Ticker Tape by TradingView
Ranní shrnutí (25.04.2025)
- Asijské technologické akcie posílily díky dobrým výsledkům společnosti Alphabet, přičemž japonský index Nikkei 225 si připsal 0,4 %, následován hongkongským Hang Sengem a jihokorejským KOSPI, který vzrostl o 0,3 %. Čínské indexy Shanghai Composite a CSI 300 zůstaly beze změny až mírně nižší kvůli přetrvávajícím obavám z obchodní války. Trhy byly povzbuzeny hvězdnými výsledky společnosti Alphabet za 1. čtvrtletí, které ukázaly tržby ve výši 90,23 miliardy USD (meziročně o 12 % více) a rekordní čtvrtletní zisk, což vedlo k 4% skoku jejích akcií na aftermarketu.
- Tokijská inflace vyskočila výše, než se očekávalo, když jádrový index spotřebitelských cen v dubnu meziročně vzrostl na 3,4 %, což je prudký nárůst z březnových 2,4 % a nad konsensem 3,2 %. Široce založený růst cen ve službách a bydlení komplikuje politické rozhodnutí Bank of Japan příští týden v souvislosti s nejistotou v globálním obchodě, ačkoli trhy očekávají, že sazby zůstanou beze změny, dokud se situace ohledně cel nevyjasní.
- Obchodní napětí mezi USA a Čínou vykazuje smíšené signály, když obě strany zvažují celní výjimky. Čína podle agentury Bloomberg zvažuje výjimky na americké zdravotnické vybavení a průmyslové chemikálie ze svých 125% cel, zatímco prezident Trump naznačil „podstatné“ snížení cel v rámci potenciálních obchodních jednání, i když dodal, že „nebude nulové“. Peking oficiálně popírá, že by jednání začala, přestože Trump tvrdí opak.
- Podle Financial Times plánuje Apple do konce roku 2026 kompletní přesun výroby amerických iPhonů do Indie, přičemž jeho cílem je získávat všech více než 60 milionů iPhonů prodaných ročně v USA z Indie, aby se vyhnul vystavení čínským clům. Zrychlený časový plán by vyžadoval zdvojnásobení indické výroby iPhonů za pouhý rok, což je podstatně rychleji než desetiletí trvající rozvoj čínské výrobní infrastruktury společnosti Apple.
- Ceny ropy se zvyšují, ale zůstávají na cestě k týdenním ztrátám, přičemž ropa Brent posílila o 0,75 % na 66,09 USD a WTI o 0,8 % na 63,38 USD. Oba benchmarky by měly tento týden klesnout o téměř 2 % v souvislosti s očekáváním zvýšení produkce OPEC+ a přetrvávajícími obavami z obchodní války. Několik zemí OPEC+ údajně tlačí na urychlení zvýšení produkce v červnu po květnovém překvapivém zvýšení o 411 000 bpd.
- Japonsko vyhlašuje mimořádný ekonomický balíček proti dopadům amerických cel, který zahrnuje podporu financování podniků, dotace na snížení cen benzinu o 10 jüanů za litr a částečné pokrytí účtů za elektřinu po dobu tří měsíců počínaje červencem. Premiér Išiba pověřil členy kabinetu, aby pomohli firmám, které se obávají dopadů cel, zatímco ministr hospodářství Akazawa se připravuje na druhé kolo obchodních jednání, které se uskuteční příští týden ve Washingtonu.
- Společnost Intel hlásí nárůst poptávky po čipech starší generace uprostřed obchodní války, přičemž generální ředitelka Michelle Johnston Holthausová upozorňuje na silnou poptávku po procesorech pro osobní počítače a servery předchozí generace, protože ekonomické obavy a celní nejistota přiměly zákazníky „zajistit se“ cenově dostupnějšími možnostmi. Přestože Intel překonal odhady tržeb za 1. čtvrtletí, protože zákazníci si dělali zásoby čipů před zavedením cel, předpovídá, že výsledky za 2. čtvrtletí budou zklamáním, což v prodlouženém obchodování způsobilo pokles akcií o 5 %.
- Rostoucí napětí v ukrajinském konfliktu ovlivnilo trhy po nejsmrtonosnějším ruském raketovém útoku a útoku dronem na Kyjev za téměř rok, při kterém zahynulo nejméně 12 lidí. Prezident Trump na sociálních sítích přímo pokáral ruského prezidenta Putina: „Vladimíre, STOP!“ a varoval, že údery ohrožují probíhající mírová jednání. Tato eskalace zvýšila neklid na trhu a podpořila ceny ropy v obavách z možného narušení dodávek energie.
- Asijské měny v prostředí obchodní nejistoty oslabují, přičemž v čele ztrát stojí japonský jen, který po silnějších než očekávaných údajích o inflaci v Tokiu klesl vůči dolaru o 0,7 %. Americký dolarový index po poklesu v předchozí seanci vyskočil o 0,5 %, což odráželo značnou volatilitu v souvislosti s komentáři prezidenta Trumpa k Federálnímu rezervnímu systému a čínským clům. Většina regionálních měn včetně korejského wonu, singapurského dolaru a malajsijského ringgitu vůči zelené bankovce rovněž oslabila.
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 69% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Čína | Japonsko | Inflace | USA | OPEC | Apple | Ceny ropy | Ropa Brent | Nikkei | Hospodářství | Sazby | Akcie | Bank of Japan | Bloomberg | Dolarový index | Index spotřebitelských cen | Investování | Japonský jen | MIFID | Měny | Riziko | Ropa | Výkonnost | Doporučení | USD | Obchodování | Shanghai Composite | XTB | Indexy | EU | Zisk | Výsledky | Financování | Financial Times | Index | Investiční strategie | Brent | Investiční | Investiční doporučení | Nikkei 225 | Ropy | Signály | WTI | Předpověď | Indie | Tržby | Komise | Podnikání | Pokles akcií | Energie | Jádrový index | Japonský index Nikkei | Index Nikkei | Benchmarky | Ztráty | Nejistota | Alphabet | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Obchodní války | OPEC+ | Obchodní napětí | Technologické akcie | CSI 300 | Americký dolarový index | Použití finanční páky | Prezident Trump | Rozdílové smlouvy | Finanční situace | Investujte zodpovědně | KOSPI | Růst cen | Vysoké riziko | Miliardy | Napětí mezi USA a Čínou | Rozvoj | Finanční ztráty | Nejistoty | Investujte | Ředitelka | Ministr hospodářství | Bydlení | Peking | Poradenství | Komunikace | Trump | Čínské indexy | Prezident | Trhy | Pokles | Situace | Ekonomický balíček | Růst | Války | Čtvrtletní zisk | CL | JDE | Index Nikkei 225 | Ceny | Společnost XTB | Nařízení | Intel | Riziko ztráty | Zvýšení produkce | Osobní počítače | Společnosti | Minulá výkonnost | Asijské měny | Společnost | Výsledky společnosti | 3М | Miliardy USD | Časový plán | Kyjev | Narušení dodávek | Společnost Intel | Marketingová komunikace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Přesun výroby | Vice | Eskalace | Snížení cen | Japonský index | Dotace | Starší generace | Politické rozhodnutí | Jádrový index spotřebitelských cen | Financial | 256/2004 | Nárůst poptávky | Odpovědnost | Směrnice | Investování je rizikové | Japonský index Nikkei 225 |
Čtěte více
-
Ranní shrnutí (24.11.2025)
Hlavní měnové páry se dnes obchodují v úzkém rozpětí. Japonský trh zůstává z důvodu svátku uzavřen. -
Ranní shrnutí (25.01.2023)
Americké indexy zakončily včerejší obchodování většinou níže. S&P 500 klesl o 0,07 %, Nasdaq a Russell 2000 klesly každý o 0,27 % a Dow Jones přidal 0,31 %. -
Ranní shrnutí (25.01.2024)
Indexy v asijsko-pacifickém regionu zaznamenávají mírnou seanci. Japonský Nikkei 225 zůstává beze změny, australský S&P ASX 200 získává 0,45 % a Kospi ztrácí 0,15 %. -
Ranní shrnutí (25.02.2022)
Americké indexy včera zaznamenaly velký obrat poté, co Joe Biden oznámil nový balíček sankcí na Rusko. S&P 500 přidal 1,50 %, Dow Jones vzrostl o 0,28 % a Nasdaq vyskočil o 3,35 %. Russell 2000 přidal 2,67 %. -
Ranní shrnutí (25.02.2025)
Asijské trhy v úterý celkově klesaly a v čele ztrát stály technologické akcie před středeční zprávou o výsledcích společnosti Nvidia. Nejhůře si vedl japonský Nikkei, který klesl o 1,23 %, zatímco Hang Seng klesl o 1 % v důsledku ústupu technologických akcií a čínské pevninské indexy ztratily 0,5-0,9 %. Jihokorejský KOSPI vykázal větší odolnost a po snížení sazeb ze strany BOK klesl pouze o 0,49 %. -
Ranní shrnutí (25.02.2026)
Riziková chuť se vrací: oživení technologických akcií, které pozvedlo benchmarky Wall Street, se přeneslo i do Asie, protože obavy z „rušivého“ dopadu umělé inteligence na ekonomiku a podnikání po týdnech turbulencí ustoupily. Írán také prohlásil, že je připraven učinit vůči USA veškeré nezbytné ústupky, aby bylo dosaženo míru, což pomohlo uklidnit trhy, které se obávaly války a potenciálního ropného šoku. -
Ranní shrnutí (25.03.2024)
Indexy na Wall Street v pátek uzavřely s minimálními změnami. Index SP500 ztratil pouze 0,14 % na 5230 bodů a Nasdaq 100 získal 0,10 % na 18340 bodů. V obou případech se indexy obchodovaly kolem rekordních úrovní. -
Ranní shrnutí (25.03.2025)
Čínské akcie vedou pokles asijských trhů a hongkongský technologický index se propadl až o 3,8 %, což je nejprudší pokles za poslední tři týdny. Alibaba klesla o více než 3 % poté, co její předseda varoval před potenciální bublinou v oblasti datových center s umělou inteligencí, zatímco Xiaomi se po zlevněných prodejích akcií propadla až o 6,6 %. Futures na americké a evropské akcie se snížily. -
Ranní shrnutí (25.03.2026)
Americké akciové futures směřovaly mírně níže, zatímco futures na evropské indexy naznačovaly smíšené otevření, což ukazovalo na smíšené zlepšení globální rizikové nálady navzdory nadějím na deeskalaci na Blízkém východě. -
Ranní shrnutí (25.04.2024)
Asijsko-pacifické akciové indexy prožívají smíšené období. Nejvíce rostou čínské indexy, přičemž peněžní index CHN.cash vzrostl o 0,96 % a peněžní index HK.cash o 1,05 %. Singapurský index SG20cash klesá o 0,21 %, vietnamský VIET30 rovněž o 0,23 % a japonský JAP225 o 1,12 %. -
Ranní shrnutí (25.05.2022)
Americké indexy zakončily včerejší obchodování níže. S&P 500 klesl o 0,81 %, Nasdaq se propadl o 2,35 % a Russell 2000 se posunul o 1,56 % níže. Výjimkou byl Dow Jones, který si připsal 0,15 %. -
Ranní shrnutí (25.05.2023)
Pokles na asijských trzích odrážel komplexní soubor faktorů, protože investoři zvažovali možnost, že Spojené státy budou mít problém se svým dluhem a pravděpodobně zvýší sazby Fed. Asijské hlavní indexy se během dnešní seance většinou obchodovaly níže. -
Ranní shrnutí (25.06.2024)
Indexy na Wall Street se včera obchodovaly smíšeně – S&P 500 klesl o 0,31 %, Nasdaq se propadl o 1,07 %, Dow Jones získal 0,67 % a index s malou kapitalizací Russell 2000 přidal 0,31 %. -
Ranní shrnutí (25.07.2022)
Indexy z Asie a Tichomoří se na začátku nového týdne obchodovaly níže. Nikkei klesl o 0,8 %, S&P/ASX 200 se posunul o 0,1 % níže a indexy z Číny se obchodovaly až o 1 % níže. Kospi byl lepší s 0,5% ziskem. -
Ranní shrnutí (25.07.2023)
Asijsko-pacifické indexy zaznamenaly během úterní seance výrazné poklesy směrem vzhůru. Ačkoli japonský Nikkei klesl o 0,1 %, australský S&P/ASX 200 se obchoduje o 0,4 % výše a čínské futures jsou o 2,3 % níže. -
Ranní shrnutí (25.07.2024)
Asijsko-pacifické indexy ztrácejí a rozšiřují poklesy poté, co indexy na Wall Street uzavřely na nižší úrovni. Indexy z Číny ztrácejí 1,20-1,50 %, japonský index Nikkei 225 se obchoduje o 0,65 % níže poblíž úrovně 37900 a australský S&P/ASX200 se obchoduje o 0,13 % níže. Futures na singapurský index SG20cash ztrácí 0,55 %. -
Ranní shrnutí (25.07.2025)
Wall Street včera uzavřela se smíšenými výsledky. Indexy S&P 500 (+0,07 %) a Nasdaq (+0,18 %) dosáhly v závěru obchodování nových rekordních hodnot, zatímco DJIA (-0,7 %) a Russell 2000 (-1,36 %) výrazně ustoupily. Futures na americké indexy a EU50 se aktuálně obchodují v zelených číslech. -
Ranní shrnutí (25.08.2022)
Americké indexy uzavřely včerejší seanci mírně výše a přerušily tak 3denní sérii poklesů. US500 si připsal 0,29 %, Dow Jones uzavřel o 0,18 % výše a Nasdaq získal 0,41 %. Small cap Russell 2000 vyskočil dokonce o 0,84 % výše. -
Ranní shrnutí (25.08.2023)
Navzdory vyššímu otevření skončily americké indexy včerejší obchodování o více než 1 % níže. S&P 500 klesl o 1,35 %, Dow Jones se posunul o 1,08 % níže a Nasdaq se propadl o téměř 1,9 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací klesl o téměř 1,4 %. -
Ranní shrnutí (25.08.2025)
Wall Street uzavřela minulý týden silným růstem (S&P 500: +1,5 %, Nasdaq: +1,9 %, DJIA: +1,9 %, Russell: +3,86...
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Risk of Ruin v prop tradingu: Kolik ztrát přežije prop účet?
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
V tomto státě platí měnou pojmenovanou po ptákovi. A můžou za to Mayové
Více flexibility pro vaše investice s 24/5 obchodováním na eToro
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Kakao znovu láká tradery. Přijde další růst ceny?
Australské akciové indexy: Těžaři, banky a štědré dividendy (19. díl)
Čím se platí pod Everestem? Nepál uskočil kolonistům a má vlastní rupii
Prop trading účet není účet, ale pravděpodobnostní hra?
Risk of Ruin v prop tradingu: Kolik ztrát přežije prop účet?
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
V tomto státě platí měnou pojmenovanou po ptákovi. A můžou za to Mayové
Více flexibility pro vaše investice s 24/5 obchodováním na eToro
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Kakao znovu láká tradery. Přijde další růst ceny?
Australské akciové indexy: Těžaři, banky a štědré dividendy (19. díl)
Čím se platí pod Everestem? Nepál uskočil kolonistům a má vlastní rupii
Prop trading účet není účet, ale pravděpodobnostní hra?
Denní kalendář událostí
Prezident USA Donald Trump
Člen Fedu John Williams
V USA skladování zemního plynu
V USA bankovní zátěžové testy (stres testy)
Prezidentka ECB Christine Lagarde
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA obchodní bilance za zboží
Prezident Bundesbank Joachim Nagel
V Japonsku index CPI
Prezident USA Donald Trump
Člen Fedu John Williams
V USA skladování zemního plynu
V USA bankovní zátěžové testy (stres testy)
Prezidentka ECB Christine Lagarde
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA obchodní bilance za zboží
Prezident Bundesbank Joachim Nagel
V Japonsku index CPI
Tradingové analýzy a zprávy
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 25.6.2026
Aktuálně otevřené forex pozice 25.6.2026
Forex: Americký dolar třetí den posiluje a vystoupal se na 13měsíční maximum
Pražská burza poklesem o 1,51 pct smazala téměř celý růst za předchozí tři dny
Forex: Koruna oslabila k euru i dolaru
Forex sentiment 24.6.2026
Swingové obchodování EUR/USD 24.6.2026
Cena zlata se propadla pod 4000 USD za unci
EK: Česko plní tři ze čtyř kritérií pro zavedení eura
Intradenní Price Action patterny na GBP/USD 24.6.2026
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 25.6.2026
Aktuálně otevřené forex pozice 25.6.2026
Forex: Americký dolar třetí den posiluje a vystoupal se na 13měsíční maximum
Pražská burza poklesem o 1,51 pct smazala téměř celý růst za předchozí tři dny
Forex: Koruna oslabila k euru i dolaru
Forex sentiment 24.6.2026
Swingové obchodování EUR/USD 24.6.2026
Cena zlata se propadla pod 4000 USD za unci
EK: Česko plní tři ze čtyř kritérií pro zavedení eura
Intradenní Price Action patterny na GBP/USD 24.6.2026
Blogy uživatelů
Trader hodný sledovania: +11,000 $ v odmenách
Muskův největší produkt není raketa, ale příběh
Akciová analýza: Akciové trhy pod tlakem nového předsedy Fedu
Praktická ukázka: Expirace čekajících pokynů
Když všichni nakupují, bývá už často pozdě
Prop Trading bez časového limitu: Co to ve skutečnosti znamená pro tradery
Získajte $10,000 za 19€!
Umělá inteligence jako investiční příležitost: které firmy opravdu profitují?
INVESTIČNÍ GLOSA: Výkon 500 % za jediný rok. Intel láme rekordy, nově i díky Applu
Rozhodne Micron o osudu AI boomu? Akcie giganta lámou rekordy
Trader hodný sledovania: +11,000 $ v odmenách
Muskův největší produkt není raketa, ale příběh
Akciová analýza: Akciové trhy pod tlakem nového předsedy Fedu
Praktická ukázka: Expirace čekajících pokynů
Když všichni nakupují, bývá už často pozdě
Prop Trading bez časového limitu: Co to ve skutečnosti znamená pro tradery
Získajte $10,000 za 19€!
Umělá inteligence jako investiční příležitost: které firmy opravdu profitují?
INVESTIČNÍ GLOSA: Výkon 500 % za jediný rok. Intel láme rekordy, nově i díky Applu
Rozhodne Micron o osudu AI boomu? Akcie giganta lámou rekordy
Forexové online zpravodajství
Ryba: Cena zlata spadla pod 4000 dolarů. Trh reaguje na dolar i sazby
Denní shrnutí: Wall Street drží pozice, zatímco komodity se propadají kvůli jestřábímu Fedu (24.06.2026)
Super El Niño udeří: Jak zabezpečit své portfolio a profitovat z globálních klimatických změn?
Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
🟡 Zlato testuje hranici 4 000 USD
Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních
USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
Pražská burza přerušila růstovou sérii
USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
Ryba: Cena zlata spadla pod 4000 dolarů. Trh reaguje na dolar i sazby
Denní shrnutí: Wall Street drží pozice, zatímco komodity se propadají kvůli jestřábímu Fedu (24.06.2026)
Super El Niño udeří: Jak zabezpečit své portfolio a profitovat z globálních klimatických změn?
Frankfurtská burza ve středu ztrácela, Rheinmetall odepsal téměř 19 %
🟡 Zlato testuje hranici 4 000 USD
Index Dow Jones se pohybuje v kladných úrovních
USA: Zásoby surové ropy podle EIA k 19. červnu klesly o 6088 tis. barelů
USA: Prodeje nových domů v květnu meziměsíčně poklesly o 7,3 % při očekávání růstu o 3,2 %
Pražská burza přerušila růstovou sérii
USA: Běžný účet platební bilance v 1Q s deficitem 226,8 mld. USD při očekávání deficitu 208,9 mld.
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
BREAKING: Zásoby ropy dál klesají, cena WTI padá na nejnižší úroveň od března
Akciové indexy znovu klesají, VIX je nejvýše od amerických voleb
Proč je zlato při inflaci v USA 9,1 % pod 1 800 USD?
Ethereum hledá směr poblíž desetiměsíčního minima
Ekonomický kalendár: ECB minutes v centre pozornosti
Netflix přilákal 8,8 milionu nových předplatitelů a vyskočil o 15 %
EURUSD – na odporu 1.1840
Ranní shrnutí (25.02.2025)
Forex: Dolar před klíčovými daty slábne
BREAKING: Zásoby ropy v USA překvapivě vzrostly
BREAKING: Zásoby ropy dál klesají, cena WTI padá na nejnižší úroveň od března
Akciové indexy znovu klesají, VIX je nejvýše od amerických voleb
Proč je zlato při inflaci v USA 9,1 % pod 1 800 USD?
Ethereum hledá směr poblíž desetiměsíčního minima
Ekonomický kalendár: ECB minutes v centre pozornosti
Netflix přilákal 8,8 milionu nových předplatitelů a vyskočil o 15 %
EURUSD – na odporu 1.1840
Ranní shrnutí (25.02.2025)
Forex: Dolar před klíčovými daty slábne
BREAKING: Zásoby ropy v USA překvapivě vzrostly
Blogy uživatelů
Výměna v čele Fedu! Kdy půjdou sazby nahoru?
VIDEO: Obchodní příležitosti pro 30. týden
Social trading – ANO/NE a Proč?
Lze vydělat na Forex day tradingu?
Litecoin + AAVE: Co roste nejvíce na kryptoměnovém trhu
Středoevropské měny kralují forexu
Trading analýza indexu S&P 500 a měnových párů EUR/USD a GBP/USD
Obchodování cenových odrazů
Krypto šeptanda (18.4.2025)
Analýza akciového indexu S&P 500 a měnového páru EUR/USD
Výměna v čele Fedu! Kdy půjdou sazby nahoru?
VIDEO: Obchodní příležitosti pro 30. týden
Social trading – ANO/NE a Proč?
Lze vydělat na Forex day tradingu?
Litecoin + AAVE: Co roste nejvíce na kryptoměnovém trhu
Středoevropské měny kralují forexu
Trading analýza indexu S&P 500 a měnových párů EUR/USD a GBP/USD
Obchodování cenových odrazů
Krypto šeptanda (18.4.2025)
Analýza akciového indexu S&P 500 a měnového páru EUR/USD
Vzdělávací články
Jak na úspěšné obchodování praporkových formací
Kvantitativní analýza v prop tradingu
Fair Value Gap: Klíč k Odhalení Skrytých Příležitostí na Trzích
Risk of Ruin v prop tradingu: Kolik ztrát přežije prop účet?
Prop trading účet není účet, ale pravděpodobnostní hra?
Brexit – od minulosti k současnosti
Jak obchodovat USD/CNY? (2/2)
Jakých chyb se tradeři dopouštějí?
VIP zóna: Výsledky obchodování za květen
Únor 2026 byl velmi ziskový měsíc pro všechny klienty VIP zóny FXstreet.cz
Jak na úspěšné obchodování praporkových formací
Kvantitativní analýza v prop tradingu
Fair Value Gap: Klíč k Odhalení Skrytých Příležitostí na Trzích
Risk of Ruin v prop tradingu: Kolik ztrát přežije prop účet?
Prop trading účet není účet, ale pravděpodobnostní hra?
Brexit – od minulosti k současnosti
Jak obchodovat USD/CNY? (2/2)
Jakých chyb se tradeři dopouštějí?
VIP zóna: Výsledky obchodování za květen
Únor 2026 byl velmi ziskový měsíc pro všechny klienty VIP zóny FXstreet.cz
Tradingové analýzy a zprávy
Zlato - Intradenní výhled 13.7.2018
Ropa WTI - Intradenní výhled 9.12.2024
Rada ČNB dnes ponechala úrokové sazby beze změny
Forex: Shrnutí obchodování 1.7.2016
Forex: Deutsche Bank otevřela long na USD/CAD
NASDAQ 100 - Intradenní výhled 13.6.2016
Dow Jones - Intradenní výhled 13.1.2023
Forex sentiment 27.12.2024
Index S&P 500 za poslední týden ztratil 1,5 %
Forex: Vítězové a poražení 3.4.2020
Zlato - Intradenní výhled 13.7.2018
Ropa WTI - Intradenní výhled 9.12.2024
Rada ČNB dnes ponechala úrokové sazby beze změny
Forex: Shrnutí obchodování 1.7.2016
Forex: Deutsche Bank otevřela long na USD/CAD
NASDAQ 100 - Intradenní výhled 13.6.2016
Dow Jones - Intradenní výhled 13.1.2023
Forex sentiment 27.12.2024
Index S&P 500 za poslední týden ztratil 1,5 %
Forex: Vítězové a poražení 3.4.2020
Témata v diskusním fóru
EUR/USD
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry NZD/CAD, AUD/NZD a EUR/CAD
Tato velká centrální banka začíná prodávat akcie
Money manažment a Lenny Kravitz
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 1.–7. prosince
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.12.2012
Býci zabrali a index S&P 500 se usadil uprostřed rozpětí
Akcie
Akciové indexy
10× větší zisky díky této trading strategii! Likvidita + Supply/Demand zóny + Gann Box
EUR/USD
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry NZD/CAD, AUD/NZD a EUR/CAD
Tato velká centrální banka začíná prodávat akcie
Money manažment a Lenny Kravitz
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 1.–7. prosince
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.12.2012
Býci zabrali a index S&P 500 se usadil uprostřed rozpětí
Akcie
Akciové indexy
10× větší zisky díky této trading strategii! Likvidita + Supply/Demand zóny + Gann Box




