Ticker Tape by TradingView
T-Mobile posiluje na americkém trhu: Akvizici UScellular za 4,4 miliardy USD schválilo ministerstvo spravedlnosti
Ministerstvo spravedlnosti USA schválilo plánovanou akvizici společnosti UScellular operátorem T-Mobile za 4,4 miliardy dolarů, přičemž antimonopolní divize oznámila, že uzavírá vyšetřování bez blokace obchodu. T-Mobile tímto krokem získá nejen zákazníky a prodejny UScellular, ale také přibližně 30 % jejích rádiových frekvencí (spektrových aktiv).
Šéfka antimonopolního odboru Gail Slater uvedla, že UScellular by bez této transakce ztrácel technologický náskok a jeho síť by postupně degradovala, neboť společnost nebyla schopna držet krok s rostoucími investičními náklady v oblasti telekomunikační infrastruktury. Vyšetřování podle ní nezjistilo žádné důkazy o narušení hospodářské soutěže, které by ospravedlnily soudní blokaci obchodu.
Současně však Slater upozornila na dlouhodobé riziko: konsolidace spektra mezi "Velkou trojkou" – Verizonem, AT&T a T-Mobilem – překračuje 80 % dostupného spektra, což může do budoucna představovat akutní hrozbu pro konkurenci v sektoru mobilních služeb.
Tato akvizice se odehrává v kontextu změny přístupu k fúzím pod vedením prezidenta Donalda Trumpa. Současná administrativa projevuje větší vstřícnost ke korporátním akvizicím, oproti předchozí vládě Joea Bidena, která zaujímala tvrdší postoj vůči konsolidaci trhu. V červnu byly například schváleny tři velké transakce v celkové hodnotě 63 miliard USD, včetně akvizice společnosti Juniper Networks firmou Hewlett Packard Enterprise.
Zajímavostí zůstává i souvislost s nedávným krokem T-Mobile, který zrušil své programy diverzity, rovnosti a inkluze (DEI) – pravděpodobně v reakci na tlak ze strany nové administrativy, v rámci snahy o získání regulačního souhlasu nejen pro tuto fúzi, ale i pro další plánované projekty, jako je společný podnik s KKR zaměřený na poskytování internetových služeb.
Graf TMUS.US (D1)
Akcie společnosti T-Mobile se po krátkém růstu z poloviny června opět ocitly pod tlakem a aktuálně se obchodují kolem úrovně 226,31 USD. Technické ukazatele naznačují spíše negativní vývoj. Cena akcie se nachází pod oběma klouzavými průměry – pod EMA 50 (237,84 USD) i SMA 100 (248,75 USD), což je jasný medvědí signál naznačující ztrátu momenta a pokračující korekci. RSI osciluje na hodnotě 39,3, což značí rostoucí prodejní tlak, ale zatím se nejedná o extrémní přeprodanost. To však může naznačovat, že akcie mají stále prostor pro další pokles, než by případně došlo k technickému odrazu. MACD histogram zůstává v negativním teritoriu, ačkoli se linie MACD a signální linie přibližují. Zatím ale nedošlo ke křížení, což by mohlo signalizovat potenciální obrat trendu. Stávající stav spíše potvrzuje převahu medvědů.
Pro udržení delšího růstového scénáře by bylo klíčové, aby se cena dostala zpět nad 237–248 USD, tedy nad klouzavé průměry, které nyní fungují jako silná rezistence. Pokud se tak nestane, hrozí další pokles směrem k psychologické hranici 215 USD, případně níže.

Zdroj: xStation5
Zaujalo Vás toto téma? U XTB můžete obchodovat více než 2000 CFD na akcie!
- Konkurenční spready
- Nízké swapové body, díky kterým můžete držet pozice déle
- Minimální velikost transakce již od 0 EUR
Kromě široké nabídky instrumentů od nás získáte také vzdělávací materiály – články, e-booky a kurzy zdarma:
- Trading pro začátečníky
- TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana
- Kurz tradingu vs. investování
- Investování do akcií – Co je to obchodování s akciemi?
- Testovací účet u XTB? Procvičte si obchodování zdarma!
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 75 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: USA | Spready | Akcie | Akvizice | Transakce | CFD | Konsolidace | EMA | Investování | Kurz | MACD | MIFID | Pozice | RSI | Rezistence | Riziko | Trading | Výkonnost | Doporučení | EUR | USD | Obchodování | XTB | EU | Klouzavé průměry | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční strategie | Cena | Graf | Investiční | Investiční doporučení | Investování do akcií | Kurzy | MACD histogram | Předpověď | Komise | Podnikání | Miliardy dolarů | Ztráty | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Akcie společnosti | Použití finanční páky | Rozdílové smlouvy | CFD na akcie | Finanční situace | Cena akcie | Investujte zodpovědně | Medvědí signál | Histogram | Obrat trendu | Vysoké riziko | Vyšetřování | Miliardy | SMA | Finanční ztráty | Investujte | xStation5 | AT&T | Poradenství | Podnik | Technické ukazatele | Ukazatele | Hewlett Packard Enterprise | Hewlett Packard | Komunikace | Pokles | Situace | Medvědi | Vývoj | Další pokles | Prodejní tlak | Silná rezistence | Signál | Vzdělávací materiály | Swapové body | SMA 100 | T-Mobile | CL | JDE | Společnost XTB | Nařízení | KKR | Negativní vývoj | Riziko ztráty | Divize | Společný podnik | Ministerstvo spravedlnosti | Společnosti | Kurz tradingu | Hospodářské soutěže | Minulá výkonnost | Společnost | 3М | Miliardy USD | Marketingová komunikace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Administrativa | Trading pro začátečníky | Vice | Velké transakce | Akvizice společnosti | Testovací účet | D1 | Potenciální obrat trendu | Potenciální obrat | 256/2004 | Materiály | Odpovědnost | Směrnice | Body | Investování je rizikové | Náklady | Účet u XTB | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Nařízení Evropského parlamentu | Testovací účet u XTB | Přeprodanost | Trading PRO |
Čtěte více
-
Tlak Spojených států na nižší ceny ropy je marný. Karty má v rukou OPEC a Rusko
Přestože americký prezident Donald Trump bojuje za nižší ceny ropy, tuto válku pravděpodobně nevyhraje. Saúdskoarabské a ruské ambice jsou totiž opačné. Alespoň malou útěchou pro Trumpa může být fakt, že výše cen ropy je závislá na globálním ekonomickém růstu. -
Tlaky na ropu Brent se zklidňují a akcie míří vzhůru
Svět se připravuje na to, že Čína pomalu obnoví výrobu. Ropa Brent vysílá býčí signály a investoři se již tolik neobávají koronaviru, takže akcie po celém světě poskočily výš. Americký index CAB (Chemical Activity Barometer) dosáhl v lednu nového absolutního maxima a jeho nový vzestup je znamením, že americký výrobní sektor sází na budoucí růst. -
Tlaky na růst cen v průmyslu se zmírnily
Tuzemské ceny průmyslových výrobců v lednu meziměsíčně vzrostly v průměru o 2,5 %, meziročně však byly nižší o 1,8 %. Tento výsledek byl v souladu s tržním konsensem. Na poměrně výrazné meziměsíční dynamice se podílely především ceny energií, které se zvýšily v průměru o 9,6 % m/m. Vliv zde mělo výrazné zdražení jejich regulovaných složek. Cena elektřiny tak byla vyšší v průměru o 7,5 % m/m, cena plynu dokonce o 38 % m/m. -
Tlaky na vytvoření regulačního rámce kryptoměn
Mnoho zemí tvrdě prosazuje vytvoření regulačního rámce pro využití CBDC (Central Banks’s Digital Currency) a dalších kryptoměn. Regulátor cenných papírů ve Spojených státech, Komise pro burzu cenných papírů (SEC), prezentovala ve své tiskové zprávě svůj plán pro rok 2020. Přitom SEC zřízený úřad pro kontrolu dodržování předpisů (OCIE) klade důraz na projekty FinTech, včetně svých stanovisek k nezbytnostem vyžadovaným vlastnictvím digitálního majetkem v roce 2020. -
Tlak zlata, inflace a sazeb
Ceny zlata zůstávají pod tlakem ze strany prodávajících a jen těžko reagují na slabý spotřebitelský sentiment a rostoucí inflační očekávání. -
Tlmenie EURo rizika
Včerajší prehľadZ včerajšej obchodnej seansy je nut... -
T-Mobile do března zvýšil provozní zisk o 6,9 procenta na 3,28 miliardy Kč
Operátor T-Mobile v prvním letošním čtvrtletí zvýšil provozní zisk meziročně o 6,9 procenta na 3,281 miliardy korun. Tržby poklesly o 1,1 procenta na 7,55 miliardy. Na růst zisku měly vliv příznivý vývoj na trhu, snížení inflace, optimalizace interních procesů a zefektivnění hospodaření firmy. T-Mobile to dnes oznámil v tiskové zprávě. -
T-Mobile loni v Česku zvýšil čistý zisk o 13 procent na 7,04 miliardy Kč
Operátor T-Mobile loni v Česku zvýšil čistý zisk o 13 procent na 7,04 miliardy korun. Výnosy vzrostly meziročně téměř o pět procent na 31,2 miliardy korun. Výsledky ovlivnil vojenský konflikt na Ukrajině i zdražování vstupů. Vyplývá to z výroční zprávy společnosti. -
T-Mobile loni zvýšil provozní zisk o šest procent na 12,7 miliardy
Česká pobočka telekomunikačního operátora T-Mobile loni zvýšila tržby o 3,6 procenta na 29,4 miliardy korun. Provozní zisk EBITDA stoupl o 6,2 procenta na 12,7 miliardy Kč. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. -
T-Mobile loni zvýšil provozní zisk o 13 procent na 12,7 miliardy korun
Operátor T-Mobile loni zvýšil provozní zisk EBITDA o 13 procent na 12,73 miliardy korun. Tržby vzrostly o 1,3 procenta na 31,1 miliardy korun. Za zlepšením výsledků stojí mírné ekonomické oživení trhu, výrazný pokles inflace, pokračující optimalizace interních procesů a zefektivnění hospodaření firmy. T-Mobile to dnes oznámil v tiskové zprávě. -
T-Mobile rozšiřuje satelitní síť: WhatsApp, X a další aplikace dostupné i v mobilních „mrtvých zónách“
Společnost T-Mobile oznámila, že její satelitně podporovaná mobilní síť nově umožňuje přístup i k populárním aplikacím, jako jsou WhatsApp, Google Maps či X (dříve Twitter). Služba cílí na odlehlé oblasti bez signálu a představuje zásadní krok vpřed oproti dosavadnímu využití, které bylo od července omezeno převážně na SMS zprávy, MMS a krátké audio klipy. -
T-Mobile US předpovídá rekordní přírůstek nových zákazníků s paušálem v roce 2025
Americký operátor T-Mobile zveřejnil hospodářské výsledky za 4Q 2024, které překonaly očekávání analytiků. Společnost zároveň předpokládá, že v roce 2025 získá 5,5 až 6,0 mil. nových zákazníků s paušálem, čímž převýšila průměrný odhad analytiků. -
T-Mobile US v 1Q překonal odhady výnosů, avšak paušální přírůstek mobilních zákazníků znepokojil trh
Americký operátor T-Mobile zveřejnil hospodářské výsledky za 1Q 2025, které z hlediska výnosů a zisku na akcii překonaly analytické odhady. Analytiky však znepokojil celkový čistý přírůstek zákazníků s mobilním paušálem, který společnost oznámila v hodnotě 495 tis. s očekáváním 506,6 tis. Podle analytiků z Bloomberg Intelligence mohou výsledky za prvním čtvrtletí odrážet zvýšenou promoční aktivitu na trhu. V rámci výhledu T-Mobile US navýšil svůj odhad očištěného zisku EBITDA a očištěných volných peněžních toků. -
T-Mobile v ČR v pololetí zvýšil provozní zisk o šest procent na 6,2 miliardy Kč
Operátor T-Mobile zvýšil v ČR v prvním pololetí meziročně provozní zisk o šest procent na 6,16 miliardy korun. Tržby klesly o jedno procento na 15,24 miliardy korun. Počet zákazníků se zvýšil o 0,6 procenta a překonal hranici 6,5 milionu. T-Mobile to dnes oznámil v tiskové zprávě. -
T-Mobile v pololetí meziročně zvýšil provozní zisk o 6 % na 5,98 miliardy Kč
Provozní zisk operátora T-Mobile v letošním pololetí meziročně stoupl o šest procent na 5,98 miliardy korun. Jeho tržby z mobilních a pevných služeb vzrostly o 3,6 procenta na 14,2 miliardy korun. Firma to oznámila v tiskové zprávě. -
T-Mobile v pololetí zvýšil provozní zisk o 3,6 procenta na 6,2 miliardy Kč
Operátor T-Mobile zvýšil v letošním prvním pololetí provozní zisk EBITDA meziročně o 3,6 procenta na 6,2 miliardy korun. Tržby stouply o 4,2 procenta na 14,8 miliardy korun. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. -
T-Mobile v 1. čtvrtletí zvýšil tržby na 6,8 miliardy Kč
Operátor T-Mobile zvýšil v 1. čtvrtletí meziročně tržby o 3,1 procenta na 6,8 miliardy korun. Provozní zisk EBITDA stoupl o 2,2 procenta na 2,8 miliardy korun. Na hospodaření firmy se projevila nastupující koronavirová epidemie. Společnost to dnes uvedla v tiskové zprávě. -
T-Mobile za tři čtvrtletí zvýšil provozní zisk o desetinu na 9,3 miliardy Kč
Operátor T-Mobile za tři čtvrtletí zvýšil provozní zisk EBITDA o 10,4 procenta na 9,3 miliardy Kč. Tržby klesly o 1,8 procenta na 22,98 miliardy korun. Společnost to uvedla v tiskové zprávě. -
T-Mobile za tři čtvrtletí zvýšil provozní zisk o pět procent na 8,96 miliardy Kč
Mobilní operátor T-Mobile zvýšil za tři čtvrtletí letošního roku provozní zisk EBITDA meziročně o pět procent na 8,96 miliardy korun. Tržby stouply o 2,9 procenta na 21,41 miliardy korun. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. -
T-Mobile za tři čtvrtletí zvýšil provozní zisk o 2,9 procenta na 9,2 miliardy Kč
Operátor T-Mobile zvýšil za tři čtvrtletí provozní zisk o 2,9 procenta na 9,2 miliardy korun. Tržby stouply o 5,1 procenta na 22,1 miliardy korun. Počet zákazníků se zvýšil o 150.000 na 6,41 milionu. Firma to dnes oznámila v tiskové zprávě. Konkurence výsledky dosud nezveřejnila.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
RebelsFunding spouští limitovanou Black Friday akci: sleva 30 % na všechny programy + kniha zdarma od FXStreet
Smart Money Trading: Co je to periodicita ve footprint grafech? (39. díl)
Čeho lze reálně dosáhnout v prop tradingu?
Thajská měna baht stála u bitcoinové revoluce. Její historie sahá až do středověku
Tradingová inspirace: 3 obchody, které traderům Fintokei vydělaly třičtvrtě milionu
Gapy v technické analýze: Jak využít cenové gapy ve svůj prospěch
Akciové indexy: Index S&P 500 - symbol amerického akciového trhu (9. díl)
Budoucnost pasivního příjmu: Jsou tabákové akcie stále spolehlivým zdrojem dividend?
Myanmarský kyat překvapí staletou historií. Měna sváděla boj s kolonisty i Japonci
Smart Money Trading: Volume Footprint (38. díl)
RebelsFunding spouští limitovanou Black Friday akci: sleva 30 % na všechny programy + kniha zdarma od FXStreet
Smart Money Trading: Co je to periodicita ve footprint grafech? (39. díl)
Čeho lze reálně dosáhnout v prop tradingu?
Thajská měna baht stála u bitcoinové revoluce. Její historie sahá až do středověku
Tradingová inspirace: 3 obchody, které traderům Fintokei vydělaly třičtvrtě milionu
Gapy v technické analýze: Jak využít cenové gapy ve svůj prospěch
Akciové indexy: Index S&P 500 - symbol amerického akciového trhu (9. díl)
Budoucnost pasivního příjmu: Jsou tabákové akcie stále spolehlivým zdrojem dividend?
Myanmarský kyat překvapí staletou historií. Měna sváděla boj s kolonisty i Japonci
Smart Money Trading: Volume Footprint (38. díl)
Denní kalendář událostí
V USA maloobchodní tržby
V USA týdenní statistický bulletin API
Dnes se koná setkání zemí OPEC+
Dnes se koná setkání zemí OPEC
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
Ve Španělsku index CPI
V Německu index CPI
V Německu maloobchodní tržby
V Japonsku index CPI
V USA maloobchodní tržby
V USA týdenní statistický bulletin API
Dnes se koná setkání zemí OPEC+
Dnes se koná setkání zemí OPEC
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
Ve Španělsku index CPI
V Německu index CPI
V Německu maloobchodní tržby
V Japonsku index CPI
Tradingové analýzy a zprávy
Forex: Americký dolar oslabuje, statistika podpořila očekávání snížení úroků v USA
EK zveřejnila další ekonomická doporučení pro posílení konkurenceschopnosti
Pražská burza se druhým růstem za sebou vrátila na úrovně z poloviny listopadu
Forex: Česká měna pokračuje v posilování vůči oběma hlavním světovým měnám
Ropa výrazně zlevňuje kvůli vyhlídkám na dohodu o ukončení války
Forex sentiment 25.11.2025
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Swingové obchodování GBP/JPY 25.11.2025
Intradenní Price Action patterny na zlatě 25.11.2025
Intradenní Price Action patterny na AUD/USD 25.11.2025
Forex: Americký dolar oslabuje, statistika podpořila očekávání snížení úroků v USA
EK zveřejnila další ekonomická doporučení pro posílení konkurenceschopnosti
Pražská burza se druhým růstem za sebou vrátila na úrovně z poloviny listopadu
Forex: Česká měna pokračuje v posilování vůči oběma hlavním světovým měnám
Ropa výrazně zlevňuje kvůli vyhlídkám na dohodu o ukončení války
Forex sentiment 25.11.2025
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Swingové obchodování GBP/JPY 25.11.2025
Intradenní Price Action patterny na zlatě 25.11.2025
Intradenní Price Action patterny na AUD/USD 25.11.2025
Blogy uživatelů
Archetyp Filozofa: hledání rovnováhy v nejistotě
Praktická ukázka: Když jeden obchod unese celý týden
Těsně před cílem: když trh mine vstup o milimetr
Novo Nordisk pod tlakem: Jak se příběh farmaceutického lídra mění v krizi
INVESTIČNÍ GLOSA: Extrémní strach na trzích zůstává. Výsledky Nvidie byly až příliš dobré
RebelsFunding spouští speciální akci: sleva 30 % na všechny programy + kniha zdarma od FXStreet
15 svíčkových patternů, které byste měli znát
BTC je po smrti
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry AUD/USD a EUR/NZD
Index S&P 500: Období klidu je minulostí
Archetyp Filozofa: hledání rovnováhy v nejistotě
Praktická ukázka: Když jeden obchod unese celý týden
Těsně před cílem: když trh mine vstup o milimetr
Novo Nordisk pod tlakem: Jak se příběh farmaceutického lídra mění v krizi
INVESTIČNÍ GLOSA: Extrémní strach na trzích zůstává. Výsledky Nvidie byly až příliš dobré
RebelsFunding spouští speciální akci: sleva 30 % na všechny programy + kniha zdarma od FXStreet
15 svíčkových patternů, které byste měli znát
BTC je po smrti
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry AUD/USD a EUR/NZD
Index S&P 500: Období klidu je minulostí
Forexové online zpravodajství
Kofola ČeskoSlovensko: výsledky hospodaření za 3Q 2025
Wall Street na růstové vlně
Denní shrnutí: Americké indexy rostou, zatímco dolar slábne před svátkem Díkůvzdání 🗽
Futures na kávu rostou kvůli suchu v Brazílii 📈
SanDisk vstoupí do indexu S&P 500 📈
EURUSD posiluje o 0,4 % a odráží se od důležité zóny podpory 📈
Slováci a Maďaři mají od Trumpa výjimku na dovoz ruské ropy jen na jeden rok. Potrubní dovoz ruské ropy do EU může skončit už příští rok, zajímat to musí i Česko
Německý akciový trh dnes rostl, v Evropě se nejvíce dařilo sektoru materiálů
USA: Pokračující prodeje domů v říjnu meziměsíčně vzrostly o 1,9 % při očekávání růstu o 0,2 %
USA: Spotřebitelská důvěra podle Conference Board v listopadu na 88,7 b. při očekávání 93,3 b.
Kofola ČeskoSlovensko: výsledky hospodaření za 3Q 2025
Wall Street na růstové vlně
Denní shrnutí: Americké indexy rostou, zatímco dolar slábne před svátkem Díkůvzdání 🗽
Futures na kávu rostou kvůli suchu v Brazílii 📈
SanDisk vstoupí do indexu S&P 500 📈
EURUSD posiluje o 0,4 % a odráží se od důležité zóny podpory 📈
Slováci a Maďaři mají od Trumpa výjimku na dovoz ruské ropy jen na jeden rok. Potrubní dovoz ruské ropy do EU může skončit už příští rok, zajímat to musí i Česko
Německý akciový trh dnes rostl, v Evropě se nejvíce dařilo sektoru materiálů
USA: Pokračující prodeje domů v říjnu meziměsíčně vzrostly o 1,9 % při očekávání růstu o 0,2 %
USA: Spotřebitelská důvěra podle Conference Board v listopadu na 88,7 b. při očekávání 93,3 b.
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Pohonné zlevňují, ale pomalu. Ropa v korunách stojí stejně jako přesně přes měsícem, ale nafta je hned korunu na litr dražší než tehdy
Firemní výsledky na tento týden: Erste, Komerční banka, Apple, Microsoft, Amazon, Meta a další
Forex: Nemastný, neslaný den na trhu s EUR/USD
XTB Market Barometr
Meta AI se rozšiřuje do Evropy navzdory regulačním výzvám
Credo Technology: Často přehlížený, ale nezbytný článek AI revoluce
CHN roste 1,4 % 📈
Stříbro má dnes potenciál pro omezenou korekci. Čtvrtek, 13. listopadu 2025
Bitcoin padá pod úroveň 20 000 USD 📉
Propad akcií Adani Group tlačí indický index níže
Pohonné zlevňují, ale pomalu. Ropa v korunách stojí stejně jako přesně přes měsícem, ale nafta je hned korunu na litr dražší než tehdy
Firemní výsledky na tento týden: Erste, Komerční banka, Apple, Microsoft, Amazon, Meta a další
Forex: Nemastný, neslaný den na trhu s EUR/USD
XTB Market Barometr
Meta AI se rozšiřuje do Evropy navzdory regulačním výzvám
Credo Technology: Často přehlížený, ale nezbytný článek AI revoluce
CHN roste 1,4 % 📈
Stříbro má dnes potenciál pro omezenou korekci. Čtvrtek, 13. listopadu 2025
Bitcoin padá pod úroveň 20 000 USD 📉
Propad akcií Adani Group tlačí indický index níže
Blogy uživatelů
Podle Trumpa FED zešílel a může za včerejší korekci na akciích
BTC je po smrti
Jak se naučit trading bez použití Instagramu
Multitimeframe analýza: 17.11.2023 akcie PORSCHE
Aktuálne FX príležitosti: EUR/CHF, GBP/JPY a USD/CAD
Jak nadměrné sebevědomí deformuje investiční rozhodování | psycholog Marek Horňanský
ID trading Daxu. Jeden zisk a jeden otevřený short
Elliottovy vlny pro měnové páry AUD/USD, EUR/CHF a CHF/JPY
Pohled tradera na EUR/USD, USD/CAD a ropu WTI
Trading analýza S&P 500 a EUR/USD
Podle Trumpa FED zešílel a může za včerejší korekci na akciích
BTC je po smrti
Jak se naučit trading bez použití Instagramu
Multitimeframe analýza: 17.11.2023 akcie PORSCHE
Aktuálne FX príležitosti: EUR/CHF, GBP/JPY a USD/CAD
Jak nadměrné sebevědomí deformuje investiční rozhodování | psycholog Marek Horňanský
ID trading Daxu. Jeden zisk a jeden otevřený short
Elliottovy vlny pro měnové páry AUD/USD, EUR/CHF a CHF/JPY
Pohled tradera na EUR/USD, USD/CAD a ropu WTI
Trading analýza S&P 500 a EUR/USD
Vzdělávací články
Jak na Risk-Reward-Ratio (RRR)
Akcie Nike ztrácí půdu pod nohama. Čeká podobný vývoj i Adidas a Skechers?
To nejdůležitější v roce 2024 – na co se připravit
Podle čeho vybírají brokera pokročilí tradeři?
Tyto 3 fast food akcie jsou hitem na Wall Street
Finanční páka: Jak na ni?
Ondřej Hartman: Technická analýza nepředpovídá budoucnost
Rozvíjení nezaujatého a pozitivního přístupu k tradingu
Trump efekt, AI a mladí tradeři: Purple Trading chystá novou platformu a roste na volatilitě
Úvod do automatických obchodních systémů (AOS)
Jak na Risk-Reward-Ratio (RRR)
Akcie Nike ztrácí půdu pod nohama. Čeká podobný vývoj i Adidas a Skechers?
To nejdůležitější v roce 2024 – na co se připravit
Podle čeho vybírají brokera pokročilí tradeři?
Tyto 3 fast food akcie jsou hitem na Wall Street
Finanční páka: Jak na ni?
Ondřej Hartman: Technická analýza nepředpovídá budoucnost
Rozvíjení nezaujatého a pozitivního přístupu k tradingu
Trump efekt, AI a mladí tradeři: Purple Trading chystá novou platformu a roste na volatilitě
Úvod do automatických obchodních systémů (AOS)
Tradingové analýzy a zprávy
Trump opět kritizoval šéfa Fedu, hrozí jeho odvoláním
Forex - týdenní komentář pro tradery
WSJ: Jaká válka? Navzdory blízkosti KLDR je o japonské jeny zájem
Index NASDAQ 100 (CME) (NQ) - Intradenní výhled 6.8.2025
Trump pojede na ekonomické fórum do Davosu
Forex: Dolar mírně oslabuje, pozornost se soustředí na prezidentské volby v USA
NZD/USD - Intradenní výhled 17.11.2025
Forex: Americký dolar oslabuje, statistika podpořila očekávání snížení úroků v USA
Analýza hlavních měnových párů 21.3.2014
Index spekulativního sentimentu 6.5.2014
Trump opět kritizoval šéfa Fedu, hrozí jeho odvoláním
Forex - týdenní komentář pro tradery
WSJ: Jaká válka? Navzdory blízkosti KLDR je o japonské jeny zájem
Index NASDAQ 100 (CME) (NQ) - Intradenní výhled 6.8.2025
Trump pojede na ekonomické fórum do Davosu
Forex: Dolar mírně oslabuje, pozornost se soustředí na prezidentské volby v USA
NZD/USD - Intradenní výhled 17.11.2025
Forex: Americký dolar oslabuje, statistika podpořila očekávání snížení úroků v USA
Analýza hlavních měnových párů 21.3.2014
Index spekulativního sentimentu 6.5.2014
Témata v diskusním fóru
Realita tradingu
Jaký software používám při vývoji AOS?
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/CHF a USD/CAD
Nově příchozí data z USA pomohla trhům k růstu, dolar pod mírným tlakem
Diskuse k blogům
EUR/USD
IPO na XETRA
Intradenní obchody II. (základní otázka)
Je koronakrize již za námi?
Akcie
Realita tradingu
Jaký software používám při vývoji AOS?
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/CHF a USD/CAD
Nově příchozí data z USA pomohla trhům k růstu, dolar pod mírným tlakem
Diskuse k blogům
EUR/USD
IPO na XETRA
Intradenní obchody II. (základní otázka)
Je koronakrize již za námi?
Akcie


