Středa 22. května 2024 12:40
reklama
Fintokei ProTrader
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace
reklama
Dukascopy new
reklama
Fintokei SwiftTrader

Obchodní tipy

img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 14. března (americká seance)

14.03.2024 Prázdný makroekonomický kalendář ve Spojeném království pomohl libře k mírnému růstu, ale pak rizikový apetit prudce oslabil. Pár bude dál klesat, pokud nadcházející údaje o maloobchodních tržbách, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a cenách výrobců v USA ukážou růst, ale pokud čísla oproti předchozímu měsíci rychle klesnou, libra bude stoupat a pokračovat ve vzestupném trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 14. března

14.03.2024 Dnes se veškerá pozornost přesune k údajům z USA, takže obchody zůstanou celé dopoledne v horizontálním kanálu. Poptávku po jenu nadále ovlivňuje také absence nových instrukcí Bank of Japan k měnové politice, což páru USD/JPY umožňuje aktualizovat každý den lokální maxima.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 14. března

14.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0941 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, a to když se linie MACD dostala do překoupené oblasti a vyvolala signál k prodeji. K výraznému poklesu ceny tohoto páru ale nedošlo. K dalšímu cenovému testu došlo v polovině americké seance. Linie MACD se tehdy právě začala pohybovat nahoru od nuly a vyvolala signál k nákupu. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 13. března

13.03.2024 Libra se po zveřejnění slabých zpráv o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti, míře nezaměstnanosti a úrovni průměrného výdělku ve Spojeném království potýkala s problémy. Odpoledne znovu klesla kvůli zprávám o pokračujícím růstu inflace v USA. Dnes vyjde několik důležitých zpráv, které by také mohly vést k nárůstu volatility na trhu. Slabé údaje o britském HDP, průmyslové výrobě a zpracovatelském průmyslu pravděpodobně vyústí v další pokles páru GBP/USD.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 13. března

13.03.2024 Údaje o CPI z Německa neměly na dynamiku trhu vliv, zatímco k prudkému růstu volatility došlo po zveřejnění údajů z USA, které naznačily další růst inflace a vedly ke krátkému poklesu páru. Dnes budou zveřejněny údaje o německém indexu velkoobchodních cen a průmyslové výrobě v eurozóně, následovat bude projev člena Výkonné rady ECB Piera Cipolloneho. Dobré zprávy pravděpodobně vyvolají růst eura.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 12. března (americká seance)

12.03.2024 Na tomto páru nedošlo k žádným cenovým testům, protože pár strávil půlku dne v bočním kanálu, ze kterého se vymaní pravděpodobně po zveřejnění důležitých statistik z USA. Prudký růst inflace jistě povede k růstu páru USD/JPY a možná i ke konci medvědího trhu. Na druhou stranu, pokles inflace vyvolá pokles páru a obnovení měsíčních minim. Aby se tak ale stalo, musí údaje překonat očekávání.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. března (americká seance)

12.03.2024 Úroveň 1,2804 byla otestována v době, kdy linie MACD začala klesat od nuly. To vyvolalo prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. března (americká seance)

12.03.2024 Dopoledne nedošlo kvůli nízké volatilitě trhu v prostředí prázdného makroekonomického kalendáře před zveřejněním důležitých údajů z USA k žádným cenovým testům. Dynamiku trhu pravděpodobně ovlivní údaje o indexu spotřebitelských cen a jádrovém indexu spotřebitelských cen, přičemž druhý uvedený má mnohem větší váhu, protože pokles tohoto ukazatele spustí růst eura a tím i růst páru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. března

12.03.2024 K otestování úrovně 1,2831 došlo v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o zhruba 30 pipů. Pár dosáhl cílové úrovně 1,2805. Nákupy od této úrovně za účelem odrazu nepřinesly očekávané výsledky.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. března

12.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0927 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Po zbytek dne se neobjevil žádný další tržní signál.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 11. března (americká seance)

11.03.2024 Test úrovně 146,88 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 40 pipů. Cílové úrovně pár ale nedosáhl.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 11. března (americká seance)

11.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2839 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce klesala od nuly. Tržní rovnováha se ale rychle vrátila, protože prázdný makroekonomický kalendář zabránil prodejcům docílit většího poklesu. Hráči na trhu mohli dál obchodovat spolu s rostoucím trendem a využívat pullbacky.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. března (americká seance)

11.03.2024 Dopoledne nedošlo kvůli nízké volatilitě trhu v prostředí prázdného makroekonomického kalendáře po páteční smíšené zprávě o trhu práce v USA k žádným cenovým testům. Odpoledne se bude pravděpodobně dál obchodovat v úzkém bočním pásmu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 11. března

11.03.2024 Test úrovně 147,79 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 60 pipů. Dolaroví býci dokázali získat kontrolu nad trhem až po zveřejnění údajů z amerického trhu práce, což na konci dne vedlo k mírnému růstu páru USD/JPY.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. března

11.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0957 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát se linie MACD nacházela v překoupené oblasti, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 8. března

08.03.2024 Test úrovně 147,69 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál. K prudkému poklesu ceny ale nedošlo, což vedlo ke ztrátám. Pokud jde o test úrovně 148,14, došlo k němu během silného růstu linie MACD od nuly. Při pohledu na medvědí trh vidíme, že kupovat dolar by bylo špatné rozhodnutí.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 8. března

08.03.2024 Růst by se měl zastavit, protože k otestování úrovně 1,2781 došlo v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Pár ale pokračoval v růstu a získal přibližně 20 pipů. Vzhledem k dnešnímu prázdnému makroekonomickému kalendáři ve Spojeném království bude pravděpodobně pokračovat býčí momentum. Situace se ale může změnit odpoledne po zveřejnění údajů ze Spojených států.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 7. března (americká seance)

07.03.2024 Test úrovně 147,84 se shodoval s pohybem linie MACD k přeprodané oblasti a vyvolal buy signál, který vedl k růstu ceny o více než 25 pipů. Japonský jen ale dnes pravděpodobně obnoví růst v důsledku rostoucí naděje na zvýšení úrokových sazeb ze strany Bank of Japan. Tlak na pár USD/JPY budou zvyšovat i slabé údaje z USA, zejména údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci. Vyjádření předsedy Fedu Jeroma Powella dynamiku trhu pravděpodobně neovlivní.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 7. března (americká seance)

07.03.2024 Úroveň 1,2744 byla otestována v době, kdy linie MACD stoupala od nuly. Tím byl vyvolán buy signál, který vedl k růstu ceny o více než 20 pipů. Pár ale nedosáhl cílové úrovně 1,2779.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 7. března (americká seance)

07.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě na trhu před zasedáním ECB. Směr by mohly udávat nadcházející údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, ale jen do projevu prezidentky ECB Christine Lagardeové. Prohlášení předsedy Fedu Jeroma Powella a členky FOMC Loretty Mesterové dynamiku trhu pravděpodobně neovlivní.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 7. března

07.03.2024 Rostoucí očekávání, že se Bank of Japan odkloní od ultra uvolněné měnové politiky, přimělo obchodníky k nákupu jenu a prodeji dolaru. Stalo se tak přesto, že i předseda Fedu Jerome Powell vyjádřil přísný postoj k měnové politice.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 7. března

07.03.2024 Libra pokračovala v růstu díky údajům o britském PMI ve stavebnictví. Nezastavila se ani při tvrdém přístupu předsedy Fedu Jeroma Powella k úrokovým sazbám. Dnešní prázdný makroekonomický kalendář ve Spojeném království nejspíš prodlouží býčí momentum libry.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 6. března (americká seance)

06.03.2024 Silné údaje o zaměstnanosti od ADP spolu s projevem předsedy Fedu Jeroma Powella, který bude pravděpodobně informovat Kongres, že boj proti inflaci neskončil, zvýší poptávku po dolaru, která vyrovná všechny předchozí ztráty. Projev členky FOMC Mary Dalyové mohou zároveň hráči na trhu ignorovat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 6. března (americká seance)

06.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2716 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce stoupala od nuly. A přestože údaje PMI v britském stavebním sektoru částečně pomohly kupcům, k prudkému růstu páru nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 6. března (americká seance)

06.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0870 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Údaje o maloobchodních tržbách v eurozóně se navíc shodovaly s prognózami, takže k žádnému silnému růstu páru nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 6. března

06.03.2024 Test úrovně 150,35 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, což vedlo k poklesu ceny o více než 40 pipů. Nákupy při odrazu na 149,95 mezitím vyvolaly pořádnou korekci.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 6. března

06.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2690 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Později byla otestována úroveň 1,2730, což vyvolalo sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 40 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. března (americká seance)

05.03.2024 Dopoledne nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Stalo se tak navzdory poměrně dobrým údajům o aktivitě v sektoru služeb zemí eurozóny. Odpoledne bude vše záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Růst těchto indikátorů by mohl vést k poklesu páru EUR/USD a také ke značnému růstu volatility. Pokud budou výsledky odpovídat prognózám, trh bude vykazovat malou aktivitu, což bude pár držet v rámci kanálu. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. března (americká seance)

05.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli extrémně nízké volatilitě trhu. Navíc, navzdory neuspokojivým údajům o aktivitě v sektoru služeb zůstal index nad úrovní 50 bodů, takže kompozitní index si udržel celkovou růstovou rovnováhu. Výsledkem bylo vyrovnání poklesu libry. Teď bude vše záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Pokles těchto indikátorů by mohl vést k růstu páru GBP/USD a také ke značnému růstu volatility. Pokud budou výsledky odpovídat prognózám, trh bude vykazovat malou aktivitu, což bude pár držet v rámci kanálu. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. března (americká seance)

05.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli extrémně nízké volatilitě trhu. Odpoledne by se ale vše mohlo změnit, protože mnohé bude záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Pokles těchto indikátorů by mohl vést k poklesu páru USD/JPY, zatímco nad očekávání dobré údaje vyvolají prudký růst páru. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. března

05.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2631 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD vzdalovala od překoupené oblasti, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 15 pipů. Při třetím testu úrovně 1,2680 začala linie MACD stoupat od nuly, což vyvolalo buy signál a vedlo k růstu ceny o více než 30 pipů. Růst indexu PMI ve službách a kompozitního indexu ve Spojeném království posílí libru a prodlouží vzestupný trend.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. března (americká seance)

04.03.2024 Promluví člen FOMC Patrick Harker, ale pokud neřekne něco nového, obchodníci budou jeho komentáře pravděpodobně ignorovat. Pokud se jeho projev bude shodovat s míněním ostatních členů, bude se nejspíš dál obchodovat v rámci horizontálního kanálu s nízkým objemem obchodů. Nicméně šance na růst dolaru budou mnohem vyšší než šance na pokles.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. března (americká seance)

04.03.2024 Na páru nedošlo kvůli extrémně nízké volatilitě trhu k žádným cenovým testům. Dnes sice vystoupí člen FOMC Patrick Harker, ale pokud neřekne něco nového, obchodníci budou jeho komentáře pravděpodobně ignorovat. Postoj Fedu zůstane nicméně vcelku přísný, protože boj proti inflaci ještě neskončil, zejména po zveřejnění posledních údajů o CPI v USA.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. března (americká seance)

04.03.2024 Prázdný makroekonomický kalendář bude dnes držet volatilitu trhu na stejné úrovni. A přestože promluví člen FOMC Patrick Harker, pak pokud neřekne něco nového, budou obchodníci jeho komentáře pravděpodobně ignorovat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. března

04.03.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 150,66 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu poklesu páru USD/JPY, při kterém linie MACD právě začala klesat od nuly dolů, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. března

04.03.2024 Úroveň 1,2631 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vyústil v pokles ceny o více než 30 pipů. Slabé údaje z USA vedly v odpoledních hodinách k obratu, ale pár nedosáhl cílové úrovně 1,2590.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 1. března (americká seance)

01.03.2024 Test úrovně 150,50 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, což vedlo k růstu ceny o 17 pipů. Krátce nato se tlak na dolar vrátil.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 1. března (americká seance)

01.03.2024 Pokles se zastavil, protože úroveň 1,2623 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Vcelku dobré údaje o výrobní aktivitě ve Spojeném království také omezily potenciál páru klesat v době evropské seance.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 1. března (americká seance)

01.03.2024 Cena eura stoupala, protože výrobní aktivita v eurozóně ukázala zlepšení situace. Údaje o inflaci také naznačily pomalejší zmírnění cenového tlaku. Odpoledne by ale dynamiku trhu mohly ovlivnit údaje o indexu ISM ve zpracovatelském průmyslu a zprávy o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity. Stejně tak projevy členů FOMC Raphaela Bostice, Christophera Wallera a Mary Dalyové, pokud zůstanou u tvrdého přístupu k měnové politice, mohou tlačit dolar nahoru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 1. března

01.03.2024 Test úrovně 149,88 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, což vedlo k poklesu ceny o více než 20 pipů. Ale nákupy při odrazu od úrovně 149,41 a zprávy o přetrvávajícím cenovém tlaku v USA vedly v závěru dne k růstu o více než 50 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 1. března

01.03.2024 Úroveň 1,2652 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o zhruba 25 pipů. Druhý test této úrovně vedl k poklesu na úroveň 1,2615.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 1. března

01.03.2024 Úroveň 1,0837 byla otestována v době poklesu linie MACD od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o 13 pipů. Druhý test této úrovně, ke kterému došlo po zveřejnění amerického indexu PCE, vyústil v pokles o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 29. února (americká seance)

29.02.2024 Před námi jsou údaje o výdajích na osobní spotřebu, výdajích domácností, úrovni příjmů, žádostech o podporu v nezaměstnanosti, chicagském PMI a očekávaných prodejích domů v USA. Pozitivní statistiky povedou k růstu poptávky po dolaru a poklesu jenu. Další růst dolaru by mohly vyvolat i výroky členů FOMC Raphaela Bostice a Loretty Mesterové.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 29. února (americká seance)

29.02.2024 Před námi jsou údaje o výdajích na osobní spotřebu, výdajích domácností, úrovni příjmů, žádostech o podporu v nezaměstnanosti, chicagském PMI a očekávaných prodejích domů v USA. Pozitivní statistiky povedou k růstu poptávky po dolaru a trvalejšímu poklesu libry. Další růst dolaru by mohly vyvolat i výroky členů FOMC Raphaela Bostice a Loretty Mesterové.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 29. února (americká seance)

29.02.2024 Před námi jsou údaje o výdajích na osobní spotřebu, výdajích domácností, úrovni příjmů, žádostech o podporu v nezaměstnanosti, chicagském PMI a očekávaných prodejích domů v USA. Pozitivní statistiky povedou k růstu poptávky po dolaru a volatility na trhu. Další růst dolaru by mohly vyvolat i výroky členů FOMC Raphaela Bostice a Loretty Mesterové.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 29. února

29.02.2024 Test úrovně 150,73 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o 15 pipů. Další růst byl ale omezený kvůli slabým údajům o HDP z USA.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 29. února

29.02.2024 Před námi jsou údaje o agregátu peněžní zásoby M4, počtu schválených žádostí o hypoteční úvěry a objemu čistých úvěrů fyzickým osobám ve Spojeném království. Silné statistiky pomohou libře pokračovat v růstu, zatímco slabé údaje o úvěrech budou mít na pár negativní vliv.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 29. února

29.02.2024 Dnes budou zveřejněny údaje o spotřebitelských cenách ve Francii a Německu a pak zpráva o nezaměstnanosti v eurozóně. Dobrá čísla pomohou euru obnovit růstovou dynamiku a povedou k novému růstu páru. Tržní sentiment může ovlivnit i projev člena bankovní rady ECB Joachima Nagela.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 28. února (americká seance)

28.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2567 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato byla otestována znovu a linie MACD tentokrát vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo buy signál. K silnému poklesu ale nedošlo, protože libra dál padala.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 28. února (americká seance)

28.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0820 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo buy signál. Výrazný pokles ale nepřišel a euro dál padalo, což vedlo ke ztrátám.
img

EUR/USD. 28. února. Medvědi by měli pokračovat v ofenzivě

28.02.2024 Pár EUR/USD se v úterý obrátil ve prospěch amerického dolaru a znovu se konsolidoval pod vzestupným trendovým koridorem. Pokles na korekční úroveň 76,4 % – 1,0823 – tímto okamžikem skončil. Konsolidace kotací pod touto úrovní podpoří pokles k úrovním 1,0785 a 1,0725. Tento scénář považuji za nejpravděpodobnější. Odraz kurzu páru od úrovně 1,0823 umožní obchodníkům počítat s novým růstem eura k Fibonacciho úrovni 61,8 % – 1,0883.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 28. února

28.02.2024 Pokles japonské inflace vyvolal růst jenu. Průraz ven z horizontálního kanálu se ale nezdařil. Slabé údaje o spotřebitelské důvěře v USA neměly na pár žádný vliv.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 28. února

28.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2671 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato byla otestována znovu a tentokrát linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákup. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 28. února

28.02.2024 Zprávy o předstihovém indikátoru spotřebitelského klimatu v Německu, změnách peněžní zásoby M3 v eurozóně a objemu úvěrů soukromému sektoru neměly na trh žádný vliv. Stejně tak ani slabé údaje o spotřebitelské důvěře a objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby v USA neovlivnily směr EUR/USD, což naznačuje, že trh našel rovnováhu a obchodovat se bude nejspíš dál v rámci kanálu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 27. února (americká seance)

27.02.2024 Test úrovně 150,42 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 30 pipů. Pár se tak přiblížil k cílové úrovni 150,15.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 27. února (americká seance)

27.02.2024 Úroveň 1,2688 byla otestována v době, kdy linie MACD stoupala od nuly. Výsledkem byl buy signál, ale k prudkému růstu ceny nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 27. února (americká seance)

27.02.2024 Odpoledne vyjde několik zpráv. Nejdůležitější bude ta s údaji o spotřebitelské důvěře, kde jakýkoli pokles a odchylka od prognózy způsobí pokles dolaru a růst eura. K poklesu poptávky po dolaru přispějí i neuspokojivé údaje o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby a mírné stanovisko člena FOMC Michaela S. Barra.
img

GBP/USD. 27. února. Libra vyčerpala svůj růstový potenciál

27.02.2024 Pár GBP/USD se v hodinovém grafu v pondělí potřetí za poslední tři dny pokusil pokračovat v růstovém trendu ke korekční úrovni 61,8 % – 1,2715, ale opět bez úspěchu. Kotace britské měny se stále drží uvnitř vzestupného trendového kanálu – přetrvává býčí sentiment. Konsolidace směnného kurzu páru pod tímto koridorem ale bude působit ve prospěch americké měny a vyvolá opětovný pokles k zóně supportu 1,2584–1,2611.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 27. února

27.02.2024 Údaje o japonském indexu cen výrobců ve službách neměly na trhy znatelný vliv, ale zpráva o poklesu inflace vedla k posílení jenu. Dokud se japonský jen bude držet nad úrovní 150, budou obchodníci aktivně nakupovat dolar a pokračovat v býčím trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 27. února

27.02.2024 Výroky viceguvernérky Bank of England pro finanční stabilitu Sarah Breedenové a člena MPC Huwa Pilla dávaly dopoledne libře podporu, ale nepřinesly výraznou změnu rozložení sil. Pár bude s největší pravděpodobností dál stoupat, protože kromě projevu viceguvernéra pro trhy a bankovnictví Davida Ramsdena dnes nic důležitého nezazní. Jeho slova nejspíš nevyvolají prudký růst volatility.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 27. února

27.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0857 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát linie MACD klesala z překoupené oblasti dolů, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 26. února (americká seance)

26.02.2024 Test úrovně 150,60 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál. K prudkému růstu ceny ale nedošlo. Vyjdou údaje o prodejích domů v USA, přičemž dobré indikátory zvýší poptávku po dolaru a povedou k dalšímu růstu páru. Pokud ale údaje zklamou, cena páru klesne, protože se vrátí tlak na dolar.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 26. února (americká seance)

26.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2675 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce na to byla otestována znovu, ale linie MACD vstoupila do překoupené oblasti, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles o 10 pipů. Při třetím testu se objevil signál k nákupu, protože linie MACD právě začala stoupat od nuly. Toto odstartovalo růst ceny o téměř 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 26. února

26.02.2024 Výroky členky MPC Bank of England Megan Greenové cenovému růstu libry nepomohly, takže kupci se neudrželi na týdenním maximu. A dále, páteční prázdné makroekonomické údaje v USA obnovily tlak na pár a vyvolaly jeho pokles.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. února

26.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0835 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát linie MACD klesala z překoupené oblasti dolů, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 23. února (americká seance)

23.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0818 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, ale linie MACD se dostala do přeprodané oblasti, což vyvolalo signál k nákupu. K silnému růstu bohužel nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 23. února (americká seance)

23.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2672 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, ale linie MACD vstoupila do překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. Výsledkem byl pokles ceny o 20 pipů. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři na dnešní odpoledne budou mít kupci šanci obnovit vzestupnou dynamiku.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 23. února (americká seance)

23.02.2024 Test úrovně 150,68 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal signál k nákupu, což vedlo k růstu ceny o 15 pipů. Prázdný makroekonomický kalendář na dnešní odpoledne přeje víc dolaru než jenu. Může být tedy aktualizováno roční maximum.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 23. února

23.02.2024 Nejnovější údaje o americkém indexu PMI umožnily pokračování růstového trendu a vyústily v růst páru USD/JPY až do konce dne. Kupci budou s největší pravděpodobností pracovat na aktualizaci ročního maxima, ale budou se nad ním těžko držet bez dobrých statistik z USA.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 23. února

23.02.2024 Úroveň 1,2663 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly, což vyvolalo sell signál. Cena libry se ve výsledku propadla o více než 40 pipů. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2625 naopak vedly k růstu o zhruba 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 22. února (americká seance)

22.02.2024 Odpoledne bude zveřejněno několik zpráv z USA, které dokážou ovlivnit směr dolaru. Růst poptávky po dolaru a růst páru USD/JPY vyvolají zejména slabé údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti, prodejích domů na sekundárním trhu a zprávy o PMI. Další růst ceny tohoto páru GBP/USD vyvolá i jestřábí tón členů Fedu Philipa N. Jeffersona a Patricka T. Harkera.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. února (americká seance)

22.02.2024 Odpoledne bude zveřejněno několik zpráv z USA, které dokážou zesílit tlak na dolar. Pokles poptávky po dolaru a růst libry vyvolají zejména slabé údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti, prodejích domů na sekundárním trhu a zprávy o PMI. Další růst ceny páru GBP/USD vyvolá i jestřábí tón členů Fedu Philipa N. Jeffersona a Patricka T. Harkera.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 22. února (americká seance)

22.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0846 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Prodej při odrazu od úrovně 1,0885 mezitím vedl k poklesu ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 22. února

22.02.2024 Přestože údaje o bilanci zahraničního obchodu Japonska posílily pozici jenu, jen si nedokázal udržet dynamiku. Pár se proto dál obchoduje v rámci kanálu. Určitý tlak na pár vyvinul i zápis z lednového zasedání Fedu, který ale výrazně nezměnil rozložení sil. Dnes byly zveřejněny smíšené údaje o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru a v sektoru služeb Japonska. Poptávka po jenu ale zůstala beze změny, protože síla sektoru služeb kompenzovala slabost sektoru výroby. Pár se proto obchodoval v rámci horizontálního kanálu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. února

22.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2613 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Zprávy o čistých úvěrech pro veřejný sektor a bilanci průmyslových zakázek pár negativně ovlivnily. Zdrženlivý přístup v protokolu Fedu ale vrátil na trh poptávku po libře. Dnes budou zveřejněny údaje o PMI ve Velké Británii a nad očekávání dobrá čísla pravděpodobně vyvolají další růst páru GBP/USD. V opačném případě se nelze vyhnout výraznému poklesu páru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 22. února

22.02.2024 Zápis z lednového zasedání Fedu neovlivnil trh a udržel silný nákupní tlak na euro. Díky dobrým údajům o spotřebitelské důvěře v eurozóně vzrostla také chuť na riziko. Euro dnes ale může klesat, pokud zprávy o PMI z regionu zklamou. Rizikový sentiment ovlivní i pokles indexu spotřebitelských cen a zápis ze zasedání ECB.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 21. února (americká seance)

21.02.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 150,15 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, přičemž tentokrát se linie MACD nacházela v překoupené oblasti a vyvolala sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o více než 20 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 21. února (americká seance)

21.02.2024 Odpoledne vystoupí členové Fedu Raphael Bostic a Michelle Bowmanová, přičemž oba podporují tvrdou politiku a další boj proti inflaci. To bude dobrý důvod k dalšímu prodeji libry. Zveřejněn bude také zápis z lednového zasedání Fedu; tvrdý přístup navrátí poptávku po dolaru, což vyvine další tlak na libru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 21. února (americká seance)

21.02.2024 Kromě projevů představitelů Fedu dnes odpoledne nic důležitého zveřejněno nebude, takže by se hráči na trhu měli zaměřit na zápis z lednového zasedání Fedu. Tvrdý přístup může vrátit poptávku po dolaru a vyvinout tlak na euro.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 21. února

21.02.2024 Test úrovně 150,12 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 35 pipů. Nákup při odrazu od úrovně 149,76 mezitím vyústil v růst o zhruba 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 21. února

21.02.2024 Úroveň 1,2613 byla otestována v době, kdy linie MACD stoupala od nuly, což vyvolalo signál k nákupu. Toto spolu s projevem guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, který se zmínil o možném snížení sazeb i v případě, že se inflace brzy nevrátí na cílovou úroveň, oživilo chuť na riziko a vedlo k dosažení úrovně 1,2654. Prodej při odrazu mezitím vyústil v pokles páru o celých 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 21. února

21.02.2024 Údaje o bilanci běžného účtu ECB udržovaly poptávku po euru, zatímco prázdný makroekonomický kalendář v USA vedl k dalšímu růstu páru. Dnes vystoupí člen bankovní rady ECB Joachim Nagel a jeho přísný postoj umožní euru pokračovat v růstu. Podobný scénář se odehraje na pozadí dobrých údajů o spotřebitelské důvěře.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 20. února (americká seance)

20.02.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 150,28 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Zdá se, že tlak po mírném poklesu jenu polevil, takže se pár následně obchodoval v rámci horizontálního kanálu, což prodejcům bránilo prorazit za denní minimum.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 20. února (americká seance)

20.02.2024 Úroveň 1,2600 byla otestována v době, kdy linie MACD stoupala od nuly. Výsledkem byl signál k nákupu, ale k výraznému růstu ceny nedošlo, protože po růstu o 15 pipů se tlak na pár vrátil. Následný pohyb bude záviset na výrocích představitelů Bank of England.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 20. února (americká seance)

20.02.2024 Úroveň 1,0788 byla otestována v době růstu linie MACD od nuly. Výsledkem byl nákupní signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 20 pipů. Krátce nato se tlak na pár vrátil.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 20. února

20.02.2024 Test úrovně 150,06 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o 15 pipů. K většímu pohybu došlo až dnes během asijské seance, protože americké trhy byly včera kvůli oslavám Dne prezidentů zavřené. Tlak na japonský jen bude s největší pravděpodobností přetrvávat kvůli prázdnému makroekonomickému kalendáři. Pokračovat bude i býčí trend na dolaru, zvlášť vzhledem k postoji představitelů Fedu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 20. února

20.02.2024 Ačkoli byla úroveň 1,2605 otestována v době, kdy linie MACD prudce spadla dolů z linie nula, pár klesal, což naprosto zmařilo šance kupců na vyrovnání dřívějších ztrát.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 20. února

20.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0771 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Dnes budou zveřejněny údaje o bilanci běžného účtu ECB, které ale hráči na trhu mohou ignorovat, což by po včerejším neúspěšném pokusu o pokračování vzestupné korekci přineslo další pokles eura.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 19. února (americká seance)

19.02.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Ta bude pokračovat i nadále, protože mnoho trhů bude odpoledne kvůli oslavám Dne prezidentů v USA zavřeno. Buďte opatrní a při nejistotě nevstupujte na trh.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. února (americká seance)

19.02.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Ta bude pokračovat i nadále, protože mnoho trhů bude odpoledne kvůli oslavám Dne prezidentů v USA zavřeno. Pokud se bude obchodovat, pak jen v rámci horizontálního kanálu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 19. února (americká seance)

19.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0773 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. O trochu později došlo k dalšímu testu, který se shodoval s přítomností linie MACD v přeprodané oblasti, ale nepřinesl znatelné výsledky.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 19. února

19.02.2024 Test úrovně 150,38 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal signál k nákupu. K prudkému růstu ceny ale nedošlo, protože po růstu o 20 pipů se kvůli velmi slabým údajům o realitním trhu vrátil tlak na pár. Korekce pokračovala i po dobrých údajích o strojních zakázkách v Japonsku. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři se dnes pár bude obchodovat nejspíš v horizontálním kanálu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. února

19.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2574 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Pokles brzdily i dobré statistiky o maloobchodních tržbách ve Velké Británii.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 19. února

19.02.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0741 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Poptávka po dolaru navíc klesla, protože slabé statistiky o trhu s nemovitostmi vyvážily velmi silné údaje o cenách amerických výrobců.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 16. února (americká seance)

16.02.2024 V dopoledních hodinách nedošlo kvůli velmi nízké volatilitě trhu k žádným cenovým testům. Odpoledne ale dolar může stoupat, pokud údaje o cenách výrobců, vydaných stavebních povoleních, nově položených základech, spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních v USA předčí očekávání. V opačném případě na konci týdne klesne.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 16. února (americká seance)

16.02.2024 Odpoledne po zveřejnění údajů o cenách výrobců, vydaných stavebních povoleních, nově položených základech, spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních se může objevit výrazný pohyb. Projevy členů FOMC Michaela S. Barra a Mary Dalyové sice nemusí obsahovat nic nového, ale i tak by jim měli hráči na trhu věnovat pozornost. Pokud po zveřejnění údajů nedojde k výraznému tlaku na euro, bude pár pokračovat v růstu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 16. února (americká seance)

16.02.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2595 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce stoupala od nuly. Mnozí tím byli překvapeni, protože trh na vcelku silné údaje o maloobchodních tržbách ve Spojeném království reagoval vlažně. Dále, celkově zprávy ukázaly složitou situaci v regionu: rekordně nízkou nezaměstnanost, ale klesající inflaci. Samotná ekonomika opět balancuje na pokraji recese. A maloobchodní prodej při rostoucích příjmech domácností dál roste, což nepochybně povede k růstu inflace. To znamená, že Bank of England čeká v současnosti mnoho změn, takže snížení úrokových sazeb může zvažovat až za dlouho.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 16. února

16.02.2024 Ačkoli k testu úrovně 1,0755 došlo v době prudkého růstu linie MACD od nuly, tlak na nákup přetrvával, protože hráči na trhu se soustředili spíš na údaje o maloobchodních tržbách v USA. Výsledkem byl růst ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 16. února

16.02.2024 Ačkoli k testu úrovně 1,2571 došlo v době, kdy linie MACD poměrně prudce stoupala od nuly, nákupní tlak přetrvával, protože hráči na trhu očekávali po údajích z USA vysokou volatilitu. Výsledkem byl nárůst ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 16. února

16.02.2024 Test úrovně 149,95 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal prodejní signál. K prudkému poklesu ceny tohoto páru ale nedošlo.
Související klíčová slova: Zveřejněné údaje | Propad ekonomiky | Cenový kanál | Uvolněné měnové politiky | Opětovný pokles | Program nákupů dluhopisů | Dlouhé pozice | Volatilní | Rozhodnutí britské vlády | Vývoj | Konfederace britského průmyslu | Pokračování klesajícího trendu | Australská centrální banka | Pokračování růstu | Rizikový faktor | EUR | Spotřebitelské výdaje | Bundesbank | Nedostatek čipů | Hlavní úrokové sazby | Falešný průraz | Salesforce | Itálie | Snížit úrokové sazby | Očekávání v USA | Take Profit | Doporučení | Obchodní deficit | PMI v eurozóně | Údaj o HDP | Pip | Očekávání | Evropské centrální banky | CFD (Contracts For Difference) | Uvolněné měnové | GBP/JPY | Dnešní prohlášení | Volatilita páru EUR/USD | Trh s nemovitostmi | AUD/NZD | Podnikání společnosti | FAA | Příležitost k nákupu | Trh práce | Diverzifikace | Pro investory | Investice | Jestřábí komentáře | DXY | MACD | Akcie Salesforce | Potenciál | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Měnové báze | Support | Podnikatelské aktivity | Akvizice | Lednová inflace | Přesnost | Nejdůležitější ekonomické události | Jak číst grafy | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Úroková sazba Fedu | Ifo | Prognózy | Britská libra | Celoroční výhled | NYSE | Intervence | Společnost Cisco | Nio | Měnový pár GBP/USD | Nezávislost | Stop-Loss | Evropské měny | Společnost Apple | Obchodní seance | Impuls | EUR/USD | Spotřebitelé | Morgan Stanley | John Williams | Obchodování britské libry | Reality | Goldman Sachs | Vhodné podmínky | Buy Limit | Měnový trh | COT report | Price Action | Akcie společnosti | Základní pravidla obchodování | Softwarová společnost | Lagardeová | Průměrné mzdy | Force | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Cenné papíry | Poškodit ekonomiku | Snížení nákladů | IHNED | BreakEven | Delta | Index výroby | IDEA | Růst výnosů | Základní pravidla | Vyšší úrokové sazby | Nový model | HDP ve Spojených státech | Plány | Index DXY | Cestování | CISCO | Sentiment na trhu | JPY | Blue chip | Akcie Palo Alto Networks | Metaverse | Odhad HDP | Směřování trhu | Pár USD/CAD | Kontrakce | Total | Rezistence | Infekce Covid | Ukazatel | Francie | Výborné vyhlídky | Dosáhnout zisku | FedEx | Nakupovat akcie | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Medvědí trh | Prognóza | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Histogram | FBI | Měnová politika Fedu | Představitelé ECB | Micron | Pákový efekt | Konec roku | Horší data | Výrobní sektor | Admirals | Tržní signály | Burzy | Kontrolovat rizika | NAHB | Meta Trader | Proražení | Raphael Bostic | NFLX | Podmínky na trhu | Elliott Management | AI | DAX | Zpřísňování měnové politiky | Hodnocení současné situace | Průměrná volatilita | Zpráva | Představitelé Fedu | Ekonomická aktivita | ISM pro sektor služeb | Pokles libry | Důvody k nákupu | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Sell pozice | Zasedání FOMC | Roční růst | Průmyslová výroba v Německu | Údaje ISM | Zpomalení ekonomického růstu | Čtvrtletní výsledky | Zvýšení sazeb | GBP/USD | Investovat | Dvojitý vrchol | Měnový pár EUR/USD | Nervozita | EUR/AUD | Nadšení | Nvidia Corp | MT5 | Tržní pohyby | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Akcie Bank of America | Cenové pohyby | Úroveň supportu | Aktivity v USA | Bydlení | McKinsey | Očekávání analytiků | Jestřábí postoj | Makrodata | Investoři | Disney | Dobré výsledky | Nejistoty | Investiční | Nejistota | AMD | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Krátké (short) pozice | Úrokové riziko | Den prezidentů | Index PPI | Obchodní plán | Kurz jenu | Nárůst ceny | JDE | Zisk | Budoucnost | Údaje o průmyslové výrobě | Bank of England | Předpověď akcií | Zveřejnění zprávy | Cenové výkyvy | Pohyby trhu | BP | Hold | Sestupný trend | Analýzy | Nejvýkonnější akcie | Data z amerického trhu práce | Poradenská společnost | Zasedání Evropské centrální banky | Propad | Projev šéfky ECB | Hlavní události | Tipranks | Zpráva o měnové politice | Evropské ekonomiky | Spotřebitelský sentiment | Výsledky společnosti | Akcie Mastercard | Strojové učení | Růstové akcie | Warren Buffett | S&P | Příjmy z obchodování | Ziskovosti společnosti | Obchodování | Signál k prodeji | Meta | Příležitosti k obchodování | ZEW | Negativní dopad | Covid | Rostoucí trend | Prezident | Zpomalující inflace | Růst inflace | Cena akcií společnosti | Apple | Investiční banka | Occidental Petroleum | 787 Dreamliner | Opatření | Dnešní data | Analýza transakcí | Pokračování rostoucího trendu | Příjmy z reklamy | Index cen domů | Nástroj | Kurz dolaru | Prodej elektromobilů | Výsledky | Ekonomické oživení | Zápis ze zasedání Fedu | Spoluředitel | Inflační tlaky | Minulá výkonnost | Bank of America | TIM | Silný dolar | Retracement | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Objem | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Významné události | Heiken Ashi | Cenné papíry a burzy | Akcie Palo Alto | iPhone | Regulátor | Průmyslová výroba | Zadlužení | Joachim Nagel | Cena eura | Nižší růst | Průraz | Deficit | Reakce trhu | Masivní nákupy | Hypotéky | Holubičí postoj | Změny na trhu | Úspory | Inflační očekávání v USA | Burze | Index výrobních cen | Třetí vlna | Vizualizace | Otevření obchodu | Program nákupu dluhopisů | Růst tržeb | Dnešní růst | Technické analýzy | Euro dnes | Neuspokojivé výsledky | Cloud computing | Obchodování s ropou | Přeprodané oblasti | Bank of Japan | Americké objednávky | Hospodaření bank | FAANG | Libra vůči dolaru | Dobrá data | Americké akcie | MetaTrader | Kongres | Divize | Cena akcií Netflixu | Pozitivní vliv | PANW | Index cen výrobců | Akcie Amazonu | Směřování trhů | Problémy | Výsledky HDP | Kov | Téma inflace | Trh | Komise | University of Michigan | Aktivita na trhu | HDP ve Spojeném království | Výkyvy | Výrazný růst | Střednědobé obchodování | Fed | Luis De Guindos | Korekce | Objem průmyslových zakázek | Nákup dolaru | Money management | Buffett | Downtrend | Zveřejnění výsledků | Sázení | Prezident Emmanuel Macron | Konkurenceschopnost | Uzavření trhů | Globální recese | Ceny akcií NIO | Posílení dolaru | Stock | ANO | Akcie Morgan Stanley | Americký trh | Akcie FAANG | Fibonacciho retracement | Microsoft | Trh dnes | USD/CHF | Příležitosti | Ceny v eurozóně | Dopad na cenu | Data z USA | SBUX | Společnost Tesla | Členové Fedu | PMI ve výrobě | Sell | Tlak na USD | Long pozice | Obchodní instrument | Kurz dolarů | Ekonomické problémy | Důvěra | Pravděpodobnost | Markets | Obchodování zlata | Bankovní akcie | Představenstvo | Oblast supportu | Akcie FedEx | Trendové linie | Objem obchodů | Makroekonomické zprávy | Pokles eura | Invest | Centrální banka | Andrew Bailey | Významné zprávy | Meta Platforms Inc | HDP | Čistý zisk | Odhadovaná cena | Jádrová inflace | Rizika | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Pokles dolaru | Spoluzakladatel | Nárůst objemů | Americká společnost | Nízká volatilita | Očekávaný růst | Kompozitní index | Pokračování trendu | Výrobní aktivita | Ekonomiky | Příležitost k prodeji | Rolování | Palo Alto | Rekordní maximum | Libra šterlinků | Předseda | Růstový potenciál | Vlna poklesu | Utahování měnové politiky | Růstový impuls | Klesající trend | Silná data | Podnikání | Centrální banky | GBP/CAD | Boeing | Buy pozice | HDP v USA | Dow Jones a S&P 500 | Příkaz | Intradenní obchodování | Technologické společnosti | Libra | Nakoupit akcie | CFD | Cena akcie | Životní úroveň | Take-Profit | Kótování | NATO | Obchodování Ulta Beauty | Prodeje domů | Dnešní údaje | Ztráta | Rostoucí ekonomické problémy | Šance | Další růst | Úrovně supportu | Facebook | EMA | Úroky | Situace na trhu | Cena | Investiční banky | Býčí trh | Silný trh | Air | Roční maximum | Ceny akcií | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ceny | Prudký pokles | CHF EUR | MetaTrader 5 | Obchodní aktivita | Cena akcií AMD | Nákupy dolaru | Rozhodnutí Bank of England | Pokles | Andy Jassy | Trade | Potenciální zisk | Začněte obchodovat | Poplatek | Americká ekonomika | NVDA | Meta Platforms | COVID-19 | Tokio | BoE Andrew Bailey | Tempo poklesu | Index cen | Čínská vláda | Příkaz stop-loss | Daně | Lídři | Pokles indexu | Prodejní signál | Momentum | Buy | Růst zisků | Zisky | Měnová intervence | Současné ceny | Signature Bank | Akcie Visa | Cisco Systems | Starbucks | Rizikový apetit | Pullback | Zvýšení ceny | Akciový trh | Růst cen | Rovnováha na trhu | RSI | Používání hotovosti | Společnosti Netflix | Výrobce čipů | Aktuální předpověď | GMT | Intervence Bank of Japan | Výhody na trhu | Pokles ekonomiky | Dynamika trhu | Akcie Starbucks | Zprávy z USA | Investiční poradenství | Line | Analytici z Wall Street | FT | TradingView | Průměrná mzda | Vysoké úrokové sazby | Hospodářský růst | Růst dolaru | Posílení eura | Odhodlání | Formace Inside Bar | Palo Alto Networks | USD/JPY | Bod | Guvernér japonské centrální banky | Shares | Reserve Bank of Australia | Falešné průrazy | Zápis ze zasedání ECB | OCI | Ziskovost | Sázet | Marže | Silná americká data | Americká seance | Mírná korekce | Alphabet | Vedení společnosti | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Zkušenosti | Největší banky | Emmanuel Macron | Karty | Delta Airlines | Signály | Boeing Co. | Statistiky | Peněžní zásoba | Změny ve vedení | Kurz | Strategie řízení | Uptrend | Pokles výnosů | Analýza EUR/USD | Chuť k riziku | Dnešní zprávy | Obchodování ropy | Medvědí scénář | Slabá čísla | Americké ministerstvo obrany | Důležité fundamenty | Akcie Delta Airlines | Výroba v Německu | AUD | Streamovací společnosti | Fibo | Citigroup | Index výdajů na osobní spotřebu | Zasedání ECB | Index výrobní aktivity | Týdenní zpráva | Recese | Kazuo Ueda | Ropný gigant | Báze | Výprodeje na akciových trzích | Chuť riskovat | Stimul | Britská ekonomika | Výhled na rok | Výrobní index | Silný americký dolar | Guvernér BoE | Obchodní rozhodnutí | Růstový trend | Inflace ve Spojeném království | Bilance | Tržby v eurozóně | Americké ekonomiky | Frank | Zisky společnosti | Pokles USD/JPY | Tchaj-wan | Akcie AMD | Home Depot (HD) | Dnešní zpráva | Údaje z USA | Washington | Ceny potravin | Obrat trendu | Index důvěry | Jak nakoupit akcie | Nákupní tlak | Úspěchy | Rostoucí inflace | Signál ke vstupu | Eskalace napětí | Výrazný pohyb | Sell Stop | Makroekonomické prostředí | Vlna výprodejů | Silicon Valley Bank | Maloobchodní tržby v USA | Rostoucí ceny | Trend | Sankce | Vstup na trh | Časový rámec | Míra inflace | Manufacturing | Spotřebitelská důvěra | Soukromý sektor | United Airlines | Objem objednávek | HDP Francie | Pokles cen zlata | Oblasti umělé inteligence | Fed index | Velký zisk | Indexy | Zvyšování sazeb | Oživení poptávky | Provize | Zpřísnění měnové politiky | Výrobní PMI | Průmysl | Očekávané výsledky | Tempo růstu | Bilance ECB | Bankovnictví | Čisté úrokové výnosy | Break-Even | Divergence | Úrokové sazby | Myšlenka | Varování | Obchodní aktivity | Peněžní zásoby | Americké trhy | Long | Rally | Recese v USA | Macron | Klíčový support | Spokojenost | Aktiva | Pokles inflace | Prodejní tlak | Vývoj na trhu | Akcie Home Depot | Podíl na trhu | Indikátory | Pokles cen | TikTok | Akcie Nvidia | Společnost Disney | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Xbox | Holubičí tón | Výsledky voleb | Tipy pro ropu | Tipy pro začátečníky | Jerome Powell | Počet akcií | Čínské akcie | Contracts for difference | Ministryně financí | Společnost BP | Sentix | 10 akcií | Politika centrálních bank | Indexy PMI | Ekonomický optimismus | Zisk na akcii (EPS) | Signál k nákupu | Špatné zprávy | ISM ve službách | Řetězce | Období nejistoty | Sentiment | Výsledek zasedání | Politika | Konkurence | Zvyšování úrokových sazeb | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Indikátor MACD | MAM | Plány společnosti | Nejnovější údaje o inflaci | Velká Británie | Růst libry | Další vývoj | CFD kontraktu | Vlastní akcie | Pokles průmyslové výroby | Členové bankovní rady | Objemy obchodů | Americké statistiky | Nálada | Nákupy | Obchodování se zlatem | Technologické akcie | Měnové politiky | Vliv na trh | Štěstí | Akcie Meta | Sentiment v USA | Ekonomika | Pohyb ceny | Ekonomická data | Výrobní index PMI | Dobrá zpráva | Zhodnocení | Ceny zlata | Opatření na snižování nákladů | Výhled | AUD/USD | Záporné úrokové sazby | Americké ministerstvo | Americký trh práce | Obchodní analýza | Tipy na obchodování zlata | Energetické společnosti | Propouštění | Zaměstnanci | Bankovní krize | Politika Fedu | Finanční trhy | Tipy pro DAX | Údaje o maloobchodních tržbách | Výsledek zasedání Fedu | Dobrý výsledek | Data o inflaci | Růst cen energií | Fondy | Cenové hladiny | AAPL | PMI za leden | New York | St. Louis | Čistá ztráta | Krize | NZD/CHF | Euro včera | Společnost Starbucks | Úrokové výnosy | Zpětný odkup akcií | Obchodování eura | Pokles poptávky | Investiční bankovnictví | Prezidentské volby | Nezaměstnanost | Trhy | Dolarový index | Indikátor CCI | Obchodní tipy pro zlato | Boj proti inflaci | Ukazatele | Úroková sazba | Generální ředitel | Burza | Provozní náklady | Ekonomický kalendář | Poradenství | Politici | Rozvoj | Akcie Boeing | Výprodeje | Rozhovor | Transakce | Volatility trhu | Březnová data | Měny | Sazba Fedu | Hladiny supportu | Volby | Pokles EUR/USD | Šance na pokles | Snížení úrokových sazeb | Růst nezaměstnanosti | Přístup k měnové politice | Inflace v Japonsku | Profitovat | Energie | Důležité zprávy | Sektor služeb v USA | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Značný pokles | Nezaměstnanosti v Německu | USDX | EUR/CHF | UNA | Dividendy | Měna | Pokles ekonomické aktivity | Údaje o HDP | Sazby | Ekonomické prognózy | Silný pokles | Cílové ceny | Pozice dolaru | Konsolidace | Pravidla obchodování | Akcie NIO | USD | Index podnikatelské aktivity | Bullish | Miliardy dolarů | Inside | Růst aktivity | Finanční trh | Růst poptávky | Nový trend | Snižování nákladů | Rozhodnutí centrální banky | Regulační orgán | Data z Německa | Překoupené oblasti | Nové prognózy | Huw Pill | Limitní příkazy | Člen bankovní rady | Ceny výrobců | Investování | Miliardy USD | Provozní marže | Nižší maxima | Makroekonomické události | Signál | EPS | ADP | Číst grafy | CPI v USA | Úbytek | Ocenění | Ropy | Úspěšné obchodování | Řízení rizik | NFIB | Laxman Narasimhan | Výdaje | Změny trendu | Medvědí trend | Hlediska technické analýzy | Společnost | Xilinx | Časové období | ESPN | Forbes | Obchodujte | Ocenění akcií | Zvýšení volatility | Akcie BP | Thomas Barkin | NIO Inc | Vysoká volatilita | Kurz britské libry | Cena akcií | Volatilita trhů | Špatná data | Volatilita | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Umělé inteligence | Britské měny | Tisková konference | Eura | Neúspěch | Obchodní signál | Banky | Očekávaný zisk | Gap | Růst | Obchodování EUR/USD | Ceny výrobců v USA | Příjmy | Pohyby cen | Propad ceny | Proti trendu | Obchodní model | Růst průmyslové výroby | Index | Pipy | Obchodování páru EUR/USD | Prodeje | Výrobce elektromobilů | Meziroční růst | Průmyslová produkce | Nákupní signál | Měnový pár | Cena libry | Dobrá čísla | Seance v USA | Zápis z lednového zasedání Fedu | Země eurozóny | Nárůst volatility | Analytik | Spekulovat | Herní divize | Konfederace | Tipy pro začínající | CRM | Posílení | Technická analýza | Na burze | Analýza | Stav americké ekonomiky | Obchodní tipy pro DAX | Rozhodování o obchodování | Ekonomické aktivity | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Počet zaměstnaných | Výrobní aktivita v USA | Inside Bar | Růst společnosti | Holubičí rétorika | Tempo hospodářského růstu | Akciové indexy | Býčí sentiment | Obchodní signály | Vybírání zisků | Web Trader | Cenové úrovně | Růst výrobních cen | Americký index | Čtvrtletní zisk | Umělé inteligence (AI) | CSCO | Advanced Micro Devices | CNBC | Zprávy o trhu | Spotřebitelský sentiment v USA | Události tohoto týdne | Christine Lagardeová | Sell Limit | Ulta Beauty | Bloomberg | Intervenovat | GBP | HDP Německa | CAD | Průzkum | Koupit akcie | FB | CCI | Propad ceny akcií | Prodej | Inflace | Boj s inflací | PMI pro sektor | Viceguvernérka | Zasedání Fedu | Ekonomický vývoj | Fiskální rok | XAU/USD | Reakce trhů | Nabídka | Ulta Beauty Inc | Statistiky z trhu práce | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Jim Cramer | Celkový trend | Management | Prezidentka ECB | Zprávy | Murray | Dolary | Výrazný pokles | Hospodářský výsledek | Silný růst | Vyhlídky | Předpověď | Ekonomický růst | Práce z domova | Denní minima | Míra | Marka | Pokračující pokles | Údaje | Hedgeové fondy | HDP eurozóny | Velikost obchodu | Výkonnost | Tlak medvědů | Pandemie koronaviru | Jednoduché tipy pro začátečníky | Špatné výsledky | Výsledky průzkumu | Cena akcií společnosti Meta | Mzda | Pokles HDP | Akcie leteckých společností | ONE | Instrument | Přehled | Americké měny | Posílení kurzu | Průzkumy | Růst spotřebitelských cen v USA | Michelle Bowmanová | Britské libry | Obchodování s akciemi | Hodnocení akcií | Tempo růstu spotřebitelských cen | Graf | Patrick Harker | Příkaz Stop | Short | Ekonomické události | Hráči na trhu | Odvětví | Pár EUR/USD | Rostoucí úrokové sazby | Zpráva o inflaci | Hospodaření | Zveřejněná data | Stavebnictví | Inflace v eurozóně | Nemovitosti | Index spotřebitelské důvěry | Růst eura | TIPS | Index spotřebitelských cen | Disney+ | Pokles ceny | Ekonomická situace | Obchody | CHF | Napětí na Ukrajině | Obchodní tipy pro ropu | HDP USA | Náhoda | Richmond | Americká data | Zvýšení úrokových sazeb | WebTrader | Snížení daní | Akcie Fedex | Mad Money | Pozornost | Platforms | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Automobilový průmysl | Finanční společnosti | Index CPI | Veřejný sektor | Další rozvoj | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | Prosincová inflace | Zdroj příjmů | Podpora | Růst spotřebitelských cen | Devizové intervence | Volatility | Obchodování jedním kliknutím | Makroekonomické údaje | MT4 | ECB dnes | Buy signály | HDP v eurozóně | Flat | Velké objemy | Trendová linie | Prodej dolaru | ECB | Tržní sentiment | Celkový sentiment | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Německo | Akcie společnosti Delta Airlines | Japonsko | Plány Fedu | Visa | Prudký růst inflace | Nejnovější údaje | Hotovost | Pokračování rally | Walmart | Makroekonomický kalendář | Směřování | Tržní situace | Viceprezident | Grafy | Nvidia | Japonská centrální banka | Vice | Překoupené zóny | Ceny komodit | CARA | Prognózy inflace | Směnný kurz | Elektromobily | Překážky | Jednoduché tipy | Analytici | Snižování úrokových sazeb | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Sentiment spotřebitelů | Produkty s pákovým efektem | Zamyšlení | Domácnosti | Takata | USA | Elliott | Americký dolar | Google | Situace | Vysoká inflace | Makro | Odhady ekonomů | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Evropská centrální banka | Aligator | Guvernér | Vybírat zisky | Jednání ECB | Počet žádostí o podporu | Platební bilance | Tržby | Žlutý kov | Snížení sazeb | Fortune | Investiční rozhodnutí | Time Line | Stagnace | Růst mezd | Řetězec | Psychologické úrovně | Světové centrální banky | Hladiny rezistence | Eurozóna | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Pin Bar | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Nejnovější zprávy | Indikátor | Ekonomické údaje | Inflační očekávání | Zboží dlouhodobé spotřeby | Velikost pozice | Měnová politika | Analytici Goldman Sachs | Růst ceny | Dluhopisy | Ekonomické vyhlídky | ISM | Sazby beze změny | Analytika | Pozornost trhu | Odraz ceny | Christopher Waller | Oficiální údaje | Poptávka | Trader | Banka Morgan Stanley | Medvědí potenciál | Semi | Zasedání Bank of England | Očekávání trhu | Čína | Obchodovat | Pomalý růst HDP | Růst HDP | Peking | Masato Kanda | Býčí potenciál | Covid v Číně | Tržní trend | Korekční fáze | Společnost Admirals | Nákup eura | Počasí | Jihokorejská společnost | Medvědi | Statistický úřad | Nákup libry | Klouzavý průměr | Výrobní aktivity | UTC | Statistiky z eurozóny | Dreamliner | Kalendář ekonomických událostí | Inflace ve Velké Británii | Akcie bank | ROCE | Spotřebitelské ceny | ABC | Velcí hráči | Ropa | Maloobchodní tržby | Akcie Apple | Pozornost obchodníků | Podnik | Podnikatelská aktivita | Nastavení měnové politiky | Index PMI | Slušný zisk | Optimismus | Obchodníci | Přehled výkonnosti | Poptávka po čipech | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Buy Stop | Index výdajů | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | JP Morgan | Christine Lagarde | Mark Zuckerberg | Obchod | Úroveň rezistence | Zlato | Ekonomové | Pokles nezaměstnanosti | Miliardy | HCOB | Zveřejnění zpráv | Payrolls | Spojené státy | Obchodní bilance | Silné inflační tlaky | Klesající trendová linie | Tolerance k riziku | SEC | USD/CAD | Ztráty dolaru | Celková inflace | Denní graf | Silicon Valley | Akcie Netflix | Obnovení růstu | ECB Christine Lagardeová | Advanced Micro Devices (AMD) | Odkup akcií | Rozhodování | Vyšší inflace | Tipy pro začínající obchodníky | Short pozice | Pandemie | Fundamentální pozadí | Úsilí | Výprodej | Risk | Falešný signál | Rizikový sentiment | Správa | Zpomalení růstu | Práce | Fundamenty | Aktivita v sektoru služeb | Začínající obchodníci | EU | Riziková aktiva | Směr trhu | Nakupovat | AMZN | Dna | Akcie Cisco | Komentáře Fedu | | Poptávka po dolaru | Aktuální situace | Potenciál poklesu | Výnosy | Inflační data | PMI ve službách | Maloobchodní prodej | Bilance zahraničního obchodu | Úspěch | Spekulanti | Ztráty | Býčí scénář | MasterCard | KPMG | Očekávání zisku | Cíle | Summit EU | Cena akcií NIO | Ekonomické indikátory | Home Depot | Oslabení | Dow Jones | Bezpečnost | Poptávky po dolaru | Ekonomické zprávy | Růst inflace v USA | FDX | Jak obchodovat s akciemi | Zprávy z Německa | Analýza indikátorů | Cílová cena | Obchodní podmínky | Jak koupit akcie | Výsledkové zprávy | Austan Goolsbee | Jak obchodovat | Odpovědnost | Letecká společnost | Banka | Intervence centrální banky | Trading | Salesforce (CRM) | Nákup dluhopisů | Objednávky | Příjmy domácností | Recese americké ekonomiky | Vyrovnat ztráty | Japonský jen | Širší trh | Cloud Computing | Kotace | Další pokles | Pokles zlata | Proražení rezistence | Žádosti o podporu | Akcie Micron | Tržby společnosti | Kupci | Obchodní myšlenka | Prodejní pozice | Zlepšení | Fibonacci | Deloitte | Obchodovat s akciemi | NZD | Akcie | Vzestupný trend | Nastavení Stop-Lossu | Plynová krize | Target | Signature | Sentiment trhu | Zisk na akcii | Podniky | Intervence japonské centrální banky | 5G | Wall Street | Býčí trend | Riziko | Pokles reálných mezd | Nasdaq | Nonfarm Payrolls | Společnost Meta | Rozhodnutí japonské centrální banky | Intradenní strategie | Odhady analytiků | Geopolitické napětí | Inflace v USA | Akcie Disney | Amazon | Americký HDP | Údaje o inflaci | Zemědělství | Sektor služeb | FOMC | Oblasti umělé inteligence (AI) | Hodnota britské libry | Průlom | Prodej eura | Statistika | Výraznější pokles | Pozice | Mzdy | Výprodej na akciovém trhu | Maloobchodní tržby v eurozóně | Netflix | Británie | Umělá inteligence | Tesla | Prohlášení | CPI v eurozóně | COT
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Obchodní systém
Obchodní systém alfAlgo
Obchodní systém brokera
Obchodní systém CCI a EMA
Obchodní systémy
Obchodní systémy a strategie
Obchodní systémy forex
Obchodní tajemství
Obchodní technika
Obchodní terminál

Následující klíčová slova

Obchodní tipy pro DAX
Obchodní tipy pro pár EUR/USD
Obchodní tipy pro pár GBP/USD
Obchodní tipy pro ropu
Obchodní tipy pro zlato
Obchodní transakce
Obchodní trendy
Obchodní třenice
Obchodní týden
Obchodní účet
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple trading AI
Potvrďte prosím... Zavřít