší, a údaje o tvorbě pracovních míst se často neshodují. V konečném důsledku budou trh utvářet nonfarms a pohled Federálního rezervního systému na trh práce. Ačkoli tedy dolar dostal včera impuls, opravdové zkoušky ho teprve čekají.
img

Přehled páru EUR/USD na 30. října – první pokles údajů z USA

30.10.2024 Měnový pár EUR/USD nevykázal ani v úterý žádný významný pohyb a většinou se celý den obchodoval pod klouzavým průměrem, aniž by se pokusil nad něj prorazit. Ani zpráva o volných pracovních místech v USA – JOLTs, která přinesla jasné zklamání, neposkytla páru výraznou podporu, protože dolar mírně ustoupil z lokálních maxim.
img

Přehled páru GBP/USD na 30. října – libra dostává malou šanci

30.10.2024 Měnový pár GBP/USD nevykazoval ani v úterý žádný výrazný pohyb. Volatilita zůstala velmi nízká, jak je patrné z následujícího grafu, a tento problém jde za hranice samotného úterka. Trh vykazuje extrémně nízkou aktivitu už několik týdnů. Obchodování jakéhokoli měnového páru při takto nízké volatilitě je náročné, protože pohyby cen jsou prakticky neznatelné. Čekat několik dní na zisk 20 pipů může některým obchodníkům vyhovovat, ale každému ne.
img

Přehled páru GBP/USD na 29. října – libra šterlinků dál bojuje

29.10.2024 Měnový pár GBP/USD nevykazoval v pondělí přílišnou aktivitu. Cena se znovu pokusila usadit se nad klouzavým průměrem, ale ani takový průraz nezaručuje začátek korekce. Ačkoli libra v posledních týdnech pomalu klesá, dál oslabuje a investoři mají malý zájem o její nákup. Důvod je zřejmý: libra příliš dlouho stoupala, a to výhradně kvůli očekávanému uvolnění měnové politiky Fedu.
img

Přehled páru EUR/USD na 29. října – čekáme na klíčové údaje

29.10.2024 Měnový pár EUR/USD nevykázal v pondělí žádné zajímavé pohyby a většinu dne se obchodoval pod linií klouzavého průměru. Ačkoli se zdá, že korekce směrem nahoru je stále možná, na tržní sentiment to nemá vliv. Proto ani konsolidace nad klouzavým průměrem nezaručí začátek korekce, zvlášť když jsme takový průraz viděli už minulý týden.
img

Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, NZD/USD a pro zlato ze dne 28. října

29.10.2024 V krátkodobém horizontu je směr ceny eura v páru EUR/USD pod vlivem rostoucí vlny, která začala 5. srpna. Tato vlna má potenciál obratu a udává tón dlouhodobého růstu páru. V posledním měsíci se tvoří závěrečná část vlnového modelu (C), přičemž ceny se přibližují k horní hranici cílové zóny.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 25. října. Libra se snaží postavit na nohy

25.10.2024 Měnový pár GBP/USD ve čtvrtek zaznamenal mírné oživení, ale růst britské měny byl příliš slabý na to, aby stál za pozornost. Cena se stále nachází poblíž linie klouzavého průměru, takže zatím nic nenasvědčuje změně krátkodobého trendu. I konsolidace nad klouzavým průměrem by signalizovala pouze záměr býků začít brzy tlačit pár vzhůru. Je však důležité poznamenat, že pro tento pohyb je třeba mít nějaké důvody, pokud se nebavíme o naprosto iracionálním pohybu, jakého jsme byli svědky po většinu letošního roku. Musíme si to ujasnit: libra by mohla vzrůst zpět na 34, nebo dokonce až na 40 bodů. A nepotřebovala by k tomu nutně žádné pádné důvody. Vyžadovalo by to pouze zvýšenou poptávku po libře, sníženou nabídku nebo obojí. Stejně jako dříve se však zaměříme pouze na logické a konzistentní pohyby. Pokud na fundamentálních a makroekonomických faktorech nezáleží, jaký má smysl o nich uvažovat?
img

Přehled páru EUR/USD 25. října: absurdní a smutná situace, kdy se euro připravuje na korekci

25.10.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nedokázal stoupat. Od brzkého večera se zdálo, že se kotace chystají v tento den růst, ale nakonec z toho nebylo nic. Ráno eurozóna zveřejnila indexy podnikatelské aktivity ve výrobě a službách, které dopadly hůř, než se očekávalo, a znovu potvrdily, že ekonomika eurozóny není v nejlepší kondici. Jenže to bylo jasné i bez indexů podnikatelské aktivity. HDP eurozóny v posledních dvou letech téměř neroste, takže není pochyb, že ekonomika EU má problémy.
img

Přehled páru GBP/USD 24. října: Andrew Bailey nezachrání britskou libru

24.10.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu po minimálním retracementu směrem nahoru pokračoval v pohybu dolů. Tyto retracementy jsou tak malé, že jsou v grafech sotva vidět. Britská libra pokračuje v poklesu ze stejného důvodu, proč euro aktuálně klesá. Co očekávali účastníci trhu, kteří podporovali růst libry v průběhu roku 2024? Že bude stoupat navždy? Celý letošní rok jsme důsledně upozorňovali na to, že dolar je přeprodaný a bezdůvodně levný. Celá dvouletá rally britské měny byla jen korekcí v rámci 16letého downtrendu. Ten samozřejmě jednou skončí, ale zatím je příliš brzy na slova, že se tak už stalo. Libra tedy překonala potenciál svého korekčního pohybu. Jediným důvodem jejího růstu byla měnová politika Federálního rezervního systému, protože trh dva roky čekal na její uvolnění a všechny ostatní faktory jednoduše ignoroval.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 24. října. Euro pokračuje v poklesu

24.10.2024 Měnový pár EUR/USD se ve středu nadále obchodoval na nižší úrovni. Upřímně řečeno, současný pohyb u nás vyvolává pouze úsměv. Téměř po celý rok 2024 jsme opakovaně slýchali různá "vysvětlení" růstu eura, která jako by byla "uvařena z vody". Chceme připomenout, že většina odborníků vysvětluje minulé pohyby až po jejich uskutečnění. Pouze někteří jsou ochotni konstatovat, že pohyb měny je nelogický a měna je bezdůvodně drahá. Takže nyní, když už téměř měsíc pozorujeme každodenní pokles eura, můžeme jen připomenout, že jsme varovali před jeho bezdůvodným nadhodnocením. Dolar neměl dost důvodů k poklesu a euro nemělo dost důvodů k růstu.
img

Přehled páru GBP/USD na 18. října: Libra je přeprodaná, ale pouze lokálně

18.10.2024 Měnový pár GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru, což by mohlo znamenat začátek dlouho očekávané korekce. Všimli jsme si, že hladina 1,3000 je psychologická, takže cena by od ní mohla zahájit korekci. Nebylo ale možné přesně předpovědět, kde britská měna začne růst. Nejprve se podívejme na technické aspekty v časovém rámci 4H. Indikátor CCI vstoupil do zóny přeprodanosti, zaznamenal několik býčích divergencí a po zveřejnění zprávy o inflaci ve Spojeném království opět vstoupil do zóny přeprodanosti. To podle nás stačí na určitý růst britské měny. Je důležité si uvědomit, že i libra může být přeprodaná, byť jen lokálně. Jinými slovy, v krátkodobém horizontu klesala příliš dlouho. Pokud teď vystoupá až k pásmu 1,3150–1,3200, bude to stačit, abychom očekávali obnovení downtrendu, který podle našeho názoru právě začal.
img

EUR/USD a GBP/USD Technická analýza na 17. října

17.10.2024 Prodejci pokračují v klesajícím trendu. Včera se přesunuli do oblasti týdenního cloudu (1,0863–1,0811), kterou posílila závěrečná úroveň týdenního zlatého kříže Ichimoku (1,0850). O výsledku této interakce rozhodnou testy vyskytujících se supportů, které by mohly ovlivnit další vývoj. Jejich proražení by otevřelo nové vyhlídky na pokles, jako je cíl proražení denního cloudu Ichimoku (1,0654–1,0710), a stanovilo by ještě hlubší cíl proražení týdenního cloudu Ichimoku. Odraz by pár vrátil pod vliv a působení supportů napříč různými časovými rámci v oblasti 1,0908–1,0919 a konsolidace nad nimi by nabídla nové příležitosti k delšímu býčímu pohybu.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky dne 16. října (seance v USA)

16.10.2024 K otestování ceny 1,0893 došlo v době, když se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo dobrý vstupní bod pro nákup eura v rámci býčí korekce. Jak však ukazuje graf, páru se nepodařilo výrazněji posílit, a tak jsem se rozhodl trh opustit a přehodnotit svou strategii. Vzhledem k tomu, že v ekonomickém kalendáři figuruje pouze index dovozních cen v USA a nejsou k dispozici žádná nová prohlášení představitelů Federálního rezervního systému, není příliš co přehodnocovat. Ve druhé polovině dne očekávám nízkou volatilitu i nízké objemy obchodů. Pokud jde o mou intradenní strategii, plánuji se zaměřit na realizaci scénáře č. 2.
img

Cena XRP se blíží klíčovému průrazu: Může se konečně posunout výš?

16.10.2024 Cena XRP vykazuje slibné známky potenciálního průrazu, když se blíží ke klíčové rezistenční zóně 0,5550 USD. Kryptoměna nedávno zažila korekci směrem dolů, ale býčí aktivita v blízkosti 0,5317 USD posunula cenu nad úroveň 0,5380 USD i nad 100hodinový jednoduchý klouzavý průměr. Vzhledem k tomu, že XRP nadále stoupá, obchodníci pozorně sledují rezistenci 0,5550 USD, což je úroveň, která by mohla otevřít cestu k dalšímu růstu.
img

EUR/USD a GBP/USD 10. října – technická analýza

10.10.2024 Medvědí hráči se včera snažili vzdálit se od úrovně týdenní atrakce (1,0980), což je zavedlo do zóny vlivu další úrovně kolem 1,0935 (spodní hranice denního cloudu). V současné době je jejich hlavním úkolem vystoupit a konsolidovat se v medvědí zóně vůči dennímu cloudu a otestovat další skupinu supportů 1,0907–1,0912, která kombinuje několik silných úrovní z vyšších časových rámců. Pokud se cena odrazí od úrovně 1,0935, budou býčí hráči opět čelit rezistenci na týdenní úrovni 1,0980.
img

Přehled páru GBP/USD na 9. října: Inflace v Británii se nemůže rozhodnout

09.10.2024 Měnový pár GBP/USD se v úterý pohyboval bez jakékoli naléhavosti. Fundamentální a makroekonomické prostředí chybělo a trh před zveřejněním zprávy o inflaci v USA váhal s obchodními rozhodnutími. Už dříve jsme zmínili, že někteří analytici a experti tuto zprávu momentálně trochu přeceňují. Před několika měsíci by jakákoli odchylka 0,1 % od prognózy vyvolala silnější reakci obchodníků než jednání Federálního rezervního systému (Fed) nebo Bank of England (BoE). Účastníci trhu tehdy nevěděli, kdy přesně začne uvolňování měnové politiky ve Velké Británii a USA nebo jak rychlé bude. Teď je jasné, že Fed sníží sazby na každém setkání až do konce roku, a trh už v cenách zohlednil nejmírnější možný scénář. Americký dolar už tedy nemá důvod k poklesu. Zároveň však neexistují důvody, proč by měla klesat britská libra, protože BoE by mohla do konce roku snížit klíčovou sazbu jen jedenkrát.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 9. října. Euro stále nemá co říct

09.10.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý opět obchodoval poklidně, bez spěchu. A proč by měl spěchat? Tento týden je jedinou významnou událostí zpráva o inflaci v USA. Ta by mohla měnový pár EUR/USD posunout buď nahoru, nebo dolů. Domníváme se, že tempo poklesu inflace v USA už není tak důležité jako dříve, stejně jako není důležité ani tempo poklesu inflace v eurozóně. Obě centrální banky zahájily proces uvolňování měnové politiky, takže rychlost poklesu inflace je nyní méně důležitá. Podstatné je nyní to, jak rychle obě centrální banky sníží úrokové sazby. Jak jsme však nedávno viděli, tempo snižování sazeb už nezávisí pouze na inflaci. Pro Federální rezervní systém je významným problémem trh práce, zatímco pro Evropskou centrální banku (ECB) je rozhodující stav ekonomiky. Obě centrální banky nyní zrychlují svá opatření na uvolnění měnové politiky. ECB slibuje snížení sazeb v říjnu i prosinci, zatímco Fed zahájil uvolňování snížením o 50 bazických bodů a nemůžeme zcela vyloučit, že k podobnému kroku dojde i v listopadu.
img

Aptos (APT) se blíží klíčové úrovni – co očekávat dál?

08.10.2024 Cena Aptosu (APT) za poslední týden vzrostla o téměř 14 %, což přilákalo pozornost investorů. Zatímco tato digitální měna vykazuje známky síly, technické indikátory poukazují na to, že její růstová hybnost by mohla začít oslabovat. Trh se nachází v kritickém bodě, kdy další vývoj závisí na schopnosti překonat klíčové úrovně rezistence.
img

Týdenní prognóza založená na zjednodušené vlnové analýze pro páry EUR/USD, USD/JPY, GBP/JPY, USD/CAD, EUR/CHF a pro zlato

07.10.2024 Euro se pohybuje v uptrendu. Od konce srpna se tvoří korekční zik-zak pattern ze zóny rezistence. Cena momentálně kolísá mezi mezisupportem a silnou rezistencí a koriguje. Její struktura není aztím v době analýzy kompletní.
img

Aktuální prognóza pro EUR/USD na 4. října 2024

04.10.2024 Dolar vyčkává na zveřejnění zprávy amerického ministerstva práce. Navíc se množí spekulace, že obsah zprávy může být o něco lepší, než se předpokládalo. Zejména na základě posledních údajů z trhu práce existují pochybnosti, že míra nezaměstnanosti vzroste z 4,2 % na 4,3 %. Je pravděpodobnější, že zůstane na současné úrovni. Dále se zdá, že mimo zemědělství vznikne 140 000 nových pracovních míst, a nikoliv dříve předpokládaných 130 000 míst. I když toto číslo není vzhledem k počtu obyvatel a tempu jejich růstu v USA nijak velké, je to stále o něco více, než se původně očekávalo. To by mohlo vést k dalšímu posílení amerického dolaru. Vše však bude záviset na obsahu zprávy amerického ministerstva práce.
img

GBP/USD: Plán obchodování během seance v USA ze dne 3. října (přehled dopoledních obchodů). Libra stále aktivně klesá

04.10.2024 Ve své dopolední předpovědi jsem zdůraznil úroveň 1,1047 a plánoval jsem na jejím základě přijmout rozhodnutí o vstupu do trhu. Pojďme nyní prozkoumat 5minutový graf a analyzovat, co se stalo. Růst, po kterém následovalo falešné proražení úrovně kolem 1,1047, byl pro euro signálem k prodeji. Po posunu o 15 bodů dolů však tlak na pár polevil. Technický výhled pro druhou polovinu dne se nezměnil.
img

Aktuální prognóza pro pár EUR/USD na 3. října 2024

03.10.2024 Dolar posílil svou pozici, ačkoli ne stejným tempem jako předchozího dne, a to především díky další várce údajů z trhu práce. Tentokrát šlo o zprávu ADP o zaměstnanosti, která zaznamenala nárůst o 143 000 pracovních míst. I když je tento údaj v kontextu amerického trhu práce relativně slabý, je výrazně lepší než prognózovaných 90 000. Nedávné údaje z trhu práce silně naznačují, že zpráva Ministerstva práce USA, která bude zveřejněna tento pátek, bude nejspíš mnohem lepší, než se očekávalo. V důsledku toho se jen málo očekává další snížení sazeb o 50 bazických bodů. S předpokladem takto významné události je logické vidět určitou korekci, která slouží jako příprava na udržitelný růst amerického dolaru.
img

Měnový par USD/JPY se snaží najít nějaké kupce

02.10.2024 Údaje o mzdách mimo zemědělství (NFP) z tohoto týdne jsou klíčové pro posouzení stavu amerického trhu práce. Analytici očekávají, že zpráva, která má být zveřejněna v pátek, ukáže mírný nárůst tvorby pracovních míst, což odráží pokračující stabilizaci ekonomiky. Analytici předpovídají přibližně 144 000 nových pracovních míst, což je mírně nad předchozím údajem 142 000. Tyto údaje významně ovlivní rozhodování Federálního rezervního systému o měnové politice, zejména v souvislosti s diskusemi o dalším možném snížení sazeb.
img

EUR/USD a GBP/USD 2. října – technická analýza situace

02.10.2024 Medvědi neztráceli čas a rozhodli se začít měsíc aktivním a efektivním pohybem směrem dolů. Od včerejška byl testován support týdenního krátkodobého trendu (1,1048). V současné době je pravděpodobná pauza. Pokud se nyní býci pokusí získat zpět alespoň část svých pozic, můžeme očekávat opětovné testování úrovní překonaných den předtím (1,1084–1,1109–1,1126–30). Pokud dojde k prolomení supportu (1,1048), pokračování medvědího útoku se přesune přes denní cloud (1,1038–1,0935), kde se může objevit další support z týdenní úrovně (1,0980). Nejvíce posílená a významná oblast supportu v této části grafu se nachází o něco níže na úrovních 1,0912–1,0907 (spodní hranice měsíčního cloudu + měsíční krátkodobý trend + týdenní střednědobý trend).
img

Týdenní předpověď na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY, index amerického dolaru a #bitcoin

01.10.2024 Pár GBP/USD v posledních dvou měsících formuje závěrečnou část (C) dominantního růstového trendu, který započal na podzim loňského roku. V denním časovém rámci se cena přiblížila k horní hranici potenciální zóny obratu. Současná vlnová struktura zatím nevypovídá o svém dokončení. K průlomu a pokračování poklesu potřebuje vlna získat dynamiku díky korekčnímu pohybu.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 27. září. ECB možná předbíhá

27.09.2024 Měnový pár EUR/USD se ve čtvrtek pokusil obnovit svůj růst. Technický obrázek se v zásadě denně nemění, vzhledem k tomu, že euro vytrvale šplhá vzhůru. Samozřejmě tak nečiní "ve stylu libry", která dokonce ani nekoriguje. Faktem však zůstává, že růst evropské měny pokračuje.
img

Přehled páru GBP/USD 27. září: sám Fed potápí dolar

27.09.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek znovu pokusil obnovit uptrend – vcelku úspěšně. Jakmile se kotace páru ve středu propadly, mohli si někteří obchodníci myslet, že uptrend skončil. Cena se ale ani nekonsolidovala pod linií klouzavého průměru. Viděli jsme jen pravidelný, banální pullback. Ve čtvrtek už pár obnovil růst.
img

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 25. září

25.09.2024 Býci nejsou připraveni vzdát se svých plánů na vniknutí do býčí zóny vůči medvědímu cloudu. Včera se vrátili k horní hranici cloudu (1,1184) a dnes už téměř překonávají srpnové maximum (1,1202). Pokud dosáhnou svých cílů, zamíří ještě výš, přičemž dalším cílem bude maximum z roku 2023 (1,1276). Jestliže ale iniciativu opět přenechají soupeřům, trh nejdřív zamíří zpět k supportu denního kříže Ichimoku. Úrovně kříže jsou dnes na 1,1134, 1,1126, 1,1103 a 1,1079.
img

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 25. září. Libře je jedno, kdy a kam poroste

25.09.2024 Hádejte co? Měnový pár GBP/USD v úterý pokračoval v pohybu směrem vzhůru. Pohyb byl tentokrát poměrně slabý, ale na to jsme upozorňovali i včera. Ano, trh tentokrát neměl důvody k prodeji dolaru a nákupu libry, ale ty neměl ani v pondělí. Přesto britská měna i v první obchodní den týdne rostla.
img

Přehled páru EUR/USD na 25. září: Rally se zastavila. Ale na jak dlouho?

25.09.2024 Pár EUR/USD se v úterý v poklidu obchodoval různými směry. Na to jsme včera upozornli – bez makroekonomického zázemí neměli účastníci trhu důvod k náhlým pohybům. Připomínáme také, že euro není britská libra, která může růst za jakýchkoli podmínek, nebo dokonce bez nich. Od začátku roku říkáme, že libra má vůči dolaru neuvěřitelnou odolnost vůči poklesu. Zatímco euro si občas dělá přestávky, libra ne.
img

Školení a analýza: Plán obchodování EUR/USD a GBP/USD na 23. září 2024 pro začínající obchodníky

23.09.2024 V pátek byly zveřejněny údaje o maloobchodních tržbách ve Velké Británii, které v srpnu vykázaly 1% nárůst. Skutečný údaj výrazně překonal odhady analytických agentur.
img

Bitcoin blízko 65 000 USD: Altseason na obzoru?

23.09.2024 Trh s kryptoměnami nadále posiluje a celková tržní kapitalizace dosáhla hodnoty 2,25 bilionu USD, což představuje denní nárůst o 1,86 %. Bitcoin aktuálně roste a obchoduje se na úrovni 63 869 USD, což je 1,45% nárůst za posledních 24 hodin. V uplynulém týdnu Bitcoin posílil o 9,21 %, což mu zajistilo tržní kapitalizaci 1,26 bilionu USD. Ethereum rovněž výrazně posiluje s nárůstem o 16,48 % za posledních sedm dní, obchoduje se na 2 664 USD a jeho tržní kapitalizace činí 320 miliard USD.
img

Zlato – technická analýza situace

23.09.2024 Zlato nevykazuje žádné náznaky toho, že by se mělo zastavit. V uplynulém obchodním týdnu byla otestována a následně prolomena psychologická úroveň 2 600,00, což vedlo k vytvoření nového historického maxima na úrovni 2625,27. Nyní můžeme očekávat určité zpomalení nebo konsolidaci kolem úrovně 2 600,00. Pokud budou býci i nadále tlačit trh vzhůru, dalšími zajímavými "kulatými" úrovněmi by mohly být 2 650,00 a 2 700,00. Pokud se však býkům nepodaří udržet trh na současných pozicích, bude se vývoj nového korekčního poklesu řídit především supportem denního zlatého kříže Ichimoku (2 562,86–2 558,42–2 547,78–2 517,12). Proražení pod tento denní kříž by nasměrovalo pozornost k úrovním supportu ve vyšším časovém rámci, kde bude trh čelit týdennímu krátkodobému trendu na úrovni 2 488,96.
img

Přehled páru GBP/USD na 20. září: libra dostala od Bank of England další podporu

20.09.2024 I pár GBP/USD zaznamenal ve středu a ve čtvrtek výkyvy. Zasedání Federálního rezervního systému vyvolalo vysokou volatilitu a po něm následovalo zasedání Bank of England. Nelze ale říct, že by americký dolar po těchto dvou významných událostech výrazně stoupl nebo klesl. Cena kolísala střídavě nahoru a dolů. Už jsme upozorňovali, že trh může v takto emotivních podmínkách obchodovat oběma směry, takže konečné hodnocení obou zasedání by mělo být provedeno až ve čtvrtek večer. A i tehdy se dalo těžko říct, jestli se trh konečně uklidnil.
img

Přehled vývoje EUR/USD dne 20. září. Powell zasadil dolaru další ránu

20.09.2024 Ve středu večer zažil měnový pár EUR/USD vysoce volatilní, smíšené pohyby, které se očekávaly. Zpočátku dolar klesal, poté rostl a během čtvrtka v podstatě celý den klesal. Varovali jsme, že po tak významné události, jakou je zasedání Federálního rezervního systému, je lepší se závěry nepospíchat. Je třeba počkat, až se trh uklidní a stabilizuje. V důsledku toho bylo ještě ve čtvrtek v poledne těžké říci, jaká byla konečná reakce trhu. Důvodem byl fakt, že k zasedání Fedu došlo ve středu večer, kdy byla většina evropských bank a obchodních platforem buď zavřená, nebo se na uzavření připravovala. Proto bylo logické očekávat reakci účastníků evropského trhu až ve čtvrtek ráno. V současné době se však na trhu projevuje efekt "houpačky". Domníváme se, že nejlepší bude ještě chvíli počkat, protože dolar by se mohl vrátit na své původní úrovně.
img

🎉US500 rekord, US100 testuje 20k

19.09.2024 První hodina cash session na Wall Street byla velmi pozitivní. Index S&P 500 se vyšplhal na nová historická maxima, zatímco Nasdaq 100 se nyní blíží hranici 20 000 bodů. Při zvažování futures kontraktů je důležité si pamatovat včerejší roll-over, ale i bez tohoto faktoru by US500 byla na rekordních úrovních a US100 by byla na svém maximu od druhé poloviny srpna, nepochybně ve snaze prolomit související odpor. s těmito vrcholy.
img

Bitcoin ETF přidává 186,8 milionu USD, zatímco cena Bitcoinu opět testuje hranici 61 000 USD

18.09.2024 V posledních 24 hodinách cena Bitcoinu vzrostla o 5 %, čímž znovu otestovala klíčovou rezistenci na úrovni 61 000 USD. Tento růst přišel ve chvíli, kdy 7 z 11 hlavních Bitcoin ETF vykázalo pozitivní tok prostředků, což posílilo důvěru investorů. Nejvýraznější nárůst zaznamenal ETF od Fidelity, který přidal 56,6 milionu USD, následovaný Bitwise ETF s 45,4 milionu USD. Celkově se za poslední čtyři dny do Bitcoin ETF dostalo 186,8 milionu USD, což naznačuje rostoucí zájem investorů o kryptoměny.
img

Přehled páru GBP/USD na 18. září: inflace ve Velké Británii zajímá jen býky

18.09.2024 Pár GBP/USD v úterý většinou stoupal. Ano, slabě, ale libra šterlinků posilovala stabilně. Jen ke konci dne jsme byli svědky poklesu, který však zatím nemá významný vliv. Dnes začíná přehlídka zpráv pro dolar i libru, která ale podle všeho nikoho z účastníků trhu nezajímá. Zprávy, reporty a důležité události obvykle obchodníkům pomáhají rozhodnout se o směru obchodování, ale aktuálně je směr asi jasný. Trh dál využívá jakoukoli formální záminku k nákupu liber a prodeji dolarů.
C:\fakepath\burza-15092024.jpg

Index S&P 500 se vzepřel uzavření formace dvojitého vrcholu, největší růst v letošním roce vrací do hry historická maxima

15.09.2024 Začátek září byl na americkém akciovém trhu drsný, index S&P 500 spadl z úrovní poblíž červencového rekordu a začal formovat dvojitý vrchol. Ve druhém zářijovém obchodním týdnu se ale býci postavili na zadní a pěti růstovými seancemi vrátili trh prakticky na úroveň z konce srpna. Za týden index S&P 500 vzrostl o 4,02 %, nejvíce v letošním roce.
Související klíčová slova: Vstupy a výstupy | Čína a USA | Formace Morning Star | Republikáni | Průmyslová výroba eurozóny | Býčí pohyb | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fibo | Zakreslení patternu | Ekonomické problémy | Měny zemí | Údaje z USA | Globální supervelmoci | Uvolnit měnovou politiku | Institucionální investice | Retracement | Jackson Hole | Historie | Long pozice | Klíčové makroekonomické ukazatele | EUR | Zkušenosti | Formace dvojitý vrchol | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Tempo růstu | Obrácená Hlava a ramena | Kolaterál | Vstupy | Line | Oznámení výsledků | Plán obchodování EUR/USD | Pozitivní vliv | Klouzavý průměr SMA 50 | ATH (All time high) | Obchodník | Bitcoin ETF | Nálady na trhu | Associated Press | Konsorcium | Budoucí směr | Scott Bessent | Akciové trhy | Cenový pohyb | Rozkolísaný | Makroekonomika | Potvrzení obchodů | Trend | BTC | Soustředění | Take Profit | Pokračování klesajícího trendu | Geopolitické konflikty | US2000 | Delegace | Kótování | Boční kanál | Bank of Japan | Howard Lutnick | Pád dolaru | ISM ve službách | Silný support | Klíčový level | Mince | Aktiva | Alligator | Výbor FOMC | Stochastický | InstaForex Kurz | Očekávané výsledky | Oživení podnikatelské aktivity | Statistiky | Aktivita ve zpracovatelském průmyslu | Situace na forexovém trhu | Příležitost k prodeji | Cenová predikce | Korelace | Zakreslení S/R zón | Američtí voliči | Šterlink | Zakreslení supportů a rezistencí | Profesionální obchodníci | Libra vůči dolaru | Index strachu | Základy Price Action | SMC obchodníci | Volný pád | Školení | Pravděpodobnost | Míra poklesu | Počet nezaměstnaných | Zveřejnění výsledků | Kolaps | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Odvetná cla vůči USA | Růst měnového páru EUR/USD | Výnosy dluhopisů | Zakreslení S/R | Zvýšení cel | Předpověď ceny | Komunita | Breakout S/R úrovně | Americká zpráva | Nákupní pozice | Odchod z NATO | Příklady obchodů kombinujících Price Action | Býčí vlajka | Trumpova celní politika | Kryptoměnový sektor | Pokles indexu | Prezident Spojených států | Hlavní ekonom | Akcie Tesly | Index US500 | Vliv na trh | Snižování cel | Britská libra | Price Action a indikátory | Časovaná bomba | Výkyvy | Lagardeová | Předseda Fedu | Obchodování podle svíčkových formací | Kroky Fedu | Reakce trhu na zprávu | Čína a Spojené státy | Chování trhu | Současný propad | Přesnost | Situace v Británii | Evropská komise | Goldman Sachs | Dovoz z USA | Riziko na trhu | Nejznámější technologické akcie | Investment Management | Období konsolidace | ETF na Ethereum | Formace Evening Star | Cenové svíčky | Pokles měny | Prodejní korekce | Výsledek zasedání Fedu | Dosažení úspěchu | Cla na dovoz z EU | Naše prognóza | Udržení inflace | Silné úrovně rezistence | Vývoj ceny akcií LVMH | Ethereum (ETH/USD) | Japonský akciový trh | Indexy S&P | Rušivé indikátory | Zahraniční politika | Labouristé | Důležité makroekonomické zprávy | Aktuální zprávy | Potvrzení trendu | Technické signály | Holubičí tón | Zprávy z USA | Raketové útoky | Cenové výkyvy | Výhled dolaru | Pohyby cen | Býčí kanál | Obchodování podle Price Action | Větší hráči | Dolarový index | Cenné papíry a burzy | Ethereum | Geopolitické napětí | Administrativa prezidenta | Break-Even | Ceny dováženého zboží | Znehodnocení | CPC | Prosperity | Zpráva z Německa | Inaugurace Donalda Trumpa | Vstup do obchodu | S&P 500 futures | Údaje o inflaci | Recese ve Spojených státech | Jednoduché tipy | Důležité faktory | Velké korporace | Údaje o maloobchodních tržbách | Deflace | Technická hladina | Pokles dolaru | Žádné časové omezení | Směrnice | Hladina S/R úrovně | Výhled | Medvědí výhled | Nová historická maxima | Vysvětlení základních principů | Cla na EU | Aptos (APT) | DOGE/USD | Ruský trh | Nové historické maxima | Opětovný růst | Klidné období | Světová kryptoměna | Riziko dalšího poklesu | Dobré zprávy z USA | LVMH (MC.FR) | Používání technických indikátorů | Reverzní svíčkový pattern | Vliv politiky | Šéf německé centrální banky | Rostoucí inflace | Výdaje | První support | Data z Německa | Shortová situace | Obchodní záměr | Cena zlata | Fibonacciho support | Makroekonomické statistiky | Výhled eura | Šéf řecké centrální banky | Menší země | Výroky prezidenta | NIM | Trendová čára | Medvědí postoj | Začátek nové fáze | Hladina S/R | Ceny akcií LVMH | Dominance BTC | Hospodářský růst USA | Proti trendu | NZD/USD | Inflace v prosinci | Chápání tržní struktury | Support a rezistence | Pozitivní komentář | ALL IN | Medvědí Pin Bar | Support a rezistence zóny | Dolar dnes | Dopad na ekonomiku | Pandemie COVID-19 | Dovozní cla | Vývoj objemu | Snížení úrokové sazby | Open Interest | Strach | Obchodní plán | Zavírací cena | Sněmovna reprezentantů USA | Propad cen | Dohody OPEC+ | Prognóza ceny | Jaderný program | Co je to Price Action | Fibonacci retracement | Letadla | Akče | Přehled měnového páru | Americké ministerstvo financí | Klouzavé průměry | Obavy investorů | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | Růstový pohyb | Růst cen | Britové | Obchodní příměří | Dogecoin (DOGE) | Konflikt mezi Íránem a Izraelem | Makroekonomické zprávy | Vysoká inflace | Celkový směr trhu | Drobní obchodníci | Očekávání pro rok | Bearish Engulfing | Silný hráč | Pozitivní sentiment | Nepřipravenost | Hodinový graf | Digitální měna | Trpělivost | Nové obchody | Signál obratu trendu | Výkyvy volatility | Vítězství Donalda Trumpa | Poslední vývoj ceny | Analyzování | Představitelé Fedu | Budoucí růst úrokových sazeb | Příliv BTC | SRI | Koncové ceny | Průvodce krok za krokem | Růst nezaměstnanosti | Vlnové analýzy (SWA) | Ekonomické kalendáře | Důležité zprávy | Předchozí růst | Největší volatilita | Jak hledat patterny v grafu | Dividendy | Negativní zpráva | Dynamický trh s kryptoměnami | Point of Control | Vybírání zisků | Dosahovat zisku | Rafinerie | Obchodování s trendem | Silné oživení | Obchodní seance | Průraz supportu | Bydlení | Krypto trh | Posilování dolaru | Výrazný pohyb | Jak hledat patterny | Uvolnění měnové politiky | Index volatility VIX | Proražení linie neckline | Nejnižší cenový cíl | Časování obchodů | Maximalizovat zisky | Celková míra inflace | Analýzy | Oživení britské ekonomiky | Klíčové trhy | Rétorika Fedu | Cenový cíl pro akcie | Oslabování eura | Nejlepší čas | Vabank | Price Action s dalšími faktory | Nezaměstnanost | Představitelé ECB | Velké problémy | Administrativa prezidenta Bidena | Formace Inside Bar | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Větší ztráty | Aspekty obchodování | Bitcoinové burzy | Parlamentní volby | Nízký potenciál | Vlnová analýza | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní signály | Proražení | Konflikty | Cenové predikce pro akcie Microsoft | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Hlavní události | Pohyby trhu | Způsob investování | Zvyšování sazeb | Awesome Oscillator | Smíšená ekonomická data | Americký prezident | Příkaz | Zrušení cel | Zahájení klesajícího trendu | Zajišťování | Americká inflace | ETH/BTC | Medvědí pohled | Návrat Donalda Trumpa | Pokračování poklesu | Rozpětí trhu | Technická analýza EUR/USD | Jak funguje Price Action | Tempo hospodářského růstu | Pattern Evening Star | Silný býčí trend | Vývoj měnového páru | Dovoz z EU | Breakout | Významný vývoj | Klíčová rezistence | Trumpová | Ceny elektřiny | Globální výhled | Implikace | Zaměstnanost | Akcie Johnson & Johnson | Krátkodobé trendy | Krátkodobý rostoucí trend | Support úrovně | 1M | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Supervelmoci | Obchodování formace | Powell a Fed | Člen FOMC | Pozice bitcoinu | Obchodování svíčkových patternů | Útok dronů | Dnešní zprávy | Potenciální obrat | John Williams | Optimistická nálada | Spotřebitelské inflace | Evropská měna | Výprodeje | Technická analýza BTC/USD | Rabobank | Týden na trhu | Aktivita trhu | Evropská obchodní seance | Reserve Bank of Australia | Medvědí signál | Gap | Byznys | Týdenní analýza | Flat | Příjmy do státní pokladny | Dynamický trh | Uklidnění situace | Tržní výkyvy | Kontrakty na zemní plyn | Nákupní momentum | Pohyb ceny | Pokles k supportu | Úspěšné obchodování | Ambarella (AMBA.US) | Rychlý růst mezd | Obchodní pravidla | Ekonomiky | Korekční pohyb | Politická situace | Druhá rezistence | Události v eurozóně | Americké prezidentské volby | Thomas Barkin | Žádný obchod | Výkon | Data z trhu | Výkonnost indexu | Potvrzení patternu | 1-2-3 GAP | Volatilita | Nový trend | Mírová dohoda | Nákupní tlak | Maďarsko | Covid | XRP/USD | Úrovně Fibonacciho | Použití více časových rámců | Možné scénáře | Levels | Santiment | Nerozhodné svíčkové formace | Klesající trend | Dolar roste | Průmyslová produkce | Výrazný pokles libry | Fibonacci retracement úrovně | Směřování trhu | Predikce pro akcie Tesla | Spekulativní aktivum | Rostoucí obavy | Schválení ETF | Pokles ceny | Hledání patternů v grafu | Obchodování cenového patternu | Zápis z posledního zasedání Fedu | Donald Trump | Íránské rakety | Změny trendu | Státní dluh | Trader Jan | Důležité signály | Významné riziko | Politické faktory | Inflace | Potenciál růstu | Více peněz | Peníze | Zveřejněné údaje | První úroveň rezistence | Vývoz ropy | Rating USA | Cenové akce | Odhodlání | Ukončit obchod | Price Action a časování | Brent | Čínský dovoz | Prudký pokles | Nové podmínky | Politika | Medvědí pokles | Indikátor | Velikosti pozice | Moody's Analytics | Očekávání | Daňové úlevy | Price Action pro začátečníky | Současný stav | Odvetná cla | Obchodní pásmo | Suroviny | Plánování obchodů | Ekonomika EU | Úrokové sazby | Palladium | Spolehlivost obchodů | P/E | Technický výhled trhu | Coinmarketcap | Šance na úspěch | Příležitost k nákupu | Investiční centrum | Ukončení obchodní války | Trumpovo oznámení | Jednoduchý klouzavý průměr | Hutnictví | Úrovně odporu | Formace v grafu | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Amp | Trendové čáry | Velikost pohybů | Pravidla obchodování | Admirals | Reakce trhu | Všichni účastníci trhu | Průmysl | Události tohoto týdne | Realita | Rozhodování o obchodování | Guvernér BoE | Obchodní týden | Základní sazby | Nástroje technické analýzy | Evropské měny | Snižovat daně | Panika na trzích | Úzkost | Býčí signál | Technická analýza v praxi | Nové signály | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | InstaForex | Hlavní události tohoto týdne | Globální ekonomiky | Zasedání Evropské centrální banky | Index podnikatelské aktivity | Úrovně Fibonacciho retracementu | Zprávy o inflaci | Americký lid | Investment management | Nákupy | Klíčové úrovně | Růst | Komplexní analýza | Falešný průraz | GAAP | Příležitosti | Euro roste | Snížit úrokové sazby | Nárůst cen | Zasedání FOMC | Neckline | Veřejné společnosti | Klíčový ukazatel | Obchodní pokyny | MiFID II | MetaTrader | Nejnižší cenová predikce | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Kombinace Price Action | Fundamentální analýza | Libye | Národní měny | Hlediska technické analýzy | Zboží z Evropské unie | Jednání FOMC | Celý automobilový sektor | Sentiment na trhu | Prognóza | Data z USA | Obchodování pomocí Price Action | Energetické suroviny | Konec obchodní války | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | AUD/JPY | Vytvoření nových historických maxim | Cíl pro akcie | Použití finanční páky | Situace na Blízkém východě | Trh práce | Prezident Fedu | Bariéra | Crypto | Druhá největší kryptoměna | Britská centrální banka | Globální ceny ropy | Veřejný dluh | Nákup libry | CBOE | Tempo poklesu | Hrozba | Stanovený kurz | Svíčkový pattern | Spotřebitel | Růst amerického dolaru | Válka | Populismus | Pochybnosti | Zpráva | Kolísání ceny | Býčí výhled | Republikán | Formace hlava a ramena | Hospodářské recese | Zakreslování trendových čar | Medvědí fáze | Silná data z trhu práce | Objem obchodů | Zprávy a události | Dobrý výsledek | Velká Británie | Pohyb kurzu | Objemy obchodování | Spolupráce | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | SWA | Ukázka Uptrendového trhu | Obrat trendu | Výjimečný stav | PoC | Kongres | Technologické akcie | Trumpovy kroky | Klíčové události | Ropný trh | Cena bitcoinu | Období poklesu | Otřesy na trzích | Masové deportace | Skrytý gap | Long | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Co jsou to supporty a rezistence | Kontrakty | Hospodářské krize | Oslabování japonského jenu | Zpomalení ekonomiky | Ropné společnosti | Evropská inflace | Dlouhodobé pozice | Rozhodnutí soudu | Americký index | Harris | Nový support | Graf | Geopolitická rizika | Dolary | Cla na americké zboží | Zasedání centrálních bank | Patterny v grafu | AUD | Krásný zákon | Dřevo | JOLTS | Portál FXstreet.cz | Podnikání na kapitálovém trhu | Politická rizika | Pohled na euro | Obchodování svíčkových formací | Exxon Mobil | Prodej dolaru | Obchodování vlajky | Nový zákon | Raketový útok | Meziroční růst | Obavy z ekonomického dopadu | Překoupené úrovně | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Trh s dluhopisy | Denní minima | Sektor služeb | OIL.WTI | Nezaměstnanost v USA | Intradenní obchodování | Panama | Trh | Centrální banky | Trumpova obchodní válka | Digitální aktiva | Obchodování svíčkové formace | Makroekonomické události | Pokles bitcoinu | Ropné trhy | Průměrný cenový cíl | Šéfka ECB | Překoupené zóny | Postavení na trhu | Rovnováha | Retailoví investoři | Cla USA | Průměrné mzdy | Platina | Falešné signály | Open | Očekávání trhu | Odmítnutí ceny | Celní politika | Cla na dovoz z USA | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Prezident USA | Index | Klíčové S/R zóny v grafu | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Studie | Futures | Budoucí cenové pohyby | Směnný kurz | Dohody OPEC | Zveřejněná data | Dlouhodobé konsolidace | Rezervní měny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | POC (Point Of Control) | Tvůrce trhu | Cenová predikce pro akcie Microsoft | Nabídka | USA | Akcie Apple | Johnson & Johnson (JNJ.US) | Číňané | Údaje o vývoji spotřebitelských cen | Zpřísnění měnové politiky | Klasický pullback | Eura | Dobré výsledky | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Snižování sazeb | Rovnováhy | Tržní kapitalizace | Federální vlády | Bílý dům | Kapitál | CME FedWatch | Obchodní grafy | Posílení | Volatilita eura | Evropský automobilový průmysl | TSMC | Období nejistoty | Agentura Reuters | GBP/JPY | Platební neschopnost | Analytici z Wall Street | Podmínky na trhu | Včerejší obchodování | Trading | Makroekonomická data | Projev Jeroma Powella | Nejdůležitější události | Kryptoměnový obchodník | Inflace v eurozóně | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Guvernér RBA | M.A. Perry | S&P | Obchodní účet | xStation | Konglomerát LVMH | Eskalace geopolitického napětí | Intradenní pokles | Rekordní minimum | Obrovský potenciál | Unie | Nepředvídatelnost | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Devalvace | Hedgeové fondy | Psychologické hladiny | Zvolení Donalda Trumpa | Sázky | Americké investice | Trumpovo rozhodnutí | Nerovnováha | Akciové indexy | Vice | První obchodní den | Formace býčí | Christine Lagardeová | Změny ve strategii | Starmer | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Fundamentální zprávy | Dodávky ropy z Kazachstánu | Země EU | Uplynulý obchodní týden | Overlap | Obchodování na Wall Street | Pozornost | Grafické karty | Obchodní napětí | Vlnové analýzy | Wall Street Journal | Ocel | Swing | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Novozélandský dolar | Trumpovy vlády | Kdy trend začíná | Očekávání analytiků | Nová prognóza | Range | Ropa | CL | Opatření | Migrace | Deficit | Pandemie COVID | Důvody pro posílení | Volatility | Rekordní hodnoty | Výsledky průzkumu | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Ceny Bitcoinu | Nákupní aktivity | Technické analýzy | Ekonomika Evropské unie | Nepříznivé období | Americká měna | Další růst | Kurz dolaru | Overlap support | Ekonomické ukazatele | Budoucnost | Konflikt mezi Izraelem a Íránem | Cukr | Zavádění cel | Gavin Newsom | Čas růstu | Pokračující pokles | BoE Andrew Bailey | Globální dodavatelské řetězce | Evening Star | Mírný růst | ELF Beauty | Zvýšit zisky | Americké výrobky | Správná rozhodnutí | Americká centrální banka | Investice do AI | Prezident Trump | Významné finanční instituce | Zpráva o inflaci | Regulace kryptoměn | Support nebo rezistence | Sell | Vysoká volatilita | Regulační překážky | Oblasti rezistence | Společnosti | Lepší výnosy | OpenAI | Zveřejnění důležitých zpráv | Formace vlajka | Neutrální výhled | Americké měny | Konglomerát | Altcoiny | Váhání | Automobilový sektor | Časové omezení | Carry trade pozice | Silné S/R úrovně | Klín | Snižování inflace | Izrael | Patterny | Zpráva pro dolar | Býčí vlajky | Hladiny rezistence | Prudký propad | Index Nasdaq Composite | Klouzavý průměr SMA | Bitcoinové ETF | Trumpův impeachment | Linie neckline | Ropa Brent | G10 | Obchodní války | Reverzní pattern | ECB dnes | Cenová predikce pro akcie Apple | Bohatství | Oblast rezistence | Konference FOMC | Volatilní výkyvy | Stratégové | Akciový index | Krátkodobé zisky | Řízení rizika | Jak rozpoznat klíčové S/R zóny | Fundamentální pohled | Kov | Standard Chartered | Produkty s pákovým efektem | Nejnovější údaje | Inside | Euro včera | Zvýšení cel na dovoz | Momentum | S/R zóny (support a rezistence zóny) | Zveřejnění ekonomických zpráv | Hormuzský průliv | Trendová linie | Index nákupních manažerů | Vývoj mezd | Pozornost obchodníků | Přeprodanost | Nejvyšší cenové predikce | Protest | Výhled pro GBP/USD | Týdenní výhled | Dynamika trhu | Růst v letošním roce | Jednání mezi USA a Čínou | Bitcoin | Polský zlotý | Cla na Čínu | Hlubší pokles | Dna | Kontrola inflace | Překoupeno | Obchodní výsledky | Aligator | Ichimoku Kinko Hyo | Tržní sentiment | Snižování úrokových sazeb | Historické maximum | Futures kontrakty | Ředitel společnosti | Ripple | Celková inflace | Eskalace | Připojení Kanady k USA | Ekonom ECB | Research | Fed dnes | 1W | Moody's | Elektromobily | Procter & Gamble (PG.US) | Vítězství Trumpa | Směřování trhů | Druhý support | Ontario | Pozitivní zpráva | Pepa Zeman | Celní spor | Zpomalení globální ekonomiky | Bitwise | Identifikace formací | Vývoj inflace | Exponenciální klouzavý průměr | Americké indexy | Postřehy z obchodování | Počet žádostí o podporu | Pohyb trhu | Fair Value | Velcí obchodníci | Dodávky ropy | Klaas Knot | Růst Etherea | Grónsko | Postavení USA | Nákupy státních dluhopisů | Regrese | RRR | Výhled pro bitcoin | Předpovídat budoucí cenové pohyby | Konec downtrendu | Růst úrokových sazeb | Zlatý kříž | Platformy | Prezident Donald Trump | Index DXY | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Analytici | Obchodování s formací | Nálada na trhu | Impulzivní pohyb | Historická minima | Větší pokles | Růst měnového páru | Marketingová komunikace | Ekonomický útlum | Fundamentální události | Kandidáti | Výhodné ceny | Stříbro | Worldcoin | Moskva | Roční dividendový výnos | Dnešní údaje | Zájem o dolar | Obchodovat | ERA | Cla na dovoz | Směr trhu | Finanční instituce | Přesun výroby | Podmínky pro euro | Rozpočtový schodek | ECB sazby | Základy obchodování | Obchodování na měnových trzích | G7 | Pokles cen | Kurz pro začátečníky | Trh práce v USA | Měnové intervence | Výkyvy cen | Výrazné pohyby | Vysoké inflace | Stargate | Finance | Indikátor CCI | Pozornost trhu | Finanční podpory | Dividendový výnos | ETF | Předseda SEC | UTC | Lineární regrese | Dluhopisy | Firma | Snížení ratingu | Prostor pro pokles | Obchodníci | Cenový graf | Poptávka | Tržní Struktura | Zasedání Bank of England | Zboží dlouhodobé spotřeby | Koncentrace | Trumpovo vítězství | Graf ropa | Odpor | Fundamentální analýzy | Gamble | Zájem o akcie | Tržní struktury | Nastavení měnové politiky | Panamský průplav | Tržní trend | Technologická společnost | Pohyby měnových párů | Evropský parlament | Inflace zpomaluje | Analýza v praxi | SMA 200 | Společnost Oracle | Pokračování trendu | Rizika při obchodování | Klouzavý průměr | Rostoucí potenciál | Rok 2025 | Podnikání | Úsilí | Zpomalení inflace | MIFID | LTC/USD | Standardní rezistence | Trendový pohyb | Problémy | Hranice kanálu | MACD (Moving Average Convergence Divergence) | Výhody obchodování podle Price Action | Hodnota eura | | Globální inflace | Jak zakreslit supporty a rezistence | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | Plán obchodování | Statistický úřad | Litecoin | Růst HDP | Jestřábí rétorika | Překonání historického maxima | Odvetná opatření | Buy Stop | Index PMI | Euro vůči dolaru | Moving Average Convergence Divergence | Josef Košťál | Sázka | Cenová akce | Index volatility | Ekonomové | Overlap rezistence | Cla vůči USA | Konec trendu | Oslabení trhu | Zpomalení hospodářského růstu | Pravidla obchodního systému | Christine Lagarde | Spojené státy | Kolaps dolaru | Americká data | Euro/Americký dolar | Kurz dolarů | Trumpův tým | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Celní válka | Bollingerova pásma | Evening Star a Morning Star | Trumpovy požadavky | Vývoj | Vývoj situace | Inside Bar | Komplexní analýzy | Ekonomické faktory | Indexy PMI | Zajímavé zisky | Úroková sazba | Časový rámec | Úroveň rezistence | Potenciální obrat trendu | Technické korekce | Flag | Kalifornie | Nejvyšší cenový cíl | Demokraté a Republikáni | Další kryptoměny | Volby | Austan Goolsbee | Investiční poradenství | Býčí divergence | Nadhodnocení | Příznivé regulační prostředí | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Asijská obchodní seance | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Vstoupit do trhu | Nový týden | Velmi volatilní | Short pozice | Jasná pravidla | Ukázka Downtrendového trhu | Pracovní síla | Inflace v Evropské unii | Plánování | Oslabování libry | Politika centrálních bank | Otevírací cena | BRICS | Objednávky | Iniciativa | Technologická společnost Microsoft | Globální pravidla | Vliv na ekonomiku | Novinky společnosti | Volatilní | Sankce | Vliv na forexový trh | Technická korekce | Směřování FEDu | Riziko ztráty | EUR/USD | Spolehlivost | Nízké sazby | Predikce pro akcie Apple | FAIR | Kurz libry | Pin Bar | OSN | Varování | Nová fáze | Aptos | Zisky firem | Intervence | Konflikt na Ukrajině | Válka mezi USA a Čínou | Zmírnění sankcí | Trh s kryptoměnami | Rezistence zóny | ETH/USD | Směr trendů | Pandemie | Výprodej dolaru | Analýza makroekonomických zpráv | Konsolidace | Čtyřhodinový graf | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | 19b-4 | Daňový zákon | Strategie nákupu | Zájem o riziko | Recese v USA | Měnové politiky | MVRV | Obraz trhu | Yardeni | Nabídka a poptávka | Ekonomické časy | S/R zóny v grafu | Uptrend | Předstihový ukazatel | Prvky technické analýzy | Korekce trendu | Politická rozhodnutí | Objem obchodování | Dánové | Aktuální situace | Engulfing pattern | Člen bankovní rady | Technické nástroje | Čistý graf | Obchodní dohody | Manufacturing | Nejlepší rozhodnutí | Rozhodnutí o sazbách | Výnosy | Měnový výbor | Druhý odhad amerického HDP | Prognóza ceny zlata | Příjmy z ropy | Prolomení supportu | Pohyby na trzích | Jak kombinovat Price Action | Snížení ratingu USA | Hennessy | Volatilní vývoj | Americké statistiky | Zlotý | Ekonomická situace | Odhad HDP | Pokračující uptrend | Růstový potenciál | Hindenburg Research | Páry s americkým dolarem | Denní volatilita | Impulzivní pohyby | Analyzovat cenové pohyby | Dosáhnout zisku | Obchodní jednání | Devalvace dolaru | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Investiční strategie | Index US2000 | Bezpečný přístav | Oblast překoupenosti | InstaForex Kurz pro začátečníky | Klasické S/R úrovně | Rozhodnutí centrální banky | Prognózovaní | RSI (Relative Strength Index) | Styl obchodování | Odliv kapitálu | Christopher Waller | Denní graf měnového páru | Nobelovy ceny | Analýza BTC | Miliardy dolarů | Růst BTC | AI | ADP | Odliv vkladů | Pozitivní faktor | Sell signály | Joe Biden | Silný trend | Faktor Trump | Druhy inflace | Obchodování eura | TradingView | Přeprodané zóny | Obchodování formací | Investiční doporučení | Status bezpečného přístavu | Kazachstán | Identifikace formace | Krátkodobý výhled | Prezidentské volby | AMBA | Cenové pohyby | Hlavní měnové páry | AMBA.US | LVMH | Tisková konference | Vítězství | Eskalace na Blízkém východě | Forexoví obchodníci | Kraken | Klíčové zasedání | Signály přeprodanosti | Historické maxima | Růst mezd | Faktor Donalda Trumpa | Fibonacci | Snížení inflace | Silné hospodářské oživení | Zprávy euro | Technické indikátory | Obchodní příležitosti | Odvětví | Medvědí vlajka | Prezidentství Donalda Trumpa | Sazby | PMI ve výrobě | Pozorování | Británie | Nejisté situace | Strategie řízení | Změny v ekonomice | Technologický segment | Komise v přenesené pravomoci | Tržby v eurozóně | Umělá inteligence | Zvýšení produkce | Vývoj akciového indexu | Pravděpodobnost úspěšného obchodu | Zprávy o trhu | Soustředěnost | Zasedání v Jackson Hole | Dovoz do USA | Úrok | Investovat | Komoditní | Nesoulad | Prodejní příkazy | Zpráva amerického ministerstva práce | Prohlášení | Evropská data | Nerozhodnost | Short příležitosti | Technická situace | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Ether | Pokles USD/JPY | Gap směrem dolů | Proražení supportu | Překážky | Největší kryptoměna | Regulátor | Obchodní dohoda | Příjmy společnosti NVIDIA | 200denní klouzavý průměr | Průzkum | Firmy | Metoda obchodování | XAG/USD | Mezinárodní vztahy | Medvědí divergence | Nespokojenost | Fair Value Gap (FVG) | Masivní výprodeje | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | HDP Německa | Panika | Murray | Zajištění | Zemědělství | Averze k riziku | Současný klesající trend | Klidné obchodování | Technický nástroj | Intradenní strategie | Nezávislost centrální banky | Price Action a fundamentální analýza | Regulační prostředí | Zájem investorů | Životní náklady | Cena ropy brent | Supporty | Cenové predikce pro akcie Apple | Dolar včera | Vyšší ceny | Dynamické S/R úrovně | Světlo na konci tunelu | Pablo Hernández de Cos | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Ruská ropa | Kroky centrálních bank | Povětrnostní podmínky | Zakreslení cenové formace | Hypotéza | Commitments of Traders (COT) | Euro vůči americkému dolaru | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Nová cla | Světové rezervní měny | Globální ceny | Jestřábí rétorika Fedu | Připojení Kanady | Pin Bars | Investování | Distribuce | Fed | Nonfarm Payrolls | Predikce pro akcie Microsoft | Ukázka Dvojitého vrcholu | Nejbližší support | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | Vyšetřování | Rozpočtový deficit | JNJ | Účastníci trhu | Prodejní signál | Pokračující růst | Heiken Ashi | Automobilový průmysl | Vývoj událostí | Hry | Pin Bary | Si Ťin-pching | Trhy | Trade | Nová britská vláda | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Překoupení | Ceny futures kontraktů | Významné úrovně | Cena dogecoinu | Technologická společnost Apple | Oscilátor | Rizika | Psychologická bariéra | Varování před riziky | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Eskalace obchodní války | Ambarella | Koupit bitcoin | ISM | Žádné výrazné pohyby | Úrokové diferenciály | Obchodujeme | Fitch | Nárůst tržeb | Pivotní body | Dluhopisový trh | HDP v Evropě | Obchodování formace vlajka | Zpomalování inflace | Nákup eura | Ukazatel volatility | Období korekce | Úspory | Finanční výkonnost | Bitcoin a další kryptoměny | Dánsko | Velcí hráči | Generativní AI | Obavy z recese v USA | Úvěrový rating | Řízení peněz | Prodávající | Kyjev | Fundamentální základ | Konfluence | Ministr obchodu | xStation 5 | Nová makrodata | BCH/USD | Zasedání centrální banky | Ekonomiky EU | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Schodek rozpočtu | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | UnitedHealth | Růstové faktory | Tempo snižování sazeb | Horizontální linie | Žádosti o podporu | Přístup k obchodování | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhodobý růstový trend | Americké akciové indexy | Holubice | Tesla | OSN a NATO | Snížení sazeb Fedu | ONE | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Miliardář | Time frame | Nárůst volatility | Mezinárodní obchod | Dominance bitcoinu | Cenová predikce pro akcie Tesla | RBNZ | Forexový trh | Cena Aptosu | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Odvětví ETF | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Komise pro cenné papíry | FXDAILY | Daně v USA | ICT | Přeprodané podmínky | CAD | Hospodářský kurz | Sentiment trhu | ETF na bitcoin | Deeskalace | Včerejší seance | Banka Goldman Sachs | Akcionáři | Cenové úrovně | Společnost | Zprávy z eurozóny | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Velké firmy | Raphael Bostic | Stav ekonomiky EU | Potenciální obraty | Aktuální sentiment na trhu | MC.FR | Květnová inflace | Oživení americké ekonomiky | Poptávka po bezpečných aktivech | Svíčkové grafy | Hospodaření | Vývoj indexu volatility | Dlouhodobé strategie | Ztráta | Wells Fargo | XRP | Breakout S/R | Nákupy dolaru | USDIDX | Ekonomické výsledky | Institucionální investoři | Obchodování cenového patternu vlajka | FXstreet | Reporty | Výrok Lagardeové | Fundamentální pozadí | Obchod | Investoři a obchodníci | Hlavní trend | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Nárůst long pozic | Cenový pokles | AUD/USD | Index relativní síly | Hospodářský pokles | Aktuálně na trzích | Moving Average | Zajištění proti inflaci | Riziko | Umělá inteligence (AI) | Analytik | Konsolidace ceny | MAST | ATH | Právo | Benchmarky | FIAT | JPY | Volatilita akciových trhů | Vývoj EUR/USD | Open interest | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | SMCI.US | Pokles výnosů | RSI | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Order | Pesimismus | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | Nadšení | NATO | Plyn | ACT | Karty | Vyšší úrok | Německá ekonomika | Čína | Capital | Pokles akcií | Americký regulátor | Inovace | Úrovně supportu | STAR | J.P. Morgan | BCH | Aktuálně trh | Ceny | Prognóza vývoje | ICT a SMC | ETH | Tržní pohyby | Financování | Monopol | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Mírná korekce | COT report | Pivot Pointy | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Analytické platformy | Data z trhu práce | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Softbank | Klíčové S/R zóny | Doporučení k obchodování | Morning Star | Největší světová ekonomika | WTI | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Hurikány | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | Illinois | SMA | Praxe | Cena DOGECOINu | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Zóny supportu | Zákonodárci | Celní politiky | Dobrá data | Současná cena | Stablecoiny | Instituce | Americký ministr financí | Vstup do trhu | RTX | Ceny zlata | Liz Trussová | Velké společnosti | Výnosy z investic | Výnos | Indikátor Ichimoku | Obchodování GBP/USD | Výsledky amerických voleb | Čínští výrobci | IHNED | Frank | Index Nasdaq | Graf zlata | CFD | Benchmark | Algoritmy | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | 256/2004 | Akcie Microsoft | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Nové sankce | Technická analýza BTC | Vhodné podmínky | ERÚ | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Trend oslabování | Konkrétní cíle | Růstové vyhlídky | Kroky Bank of England | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Pohyb Bitcoinu | Průměrná volatilita | Obchodní den | Vietnam | Osvobození | Ceny akcií | Reálné hodnoty | S/R zóny | MetaTrader 5 | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Inflační cíl | Obchodování EUR/USD | Velké instituce | Obchodní analýza | VIX | Identifikace trendu | Akcie Tesla | Pravděpodobnost recese | Výhled pro zlato | Oficiální údaje | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | EPS | Biliony dolarů | Jestřábí postoj | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Histogram | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Vlna poklesu | Tržní hodnota | PG | Akcie společnosti Tesla | Aktuální informace | Vyšší hodnoty | Funkční období | Zisk | Cena Etherea | Ruské ropy | Bank of England | Ceny BTC | WTI a Brent | EURUSD | Pozitiva | Demokraté | Spekulovat | Vývoj ceny akcií | Překoupené oblasti | Finanční ředitel | Rating | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Prezidentské kampaně | Pozitivní zprávy | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Falešné proražení | Posílení dolaru | Sell Stop | Prezident | Rekordní minima | Ropovod | Růst inflace | Pokles hodnoty | Obavy trhu | Finanční pomoc | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Kansas | Oslabování dolaru | Vývoj indexu volatility VIX | Evropa | Olej | Měna | Management | Nasdaq | Trump | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Ekonomické cykly | Kupující | Finanční výsledky | Předpověď | Všechny indikátory | Zelenskyj | Ekonomické důsledky | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Hospodářský růst v eurozóně | Automobilky | Inflace v Evropě | Posílení libry | Výkonnost indexů | Ekonomické události | Kontext | Zájem o bitcoin | Biden | Rýže | Moët | Swingové minimum | FXstreet.cz | Teherán | Obchody | Britská měna | Aktuální sentiment | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Snížení daní | Klesající tendence | Index CPI | xStation5 | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Změny sazeb | Svíčkový graf | Multitimeframe | Začátečník | Síla dolaru | Futures kontrakty na ropu | Roční maximum | Portfólia | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Super Micro Computer | Směřování | Tržní situace | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Cenový cíl | Aktivum | Aktuální předpověď | Značný zájem | Společnost XTB | CARA | GMT | Dobré zprávy | Dezinformace | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Impeachment | Obchod s ropou | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | Euro STOXX | Světové války | NATGAS | Vrcholy | Býčí trh | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Cenový výběžek | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Peking | Záhada | Aliance | Světové události | Sázka na pokles | Index relativní síly (RSI) | HDP | Hlava a ramena | Devizový trh | Načasování | Omyl | Společnost Procter & Gamble | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Klid | Investování je rizikové | FED sazby | JP Morgan | Zpomalení růstu | NEST | Index euro | Otevření ekonomik | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Kongres USA | Nouzový stav | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | HDP report | Ekonomické zprávy | CAR | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Akumulace | Obchodní systémy | EUR/CHF | Zdraví | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Stimuly | Ztráty | Americký ISM | Regulační rámec | Analýza indikátorů | 1D | Michele Bullock | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Americké firmy | Životní styl | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Klesající inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Přísná měnová politika | Akcie | Vztek | Medvědí trend | Fáze růstu | IntoTheBlock | Prodejní pozice | Cílová cena | Fundamentální výhled | Kupci | Mzda | Nižší úrokové sazby | All Time High | Investiční nástroj | Dynamický support | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Pokračující výprodej | Očkování | Podniky | Index spotřebitelských cen | ZIL | Američtí zákonodárci | Štěstí | City | Týdenní pivot | Krypto analytik | Zrychlení růstu | Asijské seance | Motivace | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Dodavatelské řetězce | Index cen | Světová ekonomika | Změny na trhu | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Hospodářská situace | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Růst v eurozóně | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Etheru | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Marlin | Ceny Etherea | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Kurz | Pokles pod paritu | Daně | DNO | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Spoluzakladatel | Technický indikátor | DXY | Globální růst | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Snížení těžby | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Jiné měny | Společnost Microsoft | Rekord | Seance v USA | Světové ekonomiky | NVDA | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Bolest | Možnosti obchodování | Silnější dolar | Rychlý růst | S&P 500 a Nasdaq | Swingy | Investice | Keir Starmer | Microsoft | Pro investory | Fidelity | Návrh zákona | Traders | Cenová predikce pro akcie | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Rally | Mezinárodní sankce | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Nezávislost | Obchodování akcií | Komunikace | Pravidla hry | SeekingAlpha | Pivoty | Americká politika | Indie | Bod | Vnímání | Indicators | Americký soud | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Aktuální vývoj | Makrodata | Index volatility CBOE | Zisky | Masivní nákupy | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | LTC | Johnson & Johnson | Fondy | Kompletní průvodce | USD za barel | Základní pravidla | Podíl na zisku | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Akcie klesají | Důvěra | Luxusní zboží | WHO | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Ukazatel | Obchodní politika | Měny | Profitovat | Historické pohyby | Silné měny | Inaugurace | Předběžné výsledky | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Hospodářský růst | Chaos | Spread | Trh s ropou | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Další drahé kovy | Rafinérie | Signál | Roční růst | NFIB | GBPUSD | Řízení rizik | Partneři | Futures na americké akcie | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | JNJ.US | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Reakce investorů | Výsledková zpráva | Federální rezervní systém (FED) | Neúspěch | Britská vláda | Negativní sentiment | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Globální akciové trhy | Liz Truss | Výsledková sezóna | Pokles výnosů dluhopisů | Kontrakty na ropu | FedWatch | Začněte obchodovat | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Limitní příkazy | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Formace Pin Bar | Zájem institucí | Administrativa | DOGE | Krok za krokem | COVID-19 | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Brusel | NFP | Rekordní nárůst | Potenciální zisky | Obchodní dny | Vývoz do USA | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Elon Musk | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Index US100 | FVG | Fiskální rok | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | J&J | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Evropská unie | Halifax | Tokeny | NDX | Vývoj ceny bitcoinu | Rozvoj | Silný růst | ICE | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Odchod z Evropské unie | Míra | Slabý dolar | Komoditní trhy | Divize | Současný trend | Korekce | LNG | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | První rezistence | Riziko recese | Střednědobý výhled | HDP eurozóny | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Průzkumy | Pokles libry | Carry trade | Downtrend | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Rostoucí trend | High | Pivot Point | Sinopec | Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | CHF | Odhadovaná cena | Měnový trh | Centrum | Analýza BTC/USD | Zvýšení úrokových sazeb | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Otočení trendu | Zakladatel | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Vzestup bitcoinu | Geopolitické faktory | MT4 | Růst tržeb | Výstupní body | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | Insiders | Luxusní značky | EU a USA | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Rozpočet | Pohyb cen | Obchodní partner | Americký trh | Snížení sazeb | Arnault | Vysoká hodnota | Prime | DOT | Close | BAT | Bullish Engulfing | Vstupní a výstupní body | TSLA | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Drahé kovy | Predikce pro akcie | Obnovení důvěry | Bankovní vklady | Žádné dividendy | Etherea | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Rezervy | Objem dovozu | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Fibonacciho retracement | Podhodnocený | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Tempo růstu HDP | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Inflace v Německu | Geopolitika | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Impulzy | Schodek | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | Odvolací soud | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Americký odvolací soud | Investiční příležitosti | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Bezpečnost | Inflační data | Banky | Buy | Býčí scénář | Vlády | Americká vláda | Kotace | Rychlost | Vyrovnat ztráty | Cenový pattern | Odliv prostředků | Malý prostor | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | Netflix | Černá labuť | Svíčková formace | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Procter & Gamble | Ministr financí | Měnové politiky v USA | NLP | Tisková konference FOMC | Zlepšení | Sazby Fedu | XTB | Kontrakt | Výraznější pokles | Intervenovat | Solidní výsledky | Použití indikátoru | Ratingové agentury | Pozice | Vítězství nad inflací | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Techničtí obchodníci | OCI | Neustálé vzdělávání | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Soudní řízení | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Inflační report | Chevron | Kovy | Švýcarský frank | Výrobce čipů | Dlouhodobé důsledky | Komise pro cenné papíry a burzy | Hospodářské cykly | Svíčkové formace | Cenné papíry | Finanční zátěž | Stoxx | Lídři | Sestupný trend | Medvědí trh | Otevřená pozice | Obchodní rozpětí | Support | Průměrná mzda | Transparentnost | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Mluvčí | Výroční zprávy | Chuť riskovat | Služby | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Algoritmus | Zvýšená volatilita | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Evropští investoři | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | NYSE | Dění na trhu | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Akcie prodat | Průměrná hodnota | Politická krize | Spotřebitelé | Aktivita ve službách | Ziskovosti společnosti | Oblasti supportu | Výstupy | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Retracementy | Šéfové | Čtvrtletní zprávy | AUDUSD | Kansas City | Rezistence | Auta | Hladiny supportu | Projekce | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Velké banky | Put opce | Nařízení | Snižování daní | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | Macquarie | Ocenění akcií | Příjmy společnosti | Očekávaná inflace | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Investování do Bitcoinu | Pokles poptávky | Oracle | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | USD | Kamala | Občané | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Tipranks | Rozhodnutí americké centrální banky | Ekonomický dopad | Významné změny | Emoce | Propad cen akcií | Legislativa | Nové příležitosti | Doji | Produkty a služby | Inflace ve Spojeném království | D1 | Trh s komoditami | Trendové pohyby | Silný dolar | Konflikt mezi Izraelem | Tvůrci trhu | Ochota riskovat | Odhad inflace | US500 | Krypto komunita | Posilování amerického dolaru | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Rusové | mmBtu | Americké ministerstvo | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Tlak medvědů | Australský dolar | Inflace ve službách | Objem exportu | Propad | Konec roku | Dezinflace | Přeprodání | Trh s futures | Zpomalování ekonomiky | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Významné zprávy | Objemy obchodů | Vlajka | Dogecoin | Bearish | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Hindenburg | Růst eura | Nemovitosti | Makro data | APAC | Markets | USD/CHF | PSA | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Invest | Rok 2024 | Výrobce čipů Nvidia | Další rozvoj | Kanada | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | Výhody obchodování | CME | HDP v eurozóně | Stav nouze | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Akcie IBM | Instant Trading EU Ltd. | Los Angeles | Opce | Více časových rámců | Nvidia | Investment | Martin Klass | Libra klesá | Britský regulátor | Technické patterny | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | DIP | Spotové bitcoinové ETF | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Klíčový faktor | US100 | SMC | Makro | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | ECB | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Hospodářská krize | Růst ceny | Měnová politika | Index euro stoxx 50 | ADX | Nálada spotřebitelů | Doporučení | Odraz ceny | Inflační očekávání | Srovnávací základny | Oslabuje dolar | Body | Rozkolísanost trhu | Zvýšení inflace | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Vyšší daně | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Navýšení | Line Bin | Dovozní ceny | Americká cla | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Konzervativci | OsMA | Precedens | EU | Ekonomický výhled | Miliardy | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Graf měnového páru | Pravidelnost | Poptávky po ropě | Spotové ETF | Nákupní signál | Silný růstový potenciál | Prodeje | Nové strategie | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Klesající dolar | Akciový trh | Největší kryptoměny | Zajímavé pohyby | Uhlí | Vyšší cla | Investor | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | SMCI | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Kryptoměnový trh | Nové údaje | Strukturální změny | Apple a Microsoft | Banka | CPI v eurozóně | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Hlavní ekonom ECB | Významné události | Úřady | Američané | Denní obchodníci | Pohyb dolaru | SPX | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Německá inflace | Ocenění
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Úrovně Fibonacciho retracementu
Úrovně HVN
Úrovně likvidity
Úrovně nezaměstnanosti
Úrovně odporu
Úrovně podpory
Úrovně podpory a rezistence
Úrovně pro vstupy
Úrovně pro vstupy a výstupy
Úrovně retracementu

Následující klíčová slova

Úrovně rezistencí
Úrovně SLQ
Úrovně S/R
Úrovně S/R zóny
Úrovně Stop-Lossů
Úrovně supportu
Úrovně supportu a rezistence
Úrovně supportů či rezistencí
Úrovní podpory
Úrovní podpory (support)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
eToro
BidAskBit
Finexo
reklama
Fintokei Payouty
Potvrďte prosím... Zavřít