Ticker Tape by TradingView
Evropské akciové trhy klesají po zavedení nových vládních omezení
Evropské indexy otevřely poslední říjnový týden poklesem. Důvodem bylo zhoršení druhé vlny koronaviru a přijetím nových vládních omezení, které přijímají tak, aby pandemii zastavily. K této situaci se přidává varování o zisku oznámené softwarovým gigantem SAP a rozdíly mezi demokraty a republikány ve Spojených státech při dosažení dohody o novém balíčku stimulů.
Německý DAX byl indexem, který dnes zaznamenal největší pokles o -2.2%. Německo uvedlo, že v důsledku druhé vlny koronaviru bude trvat zotavení déle, než se očekávalo, a proto snížilo své prognózy pro příštích několik let. Akcie SAP klesly o více než 20%.
Zdroj: Admiral Markets MetaTrader5, #SAP denní graf (od 19. června 2020 do 26. října 2020). 26. října 2020 ve 12:00. Vezměte prosím na vědomí, že zisk z předchozího období není spolehlivý indikátor budoucích zisků nebo pohybů ceny.
V grafu akcií SAB vidíme obrovský gap způsobený tím, jak se od pátečního uzavření cena propadla. V průběhu roku 2020 německé akcie nashromáždily pokles o více než -15%. V posledních pěti letech dosáhly záporných hodnot pouze v roce 2018.
EuroStoxx50 také vykázal pokles o více než -1%, a Francouzský CAC40 klesl o -0.5%, stejně jako italský index FTSE MIB.
Ve Spojených státech došlo v době před otevřením Wall Street k propadům hlavních indexů, dokud nedošlo k pokroku v diskusi o ekonomických stimulech.
Pokud jste si ještě nestáhli světově nejoblíbenější platformu pro obchodování MetaTrader 5, klikněte na banner níže a stáhněte si jí ZDARMA u společnosti Admiral Markets UK Ltd:
Odmítnutí odpovědnosti: Uvedené údaje poskytují další informace o všech analýzách, odhadech, prognózách, předpovědích nebo jiných podobných hodnoceních či informacích (dále jen „analýza") zveřejněných na internetových stránkách Admiral Markets. Než učiníte jakákoli investiční rozhodnutí, věnujte pozornost následujícímu:
- Toto je marketingová komunikace. Zveřejněný obsah je pouze pro informační účely a v žádném případě si ji nelze vyložit jako investiční poradenství nebo doporučení. Obsah nebyl připraven v souladu s právními požadavky, navrženými k podpoře nezávislého investičního výzkumu a není předmětem žádného zákazu pro šíření investičního výzkumu.
- Jakékoliv investiční rozhodnutí činí klient sám a investiční společnosti Admiral Markets Group AS (Admiral Markets) nejsou odpovědné za jakékoliv ztráty nebo škodu plynoucí z takového rozhodnutí, ať už je založeno na analýze či nikoliv.
- Analýza je připravena nezávislým analytikem (Jens Klatt, profesionální obchodník a analytik (dále jen "autor") a je založena na osobních odhadech autora.
- Aby Admiral Markets zabezpečila zájmy klientů a aby byla zajištěna objektivita analýzy, byly zavedeny relevantní interní procedury pro prevenci a správu střetu zájmů.
- Zatímco se snažíme zajistit, aby byly zdroje analýzy spolehlivé a aby byly všechny prezentované informace srozumitelné, včasné, přesné a úplné, Admiral Markets negarantuje přesnost a úplnost informací obsažených v analýze. Prezentované údaje se týkají jakýchkoliv minulých výsledků, nejsou spolehlivým ukazatelem budoucích výsledků.
- Obsah analýzy by neměl být vykládán jako výslovný nebo předpokládaný příslib, záruka nebo implikace ze strany Admiral Markets, že klient bude profitovat ze strategií v nich obsažených, nebo že ztráty v souvislosti s nimi mohou nebo budou omezeny.
- Jakýkoliv namodelovaný nebo předchozí výkon finančních instrumentů uvedený v publikaci si nelze vyložit jako slib, garanci nebo implikaci ze strany Admiral Markets vůči budoucím výkonům. Hodnota finančního instrumentu může růst i klesat a zachování hodnoty aktiva není garantováno.
- Projekce obsažené v analýze mohou být předmětem dodatečných poplatků, daní nebo jiných poplatků v závislosti na předmětu publikace. Ceník platný pro služby poskytované společností Admiral Markets je veřejně dostupný na webových stránkách Admiral Markets.
Produkty obchodované s finanční pákou (včetně rozdílových smluv) mají spekulativní povahu a mohou vyústit ve ztráty nebo zisky. Předtím než začněte obchodovat, se prosím seznamte se všemi riziky.
Klíčová slova: Německo | Analytik | Akciové trhy | Akcie | Aktiva | Analýza | DAX | Gap | Indikátor | MetaTrader | Obchodník | Wall Street | Doporučení | Obchodování | FTSE | Admiral Markets | Indexy | Zisk | Obchodovat | Investiční společnosti | EuroStoxx50 | Index | Akcie SAP | Analýzy | CAC40 | Cena | Graf | Investiční | Investiční poradenství | Markets | MetaTrader 5 | Zisky | ROCE | Německý DAX | Ztráty | Investiční rozhodnutí | FTSE MIB | Evropské akciové trhy | Profesionální obchodník | Německé akcie | Denní graf | Produkty obchodované s finanční pákou | Největší pokles | Prognózy | Poradenství | SAP | Komunikace | Trhy | Pokles | Profitovat | Růst | Údaje | Evropské indexy | Ceny | Jens Klatt |
Čtěte více
-
Evropské akciové burzy zalil optimismus, září Deutsche Bank. V dobré náladě jsou i americké futures
Evropské akciové indexy zalil při pondělní seanci optimismus, který převládá navzdory neutěšené situaci ve městech na Ukrajině. Důvodem jsou pokračující jednání mezi oběma dotčenými protistranami i situace v komoditním sektoru. -
Evropské akciové indexy díky četným pozitivním faktorům dál plynule rostou
Evropské burzovní indikátory v průběhu čtvrteční obchodní seance na pozadí silných finančních výsledků významných korporací vytrvale rostou. V době psaní článku tak britský ukazatel FTSE 100 vzrostl o 0,03 % na 7 646,1 bodů, francouzský CAC 40 si připsal 0,03 % a dosáhl 7 133,12 bodů a německý DAX vyskočil o 0,2 % na 15 514,1 bodů. -
Evropské akciové indexy, s výjimkou italského a španělského, na základě obchodování vzrostly
Kompozitní index největších společností v regionu Stoxx Europe 600 vzrostl o 0,68 % a dosáhl 465,28 bodů. Francouzský index CAC 40 vzrostl o 0,83 %, německý DAX o 0,71 %, britský FTSE 100 o 0,76 %. Španělský IBEX 35 a italský FTSE MIB zároveň klesly o 0,36 %, resp. o 1,03 %. -
Evropské akciové indexy ve středu klesly, protože centrální banky zveřejnily svou měnovou politiku
Hlavní evropské indexy ve středu klesly, přičemž STOXX Europe 600 ztratil 1,1 %. DAX klesl o 0,5 %, CAC 40 ztratil 1,2 %, FTSE 100 spadl o 0,9 %, zatímco FTSE MIB a IBEX 35 klesly o 1,4 %, resp. 1 %. -
Evropské akciové indexy v průběhu obchodování mírně klesají
Britský akciový index FTSE 100 klesl o necelé 0,1 %, německý DAX o 0,24 %, francouzský CAC 40 o 0,31 %. Italský FTSE MIB a španělský IBEX 35 ztratily 0,1 %, resp. 0,3 %. -
Evropské akciové indexy v úterý klesly
Evropské akciové indexy během včerejší seance výrazně klesaly. STOXX Europe 600 se uzavřel v záporném teritoriu se ztrátou 2,4 %. DAX se propadl o 3,85 %, CAC 40 se snížil o 3,94 %, FTSE 100 klesl o 1,72 %. Ve Španělsku ztratil IBEX 35 3,4 %, zatímco italský FTSE MIB se propadl o 4,1 %. -
Evropské akciové indikátory po pětidenní sérii poklesů plynule rostou
Klíčové akciové indikátory západní Evropy vykazují během úterní aukce po výrazném poklesu z předchozího dne růst. Úhrnný indikátor předních evropských společností STOXX Europe 600 tak v době psaní článku vzrostl o 0,05 % na 412,74 bodů. -
Evropské akciové trhy během pátečního obchodování rostou
Evropské akciové indexy během páteční seance mírně rostou. V čele růstu stály akcie těžebních společností, zatímco akcie bank a automobilek klesaly. -
Evropské akciové trhy čekají na rozhodnutí centrálních bank
Většina hlavních ukazatelů evropského regionu na konci včerejšího obchodování vzrostla. Například STOXX Europe 600 získal 0,26 %, německý DAX posílil o 0,2 %, francouzský CAC 40 a italský FTSE MIB vzrostly o 0,5 %. Britský ukazatel klesl o 0,6 % a španělský IBEX 35 o 1,1 %. -
Evropské akciové trhy jsou v zelených číslech díky plánu eurobloku zlepšit svou obranu
Evropské akcie ve čtvrtek mírně rostou. Jedinou výjimkou je britský indikátor. Index největších společností v regionu STOXX Europe 600 vzrostl o 0,45 %. Německý indikátor DAX stoupl o 0,23 %, francouzský CAC 40 o 0,34 %, italský FTSE MIB o 0,26 % a španělský IBEX 35 o 1 %. Britský FTSE 100 do tohoto okamžiku ztratil 0,35 %. -
Evropské akciové trhy míří k nejlepšímu týdnu od června 2020; francouzská vláda zvažuje znárodnění EDF
Evropské akciové trhy se v závěru volatilního týdne stabilizují, když postupně navyšují své zisky. Index DAX míří k 6% týdennímu zisku, což by bylo nejvyšší týdenní zhodnocení od 5. června 2020. Trhy zůstávají ve vysoce volatilním módu, ovšem růst sázek na brzké ukončení konfliktu na Ukrajině posouvá indexy vysoko do zelených čísel. -
Evropské akciové trhy na zajímavém rozcestníku
Poslední růstový trendový kanál, který předvádí panevropský index Euro Stoxx 50 již od poloviny listopadu minulého ... -
Evropské akciové trhy podléhají prodejnímu tlaku
Evropské akcie se v pondělí propadaly a následovaly tak páteční výprodej amerických akciových titulů a ranní pok... -
Evropské akciové trhy po dvou dnech zamíří opět dolů
Současné obchodování na akciových trzích provázejí především informace ohledně zaváděných cel nebo jejich plánu jak ze strany Spojených států, tak i ze strany jejich obchodních partnerů. Index S&P 500 včera uzavřel po čtvrté v řadě výše (+0,4 %), což je nejdelší šňůra zisků od začátku června, čemuž pomohly například i akcie společnosti PepsiCo, které vylétly o více jak čtyři procenta výše v reakci na lepší než očekávaný zisk za uplynulý kvartál. Na druhou stranu futures na tento index aktuálně ukazují směrem dolů, když se objevily zprávy, že americká administrativa připravuje četnější list čínského zboží, na které chce uvalit cla. -
Evropské akciové trhy před velkým dnem prudce rostou
Během středečního obchodování vykázaly klíčové evropské indexy výrazné zisky. Německý DAX po trvalém čtyřdenním poklesu vzrostl o 5,32 %. Mimochodem, za poslední týden se DAX propadl o více než 8 %. -
Evropské akciové trhy rostou v návaznosti na asijské a americké indexy
Klíčové evropské indexy vykazují v pátek díky všeobecnému optimismu na světových trzích působivé zisky. Investoři navíc analyzují aktuální statistiky a finanční zprávy společností z EU. -
Evropské akciové trhy se v pátek uzavřely na nižší úrovni
ECB hlavní parametry měnové politiky nezměnila. Základní úrokovou sazbu z úvěrů ponechala na nule, sazbu z vkladů na -0,5 %. Sazba z maržových úvěrů byla ponechána na úrovni 0,25 %. -
Evropské akciové trhy se z ranního poklesu dostaly do plusu, Praha korigovala růst od začátku týdne
Inflační obrázek dnes dokreslila zveřejněná data z eurozóny. Inflace, zejména její jádrová složka, podstatně zrychlila. To ostatně naznačovala již zveřejněná inflační data z Francie, Španělska (úterý) a Německa (středa). Inflační tlaky jsou ale i v USA. Tamní jednotkové mzdové náklady byly proti odhadům dvojnásobné. To svědčí o napjatém trhu práce, což znamená již zmíněný inflační tlak. -
Evropské akciové trhy tlačí dolů další vlna nákazy
Obchodování na starém kontinentě i za mořem mělo v tomto týdnu podobný průběh. První a poslední (Po a Pá) obchodní seance týdne byly pozitivní, samozřejmě ne na covid J. Střed týdne ovšem nikoli, indexy byly pod prodejním tlakem. Bez pochyby za to může další vlna onemocnění covid-19. Navíc nepomohla ani horší makrodata a obava o (ne)schválení pomocného balíčku v USA. -
Evropské akciové trhy v úterý klesly téměř o 1 %
Kompozitní index největších společností v regionu Stoxx Europe 600 v úterý klesl o 0,97 % a dosáhl 479,79 bodů. Německý index DAX ztratil 1,01 %, francouzský CAC 40 0,94 % a britský FTSE 100 0,62 %. Španělský IBEX 35 a italský FTSE MIB klesly o 0,65 %, resp. 0,74 %.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
💥 FED rozjel nový cyklus! 📉 Jak teď obchodovat a kam trhy míří?
Můžete obchodovat s nekonečno penězi od prop firmy?
200 000 na bankovce a trvalá inflace. Jaká je historie uzbecké měny sum?
Smart Money Trading: Footprint charts – co to je? (35. díl)
Mají akcie technologických gigantů ještě sílu růst, nebo je čeká nepříjemná korekce?
Turkmenský manat je starý jen pár let. Jeho reálnou cenu nikdo nezná
Sektorové indexy: Které části trhu táhnou akcie vzhůru? (6. díl)
Prop Trading: Obchodování a zkušenosti u prop firmy RebelsFunding
VIDEO: Díky této metodě budete mít větší Take-Profity a nižší Stop-Lossy
Výsledky VIP zóny FXstreet.cz za srpen 2025: Konec léta ve znamení stabilního zisku
💥 FED rozjel nový cyklus! 📉 Jak teď obchodovat a kam trhy míří?
Můžete obchodovat s nekonečno penězi od prop firmy?
200 000 na bankovce a trvalá inflace. Jaká je historie uzbecké měny sum?
Smart Money Trading: Footprint charts – co to je? (35. díl)
Mají akcie technologických gigantů ještě sílu růst, nebo je čeká nepříjemná korekce?
Turkmenský manat je starý jen pár let. Jeho reálnou cenu nikdo nezná
Sektorové indexy: Které části trhu táhnou akcie vzhůru? (6. díl)
Prop Trading: Obchodování a zkušenosti u prop firmy RebelsFunding
VIDEO: Díky této metodě budete mít větší Take-Profity a nižší Stop-Lossy
Výsledky VIP zóny FXstreet.cz za srpen 2025: Konec léta ve znamení stabilního zisku
Denní kalendář událostí
V USA týdenní změna zásob ropy
Setkání ministrů financí EU - ECOFIN
Setkání ministrů financí eurozóny – Euroskupina
V Kanadě maloobchodní tržby
V Británii maloobchodní tržby
V Japonsku tisková konference BoJ
V Japonsku rozhodnutí o úrokové sazbě
V USA výrobní index z oblasti Filadelfie
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V Británii rozhodnutí o úrokové sazbě
V USA týdenní změna zásob ropy
Setkání ministrů financí EU - ECOFIN
Setkání ministrů financí eurozóny – Euroskupina
V Kanadě maloobchodní tržby
V Británii maloobchodní tržby
V Japonsku tisková konference BoJ
V Japonsku rozhodnutí o úrokové sazbě
V USA výrobní index z oblasti Filadelfie
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V Británii rozhodnutí o úrokové sazbě
Tradingové analýzy a zprávy
Rusko podle Putina záměrně zpomaluje růst, aby potlačilo inflaci
Pražská burza posílila, polepšily si mimo jiné akcie Erste a ČEZ
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Forex: Koruna zakončila k euru nejsilnější od prosince 2023, vůči dolaru oslabila
Swingové obchodování AUD/USD 18.9.2025
Forex sentiment 18.9.2025
Němečtí poslanci schválili rozpočet pro letošní rok
Britská centrální banka nechala základní úrok na 4,00 procenta
MF prodalo státní dluhopisy za 9,4 mld. Kč
Intradenní Price Action patterny na bitcoinu 18.9.2025
Rusko podle Putina záměrně zpomaluje růst, aby potlačilo inflaci
Pražská burza posílila, polepšily si mimo jiné akcie Erste a ČEZ
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Forex: Koruna zakončila k euru nejsilnější od prosince 2023, vůči dolaru oslabila
Swingové obchodování AUD/USD 18.9.2025
Forex sentiment 18.9.2025
Němečtí poslanci schválili rozpočet pro letošní rok
Britská centrální banka nechala základní úrok na 4,00 procenta
MF prodalo státní dluhopisy za 9,4 mld. Kč
Intradenní Price Action patterny na bitcoinu 18.9.2025
Blogy uživatelů
Praktické okénko: Fed rozdal karty. Povede to k posílení amerického dolaru?
Moje cesta prop tradingem: Respekt před fundamenty je na místě
Analýza Dow Jones, S&P 500, EUR/USD: Na řadě je Fed
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 15.–21. září
Praktická ukázka: Trocha klidu s dobrým výsledkem
Jak funguje dynamické ETF portfolio a kdy se vyplatí
Intuitivní myšlení z pohledu psychologie | Marek Horňanský
Certainty effect: Toto je zabiják pořádných zisků
Jak si přenášíme zlozvyky do tradingu?
Strach v tradingu – nepřítel všech traderů
Praktické okénko: Fed rozdal karty. Povede to k posílení amerického dolaru?
Moje cesta prop tradingem: Respekt před fundamenty je na místě
Analýza Dow Jones, S&P 500, EUR/USD: Na řadě je Fed
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 15.–21. září
Praktická ukázka: Trocha klidu s dobrým výsledkem
Jak funguje dynamické ETF portfolio a kdy se vyplatí
Intuitivní myšlení z pohledu psychologie | Marek Horňanský
Certainty effect: Toto je zabiják pořádných zisků
Jak si přenášíme zlozvyky do tradingu?
Strach v tradingu – nepřítel všech traderů
Forexové online zpravodajství
Deutsche Bank očekává silnější výkon v oblasti dluhopisů a měn, varuje však u retailu
Colt oznámil záměr uspořádat valnou hromadu mimo zasedání (tzv. per rollam)
Zastropování povolenek pro domácnosti, na které podle české vlády dnes Brusel kývl, nic neřeší, pokud nebude platit trvale, tedy třeba do roku 2050
Conseq spouští nový fond pro investice do průmyslových nemovitostí ve spolupráci s Panattoni
Ottobock, velké jméno v oblasti moderních protéz, míří na frankfurtskou burzu cenných papírů
Čína na vzestupu. Mají čínské technologické společnosti šanci stát se lídry?
Když je centrální bankéř v roli ornitologa
Wall Street otevírá růstem
USA: Zásoby plynu podle EIA k 12. září vzrostly o 90 mld. kubických stop při očekávání 81 mld.
Pražská burza ve čtvrtek rostla
Deutsche Bank očekává silnější výkon v oblasti dluhopisů a měn, varuje však u retailu
Colt oznámil záměr uspořádat valnou hromadu mimo zasedání (tzv. per rollam)
Zastropování povolenek pro domácnosti, na které podle české vlády dnes Brusel kývl, nic neřeší, pokud nebude platit trvale, tedy třeba do roku 2050
Conseq spouští nový fond pro investice do průmyslových nemovitostí ve spolupráci s Panattoni
Ottobock, velké jméno v oblasti moderních protéz, míří na frankfurtskou burzu cenných papírů
Čína na vzestupu. Mají čínské technologické společnosti šanci stát se lídry?
Když je centrální bankéř v roli ornitologa
Wall Street otevírá růstem
USA: Zásoby plynu podle EIA k 12. září vzrostly o 90 mld. kubických stop při očekávání 81 mld.
Pražská burza ve čtvrtek rostla
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Barometer - EURUSD
Ranní okénko - ECB pomalu snižuje nákupy aktiv, sazby stabilní i v příštím roce
Investice pro radost aneb Vydělat se dá i na rumu či kabelkách
Akciový výhled: Futures naznačují mírný růst
Makro: Průmysl Velké Británie zůstal dvacet měsíců v nepřetržitém poklesu
Večerné zhrnutie
Rozbřesk: Jaká jsou úskalí hospodářské strategie do roku 2030?
FX sumarizácia dopoludnia
Index ISM v průmyslu mírně vzrostl
Akciový výhled: Futures rostou, FED podle očekávání snížil sazby
Barometer - EURUSD
Ranní okénko - ECB pomalu snižuje nákupy aktiv, sazby stabilní i v příštím roce
Investice pro radost aneb Vydělat se dá i na rumu či kabelkách
Akciový výhled: Futures naznačují mírný růst
Makro: Průmysl Velké Británie zůstal dvacet měsíců v nepřetržitém poklesu
Večerné zhrnutie
Rozbřesk: Jaká jsou úskalí hospodářské strategie do roku 2030?
FX sumarizácia dopoludnia
Index ISM v průmyslu mírně vzrostl
Akciový výhled: Futures rostou, FED podle očekávání snížil sazby
Blogy uživatelů
Praktická ukázka: Zase to pondělí
Forex trading analýza měnových párů EUR/USD, EUR/CZK a GBP/USD
Trump zverejnil návrh rozpočtu
Dolárový index ako ukazovateľ smeru?
Dodatečný výnos 1 000 Kč za minutu svého času měsíčně? I na toto existují osvědčené metody
Riziko si hraje s měnami
Supporty a rezistence v obchodování: Základní koncepty s praktickým přístupem
Esenciálna súčasť úspechu: Money-management
Axiory: Jak pokračuje revoluce na finančním trhu
Jaká je ideální velikost pozice pro mé obchodování?
Praktická ukázka: Zase to pondělí
Forex trading analýza měnových párů EUR/USD, EUR/CZK a GBP/USD
Trump zverejnil návrh rozpočtu
Dolárový index ako ukazovateľ smeru?
Dodatečný výnos 1 000 Kč za minutu svého času měsíčně? I na toto existují osvědčené metody
Riziko si hraje s měnami
Supporty a rezistence v obchodování: Základní koncepty s praktickým přístupem
Esenciálna súčasť úspechu: Money-management
Axiory: Jak pokračuje revoluce na finančním trhu
Jaká je ideální velikost pozice pro mé obchodování?
Vzdělávací články
VIP zóna FXstreet.cz: Leden 2024 nabídl další stovky pipů zisku
Populární VIP Interbank indikátor nově i na zlatě!
💥 FED rozjel nový cyklus! 📉 Jak teď obchodovat a kam trhy míří?
Predikce a výhled na rok 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣: Forex, komodity, akcie, indexy a kryptoměny - FXstreet.cz
Kde hledat ten správný fundament?
FXstreet.cz přináší novou knihu v češtině! Světový bestseller!
5 výmluv k odkládání tradingu
Co jsou to vlastně měnové války
Smart Money Trading: Denní cyklus - One Way (21. díl)
Rozdíly mezi seriózními a neseriózními brokery
VIP zóna FXstreet.cz: Leden 2024 nabídl další stovky pipů zisku
Populární VIP Interbank indikátor nově i na zlatě!
💥 FED rozjel nový cyklus! 📉 Jak teď obchodovat a kam trhy míří?
Predikce a výhled na rok 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣: Forex, komodity, akcie, indexy a kryptoměny - FXstreet.cz
Kde hledat ten správný fundament?
FXstreet.cz přináší novou knihu v češtině! Světový bestseller!
5 výmluv k odkládání tradingu
Co jsou to vlastně měnové války
Smart Money Trading: Denní cyklus - One Way (21. díl)
Rozdíly mezi seriózními a neseriózními brokery
Tradingové analýzy a zprávy
Bitcoin - Intradenní výhled 7.10.2024
AUD/CAD připravuje short obchod na klíčové rezistenci trendového kanálu
Sentiment kvalifikovaných investorů 13.12.2017
EUR/USD - Intradenní výhled 26.10.2021
Forex: Shrnutí obchodování 24.5.2022
Politika americkým dolarem neotřese
Komodity: Ropa kvůli nadějím na řešení sporu mezi USA a Čínou zdražuje
Forex: Technická analýza EUR/USD
NZD/USD - Intradenní výhled 15.9.2023
Swingové obchodování AUD/USD 26.1.2024
Bitcoin - Intradenní výhled 7.10.2024
AUD/CAD připravuje short obchod na klíčové rezistenci trendového kanálu
Sentiment kvalifikovaných investorů 13.12.2017
EUR/USD - Intradenní výhled 26.10.2021
Forex: Shrnutí obchodování 24.5.2022
Politika americkým dolarem neotřese
Komodity: Ropa kvůli nadějím na řešení sporu mezi USA a Čínou zdražuje
Forex: Technická analýza EUR/USD
NZD/USD - Intradenní výhled 15.9.2023
Swingové obchodování AUD/USD 26.1.2024
Témata v diskusním fóru
Ekonomické starosti Kanady - základ ziskového obchodu
Eurodolar - Chat
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY, GOLD podle Elliottovy vlnové teorie 30.3.2015
USD/JPY
Výběr z nedělní přípravy: EUR/GBP
Jak připravit podklady pro tvorbu AOS (3. díl)
EUR/USD
Forex pivko Praha
Praktická ukázka: Tak jsem taky dostal pěkné vysvědčení
Bitcoin 2 mesiace pred halvingom. Bude to tento krát iné?
Ekonomické starosti Kanady - základ ziskového obchodu
Eurodolar - Chat
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY, GOLD podle Elliottovy vlnové teorie 30.3.2015
USD/JPY
Výběr z nedělní přípravy: EUR/GBP
Jak připravit podklady pro tvorbu AOS (3. díl)
EUR/USD
Forex pivko Praha
Praktická ukázka: Tak jsem taky dostal pěkné vysvědčení
Bitcoin 2 mesiace pred halvingom. Bude to tento krát iné?