Čtvrtek 03. července 2025 12:16
reklama
Fintokei Payouty
reklama
Purple jak obchodovat zlato
reklama
Purple jak obchodovat zlato
reklama
RebelsFunding NEW

Růst amerického dolaru

img

Euro se snaží dosáhnout nových maxim i přes silný růst dolaru

26.06.2023 Americká měna zahájila nový týden pozitivně. Zachovává si svůj růst a míří na nová maxima. Euro se nevzdává ve snaze pomstít se a získat zpět své nedávné ztráty. Dříve se euru dařilo vůči americkému dolaru růst. Nyní jsou však obě měny poměrně silné.
C:\fakepath\sila-men-05062023-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (květen 2023)

05.06.2023 V květnu dominoval na měnových trzích americký dolar a to i přes řadu negativních fundamentů. Začátkem měsíce nejenže americký Fed oznámil zpomalení růstu tempa úrokových sazeb s pozastavením na současných hodnotách, ale rovněž se vedly diskuse o platební neschopnosti USA, kvůli dosažení dluhového stropu. Všechny tyto faktory paradoxně americkému dolaru pomohly, a tak jedinou měnou, která dokázala jeho síle odolat, byl kanadský dolar, který posílil o 1,51 %. Naproti tomu nejslabší měnou v květnu bylo euro, které vůči americkému dolaru ztratilo 2,66 %. Jak se situace vyvíjela i na dalších trzích, akciovém indexu a komoditách, si ukážeme právě nyní.
img

Sentiment na trhu se zlatem se mění

22.05.2023 Minulý týden zlato výrazně kleslo pod 2 000 USD za unci. Analytici z Wall Street se obávají, že výprodej nemusí být u konce. Medvědí sentiment výrazně zesílil i na Main Street, ale prognózy průzkumů stále vedli býci.
C:\fakepath\ropa-fx.png

Ropa přešlapuje na místě

11.04.2023 Pokud vás boční pohyb na ropě, jehož jsme v posledních dnech svědky, zmátl a rádi byste věděli, co od tohoto trhu očekávat. Přinášíme vám fundamentální i technickou analýzu ropy pro tento týden.
img

Prognóza pro EUR/USD na 9. 3. 2023

09.03.2023 Ve středu se pár EUR/USD obrátil ve prospěch eura a růst směrem ke korekční úrovni 1,0609 je od té doby pomalý. Včerejší růst byl tak minimální, že si stěží zaslouží zmínku. Projevy Christine Lagardeové a Jeromea Powella nebo zpráva ADP neměly žádný patrný dopad na dispozice obchodníků. V důsledku toho se v současné době potýkáme s technickým oživením kotací po prudkém poklesu. Nicméně pátek se rychle blíží a mimořádně významné údaje ve Spojených státech mohou přilákat medvědy zpět na trh.
img

Co očekávat na finančních trzích dnes a v průběhu tohoto týdne? GBP/USD mírně poroste a USD/JPY bude klesat.

22.02.2023 Nedávná ekonomická data z USA prokázala odolnost americké ekonomiky a zpomalení meziroční inflace. Tyto údaje zvýšily obavy, že Federální rezervní systém bude pokračovat v agresivním zvyšování sazeb. Z tohoto důvodu americké benchmarkové akciové indexy v úterý klesly, zatímco výnosy amerických státních dluhopisů vzrostly. Kupodivu americký dolar mírně posílil vůči koši svých konkurenčních měn.
C:\fakepath\trader-16022023-31-zm.PNG

Komodity: Cena ropy je po amerických statistikách a díky silnému dolaru bez větších změn

16.02.2023 Ceny ropy jsou dnes bez větších změn. Trh vyhodnocuje smíšené signály z amerických ekonomických statistik a výhled na oživení čínské poptávky. Vyšším cenám brání růst amerických ropných zásob a silný dolar.
img

JP Morgan říká, že kryptoměny mohou předběhnout dolar

20.01.2023 Jedna z největších branek na světě – JP Morgan, ve své výhledové zprávě pro rok 2023 označila kryptoměny za možného vyzyvatele amerického dolaru.
img

Předpověď vývoje kurzu amerického dolaru

16.12.2022 „Z dlouhodobého pohledu očekáváme výrazný pokles kurzu americké měny k hodnotám okolo 21 korun za dolar. Tohoto cílového stavu by mělo být dosaženo v důsledku rozvolnění měnové politiky a zvyšování objemu likvidity v americké ekonomice, ke kterému dojde po porážce vysoké inflace,“ říká analytik BHS Barotov Timur.
C:\fakepath\trader-15122022-37-zm.PNG

Komodity: Ceny ropy kvůli růstu dolaru a zasedání Fedu klesají

15.12.2022 Ceny ropy dnes klesají. Může za to růst amerického dolaru a možnost dalšího zvýšení úrokových sazeb centrálními bankami, včetně americké centrální banky (Fed), která posílila obavu o vývoj poptávky.
C:\fakepath\sila-men-05122022-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (listopad 2022)

05.12.2022 Konec podzimu a nástup zimy je patrný nejen na venkovním počasí, ale rovněž se zima dostavila i na měnové trhy, kde zmrazila růst amerického dolaru. Listopad byl pro americký dolar nejslabším měsícem v letošním roce, čehož okamžitě využily a taktovky se ujaly ostatní měny a americký dolar tak poslaly do červených čísel. Nejsilnější měnou se v listopadu stal japonský jen, který byl po většinu roku pod silným tlakem amerického dolaru. Japonskému jenu k posílení pomohla spíše holubičí rétorika amerického FEDu, ale i tak bylo jeho posílení nejmarkantnější. Těsně v jeho závěsu skončil novozélandský dolar. Zbytek měn se pohyboval rovněž v zelených číslech, přičemž jednotlivé měny dokázaly vůči americkému dolaru posílit o více než 6 %. Nyní se již pojďme podívat na cenový vývoj jednotlivých měnových párů.
img

Sentiment na Wall Street

21.11.2022 Trh zlata si minulý týden ponechal většinu zisků z tohoto měsíce. Ceny ale mohou krátkodobě klesnout. Podle posledního týdenního průzkumu zlata má sentiment mezi analytiky z Wall Street a retailovými investory jen mírně býčí bias.
C:\fakepath\sila-men-01112022-uvod.png

Měsíční report finančních trhů (říjen 2022)

01.11.2022 Říjnové obchodování na měnových trzích probíhalo ve znamení vzpoury proti americkému dolaru. Za jeho oslabením proti většině hlavních měn stála informace, že členové Federálního rezervního systému (FED) nejsou jednotní, co se týče aktuálního tempa růstu úrokových sazeb, a že na listopadovém zasedání může probíhat snaha o jeho zpomalení. Díky této nejistotě se stal nejsilnější měnou říjnového obchodování novozélandský dolar, který vůči americkému posílil o 3,89 %. V patách mu je britská libra, která díky výměně tamního premiéra posílila o 2,78 %. Naopak nejslabšími měnami byly japonský jen, a to i přes probíhající intervence Bank of Japan a švýcarský frank. Nyní se pojďme podívat na technickou analýzu jednotlivých měn.
img

Pár USD/JPY dál jede na horské dráze

24.10.2022 Pár USD/JPY se dostal do zóny turbulencí a už druhou seanci po sobě prudce kolísá. Jak dlouho tato horská dráha potrvá a kam pár donese?
img

Špatné počasí bude mít i nadále velký dopad na kapitálové trhy

13.09.2022 POČASÍ: Meteorologové budou mít i nadále velký vliv na kapitálové trhy, neboť podle předpovědi se na severní polokouli již potřetí v řadě objeví meteorologický jev La Niña. Jednalo by se o rekordní "trojí výskyt" v řadě a hrozí tak ještě větší narušení celosvětového zásobování zemědělskými produkty. Vysoké ceny komodit jsou výzvou pro nižší inflaci a spotřebitele na rozvíjejících se trzích, ale pro některé, od firem dodávajících hnojiva až po akcie zemědělských zařízení, jsou pozitivní. Stejně tak se po nejklidnějším začátku za poslední desetiletí pravděpodobně zrychlí sezóna hurikánů v Atlantiku, což představuje hrozbu pro napjaté trhy s americkými rafinovanými ropnými produkty, jako je například benzin. Vyšší ceny by mohly pomoci rafineriím, ale poškodit spotřebitele.
img

Swingový výhled 27. týden 2022

08.07.2022 Pokles výnosů amerických dluhopisů, růst amerického dolaru a prudké oslabení eura, které směřuje k paritě s dolarem. Tak by se dal charakterizovat minulý týden, ve kterém akciové indexy opatrně posílily a provedly korekci v klesajícím trendu. Za zmínku stojí, že v Německu je poprvé od května 1991 záporná obchodní bilance. Ztrácí tak země pověst ekonomické powerhouse Evropy?
img

Zlato reaguje na slábnoucí dolar

24.05.2022 Trh se zlatem dosáhl další významné psychologické úrovně – ceny se vrátily na 1 850 USD za unci. Podle analytiků získává drahý kov novou býčí dynamiku, protože americký dolar je pod dalším prodejním tlakem.
img

Brainardová oživila dolar. Euro se stává obětí krátkých pozic

06.04.2022 Pár EUR/USD zůstává zranitelný, protože dolar se rychle zotavuje. Nejnižší úrovně od poloviny března byly prolomeny v úterý, nejprve 1,0950 a poté 1,0920. Medvědi mají šanci prolomit úroveň 1,0900.
img

USD po údajích o inflaci roste

11.02.2022 Mnoho analytiků zaznamenalo zvláštní vývoj amerického dolaru. Po prudkém růstu sklouzl do krátkodobého poklesu. Přesto brzy bude muset nějaký směr nabrat.
img

EUR/USD: Pokud se americkému dolaru nepodaří vzrůst, převezmou iniciativu dolaroví medvědi

10.02.2022 Mnozí analytici se domnívají, že očekávané makroekonomické statistiky z USA změní dynamiku amerického dolaru jen nepatrně. Na trzích roste důvěra, že cena americké měny bude klesat. Z takové situace budou těžit "dolaroví medvědi".
img

Wells Fargo: Zlato se do konce roku dostane na 2 000 USD za unci

09.02.2022 Čtvrtá největší banka na světě Wells Fargo uvedla, že cena zlata dosáhne do konce roku 2 100 USD za unci. Zlato by se mohlo změnit z nejhoršího aktiva roku 2021 na jedno z nejlepších aktiv roku 2022.
img

Sezóna korporátního reportingu podporuje pozitivní nálady na trhu

09.02.2022 Akciové trhy pokračují ve vyhodnocování výsledků podnikových zpráv společností, přičemž mají na paměti očekávané zveřejnění údajů o spotřebitelské inflaci v USA naplánované na zítřek (čtvrtek).
img

Hlavním zájmem eura a amerického dolaru je dosáhnout nových maxim

07.02.2022 Cenová maxima, kterých euro dosáhlo minulý pátek, pro něj nejsou hranicí. Jeho cílem je překonat nové překážky. Zároveň je podobně nastaven i americký dolar, který čeká na pomoc Fedu.
img

🔥 Paládium prudce roste i přes jestřábí Fed

27.01.2022 Paládium pokračuje v silně rostoucím trendu, který začal uprostřed minulého týdne. Rally pokračuje i přes jestřábí Fed, který podpořil růst amerického dolaru a naopak oslabil drahé kovy. Paládium včera vzrostlo, přestože zlato i stříbro výrazně klesly. Co stojí za růstem ceny paládia? Paládium už od počátku roku přidalo 30 %, přičemž většiny těchto zisků dosáhlo v posledních seancích. Trhy se bojí, že těžební kapacita Ruska, která dosahuje na 40 % celkové globální nabídky tohoto kovu, může být nedostupná. Existuje vysoké riziko sankcí v případě, že se Rusko rozhodne napadnout Ukrajinu. Paládium se využívá k produkci katalyzátorů spalovacích motorů. Letos se navíc očekává nárůst poptávky po tomto kovu v reakci na vyšší tempo automobilového průmyslu.
img

EUR/USD. Fed umožnil růst amerického dolaru

27.01.2022 Měnový pár EUR/USD dnes aktualizoval dvouměsíční cenové minimum a klesl až ke spodní hranici 1,12. Výsledky lednového zasedání Fedu hovořily ve prospěch americké měny, a to navzdory vysokým očekáváním. Zároveň předčila všechna očekávání jestřábí nálada Jeromea Powella. Powell překvapil svou rozhodností a přímočarostí, ačkoli má zcela opačné vlastnosti. Nicméně faktem zůstává, že dolaroví býci slyšeli, co slyšet chtěli, načež americký dolar začal nabírat na síle napříč celým trhem. Dolarový index aktualizoval dvouměsíční maximum a je pravděpodobné, že se vzhledem k jasným signálům Fedu vydá ještě výše.
img

Dynamika výnosů amerických státních dluhopisů ovlivňuje trhy

19.01.2022 Téma možného dřívějšího zvýšení sazeb Fedu překvapilo finanční trhy a způsobilo prudký pokles světových akciových indexů, což podpořilo růst amerického dolaru na pozadí rostoucích výnosů amerických státních dluhopisů.
img

Prudký růst amerického dolaru pokračuje

19.01.2022 Kombinace faktorů souvisejících s nadcházejícím zasedáním FOMC vyvíjela tlak na americké akcie, což vedlo k růstu státních dluhopisů a mělo znatelný dopad na růst amerického dolaru. Zasedání Fedu se uskuteční příští týden.
img

Obchodní plán pro EUR/USD a GBP/USD na 18. 1. 2022

18.01.2022 Americkému dolaru se ještě podařilo mírně posílit svou pozici i přes to, že byl včera ve Spojených státech svátek. Rozsah růstu byl však z velké části čistě symbolický. A nebýt absence amerických obchodníků, pak mohl být růst amerického dolaru mnohem evidentnější. Minulý týden americká měna značně oslabila a téměř celý tento pokles byl v rozporu se zveřejněnými statistikami. To znamená, že to bylo naprosto bez důvodu a korekce je tedy extrémně nutná a logická. Zdá se, že rozsah dnešního růstu amerického dolaru bude nadále zanedbatelný, i když může být o něco vyšší než včera. Dnešní makroekonomický kalendář je zcela prázdný navzdory včerejšímu pracovnímu dni.
img

Fed vstupuje do "tichého týdne." Čína podporuje poptávku po riziku. Přehled USD, NZD a AUD

18.01.2022 Fed vstupuje do "týdne ticha" před svým zasedáním 25.-26. ledna. Trhy očekávají, že náznaky blížícího se zvýšení sazeb se odrazí v konečném dokumentu. Výnos 10letých amerických státních dluhopisů poprvé od ledna 2020, tedy od začátku paniky okolo covidu-19, přesáhl 1,8 %. To je vážný býčí faktor pro americký dolar.
img

Americký dolar před novým rokem přemáhá smutek, zatímco euro si postupně razí cestu vzhůru

21.12.2021 Americký dolar, který nedávno zažil vítězství, je nucen ustupovat pod tlakem jestřábích akcí Fedu a vyhýbání se riziku ze strany investorů. Měna se však nehodlá vzdát a plánuje své současné ztráty získat zpět.
img

Americký akciový trh se propadá

29.11.2021 Globální akciový trh čelil značným ztrátám. Americké hlavní akciové indexy v pátek oslabily. Dow Jones Industrial Average tak klesl o 2,5 %, Nasdaq Composite ztratil 2,2 % a S&P500 klesl o 2,3 %.
img

Americký dolar je i nadále silný a jeho růst dnes může znovu pokračovat

24.11.2021 Akciovému trhu ve Spojených státech nadále dominuje očekávání růstu nákladů na půjčky, což negativně ovlivňuje akcie technologických společností, ale i společností s významnými finančními dluhy, které se objevily během akutní fáze pandemie koronaviru. Tradičně rostoucí úrokové sazby negativně ovlivňují dynamiku akciového trhu, ale ne všech akcií. Za těchto podmínek dostávají cenné papíry společností v bankovním sektoru dobrou podporu, protože zvýšení úrokových sazeb má příznivý vliv na atraktivitu bankovních vkladů a tím i na příjmy těchto finančních organizací.
img

Ranní komentář: Zlato zpět pod 1 800 USD, růstové akcie hluboko pod svými all-time high

24.11.2021 Akciové trhy za sebou mají další klidnou seanci. Pod mírný tlak se opět dostal Nasdaq, kterému komplikují život vyšší sazby, které vzrostly v reakci na jmenování J. Powella do funkce šéfa Fedu na další čtyři roky. Včera jsme se dočkali hned několika výsledků PMI, které nabídly solidní výsledky z Evropy i z USA. Dnes nás čeká opět několik velmi zajímavých fundamentů, v čele s výsledky amerického HDP a zápisem z minulého zasedání americké centrální banky.
img

Pozice velkých spekulantů podle COT reportu k 27. 8. 2021

01.09.2021 Celkové čisté pozice spekulantů na USD indexu minulý týden stouply o 1 200 kontraktů. Tato změna je výsledkem růstu long pozic o 1 200 kontraktů. Nárůst celkových čistých pozic spekulantů nastal v minulém týdnu na kanadském dolaru.
img

Týdenní výhled trhu: BOE a PMI v centru pozornosti

21.06.2021 Volatilita minulého týdne zdůraznila význam zasedání centrálních bank a rozhodování o úrokových sazbách. Když Fed změnil svůj tón, americký dolar se plošně zvýšil a způsobil otřesy na světových trzích.
C:\fakepath\BRENTH1.png

Komodity: Ropa klesá kvůli dolaru a zmírnění obav z dění v Saúdské Arábii

09.03.2021 Ceny ropy dnes klesají. Přispívá k tomu zmírnění obav z přerušení dodávek ze Saúdské Arábie a posílení dolaru, které převážily i nad výhlídkou nižších dodávek kvůli dohodě o omezení těžby skupinou OPEC+.
C:\fakepath\eurusd-29092020-1.png

Forex: Shrnutí obchodování 29.9.2020

29.09.2020 Americké akcie včera zpevnily. Investoři se snažili výhodně nakupovat v sektorech, na něž nejvíce dopadla pandemie nemoci covid-19. Na forexovém trhu oslabil americký dolar.
img

Americký dolar v začarovaném kruhu

07.07.2020 Ve výhledu na druhý kvartál, který vznikal v období nejhorší březnové paniky na trzích, jsem uvedl, že nemohu s jistotou říci, zda již trhy dosáhly svého pomyslného dna a krize vyvrcholila, dokud americký dolar neotočí. Zpětně je tak vidět, jak výstižné toto tvrzení bylo. A to především díky tomu, že Fed zmobilizoval obrovská kvanta likvidity a realizoval celou řadu nákupů aktiv a úvěrových programů skrytých za nejrůznějšími zkratkami.
C:\fakepath\cinsky juan.jpg

Čína již podle USA nemanipuluje s měnou

14.01.2020 Spojené státy již nepovažují Čínu za zemi, která manipuluje se svojí měnou. Americké ministerstvo financí v noci na dnešek zrušilo rozhodnutí z loňského srpna, ve kterém označilo Čínu za měnového manipulátora. Zpráva přichází krátce před podpisem předběžné obchodní dohody mezi USA a Čínou, která by měla zmírnit 18 měsíců trvající obchodní válku, upozornila agentura Reuters.
img

Ranní komentář: Sázky na snižování sazeb v USA klesají, těží z toho hlavně dolar

14.11.2019 Včerejší seance přinesla další opatrný růst amerického dolaru, který dál těží z vyšších výnosů a postupného snižování sázek na další snižování amerických úrokových sazeb. To včera podepřel svým komentářem i šéf americké centrální banky Powell, který uvedl, že Fed zatím nemá v úmyslu s úrokovými sazbami pohybovat jakýmkoli směrem.
img

Můj obchodní plán na další obchody

08.03.2019 Volatilní období na finančních trzích pokračuje, v týdnu byl k vidění výrazný růst amerického dolaru, silný pokles kanadského dolaru po sérii horších dat, propad eurodolaru na několikaměsíční minima, možný obrat na amerických indexech (horší globální makrodata a k tomu technika - pěkný kulatý vrchol) či dnešní větší pokles cen ropy (aktuálně již cena lehce koriguje nahoru).
img

Kde hledat klíč ke konci propadu ropy

20.11.2018 Ropa od začátku října rekordně ztrácí poté, co se podívala na svá nová letošní minima a zároveň nejvyšší úrovně z roku 2016. Silný medvědí trh zasáhl již celý svět od obchodníků s dluhopisy po politické vůdce. Všichni aktivní, ale také pasivní účastníci na trhu nyní budou hledat záchytné body, které budou klíčové pro budoucnost ropného trhu. Faktorů, které působí na vývoj ceny ropy je hned několik, my se však podívá na pár nejdůležitějších a to podle jejich aktuální relevance pro trhy.
C:\fakepath\EURJPY_ecnDaily-2.png

Jak využívat na forexu obchodní seance?

06.08.2018 Mnoho obchodníků se stále snaží utvořit kvalitní výstupní strategii, k čemuž používá kombinaci různých indikátorů, fixní Profit-Targety či poměr risku a zisku (RRR). Ovšem stále se jim nedaří obchody ukončovat kvalitně, a naopak velkou část zisků odevzdávají zpět do trhu. Obchodníci tak dlouhodobě přichází o svůj obchodní kapitál. V dnešním vzdělávacím článku se podíváme na to, jakým efektivním způsobem lze ukončovat ziskové obchody. Popsaná metoda bude inspirací hlavně pro intradenní obchodníky.
forex 05012015.jpg

Forex: Výhled na rok 2015

05.01.2015 Americký dolar má za sebou úspěšný rok. Poprvé od roku 1987 se mu podařilo sbírat zisky vůči všem obchodovatelným měnám. Zato komoditní a evropské měny zažily pořádný výplach. Máme tedy brát loňský rok v tomto ohledu za výjimečný a čekat korekci, nebo se můžeme spolehnout na pokračování tohoto trendu a ziskové pozice nechat otevřené? V tom vám poradí tento výhled na rok 2015 z dílny FXstreet.cz. Na závěr článku se také podíváme na výsledky našich loňských predikcí.
img

Očekávané události na finančních trzích: Špatná čísla z amerického trhu práce mohou paradoxně poslat trhy vzhůru

05.11.2013 Zatímco jsme na forexu v minulém týdnu zaznamenali výrazné cenové pohyby (v reakci na zveřejněné makroekonomické zprávy a jako výsledek korekce posilování zejména evropských měn vůči dolaru), vývoj akciových trhů byl daleko méně dynamický a ceny akcií se zde navíc pohybovaly poblíž historických maxim. Překvapením byla snad jen reakce indexu SP500 na zprávu FEDu o pokračujícím kvantitativním uvolňování na úrovni 85 miliard dolarů měsíčně. I když je tato zpráva pro akciové trhy velmi pozitivní, SP500 se poměrně výrazně propadl a uzavřel ve středu až na 1753,4 bodech. Analytici to dávají do souvislosti s překoupeností tohoto trhu a touhou investorů po určitém odpočinku od dynamického růstu, který zde trvá od 10. října. To ale nic nemění na tom, že současná situace nahrává růstu akciových indexů – americká měnová politika je extrémně uvolněná, v dohledné době se na tom nic nezmění a rizika, které investoři vnímají, jsou velmi nízká.
Související klíčová slova: Úrokové sazby na nízké úrovni | Akcie včera | Silnější fundamentální impuls | Leonardo | Růst ropy | Retracement | Jackson Hole | Výdaje | Oživení cen | Long pozice | Údaje z USA | Klíčové makroekonomické ukazatele | EUR | Zkušenosti | Hospodářské problémy | Tempo růstu | Pozice velkých fondů | Akciové trhy | Měnový kurz | Deflace | Pozitivní vliv | Obchodník | Opětovný pokles | Cenový pohyb | Nová data | Formace dvojité dno | Vzestupný trojúhelník | Trend | BTC | Pip | Take Profit | Pfizer | Index výdajů na osobní spotřebu | Americký dolarový index | Předpověď vývoje kurzu | Ochranné příkazy | Japonská měna | Statistiky | Bank of Japan | Dow Jones Industrial | Bezpečné útočiště | ISM ve službách | Svatý grál | Aktiva | Opětovný růst | Výborné vyhlídky | Korelace | Dolar (USD) | Profesionální obchodníci | SP500 | Pravděpodobnost | Energetika | Kolaps | Zasedání ECB | Vliv na trh | Širší index | Výnosy dluhopisů | Příležitost k prodeji | Ekonomika Spojených států | Holubičí tón | Hnojiva | Snižování cel | Dnešní ekonomický kalendář | Nákupní pozice | Komoditní report | Směnný kurz dolaru | Strach | CZK | Trumpova celní politika | Dnešní údaje | Výrobní PMI | Ropná zařízení v Saúdské Arábii | Organizace zemí vyvážejících ropu | Dění na trzích | Pokles indexu | Akcie Tesly | Měna euro | Utahování měnové politiky | Pensylvánie | BDSwiss | Vstup kupců do trhu | Britská libra | Jednoduché tipy | Výkyvy | Lagardeová | Index aktivity | Rozhodování Fedu | Nárůst cen energií | Obchodní rozhodování | Country Garden Holdings | Raoul Pal | Spojení | Goldman Sachs | Exponenciální růst | EPFR Global | Oscilátor Stochastic | Přísná opatření | Jak obchodovat měnový pár | Růst likvidity | Růst akcií | Vytvoření korekčního pohybu | Saúdská Arábie | Technické signály | Zprávy z USA | Intervence japonské centrální banky | Pohyby cen | Dolarový index | Ethereum | Tržní vlastnost | Break-Even | Inaugurace Donalda Trumpa | Kombinace indikátorů | Expanze | Růst zaměstnanosti | Údaje o inflaci | Americký akciový index | Údaje o maloobchodních tržbách | Pokles dolaru | Směr trhu | Směrnice | Exchange | Výhled | Medvědí výhled | Analýzy | FedWatch Tool | Graf komodity Stříbro | Klesající trend | Měnověpolitické zasedání Fedu | ETF BlackRock | Poslední den obchodování | Stávající sentiment | DeepL | Rostoucí inflace | Cena zlata | Šéf Fedu Jerome Powell | Makroekonomické statistiky | Danske Bank | Snížení úrokové sazby | Rostoucí ceny | Britové | Úrokové sazby | Fundamentální impuls | Radek Babčan | Hospodářské problémy Číny | NZD/USD | Negativní výhled | Sydney | Přijetí | Vývoj amerického dolaru | New York | Tipy pro začínající obchodníky | Vstup kupců | Odvětví vyspělých technologií | Dolar dnes | Pád libry | Pandemie COVID-19 | Chování amerického dolaru | Snížení produkce | Obchodní plán | Britský akciový trh | Letošní minima | Analytický tým FXstreet.cz | Commodity futures | Výkon amerického dolaru | Mean reversion | Přehled měnového páru | Americké ministerstvo financí | Nákupní snahy | Nová letošní minima | Klouzavé průměry | Obavy investorů | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | EIA | Růst cen | Ekonomické kalendáře | Agresivní strategie | Chaos na finančních trzích | Makroekonomické zprávy | Náklady | Jitan Solanki | Pozitivní sentiment | Hodinový graf | Nové obchody | Výnosy desetiletých dluhopisů | Prodejní technická korekce | Hodnota dolaru | Ukončování obchodů | Bydlení | Capital Markets | Důležité zprávy | Tržní reakce | Zlato a stříbro | Korelace BTC | Náklady na obsluhu dluhu | Situace na švýcarském franku | Obchodní seance | Postranní pohyb | Platební neschopnosti USA | Posilování dolaru | Červená linie | Sentiment na trzích | Uvolnění měnové politiky | Kotace BTC | CMC Markets | JP Morgan Asset Management | Statistické údaje | Trading Central Technical Ideas Lookup | Strategie mean reversion | Technický pullback | Nezaměstnanost | Vysoké riziko | Parlamentní volby | False break (falešný průraz) | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Potenciální obrat | Vlnová analýza | TC Energy | Obchodní signály | Širší index S&P 500 | Proražení | Zprávy o inflaci | Konflikty | Ranní zpráva pro tradery | Příležitosti k nákupu | Zvyšování sazeb | Americký prezident | Příkaz | Americká inflace | Zajišťování | Risk On | Republikáni | Pokračování poklesu | HSBC | USD index | GBP/CHF | Pokles EUR/USD | Pozice velkých spekulantů | Více obchodů | Nákupní trend | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Irsko | Třetí vlna | Vývoj měnového páru | Zvýšení úrokové sazby | Ekonomické zotavení | Trumpová | NFP report | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Vývoj ceny ropy WTI | Spoluředitel | Konec obchodní války | Zaměstnanost | Lawrence Summers | Výrazný růst inflace | Nákupní pohyb | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Jestřábí Fed | John Williams | Spotřebitelské inflace | Výzkumy | Evropská měna | Výprodeje | Burze | Americké prezidentské volby | Dow Jonesův index | Vybírání zisků | JPG | Medvědí signál | Gap | Powerhouse | Rozhodování na finančních trzích | Výsledky voleb do Evropského parlamentu | Růst eurozóny | Flat | Hodnota HDP | Prodej státních dluhopisů | Dlouhodobá konsolidace | Pohyb ceny | Jak obchodovat měnový pár GBP/USD | Bank of America (BofA) | Úspěšné obchodování | Obchodní sankce | Ekonomiky | Korekční pohyb | Události v eurozóně | Směnné kurzy | Výkon | Výkonnost indexu | Volatilita | Amazon | Nový trend | Nákupní tlak | Covid | Výsledky firem | Úrovně Fibonacciho | Výrazný pokles libry | Pandemie koronaviru | Prezident USA | Pokles ceny | Donald Trump | Změny trendu | Cenové hladiny | Index ISM ve službách | Inflace | Makléřská společnost | Peníze | Výrobní index | Odhodlání | Brent | ForexFactory | Moderna | Prudký pokles | Politika | Stimul | Indikátor | Obchodní instrument | Jüan | Očekávání | Porovnání vývoje | Jednání o brexitové dohodě | Inflační spirála | Obchodní pásmo | Suroviny | Ekonomika EU | Střet zájmu | Příležitost k nákupu | Výhled na rok | Investiční centrum | Vyšší výnosy | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Hluboké recese | metodologie | Trendové čáry | Pravidla obchodování | Admirals | Reakce trhu | Boom | Oznámení amerického prezidenta | Průmysl | Základní sazby | Evropské měny | Financovat | Býčí signál | Rozhodování ECB | Nové signály | Makroekonomické prostředí | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | InstaForex | Zásoby ropy | Globální ekonomiky | Politická nejistota | Zasedání Evropské centrální banky | Úrovně Fibonacciho retracementu | Výprodeje na akciových trzích | Vysoké ceny energií | Nákupy | Růst | Klíčové úrovně | Koruna | Komplexní analýza | Prodejní reakce | Falešný průraz | Americké HDP | Příležitosti | Itálie | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Americká lehká ropa | Zasedání FOMC | Klíčový ukazatel | MiFID II | Cable | MetaTrader | Vývoj akciového indexu S&P 500 | Fundamentální analýza | Národní měny | BreakEven | Trendový kanál | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Prognóza | L.F. Investment | Výnosová křivka | Možnost dalšího poklesu | Data z USA | Pozitivní nálada | Měnový pár USD/JPY | AUD/JPY | Vytvoření nových historických maxim | Nálada investorů | Použití finanční páky | Ziskové obchody | Asset management | Proražený support | Obligace | Trh práce | Zámořská měna | Prezident Fedu | Bariéra | Růstový impuls | Britská centrální banka | Příkaz Take-Profit | Hrozba | Vývoj ceny ropy Brent | Základní pravidla obchodování | Válka | Profit-Targety | Průmyslové zakázky | Graf akciového indexu | Pochybnosti | Nastavení úrokových sazeb | Zpráva | Kolaps dolaru | Medvědí fáze | Obchodování v pátek | Období vysoké volatility | Velká Británie | Spolupráce | Opatrný optimismus | Evropské ekonomiky | Obrat trendu | Nástup klesajícího trendu | Sektor služeb | Zásoby ropy v USA | Technologické akcie | JPMorgan Chase | Trumpovy kroky | Negativní dopad | Ropný trh | Ceny výrobců | Long | Chování | CySEC | Kontrakty | Zpomalení ekonomiky | Téma inflace | Vývoj kurzu rublu | Očekávání trhu | Americký index | Posilování franku | Harris | Graf | Geopolitická rizika | Dolary | Zasedání centrálních bank | AUD | Oslabování australského dolaru | Marka | JOLTS | Podnikání na kapitálovém trhu | Portál FXstreet.cz | Vývoj měnového páru GBP/USD | Cenové maximum | Pokles ceny zlata | S&P500 | Prodej dolaru | America first | První obchodní den | Investujte zodpovědně | Indikátor RSI | Oslabení eura | Výsledky voleb | Vývoj kurzu | Trh | Index výrobní aktivity | Centrální banky | Makroekonomické události | Pokles bitcoinu | Velké fondy | Falešné signály | Monetární politika | Dolar vůči jenu | Open | CMC | Ceny plynu | Celní politika | Nálada na akciových trzích | Rozdílové smlouvy | Dot plot | Index | Měsíční futures report | Futures | Nálada na trhu | Průraz SMA 200 | Směnný kurz | Inflace spotřebitelských cen | Trading | Dolar roste | USD/JPY analýza | Rezervní měny | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Velké zisky | Nabídka | USA | Výrobní ceny | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Dobré výsledky | Závazek | Komise | Nejistoty | Snižování sazeb | Rovnováhy | Zpráva Commitment of Traders | Počasí | Kapitál | CME FedWatch | Commodity Futures Trading Commission | FinTech | Posílení | Agentura Reuters | Oznámení amerického prezidenta Donalda Trumpa | Rubl | Analytici z Wall Street | Podmínky na trhu | Makroekonomická data | Skupina OPEC+ | Projev Jeroma Powella | Nejdůležitější události | HDP ve Spojeném království | Inflace v eurozóně | Mnoho peněz | Futures trhy | S&P | Obchodní účet | xStation | Americké státní dluhopisy | Americké ministerstvo obchodu | Obchodní signál | Říjnové obchodování | Unie | Výnosové křivky | Inflace ve Spojených státech | Devalvace | Hedgeové fondy | Ministerstvo obchodu | Psychologické hladiny | Důvěra investorů | Sázky | Sentiment na Wall Street | Přehřátí ekonomiky | Oanda | Jak obchodovat měnový pár EUR/USD | Akciové indexy | Očekávání úrokových sazeb | Výrazné ztráty | Vice | Christine Lagardeová | Ekonomický kalendář | Švýcarská centrální banka | Pozornost | Ropa | Země EU | Vabank | Úroda | Komise pro cenné papíry a burzu | Swing | IEA | Centene | Analytický tým | Uvolnění obchodního napětí | Reakce trhů | Novozélandský dolar | Volatilní období | Komoditní měny | EUR/GBP | Očekávání analytiků | Leva | CL | Opatření | Deficit | Pandemie COVID | Volatility | Růst novozélandského dolaru | Rekordní hodnoty | Výsledky průzkumu | Index Stoxx 600 | Technické analýzy | Americká měna | Další růst | Kurz dolaru | Ekonomické ukazatele | Pohyb stříbra | Cukr | Pokračující pokles | Fiskální politiky | Foreign Exchange | Mírný růst | Pivotové low | Americká centrální banka | Prezident Trump | Zpráva o inflaci | Rostoucí trendový kanál | Sell | Oblasti rezistence | Společnosti | Hlavní akciové indexy | Nová cla | Americké měny | Konkurenční devalvace | Chování velkých hráčů | Vlna koronaviru | Benzín | Patterny | Prudké oslabení | Forexové trhy | Hladiny rezistence | Ziskové marže | Index Nasdaq Composite | Klouzavý průměr SMA | Cena stříbra | Měsíční report finančních trhů | Dlouhodobý support | Volná pracovní místa | Ropa Brent | G10 | Obchodní války | ECB dnes | Bohatství | Konference FOMC | Stratégové | Akciový index | Kov | Obrat dolů | Momentum | Ziskové pozice | Trendová linie | Největší hráči | Dow Jones 30 | Pozornost obchodníků | Rada guvernérů | Domácnosti | Bitcoin | Prodejní příležitost | Dna | Jednoduché tipy pro začátečníky | Aligator | Tržní sentiment | Snižování úrokových sazeb | Historické maximum | Vysoká inflace | Eskalace | Makroekonomická zpráva | Tíha inflace | Epidemiologická situace | SNY | Štěpán Hájek | Swingová minima | Tlak na USD | Volby | Americké indexy | Počet žádostí o podporu | Fair Value | Velcí obchodníci | Dodávky ropy | Válka na Ukrajině | Postavení USA | Regrese | RRR | Marketingová komunikace | Světové centrální banky | Pandemie nemoci | Prezident Donald Trump | Pár EUR/USD | Maloobchodní tržby | Vývoj cen ropy | Uptrend | Analytici | Zásady money managementu | Analytika | BH Securities | Větší pokles | Cenový index | Kapitálové trhy | Pohyby eura | Fundamentální události | Stříbro | Zmírnění obchodního napětí | Obchodovat | Skupina OPEC | Futures trading | Obchodování na měnových trzích | Pokles cen | Trh práce v USA | Měnové intervence | Výkyvy cen | Výrazné pohyby | Vysoké inflace | Vyšší sazby | Indikátor CCI | Pozornost trhu | Podnikání | ETF | UTC | Základní pravidla systému obchodování | Jak obchodovat ropu | Commodity futures trading | Klouzavý průměr | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Janet Yellen | Lineární regrese | Dluhopisy | Firma | TradingView | Obchodníci | Příznivý výhled | Cenový graf | Poptávka | Zasedání Bank of England | Zboží dlouhodobé spotřeby | Cenový index PCE | Odpor | Bloomberg Financial LP | West Texas Intermediate (WTI) | Omezení těžby | Inflace zpomaluje | SMA 200 | Rovnovážný stav | Nárůst výnosů | Signál k nákupu | Úsilí | Zpomalení inflace | Stabilní růstový trend | MIFID | Bankéři | Obchodní aktivita | Velmi volatilní | Problémy | Hranice kanálu | Hodnota eura | | Potenciál dalšího růstu | Kanadský dolar | ECB Christine Lagardeová | Růst HDP | Tržní korekce | Odvetná opatření | Profit-Target | Index PMI | Euro vůči dolaru | Bank of Canada | Report finančních trhů | PMI index | Úrokové politiky | ANZ | Vítězství Donalda Trumpa | Výsledky NFP | Fáze obchodní dohody | Poskytování úvěrů | Úrovně rezistence | Ekonomové | SWIFT | Pravidla obchodního systému | Christine Lagarde | Dlouhodobější směřování | Spojené státy | Americká data | Premiérka Trussová | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Bollingerova pásma | Investiční cíle | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Vývoj situace | Obchodování na krátko | Indexy PMI | Časový rámec | Úroveň rezistence | Shelter | Technické korekce | Výkon dolaru | Zavedení záporných úrokových sazeb | Inflace v Evropské unii | Ceny benzínu | Výkon hlavních měnových párů | Investiční poradenství | Býčí divergence | Otevřený ztrátový obchod | Jak obchodovat | Konkurenceschopnost | Očekávané události na finančních trzích | Japonská ekonomika | Ropná zařízení | Americké akcie | Komodity ropa | Nový týden | Futures na americké akciové indexy | Short pozice | Akcie třiceti předních amerických podniků | Rostoucí ceny ropy | Reakce bitcoinu | Pohonné hmoty | Politika centrálních bank | Růst americké ekonomiky | Objednávky | Vývoj úrokových sazeb v USA | Volatilní | Sankce | Zvyšování úrokových sazeb | Technická korekce | Fiskální situace | Riziko ztráty | EUR/USD | Severomořská ropa Brent | Zahájení obchodování | Pin Bar | Varování | Intervence | Trh s kryptoměnami | ETF společnosti BlackRock | Slabá čísla | Směr trendů | Pandemie | Spotřebitelská důvěra | Analýza makroekonomických zpráv | Konsolidace | Platný obchodní signál | Další vývoj | Ekonomické zájmy | MXN | První odhad | West Texas Intermediate | Návrat pozitivního sentimentu | Měnové politiky | Politická rozhodnutí | Aktuální situace | Obavy z globální recese | Obchodní dohody | Fiskální politika | Manufacturing | Rostoucí úrokové sazby | Rozhodnutí o sazbách | Výnosy | Forex obchody | Měnový výbor | Prolomení supportu | Pokračující uptrend | F.X.C.G. | Americké statistiky | Pandemická omezení | Odhad HDP | Růstový potenciál | Denní volatilita | Pravidla systému obchodování | Trh se zlatem | Dow Jones | Americký dolar (USD) | Investiční strategie | Bezpečný přístav | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Klesající trendový kanál | Faktor Trump | Pozitivní faktor | Denní graf měnového páru | Miliardy dolarů | ADP | EPFR | Prodejní momentum | Investiční doporučení | Forexoví tradeři | Obchodování eura | Obilí | Prezidentské volby | Hlavní měnové páry | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Cenové pohyby | Tisková konference | Vítězství | Forexoví obchodníci | Obchodní příležitosti | Break/Even | Vlnový pattern v grafu | Denní graf komodity | Odvětví | Sazby | PMI ve výrobě | Británie | Ekonomické aktivity | Otevření obchodu | Začátek trendu | Největší banky | Růstové akcie | Komise v přenesené pravomoci | Vývoj akciového indexu | Prohlášení | Podíl eura | Investovat | Komoditní | Rekordní maxima | Cena severomořské ropy Brent | Mezinárodní agentura pro energii | Hlavní pravidla | Překážky | Regulátor | Bezpečného útočiště | Obchodní dohoda | Firmy | Medvědí divergence | Nespokojenost | Masivní výprodeje | Budoucí vývoj | Celkový sentiment | Růst cen ropy | Panika | Murray | Zajištění | Zemědělství | Averze k riziku | Současný klesající trend | Silný propad | Intradenní strategie | Zájem investorů | Cena ropy brent | Vývoj amerického dolarového indexu | Skupiny obchodníků | Pablo Hernández de Cos | Euro dnes | Money management | Ekonomické podmínky | Hypotéza | Commitments of Traders (COT) | Plány Fedu | Inflace ve Velké Británii | Rozhodnutí Fedu o úrokových sazbách | Investování | Průmyslové sektory | Fed | Nonfarm Payrolls | M2 | Index spotřebitelské důvěry | Nejbližší support | Vstup hedgerů | Dnešní fundamenty | Vývoj bitcoinu | NASDAQ 100 | Účastníci trhu | Prodejní signál | Federální odvolací soud | Technologický Nasdaq | Heiken Ashi | Hry | Nezávislost Fedu | Zadluženost | Trading Central | Společnost Meta | Trhy | Nejbližší rezistence | Vývoj USD | Náměstek ministra financí | Problémy Číny | Měnové trhy | Oscilátor | USD/MXN | Rizika | Žlutý kov | Eurozóna | Investiční rozhodnutí | Commitment of Traders | Eskalace obchodní války | ISM | Globální trhy | Měnověpolitické zasedání | Forex trh | Páteční NFP | Zisky rafinérií | Pšenice | Zpomalování inflace | Nákup eura | Kalendář ekonomických událostí | Intervence Bank of Japan | Velcí hráči | Prodávající | Konfluence | Scotiabank | Vysoké ceny | Obnovení růstu | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Country Garden | Cenový vývoj | Tipy pro začátečníky | TradingEconomics | Žádosti o podporu | Černý pátek | Ministerstvo financí | Bilance | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Tesla | Snížení sazeb Fedu | Americký akciový index S&P 500 | Low | Britská premiérka | Růst Bitcoinů | Prodej eura | Stabilita | Odrazy | Nárůst volatility | Forex kalendář | Ekonomický růst | Vstup hedgerů do trhu | RBNZ | Forexový trh | Inflace v USA | Komodity | Potenciál poklesu | Druhá vlna | Volatilní instrument | Poradenství | Komise pro cenné papíry | Zlepšení nálady | CAD | Dlouhodobý klouzavý průměr | Sentiment trhu | Vlnový pattern | Deeskalace | Včerejší seance | Americká ropa WTI | Na burze | Významný dopad | Cenové úrovně | Analytička | Společnost | Ruský rubl | Tisková konference ECB | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Sázet | Wells Fargo | Severomořská ropa | Nákupy dolaru | Intradenní růst | Situace na trhu práce | FXstreet | Měsíční report | Reporty | Fundamentální pozadí | Obchod | Purple Trading | Investoři a obchodníci | Pips | Tomáš Raputa | Negativní zprávy | Bilance Fedu | Obchodní rozhodnutí | Tradeři | Ceny ropy Brent | Intradenní pohyby | Cenový pokles | AUD/USD | Index relativní síly | Pracovní trh | Moving Average | Riziko | Analytik | MAM | Spotové ceny | Swing states | FIAT | JPY | Open interest | Prohlášení Fedu | Pokles výnosů | RSI | Bank of America | USDX | Údaje o HDP | Meta | Pesimismus | Nástroj | GBP | Nadšení | NATO | Pokles cen ropy | Čína | Capital | Pokles akcií | Risk | Úrovně supportu | Commonwealth Bank of Australia | Ceny | Prognóza vývoje | Tržní pohyby | Financování | Recese | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Pohyby na trhu | Short obchod | COT report | Změna politiky | Války | Impuls | Ukrajina | Analýza a prognóza | Data z trhu práce | Rada guvernérů ECB | Centrální banka | Předpovědi | Predikce | Nákupní obchod | WTI | Obchodní kapitál | Stavební povolení | Měnový report | Obchodování v New Yorku | SMA | Divergence | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Odborníci | Rozvolnění | Cena severomořské ropy | Zóny supportu | Aussie | Slábnoucí dolar | Nejvyšší růst | Výsledek voleb | Stratég | Kurzové riziko | Instituce | Americký ministr financí | Ceny zlata | Dopad na sentiment | Výnos | Výnosy z dluhopisů | Obchodování GBP/USD | Bezpečná měna | Pokles ekonomiky | eBook | IHNED | Frank | Index Nasdaq | CFD | Benchmark | Oživení cen ropy | Pár USD/CAD | 256/2004 | Dvojitý vrchol | Přístup k měnové politice | Dlouhodobý trend | Austrálie | Silný pokles | Minulá výkonnost | Vývoj měnového páru EUR/USD | Finanční centra | Historická maxima | Rozhodnutí FOMC | Průměrná volatilita | Obchodní den | Stoxx Europe 600 | Obchodní tipy | Rostoucí ceny energií | Singapur | Osvobození | Ceny akcií | Ceny energií | MetaTrader 5 | GBP/USD | Obchodování EUR/USD | Velké instituce | Obchodní analýza | Skokové posílení | RUB | Výhled pro zlato | BOSSA | Jestřábí postoj | Histogram | Bias | Pracovní místa | Dlouhodobý výhled | Německé HDP | Vlna poklesu | Vyšší hodnoty | Funkční období | Zisk | Commission | Bank of England | PCE index | Ceny BTC | Pokles kurzu | Den D | Demokraté | Překoupené oblasti | Dovoz | Nasdaq Composite | Pozitivní zprávy | CFD (Rozdílové smlouvy) | Krátká pozice | Obchodování | Býčí sentiment | Obchodování ropy | Vzdělání | Posílení dolaru | Prezident | Akciový index S&P 500 | Růst inflace | Obavy trhu | Akciové trhy ve Spojených státech | Výdaje na osobní spotřebu | Jednotná evropská měna | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Analýza páru EUR/USD | Konsolidace trhu | Evropa | Cena eura | Měna | S&P Global | Management | Nasdaq | Trump | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Lockdown | Euro klesá | Kupující | Francie | Předpověď | Údaje | Pozice spekulantů | Automobilky | Výkonnost indexů | Ekonomické události | Omezení pohybu | Kontext | Růst zlata | FXstreet.cz | Německý PMI | Obchody | Britská měna | EUR/USD a GBP/USD | Drahý kov | Velcí spekulanti | xStation5 | ProCent | Změny sazeb | Craig Erlam | Zpráva pro tradery | RBC | Japonsko | Vývoj úrokových sazeb | Zasedání americké centrální banky | Marže | ForexFactory.com | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Tržní situace | Velké objemy | Bollinger Bands | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | Společnost XTB | Ursula von der Leyenová | Týdenní Forex kalendář | CARA | Dobré zprávy | Situace | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Europe 600 | Kamala Harris | Růst dolaru | SMA 20 | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Aktuální prognóza | Dluhy | Hedge fondy | Vrcholy | Bankovní trader | Býčí trh | FOREX | Podnikatelská aktivita | Konsenzus | Signály | Dovoz čínského zboží | Sazby beze změny | Trader | Počet firemních bankrotů | Nakupovat zlato | Peking | Ranní komentář | Výrobní aktivity | Pokles zásob | Index relativní síly (RSI) | HDP | Oživení ekonomiky eurozóny | Devizový trh | Načasování | Skandály | Manufacturing PMI | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Euro | Federální rezervní banky | Investování je rizikové | FED sazby | Výnosy státních dluhopisů | JP Morgan | Zpomalení růstu | NEST | Fibonacciho úrovně | Etoro | Politici | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Známky oživení | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Zápis ze zasedání FOMC | Analytik finančních trhů | JPMorgan | ČTK | Novinky | Jamie Dimon | Stimuly | Ztráty | Volební vítězství | Osobní výdaje | Americká seance | Americký ISM | Analýza indikátorů | 1D | Pozitivní sentiment na trzích | Technický výhled | Japonský jen | Meziroční inflace | Index amerického dolaru | Klesající inflace | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Norská koruna | Kupci | Největší ekonomiky | Vývoj jádrové inflace | Nový Zéland | Société Générale | Důležitá zpráva | Vzestupný trend | Target | Pokračující výprodej | Podniky | Index spotřebitelských cen | Štěstí | Růst ceny ropy | Makléř | Zrychlení růstu | Asijské seance | Týden na trzích | Vývoj ceny | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Vývoj měnového páru USD/MXN | Ekonomické nejistoty | Index cen | Obavy z inflace | Podpora ekonomiky | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Obilí z Ukrajiny | Technické faktory | Libra šterlinků | USDJPY | Price Action | Rostoucí trendové čáry | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Britská ekonomika | Marlin | Výplach | Analýza EUR/USD | Prognózy | Globální recese | Kurz | Daně | Technický indikátor | DXY | Commonwealth Bank | Swingový výhled | RBC Capital | Globální růst | Jádrová inflace | Oscilátor Marlin | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Pracovní místa v USA | Intermediate | Index cen výrobců | Den obchodování | Měnová politika Fedu | Ztrátový obchod | Analýza fundamentálních událostí | Výsledky | Vstup na trh | BHS | Silnější dolar | Napjatá situace | Peněžní zásoba | Investice | Osobní příjmy | Microsoft | Pro investory | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Rally | Relativní výkon hlavních měnových párů | Investujte | Londýn | Vyhlídky dolaru | Pokles inflace | Nezávislost | Komunikace | HDP v EU | Oživení ekonomiky | Lehká ropa WTI | Indie | Bod | Výkonnost indexu S&P 500 | Ekonomika eurozóny | Ekonomická aktivita | Tipy pro začínající | Makrodata | Zisky | Makroekonomický vývoj | tradingeconomics.com | Delta | Šéf Fedu | 100 miliard dolarů | Fondy | USD za barel | Základní pravidla | Důvěra | Kancléřka Merkelová | Daňové zvýhodnění | Vítězství republikánů | Oslabení dolaru | Kontrakce | Americký akciový trh | Russell 2000 | Ukazatel | Amgen | Obchodní politika | Měny | Inaugurace | Značný pokles | Nový cyklus | Ropa WTI | Fundamentální faktory | Očekávané události | Výnosy amerických dluhopisů | Hospodářský růst | Spread | UST | Obchodování s cizími měnami | Export | Rusko | Poradce | Vývoj ceny ropy | Signál | Aktuální cena | Číst grafy | Nové žádosti o podporu | GBPUSD | Možnost dalšího růstu | Řízení rizik | Partneři | Komodity ropa WTI | Britské měny | Zhodnocení | Organizace | Index NASDAQ 100 | Pro tradery | Neúspěch | Média | Výsledková sezóna | FedWatch | Potenciální ztráty | Paládium | Špatné počasí | Technická analýza | Shrnutí obchodování | Stav ekonomiky | Plány | Nižší poptávka | Důležitá data | COVID-19 | Ranní zpráva | Brusel | NFP | Graf komodity | Obchodní dny | Konvergence | Signál k prodeji | Zasedání Bank of Japan | Nové zprávy | Rostoucí nezaměstnanost | Elon Musk | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Zpomalující inflace | Americký trh práce | TIM | Objem | Umělé inteligence | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Příjmy | Ekonomické dopady | Prodej | Rok 2024 | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | Inflace v květnu | Admiral Markets | XAU/USD | Evropská unie | Rozvoj | Silný růst | Vyhlídky | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Evropská ekonomika | Míra | Komoditní trhy | Neuspokojivé výsledky | Pandemie nemoci COVID-19 | Korekce | Špatné výsledky | Výrazný pokles | Kvantitativní uvolňování | Obchodní strategie | Nerozhodnost trhu | HDP eurozóny | Výkonnost | Pokles libry | Downtrend | Index S&P 500 | Instrument | Patrick Harker | Hráči na trhu | Vývoje kurzu | Přehled | Pokles úrokových sazeb | Obraty | Trendové linie | Short | Aktivita na trhu | Andrew Bailey | Stavebnictví | Krize | Kanadská ekonomika | High | Rostoucí trend | Sójové boby | Tým InstaForex | Odhadovaná cena | CHF | Měnový trh | Centrum | HDP USA | Zdražení ropy | Zvýšení úrokových sazeb | Růst výnosů | Změna trendu | Volby v USA | National Australia Bank | Dlouhé (long) pozice | Relativní výkon | Průmysl v eurozóně | S&P 500 | JDE | Podpora | Definovaný obchodní plán | Obchodování s CFD | QE | MT4 | NFP data | Spojené království | Evropský regulátor | Cena | Obchodování GBP | Aktéři | EU a USA | Překoupenost | Německo | Makroekonomické ukazatele | Komodity zlato | Jádrový index spotřebitelských cen | Apple | Příkaz Stop | Komodita | Korelace Bitcoinu | Evropské indexy | Steen Jakobsen | Americký trh | Snížení sazeb | Nižší růst | DOT | Close | BAT | Kurzy | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Drahé kovy | Ekonomická data z USA | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Zavedení cel | EMA | Zpráva CoT | Forexu | Nákupní korekce | Rizikový sentiment | Obchodní válka | Kypr | Fiskální stimuly | Oscilátory | Jednotná měna | Zlato | Graf komodity Ropa WTI | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Inflace v Německu | Desetileté dluhopisy | Pozitivní výsledky | Denní graf | SEC | Schodek | Indikátory | Odpovědnost | Nejnovější zpráva | Oslabení | Finanční situace | Odvolací soud | Indikátor MACD | Energetické krize | Práce | Výnosnost | Úspěch | Likvidita | Cíle | BTC/USD | Kryptoměny | Maloobchodní tržby v USA | Inflační data | Evropský akciový trh | Banky | BlackRock | Buy | Obchodní podmínky | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vlády | Americká vláda | Širší trh | Kotace | Investiční společnosti | Šance | Fundamenty | Očekávaný růst | Aktivita obchodníků | Měsíční měnový report | Wall Street | Průlom | Instrumenty | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Velké ztráty | Ministr financí | Harley-Davidson | Tisková konference FOMC | Zlepšení | L.F. Investment Limited | Omicron | XTB | Hospodářské podmínky | Jednatel | Intervenovat | Zvyšování úroků | Solidní výsledky | Zastavení poklesu | Snížení produkce ropy | Americký Fed | Pozice | Současná situace | Americké zásoby ropy | Zájem obchodníků | Techničtí obchodníci | Pullback | Demokratické strany | Příprava | LES | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Platební neschopnosti | Chevron | Švýcarský frank | Vývoj měnového páru USD/JPY | Hedge | Market | Cenné papíry | Stoxx | Sestupný trend | Medvědí trh | Americká lehká ropa WTI | Support | Ekonomické statistiky | Důležité informace | FX | Texas | Posílení amerického dolaru | Trumpova cla | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Vysoké výnosy | Lednová inflace | Algoritmus | Dnešní růst | Měnové války | OPEC | Ministryně financí | Jak číst grafy | Trh zlata | Peněžní zásoby | Sentiment | Index ISM | Nízká volatilita | Experti | Investoři | Americká ropa | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Evropský index | Stop-Loss | Růst libry | Graf komodity Zlato | Spotřebitelé | Von der Leyenová | Oblasti supportu | Výstupy | Rostoucí výnosy | Akcie v Hongkongu | Nákupní příležitosti | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Rezistence | Hladiny supportu | Projekce | Jasné signály | Zpráva COT | Výhled poptávky | W1 | Ichimoku | Volatility trhu | Velké banky | Akcie Nvidia | Obchodujte | Nařízení | Budoucí pohyby | Ropy | Ben Laidler | Struktura | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Pokles poptávky | Holubičí rétorika | Americké ekonomiky | Jádrový index | Krátké (short) pozice | USD | Kamala | Vývoj dolarového indexu | Zveřejnění zprávy | Zkušení obchodníci | Tokio | Americký dolar dnes | Emoce | Nové příležitosti | Počet nových žádostí o podporu | Inflace ve Spojeném království | D1 | Vyšší úrokové sazby | Silný dolar | Tvůrci trhu | Posilování amerického dolaru | Co se děje na finančních trzích | Cena ropy | CME FedWatch Tool | Prezidentka ECB | Federální rezervní systém | Americké ministerstvo | Dupont | CZ | Průraz | Program nákupu aktiv | Meziroční vývoj jádrové inflace | Australský dolar | Bloomberg Financial | Propad | Bankovnictví | Trh s futures | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Pokles eura | Významné zprávy | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Růst eura | Nemovitosti | Markets | USD/CHF | Oblast supportu | Oslabování amerického dolaru | Rok 2024 | Další rozvoj | COT (Commitment of Traders) | Nejistota | CME | HDP v eurozóně | Makroekonomické údaje | Akcie technologických společností | Kryptoměna | Makroekonomický kalendář | Výhled pro EUR/USD | Nvidia | Investment | Take-Profit | Martin Klass | Technické patterny | Boční trend | Ceny komodit | Indexy | Bilance běžného účtu | Break Even | BofA | Státní dluhopisy | Americký dolar | Dlouhodobý vliv | Klíčový faktor | Makro | Vinci | Evropská centrální banka | Příjmy a výdaje | Americká centrální banka (Fed) | Psychologické úrovně | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Obchodovat ropu | ECB | Stoxx 600 | Ekonomiky eurozóny | Velikost pozice | Růst ceny | Měnová politika | Ziskovost | Doporučení | Oslabení japonského jenu | Inflační očekávání | Body | Masato Kanda | Zvýšení inflace | Index výdajů | Reverzní formace | Korekční fáze | Krypto | Vyšší daně | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Krátkodobý klouzavý průměr | Aktualizovaná prognóza | Vysoké zisky | Konkrétní příklad | Averze vůči riziku | Navýšení | Graf akciového indexu S&P 500 | Omikron | RBC Capital Markets | Zasedání amerického Fedu | Negativní vývoj | Údaje o nezaměstnanosti | Lockdowny | Krypto aktiva | Hedging | EU | Bankovní sektor | Redukce | Miliardy | Černé zlato | Úroveň supportu | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | Obchodní hodiny | Graf měnového páru | Globální trh | Poptávky po ropě | Bezpečné měny | Silný růstový potenciál | Prodeje | Zpráva o vývoji inflace | Výrobce elektromobilů | Akciový trh | Uhlí | Ekonomické prostředí | Investovat peníze | Investor | Stochastic | USD/JPY | Dvojité dno | Předsedkyně Evropské komise | Jerome Powell | Uvalení cel | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Korporace | Obchodování na burze | Banka | Nižší likvidita | Produkce ropy | Růst bitcoinu | Nákupy zlata | Významné události | Graf dne | Nízká inflace | Statistika | Výzvy | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Lael Brainardová | Ocenění
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | | Cena | Pivot

Předchozí klíčová slova

Růst akcií Tesly
Růst akciového trhu
Růst akciových indexů
Růst akciových trhů
Růst aktivity
Růst aktivity zpracovatelského sektoru
Růst algoritmického obchodování
Růst Amazonu
Růst americké ekonomiky
Růst amerického dluhu

Následující klíčová slova

Růst amerického HDP
Růst americké nezaměstnanosti
Růst americké spotřebitelské důvěry
Růst amerických akcií
Růst amerických akciových indexů
Růst amerických akciových indexů v roce 2023
Růst amerických tržeb
Růst amerických výnosů
Růst bank
Růst banky
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
RebelsFunding NEW
Potvrďte prosím... Zavřít