Neděle 01. říjen 2023 14:36
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Trading Market Profile
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
Instaforex ebook

Návrat meme mincí: předpověď cen Shiba Memu, ApeCoinu a Dogecoinu na roky 2023 – 2030

19.09.2023 08:01  Sekce: Online FX zpravodajství  Tisk


Meme mince se staly kometami kryptosvěta a zaujaly představivost i peněženky. Od hravých internetových vtípků až po vážné finanční uchazeče – tyto tokeny nově definovaly kryptoměnový příběh. 

O dominanci soupeří tři meme mince – Shiba Memu, ApeCoin a Dogecoin. Která z nich však bude na nadcházejícím býčím trhu zářit nejjasněji?

Vzestup meme mincí: stručná historie

Fenomén meme mincí vzal kryptosvět útokem. To, co začalo jako hravé internetové vtípky, se proměnilo ve finanční sílu. Na začátku roku 2020 tržní kapitalizace meme tokenů prakticky neexistovala. Rychlý posun vpřed na začátek roku 2022 a toto živé odvětví se pyšnilo ohromující tržní kapitalizací 20 miliard $. 

Dogecoin se svou predikcí prudce rostoucí ceny vydláždil cestu a získal si srdce a peněženky mnoha lidí. ApeCoin se svým jedinečným řízením a komunitním přístupem dále upevnil místo meme mincí v kryptoměnovém panteonu.

Nejde však jen o memy; jde o inovace a užitečnost, které přinášejí. Shiba Memu například vyniká spojením umělé inteligence a blockchainu a nastavuje nový standard pro meme mince. 

Jak se tyto tokeny dále vyvíjejí, nejde jen o srandu, ale i o odkaz. Při pohledu do budoucnosti je raketový vzestup trhu s meme mincemi důkazem síly komunity, inovací a pořádné dávky humoru.

Shiba Memu: prognóza budoucnosti outsidera

Shiba Memu je outsider, který na rušném bazaru meme mincí přitahuje pozornost. Zatímco prognóza ceny Dogecoinu zažila svou jízdu na horské dráze a ApeCoin vyskočil se svým jedinečným řízením, Shiba Memu si vyrývá svou niku a slibuje budoucnost, která je stejně jasná jako supernova.

Někteří odborníci předpovídají, že by se Shiba Memu mohla do Vánoc příštího roku znásobit na ohromujících 50x až 100x. 

Jsou to sice jen předpovědi, ale podporují je data, analýza tržních trendů a nepopiratelný rozruch kolem tohoto tokenu – a meme mince už v minulosti dokázaly, že takové výnosy přinést mohou.

Zatímco Dogecoin a ApeCoin mají své zásluhy a udělaly v krypto světě výrazné pokroky, Shiba Memu je černým koněm cválajícím závratnou rychlostí. Když se podíváme do kryptoměnové křišťálové koule, je jasné jedno: Shiba Memu tu není jen na chvíli, ale na dlouhé časy prosperity.

ApeCoin: z digitální džungle na finanční frontu

ApeCoin, který se vynořil z husté digitální džungle, se prosadil v kryptoměnovém ekosystému. Zatímco předpověď ceny Dogecoinu často zastiňuje ostatní meme mince, ApeCoin si dokázal vybojovat vlastní území, i když s několika zádrhely po cestě.

Zrodil se z Bored Ape Yacht Clubu a jeho kořeny ve světě NFT mu dávají jedinečnou výhodu, ale jak si vede na nelítostné finanční frontě?

Odborníci předpokládají, že do roku 2030 by ApeCoin mohl dosáhnout hodnoty 8,61 až 10,90 $, což představuje nárůst o 415 až 550 %. To není na minci, která začala jako pouhý odraz digitální umělecké kultury, vůbec špatné. 

Je však nutné postupovat obezřetně. Ačkoli má ApeCoin svou správu a oddanou komunitu, nevyrovnal se raketovému vzestupu ani inovativním krokům soupeřů, jako je Shiba Memu.

Ve velké tapiserii meme mincí, kde Dogecoin často zaujímá přední místo a Shiba Memu je vycházející hvězdou, ApeCoin stále hledá svou pozici. Je to cesta, kterou stojí za to sledovat, ale jako vždy je moudré se podívat okolo, než do světa kryptoměn skočíte po hlavě.

Dogecoin: další krok OG meme mince

Ach, Dogecoin! Původní meme mince, která začala jako vtip, ale rychle se stala krypto senzací. Jeho rozverná tvář Shiba Inu ozdobila nejedno meme a jeho nečekaný úspěch inspiroval řadu dalších meme mincí, včetně ApeCoinu. Kam ale tento OG zamíří dál?

Analytici předpovídají, že do příštího desetiletí bude cena Dogecoinu 0,10 $, což představuje nárůst o pouhých 68 %, což je vzhledem k jeho předchozímu raketovému vzestupu znepokojivé. Minulé výsledky v rychle se rozvíjejícím světě kryptoměn ne vždy naznačují budoucí výsledky. 

Dogecoin má sice svou věrnou fanouškovskou základnu (a několik známých osobností), ale nepředvedl tak agresivní strategii růstu nebo inovativní funkce jako některé jeho mladší protějšky, například Shiba Memu.

Dogecoin bude vždy uctíván jako průkopník v oblasti meme mincí. Přesto je s vývojem kryptoměnového prostředí nutné si uvědomit rozdíl mezi nostalgií a potenciálem. Dogecoin si vydláždil cestu, ale právě novější, hladovější uchazeči mohou napsat další kapitolu meme mincí.

Presale Shiba Memu: denní dávka rostoucích výnosů!

Přidejte do kroku, kryptoměnoví nadšenci, protože o presale Shiba Memu se hodně mluví! A ne, není to jen další presale; je to presale se zvratem. Každý den se západem slunce v 18:00 BST cena tokenů Shiba Memu vystoupá výš. Je to jako vzrušující horská dráha, ale jediný směr je nahoru!

Token začínal na skromné ceně 0,011125 $ a denně zaznamenával přírůstky, díky nimž ranní ptáčata radostně cvrlikala, dokud nedosáhl konečné ceny 0,037900 $. Zatímco kolem předpovědi ceny Dogecoinu a ApeCoinu je možná jenom rozruch, unikátní strategie presale Shiba Memu vzbuzuje pozornost a otevírá peněženky. 

Tento tikající model presale vytváří pocit naléhavosti, kterému je těžké odolat – a nyní tým Shiba Memu vyslyšel výzvy k prodloužení presale, který bude nově pokračovat až do konce října, což dává novým investorům stejnou příležitost zvýšit svůj zisk o 119 %, jako měli první investoři, a zdvojnásobit pozice prvních investorů.

Nikdo nechce prodělat a všichni mají rádi výhodné nabídky. Při současné ceně 0,026875 $ Shiba Memu láká.

Závěrečná analýza

Oblast meme mincí je živější než kdykoli předtím. Shiba Memu je díky svému inovativnímu přístupu a lákavému presale připraven stát se lídrem. ApeCoin, který má kořeny v digitální umělecké kultuře, pokračuje v hledání svého prostoru. Zatímco Dogecoin, průkopník meme coinů, si mincí svou pozici drží s nostalgickým šarmem. 

V nepředvídatelném světě kryptoměn však nejde jen o aktuální postavení, ale i o vizi do budoucna. Při pohledu do roku 2030 nezapomeňte: v maratonu meme mincí nejde o sprint, ale o výdrž pokračovat.

Shiba Memu je k dispozici k prodeji za 0,026875 $ – možná by stálo za zvážení, zda do svého portfolia nějaké tokeny Shiba Memu nezařadit.

SHMU si můžete koupit během presale zde.

Sdílení článku: 
   

Čtěte více

 • Na velký den KB a CETV šla Erste proti všem. Moneta strašpytlem před výsledky
  Čtvrtek na pražské burze byl dnem výsledků Komerční banky a mediální skupiny CETV. Prvně jmenovaná se poklesu nevyhnula, druhá ano. Proti celému trhu dokázaly svým růstem kráčet akcie Erste. Před výsledky, které budou zveřejněny zítra ráno, naopak citelně ztratila banka Moneta.
 • Navigace investicemi v době inflace
  Jan Večerka, zakladatel crowdfundingové platformy, která zprostředkovává kolektivní investování do nemovitostí v různých zemích Evropy, má za sebou dlouhé roky zkušeností v oblasti financí a investic. V tomto rozhovoru budeme diskutovat o tom, jak aktuální světová situace, zejména inflace, ovlivňuje investiční rozhodování, a jak BrikkApp pomáhá investorům dosáhnout dobrého zhodnocení svých prostředků.
 • Navistar odmítl nabídku na převzetí od divize Volkswagenu
  Americký výrobce nákladních automobilů Navistar International odmítl nabídku na převzetí, kterou mu předložil konkurent Traton z německého koncernu Volkswagen. Firma dnes oznámila, že nabídka ji sice podhodnocuje, ale je startovním bodem pro další jednání o případné transakci.
 • Návod na propojení Ninja Trader a Trader Workstation (TWS)
  Klienti LYNX mohou využít přístupu na stovky světových burz přes celovsvětově oceňované obchodní platformy. Pokročilejší obchodníci využívají platformu Trader Workstation (TWS), zatímco občasní akcioví investoři s oblibou obchodují přes webovou platformu LYNX Basic. Investoři také mohou získat přístup k trhům přes aplikaci LYNX Trading na mobilu a tabletu.
 • Návrat akcií, pokles dluhopisů a zlata, zájem o dolar. Pozitivní sentiment se drží, ale dál nenarůstá
  Dnešní obchodování na hlavních trzích nejvíce ovlivnil pokles obav z americko-čínské obchodní války. Názory se posouvají směrem k tomu, že na poslední várku cel z obou stran nakonec nemusí dojít a že americkým cílem bylo hlavně donutit Čínu jednat a připravit si pro to vlastní pozici.
 • Návrat averze k riziku posouvá evropské indexy na dosah srpnového low
  Úterní seance je sice opět bez zajímavého makra, ale na její vážnosti to zatím rozhodně neubírá. Po včerejším klidném ...
 • Návrat cenových tlaků v průmyslové sféře za přispění cen elektřiny
  Po částečné úlevě v srpnu, kdy ceny průmyslových výrobců klesly meziměsíčně o 0,1 %, jejich zářijový růst překonal očekávání a ceny vzrostly o 1,2 % m/m. To vedlo také ke zrychlení meziroční dynamiky ze srpnových 24,3 % na 25,8 % v září. Na meziměsíční dynamice jsme se opět vrátili k závratným tempům pozorovaným v druhém čtvrtletí letošního roku.
 • Návrat dolaru a další mírné zisky pro korunu
  Koruna začíná týden dalším menším posílením a dostává se těsně pod 25,80. Kurz klesl po vyšších údajích o výrobních cenách; běžný účet ho zajímat nebude. Nadále probíhá diskuse o rychlosti utahování úrokových sazeb a tu zřejmě příliš nenaruší ani plánované parlamentní volby. Pro korunu představují volby malé riziko.
 • Návrat k řecké drachmě – Rozetnutí gordického uzlu, nebo cesta do pekel?
  Desetileté manželství z rozumu, které Řecko uzavřelo s eurem, může podle posledn...
 • Návrat lidí do obchodů pokračuje
  Maloobchodní tržby bez zahrnutí prodeje aut v květnu oproti dubnu vzrostly o 7,3 %. To bylo silně nad naším očekáváním 3,6 %. Je jasné, že důvodem silného výsledku je rozvolňování protipandemických opatření. Od těch jsme si slibovali silnější růst tržeb už v dubnu, ale to se nestalo. Květen ale vše dohnal a ještě si přisadil. Meziroční tempo růstu mírně zrychlilo na 8,1 % z předchozích 7,3 %. To bylo vysoko nad všemi odhady, které ukazovaly na růst kolem 3 %. Po očištění o kalendářní vlivy činí meziroční tempo růstu 5,8 %. Nejvyšší nárůsty jsou pozorovány především tam, kde před tím došlo k výraznému omezení například v prodeji oděvů, obuvi a kosmetiky. Rychlý růst ale pozorujeme i v prodejích počítačového a komunikačního vybavení a tempo růstu prodejů přes internet setrvává na meziročně silném tempu poblíž 15 %.
 • Návrat menových vojen
  Banky sa tešia z rastúceho realitného trhuAmerické banky JP Morgan Chase (+1,01%) a Goldman Sachs (+4,06%) včer...
 • Návrat optimismu táhne Čína. Pochybnosti o obchodních jednáních či sazbách trhy netrápí
  Po slabším včerejšku se na hlavní finanční trhy vrací pozitivní nálada, se kterou ožívá i poptávka po riziku. Využívají toho k růstu asijské a později i evropské akcie. Americké dluhopisy ztrácely už včera a dnes se konsolidují. To sledujeme také na dluhopisech v Evropě.
 • Návrat optimismu trochu využil dolar, koruna nikoli
  V dnešním obchodování na hlavních trzích se zrcadlí opětovné upevňování optimismu, a to i bez podstatných zpráv, které bychom mohli rozebírat. Dá se předpokládat příznivý vliv snižování počtu nových případů nákazy koronavirem, stále je tu důvěra v podpůrné kroky čínské vlády, a dokonce se spekuluje, že čínská centrální banka brzy znovu sníží úrokové sazby.
 • Návrat primitivní ekonomiky
  Léta chybné politiky nám způsobila problémy se závislostí na USD Silnější dolar omezuje budoucí růst, ceny komodit a ...
 • Návrat retailových traderů - akcie GameStop rostou o více jak 25 %
  Akcie GameStop (GME.US) v úterý vyskočily o více než 25 % navzdory nedostatku jakýchkoli zásadních zpráv, což připomíná zvýšenou volatilitu, kterou jsme mohli pozorovat na začátku roku 2021. Cena akcií se pohybuje výše šestou seanci v řadě a zotavila se ze všech březnových ztrát při rostoucím zájmu retailových traderů.
 • Návrat starých obav, akcie obracejí dolů, výnosy dluhopisů v Evropě dál stoupají
  Evropské akciové trhy v pátek dopoledne stihly vymazat už většinu včerejších zisků. CAC 40 nebo AEX jsou dole zhruba o procento, DAX ztrácí o něco méně, FTSE 100 je -0,5 pct. Vedle toho se podstatně zklidnily dluhopisy, které se včera ocitly pod výrazným prodejním tlakem. Výnosy v Evropě však pokračují vzhůru a německý 10Y je o 2 bazické body výš, zatímco v zámoří sledujeme mírný pokles.
 • Návrh důchodové reformy slibuje „pečené holuby“, aniž by dostatečně ozřejmil, kdo a jak je uloví a upeče. Nemá ani základní politickou podporu a skončí jako ty předchozí – v šuplíku
  Ve dnes představeném návrhu důchodové reformy se až příliš odráží politické aspekty a blížící se volby do Poslanecké sněmovny, které se konají v příštím roce. Stěžejním problémem návrhu je také to, že nemá zajištěnu prakticky žádnou širší politickou podporu, a to dokonce ani na úrovni koalice samotné. Přitom skutečně perspektivní důchodová reforma musí mít zajištěnu podporu napříč politickým spektrem – tedy mezi stranami vládními i opozičními. Protože jedině tak občan bude vnímat důchodovou reformu jako trvalou změnu důchodového systému, a ne jako momentální výsledek politického boje, který s dalšími volbami vezme zasvé.
 • Návrh EK ohľadne ratingových agentúr
  EK navrhuje, aby investori ktorí budú poškoden&...
 • Návrh EU ohledně Kypru způsobil na trzích paniku
  Kyperská vláda bude dnes v parlamentu hlasovat o kontroverzním plánu zdanění bankovních vkladů v rámci...
 • Návrh odborů na další den či dny volna může být jen drahým „plácnutím do vody“
  Odbory navrhují vládě, aby na 16. listopadu, případně i na 13. listopadu, stanovila den pracovního volna, což by spolu s víkendem a státním svátkem 17. listopadu pomohlo zamezit šíření koronaviru a zlepšit kritickou situaci v nemocnicích.
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
XTB Ondřej Hartman