Čtvrtek 17. července 2025 01:43
reklama
RebelsFunding NEW
reklama
RebelsFunding NEW
reklama
RebelsFunding NEW
reklama
RebelsFunding NEW

Překoupené oblasti

img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Analýza transakcí a tipy na obchodování páru GBP/USDDalší pokles by se měl zastavit, protože k testu úrovně 1,2622 doš...
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Další pokles by se měl zastavit, protože k testu úrovně 1,2622 došlo v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Libra ale pokračovala v poklesu, protože ji tímto směrem tlačilo rozhodnutí Bank of England. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři na dnešní odpoledne by hráči na trhu měli dál spoléhat na pokles páru GBP/USD a na drobné korekce, aby získali výhodnější ceny.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 22. března (americká seance)

22.03.2024 Z Německa přišly obstojné údaje, které omezily potenciál páru EUR/USD klesat. Vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři na dnešní odpoledne by hráči na trhu měli pokračovat v obchodování podle trendu a využít korekce eura k ziskovějším prodejům.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 22. března

22.03.2024 Silné údaje z USA dokázaly pár vytlačit nad hladinu 151 a kupci se pravděpodobně pokusí udělat vše pro to, aby se nad ní udrželi a zachovali si šanci na nastolení vzestupného trendu. Při pohledu na dnešní prázdný makroekonomický kalendář ale vidíme, že dolaroví býci se budou nahoru tlačit těžce.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 22. března

22.03.2024 Bank of England položila základ ke snížení sazeb už na letošní červen. Během pouhých dvou měsíců přešla od kurzu zvyšování výpůjčních nákladů k jejich snižování a dva z nejvýrazněji jestřábích politiků ve výboru včera upustili od výzev ke zvýšení sazeb. Výsledkem byl značný pokles libry, který může pokračovat i dnes po zveřejnění slabých údajů o maloobchodních tržbách za únor.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 22. března

22.03.2024 Slabé údaje indexu PMI v eurozóně vedly k poklesu páru, který pokračoval na pozadí silných zpráv z amerického trhu s nemovitostmi. Výprodej dnes ještě prohloubí zklamání z údajů o podnikatelském klimatu, hodnocení současné situace a ekonomických očekávání z IFO. Dobrou volatilitu na trhu udrží projev člena bankovní rady ECB Joachima Nagela a summit eurozóny.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 21. března (seance v USA)

21.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 151,19 došlo současně s prudkým vzestupem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal prodejní signál, což vedlo k poklesu ceny o 30 pipsů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 21. března (seance v USA)

21.03.2024 Čekáme na zveřejnění údajů PMI pro výrobní sektor a sektor služeb v USA, jakož i týdenních žádostí o podporu v nezaměstnanosti a objemu prodejů existujících domů na sekundárním trhu. Špatné ukazatele povedou k růstu libry, zatímco dobré údaje spolu s pevným postojem člena FOMC Michaela S. Barra ohledně úrokových sazeb zvýší na tento pár tlak.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD 21. března (americká seance)

21.03.2024 Před námi jsou údaje PMI pro výrobní sektor a sektor služeb v USA, stejně jako týdenní žádosti o podporu v nezaměstnanosti a objem prodejů existujících domů na sekundárním trhu. Špatné indikátory povedou k růstu eura, zatímco dobré údaje spolu s pevným postojem člena FOMC Michaela S. Barra k úrokovým sazbám zvýší tlak na tento pár.
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 21. března. Tvůrce trhu nutí k udržování kurzu libry jen neznámé síly.

21.03.2024 Měnový pár GBP/USD se většinu středy obchodoval velmi slabě. Navzdory dopolednímu zveřejnění důležité inflační zprávy ve Velké Británii, která měla také značný ohlas, jsme byli svědky pohybu o 35 bodů. Připomeňme, že je třeba zohlednit výsledky zasedání Fedu a pohyby, které na trhu vyvolaly. Britská měna měla včera i bez zasedání Fedu vykázat prudký pokles, kterého jsme se ani tentokrát nedočkali. Formálně pár GBP/USD pokračuje v poklesu, takže si nemáme na co stěžovat. Pořád se ale jedná o velmi slabý a neochotný pokles. Vzhledem k celkovému makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí by britská libra měla být mnohem níž než na současných úrovních. Včera jsme viděli jediné: trh stále musí být ochotnější prodávat libru, i když k tomu existují všechny potřebné důvody.
img

Přehled měnového páru EUR/USD. 21. března. Christine Lagardeová zachovává...

21.03.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu obnovil klesající pohyb, ale obchodoval se se stejnou minimální volatilitou jako předtím. V tomto článku se – jako tradičně – nebudeme zabývat výsledky zasedání Fedu ani reakcí trhu na ně. Domníváme se, že první dvě hodiny po zprávě Fedu trh často obchoduje impulzivně a nelogicky. Nezřídka pozorujeme pohyb jedním směrem bezprostředně po zasedání Fedu a pak se pár během následujících 10–20 hodin vrací na původní pozice. Proto věříme, že je třeba nechat trh uklidnit, analyzovat všechny získané informace a zjistit, jak reakce trhu ovlivňuje aktuální technický obraz.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 21. března

21.03.2024 Rozhodnutí Fedu setrvat na cestě snižování sazeb v letošním roce navzdory růstu inflace vedlo k poklesu dolaru a krátkodobému růstu jenu. Během dnešní asijské seance pak byly zveřejněny slušné údaje o PMI ve výrobě, PMI ve službách a kompozitním PMI z Japonska, což vedlo k ještě většímu poklesu USD/JPY. To naznačuje, že býčí trh přetrvává, takže hráči na trhu by měli jednat v souladu s tímto trendem.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 21. března

21.03.2024 Fed uvedl, že se bude držet trajektorie snižování úrokových sazeb, i když na cestě k nízké a stabilní inflaci narazil na překážky. To vedlo k poklesu dolaru a nákupům libry, které zcela rozbily medvědí trh vzniklý po zveřejnění údajů o inflaci ve Velké Británii. Vzestupný trend na páru GBP/USD bude dnes pokračovat, pokud údaje PMI ve výrobě, PMI ve službách a kompozitní PMI ve Spojeném království překonají očekávání. Výroky Bank of England naznačující možnost brzkého snížení sazeb by ale mohly vyústit v masivní výprodej páru.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 21. března

21.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0857 došlo během prudkého vzestupu linie MACD od nuly. Po zveřejnění rozhodnutí Fedu pak na trhu vznikl dobrý pohyb, který s sebou přinesl zisk ve výši přibližně 50 pipsů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 20. března (seance v USA)

20.03.2024 Trhy ignorovaly komentáře prezidentky ECB Christine Lagarde, protože čekají na daleko důležitější statistiky. Rozhodnutí FOMC o hlavní úrokové sazbě, doprovodné prohlášení a ekonomická prognóza by mohly vést buď k poklesu eura, nebo k posílení jeho pozice vůči dolaru. Tisková konference předsedy Fedu Jeromea Powella bude hlavním motorem pohybu trhu.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 20. března (seance v USA)

20.03.2024 Cenový tlak ve Spojeném království se nadále snižoval, což vedlo k oslabení libry. Tento stav by mohl pokračovat i po zveřejnění rozhodnutí FOMC o úrokových sazbách, jeho doprovodného prohlášení a ekonomické prognózy. Avšak v případě, že předseda Fedu Jerome Powell zmíní možnost snížení sazeb, libra prudce vzroste, což povede k růstu páru.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 20. března (seance v USA)

20.03.2024 Náznaky Fedu, že úrokové sazby zůstanou na svých maximech mnohem déle, než se plánuje, povedou k dalšímu růstu USD/JPY a obnovení ročních maxim, zatímco prohlášení naznačující uvolnění sazeb vyvolají masivní výprodej dolaru.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 20. března

20.03.2024 Ani tváří v tvář silným statistikám z USA a realitního trhu, jejichž ukazatele mnohé překvapily, se dolaru nedostalo potřebné podpory od hlavních hráčů, což vedlo k uzavírání pozic a korekci páru směrem nahoru. Stejně tak ani údaje o indexu podnikatelské nálady za Německo a eurozónu a index současné situace od institutu ZEW, ačkoli dopadly poměrně dobře, nevedly k růstu eura. Zdá se, že trh se snažil před dnešním zasedáním FOMC obnovit rovnováhu. Ještě předtím však budou zveřejněny údaje o cenách výrobců v Německu a spotřebitelské důvěře v eurozóně, po nichž bude následovat projev prezidentky ECB Christine Lagarde. Bude velmi zajímavé sledovat reakce na nedávné údaje o inflaci v eurozóně. Výrazný růst ani pokles eura však neočekávejte.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 20. března

20.03.2024 K prudkému obratu trhu došlo i po zveřejnění silných statistik z USA. To se může opakovat i dnes, pokud nadcházející údaje o indexu spotřebitelských cen, indexu cen výrobců a indexu maloobchodních cen ve Velké Británii vykáží pokles. V opačném případě vyvolá rostoucí inflace nové nákupy GBP/USD, i když nebudou mít dlouhého trvání, zejména před zasedáním FOMC.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 20. března

20.03.2024 Japonská centrální banka stanovila nové rozpětí úrokových sazeb v rozmezí 0 % až 0,1 %, a změnila tak krátkodobou úrokovou sazbu ze stávající hodnoty -0,1 %. Přislíbila však, že bude podle potřeby pokračovat v nákupech dlouhodobých státních dluhopisů, a nezmínila žádné náznaky dalšího zvyšování sazeb. To vedlo k prudkému poklesu jenu, který bude pravděpodobně pokračovat i dnes.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 19. března (americká seance)

19.03.2024 Cena páru USD/JPY vzrostla, protože poptávka po jenu prudce klesla v důsledku prohlášení Bank of Japan, že navzdory opuštění záporných úrokových sazeb bude nadále zastávat stimulační politiku. Silné zprávy o počtu nově položených základů v USA také páru umožní pokračovat v býčím trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. března (americká seance)

19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2701 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, který tentokrát vyvolal nákupní signál, zvlášť na pozadí prázdného makroekonomického kalendáře ve Spojeném království. K výraznému růstu ceny ale nedošlo, což vedlo ke ztrátám.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 19. března (seance v USA)

19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0860 došlo během prudkého poklesu linie MACD od nuly. Trend však zůstal medvědí, a to i na pozadí poměrně slušných statistik indexů ZEW pro Německo a eurozónu.
img

Přehled páru GBP/USD. 19. března. Před zasedáním Fedu

19.03.2024 Měnový pár GBP/USD v pondělí nevykázal vůbec žádné zajímavé pohyby. Upozornili jsme, že nás čeká další "nudné pondělí". Bylo to jasné. Dnes by se ale volatilita páru GBP/USD mohla výrazně zvýšit. Připomeňme, že tento týden nás nečekají jen dvě zasedání centrálních bank, ale i nejdůležitější zpráva o inflaci ve Velké Británii. Trh může tyto události začít s předstihem předjímat. Pokud dnes uvidíme dobrý trendový pohyb, pak jsme měli pravdu i v tomto případě.
img

Přehled páru EUR/USD. 19. března. Inflace v Evropské unii zatěžuje euro

19.03.2024 Měnový pár EUR/USD v pondělí znovu vykázal "ohromující" volatilitu. Nicméně tentokrát se dal takový scénář snadno předvídat. Volatilita na měnovém trhu je totiž momentálně obecně velmi nízká a v pondělí, kdy je tradičně málo zpráv, není často vůbec žádná. Jediná zpráva dne – o inflaci v Evropské unii – žádné emoce mezi obchodníky nevyvolala. Upozorňovali jsme na to předem, protože zpráva implikovala druhý odhad, který se jen zřídkakdy liší od prvního. Pokud se neliší, pak trh nemá důvod reagovat.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 19. března

19.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 149,31 došlo současně s prudkým vzestupem linie MACD od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD nacházela v překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. To vedlo k poklesu ceny páru o více než 30 pipsů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 19. března

19.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2724 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně silně klesala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu – tentokrát když linie MACD vstoupila do přeprodané oblasti, což vyvolalo nákupní signál. K prudkému růstu ceny ale nedošlo.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 19. března

19.03.2024 Údaje o inflaci v eurozóně neměly na dynamiku trhu vliv a odpoledne se na pár vrátil tlak. Dnes se můžeme dočkat dalšího poklesu, neboť slabé zprávy o podnikatelské náladě a současné situaci od ZEW posílí tlak na euro, což povede k dalšímu masivnímu výprodeji v rámci pokračování klesajícího trendu. Měkký tón viceprezidenta ECB Luise de Guindose rovněž povede k poklesu EUR/USD.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního aktiva ropa, úterý 19. března 2024

19.03.2024 S výskytem odchylek mezi pohybem ceny komoditního aktiva ropa (#CL) a ukazatelem Stochastický oscilátor na 4hodinovém grafu, přestože v současné době stále dominují #CL kupující, což naznačuje pohyb ceny nad úrovněmi EMA 200 a EMA 20 a EMA 50, se stále jedná o formaci Golden Cross. Nicméně tato divergence, což je shodou okolností také stav indikátoru Stochastický oscilátor, se také nachází v překoupené oblasti a připravuje se na propad pod úroveň 80, takže v blízké budoucnosti má #CL potenciál ke korekci směrem dolů, kde se nachází úroveň 81,01, kterou se pokusí otestovat. Pokud tuto úroveň úspěšně překoná, a #CL se nevrátí do výchozího trendu, v rámci kterého došlo k úspěšnému proražení nad úroveň 83,08, bude úroveň 80,49 hlavním cílem, ke kterému bude toto komoditní aktivum směřovat. A pokud jej dostatečně podpoří momentum a volatilita, pak není vyloučeno, že dalším cílem, ke kterému bude směřovat, bude úroveň 79,64.
img

Technická analýza intradenního pohybu ceny komoditního aktiva zlato, úterý 19. března 2024

19.03.2024 Přestože se na 4hodinovém grafu komoditního aktiva zlato stav indikátoru Stochastický oscilátor nachází v překoupené oblasti a v tuto chvíli se připravuje na pokles pod úroveň 80, vzhledem k pohybu ceny zlata nad 200 EMA a formaci Golden Cross mezi 20 EMA, který je nad 50 EMA, se zdá, že v blízké budoucnosti dojde pouze k momentální korekci směrem dolů. Ta bude důležitá, dokud nedojde k prolomení pod úroveň 2 123,83. Pak bude mít zlato stále potenciál pokračovat v posilování. To potvrzuje i vznik formace klesajícího klínu; takže pokud se podaří hladinu 2 163,11 překonat, má zlato potenciál pokračovat v posilování až k úrovni 2 172,22 jako hlavnímu cíli a hladině 2 188,51 jako dalšímu cíli, ke kterému bude směřovat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 18. března (americká seance)

18.03.2024 Test úrovně 148,46 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal nákupní signál, který vedl k růstu ceny zhruba k úrovni 149,06. Dnes budou zveřejněny údaje o indexu trhu s bydlením NAHB, které ale trh příliš neovlivní. Vzestupný trend na páru nicméně může pokračovat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 18. března (americká seance)

18.03.2024 Prázdný makroekonomický kalendář ve Spojeném království udržoval obchody v horizontálním kanálu s vyhlídkou na mírný růst během americké seance. To nicméně vyžaduje dobré statistiky z USA, což bude těžké, protože index trhu s bydlením NAHB má podle prognóz jen malou šanci vyvinout značný tlak na dolar. Nejlepším rozhodnutím by dnes mělo být zůstat v kanálu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 18. března (americká seance)

18.03.2024 Údaje o inflaci v eurozóně umožnily euru překonat maximum z minulého pátku a pokračovat v korekci, která je schopna změnit se ve skutečný vzestupný trend. Odpoledne ale bude makroekonomický kalendář prázdný, takže šance na další růst budou malé.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 15. března

15.03.2024 Otestování úrovně 147,67, která se shoduje s poklesem linie MACD od nuly, vyvolalo prodejní signál. Obchodování však vedlo ke ztrátám, protože u páru nedošlo k žádnému výraznému poklesu ceny. Při otestování úrovně 147,93 začala linie MACD stoupat od nuly, což vyvolalo nákupní signál. To vedlo k růstu páru o více než 20 pipaů a dosažení cílové úrovně 148,43.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 15. března

15.03.2024 Úroveň 1,2803 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. To vyvolalo prodejní signál, který vedl k poklesu ceny zhruba o 50 pipů. Pár dosáhl cílové úrovně 1,2753. Libra se bude nejspíš dál potýkat s problémy kvůli dnešnímu prázdnému makroekonomickému kalendáři ve Spojeném království.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 15. března

15.03.2024 Trh ignoroval projevy členů Výkonné rady ECB Franka Eldersona a Isabel Schnabelové. Údaje z USA naznačující možný další růst cenového tlaku mezitím vedly k poklesu eura a posílení dolaru. Dnes vyjdou zprávy z Francie a Itálie týkající se spotřebitelských cen, maloobchodních tržeb a obchodní bilance, které by mohly ovlivnit dynamiku trhu. Mnohem větší vliv ale bude mít projev člena Výkonné rady ECB Philipa Lanea, i když euru pravděpodobně nepomůže znovu dobýt pozice.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 14. března (americká obchodní seance)

14.03.2024 Nadcházející údaje o maloobchodních tržbách a cenách výrobců v USA budou odpoledne určovat směr páru, protože nárůst těchto údajů zvýší poptávku po dolaru. Naopak neuspokojivá čísla budou znamenat pokračování klesajícího trendu pozorovaného v minulém týdnu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 14. března (americká seance)

14.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Odpoledne budou směr určovat údaje o maloobchodních tržbách, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a cenách výrobců, protože růst těchto ukazatelů pravděpodobně zvýší poptávku po dolaru a povede k poklesu páru EUR/USD. Pokud údaje ve srovnání s předchozím měsícem rychle klesnou, bude euro stoupat a pokračovat ve vzestupném trendu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 14. března (americká seance)

14.03.2024 Prázdný makroekonomický kalendář ve Spojeném království pomohl libře k mírnému růstu, ale pak rizikový apetit prudce oslabil. Pár bude dál klesat, pokud nadcházející údaje o maloobchodních tržbách, žádostech o podporu v nezaměstnanosti a cenách výrobců v USA ukážou růst, ale pokud čísla oproti předchozímu měsíci rychle klesnou, libra bude stoupat a pokračovat ve vzestupném trendu.
img

Futures na měď zaznamenal nejrychlejší rally za den

14.03.2024 Futures na měď ve středu vzrostly na téměř roční maximum 404 poté, co se největší čínští producenti dohodli na vzácném snížení dodávek v situaci nedostatku surovin. Z technického hlediska se aktuálně zkoumá trendu z roku 2023.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 14. března

14.03.2024 Dnes se veškerá pozornost přesune k údajům z USA, takže obchody zůstanou celé dopoledne v horizontálním kanálu. Poptávku po jenu nadále ovlivňuje také absence nových instrukcí Bank of Japan k měnové politice, což páru USD/JPY umožňuje aktualizovat každý den lokální maxima.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 14. března

14.03.2024 Další pokles byl omezen, protože k otestování úrovně 1,2801 došlo v době, kdy se linie MACD posunula poměrně prudce dolů směrem od nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD pohybovala v překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. To vedlo k poklesu ceny o 12 pipsů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 14. března

14.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0941 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu, a to když se linie MACD dostala do překoupené oblasti a vyvolala signál k prodeji. K výraznému poklesu ceny tohoto páru ale nedošlo. K dalšímu cenovému testu došlo v polovině americké seance. Linie MACD se tehdy právě začala pohybovat nahoru od nuly a vyvolala signál k nákupu. Výsledkem byl růst ceny o více než 20 pipů.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 13. března (americká obchodní seance)

13.03.2024 Test úrovně 147,69, který se shodoval s růstem linie MACD od nuly, vyvolal nákupní signál, který vedl k růstu ceny o více než 30 pipsů. Podobného pohybu se vzhledem k prázdnému makroekonomickému kalendáři v USA můžeme dočkat i odpoledne. Trend však zůstává medvědí, takže se může ukázat, že jde o korekci.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 13. března (americká obchodní seance)

13.03.2024 K otestování úrovně 1,2779 došlo v době, kdy se linie MACD začala pohybovat směrem dolů od nuly. To vyvolalo prodejní signál, ale k prudkému poklesu ceny nedošlo.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD na 13. března (americká obchodní seance)

13.03.2024 Trh ignoroval zveřejněné údaje z Německa a eurozóny. A vzhledem k dnešnímu prázdnému makroekonomickému kalendáři bude dnešní obchodování pravděpodobně velmi zdrženlivé.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 13. března

13.03.2024 Pokračující růst cen v USA vyvolal na páru nákupní tlak, zejména proto, že z Bank of Japan nepřišly žádné další zprávy týkající se úrokových sazeb. Dnešní prázdný makroekonomický kalendář pravděpodobně prodlouží pokračování býčího trendu na dolaru.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 13. března

13.03.2024 Libra se po zveřejnění slabých zpráv o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti, míře nezaměstnanosti a úrovni průměrného výdělku ve Spojeném království potýkala s problémy. Odpoledne znovu klesla kvůli zprávám o pokračujícím růstu inflace v USA. Dnes vyjde několik důležitých zpráv, které by také mohly vést k nárůstu volatility na trhu. Slabé údaje o britském HDP, průmyslové výrobě a zpracovatelském průmyslu pravděpodobně vyústí v další pokles páru GBP/USD.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 13. března

13.03.2024 Údaje o CPI z Německa neměly na dynamiku trhu vliv, zatímco k prudkému růstu volatility došlo po zveřejnění údajů z USA, které naznačily další růst inflace a vedly ke krátkému poklesu páru. Dnes budou zveřejněny údaje o německém indexu velkoobchodních cen a průmyslové výrobě v eurozóně, následovat bude projev člena Výkonné rady ECB Piera Cipolloneho. Dobré zprávy pravděpodobně vyvolají růst eura.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 12. března (americká seance)

12.03.2024 Na tomto páru nedošlo k žádným cenovým testům, protože pár strávil půlku dne v bočním kanálu, ze kterého se vymaní pravděpodobně po zveřejnění důležitých statistik z USA. Prudký růst inflace jistě povede k růstu páru USD/JPY a možná i ke konci medvědího trhu. Na druhou stranu, pokles inflace vyvolá pokles páru a obnovení měsíčních minim. Aby se tak ale stalo, musí údaje překonat očekávání.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. března (americká seance)

12.03.2024 Úroveň 1,2804 byla otestována v době, kdy linie MACD začala klesat od nuly. To vyvolalo prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. března (americká seance)

12.03.2024 Dopoledne nedošlo kvůli nízké volatilitě trhu v prostředí prázdného makroekonomického kalendáře před zveřejněním důležitých údajů z USA k žádným cenovým testům. Dynamiku trhu pravděpodobně ovlivní údaje o indexu spotřebitelských cen a jádrovém indexu spotřebitelských cen, přičemž druhý uvedený má mnohem větší váhu, protože pokles tohoto ukazatele spustí růst eura a tím i růst páru.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru USD/JPY na 12. března

12.03.2024 Další růst byl omezen, protože otestování úrovně 147,04 se shodovalo s prudkým vzestupem linie MACD z nuly. Krátce poté došlo k dalšímu testu, a to když se linie MACD nacházela v překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. To mělo za následek pokles ceny páru o zhruba 30 pipsů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 12. března

12.03.2024 K otestování úrovně 1,2831 došlo v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o zhruba 30 pipů. Pár dosáhl cílové úrovně 1,2805. Nákupy od této úrovně za účelem odrazu nepřinesly očekávané výsledky.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 12. března

12.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,0927 byla otestována v době prudkého poklesu linie MACD od nuly. Po zbytek dne se neobjevil žádný další tržní signál.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 11. března (americká seance)

11.03.2024 Test úrovně 146,88 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 40 pipů. Cílové úrovně pár ale nedosáhl.
img

Vývoj na kryptoměnovém trhu dne 11. března

11.03.2024 Během uplynulého víkendu se bitcoin a ethereum snažily vytvořit nová roční maxima, ale v návaznosti na asijskou obchodní seanci se setkaly s výrazným ústupem. Za zmínku stojí, že manévry velryb na trhu vykazují určitou míru předvídatelnosti. Předpokládá se, že nadcházející havling bude katalyzátorem volatility, přičemž retailoví investoři budou připraveni akumulovat, zatímco institucionální subjekty, neboli velryby, mohou zahájit distribuční fáze podobné vzorcům pozorovaným během sankcionování spotového ETF na Bitcoin na začátku letošního ledna. V současné době se tyto významné zúčastněné strany postupně zbavují svých podílů, protože každý pokus o využití breakoutu momenta a překonání ročních maxim urychluje významné korekce, které následně nabízejí příležitosti k odkupu. Moje strategie vychází z kontrariánských principů a rozhoduje se odklonit od myšlení stáda. Vzhledem k propadu, který bitcoin a ethereum zažily během asijských obchodních hodin, představuje tento scénář strategický vstupní bod pro pozice zaměřené na dosažení nových ročních maxim.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 11. března (americká seance)

11.03.2024 Další pokles byl omezen, protože úroveň 1,2839 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce klesala od nuly. Tržní rovnováha se ale rychle vrátila, protože prázdný makroekonomický kalendář zabránil prodejcům docílit většího poklesu. Hráči na trhu mohli dál obchodovat spolu s rostoucím trendem a využívat pullbacky.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. března (americká seance)

11.03.2024 Dopoledne nedošlo kvůli nízké volatilitě trhu v prostředí prázdného makroekonomického kalendáře po páteční smíšené zprávě o trhu práce v USA k žádným cenovým testům. Odpoledne se bude pravděpodobně dál obchodovat v úzkém bočním pásmu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 11. března

11.03.2024 Test úrovně 147,79 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 60 pipů. Dolaroví býci dokázali získat kontrolu nad trhem až po zveřejnění údajů z amerického trhu práce, což na konci dne vedlo k mírnému růstu páru USD/JPY.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru GBP/USD na 11. března

11.03.2024 K otestování úrovně 1,2814 došlo v okamžiku, kdy se linie MACD posunula od nuly směrem nahoru. To vyvolalo nákupní signál, který vedl k růstu ceny o zhruba 40 pipsů. Pár dosáhl cílové úrovně 1,2859.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 11. března

11.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0957 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Krátce nato byla otestována znovu, ale tentokrát se linie MACD nacházela v překoupené oblasti, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 8. března

08.03.2024 Test úrovně 147,69 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál. K prudkému poklesu ceny ale nedošlo, což vedlo ke ztrátám. Pokud jde o test úrovně 148,14, došlo k němu během silného růstu linie MACD od nuly. Při pohledu na medvědí trh vidíme, že kupovat dolar by bylo špatné rozhodnutí.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 8. března

08.03.2024 Růst by se měl zastavit, protože k otestování úrovně 1,2781 došlo v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Pár ale pokračoval v růstu a získal přibližně 20 pipů. Vzhledem k dnešnímu prázdnému makroekonomickému kalendáři ve Spojeném království bude pravděpodobně pokračovat býčí momentum. Situace se ale může změnit odpoledne po zveřejnění údajů ze Spojených států.
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD 8. března

08.03.2024 Analýza obchodů a tipy na obchodování měnového páru EUR/USDK otestování úrovně 1,0886 došlo během poklesu linie MACD o...
img

Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD 8. března

08.03.2024 K otestování úrovně 1,0886 došlo během poklesu linie MACD od nuly. To vyvolalo prodejní signál, který vedl k poklesu ceny o 15 pipsů. O něco později došlo k dalšímu testu, tentokrát na úrovni 1,0907 a při posunu linie MACD od nuly směrem nahoru. To vedlo k růstu o více než 40 pipsů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 7. března (americká seance)

07.03.2024 Test úrovně 147,84 se shodoval s pohybem linie MACD k přeprodané oblasti a vyvolal buy signál, který vedl k růstu ceny o více než 25 pipů. Japonský jen ale dnes pravděpodobně obnoví růst v důsledku rostoucí naděje na zvýšení úrokových sazeb ze strany Bank of Japan. Tlak na pár USD/JPY budou zvyšovat i slabé údaje z USA, zejména údaje o žádostech o podporu v nezaměstnanosti a obchodní bilanci. Vyjádření předsedy Fedu Jeroma Powella dynamiku trhu pravděpodobně neovlivní.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 7. března (americká seance)

07.03.2024 Úroveň 1,2744 byla otestována v době, kdy linie MACD stoupala od nuly. Tím byl vyvolán buy signál, který vedl k růstu ceny o více než 20 pipů. Pár ale nedosáhl cílové úrovně 1,2779.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 7. března (americká seance)

07.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě na trhu před zasedáním ECB. Směr by mohly udávat nadcházející údaje o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA, ale jen do projevu prezidentky ECB Christine Lagardeové. Prohlášení předsedy Fedu Jeroma Powella a členky FOMC Loretty Mesterové dynamiku trhu pravděpodobně neovlivní.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 7. března

07.03.2024 Rostoucí očekávání, že se Bank of Japan odkloní od ultra uvolněné měnové politiky, přimělo obchodníky k nákupu jenu a prodeji dolaru. Stalo se tak přesto, že i předseda Fedu Jerome Powell vyjádřil přísný postoj k měnové politice.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 7. března

07.03.2024 Libra pokračovala v růstu díky údajům o britském PMI ve stavebnictví. Nezastavila se ani při tvrdém přístupu předsedy Fedu Jeroma Powella k úrokovým sazbám. Dnešní prázdný makroekonomický kalendář ve Spojeném království nejspíš prodlouží býčí momentum libry.
img

Analýza a tipy na obchodování EUR/USD na 7. března

07.03.2024 Po prvním otestování úrovně 1,0888 se růst zastavil, protože linie MACD se z nuly posunula poměrně prudce vzhůru. Po druhém otestování se linie MACD udržela v překoupené oblasti, což vytvořilo signál k prodeji. Pár však pokračoval v růstu, což vedlo ke ztrátám.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 6. března (americká seance)

06.03.2024 Silné údaje o zaměstnanosti od ADP spolu s projevem předsedy Fedu Jeroma Powella, který bude pravděpodobně informovat Kongres, že boj proti inflaci neskončil, zvýší poptávku po dolaru, která vyrovná všechny předchozí ztráty. Projev členky FOMC Mary Dalyové mohou zároveň hráči na trhu ignorovat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 6. března (americká seance)

06.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2716 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce stoupala od nuly. A přestože údaje PMI v britském stavebním sektoru částečně pomohly kupcům, k prudkému růstu páru nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 6. března (americká seance)

06.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,0870 byla otestována v době prudkého růstu linie MACD od nuly. Údaje o maloobchodních tržbách v eurozóně se navíc shodovaly s prognózami, takže k žádnému silnému růstu páru nedošlo.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 6. března

06.03.2024 Test úrovně 150,35 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, což vedlo k poklesu ceny o více než 40 pipů. Nákupy při odrazu na 149,95 mezitím vyvolaly pořádnou korekci.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 6. března

06.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2690 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Později byla otestována úroveň 1,2730, což vyvolalo sell signál, který vedl k poklesu ceny o více než 40 pipů.
img

Analýza a tipy na obchodování EUR/USD 6. března

06.03.2024 K otestování úrovně 1,0857 došlo během růstu linie MACD od nuly. To vyvolalo signál k nákupu, který spolu se slabými údaji o aktivitě v americkém sektoru služeb vedl k růstu ceny o 20 pipsů. Hráči na trhu ignorovali údaje o PMI v sektoru služeb Francie, Německa, Itálie a eurozóny, a to i přes zlepšení ukazatelů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 5. března (americká seance)

05.03.2024 Dopoledne nedošlo k žádným cenovým testům kvůli nízké volatilitě trhu. Stalo se tak navzdory poměrně dobrým údajům o aktivitě v sektoru služeb zemí eurozóny. Odpoledne bude vše záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Růst těchto indikátorů by mohl vést k poklesu páru EUR/USD a také ke značnému růstu volatility. Pokud budou výsledky odpovídat prognózám, trh bude vykazovat malou aktivitu, což bude pár držet v rámci kanálu. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. března (americká seance)

05.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli extrémně nízké volatilitě trhu. Navíc, navzdory neuspokojivým údajům o aktivitě v sektoru služeb zůstal index nad úrovní 50 bodů, takže kompozitní index si udržel celkovou růstovou rovnováhu. Výsledkem bylo vyrovnání poklesu libry. Teď bude vše záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Pokles těchto indikátorů by mohl vést k růstu páru GBP/USD a také ke značnému růstu volatility. Pokud budou výsledky odpovídat prognózám, trh bude vykazovat malou aktivitu, což bude pár držet v rámci kanálu. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 5. března (americká seance)

05.03.2024 Na páru nedošlo k žádným cenovým testům kvůli extrémně nízké volatilitě trhu. Odpoledne by se ale vše mohlo změnit, protože mnohé bude záviset na zprávě ISM o indexu podnikatelské aktivity v sektoru služeb a změně objemu výrobních zakázek. Pokles těchto indikátorů by mohl vést k poklesu páru USD/JPY, zatímco nad očekávání dobré údaje vyvolají prudký růst páru. Směr trhu by mohl ovlivnit i projev člena FOMC Michaela S. Barra.
img

Zlato exponenciálně roste k maximu na 2 143

05.03.2024 Ceny zlata zaznamenaly v předchozím týdnu působivou býčí rally, dotkly se horní hranice střednědobého obchodního rozpětí na úrovni 2 088 a prorazily směrem vzhůru linii klesajícího trendu. Technické oscilátory tento názor potvrzují. MACD posiluje svou hybnost nad svou spouštěcí a nulovou linií, zatímco RSI se drží poblíž překoupené oblasti, což naznačuje, že po pohybu vzhůru může přijít medvědí korekce.
img

Analýza a tipy na obchodování USD/JPY na 5. března

05.03.2024 V pondělí odpoledne na páru nedošlo k žádným otestováním ceny, jelikož údaje o peněžní zásobě a kapitálových výdajích v Japonsku pomohly udržet na trhu rovnováhu. Dnes byl zveřejněný poměrně dobrý soubor údajů o ekonomické aktivitě v Japonsku, ale jen je ignoroval. Ekonomy s největší pravděpodobností potěšil nárůst indexu PMI ve službách a kompozitního indexu PMI. Na kupující však tyto údaje dojem neudělaly. To naznačuje, že problémy jenu přetrvávají i nad úrovní 150.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 5. března

05.03.2024 Další růst byl omezen, protože úroveň 1,2631 byla otestována v době, kdy linie MACD prudce stoupala od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu testu a tentokrát se linie MACD vzdalovala od překoupené oblasti, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o zhruba 15 pipů. Při třetím testu úrovně 1,2680 začala linie MACD stoupat od nuly, což vyvolalo buy signál a vedlo k růstu ceny o více než 30 pipů. Růst indexu PMI ve službách a kompozitního indexu ve Spojeném království posílí libru a prodlouží vzestupný trend.
img

Analýza a tipy na obchodování EUR/USD na 5. března

05.03.2024 Další růst byl omezen, protože k otestování úrovně 1,0857 došlo během prudkého vzestupu linie MACD z nuly. Krátce poté došlo k dalšímu otestování a tentokrát se linie MACD vzdálila od překoupené oblasti, což vyvolalo prodejní signál. To mělo za následek pokles ceny páru o zhruba 20 pipsů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. března (americká seance)

04.03.2024 Promluví člen FOMC Patrick Harker, ale pokud neřekne něco nového, obchodníci budou jeho komentáře pravděpodobně ignorovat. Pokud se jeho projev bude shodovat s míněním ostatních členů, bude se nejspíš dál obchodovat v rámci horizontálního kanálu s nízkým objemem obchodů. Nicméně šance na růst dolaru budou mnohem vyšší než šance na pokles.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. března (americká seance)

04.03.2024 Na páru nedošlo kvůli extrémně nízké volatilitě trhu k žádným cenovým testům. Dnes sice vystoupí člen FOMC Patrick Harker, ale pokud neřekne něco nového, obchodníci budou jeho komentáře pravděpodobně ignorovat. Postoj Fedu zůstane nicméně vcelku přísný, protože boj proti inflaci ještě neskončil, zejména po zveřejnění posledních údajů o CPI v USA.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. března (americká seance)

04.03.2024 Prázdný makroekonomický kalendář bude dnes držet volatilitu trhu na stejné úrovni. A přestože promluví člen FOMC Patrick Harker, pak pokud neřekne něco nového, budou obchodníci jeho komentáře pravděpodobně ignorovat.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 4. března

04.03.2024 Další růst byl omezen, protože test úrovně 150,66 se shodoval s prudkým růstem linie MACD od nuly. Krátce nato došlo k dalšímu poklesu páru USD/JPY, při kterém linie MACD právě začala klesat od nuly dolů, což vyvolalo sell signál. Výsledkem byl pokles ceny o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 4. března

04.03.2024 Úroveň 1,2631 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vyústil v pokles ceny o více než 30 pipů. Slabé údaje z USA vedly v odpoledních hodinách k obratu, ale pár nedosáhl cílové úrovně 1,2590.
img

Analýza a tipy pro obchodování EUR/USD na 4. března

04.03.2024 V pátek odpoledne na páru nedošlo k žádným cenovým testům, jelikož zveřejněné údaje z USA udržovaly obchodování uvnitř kanálu a bránily mu v prolomení jeho hranic. Dnes bude zveřejněn indikátor důvěry investorů od společnosti Sentix a růst pravděpodobně vyvolá růstový trend eura, zejména pokud údaj překoná očekávání. Pokud se tak nestane, obchodování zůstane uvnitř kanálu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 1. března (americká seance)

01.03.2024 Test úrovně 150,50 se shodoval s růstem linie MACD od nuly a vyvolal buy signál, což vedlo k růstu ceny o 17 pipů. Krátce nato se tlak na dolar vrátil.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 1. března (americká seance)

01.03.2024 Pokles se zastavil, protože úroveň 1,2623 byla otestována v době, kdy linie MACD poměrně prudce klesala od nuly. Vcelku dobré údaje o výrobní aktivitě ve Spojeném království také omezily potenciál páru klesat v době evropské seance.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 1. března (americká seance)

01.03.2024 Cena eura stoupala, protože výrobní aktivita v eurozóně ukázala zlepšení situace. Údaje o inflaci také naznačily pomalejší zmírnění cenového tlaku. Odpoledne by ale dynamiku trhu mohly ovlivnit údaje o indexu ISM ve zpracovatelském průmyslu a zprávy o spotřebitelském sentimentu a inflačních očekáváních z Michiganské univerzity. Stejně tak projevy členů FOMC Raphaela Bostice, Christophera Wallera a Mary Dalyové, pokud zůstanou u tvrdého přístupu k měnové politice, mohou tlačit dolar nahoru.
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 1. března. Bank of England sníží sazby v srpnu

01.03.2024 Měnový pár GBP/USD se včera obchodoval na nižší úrovni, ale celkový horizontální trend se bohužel nezměnil. Britská libra nyní bude muset vynaložit značné úsilí, aby ukončila flat, který je patrný téměř na všech časových rámcích a trvá již více než tři měsíce. I kdyby pár ze své současné pozice klesl na úroveň 1,2543, nebude to znamenat úplné ukončení flatu. Během dne tedy můžeme pozorovat téměř jakékoliv pohyby, které však při obchodování moc nepomáhají.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 1. března

01.03.2024 Test úrovně 149,88 se shodoval s poklesem linie MACD od nuly a vyvolal sell signál, což vedlo k poklesu ceny o více než 20 pipů. Ale nákupy při odrazu od úrovně 149,41 a zprávy o přetrvávajícím cenovém tlaku v USA vedly v závěru dne k růstu o více než 50 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 1. března

01.03.2024 Úroveň 1,2652 byla otestována v době, kdy linie MACD klesala od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o zhruba 25 pipů. Druhý test této úrovně vedl k poklesu na úroveň 1,2615.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 1. března

01.03.2024 Úroveň 1,0837 byla otestována v době poklesu linie MACD od nuly. Výsledkem byl sell signál, který vedl k poklesu ceny o 13 pipů. Druhý test této úrovně, ke kterému došlo po zveřejnění amerického indexu PCE, vyústil v pokles o více než 30 pipů.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár USD/JPY na 29. února (americká seance)

29.02.2024 Před námi jsou údaje o výdajích na osobní spotřebu, výdajích domácností, úrovni příjmů, žádostech o podporu v nezaměstnanosti, chicagském PMI a očekávaných prodejích domů v USA. Pozitivní statistiky povedou k růstu poptávky po dolaru a poklesu jenu. Další růst dolaru by mohly vyvolat i výroky členů FOMC Raphaela Bostice a Loretty Mesterové.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár GBP/USD na 29. února (americká seance)

29.02.2024 Před námi jsou údaje o výdajích na osobní spotřebu, výdajích domácností, úrovni příjmů, žádostech o podporu v nezaměstnanosti, chicagském PMI a očekávaných prodejích domů v USA. Pozitivní statistiky povedou k růstu poptávky po dolaru a trvalejšímu poklesu libry. Další růst dolaru by mohly vyvolat i výroky členů FOMC Raphaela Bostice a Loretty Mesterové.
Související klíčová slova: Býčí pohyb | Akciové trhy | Fibo | Prodejní trend | Konec dolaru | Silnější fundamentální impuls | Oblasti rezistence | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Ekonomické problémy | Obchodování zlata | Statistiky | Swingová minima | Slabá čísla | Analýza intradenního pohybu | Zpomalení hospodářského růstu | Růst ropy | Očekávané výsledky | Retracement | Jackson Hole | Statistiky trhu | Výsledkové zprávy | Cena platiny | Technická indikace | TradingView | Prolomení S/R zóny | Klíčové makroekonomické ukazatele | Podnikání na kapitálovém trhu | Údaje z USA | EUR | Tempo růstu | Long pozice | Účet u XTB | Zkušenosti | Obchodníci na forexu | Cenová hladina | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Formace dvojitý vrchol | Řecko | Oznámení výsledků | Vstupy | Poškodit ekonomiku | Vyčerpanost býků | Klouzavý průměr (Moving average) | Pozitivní vliv | Klouzavý průměr SMA 50 | Obchodování CFD | Obchodník | Prosincové obchodování | Posilování franku | Cenový pohyb | Formace dvojité dno | ISM ve službách | BTC | Pokračování klesajícího trendu | Index výdajů na osobní spotřebu | Budoucí směr | Vliv na trh | Indikátor Williams %R | Akcie společnosti Uber | Poplatky | Bank of Japan | Tržní stagnace | Take Profit | Pád dolaru | Agresivní cenový růst | Silný support | Konfederace britského průmyslu | Klíčový level | Aktiva | Citigroup | Soustředění | Pásma překoupenosti | Stochastický | Úsilí | Spekulativní obchody | Prosincová cenová stagnace | Příležitost k prodeji | Výbor FOMC | Nálady na trhu | Korelace | EURCHF | Libra vůči dolaru | Býčí vyhlídky | Lednová nákupní korekce | USDK | SP500 | Mince | Trend | Obchodování do směru trendu | Alligator | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Dolar australský | Kolaps | Další snižování sazeb | Zasedání ECB | Rekordní úroveň | Cenová minima | Všechny světové měny | Střednědobý klouzavý průměr | Akcie MicroStrategy | Makroekonomika | Zvýšení sazeb Fedu | Nákupní pozice | Komoditní report | Nesoulad | Line | Výrobní PMI | Oživení poptávky | Pokles indexu | Oslabování ropy | Geopolitická krize | Aktuální situace | Vstup kupců do trhu | Britská libra | Hedgers | Nákupní gap | Vyznačená S/R | Výkyvy | Lagardeová | Kroky Fedu | Reakce trhu na zprávu | Rozhodování Fedu | Akcie Tesly | Přesnost | Fibonacci Cluster | Situace v Británii | Evropská komise | Pravděpodobnost | Goldman Sachs | Zápis z lednového zasedání Fedu | Investment Management | Statistics | Asijské trhy | Pokles měny | Zveřejnění výsledků | PMI ve službách v eurozóně | Indikátor Stochastic Oscillator | Vývoj zlata a stříbra | Republikáni | Prostor pro posilování | Čínská automobilka | Vyčerpání kupců | Americká ropná společnost | Nezaměstnanost v USA | Měnový pár CHF/JPY | Nákupní pohyb | EURJPY | Nálada na trhu | Vytvoření korekčního pohybu | Labouristé | Důležité makroekonomické zprávy | Technické signály | Holubičí tón | Dobré zprávy z USA | Letošní minima | Cena libry | Elektromobily z Číny | Ethereum | Nižší ceny | Zahájení prodeje | Měsíční report komodit a indexů | Nejnovější fundament | Proces obchodování | Vývoj finančních trhů | Oslabení akcií | Býčí kanál | Expanze | Růst stříbra | Kvartální hospodářské výsledky | Údaje o inflaci | Průměrné hodinové mzdy | Americký akciový index | Údaje o maloobchodních tržbách | Sell (prodejní) signál | Japonské ministerstvo | Deflace | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Pokles dolaru | GBPJPY | Uptrend | Směrnice | Výkonnost eura | Výhled | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Gold | Nová historická maxima | Budoucí potenciál | Měnové báze | Tržní vlastnost | Graf komodity Stříbro | GDP | Prodejní sentiment | Výrazný klesající trend | Riziko dalšího poklesu | Obchodníci texaské ropy | Šéf německé centrální banky | Stávající sentiment | Fundamentální impuls | Ceny výrobců v USA | Čínský prezident | Rostoucí inflace | Firemní zprávy | Data z Německa | Prohlášení | COT report na zlato | Konflikt na Blízkém východě | Lineární regrese | Makroekonomické statistiky | Dnešní prohlášení | Cena zlata | Akcie Hugo Boss (BOSS.DE) | Objem průmyslových zakázek | Začínající obchodníci na Forexu | Moje strategie | Zprávy z USA | Šéf řecké centrální banky | Možnost posílení eura | Fiskální expanze | Jak investovat do komodit | Potvrzený růstový trend | Tipy pro začínající obchodníky | New York | Dolar dnes | Supportní úroveň | Chování amerického dolaru | Údaje o americké ekonomice | Jednoduché tipy | Snížení produkce | Růst novozélandského dolaru | Index US 100 | Kryptoměna Bitcoin | Predikční trhy | Akče | Očekávání býčí | Nákupní snahy | Posilování japonského jenu | Predikovatelný | Období vyšších úrokových sazeb | Konfederace britského průmyslu (CBI) | Patová situace | Akcie v Číně | Překonání SMA | Klouzavé průměry | NZD/USD | Denní volatilita | Domácnosti | Elektromobily | Akcioví obchodníci | Snížení úrokových sazeb | Růst cen | Britové | Aktivita trhu | D1 graf | US 500 | Korekční pohyb | Americká obchodní seance | Makroekonomické zprávy | Oblast přeprodanosti | Vstup kupců | Drobní obchodníci | Struktury ceny | Hodinový graf | AUD/CHF | Stavebnictví v USA | Rezistentní zóny | Trpělivost | Překonání SMA 20 | Řešení inflace | Vzdělávací materiály | Volatilní měsíc | Proti trendu | Prodejní technická korekce | Akcie výrobce elektromobilů | Růst nezaměstnanosti | Oznámení | Důležité zprávy | Obchodní jednání mezi USA a Čínou | SIE.DE | Globální vývoj finančních trhů | Fibonacci | Hlavní statistiky trhu | Zlato a stříbro | Vybírání zisků | Dosahovat zisku | Situace na švýcarském franku | Rafinerie | Ekonomické sympozium | Závěr obchodního roku | Obchodní seance | Platební neschopnosti USA | Výrazný pohyb | Zrušení sankcí | Červená linie | Uvolnění měnové politiky | Tržní reakce | Nákupní momentum trhu | Analýzy | SIE | Hodnoty COT reportu | Nezaměstnanost | Představitelé ECB | Konsolidační pohyb | Vysoké riziko | Cenové rozpětí | Jasný obchodní plán | False break (falešný průraz) | Poslední den obchodování | Dynamický pokles | Proražení | Příležitosti k nákupu | Hlavní události | Pohyby trhu | Zvyšování sazeb | Cenový růst zlata | Americký prezident | Příkaz | Americká inflace | Skotsko | Nový rekord | Spike | Pokračování poklesu | Volatilní cenové pohyby | Výprodeje na WTI | Technická analýza EUR/USD | GBP/CHF | Možnost obchodovat | Tempo hospodářského růstu | Pokračování současného trendu | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Uber | Investiční komodita | Produkce kávy | Silný býčí trend | Vývoj měnového páru | Zvýšení úrokové sazby | Breakout | USD za tunu | Klíčová rezistence | Trumpová | NFP report | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Býčí pattern | Bollingerovo pásmo | Compliance | Nákup dolaru | Washington | Technická analýza intradenního pohybu | Výrazný růst | Prodat USD | Momentum trhu | Hugo | Nesměrový cenový vývoj | Potenciální obrat | Ekonomický optimismus | Evropská měna | Výprodeje | Bydlení | Struktury cenového grafu | Rabobank | GBP/CAD | Token | Obchodní plán | Obchodní signály | Možnost oslabení | Rostoucí ekonomické problémy | Obratový signál | Medvědí signál | Trh se stříbrem | Investování do akcií | Představitelé Fedu | Gap | Flat | Šance na pokles | Janet Yellenová | Rozhodnutí britské vlády | Prodejní reakce | Cenová stagnace | TD Securities | Nákupní momentum | Dlouhodobá konsolidace | Pohyb ceny | Medvědí potenciál | Úspěšné obchodování | Rychlý růst mezd | Ekonomiky | Zásadní supportní úrovně | Události v eurozóně | Americké prezidentské volby | Thomas Barkin | Výkon | Nové cenové minimum | Vývoj akciového indexu Nasdaq 100 | Inflace v Japonsku | Volatilita | Nový trend | TSL | Nákupní tlak | Covid | CBRT | Úrovně Fibonacciho | Členové bankovní rady | John Williams | Klíčové oblasti | Nárůst prodejních pozic | Trojúhelník | Carry trades | Slabé maloobchodní tržby | Santiment | Výrazný pokles libry | | Silný býčí signál | Směřování trhu | Signál pro pokračování trendu | Tržní cena | Donald Trump | Změny trendu | Cenové hladiny | Mezinárodní finanční instituce | Sazby v USA | Státní dluh | Náklady | Inflace v Evropské unii | Inflace | Intervence japonské centrální banky | Indikátor | Zveřejněné údaje | Peníze | Výrobní index | Situace na japonském jenu | Cenové akce | Odhodlání | Brent | Čínský dovoz | Prudký pokles | Politika | Stimul | Americký akciový index Nasdaq 100 | Obchodní instrument | CHN.cash | Očekávání | HDP ve Spojených státech | Překřížení dvou klouzavých průměrů | Vysoká inflace | Současný stav | Vliv silného amerického dolaru | Krátkodobé spekulativní obchody | Ekonomika EU | Uzavírání pozic | Euro dolů | Postranní pohyb | Index cen domů | Sympozium | Zveřejnění NFP reportu | Plaza Accord | Tíha inflace | Technický výhled trhu | Příležitost k nákupu | Trumpovo oznámení | Jednoduchý klouzavý průměr | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Hluboké recese | Spotřebitelský sentiment v USA | Makroekonomické indikátory | Průmysl | Události tohoto týdne | Výrazný vzestup | Války na Ukrajině | Cena Brentu | Rozhodování o obchodování | Guvernér BoE | Obchodní týden | Vývoj na akciových trzích | WFC.US | Evropské měny | Negativní zpráva | Vývoj měnového páru EUR/CHF | Santa rally | Únorové obchodování | Býčí signál | Obchodní jednání s Čínou | EUR/CAD | Technický pullback | Nové signály | Hlavní úrokové sazby | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Silná rezistence | InstaForex | Optimistický sentiment | DeepSeek | Zasedání Evropské centrální banky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Automobilové součástky | Investment management | Nákupy | Růst | Pokračování cenového růstu | Trendové čáry | Falešný průraz | Příležitosti | Euro roste | Itálie | Snížit úrokové sazby | Složení COT reportu | Zasedání FOMC | Neckline | MiFID II | Fundamentální analýza | Národní měny | Trendový kanál | Snižování nákladů | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Prognóza | Snížení volatility | Data z USA | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Simple Moving Average | Nálada investorů | Použití finanční páky | Situace na Blízkém východě | Pokles ceny | Co je to obchodování CFD? | Trh práce | Zámořská měna | Prezident Fedu | Potenciál pro růst | Bariéra | Změny cen | Britská centrální banka | SMA 100 | Interpretace cenového vývoje | Vývoj ceny ropy Brent | CL | Růst amerického dolaru | Válka | Graf akciového indexu | Pochybnosti | Zpráva | Valuace big tech | Výrobní aktivita v USA | Zápis ze zasedání Fedu | Býčí výhled | Retest cenové úrovně | Objem obchodů | Technické nastavení | Dobrý výsledek | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Spolupráce | Evropské ekonomiky | Index podnikatelské nálady | Obrat trendu | PoC | Kongres | Technologické akcie | Negativní dopad | Odchod investorů | Krátkodobý vývoj | AUD/JPY | CHFJPY | Index podnikatelské aktivity | Ceny výrobců | Golden Cross | Long | Cena akcií Nvidia | Nepříznivé období | Nejvyšší soud | Chování | Bullish | Kontrakty | Silné momentum | Oslabování japonského jenu | NZD/JPY | Zpomalení ekonomiky | Evropská inflace | Téma inflace | Americký index | Lira | Býčí rally | Vytvoření nových historických maxim | Harris | Graf | Breakout na vyšší hodnoty | Růst akcie | Geopolitická rizika | Dolary | Bearish Market | Cla na americké zboží | Zasedání centrálních bank | AUD | Posilování kanadského dolaru | DIESEL | Huw Pill | JOLTS | Měsíční obchodování | Portál FXstreet.cz | Agresivní pokles | Nasdaq100 | Cenové maximum | Zelená čísla | S&P500 | Nástup klesajícího trendu | Meziroční růst | Prodej dolaru | PMI pro sektor | Obavy z ekonomického dopadu | Akciový výprodej | Neutrální indikace | Žádný trend | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Denní minima | Klesající trend | OIL.WTI | Intradenní obchodování | Trh | Barel ropy | Index výrobní aktivity | Centrální banky | Guvernér japonské centrální banky | Pokračování v poklesu | Hawkish | Makroekonomické události | Pokles bitcoinu | Nákup libry | Automobilka BYD | Šéfka ECB | Monetární zásah | Velká změna | Retailoví investoři | Report komodit a indexů | Průměrné mzdy | Index US 500 | Dolar vůči jenu | Open | Očekávání trhu | Dlouhodobě klesající trend | Celní politika | Rozdílové smlouvy | Swapové body | Index | Měsíční futures report | Dlouhodobý růst | Simple Moving Average (SMA) | Měď | Politické a ekonomické faktory | Průraz SMA 200 | Rezervní měny | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Tvůrce trhu | Největší banka | MMF | Regulační opatření | Vývoj ceny stříbra | Sell obchody | USA | Rollback | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Dobré výsledky | Komise | Oblasti konsolidace | Nejistoty | Snižování sazeb | Směnný kurz | Rovnováhy | Tržní kapitalizace | Bílý dům | Počasí | Kapitál | Posílení kurzu | Posílení | Červená čísla | Amazon | Upravený zisk | PDVSA | Agentura Reuters | GBP/JPY | Platební neschopnost | Podmínky na trhu | H1 graf | Texaská ropa WTI | Uvolnit měnovou politiku | Nejdůležitější události | Postranní trend | HDP ve Spojeném království | Rozložení obchodníků | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jednoduchý klouzavý průměr (SMA) | Sentiment investorů | Americký akciový index Nasdaq | S&P | Regulátoři | Obchodní účet | xStation | Big Tech | Šéf centrální banky | Říjnové obchodování | Obrovský potenciál | Unie | Léto | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Psychologické hladiny | Důvěra investorů | Ekonomické ukazatele | Reakce trhu | Sázky | Vyhledávaná komodita | Negativní fundament | Jednání bank | Akciové indexy | Hladiny rezistence | Výrazné ztráty | Vládní představitelé | Vice | První obchodní den | Možnost poklesu | Christine Lagardeová | Americká data | Correction | Kombinovaná analýza | Ekonomický kalendář | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Soukromý sektor | Účinná reverzní formace | Japonské ministerstvo financí | Vývoj měnového páru NZD/USD | Disciplína | Pozornost | Projev Jeroma Powella | Zájem prodejců | Swing | Ekonomický vývoj | Klesající cena | Pokračující medvědí trend | Zpráva o vývoji inflace v USA | Reakce trhů | Hodnoty COT | Novozélandský dolar | Turecké měny | Vznik nákupní korekce | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Nákupní trend | Parlamentní volby | Opatření | Deficit | LHA.DE (Lufthansa) | Sell-off | Rekordní hodnoty | Výsledky průzkumu | Absence nákupní korekce | Konec války na Ukrajině | Technické analýzy | Současná nejistota | Joachim Nagel | Americká měna | Další růst | Kurz dolaru | Budoucnost | Vysoká volatilita | Pohyb stříbra | Inflace v eurozóně | Pokračující pokles | Potenciál pokračujícího růstu | BoE Andrew Bailey | Kakao | Rezistence obchodního pásma | Americká banka | Volatilní cenový vývoj | Multitimeframe analýza | Náhoda | Aktivita Hedgerů | Atakování cenových maxim | Americká centrální banka | Zveřejněná data | Prezident Trump | Case-Shiller | Zpráva o inflaci | Sell | Společnosti | Přehled měnového páru | Objednávky | Futures | Pair trading | Risk-Reward | Srpnové obchodování | Důležité zprávy z USA | Altcoiny | Klín | FXstreet.com | Benzín | Pravděpodobnost korekce | Vývoj zlata | Cenový pokles zlata | Ropa | Začátek nákupního trendu | Americké měny | Zpráva pro dolar | Nové cenové dno | WFC | Budoucí úrokové politiky | Co je to akciový index? | Index výroby | Klouzavý průměr SMA | Chaikin | Měsíční report finančních trhů | Makroekonomická data | Německý index | Ropa Brent | G10 | Obchodní války | US 100 | Devizové intervence | ECB dnes | Oblast rezistence | Miliarda | Ifo | Akciový index | Kov | Nejnovější údaje | Vývoj měnového páru CHF/JPY | Euro včera | Překoupené zóny | Obchodování zlato | Momentum | Trendová linie | Intraday | HDP Španělska | Týdenní výhled | Dynamika trhu | Momentový indikátor | Jednání mezi USA a Čínou | Měnový výbor | Bitcoin | DAX 40 | Dna | Jednoduché tipy pro začátečníky | Balance | Bitcoin (BTC/USD) | Aligator | Tržní sentiment | Hlubší pokles | Zájem kupců | Nižší minima | Maloobchodní tržby | Historické maximum | Kakao (COCOA) | Index nákupních manažerů | Ripple | Hlavní statistiky | Růst výnosů dluhopisů | Atakování maxim | Report komodit | Rovnováha na trhu | Eskalace | Bureau of Labor Statistics | Výrazný trend | Ekonom ECB | Slabé výsledky | Kolísání cen | Volatility | CVX.US | Data o inflaci | NAFTA | Směřování trhů | Pozitivní zpráva | Ceny zemního plynu | Obchodníci s měnami | Pepa Zeman | Austan Goolsbee | Intervence centrální banky | Cenové konsolidace | Vývoj akcie | Tlak na USD | Pivotové low | Počet žádostí o podporu | Pohyb trhu | Velcí obchodníci | Klaas Knot | Dvojité dno (double bottom) | Rostoucí trendová linie | JForex | Jednání ECB | Futures kontrakty | Světové centrální banky | Zlatý kříž | Fair Value | Technická rezistence | Krátkodobé dno | Riziko korekce | Prezident Donald Trump | XCU/USD | Pár EUR/USD | Snižování úrokových sazeb | Investiční bankovnictví | Analytici | Čistý zisk | Zápis ze zasedání ECB | Čínský prezident Si Ťin-pching | Růst měnového páru | Čínská cla | Cenový index | Velké technologické společnosti | Oživení britské ekonomiky | Regrese | Fundamentální události | Závislost | Linie neckline | Stříbro | Exponenciální průměr | Vstup do pozice | Cena kakaa | Finanční instituce | Britský trh práce | Obchodovat | Proražený support | DIESEL/USD | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Marketingová komunikace | Pokles cen | Obchodování na měnových trzích | Exponenciální klouzavý průměr | Pozornost obchodníků | Daňový zákon | ECB sazby | DIESEL (Motorová nafta) | Vysoké inflace | Růst akcií | Finance | Indikátor CCI | Pozornost trhu | Zvyšování sazeb Fedu | ETF | Prodejní aktivita Hedgerů | Výrazný pohyb trhu | Měnové intervence | Klesající trendová linie | Dluhopisy | Firma | Společnost MicroStrategy | Obchodníci | Celková inflace | Konec trendu | Cenový graf | Poptávka | Williams %R | Pokles zájmu investorů | Zasedání Bank of England | Hang Seng | Akcioví investoři | Zboží dlouhodobé spotřeby | Odpor | Fundamentální analýzy | EURGBP | Válečná krize | Divergence ceny | Prostor pro posílení | Úrokové sazby | Recenze | Premiérka Trussová | Růst cen výrobců | Prostor pro pokles | Tržní trend | Evropský parlament | SMA 200 | Překoupené podmínky | Zaoceánská měna | Zvýšené úrokové sazby | Pokračování trendu | Pomalý růst HDP | Nárůst výnosů | Válečná krize na Blízkém východě | Signál k nákupu | Klouzavý průměr | JPMorgan Chase | Rovnovážný stav | Vyšší cenové úrovně | Cenový růst stříbra | Zpomalení inflace | XCU | Větší pokles | MIFID | UTC | Obchodní aktivita | Bitcoiny | Hranice kanálu | Hodnota eura | Poptávka po bezpečném přístavu | Zásadní cenové pohyby | Podnikání | Změny v makroekonomických datech | Buy (nákupní) signál | POC | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | Cena akcií společnosti Microsoft | Budoucí směr ropy | Růst HDP | BTC/USD (Bitcoin) | Pokles trhů | Index PMI | Problémy | Další testování | Moving Average Convergence Divergence | Francouzská centrální banka | JPM | Report finančních trhů | Výrazná rezistence | Tržní korekce | Obchodování pro začátečníky | Prodejní aktivita | Technický obchodník | Úrokové politiky | Ropná společnost | Výrazné pohyby | Kanadská měna | Oversold | Návrat pozitivního sentimentu | Extrémní překoupenost | Cenová akce | Index volatility | Úrovně rezistence | Dnešní údaje | Christine Lagarde | Směr trhu | Spojené státy | Analýza zlata | Zhodnocení situace | Jestřábí komentáře | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Bollingerova pásma | Bank of New York Mellon | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Finanční aktiva | Cena indexu DAX | Měsíční report komodit | Komplexní analýzy | Dlouhodobější směřování | Cena Polkadot | Ekonomické faktory | Indexy PMI | Janet Yellen | NZDUSD | Ekonomové | Úroková sazba | Medvědí fáze | Zisk na akcii (EPS) | Pokles nezaměstnanosti | Úroveň rezistence | Časový rámec | Potenciální obrat trendu | Technické korekce | HDP Francie | Doji svíčka | ECB Christine Lagardeová | Výkon dolaru | Silný fundament | Investiční poradenství | Obchodujeme kryptoměny | Výkon hlavních měnových párů | Ceny benzínu | Konkurenceschopnost | Labouristická strana | Platforma | H4 graf | Období silného fundamentu | Vyčerpání prodejců | Sektor služeb | Hugo Boss (BOSS.DE) | Americké akcie | Komodity ropa | Nový týden | Snížení hodnoty dolaru | Vstoupit do trhu | Velmi volatilní | Pohonné hmoty | Short pozice | Platforma JForex | Cena stříbra | Dukascopy Europe Team | Volatilní | Zvyšování úrokových sazeb | Technická korekce | Obchodování S&P 500 | Riziko ztráty | EUR/USD | Graf eura | JPM.US | FAIR | Kurz libry | Pin Bar | BNY Mellon | Varování | Nová fáze | Intervence | Doporučení pro euro | Trh s kryptoměnami | Vývoj úrokových sazeb v USA | Akcie Hubo Boss (BOSS.DE) | Cenové dno | CCI indikátor | Nová letošní minima | Směr trendů | Pandemie | Akciový index DAX | Spotřebitelská důvěra | Trendový trh | Sektor služeb v USA | Volby | Indikátor Stochastic | Další vývoj | Strategie nákupu | Konsolidace | Měnové politiky | Summit EU | Trumpova protekcionistická politika | Hlavní finanční trhy | Korekce trendu | Objem obchodování | Poptávka po dolaru | Obchodní dohody | Manufacturing | Výdaje | Výnosy | Člen bankovní rady | Druhý odhad amerického HDP | Sympozium v Jackson Hole | Jednotlivé akcie | Ekonomická situace | Odhad HDP | Vznik divergence | Pokračující uptrend | Růstový potenciál | Tipy pro obchodování GBP/USD | Polkadot | Trh se zlatem | Kurz tradingu | Dosáhnout zisku | Inflační očekávání v USA | Směřování ceny | Neutrální pohyb | Obchodní jednání | Bilance ECB | Čínské indexy | Fair Value Gap | Vyšší časové rámce | Investiční strategie | Dow Jones | Bezpečný přístav | Robotaxi | Aktiva pod správou | Dnešní zprávy | Ekonomické indikátory | Rozhodnutí centrální banky | Americké statistiky | FVG (Fair Value Gap) | Odliv kapitálu | Christopher Waller | Denní graf měnového páru | Miliardy dolarů | Oblast překoupenosti | ADP | AI | Odliv vkladů | Silný trend | Lednové obchodování | Obchodování eura | Report na zlato | Přeprodané zóny | Prodejní momentum | Investiční doporučení | Rozhodnutí japonské centrální banky | Obchodní příměří | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | S&P Global Mobility | Prezidentské volby | Světové měny | Stabilní růstový trend | Cenové pohyby | Indikace RSI | Texaská ropa | Propad ceny | Tisková konference | Poptávky po dolaru | Aktivity v USA | Forexoví obchodníci | Platební bilance | Růst mezd | Platina | Automobilka | Snížení inflace | Dohoda v hotelu Plaza | Denní graf komodity | Technické indikátory | Odvětví | Medium Term | Obchodní příležitosti | Trading | Hlavní ekonom | Palantir | Zprávy euro | Sazby | Vítězství | Robusta | Lufthansa | PMI ve výrobě | Růst průmyslové výroby | Pozorování | Růst výrobních cen | Agresivnější růst | Cenový skok | Změny v ekonomice | Realitní trhy | Férové ceny | Komise v přenesené pravomoci | Růst cen v USA | Vývoj akciového indexu | Stochastic oscillator | Zprávy o trhu | Zasedání v Jackson Hole | Krátkodobý výhled | Investovat | Komoditní | Ekonomické aktivity | Supportní úrovně | Finanční výsledky společnosti | Americké rafinerie | Otestování rezistence | Banka Wells Fargo | Evropská data | Linie odporu | Možnost posílení | Technická situace | Agresivnější klesající trend | Ekonomické oživení | Generální ředitel | Británie | Hotovost | Regulátor | Dlouhodobější výhled | Obchodní dohoda | Pokles USD/JPY | Boj s inflací | Průzkum | Firmy | Akcie Hugo Boss | Medvědí divergence | Michael Saylor | Těžby ropy | Konzistence | Nálady investorů | Celkový sentiment | Eskalace obchodního napětí | HDP Německa | Index výrobních cen | Růst cen ropy | Panika | Murray | Zemědělství | Zajištění | Napětí mezi USA a Čínou | Současný klesající trend | Silný propad | Překážky | 200denní klouzavý průměr | Trades | Zájem investorů | Fibonacciho support | Intradenní strategie | Životní náklady | Cena ropy brent | Dolar včera | Vyšší ceny | Pablo Hernández de Cos | Euro dnes | Money management | Ekonomické podmínky | Společnost Palantir | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Odhady ekonomů | Commitments of Traders (COT) | Státní svátek | Pokračování rostoucího trendu | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Nové peníze | Globální ceny | Obchodní tipy pro pár GBP/USD | Výsledky společnosti | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Zpráva o měnové politice | Prostor pro další posilování | Distribuce | Posilování švýcarského franku | Klouzavý průměr SMA 20 | Fed | Nonfarm Payrolls | BOSS.DE | Načasování vstupů | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Korekční aktivita | Vstup hedgerů | NASDAQ 100 | Guvernér francouzské centrální banky | Rozpočtový deficit | Účastníci trhu | Prodejní signál | Směr ropy | Kurz dolar | Vypuknutí válečného konfliktu | Heiken Ashi | Hry | Si Ťin-pching | Trhy | Trade | Nová britská vláda | Akcie společnosti Nvidia | Nárůst prodejních obchodních pozic | Motorová nafta | Nejbližší rezistence | Hongkongský Hang Seng | Míra nezaměstnanosti v Japonsku | Překoupení | Vývoj akciového indexu Nasdaq | Pozastavení růstu | Vývoj USD | Dlouhodobé posilování | Vyšší riziko | Cena indexu | Měnové trhy | Oscilátor | Pokračování rally | Rizika | Žlutý kov | Varování před riziky | Eurozóna | Horší data | ISM | Zvýšení volatility | Měnověpolitické zasedání | Obchodujeme | Vývoj ceny mědi | EURCAD | Zamítnutí nižších hodnot | Zpomalování inflace | Nákup eura | Silný cenový pokles | Globální trh s ropou | Futures na ropu | Kalendář ekonomických událostí | Výprodej na stříbře | Intervence Bank of Japan | Velcí hráči | Japonský Nikkei | Úvěrový rating | Predikce cenového poklesu | Wells Fargo (WFC.US) | Prodávající | Vývoj měnového páru USD/CAD | Fundamentální základ | Konfluence | Nová makrodata | Směr obchodů | Zasedání centrální banky | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Stagflace | Klíčové faktory | Aktivita v sektoru služeb | Cenový vývoj | Tipy pro začátečníky | Žádosti o podporu | Výsledky hospodaření | Ministerstvo financí | Babypips | Chuť k riziku | Bilance | Polkadot (DOT) | Poptávka po americkém dolaru | Tlak ze strany prodejců | Obchodování USD/JPY | Americké akciové indexy | Cena kávy | Holubice | Proražení rezistence | Tesla | Záporné úrokové sazby | Americký akciový index S&P 500 | Low | Britská premiérka | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Solidní růst | Nárůst volatility | Ekonomický růst | Vstup hedgerů do trhu | Nákupní technická korekce | RBNZ | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Mzdy | Volatilní instrument | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | Zlepšení nálady | FXDAILY | Přeprodané podmínky | CAD | Snížení tempa růstu úrokových sazeb | Hospodářský kurz | Rétorika amerického Fedu | Odhady analytiků | Ceny zemního plynu v USA | Dlouhodobý klouzavý průměr | Sentiment trhu | Swingové obchodování | ETF na bitcoin | Deeskalace | Americká ropa WTI | Banka Goldman Sachs | EURTRY | Cenové úrovně | Analytička | Společnost | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | Cenový vývoj zlata a stříbra | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Raphael Bostic | Sázet | Příměří na Ukrajině | Květnová inflace | Hospodaření | Absence kupců | Wells Fargo | Valuace big tech společností | XRP | Očekávání do budoucna | Nákupy dolaru | FXstreet | Krize bankovního systému | Měsíční report | Pokles zlata a stříbra | Reporty | Pokles průmyslové produkce | Finanční podmínky | Projevy centrálních bankéřů | Výrok Lagardeové | Fundamentální pozadí | Obchod | Pips | Hlavní trend | Výhody na trhu | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Nárůst long pozic | Francouzský index | Cenový pokles | AUD/USD | Index relativní síly | Valeria Bednarik | Klesající cena zlata | Eskalace konfliktu | Pokles reálných mezd | Moving Average | Vývoj na trhu | Riziko | Míra inflace v Německu | Analytik | Konsolidace ceny | Emise | MAM | MAST | Právo | SPX500 | JPY | Citi | Pivot | Pokles výnosů | Ekosystém | Chance | RSI | Bank of America | Úroková sazba ECB | Transakce | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Finanční trh | Zvýšené volatility | Turecká lira | Graf akcií | Pesimismus | Nástroj | GBP | Otevřít obchodní účet | NATO | Index DAX 40 | ACT | Veřejný sektor | Životní úroveň | S&P/Case-Shiller | Německá ekonomika | Čína | Americký regulátor | Risk | Úrovně supportu | Analýza ceny | Ceny | Prognóza vývoje | Siemens | Tržní pohyby | Financování | Propad ekonomiky | Zvýšení ceny | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Testovací účet | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Kompozitní index | Mírná korekce | COT report | Dukascopy | Války | Impuls | Analýza a prognóza | Bundesbank | Centrální banka | LHA | Předpovědi | Predikce | Doporučení k obchodování | EUR/NZD | WTI | Silný americký dolar | Měnový report | Fed index | Exponenciální klouzavý průměr (EMA) | SMA | Praxe | Biliony | Divergence | Makroekonomické faktory | Uvolněné měnové | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | Libra | Klíčová úroveň | Odborníci | Aussie | Sentix | Dobrá data | Současná cena | Výsledek obchodování | Instituce | CFD na akcie | Vstup do trhu | Ceny zlata | Liz Trussová | Premarket | Stav trhů | Obchodování GBP/USD | Pokles ekonomiky | Technické rezistence | Bloomberg Intelligence | Růst cen energií | IHNED | Německé ekonomiky | Frank | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | UBER.US | Azure | Pár USD/CAD | Prostor pro růst | CEO | 256/2004 | Zdravý rozum | Dvojitý vrchol | Dobrá zpráva | Rozhovor | Přístup k měnové politice | Vhodné podmínky | Dlouhodobý trend | Růstové momentum | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Kroky Bank of England | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Miliardy USD | Pohyb Bitcoinu | Průměrná volatilita | Obchodní den | Obchodní tipy | Vietnam | Reálné hodnoty | Disclaimer | S/R zóny | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Channel | Inflační cíl | Obchodování EUR/USD | Obchodní analýza | Výběr zisků | Obratová formace | Euforie | EPS | Jestřábí postoj | Den prezidentů | Cenové minimum | Údaje o průmyslové výrobě | Histogram | Bias | Pracovní místa | Křiž smrti | Dlouhodobý výhled | Protistrana | Extrémní růst | Vyšší hodnoty | Zisk | Bank of England | EURUSD | Demokraté | Spekulovat | Tipy pro obchodování | Rizikové měny | Rating | Dovoz | Silná data | Pozitivní zprávy | Vklady | Obchodování | Býčí sentiment | Nové prognózy | Dnešní data | Posílení dolaru | Zlepšení sentimentu | Cenový růst | Prezident | Akciový index S&P 500 | Rekordní minima | Růst inflace | COCOA | Kurz jenu | Easing | Jednotná evropská měna | TRY | Kansas | Prémie | Oslabování dolaru | Statistiky z trhu práce | Konsolidace trhu | Evropa | Pokles produkce | Cena eura | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Kupující | Finanční výsledky | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | Cena akcií společnosti | GBP/NZD | Nižší low | Údaje | Technologické společnosti | Michelle Bowmanová | Inflace v Evropě | Posílení libry | CAD/JPY | Omezení pohybu | Kontext | Německý akciový index | Růst zlata | Zisky akcií | Indikace | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Drahý kov | Snížení daní | Akcie Lufthansa | Index CPI | xStation5 | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Akciový index Nasdaq | Natixis | Multitimeframe | Japonský HDP | Roční maximum | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Zasedání americké centrální banky | Růst měny | Risk na obchod | Směřování | Tržní situace | Výrazné cenové pohyby | Velké objemy | Prudký růst inflace | Inflace v říjnu | Grafy | Aktivum | Japonská centrální banka | Společnost XTB | Finanční svět | Pokles spotřebitelských cen | CARA | GMT | Dobré zprávy | Nákup cenných papírů | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Akcie Siemens | Růst dolaru | SMA 20 | Vybírat zisky | Stagnace | Tržby | Konsensus | Aktuální prognóza | Pozitivní výsledek | NATGAS | Vrcholy | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Cenový výběžek | Cenový propad | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Dukascopy Europe | GfK | Aliance | Výrobní aktivity | Index relativní síly (RSI) | Spready | HDP | Devizový trh | Klesající trojúhelník | Načasování | Omyl | Ekonom | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Investování je rizikové | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | Úrovně podpory | HCOB | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Meziroční růst spotřebitelských cen | Vyšší inflace | Brazílie | Nejnovější údaje o inflaci | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Zápis ze zasedání FOMC | Vstupní signály | JPMorgan | Akumulace | EUR/CHF | Růst inflace v USA | Session | Pozitivní výhled | Vyšší úroveň | Ztráty | Americká seance | Analýza indikátorů | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Výhled trhů | Růst průměrné mzdy | Philip Lane | Technický výhled | Recese americké ekonomiky | Pozitivní momentum | Japonský jen | Coffee | Nakupovat | FOMC | Pokles zlata | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Currency | Prodejní pozice | Cílová cena | Kupci | Mzda | Americké úřady | Býčí potenciál | WELL | Návratnost | Velký zisk | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Pokračující výprodej | Podniky | Index spotřebitelských cen | LHA.DE | Štěstí | City | Vstup do dlouhé pozice | Týdenní pivot | Trojitý vrchol | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Asijské seance | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Index cen | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Hospodářská situace | Vývoj BTC/USD | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Prostor k růstu | Britská ekonomika | Marlin | Uvolněné měnové politiky | Analýza EUR/USD | Prognózy | Globální recese | Kurz | SBUX | DNO | Daně | Výběry | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Technický indikátor | Globální růst | Jádrová inflace | Využití kapacit | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Index důvěry | Americká ekonomika | Růstový trend | Konkurenti | Index cen výrobců | Den obchodování | Nezaměstnanost v eurozóně | Měnová politika Fedu | Hugo Boss | CFD na komodity | Rekord | Seance v USA | NVDA | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | SIE.DE (Siemens) | Rychlý růst | Vlna výprodejů | Uber Technologies | Peněžní zásoba | Investice | Microsoft | Business | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Špatné zprávy | Big tech | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Investujte | Výsledek zasedání | Konkurence | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Kapitalizace | Nezávislost | Komunikace | Kazuo Ueda | Důvody k nákupu | BYD | Pivoty | Bod | Vnímání | Sentiment v USA | Ekonomika eurozóny | Value Gap | Myšlenka | Ekonomická aktivita | Aktuální vývoj | Tipy pro začínající | Makrodata | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Zisky | Masivní nákupy | Regulace | Zaměstnanci | DAX40 | Německý akciový index DAX | USD za barel | Kurz eura | Hospodářství | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | MSFT | Důvěra | Výhled pro akcie | Kontrakce | PMI za leden | Russell 2000 | Ukazatel | Členové Fedu | Waymo | Měny | Profitovat | Dollar | Silné měny | Značný pokles | AUDJPY | Nezaměstnanosti v Německu | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Burzy | Pokles ekonomické aktivity | Hospodářský růst | Cena akcie | Chaos | BOOST | Trh s ropou | Investování do zlata | UNA | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Vývoj ceny ropy | Rafinérie | Signál | Aktuální cena | Nové žádosti o podporu | NFIB | GBPUSD | Špatná data | Komodity ropa WTI | Britské měny | Zhodnocení | Index NASDAQ 100 | Nervozita | Double top | Neúspěch | Britská vláda | Fundament | Engulfing | Medvědí scénář | Valuace | Kontrakty na ropu | FedWatch | Rozšíření | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Resistence | Zájem institucí | COVID-19 | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Cena ropy WTI | Oblasti odporu | NFP | Hypotéky | Graf komodity | Obchodní dny | Nikkei | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Zasedání Bank of Japan | Růst britské ekonomiky | Sázení | Data z amerického trhu práce | Elon Musk | Myšlení | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Zpomalující inflace | Americký trh práce | TIM | Energie | NAHB | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | FVG | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | Bloomberg | Inflace v květnu | XAU/USD | Evropská unie | Halifax | Pákový efekt | Ceny stříbra | Rozvoj | Silný růst | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | Divize | University of Michigan | Současný trend | Růst poptávky | Korekce | Časový plán | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Tržní ceny | Nerozhodnost trhu | První rezistence | Střednědobý výhled | US dollar | HDP eurozóny | Výkonnost | Průzkumy | Pokles libry | Obchodování s akciemi | Downtrend | Nižší maxima | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Akcie Starbucks | Patrick Harker | Hráči na trhu | Zvýšené riziko | Přehled | Technické ukazatele | Obraty | Trendové linie | Short | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | High | Rostoucí trend | TIPS | Tým InstaForex | Silná korelace | Odhadovaná cena | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Zvýšení úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Změna trendu | Otočení trendu | Příliv kapitálu | Instant Trading EU | Inflace v Británii | Volby v USA | AUD/CAD | Dlouhé (long) pozice | Relativní výkon | S&P 500 | Prosincová inflace | JDE | Podpora | Focus | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | EU a USA | MicroStrategy | Překoupenost | Německo | Prodeje domů | Makroekonomické ukazatele | Komodity zlato | Upozornění | Jádrový index spotřebitelských cen | Investiční služby | Apple | Zadlužení | Komodita | CHF/JPY | BlackRock (BLK.US) | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Prime | DOT | TSLA | Rate cut | Kurzy | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Drahé kovy | Obchodování indexů | Next | Měnový pár EUR/GBP | All-time high | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Problémy v bankovním sektoru | EMA | Forexu | Nákupní korekce | Fibonacciho retracement | Akcie společnosti | Statistiky z eurozóny | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Tempo růstu HDP | Indikátor důvěry | Báze | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Ekonomické teorie | Inflace v Německu | Geopolitika | Denní graf | SEC | Komentáře Fedu | Volume | Indikátory | Odpovědnost | Oslabení | Finanční situace | EUR/TRY | Indikátor MACD | Dobrý obchodní plán | Práce | Úspěch | Intel | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Ekonomické prognózy | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Maloobchodní prodej | Banky | BlackRock | Buy | Býčí scénář | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vlády | Nebezpečí | Širší trh | Kotace | Vyrovnat ztráty | Cenový pattern | Ceny mědi | Šance | Biliony USD | Bilance zahraničního obchodu | Fundamenty | Očekávaný růst | PMI v eurozóně | Konfederace | Zisk na akcii | Měsíční měnový report | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Snížení dodávek | Analýza | Ministr financí | Umění | Dobrá čísla | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Sazby Fedu | XTB | Breakouty | Výraznější pokles | Intervenovat | Tržní signály | Americký Fed | Snížení produkce ropy | Program nákupu dluhopisů | Pozice | Vítězství nad inflací | Současná situace | Silver | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Techničtí obchodníci | Objem transakcí | OCI | Konvertibilní dluhopisy | Aktivity v eurozóně | Reakce ceny | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Inflační report | Platební neschopnosti | Chevron | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Market | Svíčkové formace | Sestupný trend | Medvědí trh | Deficit nabídky | Support | Průměrná mzda | Gabriel Štefaňák | Hold | Cenný papír | Očekávání v USA | Vývoj ceny zlata | Supportní zóny | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Spokojenost | Chuť riskovat | Kvartální výsledky | Služby | Krize na Blízkém východě | Vybrat zisk | Obchodování britské libry | Stochastický oscilátor | Relative Strength Index (RSI) | Dnešní růst | Tržní očekávání | OPEC | Ministryně financí | Oscilátor RSI | Peněžní zásoby | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Dění na trhu | Investoři | Americká ropa | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Zlato (XAU/USD) | Stop-Loss | Růst libry | Graf komodity Zlato | Průměrná hodnota | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Double bottom | Program nákupů dluhopisů | Přecenění | Rostoucí výnosy | Vývoj akciového indexu NASDAQ 100 | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Politika Fedu | Retracementy | Šéfové | AUDUSD | Kansas City | Rezistence | Výrobní index PMI | Hladiny supportu | Projekce | Vývoj měnového páru AUD/USD | Inflace v březnu | Zpravodajství | Klíčový support | W1 | Ichimoku | Určení trendu | Pozice dolaru | Volatility trhu | Akcie Nvidia | Státní ropná společnost | Nařízení | Ropy | RBA | Hodnocení současné situace | Struktura | Výrobní sektor | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Dnešní obchodování | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Pokles poptávky | CBI | Hospodářské výsledky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Nárůst ceny | Krátké (short) pozice | USD | Občané | Zveřejnění zprávy | Co bude dál? | Odražení ode dna | Trh s nemovitostmi | Tokio | Růst aktivity | Emoce | Jak trh reaguje | Loonie | Nové příležitosti | USD EUR | Doji | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | HDP v USA | Obchodování s komoditami | Silný dolar | Globální vývoj | Tvůrci trhu | Velryby | Svět kryptoměn | Odhad inflace | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Viceguvernérka | Cena ropy | Zpomalení ekonomického růstu | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | mmBtu | CZ | Průraz | Tlak medvědů | Australský dolar | Inflace ve službách | Pokles HDP | Propad | Bankovnictví | Dezinflace | Přeprodání | GBP/AUD | Růst spotřebitelských cen v USA | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Gasoline | Pokles eura | Významné zprávy | Vlajka | Vedení firmy | Bearish | Finanční ztráty | Economic | Růst eura | Nemovitosti | USD/CHF | Invest | Další rozvoj | CPI v USA | Nejistota | Plný úvazek | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | CVX | Kryptoměna | Instant Trading EU Ltd. | Makroekonomický kalendář | Více časových rámců | Nvidia | Investment | Take-Profit | Martin Klass | Libra klesá | Britský regulátor | Federal Reserve | Boční trend | Indexy | opPORTUnity | Bilance běžného účtu | Takata | Prognózy inflace | Americký dolar | Klíčový faktor | Zamyšlení | RISE | US100 | Ceny v eurozóně | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Slušné zisky | Starbucks | Psychologické úrovně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | ECB | Sazby ECB | Voda | Ekonomiky eurozóny | CFD na indexy | Prodej ropy | Vysoká poptávka | Růst ceny | Měnová politika | Altcoin | ADX | Ziskovost | Obchodní instrumenty | Doporučení | Inflační očekávání | Náklady na práci | Body | Arabica | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vzrušení | Krátkodobý klouzavý průměr | Lot | Graf akciového indexu S&P 500 | Line Bin | Referendum | Americká cla | Zasedání amerického Fedu | Palantir Technologies | Údaje o nezaměstnanosti | Konzervativci | BLK.US | EU | Hodnota indexu | Redukce | Miliardy | Černé zlato | Očekávané výsledky hospodaření | Časové rámce | Americký dluh | Zpracovatelský průmysl | Materiály | PMI ve službách | Spekulanti | Trading pro začátečníky | Graf měnového páru | Pravidelnost | Globální trh | Kulaté číslo | Správce aktiv | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Výrobce elektromobilů | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Rizikový apetit | Nákup dluhopisů | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Sazba Fedu | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Banka | Produkce ropy | CPI v eurozóně | Země eurozóny | Tchaj-wan | Obchodování na forexu | Vlastnictví | Stav americké ekonomiky | Růst bitcoinu | Hlavní ekonom ECB | Významné události | Američané | Počet zaměstnaných | Denní obchodníci | Graf dne | Pohyb dolaru | Statistika | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Richmond | Německá inflace | Ocenění | Index DAX
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Překážky v money managementu
Překládky zboží
Překonání akciových maxim
Překonání akciových maxim indexů
Překonání cílů
Překonání historického maxima
Překonání SMA
Překonání SMA 20
Překotné události
Překoupené hodnoty

Následující klíčová slova

Překoupené oscilátory
Překoupené pásmo
Překoupené podmínky
Překoupené signály
Překoupené úrovně
Překoupené zóny
Překoupení
Překoupení USD
Překoupeno
Překoupenost
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RebelsFunding NEW
Potvrďte prosím... Zavřít