Tamás Varga

Komodity: Ceny ropy kvůli obavám o dodávky druhý den za sebou rostou
26.07.2022 Ceny ropy se dnes druhý den za sebou zvyšují. Důvodem jsou sílící obavy z omezení dodávek do Evropy poté, co Rusko omezilo dodávky plynu přes hlavní plynovod. Rusko je důležitým dodavatelem energie do regionu.

Komodity: Ceny ropy kvůli možnému výraznému zvýšení úroků v USA klesají
14.07.2022 Ceny ropy dnes klesají. Investoři se zaměřili na výhled výrazného zvýšení úrokových sazeb ve Spojených státech koncem tohoto měsíce, které by mohlo zastavit inflaci, ale zároveň zpomalit ekonomický růst a snížit poptávku po ropě.

Komodity: Ropa zlevňuje, po zvýšení základního úroku Fedem reaguje na obavy z inflace
16.06.2022 Ceny ropy dnes smazaly počáteční zisky a klesly až na dvoutýdenní minimum. Reagují na obavy z inflace, které umocnilo zvyšování základních sazeb centrálními bankami Spojených států, Švýcarska a Británie. Výraznějšímu poklesu cen ropy brání její omezená nabídka na trhu.

Komodity: Ceny ropy klesají kvůli obavám o vývoj světové ekonomiky a silnému dolaru
10.05.2022 Ceny ropy dnes mírně klesají. Na trh působí obavy z hrozících sankcí Evropské unie vůči ruské ropě spolu s obavami o poptávku v souvislosti s pandemickou uzávěrou v Číně, ale také silný dolar a rostoucí riziko recese.

Ropa zlevňuje, USA a spojenci jednají o dalším uvolnění suroviny ze svých rezerv
24.03.2022 Ceny ropy se dnes snižují. K jejich poklesu přispěla zpráva, že Spojené státy a jejich spojenci diskutují o možnosti dalšího koordinovaného uvolnění suroviny ze strategických zásob. Cena severomořské ropy Brent kolem 16:30 SEČ vykazovala pokles o téměř dvě procenta na 119,20 dolaru za barel. Americká lehká ropa West Texas Intermediate (WTI) ve stejnou dobu ztrácela zhruba 1,6 procenta na 113,05 dolaru za barel.

Komodity: Ceny ropy se zvyšují, většímu růstu ale brání obavy z varianty omikron
21.12.2021 Ceny ropy se po pondělním prudkém poklesu zvyšují. Většímu růstu ale brání obavy z koronavirové varianty omikron, která se rychle šíří po celém světě.

Ropa zlevňuje kvůli opatřením proti omikronu a obavám o čínskou ekonomiku
09.12.2021 Ceny ropy se dnes snižují kvůli obavám ohledně vývoje poptávky po pohonných hmotách. Investory znepokojuje zpřísňování koronavirových restrikcí v důsledku nové varianty omikron. Zhoršení ratingů dvou velkých čínských developerských společností navíc posílilo obavy ohledně zdraví čínské ekonomiky, která je největším dovozcem ropy na světě.

Komodity: Ceny ropy po zprávě o zásobách v USA prudce rostou
15.09.2021 Ceny ropy dnes výrazně rostou. Může za to zpráva o prudkém poklesu zásob ve Spojených státech a očekávání, že globální poptávka se spolu s rozšířením očkování zvýší.

Ropa v pololetí zdražila o 45 procent, část trhu čeká cenu 100 USD za barel
02.07.2021 Ropa v prvním pololetí zdražila o více než 45 procent a část analytiků se domnívá, že růst bude pokračovat. Zmiňují přitom kombinaci faktorů, které za růstem stojí - především postup v očkování a s tím související uvolňování omezujících opatření zavedených za pandemie. Někteří z nich nevylučují, že do příštího léta může být ropa i za 100 dolarů. Tak drahá byla naposledy v roce 2014.

Komodity: Ropa zdražuje, trh vyhlíží oživení poptávky
29.06.2021 Ropa dnes zdražuje. V náladě trhu převažují naděje ohledně oživení poptávky nad obavami z toho, že nová ohniska šíření koronaviru a jeho nakažlivější varianty delta povedou v celosvětovém měřítku k omezením pohybu.

Komodity: Ceny ropy rostou v reakci na slabší růst amerických zásob, než se čekalo
28.04.2021 Ceny ropy podporuje očekávaní vyšší poptávky po pohonných hmotách, které přebilo obavy z prudkého růstu nakažených koronavirem v Indii. Dále jim pomohla také zpráva Mezinárodní agentury pro energii (IEA) o výrazně slabším růstu amerických ropných zásob, než se čekalo.

Komodity: Ceny ropy se po uvolnění lodi v Suezském průplavu vrátily k poklesu
29.03.2021 Ceny ropy zahájily týden růstem, obchodování ovlivnily zejména předpoklady, že hlavní těžební země prozatím nechají produkční limity beze změn. Odpoledne se ale situace změnila a ceny zamířily dolů. Jejich pokles časově zhruba odpovídal oznámení, že v Suezském průplavu se podařilo zcela uvolnit velkou kontejnerovou loď, která tuto vodní cestu blokovala skoro týden.

Komodity: Ropa kvůli těžebním škrtům a slabším zásobám dál zdražuje
04.02.2021 Ropa dnes kvůli těžebním škrtům organizace OPEC+ a nižším zásobám ve Spojených státech dál zdražuje. Severomořský Brent se v průběhu dne vyšplhal nejvýše od loňského února a prodával se až za 59,04 dolaru za barel.

Komodity: Ceny ropy klesají, náladu ovlivňují nejisté výsledky voleb
05.11.2020 Ceny ropy dnes mírně klesají. Trhy sledují sčítání hlasů v amerických prezidentských volbách. Vítězství je zatím zřejmě blíže demokratický kandidát Joe Biden, stále však přetrvávají pochybnosti, jak to dopadne s novým stimulačním balíčkem na podporu ekonomiky zasažené koronavirovou krizí.

Komodity: Ropa mírně zdražuje, většímu růstu brání obavy o poptávku
28.09.2020 Ropa dnes mírně zdražuje, většímu cenovému růstu ale brání obavy o vývoj poptávky kvůli prudkému šíření nákazy způsobené novým koronavirem. Severomořská ropa Brent kolem 18:30 SELČ přidávala 0,3 procenta na 42,03 dolaru za barel, zatímco americká West Texas Intermediate (WTI) byla téměř beze změny na 40,26 dolaru za barel.

Komodity: Ropa zdražuje, čeká se dohoda o další koronavirové pomoci v USA
11.08.2020 Ceny ropy dnes pokračují v růstu, severomořský Brent je nad 45 dolary za barel. K růstu přispívají naděje ohledně dohody o další koronavirové pomoci ve Spojených státech a rovněž oživení poptávky po této surovině v Asii.

Komodity: Ropa zlevňuje kvůli obavám z prudkého nárůstu koronavirové nákazy v Americe
09.07.2020 Ropa ve čtvrtek na světových trzích zlevňuje, především kvůli obavám z dopadů dalšího šíření koronavirové nákazy, které zastínily optimismus z oživení poptávky po benzinu ve Spojených státech. Trh čeká i na výsledek zasedání monitorovacího výboru Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) a jeho spojenců, který se uskuteční 15. července.

Komodity: Ropa je i kvůli koronaviru na tříměsíčním minimu
30.01.2020 Ceny ropy odepisují zhruba dvě procenta a jsou na tříměsíčním minimu poté, co počet nemocných koronavirem převýšil počet nakažených epidemií SARS v letech 2002 a 2003. Investoři se obávají dopadů dalšího šíření viru na ekonomiku. Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) zvažuje, že uspíší další setkání svých členů.

Komodity: Ropa mírně zlevňuje, investoři čekají na detaily smlouvy USA-Čína
13.01.2020 Ropa se začátkem týdne obchoduje bez výrazných změn a okolo 17:05 SEČ mírně zlevňuje. Pozornost investorů se podle agentury Reuters přesouvá z Blízkého východu k tento týden plánovanému podpisu první části americko-čínské obchodní dohody, jejíž detaily zatím nejsou známy.

Komodity: Ropa zlevňuje, investoři přehodnocují rizika na Blízkém východě
07.01.2020 Ceny ropy dnes odevzdaly část zisků z předchozích dnů. Investoři podle agentury Reuters přehodnocují své obavy z náhlého přerušení plynulosti ropných dodávek z Blízkého východu poté, co Spojené státy zabily íránského generála Kásema Solejmáního.

Komodity: Ceny ropy klesají kvůli statistice a růstu těžby v Saúdské Arábii
24.09.2019 Ceny ropy dnes na trhu klesají. Reagují tak na pondělní slabou statistiku z Evropy a Japonska, která obnovila obavy o další vývoj poptávky na trhu, a na zprávy, že by Saúdská Arábie mohla obnovit těžbu ropy po útocích rychleji, než se čekalo.
Související klíčová slova:
Čína a USA | Členské státy | Růst ropy | ANZ | Ekonomické problémy | Mezinárodní měnový fond | Poškodit ekonomiku | Retracement | Obchodování zlata | Počet nakažených koronavirem | Egypt | Prezident Nicolás Maduro | Investiční banky | Investovat do NATGAS | American Petroleum Institute (API) | Vývoj situace | Energetické firmy | Zpravodajský server | Obchodování v noci | Silný support | Cyklus zvyšování sazeb | Pokles dolaru | EUR | Obchodník | Cap | Ukrajinská protivzdušná obrana | Aktivita ve zpracovatelském sektoru | Trend | Banka JPMorgan | Americké ropné zásoby | Evropská komise | Použití finanční páky | Edge | Americký vládní Úřad pro energetické informace | Porozumění | Recese ve Spojených státech | Investiční banka Goldman Sachs | Tempo růstu | Americký ministr obrany | Cena OIL.WTI | Americký prezident Donald Trump | Rostoucí úrokové sazby | Investovanie | Ruská společnost | Energy | Ropný institut | Index aktivity | Pravděpodobnost | Navýšení dluhového stropu | Crown | Goldman Sachs | Oživení poptávky | Envelopes | Oil inventories | Administrativa amerického prezidenta | Oživení poptávky v Číně | Náklady na půjčky | Vývoj konfliktu | Nárůst počtu nakažených | Ukrajinský prezident | Bidenovo vítězství | Poradenská společnost | U.S. Dollar index | Zpomalení inflace | Organizace zemí vyvážejících ropu | Petromatrix | Snížení cen | Burze | Zájem o ropu | Útoky na Írán | Ole Hansen | Hospodářství země | Dnešní údaje | Suvro Sarkar | Reality | Další vývoj | Íránský ministr zahraničí | Denní nárůst infekcí | Onyx Capital Group | Edward Moya | Členské státy Evropské unie | Alexandr Novak | Obavy investorů | Zdraví ekonomiky | Geopolitické napětí | Protivzdušná obrana | Burza | Teroristické hnutí Hamás | Vicepremiér | Směrnice | New York - Nymex | Komoditní analytik | Možnost obchodovat | Rostoucí inflace | Pokles ceny ropy | Obavy z varianty omikron | Ropný institut API | Snížení produkce | CMC Markets | Market Analyst | Společnost Lukoil | Napětí mezi Íránem a USA | Energy Information Administration (EIA) | Zvyšování sazeb | Saúdská Arábie | Snížení úrokových sazeb | Růst cen | Vývoz ruské ropy | Riziko poklesu cen ropy | Oživení v Číně | Klouzavé průměry | Strach | New York | Kovy vzácných zemin | Trumpová | Hirojuki Kikukawa | Obnovení dodávek | Makléřské firmy | Proražení | Believe | Washington | Čínský statistický úřad dnes | Rizika na Blízkém východě | Institut API | Klíčová rezistence | IG Group | Exchange | Uvolnění suroviny | Naeem Aslam | Julius Bär | Zlevňování ropy | EIA | HAS | Development | Reakce trhu | Situace na trhu s ropou | Globální poptávka po ropě | Nezaměstnanost | Ekonomiky | Vysoké riziko | Rafinerie | J.D. Vance | Ropa Brent | Investiční doporučení | Zimní bouře | City Index | Jak investovat do komodit | Alexander Novak | Izraelský premiér | Fox News | Patová situace | Overbought | Potenciál růstu | Brent | Politika | Očekávání | Momentum | Nissan Securities | Dolar dnes | Investiční centrum | Zvýšení sazeb | Ruský ministr energetiky | Války na Ukrajině | Suroviny | Invaze na Ukrajinu | Měnový fond | Alžírsko | Uzavření vzdušného prostoru | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Hormuzský průliv | Zásoby ropy | Kolo jednání | Vývoj na Blízkém východě | Hurikán Ida | ANZ Research | Nárůst zásob | Nákupy | Pomalé oživení | Růst | Akcie dnes | Výpadky | Americká lehká ropa | Propad cen | MiFID II | Evergrande Group | Libye | Nižší úroky | Cena Brentu | Akče | IEA | Předseda sněmovny | Situace na Blízkém východě | Trh práce | Bariéra | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Venezuela | Britská centrální banka | Zvýšení dluhového stropu | List The Wall Street Journal | Currencies | SMA 100 | Hrozba | Levels | Vývoj ceny ropy Brent | Contract | Pochybnosti | Zápis z posledního zasedání Fedu | WSJ | Optimistická nálada | Výhled | Hospodářské recese | Objem obchodů | Evropské ekonomiky | Challenge | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Čínský prezident | Vývoz ropy | Ministr energetiky | Long | Kontrakty | Nové sankce vůči Rusku | Evergrande | Činitelé Fedu | Geopolitická rizika | Embargo EU na ruskou ropu | Janet Yellenová | Americké investiční banky | Prudký pokles | Retail Investor | Analýzy | Oznámení | Nord Stream | Meziroční růst | Problémy | Investujte zodpovědně | OIL.WTI | Propad na finančních trzích | Trh | Silná bariéra | Oživování ekonomiky | Centrální banky USA (Fed) | Poptávka po ropě v Číně | Ruský prezident | CMC | Embargo na dovoz ruské ropy | Narušení dodávek ropy | Rozdílové smlouvy | Swapové body | Index | Ropný trh | Odhad poptávky po ropě | Globální ekonomiky | Rystad | MMF | Zasedání Organizace zemí vyvážejících ropu | Ukončení války na Ukrajině | Zápis ze zasedání Fedu | Energy Information Administration | Komise | Skupina OPEC+ | Nejistoty | Supportní pásmo | Trumpovy kroky | Průmysl | Konflikt na Blízkém východě | Americký prezident | Volumes | PDVSA | Agentura Reuters | Vysoká inflace | Ropné společnosti | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Očkování proti covidu-19 | Americké měny | Indiana | Poplatek | S&P | Dovoz z Číny | Dovoz ropy | Hnutí Hizballáh | Unie | Giovanni Staunovo | Další růst | Snížení těžby skupinou OPEC | Obrat trendu | Narušení dodávek | Reakce trhů | Zpráva | Tanker Strinda | Americký ministr energetiky | Ropné zásoby | Centrální banky | Soukromý sektor | Inflace | Wall Street Journal | Komise v přenesené pravomoci | Plynovody | Zásoby ropy v USA | Hrubý domácí produkt (HDP) | Dobré výsledky | Oanda | Spike | Ropný kartel | SIX | Dollar Index | Snížení těžby skupinou OPEC+ | Shell | Louise Dicksonová | Dolary | Nižší náklady na úvěry | Představitelé Fedu | Nižší náklady | Konflikt s Íránem | Obchodní napětí | PVM Oil Associates | Nařízení Evropského parlamentu | Popírání | Kongres | Turecko | Hospodaření státu | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Onyx Capital | Eskalace | Ceny ropy v dolarech | Kaisa Group | Investování do zlata pro začátečníky | Inflace ve Spojených státech | Nord Stream 1 | Benzín | Vývoj ceny ropy WTI | Americké ropné společnosti | Omezení dodávek | Americké energetické firmy | Vyšší poptávka | Covid | Hospodářský růst v Evropě | Uzavření Hormuzského průlivu | Data z USA | Válka | Natural Gas | Hospodářská politika | China Evergrande | Viceprezident | Correction | Volodymyr Zelenskyj | Rovnováha | Graf | Nomura | Sankce | Nabídka | Snižování sazeb | Nejbližší support | Americká centrální banka | RDSA | Pokles ceny | Platební neschopnost | Balance | Obchodní války | Export ruské ropy | Futures | Inflace v eurozóně | Chladné počasí | Íránský prezident | Nákupy komodit | Údaje o inflaci | Arménie | Výsledky společnosti | Donald Trump | Zpomalování růstu světové ekonomiky | Prezident Trump | Spotřeba ropy | Největší ekonomika | Izrael | Finanční údaje | Růst úrokových sazeb | Wall Street Journal (WSJ) | Úřad pro energetické informace (EIA) | Asociace pro ropu a zemní plyn (NOG) | Platformy | Prezident Donald Trump | Volatility | Ministerstvo zahraničí | Čínský prezident Si Ťin-pching | Globální poptávka | Společnosti | Tengiz | Počet nezaměstnaných | Jak investovat do komodit? | Zmírnění obchodního napětí | Pozornost | Šíření nemoci COVID-19 | Teroristické hnutí | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Pokles cen | Capital Markets | Představitelé Číny | Jak investovat do NATGAS? | Zvýšení úroků v USA | Jemenští povstalci | Virus | Globální referenční ropa | Vir | Ministr obrany | West Texas Intermediate (WTI) | Riziko poklesu cen | Analytika | Capital Group | Vysoká cla | Americký viceprezident | Statistické údaje | Šíření nového koronaviru | Náklady | UBS | Výhled cen | Republikáni | Pandemie nemoci | Vice | Chladné počasí v USA | Unijní země | Opatření | Snížení cen ropy | Globální inflace | Přeprodané zóny | Kartel OPEC | Hamás | Range | OANDA Edward Moya | Cena ropy dnes | Ruská invaze na Ukrajinu | Energetický sektor | TASS | Skupina OPEC | Analytici | Aktivity v Číně | Počasí v USA | Abdal Fattáh Sísí | Opatření proti šíření koronaviru | Šíření nemoci | Referenční ropa | Napětí mezi USA a Íránem | Ropná společnost | Negativní dopad | Zpomalení globální ekonomiky | CL | Reuters analytik | PVM Tamas Varga | Pákistánský premiér | Dlouhodobější dopady | NAFTA | Výrobní aktivita | Vývoj | Koronavirové restrikce | Nižší produkce | G7 | Strinda | Kalifornie | Počasí | Analytici Bank of America | Marketingová komunikace | Vývoj inflace | Agentura Fitch | Americké akcie | JBC Energy | Poptávka | Londýn - ICE | Čínské rafinerie | Ministr zahraničí | Vyšší sazby | Úrokové sazby ve Spojených státech | Riziko ztráty | Severomořská ropa Brent | Maloobchodní tržby | Obchodníci | Varování | Severomořský Brent | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Moskva | Očekávání trhu | Invaze | Vývoj války | Pozornost trhu | Shutdown | Saxo | West Texas Intermediate | Obchodovat | Globální hrubý domácí produkt | Zvýšení základního úroku | Obavy z globální recese | MIFID | Manufacturing | Ropa Urals | Klouzavý průměr | Statistický úřad | Podnikání | Tony Sycamore | Spojené státy a Čína | USA a Čína | Barclays | Růstový potenciál | Obchodník s ropou | Extension | Pete Hegseth | NOG | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Národní zájmy | Firma | Negativní trend | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Investiční strategie | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Ropa | Lend | Dodávky ropy | Nákup ruské ropy | Investoři dnes | Benzín RBOB | Komodity z různých sektorů | SWIFT | TRUTH social | Liberum | Omezení těžby | Kazachstán | Otevření Hormuzského průlivu | USA | Těžba ropy v USA | Eskalace na Blízkém východě | TRUTH | Dan Jörgensen | Dodávky plynovodem | Pevninská Čína | Spojené státy | Oil Company | Embargo EU | 3М | Zvýšení produkce | Zasedání OPEC | Úrok | Investovat | Komoditní | Cena severomořské ropy Brent | Světové produkce | Otestování rezistence | Velitelství americké armády | Zvyšování úrokových sazeb | Pandemie | Generální ředitel | Snížení úrokových sazeb v USA | Mezinárodní agentura pro energii | Trading PRO | Nálada na trhu | Čtvrtletní výsledky společnosti | Boj s inflací | Britská centrální banka dnes | Průzkum | Pravděpodobnost hospodářské recese | Firmy | Úrokové sazby | Prohlášení | Úsilí | Růst cen ropy | Volby | Sazby | Cena ropy brent | Norský tanker | Aramco | Návrat k normálu | Ruská ropa | Firma Lukoil | Abbás Arakčí | Měnový výbor | Zmírnění obav | American Petroleum Institute | Pokračující geopolitické napětí | Obchodní dohody | Fed | LEND | Maduro | Ministři energetiky | Americká ministryně financí | Kevin Solomon | Zpomalování světové ekonomiky | Decline | Ekonomické aktivity | Pandemie covidu-19 | Kevin McCarthy | Celosvětová poptávka | Británie | Overnight | Šíření nákazy | Poradenské společnosti | Sergej Rjabkov | Si Ťin-pching | Šíření mutace delta | Trhy | Trade | Joe Biden | Zásobování trhu | Asociace pro ropu a zemní plyn | Group | Loď Ever Given | UBS Giovanni Staunovo | Americký ropný institut | Nicolás Maduro | Členové Organizace zemí vyvážejících ropu | Trading | Zvýšení dluhového stropu americké vlády | Investování | Fibonacci | Americký ministr obchodu | Lukoil | Podnikání na kapitálovém trhu | Analytici Morgan Stanley | Koronavirus | Rizika | Americké rafinerie | Portugalsko | Fond | Dovoz ruské ropy | Republikánský senátor | Světové trhy | Price Futures | Nadbytek ropy | Fitch | Vzdělávací materiály | Recese světové ekonomiky | Růst poptávky po ropě | Sankce USA | Obchodní příměří | Saúdskoarabský ministr energetiky | Klouzavý průměr EMA | Sektor služeb | Futures na ropu | Amín Násir | Dánsko | Obchodování s plynem | Napětí mezi USA a Čínou | Gasoline inventories | Kyjev | Energetické společnosti | Ministr obchodu | Představitelé centrální banky | Těžby ropy | Společnost JPMorgan | Údaje o zásobách v USA | Sankce vůči Rusku | Úřad pro energetické informace | Ropný kartel OPEC | Nissan | Žádosti o podporu | Ministerstvo financí | Společnost S&P Global | Bilance | Húsíové | Vladimir Putin | ONE | Španělsko | Ropovody a plynovody | Ekonomický růst | Cla na zboží | Inflace v USA | Komodity | Poradenství | Odhady analytiků | Termínový kontrakt | Investors | Zájem analytiků | Banka Goldman Sachs | Zvyšování těžby | Analytička | Společnost | Exekutivní příkazy | Spotřebitelské ceny v USA | Hospodaření | Severomořská ropa | Abú Dhabí | Komisař EU | Nabídka ropy | Obchod | DBS Bank | CENTCOM | Norský tanker Strinda | Ceny ropy Brent | Eskalace konfliktu | EK | Riziko | Analytik | Nákup ropy | Credit Suisse | Axios | Citi | SARS | Bank of America | Cenový strop | Urals | Meta | NATO | Plyn | Pokles cen ropy | Čína | Capital | Risk | Ceny | Kaisa | Akcie Credit Suisse | Hrozba recese | Recese | Pokles | Gazprom | Realitní trh | IDEA | Války | Centrální banka | WTI | Zápis z posledního zasedání | For Traders | SMA | Největší ekonomika světa | Demand | Evropské centrální banky | Truth Social | Americký Úřad pro energetické informace | Trump dnes | Cena severomořské ropy | Údaje o vývoji inflace | Vnímání rizika | Zákonodárci | Celní politiky | Počáteční zisky | Dodávky z Ruska | Morgan Stanley | Prezident Vladimir Putin | Commerzbank | Stav trhů | Donald Trump dnes | Bankovní krize | Počet nakažených | Topný olej | CFD | Benchmark | Americká investiční banka | 256/2004 | Izraelská armáda | Nové sankce | Minulá výkonnost | Švýcarské banky | Disclaimer | Non-Farm Payrolls | Balík sankcí | Írán | Největší světové ekonomiky | Očkování proti covidu | Jasný signál | Akcionář | Horizon | Čínské zboží | Funkční období | Část zisků | Zisk | Total | Ruské ropy | PVM | Šíření mutace | Rating | Dovoz | Obchodování | Nové prognózy | Úroky | Eurostat | Prezident | Ropovod | Finanční pomoc | Easing | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Oslabování dolaru | Performance | Olej | S&P Global | Nasdaq | Trump | Zprávy | CCI | Ceny ropy | Mutace delta | Předpověď | Zelenskyj | Ekonomické důsledky | Údaje | Dodávky plynu | Omezení pohybu | Biden | Teherán | Obchody | Cena ropy klesá | xStation5 | ProCent | Růst spotřebitelských cen | Craig Erlam | Zvýšení těžby | RBC | Zemní plyn | Zasedání americké centrální banky | Marže | RBOB | Price Futures Group | Aktivum | Bid | Společnost XTB | Ursula von der Leyenová | GMT | Situace | Šíření koronavirové nákazy | Tržby | Impeachment | NATGAS | Podnikatelská aktivita | Růst světové ekonomiky | Signály | Sazby beze změny | Obavy o poptávku | Jasný směr | Nomura Securities | Peking | Ruský vicepremiér | Resistance | Pokles zásob | Spready | HDP | Analytik trhů | Restrikce | Optimismus | Dolar | Výsledky společnosti Meta | Zkapalněný zemní plyn | Investování je rizikové | Průměrná cena | Meziroční růst spotřebitelských cen | Zhoršení ratingu | Členské země | Známky oživení | Investec | Výprodej | Míra inflace v eurozóně | JPMorgan | Salmán | Zdraví | EBRD | ČTK | Session | Odhad letošního růstu | Retail | Ztráty | TotalEnergies | VIAC | FOMC | European Central Bank | Akcie | WELL | Největší švýcarské banky | Rates | Target | Očkování | Podniky | Hnutí Hamás | City | Makléř | Zrychlení růstu | Energetická agentura | Vývoj ceny | Dodavatelské řetězce | Světová ekonomika | Obavy z inflace | Vývoz | Reuters | OPEC+ | Týdenní zpráva | Zasedání měnového výboru | Bankovní společnost | Vývoj ekonomiky | Napětí na Blízkém východě | Rystad Energy | Prognózy | Globální recese | Ministři | Dnešní zpráva | RBC Capital | Globální růst | Zvýšení těžby ropy | Pozornost investorů | Americká ekonomika | Americký prezident Joe Biden | Cenový strop na ruskou ropu | Intermediate | Snížení těžby | Státy Evropské unie | Venezuelský prezident | CFD na komodity | Světové ekonomiky | Výsledky | Míra inflace | Silnější dolar | Microsoft | Pro investory | Skupina G7 | Návrh zákona | Traders | Potenciál | Rally | Investujte | Pokles inflace | Komunikace | Lehká ropa WTI | Indie | Bod | Vnímání | Ekonomická aktivita | CFDs | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Údaje z Číny | Zisky | Makroekonomický vývoj | Delta | USD za barel | Hospodářství | Ministerstvo dopravy | Akcie klesají | WHO | Protipandemická opatření | Oslabení dolaru | Globální hospodářský růst | Suezský průplav | Ukazatel | Slabší dolar | Měny | Dollar | Ropa WTI | Hospodářský růst | BOOST | Trh s ropou | Investování do zlata | Export | Rusko | Vývoj ceny ropy | Rafinérie | Signál | Aktuální cena | Nové žádosti o podporu | Epidemie nemoci | Čtvrtletní výsledky | Ukončení války | Zvýšení úroků | Emirates | Zhodnocení | Organizace | Leverage | Rozšíření | Ruský prezident Vladimir Putin | Plány | Decision | Administrativa | Ropa dnes | COVID-19 | Cena ropy WTI | Dodávky na trh | Sázení | Evropské akcie | Americký trh práce | TIM | Energie | Šéf Bílého domu | Objem | Investiční | Nálada | Americké centrální banky | Prodej | Znárodnění | Financial | Zasedání Fedu | Bloomberg | XM | Dotace | Evropská unie | Rozvoj | Silný růst | Mexiko | Vyhlídky | Vojenský konflikt | Průmyslová výroba | Finanční trhy | Míra | Obchodovanie | Pandemie nemoci COVID-19 | Divize | Růst poptávky | LNG | Výrazný pokles | Riziko recese | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Asociace | Vakcína | Výkonnost | Průzkumy | Televize CNBC | Instrument | Hrubý domácí produkt | Hráči na trhu | Trendové linie | Short | Společnost S&P | Krize | High | OECD | Centrum | Zvýšení úrokových sazeb | Těžba ropy | Volby v USA | National Australia Bank | JDE | Podpora | Oživení poptávky po ropě | Julius Baer | Prezident Joe Biden | Geopolitické faktory | MT4 | Focus | Cena | NYMEX | Německo | Pepperstone | Suez | Americký trh | Prime | Close | Epidemie nemoci covid-19 | Rate cut | Kurzy | IG | Ekonomické údaje | COST | Ekonomická data | Situace na trhu | Next | Ekonomická data z USA | EMA | Fibonacciho retracement | Server CNBC | Obchodní válka | Ekonomika | Denní graf | SEC | Míra nejistoty | Indikátory | Odpovědnost | Sankce na Rusko | Oslabení | Finanční situace | Práce | Úspěch | Benjamin Netanjahu | Centrální banky USA | Tightening | Společnost Morgan Stanley | Cíle | Maloobchodní tržby v USA | Zásoby benzinu | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Holding | Cena americké ropy WTI | Banky | Koronavirová opatření | Vlády | Americká vláda | Ruská vláda | Fox | Poptávka po ropě | Wall Street | Vysoké úrokové sazby | Zlepšení | Irák | XTB | Kontrakt | Communication | Uzavření dohody | Ever Given | Výraznější pokles | Zvyšování úroků | Analytici banky | Ropovody | API | Pozice | Stock | Čínská ekonomika | Dodávky suroviny | Platební neschopnosti | Chevron | Kovy | Market | Dosažení dohody | Americká lehká ropa WTI | Zdražování ropy | Support | Hold | Náklady na úvěry | Texas | Trumpova cla | Inflační tlaky | Import | Investiční banka | Americký průmysl | Dnešní růst | Návrat inflace | OPEC | Ministryně financí | Broker | Řetězce | Sentiment | Evropská banka | Experti | Investoři | Americká ropa | Míra nezaměstnanosti | Ceny ropy dnes | Zásoby ropy ve Spojených státech | Von der Leyenová | Force | Embargo | Slabá poptávka | Polsko | Omezení produkce | Rezistence | Dnes na světových trzích | Centrální banka USA | Saxo Bank | Výhled poptávky | Základní úrok | Státní ropná společnost | Nařízení | The Wall Street Journal | Zdražování | Ropy | Struktura | Předseda | Americké ekonomiky | Nárůst ceny | USD | Cena americké ropy | Rozhodnutí americké centrální banky | Americký dolar dnes | Čínské úřady | Ekonomické recese | D1 | Obchodování s komoditami | Supply | Silný dolar | Tržní podíl | Cena ropy | Obavy z recese | Válka mezi Ruskem a Ukrajinou | Poptávka v Číně | CZ | Průraz | Zákaz dovozu | Propad | StoneX | Gasoline | Objemy obchodů | Hospodářské oživení | Finanční ztráty | Economic | Ceny ropy WTI | Markets | High risk | Čínský statistický úřad | Invest | Kanada | Ruská invaze | Nejistota | Den nezávislosti | DBS | Investment | Tamas Varga | ING | Federal Reserve | Americký dolar | RISE | Market sentiment | Americká centrální banka (Fed) | ECB | Prodej ropy | Vývoj války na Ukrajině | Doporučení | Růst čínské ekonomiky | Ceny suroviny | Body | Zvýšení inflace | Payrolls | ROCE | Spekulace | Navýšení | Omikron | Hizballáh | Zemní plyn (LNG) | EU | Redukce | Indie a Čína | Materiály | Trading pro začátečníky | Poptávky po ropě | Jak investovat | WU | Akciový trh | Investor | Put | Předsedkyně Evropské komise | Americké vlády | Jerome Powell | Šíření koronaviru | Banka | Produkce ropy | Makléřské společnosti | Baker Hughes | CNBC | Další pokles | Spotřebitelské ceny | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | News
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | Výhled | USA | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | 3М | Pokles | Trading | Banka | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot




