Ticker Tape by TradingView
EUR/USD: Má cenu čekat na vánoční překvapení eura?

Euro nevykazuje jasný směr a dál se obchoduje v zavedeném rozpětí 1,1200–1,1350. Takovou dynamiku nevykazuje jen dnes či včera, ale celý měsíc. Pohyby v rámci rozpětí nevyvolávají zprávy, cena kolísá především následkem nahodilých spekulativních pohybů. Jak dlouho to potrvá? Může euro dané rozpětí brzy opustit? A čím to může být způsobeno?
Pokud má pár EUR/USD příležitost k exitu, pak podle měnových stratégů jen směrem dolů. I když, dolar s dobýváním nových horizontů nijak zvlášť nespěchá a na tempo zpřísňování měnové politiky Federálního rezervního systému, oznámené minulý týden, reaguje vlažně. Bank of England ve čtvrtek nečekaně zvýšila sazbu, ale ani tím libře, která se dál obchoduje na letošních minimech, nepomohla. Vyvstává otázka: může jestřábí postoj centrální banky v historicky nové realitě příznivě ovlivnit národní měnu? Čas ukáže.
Na pokles dolaru, po němž poptávka neklesá a v současných nejistých koronavirových podmínkách pravděpodobně neklesne, si může vsadit málokdo. Ochranný faktor americkou měnu kvalitně podporuje a očekávaná série zvýšení sazeb v roce 2022 může dolarový index posunout až na úroveň 98,00.

Vedle dolarového faktoru má euro i faktory vnitřní, naprosto negativní.
Za prvé, složku virus. S nástupem chladného počasí stoupla nemocnost v zemích, jako je Rakousko, Německo, Nizozemsko, později se k nim přidala Francie a Itálie. Mnoho zemí zavedlo lockdowny, které negativně ovlivní hospodářský růst.
Institut IFO tudíž snížil odhad růstu HDP v Německu pro rok 2022 z 5,1 % na 3,7 %, tedy vcelku znatelně. Ve čtvrtém čtvrtletí končícího roku by ekonomika mohla klesnout o 0,5 % a v prvním čtvrtletí roku 2022 může vzrůst o 0 %.
Za druhé, palivovou krizi. Ceny jsou závratné, pohonných hmot je nedostatek, příčiny jsou rozmanité. Kamenováno je Rusko, ale obviňovat jen Gazprom je přinejmenším nesprávné.
Na shrnutí následků krize je ještě brzy, ale už teď zřetelně vnímáme závažnost situace. A to ještě není konec příběhu. Francie minulý týden kvůli vzniklým závadám odstavila dva jaderné reaktory. Na konci listopadu přestalo z důvodu údržby fungovat asi 30 % francouzských reaktorů. Francie, která běžně energii vyváží, ji tak může začít dovážet.
Hrozí, že některé průmyslové podniky v zimě kvůli nedostatku energetických zdrojů pozastaví činnost. Úřady tuto jejich iniciativu podpoří. Děje se tak ve snaze plně zásobovat obyvatelstvo.
Pokles odhadu růstu v Německu na příští rok je znepokojivý a je čeho se obávat. Případný pokles tohoto indikátoru v dané zemi potáhne i souhrnný indikátor pro euroblok. Poslouží takové pozadí jako katalyzátor pádu eura?
Poslední dobou k tomu nedochází, naopak mezi tempem ekonomického růstu eurozóny a směnným kurzem eura je nepřímá úměra. Před rokem euro prudce vzrostlo, ačkoli eurozóna následkem podzimní a zimní pandemické vlny klesla.
Tentokrát to bude totéž, resp. nejde o údaje o HDP, ale o priority trhů. Pokles HDP mohl být jednoduše upozaděn, protože trhy se vrátily k reklamnímu optimismu a na nic jiného nechtěly reagovat. Pár EUR/USD pak vzrostl z úrovně 1,1650 na úroveň 1,2300.

Téma koronaviru možná znovu upraví pohyb eura po svém. Nejistota a určitá rizika související s novým kmenem přetrvávají. Pokud se ale potvrdí informace, že omikron bude méně agresivní, bude mít lehčí průběh a díky své nakažlivosti vytlačí ostatní kmeny, může se tržní sentiment výrazně zlepšit.
Z krátkodobého hlediska hraje všechno proti euru, což ale neznamená, že to tak bude i v novém roce.
Analytici nyní doporučují otevírat pozice na základě pokračujícího poklesu páru EUR/USD. Evropská centrální banka odmítá politiku zvyšování sazeb. Rozdílné monetární cíle nahrávají dolaru. Navíc dochází ke zvýšení dolarových úrokových sazeb Libor, což ukazuje na zvýšený zájem bankéřů o americkou měnu.
Americké Ministerstvo financí uspořádalo v úterý aukci na umístění státních dluhopisů. Předchozí hodnota činila 85 mld. USD. Velký objem na jeden den, přinejmenším krátkodobá podpora pro dolar.
Je téměř nemožné, aby se euro vydalo cestou růstu. Dokud býci znovu útokem nezískají úroveň 1,1340, nemůže být řeč o výhodách pro euro.
Rezistence je vyznačena na úrovních 1,1320 a 1,1340. Support se nachází na úrovních 1,1290, 1,1240 a 1,1220.
Klíčová slova: EUR/USD | Rusko | HDP | Německo | Francie | Poptávka | Daně | Rizika | Bank of England | Centrální banka | Centrální banky | Dolarový index | Ekonomika | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Indikátor | LIBOR | Pozice | Rezistence | Sentiment | Support | Analytici | Banky | EUR | USD | Hospodářský růst | Index | Podpora | Banka | Cena | Dolar | Eura | Rakousko | Zprávy | Ministerstvo financí | ROCE | Itálie | Tržní sentiment | Institut Ifo | Zvyšování sazeb | Nejistota | Krize | Podniky | Zpřísňování měnové politiky | Zvýšení sazeb | Gazprom | Pokles dolaru | Objem | Měnové politiky | Průmyslové podniky | Ifo | Americké ministerstvo financí | Americké ministerstvo | Údaje o HDP | Trhy | Souhrnný indikátor | Virus | Pokles | Situace | Pokles HDP | Růst | Údaje | Nizozemsko | Ceny | Pár EUR/USD | Odhad růstu HDP | Počasí | Cíle | Lockdowny | TIM | Omikron | 3М |
Čtěte více
-
EURUSD: krátkodobá korekce a spouštěč dlouhých pozic na úrovni 1.1200
Režim na hlavním měnovém páru EURUSD zůstává býčí avšak před proražením úrovně 1.1400 očekáváme krátkodobou korekci na 1.1200. -
EURUSD – krátkodobý výhled
Dnešní vývoj na eurodolaru vrací část z posledních ztrát, kdy během posledníc... -
EURUSD – krátkodobý výhled
Jestliže započala korektivní fáze květnového vývoje, za což bychom u akciovéh... -
EURUSD – krátkodobý výhled
Společně s tím, jak dle sentiment indexů přibývá spekulací na pokles u měnové... -
EURUSD – krátkodobý výhled
Možná dnes, nebo spíše až zítra, by se mohlo rozhodnout o dalším střednědobém... -
EURUSD – krátkodobý výhled
Po krátké době bychom se rádi vrátili k vývoji na hlavním měnovém páru EURUSD... -
EURUSD – krátkodobý výhled
Euro startovalo svoji korekci vůči americkému dolaru přesně před týdnem, kter... -
EURUSD – krátkodobý výhled
EURUSD po nepříliš statném naznačení průrazu klesajícího kanálu se opět poslu... -
EURUSD - Krvácení medvědů ještě může pokračovat
Při pohledu na dlouhodobý vývoj hlavního měnového páru lze konstatovat, že bychom po zhruba dvou a půl letech mohli... -
EURUSD (londýnska dopoľudňajšia sumarizácia)
Počas celého londýnskeho dopoludnia bolo euro vypredávané. Najskôr sme tu mali slabé nemecké maloobc... -
EUR/USD: Macronovo nominální vítězství, jestřábí kurz Fedu a vleklá vyjednávání
Nominální vítězství Emmanuela Macrona v prvním kole francouzských prezidentských voleb pomohlo kupujícím v EUR/USD začít obchodní týden směrem nahoru, v oblasti okolo čísla 9. Tento fundamentální faktor však jednotné měně nepomůže. Zaprvé se bavíme pouze o prvním kole a zadruhé Macronovo vítězství není přesvědčivé. Naopak jeho rivalka – Marine Le Penová – měla poprvé po mnoha letech skutečně reálnou příležitost ujmout se prezidentského úřadu. -
EURUSD – máme zde obrat trendu, nebo jen korektivní fázi..?
V návaznosti na náš poslední komentář týkající se vývoje hlavního měnového páru EURUSD můžeme konstato... -
EUR/USD má stále šanci na obnovení střednědobého rostoucího trendu
Měnový pár EUR/USD ustoupil ze 14měsíčního maxima 1,1213 z minulého týdne, čímž vymazal krátkodobou býčí tendenci. Páru se však zatím daří držet nad 20denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA) kolem úrovně 1,1108. Ukazatele hybnosti v krátkodobém horizontu podtrhují neutrální obrázek, jelikož se zdá, že ukazatel RSI se pohybuje těsně nad úrovní 50, zatímco ukazatel MACD sklouzl těsně pod svou červenou signální linii, ale zůstává pohodlně v kladném teritoriu. -
EUR/USD má tendenci v prosinci posílit
Historie ukazuje, že jednotná měna má tendenci vůči dolaru posílit a po nárůstu větším než 5 % je ale laťka další sezónní pohody mnohem výš. -
EUR/USD má za sebou býčí začátek roku
Měnový pár EUR/USD se po agresivním prodejním zájmu směrem k dvouletému minimu 1,0220, kterého dosáhl v předchozím týdnu, poněkud zotavuje. Trh v současné době koketuje s 20denním jednoduchým klouzavým průměrem (SMA) kolem úrovně 1,0420, přičemž technické oscilátory potvrzují další býčí vlnu. RSI míří mírně vzhůru, zatímco MACD se drží nad svou spouštěcí linií pod nulovou úrovní. Pokud býčí scénář ve velmi krátkodobém výhledu přetrvá, pak by okamžitou rezistenci mohla představovat bariéra 1,0450 před klesající trendovou linií na úrovni 1,0500, která se překrývá s 50denním SMA. Úspěšné proražení nad tyto kritické linie by mohlo obchodníky poslat k psychologické hranici 1,0600 a rezistenci 1,0665. Naopak zvrat směrem dolů by mohl otevřít cestu k agresivnějšímu medvědímu pohybu a potenciálně dosáhnout předchozího minima 1,0220, než by představoval výzvu k vnitřnímu swingovému maximu 1,0090 a potenciálně k paritní úrovni. -
EUR/USD má zasebou 2. nejvolatilnější seanci díky Fedu (anebo Fed up with Fed)
Americká centrální banka včera podle očekávání upustila od slova trpělivý, když mluvila o normalizaci monetární politiky. Navíc nevyloučila... -
EURUSD maže zisky po zveřejnění reportů ISM a NFP! 🔍
Tento týden byl obzvláště důležitý, protože několik makroekonomických publikací začalo ukazovat oslabení trhu práce v USA. V polovině týdne report o volných pracovních místech ukázal na zhoršení situace. Dnes ve 14:30 jsme se dočkali dalšího balíčku údajů z trhu práce, který ukázal, že míra nezaměstnanosti nečekaně vzrostla nad odhady na 3,8 %. Aktuální zpráva naznačila mírné zlepšení jak v oblasti nezemědělských, tak soukromých mezd. Údaje o růstu mezd byly mírně nižší, než se očekávalo, a to růst o 4,3 % meziročně. -
EUR/USD | Medvědí obrat
EUR/USD vykazuje známky potenciálního medvědího obratu na základě technické analýzy klíčových úrovní supportu a rezistence: -
EUR/USD: Medvědi otevírají nové cenové horizonty, cíl na 1,0660
Pár EUR/USD klesá již čtvrtý týden v řadě. Na konci března se obchodníci blížili k hranici 1,1200, dnes se prodejci přiblížili k číslu 6. Včera medvědi EUR/USD testovali tuto cenovou oblast, dosáhli 1,0697, ale dostatečně rychle ustoupili a skončili obchodní den na základně 7. cenové hladiny. Obecně v páru nadále převládá medvědí sentiment. Korektivní pullbacky jsou omezené, zatímco impulzy směrem dolů umožňují prodejcům otevřít nové cenové horizonty a prosadit silné úrovně supportu. -
EUR/USD: Medvědi se snaží získat zpět kontrolu
V průběhu minulého týdne jsme na trzích zaznamenali okamžiky vysoké volatility. Na devizovém trhu vedla rozhodnutí centrálních bank spolu se zveřejněnými údaji o evropské ekonomice k obdobím zvýšené volatility na měnovém páru EUR/USD.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Chevron vs. Boeing: Jak využít rozdílný vývoj firem pomocí Clash CFD
RebelsFunding přidává do klientské zóny Trader Consistency Score i AI asistenci
Švýcarské akciové indexy: Globální firmy se stoletou historií (15. díl)
Měna, která zastavila šílenou hyperinflaci. Na Tchaj-wanu platí navzdory Číně vlastním dolarem
Platformy a datové feedy v prop tradingu (proč někdy mění výsledek?)
10× větší zisky díky této trading strategii! Likvidita + Supply/Demand zóny + Gann Box
Smart Money Trading: Fraktály (44. díl)
FXstreet.cz a eToro spouštějí společnou akci: Získejte 6měsíční členství ve VIP zóně zdarma
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (únor 2026)
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Chevron vs. Boeing: Jak využít rozdílný vývoj firem pomocí Clash CFD
RebelsFunding přidává do klientské zóny Trader Consistency Score i AI asistenci
Švýcarské akciové indexy: Globální firmy se stoletou historií (15. díl)
Měna, která zastavila šílenou hyperinflaci. Na Tchaj-wanu platí navzdory Číně vlastním dolarem
Platformy a datové feedy v prop tradingu (proč někdy mění výsledek?)
10× větší zisky díky této trading strategii! Likvidita + Supply/Demand zóny + Gann Box
Smart Money Trading: Fraktály (44. díl)
FXstreet.cz a eToro spouštějí společnou akci: Získejte 6měsíční členství ve VIP zóně zdarma
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (únor 2026)
Denní kalendář událostí
Na Novém Zélandu obchodní bilance
V USA skladování zemního plynu
V eurozóně index CPI
V USA týdenní změna zásob ropy
Na Novém Zélandu saldo běžného účtu
V USA týdenní statistický bulletin API
Na Novém Zélandu index FPI
Prezident Bundesbank Joachim Nagel
V Kanadě maloobchodní tržby
V eurozóně obchodní bilance
Na Novém Zélandu obchodní bilance
V USA skladování zemního plynu
V eurozóně index CPI
V USA týdenní změna zásob ropy
Na Novém Zélandu saldo běžného účtu
V USA týdenní statistický bulletin API
Na Novém Zélandu index FPI
Prezident Bundesbank Joachim Nagel
V Kanadě maloobchodní tržby
V eurozóně obchodní bilance
Tradingové analýzy a zprávy
Evropské akcie pokračují v poklesu kvůli Blízkému východu
GBP/CAD se přiblížil do pullback oblasti, vyplatí se nyní prodat?
Cena plynu pro evropský trh prudce roste
CAC 40 - Intradenní výhled 19.3.2026
Euro Stoxx 50 (Eurex) - Intradenní výhled 19.3.2026
Ropa dál zdražuje kvůli situaci na Blízkém východě
Index NASDAQ 100 (CME) (NQ) - Intradenní výhled 19.3.2026
S&P 500 - Intradenní výhled 19.3.2026
USD/CAD - Intradenní výhled 19.3.2026
USD/CHF - Intradenní výhled 19.3.2026
Evropské akcie pokračují v poklesu kvůli Blízkému východu
GBP/CAD se přiblížil do pullback oblasti, vyplatí se nyní prodat?
Cena plynu pro evropský trh prudce roste
CAC 40 - Intradenní výhled 19.3.2026
Euro Stoxx 50 (Eurex) - Intradenní výhled 19.3.2026
Ropa dál zdražuje kvůli situaci na Blízkém východě
Index NASDAQ 100 (CME) (NQ) - Intradenní výhled 19.3.2026
S&P 500 - Intradenní výhled 19.3.2026
USD/CAD - Intradenní výhled 19.3.2026
USD/CHF - Intradenní výhled 19.3.2026
Blogy uživatelů
Moje cesta prop tradingem: Jdu do další challenge, ale tentokrát ji nekupuji
Novinka v RF: Váš osobný Coach Rebel!
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 16.–22. března
Analýza: Nasdaq, Dow Jones, EUR/USD: Karty drží v rukou Fed
„Můj cíl? Jeden kvalitní obchod denně,“ říká intradenní trader Mario. Klíčem je disciplína a trpělivost
Praktická ukázka: Zatím pluju na hladině
Je možné pomocí tradingu zbohatnout?
Geopolitika, zlato i kryptoměny: klíčové závěry z Online Trading Konference 2026
Zľavy až do výšky 20% sú tu!
Sonic R – legenda mezi obchodními systémy a její vývoj v čase (1): Jak vznikl legendární tradingový systém
Moje cesta prop tradingem: Jdu do další challenge, ale tentokrát ji nekupuji
Novinka v RF: Váš osobný Coach Rebel!
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 16.–22. března
Analýza: Nasdaq, Dow Jones, EUR/USD: Karty drží v rukou Fed
„Můj cíl? Jeden kvalitní obchod denně,“ říká intradenní trader Mario. Klíčem je disciplína a trpělivost
Praktická ukázka: Zatím pluju na hladině
Je možné pomocí tradingu zbohatnout?
Geopolitika, zlato i kryptoměny: klíčové závěry z Online Trading Konference 2026
Zľavy až do výšky 20% sú tu!
Sonic R – legenda mezi obchodními systémy a její vývoj v čase (1): Jak vznikl legendární tradingový systém
Forexové online zpravodajství
Češi si v investicích vysloužili ostruhy, dění na Blízkém východě sledují s respektem, nikoli s panikou
EUR/CHF se odráží od 11letého minima 0,8980
Ropa Brent roste po útoku na íránská pole nad 109
Černá hypoteční labuť? Jak ovlivní válka v Íránu české úvěry na bydlení
Erste: Autonomous Research zvyšuje cílovou cenu na 118,21 EUR s novým doporučením „Outperform“
Akciový výhled: Energie letí vzhůru, indexy dolů...
Asijsko-pacifický region výrazněji oslabuje
Zlato: Obrací svůj uptrend kvůli ropě? ❓ Nejprudší poklesy od roku 2024 🚨📉
Očekávané události: Zasedání ČNB a ECB, stavební výroba (eurozóna)
USA: Čistý příliv kapitálu v lednu dosáhl 25 mld. USD
Češi si v investicích vysloužili ostruhy, dění na Blízkém východě sledují s respektem, nikoli s panikou
EUR/CHF se odráží od 11letého minima 0,8980
Ropa Brent roste po útoku na íránská pole nad 109
Černá hypoteční labuť? Jak ovlivní válka v Íránu české úvěry na bydlení
Erste: Autonomous Research zvyšuje cílovou cenu na 118,21 EUR s novým doporučením „Outperform“
Akciový výhled: Energie letí vzhůru, indexy dolů...
Asijsko-pacifický region výrazněji oslabuje
Zlato: Obrací svůj uptrend kvůli ropě? ❓ Nejprudší poklesy od roku 2024 🚨📉
Očekávané události: Zasedání ČNB a ECB, stavební výroba (eurozóna)
USA: Čistý příliv kapitálu v lednu dosáhl 25 mld. USD
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Večerné zhrnutie
Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD dne 12. dubna
FED nastupuje holubičí cestu, růst sazeb letos nepředpokládá
Analýza a obchodní tipy pro GBP/USD - 17. 12. 2021
Ranní shrnutí (09.02.2022)
Zájem o zelené bydlení roste, Češi však stále váhají s využitím dotací
Forex: Koruna zůstává pod tlakem, ČNB jí nepomůže
Forex: Česká národní banka nepřekvapila, sazby dále nesnížila
Polská nezaměstnanost vzrostla podle očekávání
Komerční banka přijme kapitál od mateřské Société Générale
Večerné zhrnutie
Analýza a tipy na obchodování měnového páru EUR/USD dne 12. dubna
FED nastupuje holubičí cestu, růst sazeb letos nepředpokládá
Analýza a obchodní tipy pro GBP/USD - 17. 12. 2021
Ranní shrnutí (09.02.2022)
Zájem o zelené bydlení roste, Češi však stále váhají s využitím dotací
Forex: Koruna zůstává pod tlakem, ČNB jí nepomůže
Forex: Česká národní banka nepřekvapila, sazby dále nesnížila
Polská nezaměstnanost vzrostla podle očekávání
Komerční banka přijme kapitál od mateřské Société Générale
Blogy uživatelů
Čo budem robiť na trhu najbližšie 2 mesiace?
Praktická ukázka: Pád bank a moje strategie
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 26. 1.–1. 2.
Warren Buffett nás učí investorskému klidu, ve světě se nic moc nemění
Moje cesta prop tradingem: Jdu do další challenge, ale tentokrát ji nekupuji
Technická analýza Bitcoinu: Chtějí investoři do Halvingu dosáhnout na 10 000 USD?
Ako sa darilo vybraným FX párom v lete a kam majú nasmerované?
Jak zareaguje FED na krizi bankovního sektoru? Sledujte živě rozhodnutí o úrokových sazbách v USA!
Na proražení z existujících pásem si asi budeme muset ještě týden počkat
Býci si nadělili k Vánocům nová maxima indexu S&P 500
Čo budem robiť na trhu najbližšie 2 mesiace?
Praktická ukázka: Pád bank a moje strategie
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 26. 1.–1. 2.
Warren Buffett nás učí investorskému klidu, ve světě se nic moc nemění
Moje cesta prop tradingem: Jdu do další challenge, ale tentokrát ji nekupuji
Technická analýza Bitcoinu: Chtějí investoři do Halvingu dosáhnout na 10 000 USD?
Ako sa darilo vybraným FX párom v lete a kam majú nasmerované?
Jak zareaguje FED na krizi bankovního sektoru? Sledujte živě rozhodnutí o úrokových sazbách v USA!
Na proražení z existujících pásem si asi budeme muset ještě týden počkat
Býci si nadělili k Vánocům nová maxima indexu S&P 500
Vzdělávací články
Důležitá otázka před každým obchodem
Budoucnost pasivního příjmu: Jsou tabákové akcie stále spolehlivým zdrojem dividend?
TOP 5 strategií pro Profit-Target
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (1. část)
Alfa a omega tradingu? Plnění obchodů!
Objevte tajemství ziskového obchodování pomocí robotů
Měsíční report finančních trhů (červenec 2022)
Po stopách kiwi dolaru. Jak novozélandská měna získala popularitu po odstřižení impéria
RebelsFunding přidává do klientské zóny Trader Consistency Score i AI asistenci
Důležitá otázka před každým obchodem
Budoucnost pasivního příjmu: Jsou tabákové akcie stále spolehlivým zdrojem dividend?
TOP 5 strategií pro Profit-Target
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (1. část)
Alfa a omega tradingu? Plnění obchodů!
Objevte tajemství ziskového obchodování pomocí robotů
Měsíční report finančních trhů (červenec 2022)
Po stopách kiwi dolaru. Jak novozélandská měna získala popularitu po odstřižení impéria
RebelsFunding přidává do klientské zóny Trader Consistency Score i AI asistenci
Tradingové analýzy a zprávy
Bitcoin - Intradenní výhled 18.3.2026
Chuť riskovat se vrátila na finanční trhy
Forex: USD/CHF stále poblíž 0,9300
USD/CAD - Intradenní výhled 28.9.2016
FCA varuje před brokerem alphabitchain.org
Dow Jones - Intradenní výhled 23.9.2016
GBP/CAD se přiblížil do pullback oblasti, vyplatí se nyní prodat?
Forex sentiment 17.3.2026
Americký Kongres schválil rozpočtové úpravy
Bruegel: Evropské vlády vyčlenily na pomoc odběratelům energií 500 miliard eur
Bitcoin - Intradenní výhled 18.3.2026
Chuť riskovat se vrátila na finanční trhy
Forex: USD/CHF stále poblíž 0,9300
USD/CAD - Intradenní výhled 28.9.2016
FCA varuje před brokerem alphabitchain.org
Dow Jones - Intradenní výhled 23.9.2016
GBP/CAD se přiblížil do pullback oblasti, vyplatí se nyní prodat?
Forex sentiment 17.3.2026
Americký Kongres schválil rozpočtové úpravy
Bruegel: Evropské vlády vyčlenily na pomoc odběratelům energií 500 miliard eur
Témata v diskusním fóru
Price Action Trading Jakuba Hodana
Obchodování na forexu: Trading nastavení EUR/USD, USD/JPY a USD/CAD
Index S&P 500
Jak na obchodování standardních divergencí
Praktická ukázka: Vykročení do nového roku
Technická situace na AUDCAD, EURGBP a USDJPY
Praktická ukázka: Jen jeden obchod
Brokeři - výpadky a jiné problémy
Praktická ukázka: Víra ve vlastní přípravu
Posilování USD může dále pokračovat
Price Action Trading Jakuba Hodana
Obchodování na forexu: Trading nastavení EUR/USD, USD/JPY a USD/CAD
Index S&P 500
Jak na obchodování standardních divergencí
Praktická ukázka: Vykročení do nového roku
Technická situace na AUDCAD, EURGBP a USDJPY
Praktická ukázka: Jen jeden obchod
Brokeři - výpadky a jiné problémy
Praktická ukázka: Víra ve vlastní přípravu
Posilování USD může dále pokračovat




