Ichimoku

Výhled pro GBP/USD na 8. dubna. Libra se cítí ve flatu skvěle
08.04.2024 Měnový pár GBP/USD v pátek vykazoval naprosto absurdní pohyby. Byly totožné s těmi, které vykazoval měnový pár EUR/USD. Zpočátku na základě silných statistik z trhu práce a nezaměstnanosti z druhé strany oceánu dolar rostl, ale poté se rychle vrátil na původní pozice. Veškeré pohyby v pátek a v průběhu celého minulého týdne neměly na technický obraz prakticky žádný vliv. Faktem je, že libra se poslední 4 měsíce pohybuje na stejné úrovni. Je to jasně patrné ve 24hodinovém časovém rámci. Cena se tedy může v rámci této flat fáze (přibližně mezi úrovněmi 1,25 a 1,28) pohybovat, jak chce. Linie indikátoru Ichimoku nemají žádnou sílu. To, že se cena nachází nad nimi nebo pod nimi, nevypovídá o žádném trendu.Zbývají pouze dvě možnosti. Buď počkat na konec flatu, nebo obchodovat v těch nejmenších časových rámcích. První možnost je špatná, protože nikdo neví, jak dlouho ještě budeme muset čekat. Flat fáze trvá již 4 měsíce a mohla by trvat další 4 měsíce. Druhá možnost je špatná, protože se nejedná pouze o flat, ale o flat s nízkou volatilitou. Pár se obvykle pohybuje o 50–60 pipsů denně, takže je velmi obtížné očekávat a priori dobré zisky. A když k tomu přidáme několik signálů, které kvůli nízké volatilitě prostě nefungují správně, pak je to docela smutné a skličující. Nejdůležitější však je, aby obchodníci jasně pochopili, co mohou od páru v současné době očekávat. Pochopení této skutečnosti jim pomůže vyhnout se ztrátám.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 5. dubna
05.04.2024 Býci ve čtvrtek vrhli dlouhý horní stín, ale ke konci dne se trh vrátil pod týdenní krátkodobý trend (1,0839). V důsledku toho si nejbližší rezistence udržely svou sílu a význam a zůstávají dnes na úrovních 1,0854–1,0884 (konečné úrovně denního kříže Ichimoku) – 1,0894 (týdenní Fibonacciho kijun) – 1,0918 (horní hranice denního cloudu).

Přehled měnového páru EUR/USD. 5. dubna. Dva scénáře pro důležitý pátek
05.04.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval většinu čtvrtku ve vzestupné korekci. Cena se předtím na několik dní usadila nad linií klouzavého průměru, takže trend se nečekaně změnil na klesající. Ještě včera jsme upozorňovali, že růst evropské měny byl tento týden naprosto nelogický, a přesto se trh vrátil do starých kolejí – ignoruje všechny zprávy a reporty, které favorizují dolar. Například ve středu ignoroval silnou zprávu ADP o změnách zaměstnanosti v soukromém sektoru a pozornost nevěnoval ani inflaci v Evropské unii, která meziročně klesla už na 2,4 %. Je třeba znovu připomínat, že čím rychleji a silněji inflace klesá, tím blíž je centrální banka k uvolnění měnové politiky? A čím blíž se banka dostane k uvolnění, tím větší by měl být tlak na měnu, protože uvolnění je pro národní měnu vždy negativním faktorem.

Výhled pro pár GBP/USD na 5. dubna. Libra udržela čtyřměsíční flat
05.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek vykázal mírný růst. Jak už jsme uvedli v článku o páru EUR/USD, tento pohyb nemá žádné fundamentální ani makroekonomické opodstatnění. Jestliže to ale v případě eura vypadá zvláštně, v případě libry jsme si na to za poslední 4 měsíce zvykli. Britská libra se dál obchoduje do strany mezi úrovněmi 1,2500 a 1,2800 a neklesá, ani když k tomu má vážný důvod. Každým dnem jsme čím dál víc přesvědčeni, že za britskou měnou stojí neznámá síla, která jí brání pokračovat v downtrendu. Klidně to může být Bank of England.

Výhled pro pár EUR/USD na 5. dubna. Euro pokračuje v růstu
05.04.2024 Pár EUR/USD se ve čtvrtek obchodoval směrem nahoru a zaznamenal tak třetí den růstu v řadě. Makroekonomické a fundamentální pozadí stranilo americkému dolaru v úterý, ve středu i ve čtvrtek. Obsahovalo zprávy typu ADP a JOLTS v USA a zprávu o inflaci v eurozóně. I když některé údaje působily proti dolaru, bylo jich co do počtu méně. Trh ale z nějakého důvodu ignoroval všechny zprávy, které měly dolar podpořit.

Výhled pro GBP/USD na 4. dubna. Libra se vrátila k dolní hranici bočního kanálu.
04.04.2024 GBP/USD se ve středu rovněž obchodoval pozitivně. Jak jsme uvedli v článku o EUR/USD, pro tento pohyb neexistovaly žádné fundamentální ani makroekonomické důvody. Americký index ISM PMI ve službách se sice ukázal být nižší, než se předpokládalo, ale nebyl natolik špatný, aby způsobil tak prudký pokles páru. Zprávu ADP, která překonala očekávání, trh ignoroval. Projev předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella začal poté, co dolar již klesl o 80 pipsů, takže tlak na dolar nijak zvlášť nevyvolal.

Výhled pro EUR/USD na 4. dubna. Trh se vrací do starých kolejí
04.04.2024 Ve středu pár EUR/USD již druhý den po sobě vykazoval kladné obchody. Zatímco růst eura z předchozího dne vyvolal otázky, které mohly být způsobeny technickou korekcí, pár pokračoval v korekci směrem vzhůru, přestože makroekonomické pozadí naznačovalo opak. Začněme zprávou o inflaci v eurozóně, která se ukázala být slabší, než se předpokládalo. Slabá inflace znamená jediné: Evropská centrální banka se ještě více přiblížila snížení sazeb v červnu, nebo možná dokonce v dubnu. To je samozřejmě pro euro medvědí faktor, ale trh to ignoroval.

EUR/USD: Jestřábí signály Fedu a zpomalující se inflace v eurozóně
04.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dostal na sedmitýdenní cenové minimum a dosáhl úrovně 1,0725. Do konce dne se však medvědům nepodařilo usadit pod hladinou supportu 1,0730 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma na časovém rámci D1) – obchodníci vybrali zisky a opustili spodní hranice. Přesto se pár udržel v pásmu 7. hodnoty: kupující nedokázali otestovat ani nejbližší hladinu rezistence na úrovni 1,0810 (spodní hranice cloudu Kumo, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza 4. dubna
04.04.2024 Býci včera potvrdili a rozvinuli denní odraz od týdenního supportu (1,0742). Rozsah býčího pohybu zároveň umožnil dosažení týdenního krátkodobého trendu (1,0839). Překonané úrovně rezistence (1,0818 – 1,0809 – 1,0795) mohou dnes v nižších časových rámcích v případě poklesu poskytovat podporu. Další úkoly na cestě k dalšímu růstu představuje za současných podmínek odstranění denního kříže smrti (1,0854–1,0884), posíleného týdenní rezistencí (1,0894), a dosažení horní hranice denního cloudu (1,0918).

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 3. dubna
03.04.2024 Během uplynulého obchodního dne se vytvořil denní odraz od týdenního supportu na úrovni 1,0742. V důsledku toho si tento support (1,0742) za současných podmínek zachovává status nejdůležitějšího cíle pro medvědí hráče. Pokud však dojde k pokračování korekčního růstu, povede to k otestování nedávno překonaných úrovní různých časových rámců, které spojí své úsilí do široké zóny rezistence, jejíž nejbližší úrovně lze nyní zaznamenat na 1,0795–1,0809–1,0818.

EUR/USD: Proč dolar roste?
03.04.2024 Duben přinesl dolaru dobré zprávy. Přinejmenším včerejší zpráva byla dolarovým býkům nakloněna a umožnila dolaru posílit pozice napříč trhem. Platí to i pro jeho pár s eurem: cena EUR/USD prudce klesla a v současnosti testuje support na úrovni 1,0730 (spodní linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu). Klesající trend postupně nabírá na síle, takže se na obzoru rýsuje hodnota 6.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 2. dubna
02.04.2024 Medvědi včera pokračovali v tlaku směrem dolů a dosáhli posledního supportu týdenního Ichimoku kříže (1,0742). Prolomení zlatého kříže otevře medvědí části trhu nové vyhlídky. V důsledku toho můžeme očekávat opětovné otestování minima (1,0696) a otestování měsíčního supportu (1,0611)

Vyhlídky na vývoj měnového páru EUR/USD dne 2. dubna. Údaje ISM z USA udávají tón celého týdne
02.04.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí vykazoval smíšené pohyby, které však byly poměrně logické. Před zveřejněním výsledku indexu nákupních manažerů (ISM) ve zpracovatelském průmyslu v USA, který se ukázal být výrazně vyšší, než se očekávalo, se pár pohyboval beze změny. Po zveřejnění údajů ISM dolar podle očekávání vzrostl. Připadá nám zvláštní, že ani důležité zprávy a události nevyvolaly silnou dolarovou rally. A přesto jsme v pondělí byli svědky poměrně silného pohybu směrem dolů. Takový pohyb se očekával.

Vyhlídky na vývoj měnového páru GBP/USD dne 2. dubna. Hotovo! Nebo snad ne?
02.04.2024 Měnový pár GBP/USD se v pondělí propadl o téměř 100 pipsů. Mějte na paměti, že pár zahájil výrazný pohyb směrem dolů již prakticky večer, kdy byla ve Spojených státech zveřejněna rezonující zpráva o podnikatelské aktivitě ISM, jejíž hodnota se ukázala být nad prognózami a nad hranicí 50,0 bodů. Právě tato zpráva vyvolala dolarovou rally. Nebýt této zprávy, nebo kdyby byla její hodnota slabší, je dost pravděpodobné, že bychom se růstu dolaru nedočkali. Dolar však přesto posílil, ale v globálním měřítku se absolutně nic nezměnilo.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 28. března
28.03.2024 Medvědům se včera nepodařilo potvrdit a navázat na pokles započatý o den dříve. V důsledku toho přitažlivost a vliv týdenních úrovní (1,0829–39) brzdí vývoj situace, což může přispět k vytvoření konsolidace. Zbývající benchmarky tohoto segmentu trhu si dnes udržují své pozice, takže projev aktivity může vést k jejich testování. Medvědi tak stále čekají na support v oblasti 1,0796 (týdenní střednědobý trend + spodní hranice denního cloudu), zatímco na cestě býků je nadále zóna rezistence 1,0862–76.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 27. března
27.03.2024 Pár včera dokončil opětovné otestování měsíčního krátkodobého trendu (1,0862) a ke konci obchodního dne se vrátil zpět do oblasti týdenních supportů (1,0829–1,0839). Nyní je možná konsolidace. Pokud medvědi překonají současnou přitažlivost a vliv týdenních úrovní, pak téměř současně s opuštěním korekční zóny budou muset prorazit denní cloud a překonat týdenní střednědobý trend (1,0796).

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD. 27. března. ECB je plně připravena na červnové uvolnění měnové politiky
27.03.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý nadále obchodoval klidně s nízkou volatilitou. Během dne byla sice testována linie klouzavého průměru, ale klesající trend zůstává zachován. I když dojde k jistému proražení klouzavého průměru, nebude to znamenat začátek nového vzestupného trendu. Stojí za zmínku, že ve 24hodinovém časovém rámci nedává technický obrázek prostor pro dvojí interpretaci. Zpočátku jsme byli svědky silné korekce proti novému klesajícímu trendu, po níž následovala slabá korekce v rámci téhož klesajícího trendu. Pokles páru by tak měl pokračovat téměř v každém případě.

Výhled pro pár GBP/USD na 27. března. Libra postupně klesá
27.03.2024 Pár GBP/USD se pokusil ukončit býčí korekci a obnovit klesající trend. Volatilita opět nebyla žádná nebo byla přinejmenším velmi slabá. Tak slabá, že se cena nedokázala přiblížit k žádné z úrovní nebo linii, kde by se dal očekávat signál. Jak jsme tedy už řekli, nulové pohyby znamenají nulové signály, nulové obchody a nulové zisky.

Výhled pro EUR/USD na 27. března. Euro se nadále nechává unášet vlnami
27.03.2024 V USA byla zveřejněna zpráva o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Přestože překonaly předpokládanou hodnotu, nezaznamenali jsme na tuto zprávu žádnou reakci trhu. Dolar během americké obchodní seance rostl, ale nebylo to vyvoláno ekonomickými zprávami. Domníváme se, že obchodování na trhu bude pokračovat plynule a euro bude vůči dolaru postupně oslabovat. Problémem eura je, že Federální rezervní systém může nadále odkládat načasování prvního snížení úrokových sazeb. Zároveň existuje 90% pravděpodobnost, že Evropská centrální banka uvolní měnovou politiku již v červnu. Tento faktor by měl trh stimulovat k nákupu americké měny.

Pár EUR/USD se v prostředí slábnoucího dolaru pohybuje nahoru
26.03.2024 Pár EUR/USD vzhledem k obecnému oslabování amerického dolaru pokračuje v růstu. Index amerického dolaru po prudkém růstu z konce minulého týdne druhý den po sobě klesá.

Výhled pro EUR/USD na 26. března. Korekční pondělí místo "nudného" pondělí
26.03.2024 V pondělí se měnovému páru EUR/USD podařilo vykázat mírný korekční růst. Pohyb směrem vzhůru byl vyvolán technickými důvody, protože neexistovalo žádné fundamentální ani makroekonomické pozadí. Přesněji řečeno, byly naplánovány projevy Christine Lagarde, zástupců Evropské centrální banky Panetty a Lanea a v USA zástupců Federálního rezervního systému Goolsbeeho a Bostice. Žádný z nich však trhu neposkytl informace, které by mohly vyvolat silnou reakci nebo změnit sentiment obchodníků.

Výhled pro GBP/USD na 26. března. Klesající trend zůstává neporušený
26.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí zaznamenal mírnou korekci. K té došlo z čistě technických důvodů, protože ve Spojeném království nedošlo k žádným významným událostem. Mezitím vystoupili představitelé Federálního rezervního systému Austan Goolsbee a Raphael Bostic, ale jejich slova spíše podpořila dolar, než aby vyprovokovala jeho pokles. Bostic zopakoval své očekávání jednoho snížení úrokových sazeb v letošním roce, neboť konstatoval, že inflace klesá pomaleji, než se předpokládalo. Domníváme se, že to je pro trh další důvod k nákupu dolaru.

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza na 26. března
26.03.2024 V úvodu nového obchodního týdne převzali iniciativu býci. Včera mírně obnovili své pozice a opět otestovali týdenní úrovně (1,0829–39). Nyní je klíčové, jaký bude výsledek nadcházejícího vzestupu. Možná dojde k dokončení tohoto opakovaného testování a na trh se vrátí medvědi, kteří si vzali oddechový čas, nebo může převládnout jiný scénář, podle něhož budou býci pokračovat v růstu a otestují akumulační zónu dalších rezistencí na úrovni 1,0862–1,0876.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 25. března
25.03.2024 Minulý týden zaznamenal medvědí výsledek. Medvědí hráči musí teď pro jeho upevnění a další pokles opustit denní cloud (1,0792), pevně se usadit v medvědí zóně relativního cloudu a zároveň překonat oblast atrakce a vlivu týdenního střednědobého trendu (1,0796). Pak se jim otevřou nové vyhlídky v podobě měsíčního supportu (1,0748) a konečné úrovně zlatého kříže týdenního cloudu Ichimoku (1,0713).

ZLATO: Technická analýza situace
25.03.2024 Býci opět zaznamenali nové maximum, a vytyčili tak nový historický vrchol (2 222,42). Během stejného období minulý týden se jim však podařilo uzavřít pouze dlouhým horním stínem, čímž ztratili podporu denního krátkodobého trendu (2 184,02). Vzhledem k současné situaci musí nyní býčí hráči vynaložit značné úsilí, aby své pozice získali zpět.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 22. března
22.03.2024 Býci se znovu setkali s neúspěchem. Soupeř nejenže zlikvidoval všechny jejich úspěchy, ale také se snaží zavřít trh pod důležitými prahovými hodnotami, aby si zajistil jasnou a spolehlivou převahu. Zakončení týdne pod oblastí 1,0839–1,0828 umožní medvědům získat podporu z týdenního krátkodobého trendu a zahájit likvidaci zlatého kříže denního cloudu Ichimoku. Další důležitý cíl poklesu lze zaznamenat na úrovni 1,0796; jeho proražení umožní opustit denní cloud, vstoupit do medvědí zóny a získat podporu z týdenního střednědobého trendu.

Výhled pro EUR/USD na 21. března. Euro si i nadále z obchodníků utahuje Analýza EUR/USD, graf 5M
21.03.2024 EUR/USD si ve středu udržel klesající trend, ale pár opět vykazoval velmi slabou volatilitu a pohyb. Pohyby po výsledcích zasedání Federálního rezervního systému nebudeme brát v úvahu. Trh obchodoval impulzivně a bude trvat nějaký čas, než se uklidní. Pohyby po zasedání Fedu bychom v celkové technické analýze ani neměli uvažovat, protože se často vymykají celkovému obrazu. Proto analýzu zasedání Fedu provedeme až dnes večer.

Výhled pro GBP/USD na 21. března. Klesající trend pokračuje i před zasedáním Bank of England
21.03.2024 Klesající trend přetrvává, ale pár GBP/USD opět vykázal velmi slabou volatilitu. I přes zveřejnění důležité a rezonující zprávy o inflaci ve Velké Británii nebyli obchodníci ve středu vůbec aktivní. Proto pouze zopakujeme závěry, které jsme učinili dříve: 1) Pohyby na trhu prakticky neexistují. 2) Trh téměř nereaguje na fundamentální a makroekonomické pozadí. 3) Pokles britské libry je spíše formalitou. 4) Cena může kdykoli prolomit trendovou linii a nemusí k tomu ani mít důvod.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 21. března
21.03.2024 Býci si včera mohli potvrdit, že dlouhý spodní stín, který se vytvořil předešlý den, nebyl náhodný. Do této chvíle se trh posunul za cloudy Ichimoku (1,0818–15), takže pro býky je nyní klíčové udržet dosaženou úroveň a výšku. Dalším úkolem v tomto směru bude aktualizovat korekční maximum (1,0982).

USD/JPY. Zahráváme si s ohněm: jen se nachází v rizikové zóně
21.03.2024 Měnový pár USD/JPY se řítil směrem k hodnotě 152. Výsledek březnového zasedání Bank of Japan japonské měně nepomohl: obchodníky zklamalo holubičí zvýšení úrokových sazeb, tón doprovodného prohlášení a postoj Uedy. Ve skutečnosti pár aktivně rostl již před zasedáním, ale po oznámení rozhodnutí BoJ se kupující USD/JPY vrhli vpřed a stanovili nová lokální cenová maxima.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 20. března
20.03.2024 Během předchozí obchodní seance medvědi dosáhli klíčového milníku 1,0839 a dokázali ho otestovat, což vedlo ke konsolidaci několika významných úrovní napříč různými časovými rámci. Výsledkem dne však bylo, že se opět ustálil v atraktivní zóně 1,0876–1,0862. V důsledku toho zůstal primární úkol pro medvědy stejný. Nové medvědí cíle a plány se mohou objevit až poté, co se medvědům podaří překonat supporty na 1,0876–1,0862–1,0839 a konsolidovat pod nimi.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 19. března
19.03.2024 Pár pokračuje v testování nejbližších supportů. V oblasti kolem 1,0876–1,0862–1,0839 se nachází mnoho silných úrovní napříč různými časovými rámci a je v této části grafu nejdůležitější. Její proražení umožní zachytit krátkodobé trendy nejvyšších časových rámců (týdenních a měsíčních). Další pokrok medvědů vyvolá otázky ohledně odstranění denního kříže Ichimoku a opuštění denního cloudu, přičemž k posílení těchto úkonů poslouží týdenní střednědobý trend (1,0796).

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 18. března
18.03.2024 Pár na konci minulého týdne zpomalil a střetl se s kombinovaným supportem denní a týdenní úrovně na 1,0876. Současné zpomalení by se mohlo změnit v konsolidaci, ale některý hráč může projevit větší aktivitu a ovládnout situaci. Předpokládejme, že býčí hráči dokážou využít příležitost tím, že obnoví pozice a opět se vymaní z atrakce denního (1,0932) a týdenního (1,0915) cloudu Ichimoku. V tom případě by mohli znovu nastolit otázku opuštění současné korekční zóny (1,0982) a pokračování v růstovém trendu. Pokud medvědí hráči projeví aktivitu, nezbyde jim než otestovat a překonat nejbližší zónu supportu, kterou tvoří úrovně 1,0876 – 1,0862 – 1,0839.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 15. března
15.03.2024 Ke konci týdne býci o své dřívější zisky přišli. Výsledkem testu horní hranice týdenního cloudu (1,0954) by mohla být reverzní svíčková formace. Ztráta supportu měsíčního krátkodobého trendu (1,0862) vyvolává otázky ohledně testování závěrečných supportů Ichimoku křížů na denním a týdenním časovém rámci; v takovém případě by výsledkem medvědů měla být jejich likvidace.

EUR/USD. Dolar je zpátky na koni
15.03.2024 Spojené státy na začátku americké seance zveřejnily řadu důležitých údajů o maloobchodních tržbách, trhu práce a inflaci. Všechny tyto zprávy dolar podpořily, což umožnilo medvědům na páru EUR/USD znovu získat iniciativu a v současné době se snaží usadit kolem úrovně 1,08.

Akcie společnosti Intel stagnovaly a šly do strany
14.03.2024 Akcie společnosti Intel od konce ledna stagnovaly po výrazné medvědí cenové mezeře, která následovala po oznámení výsledků společnosti za 4. čtvrtletí. Přestože se cena v posledních několika seancích pokusila o oživení, zdá se, že 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) působí jako silný strop.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza 14. března
14.03.2024 Býčím hráčům se podařilo zavřít během včerejška nad horní hranicí denního cloudu (1,0932). Pokud týdenní svíčka dokáže překonat hranici týdenního cloudu Ichimoku (1,0954), pak budou dobré podmínky k dalšímu růstu. Dalšími cílovými benchmarky jsou maximum 1,1140 a denní cíl 1,1121–1,1169. V případě dalšího neúspěchu může trh využít nejbližší supporty kombinující úrovně různých časových rámců (1,0932 – 1,0910 – 1,0876 – 1,0852).

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 13. března
13.03.2024 Předchozí den zakončila svíčka nejistoty a části trhu naladěné na medvědí vlnu se podařilo prohloubit korekční pokles. V důsledku toho zůstávají hlavní plány a očekávání stále relevantní. Vývoj medvědího sentimentu v této oblasti je v krátkodobém horizontu stále spjat s otestováním a překonáním široké zóny supportu nacházející se na úrovních 1,0891 – 1,0876 – 1,0892 – 1,0839, která sdružuje úrovně různých časových rámců. Pro býky je stále primárním úkolem proražení a konsolidace v býčí zóně relativní ke cloudům Ichimoku na denním (1,0932) a týdenním (1,0954) časovém rámci.

Výhled pro EUR/USD na 13. března. Další superzábavný den
13.03.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý prodloužil slabou medvědí korekci. Očekávali jsme, že zpráva o inflaci v USA vyvolá na trhu emoce. Dolar vzrostl, ale jeho síla byla překvapivá. Americký dolar posílil o výrazných 20 pipsů poté, co vyšlo najevo, že americká inflace nadále stagnuje. Index spotřebitelských cen na konci února meziročně vzrostl na 3,2 %. Jak jsme již několikrát zmínili, pravděpodobnost ještě pozdějšího zahájení uvolňování měnové politiky Federálního rezervního systému se nadále zvyšuje. Spolu s tím by měl růst i americký dolar, pokud se trh nevrátí ke svým starým zvykům nakupovat dolar bez pádných důvodů.

GBP/USD. Klíčový týden pro libru
12.03.2024 Pár GBP/USD dosáhl minulý pátek téměř 8měsíčního cenového maxima a vystoupal na úroveň 1,2892. Pro kupující však bylo obtížné překonat úroveň 1,29, protože obchodníci vybírali zisky a cena ustoupila o několik desítek pipsů. Nový týden pár zahájil pobytem na úrovni 1,28, a to na pozadí téměř prázdného ekonomického kalendáře a všeobecného oslabení dolaru.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza situace
11.03.2024 Uplynulý týden pomohl býčím hráčům vymanit se z omezující zóny rezistence 1,0849 – 1,0862 – 1,0876 (týdenní úrovně + měsíční krátkodobý trend). Trh otestoval horní hranice cloudů Ichimoku v denním (1,0932) a týdenním (1,0939) časovém rámci. Býčí průraz oproti cloudům a spolehlivá konsolidace umožní zvážit nové plány, přičemž nejbližšími cíli růstu jsou maximum 1,1140 a denní cíl 1,1121–1,1169. Pokud se euru nepodaří překonat cloud Ichimoku, trh se vrátí do zóny atrakce a vlivu 1,0849 – 62 – 76, která teď bude sloužit jako support.

Výhled pro GBP/USD na 8. března. Libra pokračuje v růstu
08.03.2024 GBP/USD se ve čtvrtek obchodoval na vyšší úrovni. Volatilita byla opět nízká, ale pár i tak pokryl rozpětí 70–80 pipsů. Pamatujte, že 80 pipsů pro britskou libru není mnoho, ale alespoň se nepotýkáme s flat trhem. Na konci dne se pár ocitl poblíž horní hranice bočního kanálu, kde se obchoduje již více než tři měsíce. Na 24hodinovém časovém rámci pár opět otestoval Fibonacciho úroveň 61,8 %. Logicky bychom měl být svědky odrazu od této úrovně, ale trh je natolik býčí, že by nebylo překvapením, kdyby pár tuto hranici překonal a dokonce obnovil růstový trend.

Výhled pro měnový pár EUR/USD na 8. března. Euro po zasedání ECB roste
08.03.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek zaznamenal pozitivní vývoj. Tentokrát byl růst opravdu poměrně impozantní, zejména pokud jej budeme měřit od denního minima. Stejně jako tomu bylo o den dříve, trh neměl k nákupu eura žádné zvláštní důvody. Klíčovou událostí dne bylo zasedání Evropské centrální banky, přesněji řečeno projev prezidentky ECB Christine Lagarde. A co vlastně řekla, že se trhu náhle zachtělo nakupovat euro?

AUD/USD: Australský dolar se obchoduje v bočním trendu
04.03.2024 Australský dolar se vůči americkému dolaru obchoduje v bočním trendu, a to i přes celkové oslabení zelené bankovky na začátku nového obchodního týdne. Index amerického dolaru vykazuje klesající dynamiku v důsledku zvýšeného zájmu o riziko. Australský dolar byl pod tlakem kvůli nepodstatným makroekonomickým zprávám, které byly zveřejněny během pondělní asijské seance.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 4. března
04.03.2024 Býci vytvořili koncem minulého týdne denní zlatý kříž a projevili záměr využít této příležitosti. Cluster bezprostředních rezistencí dnes dláždí cestu býčím náladám na úrovních 1,0849 – 1,0862 – 1,0876 (týdenní úrovně + měsíční krátkodobý trend). Jistá konsolidace výše otevře nové perspektivy vzestupného pohybu. Aktuální podporu býčím náladám momentálně poskytuje denní kříž (1,0840 – 1,0821 – 1,0797 – 1,0773) posílený týdenním střednědobým trendem (1,0796).

AUD/USD: Australský dolar následuje dolar
01.03.2024 Australský dolar v páru s americkou měnou tento týden aktivně ztrácí půdu pod nohama. Poprvé za poslední tři týdny převzali iniciativu medvědi na AUD/USD a způsobili obrat. V důsledku toho pár klesl do oblasti 64. čísla.

Zlato: Technická analýza situace
01.03.2024 Zlato narazilo na hranici silné rezistence, která kombinuje denní cloud (2 032 – 2 038) a týdenní krátkodobý trend (2 031). V důsledku toho se rozvíjí denní konsolidace. Pokud býci opustí tuto zónu atrakce jako první, průraz a konsolidace v býčí zóně vzhledem k dennímu cloudu vytvoří nový cíl růstu – cíl pro průraz denního cloudu Ichimoku. Ten bude sloužit jako počáteční referenční bod pro pokračování růstu.

EUR/USD a GBP/USD: Technická analýza na 28. února
28.02.2024 Býčí hráči nedokázali ani včera překonat nejbližší a silnou zónu rezistence 1,0861–1,0876 (měsíční krátkodobý trend + týdenní úrovně). Dnes už soupeř aktualizoval minima z předchozího dne a pokouší se rozvinout pokles. Podél klesající trajektorie nabírá na síle momentální přítomnost denního kříže Ichimoku (1,0815 – 1,0811 – 1,0787), který má podporu týdenního střednědobého trendu (1,0795). Průraz a spolehlivá konsolidace pod těmito úrovněmi otevře cestu k novým možnostem rozvoje medvědího sentimentu.

BITCOIN: Technická analýza situace
27.02.2024 Minulý týden probíhal v nejistotě. Růst se zastavil a bitcoin se konsolidoval, aby nakonec vytvořil signál pokračování trendu. Včera při obnovené aktivitě býků trh prudce stoupal k historickým maximům z roku 2021 na cenách 64 768,80 a 68 959,73 USD. Výsledek interakce s těmito úrovněmi ovlivní další potenciál bitcoinu jako celku.

USD/JPY míří na předchozí maxima
27.02.2024 USD/JPY se po mírném poklesu pomalu plazí zpět k vrcholu na úrovni 150,87. Navzdory úzkému rozpětí posledních dvou týdnů a silné bezprostřední zóně podpory však býčí síly možná ještě nejsou dostatečně silné, aby cenu vyhnaly na nová maxima. Stochastický ukazatel se obrátil do kladných hodnot, zatímco MACD je plochý a je omezen svou červenou signální linií. Pokus o proražení nad vrchol 150,87 je v krátkodobém horizontu pravděpodobný.

Výhled pro EUR/USD na 23. února. Trh se najednou probudil
23.02.2024 Měnový pár EUR/USD konečně vykázal znatelné pohyby. Poprvé za celý týden byly zveřejněny ekonomické zprávy jak ze Spojených států, tak z Německa a Evropské unie. Nemůžeme je považovat za důležité, ale stále se jedná o zprávy. Jinými slovy, když trh tři dny jen tak vysedává a nejsou zveřejněny žádné významné události, stávají se i indexy podnikatelské aktivity superdůležitými zprávami. Přesně to se stalo ve čtvrtek.

Výhled pro EUR/USD na 16. února. Dolar náhle ustupuje
16.02.2024 EUR/USD ve čtvrtek provedl korekci směrem vzhůru a ke konci dne překonal kritickou hranici. Klesající trend v tuto chvíli zůstává zachován, ale pár často koriguje směrem vzhůru, takže prolomení linie Kijun-sen není signálem, který by ukazoval na začátek obratu býčího trendu. Včera měl trh dobrý důvod zbavit se dolaru (nebo vybrat zisky z krátkých pozic). Dvě z amerických zpráv se ukázaly být výrazně slabší, než se předpokládalo. Maloobchodní tržby se v lednu snížily o 0,8 %, zatímco prognózy předpovídaly maximálně pokles o 0,1 %, a průmyslová výroba klesla o 0,1 %, zatímco obchodníci očekávali její růst o 0,3–0,5 %.

BITCOIN: Technická analýza situace
15.02.2024 Bitcoin je aktivní a produktivní už druhý týden. Dokázal překonat historické rezistence v pásmu 48 530 – 49 126, takže jeho hlavním úkolem je teď udržet dosaženou úroveň a vytvořit podmínky pro další pohyb nahoru. Všechny denní i týdenní cíle splnil, takže další významné cíle růstu má do budoucna na maximech z roku 2021 na úrovni 64 768,80 a 68 959,73 USD. Tato cesta není úplně krátká, ale uvedené úrovně představují celkový současný potenciál bitcoinu.

GBP/USD: Trh práce posílil libru, ale ta nejdůležitější zkouška ji teprve čeká
13.02.2024 Měnový pár GBP/USD reagoval na dnešní zprávu o britském trhu práce pozitivně. Všechny složky zprávy byly v "zelených číslech," což kupujícím GBP/USD umožnilo zorganizovat "minipokrok" k hranicím směrem vzhůru. Je však nutné poznamenat, že k současnému růstu ceny je třeba přistupovat skepticky, neboť se jedná pouze o první část většího obrazu. Před námi je zveřejnění údajů o inflaci v USA a také zprávy o růstu inflace ve Velké Británii. Na konci týdne se dozvíme údaje o růstu britské ekonomiky a objemu maloobchodu. Tento týden je nabitý informacemi. Dnešní zveřejnění údajů je proto takříkajíc "rozcvičkou" před nadcházejícími událostmi, ačkoli nám umožňuje učinit určité závěry.

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza na 13. února
13.02.2024 Situace se nijak nevyvíjí. Pár zůstává v korekční zóně pod rezistencemi kolem 1,0795 (týdenní střednědobý trend) – 1,0811 (denní krátkodobý trend). Prolomení úrovní supportu na měsíčním (1,0745) a týdenním (1,0713) časovém rámci by dnes mohlo medvědům otevřít nové vyhlídky a zachovat jejich pozice. Bezpečné proražení nad vyznačené cíle by mohlo vést ke změně současné situace.

Výhled pro EUR/USD na 13. února. Euro nadále roste pomalým tempem
13.02.2024 Měnový pár EUR/USD pokračoval v korekci směrem vzhůru s nízkou volatilitou. Ve skutečnosti je volatilita nejen nízká, ale dokonce extrémně nízká. Celkově měnový pár nyní nevykazuje žádné pohyby. A pokud nedochází k žádným pohybům, nelze očekávat dobré obchodní signály a vysoké zisky. Proto musíme vydržet a v budoucnu budou signály a pohyby lepší.

Výhled pro GBP/USD na 12. února. Libra má příležitost k poklesu
12.02.2024 Měnový pár GBP/USD v průběhu pátku nadále vykazoval smíšené pohyby s nízkou volatilitou. Kotace opět reagovaly s linií Senkou Span B, která ve větší míře klesala směrem k ceně, než aby cena stoupala k ní. Nicméně britská libra proti předchozímu poklesu provedla 50% korekci, v jejímž rámci nakonec opustila boční kanál. Flat trend tedy skončil a můžeme očekávat pohyb směrem dolů. Otázkou je, zda je trh připraven na trend, a na základě toho, co jsme pozorovali v minulém týdnu, je těžké určit, kdy trend začal.

Výhled pro EUR/USD na 12. února. Euro provádí korekci směrem nahoru
12.02.2024 Měnový pár EUR/USD v pátek pokračoval v korekci směrem vzhůru. Korekční fáze trvá již čtyři dny po sobě, i když předtím cena klesala jen něco málo přes den. Volatilita zůstává velmi nízká, což lze částečně vysvětlit slabým fundamentálním a makroekonomickým pozadím minulého týdne. Je však důležité si uvědomit, že trh se pohybuje a obchoduje nejen tehdy, když se objeví významné zprávy a reportáže. Tento týden se odehraje několik důležitých událostí, které by mohly přimět obchodníky k větší aktivitě.

BITCOIN: Technická analýza situace
12.02.2024 V současné době bitcoin usiluje o dosažení lednového maxima (49 126,38). Pokud se mu to podaří, otevřou se býčím hráčům nové vyhlídky, přičemž dalšími cíli pro růst budou maxima z roku 2021 (64 768,80 a 68 959,73). Kromě lednového maxima se v aktuální části grafu nachází historická rezistence měsíčního časového rámce (48 529,59).

Výhled pro GBP/USD 8. února. Libra vystřelila na důležitou úroveň rezistence
08.02.2024 GBP/USD se ve středu obchodoval s jasnou pozitivitou. Pokud se euro posouvalo nahoru postupně, pak britská libra významně vzrostla a už se zotavila z přibližně 50 % svých ztrát z propadu na konci minulého týdne a na začátku tohoto týdne. V současné době se cena přiblížila linii Kijun-sen na 4hodinovém grafu – pamatujme na to, že tato linie je poměrně silná. Flat trend skončil, takže můžeme očekávat odraz od kritické linie a možná pokračování downtrendu.

Výhled pro EUR/USD 8. února. Pomalá korekce pokračuje
08.02.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu pokračoval v korekci výše. Volatilita byla velmi slabá, a přesto se pár nadále pohybuje vzhůru. Euro se pohybovalo v rámci formace, která je velmi podobná bočnímu pohybu, který jsme pozorovali několik týdnů, ale ke konci minulého týdne medvědi konečně převzali kontrolu. Americké zprávy podpořily medvědy, což opět ukázalo, že s ekonomikou a trhem práce je vše v pořádku a Federální rezervní systém může nadále držet sazby tak dlouho, jak bude nutné. Vzhledem k tomu, že trh očekával první snížení sazeb v březnu, tato informace (jestřábí tlak) podpořila dolar.

Výhled pro pár EUR/USD na 7. února. Prodávající si vzali oddechový čas
07.02.2024 Pokles měnového páru EUR/USD se zastavil a pár v úterý zahájil korekci směrem vzhůru. Euro klesalo dva dny po sobě a pár se pohybuje v klesajícím trendu. Proto jsou pohyby, které jsme pozorovali v posledních dnech, zcela logické. Pár nemůže nepřetržitě klesat každý den, takže čas od času jsme svědky pullbacků a korekcí. Hlavní však je, že nejenže klesající trend přetrvává, ale také ho podporují téměř všechny typy analýz. Zkazit si ho mohou pouze sami účastníci trhu, pokud se z nelogických důvodů vrátí k nákupům eura.

Výhled vývoje měnového páru GBP/USD na 7. února. Libra se zotavila směrem k bočnímu kanálu
07.02.2024 V úterý se měnový pár GBP/USD po dvoudenním poklesu silně odrazil směrem vzhůru. Pár dosáhl oblasti 1,2605–1,2620, která dlouhodobě slouží jako spodní hranice bočního kanálu a brání ceně v poklesu pod tuto hranici. Pro libru se jedná o kritický okamžik. Pokud se páru podaří vrátit se k bočnímu kanálu, existuje vysoká pravděpodobnost, že by se tak mohl vrátit flat trend. V opačném případě může dojít k bouřlivým pohybům, což velmi ztíží určení jasného trendu. Ideálním scénářem by bylo odražení od uvedené oblasti; pričemž můžete zvážit nové krátké pozice, udržení klesajícího trendu a očekávání silného a trvalého poklesu britské měny.

Výhled pro pár GBP/USD na 6. února. Britská libra nadále klesá
06.02.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí pokračoval v negativním obchodování. Včerejší kalendář událostí neobsahoval žádné zásadní události, ale přes noc vystoupil šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell a během dne byla zveřejněna zpráva ISM pro sektor služeb v USA. Powell zopakoval, že úroková sazba v březnu snížena nebude, a uvedl, že centrální banka chce mít větší jistotu, že se inflace posouvá k 2% cíli. Index PMI ISM v sektoru služeb dosáhl hodnoty 53,4, čímž překonal prognózu 52,0. Obě tyto události podpořily dolar, zatímco libra, která se měsíc a půl nacházela ve fázi stagnace, nyní horlivě dohání ztracené pozice se "záporným" znaménkem.

Výhled páru EUR/USD na 6. února. Powell nadále podporuje dolar
06.02.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval níže. Pokles ovšem nebyl tak silný jako v pátek, protože fundamentální/makroekonomické pozadí bylo slabší. Nicméně šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell opět promluvil a potvrdil, že centrální banka pravděpodobně nesníží sazby již v březnu a že existuje 95% pravděpodobnost, že úroková sazba snížena nebude. Tato informace samozřejmě okamžitě podpořila dolar. Rovněž byl zveřejněn americký index PMI mimo zpracovatelský průmysl ISM, který výrazně překonal předpokládané hodnoty. Byla to další zpráva, která podpořila dolar. Minulý týden byla většina událostí a zpráv nakloněna ve prospěch americké měny.

Doporučení pro obchodování párů EUR/USD a GBP/USD na 5. února. Bude dolar dále růst?
05.02.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek obchodoval negativně, a to výhradně kvůli údajům z amerického trhu práce. V důsledku toho se obnovil klesající trend a medvědi pocítili opětovný příliv síly. Cena klesla na své předchozí lokální minimum na úrovni 1,0757. V pátek se jí již podruhé nepodařilo překonat úroveň 1,0889.

BITCOIN: Technická analýza situace
10.01.2024 Vyšší časové rámceBitcoin zahájil nový rok pokračováním růstu a aktualizoval přitom loňské maximum. Pokud bude tento trend pokračovat, budou býci usilovat o dosažení výsledků z roku 2021 (64 769 – 68 960). Pak by bitcoin mohl chtít vytvořit nová historická maxima. K brzkému uskutečnění těchto plánů potřebují potvrdit průraz měsíčního cloudu v grafu a odstranění měsíčního kříže smrti v Ichimoku Kinko Hyo.Finální úroveň kříže se dlouhodobě nacházela na značce 48 530, takže tato oblast může dál nabízet rezistenci. Nejbližšími supporty jsou aktuálně úrovně denního kříže Ichimoku (45 116 – 44 232 – 43 348), ale chtějí-li medvědi spolehlivější perspektivu, musí se vrátit k měsíčnímu cloudu a zajistit se pod oblastí měsíčních supportů (42 753 – 42 381).

ZLATO: Technická analýza situace
13.12.2023 Zlato na začátku prosince aktualizovalo maximum a vytvořilo nové historické maximum (2 143,74). Výšku ale nedokázalo udržet a na dosažené úrovni se konsolidovat. Ve výsledku realizovalo i měsíční korekční pokles podle prvního cílového zaměření — otestovalo měsíční krátkodobý trend (1 976,84). Aktuální interakce s dosaženou zónou supportu 1 967,15 – 1 976,84 (týdenní střednědobý trend + horní hranice týdenního cloudu + měsíční krátkodobý trend) ovlivní možnosti dalšího vývoje situace.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku na zlatě 24. listopadu 2023
24.11.2023 Cena zlata se opět obchoduje kolem 2 000 USD. Krátkodobý trend zůstává býčí, protože cena je stále nad supportem (cloudu) Kumo. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) zůstává nad svíčkovým patternem (býčí). Cena je stále nad linií Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) a Kijun-sen (indikátor se žlutou linií). Tenkan-sen poskytuje support na 1 996 USD a Kijun-sen na 1 985 USD. Nejdůležitějším indikátorem je Kijun-sen. Neschopnost udržet se nad ním povede cenu k horní hranici cloudu na ceně 1 976 USD. Býci mají trend stále pod kontrolou.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku na páru USD/JPY na 23. listopadu 2023
23.11.2023 Pár USD/JPY se obchoduje kolem úrovně 149,62. Cena se stáhla k dennímu (cloudu) Kumo a našla support. Cena se teď od supportu cloudu odráží ke Kijun-sen (indikátor se žlutou linií) a Tenkan-sen (indikátor s červenou liní). Oba indikátory se nacházejí poblíž úrovně 149,55. Býci musí nad touto úrovní zůstat. Denní zavírací cena pod touto úrovní uvede pár USD/JPY do nebezpečí opětovného poklesu k supportu cloudu. Indikátor Chikou span (černá linie) prorazil pod svícnový pattern (medvědí). Support cloudu je na úrovni 148,83, a dokud budeme obchodovat nad ní, budou mít situaci pod kontrolou býci. Obchodníci musí sledovat potenciální odmítnutí na úrovni 149,55. Pokud pár USD/JPY vytvoří nižší vrchol a znovu vstoupí do cloudu, jednalo by se o medvědí signál zvyšující šance na významný obrat.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku na zlatě 21. listopadu 2023
21.11.2023 Cena zlata se obchoduje na týdenních maximech kolem 1 994 USD. Podle cloudu Ichimoku zůstává trend ve 4hodinovém grafu býčí, protože cena je stále nad (cloudem) Kumo. Včera se stáhla k linii Kijun-sen (indikátor se žlutou linií) a předtím, než se dotkla supportu cloudu, našla podporu. Cena zlata nikdy nezavřela pod úrovní Kijun-sen. Naopak se od tohoto indikátoru odrazila a překonala rezistenci na úrovni Tenkan-sen (indikátor s červenou linií). Cena teď vytváří vyšší maxima. Support na linii Tenkan-sen a Kijun-sen naleznete na 1 982 USD, resp. 1 977 USD. Setrvání nad těmito dvěma úrovněmi je pro krátkodobý trend klíčové. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) zůstává býčí, protože se nachází nad svícnovým patternem. Býci mají krátkodobý trend po průrazu nad cloud na ceně 1 975 USD dál pod kontrolou. Cena se stáhla zpět, vytvořila vyšší minimum a teď se tlačí na nová maxima. Její chování je býčí a zatím nevidíme známky obratu.

Analýza páru EUR/USD na 9. 11. 2023. Euro nemá pevnou půdu pod nohama.
09.11.2023 Měnový pár EUR/USD ve středu pracoval s linií klouzavého průměru, ale nepodařilo se mu ji překonat. Odrazil se a udržuje korekční trend. Včera jsme v zásadě nezaznamenali žádný zajímavý nebo silný pohyb. Volatilita byla opět slabá, makroekonomické pozadí slabé a fundamentální pozadí zcela chybělo. Ze zpráv byly důležité pouze údaje o maloobchodních tržbách v Evropské unii, které byly dle předpokladů pod prognózami, a to je asi tak vše. Také měl proběhnout projev šéfa Federálního rezervního systému Jerome Powella, ale ve svém projevu se nedotkl témat inflace ani měnové politiky. Obchodníci proto po celý den prostě neměli na co reagovat.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro zlato na 8. listopadu 2023
08.11.2023 Cena zlata se obchoduje kolem 1 962 USD. Podle cloudu Ichimoku v denním grafu zůstává trend býčí, protože cena je stále nad denním (cloudem) Kumo. Před dvěma dny jsme se ale dočkali denní zavírací ceny pod linií Tenkan-sen (indikátor s červenou linií), což bylo známkou slabosti. V naší technické analýze jsme také hovořili o tom, jak moc je cena náchylná na pullback. Podle indikátoru cloud Ichimoku je pro nás Kijun-sen (indikátor se žlutou linií) dalším důležitým supportem na hladině 1 909 USD. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) je stále nad svícnovým patternem (býčí). Býci mají trend dál pod kontrolou. Objevují se ale určité známky oslabení, které naznačují, že je možný pullback k 1 910 USD. Tenkan-sen teď představuje rezistenci na 1 982 USD. Dokud budeme obchodovat pod touto úrovní, zůstane cena zlata náchylná na pokles.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro SPX na 6. listopadu 2023
06.11.2023 SPX se dnes obchoduje kolem hodnoty 4 367 a týden začal pozitivně, stejně jako minulý týden zakončil. Cena atakuje denní rezistenci (cloudu) Kumo. Oblast kolem 4 370 bodů je velmi důležitou rezistencí a denní uzavření uvnitř Kumo by změnilo trend z medvědího na neutrální. Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) je na hodnotě 4 237, zatímco Kijun-sen (indikátor se žlutou linií) na hodnotě 4 250. Tato oblast 4 237–50 je důležitým supportem. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) prorazil nad svíčkový pattern, který se změnil v býčí. Obchodníci musí být na současných úrovních opatrní, protože odmítnutí na rezistenci cloudu a pullback k 4 250 bodům jsou opodstatněné a běžné, když cena dosáhne spodní hranice cloudu.

EUR/USD a GBP/USD: technická analýza na 2. listopadu
02.11.2023 Medvědi včera nedokázali situaci změnit. Ačkoli vrhli dlouhý stín, nakonec se v závěru dne vrátili do zóny atrakce denního střednědobého trendu (1,0572). Hlavní závěry a očekávání proto zůstávají beze změny. Urgentní úkoly býků se stále točí kolem překonání rezistence (1,0614–28–53), dosažení nového maxima (1,0695) a vstupu do denního cloudu. Vyhlídky medvědů zahrnují v současné situaci překonání úrovní supportu 1,0500–1,0449 (denní cílová úroveň + low) a další pokles.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku na SPX 27. října 2023
27.10.2023 SPX se obchoduje kolem 4 148 bodů. Krátkodobý trend zůstává medvědí, protože cena je v denním grafu stále pod (cloudem) Kumo. V předchozích příspěvcích jsme býky varovali, že indikátor cloud Ichimoku naznačuje, že cena bude dál klesat k novým nižším minimům. Index zůstává výrazně pod linií Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) i Kijun-sen (indikátor se žlutou linií). Rozpětí Chikou (černá linie) zůstává pod svíčkovým patternem (medvědí). Technicky vzato SPX dál vytváří nižší minima a nižší maxima a potvrzuje tak, že od červencových maxim zůstáváme v krátkodobém medvědím trendu. Jediným dobrým znamením pro býky je býčí divergence RSI. Jedná se ale jen o znamení, ne o signál obratu.

Kontrakt na ropu Brent narazil na 20denní klouzavý průměr
27.10.2023 Futures kontrakty na ropu BRENT od svého říjnového dna na úrovni 80,20 setrvale rostl, než došlo k poklesu. Přestože se komoditě podařilo zastavit svůj poslední ústup a získat zpět část ztrát, 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) působí jako silný strop. Pokud cena 20denní SMA překoná, před říjnovým maximem na úrovni 89,85 se nenachází žádná výrazná zóna odporu.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro zlato na 25. října 2023
25.10.2023 Cena zlata se pohybuje kolem 1 975 dolarů. Dnes pomocí indikátoru cloud Ichimoku určíme v grafu 4H klíčové úrovně supportu a změny trendu. Navzdory nedávnému pullbacku a zastavení s předstihem se podle indikátoru cloud Ichimoku drží býčí trend, protože cena je stále nad (cloudem) Kumo. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) zůstává nad svícnovým patternem (býčí). Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) a Kijun-sen (indikátor se žlutou linií) poskytují support na 1 966 dolarech, respektive 1 970 dolarech. Cena zůstává nad oběma a naznačuje tak absenci známek slabosti. Průraz pod 1 966 dolarů bude známkou oslabení, které by mohlo cenu přimět k pullbacku na support cloudu na 1 933 dolarech. Cena zlata se v posledních seancích pohybuje převážně do strany. Tato konsolidace je po výrazných pohybech běžná. Obchodníci teď musí být trpěliví. Střednědobý trend stále ovládají býci.

Indikátor cloud Ichimoku pro pár USD/JPY na 23. října 2023
23.10.2023 Pár USD/JPY se obchoduje v těsné blízkosti úrovně 150. Z hlediska cloudu Ichimoku zůstává trend býčí, protože cena je velmi vysoko nad (cloudem) Kumo, aniž by poskytla jakýkoli náznak oslabení. Cena se stále obchoduje nad Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) a Kijun-sen (indikátor se žlutou linií). Obě linie poskytují support na úrovni 149,22, respektive 148,75. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) zůstává nad svíčkovým patternem (býčí). Zatím žádné známky obratu. Cena přestala stoupat těsně pod nedávnými maximy 150,17. Maxima roku 2022 kolem úrovně 152 jsou také velmi blízko, což naznačuje, že celá tato zóna 150–152 je velmi důležitou rezistencí. Pokud se cena udrží nad úrovní 148,75, očekáváme průraz úrovně 150 a možná i vytvoření nových vyšších maxim nad úrovní 152.

Zlato se blíží k psychologické hranici 2 000
23.10.2023 Zlato se po odrazu od říjnového minima nachází ve strmém vzestupném trendu, kdy se vrátilo nad klíčové technické oblasti, jako je 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) a Ichimoku mrak. Ačkoli krátkodobé oscilátory naznačují, že je nárůst přehnaný, čerstvé geopolitické obavy mohou nejnovější rallye ještě více podpořit. V páteční den, trh se blížil k zásadní a psychologické hranici 2 000, ale nejvyšší hodnota byla 1997,18.

Bitcoin nemá za úkol nahradit peníze
16.10.2023 Vlajková kryptoměna bitcoin zahájila novou medvědí sekvenci s cílem dosáhnout 24 350 – 25 211 USD. Předpokládali jsme, že by kryptoměna mohla vzrůst na linii Senkou Span B v 24hodinovém časovém rámci, a to se skutečně stalo. První odraz z naznačené oblasti podpořil během několika dní rally o 5 000 USD. Druhý odraz z této oblasti měl za následek růst 2 500 USD během 19 dnů. Věříme, že díky této dynamice můžeme předpokládat pokračování korekčního scénáře. Navíc digitální aktivum nedokázalo překonat cloud Ichimoku. Dnes bitcoin zdražil o 800 dolarů během několika hodin. Ale co je 800 dolarů za kryptoměnu číslo jedna na světě? Tento krok znamená menší růst. Šum na trhu, nic víc.

Přehled páru GBP/USD. 12. 10. 2023. Odmítá Fed další zpřísnění?
12.10.2023 Ve středu měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém korekčním pohybu směrem nahoru, který opět nebyl ovlivněn makroekonomickými ani fundamentálními faktory. Dva lineární regresní kanály ukazují, že pár je stále v sestupném trendu. Kritičtějším signálem však byl trojitý vstup indikátoru CCI do přeprodaného území, po kterém prostě musela začít korekce směrem nahoru. To, co nyní pozorujeme, je tedy čistě technický růst britské měny. Celkový pokles libry za poslední dva měsíce se pohyboval kolem 1100 bodů, takže korekce by mohla být cca 500–550 bodů. V tuto chvíli se pár pohnul o 280 bodů, takže může vzrůst na úroveň 25 nebo 26 bez silné podpory zpravodajského pozadí.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku na zlatě 10. října 2023
10.10.2023 Cena zlata se pohybuje kolem 1 853 USD uvnitř 4H (cloudu) Kumo. Krátkodobý trend je neutrální, protože cena vstoupila do cloudu. Teď atakuje linii Tenkan-sen (indikátor s červenou linií). Krátkodobý trend je nejasný. Aby býci změnili krátkodobý trend na býčí, museli by cenu vytlačit nad 1 870 USD. Kijun-sen (indikátor se žlutou linií) poskytuje support na ceně 1 837 USD v těsné blízkosti spodní hranice cloudu. Býci si nepřejí průraz ceny pod cloud a pod Kijun-sen. Jednalo by se o medvědí signál. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) je nad svíčkovým patternem (býčí). Celkově vzato je současný pohled na trh se zlatem nejasný v tom, zda jde o hlavní minimum, nebo jen o odraz proti trendu. Cena zůstane náchylná na pokles zvlášť v případě, že se býkům nepodaří ubránit úroveň 1 837 USD. Na druhou stranu, průraz nad 1 870 USD bude známkou krátkodobé síly. Pokud býci cenu vytlačí nad 1 870 USD, mohli bychom se dočkat testu úrovně 1 900 USD.

USD/JPY, H4 | Očekává se pokračování medvědího pohybu?
05.10.2023 Graf páru USD/JPY ukazuje aktuálně kvůli pozici pod cloudem Ichimoku medvědí momentum. Máme tu potenciální medvědí scénář s 1. supportem 148,44, což je pullback support, a 2. supportem 147,26, což je overlap support. Co se týká rezistence, pohyby nahoru může omezovat 1. rezistence 149,98, což je rezistence swingového maxima.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku na zlatě, 26. září 2023
26.09.2023 Cena zlata se pohybuje kolem 1 904 USD. Podle indikátoru cloud Ichimoku je v medvědím trendu. Obchodníky jsme varovali, že cena atakuje důležité úrovně rezistence, a tento trend se zatím nezměnil. Naopak, cena byla včera na rezistenci cloudu odmítnuta a zavřela pod Tenkan-sen (indikátor s červenou linie) i Kijun-sen (indikátor se žlutou linií). Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) zůstává nad svíčkovým patternem (býčí), ale se záporným sklonem. Podle rozpětí Chikou se další support nachází na úrovni 1 894 USD. Obchodníky jsme upozornili, že odmítnutí bude další známkou slabosti a je třeba očekávat další pokles. Dokud budeme obchodovat pod Kumo, budou trend ovládat medvědi a je třeba očekávat nižší úrovně. Klíčová rezistence zůstává pro denní trend na 1 936 USD.

XAU/USD, den | Očekává se další medvědí pohyb?
25.09.2023 Graf XAU/USD vykazuje medvědí trend, který je ovlivněn pozicí pod medvědím cloudem Ichimoku a klesající trendovou linií. Před potenciálním poklesem k 1. supportu na úrovni 1 892,36, což je overlap support, je možný krátkodobý růst k 1. rezistenci na úrovni 1 942,40. Rezistence zahrnují úrovně 1 942,40 a 1 979,68, obě označené jako overlap rezistence.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku na zlatě, 25. září 2023
25.09.2023 Cena zlata se pohybuje kolem 1 924 USD. Trend v denním grafu zůstává medvědí, protože cena se drží pod cloudem. Minulý týden se nad něj pokusila prorazit, ale býci nedokázali prolomit nad rezistenci (cloudu) Kumo. Cena je teď nad Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) a Kijun-sen (indikátor se žlutou linií). Tyto dva indikátory poskytují support na ceně 1 923 a 1 918 USD. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) je nad svíčkovým patternem (býčí). Aby se trend změnil na býčí, museli bychom cenu vytlačit nad 1 936 USD.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku na ropě 25. září 2023
25.09.2023 Cena ropy je na začátku týdne pod tlakem. Ropa se obchoduje kolem 90 USD a v grafu 4H vstoupila do Kumo a mění trend z býčího na neutrální. V tuto chvíli se obchoduje pod Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) a Kijun-sen (indikátor se žlutou linií). Tenkan-sen prorazila pod Kijun-sen (medvědí). Rozpětí Chikou (černá linie) prorazilo pod svíčkový pattern (medvědí). Pokud cena po současném oslabení prorazí pod cloud, pak nás v blízké době čeká změna trendu. Jak jsme vysvětlili v předchozích příspěvcích, cena ropy s největší pravděpodobností dokončila vzestupný pohyb a ze současných úrovní je opodstatněný pullback. Býci by měli být opatrní, protože cena ropy je náchylná na větší pullback.

USD/JPY. Další útok na jen: Japonská centrální banka nebyla na straně jenu.
25.09.2023 Bank of Japan nebyla na straně jenu. Po výsledcích zářijového zasedání centrální banka ponechala sazby beze změny a vyjádřila se spíše vágně, čímž zklamala řadu účastníků trhu.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro pár USD/JPY na 15. září 2023
15.09.2023 Podle indikátoru cloud Ichimoku se pár USD/JPY obchoduje kolem úrovně 148 a v denním grafu zůstává v býčím trendu. Tento indikátor používáme k určení klíčových úrovní supportu, jejichž prolomení nám poskytuje signály obratu trendu. Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) poskytuje support na úrovni 146,94, zatímco Kijun-sen (indikátor se žlutou linií) na úrovni 146,20. Prolomení pod Tenkan-sen umožní pokles ke Kijun-sen. Neschopnost udržet se nad Kijun-sen bude cenu tlačit dolů k týdennímu cloudu na úrovni 142–143. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) je nad svíčkovým patternem (býčí). Podle rozpětí Chikou je support na ceně 144,85. Na týdenní bázi zatím nic nenasvědčuje obratu. Denní graf zůstává 100 % býčí.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro ropu 15. září 2023
15.09.2023 Cena ropy je podle indikátoru cloud Ichimoku v býčím trendu. Tento indikátor používáme k určení klíčových úrovní supportu, jejichž prolomení by mohlo signalizovat obrat. Cena vypadá během posledních dvou svíček pod tlakem. Po takto dlouhé býčí sérii je pullback oprávněný. Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) poskytuje support na 89,98 USD a Kijun-sen (indikátor se žlutou linií) na 88,97 USD. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) je nad svíčkovým patternem (býčí). Chikou naznačuje, že support je na 88 USD. Průraz pod Tenkan-sen by mohl být začátkem většího pullbacku. Neschopnost udržet se nad Kijun-sen povede k hlubšímu pullbacku k supportu Kumo na 87 USD.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro pár EUR/USD na 13. září 2023
13.09.2023 Pár EUR/USD se obchoduje kolem úrovně 1,0734. Z hlediska cloudu Ichimoku je trend stále medvědí, protože cena zůstává v grafu 4H pod (cloudem) Kumo. Nedávno se odrazila k úrovni 1,0760 a otestovala spodní hranici cloudu. Zatím po testu vidíme známky odmítnutí. Pár EUR/USD se obchoduje mezi Tenkan-sen (indikátor s červenou linií) a Kijun-sen (indikátor se žlutou linií). Support Kijun-sen je na úrovni 1,0728. Býci nechtějí vidět zavírací cenu 4H svíčky pod touto úrovní. Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) prorazil nad svíčkový pattern (býčí), ale s klesající cenou klesá i tento indikátor. V případě, že cena prorazí pod úroveň 1,0720, bude medvědí i rozpětí Chikou. Obrázek není stoprocentně medvědí, ale dokud se bude pár obchodovat pod cloudem, zůstane náchylný k dalšímu poklesu.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro zlato 12. září 2023
12.09.2023 Cena zlata je pod tlakem. V předchozí analýze jsme upozornili na význam rezistence cloudu a na nový medvědí signál v případě odmítnutí. Trend zůstává medvědí, protože cena nikdy neprorazila dovnitř cloudu. Naopak byla odmítnuta a prorazila jak pod Tenkan-sen (indikátor s červenou linií), tak pod Kijun-sen (indikátor se žlutou linií). Rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) také zůstává pod svícnovou formací (medvědí). Klíčová rezistence zůstává v oblasti 1 928 USD. Dokud budeme obchodovat pod touto úrovní, zůstane trend medvědí.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro zlato 11. září 2023
11.09.2023 Zlato se obchoduje kolem ceny 1 925 USD. Podle indikátoru cloud Ichimoku v grafu 4H je trend medvědí, protože cena zůstává pod 4H (cloudem) Kumo. Cena už zkouší prorazit dovnitř Kumo. Jelikož Kijun-sen (indikátor se žlutou linií) poskytuje rezistenci na ceně 1 926 USD a spodní hranici cloudu na ceně 1 928 USD, je klíčová rezistence v oblasti kolem 1 927 USD. Cena se obchoduje nad linií Tenkan-sen (indikátor s červenou linií), ale rozpětí Chikou (indikátor s černou linií) zůstává pod svíčkovou formací (medvědí). Cloud Ichimoku zůstává převážně medvědí, a pokud bude cena na úrovni 1 927 USD odmítnuta, mohli bychom očekávat další pokles. Aby býci znovu ovládli trend, potřebují znovu dobýt úroveň 1 928 USD a vytlačit cenu nad cloud.

USD/CAD: stále je zde potenciál pro další růst
07.09.2023 Podle posledních údajů Bank of Canada zůstala po zářijovém zasedání úroková sazba beze změny na 5,0 %. Toto rozhodnutí bylo plně v souladu s očekáváním trhu, takže reakce obchodníků byla pouze formální: pár USD/CAD vzrostl na 1,3675, ale poté ztratil všechny své intradenní zisky. Cena v podstatě dokončila kruh a vrátila se k "nulovému bodu", přičemž pár dokončil obchodní den téměř na otevírací úrovni.

EUR/USD nadále v klesajícím trendu
06.09.2023 Po dosažení 18měsíčního maxima na úrovni 1,1275, EUR/USD trvale klesá a vytváří řadu nižších maxim a nižších minim. Kromě toho se pár ponořil pod svůj 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA), což dále zhoršuje technický výhled. Ukazatele hybnosti v současné době naznačují, že medvědí síly jsou pod kontrolou. Konkrétně ukazatel RSI se pohybuje hluboko pod svou neutrální hranicí 50, zatímco stochastický index klesá do blízkosti své hranice 20 přeprodanosti.

EUR/USD. Zpráva o inflaci v eurozóně, zápis z jednání ECB, jádrový PCE inflační index
01.09.2023 EUR/USD se ve čtvrtek po třech dnech stabilního růstu obchodoval s poklesem. Kupující nebyli schopni otestovat úroveň rezistence 1,0950 (spodní pásmo Kumo cloudu na denním grafu), zastavili se jen pár kroků od cíle 1,0946. Fundamentální pozadí se každým dnem rychle mění a buď posiluje, nebo oslabuje pozice kupujících a prodávajících v EUR/USD. Například středa zjevně nehrála do karet medvědů: zpráva ADP byla v "červených číslech", ministerstvo obchodu USA snížilo odhad růstu HDP země (za druhé čtvrtletí), zatímco zpráva o růstu inflace v Německu byla v zeleném.

Přehled páru EUR/USD na 31. 8. 2023. Inflace v EU může dále podpořit euro
31.08.2023 Ve středu pokračoval měnový pár EUR/USD ve vzestupném pohybu. Připomeňme si, že cena se o den dříve ustálila nad klouzavým průměrem, což byl důvod k předpokladu, že nastane změna trendu. Jen pro připomenutí, my jsme o víkendu také hovořili o možné korekci tento týden. Důvod je jednoduchý, tento týden bude zveřejněno mnoho skutečně důležitých statistik a reakce trhu může být nepředvídatelná. Je proto nemožné předpovídat pohyb páru nebo říci, že by dolar měl pokračovat ve svém růstu v rámci 1,5měsíčního trendu. Jak vidíme, první tři významné zprávy v USA tento týden selhaly, což vyvíjelo silný tlak na americkou měnu.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro pár USD/JPY na 30. srpna 2023
30.08.2023 Pár USD/JPY se obchoduje kolem úrovně 145,85. Cena včera v denním grafu zavřela pod linií Tenkan-sen (indikátor červené linie). Jde o první varovné znamení, že se může blížit obrat. Cena dnes vytvořila nižší maximum a nové nižší minimum. Krátkodobý support se nachází na úrovni 145,35 a průraz pod ni umožní cestu k většímu poklesu k supportu linie Kijun-sen (indikátor žluté linie) na úrovni 142,73. Navzdory včerejšímu vyššímu cenovému maximu vytvořil RSI nižší maximum. Šance na pullback k supportu cloudu stouply. Potenciál růstu je podle našeho názoru omezený. Na současných úrovních preferujeme neutrální, ne-li medvědí postoj.

Analýza indikátoru cloud Ichimoku pro zlato na 30. srpna 2023
30.08.2023 Cena zlata dál stoupá a blíží se k úrovni 1 952 USD, kde se nachází denní (cloud) Kumo. V krátkodobém horizontu vytváří vyšší maxima a vyšší minima podporující odraz nahoru. V předchozích příspěvcích jsme uvedli, že dokud bude respektovat oblast 1 910 – 1 915 USD, zůstane krátkodobý trend býčí a cena zlata by se mohla sunout ještě výš. V denním grafu prorazila i nad Kijun-sen (indikátor žluté linie). Další klíčovou rezistencí je cloud na ceně 1 952 USD. Support teď poskytuje Kijun-sen na ceně 1 932 USD. Býci si nepřejí, aby byla cena na rezistenci cloudu odmítnuta a zavřela pod linií Kijun-sen.
Související klíčová slova:
Akciové trhy | Recese ve Spojených státech | Čínský průmysl | Průmyslová výroba v eurozóně | Údaje z USA | Mexická prezidentka | Analýza intradenního pohybu | FX společnosti | Konec dolaru | Býčí pohyb | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fibo | Dění v USA | Nečekané pohyby | Člen ECB | LYNX | Retracement | Jackson Hole | Poplatky | Trumpův efekt | Long pozice | Ojetiny | Klíčové makroekonomické ukazatele | Hospodářské oživení eurozóny | Daňové reformy | EUR | Kiwi | Aktuální tržní sentiment | Zkušenosti | Ethereum (ETH/USD) | Řecko | Tempo růstu | Obrácená Hlava a ramena | Budoucnost eura | Vstupy | Objem HDP | Line | Skotsko | Konfluence více faktorů | Nastavení stop lossů | Oznámení výsledků | Vysoká inflace | Deflace | Jasný trend | Obchodník | Opětovný pokles | Budoucí směr | Scott Bessent | Příklad nákupu | Makroekonomika | Australská centrální banka | Cenový pohyb | Zpracovatelský sektor | Směnný kurz dolaru | Celkový zisk | Trend | BTC | Pip | Take Profit | Pokračování klesajícího trendu | Politické turbulence | Index výdajů na osobní spotřebu | Americký dolarový index | První support | Cyklus zvyšování sazeb | Delegace | Japonská měna | Boční kanál | Včerejší zpráva | Bank of Japan | Howard Lutnick | Těžký začátek | Pád dolaru | ISM ve službách | Silný support | Ichimoku Cloud | Aktiva | Citigroup | Jak otevřít long obchod | Koalice CDU/CSU | Dnes Trump | Stochastický | Očekávané výsledky | Statistiky | Opačný trend | CHF kurz | Inflace v září | Korelace | Kongesce | Cenové stability | Profesionální obchodníci | Libra vůči dolaru | Býčí vyhlídky | Příležitost k posílení | SP500 | Odpočinek | Pravděpodobnost | Indikátor STO | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Diamantová formace | Zveřejnění výsledků | Kolaps | Obchodní systém | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | AfD | Výnosy dluhopisů | Reálná ekonomika | Zvýšení cel | Evropská komise | RECALL | Zvýšení sazeb Fedu | Komunita | Americká zpráva | Nákupní pozice | Šéf Fedu Powell | Konec růstového trendu | Výrobní PMI | Srbsko | Odbory | Německá průmyslová produkce | Měna dolar | COT (Commitments of Traders) | Pokles indexu | Trend měnového páru | Longový obchod | Vliv na trh | Utahování měnové politiky | Časté změny | Snižování cel | Reverzní svíčkové formace | Klíčové indikátory | Britská libra | Hospodářský růst v EU | Jestřábí tlak | Edge | Reality | Výkyvy | Lagardeová | Předseda Fedu | Index aktivity | Fibonacci úrovně | Výdaje | Kroky Fedu | Reakce trhu na zprávu | Moët & Chandon | Index peněžních toků | Chování trhu | Depozitní sazba | Přesnost | Zpráva pro euro | Order Block | Average Directional Index (ADX) | Goldman Sachs | Dovoz z USA | Stíhačky | Analýza COT | Výrazně oslabení | Indikátor Stochastic Oscillator | EURJPY | ISM ve službách v USA | Výsledek zasedání Fedu | Rémy Cointreau | Geopolitické napětí | Index spotřebitelské nálady | Analýza USD/JPY | Průměrné hodinové mzdy | Indexy S&P | Technická analýza (TA) | Důležité makroekonomické zprávy | Dolar australský | Short obchody | Technické signály | Zprávy z USA | Raketové útoky | Cenové výkyvy | Výhled dolaru | Aktuální prognózy | Pohyby cen | Býčí kanál | Dolarový index | Stimulační opatření na podporu ekonomiky | EURCHF | Ethereum | Break-Even | Fibonacciho extenze | GDP | Pohled na zlato | Expanze | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Býčí hráči | Vstup do obchodu | Long obchody | Údaje o inflaci | Americký akciový index | Údaje o maloobchodních tržbách | Index peněžních toků (MFI) | Pokles dolaru | Konzervativní strana | Růst sazeb | Pokračovací grafické formace | USD JPY | Výhled | Medvědí výhled | Analýzy | Gold | FedWatch Tool | Nová historická maxima | Otřesy | Analýza Bitcoin | Le Penová | Medvědí postoj | DOGE/USD | FxOpen | Trendová čára | Clustery | Zisk z obchodu | Rostoucí inflace | Cena zlata | Makroekonomické statistiky | Vývoj inflace v Eurozóně | Kurz JPY | Commitments of Traders | Stock-to-Flow | NIM | Šéf nizozemské centrální banky | Úrokové sazby | Alternativa pro Německo | Zkušený obchodník | Základní úrokové sazby | Proti trendu | NZD/USD | Klesající trendová linie | New York | Záporné sazby | Dolar dnes | Dopad na ekonomiku | Pandemie COVID-19 | Dovozní cla | Rétorika Fedu | Strach | Zavírací cena | Brexit | Kryptoměna Bitcoin | Krátkodobé posílení | Zvýšená šance | Fibonacci retracement | Akče | PCE inflační index | Přehled měnového páru | Velcí investoři | Klouzavé průměry | Šance na zisk | Dodávky elektřiny | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | EIA | Růstový pohyb | Kontrakt na ropu Brent | Růst cen | Objem prodejů bytů | Vojenské základny | Obchodní příměří | Rate Of Change | Makroekonomické zprávy | Náklady | PMI ve službách v eurozóně | Pozitivní sentiment | Hodinový graf | Tiff Macklem | Digitální měna | Trpělivost | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Margin | Hodnota dolaru | Představitelé Fedu | Člen rady guvernérů | Bydlení | Aktuální výhled | Růst nezaměstnanosti | Backtesty | Důležité zprávy | Předchozí růst | Tržní reakce | Analýza USD | Zajištění zisků | Rally pokračuje | Rafinerie | Silné oživení | Klid před bouří | Obchodní seance | Průraz supportu | AUDNZD | Financial Times | Zpráva NFP | Posilování dolaru | Vysoká očekávání | Výrazný pohyb | Zrušení sankcí | Sentiment na trzích | Uvolnění měnové politiky | Risk-off | Aptos (APT) | Válka na Blízkém východě | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | ISM v průmyslu | Aktuální zprávy | Support/rezistence | Platný signál | Range | ČSÚ | Oslabování eura | Nezaměstnanost | Jádrový PCE inflační index | Představitelé ECB | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | XBR | Vývoj v USA | Moje obchodování | Parlamentní volby | Potenciální obrat | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Míra inflace v EU | Obchodní signály | Federální úřady | Proražení | Zprávy o inflaci | Mizuho Corporate Bank | Bollingerovo pásmo | Konflikty | XTI/USD | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Malé zisky | Hlavní události | Pohyby trhu | Zvyšování sazeb | Data PMI | Awesome Oscillator | Americký prezident | Příkaz | Zrušení cel | Americká inflace | Republikáni | WSJ | Pokračování poklesu | Technická analýza EUR/USD | Pokles EUR/USD | Kolaps amerického dolaru | GBP/USD analýza | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Silný býčí trend | Třetí vlna | Krize v Německu | Vývoj měnového páru | Zvýšení úrokové sazby | Úmrtnost | Breakout | Klíčová rezistence | Trumpová | Harmonické formace | Pár euro-dolar | Uzavření pozice | Akcie Remy Cointreau | Zaměstnanost | Krátkodobé trendy | Krátkodobý rostoucí trend | Významné politické události | Hlasovací právo | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Michael Barr | Konec obchodní války | Fibonacci trading | Dnešní zprávy | John Williams | Vicepremiér | Spotřebitelské inflace | Evropská měna | Býčí gap | Výprodeje | Měnová politika Evropské centrální banky | Market alert | Technická analýza intradenního pohybu | Časový rámec H1 | Vybírání zisků | Aktivita trhu | Obchodování CFDs | JPG | Evropská obchodní seance | Reserve Bank of Australia | Ichimoku mrak | Tržní příkaz | Medvědí signál | Interbank VIP indikátor | Akcie INTC | Gap | Rady expertů | Vývoj kurzu USD | Flat | Analytici Nomury | Death Cross | Poslední obchod | Komentář k trhům | TD Securities | Pohyb ceny | Pokles k supportu | Indikátor OBV | Vítězství Kamaly Harrisové | Zavírací ceny | Medvědí gap | Ekonomiky | Korekční pohyb | Potenciální pokles | Politická situace | Události v eurozóně | Thomas Barkin | Směnné kurzy | Výkon | Nezaměstnanost ve Spojených státech | Inflace v Japonsku | Zasedání FED | Volatilita | Nový trend | Covid | Výhled pro americký dolar | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | Trojúhelník | Oscilátor DeMarker | Možné scénáře | Klesající trend | Reakce měnového páru | Dolar roste | Průmyslová produkce | Macron | Silný býčí signál | Bohatí | Prezident USA | Pokles ceny | XRP/USD | Prudké výkyvy cen | Zápis z posledního zasedání Fedu | Donald Trump | Změny trendu | Cenové hladiny | HDP Číny | Trojúhelníkové formace | Důležité signály | Index ISM ve službách | Politické faktory | Inflace | Více peněz | Indexy aktivity | Zveřejněné údaje | Peníze | Příklad prodeje | Propuknutí nemoci | Zobrazení supportů a rezistencí | Kontext trhu | Výrobní index | Warranty | Nejdůležitější den | Odhodlání | Brent | Čínský dovoz | Prudký pokles | Politika | Indikátor | Obchodní instrument | Očekávání | Současný stav | Malé podniky | Odvetná cla | Euro dolů | UNI/USD | Ministr hospodářství | Test rezistence | Veuve Clicquot | Příležitost k nákupu | Investiční centrum | Ukončení obchodní války | Graf ropy | Trumpovo oznámení | Jednoduchý klouzavý průměr | Graf ropy WTI | Jak otevřít short obchod | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Trump včera | metodologie | Trendové čáry | Bitcoin analýza | AUD/CHF | Reakce trhu | Další cenový růst | Průmysl | Události tohoto týdne | Realita | Výrazný vzestup | Míra nezaměstnanosti v EU | Rozhodování o obchodování | Konflikt na Blízkém východě | Guvernér BoE | Obchodní týden | Tržní prostředí | Nástroje technické analýzy | Fibonacciho linie | Evropské měny | Vydělávat peníze | Býčí signál | EUR/CAD | Nové signály | Butterfly | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdražovat | Zlatý grál | Denní pokles | Silná rezistence | InstaForex | Zásoby ropy | Americké volby | Kolo jednání | Hlavní události tohoto týdne | Zasedání Evropské centrální banky | Nárůst poptávky | Breakout Trader | Index podnikatelské aktivity | Výprodeje na akciových trzích | Ostrovní země | Listopadová inflace | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Klíčové úrovně | Koruna | Falešný průraz | Příležitosti | Euro roste | Akcie a ETF | Snížit úrokové sazby | Zasedání FOMC | Neckline | Klíčový ukazatel | Nové možnosti | Silnější support | MiFID II | MetaTrader | Nedostatek informací | Fundamentální analýza | BreakEven | Národní měny | Trendový kanál | Drahá ropa | Hlediska technické analýzy | Ipsos | Jednání FOMC | Scalping | Sentiment na trhu | Prognóza | Data z USA | Obchodování pomocí Price Action | Měnový pár USD/JPY | AUD/JPY | Vytvoření nových historických maxim | Long obchod | Vlna epidemie | Použití finanční páky | Způsob obchodování | Jaderné energie | Dolarová rally | Trh práce | Bariéra | Růstový impuls | Dnešní seance | Britská centrální banka | Německý ministr hospodářství | Růst výnosů dluhopisů | Nákup libry | Tržní optimismus | Tempo poklesu | Vývoj ceny ropy Brent | Stanovené cíle | Pokles inflace v USA | Svíčkový pattern | Růst amerického dolaru | Válka | Pochybnosti | Zpráva | Světová válka | Šigeru Išiba | Zápis ze zasedání Fedu | Býčí výhled | Výroba v eurozóně | Příležitosti na trzích | Globální obchod | Indikátory volatility | Medvědí fáze | Objem obchodů | Zprávy a události | Technické nastavení | Obchodní terminál | Dobrý výsledek | Ceny dluhopisů | Velká Británie | Doporučení technické analýzy | Kola kvantitativního uvolňování | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Obrat trendu | Ministerstvo obchodu USA | Slušný zisk | Kongres | Kritický týden | Negativní dopad | Trumpovy kroky | Klíčové události | Cena bitcoinu | Golden Cross | Long | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Pernod Ricard | CySEC | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Evropská inflace | Očekávání trhu | Rozhodnutí soudu | Americký index | Býčí rally | Harris | Zlatý řez | LYNX Trading | Žádná centrální banka | Graf | Geopolitická rizika | Technical analysis | Dolary | Cla na americké zboží | On Balance Volume | Indikátor MFI | Zasedání centrálních bank | Generovat zisky | Vývoj na Blízkém východě | AUD | Obchodní příležitost | Britský trh práce | Huw Pill | JOLTS | Geopolitická situace | Cenové prognózy | Podnikání na kapitálovém trhu | Vývoj měnového páru GBP/USD | Nasdaq100 | Cenové maximum | Překoupené podmínky | EURCZK | S&P500 | Prodej dolaru | Raketový útok | Odborový svaz | Meziroční růst | První obchodní den | GlassNode | PMI pro sektor | Překoupené úrovně | Indikátor RSI | Oslabení eura | Denní minima | Výsledky voleb | Sektor služeb | Vývoj kurzu | Intradenní obchodování | Trh | Deník The Wall Street Journal | Institute for Supply Management (ISM) | Index výrobní aktivity | Centrální banky | Signály Fedu | Makroekonomické události | Pokles bitcoinu | Marka | Friedrich Merz | Úroveň volatility | Šéfka ECB | Překoupené zóny | Financnik.cz | Riziková averze | Rovnováha | Josef Tetek | Cla USA | Průměrné mzdy | Falešné signály | Open | Nárůst cen zemního plynu | Odmítnutí ceny | Turecko | Money Flow Index | The Washington Post | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Index | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Studie | Klaas Knot | Futures | Reálné úrokové sazby | Overlap | Nálada na trhu | Směnný kurz | Webináře | Zveřejněná data | Medvědí tlak | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Tvůrce trhu | MMF | EURNOK | Obchodní bilance eurozóny | Nabídka | Letošní maximum | USA | Zpřísnění měnové politiky | Obchodování na trhu | Eura | Dobré výsledky | Makroekonomické reporty | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Pipy | EUR/NOK | Snižování sazeb | Bankovky | Měny zemí G-10 | Rovnováhy | NZDUSD | Úterní zpráva | Šum na trhu | Zpráva Commitment of Traders | Bílý dům | Kapitál | Železnice | Fungování | CME FedWatch | Pokles USD/JPY | Zvyšování mezd | Posílení | Období nejistoty | ShowFx | Třetí světová válka | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Agentura Reuters | GBP/JPY | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Chaos na trzích | Rubl | Přístup k dolaru | Podmínky na trhu | Včerejší obchodování | Trading | Makroekonomická data | Silný růstový pohyb | Zavření trhu | Projev Jeroma Powella | Víkendové gapy | Změny sentimentu | Nejdůležitější události | HDP ve Spojeném království | Jednoduché obchodní systémy | Inflace v eurozóně | Špatná zpráva | Prolomení trendové čáry | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Americký akciový index Nasdaq | S&P | xStation | Bollingerova pásma (Bollinger bands) | Šéf centrální banky | Obchodní signál | Intradenní pokles | Strategie pro EUR/USD | Obrovský potenciál | Unie | Nepředvídatelnost | Obchodování na finančních trzích | Inflace ve Spojených státech | Hedgeové fondy | Ministerstvo obchodu | Německá nezaměstnanost | Psychologické hladiny | Zvolení Donalda Trumpa | MQL | Akciové indexy | Vice | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Nový býčí trend | Ekonomický kalendář | Soukromý sektor | ShowFx World | Britský premiér | Intradenní analýza | Ministr zahraničí | Fundamentální zprávy | Mário Centeno | Uplynulý obchodní týden | Pozornost | Libra ztrácí | Wall Street Journal | Zóny supportu a rezistence | Přeprodaný trh | Ocel | Mary Dalyová | Swing | IEA | Delaware | Ekonomická zpráva | Časová pásma | Ceny železné rudy | Zpráva o vývoji inflace v USA | Fed Survey | COT reporty | Reakce trhů | Novozélandský dolar | Alexandros Yfantis | Trumpovy vlády | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Hladiny podpory | Ropa | CL | Opatření | Kurz EUR/USD | Deficit | Pandemie COVID | Důvody pro posílení | Volatility | Intradenní volatilita | Analýza zlato | Rekordní hodnoty | Zařízení | Fraktál | Polovodičový průmysl | Technické analýzy | Současná nejistota | Joachim Nagel | Americká měna | Další růst | Kurz dolaru | Vztahy s Čínou | Ekonomické ukazatele | Budoucnost | Inflační index | Konflikt mezi Izraelem a Íránem | Obchodní dohoda s Čínou | Společná měna | Hladina rezistence | Počet pracovních míst | Pochybení | Zvolení prezidentem | Pokračující pokles | BoE Andrew Bailey | Ekonomické vyhlídky země | Mírný růst | KOL | Autopilot | Izrael | Globální měny | Náhoda | Americká centrální banka | Prezident Trump | Zpráva o inflaci | Ideální čas | Dobré obchodní signály | Rostoucí trendový kanál | Traders Support Club | Sell | Oblasti rezistence | Společnosti | Lepší výnosy | Neutrální výhled | Nová cla | Americké měny | Terminál | Alternativa pro Německo (AfD) | Důležité zprávy z USA | Altcoiny | Váhání | Centrální banka Nového Zélandu | Obchodní přístup | Česká koruna | Výrazný pokles indexu | Brokers | Stabilní růst | Andrea Unger | Samou | Patterny | Trendové indikátory | SaxoTraderGO | Zpráva pro dolar | Volatilní výkyvy | Prudký propad | Tržní panika | Kontrola inflace | Jean-Luc Mélenchon | Indikátor ROC | Německý index | Ropa Brent | Začít obchodovat | Virus | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | G10 | Obchodní války | Japonské společnosti | Pivot points | Vládní koalice | Instrukce | PlanB | Oblast rezistence | Američtí investoři | Ifo | Stratégové | Akciový index | Řízení rizika | Lesnictví | Kov | Nejnovější údaje | Vývoj eura | Akcie Intel | Euro včera | Momentum | Ekonomické vyhlídky | Hormuzský průliv | Trendová linie | Index nákupních manažerů | Pozornost obchodníků | Intraday | Protest | Výhled pro GBP/USD | Týdenní výhled | Dynamika trhu | Federální rezervní banka | Miroslav Singer | Rada guvernérů | Domácnosti | Jednání mezi USA a Čínou | Bitcoin | Viceprezident | Cla na Čínu | Cena zlata dnes | Příležitost ke vstupu | Guvernér Fedu | Ceny zemního plynu | Dna | Balance | Zboží z Mexika | Řízení pozic | Ichimoku Kinko Hyo | ATR | Tržní sentiment | ISM index | Nižší minima | Šíření viru | Snižování úrokových sazeb | Historické maximum | Futures kontrakty | Elliott | Celková inflace | Eskalace | Íránský ministr zahraničí | Makroekonomická zpráva | Epidemiologická situace | Slabé výsledky | Ekonom ECB | Data o inflaci | Moody's | Volební výsledek | Peter Kažimír | Dnešní údaje | Obchodní aktivity v USA | Dobré obchodní příležitosti | ASML Holding | Mario Centeno | SNY | Vývoj inflace | Vývoj akcie | Swingová minima | Exponenciální klouzavý průměr | Americké indexy | Počet žádostí o podporu | Pohyb trhu | Fair Value | Rostoucí trendová linie | Členka Rady guvernérů Fedu | Regrese | RRR | Jednání ECB | Index amerického dolaru (DXY) | Řešení inflace | Marketingová komunikace | Příležitosti pro long pozice | Zlatý kříž | S&P 500 (SPX500) | Technická rezistence | Koalice CDU/CSU a SPD | Equity | ERA | Prezident Donald Trump | Average Directional Index | Nastavení Stop-Lossů | Předseda Fedu Jerome Powell | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Nejnovější zprávy | Vývoj cen ropy | Analytici | Čistý zisk | Býčí fáze | Průraz trendové linie | Zápis ze zasedání ECB | Impulzivní pohyb | Růst měnového páru | Cenový index | Inflace ve Francii | Williams %R | Intradenní výhled | Fundamentální události | Ropa (XBR/USD) | Základní znalosti | Buy Stop | Růstové trendy | Obchodovat | Odborné kurzy | Cla na dovoz | Směr trhu | Indikátor ADX | Rezistence na support | Prostor pro další růst | Výsledky testování | Euro-dolar | ECB sazby | G7 | Pokles cen | Technický pohled | Měnové intervence | Výkyvy cen | Výrazné pohyby | Vysoké inflace | Finance | Indikátor CCI | Bývalý prezident | Certifikáty | Akciové indexy v USA | Pozornost trhu | Kotovaná měna | Michigan | Podnikání | ETF | JPY USD | CDU/CSU a SPD | Nejhorší výsledek | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Lineární regrese | Povaha obchodování | Technická analýza USD | Dluhopisy | Snížení ratingu | Obchodníci | Cenový graf | Efektivní obchodování | Poptávka | Uzavření trhů | Nárůst nakažených koronavirem | Zasedání Bank of England | Barclays | Americký akciový index Nasdaq 100 | Výrobní index ISM | Zboží dlouhodobé spotřeby | Viceprezident ECB Luis de Guindos | Odpor | Fundamentální analýzy | EURGBP | Prolomení oblasti | Majors | Současné ceny | Nastavení měnové politiky | Conference Board | Inflace zpomaluje | SMA 200 | Oddělení forexu | Pokračování trendu | Oživení eurozóny | Nárůst výnosů | Uptrend | Signál k nákupu | Klouzavý průměr | Powellův projev | Trendový pohyb | UBS | Rok 2025 | Úsilí | Zpomalení inflace | Stabilní růstový trend | MIFID | Bankéři | Video | Obchodní aktivita | Bitcoiny | Velmi volatilní | Problémy | 3М | Globální inflace | USA a Čína | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | Statistický úřad | Marine Le Penová | Insideři | CDU/CSU | ECB Christine Lagardeová | Růst HDP | Jestřábí rétorika | Překonání historického maxima | Federální rezervní banka v New Yorku | Jakub Hodan | Pokles trhů | Profit-Target | Index PMI | Deutsche Welle | Moving Average Convergence Divergence | Pohyby eura | Nižší časové rámce | Bank of Canada | Kalendář událostí | Throwback | Overlap support | Pohyby dolaru | Celní válka | ANZ | Kmen koronaviru | Ziskový obchod | Fibonacciho projekce | Politické rozhodnutí | Vítězství Donalda Trumpa | Cenová akce | Federal Reserve Bank | Deutsche Bank | Úrovně rezistence | Ekonomové | Overlap rezistence | Dobré časy | Cla vůči USA | Kurz USD | Obchodovat na forexu | Konec trendu | Nastavit stop-loss | Vysoká cena | Hlavní refinanční sazba | Christine Lagarde | Index Fedu | Spojené státy | Americká data | Kurz dolarů | Trumpův tým | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Bollingerova pásma | Obchodovat na základě technické analýzy | Trade Brokers | ASML Holding NV | Vývoj | Ekonomické faktory | Indexy PMI | Euro posiluje | Vyhlídky americké ekonomiky | Úroková sazba | Důležitý support | Časový rámec | Úroveň rezistence | Potenciální obrat trendu | Technické korekce | AUD/NZD | Současné rezistence | Flag | Výzva | Vývoj akcie INTC | Zpomalování americké ekonomiky | Volby | Obchodování AOS | Ceny benzínu | Austan Goolsbee | Investiční poradenství | Býčí divergence | Glassnode | Jak obchodovat | Empire State Index | Konkurenceschopnost | Platforma | Japonská ekonomika | Americké akcie | Vstoupit do trhu | Nový týden | MFI | Poptávka po bezpečném přístavu | Washington Post | Short pozice | Fibonacciho expanze | Petr PODHAJSKÝ | Nový americký prezident | Plánování | Oslabování libry | Otevírací cena | Růst americké ekonomiky | Objednávky | Iniciativa | Ekonom Evropské centrální banky | Volatilní | Sankce | Zvyšování úrokových sazeb | Technická korekce | Riziko ztráty | EUR/USD | Zahájení obchodování | FAIR | Pin Bar | Varování | Nová fáze | Aptos | Poptávka po dolaru | Intervence | Válka mezi USA a Čínou | Trend systém | Trh s kryptoměnami | ETH/USD | Interní informace | Větší časový rámec | Směr trendů | Pandemie | Spotřebitelská důvěra | Výprodej dolaru | Konsolidace | Pokles cen energií | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | První odhad | Sektor služeb v USA | Zájem o riziko | Dění ve světě | Historie | Recese v USA | Měnové politiky | Nejlepší rozhodnutí | G20 | Obchodní situace | Obraz trhu | Onemocnění | Zprávy z Fedu | Prvky technické analýzy | Abbás Arakčí | Remy Cointreau | Objem obchodování | Dánové | Aktuální situace | Trading pohled | Technické nástroje | Obchodní dohody | Manufacturing | Exekutivní příkaz | Rozhodnutí o sazbách | Výnosy | Měnový výbor | Druhý odhad amerického HDP | Člen Rady guvernérů Fedu | Prolomení supportu | ADA/USD | Snížení ratingu USA | Uvolnit měnovou politiku | Americké statistiky | Uzavření obchodu | Ekonomická situace | Profi obchodní systémy | Odhad HDP | Zimbabwe | Růstový potenciál | Denní volatilita | Polkadot | Trh se zlatem | Dow Jones | Jak se stát lepším investorem | Dosáhnout zisku | Obchodní jednání | Vyšší časové rámce | Fair Value Gap | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Ichimoku trend systém | Částečný úvazek | Index výrobních cen (PPI) | Nastavení indikátorů | Master Candle | Centrální bankéři | Rozhodnutí centrální banky | Nejsilnější růst | BOJ Kazuo Ueda | Odliv kapitálu | Faktor Trump | Christopher Waller | Vyhlídky amerického dolaru | AI | ADP | Pracovní den | Sell signály | Silný trend | Investiční doporučení | Akcie evropských společností | Přeprodané zóny | Obchodování odrazu | Indikátor Ichimoku Cloud | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krátkodobý výhled | Prezidentské volby | Hlavní měnové páry | Změny úrokových sazeb | Cenové pohyby | Poptávky po dolaru | Fabio Panetta | Signály přeprodanosti | Světový obchod | LVMH | Tisková konference | Vítězství | Eskalace na Blízkém východě | Brexitové dohody | Aktivity v USA | Obchodní příležitosti | Růst mezd | Faktor Donalda Trumpa | Medvědí vlajka | Fibonacci | Luis De Guindos | Snížení inflace | VIP zóna | Technické indikátory | Koronavirus | Spotový VIX | Ichimoku Projection Wave | Sazby | XBR/USD | Hlavní ekonom | Obchodní pozice | Index nových zakázek | PMI ve výrobě | Trend GBP | Británie | Harmonic trading | Ekonomické aktivity | Otevření obchodu | Geopolitické dění | USD graf | Očekávané rozhodnutí | Komise v přenesené pravomoci | Tržby v eurozóně | Stochastic oscillator | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Prohlášení | David Frost | Zápis z Fedu | Dovoz do USA | Trumponomika | Investovat | Commodity Channel Index | Komoditní | Krátkodobá rezistence | Úrovně supportu a rezistence | Rekordní maxima | Dlouhodobější výhled | Sell obchod | DeMarker | Členka Rady guvernérů | Nerozhodnost | Shortový obchod | Technická situace | Michal Uma | Gap směrem dolů | Ichimoku indikátor | Překážky | Medvědí pokles | Průraz ceny | Regulátor | Motocykly | Obchodní dohoda | Nákup a prodej | Fibonacciho posloupnost | Průzkum | Fair Value Gap (FVG) | Automatické obchodní strategie | Medvědí divergence | Algotrader | Vstupy do pozic | Zvýšení mezd | Konzistence | Světlo na konci tunelu | Nespokojenost | Celkový sentiment | Zákony Evropské unie | Průměrování | Index výrobních cen | Graf EUR/USD | Konec downtrendu | Panika | Murray | Pondělní obchodování | Zajištění | Zemědělství | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Současný klesající trend | Klidné obchodování | Cla EU | Nezávislost centrální banky | Zasedání britské centrální banky | Supporty | Dolar včera | Euro dnes | Ropa (XTI/USD) | Dovoz oceli | Money management | Zasedání Bank of Canada | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Pokračování rostoucího trendu | Inflace ve Velké Británii | Odhad růstu HDP | Investování | Býčí nebo medvědí | Úspěšní obchodníci | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Holdeři | Nejbližší support | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | Guvernér francouzské centrální banky | Boris Johnson | Účastníci trhu | Prodejní signál | Kurz dolar | Pokračující růst | Heiken Ashi | Vývoj událostí | Hry | Si Ťin-pching | Trhy | Obchodování na forexovém trhu | Vývoj obchodního kapitálu | Akcie společnosti Nvidia | Alistair Crooks | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Představitel Fedu | Sideways | Významné úrovně | Potenciál zisků | Kurzy měnových párů | Oscilátor | Rizika | Petr Kouba | Tvrdohlavost | Varování před riziky | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Eskalace obchodní války | ISM | Žádné výrazné pohyby | Němečtí zákonodárci | Zvýšení volatility | Globální trhy | Páteční NFP | Obchodujeme | Obchodování s indikátory | Fitch | Nárůst tržeb | Pivotní body | Zpomalování inflace | Cena práce | Celkový výsledek | Futures na ropu | Kalendář ekonomických událostí | Škola tradingu | Velcí hráči | Philip Lowe | Úvěrový rating | Prodávající | Fundamentální základ | Konfluence | Ministr obchodu | Nominální růst | Rostoucí mzdy | Směr obchodů | BCH/USD | Seminář | Ekonomiky EU | První obchod | Obnovení růstu | Riziková aktiva | Růst ekonomiky | Stagflace | Růstové faktory | Cenový vývoj | Žádosti o podporu | Ministerstvo financí | Chuť k riziku | Bilance | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Histogram Awesome Oscillator | Tesla | AUD kurz | Snížení sazeb Fedu | ONE | Low | Růst Bitcoinů | Stabilita | Příjmy domácností | Skepse | Španělsko | Solidní růst | Odrazy | Nárůst volatility | Týdenní nárůst | Členka rady guvernérů Fedu | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Cena Aptosu | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Obchodní zmocněnec | St. Louis | Potenciál poklesu | USDCHF | Druhá vlna | Mzdy | Full-time trader | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Elliottovy vlny | ICT | CAD | Index S&P 500 (SPX500) | Růst ekonomiky eurozóny | Sentiment trhu | Denní zisk | HDP EU | Viceprezident ECB | Deeskalace | Včerejší seance | Zvyšování těžby | Významný dopad | Cenové úrovně | Analytička | Společnost | Ruský rubl | The New York Times | Exekutivní příkazy | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Alert | Raphael Bostic | Analytická společnost | Carry obchody | Sázet | Politika centrální banky | Květnová inflace | Tým RoboMarkets | Členka rady guvernérů | Dnešní výsledky | Dlouhodobé strategie | Ztráta | XRP | Riksbank | Nákupy dolaru | Institucionální investoři | FXstreet | Aktuální technická situace | Reporty | Projevy centrálních bankéřů | Turbulence na trzích | Reserve Bank of New Zealand | Fundamentální pozadí | Obchod | Inflace v Austrálii | Purple Trading | Pips | Investoři a obchodníci | Hlavní trend | Prodeje existujících domů | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | Obavy ze stagflace | Cla na výrobky | AUD/USD | Index relativní síly | Průmyslová výroba v USA | Pracovní trh | Prezident Federální rezervní banky | Vývoj inflace v USA | Moving Average | Risk-off sentiment | Riziko | Míra inflace v Německu | Analytik | Minimální zisk | Konsolidace ceny | MAM | Spotové ceny | Právo | Benchmarky | SPX500 | FIAT | JPY | Vývoj EUR/USD | Open interest | Citi | Pivot | RSI | Bank of America | AOS | Semináře | Transakce | Údaje o HDP | Šok | Order | Trend na trhu | Short Term | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Pokles cen ropy | Vývoj dolaru | Karty | Německá ekonomika | Čína | Americký regulátor | Know-how | Risk | Inovace | Úrovně supportu | BCH | Aktuálně trh | Ceny | ETH | Tržní pohyby | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Jak fungují akcie | Short obchod | Meziměsíční inflace | COT report | Pivot Pointy | Války | Impuls | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Nárůst nezaměstnanosti | Proinflační | Swingové maximum | Centrální banka | Prezident newyorského Fedu | Předpovědi | DPH | Predikce | Nákupní obchod | Doporučení k obchodování | ASML | WTI | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Stavební povolení | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | SMA | Blízký východ | Praxe | Divergence | Makroekonomické faktory | Mizuho | Uvolněné měnové | Cla na čínské zboží | Jeremy Hunt | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | Libra | Restriktivní politiky | Trump dnes | Odborníci | Dopad na trhy | Zóny supportu | Zákonodárci | Celní politiky | Aussie | Sentix | Průmyslové zboží | Webinář | Prodeje automobilů | Současná cena | USDCAD | Propuštění | Higher Low | Morgan Stanley | Vstup do trhu | Ceny zlata | Dopad na sentiment | Commerzbank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Výnosy z investic | Výnos | Donald Trump dnes | Indikátor Ichimoku | Patrik Urban | Zasedání RBA | Bankovní krize | Výsledky amerických voleb | Miliardáři | Pokles ekonomiky | X-Trade Brokers | IHNED | Swingový obchodník | Robert Holzmann | Německé ekonomiky | Frank | Počet nakažených | Index USD | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | Pár USD/CAD | Dobrá zpráva | Izraelská armáda | Rozhovor | Order block | Nové sankce | Obchodníci na finančních trzích | Aktuální rezistence | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Historická maxima | Průměrná volatilita | Obchodní den | Úspěšný trader | Vietnam | Osvobození | Ceny energií | Reálné hodnoty | Zboží z Číny | Disclaimer | Skutečný výsledek | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Channel | Oživení trhu | Inflační cíl | Obchodní analýza | VIX | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | BOSSA | Írán | Vyhlídky eurozóny | Jestřábí postoj | Jasný signál | Cenové minimum | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Bias | Křiž smrti | Protistrana | Bez rizika | Vlna poklesu | Vedení ECB | Zisk | Cena Etherea | ČNB | Bank of England | PCE index | EURUSD | Demokraté | Spekulovat | Huawei | Překoupené oblasti | Bezpečný dolar | Rating | Dovoz | Nejbohatší | Prezidentské kampaně | Pozitivní zprávy | Německé maloobchodní tržby | Krátká pozice | Progres | Obchodování | Býčí sentiment | Falešné proražení | Dnešní data | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Cenový růst | Prezident | Růst inflace | Pokles hodnoty | Kurz jenu | Jednotné měny | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Kansas | Prémie | Oslabování dolaru | Tržní rizika | Evropa | Cena eura | Olej | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Nový výhled | Kupující | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | Trigger | Údaje | Pozice spekulantů | Silná rally | Potenciální změny | Michelle Bowmanová | Posílení libry | Ekonomické události | List Financial Times | Kontext | Riziko stagflace | Moët | Ukazatel inflace | Swingové minimum | FXstreet.cz | Teherán | Německý PMI | Obchody | Britská měna | Běžný účet | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Index CPI | ProCent | Atentát na Donalda Trumpa | Akciový index Nasdaq | Síla dolaru | Japonský HDP | Roční maximum | Haruhiko Kuroda | Japonsko | Zasedání RBNZ | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | Směřování | EURSEK | Výrazné cenové pohyby | Bollinger Bands | Inflace v říjnu | X-Trade | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Přenos | Společnost XTB | Propad akcií | Finanční svět | CARA | Dobré zprávy | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Epidemiologické situace | Fundamentální ukazatele | Kamala Harris | Růst dolaru | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Impeachment | Pozitivní výsledek | Dekret | Dluhy | Hedge fondy | Světové války | Předpovídání | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Cizí měny | Peking | GfK | New York Times | Resistance | Výrobní aktivity | Spready | HDP | Měnové kurzy | Hlava a ramena | Devizový trh | Načasování | Manufacturing PMI | Skandály | Ekonom | Optimismus | Rozhodování | Demo účet | Čínské vlády | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | JP Morgan | Výnosy státních dluhopisů | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | Průměrná cena | Politici | Výstup z obchodu | USD/CAD | Varovné znamení | Obchodní bilance | Index PCE | Prudké výkyvy | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | To nejdůležitější | Zemědělské produkty | Zápis ze zasedání FOMC | Slovensko | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | Obchodní systémy | EUR/CHF | Average True Range | Premiér Boris Johnson | Růst inflace v USA | Novinky | Pozitivní výhled | Investiční tipy | Výhled měnové politiky | Vyšší úroveň | Guvernér ČNB | Ztráty | Americký ISM | Analýza indikátorů | 1D | Zprávy z Německa | Výhled trhů | Philip Lane | Technický výhled | Pozitivní momentum | Japonský jen | Meziroční inflace | Index amerického dolaru | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Blahobyt | Akcie | Medvědí trend | Currency | Norská koruna | Fáze růstu | Prodejní pozice | Fundamentální výhled | Investice firem | Měnové podmínky | Kupci | Mzda | Nový Zéland | Velký zisk | John Hardy | Obchodovat s akciemi | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Kurz GBP | Target | Základní úroková sazba | Podniky | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Nová mutace | ZIL | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Napětí na trzích | Zrychlení růstu | Asijské seance | Cardano | ECB Luis De Guindos | AAA | Vývoj ceny | Býčí trend | Obchod s Čínou | SPD | Index cen | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Realizovat zisk | Price Action | Cenový kanál | Index PPI | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Napětí na Blízkém východě | Sněmovna reprezentantů | Britská ekonomika | Technologie | Emmanuel Macron | Uvolněné měnové politiky | Prognózy | Analýza EUR/USD | Kurz | DNO | SOK | Daně | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Těžaři bitcoinu | Momentum indikátory | Technický indikátor | DXY | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Úspěchy | Ekonomika Číny | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Jiné měny | Uzavření gapu | Světové ekonomiky | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Možnosti obchodování | Růst trhu | Silnější dolar | Rychlý růst | Vlna výprodejů | Nejlepší strategie | Investice | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Doporučení pro obchodování | Rally | Výsledek zasedání | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Pravidla hry | Pivoty | Bod | Die Welt | Americký soud | Value Gap | Myšlenka | Levice | Výdaje na obranu | CFDs | Makrodata | Údaje z Číny | Zisky | Delta | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Výhled do budoucna | Ukazatel | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Dollar | Inaugurace | Předběžné výsledky | Dialog | Fundamentální faktory | Daňové příjmy | Objem maloobchodních tržeb | Hospodářský růst | Chaos | Spread | Opatření na podporu ekonomiky | UST | Cash flow | Trh s ropou | YouGov | Politico | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Rafinérie | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Nové žádosti o podporu | NFIB | GBPUSD | Partneři | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Fundamentální data | Upozornění na rizika | Praha | Neúspěch | Fundament | Jižní Korea | Média | Engulfing | Medvědí scénář | Kontrakty na ropu | Hodnota bitcoinu | Australská ekonomika | FedWatch | Potenciální ztráty | Rozšíření | Nastavení indikátoru | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Bankovní skupiny | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Důležitá data | Kulatá čísla | Administrativa | DOGE | Trendový indikátor | COVID-19 | Pozitivní signál | Brusel | NFP | Rekordní nárůst | Potenciální zisky | Hypotéky | Obchodní dny | Rekordní růst | Nikkei | Konvergence | Možný scénář | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Zasedání Bank of Japan | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Workshop | Elon Musk | Parabolic SAR | ZEW | Prognóza Fedu | Zprávy o nezaměstnanosti | Zpomalující inflace | Americký trh práce | TIM | Energie | S/R hladiny | Supporty a rezistence | Šéf Bílého domu | Objem | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | Death cross | ESMA | FVG | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Bloomberg | Guvernér centrální banky | Inflace v květnu | XAU/USD | Evropská unie | Equity křivka | NDX | Americký PMI | Rozvoj | Silný růst | Refinanční sazba | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Slabý dolar | Neuspokojivé výsledky | Vyšší mzdy | University of Michigan | Současný trend | Vstup do SHORT pozice | Korekce | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | První rezistence | Riziko recese | OctaFX | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Mluvčí Bílého domu | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Trumpova administrativa | Přehled | Historický vrchol | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | High | Rostoucí trend | Míra zisku | Pivot Point | Tým InstaForex | Napětí kolem Ukrajiny | CHF | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Index Nikkei | Oslabení koruny | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Inflace v únoru | James Bullard | Otočení trendu | Zakladatel | Mutace viru | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Nákupní příležitost | Volby v USA | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Zvýšené geopolitické napětí | Spojené království | Japonský premiér | Evropský regulátor | Cena | EU a USA | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Psychologie trhu | Makroekonomické ukazatele | Krach | Obchodní spory | Upozornění | CNN | Jádrový index spotřebitelských cen | Příkaz Stop | Komodita | Pohyb cen | Dolarové páry | Evropské indexy | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Prime | DOT | CME Group | Close | BAT | Indikátor ATR | Kurzy | Ekonomické údaje | Nové rekordy | Situace na trhu | Názory analytiků | Etherea | Výhledy | Co bude | Medvědi | Platforma MetaTrader | Zveřejnění zpráv | DAX | Tweety | Dělení technických indikátorů | Rezervy | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Hliník | Fibonacciho retracement | Podhodnocený | Profesionální trader | Akcie společnosti | Rizikový sentiment | Obchodní válka | EUR/SEK | Forex asistent | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Slabé euro | Inflace v Německu | Geopolitika | Pozitivní výsledky | Denní graf | Impulzy | Střední podniky | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Politické události | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Chop | Intel | Likvidita | Cíle | Novozélandská centrální banka | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Bezpečnost | Inflační data | Zásoby benzinu | Potenciál zisku | Pokles německé ekonomiky | Holding | Banky | Buy | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Cena dnes | Vlády | Nebezpečí | INTC | Kotace | Rychlost | Vyrovnat ztráty | Malý prostor | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Volatilita na finančních trzích | Svíčková formace | Wall Street | Ministr financí Jeremy Hunt | Průlom | Instrumenty | Analýza | Ministr financí | Harley-Davidson | Kurz EUR | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | XTB | Výsledek hlasování | Kontrakt | Breakouty | Uzavření dohody | Kurz EURUSD | Výraznější pokles | Intervenovat | Analytici banky | Solidní výsledky | Americký Fed | Použití indikátoru | Program nákupu dluhopisů | Ratingové agentury | Jádrový CPI | Pozice | Vítězství nad inflací | Stock | Současná situace | Zájem obchodníků | OCI | Výběr likvidity | Aktivity v eurozóně | Ceny kryptoměny | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Inflační report | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Robert Habeck | Hedge | Market | Svíčkové formace | Nákupu státních dluhopisů | Cenné papíry | PMI indexy | Dosažení dohody | Sestupný trend | Medvědí trh | Support | Průměrná mzda | Důležité informace | FX | Vývoj ceny zlata | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Poslanci | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Mluvčí | Služby | Lednová inflace | Vybrat zisk | Stochastický oscilátor | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Lepší pochopení | Tržní očekávání | Návrat inflace | OPEC | Sentiment | Zrychlení inflace | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Trendy na trhu | Alcoa | Dění na trhu | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Evropský index | Bohatý | Stop-Loss | Nákupy aktiv | Růst libry | Guvernér BOJ | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Výstupy | Program nákupů dluhopisů | Rostoucí výnosy | Force | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Šéfové | Report ADP | Ceny potravin | AUDUSD | Kansas City | Rezistence | Výrobní index PMI | Hladiny supportu | Projekce | Saxo Bank | Hlavní zprávy | Jasné signály | Zpráva COT | Zpravodajství | Multi-Asset obchodování | Klíčový support | Spotřebitelská poptávka | W1 | Pozice dolaru | Velké banky | Put opce | Manuál | Nařízení | The Wall Street Journal | Ropy | Prudké pohyby | RBA | Struktura | Výrobní sektor | P.A. | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | Finančník | USD | Kamala | Zveřejnění zprávy | Americká média | Globální pandemie | Ekonomický dopad | Významné změny | Emoce | Legislativa | Akcie společnosti Intel | Jak trh reaguje | Loonie | Nové příležitosti | Buy obchod | USD EUR | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Firemní zisky | Výroční zpráva | Trendové pohyby | Globální vývoj | Konflikt mezi Izraelem | Tvůrci trhu | Výkonnost dolaru | Odhad inflace | Hlavní úroková sazba | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Posilování eura | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | Poptávka v Číně | CZ | Průraz | Maximální drawdown | Program nákupu aktiv | Tlak medvědů | Australský dolar | Inflace ve službách | Rallye | Propad | Konec roku | Bankovnictví | ANO | Britské libry | Pokles eura | Významné zprávy | Vlajka | Bitcoin dnes | Bearish | Graf páru | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Růst eura | Vydělat peníze | Makro data | Stimulační program | USD/CHF | Počet úmrtí | Dezinflační proces | Významné pohyby | Time-Frame | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Cenová maxima | Rok 2024 | Další rozvoj | Kanada | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | COT (Commitment of Traders) | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Ekonomie | Instant Trading EU Ltd. | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | Makroekonomický kalendář | Opce | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Investment | Take-Profit | ING | Libra klesá | MetaTrader 4 | Dlouhodobí investoři | Federal Reserve | Technické patterny | Boční trend | Indexy | Break Even | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | VaR | Vstup do LONG pozice | Zamyšlení | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | ECB | HICP | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Těžaři | MAAE | Vysoká poptávka | Růst ceny | Forward | Měnová politika | ADX | Doporučení | Odraz ceny | Růst čínské ekonomiky | Inflační očekávání | Srovnávací základny | Oslabuje dolar | Nastavení trhů | Body | Index výdajů | Parita | Korekční fáze | Vyšší daně | Payrolls | Holubičí postoj | VET | ROCE | Spekulace | Reálné příjmy | Vysoké zisky | Aktualizovaná prognóza | Lot | Omikron | Line Bin | Analytické společnosti | Referendum | Týdenní pokles | Dovozní ceny | Americká cla | Údaje o nezaměstnanosti | Konzervativci | Precedens | EU | Hodnota indexu | Redukce | Problémy v dodavatelských řetězcích | PBOC | Úroveň supportu | Kmen omikron | Časové rámce | Caixin | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Martingale | ADA | Čínský vicepremiér | Kulaté číslo | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Silný růstový potenciál | Prodeje | Nové strategie | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Pracovní síly | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Rizikový apetit | Intradenní obchodník | Investor | Stochastic | USD/JPY | Put | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | NZD | Ukazatele | Jestřáb | Měnový pár | Prudký pokles cen | Šíření koronaviru | Nové údaje | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Vybrání likvidity | Růst bitcoinu | Hlavní ekonom ECB | Markit | Významné události | Cenový index výdajů | Úřady | Američané | Počet zaměstnaných | Denní obchodníci | Nový kmen koronaviru | Pohyb dolaru | CNBC | SPX | Statistika | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Americký HDP | COT | Německá inflace | Strukturální problémy | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot
|
|