Neděle 01. říjen 2023 09:50
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
Swissquote Bank
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple Trading Market Profile

Usmívejte se cestou do banky: růst Shiba Memu z ní dělá nejlepší kryptoměnu, kterou nyní můžete koupit

15.09.2023 16:23  Sekce: Online FX zpravodajství  Tisk


Závod o titul nejlepší kryptoměny, kterou nyní můžete koupit, nikdy neměl tolik účastníků, mezi které se dostaly i meme mince. Meme mince zažily svou renesanci s tokeny jako Pepe, které se vážně uchází o to, aby se staly nejlepší investicí do meme mincí roku 2023.

Na trhu meme coinů je však nový přírůstek, který konkurenci pravděpodobně veme vítr z plachet. Shiba Memu vtrhla na scénu s autonomní marketingovou schopností poháněnou AI technologií, která ji odlišuje od konkurence. 

Zde je důvod, proč je Shiba Memu, díky ohromujícímu růstu v presale, nejlepší kryptoměnou, kterou si nyní můžete koupit.

Co je Shiba Memu?

Shiba Memu je nejnovějším přírůstkem do vrhu meme mincí inspirovaných Shiba Inu. Přináší nový rozměr meme mincí a přitahuje houfy investorů. Namísto spoléhání se na osobní recenze nebo zábavné memy s omezenou přitažlivostí pro trh, Shiba Memu revolučně mění prostředí meme coinů díky svým autonomním marketingovým schopnostem, které využívají AI.

Tým vyvinul průkopnickou funkci, na níž stojí kouzlo Shiba Memu, aby nově definoval, co je v tomto odvětví možné, a zároveň se stal skutečným průkopníkem v oblasti kryptoměn. Na rozdíl od většiny ostatních meme mincí si Shiba Memu hodlá na trhu udržet dlouhou životnost. 

Shiba Memu má dlouhodobou přitažlivost, díky níž se vyvíjí, učí, přizpůsobuje a zlepšuje svou efektivitu, aniž by k řízení svých schopností potřebovala desítky marketingových odborníků. Shiba Memu je inovativní, což se odráží v jejím průkopnickém přístupu k ICO, díky němuž se již podařilo vybrat ohromujících 2,4m $ během 9 týdnů. 

Ve světě memů, ve kterém přežije jen ten nejsilnější pes, umožňuje Shiba Memu její neotřelý přístup zaujmout pozici pravděpodobně nejlepší letošní investice do meme mincí.

Jak Shiba Memu (SHMU) funguje?

Lákavá fúze technologie blockchainu a umělé inteligence je poháněna silou nativního tokenu SHMU. Kombinací zpracování přirozeného jazyka (NLP), analýzy sentimentu, prediktivní analýzy a strojového učení poskytuje AI projektu Shiba Memu non-stop provoz marketingového oddělení, díky čemuž je Shiba Memu pánem svého osudu.

Shiba Memu využívá své bystré smysly k tomu, aby vyčenichala zmínky o sobě na platformách sociálních médií, online fórech a v komunitních diskusích. Tato schopnost, řízená NLP, načte jakoukoli zmínku o SHMU a poté použije analýzu sentimentu, aby pochopila emocionální záměr každého komentáře. 

Prediktivní analýza pak Shiba Memu umožní začít podle toho vytvářet nové marketingové kampaně, aby se co nejlépe propagovala. Tento chytrý pes je každým dnem inteligentnější a díky strojovému učení se učí novým trikům, protože umělá inteligence se neustále vyvíjí.

Každá online interakce pomáhá platformě a algoritmům učit se, přizpůsobovat se a být efektivnější, přičemž denně hledá nové strategie a techniky. Investoři se samozřejmě mohou rozhodnout, že se na vlastnictví tokenu budou podílet pasivně, nicméně ti, kteří s tímto novým vzrušujícím psem interagují, mohou získat zajímavé odměny. 

Pozorováním online interakcí Shiba Memu prostřednictvím interaktivního panelu s umělou inteligencí mohou držitelé poskytovat zpětnou vazbu nebo jemně pošťouchnout platformu správným směrem. Pokaždé, když je přijat návrh nové platformy, na kterou se má zaměřit, přibydou majiteli odměny v podobě SHMU do peněženky.

Tento neotřelý přístup, kdy domácí mazlíček odměňuje majitele, je unikátní výhodou Shiba Memu a dělá z ní jednu z nejlepších kryptoměn, které lze nyní koupit.

Revoluce během presale Shiba Memu

Přesto je tu pro majitele ještě další věc, které mohou využít. ICO je dárkem, který během svých 120 dní stále narůstá, a přináší investorům každodenní nárůst ceny. Po spuštění na ceně 0,011125 $ investoři profitovali z pevného denního nárůstu ceny o 0,000225 $, aby do 120. dne dosáhli celkového zhodnocení o více než 240 %.

A ještě lepší zpráva pro ty, kteří přišli na večírek o něco později: Shiba Memu nedávno oznámila prodloužení ICO o 60 dní, což investorům, kteří se do něj zapojí dnes, umožní využít téměř 120% zhodnocení ceny ještě předtím, než bude mince zveřejněna. Také stávající investoři mohou zdvojnásobit své peníze předtím, než SHMU uskuteční svůj očekávaný veřejný debut na populární krypto burze Bitmart. Není divu, že mnozí uvádějí Shiba Memu jako nejlepší kryptoměnu k nákupu v současnosti.

Předpověď ceny Shiba Memu

Token SHMU je v současné době k dispozici za pouhých 0,025975 $, což je výrazně podhodnocená cena pro minci s tak vysokou úrovní vlastní užitečnosti a komunitním étosem. Odborníci jsou již z Shiba Memu nadšeni a několik z nich ji označilo za nejlepší investici do meme mincí tohoto roku.

Předpověď ceny Shiba Memu se možná nevyrovná jiným meme mincím, jako je Pepe, která navzdory své nedostatečné hodnotě vzrostla během několika týdnů po uvedení na trh o více než 7 000 % a stejně dramaticky klesla. Naopak, vyšší zaváděcí cena Shiba Memu pomáhá udržet její hodnotu na trhu, zatímco pro investory, kteří hledají špičkovou krypto minci k nákupu právě teď, zůstává výhodnou nabídkou.

Odborníci, kteří analyzují výkonnost Shiba Memu po jejím zveřejnění, předpokládají, že do roku 2025 bude cena kolem 0,50 $, což je pro všechny investory, kteří si během ICO rezervují své tokeny, ohromující návratnost.

Shiba Memu: nejlepší investice do meme mincí tohoto roku

Odpočítávání investorů, kteří si mohou zajistit garantované zisky z presale, bylo s prodloužením ICO obnoveno, což novým fanouškům Shiba Memu dává šanci dostat se k nejlepším dostupným cenám.

Bezprostředně po skončení presale bude Shiba Memu kótována na burze BitMart, kde by s růstem platformy mohla exponenciálně růst. 

S vybranými 2,4m $ může Shiba Memu během zbytku ICO dosáhnout ještě výraznějších zisků. Všechen tento potenciál dělá ze Shiba Memu jednu z nejlepších meme mincí, které si nyní můžete koupit. Mohlo by stát za zvážení, zda do toho vstoupit dříve, abyste mohli začít vydělávat a být součástí něčeho revolučního ve svém žánru.

Presale SHMU se můžete zúčastnit zde.

Sdílení článku: 
   

Čtěte více

 • US indexy stahují říjnové ztráty – tržní analýza 8.11.2018
  Stahují říjnové ztráty a dostávají se opět do růstové nálady. Akciový index DJIA stojí před rezistencí 26311 bodů, který bude tvořit odpor při pohybu v cestě vzhůru. Index S&P500 je v podobné situaci s rezistencí 2820 bodů a technologický index Nasdaq 100 má prostor pro růst až k hladině 7349 bodů. Výsledková sezóna se blíží ke konci, Trump plánuje setkání s čínským prezidentem a zahájit vyjednávání o obchodní dohodě. V případě pozitivních vyjednávání bychom mohli vidět další býčí rallye a vytvoření nových high.
 • US indexy: zisky za 2018 vymazány – tržní analýza 25.10.2018
  Americké indexy DJIA a S&P500 se dostaly pod důležitou hladinu – high z roku 2017, které bylo vytvořeno v prosinci. To znamená, že byl vymazán veškerý zisk za rok 2018. V mírném zisku zůstává technologický Nasdaq 100. Všechny tři hlavní US indexy se obchodují pod klouzavým průměrem s periodou 200 na denním grafu, také přibývá akcií, které se obchodují pod 52týdenním průměrem. Poklesům také napomáhá silný dolar, dolarový index stále posiluje a nejsou před ním po technické stránce žádné bariéry.
 • U.S. Initial Jobless Claims
  Počet počátečních žádostí o podporu v nezaměstnaných v USA nadále ukazují nízké míry rušení, resp. zanikání pracovních míst a zdravé podmínky na trhu práce. Za týden, který skončil 24. března, počáteční nároky na podporu v nezaměstnanosti klesly o 12 tisíc, na 215 tisíc, z revidovaných 227 tisíc z minulého týdne.
 • U.S. ISM Index
  Americký ISM nonmanufacturing index se v prosinci dále klesl. Index klesl z listopadových 57,4 na 55,9 v prosinci. Pokles byl proti konsensuálním očekáváním mírného nárůstu v prosinci. Pokles kompozitního indexu byl způsoben poklesem podnikatelské činnosti, která klesla na 57,3 a poklesem nových objednávek, které klesly na 54,3.
 • US ISM Non-Manufacturing PMI index nenaplnil očakávania
  ISM Non-Manufacturing PMI index v USA klesol v októbri na 56,6 z 57,8 bodov, čo bolo očakávaniami analytikov, ktoré boli na úrovni 57,5 bodov. Zverejnenie poukázalo na piaty mesiac expanzie v sektore služieb, ale najpomalší rast od mája.
 • US Kongres
  Agentúra Bloomberg práve signalizuje, že snemovňa reprezentantov má dostatok hlasov aby pre...
 • US makrodáta (sumarizácia)
  Séria negatívnych makrodát z US ekonomika pokračovala aj dnes a akciové trhy sa za ne ,,odv...
 • US makrodáta (sumarizácia)
  Popoludnie ponúklo pre obnovu US ekonomiky opäť raz len priaznivé dáta. Hoci sa osobné príjmy ...
 • US ministerstvo financií
  US ministerstvo financií začalo s predajom finančn&...
 • US ministerstvo financií
  US ministerstvo financií aktuálne&nb...
 • U.S. Non-farm payrolls
  Mzdy v USA v lednu vzrostly v souladu s očekáváním trhu. Nově vytvořená pracovní místa mimo zemědělský sektor se zvýšily o 200 tisíc. Nárůsty byly zaznamenány především v soukromém sektoru, který zaznamenal růst o 196 tis. Míra nezaměstnanosti zůstala na úrovni 4,1%. Průměrný hodinový plat vzrostl o 0,3 procenta a meziročně se zrychlil na 2,9 procenta. Jedná se o nejrychlejší tempo růstu mezd od roku 2009.
 • US oberie Európu o pracovné miesta
  Optimizmus zo zverejnených lepších čínskych makrodát ako aj pokles cien ropy poslali včera akciové trhy v US vyššie...
 • US Open: Activision Blizzard akvizice s Microsoft bude brzo dokončena
  Na poslední den v týdnu, trhy jsou lehce recovering z významných kapek z předchozích dvou dnů. Při otevření session, US500 gains 0.30%, zatímco US100 zvyšuje by 0.40%. USA dolar slows jeho strengthening, causing a reakce v stock market. Ověřte past tři dny, spuštění z konference po odchýlení, US500 ztratil nejméně 3.0% jeho value. Investoři jsou aktuálně zahájena k přijetí prospektu udržování vyšších úrokových sazeb po delší dobu, než byla původně cena.
 • US Open: Indexy se zastavily, protože USD stále posiluje
  Wall Street začala o něco výše a pozastavila tak celosvětový výprodej zaznamenaný v posledních dnech. Dolar však pokračuje ve svém vzestupném trendu, přičemž USD se dnes stává jednou z nejsilnějších měn mezi velkými ekonomikami. To ukazuje na pokračující trend, protože investoři nyní očekávají, že vyšší sazby budou přetrvávat po delší dobu. US500 je o 0,30 % vyšší, čímž se odrazil od klíčové úrovně podpory, zatímco US100 zaznamenává podobnou denní změnu. Výnosy amerických státních dluhopisů se mezitím stáhly ze svého nedávného maxima.
 • US OPEN: US100 roste a umazává některé ztráty ze začátku týdne!
  Poslední seance na Wall Street tento týden začíná mírnými zisky hlavních srovnávacích indexů akciových trhů, čímž se část týdenního výprodeje neguje. Tématem číslo 1 na trhu nadále zůstává napětí mezi Applem a Čínou a nejistota kolem rozhodnutí FEDu a ECB o úrokových sazbách.
 • US Open: Wall Street bojuje o směr poté, co byla zveřejněna pracovní data!
  Americké indexy dnes otevřely mírně výše, protože trhy sázejí na to, že konec cyklu zvyšování sazeb je za námi. Tento týden byl obzvláště důležitý, protože několik makroekonomických zpráv naznačovalo, že zaostávající trh práce začíná slábnout. V polovině týdne zpráva o volných pracovních místech ukázala náhlý pokles dostupných pozic a dnes ve 13:30 BST jsme obdrželi další balíček pracovních údajů. To ukázalo, že míra nezaměstnanosti nečekaně vzrostla nad prognózy na 3,8 %. Skutečná zpráva naznačovala malý výpadek v nezemědělských i soukromých mzdách. Údaje o růstu mezd byly meziročně mírně nižší, než se očekávalo, a to 4,3 %.
 • US Open: Wall Street bojuje o směr před CPI, Apple představuje iPhone 15!
  Wall Street by měl v dnešní tržní seanci po včerejších ziscích trhu otevřít o něco níže. US500 se obchoduje o 0,20 % níže a US100 klesá o 0,30 %. Dolar (USD) se dnes obchoduje mírně výše a blíží se k rozhodující úrovni odporu kolem 105 bodů. Pokud se dolar po několika týdnech podstatných zisků začne korigovat, může uvolnit růstový potenciál pro rizikovější aktiva, jako jsou akcie.
 • US OPEN: Wall Street na začátku zajímavého týdne mírně vzrostla
  První obchodní seance tohoto týdne na Wall Street přináší mírný růst hlavních akciových indexů, které čekají na čtvrtletní zprávy hlavních amerických technologických společností a rozhodnutí FEDu, ECB a BoJ o úrokových sazbách a měnové politice.
 • US Open: Wall Street otevírá výše, Tesla roste o 6.8%!
  Začátek důležitého týdne přináší po slabším předchozím týdnu mírné oživení indexů v USA i v Evropě. Dolar zpomalil své zisky a index USDIDX je téměř o 0,50 % nižší. Výnosy 10letých dluhopisů rostou o 0,80 % a jsou kotovány poblíž svých maxim z konce října 2022 a konce srpna 2023. Index US500 získává na začátku seance 0,40 % a US100 0,55 %.
 • US OPEN: Wall Street pokračuje v růstu poté, co ECB signalizovala konec utahovacího cyklu
  Od začátku dne můžeme na trhu zaznamenat pozitivní sentiment. Futures rostou a peněžní indexy začaly pozitivně také na Wall Street. Zvyšování je podpořeno rozhodnutím ECB, které naznačuje, že turistický cyklus je u konce a může také znamenat, že se Fed příští týden rozhodne ponechat úrokové sazby beze změny. Na druhou stranu jsme získali silná data z USA naznačující odolnost spotřebitelů, což je dobrá zpráva pro akciový trh, ale zároveň poskytuje důvod pro další zvýšení sazeb.
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new