Neděle 28. duben 2024 18:45
reklama
Purple trading AI
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster srovnani

Ministerstvo hospodářství

img

Dodávky ruského plynu do Německa přes plynovod Jamal jsou dál zastavené

01.11.2021  Dodávky ruského plynu z Polska do Německa prostřednictvím plynovodu Jamal zůstávají zastavené, tok plynu je nadále obrácený ze západu na východ. Ukazují to dnes údaje německého provozovatele plynovodní sítě, společnosti Gascade. Podle ní to tak zůstane minimálně do úterý a mluvčí firmy podle agentury Reuters upozornil, že nejde o nic neobvyklého. Rovněž Polsko potvrdilo, že Rusko nadále plní své smluvní závazky. Ceny plynu se v Evropě přesto vydaly vzhůru, i když odpoledne už zisky odevzdaly a vykazovaly mírný pokles.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Německý HDP ve 3. čtvrtletí pokračoval v růstu, tempo bylo ale pomalejší

29.10.2021 Německý hrubý domácí produkt (HDP) i ve třetím čtvrtletí pokračoval v růstu, stoupl o 1,8 procenta. Oznámil to dnes německý statistický úřad, který zveřejnil rychlý odhad HDP. Tempo mezičtvrtletního růstu se proti původnímu odhadu ekonomů zpomalilo, pro celý rok pak ministerstvo hospodářství očekává růst 2,6 procenta.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Ministr hospodářství SRN snížil odhad růstu letošního HDP na 2,6 procenta

27.10.2021 Růst německého hospodářství bude v letošním roce pomalejší, než se očekávalo, činit bude 2,6 místo předpokládaných 3,5 procenta. Na dnešní tiskové konferenci to prohlásil německý ministr hospodářství Peter Altmaier. Zároveň řekl, že v nadcházejícím roce počítá s výraznějším oživením, a to ve výši 4,1 procenta. Doposud ministerstvo hospodářství počítalo pro rok 2022 s růstem hrubého domácího produktu (HDP) o 3,6 procenta.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Přední německé instituty snížily výhled růstu HDP na letošní rok

14.10.2021 Přední německé ekonomické instituty snížily svůj společný výhled růstu největší evropské ekonomiky na letošní rok, neboť výrobu nadále ohrožují slabé dodávky. Hrubý domácí produkt (HDP) se podle institutů zvýší o 2,4 procenta místo původně očekávaných 3,7 procenta. V příštím roce naopak čekají rychlejší oživení.
img

Maraton inflačních čísel

15.06.2021 Pokračující růst spotřebitelských cen u nás i ve světě vyvolává dohady, zda je současný stav jen přechodnou záležitostí, nebo naopak začátkem dlouhodobého trendu. Americká inflace vystoupala v meziročním srovnání na 5 %, což představuje třináctileté maximum. Míra inflace v Německu v květnu vystoupila na 2,5 % z dubnové hodnoty 2 %. Inflace v Česku se vrátila pod horní hranici tolerančního pásma, tedy pod 3 % na 2,9 %. Ještě před měsícem však dosahovala 3,1 %. „Ať už bude inflace krátkodobá či dlouhodobá, každý investor a střadatel by se měl zamyslet nad podobou svých finančních rezerv. Jedinou efektivní obranou, jak své finance vhodným způsobem ochránit před inflací, je odvážně se rozhlédnout po vhodných finančních nástrojích,“ řekl Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Inflace v Německu v květnu vystoupila na 2,5 procenta, vláda čeká další růst

15.06.2021 Míra inflace v Německu v květnu vystoupila na 2,5 procenta z dubnové hodnoty dvou procent. Dnes to v konečné zprávě oznámil německý statistický úřad, který tak potvrdil svůj předběžný odhad. Květnový růst spotřebitelských cen výrazně překračuje dlouhodobý cíl Evropské centrální banky (ECB), což vyvolává spekulace o dalším nepříznivém vývoji. Německé ministerstvo hospodářství je ale ve své měsíční zprávě optimistické, i když upozorňuje na možnost, že inflace přechodně vystoupí až ke třem procentům.
C:\fakepath\r-02062021-lv.gif

Ruská ekonomika oživí na úroveň před pandemií v polovině roku 2021

02.06.2021 Ruská ekonomika oživí na úroveň před pandemií v příštích několika týdnech, tedy dříve než se čekalo. Úřady však musí podpořit investiční aktivitu, aby v budoucnosti ekonomika rostla o plánovaná tři procenta ročně. Uvedla to dnes náměstkyně ministra hospodářství Polina Krjučkovová.
C:\fakepath\akcie-07052021.jpg

Evropské akcie zavřely na rekordu, přispěly k tomu hospodářské statistiky

07.05.2021 Evropské akcie dnes zavřely na rekordu. K výrazným týdenním ziskům přispěly pozitivní hospodářské statistiky a dobré výsledky hospodaření firem v prvním čtvrtletí. To vše umocňuje naději na svižné ekonomické oživení po pandemii covidu-19.
C:\fakepath\Německo2.jpg

V Německu v březnu stoupla výroba i export více, než se čekalo

07.05.2021 Průmyslová výroba i export se v březnu v Německu zvýšily, oznámil dnes místní statistický úřad a ministerstvo hospodářství. Zatímco průmyslová výroba se meziměsíčně zvýšila o 2,5 procenta, vývoz vzrostl o 1,2 procenta. Oba údaje překonaly očekávání.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Německá ekonomika v prvním čtvrtletí kvůli pandemii klesla o 1,7 procenta

30.04.2021 Hrubý domácí produkt (HDP) Německa se v prvním čtvrtletí kvůli dopadům pandemie snížil proti předchozím třem měsícům o 1,7 procenta. Dnes to v rychlém odhadu oznámil německý statistický úřad. Propad odpovídá předpokladu německého ministra hospodářství Petera Altmaiera, který ale pro letošní rok počítá s růstem 3,5 procenta.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Německé hospodářství letos podle vlády poroste rychleji, než se čekalo

27.04.2021 Hrubý domácí produkt (HDP) Německa se v letošním roce i přes pokračující pandemii zvýší o 3,5 procenta. Aktualizovaný odhad vlády, který je proti výhledu z ledna o půl procentního bodu vyšší, dnes představil německý ministr hospodářství Peter Altmaier. Řekl také, že v příštím roce vláda očekává růst ekonomiky o 3,6 procenta.
C:\fakepath\n-26042021-lv.gif

Reuters: Německá vláda zlepšila odhad letošního růstu domácí ekonomiky

26.04.2021 Německá vláda zvýšila odhad letošního růstu domácí ekonomiky na 3,5 procenta z dříve předpokládaných tří procent. Agentuře Reuters to dnes řekl zdroj obeznámený se situací. Vláda podle zdroje rovněž očekává, že v příštím roce se hrubý domácí produkt (HDP) Německa zvýší o 3,6 procenta.
C:\fakepath\Nemecko2.jpg

Německá ekonomika v prvním čtvrtletí klesla o 1,8 procenta, čekají instituty

15.04.2021 Německá ekonomika v prvním čtvrtletí kvůli dopadům koronavirové krize pravděpodobně klesla o 1,8 procenta, odhadují přední ekonomické instituty. Ve své dnešní zprávě také uvedly, že horší bude pro největší ekonomiku v Evropě i celý rok.
C:\fakepath\Německo2.jpg

Reuters: Německé instituty sníží výhled HDP Německa na 3,7 ze 4,7 procenta

14.04.2021 Německé hospodářské instituty sníží výhled růstu hrubého domácího produktu (HDP) Německa na letošní rok na 3,7 z dříve uváděných 4,7 procenta. Na vině je delší uzávěra části ekonomiky, než se původně očekávalo. Zároveň kvůli následně očekávanému růstu spotřeby instituty zvýší odhad růstu na příští rok na 3,9 z dosud předpokládaných 2,7 procenta. S odkazem na své zdroje to dnes uvedla agentura Reuters. Instituty mají společný odhad vývoje HDP zveřejnit ve čtvrtek.
C:\fakepath\top-08042021-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

08.04.2021 1) Asijské akcie navázaly na další posun rekordu amerického indexu S&P 500 a v průběhu dneška spíše vyčkávaly. Jediným regionálním benchmarkem, který zaznamenal kosmetickou ztrátu, byl japonský Nikkei 225, ačkoli tamní index spotřebitelské důvěry v březnu stoupl na 36,1 bodu z únorových 33,8.
C:\fakepath\Nemecko3.jpg

Zakázky německého průmyslu v únoru pokračovaly v růstu

08.04.2021 Zakázky německého průmyslu se v únoru druhý měsíc za sebou zvýšily, zejména díky silné domácí poptávce. Ministerstvo hospodářství dnes oznámilo, že objem zakázek vzrostl o 1,2 procenta po lednovém nárůstu o 0,8 procenta. Údaje jsou další známkou toho, že zpracovatelský sektor by měl v prvním čtvrtletí zmírnit pokles ekonomiky způsobený opatřeními proti šíření koronaviru, uvedla agentura Reuters.
C:\fakepath\Nemecko5.jpeg

Průmyslová výroba v Německu v lednu nečekaně klesla

08.03.2021 Průmyslová výroba v Německu v lednu ve srovnání s předchozím měsícem klesla o 2,5 procenta. Oznámil to dnes spolkový statistický úřad. Na trhu se naopak čekal mírný růst. Výsledek podle analytiků naznačuje slabý začátek nového roku v největší evropské ekonomice.
C:\fakepath\Německo.jpg

ZEW: Důvěra investorů v německou ekonomiku prudce vzrostla

16.02.2021 Důvěra investorů v německou ekonomiku se v tomto měsíci prudce zlepšila, její růst překonal veškerá očekávání. Přispělo k tomu předpokládané zmírnění restrikcí zavedených kvůli šíření nového koronaviru, jako je otevření obchodů a s tím spojený růst výdajů spotřebitelů. Oznámil to dnes institut ZEW.
C:\\fakepath\\Nemecko3.jpg

Průmyslová výroba v Německu po sedmiměsíčním růstu stagnovala

08.02.2021 Průmyslová výroba v Německu v prosinci po sedmiměsíčním růstu stagnovala. Protikoronavirová opatření doma i ve světě totiž zbrzdila exportně orientovaný výrobní sektor, oznámil dnes spolkový statistický úřad. Ten zároveň upravil směrem nahoru údaj za listopad, růst po revizi tak činil 1,5 procenta. Výsledek za prosinec ale zaostal za odhady.
C:\fakepath\r-01022021-lv.gif

Ruská ekonomika loni klesla o 3,1 procenta, nejvíce za desetiletí

01.02.2021 Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska se v loňském roce kvůli pandemii covidu-19 snížil o 3,1 procenta. Zaznamenal tak nejprudší pokles za více než deset let. Vyplývá to podle agentury Reuters z prvního odhadu, který dnes zveřejnil ruský statistický úřad Rosstat.
C:\fakepath\Německo.jpg

Německo na pomoc podnikům v listopadu vydá až deset miliard eur

29.10.2020 Německo je připraveno na pomoc podnikům zasaženým nadcházející listopadovou karanténní uzávěrou poskytnout až deset miliard eur (274 miliard Kč). Dnes to na tiskové konferenci prohlásil německý ministr financí Olaf Scholz. Jeho kolega Peter Altmaier, který vede ministerstvo hospodářství, řekl, že Německo je díky dosavadnímu dobrému hospodaření na krizi připraveno lépe než jiné evropské státy.
C:\fakepath\Německo2.jpg

Oživení německé ekonomiky podle institutů zpomaluje

14.10.2020 Největší evropská ekonomika se bude z pandemie nemoci covid-19 zotavovat mnohem pomaleji, než se původně čekalo. V letošním roce by mohla klesnout o 5,4 procenta, uvedly ve své dnešní předpovědi přední německé ekonomické instituty. V dubnu čekaly na letošní rok snížení hrubého domácího produktu (HDP) o 4,2 procenta.
C:\fakepath\nemecko.jpg

Německé hospodářské svazy žádají změnit varování před cestováním

09.09.2020 Německé hospodářské svazy žádají vládu kancléřky Angely Merkelové, aby přehodnotila stávající varování před cestováním do více než 160 zemí světa. Zavedeno bylo kvůli šíření nového koronaviru a prozatím platí do 14. září. Zástupci hospodářských spolků chtějí, aby Berlín našel rovnováhu mezi zdravotními opatřeními a ekonomickými zájmy. Platné varování sice neznamená zákaz do dané země cestovat, podle svazů ale mají doprovodné podmínky výrazný dopad na podnikání a mnoha podnikům cesty do zahraničí znemožňují.
C:\fakepath\rus-11082020-lv.gif

Ruská ekonomika ve druhém čtvrtletí klesla o 8,5 procenta

11.08.2020 Ruská ekonomika ve druhém čtvrtletí klesla meziročně o 8,5 procenta. Vyplývá to z předběžné zprávy o vývoji hrubého domácího produktu (HDP), kterou dnes zveřejnil ruský statistický úřad Rosstat. Propad způsobila karanténní opatření učiněná proti šíření nového koronaviru a také pokles cen ropy, klíčové exportní komodity země.
C:\fakepath\Argentina.jpeg

Argentina se dohodla s věřiteli na restrukturalizaci dluhu

04.08.2020 Argentina se dohodla se třemi skupinami věřitelů na restrukturalizaci státního dluhu v objemu více než 65 miliard USD (1,4 bilionu Kč). Dohoda prodlouží splatnost dluhu a znamená pro tuto jihoamerickou zemi významné oddlužení, oznámilo ministerstvo hospodářství. Věřitelské skupiny ale zatím dohodu nepotvrdily, uvedla dnes agentura Reuters. Argentina se potýká s vleklou hospodářskou recesí, kterou provází i velmi vysoká inflace.
C:\fakepath\top-04082020-lv-5.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

04.08.2020 1) Asijsko-pacifický region zakončil dnešní obchodní seanci v kladných číslech. Australský maloobchod za červen meziměsíčně vzrostl o 2,7 %, což je více něž očekávání ekonomů. Ti předpovídali jen 2,4 %. Japonské akcie navázaly na pondělní úspěch a připsaly si na hlavních trzích regionu další zisky.
C:\fakepath\nemecko zeme.jpg

Zakázek v německém průmyslu přibylo méně, než se čekalo

06.07.2020 Objem zakázek v německém průmyslu se v květnu zvýšil o 10,4 procenta po celkovém propadu o 37 procent v předchozích dvou měsících. Uvedl to dnes německý statistický úřad. Růst poptávky souvisí s uvolněním protikoronavirových opatření, nárůst byl však slabší, než se čekalo. Ministerstvo hospodářství dnes uvedlo, že návrat na předkrizovou úroveň bude i přes postupné zotavování ekonomiky pomalý.
C:\fakepath\n-15062020-lv.gif

Německu hrozí bezprecedentní vlna insolvencí

15.06.2020 Německu hrozí bezprecedentní vlna insolvencí v případě, že se jeho ekonomika rychle nezotaví z propadu způsobeného koronavirovou krizí. Uvedla to dnes podle agentury DPA společnost Creditreform, která se zabývá mimo jiné prověřováním solventnosti podniků.
C:\fakepath\Německo.jpg

Německé ministerstvo: Ekonomika se bude zotavovat jen pomalu

15.06.2020 Pokles německé ekonomiky ve druhém čtvrtletí výrazně zrychlí a následné zotavování z hospodářského útlumu způsobeného šířením koronaviru bude jen pomalé. V měsíční zprávě o vývoji ekonomiky to dnes uvedlo německé ministerstvo hospodářství. Německo je největší ekonomikou v Evropě a zároveň největším obchodním partnerem České republiky.
C:\fakepath\e06532d0-6a83-11ea-9771-c8b6e3764063.jpg

Evropské akcie se vyšplhaly na úroveň z první poloviny března

02.06.2020 Evropské akcie dnes vyšplhaly na úroveň z první poloviny března. Výrazně posílila burza ve Frankfurtu, německé automobilky totiž těží z nadějí na státní podporu prodeje. Panevropský akciový index STOXX 600 obchodování uzavřel růstem o 1,57 procenta na 359,77 bodu.
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Mišustin: Dvouletá obnova ekonomiky Rusko vyjde na pět bil. rublů

02.06.2020 Dvouletý plán obnovy ruské ekonomiky po pandemii vyjde Moskvu podle premiéra Michaila Mišustina na pět bilionů rublů (1,74 bilionu korun). Mišustin to dnes během telekonference, kterou přenášela i televize, řekl ruskému prezidentovi Vladimiru Putinovi. Plán má odstartovat na počátku července, napsal dnes ruský list Kommersant.
C:\\fakepath\\akcie4.jpg

Evropské akcie se vyšplhaly nejvýše od první poloviny března

02.06.2020 Evropské akcie se dnes vyšplhaly na nejvyšší úrovně od první poloviny března. Výrazně posiluje burza ve Frankfurtu, německé automobilky totiž těží z nadějí na státní podporu prodeje. Panevropský akciový index STOXX 600 si krátce před polednem připisoval zhruba 1,4 procenta na 359 bodů.
img

Vláda se s Lufthansou dohodla na několikamiliardové pomoci

25.05.2020 Letecká společnost Lufthansa se s německou vládou rámcově dohodla na několikamiliardové státní pomoci. S odkazem na zdroje z německé vlády to dnes uvedla agentura DPA. Lufthansa těžce doplácí na koronavirovou krizi, dohoda je podle zdrojů v rámci záchranného plánu, který připravila vláda. Ještě ji ale musí schválit řídící výbor německého státního fondu ekonomické stabilizace, řídící orgány Lufthansy a Evropská komise (EK).
C:\fakepath\Rusko2.jpg

Ruská ekonomika letos klesne o pět procent, odhaduje ministerstvo

22.05.2020 Ruská ekonomika směřuje v letošním roce k poklesu o pět procent. Důvodem jsou především hospodářské dopady koronavirové pandemie i nízké ceny ropy, uvedla včera s odvoláním na ruské ministerstvo hospodářství agentura Reuters.
C:\fakepath\Německo2.jpg

Maloobchodní tržby v Německu klesly nejvíce od roku 2007

30.04.2020 Tržby německých maloobchodů se v březnu ve srovnání s předchozím měsícem snížily o 5,6 procenta, což byl nejvyšší propad od ledna 2007. Většina obchodů v Německu zavřela kvůli vládním omezením, která měla zabránit šíření nemoci covid-19. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil spolkový statistický úřad.
C:\\fakepath\\1.jpg

Ruský ministr hospodářství předpovídá posílení rublu

12.09.2018 Ruský ministr hospodářství Maxim Oreškin předpovídá v příštích měsících posílení rublu. Kurz ruské měny podle něj v současnosti neodpovídá ekonomickým faktorům. Oreškin to dnes řekl na okraj mezinárodní hospodářské konference ve Vladivostoku.
C:\fakepath\nemecko 08012014-3.png

Institut DIW zhoršil výhled růstu ekonomiky

13.06.2018 Německý hospodářský institut DIW zhoršil svůj výhled růstu vývoje německé ekonomiky pro letošní rok o půl procentního bodu na 1,9 procenta. Příští rok má hrubý domácí produkt (HDP) stoupnout o 1,7 procenta, což je o 0,2 procentního bodu méně, než DIW doposud předpokládal. Důvodem ke zhoršení odhadu je nečekaně slabý začátek letošního roku a rizika ze zahraničí, jako jsou obavy z nové italské vlády a obchodní konflikt se Spojenými státy.
nemecko.jpg

MMF zhoršil výhled růstu německé ekonomiky

04.06.2013 Mezinárodní měnový fond (MMF) zhoršil letošní výhled růstu německé ekonomiky na polovinu. Německo, jehož ekonomika je největší v Evropě, podle fondu doplácí na přetrvávající nejistotu v eurozóně, která se potýká s dopady dluhové krize. V druhé polovině roku ale podle MMF německá ekonomika pravděpodobně zesílí.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Bitcoin | Intervence | Price Action | Čína | Finance | Peníze | Bank of Canada | Expert | Akciový index | Fitch | Inflace | Deflace | EUR/USD | USD/JPY | Světová banka | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | OPEC | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Divergence | Kanada | Německo | Polsko | Turecko | Apple | Evropské akcie | Analytik | Ceny ropy | Spekulace | Ropa Brent | Americké akcie | Světová ekonomika | Poptávka | Recese | Daně | Rizika | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | Spotřebitelské ceny | Míra nezaměstnanosti | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Alokace | Americký dolar | Asset management | Transakce | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Breakout | Burza | Béžová kniha | CEO | Centrální banka | Centrální banky | Konsolidace | DAX | Distribuce | Dolarový index | ECB | Ekonomika | Emise | Euro | Eurozóna | Evropská komise (EK) | FOMC | Fed | Finanční trhy | Forex trader | Futures | G7 | IPO | Index spotřebitelských cen | Indikátory | Inflační cíl | Investice | Investor | Japonský jen | Komodity | Korekce | Kurz | MMF | MT4 | Marže | Měna | Měnové páry | Měny | Nabídka | Obchodní bilance | Obchodní systém | Platební bilance | Pozice | Prodeje existujících domů | Příkaz | Rating | Reserve Bank of Australia | Rezistence | Riziko | Ropa | S&P 500 | SNB | Směnný kurz | Splatnost | Stagflace | Swiss | Termínový kontrakt | Trader | Trading | Trend | Tržní kapitalizace | Ukazatel | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Výnos | Wall Street | ZEW index | Zlato | ČNB | Česká národní banka | Úrokové sazby | Analytici | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Dluhopisy | JPY | CHF | Obchodování | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Panevropský index | Finanční krize | Cena zlata | Cena ropy | Hospodářský růst | Německá ekonomika | FTSE | Evropská ekonomika | Americký prezident | Indexy | OSN | Americká lehká ropa | Investoři | Produkce ropy | Blue chips | Fond | EU | Vývoj ceny | Ekonom | Pravděpodobnost | Výnosy dluhopisů | Zisk | Breakout strategie | Zkušenosti | Optimismus | Výsledky | IEA | Credit Suisse | Intervenovat | Gold | Obchodovat | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | CAC 40 | Stoxx 600 | Financování | Investovat | Výrobní náklady | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Obchodní deficit | Australská centrální banka | Donald Trump | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Time-Frame | Wall Street Journal | Financial Times | Bankrot | Obchodníci | Aktivum | Index | Podpora | Akcie dnes | Analytika | Analýzy | Banka | Brent | Cena | Cena ropy brent | CZK | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Eura | Evropská banka | Exchange | Finanční služby | Fondy | FXstreet.cz | GfK | Graf | HDP Ruska | Hrubý domácí produkt | Index PMI | Instrumenty | Investiční | Zlaťáky | Investing | Islámský stát | Japonská ekonomika | JP Morgan | Kapitálové trhy | Komodita | Kurz rublu | Kurz rublu k dolaru | Makroekonomické ukazatele | Management | Market | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Míra inflace | Nikkei 225 | Pád měny | Pád rublu | Praní špinavých peněz | Prognóza | Rakousko | Recenze | Reuters | Ropy | Rubl | Ruská ekonomika | Ruská měna | Růst HDP | Stoxx | Stoxx Europe 600 | SWIFT | Trh | Tržní podíl | Ukrajinská ekonomika | Volkswagen | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny ropy Brent | WTI | Zlataky.cz | Země EU | Zemní plyn | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | CNBC | ZEW | DXY | Čistá úroková marže | Ekonomika EU | Christine Lagarde | Intermediate | Ministerstvo financí | ROCE | Využití kapacit | Itálie | Spojené státy | West Texas Intermediate (WTI) | WSJ | Hrubý domácí produkt (HDP) | Tržby | Zaměstnanost | Světové ekonomiky | Investiční analytik | Komise | Kontrakt | S/R zóny | Rozhovor | Cukr | Burze | Capital Economics | Unicredit | DPA | Intesa Sanpaolo | Energy Aspects | Institut ZEW | VP Bank | Microsoft | DIW | Institut Ifo | DIHK | Berenberg | Investing.com | NATO | Norinchukin Research Institute | Agentura AP | BBC | Agentura DPA | Hospodářské vyhlídky | Reporty | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Trading Economics | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | BMW | Automobilový průmysl | Der Spiegel | Ministr financí | Rheinische Post | Zvyšování úrokových sazeb | Energie | Severomořská ropa | Panevropský akciový index | Index německých akcií DAX | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Rosněfť | Christine Lagardeová | Agentura Reuters | Bankovnictví | Ekonomická aktivita | Forbes | Vývoj ceny ropy WTI | Americké firmy | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Kapitálové rezervy | Inflační tlaky | Akcie bank | Měnová autorita | IBEX | Globální finanční krize | Objem investic | Vladimir Putin | S&P Global | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Miliardy dolarů | Hlavní indexy | Fitch Ratings | Uvolňování měnové politiky | Propad | Bělorusko | Handelsblatt | Institut pro makroekonomii | Kryptoměny | Ropná společnost | Severomořská ropa Brent | Německý hospodářský institut DIW | S&P | Agentura S&P | Guvernér | Makroekonomické analýzy | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Index CAC 40 | Evropský trh | Nejistota | Prognos | Stagnace | Tempo růstu | Zajištění | Výrobní index PMI | FTSE 100 | Guvernér banky | Tesla | Dluhové krize | Kryptoměna | Ekonomický institut | Tržní kapitalizace firem | Kapitalizace | Výhled | Hlavní index německých akcií DAX | Hlavní index londýnské burzy FTSE 100 | Rekordní maxima | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Hrubý domácí produkt Německa | Úspěšné obchodování | Dnešní zprávy | Dnešní zpráva | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Ekonomická situace | Světový obchod | Průzkum | Krize | Inflace v Německu | FTSE MIB | Inflace v Česku | Snížení úrokových sazeb | Firemní zisky | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | S&P Global Ratings | Výnosy | Měnové stimulace | Americká vláda | Očekávání analytiků | Odliv kapitálu | Příjmy | ČTK | Japonský Nikkei | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Zpomalení ekonomiky | Výhled ekonomiky | Výkyvy na finančních trzích | Hlavní ekonom | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Obchody s akciemi | Swiss Life Select | Protiruské sankce | Creditreform | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Binance | Těžba kryptoměn | Lithium | Elektronické obchody | Drobní investoři | Kryptoměnové burzy | Bitcoiny | Německá centrální banka | Wood Mackenzie | Kryptoburza | Kartel OPEC | OPEC+ | Podniky | Evropské akciové trhy | Akcie společnosti | Americké dluhopisy | Slábnutí rublu | Index Stoxx 600 | Posílení rublu | Akcie na burzách | Přímé zahraniční investice | IfW | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Dodávky ropy | Cena plynu | Pokles cen ropy | Největší kryptoměna | Nejznámější kryptoměna | Daňové úlevy | Zvýšení mezd | Zvyšování úroků | Růst zisků | EK | Evropská komise | Index spotřebitelské důvěry | Španělský IBEX | Hodnota indexu | Inflační vývoj | Kryptoměna Bitcoin | Odhady analytiků | Zpřísňování měnové politiky | Majetek | Analytici společnosti | The Wall Street Journal | Ropný kartel | Dovoz z Británie | Vývoz do Británie | ASIC | Ceny zemního plynu | Odhad analytiků | Zvýšení sazeb | Zájem investorů | Plánované obchody | Statistický úřad | Ropovod | Inflační očekávání | Primární veřejná nabídka (IPO) | Primární veřejná nabídka | Růst cen ropy | Nejznámější kryptoměny | Německé firmy | Riziko recese | Americké společnosti | Snížení sazeb | Omezení dodávek ropy | Prezidentka ECB | FinCEN | Společnost Gazprom | Gazprom | Obchodní konflikt | Pokles cen | Německé HDP | Snížení úroků | Ministerstvo obchodu | Konglomerát | Nové akcie | Oživení ekonomiky | Index londýnské burzy | Thyssenkrupp | Kristalina Georgievová | IMK | Pravděpodobnost recese | Nárůst cen ropy | Kjódó | Vývoz do Číny | Hospodářský výhled | Nastavení úrokových sazeb | Finanční situace | Jakub Petruška | Snížení daní | Energetické firmy | Kurzarbeit | Obavy z globální hospodářské recese | Stav trhu práce | Hospodářské dopady | Tým FXstreet.cz | Automobilky | Čistý zisk | Deficit | Prezident Donald Trump | Nákupy komodit | Německá vláda | Německý vývoz | Kryptoměnová burza | Největší kryptoměnová burza | Ropné firmy | LNG | Objem | Ropný kartel OPEC | Obchod | Trh práce | Německý průmysl | Achim Wambach | Spojené státy a Čína | Růst spotřebitelských cen | Růst ruské ekonomiky | Snižování úroků | ČSÚ | List The Wall Street Journal | Německé hospodářství | Statistický úřad Eurostat | Firma | Pokles průmyslové produkce | Olívia Lacenová | Růst cen | Maďarská centrální banka | Studie | BDI | IW | Server CNBC | Bilance | Údaje o obchodu | Co bude | Obchodní spor | Statistici | Největší pokles | Ukrajina | Ukrajinská centrální banka | Lagardeová | Souhrnný index | Vyšetřování | Nálada spotřebitelů | Úrok | Miliardy | Vyhlídky | EBRD | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Nálada podnikatelů | Domácí měny | Bankovní tituly | Průmyslová výroba v Japonsku | Domácí poptávka | Ekonomka | Martin Stránský | Financovat | Statistika | Předpovědi | Průmysl | Zakázky německého průmyslu | Úrokové sazby v Maďarsku | Na burze | Vyšší poptávka | Impuls | Průmyslová výroba v Německu | Enel | Výrazný pokles | Rozvoj | Stavebnictví | Zdražování | Problémy | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Výzkumný institut | Vládní výdaje | Prognózy | Nejistoty | Státy EU | Evropský průmysl | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Konzervativci | Plyn | Nálada | Kofola | Kontrakty | Prohlášení | Dovoz aut | Moskva | Prezident Světové banky | David Malpass | HDP Německa | PKN Orlen | Farmaceutická společnost | Nord Stream | Nord Stream 2 | Porsche | Míra | RWE | Švýcarská společnost | Jaderné elektrárny | Úroky | Bilance běžného účtu | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Bankovní rada České národní banky | Předseda | Naše prognóza | Americké centrální banky | Ředitelka | Europoslanci | Nálada německých spotřebitelů | TASS | Německý ministr hospodářství | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Ministr spravedlnosti | Bydlení | Eugal | Ztráta | SPD | Miliardy korun | Inflace v Maďarsku | Zasedání měnového výboru | Růst hrubého domácího produktu | Hospodaření | Růst poptávky | Nízké ceny ropy | Pracovní trh | IKEA | Hospodářské recese | Výroba aut | Daimler | Hospodářské statistiky | Objem průmyslových zakázek | Letecké společnosti | Miliardy eur | Írán | Ministr zahraničí | Produkce energie | Von der Leyenová | RBA | Budoucnost | Švýcarská vláda | Ifo | Experti | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Výsledky hospodaření | Německá společnost | Wall Street Journal (WSJ) | Podnik | Česká inflace | Proinflační | Veřejné finance | Analytička | Ukazatele | Přebytek bilance | Přebytek bilance běžného účtu | Americké ministerstvo financí | Hrubý domácí produkt (HDP) Německa | Kryptoměny bitcoin | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Inflace v Rusku | Americké ministerstvo | Nižší růst | Ceny energií | Čerpání peněz | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Trump | Prezident | Nejnovější údaje | Trhy | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | Evropské ekonomiky | Šíření koronaviru | Většinový podíl | Negativní dopad | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Klaus Wohlrabe | Ifo Klaus Wohlrabe | Odhad letošního růstu | Meziroční růst | Růst inflace | Pandemie | Certifikace | Vysoká inflace | Boeing | Vstupy | Zpomalení růstu | Pochybnosti | Zlepšení | Úsilí | Tempo růstu hrubého domácího produktu | Obchody | Výdaje | Průmyslníci | Útlum aktivity | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Rosstat | BP | Adidas | Zrychlení růstu | SEC | Americké ekonomiky | West Texas Intermediate | Poptávky po ropě | Dolarové měnové páry | Americká inflace | Inflace v lednu | COVID-19 | Kukuřice | Německý HDP | TS Lombard | Lídři zemí Evropské unie | Krize v eurozóně | Index aktivity | Šéfka ECB | Cestovní ruch | Haruhiko Kuroda | Automobilka Toyota | Toyota | Vývoj | Šok | Mzda | Výkyvy | Aktuální Price Action | Ekonomika Evropské unie | Hospodářský šok | Negativní hospodářské dopady | Prudký pokles | Španělský IBEX 35 | IBEX 35 | Lufthansa | Panevropský akciový index STOXX 600 | Akcie včera | Olaf Scholz | Karanténní opatření | Silný propad | Evropské země | Brusel | Letectví | Pokles HDP | Masivní propad | Fiskální politiky | Kabinet | Energetické společnosti | Největší propad | Míra nejistoty | Index frankfurtské burzy | Šíření viru | Anton Siluanov | Obnova ekonomiky | Měnové podmínky | Spotřebitelé | Zotavení ekonomiky | Nemoc COVID-19 | Automobilka | Dopady koronavirové pandemie | Dopady pandemie | Počet nakažených | Čerpací stanice | Mimořádná opatření | Spiegel | Nový výhled | Německý hospodářský institut | Opatření vlád | Žádosti o podporu | Dopady krize | Šíření nemoci COVID-19 | Šíření nemoci | Onemocnění | Tiskové agentury | Větší podniky | Zásobníky | Texas | Další pokles | Deutschlandfunk | Německý ministr financí | Katar | Domácnosti | Výrobce letadel | Japonský ministr financí | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Ministryně financí | Hluboké ztráty | Úřad práce | Další růst | Růst | Koronavirové krize | Poslanci | Index spotřebitelské nálady | Instituty | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Biliony | Potenciál | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Výroba automobilů | Německý statistický úřad | Propad HDP | Ceny elektřiny | Živobytí | Ekonomické ukazatele | Sberbank | Ekonomiky | Slovensko | Solidní růst | Index DXY | Války | Poradce | Organizace | Letecká společnost | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Zelené energie | Podíl na trhu | RBK | Údaje | DPH | Opatření proti šíření koronaviru | Výroba v Německu | Prezident Vladimir Putin | Spirit AeroSystems | Cestovní omezení | Hluboké recese | Dopady koronavirové krize | Pomalé oživení | Ekonomické oživení | Znárodnění | Nárůst nezaměstnanosti | Německé automobilky | Splátky dluhů | Technické problémy | Výpadky | Více peněz | Dodavatelské řetězce | Data z americké ekonomiky | Úspory | Hospodářské oživení | Statistiky | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | ZEW Achim Wambach | Dílčí index | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | Soukromá spotřeba | Institut GfK | Posílení | Výrobce letadel Boeing | Nové zakázky | Joe Biden | Větší pokles | Odhad vývoje HDP | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Pracovní síly | Maloobchodní tržby v Německu | Německé ministerstvo hospodářství | Počet lidí bez práce | Hospodářství země | Shell | Energetická společnost | Maloobchod | Pozastavit obchodování | Zaměstnanci | Biofarmaceutické společnosti | Soud | Koncern Volkswagen | Maloobchodní tržby v eurozóně | Oddlužení | Karlsruhe | VP Bank Group | Thomas Gitzel | Dovoz | Vývoz | Průmysl v Německu | Obchodní přebytek Německa | Obchodní přebytek | Alexander Krüger | Bankhaus Lampe | KfW | Regulační orgány | Bezpečnost | Dluhy | Členské státy | Burza Binance | Rekordní propad | Výzkumné společnosti | Auta | Vývoj ekonomiky | Plynovod Nord Stream | Plynovod Nord Stream 2 | Konsorcium | Protikoronavirová opatření | Sektor služeb | Takeši Minami | Spekulovat | Spolková vláda | Více riskovat | Státní podpora | Předsedkyně Evropské komise | Cena ruské ropy | Cena ruské ropy Urals | Urals | Argentina | Šéf firmy | Vládní pomoc | Společnost Lufthansa | JDE | Nezkušení investoři | Unie | Koronavirové pandemie | Hospodářský institut | Hospodářský institut Ifo | Inflace v Německu v květnu | Krizový plán | Index aktivity zpracovatelského průmyslu | Plán obnovy ruské ekonomiky | Mišustin | Kommersant | Ruský list | Ruské úřady | Nová prognóza | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Funke | Britská ropná společnost | Společnost BP | Tchaj-wan | Vývoz z Německa | Hlavní index frankfurtské burzy | Francouzský index CAC 40 | Pokles německé ekonomiky | Vlna insolvencí | Hospodářský propad | Sanofi | Inflace v Evropské unii | Míra inflace v Evropské unii | BDEW | Největší evropská ekonomika | Otevření obchodu | Covid | Tiff Macklem | Changpeng Zhao | Banka JP Morgan | György Matolcsy | Pomoc podnikům | Státní pomoc | Ministryně hospodářství | ARD | Velké investice | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Úroda | Ukrajinský parlament | Ukrajinská vláda | Objem zakázek | Objem zakázek v německém průmyslu | Sony | Výhled vývoje ekonomiky | Výrazný propad | Stellantis | Peugeot | Citroën | Ceny | Praha | Kolaps | Květnový růst | Technologické společnosti | Merkelová | Životní úroveň | Insolvence | Plynárenské společnosti | Nikl | Propad ekonomiky | Výhled německé ekonomiky | Výhled růstu německé ekonomiky | Důvěra | Německý automobilový průmysl | Ocelářství | Produkce energií | Růst vývozu | Objem dovozu | Růst zaměstnanosti | Pokles ruské ekonomiky | Únik ropy | Zpomalování inflace | Výhled na příští rok | Erdogan | Recep Tayyip Erdogan | Ruská vláda | Výrobní sektor | Výrobní index | Německý regulátor | Elektrická auta | Varování před cestováním | Německé hospodářské svazy | Hospodářské svazy | Pokles hospodářství | Institut DIW | Odborníci | Mezinárodní agentura pro energii | Vývoz do Spojených států | Výkon ekonomiky | Snížení emisí | Stefan Kooths | Elektromobily | Politici | Němečtí politici | Ropovody | Plynovody | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | Česká republika | Tržby v eurozóně | Nejvýraznější růst | Epidemická situace | Měnový fond | Oživení německé ekonomiky | Koncern | Embargo | Protiepidemická opatření | Nařízení | Interfax | Intel | Výrobce čipů | Solární energie | Pokles indexu | Ropný tanker | Zveřejnění výsledků | Andrea Cicione | Polská vláda | Transněfť | Ropovod Družba | Spotřebitelská poptávka | Přebytek obchodní bilance | Siemens | BASF | Covestro | H&M | Očkování | Očkování proti covidu-19 | Počasí | Dobrý výsledek | Zvýšení ceny | Silné oživení | Kofola ČeskoSlovensko | Evropské centrální banky | Josep Borrell | Šéf unijní diplomacie | Unijní diplomacie | Agentura Interfax | Polská společnost | Očkování proti covidu | Rozvolnění | MIB | Dánská společnost | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Zásoby plynu | Míra inflace v Německu | Maďarská ekonomika | Nárůst výnosů | Akcie na burzách v Asii | Siemens Energy | Intervenovat na devizovém trhu | Silný růst | Průměrná nominální mzda | Nominální mzda | Pandemie covidu-19 | IWH | Výrazný růst | Týdenní shrnutí | Reuters analytik | Nejvyšší růst | Prezident Světové banky (SB) | Prudký růst cen | Používání kryptoměn | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Německé hospodářské instituty | Hospodářské instituty | Německé instituty | Ceny ropy Brent | Cigarety | Ekonomický plán | Odhad letošního růstu ekonomiky | Rostoucí ceny | Objednávky | Tempo ekonomického růstu | Investiční poptávka | Hospodaření firem | Pandora | Meziroční růst cen | Těžaři | Akcie německé společnosti | Německé společnosti | Podnikatelské klima | Oslabení | Ruský ministr | Ruský ministr hospodářství | Plány | Cíle | Lídři G7 | Dodávky plynu | Ruský HDP | Hrubý domácí produkt (HDP) Ruska | Dekarbonizace | Konkurence | Další kryptoměny | McDonald's | Nové prognózy | Regulační úřad | Zajištění bezpečnosti | Dolar dnes | Solární panely | Abu Dhabi National Oil | ADNOC | Počet nezaměstnaných | Americký výrobce | Hliník | Mluvčí společnosti | Dluh firem | Návrat ekonomiky k růstu | Odvětví | Divize | Rekord | Wonderinterest Trading | Wonderinterest Trading Ltd | Společný podnik | Stanovená cena | Bilion | Nedostatek zboží | Vnímání | Dodávky ruského plynu | Logistika | Rekordní minimum | Epidemie nemoci | Epidemie nemoci covid-19 | Základní sazby | Hackeři | Zahraniční společnosti | Varšava | Mluvčí firmy | Vlna pandemie | Nedostatek čipů | Dodávky plynu do Evropy | Růst výroby | Společnosti | Opatření | Růst spotřebitelských výdajů | Dna | Výkyvy počasí | ANO | Vysoká poptávka | Společnost Siemens | Ceny plynu | Česká společnost | Macau | Dopady epidemie | Výpadky v zásobování | CDU/CSU | FDP | Konzervativní unie | Telecom | Problémy v dodavatelských řetězcích | Zemní plyn (LNG) | Title Transfer Facility (TTF) | Title Transfer Facility | TTF | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Zvýšení základní úrokové sazby | Růst cen plynu | Snížení dluhu | Objem německého vývozu | Strategie Ondřeje Hartmana | Breakout strategie Ondřeje Hartmana | Úspěšnost strategie | Energetické krize | Zvýšení dodávek plynu | Vysoké ceny | Nord Stream 2 AG | Nedostatek polovodičů | Bosch | Nedostatek surovin | Cena termínového kontraktu | Obilí | Pozornost | Získávání peněz | Ruská společnost | Zboží dlouhodobé spotřeby | Christian Lindner | Robert Habeck | Ceny plynu v Evropě | Ruský prezident | Meta | Klima | Plynovod Jamal | Gascade | Francouzský index | Česká národní banka (ČNB) | Společnost | Průmyslový sektor | Raketový růst | Ruský plynovod | Míra inflace v Rusku | RIA Novosti | Družba | TIM | Ruský trh | Změny klimatu | Nová německá vláda | Omikron | Zveřejnění zprávy | Varianta omikron | | Kazachstán | Nejvýraznější propad | Rozšíření | Rostoucí inflace | Zemědělci | Emise uhlíku | Bundesnetzagentur | Jamal | PGNiG | Odvětví cestovního ruchu | Vývoz z Izraele | Focus | Magyar Nemzet | Největší americké společnosti | Italská banka | Uniper | Miliardy USD | Kosovo | Těžit kryptoměny | Počítačové procesory | Grafické karty | ASIC čipy | Těžař | Sony Mobility | Keničiró Jošida | China Huarong Asset Management | China Huarong | Meme stocks | Ruský plyn | Uhelné elektrárny | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Základní úrok | Přerušení dodávek ruského plynu | Švédská společnost | Spekulativní obchody s akciemi | Spekulativní obchody | Macau Legend Development | Saipem | Akcie společnosti Saipem | Akcie provozovatele hotelů | Polský podnik | Útok na Ukrajinu | Invaze na Ukrajinu | Separatisté | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | Anexe Krymu | Ruské hospodářství | Sankce | Uznání nezávislosti | Dodávky ropy a plynu | Evropské vlády | Ruský prezident Vladimir Putin | Ukrajina a Rusko | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze | Moskevská burza | Ruská agrese | Německá energetická společnost | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Russia Today | Kyjev | RDIF | Ruská vojska | Západní společnosti | Sedmadvacítka | Michail Mišustin | Evropský blok | Tree Energy | Zkapalněný zemní plyn | Tree Energy Solutions (TES) | Tree Energy Solutions | Společnost Tree Energy | Telegram | Agentura TASS | Invaze | Konflikt v Evropě | Objednávky z Ruska | Pokles inflace | Ukrajinský premiér | Rozsáhlé sankce | Západní sankce | Sankce Západu | Vývoz ruské ropy | Dmytro Kuleba | Nord Stream 1 | Plynovod Nord Stream 1 | Hospodářské škody | Denis Šmygal | Ekonomická opatření | Opatření proti dopadům války | Silná konkurence | Dopady války na Ukrajině | Dietmar Woidke | Braniborský premiér | Platby za plyn v rublech | Výkon ruské ekonomiky | Vysoké ceny energií | Poslanec | Dodávky zemního plynu | Platby za plyn | Zastavení dodávek | Kancléř Olaf Scholz | Ruský Gazprom | Odchod z Německa | Ruská plynárenská společnost | Plynárenská společnost | Válka Ruska proti Ukrajině | HDP Ukrajiny | Hrubý domácí produkt Ruska | GMT | Ukrajinští uprchlíci | Vlastnictví | Šéf Světové banky | Kryptoměnová burza Binance | Dodávky ruského zemního plynu | Ruský ekonomický růst | Rostoucí ceny energií | Riziko stagflace | EuRoPol Gaz | Vývoz obilí | Svaz německého průmyslu | Christopher Waller | Abú Dhabí | Šéf německé opozice | Friedrich Merz | Pochybení | Maxim Rešetnikov | Průmyslová výroba v Rusku | Znehodnocení | Nord Stream AG | Cenový strop | Výhled růstu HDP | Zvýšení úroků | Vývoz plynu | Centrum | Největší kryptoměny | Prime | Daň z mimořádných zisků | Zákaz dovozu | Udržitelnost | Německé ekonomiky | Ruské firemní zisky | Dovozce ruského plynu | Společnost S&P Global | Gold.plus | Gold.plus Martin Stránský | Hospodářské problémy | Béžová kniha Fedu | Eemshaven | Německý dovozce ruského plynu | VNG | Společnost VNG | RN Refining & Marketing | Ruské ropy | Mobilizace | Odklon od Ruska | Ruský zpracovatelský průmysl | Daň z mimořádných zisků bank | Český statistický úřad (ČSÚ) | Mero | Daně z neočekávaných zisků | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Bali | Obnovení dodávek | Chemický průmysl | CZ | Wonderinterest | Německý svaz | Terminály na LNG | Plovoucí terminály | Terminály na zkapalněný zemní plyn (LNG) | Terminály na zkapalněný zemní plyn | Plovoucí terminály na zkapalněný zemní plyn | Největší kryptoměna bitcoin | Varování | Gazprom Germania | Securing Energy for Europe (Sefe) | Securing Energy for Europe | Sefe | Ruský ministr financí | Nejdůležitější události | OCI | PAP | Agentura PAP | Média | Vklady | Zásoby plynu v Německu | Spolkové ministerstvo hospodářství | Válka | Americké sankce | Surový cukr | Cukr na světových trzích | Surový cukr na světových trzích | Etheru | Ruské ministerstvo hospodářství | Akcie JP Morgan | Index FPI | Baterie | Svaz německého průmyslu (BDI) | Export německého průmyslu | Georgia | Zakladatel | Vice | Americký výrobce čipů | Zahraniční investice v Německu | Binance.US | Hafize Gaye Erkanová | Erkanová | Norská společnost | Německý ekonomický institut | Polský provozovatel ropovodů | Provozovatel ropovodů | Netěsnost na ropovodu Družba | Netěsnost na ropovodu | PERN | Abu Dhabi National Oil Company | Abu Dhabi National Oil Company (ADNOC) | Hamás | Americká pravidla | Návrat inflace | Rozpočtové krize | Pochybení v Binance | Snižování inflace | ProCent | FDI | Dotace | Vlády | Investice v Německu
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Ministerská náměstkyně
Ministerstvo dopravy
Ministerstvo energetiky
Ministerstvo financí
Ministerstvo financí České republiky
Ministerstvo financí ČR
Ministerstvo financí dnes
Ministerstvo financí (MF)
Ministerstvo financí Ruské federace
Ministerstvo financí USA

Následující klíčová slova

Ministerstvo obchodu
Ministerstvo obchodu a průmyslu
Ministerstvo obchodu USA
Ministerstvo práce
Ministerstvo pro místní rozvoj
Ministerstvo průmyslu a obchodu
Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO)
Ministerstvo spravedlnosti
Ministerstvo životního prostředí
Ministr dopravy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít