Ticker Tape by TradingView
Waymo zvažuje prodej autonomních vozidel jednotlivcům: Nová éra osobního vlastnictví robotaxi?
Společnost Alphabet, mateřská firma Googlu, oznámila, že její divize autonomních vozidel Waymo zvažuje možnost nabídnout svá samořídící vozidla k osobnímu vlastnictví. Tato informace zazněla během konferenčního hovoru po zveřejnění výsledků hospodaření, kde generální ředitel Sundar Pichai uvedl, že „existuje budoucí možnost osobního vlastnictví“, aniž by však specifikoval konkrétní časový rámec nebo detaily implementace.
Waymo je v současnosti jedinou společností ve Spojených státech, která provozuje plně autonomní robotaxi bez řidiče a za jízdu účtuje poplatky. Flotila čítá přes 700 vozidel, z nichž 300 operuje v San Franciscu. Společnost také nabízí více než 250 000 autonomních jízd týdně ve městech jako Phoenix, Los Angeles a Austin.
Na rozdíl od Tesly, která spoléhá výhradně na kamery a umělou inteligenci, využívá Waymo kombinaci kamer a drahých lidarových senzorů pro vytvoření trojrozměrné mapy okolí, což zvyšuje bezpečnost, ale zároveň i náklady. Elon Musk, generální ředitel Tesly, nedávno uvedl, že vozidla Tesly stojí přibližně čtvrtinu ceny vozidel Waymo a jsou vyráběna ve velkých objemech.
Analytik David Heger z Edward Jones naznačil, že jakákoli nabídka osobního vlastnictví od Waymo by pravděpodobně byla realizována prostřednictvím partnerství, spíše než aby Alphabet sám vyráběl automobily. Waymo již spolupracuje s firmami jako Uber, Hyundai, Zeekr, Jaguar a provozovatelem flotil Moove.
Tento krok přichází v době, kdy Tesla plánuje spuštění své vlastní služby robotaxi v několika amerických státech, včetně Austinu a Kalifornie, a to navzdory technologickým a regulačním výzvám. Zatímco Tesla sází na cenovou dostupnost a škálovatelnost, Waymo se zaměřuje na bezpečnost a kvalitu služeb.
Rozhodnutí Waymo zvažovat osobní vlastnictví autonomních vozidel by mohlo znamenat významný posun v přístupu k autonomní mobilitě, přinášející nové možnosti pro spotřebitele a potenciálně redefinující trh s osobní dopravou.
Graf GOOGL.US (D1)
Akcie společnosti Alphabet se aktuálně obchodují na ceně 159,16 USD, a po nedávném výprodeji vykazují známky krátkodobého zotavení. Cena se odrazila od úrovně kolem 145 USD, přičemž se blíží k důležitému odporu v podobě EMA 50 na 163,55 USD. Výše se nachází také SMA 100 na 177,42 USD, který bude představovat silnější technickou bariéru pro případ pokračování růstu.
RSI se pohybuje na 48,7, což naznačuje neutrální tržní sentiment a prostor pro pohyb na obě strany. MACD histogram ukazuje na postupné zmenšování negativního momenta, ale linie MACD zůstává stále pod signální linií, což znamená, že potvrzení býčího obratu zatím chybí.
Technický obrázek je v tuto chvíli smíšený – i když došlo k odrazu od nižších úrovní a krátkodobému růstu, celkový trend zůstává sestupný, dokud cena neprorazí výše nad klouzavé průměry. Klíčové bude, zda se akcie Alphabetu udrží nad hladinou 155–160 USD a dokáží získat zpět dynamiku směrem k EMA 50, případně dál ke SMA 100.

Zdroj: xStation5
Zaujalo Vás toto téma? U XTB můžete obchodovat více než 2000 CFD na akcie!
- Konkurenční spready
- Nízké swapové body, díky kterým můžete držet pozice déle
- Minimální velikost transakce již od 0 EUR
Kromě široké nabídky instrumentů od nás získáte také vzdělávací materiály – články, e-booky a kurzy zdarma:
- Trading pro začátečníky
- TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana
- Kurz tradingu vs. investování
- Investování do akcií – Co je to obchodování s akciemi?
- Testovací účet u XTB? Procvičte si obchodování zdarma!
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 69% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Analytik | Spready | Akcie | Transakce | CFD | EMA | Investování | Kurz | MACD | MIFID | Nabídka | Pozice | RSI | Riziko | Sentiment | Trading | Trend | Výkonnost | Časový rámec | Doporučení | EUR | USD | Obchodování | XTB | EU | Klouzavé průměry | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční strategie | Cena | Graf | Investiční | Investiční doporučení | Investování do akcií | Kurzy | MACD histogram | Trh | Předpověď | Elon Musk | Tržní sentiment | Komise | Podnikání | Ztráty | Tesla | Poplatky | Alphabet | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Akcie společnosti | Použití finanční páky | Rozdílové smlouvy | CFD na akcie | Finanční situace | GOOGL | Investujte zodpovědně | Histogram | Firma | Vysoké riziko | Generální ředitel | SMA | Finanční ztráty | Investujte | xStation5 | Uber | Hospodaření | Poradenství | Komunikace | Situace | Spotřebitelé | Hyundai | Kalifornie | Vzdělávací materiály | Swapové body | SMA 100 | Bezpečnost | CL | Jaguar | JDE | Waymo | Pokračování růstu | Ceny | Společnost XTB | Sundar Pichai | Nařízení | Zveřejnění výsledků | Akcie společnosti Alphabet | GOOGL.US | ERA | Riziko ztráty | Prodej | Divize | Společnosti | Los Angeles | Kurz tradingu | Minulá výkonnost | Společnost | 3М | Celkový trend | Vlastnictví | Marketingová komunikace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zeekr | Generální ředitel Tesly | Ředitel Tesly | Partnerství | Edward Jones | Trading pro začátečníky | Vice | Zveřejnění výsledků hospodaření | Edward | Akcie Alphabetu | Společnost Alphabet | Testovací účet | D1 | Nová éra | Zotavení | 256/2004 | Robotaxi | Materiály | Služby | Odpovědnost | Implementace | Směrnice | Body | Investování je rizikové | Nové možnosti | Náklady | Účet u XTB | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana |
Čtěte více
-
Wasde report amerického ministerstva zemědělství (USDA)
V průběhu včerejšího odpoledne americké ministerstvo zemědělství (USDA) uveřejnilo očekávaný update, co se letošního výhledu sklizně a konečných zásob v příštím roce týká. USDA zvýšilo odhad výnosů sóji v letošním roce v USA na rekordních 50,6 bušlů na akr. Odhad výnosů kukuřice byl mírně snížen o 0,7 bušlu na akr na celkových 174,4 bušlů, přesto méně než očekávali analytici. U pšenice byl odhad konečných globálních zásob sice snížen o 3,7 miliónu tun, nicméně konečné zásoby na úrovni 249 miliónů tun stále představují rekordní objem. U bavlny USDA zvýšilo odhad konečných zásob před začátkem nové sezóny. Analytici očekávali naopak snížení o 280 tisíc žoků. Celkově tak odhady u výše zmíněných vyzněly lépe, než očekávali analytici a mohly by hovořit pro další pokles cen sóje, kukuřice, pšenice i bavlny. -
Washington a Peking se vrací k jednacími stolu. Trh však ukončení obchodní války přílišné šance nedává
Zítra se v Šanghaji rozběhnou vyjednávání mezi Čínou a Spojenými státy ohledně dohody, která by vedla k ukončení již déle než rok trvající obchodní války mezi oběma ekonomikami. Trh však od jednání příliš neočekává, zásadní průlom ve vývoji situace podle všeho nenastane. -
Washington se zapojil do jednání o spojení dvou největších švýcarských bank, případná „nedohoda“ by mohla trhy zítra otřást. U jednání je i americký BlackRock, největší správce aktiv na světě
Představitelé Spojených států se zapojili do jednání o nuceném sloučení svou největších švýcarských bank, kolabující Credit Suisse a jejího ústředního rivala, UBS. Dohoda o spojení svou obrů, globálně systémově relevantních bank, by měla ideálně padnout dnes, ještě před zítřejším otevřením burz. Poprvé od finanční krize roku 2008 by se tak spojily dvě globálně systémově relevantní banky. Pokud by k dohodě nedošlo, finanční trhy se celosvětově mohou opět otřást, neboť Credit Suisse by je mohutně stahovala dolů. -
Washington tlačí Írán k jednání. Trhy si oddychly, ekonomika už šok vstřebává
Vývoj konfliktu na Blízkém východě se zřejmě posouvá do další fáze. Podle izraelských médií americká administrativa zesiluje snahu dostat Írán k jednacímu stolu a ve hře je scénář jednoměsíčního příměří. Tyto zprávy přinesly úlevu na trh s ropou, která se dostává pod hranici sta dolarů za barel. V zeleném dnes ráno otevírají akciové burzy v Asii, podobně jako futures na americký S&P 500. Ohledně optimismu na trzích jsme ale prozatím opatrní. K tanci jsou totiž potřeba dva – Spojené státy a Írán, který však zatím jakákoli jednání odmítá. -
Watches of Switzerland pomalu snižuje ztráty po nákupech insiderů 🕤
Cena hodinek Watches of Swizterland (WOSG.UK) dnes ztrácí 1,5 %, ale výrazně vymazala poklesy v posledních dnech podnícené spekulacemi, že Rolex zvažuje přesměrování prodeje do švýcarského Bucherer na náklady britského brokera. Vedení společnosti však bleskově zareagovalo a v panickém výprodeji odkoupilo akcie v hodnotě 1,1 milionu dolarů. -
Watchlist - Philip Morris a tabákový sektor
V totmo videu se věnují tabákovému průmyslu s důrazem na akcie Philip Morris ČR. Dozvíte se hlavní informace, trendy a rizika, která by měl každý stávající i potenciální investor vnímat. -
Waymo chce v investičním kole získat přes 15 mld. USD při ocenění kolem 100 mld. USD.
Waymo, divize autonomního řízení společnosti Alphabet, je v jednáních o investičním kole vedeném mateřskou společností, v němž by mohlo získat více než 15 mld. USD při ocenění blížícím se 100 mld. USD. -
Waymo plánuje spustit službu robotaxi v Dallasu ve spolupráci se společností Avis Budget Group
Společnost Waymo, který vyvíjí autonomní vozidla a spadá pod technologický konglomerát Alphabet, příští rok rozšíří své služby do Dallasu ve spolupráci se společností Avis Budget Group. -
Waymo: Závod s regulátory
Autonomní vozidla se již etablovala na silnicích, především v Asii a Jižní Americe, a nic nenasvědčuje tomu, že by z nich v dohledné době měla zmizet. Tempo adopce této technologie podporuje argumenty jejích nadšenců, což se odráží v oceněních firem z tohoto sektoru. -
Waymo získalo v investičním kole 16 mld. USD při valuaci 126 mld. USD
Waymo, divize autonomního řízení společnosti Alphabet, získalo v posledním investičním kole 16 mld. USD, které oceňuje společnost na 126 mld. USD. Vedle společnosti Alphabet vedly toto financování společnosti Dragoneer Investment Group, DST Global a Sequoia Capital. -
WBD reportovalo výsledky za 3Q, čistý přírůstek předplatitelů zaostal za odhady
Americká mediální společnost Warner Bros Discovery reportovala výsledky hospodaření za 3Q. Pod odhady byly reportovány výnosy a čistý přírůstek předplatitelů. -
WBTCB spustila dva nové bitcoinmaty na Slovensku a chystá další
Tuzemská kryptoměnová firma WBTCB spustila na Slovensku dva nové bitcoinmaty v Žilině a Banské Bystrici a zvýšila tak jejich celkový počet v obou zemích na více než 40. Bitcoinmaty fungují v Popradu, Prešově, Michalovcích a dva v Bratislavě. Firma to dnes uvedla v tiskové zprávě. -
WEAK DATA ABOUT INFLATION COULDN?T SUPPORT EURO
According to the finalized data, inflation in Eurozone in February 2014 (annual value) appeared to be 0.7%, which is t... -
WEAK DATA ABOUT INFLATION COULDN?T SUPPORT EURO
According to the finalized data, inflation in Eurozone in February 2014 (annual value) appeared to be 0.7%, which is t... -
WEAK DATA FROM GERMANY APPLIED PRESSURE ON EURUSD
Weak data was published today in Germany by IFO. According to the review of 7,000 companies, the Business Climate Inde... -
WEAK DATA FROM GERMANY APPLIED PRESSURE ON EURUSD
Weak data was published today in Germany by IFO. According to the review of 7,000 companies, the Business Climate Inde... -
Weak data from the US economy doesn?t let EURUSD to proceed to correction
Market participants continued receiving weak data from the US. This time negative info came from the real estate marke... -
WEAK DATA FROM THE US LABOR MARKET EXERTS DOWNWARD PRESSURE ON THE US DOLLAR
ADP provided data about a number of new jobs in the US. According to the report, American economy created only 139 tho... -
Weak Chinese data reversed the gains driven by OPEC, causing oil prices to fall
Oil prices in Asia trade on Wednesday declined as a result of weak Chinese trade data, intensifying concerns about reduced demand in the country. These price declines have now nullified all the gains made earlier in the week, which attributed to supply cuts by the OPEC. -
Weale (BoE)
"Ak bude bol rast UK ekonomiky výrazne pomalší je primerané podporiť ekonomiku ďalšími m...
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
🚀 FXstreet.cz a eToro spouštějí prémiovou akci: Získejte 6 měsíců ve VIP zóně ZDARMA a posuňte své obchodování na vyšší úroveň
Někteří lidi nevěří, že na Jamajce platí svým dolarem. Libra už je tady pasé
České akciové indexy: Malý, koncentrovaný, ale vysoce výkonný trh (17. díl)
Členové VIP zóny FXstreet.cz v dubnu 2026 sklízeli stabilní zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (duben 2026)
RebelsFunding slaví 3 roky: Spouští 33% slevu na všechny prop trading výzvy
VIDEO: Toto jsou kandidáti na cenový růst 🚀
Měna, kterou si domů neodvezete. Tuniský dinár se zrodil už v dávném Kartágu
Prop trading výzva trvající hodiny? Je to budoucnost?
Nvidia versus Oracle: Jak vytěžit maximum z rozdílného výkonu akcií
🚀 FXstreet.cz a eToro spouštějí prémiovou akci: Získejte 6 měsíců ve VIP zóně ZDARMA a posuňte své obchodování na vyšší úroveň
Někteří lidi nevěří, že na Jamajce platí svým dolarem. Libra už je tady pasé
České akciové indexy: Malý, koncentrovaný, ale vysoce výkonný trh (17. díl)
Členové VIP zóny FXstreet.cz v dubnu 2026 sklízeli stabilní zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (duben 2026)
RebelsFunding slaví 3 roky: Spouští 33% slevu na všechny prop trading výzvy
VIDEO: Toto jsou kandidáti na cenový růst 🚀
Měna, kterou si domů neodvezete. Tuniský dinár se zrodil už v dávném Kartágu
Prop trading výzva trvající hodiny? Je to budoucnost?
Nvidia versus Oracle: Jak vytěžit maximum z rozdílného výkonu akcií
Denní kalendář událostí
V USA průmyslová produkce
V USA míra využití kapacit
V USA newyorský výrobní index
V Kanadě počet zahájených staveb
V Japonsku index PPI
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V USA maloobchodní tržby
V Británii hrubý domácí produkt (HDP)
V Německu státní svátek
Ve Francii státní svátek
V USA průmyslová produkce
V USA míra využití kapacit
V USA newyorský výrobní index
V Kanadě počet zahájených staveb
V Japonsku index PPI
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V USA maloobchodní tržby
V Británii hrubý domácí produkt (HDP)
V Německu státní svátek
Ve Francii státní svátek
Tradingové analýzy a zprávy
Index DAX - Intradenní výhled 11.5.2026
CAC 40 - Intradenní výhled 11.5.2026
Index DAX (Eurex) (FDAX) - Intradenní výhled 11.5.2026
Euro Stoxx 50 (Eurex) - Intradenní výhled 11.5.2026
FTSE 100 - Intradenní výhled 11.5.2026
Index NASDAQ 100 (CME) (NQ) - Intradenní výhled 11.5.2026
Dow Jones - Intradenní výhled 11.5.2026
S&P 500 - Intradenní výhled 11.5.2026
Hang Seng - Intradenní výhled 11.5.2026
USD/CAD - Intradenní výhled 11.5.2026
Index DAX - Intradenní výhled 11.5.2026
CAC 40 - Intradenní výhled 11.5.2026
Index DAX (Eurex) (FDAX) - Intradenní výhled 11.5.2026
Euro Stoxx 50 (Eurex) - Intradenní výhled 11.5.2026
FTSE 100 - Intradenní výhled 11.5.2026
Index NASDAQ 100 (CME) (NQ) - Intradenní výhled 11.5.2026
Dow Jones - Intradenní výhled 11.5.2026
S&P 500 - Intradenní výhled 11.5.2026
Hang Seng - Intradenní výhled 11.5.2026
USD/CAD - Intradenní výhled 11.5.2026
Blogy uživatelů
Futures vs. Forex prop firmy: Která je pro začátečníka lepší?
Extrémní růst indexu S&P 500 pokračuje, je tohle ještě normální nebo je to bublina?
Nuda na EUR/USD
Nedělní příprava: Fundament a příležitosti na USD/CHF a USD/CAD
Forex update – které měny letos držet?
Unikátny program bez denného drawdownu!
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (8.5.2026)
Praktické okénko: Intervence na JPY a situace na dolaru
Bitcoin vyletěl na 82 000 $: Analýza odhaluje, kdy se růst zastaví
Jak obchodovat long-tail Pin Bary
Futures vs. Forex prop firmy: Která je pro začátečníka lepší?
Extrémní růst indexu S&P 500 pokračuje, je tohle ještě normální nebo je to bublina?
Nuda na EUR/USD
Nedělní příprava: Fundament a příležitosti na USD/CHF a USD/CAD
Forex update – které měny letos držet?
Unikátny program bez denného drawdownu!
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (8.5.2026)
Praktické okénko: Intervence na JPY a situace na dolaru
Bitcoin vyletěl na 82 000 $: Analýza odhaluje, kdy se růst zastaví
Jak obchodovat long-tail Pin Bary
Forexové online zpravodajství
Týdenní zpráva z FOREX trhu: Inflace v USA dále roste
🎥 Ranní komentář: Pohled na výsledkovou sezónu, růst Datadog, pád Cloudflare a další růst na semis
Ranní shrnutí: Íránský mírový návrh je „NEPŘIJATELNÝ“; trhy utrpěly zásah ❗💥
Týden na trzích: Indexy dále rostou a výsledková sezóna se blíží do svého závěru 📈📊
Derby hanby v Edenu. Slavia může kvůli vniknutí fanoušků na stadion v krajním případě sčítat i půlmiliardovou škodu
CSG po propadech: přehnaná panika, nebo prozření trhu?
Zítřejší Den matek vyjde na rekordních 490 milionů, za květiny či čokolády. Ale návrat do práce zůstává pro matky luxusem
Americké indexy na maximech
Americké indexy se obchodují smíšeně
Index Dax pod tlakem
Týdenní zpráva z FOREX trhu: Inflace v USA dále roste
🎥 Ranní komentář: Pohled na výsledkovou sezónu, růst Datadog, pád Cloudflare a další růst na semis
Ranní shrnutí: Íránský mírový návrh je „NEPŘIJATELNÝ“; trhy utrpěly zásah ❗💥
Týden na trzích: Indexy dále rostou a výsledková sezóna se blíží do svého závěru 📈📊
Derby hanby v Edenu. Slavia může kvůli vniknutí fanoušků na stadion v krajním případě sčítat i půlmiliardovou škodu
CSG po propadech: přehnaná panika, nebo prozření trhu?
Zítřejší Den matek vyjde na rekordních 490 milionů, za květiny či čokolády. Ale návrat do práce zůstává pro matky luxusem
Americké indexy na maximech
Americké indexy se obchodují smíšeně
Index Dax pod tlakem
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Večerné zhrnutie
Makro: Spotřebitelský sentiment USA se v květnu opět zlepšil, ISR
Forex: Šéf Fedu potvrdil odklad v zahájení procesu snižování sazeb
Britská ekonomika překvapila silnějším růstem, pomohl hlavně průmysl
Makro: Maloobchodní tržby Česka v únoru klesly
Video: Komentář k dnešnímu projevu britské premiérky Theresy May a jeho dopadu na libru
Zničí Nemecko Európu?
Americké voľby, Fed a Summers
Ranní okénko - Průmysl v eurozóně se zadrhává
Nemecké komentáre ku Grécku
Večerné zhrnutie
Makro: Spotřebitelský sentiment USA se v květnu opět zlepšil, ISR
Forex: Šéf Fedu potvrdil odklad v zahájení procesu snižování sazeb
Britská ekonomika překvapila silnějším růstem, pomohl hlavně průmysl
Makro: Maloobchodní tržby Česka v únoru klesly
Video: Komentář k dnešnímu projevu britské premiérky Theresy May a jeho dopadu na libru
Zničí Nemecko Európu?
Americké voľby, Fed a Summers
Ranní okénko - Průmysl v eurozóně se zadrhává
Nemecké komentáre ku Grécku
Blogy uživatelů
S&P 500 napravil část ztrát, k dominanci býků je ale daleko
Euro stahuje britskou libru níže
Moje cesta prop tradingem – první fáze challenge splněna
Jedna z metod výstupu ze ziskové pozice
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 25.11.2012
Extrémní růst indexu S&P 500 pokračuje, je tohle ještě normální nebo je to bublina?
Realita tradingu 12: Hlavně neukázat výpis
Soustředění a vyčerpání v tradingu: Skrytý faktor, který rozhoduje o výsledcích
VIDEO: Přehled zajímavých investičních příležitostí pro 15. týden
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 12.4.2012
S&P 500 napravil část ztrát, k dominanci býků je ale daleko
Euro stahuje britskou libru níže
Moje cesta prop tradingem – první fáze challenge splněna
Jedna z metod výstupu ze ziskové pozice
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 25.11.2012
Extrémní růst indexu S&P 500 pokračuje, je tohle ještě normální nebo je to bublina?
Realita tradingu 12: Hlavně neukázat výpis
Soustředění a vyčerpání v tradingu: Skrytý faktor, který rozhoduje o výsledcích
VIDEO: Přehled zajímavých investičních příležitostí pro 15. týden
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 12.4.2012
Vzdělávací články
Obchodný systém Turtle: Legenda na trhu
Jak funguje Prop Trading?
Jak se stát prop obchodníkem?
Editor jazyka MetaQuotes a úvod do MQL4
Jak restartovat trading na forexu
Break of Structure (BOS) / Prolomení struktury trhu (6. díl)
Další chyby, které stojí obchodníky peníze
První kolo investiční soutěže skončilo, Jindřich Šídlo porazil na demo účtu Leoše Mareše
Rozhovor o tradingu s Ondřejem Hartmanem (2. díl)
Co očekávají banky a brokeři v roce 2015?
Obchodný systém Turtle: Legenda na trhu
Jak funguje Prop Trading?
Jak se stát prop obchodníkem?
Editor jazyka MetaQuotes a úvod do MQL4
Jak restartovat trading na forexu
Break of Structure (BOS) / Prolomení struktury trhu (6. díl)
Další chyby, které stojí obchodníky peníze
První kolo investiční soutěže skončilo, Jindřich Šídlo porazil na demo účtu Leoše Mareše
Rozhovor o tradingu s Ondřejem Hartmanem (2. díl)
Co očekávají banky a brokeři v roce 2015?
Tradingové analýzy a zprávy
Zlato - Intradenní výhled 31.5.2016
Nejsilnější a nejslabší měny 19.4.2017
Eurostat: Růst ekonomiky EU ve třetím čtvrtletí zrychlil
Analýza hlavních měnových párů 26.8.2016
Swingové obchodování zlata 16.12.2025
Soukromý sektor eurozóny v červenci rostl
Forex: EUR/GBP a GBP/USD pohledem Societe Generale
Pozice retail obchodníků - FOREX
Aktuálně otevřené forex pozice 11.5.2026
Zlato - Intradenní výhled 20.4.2016
Zlato - Intradenní výhled 31.5.2016
Nejsilnější a nejslabší měny 19.4.2017
Eurostat: Růst ekonomiky EU ve třetím čtvrtletí zrychlil
Analýza hlavních měnových párů 26.8.2016
Swingové obchodování zlata 16.12.2025
Soukromý sektor eurozóny v červenci rostl
Forex: EUR/GBP a GBP/USD pohledem Societe Generale
Pozice retail obchodníků - FOREX
Aktuálně otevřené forex pozice 11.5.2026
Zlato - Intradenní výhled 20.4.2016
Témata v diskusním fóru
Admiral Markets
Obchodní ředitel XTB: Jak znovu (a lépe) začít s tradingem?
Fintokei přebírá cenu za nejoblíbenější brokerem podporovanou prop firmu
EUR/CZK a USD/CZK
🎄 FXstreet.cz vám přeje klidné Vánoce a inspirativní rok 2026 ⭐
„Obchodovanie“ na demo účte
Index S&P 500 testuje rekord
Analýza 2.10.2018: EUR/USD - veľký obľúbenec
EUR/USD
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 24.–30. listopadu
Admiral Markets
Obchodní ředitel XTB: Jak znovu (a lépe) začít s tradingem?
Fintokei přebírá cenu za nejoblíbenější brokerem podporovanou prop firmu
EUR/CZK a USD/CZK
🎄 FXstreet.cz vám přeje klidné Vánoce a inspirativní rok 2026 ⭐
„Obchodovanie“ na demo účte
Index S&P 500 testuje rekord
Analýza 2.10.2018: EUR/USD - veľký obľúbenec
EUR/USD
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 24.–30. listopadu




