Začínající obchodníci

Plán obchodování GBP/USD na 29. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.04.2024 Pár GBP/USD v pátek také klesl, ale tento pohyb neměl výrazný dopad. Z technického hlediska zůstává klesající trend neporušený, zatímco pár prochází korekcí. Korekční fáze by mohla v pondělí skončit. V současné době neexistují kromě úrovní žádné jasné technické reference. Korekce je příliš slabá na to, aby se vytvořila trendová linie, a klesající trend je příliš krátkodobý na to, aby se vytvořila trendová linie. Proto se libra pohybuje opatrně, což obchodníky při otevírání obchodních pozic pochopitelně příliš nenadchne.

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 26. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
26.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek pokračoval v korekci směrem vzhůru. Pohyb páru byl ovlivněn zprávou o americkém HDP, protože během dne jednoduše nedošlo k žádným dalším událostem ani ke zveřejnění zpráv. Britské libře se podařilo vzrůst pouze na úroveň 1,2502, protože čtvrtletní údaj o HDP se ukázal být jedenapůlkrát nižší, než se předpokládalo. Americká ekonomika zpomaluje, a to je špatná zpráva. Skutečnost, že se hospodářský růst USA ochladil, povede v budoucnu ke zpomalení inflace. A čím rychleji inflace zpomalí, tím dříve přistoupí Federální rezervní systém k uvolnění své měnové politiky, což je pro dolar špatné. Stále se domníváme, že trh nezohlednil ani polovinu faktorů, které způsobují pokles páru GBP/USD, takže očekáváme jeho další pokles. Prozatím zůstává klesající trend nedotčen.

Klíčové události 26. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
26.04.2024 Na pátek je naplánováno poměrně mnoho makroekonomických událostí, ale ke všem dojde ve Spojených státech. Evropská unie, Spojené království, ani Německo nezveřejní žádné významné zprávy. Měnové páry proto mohou během evropské obchodní seance vykazovat liknavé pohyby. Spojené státy zveřejní zprávy o osobních příjmech a výdajích amerických spotřebitelů, index PCE a index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity. Zprávy o osobních příjmech a výdajích nejsou úplně důležité. Mnozí odborníci považují index PCE za "měřítko inflace, které si Federální rezervní systém zvolil", ale tržní sentiment ovlivňuje obvykle jen slabě. Index spotřebitelského sentimentu dokáže vyvolat reakci, ale jen při výrazné odchylce skutečné hodnoty od prognózy.

Plán obchodování GBP/USD na 25. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
25.04.2024 Pár GBP/USD pokračoval v korekci směrem vzhůru s nízkou volatilitou. Ve středu trh neměl důvod libru nakupovat. Americká zpráva o zboží dlouhodobé spotřeby byla o něco lepší, než se předpokládalo. Pár však stále prochází korekční fází, takže libra může ještě nějakou dobu posilovat. Hlavní je, aby se nevrátila na začátek, kde by se pár ocitl v bočním kanálu 1,25–1,28.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
25.04.2024 Pár EUR/USD zaznamenal ve středu nízkou volatilitu a udržel si slabý vzestupný trend, jak ukazuje vzestupný kanál. Obchodníci se celý den mohli soustředit jen na americkou zprávu o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby; hodnota tohoto ukazatele a jeho derivátů ale téměř odpovídala odborným prognózám. Trh tedy neměl na co reagovat – zprávu předem očekával a zpracoval.

Klíčové události 24. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
24.04.2024 Na středu je naplánováno poměrně málo makroekonomických událostí. Pozornost lze věnovat indexu podnikatelského klimatu IFO v Německu. Účastníci trhu se dnes ale zaměří na americkou zprávu o objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby. Americký dolar včera vcelku výrazně ztrácel půdu pod nohama, takže je možné, že medvědi se dnes pokusí znovu převzít vládu. Americká zpráva by jim v tom mohla pomoci. Pokud ale bude slabší, než se očekávalo, mohl by se zvýšit tlak na americkou měnu.

Plán obchodování GBP/USD na 24. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
24.04.2024 Také měnový pár GBP/USD vykázal v úterý poměrně silný pohyb vzhůru, který byl vyvolán výhradně makroekonomickými údaji. Všimněte si, že britská libra nemá mnoho důvodů k růstu a ekonomické zprávy většinou přejí dolaru. Včera však byla situace opačná. Spojené státy zveřejnily údaje o PMI, které byly zklamáním, zatímco ty britské byly takříkajíc na slušné úrovni. Proto na začátku evropské obchodní seance a na začátku americké seance libra nejprve vzrostla a následně dolar klesl. Celkově GBP/USD vzrostl o téměř 100 pipsů.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 24. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
24.04.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval ve vzestupné korekci. Euro v průběhu dne posilovalo, ale významnou roli hrály okolnosti. Nečekali jsme, že evropské údaje o PMI vyjdou pozitivně, zatímco americké zprávy budou stagnovat. Německo a Evropská unie nebyly přesvědčivé, protože výrobní sektory zůstaly pod úrovní 50,0, a podnikatelská aktivita v tomto sektoru v Evropské unii dokonce klesla. V sektorech služeb ale došlo k solidnímu růstu. Oba americké indexy S&P zklamaly, což vyvinulo tlak na americký dolar.

Klíčové události 23. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
23.04.2024 Na úterý je naplánováno značné množství makroekonomických událostí. Spojené království, Spojené státy a širší eurozóna zveřejní aktualizované údaje o indexech nákupních manažerů (PMI). Pro evropské země jsou tyto indexy důležitější, protože jsou jediné dostupné. Co se týká USA, budou zveřejněny také indexy ISM, kterých si trh cení víc než standardních indexů S&P. Proto mohou úterní dopolední tržní sentiment ovlivňovat údaje o PMI z Evropy.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 22. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
22.04.2024 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval s nízkou volatilitou. Z hodinového grafu vyplývá, že předchozí týden byl málo aktivní a vcelku nudný. Cena se většinou pohybovala do strany a makroekonomické pozadí bylo slabé. Ačkoli došlo k několika fundamentálním událostem, které mohly potenciálně vyvolat nový růst dolaru a pokles eura, trh v této fázi neměl zájem otevírat další short pozice. Proto většinou ignoroval projevy představitelů Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky. To ale mohla být chyba, protože například předseda Fedu Jerome Powell dal jasně najevo, že centrální banka nehodlá v červnu snížit hlavní úrokovou sazbu, jak trh očekával. Powell uvedl, že přetrvávající zvýšená inflace nejspíš zpozdí případné snížení sazeb Fedu. Stejného názoru bylo i několik jeho kolegů. Fed tedy bude dál vykazovat jestřábí postoj. Je také možné, že zvýšení sazeb zváží nakonec ještě letos.

Plán obchodování EUR/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
18.04.2024 EUR/USD ani napotřetí nedokázal překonat úroveň 1,0618 a po poklesu z minulého týdne nakonec zahájil býčí korekci. To není úplně předvídatelné, protože včera nedošlo téměř k žádným významným makroekonomickým ani fundamentálním událostem. Nicméně jen o den dříve šéf Federálního rezervního systému Jerome Powell naznačil, že centrální banka v červnu úrokové sazby nesníží. Uvedl, že v USA došlo k "nedostatečnému dalšímu pokroku" v boji s inflací. Úrokové sazby proto zůstanou na vysoké úrovni, aby se inflace vrátila k cíli Fedu na úrovni 2 %.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 18. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
18.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval do strany. Jakmile se cena vymanila z bočního kanálu 1,25–1,28, pár najednou přestal klesat. Bohužel v tomto případě může korigovat nahoru. Stále očekáváme nový klesající trend, protože libra nemá pádný důvod k růstu. Zdá se ale, že trh se vrací k předchozímu postoji, kdy je libra nedotknutelná, ať se děje, co se děje. Britská měna se navzdory poklesu z minulého týdne dál obchoduje nezúčastněně.

Plán obchodování GBP/USD na 17. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
17.04.2024 Měnový pár GBP/USD si v úterý obecně zachoval klesající tendenci a dokonce se posunul směrem dolů. Velká Británie zveřejnila tři poměrně důležité zprávy, ale je těžké vyzdvihnout, která z nich byla nejvýznamnější. Míra nezaměstnanosti vzrostla na 4,2 %, ačkoli se předpokládalo, že nepřesáhne 4,0 %. Průměrný výdělek se v souladu s prognózami zvýšil o 5,6 %. A počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti se ukázal být nižší, než odborníci očekávali. Nemůžeme tedy potvrdit, zda tyto zprávy byly pro libru zklamáním, nebo naopak silným impulsem.

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 16. dubna
16.04.2024 Odpoledne došlo k otestování úrovně 153,94, a to v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup amerického dolaru během probíhajícího býčího trhu. V důsledku toho USD/JPY vzrostl o více než 40 pipsů. Solidní údaje o maloobchodních tržbách v USA opět potvrdily obavy ekonomů, že americká inflace zase nabírá na síle. Je tedy nepravděpodobné, že bychom letos v létě mohli počítat se snížením sazeb. To vytváří ještě větší nerovnováhu na měnových párech s japonským jenem, který nemůže najít podporu ani u forexových intervencí centrální banky, ke kterým, mimochodem, už dlouho nedošlo. Pokud jde o dlouhé pozice v takovém býčím trhu, hodlám využít korekcí a pullbacků. Vstupovat do dlouhých pozic během breakoutu na současných maximech je poměrně nebezpečné, takže nezapomínejte na stop příkazy. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 16. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
16.04.2024 Pár GBP/USD se v pondělí také pokusil zahájit menší býčí korekci, ale ve druhé polovině dne obnovil klesající pohyb. Všimněte si, že minulý týden došlo k významné události – pár opustil 4měsíční boční kanál a teď může začít formovat silný klesající trend. Objevily se obavy, že nový týden začne dalším nelogickým růstem libry, ale zatím se nepotvrdily. Britská libra by měla klesat spolu s eurem, protože mnohem víc důvodů k růstu má americký dolar.

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 16. dubna
16.04.2024 Odpoledne došlo k otestování ceny 1,0646 v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár dále propadl podél trendu o více než 20 bodů. Údaje o německém indexu velkoobchodních cen a změnách průmyslové výroby v eurozóně byly v první polovině dne ignorovány, což euru zabránilo se normálně zotavit. Během americké seance vedla silná zpráva o maloobchodních tržbách v USA k propadu rizikových aktiv a akciových trhů, což zvýšilo poptávku po dolaru.

Analýza a tipy na obchodování GBP/USD dne 15. dubna
15.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,2477 došlo v době, kdy se linie MACD poměrně silně posunula od nuly směrem dolů. Nákupy při odrazu od hladiny 1,2434 naopak vedly ke zvýšení ceny o 20 pipů.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 15. dubna
15.04.2024 Rostoucí inflační očekávání v USA vrátila poptávku po dolaru a umožnila kupcům vstoupit na trh na atraktivnějších cenách. Vzhledem k výraznému růstu páru během dnešní asijské seance vypadá zásah Bank of Japan nepravděpodobně. Ani silné údaje o zakázkách na stroje a zařízení v Japonsku nepomohly jenu stoupat, což naznačuje pokračování uptrendu.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 15. dubna
15.04.2024 Pokles indexu spotřebitelských cen ve Francii a Německu zesílil tlak na euro, zatímco růst inflačních očekávání v USA vedl na konci minulého týdne k posílení dolaru. Dnes je třeba věnovat pozornost údajům o indexu velkoobchodních cen v Německu a průmyslové výrobě v eurozóně. Slabé indikátory nejspíš přinesou nový výprodej eura, takže body pro vstup na trh hledejte dál podél trendu. A i kdyby euro dopoledne korigovalo, rovnováha sil se nezmění, protože čím výš euro půjde, tím atraktivnější bude jeho prodej.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 12. dubna (americká seance)
12.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 153,34 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Jelikož se pár obchoduje poblíž ročního maxima a v poslední době výrazně ubylo obchodníků ochotných zvyšovat long pozice, může se jakýkoli neúspěšný pokus o růst setkat s intervencí Bank of Japan, což vyústí v masivní výprodej páru, zejména ke konci týdne. Silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s jestřábím tónem členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové podpoří dolar.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna (americká seance)
12.04.2024 Pomalý růst HDP ve Spojeném království zabránil kupcům udržet si pozice, takže poté, co libra prorazila lokální minimum, došlo na páru GBP/USD k výprodeji. Další pokles páru by mohly přinést i silné údaje o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity spolu s prohlášeními členů FOMC Raphaela Bostice a Mary Dalyové. Pokud se libra bude dál obchodovat kolem denního minima, zdržte se prodeje páru a zvažte nákup.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. dubna (americká seance)
12.04.2024 Údaje o CPI ve Francii a Německu se shodovaly s prognózami, což naznačuje, že vše probíhá podle plánu ECB. Ta totiž uvedla, že v červnu hodlá snížit úrokové sazby. Odpoledne vyjde index spotřebitelského sentimentu Michiganské univerzity a inflační očekávání, ale euro bude mít bez ohledu na zveřejněné údaje šanci na vzestupnou korekci, takže s prodejem na současných minimech buďte opatrní.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. dubna
12.04.2024 Trh ignoroval údaje o úvěrových podmínkách ve Velké Británii i projev členky MPC Bank of England Megan Greenové. Cena libry ale klesla, protože následovala pokles eura po zasedání ECB. Dnes budou zveřejněny údaje o HDP, průmyslové výrobě, zpracovatelském průmyslu a obchodní bilanci Spojeného království, přičemž slabé hodnoty povedou k dalšímu výprodeji libry a pokračování klesajícího trendu. Dobrá čísla naopak ponechají naději na korekci.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 12. dubna
12.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 152,86 došlo současně s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD dostala do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. To vedlo ke zvýšení ceny o 40 pipsů.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD dne 12. dubna
12.04.2024 ECB ponechala úrokové sazby beze změny, ale naznačila, že od června může dojít ke snížení, pokud bude inflace nadále klesat a nebude vykazovat negativní změny z hlediska růstu. Ekonomice eurozóny to objektivně ve střednědobém horizontu prospěje, ale prozatím euro reagovalo poklesem. Před námi jsou údaje o CPI z Německa, Francie a Španělska, po nichž bude následovat projev člena Výkonné rady ECB Franka Eldersona. Slabé údaje a měkký postoj politiky budou dalším důvodem k prodeji eura.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 12. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
12.04.2024 Pár GBP/USD ve čtvrtek nevykázal žádné zajímavé pohyby a navázal tak na své typické chování z posledních čtyř měsíců. Během dne se pohyboval do strany s nízkou volatilitou a zůstával v těsné blízkosti úrovně 1,2502, kterou lze v časovém rámci 24H považovat za spodní hranici bočního kanálu. Musíme tedy připustit, že se pár nedokázal usadit pod bočním kanálem, a proto přetrvává flat trend, ačkoli má americký dolar všechny důvody k jistému růstu. Nicméně i když pár ve středu klesl o 200 pipů, trh dal znovu najevo, že není ochoten prodávat britskou libru pod úrovní 1,25. Možná, že Bank of England brání dalšímu poklesu libry prováděním tajných měnových intervencí. Ať je to jakkoli, faktem zůstává, že se drží flat trend.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 11. dubna (seance v USA)
12.04.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 153,23 došlo současně s prudkým vzestupem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, během kterého se linie MACD dostala do překoupené oblasti, což vyvolalo signál k prodeji. To vedlo ke korekci o 17 pipsů.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 11. dubna (seance v USA)
11.04.2024 Před námi jsou údaje o indexu cen výrobců v USA a žádosti o podporu v nezaměstnanosti. Růst prvního z nich a pokles druhého pravděpodobně povede k novému výprodeji GBP/USD. Jestřábí prohlášení členů FOMC budou rovněž nakloněna dolaru. Prudký pokles eura po zasedání ECB by mohl stáhnout dolů i libru.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. dubna (americká seance)
11.04.2024 Kromě tiskové konference prezidentky ECB Christine Lagardeové, jejíž měkký tón by mohl vést k dalšímu poklesu eura, vyjdou zprávy o inflaci a trhu práce v USA. Růst indexu cen výrobců a pokles počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti přinesou další výprodej páru EUR/USD. Jestřábí výroky členů FOMC budou také podporovat dolarové býky.

Analýza a tipy na obchodování USD/JPY dne 11. dubna
11.04.2024 Poptávka po jenu se nezvýšila navzdory ekonomickým údajům z Japonska a prohlášením guvernéra Bank of Japan Kazua Uedy. Nicméně pouze intervence Bank of Japan ovlivní růstový potenciál USD/JPY, i když pokud dojde k poklesu páru, hráči na trhu pravděpodobně veškerý pohyb vykoupí, protože dolaroví býci trh v dohledné době neopustí.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 11. dubna
11.04.2024 Úroveň 1,2683 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 100 pipů.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. dubna
11.04.2024 Údaje o maloobchodních tržbách v Itálii sice trh nijak neovlivnily, ale zpráva o inflaci v USA sentiment ovlivnila výrazně a vedla k posílení dolaru a snížení rizikového sentimentu. Dnes se pravděpodobně udrží medvědí trh, protože i když rozhodnutí ECB o klíčové úrokové sazbě zůstane beze změny, náznaky prezidentky ECB Christine Lagardeové, že sazby budou sníženy v polovině roku, jistě omezí kupní sílu eurových býků.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
11.04.2024 Pár GBP/USD ve středu také zaznamenal prudký pokles, který vyvolala výhradně zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen vzrostl na 3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Zásadní je ale jiný aspekt. Inflace už několik měsíců vytrvale roste, zatímco členové měnového výboru Federálního rezervního systému mluví o obstojném pokroku při snižování spotřebitelských cen. Jinými slovy, indikátor opět zrychlil v době, kdy všichni očekávali zpomalení. A protože nezpomalil, Fed nemá důvod zahájit cyklus uvolňování měnové politiky. Ani teď, ani v červnu, ani v září. Trh na to čeká od začátku roku 2024 a na základě svých očekávání odmítá nakupovat dolar. Jak vidíme, většina účastníků trhu se ve svých odhadech pořádně zmýlila.

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
10.04.2024 Měnový pár GBP/USD pokračoval ve svém vzestupném pohybu, který zahájil minulý týden poté, co se obchodníkům nepodařilo prorazit z bočního kanálu 1,25–1,28. Vytvořila se vzestupná trendová linie a podle zákonů flatu se nyní cena může několik týdnů pohybovat směrem k horní hranici bočního kanálu. Fundamentální a makroekonomické pozadí v současné době nemá žádný význam. Mohou mít pouze lokální vliv na náladu obchodníků. Například dnešní zpráva o inflaci v USA může vyvolat reakci trhu, ale na celkový sentiment to nebude mít vliv, protože pár se i tak obchoduje v rámci flatu. A situace se nezmění, dokud pár neopustí boční kanál.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
10.04.2024 Pár EUR/USD se snažil pokračovat ve vzestupném pohybu, ačkoli k tomu neměl žádný podstatný důvod (fundamentální ani makroekonomický). Včera jsme neměli k dispozici absolutně žádné zprávy, novinky ani projevy. Volatilita byla opět nízká, ale euro i za těchto podmínek pokračovalo v růstu. Z technického hlediska by to vypadalo logicky, protože cena překonala trendovou linii. To znamená, že trh se stal býčím. Rádi bychom ale připomněli, že Spojené státy dnes zveřejní významné údaje o indexu spotřebitelských cen a Evropská centrální banka zítra oznámí výsledky svého zasedání. Situace by se tak mohla změnit. Euro má víc důvodů k poklesu než k růstu. Obchodníci navíc nedokázali překonat úroveň 1,0888.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 9. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
09.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí mírně vzrostl, což pro technický obraz nemá valného významu. Všimněte si, že hlavním bodem je flat v časovém rámci 24H. Není to tak dávno, co se cena obrátila poblíž spodní hranice bočního kanálu na úrovni 1,25–1,28, takže teď v průběhu několika týdnů možná uvidíme stabilní pohyb nahoru k úrovni 1,2800. Připomeneme ale, že pohyby v rámci bočního kanálu jsou chaotické a nelogické. Minulý týden se libra obchodovala směrem nahoru, ačkoli téměř všechny fundamentální a makroekonomické faktory podporovaly dolar.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 8. dubna
08.04.2024 Test úrovně 151,52 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 25 pipů. Konsolidace dolaru nad úrovní 151,50 naznačuje další vývoj vzestupného trendu.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 8. dubna
08.04.2024 K otestování úrovně 1,2613 došlo v době, kdy se linie MACD posunula od nuly směrem dolů. To spolu se silnými údaji z USA vyvolalo prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o více než 40 pipsů.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 8. dubna
08.04.2024 Špatné údaje o průmyslových zakázkách ve Francii a Německu a zpráva o maloobchodních tržbách v eurozóně vyvinuly v pátek tlak na euro. Silné údaje o americkém trhu práce, který dál vykazuje fenomenální odolnost, pak vedly k většímu výprodeji rizikových aktiv včetně eura. Dnes vyjde zpráva o objemu průmyslové výroby v Německu a obchodní bilanci, následovat budou údaje o důvěře investorů v eurozóně. Druhé jmenované může euru pomoci obnovit růst, ale jen v případě nad očekávání vysokých hodnot.

Plán obchodování měnového páru GBP/USD na 8. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
08.04.2024 Ani pár GBP/USD v pátek nevykazoval nic jiného než nevyzpytatelné pohyby. Dolar opět nedokázal posílit, ačkoli měl jednoznačně vykázat růst. U páru EUR/USD se to může zdát zvláštní, ale u páru GBP/USD se to stává často. Britská libra se na denním grafu stále obchoduje v bočním kanálu a není schopna překonat úroveň 1,2500, takže bylo celkem předvídatelné, že se dolaru nepodaří vzrůst.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. dubna (americká seance)
05.04.2024 Dolaroví býci využili ranního poklesu, ale vše se může změnit po zveřejnění údajů z USA. Slabé údaje o růstu počtu nových pracovních míst povedou k poklesu páru USD/JPY, který by mohl skončit opětovným testem týdenních minim. Silné statistiky proti tomu pár rychle posunou zpátky k ročnímu maximu, i když toto může být nepravděpodobné. Dnes vystoupí také členové FOMC Thomas Barkin a Michelle Bowmanová.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. dubna (americká seance)
05.04.2024 Během americké seance vyjdou údaje o míře nezaměstnanosti a průměrné hodinové mzdě. Klíčovým bodem ale budou údaje o mzdách mimo zemědělství, přesněji dynamika jejich změny. V případě, že počet nových pracovních míst v březnu prudce klesne, dolar se propadne, zatímco libra vzroste. Pokud ale údaje překvapí, libra klesne, zatímco dolar vzroste.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD dne 5. dubna (seance v USA)
05.04.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0840 došlo během prudkého vzestupu linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který vyvolal prodejní signál, protože linie MACD se dostala do překoupené oblasti. To mělo za následek pokles ceny o zhruba 10 pipsů.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY dne 5. dubna
05.04.2024 Test úrovně 151,67, který se shodoval s poklesem linie MACD od nuly, vyvolal prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o 15 pipsů. Krátce poté se poptávka po tomto páru vrátila.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. dubna
05.04.2024 Smíšené údaje o podnikatelské aktivitě v sektoru služeb ve Spojeném království spolu s kompozitním indexem PMI, který nesplnil očekávání, omezily růstový potenciál páru. Tlak na libru se také vrátil a při projevech představitelů Fedu zesílil.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. dubna
05.04.2024 Údaje o aktivitě v sektoru služeb v zemích eurozóny vyšly dobře, zaostávala jen Itálie. Výsledkem byla situace, kdy kompozitní index PMI zůstal nad úrovní 50 bodů – ve prospěch eura. Nejistota představitelů Fedu týkající se dalších kroků ve věci úrokových sazeb ale obchodníkům dělala starosti, a tak byli dolaroví býci včera dál aktivní. Ačkoli nás čekají údaje o průmyslových zakázkách ve Francii a Německu a zpráva o maloobchodních tržbách v eurozóně, hráči na trhu je budou ignorovat, protože se budou soustředit spíše na údaje o americkém trhu práce.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.04.2024 Pár GBP/USD se ve čtvrtek dál obchodoval směrem nahoru, ale pak během americké seance klesl. Jak jsme už zmínili, libra neměla tento týden žádný podstatný důvod k růstu. Je ale důležité si uvědomit, že v globálním kontextu se libra drží v bočním kanálu mezi úrovněmi 1,25 a 1,28, a to déle než 4 měsíce. Přiblížení ke spodní hranici kanálu proto přineslo býčí obrat a pár teď může zamířit k horní hranici. Z technického hlediska klesající trend v hodinovém časovém rámci skončil a fundamentální a makroekonomické pozadí není momentálně pro libru zajímavé.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.04.2024 Pár EUR/USD půl dne pokračoval ve vzestupném pohybu, který nebyl ničím podložen. Už jsme vás upozorňovali, že tento týden měla většina zpráv a událostí podporovat dolar. Jak vidíme, trh se pustil do své oblíbené aktivity, totiž nákupů eura bez konkrétního důvodu. Ještě štěstí, že sestupná trendová linie stála růstu eura v cestě. Momentálně se zdá, že cena se od této úrovně odrazila, což ukazuje, že sestupný trend je stále neporušený a pár může pokračovat v poklesu.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna (americká seance)
04.04.2024 Dnes vyjdou údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci v USA. V centru pozornosti hráčů na trhu budou i projevy členů FOMC, jejichž pevný postoj by mohl vyvolat růst poptávky po dolaru, byť je to nepravděpodobné, protože cena už dosáhla ročních maxim.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 4. dubna (seance v USA)
04.04.2024 Údaje o aktivitě v britském sektoru služeb nesplnily očekávání, což omezilo růstový potenciál páru. Odpoledne budou zveřejněny zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci v USA, přičemž silné údaje povedou k růstu dolaru a poklesu libry. V centru pozornosti hráčů na trhu budou také projevy členů FOMC, přičemž poptávka po páru se velmi rychle vrátí, pokud zmíní potřebu snížit úrokové sazby.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. dubna (americká seance)
04.04.2024 Ačkoli pozitivní údaje v eurozóně pomohly kupcům, k aktivnímu pohybu nahoru v pokračování včerejšího vzestupného trendu nedošlo. Možná se tak stane po zveřejnění datz USA, zejména zpráv o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci. V centru pozornosti hráčů na trhu budou i projevy členů FOMC.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. dubna
04.04.2024 Navzdory slabým údajům o peněžní zásobě v Japonsku a rozporuplným prohlášením předsedy Fedu Jeroma Powella se dolar dál obchodoval v horizontálním pásmu, částečně kvůli slabým údajům PMI za sektor služeb v USA, které omezily růstový potenciál páru. Až opuštění tohoto pásma povede k výraznějšímu pohybu páru USD/JPY.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. dubna
04.04.2024 Prázdný makroekonomický kalendář dopoledne omezoval růst libry, ale slabé údaje PMI pro americký sektor služeb představovaly pro dolar skutečné problémy, což vedlo k posílení páru GBP/USD. Dnes může mít libra potíže, pokud údaje o podnikatelské aktivitě v sektoru služeb ve Spojeném království a kompozitní PMI naznačí zpomalení růstu podobně, jako tomu bylo u amerických indexů. V opačném případě bude pár dál posilovat.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. dubna
04.04.2024 Zpráva o tom, že index spotřebitelských cen a jádrové ceny v eurozóně klesly mnohem víc, než se očekávalo, nezpůsobila pokles eura, ale slabé údaje z USA, zvlášť pomalejší růst aktivity v sektoru služeb, vyvolaly výrazný výprodej dolaru, který vedl k posílení páru. Dnes vyjde několik statistik a slabé indikátory nejspíš stáhnou dolů euro, které začalo nabírat obrátky navzdory velmi reálnému snížení sazeb ECB na začátku letošního roku. V centru pozornosti účastníků trhu bude také index cen výrobců v eurozóně a zpráva z měnověpolitického zasedání ECB.

Klíčové události 4. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
04.04.2024 Ve čtvrtek nás čeká málo makroekonomických událostí a žádná z nich nebude podstatná. Do tohoto týdne jsme vkládali poměrně velké naděje. Všechno začalo velmi dobře – dolar v pondělí vzrostl díky silnému indexu ISM PMI ve výrobním sektoru v USA. Pak ale přišly dny, kdy byly pohyby trhu a reakce na makroekonomické pozadí poměrně nelogické. Dnes mohou začínající obchodníci věnovat pozornost pouze naprosto nepodstatným zprávám o údajích PMI v EU a prvotních žádostech o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tyto zprávy samozřejmě pohyb obou měnových párů neovlivní.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
04.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu dál obchodoval směrem nahoru, ačkoli existovalo jen málo důvodů, které jeho růst podporovaly. Začátkem minulého týdne pár opustil klesající kanál, ale trh byl tehdy ve fázi flatu. Tento týden se libra opět obchodovala směrem nahoru, což ukazuje, že krátkodobý klesající trend pravděpodobně skončil. Jak už jsme ale upozornili, v časovém rámci 24H je mezi úrovněmi 1,25 a 1,28 flat fáze. Co se stalo? Cena se přiblížila ke spodní hranici tohoto kanálu a vstoupila do vzestupného obratu. Jednoduše proto, že pár se v tuto chvíli potýká s flat fází a fundamentální a makroekonomické pozadí prostě ignoruje. Libra by tedy v blízké době mohla zahájit novou vlnu růstu a možná i stoupat k úrovni 1,2800. Neočekáváme, že by zprávy o americkém trhu práce a nezaměstnanosti z tohoto týdne situaci změnily, protože trh stále není připraven prodávat pod úrovní 1,2500.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna (americká seance)
03.04.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 151,75 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal sell signál, ale vedl jen k ztrátám, protože volatilita zůstala extrémně nízká.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 3. dubna (seance v USA)
03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,2564 došlo během prudkého poklesu linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal nákupní signál, což vedlo k růstu ceny o téměř 20 pipsů. Volatilitu trhu ovlivnil prázdný makroekonomický kalendář.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 3. dubna (americká seance)
03.04.2024 Dopoledne nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Odpoledne byla otestována úroveň 1,0781 a zároveň se linie MACD začala pohybovat nahoru od nuly, což vyvolalo buy signál. Trhy teď čekají, jak se situace vyvine, zvlášť když jsou před nimi důležité údaje z USA.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna
03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 3. dubna
03.04.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,55 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. V důsledku toho pár vzrostl o 10 pipů.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 3. dubna
03.04.2024 Dobré výsledky indexu nákupních manažerů ve výrobním sektoru Spojeného království umožnily kupujícím navýšit své pozice, což vedlo k mírné korekci GBP/USD. Ta by mohla pokračovat i dnes za předpokladu, že býčí aktivita vzroste kolem denního maxima. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři by se však neúspěšný pokus o růst mohl změnit v masivní výprodej.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD dne 3. dubna
03.04.2024 Dobré výsledky indexu nákupních manažerů ve výrobním sektoru Spojeného království umožnily kupujícím navýšit své pozice, což vedlo k mírné korekci GBP/USD. Ta by mohla pokračovat i dnes za předpokladu, že býčí aktivita vzroste kolem denního maxima. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři by se však neúspěšný pokus o růst mohl změnit v masivní výprodej.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 3. dubna
03.04.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0755 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Hráči na trhu také ignorovali údaje o PMI z eurozóny a zprávu o inflaci z Německa, přestože vyšly mírně nad očekávání. Co se týká výroků představitelů Fedu, ukázaly tendenci k měkké politice v blízké budoucnosti, což oslabilo pozici dolaru.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 2. dubna (seance v USA)
02.04.2024 Na tomto páru nedošlo k žádným cenovým testům. Dnes vystoupí členové FOMC a jejich postoj může dolaru pomoci a obnovit pohyb vzhůru, který se zastavil kolem ročního maxima. Údaje o výrobních zakázkách, volných pracovních místech a fluktuaci pracovních sil pravděpodobně nebudou mít na trh výrazný vliv.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 2. dubna (americká seance)
02.04.2024 Navzdory mírnému dopolednímu růstu libry nedošlo na tomto páru k žádným cenovým testům. Růst vyvolaly údaje o výrobní aktivitě ve Spojeném království, které přestaly klesat.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 2. dubna (seance v USA)
02.04.2024 Na měnovém páru nedošlo k žádným cenovým testům z důvodu nízké volatility na trhu. Euro však po zveřejnění údajů o výrobní aktivitě zemí eurozóny vzrostlo, i když ukazatele nevykázaly nic pozitivního. Podle nich aktivita nadále klesá, jen pomalejším tempem. To bude mít negativní dopad na HDP.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 2. dubna
02.04.2024 Silná výrobní aktivita v USA umožnila kupcům vymanit se z kanálu uprostřed pásma a pokračovat v trendu. Včerejší údaje z Japonska oproti tomu neměly na jen vliv, stejně jako dnešní slabé údaje o měnové bázi. Zdá se, že hráči na trhu se dál soustředí spíš na data z USA, která ovlivňují směr dolaru.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 2. dubna
02.04.2024 Úroveň 1,2605 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. To vyvolalo sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 30 pipů. Nákupy při odrazu od úrovně 1,2575 mezitím vedly ke ztrátám, protože libra dál klesala.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 2. dubna
02.04.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0774 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Silné údaje o výrobní aktivitě v USA vedly včera odpoledne k růstu dolaru a poklesu eura, ale další pohyb bude záviset na nadcházejících zprávách PMI z eurozóny a inflačních údajích z Německa. Dobré ukazatele povedou k růstu eura, zatímco nejisté údaje budou tlačit pár k novému měsíčnímu minimu.

Klíčové události 2. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky
02.04.2024 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí. V pondělí však byly zveřejněny důležité údaje o americkém indexu nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu (ISM Manufacturing PMI), které vyvolaly výrazný pokles obou měnových párů. V úterý se žádných zásadních zpráv nedočkáme. Dnes tedy zdůrazníme index spotřebitelských cen v Německu a zprávu JOLTs o volných pracovních místech ve Spojených státech. První zpráva je důležitá, protože inflace může klesnout až na 2,2 %. Inflace v eurozóně v současné době dosahuje 2,6 %, ale pokles německé inflace by znamenal, že také inflace v EU bude nadále klesat. Čím více inflace klesne, tím blíže uvidíme první snížení sazeb Evropské centrální banky. Proto by tato zpráva mohla vyvolat nový pokles eura, což by bylo zcela logické. Zpráva JOLTs je zkrátka důležitá. Silná hodnota podpoří dolar, zatímco slabá podpoří euro a libru.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
02.04.2024 Pár GBP/USD v pondělí vykázal vcelku obstojný pohyb směrem dolů. Bohužel za ním nestála touha trhu prodávat, ale spíš silné údaje ISM z USA. Trh zkrátka neměl jinou možnost než nakupovat dolar. Přesto je dobře, že dolar vzrostl, protože účastníci trhu předtím několikrát ignorovali zprávy, které byly pro americký dolar pozitivní. Ačkoli tedy cena znovu opustila klesající kanál, downtrend přetrvává. Minulý týden jsme se zmínili, že dokud pár zůstává na stejné úrovni a pohybuje se do strany, nelze brát v úvahu ani realizovat žádné technické signály. Jak vidíme, v pokles se v pondělí obnovil. A v posledních dnech týdne se pár může stále obchodovat směrem dolů, pokud trh v časovém rámci 24H a zprávy z USA budou silné.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky
02.04.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval směrem dolů s mírně vyšší volatilitou, než jakou jsme v průměru pozorovali minulý týden. Americký index nákupních manažerů ISM ve zpracovatelském průmyslu podpořil dolar. Všimněte si, že se jedná o domácí ukazatel, který je pro americký trh a dolar důležitý. Jelikož byla jeho hodnota nad očekávání vysoká a nad úrovní 50, zpráva dolar posílila. A nutno dodat, že víc, než jsme předpokládali.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
28.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal "ohromující" volatilitu. Pásmo od denního maxima po minimum činilo pouhých 29 pipů. Už dříve jsme vás ale varovali, že volatilita tento týden výrazně klesne, protože fundamentální pozadí předchozího týdne bylo silné, kdežto tentokrát je slabé. A tak se i stalo. Dokonce ani ekonomické zprávy, které se občas k obchodníkům dostanou, nemají prakticky žádný vliv, protože všechna data jsou druhořadého významu. A vůbec, jaký je rozdíl v tom, zda mají dopad, nebo ne, když trh prakticky přešlapuje na místě?

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
28.03.2024 Pár GBP/USD ve středu nevykázal naprosto žádný pohyb. Cena se při nízké volatilitě pohybovala podél úrovně 1,2611. Obecně vzato, o nízké volatilitě mluvíme prakticky každý den, protože už dva měsíce vypadá příznivě nakloněna hlavním měnovým párům. Přesto se ale musíme snažit pracovat s tím, co máme. Zatím zůstává relevantní klesající kanál, takže pokud cena prorazí pod úroveň 1,2611, můžeme očekávat další pokles libry. Rádi bychom ale připomněli, že nedávné pohyby v hodinovém grafu vypadají jako obstojný trend, zatímco ve 24hodinovém časovém rámci máme naprostý flat, který se drží už 4 měsíce. A zatím není jasné, jestli v dohledné době skončí.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 27. března (americká seance)
27.03.2024 K testu ceny 151,59 došlo právě ve chvíli, kdy linie MACD začínala klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru. V důsledku toho pár klesl na cílovou úroveň 151,10, což umožnilo stáhnout se z trhu se ziskem přibližně 40 bodů. Vzhledem k absenci významných fundamentálních statistik pro USA v druhé polovině dne se má za to, že tlak na dolar bude přetrvávat – zejména po neúspěšném pokusu o růst k ročnímu maximu během dnešní evropské seance. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na scénáře 1 a 2.

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)
27.03.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2628 v první polovině dne došlo ve chvíli, kdy MACD výrazně vystoupal nad úroveň nuly, což omezilo další potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem libru nenakupoval. O něco později došlo k dalšímu podobnému testu a MACD se začínal pohybovat od úrovně nula směrem nahoru, což mi umožnilo do trhu vstoupit, ale k výraznému pohybu směrem nahoru nedošlo. Asi 10 bodů a poptávka po libře se snížila. Vzhledem k tomu, že na druhou polovinu dne není naplánováno zveřejnění žádných dat z USA, může růst libry pokračovat, ale s nákupy na denním maximu buďte opatrní. Absence aktivity kupujících může vést k obratu páru a rychlému poklesu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)
27.03.2024 V první polovině dne nedošlo k žádným obchodům na úrovních, které jsem označil, a to kvůli velmi nízké volatilitě eura, která se vzhledem k absenci významných fundamentálních statistik, které by mohly trh ovlivnit, očekávala. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodné body pro vstup do trhu. Ani během americké seance bohužel nebyla k dispozici data, která by byla schopna s trhem výrazně pohnout, takže jsem očekával stejně slabou volatilitu s obchodováním v bočním kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD 27. března
27.03.2024 K otestování 1,2652 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo prodejní signál, a pár se propadl k cíli na 1,2622. Výsledkem byl pokles o 30 pipsů. Absence ekonomických zpráv ze Spojeného království již nepředstavuje pro kupující GBP/USD výhodu. Hlavním důvodem poklesu libry byly včerejší americké zprávy, přičemž pár se dnes může nadále obchodovat níže, a tady je důvod: čekáme na zápis ze zasedání Bank of England, přičemž náznaky měkké politiky rozhodně vyvinou na libru tlak. S dlouhými (long) pozicemi byste tedy měli být opatrní.

Analýza a tipy na obchodování měnového EUR/USD 27. března
27.03.2024 K otestování hladiny 1,0852 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD právě začínal klesat od úrovně nula, čímž potvrdil prodejní signál, a pár se propadl do oblasti 1,0831. V důsledku toho došlo k poklesu o 20 pipsů. Údaje o spotřebitelské důvěře v Německu a zpráva o HDP ve Španělsku euro podpořily, ale silné zprávy z USA, zejména pokud jde o spotřebitelskou důvěru, vyvíjely na pár tlak. Dnes může euro pokračovat v poklesu, k čemuž napomohou prohlášení člena Výkonné rady Evropské centrální banky Piera Cipolloneho a člena Výkonné rady ECB Franka Eldersona. Holubičí postoj bude na euro vyvíjet tlak. Na jednotnou měnu může působit i pokles ukazatele spotřebitelské důvěry v eurozóně.

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 26. března (seance v USA)
26.03.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 151,25 došlo, když MACD výrazně klesl z nulové hodnoty, a prodávat dolar proti trendu při takovém nastavení nebylo nijak zvlášť žádoucí. Po krátké době došlo k dalšímu testu na úrovni 151,25 a MACD se již dostával z přeprodané zóny, což umožnilo vstoupit do nákupních pozic na dolaru. V době psaní článku nedošlo k žádnému výraznému růstu, ale naděje přetrvávají, protože obchodování pokračuje v bočním kanálu. Mnohé bude záležet na amerických statistikách: změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, index cen bydlení a ukazatel spotřebitelské důvěry určí směr páru. Slabé údaje bývají důvodem k prodeji dolaru, zatímco silné zprávy mohou podpořit býčí trend na trhu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 26. března (americká seance)
26.03.2024 K testu ceny 1,2648 v první polovině dne došlo v době, kdy indikátor MACD už výrazně stoupal od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat dolů. Z tohoto důvodu jsem libru nekupoval. Po chvilce došlo k dalšímu podobnému testu a indikátor MACD se začal pohybovat od úrovně nula směrem nahoru, což umožnilo vstup na trh, ale výrazný růst se nekonal. Přibližně 10 bodů a poptávka po libře klesla. Mnohé teď záleží na statistikách z USA: změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, indexu cen bydlení a indikátoru spotřebitelské důvěry ovlivní směr páru během americké seance. Slabé údaje jsou důvodem k dalšímu prodeji dolaru a nákupu libry v rámci korekce, která se může změnit v trend, zatímco silné zprávy mohou libře výrazně uškodit. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 26. března (americká seance)
26.03.2024 V první polovině dne byla otestována cena 1,0848, právě když linie MACD začínala stoupat od úrovně nula, což potvrdilo buy signál pro euro. Pár ve výsledku vzrostl přibližně o 20 pipů, ale cílové úrovně 1,0879 úplně nedosáhl. Obstojné údaje o předstihovém indexu spotřebitelského klimatu v Německu dokázaly během evropské seance podpořit slábnoucí býčí momentum. Mnohé teď záleží na statistikách z USA, které jsou také docela zajímavé. Změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, indexu cen bydlení a indikátoru spotřebitelské důvěry ovlivní průběh americké seance. Slabé údaje jsou důvodem k dalšímu prodeji dolaru a nákupu eura, zatímco silné zprávy mohou vzestupnou korekci páru výrazně poškodit. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. března
26.03.2024 Odpoledne byla v době růstu linie MACD od nuly otestována úroveň 1,0838, což omezilo potenciál páru stoupat v rámci klesajícího trendu. Krátce nato přišel druhý test, a to v okamžiku, kdy MACD klesala z překoupené zóny, což vedlo ke druhému scénáři pro short pozice, ale pár aktivně neklesal. Včera euro podpořil projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Odpoledne dolar stále klesal, i když někteří představitelé Federálního rezervního systému dali najevo jestřábí postoj. Dnes dopoledne bude zveřejněn předstihový index spotřebitelského klimatu v Německu a změna objemu HDP ve Španělsku. HDP je druhořadá zpráva, takže obchodníci budou sledovat údaje z Německa. Dobrá zpráva může podpořit euro. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 26. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
26.03.2024 Pár GBP/USD také zaznamenal drobnou korekci, ale zůstal uvnitř klesajícího kanálu. Klesající trend tedy přetrvává. Vezměte na vědomí, že pohyb kotací z minulého týdne za hranicí kanálu nezohledňujeme, protože k němu došlo bezprostředně po zasedání FOMC, kdy trh obchodoval pod vlivem emocí. Očekáváme ale, že libra bude klesat.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 22. března (americká seance)
22.03.2024 Další pokles byl omezen, protože test úrovně 151,38 se shodoval s prudkým poklesem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal buy signál, protože linie MACD se nacházela v přeprodané oblasti. Výsledkem byl růst ceny o více než 30 pipů.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března (americká seance)
22.03.2024 Analýza transakcí a tipy na obchodování páru GBP/USDDalší pokles by se měl zastavit, protože k testu úrovně 1,2622 doš...

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března (americká seance)
22.03.2024 Další pokles by se měl zastavit, protože k testu úrovně 1,2622 došlo v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Libra ale pokračovala v poklesu, protože ji tímto směrem tlačilo rozhodnutí Bank of England. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři na dnešní odpoledne by hráči na trhu měli dál spoléhat na pokles páru GBP/USD a na drobné korekce, aby získali výhodnější ceny.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 22. března (americká seance)
22.03.2024 Z Německa přišly obstojné údaje, které omezily potenciál páru EUR/USD klesat. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři na dnešní odpoledne by hráči na trhu měli pokračovat v obchodování podle trendu a využít korekce eura k ziskovějším prodejům.

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 22. března
22.03.2024 Silné údaje z USA dokázaly pár vytlačit nad hladinu 151 a kupci se pravděpodobně pokusí udělat vše pro to, aby se nad ní udrželi a zachovali si šanci na nastolení vzestupného trendu. Při pohledu na dnešní prázdný makroekonomický kalendář ale vidíme, že dolaroví býci se budou nahoru tlačit těžce.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března
22.03.2024 Bank of England položila základ ke snížení sazeb už na letošní červen. Během pouhých dvou měsíců přešla od kurzu zvyšování výpůjčních nákladů k jejich snižování a dva z nejvýrazněji jestřábích politiků ve výboru včera upustili od výzev ke zvýšení sazeb. Výsledkem byl značný pokles libry, který může pokračovat i dnes po zveřejnění slabých údajů o maloobchodních tržbách za únor.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 22. března
22.03.2024 Slabé údaje indexu PMI v eurozóně vedly k poklesu páru, který pokračoval na pozadí silných zpráv z amerického trhu s nemovitostmi. Výprodej dnes ještě prohloubí zklamání z údajů o podnikatelském klimatu, hodnocení současné situace a ekonomických očekávání z IFO. Dobrou volatilitu na trhu udrží projev člena bankovní rady ECB Joachima Nagela a summit eurozóny.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 21. března (seance v USA)
21.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 151,19 došlo současně s prudkým vzestupem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal prodejní signál, což vedlo k poklesu ceny o 30 pipsů.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 21. března (seance v USA)
21.03.2024 Čekáme na zveřejnění údajů PMI pro výrobní sektor a sektor služeb v USA, jakož i týdenních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a objemu prodejů existujících domů na sekundárním trhu. Špatné ukazatele povedou k růstu libry, zatímco dobré údaje spolu s pevným postojem člena FOMC Michaela S. Barra ohledně úrokových sazeb zvýší na tento pár tlak.

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD 21. března (americká seance)
21.03.2024 Před námi jsou údaje PMI pro výrobní sektor a sektor služeb v USA, stejně jako týdenní žádosti o podporu v nezaměstnanosti a objem prodejů existujících domů na sekundárním trhu. Špatné indikátory povedou k růstu eura, zatímco dobré údaje spolu s pevným postojem člena FOMC Michaela S. Barra k úrokovým sazbám zvýší tlak na tento pár.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 21. března
21.03.2024 Rozhodnutí Fedu setrvat na cestě snižování sazeb v letošním roce navzdory růstu inflace vedlo k poklesu dolaru a krátkodobému růstu jenu. Během dnešní asijské seance pak byly zveřejněny slušné údaje o PMI ve výrobě, PMI ve službách a kompozitním PMI z Japonska, což vedlo k ještě většímu poklesu USD/JPY. To naznačuje, že býčí trh přetrvává, takže hráči na trhu by měli jednat v souladu s tímto trendem.

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 21. března
21.03.2024 Fed uvedl, že se bude držet trajektorie snižování úrokových sazeb, i když na cestě k nízké a stabilní inflaci narazil na překážky. To vedlo k poklesu dolaru a nákupům libry, které zcela rozbily medvědí trh vzniklý po zveřejnění údajů o inflaci ve Velké Británii. Vzestupný trend na páru GBP/USD bude dnes pokračovat, pokud údaje PMI ve výrobě, PMI ve službách a kompozitní PMI ve Spojeném království překonají očekávání. Výroky Bank of England naznačující možnost brzkého snížení sazeb by ale mohly vyústit v masivní výprodej páru.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 21. března
21.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0857 došlo během prudkého vzestupu linie MACD od nuly. Po zveřejnění rozhodnutí Fedu pak na trhu vznikl dobrý pohyb, který s sebou přinesl zisk ve výši přibližně 50 pipsů.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 21. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
21.03.2024 Pár EUR/USD ve středu vykázal jasné známky síly. Jeho růst samozřejmě souvisel s jedinou událostí – zasedáním FOMC a jeho výsledky. Federální rezervní systém ponechal hlavní úrokovou sazbu beze změny, jak trh očekával, ale nezpřísnil své plány měnové politiky, jak někteří účastníci trhu a odborníci předpokládali. Poslední zpráva o inflaci ukázala, že růst cen zrychlil, takže trh mohl včera očekávat přísnější rétoriku FOMC. K tomu ale nedošlo, což zklamalo kupce dolaru. Dolar podle našeho názoru spadl příliš prudce, ale my jsme na takové situace už zvyklí. Dolar dva týdny stoupal a pak prakticky během jediného dne o všechny zisky přišel.

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 20. března (seance v USA)
20.03.2024 Trhy ignorovaly komentáře prezidentky ECB Christine Lagarde, protože čekají na daleko důležitější statistiky. Rozhodnutí FOMC o hlavní úrokové sazbě, doprovodné prohlášení a ekonomická prognóza by mohly vést buď k poklesu eura, nebo k posílení jeho pozice vůči dolaru. Tisková konference předsedy Fedu Jeromea Powella bude hlavním motorem pohybu trhu.
Související klíčová slova:
Zpravodajské události | Důležité zprávy | Nečekané pohyby | Kvalitnější analýzy | Býčí pohyb | Seriózní trading | Provádění analýzy trhu | Výrobní PMI | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ekonomické problémy | Velké transakce | Oznámení výsledků | Jak obchodovat na burze | Programování | Retracement | Jackson Hole | Soustředění | Index výdajů na osobní spotřebu | Formace dvojitý vrchol | Cena platiny | Scoringové modely | Oživení cen | Tempo růstu | Generování zisku | Zápis z lednového zasedání Fedu | Neobchodní rizika | Údaje z USA | Vstupování do obchodu po částech | Chybná obchodní rozhodnutí | Leonardo | Praktiky bank | Take Profit | Koncepty likvidity | EUR | Intradenní tradeři | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Makroekonomika | Cenová hladina | Trh s Prop Tradingem | TopstepTrader | Jack Ma | Obrácená Hlava a ramena | Alphabet | Vstupy | Malé zisky | Znalosti trhů | Hnojiva | Rozhodování Fedu | Schopnost rychlého rozhodování | Očekávané výsledky | Opětovný pokles | Pozitivní vliv | Obchodník | Zpracovatelský sektor | Výsledek zasedání Fedu | Zakladatel Alibaby | Situace v eurozóně | Mince | Intradenní obchodní strategie | Indexy S&P | Cenový pohyb | Oživení poptávky | Tradingová výzva | Celkový zisk | Výše mezd | Finanční možnosti | Pip | Trend | Dávky v nezaměstnanosti | Bank of Japan | Pokračování klesajícího trendu | Životní prostředí | Fungování trhů | Long pozice | Podnikatel | Kroky Fedu | Statistiky | ISM ve službách v USA | Hospodářský růst USA | Investiční banky | Compliance oddělení | PLATINUM | Včerejší zpráva | Zprávy z USA | Porozumění | Silný support | Boční kanál | Konfluence více faktorů | Spekulativní obchody | Aktiva | Příležitost k prodeji | Poškodit ekonomiku | Americká inflace | Obchodník Mike Bellafiore | Americká zpráva | Nákupní pozice | Spojení | Širší Stop-Lossy | Obchodní cíle | Obchodovat na finančních trzích | Výborné vyhlídky | Organizace zemí vyvážejících ropu | Korelace | Chování trhu | Náklady na půjčky | Růst měnového páru EUR/USD | Výrazný pohyb | Evropská komise | Investing | Správné rozhodování | Dovednosti | Ztráty peněz | Libra vůči dolaru | Kolaps | Japonská měna | Covidová krize | Prodej zboží | USDK | Společnost TopstepTrader | Utahování měnové politiky | Zveřejnění výsledků | Klouzavé průměry | Inflace v Německu v prosinci | Obchodní systém | Zasedání ECB | Vytváření portfolií | Vliv na trh | Poplatky u Purple Trading | Blesk | Diverzifikace | Znalosti trhu | Line | Robusta | Business model | Nálada amerických spotřebitelů | Pravděpodobnost | Úsilí | Mozek obchodníka | Deeskalace napětí | Risk Reward Ratio (RRR) | Neovládnutí emocí | Údaje o maloobchodních tržbách | Optimismus investorů | Bearish Market | Šéf Fedu Jerome Powell | Konfederace britského průmyslu | Jak obchodovat forex | Lagardeová | La Nina | Makroekonomické zprávy | Byznys | Mike Bellafiore | Dění na trzích | Jak obchodovat měnový pár | Regresní statistika | Pokles indexu | Ekonomické sympozium | Vztah k tradingu | Lotáž | Britská libra | Studovat tradingový materiál | Rostoucí ceny | Reality | Poplatky | Výkyvy | Skryté informace | Přesnost | Goldman Sachs | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Defenzivní strategie | Série zisků | Provádění analýzy | Statistics | Ekonomické aktivity | Doporučení v knihách | Flat pattern | Údaje o americké ekonomice | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Long obchody | Stanovené obchodní cíle | Dosažení úspěchu | Důležité fundamenty | Omezení maximální ztráty | Geopolitické napětí | Saúdská Arábie | Oznámení | Metody money-managementu | Investiční soutěže | Burze | Data z Německa | ISM ve službách | Index spotřebitelské nálady | Kapitál banky | Nižší time-frame | Trendová čára | Důležité makroekonomické zprávy | Výstup z pozice | Počet instrumentů | Příležitosti k nákupu | Erste Group | Cena libry | Makroekonomické statistiky | Plán obchodování pro EUR/USD | Měnové báze | Směřování měnové politiky | Holubičí tón | Strach | Dnešní prohlášení | Evropská obchodní seance | Obchodní setupy | Exchange | Odolný trader | GDP | Úroveň rezistence | Technické signály | Hlavní události | Americký akciový index | Posuvný Stop-Loss | Zdroj příjmů | Kapitál na obchodování | Pokles dolaru | Spotřebitelské výdaje ve Francii | Správy peněz | Rostoucí inflace | Americká obchodní seance | Kombinace indikátorů | Červená linie | Výrazný vzestup | Sázka na růst | Konflikty | Výhled eura | Zkušenosti s obchodováním | Více peněz | Zpomalení hospodářského oživení | Medvědí výhled | Buy (nákupní) signál | Emoční připravenost | Finanční instrumenty | Tržní příležitosti | Opakování krize | Analýzy | Obchodovat intradenně | Absolvování obchodní výzvy | Matematický vzorec | Elektronické peněženky | Rizikové obchodní praktiky | Interbank indikátor | Přijmout ztrátu | Ghana | Sell (prodejní) signál | Vstupní bariéry | Profesionální obchodníci | Break-Even | Dolar dnes | Stabilnější měny | Obchodování v bankách | Zprávy z amerického trhu | Online obchodování | Ziskoví obchodníci | Riziko dalšího poklesu | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Vývoj prop tradingu | Program StartTrader | Vysoké inflace | VIP indikátory | Obchodování na ostatních trzích | Uvolnění měnové politiky | Vývoj na trzích | Regulační orgán | Online forex | Začínající obchodníci na Forexu | Graf EUR/USD | Proti trendu | MetaTrader download | Řízení obchodu | Pravidla risk managementu | Americký prezident | Ekonomové Deutsche Bank | Zkušený obchodník | Růst cen | Osobní finance | Pokročilá ekonometrie | Základní úrokové sazby | World Trading Cup | CZK | Sydney | Riziko ztráty peněz | Přijetí | Tempo hospodářského růstu | Nizozemsko | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Snížení úrokových sazeb | Nastavení strategie | Optimistická nálada | Pandemie COVID-19 | Ukázka nezávislých prop firem | Krátkodobý rostoucí trend | Zveřejňování ztrátovosti klientských účtů | Vysoké riziko | Obchodovat na burze | Proražení | Pohyby trhu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Bonus bez vkladu | Thomas Barkin | Head and Shoulders | Tradingové webináře | Fundamentální analýza pro začátečníky | EIA | Investování na kapitálových trzích | Růstový pohyb | Koncept Prop tradingu | Zpráva o inflaci | Více sebedůvěry | Svatý grál | Impulz | Sympozium | PMI ve službách v eurozóně | Trumpová | Hodinový graf | Přístup k reálnému kapitálu | One Good Trade | Gap | Hlavní ekonom | Analýza trhu | Ukončování obchodů | Rozšíření proprietárního obchodování | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Kapitál k obchodování | Obavy investorů | Porozumění aktuálnímu trhu | Backtesty | Vstupování do obchodu | Tržní reakce | Politická situace | Pozitivní sentiment | Nezaměstnanost | Rychlá rozhodnutí | Zajištění zisků | Zmírnění inflace | Diskont | Pravidelné příjmy | Představitelé ECB | Dosahovat zisku | Intervence japonské centrální banky | Druh obchodování | Ochrana před negativním zůstatkem | Obchodní seance | Evropská měna | Obchodování s reálnými penězi | Zkušenosti obchodníka | Posilování dolaru | Dlouhodobé pozice | Způsob myšlení | Očekávaný výnos | Hodnota zlata | Zisk z obchodu | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Slippage | Stop příkazy | Forex strategie | Směřování tržní ceny | Vydělávání na spreadu | Nové pozice | Obchodovat na skutečných trzích | Vývoz LNG | Příkaz | Proprietární obchodní desky | Robustní strategie | Oslabování eura | Prodej kávy | 13. komnata tradingu | Svět tradingu | Obchodní praktiky bank | Trading Hours | Velké problémy | Působení bank | Aktivity v Číně | Cenové rozpětí | Bossa.cz | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Jasný obchodní plán | Scalping | John Williams | Korekční pohyb | Akče | Výhled | Drobní obchodníci | AliExpress | Přístup k finančním prostředkům | Psychologie tradera | Zvyšování sazeb | Analyzovat trhy | Trumpovo rozhodnutí | Zrušení cel | Dodd-Frankův zákon | Ztrátové obchody | Dobré výsledky | Prostředí demo účtu | Spotřebitelský sentiment v USA | Nejnovější zprávy | Pokračování poklesu | Volatilní cenové pohyby | Vstup do obchodu | Více obchodů | Teorie portfolia | Obchodní transakce | Pokles EUR/USD | Pandemie koronaviru | Nepřesnost | Isabel Schnabelová | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Medvědí potenciál | Ověřené výsledky | Produkce kávy | Tradiční bankovní sektor | Očekávání býčí | Graf | Pravidla rizikového managementu | Breakout | Slabá čísla | Globální obchod | Výkon | Ziskovost klientských účtů | Globální poptávka po ropě | Sankce | Stabilní zdroj příjmů | Dolary | Prohlášení politiků | Prognóza Evropské komise | Příchod elektronického obchodování | Globální ekonomiky | Trhy v šoku | Compliance | Nabídka | Sledování trhů | Geopolitická situace | Nový model | Nákup dolaru | Analyzovat trh | Prodat USD | Technologický vývoj | Zasedání FOMC | Daniel Zhang | Reálné výnosy | Swingový trading | Spotřebitelské inflace | Směnné kurzy | Výzkumy | Výnosy | Výprodeje | Obchodování na demu | Fiskální politiky | Visual Capitalist | Inflace v Japonsku | Obchodovat bez stop-loss | Forexový trading | Obchodní plán | Rozhodnutí centrálních bank | Akciový index | Alibaba | Prop firma | Kapitálové standardy | OTC trhy | Guvernér japonské centrální banky | Bilion | Lepší výsledky | Teorie efektivních trhů | Podnikání | Širší obraz | Full-time trading | Výrobní aktivita v USA | Rozhodnutí britské vlády | Společnost Alibaba | TD Securities | Pohyb ceny | Trading desky | Matematické modely | Začít obchodovat na burze | Arbitrážní strategie | Silný růstový pohyb | Rizikové obchodní praktiky bank | Rostoucí obavy | Úspěšné obchodování | Forex riziko | Reakce trhu | Ekonomiky | Potenciální pokles | Obchodní příležitost | Odhodlání | Nerealistická očekávání | Události v eurozóně | Donald Trump | Zprávy o inflaci | Řešení energetické krize | Nejúspěšnější tradeři | Volatilita | Zprávy z finančních trhů | Objem průmyslových zakázek | Poplatek | Nový trend | Nákupní tlak | Holdingové společnosti | Formace hlava a ramena | Členové bankovní rady | Začít vydělávat | Trading.com | Suroviny | Institucionální objednávky | Vstoupit do obchodu | Likviditní zóny | Hluboké znalosti | Levels | Obchodni metody | Průmyslová produkce | Výrazný pokles libry | Euro dolů | Závislost | Směřování trhu | Rostoucí ekonomické problémy | Dobrý nápad | Dění na finančních trzích | Zápis z posledního zasedání Fedu | Prodej dolaru | Nastavení Take Profit | Uptrend | Cenové hladiny | Index ISM ve službách | Sazby v USA | Index podnikatelské aktivity | Centrální banky | Inflace | Indikátory volatility | Potenciál růstu | Makléřská společnost | Zveřejněné údaje | Peníze | Výrobní index | Foreign Exchange | Intradenní šum | Pravidla obchodování | Trpělivost | CySEC | Psycholog | Cenové akce | Představenstvo společnosti | HFT | Brent | Prudký pokles | Politika | Získej účet | Stimul | Jak fungují prop firmy | Nulové poplatky u Purple Trading | Obchodní instrument | Očekávání zisku | Intradenní trading | Vedení společnosti | Jüan | Obchodní desky | Očekávání | HDP ve Spojených státech | Další růst | Expert | Strukturované výzvy | Flat | Nové prop firmy | Zápis ze zasedání Fedu | Uzavírání pozic | Odhady PMI | Index cen domů | Pomalý růst HDP | Vybírání zisků | Příležitost k nákupu | Denní minima | Evropský orgán pro cenné papíry a trhy (ESMA) | Pohyby cen | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Základy obchodování na Forexu | Trump včera | Obchodní příkazy | Trendové čáry | Admirals | Finanční plánování | Psychická náročnost | Uspět na Forexu | Timeframe | Průmysl | Porozumění burze | Rozhodování o obchodování | Plán obchodování | Guvernér BoE | Evropské měny | Chamtivost | Vydělávat peníze | Výrazný růst | Formace (Pattern) | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Zdroj příjmů z podnikání | Politická nejistota | Zasedání Evropské centrální banky | Dolar vůči koruně | Jak obchodovat Price Action | Hedgeové fondy | Platný signál | Obchodní signály | Naslouchání trhu | Online nakupování | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | PMI pro sektor | Historie | Americký index | Americké HDP | Příležitosti | Euro roste | Itálie | Snížit úrokové sazby | Výsledky průzkumu | LearnToTradeTheMarket | HedgePoint | Klíčový ukazatel | Zaměstnanost | Manažeři | Válka | MetaTrader | Obchodní účet | Fundamentální analýza | BreakEven | Nové signály | Vzorce chování | Pravidelné výplaty | Nejnovější údaje | Sentiment na trhu | Prognóza | L.F. Investment | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Nálada investorů | Americké prezidentské volby | Correction | Ziskové obchody | Správa kapitálu a rizik | Trh práce | Drobní obchodníci a investoři | Změny cen | PriceAction | První obchodní den | Nákup libry | Tvorba zlozvyku | Veřejný dluh | Kongres | Tempo poklesu | Dnešní zprávy | Výdaje potřebné pro život | Pokles inflace v USA | Tržby v eurozóně | Bydlení | Káva Arabica | Profit-Targety | Základní pravidla obchodování | Časový úsek | Růst amerického dolaru | Pochybnosti | Zpráva | Tipy a triky | Nové obchodní možnosti | Kolísání ceny | Vyjádření rizika | Býčí výhled | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Přechod z demo účtu | Objem obchodů | Obchodování v pátek | Fixní výdaje | Obchodní ambice | Dobrý výsledek | Ekonomické indikátory | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Pohyb kurzu | Reálný účet | Evropské ekonomiky | Zveřejněná data | Index podnikatelské nálady | Příkaz Take-Profit | Obrat trendu | Objem zobchodovaných kontraktů | Vysoká cla | Graf páru GBP/USD | Klíčové události | Data z USA | Volatility | Exekutivní příkaz | Stav vašeho kapitálu | Americká měna | Ceny výrobců | Dosažení úspěchu na Forexu | Přehlcení informacemi | Hlavní časový rámec | Long | Sentiment investorů | Chování | Bullish | Obchodní desk | Snižování sazeb | Trendová linie | Kontrakty | Pravidla řízení peněz | Zpomalení ekonomiky | Pozitivní zpráva | Evropská inflace | Vývoj obchodních strategií | Téma inflace | Správci aktiv | Jednání bank | Moody's | Geopolitická rizika | Dodržování denních limitů | Zasedání centrálních bank | Slabý americký dolar | Psychologie tradingu | AUD | Huw Pill | JOLTS | Inflace v eurozóně | Portál FXstreet.cz | Šéfka ECB | Obchodní znalosti | Lokální maxima | Obchodní dovednosti | Absence obchodního plánu | Změny ve strategii | Fintokei | Opatření | BoE Andrew Bailey | Výkonnost obchodního účtu | Největší zisk | Cvičení | Zprávy a události | Zavedení Dodd-Frankova zákona | Covid | Oslabení eura | Ztráty dolaru | Výsledky voleb | Intradenní obchodování | Konsolidace | Trh | Index výrobní aktivity | Makroekonomické události | Zkušenost | Posílení kurzu | Úspěch v obchodování na finančních trzích | Tradingový proces | Vysoká volatilita trhů | Prop firmy | Průměrné mzdy | Falešné signály | Fair Value | Open | Statistické údaje | Představitelé Fedu | Sell pozice | Rozdílové smlouvy | Počáteční kapitál | Zprávy o institucionálních objednávkách | Index | Dlouhodobý růst | Futures | Poskytování likvidity na trzích | Směnný kurz | Medvědí tlak | Plán zisků | Obchodní praktiky | Rozhodovací schopnosti | Zobchodovaný objem | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Penzijní fondy | Komise | Nejistoty | Pipy | Objednávky | Rovnováhy | Technické nastavení | Obchodování na devizovém trhu | Plán obchodování EUR/USD | Bílý dům | Kapitál | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Posílení | Devalvace | Kolik přesně riskovat | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | Podmínky na trhu | Ekonomický optimismus | Evropské HDP | Projev Jeroma Powella | Mít trpělivost | Nejdůležitější události | HDP ve Spojeném království | Údaje o inflaci | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | Hawkish | Dlouhodobý výsledek | S&P | Regulátoři | Společnosti | Eskalace geopolitického napětí | Obchodní signál | Rozhodování a myšlení | Rok 2025 | Unie | Obchodování na finančních trzích | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Politická rizika | Mitsubishi | Ekonomické ukazatele | Základy obchodování | ATR | Sázky | Vítězné tažení | Analýza trhů | Kurz dolaru | Váhání | Akciové indexy | Momentum | Vice | Christine Lagardeová | Ukázka trading desku | Americké měny | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Soukromý sektor | Sell | Obchodní plány | Makroekonomické reporty | Odměny pro obchodníky | Úroda | Problémy | Swing | Globální poptávka | Portfolio management | IEA | Ekonomický vývoj | Následování tržních trendů | Regulatorní riziko | Možná ztráta peněz | Order Flow | Zasedání britské centrální banky | Cla na dovoz | Reakce trhů | Německý index | Reakce eura | Pohyb měnových párů | Vzdělávací materiály | Typ strategie | Očekávání analytiků | Znalost | Kam umístit Stop Loss | Maximální ztráty | Psychologie v tradingu | Patterny | Deficit | Pandemie COVID | Consistency rules | Intradenní volatilita | Byznys plán | Matematické vzdělání | Negativní dopad | Sell-off | Jednoduché tipy pro začátečníky | Poměr rizika a zisku | Zařízení | Společná měna | StartTrader | Technické analýzy | Mýty o tradingu | Vstupní signál | Joachim Nagel | Řízení rizika | Natural Gas | Velké zisky | Disciplína | Vysoká inflace | Aktivní obchodování | Budoucnost | Trendlines | Důležité zprávy z USA | Předsudky | Pokles ceny | Dolar vůči jenu | Ceny kávy Arabica | Podnikatelská aktivita v USA | Strach z promeškané příležitosti | Tolerance rizika | Slabý trh | Pokračující pokles | Kakao | Cenové nesrovnalosti | Mírný růst | Diverzifikace portfolií | Americká banka | Cloud computing | KOL | Trading jednoduše | Posuvný Stop | VIP Interbank indikátor | Řízení pozic | Větší riziko | Americká centrální banka | Intraday | Více ztrát v řadě | Dlouhodobý obchodní úspěch | Case-Shiller | Michal Uma | Otevřené obchody | Pair trading | Konfirmační zkreslení | Mikro loty | Obchodní přístup | Tržní sentiment | Druh strategie | Pravidla money managementu | G10 | Vysoká volatilita | Psychika | Dnešní ADP report | Kapitálové trhy | Index výroby | Kdy vstoupit do obchodu | Francouzská obchodní bilance | Formace Head and Shoulders | Nejprudší pokles | Ceny zemního plynu | Pozornost | Ropa Brent | Začít obchodovat | Klesající trend | Obchodní války | Eskalace | Slabé výsledky | Range | Devizové intervence | Ztrátové série | Vzdělávací webináře | Proces vzdělávání | Proč obchodníci neuspějí | Ifo | Cla na Čínu | Profit-Target | Nezávislé prop firmy | Minimalizovat ztráty | Stabilní růst | Vývoj inflace | Příležitost ke vstupu | VIP Interbank | Jednání ECB | Bureau of Labor Statistics | Investice do hedge fondů | Euro včera | Náklady | Zavádění cel | Oblasti rezistence | ECB dnes | Proprietární obchodní desk | Úvěrové podmínky | ICBC | Index nákupních manažerů | Maximalizovat zisky | Vývoj mezd | Automatizované provádění obchodů | Kávová zrna | HDP Španělska | Domácnosti | Překoupené zóny | Market making | Jednoduché tipy | Odbornost | Bitcoin | Hazard | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | RRR | Rovnováha na trhu | Pozornost obchodníků | Ceny výrobců v USA | Primární trend | Poptávka | Kov | Obchodovat forex | Světové centrální banky | Balance | Nejziskovější | Španělé | Obchodní výsledky | Průraz trendové linie | Maloobchodní tržby | Ekonomické vyhlídky | ISM index | Zásady money managementu | Kvalitní obchodní příležitosti | Snižování úrokových sazeb | Ukazatel zdraví | Volatilnější pohyby | Ziskové pozice | Nastavení měnové politiky | Pravidla obchodního systému | Kolísání cen | Data o inflaci | Míra neúspěchu ve světě tradingu | Zboží dlouhodobé spotřeby | Znalosti matematiky | Eskalace obchodních válek | Slušný zisk | Oversold | Pohyb trhu | Osobní život | Kontrolovat ztráty | Zpomalení globální ekonomiky | Časový rámec (time-frame) | Očekávání trhu | Založení účtu | Klesající trendová linie | Krátkodobé spekulativní obchody | Směřování trhů | Tlak na USD | Obchodovat | Propad kapitálu | Americké indexy | Rostoucí trendová linie | Snadné zisky | Obchodní aktivita | Regrese | Vstup do pozice | Dluhopisy | Indikátor | Obchodování forexu | Fundamentální události | Equity | Cena kakaa | Hlubší pokles | Pár EUR/USD | Uchovatel hodnoty | Backtestování | Analytici | Summit EU | Finance | Automatické obchodní systémy | Strach ze ztráty | Růst měnového páru | Množství peněz | Obchodní výkon | Cenový index | Zápis ze zasedání ECB | Medium Term | Platina | Deutsche Bank | Stres | Pozornost trhu | Obchodníci | Zmírnění obchodního napětí | Moudro | Trading vs. Gambling | Pokles podnikatelské aktivity | Pepa Zeman | Dobré obchodní signály | Celková inflace | Přehled forexových obchodů | Statistický úřad | Pokles cen | Cenový graf | Příjem z tradingu | Měnové intervence | Christine Lagarde | Monetární politika | Index PMI | Indikátor CCI | Alibaba Group Holding Ltd | Uzavření trhů | Vstoupit do trhu | Michigan | Zvyšování sazeb Fedu | Sledování rizik | Co je forex | Zdroj vašich příjmů | Základní pravidla systému obchodování | Scale out | Webináře | Jak obchodovat ropu | Přiznat si chybu | Významné tržní pohyby | Ropa | Lineární regrese | Firma | Výrazné pohyby | Pokles nezaměstnanosti | Trendový pohyb | Zasedání Bank of England | 13. komnata | Výrobní index ISM | Přijetí prop tradingu | Jak obchodovat měnový pár GBP/USD | Pojistka proti inflaci | Hodnota RRR | Odvetná opatření | JPMorgan Chase | Vznik nezávislých prop firem | Ziskový obchod | Vyhlašování zpráv | West Texas Intermediate (WTI) | Fiat měny | Tržní trend | Technologická společnost | Méně stresu | Obchodní návyky | Etiopie | Short pozice | Pokračování trendu | Makroekonomická data | Úrovně rezistence | Rizika při obchodování | Pravidla správy peněz | Dosažené vzdělání | Signál k nákupu | Austan Goolsbee | UBS | Ztráta peněz | Zpomalení inflace | Investiční cíle | Vývoj situace | Co je to money-management | Proprietární obchodníci | Janet Yellen | ZEN | Dohled nad finančními deriváty | STP | Podíl ze zisku | Potenciál dalšího růstu | USA | Ekonomové | Technické korekce | Spojené státy | Dekompenzační metody | Růst HDP | Zpomalení hospodářského růstu | Jakub Hodan | Pandemie | Poskytování likvidity | Euro vůči dolaru | Začátek nové fáze | Nálada na trhu | Nastavená psychika | Výzva | Kalendář událostí | 3М | Stabilní příjmy | Platforma | Sázka | Obchodování pro začátečníky | Bankovní převod | Ropná společnost | Swingový obchod | Volby | Overtrading | Zvyšování úrokových sazeb | Pohonné hmoty | Cenová akce | Tým Admiral Markets | Dow Jones | Pozitivní komentáře | Směr trhu | Nadměrné obchodování | Obchodovat Price Action | Tržní pohyb | Výrobní inflace | Investice do pokročilých technologií | Jak obchodovat | Úpravy pozic | Pokročilá technická analýza | Velmi volatilní | Nový týden | Americká data | Intervence centrální banky | Oslabování libry | Trailing Stop | Jestřábí komentáře | Indexy PMI | Kurz dolarů | Signál k nákupu (buy) | Japonská ekonomika | Výrobní aktivita | Vývoj | Finanční aktiva | Dnešní údaje | StartTrader od Fintokei | Brent Crude Oil | Větší korekce | Euro posiluje | Rozvíjení tradingových dovedností | Úroková sazba | Kurz libry | Časový rámec | Snížení základní úrokové sazby | Překoupené podmínky | HDP Francie | Raný věk | ECB Christine Lagardeová | Strategické investování | Víceúrovňové výzvy | Nejlepší rozhodnutí | Výroba v Německu | Ekvitní křivka | Sektor služeb v USA | Investiční poradenství | Slevy | Kvalitnější analýzy trhu | Poptávka po dolaru | Otevřený ztrátový obchod | Nadhodnocení | Člen bankovní rady | Konkurenceschopnost | Růst cen výrobců | Euro vůči americkému dolaru | Prop Trading | Poměr risk vs. zisk | Obchodní dohody | Hodnota dolaru | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Politika centrálních bank | Prvky technické analýzy | Seriózní byznys | Dlouhodobý tradingový úspěch | Forex jednoduše | Volatilní | Riziko ztráty | Úrokové sazby | EUR/USD | Zahájení obchodování | Hazardní hráči | Signály a příležitosti | Výdaje | Intervence | Světové produkce | Zásahy čínské vlády | Lidský mozek | Spotřebitelská důvěra | Analýza makroekonomických zpráv | Dodržování pravidel | Další vývoj | Finanční zdraví | První odhad | West Texas Intermediate | Míra neúspěchu | Měnové politiky | Obchodní situace | Splnění evaluační fáze | Evropská unie dnes | Nejlepší obchodníci | Cena kávy arabica | Objem obchodování | Aktuální situace | Geopolitické události | Obavy z globální recese | Co je to forex | Uzavření obchodu | Více vydělaných peněz | Málo zkušeností | Obchodníkem na forexu | Denní volatilita | Manufacturing | Rychlý zisk | Odvětví | Rozhodnutí o sazbách | Investiční doporučení | Prohlášení | M1 | Forex obchody | Americké žádostí o podporu | Vítězství Donalda Trumpa | Přeměna prop firem | Sympozium v Jackson Hole | Obchodní služby | Ekonomická situace | Prognózovaní | Odhad HDP | Růstový potenciál | Cloud Computing | Trading | Budoucí Price Action | Průběžné výsledky | Dna | Výsledky maloobchodních tržeb | Podvědomí | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Impulzivní pohyby | Pravidla systému obchodování | Vyhlašování makroekonomických dat | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Obchodní platforma MetaTrader | Inflační očekávání v USA | Bilance ECB | JD | Poptávky po dolaru | Vítězství | Bezpečný přístav | Obchodní příležitosti | Opce jednoduše | Americké statistiky | Obchodovat s větším objemem | Rozhodnutí centrální banky | Hospodářské klima | Trading Cup | Odliv kapitálu | Nová cla | Tradingový materiál | Christopher Waller | Miliardy dolarů | ADP | Dnešní ADP | Británie | Silný trend | Obchodování eura | Přeprodané zóny | Ceny dolaru | Vzdělávací aspekt | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Nejziskovější strategie | Jak se vyvíjí trh | Konzistentní zisk | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Zadlužení veřejného sektoru | Cenové pohyby | Intradenní strategie | Tisková konference | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Platební bilance | Růst mezd | Vydělat hodně peněz | Velikost obchodních pozic | Break/Even | Luis De Guindos | Pokles USD/JPY | Snížení inflace | VIP zóna | Technické indikátory | Sazby | Rozhodnutí japonské centrální banky | Obchodní pozice | Proprietární obchodování v bankách | Zemědělství | Technické zázemí | PMI ve výrobě | Disciplína v obchodování | Růst průmyslové výroby | Růst výrobních cen | Strategie řízení | Tipy pro obchodování GBP/USD | Silnější americký dolar | Cenový skok | Arbitrážní obchodování | Otevření obchodu | České koruny | Krátkodobý výhled | Zhodnocení situace | Růst cen v USA | Rizikové chování | Zprávy o trhu | Američtí politici | Investovat | Komoditní | Rekordní maxima | Vyhýbání se bolesti | Riziko na obchod | Sell Limit | Data o HDP | Hledání svatého grálu | Současný klesající trend | Cílové ceny | Zhodnocení účtu | Technická situace | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Hlavní pravidla | Překážky | Hotovost | Sektor služeb | Investiční fondy | Regulátor | Výpočet pro RRR | Počet nezaměstnaných | Vysoká rizika | Nákup a prodej | Boj s inflací | Úspěšné obchody | Průzkum | Firmy | Německá obchodní bilance | Konzistence | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | Soustavně studovat | HDP Německa | Index výrobních cen | Panika | Knížky o tradingu | Pondělní obchodování | Promeškané příležitosti | Zajištění | Napětí mezi USA a Čínou | Trades | Jak začít obchodovat na burze | Schopnosti v tradingu | Fundamentální informace | Zájem investorů | Cena ropy brent | Špatné obchodní návyky | Dolar včera | Euro dnes | Money management | Dopad na finanční trhy | Situace ve Spojených státech | Odhady ekonomů | Špatně nastavená psychika | Oslabení měny | Pokračování rostoucího trendu | Plány Fedu | Magický indikátor | Inflace ve Velké Británii | Zhodnocení kapitálu | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Odhad růstu HDP | Brokerské společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Didi | Oblíbené komodity | Zpráva o měnové politice | Distribuce | Správný money management | Úspěšní obchodníci | Nápad | Snadno vydělat peníze | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Správné řízení peněz | Riskovat méně | NASDAQ 100 | Přizpůsobit risk | Swing Trading | Účastníci trhu | Prodejní signál | Celosvětová poptávka | Pokračující růst | Automobilový průmysl | Pohyby směrem dolů | Hry | Mobilní obchodování | Rozhovor o tradingu | Trhy | Trade | Banky v eurozóně | Projev šéfky ECB | Špatný přístup k tradingu | Dosáhnout úspěchu | Nejbližší rezistence | Investování na Forexu | Dlouhodobé výsledky | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Zvyšovat kapitál | Úspěšně obchodovat | Trh s platinou | Vývoj USD | Generovat zisk | Vyšší riziko | Ukázka trading desku z minulosti | Efektivní provádění obchodů | Vysokofrekvenční obchodování | Přístup k tradingu | Tradingový úspěch | Rostoucí příjmy | Index Sentix | Pokračování rally | Rizika | Anagramy | Oživení ekonomické aktivity | Skutečné peníze | Vánoce | Eurozóna | Horší data | Investiční rozhodnutí | Eskalace obchodní války | Prop shops | ISM | Žádné výrazné pohyby | Zvýšení volatility | Úrokové diferenciály | Restrukturalizace | Forex trh | Obchodujeme | Smazání obchodního účtu | Chyby jedinců | Analýzy trhu | Zpomalování inflace | Jasný plán | Swing tradeři | Kvantitativní analýza | Nákup eura | Intervence Bank of Japan | Káva robusta | Velcí hráči | Vlastní kapitál | Řízení peněz | Prodávající | Fundamentální základ | Konfluence | Rostoucí mzdy | Rychlé zbohatnutí | Nial Fuller | Zasedání centrální banky | Seminář | Ekonomiky EU | První obchod | Obnovení růstu | Tape Reading | Zahraniční měny | Riziková aktiva | Mnoho ziskových obchodů | Špatný trader | Růst ekonomiky | Stagflace | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Cenový vývoj | Silné inflační tlaky | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Zhodnocení obchodního kapitálu | Odhady HDP | Žádosti o podporu | Chuť k riziku | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Nulové poplatky | Velikost Take Profit | Obchodování USD/JPY | Americké akciové indexy | Cena kávy | Ondřej Hartman | Proražení rezistence | Přístup k obchodnímu kapitálu | Záporné úrokové sazby | Snížení sazeb Fedu | ONE | Výkyvy směnného kurzu | Low | Prodej eura | Příjmy domácností | Španělsko | Investiční soutěž | Solidní růst | Odrazy | Nárůst volatility | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Složitost trhů | Cena aktiva | Otevření buy | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Jak pohlížet na riziko | Obchodování s finanční pákou | Potenciál poklesu | Druhá vlna | Mzdy | Full-time trader | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | ICT | Přeprodané podmínky | Odhady analytiků | Plán ztrát | Sentiment trhu | Swingové obchodování | HDP EU | Viceprezident ECB | Deeskalace | Na burze | Významný dopad | Proprietární obchodní firmy | Cenové úrovně | Co je to závislost | Společnost | Spekulovat na trhu | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Raphael Bostic | Sázet | Signály Price Action | Obchodování pro EUR/USD | Tým RoboMarkets | Hospodaření | Ztráta | Nákupy dolaru | Dodržovat obchodní plán | FXstreet | Velké riziko | Koncepty ICT a SMC | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Fundamentální pozadí | Plán proher | Obchod | Purple Trading | Pips | Hlavní trend | Výhody na trhu | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Intradenní pohyby | Francouzský index | Úspěšný investor | AUD/USD | Jak vydělat peníze | Hospodářský pokles | OTC | Pokles reálných mezd | Řídit riziko | Moving Average | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Zajištění proti inflaci | Riziko | Jak vydělat | Konsolidace ceny | Emise | Poptávka po plynu | MAM | Klesající ceny | MAST | Spotové ceny | Intradenní obchody | ATH | Nájemné | Právo | Benchmarky | FIAT | JPY | Credit Suisse | Citi | Chance | RSI | AOS | Semináře | Transakce | Dodávky LNG | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Finanční trh | Order | Trend na trhu | Portfolio | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Plyn | ACT | Veřejný sektor | Příležitosti k obchodování | Pokles cen ropy | Životní úroveň | S&P/Case-Shiller | Know-how | Risk | Inovace | Úrovně supportu | Pocity | Platidlo | Ceny | Forexový obchodník | Představenstvo | ICT a SMC | Tržní pohyby | Propad ekonomiky | Zvýšení ceny | Hrozba recese | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Mírná korekce | COT report | Dukascopy | Války | Impuls | Zemědělské komodity | Bundesbank | Míra nezaměstnanosti v USA | Obchodní platformy | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Nákupní obchod | WTI | Obchodní kapitál | Zápis z posledního zasedání | Objem objednávek | Surová ropa | Obchodování v New Yorku | Radek Zalubil | Státy EU | Praxe | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | Libra | Ekonomické nestability | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Sentix | Webinář | Klima | Dobrá data | Důchod | Morgan Stanley | Obchodování se zlatem | Vstup do trhu | Ceny zlata | Commerzbank | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Stav trhů | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Výnos | Obchodování GBP/USD | Prop obchodování | Patrik Urban | Pokles ekonomiky | Zlepšení výkonnosti | Dobře definovaný obchodní plán | IHNED | Evaluační fáze | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | Index Nasdaq | Optimalizace | CFD | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | VIX index | Dobrá zpráva | Rozhovor | Přístup k měnové politice | Vhodné podmínky | Obchodníci na finančních trzích | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Silný pokles | Minulá výkonnost | FTMO | Finanční centra | Rozhodnutí FOMC | Průměrná volatilita | Obchodní den | Topstep | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Money-Management | Vietnam | Ceny energií | Barometr | S/R zóny | Energetická krize | MetaTrader 5 | GBP/USD | Channel | Inflační cíl | Očekávaný zisk | Obchodování EUR/USD | Obchodní analýza | VIX | Výběr zisků | BOSSA | Euforie | Írán | Jestřábí postoj | Den prezidentů | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Akcionář | Údaje o průmyslové výrobě | Obchodní deník | Čínské zboží | Histogram | Káva | Bez rizika | Ropné a plynárenské společnosti | Německé HDP | Vlna poklesu | Aktuální informace | Zisk | Obchodníci dnes | Bank of England | EURUSD | Pokles kurzu | Pozitiva | Spekulovat | Swapy | Tipy pro obchodování | Makléři | CFD kontrakty | Překoupené oblasti | Finanční ředitel | Praktická ukázka | Dovoz | Silná data | Reálné obchody | Market Profile | Zůstatek | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Vzdělání | Nové prognózy | Dnešní data | Obchodní platforma | Posílení dolaru | Sell Stop | Patrik Polák | Prezident | Růst inflace | COCOA | Kurz jenu | Easing | Jednotná evropská měna | Skrill | Reálný obchodní účet | Oslabování dolaru | Statistiky z trhu práce | Evropa | Cena eura | Měna | Management | Nástroje řízení rizik | Nasdaq | Trump | S/R zóna | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Obchodování s ropou | Úspěch v obchodování | Ekonomické cykly | Kupující | Francie | Den díkůvzdání | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Hospodářský růst v eurozóně | Michelle Bowmanová | Ekonomické události | Kontext | Rýže | FXstreet.cz | Obchody | Profit Target | Britská měna | Růst amerického HDP | EUR/USD a GBP/USD | Obchodování se CFD | Snížení daní | Index CPI | Růst spotřebitelských cen | Akciový index Nasdaq | Začátečník | Japonský HDP | Roční maximum | Dodržování obchodního plánu | Portfólia | Japonsko | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Marže | Spotová cena | Růst měny | Risk na obchod | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Internetové firmy | Arbitráž | Velké objemy | Prudký růst inflace | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Zemědělci | Japonská centrální banka | Pokles spotřebitelských cen | Maximalizace zisku | CARA | Začínající trader | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Situace | USD/CZK | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Sentiment spotřebitelů | Růst dolaru | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Tradingové webináře zdarma | Reálné peníze | Vládní politika | Dolarová aktiva | Bankovní trader | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Signály | Cenový výběžek | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | Jasný směr | Dukascopy Europe | Živé obchodování | Peking | GfK | Resistance | Výrobní aktivity | Úspěch v tradingu | HDP | Hlava a ramena | Devizový trh | Manufacturing PMI | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Demo účet | Čínské vlády | Dolar | Binární opce | Další posilování | Euro | Zkapalněný zemní plyn | Pohyby ceny | Falešný signál | Obratu trhu | JP Morgan | Zpomalení růstu | Ohlédnutí | Eskalace napětí | Politici | Výstup z obchodu | Obchodní bilance | Index PCE | Vyšší inflace | Brazílie | Prudké výkyvy | WTI Crude Oil | Nejnovější údaje o inflaci | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Bonusy | Zápis ze zasedání FOMC | Vstupní signály | JPMorgan | Private equity | Akumulace | Obchodní systémy | Zdraví | Average True Range | Reálné obchodování | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | Stav trhu práce | Výhled měnové politiky | Ztráty | Americká seance | Zásobníky | Americký ISM | Slabé stránky | Obchodní styl | 1D | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Růst průměrné mzdy | Životní styl | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Klesající inflace | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Currency | Prodejní pozice | Cílová cena | Kupci | Mzda | Býčí potenciál | WELL | Nákup aktiv | Velký zisk | Důležitá zpráva | Psychologie obchodování | Vzestupný trend | Výhody | Target | Zůstatek na účtu | Podniky | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Smart Money trading | Štěstí | Dobrý obchod | Asijské seance | SPOT | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Ekonomické nejistoty | Index cen | Změny na trhu | ADP report | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | NGAS | Týdenní zpráva | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Elektronické obchodování | Růst v eurozóně | Price Action | Hodnota společnosti | Index PPI | Přeprodané oblasti | Čas jsou peníze | Strategie pro obchodování | Britská ekonomika | Technologie | Zásoby zemního plynu | Pokles vývozu | Uvolněné měnové politiky | Vydělávání peněz | Prognózy | Globální recese | Kurz | Daně | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Využití kapacit | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Aktualizované údaje | Úspěchy | Signál ke vstupu | Intermediate | Index cen výrobců | Ztrátový obchod | Seance v USA | Uzavření gapu | Světové ekonomiky | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Přemýšlení | Údaj o HDP | Rychlý růst | Vlna výprodejů | ByteDance | Peněžní zásoba | Investice | Osobní příjmy | Business | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Doporučení pro obchodování | Akcie společnosti Alibaba | Špatné zprávy | Odveta | Automatizace | Rally | Ceny kakaa | Londýn | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Německý průmysl | Bod | Vnímání | Prop obchodníci | Sentiment v USA | Zkušení tradeři | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Tipy pro začínající | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Frakování | Regulace | Zaměstnanci | Deriváty | Šéf Fedu | Tick | Diverzifikovat | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | USD za barel | Základní pravidla | Zotavení | Důvěra | Majoritní akcionář | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Kontrakce | PMI za leden | Provádění obchodů | Americký akciový trh | Ukazatel | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Měny | Profitovat | Dollar | Oblasti tradingu | Značný pokles | Nezaměstnanosti v Německu | Nový cyklus | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Lukáš Voženílek | Chaos | Opatření na podporu ekonomiky | BOOST | Obchodování s cizími měnami | UNA | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Pevné nervy | Iracionální | Poradce | Signál | Číst grafy | Roční růst | Nové žádosti o podporu | NFIB | GBPUSD | Řízení rizik | Partneři | Špatná data | Chyby obchodníků | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Fundamentální data | Algoritmické obchodování | Pro tradery | Výsledky HDP | Praha | Média | Medvědí scénář | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Plány | Smíšené výsledky | Dosažení zisku | Resistence | Přetrvávající vysoká inflace | Znalosti o obchodování | COVID-19 | Béžová kniha | Spekulativní obchodování | Silný trh | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | NFP | Potenciální zisky | Hypotéky | Signál k prodeji | Sázení | Zbohatnutí | Data z amerického trhu práce | Průmyslová výroba v Německu | Myšlení | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Fenomén | Evaluace | Mozek | Americký trh práce | TIM | Energie | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Ženy | Americké centrální banky | Příjmy | Omezený čas | ESMA | Fiskální rok | Forex Pro | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Admiral Markets | Evropská unie | Dobré obchody | Halifax | Pákový efekt | Rozvoj | Hlavní indexy | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Neuspokojivé výsledky | Vyšší mzdy | University of Michigan | Růst poptávky | Korekce | LNG | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Tržní ceny | US dollar | LBMA | HDP eurozóny | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Uvolňování měnové politiky v USA | Instrument | Riskování | Patrick Harker | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Rostoucí trend | High | TIPS | CHF | Odhadovaná cena | Napětí na Ukrajině | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Spot | Ztrátové pozice | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | James Bullard | Frustrace | Příliv kapitálu | Inflace v Británii | Nakoupit akcie | Volby v USA | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Prosincová inflace | JDE | Podpora | Začínající obchodník | Definovaný obchodní plán | Alibaba Group Holding | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | Focus | Poziční obchodování | Sledování trendů | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | EU a USA | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Komodity zlato | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | DOT | Impérium | Close | BAT | Proprietární obchodování | Rate cut | Kurzy | Finanční prostředky | Ekonomické údaje | Risk Management | Ekonomická data | Situace na trhu | Cenové formace | Silná americká data | Drahé kovy | Next | Bankovní vklady | Ekonomická data z USA | Moderní prop trading | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | Erste | Volckerovo pravidlo | Forexu | Poměr RRR | Podhodnocený | Akcie společnosti | Statistiky z eurozóny | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Kypr | Forex asistent | Indikátor důvěry | Báze | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Slabé euro | Inflace v Německu | Geopolitika | Soubor pravidel | Pozitivní výsledky | Denní graf | Impulzy | Komentáře Fedu | Schodek | Volume | Indikátory | Oslabení | Správné řízení rizika | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Úspěch | Selektivní pozornost | Ceny kávy | Likvidita | Cíle | Ekonomické prognózy | Maloobchodní tržby v USA | Forex trading | Inflační data | Maloobchodní prodej | Nejvíce peněz | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Obchodní účty | Banky | Buy | Moderní prop firmy | Býčí scénář | Hodně peněz | Obchodní podmínky | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vlády | Kotace | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Šance | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | PMI v eurozóně | Poptávka po ropě | Konfederace | Správa | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Umění | Dobrá čísla | Virtuální kapitál | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | ČR | Správa kapitálu | Ropný průmysl | Breakouty | Výraznější pokles | Intervenovat | Solidní výsledky | Ropovody | Tržní signály | Program nákupu dluhopisů | Ratingové agentury | Pozice | Současná situace | Portfolia | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | Pullback | Inflace v EU | Reálná hodnota | Dlouhé pozice | Inflační report | Dlouhodobé důsledky | Hedge | Hospodářské cykly | Market | Svíčkové formace | Cenné papíry | Sestupný trend | Německé vlády | Medvědí trh | Deficit nabídky | Support | Průměrná mzda | Gabriel Štefaňák | Ekonomické statistiky | Hold | Brokeři | Technické dovednosti | Transparentnost | Důležité informace | Očekávání v USA | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Spokojenost | Chuť riskovat | Služby | Lednová inflace | Volný čas | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Dnešní růst | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Jak číst grafy | Broker | Pokročilé technologie | Peněžní zásoby | Řetězce | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Investoři | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Bohatý | Alibaba Group | Stop-Loss | Největší pokles | Růst libry | Objem ropy | Pokles průmyslové výroby | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Výstupy | Program nákupů dluhopisů | Obchodní rizika | Vzdělávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Retracementy | Čínská vláda | Report ADP | Ceny potravin | Rezistence | Výrobní index PMI | Návyky | Březnová data | Hladiny supportu | Projekce | Tomáš Rozehnal | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpravodajství | Spotřebitelská poptávka | Pozice dolaru | Volatility trhu | Technologie v prop tradingu | Obchodujte | Státní ropná společnost | Rostoucí náklady | Ropy | Prudké pohyby | Hodnocení současné situace | Výrobní sektor | IPO | Dnešní obchodování | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Pokles poptávky | CBI | Proces učení | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Nárůst ceny | Krátké (short) pozice | Discord | USD | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Logistické problémy | Trh s nemovitostmi | Zkušení obchodníci | Růst aktivity | Emoce | Obchodování s měnami | Jak trh reaguje | Vyhoření | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | Investing.com | HDP v USA | Vyšší úrokové sazby | Trendové pohyby | Silný dolar | Tvůrci trhu | Nízké úrokové sazby | Odhad inflace | Neteller | Údaje ISM | Tencent | Obchodní výzvy | Viceguvernérka | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | BCM | Federální rezervní systém | mmBtu | Kupní síla | CZ | Průraz | Pokles HDP | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Ekonomické výkonnosti | Růst spotřebitelských cen v USA | ANO | Britské libry | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pokles eura | Finanční regulace | Významné zprávy | Objemy obchodů | Bearish | Graf páru | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Markets | USD/CHF | Významné pohyby | Time-Frame | Oblast supportu | Úspěšný trading | Rok 2024 | Další rozvoj | Webináře zdarma | Praktické okénko | CPI v USA | Nejistota | CMA | Makroekonomické údaje | Profesionální obchodník | Gambling | Makroekonomický kalendář | Jak se stát forexovým obchodníkem | Opce | Smart money | Investment | Take-Profit | Martin Klass | Britský regulátor | MetaTrader 4 | Zahraniční investice | Federal Reserve | Swap | Ceny komodit | Boční trend | Indexy | opPORTUnity | Bilance běžného účtu | Takata | Break Even | Státní dluhopisy | Prognózy inflace | Americký dolar | Počet obchodů | Klíčový faktor | Zamyšlení | RISE | Ceny v eurozóně | SMC | Makro | Vinci | Evropská centrální banka | Psychologické úrovně | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | IFO index | Obchodovat ropu | ECB | Růst ceny | Měnová politika | Ziskovost | Obchodní instrumenty | Doporučení | Oslabení japonského jenu | Forex pro začátečníky | Inflační očekávání | Body | Arabica | Index výdajů | Parita | Korekční fáze | Evropské země | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Profesionální tradeři | Konkrétní příklad | Lot | Negativní vývoj | Vánoční svátky | Údaje o nezaměstnanosti | Být trpělivý | Cykly | Zemní plyn (LNG) | EU | Bankovní sektor | Ekonomický výhled | Miliardy | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | Live trading | Materiály | Forex obchodování | PMI ve službách | Obchodní hodiny | Cushing | Řízení kapitálu | Graf měnového páru | Plynárenské společnosti | Poptávky po ropě | Nejprudší pokles v historii | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Uhlí | Globální ekonomické nestability | Rizikový apetit | Trend klesající | Investovat peníze | Jestřábí politika | Investor | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Obchodní firmy | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | Obchodování na burze | Nové údaje | Ovlivňování | Banka | Nižší likvidita | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Tchaj-wan | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Cenový index výdajů | Významné události | Američané | Počet zaměstnaných | Makléřské společnosti | Poplatky za obchodování | Pohyb dolaru | Větší pozice | CNBC | Statistika | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Americký HDP | COT | Richmond | Hospodářský výhled | Indonésie
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Reuters | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | Cena | 3М | Pivot