Ticker Tape by TradingView
Graf dne - US100 (02.05.2025)
Technologický index Nasdaq 100, reprezentovaný indexem US100, v pátek vykázal mírné zisky po čtvrtečních smíšených výsledcích hospodaření technologických gigantů, přičemž futures přes noc vzrostly o 0,5 %. Nálada na trhu se výrazně zlepšila poté, co se objevila zpráva, že Čína a Spojené státy otevírají dveře k jednání o clech, což by mohlo zmírnit eskalující obchodní napětí mezi dvěma největšími světovými ekonomikami.
Zisky technologických gigantů vrhají stín
Amazon a Apple zveřejnily lepší než očekávané čtvrtletní výsledky, ale obě akcie čelily tlaku, protože společnosti varovaly před dopady cel na budoucí výsledky. Tržby Amazonu vzrostly o 9 % na 155,67 miliardy USD a zisk na akcii meziročně vyskočil o 64 %, zatímco Apple vykázal 5% nárůst tržeb na 95,4 miliardy USD. Oba technologičtí giganti však vydali varovné pokyny týkající se dopadů cel, přičemž Apple konkrétně odhaduje dopad na náklady v nadcházejícím čtvrtletí ve výši 900 milionů USD.
Obavy z celních tarifů ovlivňují výhled
Generální ředitel společnosti Amazon Andy Jassy během hovoru k výsledkům zdůraznil nejistotu ohledně celní politiky prezidenta Trumpa a uvedl, že je „těžké říci, kde se ustálí a kdy se ustálí“. Ve výhledu e-commerce gigantu na 2. čtvrtletí se tato nejistota odrazila, přičemž prognózy provozních výnosů zaostaly za očekáváním Wall Street. Podobně generální ředitel společnosti Apple Tim Cook varoval před obtížemi s předpovědí po červnu kvůli nejistotě v oblasti obchodní politiky, přestože vykázal prodeje iPhonů nad očekávání ve výši 46,8 miliardy USD.
Čína signalizuje možné obchodní rozhovory
Nálada na trhu výrazně vzrostla poté, co čínské ministerstvo obchodu oznámilo, že „vyhodnocuje“ potenciální obchodní rozhovory se Spojenými státy. To znamená první krok k možnému snížení vzájemných cel, která se v posledních týdnech vystupňovala. V prohlášení se uvádí, že američtí představitelé „při několika příležitostech převzali iniciativu a prostřednictvím příslušných stran předali čínské straně informace v naději na rozhovor“.
Asijské trhy rostou díky obchodním nadějím
Pozitivní signály týkající se možných obchodních jednání vyvolaly silné výkony na asijských trzích, přičemž hongkongský Hang Seng vzrostl o 1,7 % a tchajwanský benchmark vyskočil o 2,2 %. Japonské a jihokorejské indexy rovněž zaznamenaly zisky ve výši 1,1 %, resp. 0,4 %, což odráží zlepšení nálady v celém regionu.
Investoři nyní obracejí svou pozornost k páteční dubnové zprávě o zaměstnanosti, která poskytne první hodnocení trhu práce od doby, kdy vstoupila v platnost Trumpova „osvobozovací“ cla. Analytici budou údaje pečlivě zkoumat a hledat případné známky ochlazení na trhu práce, které by mohly ovlivnit budoucí politická rozhodnutí.
Index US100 (D1)
Index Nasdaq 100, reprezentovaný indexem US100, se obchoduje kolem úrovně 38,2 % Fibonacciho retracementu, což je klíčová zóna odporu. Býci budou usilovat o opětovné otestování 200denní a 100denní SMA, zatímco medvědi se pravděpodobně budou snažit o prolomení pod úroveň 19 195 - úroveň, která dříve vyvolala růstový trend - s cílem poblíž úrovně 61,8 % Fibonacciho retracementu. Ukazatel RSI se drží nad úrovní 48,5, což je úroveň, která v minulosti signalizovala návrat k býčímu impulsu, když byla prolomena. Mezitím se MACD rozšiřuje, což naznačuje rostoucí býčí momentum.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 69% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Čína | Nasdaq | Apple | Akcie | Benchmark | Futures | Investování | MACD | MIFID | Momentum | RSI | Riziko | Trend | Ukazatel | Výkonnost | Wall Street | Zisk na akcii | Analytici | Doporučení | USD | Obchodování | XTB | Indexy | Investoři | EU | Zisk | Výsledky | Index | Investiční strategie | Graf | Hang Seng | Index Nasdaq | Investiční | Investiční doporučení | Signály | Zpráva | Předpověď | Zisky | Tim Cook | Spojené státy | Tržby | Komise | Rozhovor | Podnikání | Ztráty | Nálada na trhu | Nejistota | Výhled | Očekávání | MiFID II | Asijské trhy | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní napětí | Obchodní rozhovory | Použití finanční páky | Tržby Amazonu | Rozdílové smlouvy | NASDAQ 100 | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Finanční situace | Investujte zodpovědně | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Vysoké riziko | Generální ředitel | Amazon | Miliardy | SMA | Předpovědi | Finanční ztráty | Prognózy | Nálada | Prohlášení | Investujte | US100 | Index US100 | Hospodaření | Poradenství | Komunikace | Trhy | Zlepšení nálady | Situace | Zlepšení | Čínské ministerstvo | Medvědi | Technologičtí giganti | Index NASDAQ 100 | Politická rozhodnutí | Graf dne | E-commerce | Práce | Údaje | Čtvrtletní výsledky | Celní politiky | CL | JDE | Společnost XTB | Nařízení | Růstový trend | Riziko ztráty | Andy Jassy | Společnosti | Minulá výkonnost | Pozornost | Společnost | TIM | 3М | Apple Tim Cook | Miliardy USD | Marketingová komunikace | Čína a Spojené státy | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | D1 | Prodeje | 256/2004 | Odpovědnost | Budoucí výsledky | Nárůst tržeb | Hongkongský Hang Seng | Směrnice | Investování je rizikové | Náklady | Ředitel společnosti | Trumpová |
Čtěte více
-
Graf dne: USDNOK (09.06.2026)
Pondělní růst cen energetických komodit se ukázal jako krátkodobý. To dále zatěžuje norskou korunu. Pár USD/NOK se přibližuje k úrovni 9,50, která byla naposledy viděna před dvěma měsíci. Vedle zpráv z Blízkého východu by se zítra měly do centra pozornosti dostat plánované údaje o květnové inflaci z Norska i USA. -
Graf dne - USDNOK (10.05.2023)
Norská koruna během dnešního dopoledne vůči ostatním měnám zemí G10 posiluje. Souvisí to s dnešním zveřejněním inflace v Norsku, které ukázalo pomalejší pokles dynamiky růstu cen zboží a služeb, než očekával konsenzus. V meziročním vyjádření dosáhl index spotřebitelských cen 6,4 %, což je nad očekáváním 6,1 % a předchozím údajem 6,5 %. Investory však zaujal meziměsíční údaj, který vykázal růst o 1,1 % oproti očekávaným 0,7 % a předchozímu růstu o 0,8 %. -
Graf dne – USDNOK (14.12.2023)
Výbor Norges Bank nečekaně rozhodl o zvýšení úrokové sazby ze 4,25 % na 4,5 % dne 13. prosince, přičemž jako klíčový problém uvedl vysokou inflaci. Toto rozhodnutí přišlo nečekaně, protože trhy předpokládaly, že úrokové sazby zůstanou beze změny. Rozhodnutí bylo o to překvapivější vzhledem k holubičí náladě na trhu po včerejším projevu Jeroma Powella. -
Graf dne: USDNOK (20.06.2024)
Norská koruna získává na hodnotě po rozhodnutí Norges Bank ponechat úrokové sazby na nezměněné úrovni 4,5 %. Banka sdělila, že úrokové sazby s největší pravděpodobností zůstanou v pásmu 4,5 % až do konce letošního roku. -
Graf dne - USDNOK (25.01.2024)
Výbor pro měnovou politiku a finanční stabilitu Norges Bank rozhodl ponechat základní úrokovou sazbu na úrovni 4,5 % a očekává, že v dohledné budoucnosti zůstane na této úrovni. -
Graf dne: USDRUB (23.02.2022)
Západní země začaly na Rusko uvalovat sankce kvůli porušení ukrajinské hranice. Dotknout se finančních společností a také některých Rusů včetně zákonodárců. Bylo oznámeno zastavení schvalování plynovodu Nord Stream 2. Navíc USA, Velká Británie a Kanada se rozhodly přesunout vojenské jednotky blíže východní hranice NATO. -
Graf dne: USDTRY (02.12.2021)
Na tureckou liru je v posledních týdnech upřena pozornost kvůli masivnímu propadu. Turecký prezident Erdogan stále trvá na své mantře nízkých úrokových sazeb. Včerejší intervence turecké centrální banky (CBRT) měla jen krátkodobý dopad. TRY se následně opět přiblížila rekordnímu minimu. Následně dostala další zásah po zveřejnění zpráv o odstoupení (odvolání) tureckého ministra financí, který nesouhlasil s měnovou politikou centrální banky. -
Graf dne 🗽 US100 pokračuje v oživení díky výsledkům americké výsledkové sezóny
Futures na index Nasdaq 100 (US100) dnes vzrostly o 0,15 % a posunuly se směrem k hranici 26 000 bodů. Index se zdá být jen krůček od rekordní úrovně, i když pokračuje výprodej akcií několika technologických gigantů, jako jsou Microsoft a Palantir. Mezitím je sezóna výsledků za 4. čtvrtletí 2025 již jasně za polovinou a trh dostává řadu signálů, které lze interpretovat bez zbytečného přehánění. Obraz je konzistentní a opakovatelný: společnosti plní očekávání, revize se posouvají nahoru a růst zisků zůstává dvouciferný. -
Graf dne: US100 posiluje před tržbami společnosti Nvidia 📈
Dnes se pozornost investorů téměř výhradně přesouvá na Wall Street. Klíčovým bodem zájmu jsou výsledky společnosti Nvidia, které budou zveřejněny po uzavření americké burzy. Trhy očekávají rekordní čtvrtletí, silné tržby a – co je nejdůležitější – velmi optimistické výhledy do budoucna. -
Graf dne: US100 roste o 1 % kvůli sílícím nadějím na deeskalaci na Blízkém východě (31.03.2026)
Futures na Nasdaq 100 (US100) dnes rostou o zhruba 1 %, a to díky očekávání, že by mohlo dojít k postupnému omezení zapojení USA do konfliktu s Íránem. Donald Trump naznačil, že je otevřen stažení USA z konfliktu ještě před tím, než bude zrušena blokáda Hormuzského průlivu. Seznam operačních cílů, který včera představil Marco Rubio, navíc nezahrnoval obnovení provozu v průlivu a soustředil se spíše na zničení íránských raketových kapacit, průmyslové základny a námořních aktiv. Stále ale není jasné, zda jde pouze o strategickou pozici s cílem zmást protivníka, nebo zda USA skutečně zvažují deeskalaci a ustoupení od více „maximalistických“ cílů. -
Graf dne - US100 (02.10.2023)
Futures na americké indexy po víkendu otevřely výše, přičemž US100 při zahájení obchodování s futures vyskočil o téměř 0,7 %. Jedná se o reakci na to, že americký Kongres o víkendu schválil zákon o dočasném financování, který zajistí financování americké vlády na 45 dní. To znamená, že se alespoň prozatím podařilo zabránit uzavření americké vlády. Američtí politici se nyní pokusí vypracovat trvalejší dohodu před uplynutím nové lhůty v polovině listopadu. -
Graf dne: US100 (04.03.2021)
US100 si prochází klesající korekcí. Na D1 grafu je zřejmé, že index dnes dosáhl na první důležitý support definovaný spodní limitou 1:1 tržní geometrií a 100 období EMA. V případě, že se býkům podaří ubránit tuto úroveň, tak můžeme očekávat odraz zpět k maximům. Pokud naopak US100 prohloubí poklesy, tak další support můžeme nalézt na úrovni 12 100 bodů. Je definován spodní limitou velké struktury Overbalance. Dle metodologie průraz pod tuto úroveň by znamenal obrat střednědobého trendu do medvědího teritoria. -
Graf dne - US100 (04.12.2024)
Index Nasdaq 100 pokračuje v pozoruhodném vzestupu a dosáhl 34. letošního rekordu v souvislosti s rostoucími očekáváními snížení sazeb, ačkoli se objevují známky vyčerpání trhu po nárůstu amerických akcií o 11 bilionů USD.Index s velkým podílem technologických firem vykazuje odolnost, i když je pozice stále více přeplněna na býčí straně. -
Graf dne – US100 (04.12.2025)
Futures na americké indexy, včetně Nasdaq 100 (US100), zaznamenaly silné oživení, když od 25. listopadu vzrostly o více než 7,5 %. Hlavními hnacími silami indexu jsou silná sezóna tržeb za 3. čtvrtletí, očekávání zásadního posunu v měnové politice Fed v roce 2026 pod novým předsedou – pravděpodobně Kevinem Hassettem, který má preferovat nižší náklady na úvěry a financování dluhu, a pokračující technologická revoluce v oblasti umělé inteligence. Růst akcií Alphabetu (GOOGL.US) téměř zcela kompenzoval pokles ceny akcií Nvidie, zatímco sílící konkurence v oblasti jazykových modelů, kde je nyní ve středu pozornosti Google Gemini, podněcuje investorskou představivost. -
Graf dne - US100 (05.09.2023)
Wall Street začína tento týden po včerejší přestávce způsobené svátkem Labor Day. Pozornost investičního světa bude dnes zaměřena na společnosti v indexu Nasdaq (US100). I když na dnešním makrokalendáři z USA nejsou naplánovány žádné údaje ve stylu NFP nebo inflace CPI, v 16:00 se očekává měsíční změna v objednávkách amerických továren a revize objednávek na trvanlivé zboží USA. Nedávno trhy opět přijaly slabší ekonomická data s nadějí na rychlejší změnu směru Fedu a postupný návrat k měkčí měnové politice. Otázkou však je, jak dlouho budou data slabší (ale stále dostatečně silná), aby trh neobával dopadů recese a jejího vlivu na marže a příjmy společností. Září obvykle přináší poklesy na amerických akciových trzích, ale často také poskytuje příležitost k nákupu levných akcií pro čtvrté čtvrtletí, které je obvykle silné (Santa Claus rallye, zvýšená spotřebitelská aktivita a lepší nálada před vánočním obdobím). Bude tentokrát toto období, navzdory riziku recese a oslabujícím datům, jiné? -
📅 Graf dne: US100 (06.01.2022)
Na US100 dnes směřuje pozornost investorů. Index technologických akcií si už od března 2020 prochází neuvěřitelnou rally. Za růstem stály 2 hlavní faktory - přesun investorů do technologií a extrémně uvolněná měnové politika. Ta by se však měla postupně normalizovat a Wall Street by mohla začít chybět likvidita, kterou Fed dosud pumpoval na trhy. Vzhledem k vysokým valuacím by technologické akcie nemusely vyváznout bez ztráty kytičky. -
Graf dne - US100 (08.04.2025)
Futures na index Nasdaq 100 (US100) dnes posilují o téměř 1 %.I když se poněkud odrazily od včerejšího výprodejového minima kolem 17 600 bodů, těžko lze hovořit o radikálním zlepšení nálady. Index se stále snaží překonat rezistenci na úrovni 18 000 bodů a v současné době se obchoduje poblíž úrovně 38,2 % Fibonacciho retracementu vzestupné vlny z roku 2022. -
Graf dne - US100 (08.12.2022)
Americké indexy včera zaznamenaly další pokles v řadě, ale rozsah poklesů byl menší než v předchozích dvou dnech, kdy všechny hlavní indexy na Wall Street klesly o více než 1 %. Nejvíce opět zaostaly technologické akcie, jejichž index Nasdaq klesl o 0,51 % a Nasdaq-100 (US100) se posunul o 0,45 % níže. -
Graf dne: US100 (10.08.2022)
Během dnešní seance se investoři zaměří na data o inflaci v USA, která budou zveřejněna ve 14:30. Ekonomové předpokládají, že inflace CPI se mírně zmírní. Pokud by však cenový tlak nadále zrychloval, pak by měl Fed další argument pro zvýšení úrokových sazeb, což by mohlo dostat akciové indexy pod tlak. -
Graf dne: US100 (10.09.2021)
Riziková averze na trzích dnes klesá po telefonickém rozhovoru mezi americkým prezidentem Joe Bidenem a čínským prezidentem Xi Jinpingem. Ačkoli výsledkem rozhovoru neměla být žádná dohoda ani prohlášení, tak vzájemná komunikace mezi lídry trhy povzbudila. Akcie v Asii vzrostly. V mírně v pozitivním trendu se obchodují také evropské akcie a futures na americké indexy.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
V tomto státě platí měnou pojmenovanou po ptákovi. A můžou za to Mayové
Více flexibility pro vaše investice s 24/5 obchodováním na eToro
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Kakao znovu láká tradery. Přijde další růst ceny?
Australské akciové indexy: Těžaři, banky a štědré dividendy (19. díl)
Čím se platí pod Everestem? Nepál uskočil kolonistům a má vlastní rupii
Prop trading účet není účet, ale pravděpodobnostní hra?
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (květen 2026)
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
V tomto státě platí měnou pojmenovanou po ptákovi. A můžou za to Mayové
Více flexibility pro vaše investice s 24/5 obchodováním na eToro
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Kakao znovu láká tradery. Přijde další růst ceny?
Australské akciové indexy: Těžaři, banky a štědré dividendy (19. díl)
Čím se platí pod Everestem? Nepál uskočil kolonistům a má vlastní rupii
Prop trading účet není účet, ale pravděpodobnostní hra?
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (květen 2026)
Denní kalendář událostí
Prezident USA Donald Trump
Prezidentka ECB Christine Lagarde
V USA týdenní změna zásob ropy
Na Novém Zélandu spotřebitelská nálada společnosti Westpac
V USA ADP report zaměstnanosti
V Německu ZEW index ekonomického sentimentu
V USA týdenní statistický bulletin API
V USA průmyslová produkce
Dnes se koná setkání zemí G7
Dnes se koná setkání zemí G7
Prezident USA Donald Trump
Prezidentka ECB Christine Lagarde
V USA týdenní změna zásob ropy
Na Novém Zélandu spotřebitelská nálada společnosti Westpac
V USA ADP report zaměstnanosti
V Německu ZEW index ekonomického sentimentu
V USA týdenní statistický bulletin API
V USA průmyslová produkce
Dnes se koná setkání zemí G7
Dnes se koná setkání zemí G7
Tradingové analýzy a zprávy
Index Russell 2000 - Intradenní výhled 18.6.2026
NZD/USD - Intradenní výhled 18.6.2026
GBP/JPY - Intradenní výhled 18.6.2026
EUR/JPY - Intradenní výhled 18.6.2026
EUR/GBP - Intradenní výhled 18.6.2026
Ropa klesá po zprávě, že prezidenti USA a Íránu podepsali memorandum
Bitcoin - Intradenní výhled 18.6.2026
Index DAX - Intradenní výhled 18.6.2026
CAC 40 - Intradenní výhled 18.6.2026
Index DAX (Eurex) (FDAX) - Intradenní výhled 18.6.2026
Index Russell 2000 - Intradenní výhled 18.6.2026
NZD/USD - Intradenní výhled 18.6.2026
GBP/JPY - Intradenní výhled 18.6.2026
EUR/JPY - Intradenní výhled 18.6.2026
EUR/GBP - Intradenní výhled 18.6.2026
Ropa klesá po zprávě, že prezidenti USA a Íránu podepsali memorandum
Bitcoin - Intradenní výhled 18.6.2026
Index DAX - Intradenní výhled 18.6.2026
CAC 40 - Intradenní výhled 18.6.2026
Index DAX (Eurex) (FDAX) - Intradenní výhled 18.6.2026
Blogy uživatelů
Pozrite si čo je nové v RebelsFunding!
Akciová analýza: Technologický gigant v korekci
Nebius vyrostl o 684 % a míří do indexu Nasdaq 100. Proč láká davy investorů?
Analýza Nasdaq, Dow Jones, EUR/USD: Karty má v rukou Fed
Měnový pár EUR/USD: Analýza více časových rámců (W1–H4)
Praktická ukázka: Přijatelná ztráta
Proč nás IPO tolik láká? Investiční psychologie první burzovní euforie
70% zľava na 2-fázový účet!
Měnový pár NZD/CAD: Multitimeframe analýza a příprava pro Sonic R (D1–H1)
Je vesmír budoucností investování? Poznejte SpaceX, ale i jiné firmy z této oblasti
Pozrite si čo je nové v RebelsFunding!
Akciová analýza: Technologický gigant v korekci
Nebius vyrostl o 684 % a míří do indexu Nasdaq 100. Proč láká davy investorů?
Analýza Nasdaq, Dow Jones, EUR/USD: Karty má v rukou Fed
Měnový pár EUR/USD: Analýza více časových rámců (W1–H4)
Praktická ukázka: Přijatelná ztráta
Proč nás IPO tolik láká? Investiční psychologie první burzovní euforie
70% zľava na 2-fázový účet!
Měnový pár NZD/CAD: Multitimeframe analýza a příprava pro Sonic R (D1–H1)
Je vesmír budoucností investování? Poznejte SpaceX, ale i jiné firmy z této oblasti
Forexové online zpravodajství
Eurozóna: Běžný účet ECB v dubnu po sezónním očištění vzrostl na 15,7 mld. EUR
Trinity Bank snižuje sazbu u Lepší půjčky na 3,97 % p.a. a eviduje rostoucí zájem o refinancování
Býci na USD/CAD znovu útočí na červnová maxima
Ropa ztrácí geopolitickou prémii a míří níže
Pronájem bytů za poslední 3 roky: nájemné v ČR vzrostlo na 324 Kč/m², nabídka meziročně stoupla o 16,5 % a trh se zrychlil
Generali Fond realit a česká investiční skupina SCF dokončili akvizici portfolia retailových parků v Polsku
ČNB dnes rozhoduje mezi ropou, Fedem a politikou. Příměří USA–Írán jí dává důvod vyčkávat, Fed a Babišův tlak naopak přitvrdit
Frankfurtská burza na začátku obchodování mírně posiluje
Pražská burza zahajuje obchodování v kladných hodnotách, Valná hromada Kofoly schválila dividendu
Kofola: Valná hromada schválila dividendu ve výši 21 Kč na akcii
Eurozóna: Běžný účet ECB v dubnu po sezónním očištění vzrostl na 15,7 mld. EUR
Trinity Bank snižuje sazbu u Lepší půjčky na 3,97 % p.a. a eviduje rostoucí zájem o refinancování
Býci na USD/CAD znovu útočí na červnová maxima
Ropa ztrácí geopolitickou prémii a míří níže
Pronájem bytů za poslední 3 roky: nájemné v ČR vzrostlo na 324 Kč/m², nabídka meziročně stoupla o 16,5 % a trh se zrychlil
Generali Fond realit a česká investiční skupina SCF dokončili akvizici portfolia retailových parků v Polsku
ČNB dnes rozhoduje mezi ropou, Fedem a politikou. Příměří USA–Írán jí dává důvod vyčkávat, Fed a Babišův tlak naopak přitvrdit
Frankfurtská burza na začátku obchodování mírně posiluje
Pražská burza zahajuje obchodování v kladných hodnotách, Valná hromada Kofoly schválila dividendu
Kofola: Valná hromada schválila dividendu ve výši 21 Kč na akcii
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
EUR/USD. Technická analýza na 21. listopadu 2025
Projekce hospodaření Komerční banky za 3Q 2025
Denní rychlý přehled – výhled královského měnového páru 1.9.2016
Ethereum bojuje o udržení podpory poblíž 2 100 USD
Forex: Česká koruna den před zasedáním ČNB mírně ztrácela
Průmyslová výroba ČR - komentář Radka Jáče
Forex: Zápis ze zasedání Fedu dodal dolaru sílu
Turecká lira padá po odvolání guvernéra centrální banky
Turecká loď se vrátila do sporných vod ve Středozemním moři
Turecká výzkumná loď se vrací do sporných vod, Řecko se ohrazuje
EUR/USD. Technická analýza na 21. listopadu 2025
Projekce hospodaření Komerční banky za 3Q 2025
Denní rychlý přehled – výhled královského měnového páru 1.9.2016
Ethereum bojuje o udržení podpory poblíž 2 100 USD
Forex: Česká koruna den před zasedáním ČNB mírně ztrácela
Průmyslová výroba ČR - komentář Radka Jáče
Forex: Zápis ze zasedání Fedu dodal dolaru sílu
Turecká lira padá po odvolání guvernéra centrální banky
Turecká loď se vrátila do sporných vod ve Středozemním moři
Turecká výzkumná loď se vrací do sporných vod, Řecko se ohrazuje
Blogy uživatelů
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry CHF/JPY, USD/CAD a stříbro
FXstreet.cz přeje veselé Vánoce a šťastný Nový rok!
Fundamentální analýza akciových trhů – makroekonomické faktory a jejich vliv na akciové trhy (1. díl)
Moderní přístupy, které pomáhají eliminovat ztráty
Výsledek stop-hunting strategie
TA OIL WTI
Nebius vyrostl o 684 % a míří do indexu Nasdaq 100. Proč láká davy investorů?
Srovnání nejlepších prop trading firem v Česku na Slovensku
Zlato a Bidenův stimul
Proč změna parametrů systému nevede ke změně samotného systému?
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry CHF/JPY, USD/CAD a stříbro
FXstreet.cz přeje veselé Vánoce a šťastný Nový rok!
Fundamentální analýza akciových trhů – makroekonomické faktory a jejich vliv na akciové trhy (1. díl)
Moderní přístupy, které pomáhají eliminovat ztráty
Výsledek stop-hunting strategie
TA OIL WTI
Nebius vyrostl o 684 % a míří do indexu Nasdaq 100. Proč láká davy investorů?
Srovnání nejlepších prop trading firem v Česku na Slovensku
Zlato a Bidenův stimul
Proč změna parametrů systému nevede ke změně samotného systému?
Vzdělávací články
Investování do REIT: Kdo vydělal více - REITs nebo index S&P 500? (5. díl)
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (květen 2025)
Měsíční report finančních trhů (březen 2023)
8 nejlepších obchodních strategií – poziční obchodování (5. díl)
3 věci ke zvážení, když chcete trefovat vrcholy a dna
Etapy přijetí účinného money-managementu
VIDEO: Osobní zkušenosti s prop trading firmou RebelsFunding - hodnocení a recenze
Price Action: WRB analýza
Jak obchodovat „Price Action“ (1. díl)
Představujeme vám Interbank VIP indikátor!
Investování do REIT: Kdo vydělal více - REITs nebo index S&P 500? (5. díl)
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (květen 2025)
Měsíční report finančních trhů (březen 2023)
8 nejlepších obchodních strategií – poziční obchodování (5. díl)
3 věci ke zvážení, když chcete trefovat vrcholy a dna
Etapy přijetí účinného money-managementu
VIDEO: Osobní zkušenosti s prop trading firmou RebelsFunding - hodnocení a recenze
Price Action: WRB analýza
Jak obchodovat „Price Action“ (1. díl)
Představujeme vám Interbank VIP indikátor!
Tradingové analýzy a zprávy
Nejsilnější a nejslabší měny 20.12.2016
Zlato - Intradenní výhled 5.12.2025
VTB: Ruská ekonomika by mohla být na předkrizové úrovni na podzim
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Aktuálně otevřené forex pozice 18.3.2015
Analýza hlavních měnových párů 24.8.2016
Forex sentiment 10.6.2026
Schäuble kritizoval nízké úrokové sazby
ČNB rozhodne o nastavení úrokových sazeb
Intradenní obchodování EUR/USD 20.6.2014
Nejsilnější a nejslabší měny 20.12.2016
Zlato - Intradenní výhled 5.12.2025
VTB: Ruská ekonomika by mohla být na předkrizové úrovni na podzim
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Aktuálně otevřené forex pozice 18.3.2015
Analýza hlavních měnových párů 24.8.2016
Forex sentiment 10.6.2026
Schäuble kritizoval nízké úrokové sazby
ČNB rozhodne o nastavení úrokových sazeb
Intradenní obchodování EUR/USD 20.6.2014
Témata v diskusním fóru
EUR/USD
MT4 Panel - nový dobrý sluha do platformy MT4
Výhody a nevýhody Prop Tradingu
Admiral Markets
Multitimeframe analýza: 19.10.2022 NZD/USD
Měnový pár GBP/USD: Analýza více časových rámců (W1 až H4)
Zlato - výhledy
Eurodolar - Chat
FOREX trading
WRB gapy
EUR/USD
MT4 Panel - nový dobrý sluha do platformy MT4
Výhody a nevýhody Prop Tradingu
Admiral Markets
Multitimeframe analýza: 19.10.2022 NZD/USD
Měnový pár GBP/USD: Analýza více časových rámců (W1 až H4)
Zlato - výhledy
Eurodolar - Chat
FOREX trading
WRB gapy




