Čtvrtek 03. července 2025 14:50
reklama
RebelsFunding NEW
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Fintokei Payouty
reklama
InstaForex

Intradenní strategie

img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky

09.05.2024 Odpoledne nedošlo k žádnému testování úrovní, které jsem zmínil. Téměř jsme otestovali hladinu 155,66, která nám mohla dát dobrý vstupní bod k prodeji dolaru. Obecně lze říct, že vzestupný trend zůstává neporušený. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné zprávy o průměrných výdělcích a předstihovém ekonomickém indexu, ale trh tyto zprávy ignoroval. Býčí směr se s největší pravděpodobností udrží, protože pokud nebude intervenovat Bank of Japan, neexistují reálné předpoklady pro jeho změnu. Obchodníci nejspíš využijí případného pullbacku a otevřou long pozice, kterými prodlouží trend; a na to se zaměřím i já. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky

09.05.2024 Cena 1,0755 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce stoupal od úrovně nula, což omezilo býčí potenciál páru EUR/USD – zvlášť proto, že se celý den obchodoval v bočním kanálu. Z tohoto důvodu jsem od nákupu eura upustil. Nečekal jsem na další test, abych mohl realizovat druhý prodejní scénář. Údaje o německé průmyslové výrobě nevyvinuly přílišný tlak na pár, protože dopadly lépe, než ekonomové očekávali, stejně jako italská zpráva o maloobchodních tržbách. Při absenci údajů z eurozóny neočekáváme výraznější pohyb páru. Možná, že obchodníci s párem EUR/USD nějak zareagují na zasedání Bank of England, ale silně o tom pochybuji. Nejlepší bude dál obchodovat v rámci bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénáře č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 3. května pro začátečníky

03.05.2024 Cena 1,2506 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodejní pozice pro libru. ¨Pár se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákup při odrazu od úrovně 1,2479 přinesl dalších 30 pipů zisku. Býci to včera měli kvůli nedostatku údajů ze Spojeného království a obchodování poblíž horní hranice kanálu těžké, ale dokázali trh odtrhnout ode dna, takže pár má stále šanci na další růst. Dnešní údaje o britském indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI by mohly udržet uptrend. Údaje ale musí být mnohem vyšší než odhady ekonomů, což je vzhledem ke zpomalení britské ekonomiky v tuto chvíli nepravděpodobné. Pokud budou neuspokojivé, libra by mohla klesnout. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 154,99 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával, zejména proto, že se očekával návrat dolarových býků, což se nestalo. Pár nadále aktivně ztrácel pozice a v tuto chvíli je ještě poměrně brzy. S největší pravděpodobností budou o mnohém rozhodovat data z USA, která buď dolarové býky zničí, nebo jim dodají sílu a šanci pokračovat v budování vzestupného trendu. O vyhlídkách tohoto páru si však více řekneme v odpolední předpovědi. Zatím je během evropské seance lepší hledat nákupní signály v naději na vybudování malé korekce po dvoudenním poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky

03.05.2024 K otestování ceny 1,0694 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo medvědí potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body jsem nečekal. Údaje o výrobním indexu PMI v Německu a eurozóně dopadly poměrně dobře, ale tyto zprávy euro nepodpořily. Odpoledne vedly údaje z USA k další vlně poklesu, ale páru se nepodařilo prorazit z kanálu. Dnes budou zveřejněny zprávy o míře nezaměstnanosti v eurozóně a průmyslové produkci ve Francii. Obchodníci budou tyto zprávy pravděpodobně ignorovat, protože nejsou klíčové. Před zveřejněním důležitých údajů z USA proto očekávám nízkou volatilitu trhu s pozičním obchodováním v rámci kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)

03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 155,05 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu, abych dolar od této úrovně nakoupil. Před námi jsou americké statistiky, které mohou otřást trhem, jenž se po včerejší bláznivé volatilitě mírně zastavil. Údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci by mohly způsobit výrazný pokles páru, ale pouze v případě, že budou výrazným zklamáním. Dobré statistiky jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji jenu opět podle trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,0675 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Absence údajů z eurozóny udržovala volatilitu na nízké úrovni, ale rozhodnutí Federálního rezervního systému ponechat sazby beze změny a dát trhu ještě trochu času bylo poměrně nečekané, i když nevedlo k žádné výrazné změně rozložení sil. Pár se nadále obchoduje v bočním kanálu a jeho směr určí průlom. K tomu by mohlo dojít zítra, po zveřejnění důležité zprávy z amerického trhu práce.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 2. května pro začátečníky

02.05.2024 Cena 157,61 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Výsledek zasedání Federálního rezervního systému, jak vidíte v grafu, velmi překvapil dolarové býky, kteří počítali s jasným jestřábím postojem, který by mohl japonský jen kvůli rozdílu úrokových sazeb ještě víc oslabit. To se ale nestalo, přišlo obrovské vybírání zisků a velký výprodej páru USD/JPY. Býci budou nejspíš dál odkupovat včerejší pohyb, ale opatrně, protože před další měnovou intervencí Bank of Japan není nikdo v bezpečí. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky

02.05.2024 K otestování ceny 1,2494 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Dopoledne trh slabé britské údaje o výrobním indexu PMI a indexu cen domů Nationwide ignoroval, ale signál Federálního rezervního systému, že se stále přiklání k případnému snižování nákladů na půjčky, přičemž inflace by musela znatelně klesnout, umožnil býkům udržet korekční fázi – respektive udržet si své šance v blízké budoucnosti. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže libra může pokračovat v růstu, pokud budou býci aktivní v blízkosti denního minima. V opačném případě se pár bude nadále obchodovat v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 30. dubna pro začátečníky

30.04.2024 K otestování ceny 156,53 došlo na začátku americké seance v době, kdy indikátor MACD prudce vystoupal od nuly, což omezilo růstový potenciál páru. Po další měnové intervenci japonské centrální banky došlo k cenovému testu úrovně 155,75. Došlo k němu však v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl, takže jsem raději počkal na ještě jeden test této úrovně, abych mohl realizovat druhý scénář pro nákup. Bohužel pár vzrostl pouze o 30 pipsů a tím to skončilo, což je vzhledem ke včerejší volatilitě velmi málo. Dnes můžeme vidět, jak se trh postupně vrací do normálu, protože BOJ již na měnovém trhu neintervenuje. Obchodníci s největší pravděpodobností využijí poklesů páru k otevření dlouhých pozic, čehož plánuji v první polovině dne s rozvojem býčího trhu také využít. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky pro evropskou seanci 30. dubna

30.04.2024 K otestování ceny 1,0713 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 25 pipsů. Včerejší údaje o inflaci ve Španělsku a Německu, které se ukázaly být pod prognózami ekonomů, ale vyšší než předchozí hodnoty, vedly ke zvýšení volatility, ale na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. dubna (americká seance)

29.04.2024 Cena 1,0713 byla v první polovině dne poprvé otestována, právě když indikátor MACD začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. Pár ve výsledku výrazně neklesal, ale pozorovali jsme zhruba 15bodový zisk. Nízká volatilita trhu přímo souvisí s absencí důležitých statistik a zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému. Během americké seance budou zveřejněny údaje o inflaci v Německu, ale další významné statistiky už ne, takže euro může dostat dobrý "impulz" a umožní kupcům projevit sílu. Bez reakce na údaje nás pravděpodobně čeká nudná druhá polovina dne. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky

29.04.2024 Cena 157,58 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 50 pipů. Údaje o inflaci v USA spustily nákupy dolaru a japonský jen se koncem minulého týdne prodával, což vedlo k dalšímu ročnímu maximu nad úrovní 159. To, jak vidíte, bylo podnětem k intervenci Bank of Japan a příčinou velkého výprodeje na trhu.
img

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 29. dubna

29.04.2024 K otestování ceny 1,2501 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry na konci týdne – zejména po zveřejnění další série amerických dat, které výrazně zhoršily náladu kupujících. Zpráva, že inflace v USA nadále prudce roste a nevykazuje žádné známky zpomalení, je pro ekonomiku špatnou zprávou. Známky stagflace, kdy ekonomika ztrácí dynamiku, zatímco inflace roste, budou nadále negativně působit na pozice dolaru, což by částečně mohlo pomoci libře k oživení. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže obchodníci mohou působit vstříc vývoji nového vzestupného trendu a nakupovat při pullbacích. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 26. dubna pro začátečníky

26.04.2024 K testu ceny 155,67 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Pár ale prudce nestoupal, což vedlo k vybírání zisků. Slabé údaje z USA brzdily býčí potenciál. Vše se ale změnilo v dnešní asijské seanci, když se Bank of Japan rozhodla ponechat úrokové sazby beze změny. Náznaky, že BoJ se zvyšováním sazeb nespěchá, protože ekonomika se musí přizpůsobit nedávným změnám politiky, podpořily dolar. Tento trend bude nejspíš pokračovat. Odpoledne mohou růstový potenciál páru zbrzdit jen velmi slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 25. dubna (americká seance)

26.04.2024 Test ceny 1,2488 v první polovině přišel ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval, protože nebylo vhodné příliš se spoléhat na zprávy ze Spojeného království. Žádné další signály ke vstupu na trh jsem nezaznamenal. Čekají nás údaje o změnách objemu HDP za první čtvrtletí letošního roku v USA, přičemž vcelku dobré ukazatele by mohly vrátit tlak na britskou libru, což by vedlo k velkému výprodeji. Pozornost věnujte také údajům o obchodní bilanci se zbožím a změnám v objemu nevyřízených prodejů domů. Klíčovou událostí ale bude zpráva o HDP. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na scénář č. 1, a to navzdory hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 25. dubna

25.04.2024 K otestování ceny 154,98 došlo na začátku americké seance v době, kdy se indikátor MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Ačkoli býci s pohybem vzhůru bojovali, přesto se jim podařilo dosáhnout nových ročních maxim. V důsledku toho byli býci aktivní i v dnešní asijské seanci. Obchodníci možná sázejí na silnou americkou ekonomiku, protože později během dneška budou zveřejněny zprávy, a tito účastníci trhu jsou ochotni nakupovat i na těchto "drahých" maximech. Zpráva o HDP však může vše změnit, a proto doporučuji být při ranním nákupu amerického dolaru opatrný nebo se aktivity raději zdržet. Lepší je hledat obraty nebo nakupovat při korekcích, ke kterým určitě dojde, protože současný pohyb by se mohl snadno stát cílem pro Bank of Japan s jejími měnovými intervencemi. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 25. dubna pro začátečníky

25.04.2024 Cena 1,2451 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD výrazně vzrostl nad úroveň nula, což omezilo potenciál páru stoupat, zejména při absenci údajů z USA. Obchodníci dopoledne nakupovali libru a úplně ignorovali zprávu o bilanci průmyslových objednávek; pár ale prudce nevzrostl. Libra by dnes mohla pokračovat ve vzestupné korekci, ale potřebovala by k tomu dobré údaje o maloobchodních tržbách ve Spojeném království a velmi slabé zprávy z USA, o kterých budeme mluvit v odpolední prognóze. Já mezitím přejdu k rozvoji nového vzestupného trendu a budu nakupovat při pullbacku. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 24. dubna (americká seance)

24.04.2024 Test ceny 1,2423 v první polovině přišel ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně klesal od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Proto jsem neprodával. Nemohl jsem se dočkat retestu této ceny, aby se rozvinul scénář č. 2. Absence důležitých statistik ze Spojeného království libře umožnila udržet se na současných úrovních, a dokonce částečně vyrovnat dopolední pokles. Teď by se pozornost měla zaměřit na zprávu o změnách v amerických objednávkách zboží dlouhodobé spotřeby, přičemž slabé indikátory umožní kupcům libry získat znovu získat své pozice a pokračovat ve včerejším trendu. Silná data mohou růstový potenciál páru poškodit. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začátečníky na 24. dubna (seance v USA)

24.04.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodný vstupní bod do trhu. Ano, údaje IFO za Německo vyšly poměrně dobře, což umožnilo kupujícím eura udržet své pozice po mírném poklesu pozorovaném v první polovině dne. Nyní je velmi důležité, jak budou obchodníci reagovat na americké statistiky, které mimochodem nejsou příliš významné, ale pozitivní dynamika amerických objednávek zboží dlouhodobé spotřeby může ve druhé polovině dne vyvolat nový výprodej eura. Čas ukáže, zda kupující tento tlak tentokrát ustojí. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 24. dubna pro začátečníky

24.04.2024 Cena 154,86 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy byl indikátor MACD v překoupené oblasti, což zřetelně omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval a nečekal jsem na druhý test, abych mohl realizovat druhý prodejní scénář. K dalšímu testu ceny 154,71 došlo odpoledne, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji dolaru. Navzdory neuspokojivým údajům z USA ale pár nezaznamenal výrazný pokles. Trh dnes ignoroval údaje o indexu cen služeb v japonských podnicích, které při absenci kroků Bank of Japan umožnily dolaru obnovit roční maxima a udržet si tak střednědobě vzestupný trend. S nákupy na současných úrovních ale buďte opatrní. Je lepší počkat na pullback a počítat se scénářem č. 2. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 24. dubna pro začátečníky

24.04.2024 Cena 1,0674 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu eura v rámci pokračování vzestupného pohybu v mezích intradenního trendu. Euro ve výsledku vzrostlo o 30 pipů. Silné údaje o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách v eurozóně mu ráno umožnily držet se nad vodou. Slabé údaje z USA ale ohrozily obrannou strategii medvědů a vedly k výraznějšímu růstu páru EUR/USD. Náladu obchodníků dnes mohou ovlivnit slabé údaje z Německa, protože zprávy nejsou v poslední době zvlášť povzbudivé. Impulsem mohou být zprávy o indexu podnikatelského klimatu IFO, indexu současného hodnocení IFO a indexu ekonomických očekávání IFO. Špatné zprávy by mohly euro tlačit dolů k dennímu minimu, kde bychom rádi viděli kupce, tedy pokud se po včerejšku ještě ukážou. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. dubna (americká seance)

24.04.2024 Test ceny 1,0660 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu eura. Pár v důsledku toho vzrostl o více než 30 bodů. Dobré údaje o aktivitě v soukromých sektorech zemí eurozóny a situace ve výrobním sektoru Německa, která je vcelku obstojná, resp. nezhoršuje se, umožnily v první polovině dne realizovat signál k nákupu eura. Situace se během americké seance může přiklonit na stranu kupců amerického dolaru, protože se očekávají silné údaje o ekonomické aktivitě. Pozornost by měla být věnována údajům o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitnímu indexu PMI USA, stejně jako údajům o objemu prodejů domů na primárním trhu. Silná výrobní aktivita spolu s rostoucím trhem s bydlením – to je recept na silný americký dolar. Pokud údaje zklamou, pokusí se kupci eura znovu obnovit denní maximum. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 23. dubna pro začátečníky

23.04.2024 Testy úrovní, které jsem určil, odpoledne neproběhly. Absence údajů z USA odrazovala včera kupce dolaru poblíž ročního maxima, které nedokázali překonat. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné údaje o výrobní aktivitě, která klesala méně aktivním tempem než v předchozím měsíci. Sektor služeb si vede dobře, ale japonský jen se rozhodl toto všechno ignorovat. Čím déle ale pár USD/JPY zůstane u ročního maxima, aniž by se ho pokusil prorazit, tím větší je šance na pokles páru a dobrou korekční fázi. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 23. dubna pro začátečníky

23.04.2024 Cena 1,0639 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál poklesu páru – zvlášť když se obchoduje v bočním kanálu. Po krátké době byla tato úroveň znovu otestována, a to v době, kdy byl indikátor MACD v přeprodané oblasti, odkud oživil. Pár ve výsledku vzrostl o více než 20 pipů. Jelikož v pondělí nebyly k dispozici údaje z eurozóny a USA, není divu, že euro strávilo většinu dne v bočním kanálu.
img

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky 22. dubna (americká seance)

23.04.2024 Cena 1,0660 byla v první polovině dne otestována, právě když indikátor MACD začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo prodejní signál pro euro. V důsledku toho se pár propadl o více než 20 bodů, což představovalo značnou část intradenní volatility. Absence statistických údajů o eurozóně držela obchody v rámci kanálu, což aktuálně nedává výhodu ani jedné straně. Ve druhé polovině dne bohužel nejsou k dispozici žádná data, ani nejsou naplánovány žádné projevy představitelů Fedu, což může držet obchody v rámci bočního kanálu s mírnou výhodou pro kupce, protože medvědi mohou rychle ztratit páru. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 22. dubna (seance v USA)

23.04.2024 Test ceny na úrovni 1,2371 v první polovině se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod do prodejních pozic na libře dále podél klesajícího trendu, který se obnovil na konci minulého týdne. V důsledku toho se pár propadl až na 1,2328 – cílovou úroveň supportu, což umožnilo stáhnout z trhu přibližně 50 bodů zisku. Zprávy o tom, že britská ekonomika může ve druhém čtvrtletí letošního roku čelit vážným problémům, nadále negativně ovlivňují kupující libry a odrazují je od vstupu na trh. Ve druhé polovině dne bohužel opět nejsou k dispozici žádné americké statistiky a nejsou plánovány žádné projevy představitelů Fedu, což může udržet obchodování v rámci klesajícího trendu s výraznou výhodou pro prodávající libry. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 22. dubna pro začátečníky

22.04.2024 Přehled obchodů a tipy pro pár GBP/USDCena 1,2454 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal sto...
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 22. dubna

22.04.2024 Testy úrovní, které jsem označil v odpoledních hodinách, se neuskutečnily. Páru se podařilo své ztráty získat zpět a během americké seance se držel v blízkosti denního maxima. Je nepravděpodobné, že by při nedostatku důležitých amerických údajů kupující na současných úrovních nějak převzali iniciativu. Dnes se na trhu sotva stane něco významného, pokud nezasáhne Bank of Japan. Absence dat ochromila aktivitu na trhu, což udržuje pár v úzkém rozpětí s nízkým objemem obchodování a nízkou volatilitou. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: Simple trading tips for novice traders on April 16th (US session)

16.04.2024 K otestování ceny na úrovni 154,59 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD již výrazně vystoupal nad nulu, což jasně omezilo potenciál páru směrem vzhůru. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval. Vzhledem k tomu, jak pár poslední dobou reaguje na americké statistiky, pozornost se ve druhé polovině dne pravděpodobně zaměří právě na ně. Údaje o objemu vydaných stavebních povolení a o počtu nově založených základech budou pro určení směru páru ve druhé polovině dne rozhodující. Silné ukazatele i na pozadí rekordně vysokých úrokových sazeb opět připomenou všem účastníkům trhu sílu americké ekonomiky, což povede k dalšímu pokračování vzestupného trendu páru. Výrazně slabé údaje však mohou USD/JPY oslabit, a to zejména směrem od ročních maxim, na kterých se aktuálně obchoduje. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. dubna (seance v USA)

16.04.2024 V první polovině dne došlo k otestování ceny na úrovni 1,0630, když se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což spolu se slušnými údaji z eurozóny umožnilo vzik nákupního signálu pro euro. Jak ale vidíme v grafu, k běžné korekci směrem vzhůru nedošlo. Ano, údaje institutu ZEW, zejména za Německo, se ukázaly být mnohem lepší, než předpovídali ekonomové, ale to euru umožnilo se pouze udržet nad vodou, nevedlo to k růstu páru. Ve druhé polovině dne nás čekají statistiky o objemu vydaných stavebních povolení a počtu nově položených základů. Trh s nemovitostmi a jeho "počasí" jsou pro Fed velmi důležité, takže udržení stability může působit ve prospěch dolaru. Silné údaje o růstu průmyslové výroby jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji eura. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 16. dubna

16.04.2024 Odpoledne došlo k otestování úrovně 153,94, a to v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup amerického dolaru během probíhajícího býčího trhu. V důsledku toho USD/JPY vzrostl o více než 40 pipsů. Solidní údaje o maloobchodních tržbách v USA opět potvrdily obavy ekonomů, že americká inflace zase nabírá na síle. Je tedy nepravděpodobné, že bychom letos v létě mohli počítat se snížením sazeb. To vytváří ještě větší nerovnováhu na měnových párech s japonským jenem, který nemůže najít podporu ani u forexových intervencí centrální banky, ke kterým, mimochodem, už dlouho nedošlo. Pokud jde o dlouhé pozice v takovém býčím trhu, hodlám využít korekcí a pullbacků. Vstupovat do dlouhých pozic během breakoutu na současných maximech je poměrně nebezpečné, takže nezapomínejte na stop příkazy. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
img

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 16. dubna

16.04.2024 Odpoledne došlo k otestování ceny 1,0646 v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár dále propadl podél trendu o více než 20 bodů. Údaje o německém indexu velkoobchodních cen a změnách průmyslové výroby v eurozóně byly v první polovině dne ignorovány, což euru zabránilo se normálně zotavit. Během americké seance vedla silná zpráva o maloobchodních tržbách v USA k propadu rizikových aktiv a akciových trhů, což zvýšilo poptávku po dolaru.
img

Intradenní strategie pro začátečníky na 3. dubna

03.04.2024 Dnes bude intradenní volatilita záviset na údajích o inflaci v eurozóně a na statistikách z amerického trhu práce, na což je potřeba položit důraz. Je velmi důležité zjistit vývoj zaměstnanosti v USA podle údajů z ADP za březen letošního roku. Pokles indikátoru, který by byl mnohem větší než konsenzus, by vedl k poklesu amerického dolaru a růstu libry a japonského jenu. Špatné výsledky ISM PMI pro sektor služeb také negativně ovlivní americký dolar. Nicméně projevy členů FOMC, vedené předsedou Fedu Jeromem Powellem, budou mít mnohem větší vliv na trh. Jeho holubičí tón a ochota snižovat úrokové sazby ještě víc poškodí dolarové pozice.
img

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)

27.03.2024 V první polovině dne nedošlo k žádným obchodům na úrovních, které jsem označil, a to kvůli velmi nízké volatilitě eura, která se vzhledem k absenci významných fundamentálních statistik, které by mohly trh ovlivnit, očekávala. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodné body pro vstup do trhu. Ani během americké seance bohužel nebyla k dispozici data, která by byla schopna s trhem výrazně pohnout, takže jsem očekával stejně slabou volatilitu s obchodováním v bočním kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.
img

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 26. března (seance v USA)

26.03.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 151,25 došlo, když MACD výrazně klesl z nulové hodnoty, a prodávat dolar proti trendu při takovém nastavení nebylo nijak zvlášť žádoucí. Po krátké době došlo k dalšímu testu na úrovni 151,25 a MACD se již dostával z přeprodané zóny, což umožnilo vstoupit do nákupních pozic na dolaru. V době psaní článku nedošlo k žádnému výraznému růstu, ale naděje přetrvávají, protože obchodování pokračuje v bočním kanálu. Mnohé bude záležet na amerických statistikách: změny objednávek zboží dlouhodobé spotřeby, index cen bydlení a ukazatel spotřebitelské důvěry určí směr páru. Slabé údaje bývají důvodem k prodeji dolaru, zatímco silné zprávy mohou podpořit býčí trend na trhu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 26. března

26.03.2024 Odpoledne byla v době růstu linie MACD od nuly otestována úroveň 1,0838, což omezilo potenciál páru stoupat v rámci klesajícího trendu. Krátce nato přišel druhý test, a to v okamžiku, kdy MACD klesala z překoupené zóny, což vedlo ke druhému scénáři pro short pozice, ale pár aktivně neklesal. Včera euro podpořil projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové. Odpoledne dolar stále klesal, i když někteří představitelé Federálního rezervního systému dali najevo jestřábí postoj. Dnes dopoledne bude zveřejněn předstihový index spotřebitelského klimatu v Německu a změna objemu HDP ve Španělsku. HDP je druhořadá zpráva, takže obchodníci budou sledovat údaje z Německa. Dobrá zpráva může podpořit euro. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.
C:\fakepath\ropa-818172829302.jpeg

Intradenní strategie na obchodování ropy

08.05.2023 Každý týden se na ropě naskytne hned několik zajímavých obchodních příležitostí. Tato strategie vás naučí, jak jich využít ve vlastní prospěch.
C:\fakepath\1607724320-fxstreet-trader.jpg

Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/CHF, GBP/JPY a CAD/CHF

21.11.2021 V dnešním blogu technické analýzy představím z mého pohledu nejzajímavější Price Action na měnových párech pro nadcházející období. Cena měnového páru USD/CHF po volatilním růstu dosáhla důležité rezistence. Měnové páry GBP/JPY a CAD/CHF budou atraktivní pro obchodníky vyhledávající konfluence.
C:\fakepath\seminar-vip-11102021-1.png

Nezmeškejte náš prémiový VIP seminář

11.10.2021 Nezmeškejte náš prémiový VIP seminář a nejziskovější intradenní strategie týmu FXstreet.cz!
C:\fakepath\1632846811-Dleitost_prvnho_obchodu-28092021.jpg

Důležitost prvního obchodu

28.09.2021 Pro intradenní obchodníky je velmi důležité začínat obchodní den na "vítězné vlně". Aby se trader do tohoto psychického rozpoložení dostal, měl by každý den věnovat zvýšenou pozornost svému prvnímu obchodu.
C:\fakepath\backtesting-06092021-0.jpg

Backtesting a jaké ukazatele sledovat

06.09.2021 Testování obchodní strategie je nedílnou součástí obchodní praxe. Ať už trader používá obchodní strategii založenou na vlastních myšlenkách a obchodních nápadech nebo využívá strategii převzatou, je velmi důležité, aby znal její silné a slabé stránky.
C:\fakepath\FXstreet_clanek_stribro_DAX_HP-15082021.jpg

Nevšední strategie na krátkodobé obchodování stříbra a scalping DAXu

16.08.2021 Strategie, které jsme pro vás dnes připravili, jsou jedinečným dílem profesionálních obchodníků z řad našeho Purple Trading Clubu. Ti se nejenže denně aktivně věnují obchodování, ale množství času navíc investují i do další seberealizace a také do předávání svých mnohaletých zkušeností těm o něco méně zkušeným.
img

Intradenní strategie na stříbro? I to je možné!

26.07.2021 Patrně zde není třeba zmiňovat všechny důvody, pro které se k obchodování stříbra uchyluje nemalá část traderské komunity. Co však třeba zmínit musíme je fakt, že tento drahý kov je v drtivé většině obchodován pomocí pozičního (swingového) tradingu. Strategie jednoho z členů našeho Purple Trading Clubu, Milana Klebana, jde v tomto ohledu zcela proti proudu. Ukáže vám, jak obchodovat stříbro intradenně a dravým způsobem.
C:\fakepath\FXstreet-clanek-Intraday_stribro.jpg

Intradenní strategie na stříbro? I to je možné!

23.07.2021 Patrně zde není třeba zmiňovat všechny důvody, pro které se k obchodování stříbra uchyluje nemalá část traderské komunity. Co však třeba zmínit musíme je fakt, že tento drahý kov je v drtivé většině obchodován pomocí pozičního (swingového) tradingu. Strategie jednoho z členů našeho Purple Trading Clubu, Milana Klebana, jde v tomto ohledu zcela proti proudu. Ukáže vám, jak obchodovat stříbro intradenně a dravým způsobem.
C:\fakepath\forex-12072021.png

Daří se mi na demo účtu. Můžu přejít na reálný účet?

12.07.2021 V tomto článku vysvětlíme, proč se obchodování na demo účtu ve srovnání s obchodováním na reálném účtu jeví jako zfalšované. Nejeden trader řešil dilema kdy a jak přejít z demo účtu na reálný a co by měl od toho očekávat.
C:\fakepath\forex2.png

Vysoké zhodnocení kapitálu z pohledu psychologie

03.06.2019 Ve svém minulém článku jsem se detailně zabýval matematicko-teoretickou rovinou možnosti dosahování 30% měsíčního zhodnocení obchodního kapitálu pomocí odpovídající intradenní strategie. Ani bouřlivá diskuze pod článkem mě neodradila, a proto přidávám druhou část věnující se čistě psychologické stránce tohoto tématu.
zhodnoceni-09052016.png

Rozhovor s úspěšným forexovým obchodníkem

09.05.2016 Na vzdělávacích seminářích či v kancelářích portálu FXstreet.cz v Praze v rámci osobních konzultací se denně setkáváme jak se začínajícími či mírně pokročilými obchodníky, kteří za námi přichází, aby získali nové zkušenosti a vzdělání, ale také s profesionálními tradery, kteří k nám přichází získat inspiraci a další důležité informace.
Související klíčová slova: Čína a USA | Býčí pohyb | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fibo | Ekonomické problémy | Daytrading | Developeři | Retracement | Jackson Hole | Výdaje | Long pozice | Údaje z USA | Klíčové makroekonomické ukazatele | EUR | Výdaje na podporu ekonomiky | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Hospodářské problémy | Cenová hladina | Tempo růstu | Vstupy | Ark | Exporty | Konfluence více faktorů | Deflace | Pozitivní vliv | Hlavní centrální banky | Metody Price Action | Obchodník | Nová data | Klíčový prvek | Potvrzení obchodů | Trend | Aktuální stav trhů | BTC | Take Profit | Pokračování klesajícího trendu | Index výdajů na osobní spotřebu | Nálada amerických spotřebitelů | Situace v eurozóně | Pozitivní komentáře | Marek Soska | Velké transakce | Volný trh | Prodeje nových domů | Japonská měna | Poplatky | Boční kanál | Včerejší zpráva | Statistiky | Bank of Japan | Křížové měnové páry | Bezpečné útočiště | ISM ve službách | Silný support | Svatý grál | Spekulativní obchody | Diverzifikace | Konfederace britského průmyslu | Mince | Možný zisk | Aktiva | Očekávané výsledky | Situace na forexovém trhu | Korelace | Dovednosti | Ztráty peněz | Index strachu | Býčí vyhlídky | USDK | Pravděpodobnost | Vyplácení zisků | Kolaps | Obchodní systém | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Vliv na trh | Jednání ministrů financí | Širší index | Příležitost k prodeji | Avalanche | Zvýšení cel | Rich quick | Evropská komise | Seriózní prop firma | Holubičí tón | Komunita | Snižování cel | Nákupní pozice | Vývoj britské libry | Platforma RF-Trader | Hodnocení u klientů | Dnešní údaje | Obyčejný trader | Online prop firmy | Dění na trzích | Pokles indexu | Online Prop Trading | Klíčové indikátory | Britská libra | Jednoduché tipy | Americký prezident Donald Trump | Uchování kapitálu | Výkyvy | Lagardeová | Předseda Fedu | Index aktivity | Kroky Fedu | Rozhodování Fedu | Měnové báze | Přesnost | Výkyvy na trzích | Oslabování měny | Amerika na prvním místě | Období konsolidace | Strategie pro krátkodobé obchodování | Výsledky ISM | ISM ve službách v USA | Korelace zlata | Zkratka k bohatství | Zhodnocení situace | Finanční prostředí | Zdraví ekonomiky | Geopolitické napětí | Rozhodnutí o vstupu do obchodu | Největší prop firma | Index spotřebitelské nálady | Růst akcií | Likvidace pozic | Úspěšné intradenní strategie | Důležité makroekonomické zprávy | Stanovení Stop Lossu | Short obchody | Zprávy z USA | Raketové útoky | Cenové výkyvy | Velká korekce | Aktuální prognózy | Pohyby cen | Dolarový index | Ethereum | Administrativa prezidenta | Porozumění | Spekulativní pohyby | Ceny dováženého zboží | Dnešní prohlášení | Obchodování s reálným kapitálem | Shrnutí všech ziskových obchodů | Americký výrobní sektor | Expanze | Vstup do obchodu | Long obchody | Růst zaměstnanosti | Údaje o inflaci | Investice do infrastruktury | Otevřené ztráty | Pozitivní trend | Krátkodobý úspěch | Údaje o maloobchodních tržbách | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Pokles dolaru | Směr trhu | Účty zdarma | Exchange | Výhled | Analýzy | Klesající trend | Ukončit obchod | Trendová čára | Klidné období | Světová kryptoměna | Riziko dalšího poklesu | Konzervativní strategie | Potvrzení signálu | Stabilnější měny | Ceny výrobců v USA | Rostoucí inflace | Data z Německa | Medvědí gap | Výhled eura | Ceny kryptoměn | Začínající obchodníci na Forexu | Rostoucí ceny | Moje strategie | Férové podmínky | Úrokové sazby | Dobrý nápad | Lukáš Adámek | Afrika | Základní úrokové sazby | Prop Trading společnosti | Proti trendu | Směřování měnové politiky | Přijetí | Vývoj amerického dolaru | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Axiory | Dolar dnes | Dopad na ekonomiku | Údaje o americké ekonomice | Obchodní plán | Výrobní ceny v USA | TRON (TRX) | Krátkodobé posílení | Velký kapitál | Propad cen | Mean reversion | Slušné peníze | Jaderný program | Akče | Ekonomiky v eurozóně | Čas pro rozvahu | Velcí investoři | Obavy investorů | Futures obchodník | Makroekonomické nejistoty | Sell (prodejní) signál | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | Obchodování v prop tradingu | Růstový pohyb | Růst cen | Formy arbitráže | Institucionální poptávky | Testování obchodní strategie | Proprietární společnost | Scalpování DAXu | Makroekonomické zprávy | Náklady | PMI ve službách v eurozóně | Pozitivní sentiment | Zpomalení hospodářského oživení | Trpělivost | Margin | Bydlení | Růst nezaměstnanosti | Úvěrování | Optimistický přístup | Důležité zprávy | Payouts | Tržní reakce | Projev šéfa Fedu | Forex Exchange | Zajištění zisků | Zavřít obchod | MT4 platformy | Pokračování medvědího trhu | Výrazný pohyb | Ekonomické sympozium | Obchodní seance | Zmírnění inflace | Krypto trh | Možnost obchodovat | Posilování dolaru | Červená linie | Juniorská škola tradingu | Uvolnění měnové politiky | Grayscale | Solana (SOL) | Ziskoví obchodníci | Kumulativní odměny | Data od traderů | Horší výsledky | Celkový obraz trhu | Profitabilní obchodní strategie | Statistické údaje | Platný signál | Range | Oslabování eura | Přivýdělek | Strategie mean reversion | Dosahovat konzistentních výsledků | Nezaměstnanost | Zápis Fedu | Představitelé ECB | Určení hlavního trendu | Matematika | Obchodní restrikce | Vysoké riziko | MFF | Jasný obchodní plán | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Proražení | Transparentní podmínky | Zprávy o inflaci | Konflikty | Příležitosti k nákupu | Hlavní události | Rostoucí ekonomické problémy | Zvyšování sazeb | Data PMI | Awesome Oscillator | Bybit | Americký prezident | Příkaz | Rady pro začínající | Zrušení cel | Americká inflace | Scalpingová strategie | Pokračování současného trendu | Dnešní obchodní seance | Extrémně nízké úrokové sazby | Návrat Donalda Trumpa | Prohlášení Bílého domu | Vliv geopolitiky | Vývoj prop tradingu | Tempo hospodářského růstu | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Vývoj měnového páru | Breakout | Trumpová | Invesco | Zahrady | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Zaměstnanost | Nákup dolaru | Výrazný růst | RF-Trader | Prodat USD | Kapitálové toky | Rozhodnutí centrálních bank | Momentum trhu | Byznys | Politické změny | Dnešní zprávy | John Williams | Strategie na obchodování | Celý prop trading | Optimistická nálada | Výzkumy | Evropská měna | Býčí gap | Větší korekce | Výprodeje | Slabý růst ekonomiky | Burze | Obchodování za pomoci gapů | Strategy | Vybírání zisků | Obnovení důvěry investorů | Evropská obchodní seance | MACD indikátor | Gap | Signál short | Přehled o aktuálním dění | Širší obraz | Plnění objednávek | Destabilizace | Strategie na obchodování ropy | Externí hedging | Pohyb ceny | Ukázka pozitivní korelace | Medvědí potenciál | Úspěšné obchodování | Rychlý růst mezd | Mentoring | Obchodní pravidla | Ekonomiky | Tradingové vzdělání | Potenciální pokles | Politická situace | Události v eurozóně | Žádný obchod | Směnné kurzy | Výkon | Průraz dolů | Zpřísnění pravidel | Data z trhu | Inflace v Japonsku | Volatilita | Statistická arbitráž | Amazon | Prudké cenové výkyvy | Zpomalení globálního růstu | Santiment | Krátkodobé spekulativní obchody | Průmyslová produkce | Směřování trhu | Spekulativní aktivum | Rostoucí obavy | Prezident USA | Pokles ceny | Donald Trump | Hospodářské recese v USA | Změny trendu | Cenové hladiny | Sazby v USA | Důležité signály | Rozhodnutí Fedu o sazbách | Nejistota ohledně cel | Inflace | Potenciál růstu | Impulz | Zveřejněné údaje | Peníze | Výrobní index | Simulace obchodních strategií | Zvládat emoce | Pozitivní očekávání | Japonský jen včera | Odhodlání | Pokrytí ztrát | Soudní instance | Prudký pokles | Vliv na rozhodování | Nové podmínky | Politika | Stimul | Indikátor | Obchodní instrument | Intradenní trading | Největší ekonomiky eurozóny | Očekávání | Šance na pokles | Současný stav | Odvetná cla | Harrisová | Obchodní pásmo | Suroviny | Euro dolů | Setkání ministrů financí EU | Splnění výzev | Index cen domů | Sympozium | Medvědí obrat | Daňové přiznání | Nárůst nezaměstnanosti v USA | Příležitost k nákupu | Vyšší výnosy | Posílení eura | Nejúspěšnější obchodníci | Zvýšení sazeb | Buy (nákupní) signál | Obchodní historie | Trump včera | Trendové čáry | Prodeje akcií | Reakce trhu | Simulace Monte Carlo | Ekonomická zpráva | Další cenový růst | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Transparentní | Realita | Rozhodování o obchodování | ETF fondy | Bitcoin Cash | Guvernér BoE | Deeskalace napětí | Nástroje technické analýzy | Evropské měny | Financovat | Chamtivost | Úzkost | Stanovení stop lossů | Býčí signál | Blockchain | Nové signály | Makroekonomické prostředí | Trading strategie | Americké volby | Optimistický sentiment | Vstupování do obchodu | Kolo jednání | Globální ekonomiky | Zasedání Evropské centrální banky | Nárůst poptávky | Posuvný Stop-Loss | Vysoké ceny energií | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Koruna | Vstoupit do obchodu | Komplexní analýza | Příležitosti | Swingové strategie | Itálie | Zahájení prodeje | Změny trhu | Snížit úrokové sazby | Zasedání FOMC | Klíčový ukazatel | Dlouhodobý proces | MetaTrader | Poplatek | Drobní investoři | Fundamentální analýza | Lepší výsledky | Národní měny | Základy tradingu | Snižování nákladů | Scalping | Sentiment na trhu | Prognóza | Snížení volatility | L.F. Investment | Realizace zisku | Možnost dalšího poklesu | Data z USA | Budoucnost Bitcoinu | Měnový pár USD/JPY | Long obchod | Nálada investorů | Ziskové obchody | Situace na Blízkém východě | Způsob obchodování | Obchodování stříbra | Trh práce | Potenciál pro růst | Změny cen | Dnešní seance | Veřejný dluh | Nákup libry | Příkaz Take-Profit | Akvizice | Svíčkový pattern | Růst amerického dolaru | Válka | Pochybnosti | Geopolitická situace | Zpráva | Výrobní aktivita v USA | Zápis ze zasedání Fedu | Býčí výhled | Mini loty | Vysoké sazby | Globální obchod | Hospodářské recese | Objem obchodů | Napětí mezi Izraelem a Íránem | Dobrý výsledek | Vedoucí představitelé | Podvody | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Objemy obchodování | Spolupráce | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Sektor služeb | Negativní dopad | Růst výrobní aktivity | Cena bitcoinu | Mt. Gox | Vyzkoušet si trading | Ceny výrobců | Long | Vysoká rizika | Náklady na obchodování | Chování | Silně volatilní | CySEC | Zpomalení ekonomiky | Cardano (ADA) | Dlouhodobé pozice | Očekávání trhu | Rozhodnutí soudu | Americký index | Býčí rally | Harris | Přímé intervence | Graf | Trpělivost a disciplína | Nigérie | Geopolitická rizika | Investiční portfolio | Vývoj na Blízkém východě | Psychologie tradingu | AUD | Překoupené podmínky | JOLTS | Politická rizika | Celková míra nezaměstnanosti | Snižování úrokových sazeb v USA | Princip strategie | Prodej dolaru | Breakout strategie | Výplaty (payouts) | GlassNode | PMI pro sektor | Oslabení eura | Trh | Centrální banky | Fed cyklus | FBTC | Makroekonomické události | Pokles bitcoinu | Friedrich Merz | Forexrebel | Překoupené zóny | Snížit riziko | Přístup k obchodníkům | Rovnováha | Prop firmy | Cla USA | Průměrné mzdy | Míra zadlužení | Dolar vůči jenu | Sell pozice | Obchodní prostředí | Rozdílové smlouvy | Index | Obchodní konflikty | Futures | Nálada na trhu | Vyšší náklady | Výhoda intradenního obchodování | Stop příkazy | Směnný kurz | Zveřejněná data | Trading | Dolar roste | Zájem o prop trading | MMF | Obchodní bilance eurozóny | Nabídka | USA | Výrobní ceny | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Závazek | Komise | Nejistoty | Snižování sazeb | Rovnováhy | Tržní kapitalizace | Obchodování na devizovém trhu | Počasí | Kapitál | Posílení | Aktivní obchodování | GBP/JPY | Rubl | Zakázané praktiky | Podmínky na trhu | Makroekonomická data | Silný růstový pohyb | HDP ve Spojeném království | Inflace v eurozóně | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Sentiment investorů | Zpomalující růst zaměstnanosti | Dlouhodobý výsledek | S&P | Eskalace geopolitického napětí | Forex seminář | Unie | RebelsFunding | Rychle rostoucí | Nepředvídatelnost | Léto | Inflace ve Spojených státech | Devalvace | Hedgeové fondy | Důvěra investorů | Pohled na trading | Příležitost pro investory | Finanční stability | Trumpovo rozhodnutí | Jednání bank | Akciové indexy | Svíčky na grafu | Vice | Diverzifikace aktiv | Historické údaje | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Změny ve strategii | Výkyvy na měnových trzích | Ekonomický kalendář | Hazardní strategie | Tržní podmínky | Pozornost | Obchodní plány | Ropa | Vzdělávací obsah | Ministr zahraničí | Ziskové obchodní systémy | Fundamentální zprávy | Země EU | Disciplína | Monte Carlo | RebelsFunding.com | Devizové trhy | Swing | Uvolnění obchodního napětí | Časová pásma | Reakce trhů | CoinDesk | Hlubší pokles | Komoditní měny | Očekávání analytiků | Spotový bitcoin | Neúspěchy | Zisky na forexu | Opatření | Deficit | Volatility | Intradenní volatilita | Asie | Výstupy z obchodních pozic | Rekordní hodnoty | Výsledky průzkumu | Robustní strategie | Kryptoměnový sektor | Zařízení | Ceny Bitcoinu | Reálný účet | Technické analýzy | Úvěrové aktivity | Další růst | Výsledky backtestu | Kurz dolaru | Ekonomické ukazatele | Budoucnost | Exportní firmy | Počet pracovních míst | Pokračující pokles | BoE Andrew Bailey | Globální dodavatelské řetězce | Foreign Exchange | Mírný růst | Mezinárodní investice | Zvýšit zisky | Významné fundamentální zprávy | Scalpingové strategie | Posuvný Stop | Izrael | Krátkodobé strategie | Situace v USA | Americká centrální banka | Case-Shiller | Regulace kryptoměn | Sell | Společnosti | Nová cla | Americké měny | Realizace zisků | Risk-Reward | Avalanche (AVAX) | Důležité zprávy z USA | Altcoiny | Hospodářská politika | Česká koruna | Domovské trhy | Stabilní růst | Růst cen v Německu | Algorand (ALGO) | Snižování inflace | Velcí účastníci trhu | Trendové indikátory | Pravděpodobnost korekce | Prudké oslabení | Prudký propad | Kontrola inflace | Setkání ministrů financí | Bitcoinové ETF | Německý index | Základy backtestingu | Obchodní války | Vysoká cla | Doporučení pro začátečníky | Mikro loty | Meziroční míra inflace | ECB dnes | Bohatství | Ifo | Intervence centrálních bank | Řízení rizika | Kov | Vyhlašování fundamentálních zpráv | Exekuce obchodu | Nejnovější údaje | Kolísání měny | Zajímavý trend | Vývoj eura | Obrat dolů | Euro včera | Pokles podnikatelské aktivity | Momentum | Zveřejnění ekonomických zpráv | Intermarket analýza | Ekonomické vyhlídky | Hormuzský průliv | Index nákupních manažerů | Poptávka po kryptoměnách | Vývoj mezd | Pozornost obchodníků | HDP Španělska | Neinvestovat | Hospodářská odvětví | Domácnosti | Pravidla money managementu | Nezaměstnanost v Japonsku | Bitcoin | Polský zlotý | Viceprezident | Závislost | STRK | Prodejní příležitost | Dna | Jednoduché tipy pro začátečníky | Nejziskovější | Nejvyšší výplaty | Býčí obrat | Tržní sentiment | Zájem kupců | Snižování úrokových sazeb | Vysoká inflace | Scalping DAXu | Dlouhodobé cíle | Nákup bitcoinu | Eskalace | Íránský ministr zahraničí | Slabé výsledky | Kolísání cen | Data o inflaci | Směřování trhů | Pozitivní zpráva | Decentralizované finance | Reakce měnového trhu | Obchodníci s měnami | Investoři dnes | Zpomalení globální ekonomiky | Bitwise | Prop firma | Práce s psychikou | Vývoj inflace | Hackerský útok | Eskalace obchodních válek | Tlak na USD | Volby | Propad kapitálu | Fair Value | Největší ekonomika | RRR | Zpomalení růstu americké ekonomiky | Znalost | Dolar vůči japonskému jenu | Platformy | Equity | Prezident Donald Trump | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Nejnovější zprávy | Uptrend | Analytici | Zásady money managementu | Automatické obchodní systémy | Růst měnového páru | Růst rizikových aktiv | Cenový index | Kapitálové trhy | Range svíce | Trading systém | Fundamentální události | Stříbro | BTC ETF | Zmírnění obchodního napětí | Oživení britské ekonomiky | Zájem o dolar | Obchodovat | Cla na dovoz | Finanční instituce | Vysoké zhodnocení kapitálu | TRX | Prostor pro další růst | Pokles cen | Měnové intervence | Výrazné pohyby | Vysoké inflace | Tržní síly | Intradenní strategie na obchodování | Finance | Pozornost trhu | Podnikání | ETF | Tým risk managementu | Jak obchodovat ropu | Klouzavý průměr | Janet Yellen | Strategie DAXu | Dluhopisy | Firma | Rozbor obchodních příležitostí | Prostor pro pokles | Obchodníci | Poptávka | Pokles důvěry | Korelace měn | Zasedání Bank of England | Zboží dlouhodobé spotřeby | Trumpovo vítězství | Fundamentální analýzy | Přehled forexových obchodů | Recenze | Obchodní služby | Pokračování trendu | Uchovatel hodnoty | Vydělávat na forexu | Nevšední strategie | Signál k nákupu | Rostoucí potenciál | Úsilí | Zpomalení inflace | Bitcoiny | Depozitní sazby | Problémy | Hodnota eura | | Vysokorychlostní obchodní strategie | Množství peněz | Potenciál dalšího růstu | Zpomalení světové ekonomiky | Budoucnost prop tradingu | Růst HDP | Jestřábí rétorika | Odvetná opatření | Jakub Hodan | Index PMI | Inflační výhled | Euro vůči dolaru | Cílové ceny | Předstihové signály | Throwback | Sázka | Obchodování pro začátečníky | Pozitivní vývoj | Úrokové politiky | Vítězství Donalda Trumpa | Pochopení trhu | Úrovně rezistence | Ekonomové | Obchodovat na forexu | Zhodnocení kapitálu ročně | Kurz USD | Zpomalení hospodářského růstu | Informace o trhu | STP | Christine Lagarde | Spojené státy | Americká data | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Pokles nezaměstnanosti | Equity křivky | Výrobní aktivita | Vývoj | Příznivé údaje | Vývoj situace | Investiční cíle | Indexy PMI | Zprávy o měnové politice | Euro posiluje | Časový rámec | Úroveň rezistence | Technické korekce | Riziko inflace | Trading.com | Signál long | FOMO | House Price Index | Intervence centrální banky | Investiční poradenství | Glassnode | Jak obchodovat | Příznivé regulační prostředí | Konkurenceschopnost | Platforma | Japonská ekonomika | Signál k nákupu (buy) | Prop Trading | Americké akcie | Posílení japonského jenu | Vstoupit do trhu | Pokles cen nemovitostí | Short pozice | Jasná pravidla | Flexibilita | Doporučení pro euro | Oslabování libry | Pohonné hmoty | Financování vlády | Růst americké ekonomiky | Scalpingové strategie DAXu | Pattern Engulfing | Iniciativa | Volatilní | Sankce | Strategické investování | Zvyšování úrokových sazeb | Trustpilot | Riziko ztráty | Spolehlivost | EUR/USD | Množství peněz v oběhu | Kurz libry | Nálada na světových trzích | Pin Bar | Varování | Zisky firem | Poptávka po dolaru | Intervence | Trh s kryptoměnami | ETH/USD | Slabá čísla | Spotřebitelská důvěra | Konsolidace | Čtyřhodinový graf | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Dnes zveřejněná data | Spreadové obchodování | Historie | Algo | Recese v USA | Měnové politiky | Nejlepší rozhodnutí | Obraz trhu | Předstihový ukazatel | Ceny nemovitostí | Politická rozhodnutí | Výhoda intradenního obchodování ropy | Objem obchodování | Dánové | Aktuální situace | Obavy z globální recese | AOS (Automatizované obchodní systémy) | Obchodní dohody | Manufacturing | Momentum strategie | Exekutivní příkaz | Rozhodnutí o sazbách | Výnosy | Pokračující uptrend | Zlotý | Bernstein | Hedge fond | Sympozium v Jackson Hole | MSTR | Uvolnit měnovou politiku | Americké statistiky | Ekonomická situace | Uzavření obchodu | Klíčové výhody | Hackeři | Odhad HDP | Růstový potenciál | Výsledky maloobchodních tržeb | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Obchodní jednání | Italský průmysl | Ziskové obchodní strategie | Fair Value Gap | Forex systém | Bezpečný přístav | Částečný úvazek | Důvěra v kryptoměny | Zájem o kryptoměny | Hypoteční sazby | Dopolední obchodování | Růst měnového páru GBP/USD | Ekonomické indikátory | Rozhodnutí centrální banky | VIP seminář | Hospodářské klima | Odliv kapitálu | Dobří tradeři | Backtestování | Zlepšení ekonomiky | Investorský sentiment | ADP | Investiční doporučení | Forexoví tradeři | Strategie na DAX | Obchodování eura | Přeprodané zóny | Tolerance k riziku | Jak profitovat | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krátkodobý výhled | Odolnost ekonomiky | Prezidentské volby | Rostoucí trendová čára | Změny úrokových sazeb | Poptávky po dolaru | Get rich | Světový obchod | Tisková konference | Vítězství | Konkurenční tlak | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Obchodní příležitosti | Platební bilance | Růst mezd | Kasina | Fibonacci | Luis De Guindos | Zprávy euro | Technické indikátory | Odvětví | Koordinovaná opatření | Sazby | Hranice pravidel | Obchodní pozice | Inflační situace | Potenciál pro další růst | Swing strategie | PMI ve výrobě | Oživení německé ekonomiky | Růst průmyslové výroby | Británie | Růst výrobních cen | Ekonomické aktivity | Ceny dolaru | Strategie řízení | Otevření obchodu | Get rich quick | Růst cen v USA | Umělá inteligence | Prohlášení | Investovat | Komoditní | Nesoulad | Zakladatel RebelsFunding | Data o HDP | Ekonomické oživení | Ether | Pokles USD/JPY | Překážky | Regulátor | Milan Kleban | Nákup a prodej | Boj s inflací | Obavy z ekonomického poklesu | Průzkum | Firmy | IOTA | Eskalace obchodního napětí | Tempo růstu průmyslové výroby | Vstupy do pozic | Geopolitické události | Konzistence | Nespokojenost | Budoucí vývoj | HDP Německa | Index výrobních cen | Panika | Pondělní obchodování | Zajištění | Zemědělství | Averze k riziku | Napětí mezi USA a Čínou | Nezávislost centrální banky | Regulační prostředí | Zájem investorů | Životní náklady | Supporty | Dolar včera | Vyšší ceny | Partnerství | Index strachu a chamtivosti | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Dopad na finanční trhy | Ekonomické podmínky | Definované strategie | Tron (TRX) | Odhady ekonomů | Oslabení měny | Pokračování rostoucího trendu | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Zhodnocení kapitálu | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Společnost RebelsFunding | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Zpráva o měnové politice | Průmyslové sektory | Správný money management | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | M2 | Index spotřebitelské důvěry | Nově zahájené stavby domů | Maďarský forint | 123 Gap | Účastníci trhu | Prodejní signál | Pokračující růst | Automobilový průmysl | Průraz vzhůru | Výrazný uptrend | Hry | Nezávislost Fedu | Trhy | Trade | Vliv na globální ekonomiku | Swingoví obchodníci | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Aktuální stav | Vývoj USD | Přístup k tradingu | Rostoucí příjmy | Index Sentix | Měnové trhy | Oscilátor | Znovuzvolení Donalda Trumpa | Hodnota spreadu | Rizika | Tvrdohlavost | Skutečné peníze | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Fond | Eskalace obchodní války | Profesionální trading | Koupit bitcoin | ISM | Zvýšení volatility | Globální trhy | Obchodujeme | Nárůst tržeb | Price Action strategie | Pokles nezaměstnanosti v USA | Zpomalování inflace | Jasný plán | Nákup eura | Škola tradingu | Intervence Bank of Japan | Velcí hráči | Úvěrový rating | Řízení peněz | Prodávající | Konfluence | Pochopení trhů | Nová makrodata | Vysoké ceny | Seminář | První obchod | Vývoj kapitálu | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Mnoho ziskových obchodů | Růst ekonomiky | Stagflace | Prodej bitcoinů | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Cenový vývoj | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Server FXStreet | Žádosti o podporu | Sucha | Bilance | Poptávka po americkém dolaru | Dlouhodobý růstový trend | Ondřej Hartman | Stop-out | Tesla | Ethereum (ETH) | Low | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Hodnocení ekonomiky | Španělsko | Investiční soutěž | Solidní růst | Nárůst volatility | Vývoj technologií | Mezinárodní obchod | Ekonomický růst | Forexový trh | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Přeprodané podmínky | CAD | Odhady analytiků | Investice do ETF | Kurz britské libry | Sentiment trhu | Zájem analytiků | Recese v Británii | Deeskalace | Včerejší seance | Na burze | Významný dopad | Cenové úrovně | Společnost | Ruský rubl | Zprávy z eurozóny | Spotřebitelské ceny v USA | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Alert | Raphael Bostic | Institucionální přijetí | Sázet | Tým RoboMarkets | Poptávka po bezpečných aktivech | Absence kupců | Zahraniční obchod | Ztráta | XRP | Zájem o rizikovější aktiva | Očekávání do budoucna | Nákupy dolaru | Intradenní růst | Institucionální investoři | Situace na trhu práce | FXstreet | Reporty | Výkyvy na finančních trzích | Strategie na stříbro | Fundamentální pozadí | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Hlavní trend | Obchodní rozhodnutí | Obchodní přebytek | Tradeři | Francouzský index | Hospodářské politiky | Krátkodobé obchodní strategie | CAD/CHF | AUD/USD | Hospodářský pokles | Eskalace konfliktu | Automatizované obchodní systémy | Řídit riziko | Vývoj na trhu | Bezpečná aktiva | Zajištění proti inflaci | Riziko | MAM | Klesající ceny | MAST | ATH | JPY | Prohlášení Fedu | Citi | Pivot | IBIT | AOS | Semináře | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Arthur Hayes | Trend na trhu | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Veřejný sektor | Příležitosti k obchodování | Vývoj dolaru | S&P/Case-Shiller | Čína | Know-how | Risk | Inovace | Úrovně supportu | Ceny | ETH | Tržní pohyby | Financování | Významná rizika | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Potenciální rizika | Kompozitní index | Short obchod | Velmi bohatý | Mírná korekce | Pivot Pointy | Války | Impuls | Míra nezaměstnanosti v USA | Data z trhu práce | Obchodní platformy | Severní Korea | Nárůst nezaměstnanosti | Předstihové ukazatele | Centrální banka | Prezident newyorského Fedu | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | DPH | Nákupní obchod | Rizikový faktor | Doporučení k obchodování | WTI | Obchodní kapitál | Algorand | Stavební povolení | Silný americký dolar | SMA | Praxe | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | Forexový trader | MACD | Libra | Ekonomické nestability | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Dopad na trhy | Sentix | Vývoj na finančních trzích | Webinář | Výsledek voleb | Klima | Dobrá data | Stablecoiny | Instituce | Forint | Negativní korelace | Vstup do trhu | Vysoké zhodnocení | Stav trhů | Stop-Lossy | Výnos | Powellovy komentáře | Obchodování GBP/USD | Nejlepší tradeři | Dobře definovaný obchodní plán | eBook | Růst cen energií | IHNED | Německé ekonomiky | Frank | Kapitálové výdaje | CFD | Dobrá zpráva | Rozhovor | Přístup k měnové politice | Růstové momentum | Silný pokles | Růstové vyhlídky | Kroky Bank of England | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Obchodní den | Obchodní tipy | Úspěšný trader | Money-Management | Vietnam | Ceny energií | Reálné hodnoty | Barometr | S/R zóny | Energetická krize | GBP/USD | Bezpečné přístavy | Oživení trhu | Očekávaný zisk | Obchodování EUR/USD | Obchodní analýza | Výběr zisků | Írán | Zasedání MMF | Jestřábí postoj | Údaje o průmyslové výrobě | Čínské zboží | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Bez rizika | Change | Aktuální informace | Část zisků | Zisk | Bank of England | EURUSD | Spekulovat | Tipy pro obchodování | Překoupené oblasti | Rating | Dovoz | Silná data | Zůstatek | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Obchodování | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Vzdělání | Dnešní data | Směnné kurzy měn | Posílení dolaru | Cenový růst | Prezident | Růst inflace | Kurz jenu | Jednotná evropská měna | Oslabování dolaru | Evropa | Měna | Management | Trump | Zprávy | Reliance | Zprávy z trhů | Kupující | Francie | Den díkůvzdání | Směnný kurz eura | Kryptoměny bitcoin | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Michelle Bowmanová | Automobilky | ETF na spotový bitcoin | Posílení libry | Ekonomické události | Kontext | Zájem o bitcoin | Biden | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Běžný účet | Aktuální sentiment | Drahý kov | Obchodování se CFD | Index CPI | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Japonský HDP | Roční maximum | Portfólia | Japonsko | Zasedání americké centrální banky | Směřování | Tržní situace | Arbitráž | Velké objemy | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Značný zájem | Maximalizace zisku | CARA | Velcí institucionální investoři | Dobré zprávy | Situace | Růst dolaru | Vybírat zisky | Tržby | Finanční systém | Dluhy | Dolarová aktiva | Velký problém | Bankovní trader | Býčí trh | FOREX | Konsenzus | Signály | Sazby beze změny | Psychologie | Guvernér | Trader | GfK | Výrobní aktivity | Trh s bydlením | HDP | Devizový trh | Načasování | Daňové zatížení | Zvýšení dovozních cel | Manufacturing PMI | Protekcionismus | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Demo účet | Ekonomka | Dolar | Další posilování | Euro | Klid | Obratu trhu | Zpomalení růstu | HCOB | Nové investice | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Nejnovější údaje o inflaci | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Hráči na forexu | Bonusy | Slovensko | Vstupní signály | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Signály z Fedu | Akumulace | Obchodní systémy | Zdraví | Realitní sektor | Růst inflace v USA | Session | Pozitivní výhled | Stav trhu práce | Výhled měnové politiky | Retail | Vyšší úroveň | Stimuly | Ztráty | Pozitivní trendy | Americká seance | Slabé stránky | Zprávy z Německa | Dnešní události | Philip Lane | Úvěr | Pozitivní momentum | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Meziroční inflace | Klesající inflace | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | Přísná měnová politika | Akcie | Medvědí trend | Prodejní pozice | Cílová cena | Kupci | Býčí potenciál | Nižší úrokové sazby | WELL | Největší ekonomiky | Investiční nástroj | Nákup aktiv | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Výhody | Podniky | Index spotřebitelských cen | ZIL | Štěstí | Institut ZEW | Zrychlení růstu | Asijské seance | Cardano | Největší světová kryptoměna | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Dodavatelské řetězce | Platformy MT4 | VanEck | Ekonomické nejistoty | Index cen | Češi | Důležitý signál | Obavy z inflace | Vývoz | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | Technické faktory | USDJPY | Price Action | Etheru | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Strategie pro obchodování | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Technologie | Mezinárodní kontext | Pokles vývozu | Exekuce | Uvolněné měnové politiky | Prognózy | Globální recese | Maloobchodní tržby v Německu | Kurz | Daně | DNO | SOK | Výběry | Dnešní zpráva | Ministři | Neel Kashkari | Poziční trading | DXY | Využití kapacit | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Uniswap | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Index cen výrobců | Jiné měny | Seance v USA | Světové ekonomiky | Nejrychleji rostoucí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Možnosti obchodování | Obchodní rozhovory | Silnější dolar | Rychlý růst | Vlna výprodejů | Nejlepší strategie | Peněžní zásoba | Investice | Business | Pro investory | Fidelity | Objem úvěrů | Návrh zákona | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Doporučení pro obchodování | Špatné zprávy | Automatizace | Rally | Výsledek zasedání | Konkurence | Pokles inflace | Kapitalizace | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | Pravidla hry | Oživení ekonomiky | Německý průmysl | Pivoty | Indie | Bod | Vnímání | Americký soud | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | CFDs | Buy pozice | Makrodata | GBTC | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Regulace | Diverzifikovat | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | Kurz eura | Hospodářství | Zotavení | Důvěra | Backtesting | Růst spotřebitelských výdajů | Oslabení dolaru | Výplata | Kontrakce | Americký akciový trh | Ukazatel | Členové Fedu | Korporátní zprávy | Slabší dolar | Obchodní politika | Exotické měny | Měny | Profitovat | Zvýšení investic | Nezaměstnanosti v Německu | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Burzy | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Spread | Optimismus na trhu | Trh s ropou | Hlavní kryptoměna | Obchodování s cizími měnami | Export | Finanční rizika | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Poradce | Signál | NFIB | GBPUSD | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Postoj investorů | Partneři | Obchodování s kryptoměnami | Geopolitická nejistota | Objem nákupů | Mnozí investoři | Britské měny | Tržby v Německu | Zhodnocení | Nervozita | Fundamentální data | Leverage | Pro tradery | Services | Upozornění na rizika | Praha | Neúspěch | Výhled úrokových sazeb | Negativní sentiment | Engulfing | Potenciální ztráty | Rozšíření | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Bankovní skupiny | Smíšené výsledky | Důležitá data | Fed včera | Politická nestabilita | Administrativa | Krok za krokem | Béžová kniha | Cena ropy WTI | Snižování sazeb v USA | Pozitivní signál | Držení pozice | Brusel | NFP | Hypotéky | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Americké společnosti | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Zbohatnutí | Data z amerického trhu práce | Rostoucí nezaměstnanost | Myšlení | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Americký trh práce | TIM | Propouštění | Energie | NAHB | Supporty a rezistence | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | SHIB | Příjmy | Fiskální rok | Ekonomické dopady | Prodej | Zasedání Fedu | RoboMarkets | Velikosti účtu | Trh kryptoměn | Evropská unie | Halifax | Equity křivka | Tokeny | Britský ministr financí | Americký PMI | Rozvoj | Silný růst | Mexiko | Vyhlídky | 21Shares | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Udržitelnost | Míra | Pokles tržeb | Neuspokojivé výsledky | Vyšší mzdy | Současný trend | Korekce | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Riziko recese | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Carry trade | Position sizing | Instrument | Patrick Harker | Trumpova administrativa | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Short | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | High | Rostoucí trend | TIPS | Rozbor | Odhadovaná cena | CHF | Měnový trh | HDP USA | Ztrátové pozice | Japonský export | Zvýšení úrokových sazeb | Zakladatel | Příliv kapitálu | Nákupní příležitost | Drawdown | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | JDE | Podpora | Ministři financí | Definovaný obchodní plán | Obchodování s CFD | Geopolitické faktory | MT4 | Poziční obchodování | Spojené království | Cena | Obchodování GBP | MicroStrategy | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Obchodní spory | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Zadlužení | Čísla o inflaci | Americký trh | Zahraniční společnosti | Snížení sazeb | Vysoká hodnota | Prime | Kurzy | Zpomalující růst | Ekonomické údaje | Pozitivní korelace | Ekonomická data | Situace na trhu | Geopolitická nestabilita | Obnovení důvěry | Etherea | Ekonomická data z USA | Solana | Výhledy | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Ekonomická rizika | Rezervy | Zavedení cel | Forexu | Kurzy měn | Statistiky z eurozóny | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Kypr | Forex asistent | Indikátor důvěry | Báze | Oscilátory | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Slabé euro | Inflace v Německu | Geopolitika | Pozitivní výsledky | Impulzy | Střední podniky | Komentáře Fedu | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Cíle | Prognóza ECB | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Forex trading | Bezpečnost | Inflační data | Znovuzvolení Donalda | Likvidní | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Produktivita práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vlády | Rychlost | Investiční společnosti | Vyrovnat ztráty | Malý prostor | Šance | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Očekávaný růst | PMI v eurozóně | Konfederace | TRON | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Ministr financí | Jak scalpovat DAX? | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | Zlepšení | L.F. Investment Limited | ČR | Hospodářské podmínky | Výraznější pokles | Intervenovat | Hlubší pohled | Program nákupu dluhopisů | Pozice | Jádrový CPI | Vítězství nad inflací | Čínská ekonomika | Současná situace | Portfolia | OCI | Pullback | MT4/MT5 | Měnové politiky centrální banky | Dlouhé pozice | Švýcarský frank | Dlouhodobé důsledky | Hedge | Market | Svíčkové formace | Dosažení dohody | Lídři | Sestupný trend | Německé vlády | Medvědí trh | Support | Ekonomické statistiky | Americký Senát | Brokeři | Transparentnost | Důležité informace | FX | Posílení amerického dolaru | Poslanci | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Import | Obchodní aktivity | Globální ekonomický výhled | Služby | Americký průmysl | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Zvýšená volatilita | Rizikovější aktiva | Dnešní růst | Technologie blockchain | Ministryně financí | Technologický pokrok | Broker | Peněžní zásoby | Řetězce | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Investoři | Nižší sazby | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Pokles průmyslové výroby | Spotřebitelé | Tradiční měny | Výstupy | Program nákupů dluhopisů | Petr Mašláň | Odměny | Vzdělávání | Optimistická očekávání | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Negativní data | Slabá poptávka | Ceny potravin | Rezistence | Výrobní index PMI | Projekce | Stav hospodářství | Jasné signály | Inflace v březnu | Spotřebitelská poptávka | Pozice dolaru | Manuál | Průmyslové aktivity | Obchodujte | Rostoucí náklady | Ropy | Korelační koeficient | Výrobní sektor | Pomalý růst | MT5 | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Pokles poptávky | CBI | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | USD | Zveřejnění zprávy | Logistické problémy | Trh s nemovitostmi | Ekonomický dopad | Tokio | Emoce | Longovat | Nové příležitosti | Obchodní nástroje | Čínské úřady | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | Firemní zisky | Vyšší úrokové sazby | Praktické tipy | Nízké úrokové sazby | Velryby | Krypto komunita | Posilování amerického dolaru | Posilování eura | Hazardér | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Přebytek obchodní bilance | CZ | Průraz | Krátkodobé obchodování | Tlak medvědů | Pokles HDP | Propad | Konec roku | Bankovnictví | Ekonomické výkonnosti | Trading forex | Znovuzvolení | Zlomový okamžik | Zpomalování ekonomiky | ANO | Britské libry | Pokles eura | Významné zprávy | Dlouhodobé obchodování | Objemy obchodů | Bitcoin dnes | Dogecoin | Hospodářské oživení | Růst eura | Nemovitosti | Evropský trh | USD/CHF | High risk | USA Donald Trump | Arbitráže | Další rozvoj | Kanada | CPI v USA | Nejistota | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Rozsáhlé investice | Více časových rámců | Investment | Take-Profit | Martin Klass | MetaTrader 4 | Zahraniční investice | Swap | Indexy | Tržní volatility | Bilance běžného účtu | Studijní materiály | Prognózy inflace | Americký dolar | Počet obchodů | Dlouhodobý vliv | Klíčový faktor | Ceny v eurozóně | Makro | Klesající trendové čáry | Situace v Německu | Evropská centrální banka | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Obchodovat ropu | ECB | Institut | HICP | Ekonomiky eurozóny | Těžaři | Stabilita sazeb | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Alokace | Philadelphia Fed | Ziskovost | Doporučení | Oslabení japonského jenu | ECN | Inflační očekávání | Největší ekonomika eurozóny | Body | Masato Kanda | Index výdajů | Korekční fáze | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | Vývoj měn | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Profesionální tradeři | Americká cla | Negativní vývoj | Údaje o nezaměstnanosti | Cykly | Hedging | Precedens | EU | Ekonomický výhled | Miliardy | PBOC | Dostupnost bydlení | Úroveň supportu | Časové rámce | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | AVAX | ADA | Globální finanční trhy | Bezpečné měny | PMI pro sektor služeb | Spotové ETF | Nákupní signál | Prodeje | Pracovní síly | Akciový trh | Globální ekonomické nestability | Investovat peníze | Krypto průmysl | Stochastic | USD/JPY | Americké vlády | Bloky | Jerome Powell | Ukazatele | Měnový pár | Kryptoměnový trh | Nové údaje | Japonský vývoz | Banka | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Zvýšený zájem | Stav americké ekonomiky | Makro zprávy | Růst bitcoinu | Obchodování na demo účtu | Polský zlotý a maďarský forint | Významné události | Úřady | Zvýšený objem | Nízká inflace | Sol | Domácí poptávka | Statistika | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Richmond | Hospodářský výhled | Ocenění
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Intradenní Price Action patterny na EUR/USD
Intradenní Price Action patterny na GBP/JPY
Intradenní Price Action patterny na USD/JPY
Intradenní Price Action patterny na zlatě
Intradenní rally
Intradenní rámce
Intradenní rekordy
Intradenní růst
Intradenní short
Intradenní S/R úroveň

Následující klíčová slova

Intradenní strategie na obchodování
Intradenní střelec
Intradenní styl obchodování
Intradenní šum
Intradenní technická analýza
Intradenní trader
Intradenní tradeři
Intradenní trading
Intradenní trading DAXu
Intradenní volatilita
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
PEPPERSTONE
xPartners
UFX
reklama
RebelsFunding NEW
Potvrďte prosím... Zavřít