Individuální mentoring

Jsou vzdělávací kurzy od prop firem relevantní zdroj informací?
14.03.2025 V minulé kapitole jsme si rozebrali diverzifikaci v prop tradingu a to konkrétně diverzifikaci prop firem, jak by takové portfolio účtů mělo být sestaveno a hlavně podle jakých podmínek. Takže pokud ještě žádné účty u prop firem nemáte, doporučuje se podívat a pokud už je máte, tak se ujistěte, že jste takovou diverzifikaci provedli. V dnešní kapitole se podíváme na to, zda jsou vzdělávací kurzy od prop firem relevantním zdrojem informací k tradingu a zda nám mohou pomoci, jelikož přece prop firmy oficiálně provádějí především vzdělávací činnost, tak by jejich kurzy měli být takzvaně „špígl nýgl“. Pojďme se na to podívat.
Další články k tématu Individuální mentoring

ČSOB a Mastercard vybraly do Fintech Challenge šest startupů, které chtějí změnit svět financí
22.04.2024 Fintech Challenge, vůbec první společná výzva společností ČSOB a Mastercard v rámci startupového programu Start it @ČSOB, zná účastníky pětiměsíčního akceleračního rozvoje. Náročným kvalifikačním sítem prošlo šest inovativních startupů z České republiky a Slovenska.

Finalisté Fintech Challenge společností ČSOB a Mastercard už se prosazují i v zahraničí
01.10.2024 Šest českých a slovenských startupů má úspěšně za sebou pětiměsíční akcelerační rozvoj Fintech Challenge 2024. Na této výzvě vůbec poprvé spolupracovaly společnosti ČSOB a Mastercard v rámci programu Start it @ČSOB. Vybrané startupy si pochvalovaly přínosy náročného podpůrného programu s nejlepšími odborníky. „Chtěl jsem poděkovat ČSOB a Mastercard za to, že tento skvělý program zorganizovaly,“ uvedl na slavnostním zakončení Fintech Challenge v Radlické kulturní sportovně zakladatel a CEO Zarathustra Tomáš Turek.

V Praze otevírá WeWork Labs, potvrzuje tím světovou úroveň českých technologických firem a startupů
07.11.2019 Globální startupová platforma WeWork Labs míří do Prahy a od 7. listopadu zahajuje spolupráci s českými startupy a firmami. Česko bylo do plánu expanze zařazeno jako druhý stát ve střední Evropě. WeWork Labs do Prahy přichází především díky úspěchům českých startupů a technologických firem a zkušenostem, které česká startupová komunita může nabídnout globálním partnerům. Počet WeWork Labs by měl do konce roku globálně dosáhnout stovky. Českým členům se tak rázem otevře možnost komunikovat a sdílet zkušenosti s týmy na všech kontinentech.

Mentoring: skutečné tajemství úspěchu v tradingu
18.04.2019 Moderní mentoring nabízí spektrum zkušeností, znalostí a cenných know-how v oblasti profesního, ale i osobnostního rozvoje. Mentoring je včasná pomoc, hlubší vhled do problémů a současně sdílení odborných znalostí, hodnot, dovedností a perspektiv. Mentor působí na svého žáka jako katalyzátor, který vyvolává nebo urychluje reakci, která by se jinak neuskutečnila - nebo by k ní došlo za daleko komplikovanějších okolností a v delším časovém horizontu.

CapXmaster
08.02.2024 CapXmaster je prop firma, které nabízí své služby i v České republice. Sídlo firmy je vedené též v České republice v Praze 4 a samotná firma má podle jejich obchodní smlouvy název Bonypay s.r.o., která byla založena před 6 lety. Samotná značka CapXmaster není v českém prostředí příliš vidět na rozdíl od jiných konkurenčních firem, to si můžeme potvrdit i tím, že je to relativně nová značka, jelikož jejich webová doména byla zaregistrována teprve před půl rokem. Mimoto můžeme CapXmaster vidět i mezi partnery fotbalového klubu Sparta.

Jaké jsou náklady tradera a kolik stojí trading?
10.12.2024 Jaké jsou náklady obchodníka a proč se stát obchodníkem? V dnešním článku se podíváme na to, jaké jsou s tradingem spojené náklady, co všechno to obnáší a proč je trading pro určitou skupinu lidí nejlepší možný byznys.
Související klíčová slova:
Koupení obchodního účtu | Zkušenosti | Obchodník | YouTube | Copy trading | Strukturované kurzy | Obchodní systém | Rady z obchodování | Dovednosti | Úvod do psychologie obchodování | Zvládnutí výzev prop firmy | Výzvy u prop firmy | Lepší obchodní podmínky | Vzdělávací kurzy od prop firem | Pokročilé řízení rizik | Trading informace | Základní trading informace | Trading | Rozsáhlejší obsah | Vzdělávací činnost | Mentoring | Obchodní kalkulačky | Základní trading | Obchodní účet | Špígl nýgl | Očekávání | Elementární trading | Univerzální strategie | Fundamentální analýza | Pravidelné výplaty | Placené kurzy | Výhled | Sociální sítě | 3М | Úspěch u prop firmy | Prop firmy | Marketingové sliby | RebelsFunding | Prop firma | Relevantní zdroj | Tipy a triky | Účty u prop firem | Pokročilé strategie | Informace zdarma | Obchodníci | Zdroj informací | Koupit obchodní výzvu | Obchodní dovednosti | Zakoupení obchodní výzvy | Vzdělávací kurzy | Obchodovat | Obchodní psychologie | Ukázka Youtube kanálů prop firem | Komunitní podpora | Ukázka Youtube kanálů | Trading plán | Match Trader | Personalizovaný mentoring | Relevantní zdroj informací | Náročnost obchodní výzvy | Prop Trading | Veřejné kurzy | Video | Mnoho prop firem | Portfolio účtů | Vzdělávací prostředí | Prop trading a copy trading | Online komunity | Nevýhody | Firma | Učební plán | Poskytování reálného kapitálu | Hluboké znalosti | Firmy | Druh informací | Formace svíček | Veřejně dostupné kurzy | Kurzy u prop firem | Fintokei | Strukturovaný obsah | Strukturované učení | Rizika | Vysvětlení obchodních strategií | Kurzy od prop firem | FXstreet | Riziko | Portfolio | Risk | Rozdělení zisků | Radek Zalubil | Makroekonomický výhled | Obchodování | Management | FXstreet.cz | Situace | Psychologie | Trader | Ztráty | Technický výhled | Psychologie obchodování | Výhody | Tým FXstreet.cz | Kurz | Daně | Výsledky | Oblasti tradingu | Řízení rizik | Technická analýza | TIM | Podpora | MT4 | Cena | Kurzy | Risk Management | Co bude | Úspěch | Finanční nezávislosti | Obchodní podmínky | Rozdělení zisku | Analýza | Některé prop firmy | MT5 | Obchodní výzvy | CZ | Materiály | Výzvy
Nejčastější klíčová slova:
USD | EUR | Pozice | Výhled | USA | Index | Rezistence | Trh | Růst | Obchodování | Pokles | Banka | 3М | Trading | Reuters | Indikátor | Banky | ČTK | Cena | Pivot




