Překoupené oblasti

Přehled vývoje měnového páru GBP/USD dne 30. května. Libra nadále láme všechny rekordy
30.05.2024 Měnový pár GBP/USD ve středu pokračoval v korekčním pohybu poté, co se odrazil od úrovně Murray "7/8" na úrovni 1,2787. Jak jsme již zmínili dříve, britská libra je extrémně překoupená a nepřiměřeně drahá. V posledních několika dnech britská měna rostla bez jakéhokoli pádného důvodu. To je bohužel něco, čeho jsme poslední dobou svědky často. Musíme se s tím smířit a pokusit se vydělat na tom, co máme.

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)
30.05.2024 K testům úrovní, které jsem označil, v první polovině dne nedošlo. Údaje z Japonska vyvíjely během asijského obchodování tlak na kurz jenu, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru v rámci vývoje trendu nedošlo. Co se týče americké seance, čekají nás údaje o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění tzv. "Béžové knihy". Údaje pravděpodobně nebudou mít na volatilitu velký vliv, takže se nedivme, pokud odpoledne také proběhne v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky ze dne 29. května (seance v USA)
30.05.2024 K otestování ceny 1,0843 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což se v rámci korekce směrem dolů jevilo jako výborný vstupní bod pro prodej eura v rámci pokračování trendu. Bohužel, jak je vidět v grafu, k výraznějšímu poklesu páru nikdy nedošlo. Odpoledne očekáváme zveřejnění údajů o inflaci v Německu, ke kterým se přidají zprávy ze Spojených států. Očekává se zveřejnění údajů o výrobním indexu Fed-Richmond a zveřejnění ekonomického přehledu Fedu podle regionů, tedy tzv. "Béžová kniha". Tato statistika je druhořadá, takže očekávám, že k pohybu dojde ihned po zveřejnění německého indexu spotřebitelských cen, který určí směr páru na odpoledne. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

Přehled páru EUR/USD 30. května. Euro ochotně využilo nového důvodu k růstu.
30.05.2024 Pár EUR/USD se ve středu dál obchodoval obvyklým způsobem. Cena opět překonala linii klouzavého průměru, což ukazuje, že pár jí nevěnuje pozornost. Volatilita byla opět slabá. Trh reagoval na jedinou středeční ekonomickou zprávu nelogicky. Pár se ke konci dne konsolidoval pod linií klouzavého průměru, což ale momentálně nevzbuzuje důvěru. Výrazný pokles páru můžeme očekávat jen v případě, že se cena konsoliduje pod úrovní 1,0803.

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. května (americká seance)
30.05.2024 K testům úrovní, které jsem naznačil, v první polovině dne nedošlo. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, který vedl k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Odpoledne se situace může změnit, i když pravděpodobné to není. Očekávají se údaje o výrobním indexu Fed-Richmond a zpráva s ekonomickým přehledem Fedu podle regionů "Béžová kniha". To vše je velmi zajímavé, ale směr trhu to ovlivňuje jen málo. Tlak na libru tudíž může jen zesilovat, protože jak ukázala první polovina dne, lidí, kteří jsou ochotni nakupovat, je méně. Silné údaje z USA budou dalším důvodem k prodeji libry a nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května
29.05.2024 K otestování ceny 156,64 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, kde se již delší dobu drží a začíná se zotavit z přeprodané oblasti. V rámci rostoucího trendu se tak naskytla výborná příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem byl růst měnového páru USD/JPY o 40 pipsů. Obchodníci včera ignorovali údaje o indexu cen podnikových služeb v Japonsku, na rozdíl od dnešního indexu spotřebitelské důvěry v Japonsku, který dopadl hůře, než předpovídali ekonomové. Obchodníci reagovali prodejem jenu, což znamená, že mají šanci rozvinout býčí trh na americkém dolaru. Vzhledem k absenci významných údajů v dnešní americké seanci nebudou dolaroví býci čelit žádným překážkám pro rozvoj růstového trendu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 29. května
29.05.2024 K otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a udělal jsem dobře. Krátce nato další test ceny 1,2790, s indikátorem MACD v překoupené oblasti, poskytl příležitost k realizaci prodejního scénáře č. 2. Pár se ve výsledku propadl o téměř 30 pipů. Dnes je vzhledem k absenci údajů ze Spojeného království mnohem obtížnější pokračovat v růstovém trendu a otestovat měsíční maximum. Z tohoto důvodu je lepší být opatrný, využít poklesů a zaměřit se na scénář č. 2, na který budu spoléhat v intradenní strategii.

EUR/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance 29. května
29.05.2024 K otestování ceny 1,0885 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce zvýšil nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD dalšího růstu. Z toho důvodu jsem nenakupoval a ani jsem se nedočkal dalšího testu 1,0885 pro krátkou pozici. U hladiny 1,0867 však byla situace jiná: k prvnímu cenovému testu 1,0867 došlo, když byl ukazatel MACD výrazně dole, a druhý test, ke kterému došlo, když se ukazatel nacházel v přeprodané oblasti, poskytl příležitost k realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 15 pipsů. Silné údaje z USA vyvíjely ve druhé polovině dne na euro tlak.

Přehled vývoje EUR/USD dne 29. května. Klidné zprávy a tvrdohlavé euro
29.05.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval ve svém vzestupném pohybu. Při absenci významných zpráv a reportů euro rostlo. Někteří mohou namítat, že jak v pondělí, tak v úterý byl růst poměrně slabý. Chceme však zdůraznit skutečnost, že volatilita páru je dlouhodobě nízká, jak je uvedeno níže. Skutečnost, že jednotná měna pomalu roste, nepopírá fakt, že roste průběžně, i když k tomu nemá žádné důvody ani příčiny.

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 28. května (US Session)
29.05.2024 Včera nedošlo k otestování úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne. Důvodem byl nedostatek důležitých statistických údajů za Spojené království, což vedlo k nízké volatilitě trhu a nízkému objemu obchodování. Ve druhé polovině dne se situace může změnit, protože se očekává zveřejnění poměrně zajímavých ukazatelů: ukazatel spotřebitelské důvěry a změna indexu cen bydlení ve 20 největších amerických městech od S&P/Case-Shiller mohou vést k výraznému výprodeji amerického dolaru, a k tomu je potřeba pouze to, aby ukazatele dopadly hůře, než předpovídají ekonomové. Pokud spotřebitelská důvěra konečně poprvé v tomto roce vzroste, může se tlak na britskou libru vrátit. Na dnešních ukazatelích tedy hodně záleží. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

Technická analýza intradenního pohybu ceny hlavního měnového páru USD/CHF, středa 5. června 2024
29.05.2024 Ačkoli v grafu 4H hlavního měnového páru USD/CHF stále vcelku výrazně převládají kupci, což naznačuje pozice EMA 50, který se nachází v pozici EMA 200 (zlatý kříž), dává pozice indikátoru Stochastic oscilátor, který je už v překoupené oblasti, tušit, že pár USD/CHF má potenciál korigovat v blízké budoucnosti dolů, zvlášť pokud bude rezistence u medvědího orderblocku 0, 9132 dostatečně silná na to, aby zbrzdila tempo posilování páru USD/CHF, a hlavně pokud neprorazí nad hladinu 0,9150, pak má pár potenciál korigovat dolů k úrovni 0,9098, a pokud ji úspěšně prorazí směrem dolů, bude pokračovat v korekci dolů k hlavnímu cíli 0,9084, a pokud ho podpoří momentum a volatilita, bude jeho dalším cílem, který chce otestovat, oblast 0,9068–0,9050.

Přehled páru GBP/USD 29. května. Libra pokračuje v růstu a překonává bariéry.
29.05.2024 Pár GBP/USD v úterý pokračoval v růstu, což už nás nepřekvapuje. Britská měna roste téměř každý den bez jakéhokoli oficiálního důvodu. Dříve trh využíval zprávy a informace, které bylo možné interpretovat několika způsoby, aby odůvodnil býčí sklon. Teď už před otevřením long pozic ani nečeká na nová makrodata. V pátek dolar podpořily tři zprávy ze Spojeného království a USA. V pondělí a v úterý nebyly zveřejněny žádné zprávy ani nedošlo k žádným událostem. Libra během těchto tří dnů vzrostla nejméně o 100 pipů. Pokud tento trend přetrvá, mohla by vůči dolaru dosáhnout úrovně 1,50 USD. V čem je problém, když libra nepotřebuje důvod k růstu?

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 28. května pro začínající obchodníky
28.05.2024 K otestování ceny 156,97 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu a vracel se zpět z překoupené oblasti. Z toho důvodu jsem se rozhodl nečekat na další test, abych mohl uskutečnit druhý scénář pro prodej, a okamžitě jsem na dolaru otevřel krátké pozice. V době psaní tohoto článku se pár USD/JPY propadl o více než 10 pipsů a tlak se zvyšoval. Výrazný pokles však můžeme očekávat až po zveřejnění velmi slabých údajů, které naznačí pokles spotřebitelské důvěry v USA, protože by to svědčilo o poklesu důvěry Američanů v ekonomiku a její vyhlídky. Vzhledem k chování představitelů Federálního rezervního systému a jejich prohlášením o zachování vysokých úrokových sazeb je nepravděpodobné, že bychom se od indexu mohli dočkat dobrých výsledků, a to zvýší tlak na USD/JPY. Tlak na pár budou vyvíjet i slabé údaje o změnách indexu cen domů ve 20 městech S&P/Case-Shiller. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí.
28.05.2024 Cena 156,76 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula a poměrně dlouho oživoval z přeprodané oblasti, což v rámci uptrendu poskytlo skvělou příležitost k realizaci nákupního scénáře č. 2. Pár ve výsledku vzrostl o 20 bodů. Dnešní údaje o indexu cen služeb v japonských korporacích měly být řešeny, i když byly hodnoty mnohem lepší, než ekonomové předpovídali. Dolar, jehož cena vůči jenu výrazně klesla, je opět žádaný, a čím déle se bude obchodovat do strany, tím větší bude šance na nový skok nahoru a aktualizaci ročních maxim. Toto všechno se ale může stát až dnes odpoledne po zveřejnění důležitých statistik ze Spojených států. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 28. května. Analýza včerejších forexových transakcí
28.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2767 došlo v době, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezilo další růst páru. Z toho důvodu jsem se rozhodl libru na konci dne nenakupovat. Bylo možné okamžitě realizovat scénář č. 2 pro prodej. Nedostatek údajů ze Spojených států včera vyprovokoval nákupy libry, které pokračují i nyní. Vzhledem k tomu, že čekáme pouze na zveřejnění údajů o maloobchodních tržbách od Konfederace britských průmyslníků, budou mít zákazníci ráno problémy? Pravděpodobně se budou snažit aktualizovat měsíční maximum ještě před zveřejněním důležitých údajů z USA, kterým se budeme podrobněji věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)
28.05.2024 K prvnímu otestování hladiny 156,95 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul nad nulu, což omezilo další růstový potenciál dolaru. Po krátké době došlo k dalšímu testu 156,95 ve chvíli, kdy ukazatel MACD již klesal z překoupené oblasti, což dovolilo realizaci scénáře č. 2 pro prodej dolaru. Zatím však k výraznějšímu poklesu páru nedošlo a je nepravděpodobné, že by k němu došlo, protože v odpoledních hodinách nebyly k dispozici absolutně žádné statistiky ze Spojených států, které by kupující mohli využít. Levnější dolar si zachovává svou atraktivitu a obchodníci potřebují čas na zhodnocení situace. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. května (seance v USA)
28.05.2024 K otestování hladiny 1,0860 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru, zejména po zveřejnění smíšených statistik z Německa a indexů institutu IFO. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Druhý test úrovně 1,0860 s ukazatelem MACD v překoupené oblasti vedl k realizaci prodejního scénáře č. 2, který je v době psaní tohoto článku stále aktuální. Ve druhé polovině dne nebudou k dispozici žádné americké statistiky ani projevy členů Federálního rezervního systému. Očekávám proto, že se bude obchodovat v rámci kanálu s mírnou převahou kupujících. V případě intradenní strategie plánuji spoléhat na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května
27.05.2024 K otestování ceny 156,92 došlo v době, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo potenciál páru USD/JPY dále klesat. Z toho důvodu jsem dolar neprodával a rozhodl jsem se počkat na druhý nákupní scénář. Krátce poté došlo k opětovnému otestování této oblasti, které se shodovalo s ukazatelem MACD v přeprodané oblasti, což vygenerovalo nákupní signál a pár vzrostl o téměř 20 pipsů. Zpráva, že inflace v Japonsku klesla z 2,7 % na 2,5 %, omezila býčí potenciál páru, zatímco slabé americké údaje Michiganské univerzity vyvíjely ve druhé polovině dne na USD/JPY tlak. Dnes se pár bude obchodovat v rámci bočního kanálu, protože z USA ani Japonska nepřišly žádné zprávy, které by nepochybně ovlivnily volatilitu. Kromě toho kupující pravděpodobně využijí nižších cen po pátečním poklesu, takže je třeba to sledovat. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 27. května pro začátečníky
27.05.2024 K otestování ceny 1,2736 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se na konci týdne rozhodl libru nenakupovat a udělal jsem dobře. Nemohl jsem čekat na realizaci druhého prodejního scénáře. Slabé údaje z USA odpoledne hnaly libru dá nahoru, předtím se býkům podařilo ustát a obnovit pokles páru během evropské seance, který způsobily slabé údaje o maloobchodních tržbách ve Velké Británii. Nic dnes ráno nemůže vyvolat spike volatility, takže obchodníci zůstanou bez dat a výrazných pohybů. V této souvislosti je také možné vsadit na rozvoj uptrendu, který navzdory veškerému úsilí medvědů o opak z minulého týdne nezmizel. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: tipy pro začátečníky na obchodování během evropské seance dne 27. května
27.05.2024 K otestování ceny 1,0856 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vystoupal nad nulu, což omezilo potenciál páru EUR/USD dále růst. Z toho důvodu jsem se na konci týdne rozhodl euro nenakupovat a udělal jsem dobře. Zprávy z Německa byly povzbudivé, ale Spojené státy zveřejnily údaje, které byly zklamáním, protože se ukázaly být horší, než předpovídali ekonomové. To nám připomnělo, jak negativně působí vysoké úrokové sazby v USA na ekonomiku a její vyhlídky, ačkoli Federální rezervní systém na tom nevidí nic špatného.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky
24.05.2024 K otestování ceny 156,75 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Spojené státy navíc zveřejnily silné údaje o indexu PMI. V důsledku toho se měnový pár USD/JPY zvýšil o více než 40 pipsů na cílovou úroveň 157,09. Obchodníci nedávné údaje o japonské ekonomice ignorovali. Včerejší dobré údaje o PMI jenu nepomohly, stejně jako dnešní zpráva o indexu spotřebitelských cen za duben. Inflace se snížila z 2,7 % na 2,5 %, ale pár USD/JPY na to nereagoval. Obchodníci by mohli čekat na reakci představitelů centrální banky, což by mohlo vést k nárůstu volatility a návratu poptávky po jenu na konci týdne. Pokud se tak nestane, mohl by USD/JPY dále růst, zejména s ohledem na další várku silných amerických dat, jejíž zveřejnění se očekává ve druhé polovině dne. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: obchodní tipy pro začátečníky na evropskou seanci 24. května
24.05.2024 K otestování ceny 1,2740 došlo v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl libru nenakupovat a počkal jsem na realizaci druhého scénáře k prodeji. Krátce nato další test ceny 1,2740, s indikátorem MACD v překoupené zóně, potvrdil vstupní bod na prodej libry. Pár se ve výsledku propadl o 25 pipů. V polovině americké seance, po velmi silných údajích PMI ve výrobě a PMI ve službách v USA, cena dosáhla úrovně 1,2715, a to právě v okamžiku, kdy se MACD začal pohybovat směrem dolů od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji. V důsledku toho libra dál klesala a přinesla zisk zhruba 30 pipů.

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 24. května pro začátečníky
24.05.2024 K otestování ceny 1,0835 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se měnový pár EUR/USD propadl o více než 30 pipsů a dosáhl cílové úrovně 1,0806. Nakonec jsem však na konci dne po odrazu od této úrovně nenakupoval. Silné údaje o PMI ve zpracovatelském průmyslu a službách v USA vedly na konci týdne k výraznému výprodeji EUR/USD a zvýšily tlak na euro. Dnes může situace působit v neprospěch kupujících, zejména pokud se údaje o HDP Německa ukážou jako slabé. Zpomalení hospodářského růstu negativně ovlivní chuť obchodníků nakupovat euro i na současných minimech, takže s dlouhými pozicemi buďte velmi opatrní. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky
24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 156,80 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci scénáře č. 2 pro prodej je nutné si zatím počkat. Odpoledne nás čeká zveřejnění údajů o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitního indexu PMI v USA. Pokud údaje odhalí něco, co obchodníky potěší, bude růstový trend USD/JPY pokračovat. Kromě toho budou zveřejněny také údaje týkající se trhu práce, konkrétně týdenní zpráva o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti. Zajímavé bude také sledovat, jak se vyvíjí situace na americkém trhu s primárním bydlením, pokud jde o prodeje. Prudký pokles ukazatelů zkazí náladu kupujícím dolaru sázejícím na vývoj trendu. Co se týče intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování dne 23. května (seance v USA) pro začínající obchodníky
24.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,0822 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což nám umožnilo potvrdit správný vstupní bod pro prodej eura. K poklesu páru však nikdy nedošlo, což vedlo k opětovnému zaznamenání ztrát. K nákupům na ceně 1,0833 došlo na začátku pohybu ukazatele MACD směrem vzhůru od nuly. V důsledku toho pár vzrostl o 15 bodů, a to bylo vše. Údaje o indexech PMI v eurozóně euru pomohly a nyní všichni kupující doufají v to samé. Již nyní jsou však k dispozici slabé údaje o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitním indexu PMI USA. Kromě toho jsou k dispozici také údaje týkající se trhu práce. Poměrně zajímavým ukazatelem bude počet nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který může vést k nárůstu volatility, a údaje o objemu prodejů bytů na primárním trhu. Slabé údaje budou důvodem k nákupu eura, aby pokračoval vývoj býčího trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 23. května (americká seance)
24.05.2024 K otestování ceny 1,2735 došlo ve chvíli, kdy se indikátor MACD právě začínal pohybovat nahoru od úrovně nula, což potvrdilo signál k nákupu libry, ale růst nepřišel. Údaje o britských indexech PMI zklamaly, protože růst sektoru služeb navzdory oživení aktivity ve výrobním sektoru výrazně oslabil. Odpoledne libře pomohou jen slabé údaje o indexu podnikatelské aktivity ve výrobním sektoru, indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a kompozitním americkém indexu PMI. Poměrně zajímavým ukazatelem bude počet prvních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, který může vést k růstu volatility, a údaje o objemu prodejů bytů na primárním trhu. Pokračovat v uptrendu umožní kupcům páru GBP/USD jen slabé údaje. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí
23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,2727 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což bylo potvrzením scénáře pro nákup libry. Výsledkem byl pohyb vzhůru o více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království způsobily značný rozruch, takže pro obchodníky bylo obtížné určit další směr vývoje páru. Dnes mohou kupující těžit z dobrých zpráv o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Sektor služeb je obzvláště důležitý, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšení aktivity mu jistě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysokou poptávku po americkém dolaru nikdo nezrušil. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.
23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo, když se indikátor MACD výrazně posunul nahoru od úrovně nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem nenakupoval. Jelikož se tak stalo ke konci americké seance, nezískali jsme žádné nové body ke vstupu na trh. Včerejší pozitivní údaje o strojních zakázkách a obchodní bilanci v Japonsku byly ignorovány, ale dnešní ukazatele ekonomické aktivity v Japonsku se setkaly s posilováním jenu. Japonské indexy PMI ve výrobě a ve službách překonaly odhady ekonomů a přinesly mírnou korekci páru USD/JPY směrem dolů. Otázkou ale zůstává, jak dlouho kupci jenu vydrží, zvlášť na býčím dolarovém trhu a při tvrdém postoji Federálního rezervního systému k úrokovým sazbám. Co se týká intradenní strategie, zaměřím se spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 23. května. Analýza včerejších forexových transakcí.
23.05.2024 K prvnímu otestování cenové hladiny 1,0843 došlo v době, kdy už indikátor MACD výrazně stoupal od úrovně nula, což potvrdilo scénář pro nákup libry. Pohyb nahoru činil ve výsledku více než 20 bodů. Včerejší údaje o inflaci ve Spojeném království nadělaly hluk, takže obchodníci měli při určování směru páru hodně práce. Kupci dnes mohou profitovat na dobrých zprávách o indexu podnikatelské aktivity ve zpracovatelském průmyslu a indexu podnikatelské aktivity ve službách ve Velké Británii. Služby jsou zvlášť důležité, protože tvoří velkou část ekonomiky a zvýšená aktivita jí určitě pomůže. Špatné údaje mohou vést k silnému výprodeji libry, protože vysoká poptávka po americkém dolaru nikam nezmizela. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)
23.05.2024 K otestování cenové hladiny 156,56 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně posunul nad nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Na realizaci prodejního scénáře č. 2 je ještě třeba si počkat. Odpoledne se očekává zveřejnění údajů o prodejích existujících domů v USA, přičemž slabé údaje by mohly vést ke vstupům do prodejních pozic, pokud budou splněny všechny podmínky. Důležitější bude reakce obchodníků na zápis z květnového zasedání FOMC. Jestřábí postoj Fedu by mohl pár posunout výše, zatímco smíšené názory na budoucí kroky by mohly pozici dolaru oslabit. V rámci intradenní strategie plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 22. května (seance v USA)
23.05.2024 K otestování cenové hladiny 1,0855 došlo v době, kdy se ukazatel MACD začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. V důsledku toho se pár propadl o více než 30 bodů. Nedostatek statistických údajů v první polovině dne a úterní vyjádření představitelů Federálního rezervního systému, která zdaleka nebyla holubičí, pravděpodobně způsobily, že se ráno vrátil tlak na riziková aktiva. Odpoledne by se pozornost měla soustředit na údaje o prodejích existujících domů v USA a na zveřejnění zápisu ze zasedání Federálního rezervního systému. Statistiky z trhu s bydlením nejsou tak důležité jako sentiment představitelů Federálního rezervního systému, který bude patrný po prostudování zápisu. Pokud většina z nich zaujme jestřábí postoj, nebuďte překvapeni, pokud se zvýší tlak na euro. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 22. května (americká seance)
23.05.2024 Kupci GBP zariskovali, ale nedokázali si udržet kontrolu nad trhem. Cenová úroveň 1,2740 byla otestována, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na prodej libry po prudkém skoku nahoru a neúspěšné konsolidaci poblíž měsíčního maxima. V důsledku toho se pár rychle propadl na cílovou úroveň 1,2703. Údaje o inflaci ze Spojeného království byly interpretovány různě: někteří viděli dobrou ekonomickou perspektivu, ale obchodníci s měnami byli pravděpodobně zklamáni holubičím postojem Bank of England, který by mohl oslabit pozici libry vůči jestřábímu postoji Fedu. Odpoledne po zveřejnění zápisu ze zasedání americké centrální banky se tento postoj dozvíme. Nezapomeňte na údaje o prodeji existujících domů v USA, protože i ony by mohly vyvolat nárůst volatility. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů 1 a 2.

USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 22. května. Analýza včerejších forexových transakcí
22.05.2024 K prvnímu otestování cenové hladiny 156,34 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně nad nulu, což omezilo potenciál pohybu páru směrem vzhůru. Z toho důvodu jsem nenakupoval. Po krátké době došlo k druhému testu této úrovně, když se ukazatel MACD nacházel v překoupené oblasti, což následně umožnilo realizovat scénář č. 2 pro prodej a způsobilo pokles páru o více než 40 bodů. Dnes už byly zveřejněny dobré údaje o změně objemu objednávek strojů a zařízení v Japonsku a bilance zahraničního obchodu. Ani to však nezastavilo vývoj vzestupného trendu dolaru, který je v páru s jenem nadále velmi žádaný. Je nepravděpodobné, že bychom v současné situaci mohli očekávat intervenci japonské centrální banky, takže je lepší obchodovat podle trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 22. května. Analýza včerejších obchodů na forexu.
22.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2709 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo scénář prodeje libry. Pohyb směrem dolů činil ve výsledku něco přes 15 bodů a to byl konec. Včerejší projev guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho na obchodníky nezapůsobil, což se o dnešním projevu říct nedá, protože politik má dnes v arzenálu údaje o inflaci za letošní duben, které nemohou než potěšit. Regulátor může díky prudkému zpomalení meziročního růstu cen jednat mírněji, což pravděpodobně oznámí dnes při parlamentním slyšení o zprávě o měnové politice Bank of England. To může vyprovokovat nové nákupy libry v rámci uptrendu, takže s prodejem dnes buďte mimořádně opatrní. Je lepší od něho zcela upustit a jednat při poklesu a případné korekci, které prodlouží růst páru GBP/USD. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 22. května. Analýza včerejších forexových transakcí
22.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,0859 došlo ve chvíli, kdy se ukazatel MACD posunul výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem euro neprodával. Včerejší projev prezidentky ECB Christine Lagarde poskytl rizikovým aktivům jen nepatrnou podporu. Zároveň si obchodníci vyložili komentáře představitelů Federálního rezervního systému jako důvod k nákupu amerického dolaru, i když byl jejich vliv spíše průměrný. Dnes se kromě měsíční zprávy Bundesbanky v první polovině dne nic významného neodehraje, takže pár by mohl pokračovat v obchodování v rámci bočního kanálu a udržet si dobré vyhlídky na další růst v souladu s růstovým trendem. Proto dnes budou nejvýhodnější možností nákupy při poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 20. května (seance v USA)
21.05.2024 K prvnímu otestování ceny 1,2692 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již výrazně propadl pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a místo toho jsem vyčkal na realizaci scénáře č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k dalšímu otestování úrovně 1,2692, když se ukazatel MACD již nacházel v přeprodané oblasti, čímž mi umožnil vstoupit do nákupů libry. Poté se pár zotavil o téměř 20 bodů. Absence britských statistik libře opět nepřála, i když se kupujícím podařilo udržet denní minima. Kromě projevů představitelů Federálního rezervního systému neočekáváme, že by se během americké seance odehrálo něco zajímavého, a tak je nejlepší vsadit na další pokles GBP/USD. Jakékoli komentáře Fedu k inflaci budou interpretovány ve prospěch nákupu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky na 20. května (americká seance)
21.05.2024 Cena 155,58 byla otestována, když indikátor MACD výrazně klesl pod úroveň nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem dolar neprodával a udělal jsem dobře. Žádný pohyb dolů se nekonal a dál se obchodovalo v rámci bočního kanálu. Jelikož se ve druhé polovině dne neočekávají žádné důležité statistiky a projev člena FOMC Christophera Wallera pravděpodobně nebude mít na trh rozhodující vliv, je nejlepší zaměřit se na další vývoj vzestupného trendu páru a využít pullbacků, které jsou kvůli intervencím Bank of Japan vcelku pravděpodobné. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a 2.

Cena zlata se dostala nad své all-time high
20.05.2024 Cena zlata zaznamenala na 4hodinovém grafu druhou seanci zisk po neúspěšném pokusu o výrazné prolomení kulaté úrovně 2400. Šance na zvrat se zvýšila, jelikož ukazatel RSI vstoupil do překoupené oblasti, zatímco ukazatel MACD oslabuje svou hybnost nad spouštěcí a nulovou linií.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky
20.05.2024 K otestování ceny 155,63 došlo v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál dolaru k poklesu. Z toho důvodu jsem neprodával, přestože signál vypadal poměrně slibně. V důsledku toho se pár propadl o 30 pipsů, ale pohyb směrem dolů byl před koncem americké seance rychle odkoupen. Dnes nebudou zveřejněny žádné významné ekonomické zprávy ani z Japonska, ani z USA a trh by mohly ovlivnit snad jen projevy představitelů Federálního rezervního systému. Hodlám se soustředit na vývoj vzestupného trendu a využít dobrých poklesů USD/JPY, které mohou nastat v průběhu dne. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 20. května pro začátečníky
20.05.2024 Cena 1,2663 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl nad úroveň nula, což omezilo růstový potenciál páru GBP/USD. Nedostatek údajů ze Spojeného království a USA v odpoledních hodinách umožnil býkům znovu získat kontrolu a odrazit tlak medvědů, kteří očekávali, že libra překoná čtvrteční minima. V důsledku toho pár během dnešní asijské seance stoupal a otestoval měsíční maximum. Těžko říct, jestli kupci dokážou v tomto trendu pokračovat. Ekonomický kalendář ve Spojeném království je dnes bohužel prázdný, takže lze těžko předpovídat další růst páru GBP/USD. Obchodníci mohou podniknout další kroky po aktivní obraně denního minima. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 20. května pro začátečníky
20.05.2024 K otestování ceny 1,0849 došlo v době, kdy ukazatel MACD právě začínal stoupat od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho si měnový pár EUR/USD polepšil o více než 25 pipsů. Euro bylo ráno pod tlakem poté, co se ukázalo, že index spotřebitelských cen v eurozóně v dubnu klesl. Na trh se však vrátili kupující, kteří svou přítomnost potvrdili na konci týdne. Dnes pravděpodobně nedojde k žádnému významnému fundamentálnímu vývoji, protože ekonomický kalendář eurozóny je prázdný. Proto se zaměřím na nejbližší úrovně v očekávání dalšího vývoje růstového trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky
17.05.2024 K otestování ceny 155,15 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně posunul od nuly směrem vzhůru, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru. Z toho důvodu jsem dolar nenakupoval, přestože jeho růstový pohyb zůstal nedotčený. Včerejší zpráva o japonském HDP vyvinula na jen tlak a navzdory slabým údajům z amerického trhu práce, které naznačují, že je nejvyšší čas, aby se Federální rezervní systém zastavil, dolar získal většinu ztrát, které utrpěl na pozadí zveřejnění údajů o inflaci v USA, zpět. USD/JPY dnes může nadále posilovat, ale lepší je nakupovat při korekcích. Díky tomu můžete mít větší prostor pro pohyb, aniž byste se museli spoléhat na předpoklad, že hlavní hráči budou chtít na konci týdne atakovat týdenní maxima. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 17. května pro začátečníky
17.05.2024 Cena 1,2648 byla otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl pod úroveň nula, což odpoledne omezilo potenciál páru klesat – zvlášť poté, co libra poměrně výrazně oslabila. Zakrátko následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD byl v přeprodané oblasti, což umožnilo rozvinout druhý nákupní scénář. Výsledkem bylo posílení páru o 30 pipů. Vzhledem k páteční absenci údajů ze Spojeného království můžeme bohužel očekávat růst páru jen poté, co obchodníci aktivně ubrání denní minimum. Pokud cena tuto hranici překoná, mohl by pár prudce klesnout, takže s long pozicemi buďte na konci týdne velmi opatrní. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 17. května pro začátečníky
17.05.2024 K otestování ceny 1,0858 došlo v době, kdy se ukazatel MACD prudce propadl pod nulu, což omezilo odpolední potenciál páru EUR/USD k dalšímu poklesu – zejména poté, co euro poměrně výrazně oslabilo. Po krátké době následoval další test, který se shodoval s okamžikem, kdy se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což vedlo k realizaci druhého scénáře pro nákup. Výsledkem bylo posílení páru o 20 pipsů. Trh prognózy Evropské komise a slušnou zprávu o finanční stabilitě eurozóny ignoroval. Až slabé údaje o americkém trhu práce a trhu nemovitostí vrátily poptávku po euru. Nemůžeme však říci, že by kupující měli trh zcela pod kontrolou. Dnes by mohl poskytnout impuls dubnový index spotřebitelských cen v eurozóně a jádrový index CPI. Pokud se ukazatele budou shodovat s prognózami ekonomů, pár pravděpodobně zůstane pod tlakem, takže s nákupy eura dnes buďte velmi opatrní. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

Trh NZD/USD se dostal prudce nad vzestupnou trendovou linii
17.05.2024 NZD/USD se pohybuje nad střednědobou vzestupnou trendovou linií a 200denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA), což naznačuje potenciální oživení směrem vzhůru. Podle technických oscilátorů míří RSI na sever a se silnou hybností se blíží k úrovni 70, zatímco stochastický ukazatel po býčím překřížení v rámci svých linií vstupuje do překoupené oblasti.

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 16. května (seance v USA)
17.05.2024 K úvodnímu otestování ceny na úrovni 1,0872 došlo ve chvíli, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem se, zejména vzhledem ke včerejšímu trendu, zdržel prodeje eura. Krátce poté došlo k dalšímu testu na úrovni 1,0872, když se ukazatel MACD zotavil z přeprodané oblasti, což umožnilo uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu však nedošlo a tlak na pár se vrátil. Na náladu na trhu měla negativní dopad absence statistik z eurozóny.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky ze dne 16. května (americká seance)
17.05.2024 K otestování ceny 154,17 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo scénář pro nákup dolaru. V důsledku toho pár vzrostl o více než 80 bodů a dosáhl cílové úrovně 155,01. Je zřejmé, že obchodníci po včerejším poklesu využili atraktivních cen a část poklesů rychle odkoupili. Poptávka po dolaru zůstane s největší pravděpodobností vysoká – zejména v případě silných údajů z USA. Čekají nás důležité údaje o týdenním počtu počátečních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, počtu nových stavebních povolení a objemu vydaných stavebních povolení. Silné fundamentální zázemí povede k dalšímu růstu páru USD/JPY, jehož cílem bude vyrovnat včerejší pokles z ročních maxim. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a 2.

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky ze dne 16. května (americká seance)
17.05.2024 K prvnímu otestování ceny 1,2670 došlo, když indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál poklesu páru. Z tohoto důvodu jsem se zvlášť proti trendu zdržoval prodeje. Krátce nato došlo k dalšímu otestování ceny 1,2670, když indikátor MACD oživoval z přeprodané oblasti, což umožnilo realizovat scénář č. 2 pro nákup. K výraznému růstu ale tentokrát nedošlo. Libře nepomohla ani absence statistik z Británie. Máme důležité údaje o počtu počátečních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, nových stavebních povoleních a objemu stavebních povolení. Sledujte také změny v americké průmyslové výrobě. Silné fundamentální pozadí povede k dalšímu poklesu libry a růstu dolaru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1 a 2.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky
16.05.2024 K otestování ceny 155,72 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což ovlivnilo potenciál poklesu dolaru. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Po nějaké době došlo k dalšímu testu na úrovni 155,72 a v tu chvíli se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů, což potvrdilo vstupní bod pro prodej dolaru, zejména poté, co údaje ukázaly, že inflace v USA se zmírnila, což umožnilo Federálnímu rezervnímu systému přehodnotit snížení sazeb, což je pro dolar a jeho sílu špatné. V důsledku toho pár USD/JPY klesl směrem k cílové úrovni 155,11. Nákupy od této úrovně při odrazu umožnily obchodníkům dosáhnout dodatečného zisku ve výši přibližně 30 pipsů. Dnešní údaje ukázaly, že japonský HDP se snížil, což však dolarovým býkům pomohlo vyrovnat včerejší ztráty jen částečně. Dobré zprávy o zlepšení průmyslové výroby totiž kompenzovaly slabé údaje o HDP. S největší pravděpodobností býci využijí příznivých cen a začnou dolar opět nakupovat, takže při rozhodování o prodeji věnujte tomuto bodu pozornost. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 16. května pro začátečníky
16.05.2024 Cena 1,2627 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup libry. Pár GBP/USD ve výsledku rostl k oblasti cílové úrovně 1,2680, takže obchodníci mohli získat přibližně 50 pipů. Absence údajů ze Spojeného království pomohla libře udržet si vedoucí pozici a zprávy o ochlazení inflace v USA podnítily nové long pozice, které prodlouží uptrend. Spojené království dnes bohužel nezveřejní žádné zprávy, takže účastníci trhu budou pravděpodobně sázet na další růst páru GBP/USD s cílem na nových měsíčních maximech a budou dál pracovat na býčím trhu. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 16. května pro začátečníky
16.05.2024 K otestování ceny 1,0837 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu eura. V důsledku toho pár EUR/USD vzrostl do oblasti cílové úrovně 1,0882, takže obchodníci mohli dosáhnout zisku ve výši přibližně 50 pipsů. Na zprávy o indexu spotřebitelských cen ve Francii, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě trh nereagoval. Údaje o inflaci v USA však trh rozhýbaly a daly kupujícím eura velmi silný impuls. Dnes může růstový trend pokračovat; k tomu je však zapotřebí dobrých prognóz Evropské komise a slušné zprávy o finanční stabilitě eurozóny. Žádné další zprávy dnes k dispozici nebudou, takže pokud trh ustojí slabé údaje a tlak prodejců, pak by zřejmě euro mohlo odpoledne pokračovat v růstu. Je lepší jednat v souladu s trendem a hledat nákupní signály. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)
15.05.2024 Test ceny 156,16 přišel v době, kdy MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrzuje scénář pro prodej dolaru. V důsledku toho pár klesl k úrovni 155,76, takže mohl z trhu získat přibližně 40 bodů. Na páru je patrná nervozita před důležitými údaji o inflaci v USA. Obchodníci po dalším býčím trhu vybírají zisky a počítají se vstupem na atraktivnějších cenách, kterých mohou dosáhnout, pokud zprávy o růstu inflace v USA zklamou ty, kteří se soustředí na další sílu Federálního rezervního systému. Pokud čísla znovu ukážou zesílení cenového tlaku, bude pár USD/JPY pravděpodobně s novou vervou růst. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 15. května (americká seance)
15.05.2024 Test ceny 1,2610 přišel v době, kdy indikátor MACD prudce vzrostl od úrovně nula, což omezilo další růstový potenciál páru. Scénář č. 2 pro prodej se nenaplnil. Absence statistik ze Spojeného království posunula libru nad týdenní maximum, ale to bylo vše, protože nás čekaly důležité údaje z USA. Trh bude reagovat na údaje o indexu spotřebitelských cen a indexu spotřebitelských cen bez cen potravin a energií v USA, stejně jako na změny objemu maloobchodních tržeb a indexu Empire Manufacturing. Růst inflace povede k poklesu libry a nákupu dolaru, zatímco pokles cen nebo případná shoda údajů s prognózami budou důvodem k nákupu libry, která bude pokračovat v uptrendu. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, aniž bych věnoval pozornost hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám velké tržní pohyby.

Měnový pár GBP/USD vyskočil nad 200denní klouzavý průměr
15.05.2024 Měnový pár GBP/USD úspěšně vyskočil nad 200denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA), přičemž další zásadní překážkou je krátkodobá klesající trendová linie a 50denní SMA kolem 1,2590. Z technického hlediska se oscilátor MACD stále vyvíjí se slabou hybností nad svou spouštěcí linií a pod nulovou úrovní, zatímco stochastický ukazatel po býčím překřížení v rámci svých linií rozšiřuje svůj vzestupný pohyb směrem k překoupené oblasti.

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky
15.05.2024 K otestování ceny 156,52 došlo v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál dolaru, podobně jako ráno. Proto jsem se zdržel nákupů. Nečekal jsem ani na druhý prodejní scénář, takže jsem během americké seance zůstal bez vstupních bodů. Vzhledem k absenci údajů z Japonska se teď obchodníci zaměří na dnešní údaje z USA, které by mohly trhem výrazně otřást. Do této chvíle bylo nepravděpodobné, že by Bank of Japan intervenovala, a ke klíčové zprávě se budou obracet i hlavní hráči, kteří dokážou změnit poměr sil na trhu. Naším hlavním cílem je obchodování v rámci bočního kanálu. Údajům z USA se budeme věnovat v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky
15.05.2024 K otestování ceny 1,2568 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry, který prodlouží uptrend. Pár GBP/USD ve výsledku vzrostl o zhruba 25 pipů. Obstojné britské zprávy o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a průměrném výdělku podpořily libru v první polovině dne a obchodníci otevřeli po zveřejnění amerických údajů nové long pozice. V důsledku toho mají býci páru GBP/USD velkou šanci aktualizovat měsíční maximum, což ale bude záviset také na údajích ze Spojených států, o kterých budeme mluvit v odpolední prognóze. Aktuálně při absenci údajů z Británie doporučuji využívat korekce a poklesy k nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 15. května pro začátečníky
15.05.2024 Cena 1,0809 byla otestována v době, kdy indikátor MACD už prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál páru EUR/USD. Proto jsem euro nenakupoval. Na druhý prodejní scénář jsem bohužel nečekal. Euro mírně kleslo kvůli údajům o cenách výrobců v USA, které byly vyšší, než předpokládali ekonomové, ale postoj předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella a jeho naděje, že inflace začne v blízké budoucnosti klesat, umožnily eurovým býkům dál tvořit long pozice. Dnes v první polovině dne očekávám nárůst volatility a prudký pohyb páru bezprostředně po zveřejnění zpráv o francouzském indexu spotřebitelských cen, HDP eurozóny, zaměstnanosti a průmyslové výrobě. Je ale důležité si uvědomit, že aby pár mohl vykázat prudký pohyb, musí se tyto ukazatele výrazně odchýlit od prognóz ekonomů. Pokud budou v souladu s očekáváním, může euro pokračovat v uptrendu, který pozorujeme od začátku týdne. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)
15.05.2024 K prvnímu testu ceny 156,52 došlo v době, kdy indikátor MACD už výrazně stoupal od úrovně nula, což podle mého názoru omezilo růstový potenciál páru – zejména v podmínkách nízké aktivity kupců kolem denního maxima, charakterizované slabým obchodovaným objemem. Z tohoto důvodu jsem dolar nenakupoval. K realizaci prodejního scénáře č. 2 zakrátko poskytl příležitost druhý test této úrovně v době, kdy byl MACD v překoupené oblasti, což vedlo k poklesu páru o 25 bodů, po kterém tlak prudce klesl a zabránil prodejcům dosáhnout úrovně 156,28. Ve druhé polovině dne bude bude mít šanci opět americký dolar. Očekávají se silné statistiky indexu cen výrobců a jádrových cen výrobců bez potravin a energií. Dalším důvodem pro zvýšení nákupů amerického dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu bude pevný postoj předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 14. května (americká seance)
15.05.2024 Cena 1,2545 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD výrazně klesl z úrovně nula, což omezilo další potenciál poklesu. Přestože libra klesla a já jsem tento pohyb přehlédl, mohl jsem využít nákupu při odrazu od úrovně 1,2519, který jsem zaznamenal. Z trhu se mi podařilo vytáhnout víc než 30 bodů. Zveřejněné údaje o britském trhu práce byly vcelku obstojné, takže pokles libry, který přišel krátce po nich, překvapil a byl rychle vykoupen, protože nebyly důvody k navyšování short pozic. Ve druhé polovině dne může volatilita opět vzrůst, protože se očekává zveřejnění údajů o indexu cen výrobců v USA a projev předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella. Tvrdý postoj a náznaky dalšího boje proti vysoké inflaci rychle vrátí na trh poptávku po dolaru, zatímco mírnější postoj a šance na snížení sazeb v letošním roce povedou k dalšímu růstu páru. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 14. května pro začátečníky
14.05.2024 K otestování ceny 1,2553 došlo v době, kdy se ukazatel MACD již prudce posunul od nuly směrem nahoru, což ovlivnilo potenciál libry k růstu, ke kterému došlo odpoledne bez zvláštního důvodu. Dopoledne se díky absenci údajů ze Spojeného království podařilo na trhu zachovat rovnováhu a aktivnější byli býci, kteří zároveň dokázali absence údajů z USA využít. V důsledku toho přetrvává růstový trend, který by se dnes mohl vyvinout v další cenový skok. K tomu však pár GBP/USD potřebuje dobré údaje z britského trhu práce. Mezi dnešními plánovanými zprávami z Velké Británie jsou také údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti a o průměrném výdělku. Dobrá zpráva o průměrném výdělku v návaznosti na nedávné zprávy o nižší inflaci by byla dobrým impulsem k nákupu libry, stejně jako zpráva o nižší míře nezaměstnanosti ve Spojeném království. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a 2.

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky
14.05.2024 Cena 155,82 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl zhruba o 15 pipů a to bylo vše. Odpolední test ceny 155,96, když indikátor MACD právě začal stoupat od nuly, vyvolal nákupní signál, který poslal pár o více než 30 pipů nahoru. Dnešní údaje o indexu cen výrobců pro japonské podniky výrazně neovlivnily dynamiku páru, takže dolar má stále potenciál růst. Všechno ale může být po dnešních údajích z USA jinak, takže obchodníkům doporučujeme opatrnost při nákupech na současných maximech. Není jasné, jak na nejnovější údaje z amerického trhu práce zareaguje šéf Federálního rezervního systému a jak se vyjádří k současné situaci nebo k úrokovým sazbám. Podrobněji to ale probereme v odpolední prognóze. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

Americký akciový index Nasdaq 100 se blíží k maximu
14.05.2024 Americký akciový index Nasdaq 100 se zotavil o více než 7 % z dubnového propadu, kdy dosáhl tříměsíčního minima 16 970,00. Ale přestože vystoupal na vrchol Ichimoku mraku a překonal úroveň 18 000,00, býčí vyhlídky pro nejbližší období začaly slábnout. Stochastický ukazatel je negativně vyrovnaný a v rámci překoupené oblasti se posouvá níže, zatímco 20denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) se teprve začal obracet směrem vzhůru. MACD však nadále vysílá pozitivní signály, neboť stále stoupá nad nulu a nad svou červenou signální linii.

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 14. května pro začátečníky
14.05.2024 K otestování ceny 1,0795 došlo v době, kdy už indikátor MACD prudce stoupal od úrovně nula, což ovlivnilo růstový potenciál páru. Proto jsem euro nenakupoval. Druhého prodejního scénáře jsem se bohužel nedočkal. Euro ignorovalo údaje z Evropské komise, ale absence dat z USA umožnila páru EUR/USD překročit týdenní maximum, kde se celý růst setkal s short pozicemi. Dnešek by mohl být dnem naplněným událostmi. Zprávy z Německa a eurozóny by mohly ráno vyvolat určitou reakci trhu. Slabá čísla německého indexu spotřebitelských cen mohou vyvíjet tlak na euro, stejně jako neuspokojivé údaje indexu ekonomického sentimentu ZEW pro Německo i eurozónu. Stojí za zmínku, že případný pokles německého indexu by v současných podmínkách mohl vyvinout velký tlak na euro. Pokud se ukáže, že údaje jsou nad očekávání dobré, bude pár pokračovat v růstu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a 2.

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 13. května (americká seance)
14.05.2024 Cena 1,2535 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod na nákup libry, i když silný růst páru jsem nečekal. V době psaní článku pár vzrostl nahoru jen o 7 bodů, což je vše, čeho jsou kupci momentálně schopni. Údaje o podílu zpožděných hypotečních splátek v USA nebudou ve druhé polovině dne zajímavé, takže je stále šance na realizaci dopoledního scénáře č. 1 pro nákup. Za pozornost stojí pouze projev představitelky Fedu Loretty Mesterové, ale její slova nejspíš nepovedou k výraznému růstu volatility na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky
13.05.2024 K otestování ceny 155,81 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na nákup dolaru. Slabé údaje z USA ale po růstu o 10 pipů vyvinuly tlak na pár USD/JPY. Obstojné ukazatele míry výdajů japonských domácností, změny objemu bankovních úvěrů a salda běžného účtu umožnily trhu udržet si ráno rovnováhu. Po neúspěšném pokusu o proražení denního maxima a neuspokojivém indexu spotřebitelské nálady v USA spolu s očekáváním růstu inflace v USA byl dolar znovu pod tlakem. Dnes očekávám obchody páru v rámci kanálu a aktivní nákupy dolaru ze strany obchodníků, jejichž cílem bude aktualizace lokálních maxim. Na long pozicích je ale lepší být co nejníž. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 13. května pro začátečníky
13.05.2024 K otestování ceny 1,2522 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Po propadu o 18 pipů se pár GBP/USD vydal nahoru. Silné údaje o HDP, průmyslové výrobě a zpracovatelském průmyslu ráno podporovaly libru, ale obchodníci nebyli u denního maxima aktivní. Slabé údaje z USA a očekávaný růst inflace vedly v druhé polovině dne k růstu volatility, ale pár GBP/USD se nedokázal vymanit z kanálu, takže kupci plně nerealizovali scénář od úrovně 1,2522. Vzhledem k pondělní absenci údajů z Velké Británie nebuďte překvapeni, pokud den bude probíhat bez problémů a pár se bude dál obchodovat ve stejném kanálu, jaký jsme pozorovali v pátek. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénáře č. 2.

EUR/USD: tipy pro obchodování během evropské seance dne 13. května pro začátečníky
13.05.2024 K otestování ceny 1,0775 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár EUR/USD propadl o zhruba 7 pipsů, načež se poptávka vrátila, což vedlo k vybírání zisků. Podobný vstupní bod přiměl pár k pohybu o 12 pipsů. Páteční zprávy o italské průmyslové výrobě a zápis z jednání Evropské centrální banky neměly na trh téměř žádný vliv a pár EUR/USD se během evropské seance nadále obchodoval v bočním kanálu. Slabé americké zprávy vedly ke zvýšení volatility a obchodníci mohli ke vstupu do trhu využít výše zmíněných signálů. Dnes se kromě ekonomické prognózy Evropské komise a zasedání Euroskupiny nic dalšího neodehraje, takže očekávám stejně nízký objem obchodování a nízkou volatilitu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 2.

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky
10.05.2024 K otestování ceny 1,2467 došlo v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula poté, co Bank of England oznámila rozhodnutí ponechat úrokové sazby beze změny, což potvrdilo vstupní bod na prodej libry. Jakmile pár GBP/USD klesl o 18 pipů, vydal se nahoru. V polovině dne v době, kdy indikátor MACD stoupal od úrovně nula, byla otestována cena 1,2492. Pár ve výsledku vzrostl o více než 30 pipů. Guvernér BoE Andrew Bailey zmírnil svůj postoj, takže obchodníci mohli očekávat letní snížení úrokových sazeb. To je pro ekonomiku dobré a libra na to odpovídajícím způsobem zareagovala. Dnes upozorníme na zprávy o HDP, průmyslové výrobě a průmyslové produkci ve Spojeném království. Dobré indikátory jsou důvodem k dalším nákupům libry, které jsou v souladu se včerejším uptrendem. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 10. května pro začátečníky
10.05.2024 K otestování ceny 1,0742 došlo v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem vzhůru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho měnový pár EUR/USD vzrostl o více než 30 pipsů. Absence údajů a rozhodnutí Bank of England pomohly euru ve druhé polovině dne k růstu; pár se však nadále obchodoval v rámci bočního kanálu, což by mohlo ovlivnit dnešní volatilitu. V dopoledních hodinách můžeme zmínit pouze zprávu o italské průmyslové výrobě a zápis ze zasedání Evropské centrální banky, což znamená, že pár může ještě růst. Nejlepší však bude pokračovat v obchodování v rámci hranic bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 10. května pro začátečníky
10.05.2024 Cena 155,79 byla otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodej dolaru. Pár USD/JPY se ve výsledku propadl o více než 30 pipů. Obchodníci včera ignorovali údaje o průměrném výdělku v Japonsku a předstihové ekonomické indikátory, ale údaje z USA vyvíjely na pár mírný tlak, takže dolar během americké seance klesl. Dnešní obstojné hodnoty výdajů japonských domácností, hodnoty úvěrů a přebytku běžného účtu udržovaly rovnováhu na trhu. Včerejší pokles byl už ale vykoupen, což naznačuje další rozvoj vzestupného trendu ve střednědobém horizontu. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 9. května (americká seance)
10.05.2024 Cena 1,2467 byla otestována ve chvíli, kdy indikátor MACD právě začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod k výprodeji libry. K pohybu dolů došlo po rozhodnutí Bank of England ponechat úrokové sazby beze změny, ale to nejzajímavější přijde při projevu guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho, protože po jeho příspěvku se tlak na libru může zvýšit, nebo prudce snížit. Všechno bude záviset na interpretaci jeho slov. Dále budou zveřejněny také údaje o počátečních žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenní počty opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Tyto ukazatele ale situaci s librou pravděpodobně nezmění. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)
09.05.2024 K otestování mnou naznačených úrovní během dopoledne nedošlo, ačkoli se pár obchodoval poměrně blízko ceny 155,96. Na tomto pozadí jsem byl nucen revidovat technický obrázek a zredukovat nejbližší úrovně, na jejichž základě se hodlám rozhodovat. V průběhu druhé poloviny dne bych rád viděl nějaký pohyb, který by mohly vyvolat zprávy z amerického trhu práce, i když je to nepravděpodobné. Očekává se zveřejnění údajů o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti a týdenních počtech opakovaných žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, kdy poměrně dobrá čísla jen posílí pozice kupujících dolaru na trhu. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 9. května (seance v USA)
09.05.2024 K testu ceny 1,0735 došlo dopoledne v době, kdy ukazatel MACD výrazně klesl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem euro neprodával, což se ukázalo jako správné. Na pozadí nízkého objemu obchodování a absence jakýchkoli statistik z eurozóny nebylo snadné očekávat výrazné pohyby na trhu. Druhá polovina dne může probíhat pod stejnou "taktovkou", protože údaje z USA na tom pravděpodobně nic nezmění. Údaje o nových žádostech o podporu v nezaměstnanosti z USA pravděpodobně rovnováhu na trhu neovlivní. Pokud však zprávy překonají odhady ekonomů, tlak na euro se pravděpodobně zvýší a dolar bude nadále posilovat. Kupující eura může ovlivnit také britská libra, jejíž prudký pokles bude vyvíjet tlak na měnový pár EUR/USD. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 9. května pro začátečníky
09.05.2024 K otestování ceny 1,2500 došlo v době, kdy ukazatel MACD prudce vzrostl nad nulu, což omezilo býčí potenciál páru GBP/USD. Z tohoto důvodu jsem do trhu nevstoupil. Druhého testu úrovně 1,2500 jsem se bohužel nedočkal, a tak jsem odpoledne libru nemohl prodat. Včera ovlivnila volatilitu páru absence údajů z Velké Británie, ale dnes se může vše během chvilky změnit. Rozhodnutí Bank of England o hlavní úrokové sazbě bude sloužit jako předehra k projevu guvernéra Andrewa Baileyho. Směr páru bude záviset na tom, co si pro něj centrální banka připraví. V každém případě se vsadím, že libra posílí, protože přípravy na letní snížení sazeb britské ekonomice, která v současnosti zažívá náročné období, prospějí. Také to, pokud Bailey svůj tón nezměkčí, pomůže libře vyrovnat se s nedávným tlakem. Co se týče intradenní strategie, budu spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky
09.05.2024 Odpoledne nedošlo k žádnému testování úrovní, které jsem zmínil. Téměř jsme otestovali hladinu 155,66, která nám mohla dát dobrý vstupní bod k prodeji dolaru. Obecně lze říct, že vzestupný trend zůstává neporušený. Japonsko dnes zveřejnilo obstojné zprávy o průměrných výdělcích a předstihovém ekonomickém indexu, ale trh tyto zprávy ignoroval. Býčí směr se s největší pravděpodobností udrží, protože pokud nebude intervenovat Bank of Japan, neexistují reálné předpoklady pro jeho změnu. Obchodníci nejspíš využijí případného pullbacku a otevřou long pozice, kterými prodlouží trend; a na to se zaměřím i já. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 9. května pro začátečníky
09.05.2024 Cena 1,0755 byla otestována v době, kdy indikátor MACD prudce stoupal od úrovně nula, což omezilo býčí potenciál páru EUR/USD – zvlášť proto, že se celý den obchodoval v bočním kanálu. Z tohoto důvodu jsem od nákupu eura upustil. Nečekal jsem na další test, abych mohl realizovat druhý prodejní scénář. Údaje o německé průmyslové výrobě nevyvinuly přílišný tlak na pár, protože dopadly lépe, než ekonomové očekávali, stejně jako italská zpráva o maloobchodních tržbách. Při absenci údajů z eurozóny neočekáváme výraznější pohyb páru. Možná, že obchodníci s párem EUR/USD nějak zareagují na zasedání Bank of England, ale silně o tom pochybuji. Nejlepší bude dál obchodovat v rámci bočního kanálu a držet se potřebných scénářů. Co se týká intradenní strategie, budu počítat spíš s realizací scénáře č. 2.

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 3. května (americká seance)
03.05.2024 K testům úrovní, které jsem naznačil v první polovině dne, nedošlo kvůli nízké volatilitě následující po včerejším výrazném výprodeji amerického dolaru před zveřejněním důležitých údajů. Vše ve druhé polovině dne bude záviset na zprávách z USA. Zvláštní pozornost bude věnována růstu počtu nových pracovních míst. Pokud budou údaje horší než v březnu, bude dolar s největší pravděpodobností pokračovat v poklesu, takže v tom případě bude lepší zvážit prodej páru. Pokud dubnové údaje zůstanou na vysoké úrovni, pak dolar vůči jenu část včerejších ztrát vyrovná. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to navzdory hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.

GBP/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 3. května (seance v USA)
03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 1,2560 v první polovině dne došlo shodou okolností ve chvíli, kdy ukazatel MACD vystoupal výrazně nad nulu, což omezuje další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých statistik z USA. Z tohoto důvodu jsem jej nenakoupil. Údaje o aktivitě PMI v britském sektoru služeb kupujícím libry sedly, ale k výraznějšímu pohybu směrem vzhůru nedošlo, takže vše zůstalo na americkou seanci. Ve druhé polovině dne se očekává zveřejnění údajů o míře nezaměstnanosti, změně počtu pracovních míst mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy pomohou dolaru, protože zachovají šanci na vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůře, než předpovídají ekonomové – prodám dolar a koupím libru. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to i navzdory údajům indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 3. května (americká seance)
03.05.2024 Test ceny 1,0744 v první polovině dne se shodoval s okamžikem, kdy indikátor MACD rychle a výrazně vystoupal nad úroveň nula, což omezilo další růstový potenciál páru – zejména před zveřejněním důležitých amerických statistik. Proto jsem pár nenakupoval. Údaje o trhu práce v eurozóně byly podle očekávání ignorovány, takže veškerá pozornost obchodníků se teď určitě zaměří na zprávy o americkém trhu práce. Ve druhé polovině dne se očekávají údaje o míře nezaměstnanosti, změně počtu zaměstnanců mimo zemědělství, změně průměrného hodinového výdělku a indexu nákupních manažerů ISM ve službách. Silné zprávy ukazují na silnou ekonomiku, a tedy vysokou inflaci, proti které Fed stále aktivně bojuje, když s ní v prvním čtvrtletí letošního roku prohrál. Pokud údaje obchodníky zklamou a dopadnou hůř, než ekonomové předpovídají, budu prodávat dolar a kupovat euro. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénáře č. 1, a to navzdory hodnotám indikátoru MACD, protože očekávám silný a směrový pohyb.

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 3. května pro začátečníky
03.05.2024 Cena 1,2506 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD právě začal klesat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod na prodejní pozice pro libru. ¨Pár se v důsledku toho propadl o více než 25 pipů. Nákup při odrazu od úrovně 1,2479 přinesl dalších 30 pipů zisku. Býci to včera měli kvůli nedostatku údajů ze Spojeného království a obchodování poblíž horní hranice kanálu těžké, ale dokázali trh odtrhnout ode dna, takže pár má stále šanci na další růst. Dnešní údaje o britském indexu PMI ve službách a kompozitním indexu PMI by mohly udržet uptrend. Údaje ale musí být mnohem vyšší než odhady ekonomů, což je vzhledem ke zpomalení britské ekonomiky v tuto chvíli nepravděpodobné. Pokud budou neuspokojivé, libra by mohla klesnout. Co se týká intradenní strategie, budu spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky
03.05.2024 K otestování ceny 154,99 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD prudce klesl od nuly, což omezilo potenciál páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával, zejména proto, že se očekával návrat dolarových býků, což se nestalo. Pár nadále aktivně ztrácel pozice a v tuto chvíli je ještě poměrně brzy. S největší pravděpodobností budou o mnohém rozhodovat data z USA, která buď dolarové býky zničí, nebo jim dodají sílu a šanci pokračovat v budování vzestupného trendu. O vyhlídkách tohoto páru si však více řekneme v odpolední předpovědi. Zatím je během evropské seance lepší hledat nákupní signály v naději na vybudování malé korekce po dvoudenním poklesu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky
03.05.2024 K otestování ceny 1,0694 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo medvědí potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body jsem nečekal. Údaje o výrobním indexu PMI v Německu a eurozóně dopadly poměrně dobře, ale tyto zprávy euro nepodpořily. Odpoledne vedly údaje z USA k další vlně poklesu, ale páru se nepodařilo prorazit z kanálu. Dnes budou zveřejněny zprávy o míře nezaměstnanosti v eurozóně a průmyslové produkci ve Francii. Obchodníci budou tyto zprávy pravděpodobně ignorovat, protože nejsou klíčové. Před zveřejněním důležitých údajů z USA proto očekávám nízkou volatilitu trhu s pozičním obchodováním v rámci kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.

USD/JPY: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)
03.05.2024 K otestování ceny na úrovni 155,05 došlo v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl od nuly, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Bohužel jsem se nedočkal ani druhého testu, abych dolar od této úrovně nakoupil. Před námi jsou americké statistiky, které mohou otřást trhem, jenž se po včerejší bláznivé volatilitě mírně zastavil. Údaje o počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci by mohly způsobit výrazný pokles páru, ale pouze v případě, že budou výrazným zklamáním. Dobré statistiky jsou důvodem k nákupu dolaru a prodeji jenu opět podle trendu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.

GBP/USD: jednoduché tipy pro začínající obchodníky, 2. května (americká seance)
03.05.2024 K prvnímu testu ceny 1,2515 došlo v době, kdy indikátor MACD výrazně klesl od úrovně nula, což omezilo další potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával a raději jsem čekal na retest, abych mohl realizovat nákupní scénář č. 2. Aktualizace na úrovni 1,2515 v okamžiku, kdy byl indikátor MACD v přeprodaném teritoriu, krátce nato umožnila realizovat nákupní signál, ale v době psaní článku k výraznému růstu páru nedošlo. Proto jsem trh opustil a čekal jsem na vyjasnění situace po údajích z USA. Před námi jsou údaje o týdenním počtu prvotních žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změnách produktivity práce v nevýrobním sektoru a změnách nákladů práce. Všechny tyto indikátory nejspíš výrazně neovlivní směr trhu, ale určitým způsobem napoví, jak postupovat. Špatné statistiky jsou důvodem k prodeji dolaru a nákupu libry. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začínající obchodníky na 2. května (seance v USA)
02.05.2024 K prvnímu testu ceny na úrovni 1,0704 došlo v první polovině dne ve chvíli, kdy ukazatel MACD klesl výrazně pod nulu, což omezilo další potenciál pohybu páru směrem dolů. Z toho důvodu jsem neprodával a namísto toho jsem počkal na opětovné otestování, abych mohl uskutečnit scénář č. 2 pro nákup. Po krátké době došlo k opětovnému otestování úrovně 1,0704, zatímco se ukazatel MACD nacházel v přeprodané oblasti, což umožnilo mé plány uskutečnit, ale pár nezaznamenal výrazný růst. Údaje o výrobní aktivitě zemí eurozóny mohly být příjemnější, protože ekonomika se v tomto směru nadále potýká s problémy. Čekáme na zveřejnění údajů o týdenním počtu nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti, obchodní bilanci, změny produktivity práce v nevýrobním sektoru a změny nákladů práce. Je nepravděpodobné, že by všechny tyto ukazatele výrazně ovlivnily směřování trhu, takže pokud se po zveřejnění statistik neprojeví kupující eura, tlak na pár se pravděpodobně zvýší. Pokud jde o intradenní strategii, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky
02.05.2024 K otestování ceny 1,0675 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Absence údajů z eurozóny udržovala volatilitu na nízké úrovni, ale rozhodnutí Federálního rezervního systému ponechat sazby beze změny a dát trhu ještě trochu času bylo poměrně nečekané, i když nevedlo k žádné výrazné změně rozložení sil. Pár se nadále obchoduje v bočním kanálu a jeho směr určí průlom. K tomu by mohlo dojít zítra, po zveřejnění důležité zprávy z amerického trhu práce.

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 2. května pro začátečníky
02.05.2024 Cena 157,61 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo potenciál páru klesat. Z tohoto důvodu jsem neprodával. Výsledek zasedání Federálního rezervního systému, jak vidíte v grafu, velmi překvapil dolarové býky, kteří počítali s jasným jestřábím postojem, který by mohl japonský jen kvůli rozdílu úrokových sazeb ještě víc oslabit. To se ale nestalo, přišlo obrovské vybírání zisků a velký výprodej páru USD/JPY. Býci budou nejspíš dál odkupovat včerejší pohyb, ale opatrně, protože před další měnovou intervencí Bank of Japan není nikdo v bezpečí. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky
02.05.2024 K otestování ceny 1,2494 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod k nákupu libry. V důsledku toho pár vzrostl o více než 40 pipsů. Dopoledne trh slabé britské údaje o výrobním indexu PMI a indexu cen domů Nationwide ignoroval, ale signál Federálního rezervního systému, že se stále přiklání k případnému snižování nákladů na půjčky, přičemž inflace by musela znatelně klesnout, umožnil býkům udržet korekční fázi – respektive udržet si své šance v blízké budoucnosti. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže libra může pokračovat v růstu, pokud budou býci aktivní v blízkosti denního minima. V opačném případě se pár bude nadále obchodovat v rámci bočního kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

GBP/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 30. dubna pro začátečníky
30.04.2024 Cena 1,2520 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula, což omezilo medvědí potenciál páru. Proto jsem neprodával. Podobně tomu bylo i při nákupu libry kolem úrovně 1,2548. Během cenového testu, kdy se indikátor MACD velmi vzdálil od úrovně nula, byl také omezen býčí potenciál páru. Libru včera podpořila absence údajů z Velké Británie, díky které měna mohla aktualizovat týdenní maxima. Spojené království dnes zveřejní méně významné zprávy, takže i v případě slabých čísel je nepravděpodobné, že by libra prudce klesla. Konkrétně jde o zprávy o peněžní zásobě M4, žádostech o hypotéky a čistých úvěrech. Pokud údaje předčí očekávání, proč to nepovažovat za důvod k nákupu libry před zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému? Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: tipy na obchodování během evropské seance dne 30. dubna pro začátečníky
30.04.2024 K otestování ceny 156,53 došlo na začátku americké seance v době, kdy indikátor MACD prudce vystoupal od nuly, což omezilo růstový potenciál páru. Po další měnové intervenci japonské centrální banky došlo k cenovému testu úrovně 155,75. Došlo k němu však v době, kdy se ukazatel MACD výrazně propadl, takže jsem raději počkal na ještě jeden test této úrovně, abych mohl realizovat druhý scénář pro nákup. Bohužel pár vzrostl pouze o 30 pipsů a tím to skončilo, což je vzhledem ke včerejší volatilitě velmi málo. Dnes můžeme vidět, jak se trh postupně vrací do normálu, protože BOJ již na měnovém trhu neintervenuje. Obchodníci s největší pravděpodobností využijí poklesů páru k otevření dlouhých pozic, čehož plánuji v první polovině dne s rozvojem býčího trhu také využít. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: obchodní tipy pro začátečníky pro evropskou seanci 30. dubna
30.04.2024 K otestování ceny 1,0713 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo vstupní bod k prodeji eura. V důsledku toho se pár propadl o zhruba 25 pipsů. Včerejší údaje o inflaci ve Španělsku a Německu, které se ukázaly být pod prognózami ekonomů, ale vyšší než předchozí hodnoty, vedly ke zvýšení volatility, ale na trhu nedošlo k žádným výrazným změnám.

Obchodní signály pro pár GBP/USD na 29.–30. dubna 2024: prodávejte pod úrovní 1,2553 (200 EMA – překoupená)
30.04.2024 Pár GBP/USD se obchoduje kolem úrovně 1,2546 v rámci rostoucího trendového kanálu, který se tvoří od 22. dubna, ale projevuje známky vyčerpání býčí síly, protože narazil na silnou rezistenci kolem 200 EMA na úrovni 1,2553.

USD/JPY: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. dubna (americká seance)
30.04.2024 K testu ceny 156,79 došlo právě v době, kdy indikátor MACD začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo signál k prodeji dolaru a vedlo k poklesu páru o více než 200 bodů. Intervence, které Bank of Japan zahájila během asijského obchodování, stále probíhají. Ačkoli se japonští politici k dění momentálně nevyjadřují, pokles dolaru o 200–250 bodů ukazuje na aktivní kroky regulátora, jak jsem opakovaně upozorňoval. Čím je ale dolar levnější, tím aktivněji je odkupován, což udržuje paritu na trhu a vysokou volatilitu. Druhá polovina dne bude nejspíš klidnější, zejména při absenci důležitých statistik z USA. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na scénáře č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. dubna (americká seance)
29.04.2024 Cena 1,0713 byla v první polovině dne poprvé otestována, právě když indikátor MACD začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. Pár ve výsledku výrazně neklesal, ale pozorovali jsme zhruba 15bodový zisk. Nízká volatilita trhu přímo souvisí s absencí důležitých statistik a zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému. Během americké seance budou zveřejněny údaje o inflaci v Německu, ale další významné statistiky už ne, takže euro může dostat dobrý "impulz" a umožní kupcům projevit sílu. Bez reakce na údaje nás pravděpodobně čeká nudná druhá polovina dne. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky
29.04.2024 Cena 157,58 byla na začátku americké seance otestována v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování vzestupného trendu. Pár ve výsledku vzrostl o více než 50 pipů. Údaje o inflaci v USA spustily nákupy dolaru a japonský jen se koncem minulého týdne prodával, což vedlo k dalšímu ročnímu maximu nad úrovní 159. To, jak vidíte, bylo podnětem k intervenci Bank of Japan a příčinou velkého výprodeje na trhu.

GBP/USD: tipy na obchodování pro začátečníky během evropské seance dne 29. dubna
29.04.2024 K otestování ceny 1,2501 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začal pohybovat směrem dolů od nuly, což potvrdilo správný vstupní bod pro nákup libry na konci týdne – zejména po zveřejnění další série amerických dat, které výrazně zhoršily náladu kupujících. Zpráva, že inflace v USA nadále prudce roste a nevykazuje žádné známky zpomalení, je pro ekonomiku špatnou zprávou. Známky stagflace, kdy ekonomika ztrácí dynamiku, zatímco inflace roste, budou nadále negativně působit na pozice dolaru, což by částečně mohlo pomoci libře k oživení. Dnes je britský ekonomický kalendář prázdný, takže obchodníci mohou působit vstříc vývoji nového vzestupného trendu a nakupovat při pullbacích. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 29. dubna pro začátečníky
29.04.2024 Cena 1,0713 byla odpoledne otestována v době, kdy se indikátor MACD prudce propadl z úrovně nula. Přesto jsem euro prodával, protože jsem očekával silný pohyb po zveřejnění údajů o inflaci v USA. Pár se ve výsledku propadl o více než 35 pipů. Údaje z eurozóny o změnách agregátu peněžní zásoby M3 a objemu úvěrů soukromému sektoru ráno nevyvinuly žádný tlak, takže pár EUR/USD měl stále šanci růst. Americký index výdajů na osobní spotřebu (PCE) ale podpořil dolar, protože údaje předčily odhady ekonomů a posílily obavy, že období vysokých úrokových sazeb Federálního rezervního systému bude prodlouženo. Účastníci trhu mohou dnes sledovat zveřejnění údajů o inflaci ve Španělsku a Německu. Obchodníci se samozřejmě zaměří na Německo, ale aby trh projevil konkrétní reakci, musí se údaje výrazně odchýlit od prognóz. Fakt, že ceny v Německu mohou růst už čtvrtý měsíc v řadě, mluví sám za sebe a vše uvedené může nepřímo ovlivňovat plány Evropské centrální banky. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíše na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

Prognóza pro USD/JPY na 29. dubna 2024
29.04.2024 Pár USD/JPY nás překvapil svým neutuchajícím růstem. K růstu došlo na pozadí velkých objemů (nejvyšších v dubnu), zdaleka se však nejednalo o letošní rekordní objemy. Cena pravděpodobně prudce vzrostla, protože byly aktivovány příkazy stop-loss pro krátké pozice umístěné nad úrovní 155,55. Cena dosáhla horní hranice globálního cenového kanálu na úrovni 160,45. A je pravděpodobné, že se pár nad touto úrovní udrží.

USD/JPY: obchodní tipy na evropskou seanci 26. dubna pro začátečníky
26.04.2024 K testu ceny 155,67 na začátku americké seance došlo v době, kdy indikátor MACD právě začínal stoupat od úrovně nula, což potvrdilo vstupní bod pro nákup dolaru v rámci pokračování rostoucího trendu. Pár ale prudce nestoupal, což vedlo k vybírání zisků. Slabé údaje z USA brzdily býčí potenciál. Vše se ale změnilo v dnešní asijské seanci, když se Bank of Japan rozhodla ponechat úrokové sazby beze změny. Náznaky, že BoJ se zvyšováním sazeb nespěchá, protože ekonomika se musí přizpůsobit nedávným změnám politiky, podpořily dolar. Tento trend bude nejspíš pokračovat. Odpoledne mohou růstový potenciál páru zbrzdit jen velmi slabé údaje z USA. Co se týká intradenní strategie, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: obchodní tipy na evropskou seanci 26. dubna pro začátečníky
26.04.2024 Cena 1,0705 byla odpoledne otestována v době, kdy indikátor MACD prudce klesl z úrovně nula. Přesto jsem euro prodával, protože po zveřejnění zprávy o vývoji HDP v USA jsem očekával silný pohyb, ke kterému také došlo. Následně se pár propadl o více než 25 pipů. Včerejší předstihový index spotřebitelského klimatu v Německu a ekonomický bulletin ECB neměly na euro žádný vliv, ale slabé údaje z USA vedly k růstu volatility a objemu obchodů. Obchodníci měli problém s určením směru, ale hospodářský růst, který byl pomalejší, než se očekávalo, vyvolal výprodej dolaru a riziková aktiva, ke kterým patří i euro, stoupala. Dnešní zprávy eurozóny o peněžní zásobě M3 a úvěrech podnikům a domácnostem pravděpodobně výrazně neovlivní směr trhu. Proto doporučuji zaměřit se na zprávy ze Spojených států. Budeme se jim věnovat v odpolední prognóze. Pokud jde o intradenní strategii, budu se spoléhat spíš na realizaci scénářů č. 1 a č. 2.
Související klíčová slova:
Analýza intradenního pohybu | Býčí pohyb | Akciové trhy | Fibo | Prodejní trend | Konec dolaru | Jednoduché tipy | Silnější fundamentální impuls | Rezistence obchodního pásma | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ekonomické problémy | Obchodování zlata | Statistiky | Slabá čísla | Růst ropy | Očekávané výsledky | Retracement | Jackson Hole | Statistiky trhu | Cena platiny | Technická indikace | TradingView | Prolomení S/R zóny | Klíčové makroekonomické ukazatele | Podnikání na kapitálovém trhu | Údaje z USA | Dnešní prohlášení | EUR | Tempo růstu | Long pozice | Účet u XTB | Americké rafinerie | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Cenová hladina | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Formace dvojitý vrchol | Řecko | Oznámení výsledků | Vstupy | Poškodit ekonomiku | Klouzavý průměr (Moving average) | Pozitivní vliv | Klouzavý průměr SMA 50 | Obchodování CFD | Obchodník | Prosincové obchodování | Cenový pohyb | Formace dvojité dno | ISM ve službách | BTC | Pokračování klesajícího trendu | Index výdajů na osobní spotřebu | Budoucí směr | Vliv na trh | Indikátor Williams %R | Akcie společnosti Uber | Bank of Japan | Vyčerpanost býků | Tržní stagnace | Take Profit | Pád dolaru | Agresivní cenový růst | Silný support | Klíčový level | Konfederace britského průmyslu | Aktiva | Citigroup | Soustředění | Stochastický | Úsilí | Spekulativní obchody | Prosincová cenová stagnace | Fibonacci Cluster | Příležitost k prodeji | Výbor FOMC | Nálady na trhu | Korelace | EURCHF | Libra vůči dolaru | Býčí vyhlídky | USDK | SP500 | Mince | Trend | Obchodování do směru trendu | Lednová nákupní korekce | Alligator | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Dolar australský | Kolaps | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Rekordní úroveň | Cenová minima | Všechny světové měny | Střednědobý klouzavý průměr | Akcie MicroStrategy | Makroekonomika | Zvýšení sazeb Fedu | Nákupní pozice | Komoditní report | Nesoulad | Line | Výrobní PMI | Oživení poptávky | Nákupní trend | Další testování | Pokles indexu | Zpomalení hospodářského růstu | Aktuální situace | Vstup kupců do trhu | Britská libra | Hedgers | Zhodnocení situace | Geopolitická krize | Nákupní gap | Vyznačená S/R | Výkyvy | Lagardeová | Kroky Fedu | Reakce trhu na zprávu | Rozhodování Fedu | Cena indexu DAX | Měsíční report komodit | Swingová minima | Akcie Tesly | Přesnost | Výhled | Evropská komise | Pravděpodobnost | Goldman Sachs | Fibonacciho support | Zápis z lednového zasedání Fedu | Investment Management | Statistics | Asijské trhy | Sell (prodejní) signál | Buy (nákupní) signál | Oslabování ropy | Pokles měny | Zveřejnění výsledků | PMI ve službách v eurozóně | Extrémní překoupenost | Indikátor Stochastic Oscillator | Vývoj zlata a stříbra | Republikáni | Čínská automobilka | H4 graf | Vyčerpání prodejců | Vyčerpání kupců | Americká ropná společnost | Nezaměstnanost v USA | Snížení hodnoty dolaru | Měnový pár CHF/JPY | Nákupní pohyb | EURJPY | Vytvoření korekčního pohybu | Labouristé | Důležité makroekonomické zprávy | Technické signály | Holubičí tón | Kombinovaná analýza | Letošní minima | Cena libry | Ethereum | Nižší ceny | Měsíční report komodit a indexů | Nejnovější fundament | Situace v Británii | Proces obchodování | Vývoj finančních trhů | Oslabení akcií | Zásadní cenové pohyby | Expanze | Růst stříbra | Údaje o inflaci | Průměrné hodinové mzdy | Elektromobily z Číny | Americký akciový index | Údaje o maloobchodních tržbách | Japonské ministerstvo | Deflace | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Pokles dolaru | Poplatky | GBPJPY | Uptrend | Momentový indikátor | Očekávání býčí | Směrnice | Výkonnost eura | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Gold | Nová historická maxima | Budoucí potenciál | Měnové báze | Býčí kanál | Tržní vlastnost | Graf komodity Stříbro | GDP | Prodejní sentiment | Zahájení prodeje | Kvartální hospodářské výsledky | Výrazný klesající trend | Riziko dalšího poklesu | Obchodníci texaské ropy | Šéf německé centrální banky | Oblasti rezistence | Stávající sentiment | Ceny výrobců v USA | Čínský prezident | Rostoucí inflace | Firemní zprávy | Data z Německa | Prohlášení | COT report na zlato | Konflikt na Blízkém východě | Lineární regrese | Makroekonomické statistiky | Cena zlata | Akcie Hugo Boss (BOSS.DE) | Objem průmyslových zakázek | Začínající obchodníci na Forexu | Moje strategie | Zprávy z USA | Šéf řecké centrální banky | Možnost posílení eura | Fiskální expanze | Jak investovat do komodit | Potvrzený růstový trend | Tipy pro začínající obchodníky | New York | Dolar dnes | Supportní úroveň | Chování amerického dolaru | Údaje o americké ekonomice | Snížení produkce | Kryptoměna Bitcoin | Index US 100 | Predikční trhy | Akče | Nálada na trhu | Nákupní snahy | Posilování japonského jenu | Predikovatelný | Období vyšších úrokových sazeb | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Patová situace | Akcie v Číně | Překonání SMA | Klouzavé průměry | NZD/USD | Denní volatilita | Elektromobily | Akcioví obchodníci | Snížení úrokových sazeb | Růst cen | Britové | D1 graf | US 500 | Korekční pohyb | Americká obchodní seance | Makroekonomické zprávy | Oblast přeprodanosti | Vstup kupců | Drobní obchodníci | Struktury ceny | Hodinový graf | Prostor pro posilování | AUD/CHF | Stavebnictví v USA | Trpělivost | Překonání SMA 20 | Volatilní měsíc | Proti trendu | Prodejní technická korekce | Akcie výrobce elektromobilů | Posilování franku | Růst nezaměstnanosti | Oznámení | Důležité zprávy | Obchodní jednání mezi USA a Čínou | Investiční komodita | Rezistentní zóny | SIE.DE | Globální vývoj finančních trhů | Hlavní statistiky trhu | Rovnovážný stav | Zlato a stříbro | Vybírání zisků | Dosahovat zisku | Situace na švýcarském franku | Rafinerie | Ekonomické sympozium | Závěr obchodního roku | Obchodní seance | Platební neschopnosti USA | Výrazný pohyb | Zrušení sankcí | Červená linie | Uvolnění měnové politiky | Tržní reakce | Nákupní momentum trhu | Analýzy | SIE | Hodnoty COT reportu | Další růst | Nezaměstnanost | Představitelé ECB | Konsolidační pohyb | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Domácnosti | Jasný obchodní plán | False break (falešný průraz) | Poslední den obchodování | Dynamický pokles | Růst novozélandského dolaru | Fundamentální impuls | Proražení | Příležitosti k nákupu | Hlavní události | Pohyby trhu | Zvyšování sazeb | Cenový růst zlata | Americký prezident | Příkaz | Americká inflace | Vzdělávací materiály | Skotsko | Nový rekord | Spike | Pokračování poklesu | Volatilní cenové pohyby | Technická analýza EUR/USD | GBP/CHF | Výprodeje na WTI | Možnost obchodovat | Tempo hospodářského růstu | Pokračování současného trendu | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Uber | Silný býčí trend | Vývoj měnového páru | Breakout | USD za tunu | Klíčová rezistence | Trumpová | Aktivita trhu | NFP report | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Býčí pattern | Bollingerovo pásmo | Compliance | Nákup dolaru | Washington | Technická analýza intradenního pohybu | Výrazný růst | Prodat USD | Momentum trhu | Hugo | Nesměrový cenový vývoj | Potenciální obrat | Ekonomický optimismus | Evropská měna | Výprodeje | Bydlení | Produkce kávy | Zvýšení úrokové sazby | Struktury cenového grafu | Rabobank | GBP/CAD | Token | Obchodní plán | Multitimeframe analýza | Obchodní signály | Možnost oslabení | Rostoucí ekonomické problémy | Obratový signál | Medvědí signál | Investování do akcií | Trh se stříbrem | Představitelé Fedu | Gap | Flat | Šance na pokles | Janet Yellenová | Rozhodnutí britské vlády | Prodejní reakce | Cenová stagnace | TD Securities | Nákupní momentum | Dlouhodobá konsolidace | Pohyb ceny | Medvědí potenciál | Úspěšné obchodování | Rychlý růst mezd | Ekonomiky | Zásadní supportní úrovně | Události v eurozóně | Americké prezidentské volby | Thomas Barkin | Výkon | Nové cenové minimum | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Inflace v Japonsku | Volatilita | Nový trend | TSL | Nákupní tlak | Covid | CBRT | Úrovně Fibonacciho | Členové bankovní rady | John Williams | Klíčové oblasti | Trojúhelník | Carry trades | Slabé maloobchodní tržby | Santiment | Výrazný pokles libry | 3М | Silný býčí signál | Směřování trhu | Signál pro pokračování trendu | Donald Trump | Změny trendu | Cenové hladiny | Mezinárodní finanční instituce | Státní dluh | Sazby v USA | Náklady | Inflace v Evropské unii | Inflace | Intervence japonské centrální banky | Indikátor | Peníze | Zveřejněné údaje | Výrobní index | Cenové akce | Odhodlání | Brent | Čínský dovoz | Prudký pokles | Politika | Stimul | Obchodní instrument | CHN.cash | Očekávání | HDP ve Spojených státech | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Vysoká inflace | Současný stav | Vliv silného amerického dolaru | Krátkodobé spekulativní obchody | Ekonomika EU | Uzavírání pozic | Euro dolů | Postranní pohyb | Index cen domů | Sympozium | Plaza Accord | Tíha inflace | Technický výhled trhu | Příležitost k nákupu | Trumpovo oznámení | Jednoduchý klouzavý průměr | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Hluboké recese | Sektor služeb v USA | Spotřebitelský sentiment v USA | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Události tohoto týdne | Výrazný vzestup | Války na Ukrajině | Cena Brentu | Rozhodování o obchodování | Guvernér BoE | Obchodní týden | Vývoj na akciových trzích | WFC.US | Evropské měny | Negativní zpráva | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Santa rally | Únorové obchodování | Býčí signál | Obchodní jednání s Čínou | EUR/CAD | Nové signály | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Silná rezistence | InstaForex | Optimistický sentiment | DeepSeek | Zasedání Evropské centrální banky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Investment management | Nákupy | Růst | Trendové čáry | Falešný průraz | Příležitosti | Euro roste | Itálie | Snížit úrokové sazby | Složení COT reportu | Zasedání FOMC | Neckline | MiFID II | Změny v makroekonomických datech | Zveřejnění NFP reportu | Fundamentální analýza | Národní měny | Situace na japonském jenu | Trendový kanál | Neutrální pohyb | Snižování nákladů | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Prognóza | Snížení volatility | Data z USA | Technický pullback | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Pásma překoupenosti | Simple Moving Average | Nálada investorů | Tržní cena | Použití finanční páky | Situace na Blízkém východě | Pokles ceny | Co je to obchodování CFD? | Trh práce | Zámořská měna | Prezident Fedu | Potenciál pro růst | Bariéra | Změny cen | Britská centrální banka | SMA 100 | Interpretace cenového vývoje | Vývoj ceny ropy Brent | CL | Růst amerického dolaru | Válka | Graf akciového indexu | Pochybnosti | Zpráva | Valuace big tech | Výrobní aktivita v USA | Zápis ze zasedání Fedu | Americký akciový index Nasdaq 100 | Býčí výhled | Retest cenové úrovně | Objem obchodů | Technické nastavení | Dobrý výsledek | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Spolupráce | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Obrat trendu | PoC | Kongres | Technologické akcie | Negativní dopad | Odchod investorů | Krátkodobý vývoj | AUD/JPY | CHFJPY | Index podnikatelské aktivity | Ceny výrobců | Golden Cross | Long | Cena akcií Nvidia | Nepříznivé období | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Kontrakty | Oslabování japonského jenu | NZD/JPY | Zpomalení ekonomiky | Evropská inflace | Téma inflace | Automobilové součástky | Výsledkové zprávy | Americký index | Lira | Býčí rally | Vytvoření nových historických maxim | Harris | Graf | Breakout na vyšší hodnoty | Růst akcie | Geopolitická rizika | Dolary | Bearish Market | Cla na americké zboží | Zasedání centrálních bank | AUD | Posilování kanadského dolaru | DIESEL | Huw Pill | JOLTS | Měsíční obchodování | Portál FXstreet.cz | Agresivní pokles | Nasdaq100 | Cenové maximum | Zelená čísla | S&P500 | Nástup klesajícího trendu | Meziroční růst | Prodej dolaru | PMI pro sektor | Obavy z ekonomického dopadu | Akciový výprodej | Neutrální indikace | Žádný trend | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Řešení inflace | Denní minima | Klesající trend | OIL.WTI | Intradenní obchodování | Trh | Barel ropy | Index výrobní aktivity | Centrální banky | Guvernér japonské centrální banky | Makroekonomické události | Pokles bitcoinu | Automobilka BYD | Pokračování v poklesu | Velká změna | Retailoví investoři | Report komodit a indexů | Průměrné mzdy | Index US 500 | Dolar vůči jenu | Open | Očekávání trhu | Dlouhodobě klesající trend | Celní politika | Rozdílové smlouvy | Swapové body | Index | Měsíční futures report | Dlouhodobý růst | Hawkish | Měď | Politické a ekonomické faktory | Průraz SMA 200 | Rezervní měny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Silné momentum | Tvůrce trhu | Největší banka | MMF | Regulační opatření | Vývoj ceny stříbra | Sell obchody | USA | Rollback | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Dobré výsledky | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Snižování sazeb | Směnný kurz | Monetární zásah | Rovnováhy | Tržní kapitalizace | Bílý dům | Počasí | Kapitál | Pokračování cenového růstu | Posílení kurzu | Posílení | Červená čísla | Amazon | Upravený zisk | PDVSA | Agentura Reuters | GBP/JPY | Platební neschopnost | Podmínky na trhu | H1 graf | Texaská ropa WTI | Uvolnit měnovou politiku | Nejdůležitější události | Postranní trend | HDP ve Spojeném království | Rozložení obchodníků | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Sentiment investorů | Americký akciový index Nasdaq | S&P | Regulátoři | Obchodní účet | xStation | Big Tech | Šéf centrální banky | Říjnové obchodování | Obrovský potenciál | Unie | Léto | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Psychologické hladiny | Důvěra investorů | Ekonomické ukazatele | Reakce trhu | Sázky | Vyhledávaná komodita | Negativní fundament | Jednání bank | Akciové indexy | Hladiny rezistence | Výrazné ztráty | Vládní představitelé | Vice | První obchodní den | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Americká data | Ekonomický kalendář | Soukromý sektor | Simple Moving Average (SMA) | Účinná reverzní formace | Japonské ministerstvo financí | Vývoj měnového páru NZD/USD | Disciplína | Pozornost | Projev Jeroma Powella | Zájem prodejců | Swing | Ekonomický vývoj | Klesající cena | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Hodnoty COT | Novozélandský dolar | Turecké měny | Vznik nákupní korekce | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Parlamentní volby | Deficit | LHA.DE (Lufthansa) | Sell-off | Rekordní hodnoty | Výsledky průzkumu | Absence nákupní korekce | Konec války na Ukrajině | Technické analýzy | Současná nejistota | Joachim Nagel | Americká měna | Kurz dolaru | Budoucnost | Vysoká volatilita | Pohyb stříbra | Inflace v eurozóně | Pokračující pokles | Potenciál pokračujícího růstu | BoE Andrew Bailey | Kakao | Americká banka | Volatilní cenový vývoj | Náhoda | Aktivita Hedgerů | Atakování cenových maxim | Americká centrální banka | Zveřejněná data | Prezident Trump | Case-Shiller | Zpráva o inflaci | Sell | Společnosti | Opatření | Objednávky | Futures | Fibonacci | Pair trading | Risk-Reward | Srpnové obchodování | Přehled měnového páru | Důležité zprávy z USA | Altcoiny | Klín | Benzín | Pravděpodobnost korekce | Vývoj zlata | Cenový pokles zlata | Ropa | Začátek nákupního trendu | Nákup libry | Americké měny | Zpráva pro dolar | Nové cenové dno | WFC | Dobré zprávy z USA | Budoucí úrokové politiky | Co je to akciový index? | Index výroby | Klouzavý průměr SMA | Měsíční report finančních trhů | Makroekonomická data | Německý index | Ropa Brent | Correction | G10 | Zápis ze zasedání ECB | Obchodní války | US 100 | Devizové intervence | ECB dnes | Oblast rezistence | Miliarda | Ifo | Akciový index | Směr trhu | Šéfka ECB | Kov | Nejnovější údaje | FXstreet.com | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Euro včera | Překoupené zóny | Obchodování zlato | Trendová linie | Chaikin | Intraday | HDP Španělska | Týdenní výhled | Dynamika trhu | Jednání mezi USA a Čínou | Měnový výbor | Bitcoin | DAX 40 | Dna | Jednoduché tipy pro začátečníky | Balance | Bitcoin (BTC/USD) | Aligator | Zájem kupců | Nižší minima | Maloobchodní tržby | Historické maximum | Kakao (COCOA) | Index nákupních manažerů | Ripple | Hlavní statistiky | Růst výnosů dluhopisů | Atakování maxim | Rovnováha na trhu | Eskalace | Momentum | Tržní sentiment | Bureau of Labor Statistics | Výrazný trend | Ekonom ECB | Slabé výsledky | Kolísání cen | Volatility | CVX.US | Data o inflaci | NAFTA | Směřování trhů | Pozitivní zpráva | Ceny zemního plynu | Obchodníci s měnami | Pepa Zeman | Austan Goolsbee | Report komodit | Intervence centrální banky | Vývoj akcie | Tlak na USD | Pivotové low | Počet žádostí o podporu | Pohyb trhu | Velcí obchodníci | Klaas Knot | Dvojité dno (double bottom) | Rostoucí trendová linie | JForex | Jednání ECB | Futures kontrakty | Světové centrální banky | Zlatý kříž | Fair Value | Technická rezistence | Krátkodobé dno | Riziko korekce | Prezident Donald Trump | XCU/USD | Pár EUR/USD | Snižování úrokových sazeb | Investiční bankovnictví | Analytici | Čistý zisk | Čínský prezident Si Ťin-pching | Růst měnového páru | Čínská cla | Cenový index | Velké technologické společnosti | Cenové konsolidace | Regrese | Fundamentální události | Závislost | Oživení britské ekonomiky | Stříbro | Linie neckline | Hlubší pokles | Vstup do pozice | Cena kakaa | Finanční instituce | Exponenciální průměr | Obchodovat | Proražený support | DIESEL/USD | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Marketingová komunikace | Pokles cen | Obchodování na měnových trzích | Exponenciální klouzavý průměr | Pozornost obchodníků | Daňový zákon | ECB sazby | DIESEL (Motorová nafta) | Vysoké inflace | Růst akcií | Finance | Indikátor CCI | Pozornost trhu | Zvyšování sazeb Fedu | ETF | Prodejní aktivita Hedgerů | Britský trh práce | Výrazný pohyb trhu | Měnové intervence | Klesající trendová linie | Dluhopisy | Firma | Společnost MicroStrategy | Obchodníci | Celková inflace | Konec trendu | Cenový graf | Poptávka | Williams %R | Pokles zájmu investorů | Zasedání Bank of England | Hang Seng | Akcioví investoři | Zboží dlouhodobé spotřeby | Odpor | Fundamentální analýzy | EURGBP | Válečná krize | Divergence ceny | Prostor pro posílení | Úrokové sazby | Recenze | Růst cen výrobců | Prostor pro pokles | Tržní trend | Evropský parlament | SMA 200 | Překoupené podmínky | Zaoceánská měna | Zvýšené úrokové sazby | Pokračování trendu | Pomalý růst HDP | Nárůst výnosů | Válečná krize na Blízkém východě | Signál k nákupu | Klouzavý průměr | JPMorgan Chase | Vyšší cenové úrovně | Cenový růst stříbra | Zpomalení inflace | XCU | Větší pokles | MIFID | UTC | Obchodní aktivita | Bitcoiny | Hranice kanálu | Hodnota eura | Poptávka po bezpečném přístavu | Podnikání | POC | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | Cena akcií společnosti Microsoft | Medium Term | Budoucí směr ropy | Růst HDP | Pokles trhů | Index PMI | Problémy | Moving Average Convergence Divergence | Francouzská centrální banka | JPM | Report finančních trhů | Výrazná rezistence | Tržní korekce | Obchodování pro začátečníky | Prodejní aktivita | Technický obchodník | Úrokové politiky | Ropná společnost | Výrazné pohyby | Kanadská měna | Oversold | Cenová akce | Index volatility | Úrovně rezistence | Dnešní údaje | Christine Lagarde | Spojené státy | BTC/USD (Bitcoin) | Analýza zlata | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Bollingerova pásma | Bank of New York Mellon | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Finanční aktiva | Komplexní analýzy | Dlouhodobější směřování | Cena Polkadot | Ekonomické faktory | Indexy PMI | Janet Yellen | NZDUSD | Ekonomové | Úroková sazba | Medvědí fáze | Pokles nezaměstnanosti | Úroveň rezistence | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Technické korekce | HDP Francie | ECB Christine Lagardeová | Výkon dolaru | Doji svíčka | Silný fundament | Investiční poradenství | Obchodujeme kryptoměny | Výkon hlavních měnových párů | Ceny benzínu | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Platforma | Období silného fundamentu | Hugo Boss (BOSS.DE) | Americké akcie | Komodity ropa | Nový týden | Vstoupit do trhu | Velmi volatilní | Premiérka Trussová | Pohonné hmoty | Short pozice | Platforma JForex | Cena stříbra | Dukascopy Europe Team | Volatilní | Zisk na akcii (EPS) | Zvyšování úrokových sazeb | Technická korekce | Obchodování S&P 500 | Riziko ztráty | EUR/USD | Graf eura | JPM.US | FAIR | Kurz libry | Pin Bar | BNY Mellon | Varování | Nová fáze | Nárůst prodejních pozic | Intervence | Doporučení pro euro | Trh s kryptoměnami | Vývoj úrokových sazeb v USA | Akcie Hubo Boss (BOSS.DE) | Cenové dno | CCI indikátor | Pandemie | Akciový index DAX | Spotřebitelská důvěra | Trendový trh | Nová letošní minima | Volby | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Strategie nákupu | Směr trendů | Konsolidace | Měnové politiky | Summit EU | Trumpova protekcionistická politika | Hlavní finanční trhy | Návrat pozitivního sentimentu | Korekce trendu | Objem obchodování | Obchodní dohody | Manufacturing | Výnosy | Člen bankovní rady | Poptávka po dolaru | Výdaje | Sympozium v Jackson Hole | Jednotlivé akcie | Ekonomická situace | Polkadot | Odhad HDP | Druhý odhad amerického HDP | Pokračující uptrend | Růstový potenciál | Vznik divergence | Tipy pro obchodování GBP/USD | Trh se zlatem | Dosáhnout zisku | Kurz tradingu | Inflační očekávání v USA | Směřování ceny | Obchodní jednání | Bilance ECB | Čínské indexy | Fair Value Gap | Vyšší časové rámce | Investiční strategie | Dow Jones | Bezpečný přístav | Robotaxi | Aktiva pod správou | Ekonomické indikátory | Rozhodnutí centrální banky | Americké statistiky | Odliv kapitálu | FVG (Fair Value Gap) | Christopher Waller | Denní graf měnového páru | Miliardy dolarů | Oblast překoupenosti | ADP | AI | Dnešní zprávy | Odliv vkladů | Silný trend | Lednové obchodování | Obchodování eura | Přeprodané zóny | Prodejní momentum | Investiční doporučení | Rozhodnutí japonské centrální banky | Obchodní příměří | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Report na zlato | S&P Global Mobility | Prezidentské volby | Světové měny | Stabilní růstový trend | Cenové pohyby | Férové ceny | Indikace RSI | Texaská ropa | Propad ceny | Tisková konference | Poptávky po dolaru | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Platební bilance | Růst mezd | Platina | Automobilka | Snížení inflace | Dohoda v hotelu Plaza | Denní graf komodity | Technické indikátory | Odvětví | Obchodní příležitosti | Trading | Palantir | Zprávy euro | Sazby | Vítězství | Robusta | Lufthansa | PMI ve výrobě | Růst průmyslové výroby | Pozorování | Růst výrobních cen | Agresivnější růst | Cenový skok | Změny v ekonomice | Realitní trhy | Komise v přenesené pravomoci | Růst cen v USA | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Zprávy o trhu | Zasedání v Jackson Hole | Krátkodobý výhled | Investovat | Komoditní | Ekonomické aktivity | Supportní úrovně | Finanční výsledky společnosti | Otestování rezistence | Banka Wells Fargo | Evropská data | Linie odporu | Možnost posílení | Technická situace | Agresivnější klesající trend | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Británie | Hotovost | Regulátor | Dlouhodobější výhled | Obchodní dohoda | Pokles USD/JPY | Boj s inflací | Průzkum | Firmy | Akcie Hugo Boss | Medvědí divergence | Michael Saylor | Těžby ropy | Sektor služeb | Konzistence | Hlavní ekonom | Nálady investorů | Celkový sentiment | Eskalace obchodního napětí | HDP Německa | Index výrobních cen | Růst cen ropy | Panika | Murray | Zajištění | Zemědělství | Napětí mezi USA a Čínou | Současný klesající trend | Silný propad | Překážky | 200denní klouzavý průměr | Trades | Zájem investorů | Intradenní strategie | Životní náklady | Cena ropy brent | Dolar včera | Vyšší ceny | Pablo Hernández de Cos | Euro dnes | Money management | Ekonomické podmínky | Společnost Palantir | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Státní svátek | Pokračování rostoucího trendu | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Nové peníze | Globální ceny | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Výsledky společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Zpráva o měnové politice | Prostor pro další posilování | Distribuce | Posilování švýcarského franku | Klouzavý průměr SMA 20 | Fed | Nonfarm Payrolls | BOSS.DE | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Korekční aktivita | Vstup hedgerů | NASDAQ 100 | Guvernér francouzské centrální banky | Rozpočtový deficit | Účastníci trhu | Prodejní signál | Směr ropy | Kurz dolar | Vypuknutí válečného konfliktu | Heiken Ashi | Hry | Si Ťin-pching | Trhy | Trade | Nová britská vláda | Akcie společnosti Nvidia | Nárůst prodejních obchodních pozic | Motorová nafta | Nejbližší rezistence | Hongkongský Hang Seng | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Pozastavení růstu | Vývoj USD | Dlouhodobé posilování | Vyšší riziko | Cena indexu | Měnové trhy | Oscilátor | Pokračování rally | Rizika | Žlutý kov | Varování před riziky | Eurozóna | Horší data | ISM | Zvýšení volatility | Měnověpolitické zasedání | Obchodujeme | Vývoj ceny mědi | EURCAD | Zamítnutí nižších hodnot | Zpomalování inflace | Nákup eura | Silný cenový pokles | Globální trh s ropou | Futures na ropu | Kalendář ekonomických událostí | Výprodej na stříbře | Intervence Bank of Japan | Velcí hráči | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Predikce cenového poklesu | Wells Fargo (WFC.US) | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Konfluence | Nová makrodata | Směr obchodů | Zasedání centrální banky | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Stagflace | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Cenový vývoj | Tipy pro začátečníky | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Ministerstvo financí | Babypips | Chuť k riziku | Bilance | Polkadot (DOT) | Poptávka po americkém dolaru | Tlak ze strany prodejců | Obchodování USD/JPY | Americké akciové indexy | Cena kávy | Holubice | Proražení rezistence | Tesla | Záporné úrokové sazby | Americký akciový index S&P 500 | Low | Britská premiérka | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Solidní růst | Nárůst volatility | Ekonomický růst | Vstup hedgerů do trhu | Nákupní technická korekce | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Mzdy | Volatilní instrument | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Zlepšení nálady | FXDAILY | Přeprodané podmínky | CAD | Snížení tempa růstu úrokových sazeb | Hospodářský kurz | Rétorika amerického Fedu | Odhady analytiků | Ceny zemního plynu v USA | Dlouhodobý klouzavý průměr | Sentiment trhu | Swingové obchodování | ETF na bitcoin | Deeskalace | Americká ropa WTI | Banka Goldman Sachs | EURTRY | Cenové úrovně | Analytička | Společnost | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Cenový vývoj zlata a stříbra | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Raphael Bostic | Sázet | Příměří na Ukrajině | Květnová inflace | Hospodaření | Absence kupců | Wells Fargo | Valuace big tech společností | XRP | Očekávání do budoucna | Nákupy dolaru | FXstreet | Krize bankovního systému | Měsíční report | Pokles zlata a stříbra | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Projevy centrálních bankéřů | Výrok Lagardeové | Fundamentální pozadí | Obchod | Pips | Hlavní trend | Výhody na trhu | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Nárůst long pozic | Francouzský index | Cenový pokles | AUD/USD | Index relativní síly | Valeria Bednarik | Klesající cena zlata | Eskalace konfliktu | Pokles reálných mezd | Moving Average | Vývoj na trhu | Riziko | Míra inflace v Německu | Analytik | Konsolidace ceny | Emise | MAM | MAST | Právo | SPX500 | JPY | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Ekosystém | Chance | RSI | Bank of America | Úroková sazba ECB | Transakce | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Turecká lira | Graf akcií | Pesimismus | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | NATO | Index DAX 40 | ACT | Veřejný sektor | Životní úroveň | S&P/Case-Shiller | Německá ekonomika | Čína | Americký regulátor | Risk | Úrovně supportu | Analýza ceny | Ceny | Prognóza vývoje | Siemens | Tržní pohyby | Financování | Propad ekonomiky | Zvýšení ceny | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Testovací účet | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Mírná korekce | COT report | Dukascopy | Války | Impuls | Analýza a prognóza | Bundesbank | Centrální banka | LHA | Předpovědi | Predikce | Doporučení k obchodování | EUR/NZD | WTI | Silný americký dolar | Měnový report | Fed index | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | SMA | Praxe | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Klíčová úroveň | Odborníci | Aussie | Sentix | Dobrá data | Současná cena | Výsledek obchodování | Instituce | CFD na akcie | Vstup do trhu | Ceny zlata | Liz Trussová | Premarket | Stav trhů | Obchodování GBP/USD | Pokles ekonomiky | Technické rezistence | Bloomberg Intelligence | Růst cen energií | IHNED | Německé ekonomiky | Frank | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | UBER.US | Azure | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | CEO | 256/2004 | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Dobrá zpráva | Rozhovor | Přístup k měnové politice | Vhodné podmínky | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Kroky Bank of England | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Pohyb Bitcoinu | Průměrná volatilita | Obchodní den | Obchodní tipy | Vietnam | Reálné hodnoty | Disclaimer | S/R zóny | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Channel | Inflační cíl | Obchodování EUR/USD | Obchodní analýza | Výběr zisků | Obratová formace | Euforie | EPS | Jestřábí postoj | Den prezidentů | Cenové minimum | Údaje o průmyslové výrobě | Histogram | Bias | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Extrémní růst | Vyšší hodnoty | Zisk | Bank of England | EURUSD | Demokraté | Spekulovat | Tipy pro obchodování | Rizikové měny | Rating | Dovoz | Silná data | Pozitivní zprávy | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Nové prognózy | Dnešní data | Posílení dolaru | Zlepšení sentimentu | Cenový růst | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Růst inflace | COCOA | Kurz jenu | Easing | Jednotná evropská měna | TRY | Kansas | Prémie | Oslabování dolaru | Statistiky z trhu práce | Konsolidace trhu | Evropa | Pokles produkce | Cena eura | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | Cena akcií společnosti | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Technologické společnosti | Michelle Bowmanová | Inflace v Evropě | Posílení libry | CAD/JPY | Omezení pohybu | Kontext | Německý akciový index | Růst zlata | Zisky akcií | Indikace | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Drahý kov | Snížení daní | Akcie Lufthansa | Index CPI | xStation5 | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Akciový index Nasdaq | Natixis | Multitimeframe | Japonský HDP | Roční maximum | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Zasedání americké centrální banky | Růst měny | Risk na obchod | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Velké objemy | Prudký růst inflace | Inflace v říjnu | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Finanční svět | Pokles spotřebitelských cen | CARA | GMT | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Akcie Siemens | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Konsensus | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | NATGAS | Vrcholy | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Cenový výběžek | Cenový propad | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Dukascopy Europe | GfK | Aliance | Výrobní aktivity | Index relativní síly (RSI) | Spready | HDP | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Omyl | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Investování je rizikové | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | HCOB | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Brazílie | Nejnovější údaje o inflaci | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Zápis ze zasedání FOMC | Vstupní signály | JPMorgan | Akumulace | EUR/CHF | Růst inflace v USA | Session | Pozitivní výhled | Vyšší úroveň | Ztráty | Americká seance | Analýza indikátorů | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Výhled trhů | Růst průměrné mzdy | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Pozitivní momentum | Japonský jen | Coffee | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Currency | Prodejní pozice | Cílová cena | Kupci | Mzda | Americké úřady | Býčí potenciál | WELL | Návratnost | Velký zisk | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Pokračující výprodej | Podniky | Index spotřebitelských cen | LHA.DE | Štěstí | City | Vstup do dlouhé pozice | Týdenní pivot | Trojitý vrchol | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Asijské seance | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Index cen | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | Vývoj BTC/USD | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Britská ekonomika | Marlin | Uvolněné měnové politiky | Prognózy | Analýza EUR/USD | Globální recese | Kurz | SBUX | DNO | Daně | Výběry | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Technický indikátor | Globální růst | Jádrová inflace | Využití kapacit | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Konkurenti | Index cen výrobců | Den obchodování | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Hugo Boss | CFD na komodity | Rekord | Seance v USA | NVDA | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | SIE.DE (Siemens) | Rychlý růst | Vlna výprodejů | Uber Technologies | Peněžní zásoba | Investice | Microsoft | Business | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Špatné zprávy | Big tech | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Investujte | Výsledek zasedání | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | BYD | Pivoty | Bod | Vnímání | Sentiment v USA | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Masivní nákupy | Regulace | Zaměstnanci | DAX40 | Německý akciový index DAX | USD za barel | Kurz eura | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Důvěra | Výhled pro akcie | Kontrakce | PMI za leden | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Waymo | Měny | Profitovat | Dollar | Silné měny | Značný pokles | AUDJPY | Nezaměstnanosti v Německu | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Hospodářský růst | Cena akcie | Chaos | BOOST | Trh s ropou | Investování do zlata | UNA | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Rafinérie | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Nové žádosti o podporu | NFIB | GBPUSD | Špatná data | Komodity ropa WTI | Britské měny | Zhodnocení | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Double top | Neúspěch | Britská vláda | Fundament | Engulfing | Medvědí scénář | Valuace | Kontrakty na ropu | FedWatch | Rozšíření | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Resistence | Zájem institucí | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Cena ropy WTI | Oblasti odporu | NFP | Hypotéky | Graf komodity | Obchodní dny | Nikkei | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Elon Musk | Myšlení | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Americký trh práce | TIM | Energie | NAHB | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | FVG | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | Inflace v květnu | XAU/USD | Evropská unie | Halifax | Pákový efekt | Ceny stříbra | Rozvoj | Silný růst | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | Divize | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Korekce | Časový plán | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Tržní ceny | Nerozhodnost trhu | První rezistence | Střednědobý výhled | US dollar | HDP eurozóny | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Downtrend | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Akcie Starbucks | Patrick Harker | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | High | Rostoucí trend | TIPS | Tým InstaForex | Silná korelace | Odhadovaná cena | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Otočení trendu | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Volby v USA | AUD/CAD | Dlouhé (long) pozice | Relativní výkon | S&P 500 | Prosincová inflace | JDE | Podpora | Focus | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | EU a USA | MicroStrategy | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Komodity zlato | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Investiční služby | Apple | Zadlužení | Komodita | CHF/JPY | BlackRock (BLK.US) | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Prime | DOT | TSLA | Rate cut | Kurzy | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Drahé kovy | Obchodování indexů | Next | Měnový pár EUR/GBP | All-time high | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Problémy v bankovním sektoru | EMA | Forexu | Nákupní korekce | Fibonacciho retracement | Akcie společnosti | Statistiky z eurozóny | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Tempo růstu HDP | Indikátor důvěry | Báze | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Ekonomické teorie | Inflace v Německu | Geopolitika | Denní graf | SEC | Komentáře Fedu | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | EUR/TRY | Indikátor MACD | Dobrý obchodní plán | Práce | Úspěch | Intel | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Maloobchodní prodej | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vlády | Nebezpečí | Širší trh | Kotace | Vyrovnat ztráty | Cenový pattern | Ceny mědi | Šance | Biliony USD | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Očekávaný růst | PMI v eurozóně | Konfederace | Zisk na akcii | Měsíční měnový report | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Snížení dodávek | Analýza | Ministr financí | Umění | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Sazby Fedu | XTB | Breakouty | Výraznější pokles | Intervenovat | Tržní signály | Snížení produkce ropy | Americký Fed | Program nákupu dluhopisů | Pozice | Vítězství nad inflací | Současná situace | Silver | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Techničtí obchodníci | Objem transakcí | OCI | Konvertibilní dluhopisy | Aktivity v eurozóně | Reakce ceny | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Inflační report | Platební neschopnosti | Chevron | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Market | Svíčkové formace | Sestupný trend | Medvědí trh | Deficit nabídky | Support | Průměrná mzda | Gabriel Štefaňák | Hold | Cenný papír | Očekávání v USA | Vývoj ceny zlata | Supportní zóny | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Spokojenost | Chuť riskovat | Kvartální výsledky | Služby | Krize na Blízkém východě | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Stochastický oscilátor | Relative Strength Index (RSI) | Dnešní růst | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Oscilátor RSI | Peněžní zásoby | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Dění na trhu | Investoři | Americká ropa | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Stop-Loss | Růst libry | Graf komodity Zlato | Průměrná hodnota | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Double bottom | Program nákupů dluhopisů | Přecenění | Rostoucí výnosy | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Retracementy | Šéfové | AUDUSD | Kansas City | Rezistence | Výrobní index PMI | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Inflace v březnu | Zpravodajství | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Pozice dolaru | Volatility trhu | Akcie Nvidia | Státní ropná společnost | Nařízení | Ropy | RBA | Hodnocení současné situace | Struktura | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Dnešní obchodování | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Pokles poptávky | CBI | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Nárůst ceny | Krátké (short) pozice | USD | Občané | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Odražení ode dna | Trh s nemovitostmi | Tokio | Růst aktivity | Emoce | Jak trh reaguje | Loonie | Nové příležitosti | USD EUR | Doji | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Silný dolar | Globální vývoj | Tvůrci trhu | Velryby | Svět kryptoměn | Odhad inflace | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Viceguvernérka | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | mmBtu | CZ | Průraz | Tlak medvědů | Australský dolar | Inflace ve službách | Pokles HDP | Propad | Bankovnictví | Dezinflace | Přeprodání | GBP/AUD | Růst spotřebitelských cen v USA | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Gasoline | Pokles eura | Významné zprávy | Vlajka | Vedení firmy | Bearish | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Nemovitosti | USD/CHF | Invest | Další rozvoj | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | CVX | Kryptoměna | Instant Trading EU Ltd. | Makroekonomický kalendář | Více časových rámců | Nvidia | Investment | Take-Profit | Martin Klass | Libra klesá | Britský regulátor | Federal Reserve | Boční trend | Indexy | opPORTUnity | Bilance běžného účtu | Takata | Prognózy inflace | Americký dolar | Klíčový faktor | Zamyšlení | RISE | US100 | Ceny v eurozóně | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Starbucks | Psychologické úrovně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | ECB | Sazby ECB | Voda | Ekonomiky eurozóny | CFD na indexy | Prodej ropy | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Altcoin | ADX | Ziskovost | Obchodní instrumenty | Doporučení | Inflační očekávání | Náklady na práci | Body | Arabica | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Krátkodobý klouzavý průměr | Lot | Graf akciového indexu S&P 500 | Line Bin | Referendum | Americká cla | Zasedání amerického Fedu | Palantir Technologies | Údaje o nezaměstnanosti | Konzervativci | BLK.US | EU | Hodnota indexu | Redukce | Miliardy | Černé zlato | Očekávané výsledky hospodaření | Časové rámce | Americký dluh | Zpracovatelský průmysl | Materiály | PMI ve službách | Spekulanti | Trading pro začátečníky | Graf měnového páru | Pravidelnost | Globální trh | Kulaté číslo | Správce aktiv | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Výrobce elektromobilů | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Rizikový apetit | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Země eurozóny | Tchaj-wan | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Hlavní ekonom ECB | Významné události | Američané | Počet zaměstnaných | Denní obchodníci | Graf dne | Pohyb dolaru | Statistika | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Richmond | Německá inflace | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot