Ticker Tape by TradingView
Zlato roste již tři seance v řadě

Zlato roste již třetí seanci v řadě. Analytici však nevidí žádné známky další rally a žádný důvod k optimismu. Co způsobí, že zlato opět klesne?
Zlato včera pokračovalo v růstovém trendu započatém na začátku týdne. Zlato si tak připsalo třetí zisk v řadě.
Drahý kov podpořily statistiky z amerického trhu práce. Počet pracovních míst v americkém soukromém sektoru v lednu prudce klesl.
Počet pracovních míst se snížil o 301 000, zatímco ekonomové očekávali nárůst. Očekávalo se, že se počet pracovních míst rozšíří o 200 000.
Jako jeden z důvodů poklesu počtu pracovních míst odborníci uvádějí nárůst počtu případů koronaviru. Nejnovější vlnu vyvolal kmen omikron, který je považován za nakažlivější než dříve známé mutace covid-19.
Zlato začalo stabilně růst na základě údajů o zaměstnanosti v USA. Ve středu zlato vyskočilo o 0,5 %, tj. o 8,80 USD. Konečná cena činila 1 810,3 USD. Na tuto úroveň se aktivum dostalo naposledy před více než týdnem.

Pozitivní vliv na drahý kov měl včera také pokles dolaru a výnosů amerických desetiletých státních dluhopisů. Dolar vůči svým hlavním konkurentům oslabil o 0,5 %. Výnos klesl o více než 4 b. na 1,56 %.
Oba indexy vzrostly poté, co investoři zhodnotili komentáře řečníků amerického Federálního rezervního systému. Tento týden někteří představitelé rozptýlili obavy z agresivního zpřísňování měnové politiky ze strany americké centrální banky.
K poptávce po bezpečném aktivu navíc přispěla zvýšená volatilita na světových akciových trzích a pokračující eskalace rusko-ukrajinského konfliktu.
Analytik Jeff Wright poznamenává, že tržní podmínky jsou v současné době pro zlato a další defenzivní aktiva ideální, protože WHO nedávno zaznamenala nárůst počtu úmrtí osob nakažených covid-19 a ve světě panuje zvýšené geopolitické napětí.
Nicméně expert nevidí žádné známky dalšího růstu kovu. Důvodem je skutečnost, že ani v takto příznivém prostředí se bullionu nedaří vymanit z poměrně úzkého obchodního pásma, ve kterém uvízl od začátku roku.
Hlavní překážkou pro zlato je očekávání zvyšování úrokových sazeb ze strany Fedu a dalších významných centrálních bank, zdůrazňuje J. Wright.
Mnoho světových ekonomik v současnosti zažívá výrazné inflační tlaky. Jejich další zesílení by mohlo donutit regulátory zvyšovat sazby rychleji, než se dosud očekávalo.
Podle experta se jedná o velmi negativní výhled pro zlato. Dokud bude existovat možnost, že by k takové situaci mohlo dojít, bude drahý kov nadále čelit rezistenci na úrovni 1 850 USD.
Zlato by mezitím po třech dnech růstu mohlo již dnes klesnout. Dolar od čtvrtečního rána posiluje v očekávání rozhodnutí Bank of England a ECB o úrokových sazbách. Regulátoři je mají oznámit v odpoledních hodinách.
Analytici předpokládají, že Evropská centrální banka ponechá svou politiku beze změny, zatímco Bank of England pravděpodobně opět zvýší úrokové sazby, což signalizuje další uvolňování stimulačních opatření.
"Očekávání sazeb jsou nyní hlavním motorem zlata," uvedl analytik společnosti IG Markets Kyle Rodda.
Z tohoto důvodu je dnes graf zlata převážně červený. Zlato kleslo o 0,2 % na 1 806,80 USD.
Analytici Scotiabank se domnívají, že růst zlata bude omezený nejen v nejbližším období, ale i v dlouhodobém horizontu. Nedávno odborníci představili aktualizovanou prognózu ceny zlata na rok 2022. Snížili ji.
Scotiabank očekává, že agresivní sazba Fedu udrží zlato v současném rozmezí po zbytek roku. To znamená, že průměrná cena zlata se bude pohybovat kolem 1 800 USD. Analytici dříve uváděli cenu 1 850 USD.
Snížil se také výhled pro stříbro. Před několika měsíci Scotiabank předpovídala, že šedý kov dosáhne do roku 2022 ceny 25 USD, nyní však uvádí, že bude stát 24,50 USD.
"Vzhledem k tomu, že v letošním roce se nyní očekává dřívější a častější zvyšování úrokových sazeb v USA, postupně jsme snížili naše prognózy cen zlata a stříbra," uvedl ve zprávě hlavní ekonom Scotiabank Marc Desormeaux.
Stojí za zmínku, že v současné době trhy očekávají v letošním roce pět zvýšení sazeb Fedu, z nichž první se uskuteční již v březnu.
Vyšší úrokové sazby budou pro drahé kovy protivětrem, trh však podpoří rostoucí inflace a zvýšená rizika spojená s koronavirem.
Klíčová slova: Stříbro | Expert | Inflace | Rusko | USA | Analytik | Rizika | Ekonomové | Sazby | Aktiva | Bank of England | Centrální banka | Centrální banky | ECB | Evropská centrální banka | Rally | Volatilita | Výnos | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Banky | USD | Cena zlata | Indexy | Investoři | Ekonom | Drahé kovy | Zisk | Aktivum | Banka | Cena | Ceny zlata | Dolar | Graf | Graf zlata | Markets | Trh | ROCE | Scotiabank | IG Markets | Zvyšování úrokových sazeb | Inflační tlaky | Výhled | Rozhodnutí Bank of England | Hlavní ekonom | Očekávání | Výhled pro zlato | Geopolitické napětí | IG | Zpřísňování měnové politiky | Zvýšení sazeb | Pokles dolaru | Vyšší úrokové sazby | Drahý kov | Zvýšená volatilita | Prognózy | Měnové politiky | Americké centrální banky | Regulátoři | Zvýšené geopolitické napětí | Trhy | WHO | Pokles | Průměrná cena | COVID-19 | Tržní podmínky | Růst | Práce | Statistiky | Sazba Fedu | Negativní výhled | Covid | Ceny | Odborníci | Růst zlata | Počet pracovních míst | Kyle Rodda | Kov | Pozitivní vliv | Společnosti | Opatření | Omikron | 3М | Kmen omikron | Rostoucí inflace |
Čtěte více
-
Zlato reaguje na slábnoucí dolar
Trh se zlatem dosáhl další významné psychologické úrovně – ceny se vrátily na 1 850 USD za unci. Podle analytiků získává drahý kov novou býčí dynamiku, protože americký dolar je pod dalším prodejním tlakem. -
Zlato reaguje na vyšší pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb Fedu
Silný růst počtu pracovních míst v USA za květen znamená, že zvýšení sazeb Fedu během příštích dvou zasedání je stále na stole. V současné době trh počítá se zvýšením sazeb v červenci o 22 bazických bodů. -
Zlato reaguje na zprávy z Blízkého východu poklesem
Ceny zlata prudce klesly poté, co prezident USA Donald Trump označil poslední íránský návrh na ukončení války na Blízkém východě za "naprosto nepřijatelný". Část asijského poklesu se však v současnosti částečně zotavila. -
Zlato: Risk nebo zisk?
U zlata zatím udržujeme býčí prognózu s technickým cílem na 1 585 USD/unci. V krátkém období však zvýšené dlouhé pozice nadále představují problém. Trh nutně potřebuje katalyzátor, který jej pošle výš, aby se vyhnul pokušení realizovat zisky z nedávno etablovaných dlouhých pozic. -
ZLATO: Riziko poklesu ceny
Nedávné zprávy o jednáních mezi Ruskem a USA ohledně Ukrajiny vzbudily značný zájem v informačním prostoru. Trh tuto zprávu stále zpracovává, ale počáteční reakce byla pozitivní. Tento posun by mohl vést k snížení napětí mezi USA a Ruskem, což může způsobit pokles poptávky po zlatě jako bezpečném aktivu. Pokud tento trend bude pokračovat, mohli bychom v blízké budoucnosti zaznamenat výrazný pokles cen zlata. -
Zlato, ropa a BTC klesají synchronně. Co bude dál?
Globální trhy v pondělí otevřely s dalším výprodejem drahých kovů, kryptoměn a ropy, čímž prodloužily páteční negativní trend. Co to způsobilo a kdy tyto medvědí nálady skončí? -
Zlato roste čtvrtý den v řadě
Drahý kov byl v pondělí znovu nakupován a vypadá to tak, že zaznamená svůj čtvrtý růstový den v řadě. Během Londýnské seance se zlato obchodovalo v zisku 0.40% a bylo při úrovni 1,235 USD. -
Zlato roste díky novým údajům o inflaci
Středa byla pro zlato docela pozitivní. Po zveřejnění údajů o inflaci v USA začalo zlato dlouho očekávaný pohyb vzhůru. Včera vyskočily futures na zlato za červen o 0,7 %, neboli 12,70 USD na 1 853,70 USD. -
Zlato roste díky zpomalení růstu zaměstnanosti v USA
Cena zlata dnes vzrostla po zprávách o zpomalení růstu zaměstnanosti v USA. Futures na zlato se zvýšily o 0,6 % na 2 766 dolarů za trojskou unci. Podle analytika Petera Cardilla ze Spartan Capital Securities však bude tento efekt pouze dočasný, neboť trh se bude soustředit spíše na výsledkovou sezónu. Nezaměstnanost zůstala na 4,1 %, zatímco americké ekonomika přidala jen 12 000 pracovních míst v říjnu oproti zářijovému nárůstu o 223 000. -
Zlato roste. Je čas znovu na bezpečná aktiva?
Nedostatek nových stimulů z Federálního rezervního systému a znepokojivé údaje o zaměstnanosti v USA vyvolaly na trhu neklid a byly zaznamenány v ceně tradičních bezpečných aktiv: -
Zlato roste kvůli geopolitickým obavám
Včera bylo odpáleno více než 100 raket a dronů. Jedna z raket dopadla i do Polska a způsobila dvě úmrtí při explozi ve městě Przewodow. Objevily se obavy, že vzhledem k tomu, že Polsko je členem NATO, by raketový útok mohl vést ke zhoršení situace. -
Zlato roste kvůli obavám z nové varianty covid-19
Poptávka investorů po zlatě jako bezpečném aktivu roste, protože nová varianta covid-19 objevená v Jihoafrické republice zůstává v pondělí v centru pozornosti médií. -
Zlato roste kvůli slabšímu dolaru
Cena zlata byla vyšší ve čtvrtek a pohybovala se těsně pod důležitou hladinou 1,300 USD během Londýnské seance. -
Zlato roste nad úroveň rezistence na 2025 dolarech
Včera zveřejněný report CPI, který ukázal výrazný pokles inflace, vyvolal propad amerického dolaru a oživení na akciových trzích. Zatímco pohyby na akciích byly později většinou negovány, USD dnes opět zaznamenal určité oslabení. Pohyb na EUR/USD přinesl jasné prolomení nad úroveň 1,10. Oslabení amerického dolaru také podporuje ceny drahých kovů, včetně zlata. -
Zlato roste nad 1400 USD, zato akcie začaly týden opatrně
Nový týden začal na hlavních trzích trochu oparně, když sledujeme přesun poptávky od akcií směrem k dluhopisům a zlatu. To se dostává už nad 1400 dolarů zejména s přispěním výhledu měkké měnové politiky. Dnes sledujeme pokles výnosů na dluhopisech jak v USA, tak eurozóně, což je pro zlato plus. A pomáhá mu i postupné oslabování dolaru - eurodolar dnes sahá po 1,1400. -
Zlato roste na fónu zhoršení situace na Ukrajině.
První pracovní den jara zlato otevřelo sebejistým růstem na 2%. Maximum dne zafixován poblíž bodu 1350 USD za trojskou... -
Zlato roste na 5 týdenní maxima kvůli slabému dolaru
Americký dolar zůstával pod tlakem i v úterý, co přálo zlatým býkem a drahý kov se dostal až na 5 týdenní maxima. Zlato se během Londýnského rána obchodovala při úrovni 1,185 USD a přidávalo intradenně cca 0.35%. -
🟡Zlato roste o více než 1,3 %
Drahý kov dnes vzrostl o více než 1,3 % a testuje hranici 3350 USD za unci. Navíc se zotavil nad zónu podpory spojenou s 25- a 50denními klouzavými průměry. Tento růst je do značné míry způsoben rostoucí nejistotou kolem amerického dolaru. Slabší dolar je reakcí na nedávné napětí mezi prezidentem Donaldem Trumpem a šéfem Fedu Powellem a také na očekávání výrazného nárůstu amerického dluhu. Ten by v případě zpomalení ekonomiky mohl ohrozit stabilitu finančního systému USA. -
⏫⏫Zlato roste o 1 %
Během včerejší seance zaznamenal pár EUR/USD velkou volatilitu, zejména díky rozhodnutí ECB. Dnes je však dolar na ústupu kvůli katastrofálním výsledkům PMI indexu služeb, který se propadl na 47 bodů, což bylo pod výrazně očekáváním trhu (52,7). Dnešní report byl nejhorší od doby pandemie. Nyní tak trh reaguje zdražením neúplného zvýšení sazeb o 75 bp. -
Zlato roste o 1 %, stříbro přidává 3 % 📈 Drahé kovy opět blízko rekordních úrovní
Navzdory obnovenému růstu amerických akcií podporuje oslabující dolar další zisky drahých kovů. Zlato se opět přibližuje k úrovni 4 890 USD za unci, zatímco stříbro se pohybuje poblíž rekordních hodnot kolem 95 USD za unci, dnes s téměř 3% růstem. Dnešní americká data (inflace PCE a žádosti o podporu v nezaměstnanosti) víceméně odpovídala očekáváním a teoreticky mohla vést ke korekci cen kovů – některé ukazatele totiž mírně překonaly prognózy. Cenový vývoj ale naznačuje, že růst je tažen spíše strukturálními faktory.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Risk of Ruin v prop tradingu: Kolik ztrát přežije prop účet?
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
V tomto státě platí měnou pojmenovanou po ptákovi. A můžou za to Mayové
Více flexibility pro vaše investice s 24/5 obchodováním na eToro
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Kakao znovu láká tradery. Přijde další růst ceny?
Australské akciové indexy: Těžaři, banky a štědré dividendy (19. díl)
Čím se platí pod Everestem? Nepál uskočil kolonistům a má vlastní rupii
Prop trading účet není účet, ale pravděpodobnostní hra?
Risk of Ruin v prop tradingu: Kolik ztrát přežije prop účet?
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
V tomto státě platí měnou pojmenovanou po ptákovi. A můžou za to Mayové
Více flexibility pro vaše investice s 24/5 obchodováním na eToro
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Kakao znovu láká tradery. Přijde další růst ceny?
Australské akciové indexy: Těžaři, banky a štědré dividendy (19. díl)
Čím se platí pod Everestem? Nepál uskočil kolonistům a má vlastní rupii
Prop trading účet není účet, ale pravděpodobnostní hra?
Denní kalendář událostí
Prezident USA Donald Trump
Prezident USA Donald Trump
Člen Fedu John Williams
V USA skladování zemního plynu
V USA bankovní zátěžové testy (stres testy)
Prezidentka ECB Christine Lagarde
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA obchodní bilance za zboží
Prezident Bundesbank Joachim Nagel
Prezident USA Donald Trump
Prezident USA Donald Trump
Člen Fedu John Williams
V USA skladování zemního plynu
V USA bankovní zátěžové testy (stres testy)
Prezidentka ECB Christine Lagarde
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA obchodní bilance za zboží
Prezident Bundesbank Joachim Nagel
Tradingové analýzy a zprávy
Trump hrozí stoprocentním clem zemím, které zavedou daň z digitálních služeb
Forex: Dolar druhý den za sebou klesá
Komodity: Ceny ropy klesají díky proplutí tankerů Hormuzským průlivem
Pražská burza po dvou týdnech růstu oslabila o 0,11 procenta
Forex: Koruna stagnovala k euru a mírně zpevnila k dolaru
Pražská burza před víkendem posílila, dařilo se ČEZ
Forex sentiment 26.6.2026
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Swingové obchodování zlata 26.6.2026
Index Russell 2000 - Intradenní výhled 26.6.2026
Trump hrozí stoprocentním clem zemím, které zavedou daň z digitálních služeb
Forex: Dolar druhý den za sebou klesá
Komodity: Ceny ropy klesají díky proplutí tankerů Hormuzským průlivem
Pražská burza po dvou týdnech růstu oslabila o 0,11 procenta
Forex: Koruna stagnovala k euru a mírně zpevnila k dolaru
Pražská burza před víkendem posílila, dařilo se ČEZ
Forex sentiment 26.6.2026
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Swingové obchodování zlata 26.6.2026
Index Russell 2000 - Intradenní výhled 26.6.2026
Blogy uživatelů
Zlato čekají těžké časy
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (26. 6. 2026)
Praktické okénko: Obchodovat a nic nevydělat prostě patří k tradingu
Dolar drtí konkurenci na 13měsíčním maximu: Začíná nová éra růstu?
Analýza Dow Jones, Nasdaq, EUR/USD: Nový šéf Fedu zahájil svůj mandát jestřábím tónem
Co stojí za poklesem Bitcoinu? Trh se začíná soustředit na Strategy
Nuda v tradingu
Trader hodný sledovania: +11,000 $ v odmenách
Muskův největší produkt není raketa, ale příběh
Akciová analýza: Akciové trhy pod tlakem nového předsedy Fedu
Zlato čekají těžké časy
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (26. 6. 2026)
Praktické okénko: Obchodovat a nic nevydělat prostě patří k tradingu
Dolar drtí konkurenci na 13měsíčním maximu: Začíná nová éra růstu?
Analýza Dow Jones, Nasdaq, EUR/USD: Nový šéf Fedu zahájil svůj mandát jestřábím tónem
Co stojí za poklesem Bitcoinu? Trh se začíná soustředit na Strategy
Nuda v tradingu
Trader hodný sledovania: +11,000 $ v odmenách
Muskův největší produkt není raketa, ale příběh
Akciová analýza: Akciové trhy pod tlakem nového předsedy Fedu
Forexové online zpravodajství
Denní shrnutí: Uzavře S&P 500 týden ve ztrátě? ❓ Zjistěte, co dnes hýbalo trhy ⬇️
Tři trhy, které sledovat příští týden: EURUSD, zlato, S&P 500 (26.06.2026)
Kashkari z Fedu tvrdí, že AI si vynutí zvýšení sazeb; EURUSD i USD mění směr ❗
Portu spouští brokerage. Investorům umožní obchodovat akcie a ETF v reálném čase
Volkswagen chce zásadně zeštíhlit, snížit počet zaměstnanců až o 100 000 lidí a pozavírat fabriky. Pro Škodu je to hrozba i příležitost, pro Česko varování
Nálada spotřebitelů podle University of Michigan zaostala za očekáváním
Forex: V průběhu týdne euro i region ztrácely
Americké futures kontrakty odepisují
USA: Velkoobchodní zásoby v květnu podle předběžných dat vzrostly o 0,3 % při očekávání 0,4 %
Volkswagen údajně plánuje rozsáhlé propouštění a zavírání továren
Denní shrnutí: Uzavře S&P 500 týden ve ztrátě? ❓ Zjistěte, co dnes hýbalo trhy ⬇️
Tři trhy, které sledovat příští týden: EURUSD, zlato, S&P 500 (26.06.2026)
Kashkari z Fedu tvrdí, že AI si vynutí zvýšení sazeb; EURUSD i USD mění směr ❗
Portu spouští brokerage. Investorům umožní obchodovat akcie a ETF v reálném čase
Volkswagen chce zásadně zeštíhlit, snížit počet zaměstnanců až o 100 000 lidí a pozavírat fabriky. Pro Škodu je to hrozba i příležitost, pro Česko varování
Nálada spotřebitelů podle University of Michigan zaostala za očekáváním
Forex: V průběhu týdne euro i region ztrácely
Americké futures kontrakty odepisují
USA: Velkoobchodní zásoby v květnu podle předběžných dat vzrostly o 0,3 % při očekávání 0,4 %
Volkswagen údajně plánuje rozsáhlé propouštění a zavírání továren
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Obchodní signály pro bitcoin (BTC/USD) na období 30. dubna–7. května 2024: prodej pod 62 500 USD (21. SMA – 4/8 Murray)
ECB by neměla otálet se snižováním sazeb
Ranní komentář: Akcie v zelených číslech navzdory rostoucí inflaci
Ranní nadhoz finančních trhů 22.11.2018
S ohledem na vnější prostředí ponechala ČNB sazby nezměněné
Technická analýza intradenního pohybu ceny indexu Nasdaq 100, čtvrtek 24. října 2024
Ekonomický kalendár: Predbežné PMI, Bidenov prejav
Pražská burza díky bankovním emisím zamířila vzhůru, poprvé v tomto týdnu
Večerné zhrnutie
Rast eurozóny je širokospektrálny, hospodárske cykly sú zosúladené najviac v jej histórii
Obchodní signály pro bitcoin (BTC/USD) na období 30. dubna–7. května 2024: prodej pod 62 500 USD (21. SMA – 4/8 Murray)
ECB by neměla otálet se snižováním sazeb
Ranní komentář: Akcie v zelených číslech navzdory rostoucí inflaci
Ranní nadhoz finančních trhů 22.11.2018
S ohledem na vnější prostředí ponechala ČNB sazby nezměněné
Technická analýza intradenního pohybu ceny indexu Nasdaq 100, čtvrtek 24. října 2024
Ekonomický kalendár: Predbežné PMI, Bidenov prejav
Pražská burza díky bankovním emisím zamířila vzhůru, poprvé v tomto týdnu
Večerné zhrnutie
Rast eurozóny je širokospektrálny, hospodárske cykly sú zosúladené najviac v jej histórii
Blogy uživatelů
Trhy už nezajímá tempo poklesu sazeb v ČR, ale to, kde zastaví
Praktická ukázka: Proč částečné odprodeje
Mezi komoditami začíná být levně
Technická analýza měnového páru USD/JPY vycházející z vyšších časových rámců
Scalping – nejtěžší tradingová disciplína
Co je Smart Money Concept a jak podle něj obchodovat
Měnový pár GBP/AUD: Analýzy více časových rámců (D1 až H1 TF)
Praktická ukázka: Bez intuice a bez instinktu s profitem 11,57 %
INVESTIČNÍ GLOSA: V USA řeší odkup TikToku. Za sítí stojí největší soukromá firma světa
Zlato je rozžhavené
Trhy už nezajímá tempo poklesu sazeb v ČR, ale to, kde zastaví
Praktická ukázka: Proč částečné odprodeje
Mezi komoditami začíná být levně
Technická analýza měnového páru USD/JPY vycházející z vyšších časových rámců
Scalping – nejtěžší tradingová disciplína
Co je Smart Money Concept a jak podle něj obchodovat
Měnový pár GBP/AUD: Analýzy více časových rámců (D1 až H1 TF)
Praktická ukázka: Bez intuice a bez instinktu s profitem 11,57 %
INVESTIČNÍ GLOSA: V USA řeší odkup TikToku. Za sítí stojí největší soukromá firma světa
Zlato je rozžhavené
Vzdělávací články
Rozhovor s ředitelem tradingu ČSOB
Technická analýza - grafické formace
Price Action pro začátečníky: Kompletní průvodce krok za krokem
Trend Following: Jednoduchá metoda, jak z trhů vytáhnout maximum
Nejdůležitější ekonomické události roku 2017
VIP zóna: Náročný únor 2024 nabídl mnoho ziskových obchodů
Začněte si vydělávat tradingem pomocí této jednoduché metody
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (květen 2026)
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Základy Elliottovy vlnové teorie 2.
Rozhovor s ředitelem tradingu ČSOB
Technická analýza - grafické formace
Price Action pro začátečníky: Kompletní průvodce krok za krokem
Trend Following: Jednoduchá metoda, jak z trhů vytáhnout maximum
Nejdůležitější ekonomické události roku 2017
VIP zóna: Náročný únor 2024 nabídl mnoho ziskových obchodů
Začněte si vydělávat tradingem pomocí této jednoduché metody
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (květen 2026)
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Základy Elliottovy vlnové teorie 2.
Tradingové analýzy a zprávy
Forex: Koruna dnes posílila o dva haléře k euru a o deset haléřů vůči dolaru
ECB a MMF požadují odpis 50 procent řeckých dluhů
Barclays: Pohled na hlavní měnové páry
Analýza hlavních měnových párů 1.6.2016
Inflace v USA v listopadu zpomalila na 7,1 procenta, je nejníže od prosince 2021
Intradenní Price Action patterny na GBP/USD 30.5.2025
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (24.2.2025)
Ropa WTI - Intradenní výhled 15.4.2021
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (16.3.2020)
Intradenní Price Action patterny na GBP/USD 13.2.2025
Forex: Koruna dnes posílila o dva haléře k euru a o deset haléřů vůči dolaru
ECB a MMF požadují odpis 50 procent řeckých dluhů
Barclays: Pohled na hlavní měnové páry
Analýza hlavních měnových párů 1.6.2016
Inflace v USA v listopadu zpomalila na 7,1 procenta, je nejníže od prosince 2021
Intradenní Price Action patterny na GBP/USD 30.5.2025
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (24.2.2025)
Ropa WTI - Intradenní výhled 15.4.2021
Forex trader Ondřej Hartman a jeho týdenní komentář (16.3.2020)
Intradenní Price Action patterny na GBP/USD 13.2.2025
Témata v diskusním fóru
EUR/USD
Když se Wall Street splete?
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.12.2012
Měsíční report finančních trhů (srpen 2023)
Diskuse k blogům
Kterého brokera zvolit pro obchodování s menším fin. prostředky.
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY, GOLD podle Elliottovy vlnové teorie 28.7.2014
Jak číst cenu v grafech: Základy price action, časových rámců a určení směru obchodu
Akciové indexy signalizujú ďalšie pokračovanie v downtrende
Co je Heiken Ashi a jak ho používat?
EUR/USD
Když se Wall Street splete?
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.12.2012
Měsíční report finančních trhů (srpen 2023)
Diskuse k blogům
Kterého brokera zvolit pro obchodování s menším fin. prostředky.
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY, GOLD podle Elliottovy vlnové teorie 28.7.2014
Jak číst cenu v grafech: Základy price action, časových rámců a určení směru obchodu
Akciové indexy signalizujú ďalšie pokračovanie v downtrende
Co je Heiken Ashi a jak ho používat?




