BreakEven

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 21. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
21.09.2023 Pár EUR/USD se ve středu většinou pozvolna posouval nahoru. Během dne vystoupilo v různou dobu asi šest nebo sedm představitelů Evropské centrální banky, ale předchozích šest nebo sedm projevů umožnilo dosáhnout v této instituci poměrně jasného konsenzu. Projevy proto neměly vliv a pár se dál pohyboval velmi pomalu. Evropská unie ani ve Spojené státy také nezveřejnily žádné významné zprávy. Trh tak dál relaxoval až do večerního oznámení výsledků zasedání FOMC.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 20. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
20.09.2023 Pár EUR/USD v úterý nevykázal žádné výrazné změny pohybu. Záměrně jsme zmenšili měřítko grafu, aby obchodníci viděli, že pár už se dva týdny snaží stoupat, ale pokaždé je slabý. V posledních třech dnech vykazoval pozitivní transakce a dokázal za tuto dobu urazit vzdálenost 70–80 pipů. To je vše, co potřebujete vědět o současné volatilitě tohoto páru. K žádným změnám nedošlo ani na fundamentálním, ani na makroekonomickém pozadí. Evropská unie zveřejnila konečný odhad inflační zprávy za srpen, a jak se ukázalo, je o 0,1 % pod očekávanými 5,3 %. Tato zpráva ale neměla na pohyb eura žádný vliv.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 20. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
20.09.2023 Pár GBP/USD zůstal v úterý utlumený. Nedá se říct, že by korigoval nebo se dál obchodoval směrem dolů. Charakter pohybu je nejzřetelnější v grafu 5M, který obecně vykázal flat pattern. Pohyb krátce připomínal trend, ale ne dlouho. Zatímco pár EUR/USD měl dvě menší zprávy s jen velmi malou šancí ovlivnit grafy, pár GBP/USD měl jen jednu zprávu. Počet vydaných stavebních povolení ve Spojených státech předčil očekávání a dolar na začátku americké obchodní seance stoupal – prakticky ale bez jakéhokoli vlivu. Klesající trend tedy přetrvává, ale ve středu a ve čtvrtek se může mnohé změnit, protože fundamentální a makroekonomické pozadí bude mít značný vliv.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 12. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
12.09.2023 Pár EUR/USD vykázal v pondělí mírný býčí trend, který začal v pátek. Klesající trendová linie byla proražena, byť v rámci flatu, ale pár stále koriguje směrem nahoru. Korekční pohyb je nicméně slabý a může kdykoli skončit. V Evropské unii ani ve Spojených státech nedošlo k žádným významným událostem. Volatilita je vzhledem k současnému fundamentálnímu a makroekonomickému pozadí poměrně nízká, ale nebude taková celý týden. Ve středu nás čeká zpráva o inflaci v USA a ve čtvrtek zasedání Evropské centrální banky. Pár tedy bude aktivnější; otázkou je, která měna na tom vydělá. Očekáváme býčí korekci, protože cena klesá už měsíc a půl, ale věříme, že klesající trend ve střednědobém horizontu přetrvá.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 12. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
12.09.2023 Pár GBP/USD se v pondělí obchodoval s mírným býčím sklonem. Relevantní zůstává klesající trendová linie, ale euro i libra se pohybovaly podobným způsobem. Ve Spojeném království a v USA nedošlo k žádným významným událostem nebo zprávám, které by měly znatelný vliv na aktivitu trhu. To jsme ale očekávali. Nejzajímavější události nás teprve čekají.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 8. září. Analýza a jednoduché tipy pro začátečníky
08.09.2023 Pár EUR/USD ve čtvrtek dál klesal s tlumenou volatilitou. Euro navzdory tlumenému pohybu do konce dne oslabilo a zdůraznilo tak přetrvávající medvědí trend. Jasně to vidíme na trendové linii. Dnes si obchodníci mohli všimnout dvou významných zpráv. Tou první byl třetí odhad HDP EU za 2. čtvrtletí. Už dříve jsme naznačili, že třetí odhad je významnější než druhý. Konečný růst činil +0,1 %, což je méně než +0,3 % z předchozího odhadu, a znamenal tak další neuspokojivý údaj z EU. Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti mezitím předčily očekávání a podpořily americký dolar. Euro mělo štěstí, že den nezakončilo výraznějšími ztrátami.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 8. září. Analýza a jednoduché tipy pro začátečníky
08.09.2023 Do čtvrtečního večera pár GBP/USD pokračoval v poklesu. Volatilita byla téměř beze změny, přičemž ve srovnání s eurem bylo ještě méně zpráv a událostí, které by mohly ovlivnit pohyb páru během dne. Obchodníci se v podstatě mohli zaměřit pouze na zprávu o počtu žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA. Ta vyšla nad odhady, i když ne tak, aby podnítila růst dolaru o 50–60 pipů. Navíc dnes vystoupil Patrick Harker z Fedu, ale intradenní pohyb naznačuje, že žádné významné informace sděleny nebyly.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 7. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
07.09.2023 Pár EUR/USD ve středu zkusil pokračovat ve stejném pohybu, ale předtím prošel mírnou korekcí směrem nahoru. Pár se v podstatě několik hodin obchodoval směrem dolů, když Spojené státy zveřejnily PMI ve službách ISM. Jak jsme zmínili na začátku týdne, jedná se o hlavní bod dění tohoto týdne, vyvolal ale jen pětiminutový pohyb o 30 pipů. Index ISM vyšel nad očekávání a způsobil posílení dolaru. Jak ukazuje klesající trendová linie, klesající trend přetrvává a nedošlo k žádným významným makroekonomickým ani fundamentálním událostem.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 7. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
07.09.2023 Pár GBP/USD ve středu vykazoval poměrně velkou volatilitu a také zahájil nový medvědí pohyb. V první polovině dne vypadal jeho pohyb spíš vyrovnaně, ale odpoledne začal pár klesat kvůli americkému indexu ISM ve službách. Klesající trendová linie zůstává relevantní a britská libra klesá téměř každý den, což odpovídá našemu očekávání.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 6. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
06.09.2023 V úterý se pár EUR/USD obchodoval s výrazně vyšší volatilitou. Důvody k tomu byly ale poměrně nejasné, protože k žádným významným událostem nedošlo. Podívejme se na to zblízka. Dopoledne podruhé vystoupila prezidentka Evropské centrální banky Christine Lagardeová, ale se stejným výsledkem jako v pondělí. Byly zveřejněny indexy PMI pro Německo a EU (finální hodnocení), které ale rozhodně nevyvíjely tlak na pokles eura. Index cen výrobců v EU také neměl vliv. Zdá se, že pokles mohl způsobit jen projev Lagardeové. Co tedy řekla?

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 6. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
06.09.2023 I pár GBP/USD vykazoval v závěru úterního obchodování slušnou volatilitu a trochu nevyzpytatelné pohyby. Zatímco pokles eura je možné vysvětlit z fundamentálního hlediska, pokles libry je poměrně obtížné hodnotit. Opakovaně jsme zmiňovali, že ve střednědobém horizontu očekáváme klesající pohyb, ale na denní bázi máme snahu najít konkrétní důvody pohybu. To se vždy nedá; trh není povinen pohybovat párem jen tehdy, když pro to existují důvody, zprávy a události.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 5. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.09.2023 Pár GBP/USD vykázal na konci pondělí volatilitu 55 pipů a celý den měl tendenci k býčí korekci. O tom jsme hovořili ráno. Britská libra také vytvořila klesající trendovou linii, která je také poměrně formální. V posledních týdnech se libra šterlinků obchoduje ještě nevyzpytatelněji než euro, takže možné je všechno. Tento týden nás navíc nečekají téměř žádné důležité zprávy, takže bychom neměli očekávat výrazné pohyby. S největší pravděpodobností můžeme očekávat flat pohyb.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.09.2023 Pár EUR/USD vykázal v pondělí volatilitu 37 pipů. Není v podstatě co dodat, protože všechno je jasné už z tohoto indikátoru. Kdyby pár přešlapoval celý den na místě, nemohli bychom oproti předchozím článkům vyvozovat žádné nové závěry. Přesto jsme vytvořili klesající trendovou linii. Ta byla dosud vcelku formální, protože samotný trend trval maximálně tři dny. Pokud přepneme na vyšší časové rámce, vidíme, že pohyby z poslední doby jsou poměrně chaotické a pár často mění směr. Stojíme za klesajícím pohybem a rádi bychom připomněli, že by mohl být pozvolný, s častými korekcemi a pullbacky.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 4. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
04.09.2023 I pár GBP/USD se v pátek obchodoval níž. Jeho pokles byl poměrně zvláštní. Když to shrneme, Spojené státy zveřejnily tři významné zprávy, přičemž z žádné nevyplývala silná rally dolaru. Přesněji řečeno, tyto zprávy měly vyvolat spíš pokles dolaru. Trh ale reagoval tak, jak reagoval. Už jsme zmínili, že reakce trhu není vždy logická a opodstatněná.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
04.09.2023 Pár EUR/USD se v pátek obchodoval níž, ačkoli k takovému poklesu neměl významný důvod. Všimněte si, že ačkoli zpráva o nonfarm payrolls, důležitý ukazatel, překonala prognózy, měla na dolar negativní vliv kvůli revizi červencového údaje směrem dolů. Navíc výrazně stoupla nezaměstnanost. Zmínili jsme, že odchylka 0,1 % od prognózy by nebyla katastrofická, ale skutečný nárůst činil 0,3 %! Index ISM ve zpracovatelském průmyslu vzrostl, ale zůstal pod klíčovou úrovní 50,0. Obecně se domníváme, že dolar neměl k výrazné rally dostatečný důvod.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 1. září. Jednoduché tipy pro začátečníky
01.09.2023 Pár EUR/USD se ve čtvrtek nečekaně propadl. Nečekaně – na první pohled. Pokud se ale ponoříte hlouběji do makroekonomického pozadí, pochopíte, že posílení dolaru překvapivé nebylo. Všimněte si, že Německo ráno zveřejnilo dvě zprávy, které vyšly pod očekávání. Jde o žádosti o podporu v nezaměstnanosti a maloobchodní tržby.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 30. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky
30.08.2023 Pár EUR/USD se v úterý pokusil obnovit klesající pohyb, ale pak prudce vzrostl o 50–60 pipů. První polovina dne byla bez důležitých událostí a zpráv, ale pak byla po americkém úvodním zvonění zveřejněna zpráva JOLTs o počtu volných pracovních míst v USA. Tuto zprávu jsme zmínili a upozornili jsme, že výrazná odchylka od prognózy by mohla vyvolat reakci trhu. Počet volných pracovních míst činil v poslední pracovní den července 8,82 milionů, což bylo pod trhem očekávanými 9,46 miliony. Údaj za předchozí měsíc byl navíc revidován směrem dolů. Dolar se při okamžité reakci dostal pod prodejní tlak. A to je teprve první zpráva tohoto týdne o trhu práce. Pokud budou následující zprávy stejné, můžeme očekávat mnohem výraznější pokles dolaru.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 30. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky
30.08.2023 V závěru úterního obchodování se pár GBP/USD pokusil obnovit pokles a zahájit korekci. Nakonec nedošlo ani na jedno. Britská libra v první polovině dne pozvolna klesala, i když k tomu neměla podstatný důvod, zatímco v druhé polovině (po neuspokojivých údajích JOLTs v USA) stoupala, což bylo logické. Pár se ve výsledku dokázal vzdálit od minim z minulého týdne jen o 60–70 pipů, což zjevně nesvědčí o korekci. Jak jsme už uvedli, tento týden nás čeká spousta velmi důležitých údajů, takže pohyby mohou být naprosto nepředvídatelné. Obecně vzato britská měna nemá velký důvod k prudkému růstu, ale občas by mělo dojít ke korekcím a také americká ekonomika pravidelně klopýtá kvůli vysoké sazbě Federálního rezervního systému.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.08.2023 Pár EUR/USD vykázal v pondělí obchodování do strany s nízkou volatilitou. Obecně vzato není co analyzovat, protože pár se pohybem o pouhých 29 pipů dostal z nejnižšího na nejvyšší bod, a to při absenci významných ekonomických zpráv. Předpokládali jsme, že trh by mohl obchodovat v reakci na Powellův projev v Jackson Hole, ale nestalo se tak. Technický obrázek tedy zůstává beze změny.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 29. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.08.2023 V závěru pondělního obchodování se pár GBP/USD pokusil zahájit korekční pohyb. Volatilita ale byla tak slabá, že lze celý pohyb považovat za pouhý tržní šum. Jinými slovy, z pohybu o 30–40 pipů by se neměly vyvozovat závěry. Tento týden se pozornost soustředí na chystané údaje o americkém trhu práce a nezaměstnanosti. Zpráv bude značné množství a každá může vyvolat reakci trhu, která je momentálně nepředvídatelná stejně jako samotné hodnoty zprávy. Dolar má proto stále vynikající šanci na růst a ve střednědobém horizontu se k jeho růstu stále přikláníme. Je ale možná i korekční fáze, protože pár klesá už déle než měsíc a ekonomické zprávy z USA nutně nemusí být silné.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 25. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky
25.08.2023 Ve čtvrtek se pár EUR/USD pokusil prodloužit klesající pohyb. Jak vidíme, naše očekávání se stále naplňují, protože pár pomalu, ale jistě klesá. V tuto chvíli není patrný zřetelný trend. Přesněji řečeno, nepochybně jde o klesající trend, ale vzhledem ke slabému pohybu není možné určit trendovou linii nebo kanál. Byly zveřejněny jen dvě zprávy. Počet objednávek zboží dlouhodobé spotřeby v USA byl výrazně pod prognózou (což je pro dolar špatné), ale pod prognózou byl zároveň i počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA (což je pro dolar dobré). Kumulativně dolar během dne posílil, což nás nepřekvapuje, protože jsme tento scénář předpokládali.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 25. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky
25.08.2023 Pár GBP/USD se ve čtvrtek propadl do spodní části bočního kanálu a tentokrát ho nejspíš prorazí. Libra šterlinků už se usadila pod úrovní 1,2620, ale pořád je poměrně slabá. Nicméně fakt, že ani po středečním odrazu od této úrovně pár nezamířil k horní části kanálu, ale vrátil se k té spodní, ukazuje na možnost návratu klesajícího trendu a opuštění konsolidační fáze.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 24. srpna: analýza a jednoduché tipy pro začátečníky
24.08.2023 Pár GBP/USD zakončil středu očekávaným poklesem a dotkl se úrovně 1,2620. Technické indikátory sice hrály svou roli, ale významným faktorem bylo celkové makroekonomické klima. Zrovna včera jsme totiž upozorňovali na to, že pokud pár otestuje horní hranici svého postranního kanálu, mohl by klidně ustoupit ke spodnímu konci. Kupodivu se tak stalo během necelých 24 hodin. Indexy podnikatelské aktivity ve Spojeném království utržily ránu. Výrobní sektor zůstal pod referenční hodnotou 50,0 a sektor služeb se ponořil ještě níž pod tuto linii. Co to signalizuje? Zdůrazňuje to, že slovo "recese" už není pro Bank of England jen hrozbou, ale čím dál víc i hmatatelnou realitou. Propad podnikatelské aktivity obvykle předznamenává pokles dalších makroekonomických indikátorů, zejména hospodářského růstu. A hospodářský růst ve Spojeném království je už několik čtvrtletí na mrtvém bodě. Pár se momentálně pohybuje v rámci tohoto postranního kanálu, ale náš výhled zůstává medvědí.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 23. srpna. Jednoduché tipy pro začátečníky
23.08.2023 Pár EUR/USD se v úterý pokusil prodloužit nově se formující vzestupný pohyb, ale najednou se propadl. Všechna nedávná lokální minima aktualizoval, takže není důvod čekat v krátkodobém horizontu nový vzestupný trend. Euro přestalo klesat na úrovni 1,0835, ale tímto tempem by mohlo danou hranici i překonat.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 29. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.06.2023 Pár EUR/USD se ve středu obchodoval aktivně a klesal. Jednotná měna začala klesat s blížící se americkou seancí. Na začátek americké seance byly naplánovány projevy prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové a předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella na ekonomickém fóru v Sintře. Ačkoli šlo o stejnou dobu, nemohli hovořit zároveň. Proto se po několik hodin očekávala zvýšená volatilita.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 29. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
29.06.2023 Pár GBP/USD se ve středu propadá. Klíčovými událostmi dne byly projevy předsedy Federálního rezervního systému Jeromea Powella a guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho na tomtéž ekonomickém fóru v Sintře. Bailey přislíbil, že BoE bude pokračovat ve zvyšování úrokových sazeb, dokud nedojde k výraznému zpomalení inflace, což znamená ještě nejméně dvoje další zvýšení. I Powell fakticky přislíbil ještě dvojí zvýšení sazeb, ačkoli inflace v USA je mnohem nižší než ve Spojeném království. Domníváme se, že trh se postupně blíží k bodu, kdy euro a libra přijdou o výhodu. Za jeden z nejdůležitějších faktorů považujeme reakci trhu na nedávné zasedání BoE, kdy byla sazba nečekaně zvýšena o 0,5 %, ale neobjevila se nová vlna nákupů libry.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 28. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
28.06.2023 Pár GBP/USD vykazoval v úterý ve srovnání s párem EUR/USD nižší volatilitu, což je vcelku zvláštní. Při bližším prozkoumání je ale všechno jasné a logické. Dopolední projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové, který lze považovat za jestřábí, se přímo týkal páru EUR/USD a nijak neolivnil pár GBP/USD. Není proto divu, že aktivněji se obchodovalo euro. Co se týká ekonomického pozadí souvisejícího s librou, z USA přišly jen tři zprávy a ty byly zcela ignorovány. Možná se objevila dvacetibodová reakce, ale koho zajímá pohyb o dvacet bodů?

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 27. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
27.06.2023 Pár GBP/USD se v pondělí také obchodoval s nízkou volatilitou a ve flat pásmu. Cena byla v pásmu pouhých 62 pipů, což je na britskou libru velmi málo. Dva dny po sobě se pohybovala přesně podél úrovně 1,2698, což ukazuje na flat trh. V rámci tohoto flat pásma byla prolomena vzestupná trendová linie. Vezměte na vědomí, že signály vytvořené v rámci flat pásma nejsou silné a budou s větší pravděpodobností falešné. Proto si nemyslím, že vzestupný trend skončil.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 27. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
27.06.2023 Pár EUR/USD začal týden bez výraznějších pohybů, což nepřekvapí, protože pondělky bývají kvůli slabým cenovým pohybům často nudné. V průběhu dne se pár dostal na úroveň 1,0918, a dokonce se od ní odrazil, což naznačuje, že celkový trend na tomto měnovém páru se může změnit v medvědí. Předtím pár opustil vzestupný kanál a ještě víc tak ukázal větší pravděpodobnost klesajícího trendu v tomto týdnu. Jedinou významnou fundamentální událostí v eurozóně a Spojených státech byl projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové na summitu ECB v Sintře. Její projev se ale konal v pozdních nočních hodinách a nemohl nijak ovlivnit obchodování během dne. Celkově vzato nedošlo v pondělí k žádným dalším významným událostem.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 23. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
23.06.2023 Fáze oživení páru EUR/USD skončila, protože pár zaznamenal spíš pokles než růst. Mohlo se stát, že obchodníci přecenili výroky předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella v Kongresu (které by podle našeho názoru měly být považovány za jestřábí), nebo mohlo jít o prostou technickou korekci, ale euro oslabilo a zůstává v rostoucím kanálu. Ačkoli tedy uptrend přetrvává, euro nemá potřebné zázemí pro další růst. To ale neznamená, že růst nemůže nebo nebude. Pár se stále může pohybovat jakýmkoli směrem, a to bez ohledu na fundamentální pozadí. Pokud to ale vezmeme v úvahu, pak jednotná měna nemá důvody k růstu. Stále očekáváme, že se pár bude držet pod rostoucím kanálem.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 21. června. Jednoduché tipy pro začátečníky
21.06.2023 Pár EUR/USD se v úterý obchodoval s nízkou volatilitou, ale v rámci vzestupného kanálu zůstal stabilní. Navzdory třídenní korekci se drží vzestupný trend. Pokud se cena usadí pod vzestupným kanálem, může tím naznačit změnu na sestupný trend, ale obchodovat byste měli opatrně. Pokud pár opustí kanál během flat fáze, nelze takový signál považovat za spolehlivý. Momentálně pozorujeme pohyb téměř ve flat trendu.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.
15.06.2023 Pár EUR/USD ve středu pokračoval v růstové trajektorii, i když k tomu měl ve srovnání s úterkem méně důvodů. Středeční rally byla ale ještě silnější, což nejspíš souvisí s výsledky zasedání Federálního rezervního systému. Zdá se, že trh zcela přestal Fedu důvěřovat a ztratil naději, že se dočká alespoň ještě jednoho zvýšení sazeb, ačkoli toto se ví už několik měsíců. Růst eura (a libry) proto stále považujeme za nelogický. Pár EUR/USD má alespoň technické důvody k růstu, protože po měsíčním poklesu je nutná korekce. Ale pokud jde o libru...

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 2. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.
02.06.2023 Pár EUR/USD ve čtvrtek zahájil novou fázi vzestupného pohybu a potvrdil tak úmysl ukončit sestupný trend, který trval zhruba měsíc. V blízké budoucnosti by tedy pár mohl stoupat na základě technických faktorů. Fundamentální a makroekonomické pozadí bylo ve čtvrtek silné. Za prvé, eurozóna zveřejnila zprávu o inflaci za květen, která byla nakonec nižší, než už tak optimistické prognózy. Za druhé, projev prezidentky Evropské centrální banky Christine Lagardeové potvrdil nezbytnost dalšího zvyšování úrokových sazeb, protože inflace stále zůstává na neuspokojivých úrovních. Euro tedy mělo logický důvod k růstu. Zpráva o inflaci mohla vyvolat nový pokles eura, ale tato měna klesá už zhruba měsíc a podle všeho přišel čas na korekci. Mezi inflací a úrokovými sazbami navíc už není téměř žádná korelace. Údaje z USA neměly na pohyb páru prakticky žádný vliv, i když mohly podpořit dolar.

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 2. června. Jednoduché tipy pro začátečníky.
02.06.2023 Pár GBP/USD ve čtvrtek překonal druhou klesající trendovou linii po sobě a naznačil tak posun k uptrendu. Všimněte si, že britská libra měla oproti euru mnohem méně důvodů k růstu, a přesto nakonec vzrostla mnohem výrazněji. Makroekonomické a fundamentální pozadí pro euro mělo vlastní faktory, zatímco britská libra měla k dispozici jen PMI ve výrobě, který měl neutrální hodnotu a nedokázal vyvolat silný růst.

Jak obchodovat pár EUR/USD 25. dubna. Jednoduché obchodní rady a analýza pro začátečníky.
25.04.2023 Pár EUR/USD v pondělí nečekaně ukončil flat pohyb a obnovil růstovou trajektorii. Může to být jenom náhoda a možná bude v úterý zase v jiné podobě flat trendu, protože v pondělí nebyly v USA ani v EU zveřejněny žádné významné makroekonomické zprávy. Za zmínku stojí jen projev Pierra Wunsche (Evropská centrální banka), který naznačil, že centrální banka by mohla zvyšovat klíčovou sazbu déle, než trh očekává. Je možné, že tato informace pomohla euru v pondělí stoupat, ale Wunschův projev nebyl ani zaznamenán v kalendáři událostí. Pohyb nahoru tedy nebylo možné předem předpovídat. Zároveň mě to nepřekvapuje, protože euro minimálně poslední měsíc a půl velmi rádo stoupá, aniž by k tomu mělo důvod. A k nákupu tohoto páru měl trh i oficiální důvody.

Jak obchodovat pár GBP/USD 24. dubna. Jednoduché obchodní tipy a analýza pro začátečníky.
24.04.2023 Pár GBP/USD se i v pátek pohyboval do strany, což jsme viděli po většinu týdne. Možná ne tak zřetelně jako euro, ale i tak se cena pohybuje očividně spíš do strany než nahoru nebo dolů. Navíc je důležité si pamatovat, že Velká Británie tento týden zveřejnila mnoho důležitých informací, takže i když byl trh ve flat trendu, snažil se na některé zprávy reagovat. Tím se vysvětlují prudké výpady ze strany na stranu, které vidíme v grafu nahoře. Co se týká pátku, údaje z Velké Británie byly nakonec opět pod očekávání. Maloobchodní tržby zklamaly a výrobní PMI klesl ještě níž. Jen PMI ve službách vzrostl, ale celkově vzato byl celý balík údajů slabý. Americké PMI byly silnější, než se očekávalo, a to všechny tři. Trh zpočátku nakupoval dolar, což bylo v pátek logické. Po půl hodině ale býčí sentiment zeslábl a začalo se s short pozicemi, které byly naprosto neopodstatněné.

Obchodní tipy pro ropu
03.10.2022 Podle očekávání dnes trh otevřel gapem a během začátku evropské seance dosáhly kotace nového týdenního maxima, což umožnilo investorům vybrat zisk (kolem 3 USD).

Tesla prodala 75 % svých Bitcoinů. Kryptoměny padají
21.07.2022 Pozitivní nálada na trhu s kryptoměnami zeslábla poté, co Tesla prodala 75 % svých rezerv držených v Bitcoinu, což odpovídá asi 936 milionům dolarů. Hlavní kryptoměna spadla pod 23 000 USD a Ethereum se obchoduje pod 1500 USD.

Jak 15. června obchodovat pár GBP/USD? Jednoduché rady pro začátečníky.
15.06.2022 Pár GBP/USD v úterý dál téměř lavinovitě klesal. Už druhý den po sobě libra vzhledem k naprosto katastrofálním statistikám z Velké Británie padá. Zde je potřeba jedno důležité upřesnění. Například v úterý se libra propadla o 130 bodů, a to bez započtení večerního růstu.

Jak 15. června obchodovat pár EUR/USD? Jednoduché rady pro začátečníky.
15.06.2022 Měnový pár EUR/USD se v úterý po třídenním propadu, který vypadá spíš jako kolaps, pokusil zahájit vzestupnou korekci. Předtím, než na své cestě dosáhl první úrovně, to ale euro vzdalo a stáhlo se z ní. Hovoříme o úrovni 1,0465.

Společnost Shell se zavázala stáhnout se z ruského ropného a plynárenského trhu
08.03.2022 Společnost Shell v pátek koupila od Ruska 100 000 tun ropy Urals. Tu údajně nakoupila s rekordní slevou, protože mnoho firem se ruské ropě vyhýbá kvůli invazi Moskvy do sousední země. Tímto nákupem nebyly porušeny žádné západní sankce. Společnost však byla za toto jednání ostře kritizována, a to i ukrajinským ministrem zahraničí Dmytrem Kulebou, který firmu vyzval, aby přerušila veškeré obchodní styky s Ruskem.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 8. února 2022. Obchodní tipy pro začátečníky.
08.02.2022 Pár euro/dolar se v pondělí kvůli prázdnému makroekonomickému kalendáři ve Spojených státech i v eurozóně pohyboval do strany. Pokračoval tak korekční pohyb, který začal minulý pátek. Jde přitom o slabou korekci. Pár tudíž nedokázal dosáhnout pátečního minima. Obecně vzato se cena v pondělí pohybovala jen do strany. Volatilita byla navíc poměrně nízká. Neochota obchodníků prodávat tento instrument nebo fixovat zisky z long pozic působí trochu zvláštně, když uvážíme, že v tuto chvíli neexistují žádné důležité fundamenty, které by pár mohly tlačit nahoru. Vzestupná trendová linie nicméně současný rostoucí trend udržuje. Než se cena zkonsoliduje pod ní, měli bychom zvážit long pozice. Pár tedy v pondělí vykazoval jen netečný pohyb.

Zlato: bublina praskla
25.11.2021 Navzdory sboru kupujících, kteří pěli ódy na zlato, přičemž stále spali a viděli cenu zlata na úrovni 2 000 USD za unci, nebylo možné uniknout pravdě. Drahý kov se propadl o 4,5 % z úrovní listopadových maxim v důsledku opětovného jmenování Jeromea Powella předsedou Federálního rezervního systému a očekávání "jestřábí" rétoriky v zápisu z posledního zasedání FOMC.

Je Eurodolar pripravený na odraz? Nie tak celkom
26.07.2021 V tomto tradingovom blogu poukážem na minulý vývoj rôznych trhov a inštrumentov a pomocou technickej analýzy urobím predikciu na budúce dianie. Pozrime sa teda na EUR/USD, GBP/USD a AUD/CAD cez denné časové rámce.

Je ropa stále zajímavou investicí?
20.07.2021 „Ropa si nyní prochází většími cenovými propady. Podílí se na tom nejen výsledek zasedání skupiny OPEC, který však byl v určité míře očekáván, ale především šíření covidové varianty Delta. Poklesy můžeme vidět na ropných termínovaných kontraktech,“ řekl Richard Bechník, investiční analytik Fincentrum & Swiss Life Select. Evropská ropa Brent se v pondělí usadila na 68,62 USD za barel, což znamená jednodenní propad o 6,8 %. Americké ropné kontrakty na srpnové dodávky ropy dosedly na hodnotu 66,42 USD, což je pokles o 7,5 %. Zářijový americký ropný kontrakt se snížil na 66,35 USD.

Obchodné príležitosti na marec 2021
28.02.2021 V tomto pravidelnom tradingovom výhľade poukážem na minulý vývoj menový párov a pomocou technickej analýzy urobím predikciu na budúce dianie. Dnes sa pozrieme na ďalašie 3 trhy a to EUR/USD, EUR/NZD a USD/CAD z daily timeframe.

Rozbřesk: Průmysl zadržuje propad ekonomiky a ztráty dluhopisů neberou konce
22.02.2021 Kontrast, který vidíme v Česku, ve vývoji nálad i tržeb mezi průmyslem a službami, není v Evropském měřítku nijak výjimečný. Potvrdily ho i v pátek zveřejněné předběžné indexy nákupních manažerů ve vybraných zemích eurozóny. Nepřekvapily slabší výsledky PMI za služby, na které primárně směřují restrikce, ale spíš velmi silná čísla u průmyslu.

GBP/USD čaká veľký pohyb a iné obchodné príležitosti
31.01.2021 V tomto pravidelnom tradingovom výhľade poukážem na minulý vývoj menový párov a pomocou technickej analýzy urobím predikciu na budúce dianie. Teraz sa pôjdeme pozrieť na GBP/USD, USD/JPY a CAD/JPY z daily timeframe, kde sa tvoria zaujímavé príležitosti z ktorých by sa dalo ťažiť.

Obrat trendu USD/CHF a iné obchodné príležitosti
04.01.2021 Vítajte pri prvom výhľade v roku 2021. V tomto pravidelnom tradingovom výhľade poukážem na minulý vývoj menový párov a pomocou technickej analýzy urobím predikciu na budúce dianie. Tentokrát sa chcem pozrieť hlavne USD/CHF ale aj EUR/AUD a AUD/NZD z daily timeframe.

Ekonomické nerovnosti komplikují špičkovou ropnou diplomacii
03.12.2020 Bohatí producenti jako Saudská Arábie a Spojené arabské emiráty nadále požadují ceny ropy kolem 80 dolarů za barel, aby vyrovnali své rozpočty a vlastnili velké devizové rezervy anebo státní investiční fondy na tlumení ekonomických šoků. „Slabší“ členové, včetně Iráku, Nigérie, mají méně ekonomických rezerv a jsou zranitelnější vůči nízkým cenám. Rusko může lépe absorbovat ropné šoky než jeho arabští spojenci v Perském zálivu díky flexibilnímu výměnnému kurzu k americkému dolaru.

Príde na kryptomenách opäť ku korekcii?
22.11.2020 Pred voľbami som upozorňoval na možný uptrend Bitcoinu a teda aj iných kryptomien, ale čo som neočakával je posilnenie o takmer 50% behom menej ako 1 mesiaca. Veľa kryptomien teraz poskočilo a veľa investorov si určite vydýchlo, ale čo bude ďalej?

Jak investovat peníze vydělané nejen na forexu?
10.11.2020 Rozhovor s obchodním ředitelem P2B platformy RONDA INVEST a.s. – panem Lukášem Blažkem.

Pokračovanie trendu na EUR/AUD a iné predikcie
30.08.2020 V tomto pravidelnom tradingovom výhľade poukážem na minulý vývoj menový párov a pomocou technickej analýzy urobím predikciu na budúce dianie. Bližšie sa teraz pozrieme na EUR/AUD, AUD/JPY a GBP/USD z tých najvyšších timeframeov.

Prvé lekcie akciového trhu
24.08.2020 Môže to znieť trocha negatívne ale prvé skúsenosti s obchodovaním na finančných trhoch často prinášajú rôzne prekvapenia, ktoré ani nemusia priamo súvisieť s trhmi ale aj tak môžu výrazne ovplyvniť úspešnosť obchodovania. Veľa ľudí si zo začiatku neuvedomuje mnoho často úplne jednoduchých vecí, o ktorých už x-krát počuli.

Obchodný signál pre pokračovanie trendu na NZD/USD a iné obchodné signály
10.08.2020 V tomto pravidelnom tradingovom výhľade poukážem na minulý vývoj menový párov a pomocou technickej analýzy urobím predikciu na budúce dianie. Tentokrát sa pozrieme na NZD/USD, USD/CHF a EUR/GBP cez daily a weekly timeframe. Obchodné príležitosti ponúkajú klasicky niekoľko stoviek pipový potenciál na zisk.

Rozbřesk: ECB posiluje svoji pozici největšího věřitele eurozóny
24.07.2020 Ještě týden si musíme počkat na první inventuru druhého kvartálu, který byl zřejmě nejhorším v novodobé historii. Předběžný odhad HDP zřejmě odhalí dvouciferný propad ekonomiky, a to nejenom té české. V mezičase však ještě budeme moci alespoň trochu nahlédnout na to, co se děje v průmyslu a ve službách v letních měsících. Dnes jsou třeba na pořadu dne předběžné výsledky indexů nákupních manažerů ve Francii, Německu a v eurozóně. Už ty minulé dopadly docela dobře (zejména pokud šlo o Francii), avšak pořád bylo těžké zbavit se pocitu, že za celkovým relativně příznivým číslem chybí i zmínka o rostoucích zakázkách.

Co je to Stop-Loss a Take-Profit? Jak je umisťovat a proč?
01.06.2020 Stop Loss (SL) je ochranný obchodní příkaz, který omezuje možné ztráty z otevřené pozice. Tento příkaz automaticky uzavře obchod ve chvíli, kdy je dosaženo určité cenové úrovně nebo výše ztráty. Stop Loss se umisťuje buď za účelem omezení ztrát, nebo za účelem zajištění zisku. Ve druhém případě je SL objednávka umístěna v ziskové oblasti.

Cena plynu je výjimečně nízko
15.07.2019 S koncem topné sezóny začala cena zemního plynu klesat a zastavila se mnohem níže než v předchozích letech. Ve Spojených státech se hlavní benchmark Henry Hub obchodoval před třemi týdny ještě pod 2,20 USD za milion jednotek BTU, zatímco v Evropě klesl benchmark TTF na bezprecedentních 3,20 USD. V Evropě nyní probíhá cenová válka, kde o tržní podíl dlouhodobého dodavatele Ruska nově soupeří i břidlicový plyn z USA.

Ako pri obchodovaní kontrolovať chamtivosť
08.06.2019 Chamtivosť je prirodzená ľudská emócia, ktorá ovplyvňuje ľudí rôznymi spôsobmi. Bohužiaľ, ak sa na to pozrieme z kontextu tradingu, je dokázané, že chamtivosť je prekážka častejšie ako to obchodníkom pomohlo. Chamtivosť môže veľmi jednoducho otočiť dobré obchody na zlé obchody a zlé obchody na ešte horšie obchody. Tento blog obsahuje niekoľko tipov ako kontrolovať chamtivosť a ako ju zastaviť aby sa neplietla medzi vás a váš obchodný úspech.

Dôležitosť flexibilnej mysle v tradingu
26.11.2018 Hocijaký profesionálny obchodník Vám povie, že mentálna flexibilita je kľúč k úspešnému tradingu. Nevyhnutný komponent úspešného obchodovania je psychológia. Pojmom psychológia myslím stav mysle, ktorú by mal obchodník mať kým obchoduje. Detailnejšie povedané: psychológia obchodníka sa zaoberá s kontrolou strachu, chamtivosti, disciplíny a flexibility mysle.

Trading ideas: EUR/NZD, GBP/AUD a EUR/AUD
19.08.2018 V tomto blogu vám ukážem ako vidím vývoj na vybraných menových pároch a ako je možné ich zobchodovať pomocou jednoduchej price action. EUR/NZD short, GBP/AUD short a do tretice EUR/AUD short.

Trading ideas: EUR/JPY, GBP/USD a CAD/CHF
16.04.2018 V dnešnom blogu vám ukážem ako vidím vývoj na vybraných pároch a ako ich plánujem zobchodovať pomocou jednoduchej price action. EUR/JPY short, GBP/USD short a do tretice CAD/CHF short.

Výhľad forex tradera na XAU/USD, AUD/USD a EUR/GBP
21.03.2018 V dnešnom blogu vám ukážem ako vidím vývoj na vybraných pároch a ako ich plánujem zobchodovať. Jednoduchá price action a Fibonacci.

Výhľad forex tradera na XAU/USD, EUR/GBP a CHF/JPY
04.03.2018 V dnešnom blogu vám ukážem ako vidím vývoj na vybraných pároch a ako ich plánujem zobchodovať. Jednoduchá price action. Nič viac, nič menej.

(Slovak) Hrozí nám inflačný šok ?
04.01.2018 Investori, ktorí očakávajú nízku infláciu počas nasledujúcich mesiacov by mohli byť sklamaní a realizovať výrazné straty na svojich portfóliách, ak inflácia začne nečakane rásť.

(Slovak) Inflačné očakávania v USA začínajú prudko rásť
03.01.2018 Inflačné očakávania v USA, merané pomocou dlhopisového trhu, vzrástli na najvyššie úrovne od apríla minulého roku. Trh sa začína mierne obávať rastúcej inflácie, hlavne kvôli nárastu komodít na dlhoročné maximá a slabšiemu Americkému doláru. Možný nárast inflácie zatiaľ v trhu vôbec nie je započítaný.

Výhľad tradera na EUR/USD, AUD/JPY a EUR/AUD
03.01.2018 Predtým než vám ukážem aký mám pohľad na trhy a ako ich obchodujem chcem všetkým popriať len to najlepšie do nového roka a vyzvať vás aby ste na sebe pracovali a každý deň sa zlepšovali! Prajem veľa úspechov a silu vydržať pri neúspechoch.

Pohled tradera na EUR/USD, USD/JPY a ropu WTI
15.12.2017 I přes značně medvědí indikace z centrálních bank z tohoto týdne dokázal měnový pár EUR/USD, po krátkodobých poklesech, udržet v tomto týdnu obchodní úrovně 1,1800 +/-. Americký Fed zvýšil ve středu úrokové sazby, následně další den ECB potvrdila (v rozhodnutí o sazbách a komentáři) svá „holubičí“ stanoviska = žádné zvýšení sazeb v nejbližších kvartálech ani žádné zpřísnění omezení QE oproti původním plánům.

Používať či nepoužívať Break-Even?
01.08.2017 Používate breakeven (ďalej už iba BE)? Je to ochrana kapitálu alebo len ochrana vašej mysle aby ste nemuseli prijmuť stratu? Z psychologického hľadiska viac prežívame bolesť zo straty ako potešenie zo zisku a to s tým má dosť spoločné. Tým že chceme čo najmenej strát (ideálne žiadne...), tak často keď ide obchod mierne do plusu alebo je na RRR 1:1 tak posunieme SL na BE a necháme trh nech si robí svoju prácu.

Yellenovej piatkový komentár si dolároví obchodníci interpretovali zvláštne
17.10.2016 V piatok pred záverom obchodovania došlo k zaujímavým pohybom na americkom dolári. Ten posilnil, a to po tom, čo šéfka FEDu Yellenová na konferencii v Bostone naznačila, že by nebolo zlé nechať infláciu na určitý čas nad inflačným cieľom, čo by malo pomôcť k vyššej dôvere podnikateľov a k zvýšeniu participácie v pracovnej sile. Teda minimálne trhy si to tak interpretovali, keď má niekto záujem, tu je celý text jej prejavu, nech si posúdi, či to myslela ako výhľad pre budúcu politiku alebo len ako domnienku v rámci akademickej debaty (ja by som skôr povedal, že to druhé).

Ropný update: Schůzka OPEC a Ruska v dubnu může ropu "přišpendlit" poblíž čtyřicítky
16.03.2016 Na ropě máme za sebou několikadenní konsolidaci na relativně vysokých hodnotách. Síla k dalšímu růstu se zatím nedosta...

Jak na Risk-Reward-Ratio (RRR)
22.02.2016 V dnešním článku se podíváme na jednu z nejdůležitějších věcí ohledně tradingu. Povíme si, jak významnou roli v našem obchodování hraje správné Risk-Reward-Ratio (RRR) - poměr rizika a zisku. Správné řízení našeho kapitálu je nedílnou součástí dlouhodobě úspěšného obchodování. Pojem money-management v obchodování představuje různé aspekty řízení rizika a zisku v každém obchodu, který realizujeme. Pokud včas plně neporozumíme významu správného řízení peněz a nedokážeme implementovat techniky řízení peněz, máme velmi malou šanci stát se profitabilním obchodníkem.

Trhy z hlediska korelací a síly měn 6.8.2013
06.08.2013 V červenci zlato spolu s indexem SP500 obrátily své červnové pohyby. Zlato v červenci korigovalo přibližně...

Obchodujeme Elliottovy vlny - praktické příklady (2/2)
10.09.2012 V minulém díle Elliotových vln jsme již opustili teorii a ukázali jsme si, jak prakticky dělat analýzu a jak náš analytický výstup zobchodovat. Ukázali jsme si, jak se dá dobře obchodovat v impulsu a dnes si ukážeme, že také korekce se dají obchodovat. A to i přesto, že jsou oproti impulsům obtížnější a více nevyzpytatelné.

Obchody z pohledu síly měn a korelace
03.04.2012 V posledních sedmi dnech se kurzy měn pohybovaly většinou v cenovém rozpětí (range). Případné pohyby byly z týdenního pohledu malé. JPY nepokračoval v trendu oslabování probíhajícím od ledna tohoto roku. Nejvíce oslabující měnou byl australský dolar. Britská libra dále mírně posilovala.

Prolomení trojúhelníku na USD JPY - ziskový obchod
16.03.2011 Trh prorazil dolní hranici trojúhelníku a dostal se k prvnímu targetu.

Skryté divergence mezi cenou a indikátorem
07.02.2011 V čem se liší skryté divergence od klasických divergencí. Jaká je frekvence výskytu skrytých divergencí a jaká je jejich úspěšnost. Ukázka konkrétního příkladu skryté divergence, vstupu do pozice a výstupu z pozice. To je další pokračování seriálu o divergencích. Využití obou typů divergencí Vám umožní vytvořit komplexní profitabilní obchodní systém.

News Trading 4
01.02.2011 Dobrý den přeji vám všem. Přenesli jsme se přes čtyři díly seriálu o News Tradingu a naučili jsme se (někteří si osvěžili a někteří jenom mávali rukama a občas pohodili úšklebek) nutné základy, které bylo nutné znát k tomu, abych mohl zařadit nějaký konkrétní obchod. Teď (1.2.2011 po 16 h) se na trhu objevila jedna statistika. A já Vám ukáži, jak tento obchod vypadal - prostě ten poslední, který jsem udělal, nejedná se o žádný učebnicově krásný obchod vyhledaný na grafu, který nutně dopadl velmi zářně.

FXstreet.cz: týdenní FOREX přehled a komentář
24.01.2011 Týdenní forex komentář pro měnový pár EUR/USD.

FX street: Týdenní FOREX přehled a komentář
25.10.2010 Forex týdenní přehled a komentář pro týden 25.10 - 29.10.2010. Komentář pro EUR/USD.

Týdenní FOREX přehled a komentář
13.09.2010 Forex týdenní přehled a komentář pro týden 6.9 - 10.9.2010. Technická analýza a komentář pro měnový pár EUR/USD.

EUR/USD trojúhelníková formace - aktualizace
25.08.2010 Měnový pár EUR/USD dnes ráno nabídl obchodní příležitost po vytvoření trojúhelníkové formace.

Aktualizace USD/JPY a týdenní žádosti o podporu v USA
01.07.2010 Měnový pár USD/JPY prorazil svůj klíčový support 88.00, který jsme zmiňovali dnes ráno.

FOREX: Japonský jen - pokračování
24.03.2010 Vývoj obchodu na USDJPY. Zároveň agentura Fitch oznámila downgrade ratingu Portugalska na "AA -"
Související klíčová slova:
Seance volatilita | Úspěšný obchodník | Zpráva o inflaci | Nečekané pohyby | Zpravodajské události | Údaje z USA | Srbsko | Býčí pohyb | Doba obchodování | Fibo | Australská centrální banka | Tempo růstu | Úroveň rezistence | Oznámení výsledků | Politická rozhodnutí | HSBC | Retracement | Jackson Hole | Index výdajů na osobní spotřebu | MF | Konec dolaru | Take Profit | EUR | Chování ceny | Margin call | Zkušenosti | Makroekonomika | Bank of China | Bankovky | Nastavení stop lossů | Dění v USA | Rozhodování Fedu | Očekávané výsledky | Opětovný pokles | Pozitivní vliv | Jasný trend | Obchodník | Zpracovatelský sektor | Výsledek zasedání Fedu | Pád dolaru | Inaugurace Donalda Trumpa | Indexy S&P | Cenový pohyb | Republikánský prezident | Celkový zisk | Dny v týdnu | Trend | Pip | Bank of Japan | Pokračování klesajícího trendu | Jestřábí tlak | Zvýšení cel | Long pozice | Časté změny | BTC | Výrobní PMI | Podnikatel | Kroky Fedu | Delegace | Statistiky | Hospodářský růst USA | Včerejší zpráva | Otevřít obchod | Další růst | SP500 | Dow Jones Industrial | Silný support | Boční kanál | Čistá zisková marže | Aktiva | Příležitost k prodeji | Hlavní centrální banky | Americká inflace | Výkonnost společnosti | Opačný trend | Americká zpráva | Nákupní pozice | Spojení | Odvětví luxusního zboží | Výborné vyhlídky | Organizace zemí vyvážejících ropu | Korelace | Chování trhu | Index aktivity | Analýza COT | Výrazný pohyb | Evropská komise | Libra vůči dolaru | Kolaps | Prodej zboží | Volný pád | Zveřejnění výsledků | RONDA INVEST a.s. | Úvěry podnikatelům | Inflace v Německu v prosinci | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Zasedání ECB | Obchodní systém | Analýza Bitcoinu | Vliv na trh | Line | Výnosy dluhopisů | Důležité faktory | Německá průmyslová produkce | Pravděpodobnost | P/S | Úsilí | Risk Reward Ratio (RRR) | Údaje o maloobchodních tržbách | Cenové stability | Short obchody | Počet akcií | ISM ve službách v USA | Lagardeová | Makroekonomické zprávy | Byznys | Počet pracovních míst | Ethereum | Jak obchodovat měnový pár | Pokles indexu | Týden na trhu | Britská libra | Reality | Poplatky | Výkyvy | Zprávy a události | Aktuální tržní sentiment | Dovoz z USA | Přesnost | Dodávky elektřiny | Goldman Sachs | Support/rezistence | Nové obchody | Sebevědomí | Statistics | Denní rutiny | Přísná opatření | Long obchody | Důležité fundamenty | Menší pohyby | Saúdská Arábie | Oznámení | ISM ve službách | Index spotřebitelské nálady | Trendová čára | Důležité makroekonomické zprávy | Příležitosti k nákupu | Nálada v eurozóně | Cenové výkyvy | Risk-Reward-Ratio | Aktuální prognózy | Makroekonomické statistiky | Plán obchodování pro EUR/USD | Holubičí tón | Strach | Evropská obchodní seance | Clo na dovoz | GDP | Risk-Reward-Ratio (RRR) | Technické signály | Hlavní události | Akče | Nejdůležitější den | Zavírací cena | Pokles dolaru | Rostoucí inflace | Americká obchodní seance | Směrnice | Medvědí výhled | Těžký začátek | Cla na EU | Analýzy | Zprávy z USA | Kolaps amerického dolaru | Eurokoruna | Karanténní opatření | Trading Hours | Celní válka | Profesionální obchodníci | Break-Even | Dovoz z Číny | Opětovný růst | Investiční analytik | Jak investovat peníze | Makroekonomický základ | Předseda Fedu | Vývoj na trzích | GBP USD | Pohled tradera | Hospodářský růst v EU | Graf EUR/USD | Commitments of Traders | Proti trendu | Patová situace | NIM | USD JPY | Výsledkové sezóny | Index spotřebitelské důvěry GfK | Americký prezident | Trump minulý týden | Růst cen | GBP/USD analýza | Krátkodobé trendy | Základní úrokové sazby | Inflace v prosinci | CZK | Sentiment na trzích | Dovozní cla | Tipy pro ropu | Snížení úrokových sazeb | Krátkodobý rostoucí trend | Odmítnutí ceny | Vývoj ceny zemního plynu | Vysoké riziko | Proražení | Pohyby trhu | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Vývoj měnového páru | Thomas Barkin | Noční obchodování | IMF | Cena zemního plynu | Spotřebitelská nálada v eurozóně | Čínský trh | Fundamentální analýza pro začátečníky | Silné oživení | EIA | Inflace | Růstový pohyb | Postranní pohyb | Marka | Sympozium | Důležité zprávy | Třetí vlna | Trumpová | Výsledky LVMH | Hodinový graf | Úspěch na forexu | NZD/USD | Gap | Hlavní ekonom | Analýza trhu | Make America Great Again | Zelensky | Události tohoto týdne | Růst nezaměstnanosti | Sell | Evropská unie a Spojené státy | Dopad na ekonomiku | Předchozí růst | Tržní reakce | Medvědí postoj | Nezaměstnanost | Dividendy | Zajištění zisků | Současná nejistota | Představitelé ECB | Směnný kurz dolaru | Klid před bouří | Obchodní seance | Trojúhelník | Evropská měna | Posilování dolaru | Podnikatelská důvěra | Zrušení sankcí | Silný základ | Zisk z obchodu | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Vliv na rozhodování | Tržby v eurozóně | Horší výsledky | Nové pozice | Zprávy o vývoji nezaměstnanosti | Příkaz | Oslabování eura | Velké problémy | Míra inflace v EU | Korekční pohyb | Obchodní dohoda s Čínou | Analytický tým FXstreet.cz | Výhled | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Zisková marže | Vakcinace | Zvyšování sazeb | Data PMI | Trumpovo rozhodnutí | Ztrátové obchody | Dobré výsledky | Nejnovější zprávy | Návrat Donalda Trumpa | Pokračování poklesu | Volatilní cenové pohyby | Vstup do obchodu | Více obchodů | Irsko | Obchodní transakce | Podnikání | Pokles EUR/USD | EFSF | Reakce trhu na zprávu | Pandemie koronaviru | Trendový kanál | Nepřesnost | Nové trhy | News trading | Celková inflace | Krize v Německu | Komoditní měny | Breakout | Stop Loss (SL) | Výkon | Maloobchod | Sankce | Zimbabwe | Dolary | Obchodní terminál | Výrazný růst inflace | Globální ekonomiky | Nabídka | Uptrend | Washington | Nákup dolaru | Zasedání FOMC | Směnné kurzy | Ukončení pozice | Výnosy | Výprodeje | Bankéři | Trumpovy kroky | Inside | Kurzy eura | Tržní optimismus | Obchodní plán | MACD indikátor | René Remšík | Alibaba | Nezaměstnanost v USA | CL | Názory na měnovou politiku | Obchodní příležitost | Pohyby eura | Technický pullback | Cyklus zvyšování sazeb | Nástroje technické analýzy | LVMH | Indexy aktivity | Pohyb ceny | Silný růstový pohyb | Úspěšné obchodování | Reakce trhu | Ekonomiky | Trumpova obchodní válka | Potenciální pokles | Odhodlání | Události v eurozóně | Donald Trump | Zprávy o inflaci | Data z trhu | Bohatí | Země OPEC | Volatilita | Rovnováha | Nový trend | Jak obchodovat měnový pár GBP/USD | Nákupní tlak | Formace hlava a ramena | Úrovně Fibonacciho | Klíčové oblasti | RECALL | Zpráva o vývoji nezaměstnanosti | Možné scénáře | Levels | Záchranný fond | Průmyslová produkce | Výrazný pokles libry | Euro dolů | Silný býčí signál | Výrazný růst | Prodej dolaru | Medvědí fáze | Změny trendu | Index ISM ve službách | L‘Oreal | Index podnikatelské aktivity | Předstihové indikátory | Kontext trhu | Centrální banky | Zveřejněné údaje | Peníze | Výrobní index | SEBA | Pravidla obchodování | Trpělivost | Cenové akce | Brent | Akcie a dluhopisy | Čínský dovoz | Velcí obchodníci | Prudký pokles | Politika | Trumpovo oznámení | Očekávání | HDP ve Spojených státech | Státy eurozóny | Odvetná cla | Flat | Zápis ze zasedání Fedu | Index cen domů | Obraz trhu | Vybírání zisků | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Pohyby cen | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Trump včera | Obchodní příkazy | Trendové čáry | Trader René | Podíl akcií | Boom | Timeframe | Průmysl | Realita | Míra nezaměstnanosti v EU | Konflikt na Blízkém východě | Rozhodování o obchodování | Plán obchodování | Guvernér BoE | Tržní prostředí | Alžírsko | Obchodní příkaz | Evropské měny | Chamtivost | Průraz trendové linie | Automobil | Býčí signál | Pohyby na měnových trzích | Makroekonomické prostředí | Hlavní úrokové sazby | Velmi nízká volatilita | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | InstaForex | Americké volby | Index očekávání firem | Zasedání Evropské centrální banky | Hedgeové fondy | Úrovně Fibonacciho retracementu | Platný signál | Obchodní signály | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | PMI pro sektor | Vítězství Kamaly Harrisové | Historie | Falešný průraz | Americký index | Americké HDP | Příležitosti | Euro roste | Itálie | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Klíčový ukazatel | MiFID II | Válka | Uvolnění měnové politiky | Fundamentální analýza | FXstreet.com | Nové signály | Dnešní zprávy | Jednání FOMC | Dnešní kurz dolaru | Sentiment na trhu | Prognóza | Měnový pár USD/JPY | Výrazný propad | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Trh práce | Změny cen | První obchodní den | Swiss | Venezuela | Růstový impuls | Britská centrální banka | Nákup libry | Data z USA | Polovodiče | Graf | Ask | Tempo poklesu | SELL STOP ORDER | Aktuální tržní podmínky | Základní pravidla obchodování | Změny na trhu práce | Růst amerického dolaru | Pochybnosti | Zpráva | Blok objednávek | Býčí výhled | Hrubý domácí produkt (HDP) | Objem obchodů | Obchodování v pátek | Dobrý výsledek | Období vysoké volatility | Velká Británie | Evropské ekonomiky | Dlouhodobý vývoj | Obrat trendu | Graf páru GBP/USD | Kritický týden | Klíčové události | Ropný trh | Volatility | DailyFX | Exekutivní příkaz | Blog | Momentum indikátor | Ceny výrobců | Long | Chování | Bullish | Snižování sazeb | Trendová linie | Cyklus růstu | Kontrakty | Hospodářské krize | Zpomalení ekonomiky | Pozitivní zpráva | Nepředvídatelnost | Býčí rally | Jednání bank | Novozélandský dolar | Nigérie | Zasedání centrálních bank | Generovat zisky | Hlavní ekonom Evropské centrální banky | AUD | Huw Pill | JOLTS | Inflace v eurozóně | Představitelé Evropské unie | Šéfka ECB | Vývoj měnového páru GBP/USD | Lokální maxima | Příkazy Take-Profit | Opatření | BoE Andrew Bailey | Investujte zodpovědně | Covid | Oslabení eura | Období volatility | Fincentrum | Intradenní obchodování | Konsolidace | Trh | Listopadová inflace | Index výrobní aktivity | Makroekonomické události | Komise v přenesené pravomoci (EU) | CitFin | Vývoj ceny plynu | Šok na trhu | Poslední obchod | Vysoká volatilita trhů | Průměrné mzdy | Falešné signály | Fair Value | Open | Představitelé Fedu | Výprodej dolaru | Rozdílové smlouvy | Dobré obchodní příležitosti | Dot plot | Index | Fáze konsolidace | Dlouhodobý růst | Futures | Budoucí cenové pohyby | Žádná korelace | Dobré časy | Měď | AUD/JPY | Směnný kurz | MMF | Kolaps dolaru | Obchodování na trhu | Eura | Výhled pro GBP/USD | Terminál | Komise | Nejistoty | Pipy | Objednávky | Technické nastavení | Hladina rezistence | Plán obchodování EUR/USD | Bílý dům | Kapitál | Posílení | Náhoda | Vliv na obchodování | Investice ve Spojených státech | Bank of Canada | Podmínky na trhu | Skupina OPEC+ | Zavření trhu | Evropské HDP | Projev Jeroma Powella | Mít trpělivost | Nejdůležitější události | HDP ve Spojeném království | Zásady money managementu | Údaje o inflaci | Majitel | Obrat dolů | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | S&P | Společnosti | Obchodní signál | Koruna | Rok 2025 | Obrovský potenciál | Unie | Vice | Peter Kažimír | Inflace ve Spojených státech | Německá nezaměstnanost | Sázky | Vítězné tažení | Analýza trhů | Kurz dolaru | Akciové indexy | Momentum | Rally pokračuje | Christine Lagardeová | Vývoj eura | Trhy v šoku | Shell | Americké měny | Ekonomický kalendář | Instrukce | Tržní podmínky | Zpráva Commitment of Traders | Trader René Remšík | Makroekonomické reporty | Fundamentální zprávy | Obchodování na Wall Street | Obchodní napětí | Samou | Snižování cel | Libra ztrácí | Zóny supportu a rezistence | Ocel | Dodávky ropy | Problémy | Disciplína | Swing | Ekonomický vývoj | Podnikatelé | Technická korekce | Největší hráči | Analytický tým | Zpráva o vývoji inflace v USA | Cla na dovoz | Trhy v roce 2025 | COT reporty | Reakce trhů | Pohyb měnových párů | Prezident USA | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Pád USD | Patterny | Josef Lukáč | Deficit | Intradenní volatilita | Jednoduché tipy pro začátečníky | Dobré zprávy z USA | Powellův projev | Poměr rizika a zisku | Společná měna | Býčí obrat | Technické analýzy | Negativní zpráva | Vstupní signál | Řízení rizika | Velké zisky | Volatilita instrumentu | Aktivní obchodování | Trumpův projev | Budoucnost | Trendlines | Důležité zprávy z USA | Pokles ceny | Podnikatelská aktivita v USA | Slabý trh | Nečekaná zpráva | Pokračující pokles | Mírný růst | Inflace zpomaluje | KOL | Americká centrální banka | Více ztrát v řadě | Christine Lagarde | Dlouhodobý obchodní úspěch | Ideální čas | Otevřené obchody | Politické rozhodnutí | Tržní sentiment | Insider informace | Vysoká volatilita | Benzín | Dnešní ADP report | Prudký propad | Protest | Obchodní chování | Pokračování vzestupného trendu | Fincentrum & Swiss Life Select | Ceny zemního plynu | Pozornost | Ropa Brent | Klesající trend | Průběžné výsledky | Ropné písky | Obchodní války | Eskalace | Solidní zisk | Obchodování signálů | Slabé výsledky | Range | Zajištění investice | Short příležitost | Šance na zisk | Oblast rezistence | Ifo | Cla na Čínu | Profit-Target | Stabilní růst | People's Bank of China | Vývoj inflace | Chaos na trzích | Conference Board | Margin | Příležitost ke vstupu | Jednání ECB | Američtí investoři | Prolomení trendové čáry | Euro včera | Zavádění cel | Oblasti rezistence | ECB dnes | Index nákupních manažerů | Americká měna | Fed dnes | Obchodní tipy pro ropu | Jednoduché tipy | Pattern 123 | Bitcoin | Dynamika trhu | Počet žádostí o podporu | Viceprezident | Makroekonomická data | Kanadský dolar | Obavy o ekonomický růst | StopLoss | RRR | Cena plynu | Pozornost obchodníků | Primární trend | Poptávka | Kov | Čínská cla | Tržní panika | Maloobchodní tržby | Ekonomické vyhlídky | ISM index | Dovozní clo | Snižování úrokových sazeb | Důvody pro posílení | Makroekonomická zpráva | NAFTA | Pravidla obchodního systému | Data o inflaci | Nastavit stop-loss | Zboží dlouhodobé spotřeby | Slušný zisk | Marketingová komunikace | Pohyb trhu | Předseda Fedu Jerome Powell | Zpomalení globální ekonomiky | SNY | Očekávání trhu | Klesající trendová linie | Obchodovat | Výkyvy cen | Americké indexy | Prudké výkyvy cen | Rostoucí trendová linie | Obchodní aktivita | Cla vůči USA | Nastavení RRR | MIFID | Dluhopisy | Indikátor | Skupina OPEC | Fundamentální události | Equity | Moskva | Prezident Donald Trump | Hlubší pokles | Pár EUR/USD | Analytici | Čistý zisk | Automatické obchodní systémy | Prolomení oblasti | Bývalý prezident | Růst měnového páru | Cenový index | Zápis ze zasedání ECB | Pohyby měnových párů | Pozornost trhu | Přístup k informacím | Efektivní obchodování | Throwback | Obchodníci | Tržní šum | Růstové trendy | FRED | Dobré obchodní signály | Pokles cen | Ottawa | Index PMI | Indikátor CCI | Uzavření trhů | Vstoupit do trhu | Michigan | ETF | UTC | Základní pravidla systému obchodování | Klouzavý průměr | Významné tržní pohyby | Rekordní deficit | Ropa | Firma | Povaha obchodování | Výrazné pohyby | Ekonomická zpráva | Pohyby dolaru | EUR USD | Korelace měn | Trendový pohyb | Zasedání Bank of England | Investiční banka Goldman Sachs | Výrobní index ISM | Fundamentální analýzy | Odvetná opatření | Ziskový obchod | Současné ceny | Tržní trend | Short pozice | Pokračování trendu | Signál k nákupu | Austan Goolsbee | Obchodovat na základě technické analýzy | UBS | Zpomalení inflace | Vývoj situace | Litecoin | Sektor služeb v USA | STP | Podnikání na kapitálovém trhu | Dlužníci | USA | Technické korekce | Spojené státy | Růst HDP | Zpomalení hospodářského růstu | Celosvětová poptávka po ropě | Pokles trhů | Pohyby na forexovém trhu | Pandemie | Vliv na měnové páry | Úspěšnost ziskových obchodů | Euro vůči dolaru | HDP (Hrubý domácí produkt) | Nálada na trhu | Začátek nové fáze | Kalendář událostí | 3М | Platforma | Kurz libry | Sázka | Výkon dolaru | Ropná společnost | Buy Stop | Volby | Zvyšování úrokových sazeb | Cenová akce | Efektivní řízení | Dow Jones | Směr trhu | Ziskový potenciál | Aktuální volatilita | Vysoká cena | Jak obchodovat | Velmi volatilní | Americká data | Nový týden | Trailing Stop | Indexy PMI | Kurz dolarů | Vývoj | Dnešní údaje | Futures na americké akciové indexy | Větší korekce | Vyhlídky americké ekonomiky | Úroková sazba | Časový rámec | Hodnota dolaru | Dnešní kurz | AUD/NZD | Flag | ECB Christine Lagardeová | Klidné obchodování | Slevy | Býčí divergence | Poptávka po dolaru | Agentura Fitch | Rizikové averze | Dnešní ekonomický kalendář | Válka mezi USA a Čínou | Alipay | Směr trendů | Americké akcie | Obchodní dohody | Zprávy z Fedu | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Engulfing pattern | Nový americký prezident | Nejlepší rozhodnutí | Snížení úrokové sazby | Politika centrálních bank | Růst americké ekonomiky | Platný obchodní signál | Ekonom Evropské centrální banky | Pandemie covidu-19 | Volatilní | Dostatek likvidity | Riziko ztráty | Úrokové sazby | EUR/USD | Zahájení obchodování | Pin Bar | OSN | Nová fáze | Intervence | Sledování trendu | Trh s kryptoměnami | CryptoQuant | Spotřebitelská důvěra | Analýza makroekonomických zpráv | Další vývoj | První odhad | Dění ve světě | Měnové politiky | Nová cla | Emoce na trhu | Evropská unie dnes | Nejlepší obchodníci | Uzavření obchodu | Faktor Trump | Míra nezaměstnanosti v Německu | Denní volatilita | Manufacturing | Prognózovaní | Odvětví | Rozhodnutí o sazbách | Investiční doporučení | Prohlášení | Měnový výbor | Americké žádostí o podporu | Uvolnit měnovou politiku | Vítězství Donalda Trumpa | Hennessy | Sympozium v Jackson Hole | Volatilní vývoj | Pracovní den | Odhad HDP | Růstový potenciál | Trading | Dna | Americké žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Impulzivní pohyby | Centrální bankéři | Pravidla systému obchodování | Průmysl v Německu | Overnight | Hlavní měnové páry | Dosáhnout zisku | Zavedená cla | Klíčový údaj | Faktor Donalda Trumpa | Vyšší časové rámce | Vítězství | Investiční strategie | Fibonacci | Obchodní příležitosti | Index výrobních cen (PPI) | Americké statistiky | Stabilní růstový trend | Výkonnost společností | ADP | Dnešní ADP | Británie | USD graf | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Dovoz do USA | Prezidentské volby | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Cenové pohyby | Tisková konference | Aktivity v USA | Společnost LVMH | Forexoví obchodníci | Úroveň volatility | Růst mezd | Automobilka | Luis De Guindos | Snížení inflace | Technické indikátory | Sazby | Obchodní pozice | Zemědělství | S&P Global Platts Analytics | PMI ve výrobě | Pozorování | Silnější americký dolar | Otevření obchodu | Krátkodobý výhled | Komise v přenesené pravomoci | Výrazný zisk | Zprávy o trhu | Nové peníze | Investovat | Komoditní | Nerozhodnost | Technická situace | Generální ředitel | Hlavní pravidla | Překážky | Průmyslové objednávky | Sektor služeb | Investiční fondy | Regulátor | Obchodní dohoda | Nákup a prodej | Firmy | Medvědí divergence | Konzistence | Nespokojenost | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | Průměrování | Silné výkyvy | HDP Německa | Index výrobních cen | Konec downtrendu | Panika | Úrokové sazby Bank of England | Soustředit na obchodování | Pondělní obchodování | Zajištění | Averze k riziku | Trades | Dolar včera | Vyšší ceny | Euro dnes | Dovoz oceli | Money management | Kroky centrálních bank | Pomoc lidem | Hypotéza | Dlouhodobé investice | Commitments of Traders (COT) | Inflace ve Velké Británii | Představitelé americké centrální banky | Odhad růstu HDP | První fáze | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Očekávání firem | Strategie ECB | Nápad | Fed | Nonfarm Payrolls | RONDA INVEST | Index spotřebitelské důvěry | Zajištění proti kurzovému riziku | NASDAQ 100 | Důležité makroekonomické události | Účastníci trhu | Prodejní signál | Celosvětová poptávka | Pohyby směrem dolů | Hry | Korekce trhu | Trhy | Síla americké ekonomiky | Trade | Obchodování na forexovém trhu | Fluktuace | Nejbližší rezistence | Sideways | Významné úrovně | Měnové trhy | Oscilátor | Rizika | Eurozóna | Portugalsko | Commitment of Traders | Fond | Denní obchodování | Riziková prémie | Eskalace obchodní války | ISM | Horší výkonnost | Zvýšení volatility | Globální trhy | Obchodujeme | Fitch | Dluhopisový trh | Nákup eura | Období korekce | Kalendář ekonomických událostí | Velcí hráči | Řízení peněz | Prodávající | Kyjev | Fundamentální základ | Risk Reward Ratio | Rostoucí mzdy | Směr obchodů | Zasedání centrální banky | Ekonomiky EU | První obchod | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Sazby Bank of England | Růst ekonomiky | Růstové faktory | Cenový vývoj | Tipy pro začátečníky | Žádosti o podporu | Michal Lukáč | Stav ekonomik | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Stop order | Tesla | OSN a NATO | Snížení sazeb Fedu | ONE | Low | Prodej eura | Španělsko | Vývoj měnových párů | XTB Research | Státní rozpočty | Solidní růst | Time frame | Odrazy | Nárůst volatility | Ekonomický růst | Otevření buy | Forexový trh | Americké trhy | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | Poradenství | Obchodování páru EUR/USD | CAD | Sentiment trhu | HDP EU | Deeskalace | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Signály oživení | Banka Goldman Sachs | Významný dopad | Cenové úrovně | Společnost | Exekutivní příkazy | Zprávy z eurozóny | François Villeroy de Galhau | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Změny tržního sentimentu | Evropské trhy | Raphael Bostic | Sázet | Obchodování pro EUR/USD | Tým RoboMarkets | Dnešní výsledky | Ztráta | Dluhové krize | Nákupy dolaru | FXstreet | Aktuální technická situace | Reporty | Nabídka ropy | Fundamentální pozadí | Obchod | Pips | Hlavní trend | Negativní zprávy | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Intradenní pohyby | Nárůst long pozic | CAD/CHF | AUD/USD | Průmyslová výroba v USA | Pracovní trh | Řídit riziko | Trading ideas | Nižší volatilita | Vývoj na trhu | Zahraniční forex | Riziko | Míra inflace v Německu | Analytik | Konsolidace ceny | Emise | MAM | MAST | ATH | Právo | JPY | Citi | Swiss Life | RSI | Transakce | Údaje o HDP | Šok | Volatilita trhů | Zvýšené volatility | Urals | Order | Trend na trhu | Portfolio | Nástroj | GBP | Ernst & Young | Nadšení | NATO | Mali | Karty | Čína | Risk | Úrovně supportu | STAR | Ceny | Prognóza vývoje | ETH | Tržní pohyby | Financování | Propad ekonomiky | Hrozba recese | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Gazprom | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Pohyby na trhu | Short obchod | Mírná korekce | COT report | Změna politiky | Války | Impuls | Míra nezaměstnanosti v USA | Břidlicové ropy | Data z trhu práce | Centrální banka | Stop-Loss příkazy | Předpovědi | Predikce | Nákupní obchod | Doporučení k obchodování | EUR/NZD | WTI | Zápis z posledního zasedání | Stavební povolení | SMA | Praxe | Divergence | Makroekonomické faktory | Cla na čínské zboží | Evropské centrální banky | MACD | Komuniké | EUR/JPY | Libra | Trump dnes | Odborníci | Údaje o vývoji inflace | Dlužník | Zóny supportu | Celní politiky | Klima | Současná cena | Propuštění | Shooting Star | Vstup do trhu | Dopad na sentiment | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Obchodní úspěch | Stop-Lossy | Výnos | Powellovy komentáře | Obchodování GBP/USD | Výsledky amerických voleb | Pokles ekonomiky | Insider | Index DOW | IHNED | ČEZ | Německé ekonomiky | Frank | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | Americká investiční banka | 256/2004 | Dvojitý vrchol | Rozhovor | Nové sankce | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Tržní riziko | Obchodní den | Obchodní tipy | Money-Management | Vietnam | Ceny akcií | Cena akcií | Non-Farm Payrolls | GBP/USD | Channel | Oživení trhu | Obchodování EUR/USD | Posilování USD | Obchodní analýza | Výběr zisků | Írán | Jestřábí postoj | Makroekonomický výhled | Jasný signál | Údaje o průmyslové výrobě | Čínské zboží | Histogram | Současné tržní prostředí | Německé HDP | Vlna poklesu | CFDWorld | Evropské PMI | Funkční období | Zisk | Obchodníci dnes | ČNB | Bank of England | EURUSD | Pozitiva | Swapy | Dovoz | Nasdaq Composite | Silná data | Nejbohatší | Pozitivní zprávy | Krátká pozice | Obchodování | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Společnost Shell | Falešné proražení | Dnešní data | Posílení dolaru | Úroky | Sell Stop | Prezident | Růst inflace | Pokles hodnoty | Jednotné měny | Jednotná evropská měna | Analýza páru EUR/USD | Shortovat | Prémie | Oslabování dolaru | Státní rozpočet | Evropa | Cena eura | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | SaxoBank | Technický signál | Zprávy | Globální obchodní válka | CCI | Ceny ropy | Euro klesá | Údaje o vývoji HDP | Zprávy z trhů | Kupující | Francie | Předpověď | Všechny indikátory | Den díkůvzdání | L'Oréal | Ekonomické důsledky | Údaje | Pozice spekulantů | Silná rally | Michelle Bowmanová | Inflace v Evropě | Posílení libry | Ekonomické události | CAD/JPY | Eurodolar | Kontext | Rýže | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Obchody | Profit Target | Producent ropy | Britská měna | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Technologické firmy | Index CPI | Segment trhu | xStation5 | Obchodní konflikt | Růst spotřebitelských cen | Síla dolaru | Japonsko | Historické rekordy | Zasedání americké centrální banky | Marže | Růst měny | Risk na obchod | Výrazné cenové pohyby | Příležitosti k prodeji | Grafy | Bid | TopForex | Japonská centrální banka | Společnost XTB | CARA | Dobré zprávy | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Fundamentální ukazatele | Růst dolaru | Vybírat zisky | Miliardy eur | Stagnace | Tržby | Pozitivní výsledek | Dluhy | Předpovídání | FOREX | Podnikatelská aktivita | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | Cizí měny | Peking | GfK | Resistance | Aliance | Výrobní aktivity | HDP | Měnové kurzy | Hlava a ramena | Devizový trh | Načasování | Manufacturing PMI | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Nákupní aktivita | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Pohyby ceny | Falešný signál | Klid | Investování je rizikové | Výnosy státních dluhopisů | Fibonacciho úrovně | USD/CAD | Rizikové prémie | Obchodní bilance | Index PCE | Celý svět | Vyšší inflace | Prudké výkyvy | Členské země | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Členové OPEC | To nejdůležitější | Zápis ze zasedání FOMC | AAPL | Vstupní signály | Obchodní systémy | Zdraví | Růst inflace v USA | Novinky | Session | Pozitivní výhled | FX Street | Výhled měnové politiky | Stimuly | Ztráty | Americká seance | Americký ISM | 1D | Zprávy z Německa | Obchodní nastavení | Výhled trhů | Spojené arabské emiráty | Philip Lane | Technický výhled | Úvěr | Dlouhodobé trendy | Japonský jen | Nakupovat | FOMC | Slabost dolaru | Akcie | Medvědí trend | Currency | Fáze růstu | Ekonomické nerovnosti | Prodejní pozice | Fundamentální výhled | Měnové podmínky | Kupci | Mzda | Nižší úrokové sazby | Míra inflace v USA | All Time High | Velký zisk | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Očkování | Podniky | Ziskové obchodování | Index spotřebitelských cen | Štěstí | City | Nastavení Stop-Lossu | Institut ZEW | Downgrade | Napětí na trzích | Asijské seance | Louis Vuitton | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Ekonomické nejistoty | Index cen | Světová ekonomika | Změny na trhu | ADP report | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Globální ekonomika | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Realizovat zisk | Price Action | Projekce Fedu | Index PPI | Prostor k růstu | Britská ekonomika | Koronakrize | Analýza EUR/USD | Prognózy | Kurz | Daně | SOK | DNO | Dnešní zpráva | Neel Kashkari | Růst zisků | Jádrová inflace | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Signál ke vstupu | Index cen výrobců | Měnová politika Fedu | Americká automobilka | Ztrátový obchod | Světové ekonomiky | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Údaj o HDP | Aerolinky | Silnější dolar | Rychlý růst | Nejlepší strategie | Peněžní zásoba | Investice | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Finanční nástroj | Doporučení pro obchodování | Odveta | Rally | Investujte | Výsledek zasedání | Londýn | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Nezávislost | Komunikace | Důvody k nákupu | Německý průmysl | Bod | Makrodata | Zisky | Delta | Šéf Fedu | Diverzifikovat | Podnikatelské aktivity v USA | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Základní pravidla | Zotavení | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Výplata | CAC 40 | Americký akciový trh | Ukazatel | Dlouhá pozice | Obchodní politika | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Inaugurace | Značný pokles | Nezaměstnanosti v Německu | Předběžné výsledky | Nový cyklus | Ropa WTI | Dialog | Fundamentální faktory | Hospodářský růst | Chaos | UST | Hlavní kryptoměna | Export | Rusko | Spotřebitelský sentiment | Iracionální | Signál | Kering | Číst grafy | Nové žádosti o podporu | Řízení rizik | Partneři | Forbes | Čtvrtletní výsledky | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Services | Fundament | Jižní Korea | Engulfing | Medvědí scénář | FedWatch | Potenciální ztráty | Rozšíření | BABA | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Důležitá data | Béžová kniha | Pozitivní signál | NFP | Devizové rezervy | Potenciální zisky | Obchodní dny | Signál k prodeji | Ekonomika USA | Růst britské ekonomiky | Data z amerického trhu práce | Nové zprávy | Elon Musk | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | Americký trh práce | TIM | Swissquote | Energie | Objem | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Trh dnes | Příjmy | EUR/AUD | Prodej | Rok 2024 | Zasedání Fedu | RoboMarkets | XAU/USD | Evropská unie | Rozvoj | Hlavní indexy | Silný růst | Mexiko | Celkový trend | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Neuspokojivé výsledky | Divize | University of Michigan | Korekce | Časový plán | Výrazný pokles | Rozhodovací proces | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Tržní ceny | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Výkonnost | Pomoc Ukrajině | Průzkumy | Pokles libry | Downtrend | Uvolňování měnové politiky v USA | Index S&P 500 | Instrument | Patrick Harker | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Přehled | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Spotřebitelská nálada | Krize | Rostoucí trend | High | Oživení světové ekonomiky | TIPS | Míra zisku | Tým InstaForex | Rozbor | Íránská ropa | CHF | Měnový trh | HDP USA | Ztrátové pozice | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Odhad amerického HDP | Otočení trendu | Trendline | Akcie LVMH | Nákupní příležitost | Volby v USA | Drawdown | AUD/CAD | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | Zpráva o zaměstnanosti | S&P 500 | Hladina supportu | JDE | Podpora | Geopolitické faktory | QE | MT4 | Sledování trendů | Spojené království | Výstupní body | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | EU a USA | Příkaz stop-loss | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Krach | Obchodní spory | EURAUD | Upozornění | Apple | Příkaz Stop | Zadlužení | Komodita | Rozpočet | Pohyb cen | CHF/JPY | Evropské indexy | Americký trh | Interpretace | Snížení sazeb | Prime | DOT | Close | Kurzy | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Inflace v listopadu | Etherea | Výhledy | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Strategie obchodování | DAX | Zavedení cel | Zpráva CoT | Forexu | Poměr RRR | Hliník | Kurzy měn | Podhodnocený | Akcie společnosti | Obchodní válka | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Geopolitika | Barel WTI | Pozitivní výsledky | Denní graf | Impulzy | Volume | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Indikátor MACD | Šéfka Fedu | Práce | Úspěch | Jestřábí přístup | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Bezpečnost | Banky | Buy | Obchodní podmínky | Nižší hodnoty | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vlády | Kotace | Rychlost | Vyrovnat ztráty | Malý prostor | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Maloobchodní tržby v eurozóně | Aktivita obchodníků | PMI v eurozóně | Poptávka po ropě | Správa | Wall Street | Průlom | Historie se opakuje | Analýza | Měnové politiky v USA | Zlepšení | Irák | Prezidentský kandidát | Sazby Fedu | ČR | XTB | Výsledek hlasování | Kontrakt | Breakouty | Uzavření dohody | Výraznější pokles | Intervenovat | Solidní výsledky | Pozice | Jádrový CPI | Současná situace | Portfolia | Zájem obchodníků | Potenciální zisk | Hodinky | OCI | Aktivity v eurozóně | Začínající tradeři | Pullback | Příprava | Inflace v EU | Saldo běžného účtu | Dlouhé pozice | Inflační report | Švýcarský frank | Market | Svíčkové formace | Henry Hub | Sestupný trend | Medvědí trh | Support | Průměrná mzda | Swissquote Bank | Důležité informace | FX | Náklady na úvěry | Obchodní deficit | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Crowdfunding | Uvolňování měnové politiky | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Investiční banka | Finální odhad | Chuť riskovat | Služby | Vybrat zisk | Zvýšená volatilita | Ruský výraz pro peníze | Tržní očekávání | OPEC | Jak číst grafy | Úroková sazba Fedu | Zrychlení inflace | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Šílenství | Bohatý | Stop-Loss | Růst libry | Politická krize | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Nákupní příležitosti | Vstupovat do obchodu | Měnový pár GBP/USD | Indexy nákupních manažerů | Americký dolar včera | Politika Fedu | Retracementy | Ekonomické trendy | Šéfové | Report ADP | Rezistence | Index Dow Jones | ZEW index | Hladiny supportu | Projekce | Hlavní zprávy | Jasné signály | Inflace v březnu | Zpráva COT | Ichimoku | Pozice dolaru | Volatility trhu | Obchodujte | Nařízení | Budoucí pohyby | Ropy | Prudké pohyby | Struktura | Výrobní sektor | Pomalý růst | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Mimořádné zasedání | Škoda | Pokles poptávky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Nejhorší scénář | Jádrový index | Obchodní vztahy | Krátké (short) pozice | USD | Zveřejnění zprávy | Rozhodnutí americké centrální banky | Emoce | Longovat | Jak trh reaguje | Nové příležitosti | Nejvolatilnější | Martin Krištoff | PMI ze sektoru služeb | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | HDP v USA | Richard Bechník | Trendové pohyby | Tvůrci trhu | Tržní podíl | Odhad inflace | Posilování amerického dolaru | Údaje ISM | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | Průraz | Krátkodobé obchodování | Australský dolar | Rallye | Propad | GBP/AUD | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Úrovně likvidity | Pokles eura | Významné zprávy | Guvernéři centrálních bank | Bitcoin dnes | Graf páru | Finanční ztráty | Růst eura | Vydělat peníze | Nemovitosti | Makro data | Markets | USD/CHF | Dezinflační proces | Významné pohyby | Oblast supportu | Rok 2024 | Kanada | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Kryptoměna | Makroekonomický kalendář | Výhled pro EUR/USD | Smart money | Take-Profit | Libra klesá | Každý trader | Dlouhodobí investoři | Technické patterny | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | Break Even | Prognózy inflace | Americký dolar | Klíčový faktor | Makro | Klesající trendové čáry | Evropská centrální banka | Prezidentské volby v USA | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | ECB | Institut | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Růst ceny | Měnová politika | Ziskovost | Doporučení | Odraz ceny | Inflační očekávání | Oslabuje dolar | Body | Výhled na rok 2025 | Zvýšení inflace | Index výdajů | Parita | Swiss Life Select | Korekční fáze | Krypto | Evropské země | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Paradox | Vysoké zisky | Lot | Týdenní pokles | Americká cla | Údaje o nezaměstnanosti | EU | Hodnota indexu | Miliardy | PBOC | Úroveň supportu | Silné euro | Časové rámce | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Globální trh | Jak investovat | PMI pro sektor služeb | Nákupní signál | Prodeje | Základní sazba | Zpráva o vývoji inflace | Akciový trh | Zajímavé pohyby | Trend klesající | Investovat peníze | Investor | Stochastic | USD/JPY | Šperky | Dvojité dno | Sazba Fedu | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Bloky | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Kryptoměnový trh | Nové údaje | Banka | Produkce ropy | Země eurozóny | Obchodování na forexu | Stav americké ekonomiky | Významné události | Cenový index výdajů | Američané | Pohyb dolaru | Výzvy | Spotřebitelské ceny | Další pokles | COT | Německá inflace | Ocenění
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Reuters | Obchodování | Banka | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | Cena | 3М | Pivot