Ticker Tape by TradingView
"Zlaté" schody: Stoupá zlato výš a výš?

Ceny zlata jsou odhodlány dál stoupat, protože využívají zvýšeného geopolitického napětí. Zlato v současném prostředí dál roste, dosahuje nových maxim a překonává nejrůznější překážky.
Investoři se čím dál častěji obracejí ke zlatu jako k bezpečnému aktivu, a to kvůli obavám z eskalace obchodní války. Další podporu cenám zlata poskytuje očekávání, že Federální rezervní systém sníží úrokové sazby, a také trvale nízké výnosy amerických státních dluhopisů.
Zlato ve čtvrtek 6. února po menším propadu znovu získalo pozitivní dynamiku a v pátek 7. února se drželo v blízkosti historického maxima. Zkraje týdne dosáhlo rekordní hodnoty 2 882 USD za unci, k čemuž přispěla nejistota obklopující celní politiku amerického prezidenta Donalda Trumpa. V pátek 7. února se zlato obchodovalo za 2 861 USD a snažilo se dostat ještě výš.
Geopolitické a ekonomické faktory podporující zlato
Eskalující obchodní napětí mezi USA a Čínou spolu s obavami z možných negativních důsledků Trumpovy agresivní obchodní politiky zvyšují poptávku po bezpečných aktivech, jako je zlato. Tato poptávka posunula ceny zlata blíže k rekordním hodnotám a před americkým reportem NFP (nonfarm payrolls) nabírá na síle.
Očekávání trhu, že Fed bude v roce 2025 pokračovat ve snižování sazeb, udržuje výnosy amerických státních dluhopisů na nízkých úrovních. Toto prostředí nízkých výnosů ale spíše než aby přilákalo velké kupce dolaru, poskytlo další podporu cenám zlata. Benchmarkový výnos desetiletých amerických státních dluhopisů klesl na nejnižší úroveň od 12. prosince 2024 v souvislosti s očekáváním, že Fed do konce roku 2025 provede dvojí snížení sazeb. Tento sentiment dál prospívá zlatu.

Technický výhled: Zlato (XAU/USD)
Z technického grafu vyplývá, že nedávný noční odraz a následný růst ceny potvrzují krátkodobý býčí výhled pro zlato. Index relativní síly (RSI) ale naznačuje, že trh je mírně překoupený, což býčím obchodníkům doporučuje postupovat opatrně. Odborníci doporučují počkat na období krátkodobé konsolidace a teprve pak očekávat, že bude pokračovat uptrend.
Podle technického grafu bude horizontální zóna 2 855 USD spolu s nočním minimem 2 834 USD sloužit zlatu jako krátkodobý support. Pod touto hranicí je klíčovou oblastí, kterou je třeba sledovat, pásmo 2 815 – 2 714 USD. Kromě toho je významná také hranice 2 800 USD, jejíž průraz by mohl vyvolat technický prodej. V tom případě by se pár XAU/USD mohl stáhnout zpět k bodu překonání rezistence na 2 773 – 2 772 USD. Tato úroveň se shoduje s týdenním minimem a její silný průraz by mohl vést k výraznější korekci.
Citi Research zvyšuje prognózu ceny zlata na rok 2025
V kontextu současných tržních podmínek zvýšila Citi Research krátkodobé a střednědobé prognózy ceny zlata na rok 2025 s odkazem na obchodní války a geopolitické napětí spojené s Trumpovou administrativou. Kromě toho přispěly k revidovanému výhledu také nákupy zlata centrálními bankami.
Analytici ze Citi zprávě v posledním reportu svou tříměsíční prognózu ceny zlata z 2 800 USD na 3 000 USD za unci. V roce 2025 očekávají cenu 2 900 USD za unci.
"Zdá se, že býčí trh se zlatem nabere za Trumpa 2.0 na síle, protože obchodní války a geopolitická nejistota budou podněcovat další diverzifikaci rezerv a dedolarizaci. Tyto faktory navíc podporují poptávku po zlatě v oficiálním sektoru napříč rozvíjejícími se trhy," zdůraznila Citi Research.
Údaje o pracovních místech v USA by mohly ovlivnit poptávku po zlatě a dolaru
Účastníci trhu čekají na zveřejnění zprávy o počtu pracovních míst mimo zemědělský sektor v USA (NFP). Podle předběžných odhadů v lednu přibylo 170 000 pracovních míst, což představuje pokles oproti 256 000 místům z předchozího měsíce. Míra nezaměstnanosti by zároveň měla zůstat zhruba na 4,1 %. Tyto údaje jsou klíčové pro utváření výhledu měnové politiky Fedu a ovlivňují poptávku po dolaru i dynamiku cen zlata.
Ceny zlata významně ovlivňuje také probíhající obchodní konflikt. Bývalý prezident Trump uvalil tento týden další 10% clo na veškerý čínský dovoz. Čína v reakci na to rychle zavedla odvetná cla na americký dovoz, čímž fakticky znovu rozpoutala obchodní válku mezi dvěma největšími světovými ekonomikami. Peking zavedl cla na konkrétní americké zboží, což naznačuje novou fázi obchodního konfliktu, který dál podporuje vyšší ceny zlata.
Klíčová slova: Čína | USA | Býčí trh | Poptávka | XAU/USD | Míra nezaměstnanosti | Sazby | Konsolidace | Fed | RSI | Rezistence | Sentiment | Support | Uptrend | Výnos | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | USD | Investoři | Index | Ceny zlata | Trh | Zprávy | Index relativní síly | ROCE | Federální rezervní systém | Snižování sazeb | Technický výhled | Citi | Nejistota | Výhled | Payrolls | Nonfarm Payrolls | Výnosy | Očekávání | Citi Research | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Výhled pro zlato | Obchodní války | Obchodní napětí | Geopolitické napětí | Prezident Trump | Snížení sazeb | Býčí výhled | Obchodní konflikt | Odvetná cla | Výnosy amerických státních dluhopisů | Očekávání trhu | Index relativní síly (RSI) | Napětí mezi USA a Čínou | Prognózy | Míra | Měnové politiky | Peking | Trump | Prezident | Trhy | Pokles | Rekordní hodnoty | NFP | Růst | Války | Údaje | Čínský dovoz | Dovoz | Průraz | Bývalý prezident | Ceny | Odborníci | Růst ceny | Prodej | Zveřejnění zprávy | 3М | Zlato (XAU/USD) | Trh se zlatem | Vyšší ceny | Překážky | Geopolitická nejistota | Eskalace | Nákupy | Ekonomické faktory | Účastníci trhu | Rok 2025 | Eskalace obchodní války | Research |
Čtěte více
-
Zlatá koruna 2025: MONETA jako banka výhodných nabídek opět vítězí u veřejnosti i podnikatelů
Úspěch, který potvrzuje důvěru klientů i kvalitu služeb – MONETA si již popáté odnáší Cenu veřejnosti Zlaté koruny za mobilní aplikaci Smart Banka. Obhájila i Cenu podnikatelů za Spořicí účet pro podnikatele a živnostníky. -
Zlaťáky.cz: Do Česka se v uplynulém roce dovezlo 9,4 tun zlata, nejvíce za 11 let
V roce 2022 se do České republiky dovezlo 9,4 tuny zlata, což je o 352 kilogramů více než v roce 2021 a nejvíce za posledních 11 let. Hodnota dovezeného zlata dosáhla 12,2 miliardy korun, což je dokonce nejvíce od roku 1999, odkdy jsou k dispozici ucelená data. Nejvíce zlata se do Česka dovezlo v březnu, tedy bezprostředně po vypuknutí války na Ukrajině, konkrétně 1 788 kilogramů. Nejméně naopak na podzim, kdy se cena zlata dostala na 2,5letá minima. Například v říjnu se tak do Česka dovezlo pouze 399 kilogramů žlutého kovu. Vyplývá to z předběžných dat Českého statistického úřadu a výpočtů společnosti Zlaťáky.cz. -
Zlatan Ibrahimović je novým globálním ambasadorem XTB 🎉
Jsme nadšení, že můžeme oznámit našeho nového globálního ambasadora – fotbalovou legendu ZlatanaIbrahimoviće. Zlatan, který je považován za jednoho z nejlepších útočníků všech dob, se připojuje k XTB a společně s námi přináší novou úroveň investování. -
Zlatá unce dnes poprvé v dějinách dosáhla ceny 80 000 korun. Před 20 lety vyšla na méně než 10 000 korun, ve zlatě dnes Češi mají čtyřikrát nižší průměrnou mzdu než tehdy
Zlato láme rekord za rekordem, v dolarech i v korunách. V české měně dnes ráno žlutý kov poprvé v dějinách dosáhl psychologické úrovně 80 000 korun za troyskou unci, prodával se až za takřka 80 221 korun za unci, plyne z dat agentury Bloomberg. Vzestup ceny zlata je poslední dobou stále závratnější. Plyne to třeba i z výčtu jeho korunových cenových milníků dle Bloombergu (vývoj korunové ceny zlata od začátku roku 2000 zachycuje graf níže). -
Zlaté časy opäť prídu
Ďalšie referendum, ďalší brutálny pohyb. Prvotný nočný výpredaj eura po výsledkoch talianskeho referenda na svoje dva a polročné minimá skončil presne v minúte, keď Renzi oznámil svoju rezignáciu. Odvtedy sme videli rast eura ako aj akcií. Euro dokonca prelomilo silnú rezistenciu a obchoduje sa nad 1,07. Je dnešný pohyb znamením konca silného dolára? A do kedy môžu ešte akcie rásť? Je lepšia alternatíva? -
„Zlaté ETF“ dosahují rekordního nárůstu přílivu peněz od finanční krize
Zlato známe jako bezpečný přístav, v nejistých dobách, anebo v čase ekonomické recese se postupně stává středobodem zájmu. Investoři se v posledních měsících přichylují k tomuto drahému kovu čím dál víc. -
Zlaté futures se blíží rekordní hodnotě v očekávání zápisu z jednání Fedu
Zlaté futures dnes vzrostly o 0,4 % na 2 962,0 USD za trojskou unci, čímž se přiblížily historickému maximu 2 968,50 USD dosaženému 11. února. Růst ceny zlata je podpořen několika faktory, včetně očekávání, že Federální rezervní systém v letošním roce sníží úrokové sazby. Investoři pečlivě sledují nadcházející zveřejnění zápisu z jednání Fedu, který by mohl naznačit budoucí směřování měnové politiky. Jakékoli náznaky o snížení sazeb by mohly oslabit americký dolar, což by podpořilo růst ceny zlata jakožto bezpečného přístavu. -
Zlaté odvětví ohrožují slabé kusy. Na stole je mlha nákladů a pád produkce
Zlato narazilo na těžební náklady a odvětví se zde hroutí, slýcháme od dubna, kdy kov vkročil do výběhu medvě... -
"Zlaté" prognózy: Zlato na 3 500 a 3 700 dolarech. Výš a ještě výš?
Zlaté prognózy jsou ve všech směrech čím dál oslnivější, protože analytici podle všeho mezi sebou soutěží o to, jak vysoko by mohl drahý kov vystoupat. Rostoucí geopolitická nestabilita a současná celní politika prezidenta Donalda Trumpa tento růst podporují. Žlutý kov se v takovém prostředí stává pro mnohé investory posledním spolehlivým útočištěm. -
Zlaté rezervy v USA
Zlaté rezervy v USA zůstaly ve druhém čtvrtletí roku 2017 nezměněny na 8133,46 tunách, stejně jako tomu bylo v prvních čtvrtletí roku 2017. Zlaté rezervy v USA od roku 2000 do roku 2017 činily 8135,38 tun, přičemž ve třetím čtvrtletí roku 2001 dosáhly maxima 8149,05 tun a ve třetím čtvrtletí roku 2005 dosáhly poprvé rekordního minima 8133,46 tun. -
Zlaté Vánoce budou. Kvůli rekordní ceně ale Češi nadělí drahého kovu o třetinu méně než loni
V předvánočním období rostou zlatníkům a obchodníkům se zlatem obvykle tržby ve srovnání s celým rokem o desítky procent. Navzdory rekordní ceně zlata letošní rok není výjimkou. Češi ale kupují menší šperky a nižší gramáže zlatých slitků nebo mincí. -
"Zlaté" vrcholy: Zlato pokračuje v růstu
Zlato opět potěšilo své investory dosažením nového rekordního maxima. Drahý kov těží z napjatého geopolitického klimatu způsobeného pokračujícím obchodním napětím mezi USA a dalšími zeměmi. -
Zlatí býci brání úroveň 1 710 USD.
Cena zlata se obchoduje kolem úrovně 1 720 USD. Navzdory silnému dolaru zlatí býci dál brání úroveň 1 700 USD. Jak jsme uvedli v předchozích příspěvcích, zlato je stále uvnitř střednědobého medvědího kanálu, ale cena dává důvod k odrazu nahoru k úrovním 1 750 – 1 760 USD. Cena zlata má velkou šanci vytvořit vyšší minimum okolo oblasti 1 700 – 1 720 USD a zahájit nový pohyb nahoru k horní hranici kanálu. Tento scénář zatím nebyl zneplatněn. Obchodníci by měli být trpěliví a sledovat, jak se zlato bude chovat, až dosáhne rezistence 1 725 USD a supportu 1 710 USD. -
Zlatí býci jsou zpátky
Schopnost zlata vystoupat nad 1 850 USD za unci přináší na trh určitý zdravý optimismus. Retailoví investoři i analytici z Wall Street očekávají, že ceny tento týden porostou. -
Zlatí býci nechtějí vidět průraz ceny pod 1 797 USD.
Cena zlata se opět odráží nahoru, což prospívá býkům. Pro krátkodobý trend je klíčové, aby se udržela nad hladinou 1 797 USD. Pokud se nad touto úrovní neudrží, očekávám další pokles zlata k úrovni 1 770 USD a možná i níž. Pokud se býkům nepodaří prorazit nad nedávné maximum a 61,8% retracement, vytvoří se nižší maximum a začne nový sestupný pohyb, který cenu nejspíš stlačí pod 1 700 USD. Proto je v nejbližší době nutné udržet se nad hladinou 1 797 USD.Cena zlata se nedávno dotkla 61,8% Fibonacciho retracementu celého poklesu z 1 876 USD. Nedávno dosáhla maxima na úrovni 1 831 USD a na Fibonacciho rezistenci byla odmítnuta. Stáhla se zpět k úrovni 1 797 USD, která je teď důležitým minimem. -
Zlatí býci riskují pozdější uspokojení
Ve třetím čtvrtletí se budou dopady pandemie Covidu-19 na globální ekonomiku projevovat čím dál více. Zatímco druhý kvartál jsme strávili hlavně hašením požárů a snahou zabránit naprostému kolapsu světové ekonomiky, nyní začínají práce na její obnově. -
Zlato
Na zlatě lze vidět velkou volatilitu, poněvadž investoři srovnávají pravděpodobnost zvýšené fyzické poptávky ke sníže... -
Zlato
Drahé kovy se rychle zvedly poté, co byly pod pátečním tlakem kvůli zprávám o americké nezaměstnanosti, která se v&nb... -
Zlato
Ceny zlata se včera prolomily support 1400 a zůstaly uvízlé v trojúhelníkové formaci v sestupném trendu. Po... -
Zlato
Dnes budou výsledky maloobchodních cen důležité pro cenu zlata. Včera se cena zlata dostala na cenu 1150 s prodejním t...
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Někteří lidi nevěří, že na Jamajce platí svým dolarem. Libra už je tady pasé
České akciové indexy: Malý, koncentrovaný, ale vysoce výkonný trh (17. díl)
Členové VIP zóny FXstreet.cz v dubnu 2026 sklízeli stabilní zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (duben 2026)
RebelsFunding slaví 3 roky: Spouští 33% slevu na všechny prop trading výzvy
VIDEO: Toto jsou kandidáti na cenový růst 🚀
Měna, kterou si domů neodvezete. Tuniský dinár se zrodil už v dávném Kartágu
Prop trading výzva trvající hodiny? Je to budoucnost?
Nvidia versus Oracle: Jak vytěžit maximum z rozdílného výkonu akcií
Shrnutí kapitol SMC a ICT tradingu (46. díl - závěr)
Někteří lidi nevěří, že na Jamajce platí svým dolarem. Libra už je tady pasé
České akciové indexy: Malý, koncentrovaný, ale vysoce výkonný trh (17. díl)
Členové VIP zóny FXstreet.cz v dubnu 2026 sklízeli stabilní zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (duben 2026)
RebelsFunding slaví 3 roky: Spouští 33% slevu na všechny prop trading výzvy
VIDEO: Toto jsou kandidáti na cenový růst 🚀
Měna, kterou si domů neodvezete. Tuniský dinár se zrodil už v dávném Kartágu
Prop trading výzva trvající hodiny? Je to budoucnost?
Nvidia versus Oracle: Jak vytěžit maximum z rozdílného výkonu akcií
Shrnutí kapitol SMC a ICT tradingu (46. díl - závěr)
Denní kalendář událostí
V USA spotřebitelské úvěry
V USA týdenní statistický bulletin API
Člen Fedu John Williams
V USA podnikové objednávky
Člen Fedu Christopher Waller
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA míra nezaměstnanosti
V USA průměrný hodinový výdělek
V USA NFP report zaměstnanosti
V USA spotřebitelské úvěry
V USA týdenní statistický bulletin API
Člen Fedu John Williams
V USA podnikové objednávky
Člen Fedu Christopher Waller
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA míra nezaměstnanosti
V USA průměrný hodinový výdělek
V USA NFP report zaměstnanosti
Tradingové analýzy a zprávy
Pražská burza v týdnu potřetí v řadě oslabila, index PX klesl o 0,1 procenta
Forex: Dolar oslabuje, dolů ho tlačí naděje na dohodu mezi USA a Íránem
Postoj německých investorů k Maďarsku se po volbách výrazně zlepšil
Pražská burza posílila, nahoru jí pomohly akcie KB a ČEZ
Forex: Koruna dnes dále posílila, na jednání ČNB o sazbách nereagovala
Swingové obchodování etherea 7.5.2026
Swingové obchodování EUR/USD 7.5.2026
ČNB úrokové sazby nezměnila, zhoršila výhled ekonomiky
Forex sentiment 7.5.2026
Swingové obchodování zlata 7.5.2026
Pražská burza v týdnu potřetí v řadě oslabila, index PX klesl o 0,1 procenta
Forex: Dolar oslabuje, dolů ho tlačí naděje na dohodu mezi USA a Íránem
Postoj německých investorů k Maďarsku se po volbách výrazně zlepšil
Pražská burza posílila, nahoru jí pomohly akcie KB a ČEZ
Forex: Koruna dnes dále posílila, na jednání ČNB o sazbách nereagovala
Swingové obchodování etherea 7.5.2026
Swingové obchodování EUR/USD 7.5.2026
ČNB úrokové sazby nezměnila, zhoršila výhled ekonomiky
Forex sentiment 7.5.2026
Swingové obchodování zlata 7.5.2026
Blogy uživatelů
Praktické okénko: Intervence na JPY a situace na dolaru
Bitcoin vyletěl na 82 000 $: Analýza odhaluje, kdy se růst zastaví
Jak obchodovat long-tail Pin Bary
Stratégia ktorá jej priniesla +16,330$!
Výsledková sezóna je prakticky za námi. Jak se dařilo největším společnostem?
Moje cesta prop tradingem: Další možnost získat free challenge zahájena
Měnový pár EUR/USD: Multitimeframe analýza a příprava pro Sonic R (W1–H4)
Proč akcie Nvidia stojí na začátku nového dlouhodobého růstu
Jak se dařilo Berkshire Hathaway po odchodu Warrena Buffetta?
FOMO v tradingu: Proč trader často nakupuje právě ve chvíli, kdy už je pozdě?
Praktické okénko: Intervence na JPY a situace na dolaru
Bitcoin vyletěl na 82 000 $: Analýza odhaluje, kdy se růst zastaví
Jak obchodovat long-tail Pin Bary
Stratégia ktorá jej priniesla +16,330$!
Výsledková sezóna je prakticky za námi. Jak se dařilo největším společnostem?
Moje cesta prop tradingem: Další možnost získat free challenge zahájena
Měnový pár EUR/USD: Multitimeframe analýza a příprava pro Sonic R (W1–H4)
Proč akcie Nvidia stojí na začátku nového dlouhodobého růstu
Jak se dařilo Berkshire Hathaway po odchodu Warrena Buffetta?
FOMO v tradingu: Proč trader často nakupuje právě ve chvíli, kdy už je pozdě?
Forexové online zpravodajství
Americké indexy klesají
DAX uzavírá čtvrtek v záporu, Rheimetall reportoval kvartální čísla
Aktuální statistika zahraničního obchodu
Denní shrnutí: Změna sentimentu na konci dne 💥⬇️
Rozhodnutí bankovní rady ČNB
AMD předvedlo novou sílu: Výsledky potvrdily prudký růst v oblasti AI a naznačily ještě silnější měsíce
ČNB opět sazby nezměnila
ČNB sazby nemění, inflace by podle její nové prognózy měla letos i v příštím roce setrvat s rezervou v tolerančním pásmu
Írán formalizuje kontrolu nad Hormuzským průlivem; ceny ropy zastavují pokles ❓⚓
Pražská burza před prodlouženým víkendem rostla
Americké indexy klesají
DAX uzavírá čtvrtek v záporu, Rheimetall reportoval kvartální čísla
Aktuální statistika zahraničního obchodu
Denní shrnutí: Změna sentimentu na konci dne 💥⬇️
Rozhodnutí bankovní rady ČNB
AMD předvedlo novou sílu: Výsledky potvrdily prudký růst v oblasti AI a naznačily ještě silnější měsíce
ČNB opět sazby nezměnila
ČNB sazby nemění, inflace by podle její nové prognózy měla letos i v příštím roce setrvat s rezervou v tolerančním pásmu
Írán formalizuje kontrolu nad Hormuzským průlivem; ceny ropy zastavují pokles ❓⚓
Pražská burza před prodlouženým víkendem rostla
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Forex: Šéfka Fedu přesné načasování zvýšení sazeb neprozradí
Týden na akciových trzích: Přes páteční optimismus indexy v Evropě a zámoří klesly, ale Praha je na novém maximu
Růst zlata se zastavil, ropa klesá pod tlakem vyšších zásob
Makro: Spotřebitelská důvěra Austrálie se v lednu nepatrně zlepšila
BREAKING: EUR získává po údaji o CPI v eurozóně
Má libra potřebnou sílu?
Index DAX uzavřel na zelené nule, ECB snížila úrokové sazby o 0,25 p.b.
Cenám ropy po Dauhá pomáhá stávka v Kuwaitu, výhled se ale zhoršil
Bitcoin se odrazil od šestitýdenního minima
Přehled vývoje EUR/USD dne 25. června. Euro vstupuje do fáze korekce
Forex: Šéfka Fedu přesné načasování zvýšení sazeb neprozradí
Týden na akciových trzích: Přes páteční optimismus indexy v Evropě a zámoří klesly, ale Praha je na novém maximu
Růst zlata se zastavil, ropa klesá pod tlakem vyšších zásob
Makro: Spotřebitelská důvěra Austrálie se v lednu nepatrně zlepšila
BREAKING: EUR získává po údaji o CPI v eurozóně
Má libra potřebnou sílu?
Index DAX uzavřel na zelené nule, ECB snížila úrokové sazby o 0,25 p.b.
Cenám ropy po Dauhá pomáhá stávka v Kuwaitu, výhled se ale zhoršil
Bitcoin se odrazil od šestitýdenního minima
Přehled vývoje EUR/USD dne 25. června. Euro vstupuje do fáze korekce
Blogy uživatelů
Největší banka světa? Bitcoin!
Pátý růst v řadě posunul index S&P 500 na letošní vrchol
Sázky na pokles sazeb jsou předčasné
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY, GOLD podle Elliottovy vlnové teorie 23.12.2013
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY, GOLD podle Elliottovy vlnové teorie 15.6.2015
Obrat na EUR/USD
Centrální banky rozhýbaly forex a pomohly akciím
Kanadský dolar černým koněm podzimu
XTB Obchodník měsíce: Emocionální výkyvy jsou v tradingu to nejtěžší
Hovory s milionářem na FOREXU
Největší banka světa? Bitcoin!
Pátý růst v řadě posunul index S&P 500 na letošní vrchol
Sázky na pokles sazeb jsou předčasné
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY, GOLD podle Elliottovy vlnové teorie 23.12.2013
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY, GOLD podle Elliottovy vlnové teorie 15.6.2015
Obrat na EUR/USD
Centrální banky rozhýbaly forex a pomohly akciím
Kanadský dolar černým koněm podzimu
XTB Obchodník měsíce: Emocionální výkyvy jsou v tradingu to nejtěžší
Hovory s milionářem na FOREXU
Vzdělávací články
Měsíční report finančních trhů (duben 2022)
Co bychom o tradingu rádi věděli na začátku kariéry
Intradenní obchodníci VIII. (předčasně ukončené obchody )
Výsledky intradenního obchodování podle VIP zóny (prosinec 2021)
Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
5 klíčových svíčkových formací ke správnému pochopení Price Action
Jak na obchodování standardních divergencí
Forex versus Formule 1
Členové VIP zóny FXstreet.cz v dubnu 2026 sklízeli stabilní zisky
Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (1. část)
Měsíční report finančních trhů (duben 2022)
Co bychom o tradingu rádi věděli na začátku kariéry
Intradenní obchodníci VIII. (předčasně ukončené obchody )
Výsledky intradenního obchodování podle VIP zóny (prosinec 2021)
Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
5 klíčových svíčkových formací ke správnému pochopení Price Action
Jak na obchodování standardních divergencí
Forex versus Formule 1
Členové VIP zóny FXstreet.cz v dubnu 2026 sklízeli stabilní zisky
Grafické formace v technické analýze - kompletní průvodce (1. část)
Tradingové analýzy a zprávy
SSI: Index spekulativního sentimentu většinou neutrální
Aktuálně otevřené forex pozice 13.3.2023
Forex: Technická analýza EUR/USD
FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů
USD pokračuje v pádu; trhy čekají na CPI
NZD/USD - Intradenní výhled 3.3.2025
Hang Seng - Intradenní výhled 20.8.2025
Strnad je díky prodeji akcií CSG nejbohatším Čechem
S&P 500 - Intradenní výhled 7.11.2016
Donald Trump si vybral Stephena Mirana za předsedu Rady ekonomických poradců
SSI: Index spekulativního sentimentu většinou neutrální
Aktuálně otevřené forex pozice 13.3.2023
Forex: Technická analýza EUR/USD
FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů
USD pokračuje v pádu; trhy čekají na CPI
NZD/USD - Intradenní výhled 3.3.2025
Hang Seng - Intradenní výhled 20.8.2025
Strnad je díky prodeji akcií CSG nejbohatším Čechem
S&P 500 - Intradenní výhled 7.11.2016
Donald Trump si vybral Stephena Mirana za předsedu Rady ekonomických poradců
Témata v diskusním fóru
Šance na lepší život pro každého!
Fx obchodníci na Českolipsku
Pro koho je vhodný daytrading?
MetaTrader 4 (MT4)
NASDAQ loni vzrostl nejvíce od roku 1999. Co bude dál?
Spálil jsem 150 000 Kč na „příležitosti“, která měla vydělávat. Tohle jsem pochopil
X-Trade Brokers (XTB)
FOR/s/EX
AOS/EA Money management
S brýlemi i bez nich
Šance na lepší život pro každého!
Fx obchodníci na Českolipsku
Pro koho je vhodný daytrading?
MetaTrader 4 (MT4)
NASDAQ loni vzrostl nejvíce od roku 1999. Co bude dál?
Spálil jsem 150 000 Kč na „příležitosti“, která měla vydělávat. Tohle jsem pochopil
X-Trade Brokers (XTB)
FOR/s/EX
AOS/EA Money management
S brýlemi i bez nich




