Pondělí 06. květen 2024 09:06
reklama
CapXmaster srovnani
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster srovnani

Zastavení dodávek

C:\fakepath\trader-19042022-15-zm.jpg

EU připravuje embargo na dovoz ruské ropy, Macron ho podporuje, řekl Le Maire

19.04.2022 Evropská unie připravuje embargo na dovoz ropy z Ruska a Francie se snaží přesvědčit váhající země, aby jej podpořily. Rozhlasové stanici Europe 1 to dnes řekl francouzský ministr financí Bruno Le Maire. Podle něj je zastavení dodávek ruské ropy nutností, pokud Evropa myslí svou podporu Ukrajiny vážně a chce přiškrtit příjmy, z nichž Rusko financuje válku.
img

Odpojení EU od ruských energií Rusko nijak zásadně nepoškodí, spočítali ekonomové z českého pracoviště CERGE

15.04.2022 Pokud Evropská unie zastaví dodávky ruského plynu a ropy, Rusko to hospodářsky příliš nepocítí. Jeho přebytek zahraničního obchodu by totiž i v takovém případě zůstal letos zhruba stejný jako loni. Závěr se opírá o dnes zveřejněnou kalkulaci týmu tří akademických ekonomů, z nichž dva působí na pražském výzkumném pracovišti CERGE při Univerzitě Karlově.
C:\fakepath\zemni plyn.jpg

Dodávky plynu do Rakouska jsou zabezpečené, řekl Putin rakouskému kancléři

14.04.2022 Ruský prezident Vladimir Putin na pondělním setkání ujistil rakouského kancléře Karla Nehammera, že dodávky plynu do Rakouska jsou zabezpečené. Rakousko za ně prý může i nadále platit eurem, řekl Nehammer agentuře APA.
img

Čínský lockdown a kontroly marží zlevňují českým řidičům pohonné hmoty

14.04.2022 Ceny pohonných hmot v Česku v uplynulém týdnu klesly o víc než korunu za litr. Litr nejprodávanějšího benzinu Natural 95 zlevnil od minulé středy v průměru o 1,18 koruny na 42,70 koruny za litr, nafta o 1,52 koruny na 45,10 Kč/l. Vyplývá to z údajů společnosti CCS, která ceny paliv sleduje. Navzdory zlevnění jsou ale paliva v ČR stále výrazně dražší než před rokem. Tehdy platili motoristé za litr benzinu o 11,27 koruny méně, nafta byla levnější o 15,57 Kč než teď.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Německé instituty snížily odhad růstu, bez ruského plynu čekají recesi

13.04.2022 Přední německé ekonomické instituty snížily odhad růst největší evropské ekonomiky pro letošní rok kvůli dopadům války na Ukrajině. Dodaly rovněž, že případné zastavení dodávek ruské energie by způsobilo v příštím roce recesi.
C:\fakepath\uhli.jpg

Německý ministr hospodářství podle DPA podporuje zákaz ruského uhlí v EU

05.04.2022 Německý ministr hospodářství Robert Habeck podporuje v dohledné době zastavení dodávek ruského uhlí do Evropské unie. Dnes to s odvoláním na své zdroje napsala agentura DPA, konkrétní termín ale nezmínila. Habeck na pondělní tiskové konferenci řekl, že Evropská unie sice zavedla tvrdé sankce proti Rusku, ale v odvetných opatřeních za invazi na Ukrajinu může zajít mnohem dále.
C:\fakepath\Rusko.jpg

Rusko bude žádat platbu v rublech i za další zboží, řekl mluvčí Kremlu

03.04.2022 Rusko bude platbu v rublech, podobně jako za plyn, žádat i za další zboží, řekl v rozhovoru s televizí Rossija 1 mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov. Západní protiruské sankce podle něj urychlily oslabení důvěry v americký dolar i v euro. Moskva bude vyvážet potraviny a plodiny pouze do přátelských zemí, uvedl dnes dříve podle Reuters bývalý ruský prezident a nynější místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

EK: Evropské podniky by neměly přistoupit na placení ruského plynu v rublech

03.04.2022 Evropské podniky, jejichž smlouvy o dodávkách plynu s Ruskem stanovují platby v eurech či dolarech, by neměly přistoupit na ruský požadavek na platby v rublech. Uvedla to v pátek Evropská komise (EK). "Sjednané kontrakty musí být respektovány," citovala agentura Reuters mluvčího komise.
C:\fakepath\trader-01042022-28-zm.jpg

Dodávky ruského plynu do EU pokračují navzdory požadavku Kremlu platit rubly

01.04.2022 Dodávky ruského plynu do Evropské unie dnes pokračují navzdory požadavku Kremlu, aby odběratelé platili v rublech. Ruská plynárenská společnost Gazprom nicméně oznámila, že se stahuje z Německa a že ukončila svou účast v německé divizi Gazprom Germania. Podle českého ministra průmyslu a obchodu Jozefa Síkely budou firmy z EU pokračovat v platbách za energie Rusku v té méně, ve které byly kontrakty sjednány, a jakékoliv jednostranné změny budou považovány za porušení těchto smluv.
C:\fakepath\gazprom.jpg

Ruský Gazprom podle Reuters oznámil odchod z Německa

01.04.2022 Ruská plynárenská společnost Gazprom dnes oznámila, že se stahuje z Německa a že ukončila svou účast v německé divizi Gazprom Germania. Informovala o tom agentura Reuters, podle které není jasné, jak postup ruské energetické firmy ovlivní dodávky zemního plynu z Ruska do Německa. Reuters poznamenal, že německá divize má pobočky mimo jiné ve Švýcarsku a České republice.
C:\fakepath\trader-01042022-17-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.04.2022 1) Rusko dnes dodávky plynu do Evropy nezastaví, protože platby za plyn dodaný po 1. dubnu mají být realizované až koncem dubna nebo začátkem května. Uvedl to dnes na tiskové konferenci mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov. Ruský prezident Vladimir Putin ve čtvrtek podepsal dekret, podle kterého od dnešního dne odběratelé z takzvaných "nikoli přátelských zemí" musí za ruský plyn platit v rublech, jinak jim hrozí zastavení dodávek.
C:\fakepath\zemni plyn Rusko EU.jpg

Mluvčí Kremlu: Rusko dnes dodávky plynu do Evropy nezastaví

01.04.2022 Rusko dnes dodávky plynu do Evropy nezastaví, protože platby za plyn dodaný po 1. dubnu mají být realizované až koncem dubna nebo začátkem května. Uvedl to dnes na tiskové konferenci mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov. Ruský prezident Vladimir Putin ve čtvrtek podepsal dekret, podle kterého od dnešního dne odběratelé z takzvaných "nikoli přátelských zemí" musí za ruský plyn platit v rublech, jinak jim hrozí zastavení dodávek.
C:\fakepath\zemni plyn Rusko EU2.jpg

Německo nadále platí za ruský plyn v eurech, Putinův dekret vláda zkoumá

01.04.2022 Německo nadále platí za dodávky ruského plynu v eurech. Dnes to novinářům na tiskové konferenci řekla mluvčí německého ministerstva hospodářství Beate Baronová s tím, že Berlín trvá na dodržování uzavřených smluv. Mluvčí německé vlády Wolfgang Büchner k tomu řekl, že kabinet kancléře Olafa Scholze podrobně zkoumá dekret ruského prezidenta Vladimira Putina, podle kterého od dnešního dne odběratelé ze seznamu takzvaných "nikoliv přátelských zemí" musí za ruský plyn platit v rublech, jinak jim hrozí zastavení dodávek.
C:\fakepath\zemni plyn.jpg

Dodávky ruského plynu do EU pokračují nehledě na požadavek Kremlu platit rubly

01.04.2022 Dodávky ruského plynu do Evropy pokračují bez přerušení. Průtoky dvěma ze tří hlavních plynovodů přivádějících ruský plyn do Evropy - Nord Stream 1 přes Baltské moře a přes Ukrajinu na Slovensko, zůstaly stabilní. Průtoky druhou hlavní trasou, plynovodem Jamal přes Bělorusko, změnily směr a přivádějí plyn z Německa do Polska. To však není neobvyklé a nemusí to nutně znamenat novou politiku, upozornila agentura Reuters. Ruský prezident Vladimir Putin ve čtvrtek podepsal dekret, podle kterého od dnešního dne odběratelé z takzvaných "nikoliv přátelských zemí" musí za ruský plyn platit v rublech, jinak jim hrozí zastavení dodávek.
img

Dodávky plynu z Ruska do Německa plynovodem Jamal se dnes ráno takřka zastavily. Cena plynu v EU vylétla na třítýdenní maximum

01.04.2022 Dodávky plynu plynovodem Jamal, kterým surovina teče z Ruska do Německa, se dnes ráno takřka zastavily. Burzovní cena plynu v EU přitom vyskočila až na 133 eur za megawatthodinu, jako plyne z dat Bloombergu. To je nejvyšší úroveň od 11. března, tedy za poslední tři týdny. Z cenového vývoje plynu je patrný návrat citelné nervozity na trh.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

Der Tagesspiegel: Proces platby za plyn je nejasný, Berlín může mít výjimku

01.04.2022 Ruský prezident Vladimir Putin nařídil, že od 1. dubna musí státy ze seznamu takzvaných nikoli přátelských zemí platit za ruský plyn v rublech. Podle portálu deníku Der Tagesspiegel je nejasné, zda státy budou muset rubly samy převádět, nebo budou jejich eurové platby automaticky konvertovány do ruské měny. Otázkou podle tohoto deníku je také to, zda Rusko neudělí Itálii a Německu v převodech výjimku ve snaze vrazit mezi Západ klín.
C:\fakepath\trader-31032022-30-zm.jpg

Západ usiluje o snížení závislosti na plynu z Ruska, platbu v rublech odmítá

31.03.2022 Rusko je druhým největším producentem zemního plynu na světě. Země je také dlouhodobě největším dodavatelem plynu do Evropy, podle údajů Mezinárodní energetické agentury (IEA) stabilně zajišťuje zhruba 40 procent spotřeby plynu Evropské unie (EU). Monopol na vývoz této strategicky důležité suroviny z Ruska prostřednictvím plynovodů má ruský plynárenský gigant Gazprom. Převážná část ruského plynu proudí do Evropy potrubím Jamal, který vede přes Bělorusko a Polsko do Německa, plynovodem Nord Stream, který vede z Ruska po dně Baltského moře přímo do Německa, a potrubím přes Ukrajinu. Vnitřní trhy s plynem v Evropě spojuje síť propojovacích potrubí.
C:\fakepath\trader-31032022-29-zm.jpg

Putin: Za ruský plyn se musí od pátku platit v rublech

31.03.2022 Ruský prezident Vladimir Putin dnes podepsal dekret, podle kterého od pátku odběratelé z takzvaných "nikoliv přátelských zemí" musí za ruský plyn platit v rublech. Zahraniční kupci mají podle dekretu peníze na rubly směňovat pomocí účtů v ruské bance. Putin rovněž prohlásil, že pokud se tyto platby neuskuteční, budou smlouvy o dodávkách plynu pozastaveny. Podle agentury DPA nicméně odborníci nepředpokládají, že by Putinův dekret měl na odběratele ruského plynu vážnější dopady.
C:\fakepath\trader-31032022-27-zm.jpg

Putin trvá na rublových platbách za ruský plyn, evropské země to odmítají

31.03.2022 Ruský prezident Vladimir Putin dnes podepsal dekret, podle kterého musejí zahraniční kupci od pátku platit za ruský plyn v rublech. Prohlásil rovněž, že pokud se takové platby neuskuteční, budou smlouvy o dodávkách plynu pozastaveny. Francie, Německo či Rakousko už takový postup odmítly a hovoří o politickém vydírání. Podle nich jde o porušení stávajících smluv, které počítají s platbami v eurech.
C:\fakepath\zemni plyn3.jpg

Podle ministrů Francie a Německa je požadavek na platby v rublech vydírání

31.03.2022 Francouzský ministr financí Bruno Le Maire a německý ministr hospodářství Robert Habeck odmítli nový požadavek prezidenta Vladimira Putina, aby zahraniční kupci za ruský plyn platili v rublech. Podle nich jde o nepřijatelné porušení smluv a vydírání. Obě země se podle ministrů připravují na zastavení dodávek plynu z Ruska.
C:\fakepath\rusky rubl.jpg

Rusko dodávky plynu kvůli sporu ohledně plateb neutne, myslí si italský premiér

31.03.2022 Rusko dodávky zemního plynu kvůli sporu ohledně měny plateb neutne, myslí si italský premiér Mario Draghi. Na dnešní tiskové konferenci také řekl, že je přesvědčen, že Rusko ustoupilo od požadavku na platby v rublech. Ruská vláda, centrální banka a společnost Gazprom mají do dneška na pokyn prezidenta Vladimira Putina připravit řešení nového platebního režimu. Putin dříve v reakci na západní sankce prohlásil, že Rusko bude brzy požadovat, aby "nikoli přátelské" země platily za surovinu v rublech.
C:\fakepath\trader-31032022-19-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

31.03.2022 1) Česká národní banka získala mezinárodní ocenění za otevřenou a srozumitelnou komunikaci s veřejností i odborníky Central Banking Transparency Award 2022. Banka o tom dnes informovala na internetu. Ocenění uděluje odborný časopis Central Banking, který se více než 25 let zaměřuje na zpravodajství o centrálním bankovnictví. ČNB tuto cenu získala i v roce 2015.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Míra nezaměstnanosti v Německu poklesla v březnu na 5,1 procenta

31.03.2022 Míra nezaměstnanosti v Německu v březnu nehledě na dopady ruské invaze na Ukrajinu pokračovala v poklesu a meziměsíčně se snížila o 0,2 procentního bodu na 5,1 procenta. Dnes to oznámil spolkový úřad práce.
C:\fakepath\zemni plyn 2.jpg

Kommersant: Gazprom zvažuje zastavení dodávek plynu do "nikoli přátelských" zemí

31.03.2022 Ruský energetický gigant Gazprom zvažuje možnost zastavení dodávek zemního plynu do "nikoli přátelských" zemí a vyhodnocuje možné důsledky. Informoval o tom dnes list Kommersant s odvoláním na nejmenované zdroje. Ruský prezident Vladimir Putin prohlásil, že Rusko bude brzy požadovat, aby "nikoli přátelské" země platily za plyn v rublech, což vyvolalo obavy z možného výpadku dodávek plynu do Evropy. Gazprom na žádost listu o komentář nereagoval.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | Technická analýza | Bitcoin | Intervence | Intervence ČNB | Řecko | Čína | Japonsko | Finance | Peníze | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Moody's | Fitch | Inflace | Deflace | EUR/USD | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | Evropská unie | HDP | Devizové rezervy | Divergence | Monetární politika | Měnová politika | Kanada | Německo | Francie | Česká měna | Polsko | Turecko | Středoevropské měny | Polský zlotý | Analytik | New York | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Česká koruna | Americké akcie | Dluhopisový trh | Dividendy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Daně | Podpora ekonomiky | Rizika | Politika | Export | Import | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Důvěra investorů | Eurodolar | Hospodářství | Sazby | Akcie | Aktiva | Americký dolar | Analýza | Arbitráž | Asset management | Bank of England | Bankovní rada | Bear | Bloomberg | Bod | Centrální banka | Centrální banky | DAX | Devizový trh | Devizový účet | Dolarový index | Dow Jones Industrial | ECB | ECOFIN | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Fed | Finanční trh | Finanční trhy | Futures | G7 | Holubice | IPO | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kotace | Kurz | MIFID | MMF | MT4 | Marže | Měna | Měnový pár | Měny | NYMEX | Nabídka | Nemovitostní fond | Nástroj | Obchodní bilance | PEG | Parita | Poplatek | Pozice | Prémie | RSI | Rally | Ratingová agentura | Rezistence | Riziko | Inflační riziko | Ropa | S&P 500 | Schodek rozpočtu | Sentiment | Spread | Support | Termínový kontrakt | Tištění peněz | Trading | Trend | Tržní cena | Tržní kapitalizace | Ukazatel | VAT | VIX | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | Barclays | Dluhopisy | NZD | AUD | GBP | ČEZ | Obchodování | JPMorgan | Morgan Stanley | Goldman Sachs | Evropa | Finanční krize | Citigroup | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Komerční banka | Bank of America | Americký prezident | XTB | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Čínské akcie | Investoři | Fond | EU | Ministři financí | Vývoj ceny | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Zisk | Britská měna | Kurz koruny | Panika | Výsledky | Strach | IEA | Credit Suisse | ČSOB | Deloitte | Kurzové výkyvy | CAC 40 | Financování | Nasdaq Composite | Makro | USDX | Výrobní ceny | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní seance | Forexové intervence | Index strachu | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Zásoby ropy | Financial Times | Obchodníci | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDPLN | Raiffeisenbank | Index | Investiční strategie | Odpor | Podpora | Průlom | Volatilní | Americká centrální banka | Analytika | Analýzy | Atlantik | Banka | Barel ropy | Brent | Britské libry | Cena | Cena akcií | Cena ropy brent | CZK | Česká ekonomika | České akcie | Členské země Evropské unie | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Elektřina | Eura | Evropská banka | Evropská měna | Evropské měny | Fiskální rok | Graf | Graf EURUSD | Guvernér ČNB | Hrubý domácí produkt | Index Dow Jones | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Instrument | Investiční | Investiční doporučení | Investing | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jiří Rusnok | JP Morgan | Komodita | Komoditní | Kurs koruny | Kurz britské libry | Kurz rublu | Kurzy | Libra | Maďarsko | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Markets | Míra inflace | Nemovitosti | Oslabení koruny | Oslabování koruny | Pokles eura | Portfolia | Prognóza | Pšenice | Rakousko | Reuters | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Sázky | Státní rozpočet | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Světové ceny ropy | Trh nemovitostí | Trh | Tržní hodnota | Ukrajinská ekonomika | Velká Británie | Volkswagen | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | Vývoj inflace | WTI | Zahraniční měny | Zavedení eura | Země EU | Země eurozóny | Zemní plyn | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | EIA | ING | Benzín | CEE | Indie | Intermediate | Ministerstvo financí | Obchodní den | Peněžní trhy | ROCE | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Světové ekonomiky | Boháč | Tržní sentiment | Komise | Kontrakt | 1 milion | Burze | Currencies | Ekonomický kolaps | Moody's Investors Service | Dow Jonesův index | Danske Bank | DPA | Energy Aspects | Generali Investments CEE | DIW | Sentix | David Marek | Investing.com | Členové OPEC | NATO | Agentura AP | BBC | Agentura DPA | Zvyšování sazeb | Thomson Reuters | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Průmyslová produkce | Dovoz ropy | Podnikání | Automobilový průmysl | Averze k riziku | Ministr financí | Londýnská City | Zvyšování úrokových sazeb | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Rada ČNB | Podnikatelé | Klid | Moneta Money Bank | Rosněfť | Agentura Reuters | Sázet | Evropské trhy | Americké trhy | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | City | Vývoj ceny ropy WTI | Index důvěry | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Den D | České firmy | Economic | Inflační tlaky | Globální finanční krize | Britská centrální banka | JPMorgan Chase | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Vládní dluhopisy | Nervozita | Britský ministr financí | Obchodování v Asii | Světové centrální banky | Utahování měnové politiky | Alibaba | Dnešní obchodování | Propad | Bělorusko | Handelsblatt | Kryptoměny | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Mezinárodní ratingová agentura | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Německý DAX | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Evropský trh | Nejistota | Unipetrol | Stagnace | Tempo růstu | Daně z příjmů | Libra vůči dolaru | Zajištění | FTSE 100 | Agentura AFP | Odhodlání | Credit Suisse Group | Kryptoměna | Kapitalizace | Výhled | Depozitní sazba | Bankéři | Poplatky | Americké akciové trhy | Payrolls | Mzdy | ING Bank | Hrubý domácí produkt Německa | Dnešní zprávy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Predikce | Průzkum | Krize | Firemní výsledky | Finanční ústav | Historické rekordy | Europe 1 | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Německé dluhopisy | Výnosy | Zásoby zemního plynu | Měnový pár EUR/USD | Očekávání analytiků | Akciové trhy v USA | Příjmy | Oslabování libry | Alphabet | ČTK | Pokles ekonomiky | Bilance ECB | Členské země EU | Hlavní ekonom | Švédsko | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Evropský statistický úřad Eurostat | HDP v eurozóně | Devizy | MUFG | Generali Investments | Rystad Energy | Zahraniční forex | BlueBay Asset Management | Ceny pšenice | Aleš Michl | Protiruské sankce | BlueBay | MiFID II | Štěpán Hájek | WirtschaftsWoche | Wood & Company | Cena bitcoinu | Podnikání na kapitálovém trhu | Trhy dnes | Kartel OPEC | Obchodní týden | Výsledky obchodování | Podniky | Regionální měny | Inflace v eurozóně | Prognóza ČNB | Forint | Obchodníci s ropou | Pokles ceny | Geopolitika | Měny v regionu | Trhy v USA | Trh s ropou | IfW | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Růst úrokových sazeb | Nejznámější kryptoměna | Jiné měny | Zvyšování úroků | EK | Evropská komise | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Jednotná měna | Financial Times (FT) | Hodnota indexu | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Růst cen komodit | Analytici společnosti | Makroekonomické statistiky | Ceny zemního plynu | Zvýšení sazeb | Statistický úřad | Ropovod | Technologický Nasdaq | Inflační očekávání | Cena pohonných hmot | Podíl nezaměstnaných | Michal Brožka | Obchodní aktivity | Růst cen ropy | Obiloviny | Ceny pohonných hmot | Akcie firmy | Odhad růstu ekonomiky | Riziko recese | Americké společnosti | Dolarové sazby | Čínský trh | NATGAS | Prezidentka ECB | Býčí výhled | Společnost Gazprom | Gazprom | Nálada na akciových trzích | Pokles cen | Situace na trzích | Recese v USA | Obavy z recese | Ekonomické problémy | Pohonné hmoty | Kristalina Georgievová | Růst mezd | IMK | Nárůst cen ropy | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Očekávání trhu | Nastavení úrokových sazeb | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Finanční situace | Pohonné hmoty v Česku | Snížení daní | Energetické firmy | Kurzarbeit | GOOGL | Předstihové indikátory | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Série ztrát | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Nálada na finančních trzích | Hospodářské krize | Čistý zisk | KOSPI | Rozpočet | Deficit | Ropný gigant | HDP v USA | Německá vláda | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | LNG | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Obchod | Český trh práce | Trh práce | Německý průmysl | Růst spotřebitelských cen | Cena severomořské ropy Brent | Cena severomořské ropy | Americká lehká ropa WTI | ČSÚ | Konkurenceschopnost | Německé hospodářství | Statistický úřad Eurostat | Vyšší riziko | Firma | Technologický index | Ekonomiky eurozóny | BAT | Olívia Lacenová | Růst cen | Maďarská centrální banka | Studie | Bilance | Index DOW | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Generální ředitel | Ukrajina | Lagardeová | Souhrnný index | Vyšetřování | Amazon | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Exministr zahraničí | Vicepremiér | AFP | FT | Růst české ekonomiky | Index Exportu | Helena Horská | Ekonomka Raiffeisenbank | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Otto Daněk | Financovat | Hospodaření státu | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Technologický sektor | Ceny výrobců | Průmysl | Společnost ČEZ | PLN | Na burze | Impuls | Ceny potravin | Rozvoj | Tuzemský průmysl | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Zdražování | Problémy | NAFTA | Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Breaking | Pojišťovny | Prognózy | Nejistoty | Ruská ropa | Členské státy EU | Státy EU | Penále | Plyn | Nálada | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Prohlášení | Moskva | PKN Orlen | Nord Stream | Nord Stream 2 | Porsche | Míra | RWE | Úroky | Bilance běžného účtu | Počet zaměstnaných | Měnové politiky | Hrubý domácí produkt (HDP) eurozóny | Bankovní rada České národní banky | Předseda | Naše prognóza | Americké centrální banky | Elektrárenská společnost | ČNB dnes | Vojtěch Benda | Zlepšení sentimentu | Zpracování kovů | Ředitelka | Italský premiér | xStation5 | Rozpočtové politiky | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Nike | Dot-com | Bydlení | Eugal | Ztráta | NERV | BREAKING | Propad akciových trhů | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Cena pšenice | Peking | Americký index | Schodek státního rozpočtu | Ziskovost | Tuzemská ekonomika | Hospodaření | Klesající trend | Pracovní trh | Američané | Francouzský ministr financí | Bruno Le Maire | Odškodné | List Financial Times | Míra inflace v eurozóně | Americké dolary | Washington | Miliardy eur | Írán | Čeští exportéři | Ministr zahraničí | Ekonomické sankce | Von der Leyenová | Asociace exportérů | Budoucnost | Ifo | Experti | Zemědělství | Rekordní maximum | Nejbližší rezistence | Poradenství | Německá společnost | Podnik | Proinflační | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Analytička | Ukazatele | Meziroční růst spotřebitelských cen | Ceny energií | Cyklus růstu | Prognózy ČNB | Komunikace | HN | Emmanuel Macron | Macron | Prezident | 100 miliard dolarů | Obchodní vztahy | Trhy | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Evropské ekonomiky | Ratingová agentura Fitch | Negativní dopad | Pokles | Situace | Zdražovat | České měny | Meziroční růst | Pandemie | IHNED | Vysoká inflace | Starbucks | Lehká ropa WTI | Raiffeisenbank a.s. | Zpomalení růstu | Zlepšení | Úsilí | Výdaje | Hlavní úrokové sazby | BP | Korporátní výsledky | Rekordní hodnoty | SEC | Rozhodování | Hrozba recese | Ministerstvo dopravy | Americké ekonomiky | Americké banky | Průměrná cena | West Texas Intermediate | Růst sazeb | Marek Mora | Navýšení úrokových sazeb | COVID-19 | OIL.WTI | Ekonomické aktivity | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | Stabilita | Jižní Korea | Sestupný trend | Vývoj | Šok | Ceny nafty | Výkyvy | Světový trh s ropou | Gita Gopinathová | Restrikce | Vysoká rizika | Prudký pokles | Hlavní měny | Akcie včera | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Solidarita | Další vývoj | Oldřich Dědek | Americká seance | Evropské země | Brusel | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Kabinet | Energetické společnosti | Zrychlení inflace | Standard & Poor’s 500 | Největší propad | Strach a panika | Pokles vývozu | New York Times | Inflace v EU | Gazprombank | Obavy trhu | ECB dnes | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Historie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Spiegel | JPMorgan Chase & Co | Rozhodnutí bankovní rady | Tiskové agentury | Zásobníky | Texas | Další pokles | Katar | Index ISM | Komerční banky | Republikáni | Domácnosti | Asociace | Fundament | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Ministryně financí | Zápis z posledního zasedání | Úřad práce | Graf dne | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Signál | Americká banka | Instituty | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Výroba automobilů | Allianz | Ceny elektřiny | Karanténa | Bulharsko | Unijní země | Podnikatelé a firmy | Ekonomiky | Akciový index S&P 500 | Slovensko | Války | Schodek | Organizace | Závislost | Práce | Údaje | DPH | Omyl | Raketový útok | Eni | Ruské podniky | Prezident Vladimir Putin | Pohonné hmoty v ČR | Hluboké recese | Ministři | Carsten Brzeski | Ministři energetiky | Znárodnění | Národní ekonomická rada vlády | Národní ekonomická rada vlády (NERV) | Nárůst nezaměstnanosti | Cena benzínu | Dostatek energie | Petr Král | ČNB Petr Král | Výpadky | Více peněz | Credit Suisse Group AG | WELL | Vedoucí představitelé | Úspory | Statistiky | Poradenské společnosti | USD za barel | Rizikové averze | Trade | Nizozemsko | MFF | Surové ropy | Evropské indexy | Nové zakázky | Joe Biden | Průzkum ČSÚ | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pracovní síly | Německé ministerstvo hospodářství | Ministerstvo hospodářství | Náklady na financování | Shell | Energetická společnost | Maloobchod | Tweet | Šéf Volkswagenu | Euro klesá | Maloobchodní tržby v eurozóně | Dovoz | Vývoz | Zdražení ropy | Rakouský kancléř | Expanze | Bezpečnost | Šéfka EK | Členské státy | Členské země | Výzkumné společnosti | JD.com | Vláda v Berlíně | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | CL | Spekulovat | Spolková vláda | Lee Hardman | Důvěra spotřebitelů | Ruské ministerstvo financí | Kupci | Předsedkyně Evropské komise | Pomoc lidem | Umělé inteligence | JDE | Unie | ČR | Investice do energetiky | Novatek | Landesbank Hessen-Thüringen | Plán Evropské komise | Střední Evropa | Kommersant | Ruské úřady | Nová prognóza | Vedení společnosti | Francouzský ministr | Berlín | Mateusz Morawiecki | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | APA | Globální poptávka | Energetický gigant | Světová poptávka po ropě | Největší evropská ekonomika | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Banka JP Morgan | Chemické společnosti | Zásoby zemního plynu v USA | Sankce proti Rusku | Objem zakázek | Květnová průmyslová produkce | Červnová inflace | Nizozemská vláda | Chorvatsko | E.ON | Ocenění | Šance | Ceny | Viktor Orbán | Maďarský premiér | Premiér Viktor Orbán | Kolaps | DPFO | Spotřební daně | Společnost XTB | Bretton Woods | Bulharská vláda | OMV | Plynárenské společnosti | Pár EUR/USD | Odveta | Důvěra | Slabý dolar | Bruegel | Společnost Rosněfť | Počty nakažených | Analytik XTB | Rystad | Počet akcií | Unijní ministři | Ruská vláda | Nižší výdaje | Průměrné mzdy | IT společnosti | Institut DIW | Odborníci | Dolarové úrokové sazby | Prognóza Ministerstva financí | Mezinárodní agentura pro energii | Nvidia | Stefan Kooths | Evropský statistický úřad | Šéf podniku | Politici | Ropovody | Plynovody | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Odklon od fosilních paliv | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Pracovní místa | Vinci | Ranní okénko | Česká republika | Tržby v eurozóně | Zápis z posledního zasedání Fedu | Lockdown | Měnový fond | Koncern | Embargo | Projev šéfky ECB | Nařízení | Intel | Výrobce čipů | Ropný tanker | Geopolitické faktory | Moneta | Bed Bath & Beyond | Přebytek zahraničního obchodu | Pád cen | Ropovod Družba | Ministerstvo energetiky | Proražení | Nio | Siemens | Maďarská vláda | Orbán | Inflace v Polsku | Počasí | Pomoc firmám | Německá inflace | DOT | JD | Evropské centrální banky | Vývoj inflačních očekávání | CARA | MJ | Polská společnost | Cenové výkyvy | Legal & General | Rozvolnění | Brent (OIL) | HAS | Obchodování s emisemi | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | PMI indexy | Zásoby plynu | Světová poptávka | Celosvětová poptávka | Siemens Energy | Výrazný zisk | Pandemie covidu-19 | IWH | Výrazný růst | Míra inflace v EU | Nárůst sazeb | Očekávání vyšší inflace | Nárůst rizikové averze | Reuters analytik | Prudký růst cen | AMD | Německé hospodářské instituty | Hospodářské instituty | Německé instituty | Ceny ropy Brent | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | Premiér Mario Draghi | Italský premiér Mario Draghi | Objednávky | Situace v eurozóně | Systém obchodování | Německé společnosti | Oslabení | První zvýšení sazeb | MNB | Ruský ministr | Firmy z EU | Evropské společnosti | Největší americká banka | Plány | Cíle | Příležitosti | Úroveň supportu | Dodávky plynu | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Jednotné měny | Mali | Tržní prostředí | Současné tržní prostředí | Alligator | Navýšení kapitálu | CO2 | Nordstream | Trh dnes | Cenové stability | Technologie | Akcie Bed Bath & Beyond | Sazby daně | Letecké palivo | AI | Odvětví | Pokles poptávky | Divize | Načasování | Otevřené pozice | Dodávky suroviny | Balkán | Rekord | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | ABB | University of Michigan | HICP | Chování | Dodávky ruského plynu | Ropné a plynárenské společnosti | Čínští výrobci | Zvýšení základní sazby | Základní sazby | Aktuální prognózy | Sekce měnové | RWE Gas | Americké ceny | První odhad HDP | První odhad | Varšava | Medián | Fitch Solutions | Americká ministryně financí | ASX | David Vagenknecht | Dodávky plynu do Evropy | Společnosti | Aktualizovaný výhled | Opatření | Dna | Lenka Kalivodová | ANO | Uhlí | Covidové restrikce | Společnost Siemens | Ceny plynu | Los Angeles | Kompenzace | Pokračování trendu | mmBtu | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Růst cen plynu | Bankovní skupiny | Prudké zdražování | Automotive | Dosažení dohody | Minulá výkonnost | Zhoršení nálady | Energetické krize | Zdražování energií | Dmitrij Peskov | Příjmy z ropy | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Reakce ČNB | Zdravotnictví | Obilí | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Ruská společnost | Poptávka po čipech | Zboží dlouhodobé spotřeby | Robert Habeck | Orlen Unipetrol | Ceny plynu v Evropě | Dodávky z Ruska | Ruský prezident | Meta | Klima | Plynovod Jamal | Fialova vláda | Velkoobchodní ceny plynu | Společnost | Burzovní cena | Další růst sazeb | RIA Novosti | Družba | Lockdowny | TIM | Jiří Gavor | ENA | Jens Stoltenberg | Zveřejnění zprávy | | Kazachstán | Vojtěch Boháč | Zlotý | Rostoucí inflace | Jestřábí Fed | Zemědělci | Liz Trussová | Ceny energií v Evropě | Bidenova administrativa | Bundesnetzagentur | Jaromír Gec | Jamal | Mluvčí Kremlu | PGNiG | MTI | Agentura MTI | Rozšiřování kapacit | Hodnoty měny | Uniper | Rozhodnutí firmy | Tranzit ruského plynu | Ruský plyn | Míra inflace v Maďarsku | Uhelné elektrárny | Válka na Ukrajině | Napadení Ukrajiny | Dodávky plynu do Evropské Unie | Omezení dodávek | Instituce | Nový týden | Přerušení dodávek ruského plynu | Snížení daně | Rusko dnes | Napětí mezi Ruskem a Západem | Hnědouhelné elektrárny | Polský podnik | Analýza indikátorů | Technické nástroje | Vladimir Čižov | Útok na Ukrajinu | Ruský velvyslanec | Invaze na Ukrajinu | Ruské invaze na Ukrajinu | Sankce | Krok Moskvy | Ruský prezident Vladimir Putin | Prezident Putin | Ruská invaze na Ukrajinu | Ruská invaze | Ruské banky | Ruská banka | Cena plynu pro evropský trh | Green Deal | Lídři zemí EU | Vývoz ruského plynu | Bluebay Asset Management | Porušování lidských práv | Kyjev | Západní firmy | Plyn přes Ukrajinu | MWh | EUR/MWh | Sedmadvacítka | Situace na Ukrajině | EMISS | Velkoobchodní cena plynu | Orsted | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Sankce EU | Sankce EU proti Rusku | Agentura TASS | Naftogaz | Invaze | Narušení dodávek | Invaze Ruska | Invaze Ruska na Ukrajinu | Tvrdé sankce proti Rusku | Tvrdé sankce | XTB Štěpán Hájek | Energetický kolos | Společnost Orsted | Společnost Eni | Východní Evropa | Pokles inflace | Ukončení války | Snížení spotřební daně | Řetězec | Řetězce | Zlevňování ropy | Rozsáhlé sankce | Západní sankce | Zahájení ruské invaze | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Dmytro Kuleba | Ruská společnost Gazprom | Plynárenský gigant | Gigant Gazprom | Dodávky plynovodem | Tok ruského plynu | Závislost na ruských energetických surovinách | Uvalení sankcí | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Balík sankcí | Dopady války na Ukrajině | Britský FTSE | Nákupy plynu | Společné nákupy plynu | Platby za plyn v rublech | Dodávky LNG | Závislost na Rusku | Vysoké ceny energií | Nárůst výdajů | Dodávky zemního plynu | Platby za plyn | Vypnutí plynu | Allianz Trade | Dodávky ruského plynu do Evropy | Zastavení dodávek plynu | Sankce uvalené na Rusko | Finanční sankce uvalené na Rusko | Finanční sankce | Central Banking Transparency Award | Central Banking Transparency Award 2022 | Central Banking | Časopis Central Banking | Rusko dodávky plynu | Německý kancléř | Německý kancléř Olaf Scholz | Kancléř Olaf Scholz | Snížení závislosti na plynu | Snížení závislosti na plynu z Ruska | Der Tagesspiegel | Tagesspiegel | Proces platby za plyn | Eurové platby | Míra inflace v Polsku | Ruský Gazprom | Odchod z Německa | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Dodávky ruského plynu a ropy | BDB | Německá bankovní lobby BDB | Bankovní lobby BDB | Bankovní lobby | Zákaz ruského uhlí | Zákaz ruského uhlí v EU | Zastavení dodávek ruského uhlí | Růst cen energií | Inflační data | Zákonodárci | Čínský lockdown | Dodávky plynu do Rakouska | Ceny pohonných hmot v Česku | Odpojení EU od ruských energií | Výhled globální ekonomiky | Embargo na dovoz ruské ropy | Dovoz ruské ropy | Zemní plyn ve Spojených státech | Leonhard Birnbaum | Embargo na ruský plyn | Odpojení EU od ruského plynu | Onet.pl | Onet | Dodávky ruského zemního plynu | TVN 24 | Polská televize | Bulharský premiér | Účet v rublech | Plyn v rublech | Boj s inflací | Konec dodávek ruského plynu | Iva Palusková | EuRoPol Gaz | První hike | Dow Jones Industrial Average | Šéfové | Atos | Stavební společnosti | Daň z benzinu | Racionalizace | Přijetí | Nové sankce | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Nastavení intervenčního režimu | Cenu plynu | Evropské akciové indexy | Nord Stream AG | Cenový strop | Parita EURUSD | Parita EUR/USD | Ukrajinský podnik | Marketingová komunikace | Konec ruského plynu | Zastavení dodávek ruského plynu | Cenový strop na ruskou ropu | Prime | Snížení zisku | Omezení kapacity | Omezení kapacity Nord Streamu | Kelvin Dalrymple | Výrobce čipů Nvidia | Index Philadelphia Semiconductor | Index Philadelphia | Philadelphia Semiconductor | Pokles devizových rezerv | Burzovní ukazatele | Balík opatření | Spalování ropy | Topné oleje | Zastropování cen | Zastropování cen ruské ropy | Vypnutí Nord Streamu | Vypnutí Nord Streamu 1 | Turk Stream | Premiérka Liz Trussová | Aker BP | Aker | Ruské ropy | Mobilizace | Motorová nafta | IPO Porsche | Daňové škrty | Kwasi Kwarteng | Baltic Pipe | Plyn z Norska | Ministr financí Kwasi Kwarteng | Burzovní cena plynu | Plyn z Ruska | TurkStream | Mero | Evropský trh s plynem | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Ekonomické důsledky | Jozef Síkela | Ministr průmyslu a obchodu | Síkela | Administrativa | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Výrobci čipů | Ruské rakety | Wonderinterest | Rafinerie | Budapešť | Zásobování Německa plynem | Strop na ruskou ropu | Line | Národní bezpečnost | Západní země | Omezení cen plynu | Produktovod | Vyjádření představitelů | Uvolňování covidových restrikcí | Zásoby plynu v Česku | NATO Jens Stoltenberg | Generální tajemník NATO | Teplé počasí | Snížení spotřeby | Snížení spotřeby plynu | Spotřeby plynu | Společnost AMD | Daniel Obajtek | Polská rafinerská společnost | Společnost PKN Orlen | Tinkoff | Ruská on-line banka Tinkoff | Ruská on-line banka | On-line banka | Banka Tinkoff | Hedvábné stezky | Vyšší ceny | INES | Rychlost | Srbsko | Společnost Nvidia | Energetická bezpečnost | Vztahy s Čínou | Eskalace | ProCent | Nákupy | Zásobníky plynu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Zásoby zemního plynu
Zásoby zemního plynu v USA
Zásoby zlata
Zastánce brexitu
Zastánce eura
Zastánce zavedení eura
Zastánci bitcoinu
Zastánci brexitu
Zastavení činnosti
Zastavení činnosti banky

Následující klíčová slova

Zastavení dodávek plynu
Zastavení dodávek ruského plynu
Zastavení dodávek ruského uhlí
Zastavení ekonomické aktivity
Zastavení intervencí
Zastavení pádu eura
Zastavení poklesu
Zastavení produkce
Zastavení růstu
Zastavení šíření viru
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít