Komoditní index

Gross: Svět je nebezpečně blízko deflace
09.08.2015 Světová ekonomika se pohybuje nebezpečně blízko deflaci, tedy všeobecnému poklesu cen, domnívá se respektovaný americký investor Bill Gross. Poukazuje hlavně na hluboký pokles cen komodit. "Jakmile se objeví náznak deflace, situace se zvrátí a začne se vyvíjet špatným směrem," řekl Gross rozhlasovému servisu agentury Bloomberg.

Do kdy může klesat cena ropy?
06.08.2015 Někteří obhájci růstu ceny ropy tvrdili, že nižší cena této komodity oživí poptávku po černém zlatě, které je vstupní surovinou v mnoha výrobních procesech. Zlevní se přeprava zboží a motoristé se v létě vydají na dlouhé výlety. Nicméně škrt přes rozpočet přinesla Čína, největší světový odběratel komodit. Výpadek poptávky čínské ekonomiky, způsoben slabším ekonomickým růstem nejsou schopny nahradit vyspělé ekonomiky, ani takzvané rozvíjející se ekonomiky. Komoditní index proto za poslední rok oslabil přes 36 procent. Navíc aktuální akciový výprodej podkopává důvěryhodnost čínské ekonomiky, což se může brzy projevit v indikátorech spotřebitelské a podnikatelské důvěry a následně pak v číslech maloobchodních prodejů a průmyslové výroby.

Týdenní shrnutí v kostce: Komodity zůstávají pod tlakem, akcie hledaly směr a dolar předvedl páteční veletoč
31.07.2015 Týden nabitý fundamenty přinesl důležité impulsy na finanční trhy. Byli jsme svědky docela zajímavých obratů, ale čast...

Komoditní index Bloombergu padl na 13 leté minimum, nedaří se celému spektru komodit
21.07.2015 "Long" komoditní pozice procházejí těžkými časy. Bloomberg komoditní index (BCI) včera klesl na nejnižší hodnoty od roku 2002. Dostal se až na 96,07 bodů. V posledních měsících už byl překonán pád na komoditních trzích, který byl důsledkem hospodářské krize 2008 - 2009. Komoditní index BCI klesá s přestávkami už od roku 2011, kdy dosáhl pokrizových maxim na úrovni 175,42 bodů.

Čína musí jednat, pokud chce odvrátit politickou krizi
10.07.2015 Náš postoj k potenciálu čínské ekonomiky je již dlouho skeptický a skutečnost, že předpovídáme nižší růst, než na jakém se shoduje většina, tyto pochyby odráží. Uprostřed chaosu, který v současné době v Číně propuká, je naprosto jasná jedna věc – čínská ekonomika musí přejít na systém orientovaný na poptávku, který se více přiblíží západnímu modelu, neboť na růst poháněný investicemi se už dále spoléhat nemůže.

Makro: Index předstihových ukazatelů japonské ekonomiky zůstal v lednu téměř stabilní
06.03.2015 V lednu index předstihových ukazatelů japonské ekonomiky víceméně stagnoval a současný index se druhý měsíc za se...

Makro: Index předstihových ukazatelů japonské ekonomiky zůstal v lednu téměř stabilní
06.03.2015 V lednu index předstihových ukazatelů japonské ekonomiky víceméně stagnoval a současný index se druhý měsíc za se...

Nákup evropských státních dluhopisů dostal zelenou, Draghi slibuje QE, komodity dále pod prodejním tlakem; analýza EUR/USD, EUR/GBP, ZLATA (pinbar)
14.01.2015 Výprodej na komoditním trhu pokračuje. Cena mědi se propadla na 6letá minima (2,4223), stejně jako cena železné r...

Nákup evropských státních dluhopisů dostal zelenou, Draghi slibuje QE, komodity dále pod prodejním tlakem; analýza EUR/USD, EUR/GBP, ZLATA
14.01.2015
Výprodej na komoditním trhu pokračuje. Cena mědi se propadla na 6letá minima, stejně jako cena železné rudy, což ...

Vzácné kovy vzdorují současnému trendu, zatímco sužovaná ropa otřásá komoditním sektorem
18.12.2014 Propadající se ceny ropy i nadále udávají tón v komoditním sektoru. Vzácné kovy jdou proti trendu a nabývají na lesku....

Hojné zásoby, slabý ekonomický růst a silný dolar srazily komodity na kolena
10.12.2014 Komoditní index Bloomberg se propadl na nejnižší hodnotu za posledních pět a půl let. Ceny americké ropy WTI i severomořské ropy Brent se poté, co OPEC odmítla zahaájit ofenzívu, i nadále pohybují v oblasti medvědího trhu. Na ropných trzích nyní producenti svádí novou bitvu o udržení svého podílu na trhu.

Které měny získávají na poklesu cen komodit?
03.12.2014 Dnes se v rámci fundamentální analýzy podíváme na měny rozvíjejících se trhů (emerging markets) a spojíme si jejich vývoj a vyhlídky s aktuálně žhavým tématem - poklesem cen komodit.

Týdenní zpráva z komoditních trhů: Ceny energií se pod tlakem dodávek řítí dolů
10.10.2014 Očekávání dalšího výrazného růstu dolaru zahnalo komodity do defenzívy. Energetický sektor dostal další zásah – ceny ...

Rostoucí dodávky a pomalý ekonomický růst oslabují podporu u komodit
18.09.2014 Ceny komodit klesají v souvislosti s pokračujícím navyšováním dodávek. Zinek zažil největší týdenní propad za poslední dva roky, poptávka po energetických komoditách rovněž polevuje.

Posilující dolar působí komoditám těžkosti
11.09.2014 Ceny komodit byly negativně zasaženy posilujícím dolarem a oznámením Evropské centrální banky. Ceny futures kontraktů ...

Krize na Ukrajině pomohla cenám pšenice a evropského plynu, naopak kovům se nedaří
04.09.2014 Průmyslové kovy trpí v důsledku eskalace ukrajinské krize. Ropná produkce v Libyi stoupá, situace je však i nadále nes...

Cesty průmyslových a vzácných kovů se rozdělily
29.08.2014 Zisky u průmyslových kovů pomohly vykompenzovat ztráty, které utrpěly vzácné kovy a zemědělský sektor. Cena ropy je i nadále pod tlakem v důsledku rostoucích dodávek. Zlatu se do cesty postavily posilující dolar, rostoucí akcie a výnosy dluhopisů.

S klesajícími cenami potravin se komodity vrátily opět tam, kde byly
22.08.2014 Komodity ve svém výkonu letos opět stagnují v souvislosti s poklesem cen u potravin. Oslabená ropa možná nakonec přiměje země z kartelu OPEC, aby na situaci zareagovaly. Zlato těžilo podporu z klesajících výnosů dluhopisů, nyní se však poohlíží po dalším impulzu.

Po žalostném červenci komodity opět ožívají díky eskalujícímu geopolitickému napětí
12.08.2014 Geopolitické konflikty přispěly k růstu cen v oblasti energetiky a vzácných kovů. Cena pšenice obchodované na chicagské burze (CBOT) prudce vzrostla, a to i přes očekávání rekordní celosvětové úrody. Situace na trhu s ropou je rozpolcená – očekávání hojných dodávek na straně jedné, geopolitické napětí na straně druhé.

Komoditní RSI: Co frčí a co ne?
11.08.2014 Komodity se v červenci propadly o téměř 5 %, což je největší propad od června 2013. Cena americké ropy WTI se za posledních několik týdnů propadla o 10 dolarů za barel. Cenu cukru i nadále tlačí dolů očekávání rekordní úrody v Brazílii.

Ceny ropy klesají, zlato se drží i přes optimistické zprávy z americké ekonomiky
10.07.2014 Komoditní index Bloomberg (Bloomberg Commodity Index) se již druhý týden v řadě propadá. Ceny ropy jdou dolů v souvislosti s tím, jak polevují obavy ohledně situace v Iráku, a s tím, jak se Libye chystá na obnovení svého vývozu. Vyhlídky na rekordní úrodu kukuřice a sójových bobů v USA tlačí ceny těchto komodit dolů.

Napjatá situace v Iráku vyvolává obavy, že ceny ropy vyletí opět nahoru
16.06.2014 Komodity, a to napříč různými sektory, mají za sebou hektický týden. Největší podíl na tom bezpochyby má eskalující na...

Komoditní investoři v květnu prodávali. Bude červen opět vhodnou dobou pro nákup?
06.06.2014 Komoditní index DJ-UBS má za sebou první měsíc výprodeje od loňského listopadu. Zemědělský sektor totiž musel umazat něco ze svých vysokých...

Ropa reaguje na sezonní oživení poptávky růstem. Za to zlato je pořád jako na houpačce
26.05.2014 Propad komoditního indexu DJ je zřejmě u konce. Kovy z platinové skupiny svým výkonem zastínily zlato i stříbro. Sójové boby a kukuřice/pšenice se vyvíjely naprosto odlišně.

Rally na komoditách kvůli celkovému oslabení zpomalila, zejména u kovů
05.05.2014 Konec týdne byl ke komoditám poprvé za posledních šest týdnů nevlídný. Průmyslové kovy zasáhlo klopýtnutí čínské ekono...

Komoditám prospívá posedlost počasím i současná situace na Ukrajině
28.04.2014 Zatímco pokračující rozbroje na Ukrajině vyhnaly v minulém týdnu nahoru cenu některých komodit, konkrétně ropy, zlata a pšenice, obavy o vývoj počasí zase poskytují podporu zemědělskému sektoru.

Komodity míří vzhůru, zatímco akciové trhy ztrácejí sílu
14.04.2014 Komodity hlásí zisky už třetí týden v řadě. Komoditní index DJ-UBS dosáhl 12měsíčního maxima. Celkový počet čistých dlouhých futures pozic se prudce navýšil na 131,4 miliardy dolarů.

Duben měsíc komodit neboli sezónnost a komoditní měny
10.04.2014 V případě, že zvažujete koupi komoditních měn, mezi něž se řadí australský, kanadský a novozélandský dolar, tak byste váš jarní nákup neměli zbytečně odkládat. Měsíc duben je totiž za posledních 10 let obdobím, kdy mají tyto měny nejlepší výkonnost. Pro upřesnění, pojmenování komoditní měny je odvozeno od charakteristického znaku hospodářství zemí, jimž tyto měny přísluší, kterým je vysoká závislost národní ekonomiky právě na exportu komodit.

Cenami ropy Brent hýbou spekulace o dohodě znesvářených stran v Libyi. Zlato se naopak drží svého ustáleného rozpětí
07.04.2014 Energetický sektor kvůli vyhlídkám obnovení dodávek ropy z Libye oslabil. Platina se vzpamatovala z březnových ztrát. Sójové boby a kukuřice rostou, pomohly jim příznivé klíčové zprávy ze zemědělského sektoru.

Komodity mají za sebou těžký týden. Ovšem zlatu pomáhá zlatý kříž
25.03.2014 Letošní rally na komoditách ztrácí momentum. Riziko spojené se situací na Ukrajině nahrává zlatu, ropě a zemnímu plyn. “Jestřábí? postoj výboru FOMC dále podkopává cenu zlata.

Komodity v březnu nejspíše nezopakují vynikající únorový výkon
03.03.2014 Únor přinesl komoditám výborné výsledky. Širší komoditní index DJ-UBS si připsal více než 5 procent, což bylo dokonce více, než u indexu amerických akcií S&P 500. Ten přitom dosáhl nových rekordních maxim a podařilo se mu jít opačným směrem, než se vyvíjely výnosy dluhopisů a makroekonomická data. Za dobrými výkony komodit stály především následující faktory:

Lednový růst komodit je v ohrožení
13.01.2014 Ole Hansen, hlavní komoditní stratég Saxo Bank Vstup do roku 2014 se komoditám příliš nevydařil. Komoditní index DJ-UB...

Americké úřady opět fungují, cena zlata se vrátila k normálu
21.10.2013 Ole Hansen, hlavní komoditní stratég Saxo Bank - Spojené státy na poslední chvíli odvrátily svůj pád z útesu. Jenže řeše...

Americká výsledková sezóna: Které banky překvapí, komodity černým koněm?
08.10.2013 Alcoa dnes po závěru amerického obchodování zahájí hlavní výsledkovou sezónu za třetí čtvrtletí roku, kterou dva týdny...

Komodity: Cena zlata se propadla hluboko pod 1300 dolarů za unci po zasedání FOMC
21.06.2013 Cena zlata poprvé po dvou a půl letech klesla pod hladinu 1300 dolarů za trojskou unci, v reakci na plán stažení mimoř...

Ropa posílila, zlato oslabilo a měkké komodity si vedly smíšeně. Nejlíp se dařilo akciím.
28.01.2013 Ochota k nákupu rizikových aktiv se ruku v ruce s očekávaným ozdravením světové ekonomiky zvyšuje. A právě to pomáhá komoditám. Pro příklad – v lednu táhla energetický sektor nahoru ropa, která zaznamenala velmi silné zisky. Svou roli přitom sehrála i lepší ekonomická data z motoru evropské ekonomiky, tedy Německa, dále i pokračování kvantitativního uvolňování ze strany Japonska a odklad jednání o výši amerického dluhového stropu spolu se slabším dolarem.

Makro: Předstihový ukazatel japonské ekonomiky v listopadu poklesl
22.01.2013 Index předstihových ukazatelů japonské ekonomiky v listopadu poklesl a zůstal od počátku druhého čtvrtletí v sestupném...

Jaké je složení komoditních indexů?
25.12.2012 Investoři do komodit mají za sebou další těžký rok. Výkonnost tří hlavních sektorů, tedy kovů, energetiky a zemědělství, měla totiž velké výkyvy. Podívejme jak si vedly hlavní komoditní indexy v roce 2012 a co způsobilo jejich rozdílnou výkonnost.

Brent přešlapuje na místě, zemní plyn prudce roste, měď se stabilizovala a palladium září
19.11.2012 Na většině finančních trhů teď určuje směr hlavně rostoucí riziko, způsobené zhoršeným výhledem růstu světové ekonomiky. V centru pozornosti jsou přetrvávající obavy o schopnost amerického prezidenta dohodnout se s Kongresem na řešení fiskálního útesu. Pokud se nedohodnou do 1. ledna, tak hrozí, že se ekonomika vrátí do recese. A to nejen ta americká, ale i ostatní ekonomiky po celém světě. Během uplynulého týdne propadl širší index amerických akcií S&P 500 na svá tříměsíční minima a dolar naopak proti ostatním měnám posílil.

Po odeznění hurikánu Sandy obracejí komoditní trhy pozornost k americkým volbám
06.11.2012 Ole Hansen, Head of Commodity Strategy, Saxo Bank - Finanční a komoditní trhy se budou v následujících týdne...

Komodity díky zemědělskému sektoru posílily
23.10.2012 Makroekonomický výhled potvrzuje stabilizaci dat ze Spojených států, především pak trhu s bydlením, který se začíná mírně vzpamatovávat.

Komodity navzdory QE3 zlevnily. Nejhůře na tom byla energetika a zemědělství
24.09.2012 Komodity během minulého týdne vesměs klesaly, a to i přes další rundu peněz od amerického Fedu a Japonské centrální banky (BoJ).

Komoditám pomohly k růstu špatné zprávy
10.09.2012 Minulý týden se ceny komodit většinou dostaly nahoru a naopak klesl dolar. Důvodem byly dvě velké rizikové události: nejdříve zasedání ECB a pak měsíční statistika o americké nezaměstnanosti. A zatímco ECB v zásadě nepřišla s ničím neočekávaným (opět nakoupí dluhopisy problémových zemí), americký trh práce se ukázal v horší kondici, než se čekalo. Což jen opět dokazuje, že špatné zprávy jsou pro trhy vlastně dobré, protože pomáhají zvyšovat očekávání o oznámení dalšího stimulu ze strany Federálního výboru pro volný trh (FOMC). Konkrétně na zasedání, které se koná už 13. září.

Komodity posílily, brzdí je ale silný dolar
09.07.2012
Ole Hansen,
komoditní stratég Saxo Bank
Poslední summit EU
poskytl trhům úlevu. Rally ovšem trvala jen obvyklýc...

Komodity posílily, brzdí je ale silný dolar
09.07.2012 Ole Hansen, komoditní stratég Saxo BankPoslední summit EU poskytl trhům úlevu. Rally ovšem trvala jen obvyklých 48 hod...

Komodity posílily, brzdí je ale silný dolar
09.07.2012 Ole Hansen, komoditní stratég Saxo BankPoslední summit EU poskytl trhům úlevu. Rally ovšem trvala jen obvyklých 48 hod...

Komodity posílily, brzdí je ale silný dolar
09.07.2012 Ole Hansen, komoditní stratég Saxo BankPoslední summit EU poskytl trhům úlevu. Rally ovšem trvala jen obvyklých 48 hod...

Komodity posílily, brzdí je ale silný dolar
09.07.2012 Poslední summit EU poskytl trhům úlevu. Rally ovšem trvala jen obvyklých 48 hodin. A to než si trhy uvědomily, že byly sice představeny plány na podporu ekonomiky, ale jeho provedení má několik háčků. Investory nepřesvědčilo ani překvapivé snížení sazeb v Číně, které zřejmě nebude dostatečným stimulem na podporu ekonomiky největšího světového odběratele komodit. V důsledku toho se euro opět vezlo na vlně výprodejů, ke které částečně napomohla Evropská centrální banka, když snížila svou základní úrokovou sazbu na 0,75 procenta. Navíc výnosy německý dvouletých dluhopisů spadly až pod nulovou hranici.

Zlato vzlétlo, ale po Bernankeho slovech opět padalo k zemi
11.06.2012 Ole S. Hansen, komoditní stratég Saxo BankKomoditní trhy se minulý týden pokoušel vzpamatovat ze svého slabého květnov...

Zlato vzlétlo, ale po Bernankeho slovech opět padalo k zemi
11.06.2012 Ole S. Hansen, komoditní stratég Saxo BankKomoditní trhy se minulý týden pokoušel vzpamatovat ze svého slabého květnov...

Zlato vzlétlo, ale po Bernankeho slovech opět padalo k zemi
11.06.2012
Ole S. Hansen,
komoditní stratég Saxo Bank
Komoditní trhy se minulý týden pokoušel vzpamatovat ze
svého slabého k...

Zlato vzlétlo, ale po Bernankeho slovech opět padalo k zemi
11.06.2012 Komoditní trhy se minulý týden pokoušel vzpamatovat ze svého slabého květnového výkonu. Zpočátku jim pomáhaly obnovené spekulace o dalším stimulu ze strany amerického FEDu, které se objevily po slabém reportu práce z 1. června. Zlato vyskočilo nejvíce za několik uplynulých let, aby zažilo po slovech šéfa FEDu Bena Bernankeho, který další opatření odmítl, největší propad za dva měsíce.

Zlato vzlétlo, ale po Bernankeho slovech opět padalo k zemi
11.06.2012 Ole S. Hansen, komoditní stratég Saxo BankKomoditní trhy se minulý týden pokoušel vzpamatovat ze svého slabého květnov...

Slabá týdenní data odstartovala mini korekci
27.03.2012 Komoditní sektor má za sebou nejhorší týden od prosince, protože korekce zasáhla po horších průmyslových datech z Číny a Evropy většinu trhů. Navíc se přidala snaha zastavit další růst ceny ropy. Komoditní index DJ-USB ztratil téměř dvě procenta, protože většina komodit s vyjímkou pár zemědělských ztrácela. Nejvíce postižený byl sektor základních kovů díky známkám čínského zpomalení, následoval zemědělský sektor, kde došlo před dvěma důležitými reporty k vybírání zisků.

Zlato doplatilo na konec kvantitativního uvolňování. Ropa před korekcí?
20.03.2012 Celý uplynulý týden pokračovaly akcie v růstu, protože americká ekonomická data se nadále zlepšují. Dolar nezaznamenal téměř žádnou změnu a obchoduje se do strany. Komoditní index DJ-USB zůstal beze změny, zemědělský sektor si připsal výrazné zisky především díky cukru a sojovým bobům. Vzácné kovy ztratily podporu ve formě kvantitativního uvolňování a platina poprvé po šesti měsících překonala zlato. Lehké prodeje zasáhly energetický sektor díky řečem o uvolnění strategických rezerv.

Makro: Předstihový ukazatel japonské ekonomiky rostl v lednu pomaleji
16.03.2012 Index předstihových ukazatelů japonské ekonomiky rostl v lednu pomaleji, ale udr...

Ropa a zlato ženou komodity výše
27.02.2012 Napětí na Středním východě, slabší dolar, dostupné peníze za nulové sazby a rostoucí akciové trhy pomohly minulý týden komoditám k zisku. Komoditní index DJ-USB přidal 2,4 procenta. Dařilo se všem sektorům, nejvíce k zisku přispěly vzácné kovy, zatímco zemědělské komodity a průmyslové kovy zůstaly pozadu. Dolar oslabil, zejména proti euru po té, co Řecko obdrželo záchranný balíček.

Končí éra dluhopisů a začíná doba akcií
08.11.2011 Stará otřepaná pravda říká, že akcie si vždy vedou lépe než dluhopisy. Alespoň j...

18.10. Přemíra pesimizmu se vytrácí
18.10.2011 Ole S. Hansen, komoditní stratég Saxo BankDramatická rally na rizikových aktivec...

Komodity jako indikátor: Globální ekonomika zpomaluje, Evropa na hraně recese
27.09.2011 Množí se důkazy zpomalování globální ekonomiky. Přestože na další recesi to stále nevypadá, můžeme se tímto směrem pohybovat. Na svém blogu to uvedl Ed Yardeni. Jeho oblíbeným indikátorem globální ekonomické aktivity je komoditní index CRB Raw Industrials, jehož vývoj se mu nelíbí. Index se totiž minulý týden propadl o 4,3 %, v čele propadu stály průmyslové kovy. Jeho hodnota se však stále nachází 3,4 % nad úrovní předchozího cyklického maxima dosaženého v dubnu 2008 a 17,3 % nad minimem dosaženým v únoru minulého roku. Tam podle Yardeniho pravděpodobně najde úroveň podpory. Graf ukazuje vývoj indexů CRB Raw Industrials a S&P 500 Transportation Index, mezi nimiž panuje vysoká korelace:
Související klíčová slova:
Fibo | Burze | Index Bloomberg Barclays | Ekonomické problémy | Gate | Problémy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | HSBC | Deficit veřejných financí | Cena platiny | Vládní dluhopisy | Refinitiv | Největší obchodník s ropou | EUR | Zkušenosti | China Three Gorges Group | Cenová hladina | Světové akcie | Alphabet | Australská centrální banka | Akciové trhy | Ropný gigant | Exporty | Berkshire Hathaway | Tempo růstu | Rolování | Spolkový statistický úřad | Pfizer | Obchodník | Zdražuje zlato | Zpracovatelský sektor | Veřejné finance | Akcie americké finanční společnosti | Řecko | Pegas Nonwovens | Index vládních dluhopisů | Tuzemský průmysl | Rozkolísaný | Akciový index | Komoditní index Bloombergu | Trend | Bank of Japan | Brexit | Širší index amerických akcií S&P 500 | Mezinárodní měnový fond | Statistiky | Přikoupení | Investiční banky | Korelace | Gold.plus Martin Stránský | Řešení sporů | Vývoj ceny hliníku | Dow Jones Industrial | Společnost Berkshire Hathaway | Aktiva | Citigroup | Závislost | Bezpečné útočiště | Michala Moravcová | Meziroční míra inflace v eurozóně | Futures kontrakt | Konsolidace | Organizace zemí vyvážejících ropu | Střední Evropa | Evropská komise | Investing | CECEEUR | Index strachu | Unce zlata | Nikl | P/S | Podíl majetku | Zasedání ECB | Komunita | FTSE MIB | Výnosy dluhopisů | Oživení v Číně | Index PX | Ruské invaze na Ukrajinu | Analýzy | Rozpočet EU | Financial Times | Podnikové investice | Pravděpodobnost | Tuzemská ekonomika | Lagardeová | ČSOB Asset Management | Dříví | Dění na trzích | Investment Management | Uvalené sankce | Měny emerging markets | Exchange | Ceny surových diamantů | Fond obnovy | Cena pšenice | Výkyvy | Krize eurozóny | FAO | Vývoj amerického dolaru | Posilování dolaru | Globální dluhopisové trhy | Český statistický úřad | Goldman Sachs | Index akcií | Makroekonomické zprávy | Deflace | Nová data | Německý DAX | Měsíčník finančních trhů | Conseq Funds investiční společnost | Geopolitické napětí | Saúdská Arábie | Strach | Ropný benchmark WTI | Analytik společnosti XTB | CZK | Propad cen | Nezaměstnanost v Česku | Cena zlata | Průměrná úroková sazba | Zhodnocování měny | Snížení cen | Burza | Kapitalismus | Analytický tým | Burzovní ceny ropy | Zpomalení globálního růstu | Růst zaměstnanosti | Rekordní zisk | Hlavní události | Americký akciový index | Novozélandský dolar | Pokles dolaru | Základní úrokové sazby | Rostoucí inflace | Bloomberg Commodity Index | USD/INR | Gold | Kurz čínské měny | WTO | Nákupy centrálních bank | Náklady na zajištění | Zvýšení základní úrokové sazby | Černé pondělí | Zlato a stříbro | Aktuální klíčová rizika | Investiční analytik | Danske Bank | Vývoj na trzích | Americký prezident | Růst cen | Ředitel internetového obchodu Amazon.com | Americké ministerstvo financí | ROE | Rezervní měna | New York | Pandemie COVID-19 | Futures kontrakty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj ceny zemního plynu | Commodity futures | Norská vláda | Rubl | Bohatí | Bill Gross | Velcí investoři | Bloomberg komoditní index | Trojúhelníkové formace | Akcie automobilek | EIA | Inflace | Dolarový index | Vývoj měnového páru | Nižší ceny | NZD/USD | Investice do infrastruktury | Investment management | Události tohoto týdne | Česká měna | Ceny cukru | Pozitivní sentiment | Nezaměstnanost | Obchodní seance | Michal Stupavský | Analytický tým FXstreet.cz | Výrazný růst | xStation | Kanadský dolar | Dluhopisový král | Index volatility VIX | Graf | Jeff Bezos | Utahování měnové politiky | Těžba ropy z břidlic | Zasedání Evropské centrální banky | ČSOB | Výhled | Vývoj komoditního indexu | ČSÚ | Příkaz | Cena hliníku | Ceny aktiv | Podnikání | Nejvyšší produkce | Guvernér Fedu | YTD | Vakcinace | Evropská měna | Centrální banky | Zpráva | Zvyšování sazeb | Philip Morris | Platina | Německý export | Výkyvy počasí | Typ ropy | Summit EU | Dobré výsledky | Moderna | Celková inflace | EFSF | Růst úroků | Nepřízeň počasí | Výsledky průzkumu | Komoditní měny | Globální akciové valuace | Invesco | Prodej elektromobilů | Sankce | Zveřejněná data | Ceny elektřiny | Dolary | Ovládnutí Grónska | Vývoj ceny ropy Brent | Hedžové fondy | Globální ekonomiky | Nabídka | Krach na burze | Washington | Ruby Equity | Jestřábí Fed | Spotřebitelské inflace | Handelsblatt | Výprodeje | Ceny hliníku | Reserve Bank of Australia | Mezinárodní finanční instituce | Richard Kozul-Wright | Zpomalení globální ekonomiky | Dovoz ropy | Guvernér japonské centrální banky | Akcie v Indii | Dluhopisový fond | Kontrakt na burze | Komoditní index londýnské burzy | Výkonnost dolaru vůči koši hlavních světových měn | Kurz novozélandského dolaru | Ceny na čerpacích stanicích | Edelman | TD Securities | Polská centrální banka | Ekonomiky | Durace | Odhodlání | Donald Trump | Suroviny | CISCO | Země OPEC | Čínský jüan | Volatilita | Poplatek | Maďarsko | Členové bankovní rady | Pandemie koronaviru | Průmyslová produkce | ÚRS | Turecký statistický úřad | Cena železné rudy | Warranty | Cenové hladiny | HDP Číny | Investiční firmy | Oslabení jüanu | Commodities | Bydlení | P/E | Index agentury Bloomberg | Zveřejněné údaje | Peníze | Bill Gates | Trpělivost | Brent | Momentum | Komoditní sektor | Ceny palladia | Politika | Americké prezidentské volby | Exxon Mobil | HUF/EUR | Stimul | Charles Schwab Corp | Jüan | NIKL (NICKEL) | Očekávání | Daňové úlevy | Australská měna | Malé podniky | Roční zhodnocení | Zpomalení čínské ekonomiky | Evropské burzy | Palladium | Milánský FTSE MIB | Vybírání zisků | Výhled na rok | Ratingová agentura | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Vyšší výnosy | Růst globální ekonomiky | Zvýšení sazeb | Stimulační politika | Alza.cz | Výkonnost pražské burzy | Prodeje akcií | Boom | Ozvěny trhu | Průmysl | Války na Ukrajině | Cena Brentu | Deprese | Rozdíl mezi WTI a Brentem | Vývoj ceny ropy WTI | Invaze na Ukrajinu | Nakupovat akcie | Janus Capital | Majetek | Polská centrální banka (NBP) | Financovat | Obchodník s ropou Vitol | Statoil | Kukuřice na chicagské burze | Cena pšenice v Evropě | Cena elektřiny | Zásoby ropy | Ekonomické zpomalení | Uvolnění měnové politiky | Fed Funds Rate | Hedgeové fondy | Saxo | index CECEEUR | Janet Yellenová | CZK/EUR | Sucho v Brazílii | Nákupy | Růst | Americký index | Americké HDP | Itálie | Výpadky | EUR/CZK | Americká lehká ropa | Program kvantitativního uvolňování | Opatření centrálních bank | Míra inflace v Turecku | Válka | Akcie firmy | Nový rekord | Vývoj ceny kakaa | Jednání FOMC | Charles Schwab | Bilion | Prognóza | Rusko a Ukrajina | Výnosová křivka | Měnový pár USD/JPY | Investovaný kapitál | Nálada investorů | Asset management | Situace na Blízkém východě | Obligace | Roční míra inflace | Trh práce | Mercedes | Aktuální kurzy měn | Ask | Hrozba | Káva Arabica | Ceny evropského plynu | Štěpán Hájek | Počet nezaměstnaných | Země EU | Ceny dluhopisů | Velká Británie | Evropské ekonomiky | Obchodníci | Technologické akcie | Slabý americký dolar | Ropný trh | Volatility | Long | Výhled pro Evropu | Bankovní vzdělání | Kontrakty | Ruby Equity Investment | Ropné společnosti | Evropská inflace | Lira | Koruna posílila | Geopolitická rizika | Supreme Edition | Investiční portfolio | Zasedání centrálních bank | AUD | Globální finanční krize | Dřevo | DJIA | Inflace v eurozóně | Investiční výhled | Ed Yardeni | Oslabování koruny | Evropský statistický úřad Eurostat | S&P500 | Opatření | Meziroční růst | Commodity Futures Trading Commission | Covid | Oslabení eura | Ruský vývoz plynu | Turecko | Objednávky | Trh | Latinská Amerika | Poměr PE | MSCI | Vývoj ceny plynu | Riziková averze | Ruský prezident | Míra zadlužení | Dollar Index | Open | Koruna | Hormuzský průliv | Cenový boom | Ceny plynu | The Washington Post | Index | Měny rozvíjejících se ekonomik | Studie | Futures | Měď | Vlastní jmění | Zbyněk Stanjura | SaxoStrats | Zpomalení v Číně | Elektřina | MMF | Americká centrální banka | Vývoj ceny stříbra | Eura | Komise | Nejistoty | Finanční televize | Bílý dům | Kapitál | Ropa Brent | Posílení | Devalvace | Agentura Reuters | Obiloviny | Skupina OPEC+ | Společnosti | Golden Gate Pavel Ryba | Klíčové události ve světě | Ministerstvo obchodu | Průzkum společnosti | Rekordní ceny | Česká zbrojovka | S&P | Ranní zpráva z akciového trhu | Cena elektřiny na burze | Investment grade | Americké ministerstvo obchodu | Unie | Vice | Výnosové křivky | Investice do zlata | Důvěra investorů | Texaská ropa WTI | Maloobchodní tržby | Analytik investiční společnosti | Investiční portfolia | Sázky | Kurz dolaru | Narušení dodávek | Akciové indexy | Výrazné ztráty | Inflace v Turecku | Akcie na rozvíjejících se trzích | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Ropné zásoby | Tržní podmínky | Domácnosti | Fundamentální zprávy | Finanční společnosti | Americké státní dluhopisy | Úroda | Wall Street Journal | Ocel | Dodávky ropy | Globální poptávka | IEA | Anglie | Podnikatelé | Akcie Volkswagen | Investiční horizont | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Nová prognóza | EUR/MWh | Frankfurtský DAX | Rekordní hodnoty | Deficit | Pandemie COVID | Objem dluhopisů | Negativní dopad | Dlouhodobý vývoj ceny stříbra | Nerovnosti bohatství | Americké hospodářství | Technické analýzy | Řízení rizika | Budoucnost | Index londýnské burzy | Pokles ceny | Cukr | Investiční plány | Odvětví | Kartel OPEC | Kakao | Globální dodavatelské řetězce | Vývoj na komoditních trzích | Nejvýraznější ztráty | Jednodenní krach na burze | Analytika | Akcie rozvinutých trhů | Počasí | Invaze | Hlavní akciové indexy | Akciový index PX | Cena kontraktu | Conseq Funds | SaxoTraderGO | Hypoindex | Deutsche Bank | Vývoz plynu do Evropy | Česká koruna | Statistické údaje | G10 | Člen bankovní rady Aleš Michl | Benzín | Pozornost | Červnová inflace | Polský zlotý | Ceny zemního plynu | Surové ropy | Obchodní války | High-yield | Hodnotové akcie | Meziroční míra inflace | Obchodování na zámořských trzích | Range | Vývoj ceny elektřiny | Další růst | Bohatství | Ifo | Volby | Obchodování komodit | Sladká americká ropa WTI | Čínská centrální banka (PBOC) | Le Monde | Ekonomická nerovnost | Index nákupních manažerů | Twitter | Vysoká volatilita | Statistický úřad | Opatřením na podporu ekonomiky | Cena komodit | Růst vývozu | Hrubý domácí produkt Německa | Očekávaná data | Bitcoin | Počet žádostí o podporu | Makroekonomická data | Měkké komodity | Cena plynu | Nio | Poptávka | Kov | Šíření viru | Snižování úrokových sazeb | Výdaje | NAFTA | Hang Seng | Data o inflaci | Vývoj ceny cukru | Vývoj na měnových trzích | Ceny obilovin | Pavel Ryba | Cena palladia | Ministr zahraničí | Technologický index Nasdaq | Slušný zisk | Burzovně obchodované fondy | Komoditní index agentury Bloomberg | Očekávání trhu | Nastavení měnové politiky | Obchodovat | Americké indexy | Ekonomický institut Ifo | Reporty Amerického ministerstva zemědělství | Největší ekonomika | Golden Gate CZ | Válka na Ukrajině | Největší ztráty | Nákupy vládních dluhopisů | Cena akcií podniku | Norsko | Finance | Vysoké inflace | Rozpočtové deficity | Dluhopisy | Indikátor | Růst úrokových sazeb | Skupina OPEC | Equity | Cena kakaa | Prezident Donald Trump | Index DXY | Korporátní dluhopisy | Pár EUR/USD | Index PMI | Analytici | Čistý zisk | Stříbro | Pozornost trhu | Hodnota majetku | Úsilí | Finanční instituce | Futures trading | Pokles cen | Technický pohled | Ropa | Monetární politika | ETF | Zpomalení hospodářského růstu | Globální akciový index | Dow Jones | Commodity futures trading | Klouzavý průměr | Větší pokles | Firma | Výrazné pohyby | Vývoj komoditního indexu LME | Omezení těžby | TradingView | Vnitřní Mongolsko | Indikátor průmyslové výroby | Obchodník s ropou | Spekulativní investice | Zasedání Bank of England | Barclays | Ole Hansen | Cena stříbra | Petrodolar | Durace portfolia | Vývoj hodnoty | West Texas Intermediate (WTI) | Emise dluhopisů | Technologická společnost | Ekonomické aktivity | Ruský vývoz plynu do Evropy | Uvalení amerických cel | Statistici | Samsung | UBS | Zpomalení inflace | Indexy PMI | Ekonomové | Dividendový výnos | Gold.plus | Komerční banka | Bank of Canada | USA | Ceny paliv | 3М | Spojené státy | Zpomalení světové ekonomiky | Ruská krize | Nezaměstnanost v EU | Růst HDP | Pandemie | Vývoj ceny platiny | Euro vůči dolaru | Finanční televize CNBC | Zvyšování úrokových sazeb | Conseq Investment Management | Sázka | Americké technologické společnosti | Fáze obchodní dohody | Ceny benzínu | Intervence centrální banky | Index volatility | Pomoc vlád | Růst firemních zisků | Kurz dolarů | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Akciový index DAX | Vývoj ceny pšenice | Úroková sazba | Dluhová krize | Technologický index | Podnikatelská nálada | Rizikovost | Výnosy | Člen bankovní rady | Cena kukuřice | Rizikové averze | Pohyby na trzích | Nekonvenční měnové politiky | Obchodní dohody | Severomořský Brent | Americké akcie | Vstup na pražskou burzu | Zasedání České národní banky | Washington Post | Pomerančový džus | Úrokové sazby | Růst americké ekonomiky | iShares | Volatilní | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | Investoři do komodit | Zahájení obchodování | OSN | Intervence | Konflikt na Ukrajině | Spotřebitelská důvěra | Vývoj ceny preferenční akcie | Pokles cen energií | Finanční zdraví | Další vývoj | West Texas Intermediate | Deficity vlád | Recese v USA | Měnové politiky | Země platící eurem | USD za tunu | Dnešní zprávy | Investiční doporučení | CSI 300 | Index MSCI Emerging Markets | Komodity denominované v USD | Akcie v Číně | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Unieuro | Cena kávy arabica | Aktuální situace | IBEX | Aktuální konsenzus ekonomů | Sankce proti Íránu | Spojené státy a Čína | Texaská ropa | Volatilní vývoj | Index Russell | Obchodovaných komodit | Hlavní americký akciový index | Trading | Martin Stránský | CNY | Firma Exxon Mobil | Index Topix | LVMH | Americká administrativa | Cena zemního plynu | Koronavirus | Americká centrální banka FED | Bezpečný přístav | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Ifo Clemens Fuest | Ceny komodit na světových trzích | Klíčová rizika | Miliardy dolarů | Amazon | AI | Británie | Daimler | Světové trhy | Obilí | Prezidentské volby | OTM | Cenové pohyby | Miliardy korun | Světový obchod | Měny střední a východní Evropy | Komoditní index DJ-USB | Měnové manipulace | Nákupy dluhopisů | Sazby | Zemědělství | Evropské maloobchodní tržby | Důvěra v českou ekonomiku | Změny v ekonomice | Americký index S&P 500 | České koruny | Růstové akcie | Zvýšení produkce | Investovat | Komoditní | Rekordní maxima | Cena severomořské ropy Brent | Ekonomické oživení | Hotovost | Investiční fondy | Boj s inflací | Průzkum | Investiční společnost Berkshire Hathaway | Globální akciové indexy | Firmy | Americké finanční společnosti | Inflace v Česku | Masivní výprodeje | Stratég Saxo Bank | Globální index vládních dluhopisů | Panika | Bezpečnostní situace | Zajištění | Averze k riziku | Zájem investorů | Cena ropy brent | Vyšší ceny | Aramco | Ruská ropa | Peněžní prostředky | Růst cen komodit | Provozní zisk | Index CRB | Ceny kovů | Investování | Distribuce | Fed | Index spotřebitelské důvěry | Čistý dluh | Globální rizika | Euro k dolaru | Technologický Nasdaq | Poradenské společnosti | Cena bavlny | Trhy | Emerging markets | Jiří Tyleček | Těžařská společnost | Ceny futures kontraktů | Mezinárodní investoři | FTSE | Volný kapitál | Růst české ekonomiky | Měnové trhy | VESA | Rizika | Oživení ekonomické aktivity | Výrobní sektor v USA | Vánoce | Žlutý kov | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Fond | Cena benzínu | ISM | Přicházející recese | Globální trhy | Pšenice | Vývoj ceny mědi | Nicky Shielsová | Americké banky | Dluhopisový trh | Paweł Majtkowski | Úspory | Ceny niklu | Futures na ropu | Kávovníky | Vesa Equity Investment | Dánsko | Velcí hráči | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Prodávající | Fundamentální základ | Zasedání centrální banky | Zahraniční měny | Cena zlata od začátku roku | Riziková aktiva | Country Garden | Růst ekonomiky | Stagflace | Ruby | Renminbi | Cenový vývoj | TradingEconomics | Průměrná míra inflace | Žádosti o podporu | Sucha | Ministerstvo financí | WESP | Studie poradenské společnosti | Bilance | Americké akciové indexy | Cena kávy | CEE | Vladimir Putin | Tesla | Americký akciový index S&P 500 | Stabilita | Španělsko | Solidní růst | Týdenní nárůst | Ekonomický růst | Bloomberg Barclays | Globální ekonomický růst | Český statistický úřad (ČSÚ) | Inflace v USA | Komodity | Mzdy | MSCI Emerging Markets | Rozhodný den | Vliv amerického dolaru | CAD | Ceny komodit na trzích | China Three Gorges | Prezident Ifo | Americká ropa WTI | Na burze | Společnost | Ruský rubl | Zpřísňování měnové politiky | Plány na podporu ekonomiky | Evropská dluhová krize | Ceny bavlny | Evropské trhy | Ekonom Ifo | Sázet | Květnová inflace | Poptávka po bezpečných aktivech | Hospodaření | Zahraniční obchod | Rozpad eura | Ztráta | Gold/Silver Ratio | Wells Fargo | Severomořská ropa | Dluhové krize | Cena kukuřice na chicagské burze | FXstreet | Conseq | EBITDA | Reporty | Kukuřice | Obchod | Tomáš Raputa | Ceny ropy Brent | Inflace v české ekonomice | Cenový pokles | Volkswagen | MSCI All Country World | AUD/USD | Index relativní síly | Astrazeneca | Energetický index | EK | Zahraniční forex | Riziko | Vývoj ceny kukuřice | Jan Frait | Analytik | Emise | MAM | Benchmarky | JPY | Pražské burzy | Zasedání ČNB | FT | Pokles výnosů | RSI | Bank of America | Meta | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Buffett | Plyn | Kristina Hooper | INSEE | Čínský růst | Německá ekonomika | Čína | Risk | Vývoj ceny niklu | WP | CZK/USD | Ceny | Tisk peněz | Financování | Zvýšení ceny | Recese | Global Markets | Zahraniční kapitál | Pokles | Ceny sóji | Realitní trh | FTSE 100 | Ben Bernanke | Války | Impuls | Ukrajina | Čínské měny | Zemědělské komodity | Notifikace | Velký propad | Centrální banka | Rekordní rok | Sektor nemovitostí | Předpovědi | Predikce | WTI | Berkshire | Zápis z posledního zasedání | Silný americký dolar | Surová ropa | Globální index | Největší ekonomika světa | Evropské centrální banky | CFTC | Libra | Trump dnes | Cena severomořské ropy | USD/EUR | Vývoj na finančních trzích | Nejvyšší růst | Stratég | Prodeje automobilů | Instituce | Erste Bank | Morgan Stanley | Prezident Vladimir Putin | Cena cukru | Ceny zlata | Plodiny | Indexové fondy | EV | Milionáři | Výnos | Donald Trump dnes | Výnosy z dluhopisů | Rychle zbohatnout | Bankovní krize | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Index DOW | ČEZ | Frank | Index Nasdaq | Benchmark | Index strachu VIX | Vývoj ceny palladia | Austrálie | Historická maxima | Posílení koruny | Dluhopisový index | Situace na komoditních trzích | Ceny akcií | Ceny energií | Cena akcií | GBP/USD | Vzácné kovy | Bezpečné přístavy | Inflační cíl | VIX | RUB | Pravděpodobnost recese | Propad poptávky | BOSSA | Euforie | Írán | Největší světové ekonomiky | Makroekonomický výhled | Čínské zboží | Křiž smrti | Káva | Vyšší hodnoty | Zisk | Klaus Wohlrabe | Commission | ČNB | Bank of England | World Gold Council | EURUSD | Obchodované fondy | Huawei | Vesa | Rizikovější měny | Rating | Dovoz | Ifo Klaus Wohlrabe | Aktuální kurzy | Nejbohatší | Prezidentské kampaně | Zahraniční investoři | Obchodování | Zajištění na stáří | Vzdělání | Očekávaný vývoj | Posílení dolaru | Úroky | MSCI World | Cenový růst | Eurostat | Prezident | Akciový index S&P 500 | Cena mědi | Týden na finančních trzích | Hypoteční trh | TRY | Prémie | TradingFloor.com | Evropa | WGC | Měna | Management | Nasdaq | Trump | NICKEL | Zprávy | Ceny ropy | Podvážení | Francie | Předpověď | XTB Jiří Tyleček | Údaje | Technologické společnosti | Automobilky | Ekonomické události | Inflační vývoj | Eurodolar | Finanční krize | DPA | Indikace | FXstreet.cz | Investiční společnost | Obchody | Drahý kov | ex | Technologické firmy | Obchodní konflikt | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Zvýšení těžby | Japonsko | Exxon | Zemní plyn | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Výrazné cenové pohyby | RBOB | Nový koronavirus | Grafy | Aktivum | Bid | Japonská centrální banka | Merrill Lynch | Situace | USD/CZK | Mario Draghi | Akciové alokace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | Google | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Index Russell 2000 | Konsensus | Euro STOXX | Dolarová aktiva | Golden Gate | Býčí trh | FOREX | Konsenzus | Růst světové ekonomiky | Signály | Psychologie | Guvernér | Investiční výdaje | Spotřebitelské ceny v Česku | Spready | HDP | Asset alokace | Ekonom | Optimismus | Čínské vlády | Dolar | Euro | Yield | Fnac Darty | Klid | LME | Zpomalení růstu | Index euro | Eskalace napětí | Etoro | Westpac | Akciové portfolio | Průměrná cena | USD/CAD | Varovné znamení | Obchodní bilance | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Brazílie | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Míra inflace v eurozóně | JPMorgan | Akumulace | Invaze Ruska na Ukrajinu | Ropný benchmark | ČTK | Investiční fond | Lehman Brothers | Odhad letošního růstu | Vyšší úroveň | Stimuly | Ztráty | Česká národní banka | Epidemie koronaviru | Brazilský real | Alokace aktiv | Americké firmy | Technický výhled | Index čínských akcií | Meziroční inflace | Japonský jen | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Norská koruna | Fundamentální výhled | Měnové podmínky | Kupci | Dramatický dopad | Société Générale | Žebříček | Železná ruda | Pražská burza | Základní úroková sazba | Očkování | Podniky | Index spotřebitelských cen | City | Růst ceny ropy | Propad indexu | Zrychlení růstu | Koš | Vývoj ropy | Vývoj ceny | Tým FXstreet.cz | Analytik XTB | Ceny platiny | Dodavatelské řetězce | Index cen | Světová ekonomika | Vitol | Převis | Vývoz | Reuters | OPEC+ | PEPP | Globální ekonomika | USDJPY | Index PPI | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Globální indexy | Technologie | Největší propad | Společnost Apple | Uvolněné měnové politiky | Prognózy | Ceny pšenice | Akciové výnosy | Kurz | Daně | DXY | Globální růst | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Konkurenti | Intermediate | Snížení těžby | Společnost Microsoft | Japonské akcie | Rekord | Světové ekonomiky | Výsledky | Míra inflace | Michal Stupavský, CFA | Bankovní rada | Peněžní zásoba | Investice | Microsoft | Pro investory | Traders | Potenciál | Špatné zprávy | Rally | Ceny kakaa | Pokles inflace | Švédská koruna | Komoditní stratég | Komunikace | Kazuo Ueda | Skupina Saxo Bank | Německý průmysl | Zpráva z akciového trhu | COPPER | Lehká ropa WTI | Indie | Bod | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Růst ceny zlata | Makrodata | Zisky | Investiční stratég | Delta | Regulace | Oddlužení | Šéf Fedu | Dluhopisové trhy | Fondy | Německý akciový index DAX | USD za barel | Společnost Huawei | Hospodářství | Věštec z Omahy | Zotavení | Důvěra | Konsenzus ekonomů | Daňové zvýhodnění | Oslabení dolaru | Situace v Číně | ODS | Alokace investičních portfolií | Russell 2000 | Ukazatel | Index MSCI | Slabší dolar | Měny | Profitovat | Návratnost investic | Dollar | Downside | Ropa WTI | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Thomson Reuters | Spread | Cash flow | Trh s ropou | Ekonomický institut | Export | Rusko | Další drahé kovy | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | FANG | PinBar | Geopolitická nejistota | Zhodnocení | Organizace | Nervozita | Ceny dřeva | 1 milion | Stock Exchange | Poptávka centrálních bank | Eva Zamrazilová | Václav Pech | Negativní sentiment | Globální akciové trhy | Valuace | Výsledková sezóna | Paládium | Ruský prezident Vladimir Putin | Plány | Nižší poptávka | Objem prostředků | Administrativa | COVID-19 | Cena ropy WTI | Hypotéky | Rekordní růst | Kurz zlata | Nikkei | Firma Alphabet | Short selling | Spekulativní investoři | Ekonomika USA | Růst britské ekonomiky | Euro Stoxx 50 | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Energie | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | Fiskální rok | Prodej | Evropská komise (EK) | Podnikatelská nálada v Německu | Zasedání Fedu | Bloomberg | Admiral Markets | Třída aktiv | Evropská unie | Ceny stříbra | Obchodování a investice | Rozvoj | Hlavní indexy | Silný růst | Broker Trust | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Komoditní trhy | University of Michigan | Růst poptávky | EY | Korekce | Zklidnění situace | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | ForexLive | Recese v Evropě | HDP eurozóny | Výkonnost | Průzkumy | Televize CNBC | Carry trade | Index S&P 500 | Hodnota firmy | MT4 Supreme Edition | Hrubý domácí produkt | Přehled | Short | Společnost Berkshire | Akciový růst | Agentura Bloomberg | Stavebnictví | Krize | Institut Ifo | High | Sójové boby | Guvernér banky | OECD | CHF | Napětí na Ukrajině | Ropné futures | Index Nikkei | Spot | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Těžba ropy | Frustrace | Vysoké ztráty | S&P 500 | Ekonomický a strategický výzkum | Prosincová inflace | JDE | Podpora | MWh | QE | MT4 | Světová banka | Cena | Očekávané výnosy | Německá vláda | Německo | Krach | Apple | Zadlužení | Rozpočet | Komodita | Evropské indexy | Snížení sazeb | Arnault | Prime | Ceny kukuřice | Česká ekonomika | Kurzy | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Otevírání ekonomik | Drahé kovy | Francouzský statistický úřad | Bernard Arnault | Medvědi | DAX | Zbrojovky | Erste | Zavedení cel | Forexu | Hliník | Vývoj ceny kávy | Kurzy měn | Agentura DPA | Obchodní válka | Fiskální stimuly | Mercedes-Benz | Indikátor důvěry | Nepříznivé počasí | Zlato | Relativní stabilita | Ekonomika | Měny&Sazby | WEF | Preferenční akcie | Denní graf | CFA | Schodek | Indikátory | Oslabení | Invaze Ruska | EUR/TRY | Ekonomické krize | Majetek 500 nejbohatších lidí | Šéfka Fedu | Práce | Výnosnost | Schwab | Úspěch | Investiční příležitosti | Nový býčí trh | Ceny kávy | Likvidita | Novozélandská centrální banka | Kryptoměny | EET | Bezpečnost | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Likvidní | Banky | Vývoj ceny bavlny | Ceny v Česku | Vlády | Americká vláda | CBOT | Investiční společnosti | Ceny mědi | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | PMI v eurozóně | Wall Street | Průlom | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Ministr financí | Zlepšení | ČR | XTB | Kontrakt | Akcie na světových trzích | Dlouhodobý investor | Manažeři fondů | Index amerických akcií | Výraznější pokles | Index MSCI All Country World | Zvyšování úroků | Bavlna | Lithium | Americký Fed | Program nákupu dluhopisů | Čínské akcie | Pozice | Stock | Čínská ekonomika | Portfolia | Americké zásoby ropy | Oxfam | Techničtí obchodníci | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Kovy | Švýcarský frank | Dolarový index DXY | Peníze z prodeje akcií | Market | Měnová autorita | Cenné papíry | Stoxx | Americká lehká ropa WTI | Globální dluhopisový index | Support | Dluhový strop | Rozvíjející se trhy | Vývoj ceny zlata | Globální HDP | Finanční ústav | Texas | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Pokračování růstu | Import | Londýnské burzy | Lednová inflace | Krize na Blízkém východě | Ceny energetických komodit | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rizikovější aktiva | OPEC | Broker | Peněžní zásoby | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Alcoa | NYSE | Investoři | Míra nezaměstnanosti | Evropský index | Největší pokles | Nákupy aktiv | Americké objednávky | Spotřebitelé | Program nákupů dluhopisů | Embargo | Růst hrubého domácího produktu | Indexy nákupních manažerů | Polsko | Čínská vláda | Vývoj ceny sóji | Ceny potravin | Nikkei 225 | Rezistence | Výrobní index PMI | Index Dow Jones | Saxo Bank | Multi-Asset obchodování | Komoditní trh | Vakcíny proti koronaviru | The Wall Street Journal | Bond | Emise uhlíku | Zdražování | Ropy | Ben Laidler | RBA | Makroekonomická situace | Výrobní sektor | Ocenění akcií | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Energetické komodity | Hospodářské výsledky | Růst cen potravin | Americké ekonomiky | Nárůst ceny | Vývoj průmyslu | Karina Kubelková | USD | Commodity index | Tištění peněz | Cestování | Síla amerického dolaru | Globální pandemie | Contango | D1 | Investing.com | Rally na ropě | Vyšší úrokové sazby | Statistický úřad Eurostat | Silný dolar | Výkonnost dolaru | Nízké úrokové sazby | Hlavní úroková sazba | Posilování amerického dolaru | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Vesa Equity | Federální rezervní systém | Události ve světě | Britský statistický úřad | Americké ministerstvo | Čínská centrální banka | Rotace | Poptávka v Číně | Ceny nafty | CZ | Akcie České zbrojovky | Program nákupu aktiv | Australský dolar | Pokles HDP | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Britské libry | Akciové valuace | Hospodářské oživení | Agentura AP | Nemovitosti | Ceny ropy WTI | Stimulační program | Markets | Investiční kovy | Další rozvoj | Aleš Michl | Zestátnění | Nejistota | CME | Světová rezervní měna | Opce | Nvidia | Investment | Ceny komodit | Indexy | DIP | Státní dluhopisy | Americký dolar | Makro | Evropská centrální banka | Statut | Švédsko | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | ECB | NBP | Propad cen komodit | Ekonomiky eurozóny | Splatnost | Výkonnost akcií | XTB Štěpán Hájek | 500 nejbohatších | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Alokace | Index euro stoxx 50 | Ziskovost | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Inflační očekávání | Arabica | Parita | Vývoz plynu | Obilniny | ROCE | Spekulace | Referendum | Negativní vývoj | Clemens Fuest | Cena niklu | Mnichovský ekonomický institut | EU | Bankovní sektor | Hodnota indexu | Ekonomický výhled | Redukce | Miliardy | PBOC | Černé zlato | KBC | Společná evropská měna | Pimco | Spekulanti | Globální finanční trhy | Prodeje | Linie podpory | Komunistické strany | Akciový trh | Uhlí | Investor | USD/JPY | Šperky | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Nejvyšší propad | Saudi Aramco | Banka | Ceny lithia | Produkce ropy | Země eurozóny | Markit | Ceny ropy a plynu | UNCTAD | Makléřské společnosti | Průmyslové kovy | CNBC | Koncern | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Jihoafrický rand | Německá inflace | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Indikátor | Trading | Cena | 3М | Pivot