Ticker Tape by TradingView
Denní shrnutí: Apple podporuje růst akciového trhu, cla opět v centru pozornosti 🔎
- Americký akciový trh dnes pokračoval v růstu, podpořen výrazným navýšením tržní kapitalizace společnosti Apple. V době psaní tohoto textu index US100 roste o 1,30 %, zatímco US500 si připisuje 0,70 %. Růst opět táhnou velké technologické firmy, zatímco společnosti s nižší tržní kapitalizací zaostávají kvůli rostoucímu obchodnímu napětí – index US2000 klesá o 0,30 %.
- Setrvání vysokých cel vůči Švýcarsku a nově oznámená cla na Indii zatížila americký dolar, který je dnes druhou nejslabší měnou skupiny G10 – hned po švýcarském franku (CHF). Index USD (USDIDX) oslabuje o 0,50 %, zatímco frank ztrácí mezi 0,50–0,60 %, pod tlakem kvůli krachu jednání o obchodní dohodě s USA a pokračujícímu celnímu napětí.
- Akcie společnosti Apple (AAPL) ve středu vzrostly o 5,90 % na 215 USD za akcii poté, co prezident Donald Trump oznámil, že firma investuje dalších 100 miliard USD do výroby v USA. Celkový domácí závazek Apple tak činí 600 miliard USD během čtyř let.
- Tento investiční závazek přichází v době rostoucího tlaku na Apple, aby snížil závislost na zahraniční výrobě a vyhnul se sankčním clům. Apple plánuje zaměřit americké investice na prémiové produkty a infrastrukturu pro umělou inteligenci, nikoliv na masovou výrobu zařízení.
- Cena ropy ustoupila ze svých denních maxim poté, co Trump oznámil dodatečné clo ve výši 25 % na indické zboží – v reakci na pokračující nákupy ruské ropy ze strany Indie. Vzhledem k tomu, že Rusko stále nejeví ochotu k příměří na Ukrajině, USA cílí nejen na Rusko, ale i na jeho obchodní partnery.
- Nově zavedená sazba – dalších 25 % nad stávající 25% clo – řadí Indii mezi nejvíce zasažené obchodní partnery USA. Indie označila rozhodnutí za „nespravedlivé a iracionální“ a zdůraznila, že její nákupy ropy jsou řízeny tržními potřebami a energetickou bezpečností. Cla mají vstoupit v platnost za 21 dní.
- Švýcarská prezidentka Viola Amherd odjela z Washingtonu bez dosažení celní dohody. Trump ponechal vysoké clo ve výši 39 % na švýcarské zboží s odkazem na obchodní přebytek Švýcarska ve výši 40 miliard USD.
- Společnost McDonald’s zveřejnila výsledky za 2. čtvrtletí 2025, které byly většinou lepší, než se očekávalo. Růst tržeb byl podpořen mimo jiné novými partnerstvími, včetně kampaně spojené s filmem Minecraft, která pomohla oživit zájem spotřebitelů o řetězec rychlého občerstvení.
- Akcie společnosti Snap Inc. (SNAP.US) se propadly přibližně o 21 % po zveřejnění slabých čtvrtletních výsledků a technických problémech s reklamní platformou, které zpomalily růst příjmů z reklamy. Společnost oznámila meziroční nárůst tržeb pouze o 8,7 %, což je výrazně méně než v předchozích obdobích s dvouciferným růstem.
- V Evropě se maloobchodní tržby v eurozóně zotavily, i když měsíční čísla mírně zaostala za očekáváním. Skutečnost: +0,3 % m/m; Očekávání: +0,4 % m/m; Předchozí: –0,3 % m/m.
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 71 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Rusko | USA | Apple | Maloobchodní tržby | Akcie | Akciový trh | Americký dolar | G10 | Investice | Investování | MIFID | Riziko | Tržní kapitalizace | Výkonnost | Doporučení | USD | CHF | Obchodování | Cena ropy | XTB | EU | Výsledky | Donald Trump | Index | Investiční strategie | Cena | Dolar | Frank | Investiční | Investiční doporučení | Ropy | Trh | Předpověď | Indie | Tržby | Komise | Podnikání | Firmy | Ztráty | Kapitalizace | Očekávání | Tržní kapitalizace společnosti | Americký akciový trh | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Apple (AAPL) | Akcie společnosti | Použití finanční páky | Švýcarské zboží | Rozdílové smlouvy | US500 | Finanční situace | Investujte zodpovědně | Prezident Donald Trump | Firma | Vysoké riziko | USDIDX | Finanční ztráty | Investujte | AAPL | Snap Inc | US100 | Index US100 | Poradenství | Komunikace | Trump | Prezident | Situace | Akcie společnosti Apple | Iracionální | Růst | Závislost | Maloobchodní tržby v eurozóně | Obchodní přebytek | CL | JDE | Technologické firmy | Růst tržeb | Společnost XTB | Velké technologické firmy | Tržby v eurozóně | Nařízení | US2000 | Index US2000 | Riziko ztráty | Trh dnes | Společnosti | Minulá výkonnost | Snap | Akcie společnosti Snap | Společnost | 3М | SNAP.US | Řetězec | Marketingová komunikace | Ruské ropy | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Závazek | Americké investice | Společnost McDonald‘s | Růst akciového trhu | Nákupy | Index USD | 256/2004 | Odpovědnost | Nárůst tržeb | Směrnice | Investování je rizikové | Zařízení | Příměří na Ukrajině | Řetězec rychlého občerstvení | Meziroční nárůst tržeb | Nařízení Evropského parlamentu |
Čtěte více
-
Denní shrnutí: Americké indexy po komentáři Dalyové z Fedu smazaly počáteční ztráty
Evropská seance byla smíšená, DAX ztratil 0,2 %, CAC40 se obchodoval beze změny. Britský FTSE se odrazil o 0,53 %. Britský index PMI ve stavebnictví dopadl hůře, než se očekávalo, na úrovni 45 oproti 49,9 oček. a 50,8 dříve. -
Denní shrnutí: Americké indexy rostou, zatímco dolar slábne před svátkem Díkůvzdání 🗽
Sentiment na Wall Street dál ukazuje silnou chuť po růstu, a to navzdory tomu, že akcie Nvidia zpočátku propadly téměř o 7 %. Pokles NVDA se však zmírnil na přibližně 3 % a technologický sektor se zotavuje; zpomalily také ztráty u Taiwan Semiconductor, AMD a Oracle. Meta Platforms a Eli Lilly obchodují výše, zatímco Alphabet dosáhl nových historických maxim. Téměř všechny akciové sektory jsou v zelených číslech. -
Denní shrnutí - Americké indexy se blíží historickému maximu, investoři čekají na výsledky společnosti Nvidia
Americké indexy se obchodují poblíž včerejšího závěru, protože investoři očekávají zítřejší zprávu o výsledcích společnosti Nvidia. Společnost Nvidia v průběhu dne klesla o více než 1 %, ale aktuálně je v plusu o 0,1 %. Nasdaq si připisuje 0,05 %, zatímco S&P 500 roste o 0,11 %. -
Denní shrnutí: Americké indexy ustupují z rekordních maxim; EURUSD dál oslabuje (29. 07. 2025)
Po výrazně optimistickém začátku úterní seance se Wall Street otočila do červených čísel. Indexy S&P 500 (US500) a Nasdaq (US100) sice dosáhly intradenních maxim, ale později zisky odevzdaly – S&P 500 klesl o 0,1 %, zatímco Nasdaq se drží mírně v plusu. Dow Jones (US30) odepsal 0,25 % a Russell 2000 (US2000) oslabil o 0,5 %. -
Denní shrnutí: Americké indexy ztrácejí momentum na konci seance 🔴, Evropa končí týden v zelených číslech 🟢
Lidová banka Číny dnes oznámila snížení povinných rezerv pro finanční instituce a snížila náklady na krátkodobé půjčky. Další signál pro růst udržel euforii kolem čínských aktiv — kontrakty CH50cash obchodují o 1,8 % výše. -
Denní shrnutí: Americké trhy klesají kvůli makrodatům a obavám z cel
Americké akciové indexy dnes zaznamenaly výrazné poklesy: US500 ztratil 1,9 %, US100 odepsal 2,5 % a US30 klesl o 1,6 %, když investoři reagovali na údaje o spotřebitelské důvěře a inflaci. S&P 500 směřuje k nejhoršímu čtvrtletnímu výkonu od roku 2022. -
Denní shrnutí: Americké trhy oslabují v reakci na oznámení Trumpových cel na automobily a ekonomická data
Americké akciové indexy dnes oslabují v reakci na oznámení Donalda Trumpa o zavedení 25% cel na dovoz automobilů a autodílů, a také kvůli důležitým makroekonomickým údajům. -
Denní shrnutí: Americké trhy se zotavují, ceny ropy rostou, Tesla vede technologické zisky
Americké akcie se po medvědím týdnu vrátily k růstu. S&P500 přidává 0,43 %, Nasdaq roste o 0,57 %, malokapitulový Russell 2000 obchoduje o 0,31 % výše, zatímco Dow Jones zůstává v červených číslech s poklesem o 0,15 %. -
Denní shrnutí: Americký dolar tlačí na zlato, ale nezastavuje Wall Street🗽Bitcoin dosahuje nových historických maxim
Inflace v USA za říjen vzrostla na 2,6 % meziročně, což odpovídá očekáváním, zatímco jádrová inflace zůstala na 3,3 % meziročně. Nedostatek překvapení v inflaci zvýšil očekávání ohledně snižování úrokových sazeb. -
Denní shrnutí: Apple oznamuje rozsáhlou investici v USA 💰 a Starbucks propouští ✂️
Americké indexy uzavřely smíšeně. S&P 500 vzrostl o 0,1 %, Nasdaq 100 klesl o 0,4 % a Dow Jones Industrial Average si připsal 0,4 %, zatímco investoři vyhlížejí výsledky Nvidia a klíčová inflační data v průběhu týdne. -
Denní shrnutí: AUD získává po údajích o inflaci, Amazon s tržní kapitalizací 2 biliony dolarů
Indexy na Wall Street se dnes obchodují na nižší úrovni, ačkoli se pohybují mimo denní minima. S&P 500 klesá o 0,1 %, Dow Jones získává 0,1 %, Nasdaq přidává 0,2 % a Russell 2000 s malou kapitalizací klesá o 0,6 %. -
Denní shrnutí: Banky a technologie táhnou indexy vzhůru 🏭 Americký průmysl zůstává silný
Trh zakončuje týden s mírně pozitivním sentimentem, přestože rozsah zisků v páteční seanci na Wall Street zůstává omezený. Lídrem růstu je Russell 2000, jehož kontrakty posilují přibližně o 0,5 %. Ostatní indexy oscilují kolem růstu 0,1 %. -
Denní shrnutí – Bessent zachraňuje dolar, Fed provádí jestřábí obrat
Ropa (WTI) pokračuje v růstu a aktuálně testuje úrovně nad 63 USD za barel, nejvýše od září 2025, částečně díky rostoucím obavám z amerického zásahu proti Íránu a geopolitickému napětí na Blízkém východě. -
Denní shrnutí: Big Tech drží zisky na Wall Street, zlato dále roste při slabším USD (29.09.2025)
Wall Street směřuje ke konci seance v mírně pozitivním teritoriu. Futures na Nasdaq 100 (US100: +0,5 %) a S&P 500 (US500: +0,2 %) se obchodují výše, US2000 je beze změny a US30 mírně klesá (-0,05 %). -
Denní shrnutí: Big Tech opět v oblibě; Nvidia získává 6 % 📈
Akciové indexy v Evropě dnes uzavřely převážně výše; DAX posílil o téměř 0,8 %, FTSE o téměř 0,4 %, zatímco francouzský CAC40 mírně oslabil. Polský WIG20 dnes vedl zisky na Starém kontinentu, když posílil o 0,95 %. -
Denní shrnutí: Big Tech zatěžuje Wall Street, ceny ropy klesají po Trumpově projevu v Davosu, dolar oslabuje (23.01.2025)
Po smíšeném úvodu se většina indexů na Wall Street přesunula do kladných hodnot (S&P500: +0,2 %, DJIA: +0,75 %, Russell 2000: +0,25 %). Výjimkou byl Nasdaq 100 (-0,2 %), který byl tažen dolů především Big Tech tituly (Nvidia: -1,05 %, Tesla: -1,05 %, Intel: -2 %, Apple: -0,13 %, Amazon: -0,7 %). -
Denní shrnutí: Bitcoin a zlato na historických maximech 💡
Nálada v USA je dnes nadále slabá a investoři po silné rally vybírají zisky. Index US100 ztrácí téměř 1,74 %, US500 ztrácí více než 0,8 % a US2000 je níže o více než 0,3 %. -
Denní shrnutí: Bitcoin blízko $69,000; zlato a stříbro dosahují nová maxima 🟢
Americké indexy zakončily den s mírnými zisky v důsledku nedostatku katalyzátorů pro pohyb nahoru nebo dolů. Výsledková sezóna firem je zatím mírná. Některé společnosti pozitivně překvapily, ale jsou zde také výsledky pod očekáváními. V důsledku toho dnes pozorujeme relativně nízkou volatilitu na trhu. -
Denní shrnutí: Bitcoin klesl pod 94 000 USD, což posiluje pesimismus na trhu kryptoměn, drahé kovy a komodity v zelených číslech (09.01.2024)
Evropské trhy ukončily dnešní seanci s různorodým optimismem. Nejvýkonnějším indexem byl britský FTSE 100 (+0,8 %). Mírné zisky zaznamenaly francouzský CAC40 (+0,5 %), švýcarský SMI (+0,4 %) a italský FTSE MIB (+0,6 %). Široký index STOXX Europe 600 vzrostl o 0,4 %. Jediným významným evropským indexem, který zakončil seanci s mírným poklesem, byl německý DAX, který ztratil téměř 0,1 %. -
Denní shrnutí: BITCOIN na nových YTD maximech, NATGAS maže zisky
Indexy na Wall Street zahájily dnešní obchodování mírným růstem, později však zisky smazaly. S&P 500 a Dow Jones klesly každý o 0,2 %, Nasdaq se obchoduje beze změny, zatímco Russell 2000 s malou kapitalizací získává 0,2 %.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
České akciové indexy: Malý, koncentrovaný, ale vysoce výkonný trh (17. díl)
Členové VIP zóny FXstreet.cz v dubnu 2026 sklízeli stabilní zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (duben 2026)
RebelsFunding slaví 3 roky: Spouští 33% slevu na všechny prop trading výzvy
VIDEO: Toto jsou kandidáti na cenový růst 🚀
Měna, kterou si domů neodvezete. Tuniský dinár se zrodil už v dávném Kartágu
Prop trading výzva trvající hodiny? Je to budoucnost?
Nvidia versus Oracle: Jak vytěžit maximum z rozdílného výkonu akcií
Shrnutí kapitol SMC a ICT tradingu (46. díl - závěr)
Karibský ráj jako země tří měn. Na Kubě platidlo ovlivnili Španělé, Sověti i Američané
České akciové indexy: Malý, koncentrovaný, ale vysoce výkonný trh (17. díl)
Členové VIP zóny FXstreet.cz v dubnu 2026 sklízeli stabilní zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (duben 2026)
RebelsFunding slaví 3 roky: Spouští 33% slevu na všechny prop trading výzvy
VIDEO: Toto jsou kandidáti na cenový růst 🚀
Měna, kterou si domů neodvezete. Tuniský dinár se zrodil už v dávném Kartágu
Prop trading výzva trvající hodiny? Je to budoucnost?
Nvidia versus Oracle: Jak vytěžit maximum z rozdílného výkonu akcií
Shrnutí kapitol SMC a ICT tradingu (46. díl - závěr)
Karibský ráj jako země tří měn. Na Kubě platidlo ovlivnili Španělé, Sověti i Američané
Denní kalendář událostí
V USA týdenní statistický bulletin API
Člen Fedu John Williams
V USA podnikové objednávky
Člen Fedu Christopher Waller
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA míra nezaměstnanosti
V USA průměrný hodinový výdělek
V USA NFP report zaměstnanosti
V Kanadě míra nezaměstnanosti
V USA týdenní statistický bulletin API
Člen Fedu John Williams
V USA podnikové objednávky
Člen Fedu Christopher Waller
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA míra nezaměstnanosti
V USA průměrný hodinový výdělek
V USA NFP report zaměstnanosti
V Kanadě míra nezaměstnanosti
Tradingové analýzy a zprávy
Firma CSG se znovu ohradila proti analýze Hunterbrook, která srazila její akcie
Pražská burza je na nejnižší úrovni od loňského listopadu
Forex: Dolar slábne v reakci na dodržování příměří na Blízkém východě
Forex: Koruna dnes stagnovala k euru a vůči dolaru oslabila o haléř
Komodity: Ropa zlevňuje, obchodníci sledují situaci v Hormuzském průlivu
Německá obchodní komora letos čeká stagnaci exportu
Forex sentiment 5.5.2026
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Objem obchodů s kryptem v dubnu klesl
FCA varuje před brokerem Bullish Investment Ique
Firma CSG se znovu ohradila proti analýze Hunterbrook, která srazila její akcie
Pražská burza je na nejnižší úrovni od loňského listopadu
Forex: Dolar slábne v reakci na dodržování příměří na Blízkém východě
Forex: Koruna dnes stagnovala k euru a vůči dolaru oslabila o haléř
Komodity: Ropa zlevňuje, obchodníci sledují situaci v Hormuzském průlivu
Německá obchodní komora letos čeká stagnaci exportu
Forex sentiment 5.5.2026
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Objem obchodů s kryptem v dubnu klesl
FCA varuje před brokerem Bullish Investment Ique
Blogy uživatelů
Proč akcie Nvidia stojí na začátku nového dlouhodobého růstu
Jak se dařilo Berkshire Hathaway po odchodu Warrena Buffetta?
FOMO v tradingu: Proč trader často nakupuje právě ve chvíli, kdy už je pozdě?
Praktická ukázka: Hodně dlouhé čekání na odprodej
Ray Dalio varuje: Stagflace je reálná hrozba. Jak ochránit své portfolio?
JPY intervencie rozhýbali trhy!
INVESTIČNÍ GLOSA: Pentagon si podal ruce se sedmičkou společností. Anthropic ostrouhal
Americký akciový býk nezastavuje
Nedělní příprava: Fundament a příležitosti na GBP/USD a USD/JPY
Japonsko intervenuje. Může JPY výrazně posílit?
Proč akcie Nvidia stojí na začátku nového dlouhodobého růstu
Jak se dařilo Berkshire Hathaway po odchodu Warrena Buffetta?
FOMO v tradingu: Proč trader často nakupuje právě ve chvíli, kdy už je pozdě?
Praktická ukázka: Hodně dlouhé čekání na odprodej
Ray Dalio varuje: Stagflace je reálná hrozba. Jak ochránit své portfolio?
JPY intervencie rozhýbali trhy!
INVESTIČNÍ GLOSA: Pentagon si podal ruce se sedmičkou společností. Anthropic ostrouhal
Americký akciový býk nezastavuje
Nedělní příprava: Fundament a příležitosti na GBP/USD a USD/JPY
Japonsko intervenuje. Může JPY výrazně posílit?
Forexové online zpravodajství
AMD po výsledcích letí o 5 % nahoru 🚀
Denní shrnutí: Wall Street dosahuje nových rekordů, zatímco ceny ropy klesají
Americké akciové trhy rostou
Německé akcie v úterý posílily o 1,71 %
💯Meme stock 2.0? GameStop chce koupit eBay, zatímco Michael Burry opouští loď
Pokles akcie CSG
Konec zlatého rally? Zlato ztratilo už osmnáct procent
Jarní Start Day pražské burzy se bude konat 19. – 20. května 2026
Pražská burza prohloubila ztráty
USA: Prodeje nových domů v březnu vzrostly o 7,4 % na 682 tis. při očekávání růstu o 3 % na 652 tis.
AMD po výsledcích letí o 5 % nahoru 🚀
Denní shrnutí: Wall Street dosahuje nových rekordů, zatímco ceny ropy klesají
Americké akciové trhy rostou
Německé akcie v úterý posílily o 1,71 %
💯Meme stock 2.0? GameStop chce koupit eBay, zatímco Michael Burry opouští loď
Pokles akcie CSG
Konec zlatého rally? Zlato ztratilo už osmnáct procent
Jarní Start Day pražské burzy se bude konat 19. – 20. května 2026
Pražská burza prohloubila ztráty
USA: Prodeje nových domů v březnu vzrostly o 7,4 % na 682 tis. při očekávání růstu o 3 % na 652 tis.
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
EURUSD - Denní a intradenní výhled: Korekce včerejšího nečekaného propadu eura
Trhy dnes 3/2/2021: Amazon a Google reportovaly silné výsledky, Euro klesá k 1.20
Z nejhoršího jsme snad venku
Forex: Maďarská MNB dnes zřejmě opět zvýší úroky o 30 bps
Inflace, ČR, červenec 2024
Zdražování potravin opět na scéně. V lednu hnalo inflaci výše, než se čekalo
BREAKING: EURUSD prudce klesá po vyšších než očekávaných datech NFP
Konflikt v Íránu: Makroekonomické a tržní dopady
Obrázky dňa: Inflačné prognózy Bank of England sú až príliš optimistické
Ranný budíček
EURUSD - Denní a intradenní výhled: Korekce včerejšího nečekaného propadu eura
Trhy dnes 3/2/2021: Amazon a Google reportovaly silné výsledky, Euro klesá k 1.20
Z nejhoršího jsme snad venku
Forex: Maďarská MNB dnes zřejmě opět zvýší úroky o 30 bps
Inflace, ČR, červenec 2024
Zdražování potravin opět na scéně. V lednu hnalo inflaci výše, než se čekalo
BREAKING: EURUSD prudce klesá po vyšších než očekávaných datech NFP
Konflikt v Íránu: Makroekonomické a tržní dopady
Obrázky dňa: Inflačné prognózy Bank of England sú až príliš optimistické
Ranný budíček
Blogy uživatelů
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 10.–16. listopadu
Kedy bude definitívny bull-run na Bitcoine?
11-ty payout pre nášho obchodníka!
Bitcoin a Ethereum: Týdenní bull run šílenství!
Technická analýza měnových párů: USD/CHF, EUR/USD a NZD/CAD
Payout: Špičkový risk-manažment!
Kosmetický pokles indexu S&P 500 situaci nerozhýbal
Společnost Shopify zaznamenala během víkendu Black Friday rekordní prodeje
Býčí trend trvá dva roky, index S&P 500 je na novém rekordu a nad kulatou hladinou 5 800 bodů
Vybrané tituly: Nejvíce rostoucí akcie za tři měsíce
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 10.–16. listopadu
Kedy bude definitívny bull-run na Bitcoine?
11-ty payout pre nášho obchodníka!
Bitcoin a Ethereum: Týdenní bull run šílenství!
Technická analýza měnových párů: USD/CHF, EUR/USD a NZD/CAD
Payout: Špičkový risk-manažment!
Kosmetický pokles indexu S&P 500 situaci nerozhýbal
Společnost Shopify zaznamenala během víkendu Black Friday rekordní prodeje
Býčí trend trvá dva roky, index S&P 500 je na novém rekordu a nad kulatou hladinou 5 800 bodů
Vybrané tituly: Nejvíce rostoucí akcie za tři měsíce
Vzdělávací články
Technologie v Prop Tradingu
Začněte si vydělávat tradingem pomocí této jednoduché metody
Smart Money: EPA a IPA - Efficiency a Inefficiency Price Action (15. díl)
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Daně z tradingu a investic - jak danit zisky jako trader a investor
Forex, akciové indexy, komodity – aktuální výhled v roce 2023
Jak pracovat s otevřenou pozicí a proč nedostáváme Take-Profit o pár pipů? (43. díl)
Forex a mysterium svíčkových grafů
Libra je nejstarší platidlo na světě. Britové se své měny nevzdali ani při vstupu do EU
10× větší zisky díky této trading strategii! Likvidita + Supply/Demand zóny + Gann Box
Technologie v Prop Tradingu
Začněte si vydělávat tradingem pomocí této jednoduché metody
Smart Money: EPA a IPA - Efficiency a Inefficiency Price Action (15. díl)
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Daně z tradingu a investic - jak danit zisky jako trader a investor
Forex, akciové indexy, komodity – aktuální výhled v roce 2023
Jak pracovat s otevřenou pozicí a proč nedostáváme Take-Profit o pár pipů? (43. díl)
Forex a mysterium svíčkových grafů
Libra je nejstarší platidlo na světě. Britové se své měny nevzdali ani při vstupu do EU
10× větší zisky díky této trading strategii! Likvidita + Supply/Demand zóny + Gann Box
Tradingové analýzy a zprávy
Forex: Koruna si mírně polepšila vůči dolaru
NASDAQ 100 - Intradenní výhled 19.5.2020
Forex: Dolar smazává středeční ztráty
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (9.3.2026)
Zemní plyn (NYMEX) - Intradenní výhled 24.2.2023
Forex: Koruna by mohla posílit na 25,05 EUR/CZK
Bitcoin - Intradenní výhled 22.1.2026
Swingové obchodování zlata 19.2.2026
Čína byla loni opět nejdůležitějším obchodním partnerem Německa
Zlato - Intradenní výhled 15.4.2026
Forex: Koruna si mírně polepšila vůči dolaru
NASDAQ 100 - Intradenní výhled 19.5.2020
Forex: Dolar smazává středeční ztráty
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (9.3.2026)
Zemní plyn (NYMEX) - Intradenní výhled 24.2.2023
Forex: Koruna by mohla posílit na 25,05 EUR/CZK
Bitcoin - Intradenní výhled 22.1.2026
Swingové obchodování zlata 19.2.2026
Čína byla loni opět nejdůležitějším obchodním partnerem Německa
Zlato - Intradenní výhled 15.4.2026
Témata v diskusním fóru
Moje cesta prop tradingem: Nuda na trzích a pozor na podvodné nabídky
seif.finance zkušenosti?
Jak zařadit ropu a další komodity do svého portfolia?
Důvěryhodný PAMM broker?
IFC Markets broker
Analytické fórum 2021 se blíží!
Price Action Trading Jakuba Hodana
Obchodník měsíce: Téměř 100 % ziskových obchodů
Jak snaha o dokonalost v tradingu ničí vaši výkonnost
Ozios
Moje cesta prop tradingem: Nuda na trzích a pozor na podvodné nabídky
seif.finance zkušenosti?
Jak zařadit ropu a další komodity do svého portfolia?
Důvěryhodný PAMM broker?
IFC Markets broker
Analytické fórum 2021 se blíží!
Price Action Trading Jakuba Hodana
Obchodník měsíce: Téměř 100 % ziskových obchodů
Jak snaha o dokonalost v tradingu ničí vaši výkonnost
Ozios




