Prodej eura

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance 3. května pro začátečníky
03.05.2024 K otestování ceny 1,0694 došlo odpoledne v době, kdy ukazatel MACD prudce klesl od nuly, což omezilo medvědí potenciál páru. Z tohoto důvodu jsem od prodeje eura upustil. Na další vstupní body jsem nečekal. Údaje o výrobním indexu PMI v Německu a eurozóně dopadly poměrně dobře, ale tyto zprávy euro nepodpořily. Odpoledne vedly údaje z USA k další vlně poklesu, ale páru se nepodařilo prorazit z kanálu. Dnes budou zveřejněny zprávy o míře nezaměstnanosti v eurozóně a průmyslové produkci ve Francii. Obchodníci budou tyto zprávy pravděpodobně ignorovat, protože nejsou klíčové. Před zveřejněním důležitých údajů z USA proto očekávám nízkou volatilitu trhu s pozičním obchodováním v rámci kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na realizaci scénáře č. 2.

EUR/USD: tipy na obchodování během evropské seance dne 2. května pro začátečníky
02.05.2024 K otestování ceny 1,0675 došlo odpoledne v době, kdy se ukazatel MACD právě začínal pohybovat směrem nahoru od nuly, což potvrdilo vstupní bod pro nákup eura. V důsledku toho pár vzrostl o zhruba 30 pipsů. Absence údajů z eurozóny udržovala volatilitu na nízké úrovni, ale rozhodnutí Federálního rezervního systému ponechat sazby beze změny a dát trhu ještě trochu času bylo poměrně nečekané, i když nevedlo k žádné výrazné změně rozložení sil. Pár se nadále obchoduje v bočním kanálu a jeho směr určí průlom. K tomu by mohlo dojít zítra, po zveřejnění důležité zprávy z amerického trhu práce.

EUR/USD: Jednoduché obchodní tipy pro začínající obchodníky, 29. dubna (americká seance)
29.04.2024 Cena 1,0713 byla v první polovině dne poprvé otestována, právě když indikátor MACD začínal klesat od úrovně nula, což potvrdilo správný vstupní bod pro prodej eura. Pár ve výsledku výrazně neklesal, ale pozorovali jsme zhruba 15bodový zisk. Nízká volatilita trhu přímo souvisí s absencí důležitých statistik a zítřejším zasedáním Federálního rezervního systému. Během americké seance budou zveřejněny údaje o inflaci v Německu, ale další významné statistiky už ne, takže euro může dostat dobrý "impulz" a umožní kupcům projevit sílu. Bez reakce na údaje nás pravděpodobně čeká nudná druhá polovina dne. Co se týká intradenní strategie, plánuji jednat na základě realizace scénářů č. 1 a č. 2.

EUR/USD: Jednoduché tipy pro začátečníky na 24. dubna (seance v USA)
24.04.2024 V první polovině dne nedošlo k otestování mnou vyznačených úrovní. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodný vstupní bod do trhu. Ano, údaje IFO za Německo vyšly poměrně dobře, což umožnilo kupujícím eura udržet své pozice po mírném poklesu pozorovaném v první polovině dne. Nyní je velmi důležité, jak budou obchodníci reagovat na americké statistiky, které mimochodem nejsou příliš významné, ale pozitivní dynamika amerických objednávek zboží dlouhodobé spotřeby může ve druhé polovině dne vyvolat nový výprodej eura. Čas ukáže, zda kupující tento tlak tentokrát ustojí. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a č. 2.

Dolar je pod kontrolou
19.04.2024 Čím víc pozitivních zpráv o americké ekonomice slyšíme, tím víc trh věří, že pár EUR/USD směřuje k paritě. Societe Generale říká, že pokud Federální rezervní systém v roce 2024 nesníží sazbu federálních fondů, propadne se tento měnový pár minimálně na úroveň 1,05. V tom případě byly konzistentně nízké počáteční žádosti o podporu v nezaměstnanosti na úrovni 212 000 za týden končící 13. dubna dalším důkazem správnosti měnové politiky. Tento názor vyjádřila prezidentka clevelandské Federální rezervní banky Loretta Mesterová a my nemáme důvod jí nevěřit.

Dolar nedosáhl svého potenciálu
16.04.2024 Co je dovoleno Jupiterovi, není dovoleno býkovi. V aktualizovaných prognózách odborníků z Wall Street Journal se hovoří o hodnotě amerického HDP v roce 2024 na úrovni 2,2 %. Dotazovaní odborníci Evropské centrální banky se domnívají, že ekonomika eurozóny letos vzroste o 0,5 %. Americká domácí poptávka je mnohem silnější než evropská, což vytváří podmínky pro zrychlování inflace a nutí Fed udržovat sazby po dlouhou dobu na stejné úrovni. O to lépe se daří medvědům na měnovém páru EUR/USD.

Přehled páru EUR/USD na 8. dubna 2024
08.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pátek pokusil obnovit klesající pohyb, ale ani se nedokázal usadit pod klouzavým průměrem. Všechny potřebné informace měl, ale celý minulý týden se obchodoval zvláštně a nelogicky. Evropská měna začala růst už v úterý a trh během následujících tří dnů fakticky ignoroval silné údaje o podnikatelské aktivitě, nezaměstnanosti, trhu práce a volných pracovních místech v USA. Ano, v pátek jsme byli svědky mírného posílení dolaru, ale to rychle skončilo. Trh reagoval nákupem americké měny na zprávy o mzdách mimo zemědělství a o nezaměstnanosti. Jaký ale měla reakce na tyto zprávy smysl, když se cena během dvou hodin vrátila na původní pozici?

EUR/USD: Jednoduché tipy na obchodování pro začínající obchodníky na 27. března (seance v USA)
27.03.2024 V první polovině dne nedošlo k žádným obchodům na úrovních, které jsem označil, a to kvůli velmi nízké volatilitě eura, která se vzhledem k absenci významných fundamentálních statistik, které by mohly trh ovlivnit, očekávala. Z tohoto důvodu nebylo možné najít vhodné body pro vstup do trhu. Ani během americké seance bohužel nebyla k dispozici data, která by byla schopna s trhem výrazně pohnout, takže jsem očekával stejně slabou volatilitu s obchodováním v bočním kanálu. Co se týče intradenní strategie, budu se spoléhat spíše na scénáře č. 1 a 2.

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 27. března. Euro nesplnilo výzvu
27.03.2024 Včera byl vygenerován pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se na něm stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD opravdu klesl, ale žádný falešný průraz se tam nevytvořil. Z tohoto důvodu se nevytvořily žádné vhodné body ke vstupu na trh. Odpolední růst k oblasti 1,0867 nám umožnil vstoupit na trh s short pozicemi. V důsledku toho měnový pár klesl o 30 pipů.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 6. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
06.03.2024 Pár EUR/USD v úterý pokračoval v pomalém pohybu v rámci úzkého kanálu. Volatilita zůstala pod 40 pipy, což ukazuje, že k výrazným pohybům nedochází. Během dne pár jen krátce, asi 5 minut, reagoval na zveřejnění americké zprávy ISM o PMI mimo zpracovatelský průmysl. Tento index se ukázal být slabší než prognózy a předchozí hodnoty, takže trh dolar prodával. Co jsme ale viděli? Jen 25 pipů? Jak jsme předtím zmínili, pokud nedochází k výrazným pohybům, neměli bychom očekávat ziskové obchody. Pouhých 25 pipů je prakticky nic, a to i v případě páru EUR/USD.

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 5. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
05.03.2024 Pár EUR/USD se v pondělí dál obchodoval v bočním kanálu. Cena se už téměř dva týdny pohybuje do strany mezi úrovněmi 1,0785 a 1,0888. Nic se nemění. Ačkoli se během dne obchodovala směrem nahoru, nic neovlivnila a denní volatilita stěží přesáhla 30 pipů. Fundamentální i makroekonomické pozadí chybělo, takže začínající obchodníci neměli co analyzovat ani na čem pracovat. Byli jsme svědky dalšího "nudného pondělí", ale v poslední době k takovým událostem dochází i v úterý, ve středu, ve čtvrtek, stejně jako v pátek...

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 4. března. Jednoduché tipy pro začátečníky
04.03.2024 Pár EUR/USD se dál obchodoval v bočním kanálu. Jak vidíme v grafu nahoře, i bez dalších údajů je jasné, že cena se už téměř dva týdny pohybuje do strany. Operuje v pásmu 1,0785–1,0888. Máme zde tedy klasický flat se všemi důsledky. Oba hlavní měnové páry se teď obchodují v omezeném cenovém pásmu. Zdá se, že rostoucí trend skončil, ale nevidíme známky příprav na nový klesající trend. Dokud tedy cena neopustí uvedené pásmo, lze očekávat jen slabé a zmatené pohyby.

Obchodní signály pro EUR/USD na 28.–29. února 2024: prodávejte pod 1,0864 (2/8 Murray – 21 SMA)
28.02.2024 Na začátku evropské seance se euro obchoduje na úrovni kolem 1,0835, tedy pod 2/8 Murray, a v rámci rostoucího trendového kanálu formujícího se od 13. února. Pokud medvědí tlak v nadcházejících hodinách zesílí a euro klesne pod 1,0836, mohli bychom očekávat, že dojde k prudkému prolomení rostoucího trendového kanálu, což by se dalo považovat za příležitost k prodeji s cílem na 0/8 Murray umístěným na 1,0742.

EUR/USD. Analýza na 27. února. Nudný začátek nového týdne
27.02.2024 Vlnová analýza v grafu 4H pro měnový pár EUR/USD zůstává beze změny. Za poslední rok jsme viděli jen tři vlnové struktury, které se neustále střídají. Tvoří se další třívlnná klesající struktura, a to od 18. července loňského roku. Předpokládaná vlna 1 je dokončena; vlna 2 neboli B se zkomplikovala třikrát nebo čtyřikrát, ale teď už je také dokončena, protože pár klesá už déle než měsíc.

Obchodní signály pro pár EUR/USD na 21.–25. února 2024: prodej pod úrovní 1,0830 (200 EMA – Murray 1/8)
22.02.2024 Euro se obchoduje kolem úrovně 1,0811, pod 200 EMA a v rámci sekundárního rostoucího trendového kanálu, který se formuje od 14. února. Podle grafu H4 má silnou rezistenci kolem úrovně 1,0820 (200 EMA) a vrcholu klesajícího trendového kanálu, který se tvoří od začátku února na úrovni 1,0830.

Přehled páru EUR/USD na 27. 11. 2023. Věnujte pozornost projevu Christine Lagardeové.
27.11.2023 Měnový pár EUR/USD pokračoval v pátek klidně ve svém vzestupném pohybu. Nedá se říci, že by k novému vzestupu evropské měny nebyl důvod, ale události a zprávy v pátečním kalendáři nebyly tak hrozné, aby dolar pokračoval v poklesu. Nejde však o žádnou novinku: už jsme si zvykli, že dolar z různých důvodů či bezdůvodně opět klesá.

Přehled páru EUR/USD. 24. 11. 2023. ECB stále určuje úrokové sazby
24.11.2023 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek nedokázal zahájit korekci směrem dolů. Připomeňme, že očekáváme obnovení poklesu evropské měny, ale v tuto chvíli není žádný náznak korekce. Včera cena klesla na hranici klouzavého průměru, ale nepodařilo se ji překonat a okamžitě se odrazila zpět nahoru. Vzestupný trend přetrvává a euro zůstává poblíž svých lokálních maxim. Euro včera podpořily indexy obchodní aktivity v Evropské unii a Německu. Nemůžeme říci, že se jedná o super důležité indexy a jejich hodnoty rezonovaly, ale všech šest indexů překonalo prognózu i předchozí hodnoty. Euro tak opět dostalo malou makroekonomickou podporu a očekávané obnovení sestupného trendu se opět odkládá.

Euro a libra jsou pod tlakem a ubývá důvodů, proč by se měly vrátit na vzestupnou trajektorii
13.09.2023 Páteční zpráva CFTC poukázala na to, že dlouhodobí investoři jsou vůči dolaru býčí. Týdenní změna byla +3,6 mld. a čistá krátká dolarová pozice se snížila na -6,9 mld. Mezi hlavními světovými měnami se výprodeje zdržel pouze jen, zatímco všechny ostatní měny zaznamenaly týdenní změny ve prospěch dolaru.

Forex: Nálada investorů v Německu dramaticky padá
12.07.2022 Zejména obavy z dopadu plynové krize, respektive hrozba její další eskalace stojí podle nás za červencovým výrazným propadem německého ZEW indexu očekávání investorů. Z druhé strany Atlantického oceánu se odpoledne dočkáme červnového snížení důvěry malých podniků v ekonomiku. Z domova přijdou čísla z úřadů práce za červen. Podíl nezaměstnaných podle nás stagnoval na nízkých 3,2 %.

Carry Trade: Vydělávejte na forexu pomocí úrokových sazeb
14.03.2022 Forexový carry trade spočívá ve vypůjčení měny s nízkým výnosem za účelem nákupu měny s vyšším výnosem ve snaze vydělat na rozdílu úrokových sazeb. Tento postup je také známý jako "rollover" nebo "swap" a tvoří nedílnou součást strategie carry trade. Obchodníky láká tato strategie v naději, že budou inkasovat denní úrokové platby nad rámec případného zhodnocení měny z daného obchodu.

Společnost JP Morgan se domnívá, že americký dolar má stále růstový potenciál
03.02.2022 Americká investiční banka JP Morgan uvedla, že americký dolar může v blízké budoucnosti dále růst. Ekonomové poznamenali, že základ pohybu poskytne americký Fed, který slíbil, že v příštích dvou letech zajistí několikanásobné zvýšení sazeb. V lednu Fed oznámil, že americká ekonomika dosáhla plné zaměstnanosti, a proto musí zvýšit úrokové sazby, aby bojoval s inflací.

Fed se stává jestřábím a signalizuje rychlejší zvyšování sazeb, ECB výhled pravděpodobně nezmění
07.01.2022 Názory centrálních bank se mění – mění se preference investorů. Jestliže dříve se členové FOMC dělili na ty, kteří chtějí sazby zvyšovat, a na ty, kteří se domnívají, že je třeba je udržet na stejné úrovni, nyní je situace jiná.

Přehled páru GBP/USD. 25. 11. 2021. Uplynul rok a Velká Británie a EU jsou stále v jednání. Rétorika Maroše Šefčoviče se nemění.
25.11.2021 Měnový pár GBP/USD pokračoval v pomalém a trvalém poklesu také ve středu. Navíc to začalo ráno, kdy ve Spojeném království nebyly žádné důležité publikace a události. Účastníci trhu se tak v zásadě nyní zaměřují na prodej eura a libry a také na nákupy dolaru. Aby se drželi této strategie, nepotřebují teď ani silný, nápomocný dolar, základ nebo makroekonomii. Britská měna tak pokračuje ve svém znehodnocování vůči dolaru a můžeme jen hádat, jak dlouho ještě bude pokračovat. Připomeňme, že po tři čtvrtletí roku 2021 projevoval pár libra/dolar neochotu klesat.

Evropa zpomaluje, nastoupí euro klesající trend?
25.04.2018 Někteří obchodníci a investoři začínají zvažovat scénář, dle kterého se nynější vlna růstu eura již chýlí ke svému konci.

FX Aktuality: Yellenová svým projevem o zvyšování sazeb podpořila dolar
25.09.2015 Včera se objevily výrazné signály ze strany guvernérky Fedu Yellenové, že si trh vyložil holubičí projev ze zářijového jednání FOMC...

V příštích měsících lze očekávat paritu EURUSD
16.07.2015 Dohoda o finanční pomoci Řecku by měla rozpoutat novou vlnu prodeje EURUSD. Zatím poslední epizoda řeckého dramatu s sebou přinesla opatrné uzavírání krátkých pozic v eurech, nyní však můžeme znovu čekat nadšený prodej eura a díky neustálým injekcím likvidity od velmi vstřícné ECB se bude pozornost přesouvat zpět na rozpory v politice centrální banky a těžkopádnou cestu amerického Fedu k prvnímu zvýšení sazeb. Pokud mezitím americká ekonomika pojede dostatečným tempem, lze očekávat zvýšení sazeb na prosincovém, či snad již na říjnovém zasedání FOMC. Pro americký dolar může být potenciálním přínosem také dohoda politických stran o zdanění zahraničních zisků amerických korporací, která přinese návrat finančních toků ze zahraničí. Kombinace slabého eura a ožívajícího amerického dolaru může v následujících čtyřech až šesti měsících postupně způsobit dosažení parity EURUSD a další zvyšování kurzu dolaru.

Forex: Euro míří ke dvanáctiletému minimu
05.03.2015 Den před zasedáním ECB k měnové politice se euro vydalo směrem dolů. Oslabovat začala společná evropská měna hned ve včerejším...

Forex: Korelace a síla měn 9.9.2014
09.09.2014 V posledních sedmi dnech jsme se dočkali na forexových trzích výrazných pohybů. Situace na Ukrajině je...

Obyčejný příběh neobyčejného vítěze investiční soutěže Bossa
04.09.2014 V průběhu srpna uspořádala společnost Bossa investiční soutěž na demo neboli tréninkových účtech. Každý z přihlášených disponoval virtuálním kapitálem 50 000 Kč, který mohl investovat do komodit, měnových párů nebo akciových indexů. Investoři spekulovali jak na růst, tak i pokles finančních aktiv. Našemu vítězi se podařil obdivuhodný kousek, když za necelý měsíc dokázal svůj původní obchodní kapitál 50 000 Kč navýšit na celkových 194 049 Kč.

Forex: Korelace a síla měn 2.9.2014
02.09.2014 Koncem minulého týdne jsme se opět dočkali eskalace vývoje na Ukrajině. Žádní, případně zbloudilí nebo...

EUR/USD: Pozor na short-squeeze
24.06.2014 Od květnového zasedání Evropské centrální banky (ECB) se stal prodej eura velice populárním obchodem...

Akcie si berou oddechový čas, AUD, NZD, Zlato, ropa, JPY jsou nyní v kurzu; denní přehled událostí
12.06.2014
Americkým akciovým indexům včera došel dech a zahájily pokles. O horší náladu mezi investory se pos...

GBP/USD se otevírá nový prostor pro růst
23.01.2014 Britská ekonomika se ke konci loňského roku vyvíjela mnohem lépe, než se předpokládalo. Včerejší data...

Forex: Technická analýza EUR/USD, H4
23.04.2013 Na páru EUR/USD prozatím stále nevidíme rozhodnutí. Trh se pohybuje v oblasti ohraničené podporou 1,3000 a rezistencí ...

Tak už je konečně čas na prodej eura a nákup dolaru??
28.01.2013 Hlavní měnový pár se k námi naznačované cílové hranici 261,8 % Fibo dostal již v závěru minulého týdne, kdy od této...

Forex: Rozhodnutí německého BaFinu v závěru dne poslalo euro do červených čísel
19.05.2010 Po pondělním obchodování, kdy kurz EUR/USD dosáhl čtyřletého minima, se během včerejšího...

Dnešní tisková konference Tricheta rozhodne o krátkodobém osudu eura
08.04.2010 Analýza a výhledy pro GBPUSD, EURUSD, EURCHF, USDX...

Tisková konference Tricheta rozhodne o krátkodobém osudu eura
08.04.2010 Čtvrtek přinese několik velmi důležitých dat a událostí, které budou mít velký vliv na vývoj na měnovém trhu. Pro Sterling bude důležitý Halifax HPI, tedy indikátor trhu s realitami, který se očekává na 0,6% po minulém pádu o -1,5% a změna v průmyslové výrobě, která se čeká na 0,7% po minulém pádu o -0,9%. Sterling je na tom proti USD v poslední době překvapivě dobře, což můžeme přičítat obrovskému pádu na páru EURGBP. Pokud výsledky těchto indikátorů zklamou, lze očekávat výrazný pád páru GBPUSD. Dalšími kriticky důležitými ukazateleli jsou indikátor ukazující množství kvantitativního uvolňování, který by měl být 200 miliard a míra úrokových sazeb, která zůstane na 0,5%. Zvýšení množství kvantitativního uvolňování by mělo drastický dopad na vývoj GBP proti všem měnám. Žádné zvýšení se ale ve čtvrtek nečeká.
Související klíčová slova:
Údaje z USA | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Fibo | Retracement | Jackson Hole | Long pozice | EUR | Margin call | Obchodníci na forexu | Tempo růstu | Měnový kurz | Vysoká inflace | Pozitivní vliv | Deflace | Obchodník | Cenový pohyb | Republikánský prezident | Zpracovatelský sektor | Trend | Take Profit | Short-selling | Index výdajů na osobní spotřebu | Situace v eurozóně | Měnový pár EUR/CZK | Informované zdroje | ISM ve službách | Silný support | Aktiva | Citigroup | Statistiky | Investiční banky | Příležitost k prodeji | Korelace | Pravděpodobnost | Zasedání ECB | Další snižování sazeb | Růst měnového páru EUR/USD | Michala Moravcová | Komunita | Nákupní pozice | CZK | Pokles indexu | Obchodní platformy Metatrader | Obchodování carry trade | Britská libra | Výkyvy | Lagardeová | Kroky Fedu | Chování trhu | Evropská komise | Goldman Sachs | Regionální měny | ISM ve službách v USA | Geopolitické napětí | Mezibankovní sazby | Holubičí tón | Zprávy z USA | Aktuální prognózy | Dolarový index | EURCHF | Turecká lira (TRY) | Americký výrobní sektor | Expanze | Údaje o inflaci | PLN | Jednoduché tipy | Údaje o maloobchodních tržbách | Investiční soutěže | Pokles dolaru | Výhled | Analýzy | Gold | Ukončit obchod | Výdaje | Rostoucí inflace | Makroekonomické statistiky | Výhled eura | Danske Bank | Začínající obchodníci na Forexu | Rostoucí ceny | Úrokové sazby | Intradenní obchodní strategie | NZD/USD | Vývoj amerického dolaru | Tipy pro začínající obchodníky | Pád libry | Dovozní cla | Snížení úrokové sazby | Obchodní plán | Strach | Zavírací cena | Analytický tým FXstreet.cz | Klouzavé průměry | Obavy investorů | Snížení úrokových sazeb | Oznámení | Bearish Market | Růst cen | Úrokový zisk | HDP za Q2 | Náklady | Výnosy desetiletých dluhopisů | Margin | Bydlení | Zúžení úrokového diferenciálu | Důležité zprávy | Zajištění zisků | Forexové carry trades | Dosahovat zisku | Náklady na obsluhu dluhu | Obchodní seance | Červená linie | Uvolnění měnové politiky | Risk-off | Platný signál | Oslabování eura | Carry trade obchody | Nezaměstnanost | Představitelé ECB | Cenové rozpětí | Jasný obchodní plán | Potenciální obrat | Vlnová analýza | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Obchodní signály | Pokračující uptrend | Proražení | Příležitosti k nákupu | Zvyšování sazeb | Příkaz | Rady pro začínající | Zrušení cel | Hospodářský růst Německa | USD index | Pokles EUR/USD | Spekulativní pohyby | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | Irsko | Vývoj měnového páru | Trumpová | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Zaměstnanost | Nákup dolaru | Washington | Výrazný růst | Rozhodnutí centrálních bank | Dnešní zprávy | Evropská měna | Výprodeje | Vybírání zisků | Flat | Růst Německa | Pohyb ceny | NZD/JPY | EUR/USD short | Medvědí potenciál | Úspěšné obchodování | Ekonomiky | Korekční pohyb | Volatilita | Nový trend | Carry trades | Klesající trend | Průmyslová produkce | Pokles ceny | Economist | Donald Trump | Změny trendu | Cenové hladiny | Kurzový zisk | Sazby v USA | Inflace | Potenciál růstu | Peníze | Zveřejněné údaje | Druhá měna | Brent | Politika | Indikátor | Obchodní instrument | Velikosti pozice | Očekávání | Ekonomika EU | Euro dolů | Medvědí obrat | Příležitost k nákupu | Posílení eura | Zvýšení sazeb | Pravidla obchodování | Reakce trhu | Průmysl | Události tohoto týdne | Rozhodování o obchodování | Evropské měny | Chamtivost | InstaForex | Globální ekonomiky | Zasedání Evropské centrální banky | Index podnikatelské aktivity | Nákupy | ISM pro sektor služeb | Růst | Koruna | Falešný průraz | Příležitosti | Itálie | Snížit úrokové sazby | EUR/CZK | Zasedání FOMC | Klíčový ukazatel | Vanguard | MetaTrader | BreakEven | Trendový kanál | Jednání FOMC | Sentiment na trhu | Prognóza | Místopředseda Evropské komise | Data z USA | AUD/JPY | Nálada investorů | Ziskové obchody | Trh práce | Změny cen | Příkaz Take-Profit | Základní pravidla obchodování | Růst amerického dolaru | Válka | Zpráva | Býčí výhled | Princip obchodování | Dobrý výsledek | Saxo Trader | Velká Británie | Úrokové sazby v USA | Evropské ekonomiky | Obrat trendu | GBP/CAD | Parita EUR/USD | Negativní dopad | Long | Chování | Očekávání trhu | Americký index | Lira | Graf | Geopolitická rizika | Dolary | Názory na měnovou politiku | AUD | Vývoj měnového páru GBP/USD | Prodej dolaru | První obchodní den | PMI pro sektor | Indikátor RSI | Oslabení eura | Sektor služeb | Vývoj kurzu | Trh | Centrální banky | Janet Yellenová | Francouzská obchodní bilance | Šéfka ECB | Překoupené zóny | Monetární politika | Sell pozice | Turecko | The Washington Post | Index | Futures | HUF | Stop příkazy | Směnný kurz | Webináře | Zveřejněná data | Medvědí tlak | Investiční firmy | MMF | Obchodní bilance eurozóny | USA | Výrobní ceny | Zpřísnění měnové politiky | Eura | Komise | Nejistoty | Pipy | Snižování sazeb | Rovnováhy | Forexový carry trade | Kapitál | Posílení | GBP/JPY | Podmínky na trhu | Trading | Projev Jeroma Powella | Inflace v eurozóně | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Sentiment investorů | Silné trendy | Americké investiční banky | Futures trhy | S&P | Eskalace geopolitického napětí | Představitel ECB | Unie | Nepředvídatelnost | Inflace ve Spojených státech | Hedgeové fondy | Česká koruna (CZK) | Sázky | Akciové indexy | Vice | Christine Lagardeová | Index japonského jenu | Ekonomický kalendář | Tržní podmínky | Prohlášení politiků | Pozornost | Wall Street Journal | Anglie | Analytický tým | Reakce trhů | EUR/GBP | Vývoj inflačních očekávání | Očekávání analytiků | Ropa | Opatření | Kurz EUR/USD | Deficit | ECB Philip Lane | Volatility | Portfolio management | Zařízení | Správci aktiv | Americká měna | Další růst | LIBOR | Kurz dolaru | Ekonomické ukazatele | Budoucnost | Rollover (swap) | Mezinárodní investice | Zvýšit zisky | Izrael | Zpráva o inflaci | Sell | Společnosti | Pair trading | Americké měny | Česká koruna | Brokers | Růst cen v Německu | Klín | Princip obchodování carry trade | G10 | Obchodní války | Ifo | Stratégové | Řízení rizika | Carry trade příležitosti | Vývoj eura | Euro včera | Momentum | Zveřejnění ekonomických zpráv | Index nákupních manažerů | Intraday | Hospodářská odvětví | Domácnosti | Polský zlotý | Závislost | Prodejní příležitost | Jednoduché tipy pro začátečníky | Býčí obrat | Tržní sentiment | Snižování úrokových sazeb | Eskalace | Slabé výsledky | Ekonom ECB | Dnešní údaje | Zpomalení globální ekonomiky | Počet žádostí o podporu | Aktuální carry trade | Regrese | Prezident Donald Trump | Pár EUR/USD | Analytici | Zásady money managementu | Sell obchody | Růst měnového páru | Zmírnění obchodního napětí | Obchodovat | Směr trhu | Finanční instituce | ECB sazby | Vysoké inflace | Tržní síly | Indikátor CCI | Pozornost trhu | ETF | UTC | Základní pravidla systému obchodování | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Janet Yellen | Lineární regrese | Dluhopisy | Prostor pro pokles | Obchodníci | Poptávka | Zboží dlouhodobé spotřeby | EURGBP | Zpomalení české ekonomiky | Pokračování trendu | Uptrend | Signál k nákupu | Klouzavý průměr | UBS | Úsilí | Zpomalení inflace | Obchodní aktivita | Problémy | Hodnota eura | 3М | Vývoj kurzu eura | Kanadský dolar | ECB Christine Lagardeová | Index PMI | Komerční banka | Euro vůči dolaru | Sázka | Obchodování pro začátečníky | Úrokové politiky | Vítězství Donalda Trumpa | Úrovně rezistence | Ekonomové | Zpomalení hospodářského růstu | Klesající struktura | Česká národní banka (ČNB) | Christine Lagarde | Vývoj nezaměstnanosti | Spojené státy | Americká data | Tuzemská nezaměstnanost | Kurz dolarů | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Bollingerova pásma | Výrobní aktivita | Vývoj | Výnosy amerických státních dluhopisů | Příznivé údaje | Vývoj situace | Úroková sazba | Časový rámec | Maďarský forint (HUF) | Technické korekce | Vývoj inflačních očekávání v USA | Konkurenceschopnost | Platforma | Signál k nákupu (buy) | Nový týden | Washington Post | Short pozice | Inflace v Evropské unii | Rostoucí ceny ropy | Risk-Management | Volatilní | Technická korekce | EUR/USD | Nízké sazby | Polský zlotý (PLN) | Intervence | Směr trendů | Pandemie | Spotřebitelská důvěra | Konsolidace | Vypůjčení měny | Další vývoj | Recese v USA | Měnové politiky | Objem obchodování | Aktuální situace | Fiskální politika | Výnosy | Druhý odhad amerického HDP | Prolomení supportu | Zlotý | Sazby centrální banky | Americké statistiky | Ekonomický sentiment | Růstový potenciál | Denní volatilita | Pravidla systému obchodování | Dow Jones | Měny zemí G-10 | Dopolední obchodování | Bezpečný přístav | Zlepšení ekonomiky | Miliardy dolarů | ADP | Pracovní den | Investiční doporučení | Obchodování eura | Vládní výdaje | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Krátkodobý výhled | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Hlavní měnové páry | Změny úrokových sazeb | Uvolnění měnové politiky v eurozóně | Fabio Panetta | Tisková konference | Vítězství | Bankovní systém | Forexoví obchodníci | Klíčové zasedání | Platební bilance | Růst mezd | Fibonacci | Zprávy euro | Odvětví | Sazby | Hlavní ekonom | Obchodní pozice | Pečlivé analýzy | PMI ve výrobě | Británie | Růst výrobních cen | Ekonomické aktivity | Otevření obchodu | Růst cen v USA | Prohlášení | Úrok | Investovat | Ekonomické oživení | Průmyslové objednávky | Regulátor | Firmy | Medvědí divergence | Pozice přes noc | Světlo na konci tunelu | HDP Německa | Index výrobních cen | Růst cen ropy | Murray | Zajištění | Zemědělství | Averze k riziku | Normalizace úrokových sazeb | Intradenní strategie | Zájem investorů | Cena ropy brent | CitiFX | Euro dnes | Money management | Ekonomické podmínky | Situace ve Spojených státech | Definované strategie | Odhady ekonomů | Oslabení měny | Pokračování rostoucího trendu | Euro vůči americkému dolaru | Plány Fedu | Podíl nezaměstnaných | Brokerské společnosti | Správný money management | Fed | Nonfarm Payrolls | Index spotřebitelské důvěry | Maďarský forint | Účastníci trhu | Prodejní signál | Oficiální úroková sazba | Heiken Ashi | Poptávka v eurozóně | Trhy | Trade | Fluktuace | Plynová krize | Nejbližší rezistence | Aktuální stav | Překoupení | Měnové trhy | Rizika | Eurozóna | Výše úrokových sazeb | ISM | Zvýšení volatility | Úrokové diferenciály | Zpomalování inflace | Jasný plán | Sociální trading | Nákup eura | Kalendář ekonomických událostí | Řízení peněz | Směr obchodů | Zasedání centrální banky | Investment Banking | Začínající obchodníci | Riziková aktiva | Rostoucí inflační očekávání | Tempo snižování sazeb | Tipy pro začátečníky | Žádosti o podporu | Bilance | Americké akciové indexy | Ondřej Hartman | Holubice | Stabilita | Maroš Šefčovič | Španělsko | Investiční soutěž | Odrazy | Ekonomický růst | Forexový trh | Inflace v USA | Vývoj na měnovém trhu | Potenciál poklesu | USDCHF | Druhá vlna | Mzdy | Silné ekonomické údaje | SYRIZA | CAD | Severní Irsko | Vlnový pattern | Včerejší seance | Cenové úrovně | Společnost | Zprávy z eurozóny | Zpřísňování měnové politiky | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Carry obchody | Sázet | Vysoký výnos | Květnová inflace | Ztráta | Nestabilita ekonomiky | Zájem o rizikovější aktiva | Dluhové krize | Nákupy dolaru | FXstreet | Reporty | Fundamentální pozadí | Nalezení obchodů | Obchod | Investoři a obchodníci | Obchodní rozhodnutí | Obchodní přebytek | Tradeři | Hospodářské politiky | Řídit riziko | Moving Average | Bezpečná aktiva | Riziko | Analytik | MAM | Právo | JPY | Rollover | Prohlášení Fedu | Citi | Pokles výnosů | RSI | Semináře | Úrokové riziko | Transakce | USDX | Údaje o HDP | Volatilita trhů | Turecká lira | Portfolio | Pesimismus | Nástroj | GBP | NATO | Spekulativní pozice | Německá ekonomika | Risk | Úrovně supportu | Ceny | Tržní pohyby | Financování | Recese | Vyjádření představitelů | Pokles | Oslabení amerického dolaru | Údaje o prodejích | Kompozitní index | Německý ZEW index | Mírná korekce | COT report | Války | Impuls | Bundesbank | Obchodní platformy | Centrální banka | BBC | Stop-Loss příkazy | Silný americký dolar | SMA | Divergence | Evropské centrální banky | MACD | EUR/JPY | CFTC | Libra | Odborníci | Zóny supportu | Sentix | Kurzové riziko | Instituce | Forint | Vstup do trhu | Výnos | Výnosy z dluhopisů | Bezpečná měna | Patrik Urban | Dobře definovaný obchodní plán | IHNED | Německé ekonomiky | Frank | CFD | Americká investiční banka | Dobrá zpráva | Rozhovor | Nerealizovaný zisk | Vhodné podmínky | Austrálie | Silný pokles | Vývoj měnového páru EUR/USD | Rozhodnutí FOMC | Průměrná volatilita | Obchodní den | Obchodní tipy | Reálné hodnoty | Barometr | GBP/USD | Channel | Oživení trhu | Velké instituce | Obchodní analýza | Mezibankovní | RUB | Výběr zisků | Pravděpodobnost recese | BOSSA | Biliony dolarů | Jestřábí postoj | Údaje o průmyslové výrobě | Histogram | Vyšší hodnoty | Zisk | ČNB | Bank of England | EURUSD | Den D | Spekulovat | Swapy | Tipy pro obchodování | Překoupené oblasti | Rizikovější měny | Dovoz | Silná data | Zůstatek | Mimoburzovní | Obchodování | Jan Vejmělek | Býčí sentiment | Posílení dolaru | Prezident | Jednotná evropská měna | TRY | Analýza páru EUR/USD | TradingFloor.com | Evropa | Měna | Management | Nasdaq | Trump | SaxoBank | Technický signál | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Zprávy z trhů | Kupující | Uvolněná fiskální politika | Francie | Údaje | Silná rally | Potenciální změny | Hospodářský růst v eurozóně | Michelle Bowmanová | Finanční krize | Ukazatel inflace | FXstreet.cz | Obchody | Britská měna | Index CPI | Růst spotřebitelských cen | Marže | Směřování | Tržní situace | Velké objemy | Příležitosti k prodeji | Grafy | Aktivum | TopForex | Bid | Maximalizace zisku | CARA | Situace | Mario Draghi | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Růst dolaru | Stagnace | Tržby | Finanční systém | Vrcholy | Velký problém | Býčí trh | FOREX | Signály | Sazby beze změny | Guvernér | Trader | Jasný směr | GfK | Resistance | Výrobní aktivity | HDP | Načasování | Ekonom | Restrikce | Optimismus | Rozhodování | Dolar | Další posilování | Euro | Federální rezervní banky | Obratu trhu | JP Morgan | Zpomalení růstu | Fibonacciho úrovně | USD/CAD | Obchodní bilance | Index PCE | Výprodej | Měnové páry | Ekonomické zprávy | Míra inflace v eurozóně | Vývoj trhu | Signály z Fedu | JPMorgan | Provize | Zdraví | Session | Výhled měnové politiky | Retail | Stimuly | Ztráty | Americká seance | Česká národní banka | Brazilský real | 1D | Zprávy z Německa | Philip Lane | Technický výhled | Japonský jen | Nakupovat | FOMC | Akcie | Medvědí trend | Prodejní pozice | Cílová cena | Kupci | WELL | Société Générale | John Hardy | Vzestupný trend | Zůstatek na účtu | Podniky | Index spotřebitelských cen | Nastavení Stop-Lossu | Institut ZEW | Nákupní příkazy | Zrychlení růstu | Asijské seance | Tržby v maloobchodě | Býčí trend | Tým FXstreet.cz | Buy signály | Ekonomické nejistoty | Index cen | Útok na Izrael | ADP report | Obavy z inflace | Růst v eurozóně | Price Action | Projekce Fedu | Cenový kanál | Přeprodané oblasti | Napětí na Blízkém východě | Britská ekonomika | Prognózy | Kurz | Daně | Jádrová inflace | Spotřebitelské výdaje | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Růstový trend | Index cen výrobců | Seance v USA | Výsledky | Vstup na trh | Míra inflace | Peněžní zásoba | Investice | Osobní příjmy | Traders | Potenciál | Podnikatelské aktivity | Doporučení pro obchodování | Rally | Pokles inflace | Důvody k nákupu | Bod | Vnímání | HighSky Brokers | Ekonomika eurozóny | Tipy pro začínající | Buy pozice | Zisky | Deriváty | Fondy | USD za barel | Kurz eura | Základní pravidla | Volatilita páru EUR/USD | Důvěra | Oslabení dolaru | Výplata | Ukazatel | Prodej EUR | Členové Fedu | Dlouhá pozice | Exotické měny | Zpráva o trhu práce | Měny | Profitovat | Nezaměstnanosti v Německu | Hospodářský růst | Spread | UST | Trh s ropou | Finanční rizika | Spotřebitelský sentiment | Signál | Číst grafy | NFIB | GBPUSD | Řízení rizik | Geopolitická nejistota | Zhodnocení | BaFin | Potenciální ztráty | Technická analýza | Stav ekonomiky | Plány | Smíšené výsledky | Přetrvávající vysoká inflace | Béžová kniha | Cenové tlaky | Silný trh | Pozitivní signál | Devizové rezervy | Nikkei | Konvergence | Signál k prodeji | Zhodnocení měny | ZEW | Zprávy o nezaměstnanosti | Analýza transakcí | TIM | Energie | Objem | Investiční | Nálada | Příjmy | Prodej | Zasedání Fedu | Bloomberg | Inflace v květnu | Halifax | Rozvoj | Saxo PrivatBank | Silný růst | Mexiko | Vyhlídky | Finanční trhy | Míra | Neuspokojivé výsledky | Korekce | Výrazný pokles | Obchodní strategie | Stimulační opatření | HDP eurozóny | Očekávání investorů | Výkonnost | Downtrend | Carry trade | Index S&P 500 | Instrument | Přehled | Trendové linie | Short | Stavebnictví | Krize | Rostoucí trend | Tým InstaForex | CHF | Odhadovaná cena | Index Nikkei | Zvýšení úrokových sazeb | Odhad amerického HDP | Nákupní příležitost | Index nákupních manažerů (PMI) | Dlouhé (long) pozice | S&P 500 | JDE | Podpora | Definovaný obchodní plán | Geopolitické faktory | Evropský regulátor | Světová banka | Cena | EU a USA | Překoupenost | Německo | Obchodní spory | Upozornění | Snížení sazeb | Ekonomické údaje | Ekonomická data | Situace na trhu | Geopolitická nestabilita | Next | Úrokový diferenciál | Co bude | Medvědi | Zveřejnění zpráv | Zavedení cel | EMA | Forexu | Statistiky z eurozóny | Obchodní válka | Indikátor důvěry | Měnový stratég | Jednotná měna | Zlato | Rozhodnutí Bank of England | Ekonomika | Evropské méně | Slabé euro | Denní graf | SEC | Komentáře Fedu | Schodek | Indikátory | Oslabení | Indikátor MACD | Práce | Úspěch | Strategie carry trade | Cíle | Ekonomické prognózy | Banky | Buy | Obchodní podmínky | Produktivita práce | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Vlády | Kotace | Šance | Bilance zahraničního obchodu | Očekávaný růst | PMI v eurozóně | Wall Street | Průlom | Vysoké úrokové sazby | Analýza | Kurz EUR | Dobrá čísla | Zlepšení | Japonský index Nikkei | Sazby Fedu | Hospodářské podmínky | Výraznější pokles | Americký Fed | Pozice | Vítězství nad inflací | OCI | Aktivity v eurozóně | Pullback | Inflace v EU | Dlouhé pozice | Švýcarský frank | Dlouhodobé důsledky | Market | Lídři | Medvědí trh | Support | Brokeři | Důležité informace | Očekávání v USA | FX | Rozvíjející se trhy | Posílení amerického dolaru | Inflační tlaky | Uvolňování měnové politiky | Soud | Pokračování růstu | Obchodní aktivity | Investiční banka | Služby | Vybrat zisk | Algoritmus | Rizikovější aktiva | Úrokové platby | Ministryně financí | Jak číst grafy | Broker | Sentiment | SNB | Index ISM | Nízká volatilita | Evropská banka | Pokles výnosů amerických státních dluhopisů | Investoři | Prodejní tlak | Míra nezaměstnanosti | Stop-Loss | SaxoTrader | Spotřebitelé | Oblasti supportu | Rostoucí výnosy | Měnový pár GBP/USD | Politika Fedu | Retracementy | Report ADP | Rezistence | ZEW index | Projekce | Saxo Bank | Jasné signály | Inflace v březnu | Multi-Asset obchodování | Volatility trhu | Obchodujte | Měny rozvíjejících se trhů | Zdražování | Ropy | Struktura | Výrobní sektor | Pomalý růst | Měnový pár EUR/USD | Předseda | Americké ekonomiky | Jádrový index | Obchodní vztahy | USD | Ekonomický dopad | Počet nových žádostí o podporu | Údaje ISM | Posilování eura | Cena ropy | Prezidentka ECB | Obavy z recese | Federální rezervní systém | Přebytek obchodní bilance | Průraz | Tlak medvědů | Australský dolar | Propad | HighSky | Trh s futures | ANO | Britské libry | Vlnová struktura | Pokles eura | Významné zprávy | Objemy obchodů | Bearish | Hospodářské oživení | Economic | Růst eura | Nemovitosti | Time-Frame | Další rozvoj | Kanada | Nejistota | Makroekonomické údaje | Více časových rámců | Investment | Take-Profit | Dlouhodobí investoři | Federal Reserve | Swap | Ceny komodit | Indexy | Tržní volatility | Státní dluhopisy | Americký dolar | Klíčový faktor | Evropská centrální banka | Příjmy a výdaje | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | ECB | Institut | Sazby ECB | Ekonomiky eurozóny | Růst ceny | Měnová politika | Ziskovost | Oslabení japonského jenu | Doporučení | Inflační očekávání | Oslabuje dolar | Body | Index výdajů | Parita | Reverzní formace | Evropské země | Payrolls | Holubičí postoj | ROCE | Spekulace | Vysoké zisky | Omikron | Negativní vývoj | Údaje o nezaměstnanosti | Banka JP Morgan | EU | Ekonomický výhled | Sterling | Politické riziko | Společná evropská měna | Síla měn | Zpracovatelský průmysl | PMI ve službách | Spekulanti | PMI pro sektor služeb | Prodeje | Akciový trh | USD/JPY | Jerome Powell | NZD | Ukazatele | Měnový pár | Strategy Research | Banka | Obchodování na forexu | Hlavní ekonom ECB | Významné události | Nízká inflace | CNBC | Domácí poptávka | Statistika | Další pokles | Spotřebitelské ceny | COT | Richmond
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | USA | Index | Výhled | Trh | Rezistence | Růst | Obchodování | Banka | Reuters | Pokles | Banky | ČTK | Trading | Indikátor | 3М | Cena | Pivot