Ticker Tape by TradingView
EURUSD: Na rozcestí uprostřed měnících se narativů centrálních bank 🪙⚔️
Měnový pár EURUSD je v současné době pod obnoveným tlakem směrem dolů a blíží se k oblasti 1,1450–1,1500. Makroekonomické prostředí ovládá silnější americký dolar a rostoucí geopolitická nejistota. Hlavním hybatelem nedávných pohybů je energetický šok související s konfliktem s Íránem, který výrazně změnil očekávání ohledně politiky jak Fedu, tak evropských centrálních bank.
Pokud jde o Federální rezervní systém, včerejší rozhodnutí bylo v souladu s očekáváními – úrokové sazby zůstaly na úrovni 3,50 %–3,75 %. Celkové sdělení však bylo jestřábí více, než trh původně předpokládal. Fed zachoval svou prognózu pro snížení sazeb v letech 2026–2027, avšak uvolnění měnové politiky nyní podporuje méně členů FOMC a inflační rizika se zřetelně zvýšila. Jerome Powell zdůraznil, že vyšší ceny ropy by mohly v krátkodobém horizontu vrátit inflaci nad 3 %, přičemž zároveň poznamenal, že politika zůstává závislá na datech a mírně restriktivní.
Reakce trhu odrážela tento smíšený, ale jestřábí vzkaz:
- počáteční oslabení dolaru se rychle obrátilo
- EURUSD krátce posílil, ale poté klesl pod 1,1500 a od té doby se v této zóně drží
Celkově zůstává Fed v režimu „počkejme a uvidíme“, avšak s opatrnějším a mírně jestřábím zaměřením, což v krátkodobém horizontu podporuje dolar.
Na evropské straně se situace vyvíjí mnohem dynamičtěji. Konflikt s Íránem opět zdůraznil rizika stagflace, která jsou pro eurozónu významnější než pro USA. Ačkoli je Evropa lépe připravena než v roce 2022 (silnější euro, diverzifikovanější zdroje energie, vylepšené dodavatelské řetězce), zůstává mnohem citlivější na šok na ropném trhu. Ceny ropy v rozmezí 100–120 USD by měly jasně negativní dopad jak na růst, tak na inflaci v Evropě.
To již vedlo k významnému posunu v komunikaci ECB a tržních očekáváních:
- přechod od „vyčkávacího“ tónu k mírně jestřábímu tónu (Lagardeová, Nagel)
- revize inflačních prognóz směrem nahoru (např. Nomura: 2,1 % → 2,7 %)
- posun v tržním oceňování od snižování sazeb směrem k potenciálnímu zvyšování sazeb
Navzdory této změně se očekává, že ECB dnes ponechá sazby beze změny na úrovni kolem 2,0 %. Nedostatek konkrétních údajů a snaha vyhnout se vyvolání paniky hovoří proti okamžitému zásahu, ale střednědobý směr měnové politiky se stává stále více závislým na cenách energií. Pokud ceny ropy zůstanou vysoké, stane se zvýšení sazeb v průběhu tohoto roku realistickým scénářem.
Dnešek je pro pár EURUSD obzvláště důležitý, protože několik evropských centrálních bank oznamuje svá rozhodnutí v rychlém sledu. Švýcarská národní banka (SNB) pravděpodobně ponechá sazby na úrovni 0,00 % a bude tak balancovat mezi riziky deflace a silným frankem. Očekává se také, že Bank of England ponechá sazby na úrovni 3,75 %, přičemž klíčovou roli bude hrát rozdělení hlasů. Švédská centrální banka (Riksbank) pravděpodobně zůstane na úrovni 1,75 %.
V celé Evropě je patrný společný trend: očekávání ohledně snížení sazeb byla odsunuta a centrální banky se kvůli geopolitickým a inflačním rizikům přiklánějí k opatrnějšímu, či dokonce jestřábímu postoji. To se však zatím plně neodráží ve skutečných rozhodnutích o měnové politice.
EURUSD se nachází mezi jestřábím postojem Fedu a rychle se měnícími očekáváními ohledně ECB. Energetický šok a větší citlivost Evropy na ceny ropy však naklánějí krátkodobou rovnováhu ve prospěch dolaru, což ponechává tento měnový pár s mírně medvědí tendencí před dnešními rozhodnutími centrálních bank. Trh bude pozorně sledovat nadcházející události.

Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 75 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Deflace | USA | Ceny ropy | Rizika | Politika | Sazby | Americký dolar | Bank of England | Centrální banka | Centrální banky | ECB | Euro | FOMC | Fed | Investování | MIFID | Měnový pár | Riziko | SNB | Stagflace | Trend | Výkonnost | Úrokové sazby | Banky | Doporučení | USD | Obchodování | Nomura | Evropa | XTB | EU | Uvolnění měnové politiky | EURUSD | Investiční strategie | Banka | Dolar | Investiční | Investiční doporučení | Ropy | Trh | Předpověď | ROCE | Komise | Federální rezervní systém | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Riksbank | Podnikání | Energie | Ztráty | Oslabení dolaru | Nejistota | Očekávání | Jerome Powell | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Použití finanční páky | Reakce trhu | Silnější americký dolar | Zvýšení sazeb | Rozdílové smlouvy | Silnější euro | Snížení sazeb | Finanční situace | Investujte zodpovědně | Švédská centrální banka | Vysoké riziko | Lagardeová | Finanční ztráty | Měnové politiky | Investujte | Vyšší ceny ropy | Poradenství | Komunikace | Negativní dopad | Situace | Sazby beze změny | Medvědi | Šok | ECB dnes | Růst | Dodavatelské řetězce | CL | JDE | Ceny | Společnost XTB | Nařízení | Riziko ztráty | Oslabení | Minulá výkonnost | Společnost | 3М | Švýcarská národní banka | Řetězce | Marketingová komunikace | Makroekonomické prostředí | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Vyšší ceny | Vice | Zdroje energie | Geopolitická nejistota | 256/2004 | SOK | Reakce trhů | Odpovědnost | Směrnice | Investování je rizikové | Národní banka | Nařízení Evropského parlamentu | Konflikt s Íránem |
Čtěte více
-
EURUSD – na hranici střednědobé křižovatky
V návaznosti na náš poslední komentář, který se týkal krátkodobého výhledu pro hlavní měnový EURUSD bychom... -
EUR/USD: Najde euro sílu?
Tento pokles je připisován mírnému nárůstu výnosů amerických státních dluhopisů a silnější poptávce po dolaru. Americký dolar se zotavuje, čímž částečně zvrátil pokles z předchozího dne z dvoutýdenního minima. -
EURUSD na klíčové úrovni ❗
EUR/USD se obchoduje v blízkosti intradenní rezistence definované lokální 1:1 strukturou (červené obdélníky) a předchozími cenovými reakcemi (1,2140). Pokud zde zaúřadují medvědi, tak může začít klesající korekce. Pár by mohl dosáhnout posledních minim na 1,2060. Naopak průraz rezistence by mohl cenu dostat k důležité úrovni na 1,2220 EUR/USD, kde se nachází další nabídková oblast. Průraz nad tuto úroveň by mohl změnit situaci na trhu ve prospěch medvědů. -
EUR/USD: "Nakupuj na základě fám..."
Měnový pár euro-dolar po dvou týdnech nevýrazného obchodování náhle prudce vzrostl do pásma 1,18 a prolomil úroveň 1,1680–1,1760, která odpovídá střední a horní hraně Bollinger Bands v denním grafu. Díky tomuto růstovému impulzu kupci EUR/USD protlačili pár až nad horní okraj obchodního pásma na 1,1819 – nové téměř tříleté maximum. Naposledy se EUR/USD obchodovalo v rozmezí 1,18 koncem června a předtím až v září 2021. Pokud Federální rezervní systém ve středu nezaujme příliš opatrný postoj, mohou býci nejen uhájit oblast 1,18, ale pokusí se i otestovat rezistenci na úrovni 1,1870 – tedy horní Bollinger Band v týdenním grafu. -
📉EURUSD na lokálních minimech před CPI v USA
Dnešní zpráva o inflaci spotřebitelských cen (CPI) v USA, která bude zveřejněna ve 13:30 BST, bude nejdůležitějším makroekonomickým čtením týdne a vrhne více světla na to, zda se skutečně velmi solidní údaje z USA, které jsme viděli v poslední době, promítnou do vyšší inflace a vyvinout větší tlak na zmírnění „holubičí“ komunikace ze strany Fedu. Wall Street se před zprávou obchoduje poblíž historických maxim a býci se nevyděsili ani posilujícím dolarem a 10letými výnosy, které vzrostly na 4,09 % a odrazily se od zářijových minim téměř o 46 bps. -
🔽EURUSD na nejnižší úrovni od dubna před CPI
Říjnový index CPI bude prvním měřením inflace v USA po prezidentských volbách. Z hlediska tržního chování existuje silná pozice investorů, kteří během Trumpova předsednictví očekávají oživení inflace, v důsledku čehož očekávají, že Fed bude déle udržovat vyšší úrokové sazby, čímž poněkud omezí cyklus snižování sazeb, který Federální rezervní systém zahájil v září. -
EURUSD na nejnižší úrovni od 11. června 📉
Dnešní rozhodnutí Fedu bylo poměrně nevýrazné, a to i přesto, že dva členové hlasovali pro snížení sazeb, což se stalo poprvé od roku 1993. Samotné prohlášení Fedu, které poukazuje na mírně horší ekonomickou situaci, naznačilo možné otevření prostoru pro zářijové snížení sazeb. Nicméně Powellovy výroky na tiskové konferenci lze hodnotit jako spíše jestřábí. -
📉 EURUSD na nejnižší úrovni od 23. června
Měnový pár EUR/USD dnes pokračuje v sestupném trendu, když se jeho ztráty od začátku týdne prohlubují téměř na 2 %. Kurz klesl o více než 200 pipů, z úrovně kolem 1,1750 na začátku týdne na hodnoty pod 1,1530. -
EURUSD na první cílové metě 200-MA
Vývoj na hlavním měnovém páru EURUSD se vyvíjí dle scénáře naznačeného v minulém týdnu, kdy po proraže... -
EUR/USD na překřížení klouzavých průměrů
Měnový pár EUR/USD vytváří po otestování minima z 24. března parabolický klín. Býci chtějí silný obrat vzhůru, zatím se jim to ale nedaří a spíše vidíme prudký pokles. Tímto propadem se zvyšuje pravděpodobnost, že první obrat vzhůru bude menší. Údaje, které podpořily oživení dolaru, ukázaly, že anualizovaný růst HDP USA v prvním čtvrtletí byl revidován směrem nahoru na 1,3 % z dříve odhadovaných 1,1 %. Údaje o inflaci by mohly ovlivnit očekávání příštího rozhodnutí Fedu, které se koná 14. června. -
EURUSD na rozhraní
Piatkové obchodovanie prinieslo opäť veľmi zaujímavé p... -
EUR/USD našel podporu na trendové čáře a pomalu roste
Měnový pár EUR/USD míří vzhůru a posouvá se nad své jednoduché klouzavé průměry (SMA), ale co je důležitější, cenová akce se vrátila nad krátkodobou vzestupnou trendovou linii. Ukazatele hybnosti jsou silně býčí, přičemž stochastický oscilátor vykresluje vyšší hodnoty, zatímco MACD právě překročil nulovou hranici. Oba jsou pozitivně sladěny se svými klouzavými průměry, ačkoli první z nich vstupuje do překoupené oblasti. -
EUR/USD našel příznivý výchozí bod pro svou další býčí fázi
Měnový pár EUR/USD v pondělí otevřel s pozitivním gapem poté, co krajně pravicová strana Le Penové v neděli ovládla první kolo voleb s menším náskokem, než analytici očekávali, což zvýšilo spekulace, že získat 7. července absolutní většinu by pro euroskeptickou stranu mohlo být obtížné. Pár vyběhl na téměř třítýdenní maximum 1,0742, ale 20- a 50denní jednoduché klouzavé průměry (SMA) udržovaly cenovou akci omezenou. Pro postup směrem k omezujícímu území 1,0850-1,0885 je také stále zapotřebí uzavřít nad úrovní 1,0788 a blízkým 200denním SMA. -
📣EURUSD na úrovni 1,17 před zasedáním ECB
ECB se vrací z letní přestávky na zasedání, které bude rozhodovat o sazbách. Vzhledem k dobré kondici ekonomiky eurozóny a stabilizaci inflace poblíž cílové úrovně se pravděpodobnost dalšího snižování sazeb jeví jako nízká. Očekává se, že komunikace ECB bude podobná té z červencové tiskové konference, i když některá témata mohou vést buď k posílení, nebo oslabení eura. -
EURUSD na zajímavé křižovatce?.
Ačkoliv se nám dnes snaží EURUSD opět vzdálit od svého hlavního klesajícího trendového kanálu, současná trojúhelník... -
➡️EURUSD na 1,0900 před ECB
EUR/USD mírně vzrostl oproti prvnímu letošnímu rozhodnutí ECB. Samozřejmě je téměř 100% jisté, že se banka rozhodne ponechat úrokové sazby beze změny, proto se pozornost soustředí především na tiskovou konferenci. Přestože trh celou dobu ukazoval na duben jako na první možné datum pro škrty, názory na ECB se ostře rozcházejí. Lagardeová naznačila letní termín během konference v Davosu a mnoho členů ECB by se mohlo rozhodnout pro snížení nejdříve v červnu, pokud inflace začne znovu klesat. -
EUR/USD na 22měsíčních minimech, NZD po slovech guvernéra oslabuje; analýza USD/JPY, GBP/USD, NZD/USD
Euro je dnes kvůli slovům Maria Draghiho, šéfa Evropské centrální banky (ECB), opět pod prodejním tlakem. Již vče... -
EUR/USD na 22měsíčních minimech, NZD po slovech guvernéra oslabuje; analýza USD/JPY, GBP/USD, NZD/USD
Euro je dnes kvůli slovům Maria Draghiho, šéfa Evropské centrální banky (ECB), opět pod prodejním tlakem. ... -
📉 EURUSD na 3-mesačných minimách ❗
Predseda Fedu - Powell počas včerajšieho prejavu podporil rast výnosov na dlhopisoch v USA. Jeho akcia vyvolala prudký nárast amerických výnosov a celkovo poslala USD vyššie. Posilňovanie USD pokračuje aj dnes, keď EUR/USD klesá na trojmesačné minimá pod 1,1950. Kľúčová podpora na hladine 1.1930 sa momentálne testuje. Táto úroveň je označená spodnou hranicou štruktúry Overbalance a jej prelomenie by naznačovalo obrátenie trendu. Dolná hranica vlajkového vzoru leží mierne pod hladinou 1,1930 a bude poslednou šancou pre kupujúcich v prípade, že predchádzajúca bude prelomená. -
EUR/USD na 9měsíčních minimech, NZD po aukci mléka oslabuje, britský výrobní sektor zklamal; denní přehled událostí
Euro se dnes ráno propadlo na 9měsíční minimum vůči americkému dolaru poté, co průmyslové objednávky v Německu v ...
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Chevron vs. Boeing: Jak využít rozdílný vývoj firem pomocí Clash CFD
RebelsFunding přidává do klientské zóny Trader Consistency Score i AI asistenci
Švýcarské akciové indexy: Globální firmy se stoletou historií (15. díl)
Měna, která zastavila šílenou hyperinflaci. Na Tchaj-wanu platí navzdory Číně vlastním dolarem
Platformy a datové feedy v prop tradingu (proč někdy mění výsledek?)
10× větší zisky díky této trading strategii! Likvidita + Supply/Demand zóny + Gann Box
Smart Money Trading: Fraktály (44. díl)
FXstreet.cz a eToro spouštějí společnou akci: Získejte 6měsíční členství ve VIP zóně zdarma
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (únor 2026)
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Chevron vs. Boeing: Jak využít rozdílný vývoj firem pomocí Clash CFD
RebelsFunding přidává do klientské zóny Trader Consistency Score i AI asistenci
Švýcarské akciové indexy: Globální firmy se stoletou historií (15. díl)
Měna, která zastavila šílenou hyperinflaci. Na Tchaj-wanu platí navzdory Číně vlastním dolarem
Platformy a datové feedy v prop tradingu (proč někdy mění výsledek?)
10× větší zisky díky této trading strategii! Likvidita + Supply/Demand zóny + Gann Box
Smart Money Trading: Fraktály (44. díl)
FXstreet.cz a eToro spouštějí společnou akci: Získejte 6měsíční členství ve VIP zóně zdarma
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (únor 2026)
Denní kalendář událostí
Na Novém Zélandu obchodní bilance
V USA skladování zemního plynu
V eurozóně index CPI
V USA týdenní změna zásob ropy
Na Novém Zélandu saldo běžného účtu
V USA týdenní statistický bulletin API
Na Novém Zélandu index FPI
Prezident Bundesbank Joachim Nagel
V Kanadě maloobchodní tržby
V eurozóně obchodní bilance
Na Novém Zélandu obchodní bilance
V USA skladování zemního plynu
V eurozóně index CPI
V USA týdenní změna zásob ropy
Na Novém Zélandu saldo běžného účtu
V USA týdenní statistický bulletin API
Na Novém Zélandu index FPI
Prezident Bundesbank Joachim Nagel
V Kanadě maloobchodní tržby
V eurozóně obchodní bilance
Tradingové analýzy a zprávy
Evropské akcie pokračují v poklesu kvůli Blízkému východu
GBP/CAD se přiblížil do pullback oblasti, vyplatí se nyní prodat?
Cena plynu pro evropský trh prudce roste
CAC 40 - Intradenní výhled 19.3.2026
Euro Stoxx 50 (Eurex) - Intradenní výhled 19.3.2026
Ropa dál zdražuje kvůli situaci na Blízkém východě
Index NASDAQ 100 (CME) (NQ) - Intradenní výhled 19.3.2026
S&P 500 - Intradenní výhled 19.3.2026
USD/CAD - Intradenní výhled 19.3.2026
USD/CHF - Intradenní výhled 19.3.2026
Evropské akcie pokračují v poklesu kvůli Blízkému východu
GBP/CAD se přiblížil do pullback oblasti, vyplatí se nyní prodat?
Cena plynu pro evropský trh prudce roste
CAC 40 - Intradenní výhled 19.3.2026
Euro Stoxx 50 (Eurex) - Intradenní výhled 19.3.2026
Ropa dál zdražuje kvůli situaci na Blízkém východě
Index NASDAQ 100 (CME) (NQ) - Intradenní výhled 19.3.2026
S&P 500 - Intradenní výhled 19.3.2026
USD/CAD - Intradenní výhled 19.3.2026
USD/CHF - Intradenní výhled 19.3.2026
Blogy uživatelů
Moje cesta prop tradingem: Jdu do další challenge, ale tentokrát ji nekupuji
Novinka v RF: Váš osobný Coach Rebel!
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 16.–22. března
Analýza: Nasdaq, Dow Jones, EUR/USD: Karty drží v rukou Fed
„Můj cíl? Jeden kvalitní obchod denně,“ říká intradenní trader Mario. Klíčem je disciplína a trpělivost
Praktická ukázka: Zatím pluju na hladině
Je možné pomocí tradingu zbohatnout?
Geopolitika, zlato i kryptoměny: klíčové závěry z Online Trading Konference 2026
Zľavy až do výšky 20% sú tu!
Sonic R – legenda mezi obchodními systémy a její vývoj v čase (1): Jak vznikl legendární tradingový systém
Moje cesta prop tradingem: Jdu do další challenge, ale tentokrát ji nekupuji
Novinka v RF: Váš osobný Coach Rebel!
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 16.–22. března
Analýza: Nasdaq, Dow Jones, EUR/USD: Karty drží v rukou Fed
„Můj cíl? Jeden kvalitní obchod denně,“ říká intradenní trader Mario. Klíčem je disciplína a trpělivost
Praktická ukázka: Zatím pluju na hladině
Je možné pomocí tradingu zbohatnout?
Geopolitika, zlato i kryptoměny: klíčové závěry z Online Trading Konference 2026
Zľavy až do výšky 20% sú tu!
Sonic R – legenda mezi obchodními systémy a její vývoj v čase (1): Jak vznikl legendární tradingový systém
Forexové online zpravodajství
Inflace, HDP, zaměstnanost, Blízký východ a úrokové sazby: 5 důležitých věcí, které řekl Fed
Češi si v investicích vysloužili ostruhy, dění na Blízkém východě sledují s respektem, nikoli s panikou
EUR/CHF se odráží od 11letého minima 0,8980
Ropa Brent roste po útoku na íránská pole nad 109
Černá hypoteční labuť? Jak ovlivní válka v Íránu české úvěry na bydlení
Erste: Autonomous Research zvyšuje cílovou cenu na 118,21 EUR s novým doporučením „Outperform“
Akciový výhled: Energie letí vzhůru, indexy dolů...
Asijsko-pacifický region výrazněji oslabuje
Zlato: Obrací svůj uptrend kvůli ropě? ❓ Nejprudší poklesy od roku 2024 🚨📉
Očekávané události: Zasedání ČNB a ECB, stavební výroba (eurozóna)
Inflace, HDP, zaměstnanost, Blízký východ a úrokové sazby: 5 důležitých věcí, které řekl Fed
Češi si v investicích vysloužili ostruhy, dění na Blízkém východě sledují s respektem, nikoli s panikou
EUR/CHF se odráží od 11letého minima 0,8980
Ropa Brent roste po útoku na íránská pole nad 109
Černá hypoteční labuť? Jak ovlivní válka v Íránu české úvěry na bydlení
Erste: Autonomous Research zvyšuje cílovou cenu na 118,21 EUR s novým doporučením „Outperform“
Akciový výhled: Energie letí vzhůru, indexy dolů...
Asijsko-pacifický region výrazněji oslabuje
Zlato: Obrací svůj uptrend kvůli ropě? ❓ Nejprudší poklesy od roku 2024 🚨📉
Očekávané události: Zasedání ČNB a ECB, stavební výroba (eurozóna)
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Cena Solany (SOL) za týden vzrostla o téměř 30 % a předstihla tržní kapitalizaci Dogecoinu (DOGE)
Technická analýza páru BTC/USD na 8. června 2023
Zlato: Obrací svůj uptrend kvůli ropě? ❓ Nejprudší poklesy od roku 2024 🚨📉
Forex: Německé podnikové objednávky ve znamení stabilizace
Ranní nadhoz finančních trhů 19.2.2019
Ranní komentář: Indexy se vracejí k růstu, libra prolomila důležitou resistenci 1,30 GBPUSD
Prognóza pro pár EUR/USD na 25. března 2024
Přehled zpráv z amerického trhu, 10. března
Makro: Podnikatelská důvěra Francie zůstala v listopadu téměř stabilní
Dolar navyšuje včerejší zisky, pod tlakem naopak zůstávají drahé kovy
Cena Solany (SOL) za týden vzrostla o téměř 30 % a předstihla tržní kapitalizaci Dogecoinu (DOGE)
Technická analýza páru BTC/USD na 8. června 2023
Zlato: Obrací svůj uptrend kvůli ropě? ❓ Nejprudší poklesy od roku 2024 🚨📉
Forex: Německé podnikové objednávky ve znamení stabilizace
Ranní nadhoz finančních trhů 19.2.2019
Ranní komentář: Indexy se vracejí k růstu, libra prolomila důležitou resistenci 1,30 GBPUSD
Prognóza pro pár EUR/USD na 25. března 2024
Přehled zpráv z amerického trhu, 10. března
Makro: Podnikatelská důvěra Francie zůstala v listopadu téměř stabilní
Dolar navyšuje včerejší zisky, pod tlakem naopak zůstávají drahé kovy
Blogy uživatelů
Bude rok 2023 cestou od akcií k dluhopisům?
Moje cesta prop tradingem: Jdu do další challenge, ale tentokrát ji nekupuji
Moje cesta prop tradingem – levely, které sleduji a končí další prop společnosti
Dva silné dny zajistily indexu S&P 500 růst, býčí nálada je ale pryč
Obrat na SGD/JPY a iné exotiky
INVESTIČNÍ GLOSA: Zlato probořilo dolarový i korunový milník. Co za tím stojí?
Zlatá a stříbrná horečka vrcholí
Týden na S&P 500: Trhy mají za sebou hodně živý týden, čeká je další zkouška
Týden pravdy je zde – blíží se souboj akciových titánů?
Realita tradingu 16 - Vzdělání
Bude rok 2023 cestou od akcií k dluhopisům?
Moje cesta prop tradingem: Jdu do další challenge, ale tentokrát ji nekupuji
Moje cesta prop tradingem – levely, které sleduji a končí další prop společnosti
Dva silné dny zajistily indexu S&P 500 růst, býčí nálada je ale pryč
Obrat na SGD/JPY a iné exotiky
INVESTIČNÍ GLOSA: Zlato probořilo dolarový i korunový milník. Co za tím stojí?
Zlatá a stříbrná horečka vrcholí
Týden na S&P 500: Trhy mají za sebou hodně živý týden, čeká je další zkouška
Týden pravdy je zde – blíží se souboj akciových titánů?
Realita tradingu 16 - Vzdělání
Vzdělávací články
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Daně z tradingu a investic - jak danit zisky jako trader a investor
Predikce a výhled na rok 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣: Forex, komodity, akcie, indexy a kryptoměny - FXstreet.cz
Švýcarský frank Asie. V superbohatém Singapuru mají svůj dolar, populární je i na forexu
Forex: Výhled na rok 2023
Měna zrozená z chaosu. Bosenská marka měla uklidnit rozbouřený Balkán
RebelsFunding představuje novou klientskou zónu: moderní design, nové funkce a systém odměn pro tradery
Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
Švýcarské akciové indexy: Globální firmy se stoletou historií (15. díl)
Vyplatí se kupovat akciové vítěze minulého roku?
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Daně z tradingu a investic - jak danit zisky jako trader a investor
Predikce a výhled na rok 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣: Forex, komodity, akcie, indexy a kryptoměny - FXstreet.cz
Švýcarský frank Asie. V superbohatém Singapuru mají svůj dolar, populární je i na forexu
Forex: Výhled na rok 2023
Měna zrozená z chaosu. Bosenská marka měla uklidnit rozbouřený Balkán
RebelsFunding představuje novou klientskou zónu: moderní design, nové funkce a systém odměn pro tradery
Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
Švýcarské akciové indexy: Globální firmy se stoletou historií (15. díl)
Vyplatí se kupovat akciové vítěze minulého roku?
Tradingové analýzy a zprávy
Řecký soud bude zkoumat referendum
Americké akcie letos zažily nejprudší pokles od krize
Dow Jones - Intradenní výhled 27.2.2017
EUR/USD - Intradenní výhled 22.4.2022
USD/CHF - Intradenní výhled 9.5.2024
FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů
Zlato - Intradenní výhled 19.3.2026
NASDAQ 100 - Intradenní výhled 24.2.2022
Index spekulativního sentimentu 19.9.2017
Index DAX - Intradenní výhled 9.2.2018
Řecký soud bude zkoumat referendum
Americké akcie letos zažily nejprudší pokles od krize
Dow Jones - Intradenní výhled 27.2.2017
EUR/USD - Intradenní výhled 22.4.2022
USD/CHF - Intradenní výhled 9.5.2024
FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů
Zlato - Intradenní výhled 19.3.2026
NASDAQ 100 - Intradenní výhled 24.2.2022
Index spekulativního sentimentu 19.9.2017
Index DAX - Intradenní výhled 9.2.2018
Témata v diskusním fóru
Multitimeframe analýza: 26.1.2023 COFFEE
Parabolic SAR pouziti v AOS
EUR/USD
Price Action Trading Jakuba Hodana
Multitimeframe analýza: 21.7.2021 CAD/CHF
Proč investovat do kryptoměn s pomocí CFD kontraktů
FX trading - ptejte se pokročilých
FOREX trading
InstaForex
Bitcoin
Multitimeframe analýza: 26.1.2023 COFFEE
Parabolic SAR pouziti v AOS
EUR/USD
Price Action Trading Jakuba Hodana
Multitimeframe analýza: 21.7.2021 CAD/CHF
Proč investovat do kryptoměn s pomocí CFD kontraktů
FX trading - ptejte se pokročilých
FOREX trading
InstaForex
Bitcoin



