Ticker Tape by TradingView
Market Preview - 29. června 2011
Britské akciové trhy: pravděpodobně otevřou výše
Investoři očekávají zveřejnění indexu služeb, peněžní zásoby M4, čisté zadluženosti spotřebitelů a schválených hypotečních úvěrů.
Hospodářské výsledky by dnes v průběhu dne měly zveřejnit společnosti Stagecoach Group, Betfair Group, Anite, Driver Group a European Nickel.
Australský provozovatel železnic a přístavů Asciano oznámil, že znovu projednal svou smlouvu s těžařskou společností Coal & Allied, pobočkou Rio Tinto, na těžbu až
Philip Bowman, CEO společnosti Smiths Group, uvedl, že tato společnost plánuje v následujících třech letech zvýšit svoji hodnotu prostřednictvím ,,aktivnějšího" přístupu k akvizicím a odprodejům.
Jean Paul Luksic, CEO společnosti Antofagasta, prohlásil, že tato společnost očekává, že bude těžit z ,,obrovské poptávky" Číny a dalších rozvíjejících se ekonomik po kovech.
Podle City A.M. Vodafone do konce tohoto týdne dokončí prodej svých aktiv v Polsku.
Asijské akciové trhy: obchoduje se většinou výše
Asijské akciové trhy se dnes ráno obchodovaly většinou výše díky optimistickému názoru, že řecký parlament pravděpodobně schválí navrhovaná úsporná opatření.
V Japonsku akciové trhy obchodovaly výše.Tahounem růstu byly zisky titulů z energetického sektoru. Tokyo Electric Power, Chubu Electric Power a Kyushu Electric se obchodovaly výše. Společnost Tokyo Electric Power si připsala zisky poté, co její akcionáři odhlasovali pokračování výroby jaderné energie. V 6 hod. se index Nikkei obchodoval o 1,2 % výše na úrovni 9 760,1.
V Jižní Koreji se trhy obchodovaly výše, ziskové byly akciové tituly z rafinérského a automobilového odvětví. S-Oil Corporation a SK Innovation se obchodovaly výše. Akcie automobilek Hyundai Motor Company a Kia Motors Corporation se obchodovaly výše. Hongkongské trhy se obchodovaly v kladném teritoriu, přičemž akcie společnosti Swire Pacific Limited se po oznámení, že společnost jedná o prodeji ,,významné části" majetku, obchodovaly výše. V Číně trhy obchodovaly níže, dolů zamířily tituly bankovních domů.
Americké akciové trhy: futures se obchodují výše
Futures na americké akciové indexy se v 6 hodin ráno obchodovaly výše, futures na index S&P 500 o 11,6 bodů výše.
K důležitým dnes zveřejněným ekonomickým údajům budou patřit rozjednané prodeje domů a index žádostí o hypotéku (MBA).
Během dnešního dne mají zveřejnit své hospodářské výsledky společnostiFamily Dollar Stores, General Mills, Monsanto Company, Acuity Brands a American Greetings Corporation.V rámci včerejšího následného obchodování si akcie Bank of America připsaly 1,1 % na základě zpráv, že tato banka má na dosah vypořádání cenných papírů krytých hypotékami. Společnost Sealy šla o 9,2 % nahoru poté, co její tržby za 2. čtvrtletí vzrostly více, než se čekalo. Akcie společnosti EXFO se v důsledku nižšího než očekávaného výhledu na další čtvrtletí propadly o 13,0 %. Akcie společností Shaw Group, Omnova Solutions a Progress Software po zveřejnění výsledků, které přinesly zklamání, ztratily 12,9 %, 7,5 %, resp. 6,0 %.
Index S&P 500 včera vzrostl o 1,3 % na základě optimistického názoru, že evropské země přijmou potřebná opatření, aby zabránily bankrotu Řecka. Poté, co společnost Nike zveřejnila nad očekávání dobré hospodářské výsledky za 4. čtvrtletí fiskálního roku, její akcie vystoupaly o 10,1 %. Po zveřejnění pozitivní analytické zprávy si společnost Monster Worldwide připsala 9,8 %. Akcie energetických společností National Oilwell Varco, Cabot Oil and Gas, Nabors Industries, Marathon Oil, Anadarko Petroleum a NRG Energy získaly 5,5 %, 5,0 %, 4,8 %, 4,7 %, 3,8 %, resp. 3,7 %. Akcie společností obchodujících s komoditami Allegheny Technologies, Freeport McMoRan Copper and Gold a Cliff Natural Resources vzrostly o 4,3 %, 3,6 %, resp. 2,1 %, což je v souladu s růstem cen komodit. Akcie společnosti Motorola Mobility Holdings klesly o 3,4 %. Důvodem bylo zhoršení ratingu akcií makléřem z ,,market perform" na ,,under perform".
Evropské akciové trhy: pravděpodobně otevřou výše
Evropské trhy pravděpodobně otevřou výše. DAX zřejmě otevře o 33 až 37 bodů výše, CAC o 15 až 16 bodů výše.
Investoři očekávají informace o hrubém domácím produktu z Francie, důvěře spotřebitelů z eurozóny a předstihovém indikátoru KOF ze Švýcarska.
Své hospodářské výsledky mají dnes zveřejnit společnosti Andreae Noris Zahn, Boconcept Holding, IKB Deutsche Industriebank a Sygnis Pharma.
S odvoláním na skutečnost, že lék Tarceva od společnosti Roche Holdings neprodlužuje životy pacientů natolik, aby to ospravedlnilo výši nákladů, nepovolila britská organizace NICE (National Institute for Health and Clinical Excellence) jeho užívání.
Italský výrobce luxusní obuvi Salvatore Ferragamo by měl dnes v Miláně absolvovat svou obchodní premiéru.
Státní odvolací soud v Albany, což je soud nejvyšší instance státu New York, se bude znovu zabývat sporem UBS a několika dalších bank se společností MBIA Inc, který zpochybňuje restrukturalizaci divize pojištění dluhopisů společnosti MBIA.
Deutsche Bank jmenovala do funkce ředitele pro poradenskou činnost v oblasti fúzí a akvizic pro Severní a Jižní Ameriku Anthonyho Whittemora.
Ekonomický deník Handelsblatt napsal, že Commerzbank se v letošním roce snaží dát dohromady cca 1 mld. EUR na nové podnikání v oblasti úvěrování malých společností zaměřených na obnovitelné energie.
Podle agentury Reuters se společnost Intesa Sanpaolo SpA snaží prodat špatné úvěry v hodnotě 4 mld. EUR, což je krok ke zlepšení kapitálových ukazatelů a snížení expozice vůči riziku.
Noční obchodování na devizových trzích: EUR se obchoduje na stejných úrovních
EUR se dnes ráno obchoduje vůči USD na stejných úrovních. Čeká se na hlasování řeckého parlamentu o balíku úsporných opatření. Trh očekává, že data, která mají být zveřejněna v průběhu dne, potvrdí květnový nárůst počtu rozjednaných prodejů domů v USA.
JPY se vůči USD a EUR obchoduje o 0,1 % výše. Důvodem je spekulace, že japonské společnosti po včerejším poklesu zahájí nákup JPY.
V 6 hodin ráno se EUR vůči USD obchodovalo na identických úrovních s kurzem 1,4371 USD. GBP se vůči USD obchodovala mírně výše s kurzem 1,6004 USD. EUR se vůči GBP obchodovalo mírně níže s kurzem 0,8980 GBP.
AUD se vůči USD obchoduje o 0,1 % výše. CAD se vůči USD obchoduje o 0,1 % výše.
Aktuální makrodata
J.-C. Trichet volá po nové vizi pro Evropu
Prezident Evropské centrální banky, Jean-Claude Trichet, včera volal po obnovení vize pro Evropu a vyzval vlády, aby zlepšily ekonomickou správu a řízení.
Lagardeová zvolena jako první žena do čela MMF
Novou ředitelkou Mezinárodního měnového fondu byla zvolena francouzská ministryně financí Christine Lagardeová.
Podle šéfa dallaského Fedu by americká ekonomika po zbytek roku mohla vykazovat4% růst
Prezident dallaského Fedu Richard Fisher uvedl, že růst americké ekonomiky se bude zrychlovat a ve 2. pololetí tohoto roku by mohl dosáhnout 4 %.
Japonská průmyslová výroba v květnu rostla
V meziměsíčním srovnání vzrostla průmyslová výroba v Japonsku za květen o 5,7 %, což je nejrychlejší tempo od roku 1953. Minulý měsíc jsme zaznamenali 1,6% růst.
Klíčová slova: Akciové indexy | USA | Francie | New York | Spekulace | Americká ekonomika | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Akcie | CEO | Centrální banky | DAX | Dollar | Ekonomika | Index FTSE 100 | Futures | MMF | S&P 500 | Banky | EUR | USD | Commerzbank | UBS | JPY | CAD | AUD | GBP | Obchodování | FTSE | Bank of America | Indexy | Investoři | Výsledky | Gold | Deutsche Bank | Makrodata | Index | Banka | Index S&P 500 | Market | Reuters | Trh | Zprávy | Zisky | Market Perform | ROCE | Tržby | Intesa Sanpaolo | Podnikání | Hospodářské výsledky | Betfair | Energie | Christine Lagardeová | Evropské trhy | City | Akcie energetických společností | Akcie bank | Americké akciové indexy | Handelsblatt | Index Nikkei | S&P | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | FTSE 100 | Americké akciové trhy | Akcie Bank of America | Rozjednané prodeje domů | Očekávání |
Čtěte více
-
Market Preview - 20. června 2011
Společnost BHP Billiton uvedla, že zvažuje způsoby, jak se vypořádat s ekonomickými a ekologickými problémy při plánované těžbě uranu v dole v Yeelirrie v Austrálii, a je odhodlána tento projekt uskutečnit. -
Market Preview - 21. června 2011
Britské trhy otevřou pravděpodobně výše, index FTSE 100 se při otevření očekává o 6 bodů výše. Hospodářské výsledky by dnes v průběhu dne měly zveřejnit společnosti Carnival, Whitbread, RPC Group, Software Radio Technology a Halma. -
Market Preview - 22. června 2011
Britské akciové trhy pravděpodobně otevřou níže... -
Market Preview - 23. června 2011
Britské akciové trhy: pravděpodobně otevřou níže. Britské trhy otevřou pravděpodobně níže, index FTSE 100 se při otevření očekává o 30 až 33 bodů níže. Investoři očekávají údaje o schválených hypotečních úvěrech (BBA) a průzkum Distributive Trades (CBI) - realizované. -
Market Preview - 24. června 2011
Britské akciové trhy dnes pravděpodobně otevřou v zelených číslech, index FTSE 100 se při otevření předpokládá výše o 65 bodů. -
Market Preview - 25. května 2011
Noční obchodování na devizových trzích: USD se obchoduje výše. -
Market Preview - 26. května 2011
Noční obchodování na devizových trzích: EUR se obchoduje výšeEUR se dnes dopoledne vůči USD obchoduj... -
Market Preview - 27. června 2011
Britské akciové trhy pravděpodobně otevřou níže, přičemž u indexu FTSE 100 se při otevření očekává hodnota nižší o 20 až 23 bodů. -
Market Preview - 27. května 2011
USD se dnes ráno vůči EUR obchoduje na forexu níže. -
Market Preview - 28. června 2011
Britské akciové trhy: pravděpodobně otevřou výše... -
Market Preview - 3. června 2011
Noční obchodování na devizových trzích: EUR se obchoduje o něco nížeEUR se vůči USD dnes ráno obchodu... -
Market Preview - 30. května 2011
EUR se dnes dopoledne vůči USD obchoduje níže pod vlivem přetrvávajících obav z dluhové krize poté, co řecký předseda vlády George Papandreou naznačil, že možná uvalí nová úsporná opatření, i když se mu nepodařilo získat podporu opozičních stran. -
Market Preview - 31. května 2011
Noční obchodování na devizových trzích: EUR se obchoduje výše -
Market Preview - 6. června 2011
Noční obchodování na devizových trzích: EUR se obchoduje výše... -
Market Preview - 7. června 2011
EUR se vůči USD dnes dopoledne obchoduje výše poté, co prezident Evropské centrální banky Jean-Claude Trichet oznámil, že je ochoten podpořit opatření, jež by měla zvýšit zájem investorů o nákup nových řeckých dluhopisů, které nahradí splatné cenné papíry. EUR posílilo také díky očekávání trhu, že na dnešek plánovaná zpráva nejspíš ukáže, že evropské maloobchodní tržby v dubnu opět vzrostly. -
Market Preview - 8. června 2011
Noční obchodování na devizových trzích: EUR se obchoduje nížeEUR se vůči USD dnes dopoledne obcho... -
Market Preview - 9. června 2011
EUR se dnes ráno obchoduje vůči USD výše, neboť forex ovládají spekulace, že Evropská centrální banka dnes naznačí zvýšení úrokových sazeb příští měsíc. Trh kromě toho očekává, že dnes zveřejňovaná makrodata odhalí dubnové prohloubení obchodního deficitu USA, a to v nejvyšší míře od června 2010. -
Markets Are Consolidating At The Levels Reached
We have seen rather positive reports from the Eurozone and different European countries during the last few weeks, but... -
Markets Are Consolidating At The Levels Reached
On Thursday, indices of the United States managed to finish the trading session on a positive note, and closed the day... -
Markets Are Finishing The Trading Week By Consolidating At Reached Levels
It should be noted that nearing the end of the week, indices passed into a condition of consolidation and closed the t...
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
PD Arrays Alignment: Jak spojit HTF zóny a LTF vstupy? (45. díl)
Za dvě dekády tady bude 400 milionů lidí. Nikdo ale neví, čím se v zemi bude platit
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Chevron vs. Boeing: Jak využít rozdílný vývoj firem pomocí Clash CFD
RebelsFunding přidává do klientské zóny Trader Consistency Score i AI asistenci
Švýcarské akciové indexy: Globální firmy se stoletou historií (15. díl)
Měna, která zastavila šílenou hyperinflaci. Na Tchaj-wanu platí navzdory Číně vlastním dolarem
Platformy a datové feedy v prop tradingu (proč někdy mění výsledek?)
10× větší zisky díky této trading strategii! Likvidita + Supply/Demand zóny + Gann Box
Smart Money Trading: Fraktály (44. díl)
PD Arrays Alignment: Jak spojit HTF zóny a LTF vstupy? (45. díl)
Za dvě dekády tady bude 400 milionů lidí. Nikdo ale neví, čím se v zemi bude platit
Tři obchody, tři strategie: Jak Fintokei tradeři v únoru vydělali tisíce na Nasdaq a zlatě
Chevron vs. Boeing: Jak využít rozdílný vývoj firem pomocí Clash CFD
RebelsFunding přidává do klientské zóny Trader Consistency Score i AI asistenci
Švýcarské akciové indexy: Globální firmy se stoletou historií (15. díl)
Měna, která zastavila šílenou hyperinflaci. Na Tchaj-wanu platí navzdory Číně vlastním dolarem
Platformy a datové feedy v prop tradingu (proč někdy mění výsledek?)
10× větší zisky díky této trading strategii! Likvidita + Supply/Demand zóny + Gann Box
Smart Money Trading: Fraktály (44. díl)
Denní kalendář událostí
Členka Fedu Lisa Cook
Člen FEDU Stephen Miran
Prezident USA Donald Trump
Člen Australské centrální banky Christopher Kent
Člen FEDU Stephen Miran
Člen Fedu Michael Barr
V USA týdenní statistický bulletin API
Člen FEDU Stephen Miran
V Evropě změna zimního času na letní
V USA inflační očekávání University of Michigan
Členka Fedu Lisa Cook
Člen FEDU Stephen Miran
Prezident USA Donald Trump
Člen Australské centrální banky Christopher Kent
Člen FEDU Stephen Miran
Člen Fedu Michael Barr
V USA týdenní statistický bulletin API
Člen FEDU Stephen Miran
V Evropě změna zimního času na letní
V USA inflační očekávání University of Michigan
Tradingové analýzy a zprávy
Komodity: Ceny ropy po středečním poklesu vzrostly o téměř šest procent
Forex: Dolar zpevňuje kvůli mizící naději na příměří na Blízkém východě
Pražská burza se dnes vrátila k poklesu, ztrácela většina hlavních titulů
Forex: Koruna dnes oslabila k euru a dolaru, kvůli Blízkému východu může dál ztrácet
Šéf NATO vyzval státy, aby přesvědčily, že zvyšují výdaje na obranu na 5 % HDP
Forex sentiment 26.3.2026
Opatření ke zmírnění dopadů války: snížení daní i úspory
ČNB varovala před podvodnými investičními nabídkami
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
FCA varuje před brokerem HILL WEALTH FX
Komodity: Ceny ropy po středečním poklesu vzrostly o téměř šest procent
Forex: Dolar zpevňuje kvůli mizící naději na příměří na Blízkém východě
Pražská burza se dnes vrátila k poklesu, ztrácela většina hlavních titulů
Forex: Koruna dnes oslabila k euru a dolaru, kvůli Blízkému východu může dál ztrácet
Šéf NATO vyzval státy, aby přesvědčily, že zvyšují výdaje na obranu na 5 % HDP
Forex sentiment 26.3.2026
Opatření ke zmírnění dopadů války: snížení daní i úspory
ČNB varovala před podvodnými investičními nabídkami
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
FCA varuje před brokerem HILL WEALTH FX
Blogy uživatelů
Praktické okénko: Dva obchody, které skončily tam, kde začaly
Geniální „Trump trade“, anebo finanční past?
ECB reaguje: Čo to znamená pre obchodníkov?
Proč je ticho v grafech nejdražší dovednost
EUR/USD: Multitimeframe analýza a příprava pro Sonic R (D1–H1)
Inšpiratívne výkony nášho obchodníka!
Google a Microsoft: Jak AI mění pohled investorů na technologické giganty
Moje cesta prop tradingem: Hlavní rozdíly mezi prop a real tradingem
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 23.- 29. března
Praktická ukázka: Krása střídá nádheru
Praktické okénko: Dva obchody, které skončily tam, kde začaly
Geniální „Trump trade“, anebo finanční past?
ECB reaguje: Čo to znamená pre obchodníkov?
Proč je ticho v grafech nejdražší dovednost
EUR/USD: Multitimeframe analýza a příprava pro Sonic R (D1–H1)
Inšpiratívne výkony nášho obchodníka!
Google a Microsoft: Jak AI mění pohled investorů na technologické giganty
Moje cesta prop tradingem: Hlavní rozdíly mezi prop a real tradingem
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 23.- 29. března
Praktická ukázka: Krása střídá nádheru
Forexové online zpravodajství
Zámořské akcie končí v červených číslech
Denní shrnutí: Wall Street na hraně; SILVER klesá o 5 % 🚨
US100 ztrácí téměř 2 %; Microsoft zmrazuje nábor v divizích cloudu a prodeje 💡
Frankfurtská burza ve čtvrtek ztrácela
Makro&Trhy: Iránský konflikt, centrální banky a pokračující mizérie BTC
Otevření Hormuzu zcela nenavrátí nabídku ropy a plynu
V Česku nafta zdražila v reakci na válku v Íránu skoro nejvíce ze všech zemí EU, trumfne jej jen Švédsko, dokládají nová data Evropské komise. Pokud Írán zablokuje úžinu Brána nářků, jak varují USA, nafta v ČR zdraží nad 50 Kč/l
Společnosti Meta a Google prohrály soud ohledně závislosti na sociálních sítích (+pohledy analytiků)
Pražská burza klesla s negativním sentimentem ve světě
USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v březnu na 11 b. při očekávání 3 b.
Zámořské akcie končí v červených číslech
Denní shrnutí: Wall Street na hraně; SILVER klesá o 5 % 🚨
US100 ztrácí téměř 2 %; Microsoft zmrazuje nábor v divizích cloudu a prodeje 💡
Frankfurtská burza ve čtvrtek ztrácela
Makro&Trhy: Iránský konflikt, centrální banky a pokračující mizérie BTC
Otevření Hormuzu zcela nenavrátí nabídku ropy a plynu
V Česku nafta zdražila v reakci na válku v Íránu skoro nejvíce ze všech zemí EU, trumfne jej jen Švédsko, dokládají nová data Evropské komise. Pokud Írán zablokuje úžinu Brána nářků, jak varují USA, nafta v ČR zdraží nad 50 Kč/l
Společnosti Meta a Google prohrály soud ohledně závislosti na sociálních sítích (+pohledy analytiků)
Pražská burza klesla s negativním sentimentem ve světě
USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v březnu na 11 b. při očekávání 3 b.
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Prognóza pro GBP/USD na 3. února 2025
Euro na úvod roku pod prodejním tlakem
Americké dluhopisy vynášejí, ale pozor na rizikové expozice
BREAKING: Objednávky amerických továren nad očekáváním!
Ekonomický kalendář: Čeká se na odpověď Západu na ruskou agresi
Rozbřesk: Trhy se zatím nedokáží vzpamatovat z korona-šoku
BREAKING: Zásoby ropy v USA neočakávane klesajú
Makro: Inflace Německa na osmiměsíčním maximu
Ozvěny trhu: ECB si počká
EURUSD
Prognóza pro GBP/USD na 3. února 2025
Euro na úvod roku pod prodejním tlakem
Americké dluhopisy vynášejí, ale pozor na rizikové expozice
BREAKING: Objednávky amerických továren nad očekáváním!
Ekonomický kalendář: Čeká se na odpověď Západu na ruskou agresi
Rozbřesk: Trhy se zatím nedokáží vzpamatovat z korona-šoku
BREAKING: Zásoby ropy v USA neočakávane klesajú
Makro: Inflace Německa na osmiměsíčním maximu
Ozvěny trhu: ECB si počká
EURUSD
Blogy uživatelů
Jak na klouzavý průměr
Analytická paralýza: Překážka mnoha traderů, naučte se ji překonat
Nápady na zlepšení Pin Bar strategie s pomocí několika triků
Bollingerove pásma
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY, GOLD podle Elliottovy vlnové teorie 16.12.2013
Geniální „Trump trade“, anebo finanční past?
Index S&P 500 se opět odrazil od horní linie sestupného trendu, páteční rally ale ztrátu podstatně zmírnila
Zlato dosahuje úrovně 1620 USD
Americký dolar: Jak reagovat na prosincovou sezónnost?
Měnové války dostávají nový rozměr
Jak na klouzavý průměr
Analytická paralýza: Překážka mnoha traderů, naučte se ji překonat
Nápady na zlepšení Pin Bar strategie s pomocí několika triků
Bollingerove pásma
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY, GOLD podle Elliottovy vlnové teorie 16.12.2013
Geniální „Trump trade“, anebo finanční past?
Index S&P 500 se opět odrazil od horní linie sestupného trendu, páteční rally ale ztrátu podstatně zmírnila
Zlato dosahuje úrovně 1620 USD
Americký dolar: Jak reagovat na prosincovou sezónnost?
Měnové války dostávají nový rozměr
Vzdělávací články
Typy forexových brokerů
Smart Money Trading: Jak odhadnout denní trend pomocí Asia session? (42. díl)
Peníze leží na „zemi“, jen je sebrat – sociální experiment
Intradenní obchodníci IV. (Co další analýzy - vlivy na trh ?)
Proč nedodržujete svůj obchodní plán?
Není váš obchodní účet podkapitalizovaný?
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
Základy Elliottovy vlnové teorie 3.
Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
Měsíční report finančních trhů (listopad 2023)
Typy forexových brokerů
Smart Money Trading: Jak odhadnout denní trend pomocí Asia session? (42. díl)
Peníze leží na „zemi“, jen je sebrat – sociální experiment
Intradenní obchodníci IV. (Co další analýzy - vlivy na trh ?)
Proč nedodržujete svůj obchodní plán?
Není váš obchodní účet podkapitalizovaný?
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
Základy Elliottovy vlnové teorie 3.
Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
Měsíční report finančních trhů (listopad 2023)
Tradingové analýzy a zprávy
Růst čínské ekonomiky ve 3. čtvrtletí zrychlil na 4,9 procenta
Slabý růst zpracovatelského sektoru USA
Index spekulativního sentimentu 19.7.2016
Shrnutí páteční seance: Americké akcie po zprávě o vývoji trhu práce v USA uzavřely smíšeně
Německo schválilo rozpočet na příští rok
Aktuálně otevřené forex pozice 23.8.2024
ČNB zlepšila odhad růstu HDP
Australská ekonomika kvůli koronaviru rekordně klesla
Forex: EUR/CAD utváří formaci dvojité dno
Forex: Libra výrazně posiluje díky nadějím na dohodu o brexitu
Růst čínské ekonomiky ve 3. čtvrtletí zrychlil na 4,9 procenta
Slabý růst zpracovatelského sektoru USA
Index spekulativního sentimentu 19.7.2016
Shrnutí páteční seance: Americké akcie po zprávě o vývoji trhu práce v USA uzavřely smíšeně
Německo schválilo rozpočet na příští rok
Aktuálně otevřené forex pozice 23.8.2024
ČNB zlepšila odhad růstu HDP
Australská ekonomika kvůli koronaviru rekordně klesla
Forex: EUR/CAD utváří formaci dvojité dno
Forex: Libra výrazně posiluje díky nadějím na dohodu o brexitu
Témata v diskusním fóru
Forex "sen"!
Postřehy začátečníka pro začátečníky
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/JPY, AUD/USD a NZD/USD
MetaTrader 4 (MT4)
Aktuálně v hledáčku: NZD/USD, USD/CHF, GBP/JPY
Eurodolar - Chat
Výběr peněz z Coinbase
Proč je těžké předpovídat, co udělají trhy, když vyhraje Donald Trump?
Index S&P 500 zažil silně medvědí konec týdne - je to otočka trendu?
FOREX trading
Forex "sen"!
Postřehy začátečníka pro začátečníky
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/JPY, AUD/USD a NZD/USD
MetaTrader 4 (MT4)
Aktuálně v hledáčku: NZD/USD, USD/CHF, GBP/JPY
Eurodolar - Chat
Výběr peněz z Coinbase
Proč je těžké předpovídat, co udělají trhy, když vyhraje Donald Trump?
Index S&P 500 zažil silně medvědí konec týdne - je to otočka trendu?
FOREX trading




