Ticker Tape by TradingView
Ranní shrnutí (19.07.2024)
- Asijsko-pacifické indexy rozšiřují poklesy poté, co indexy na Wall Street uzavřely na nižší úrovni. Indexy z Číny ztrácejí 1,00-1,20 %, japonský index Nikkei 225 se obchoduje beze změny kolem podpory na úrovni 40000 bodů a australský S&P/ASX200 se obchoduje o 0,05 % níže. Kontrakty singapurského indexu SG20cash ztrácejí 0,15 %.
- Futures na evropské indexy ukazují na mírně vyšší otevření hotovostní seance na starém kontinentu. UK100 získává 0,05 % a DAX 0,15 %.
- Na devizovém trhu v první části dne nejvíce získává americký dolar. Vůči většině měn si dolar připisuje 0,1 % z celkových 0,3 % a dolarový index USDIDX roste o 0,12 %. Na slabší straně měn se opět nachází japonský jen, švýcarský frank a novozélandský dolar. USDJPY posiluje o 0,25 % na 157,6600 JPY za USD.
- Japonská spotřebitelská inflace v červnu vzrostla mírně pod očekávání, což zvyšuje nejistotu ohledně toho, kdy Bank of Japan zvýší úrokové sazby. Jádrový index spotřebitelských cen v zemi v červnu vzrostl o 2,6 % r/r, což bylo pod očekáváním 2,7 %, ale oproti květnovým 2,5 % se zvýšil.
- Jádrová inflace CPI se oproti předchozímu měsíci nezměnila a činila 2,8 %. Po zveřejnění zprávy jsme byli svědky oslabení japonského jenu v důsledku nižších šancí na zvýšení úrokových sazeb o 0,10 % na příštím zasedání BoJ.
- Donald Trump ve čtvrtek večer formálně přijal prezidentskou nominaci Republikánské strany. V projevu se Trump často zmiňoval o pokusu o atentát z minulého týdne. Projev nebyl výrazně věcný, pokud jde o potenciální volební sliby a povolební politiku.
- Prezidentka Federální rezervní banky v San Francisku Mary Dalyová ve čtvrtek uvedla, že by chtěla mít větší jistotu, že se inflace vrátí k 2% cíli Fedu, než vyzve ke snížení úrokových sazeb. Dalyová zůstala skeptická a zdůraznila, že k jistotě o trvalém návratu inflace k cíli je zapotřebí delší historie stabilních údajů. Připustila však, že nedávné zprávy ukazují správným směrem.
- Několik lidí blízkých prezidentu Bidenovi ve čtvrtek uvedlo, že se podle nich začal smiřovat s myšlenkou, že v listopadu možná nebude schopen zvítězit a bude muset svou kandidaturu stáhnout. Mezi mnoha členy Demokratické strany v posledních týdnech narůstají obavy.
- Jeden z jeho blízkých připustil, že prezident se stále ještě definitivně nerozhodl, když trvá na své kandidatuře. Jiné hlasy však potvrzují, že se prezidentův názor začíná jemně měnit, a nebylo by překvapením, kdyby Biden brzy vydal prohlášení podporující viceprezidentku Kamalu Harrisovou jako jeho nástupkyni.
- Kryptoměny se drží stranou výraznějších pohybů a obchodují se mírně výše. Bitcoin získává přibližně 0,30 % na úroveň 64 000 dolarů, Ethereum 0,05 % na 3430 dolarů a sektor altcoinů zaznamenává jen malé změny.
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 77 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Bitcoin | Novozélandský dolar | Inflace | Nikkei | Sazby | Americký dolar | Bank of Japan | DAX | Dolarový index | Futures | Index spotřebitelských cen | Investování | Japonský jen | MIFID | Riziko | Výkonnost | Wall Street | Švýcarský frank | Úrokové sazby | Banky | Doporučení | USD | JPY | Obchodování | XTB | Indexy | EU | Donald Trump | USDJPY | Index | Investiční strategie | Dolar | Frank | Investiční | Investiční doporučení | Jádrová inflace | Nikkei 225 | Zprávy | Předpověď | Komise | Podnikání | Jádrový index | Japonský index Nikkei | Oslabení japonského jenu | Kryptoměny | Index Nikkei | S&P | Ztráty | Zvýšení úrokových sazeb | Ethereum | Snížení úrokových sazeb | Očekávání | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Spotřebitelská inflace | Použití finanční páky | Rozdílové smlouvy | Finanční situace | Investujte zodpovědně | Vysoké riziko | Federální rezervní banky | USDIDX | Finanční ztráty | Kontrakty | Prohlášení | Investujte | Demokratické strany | Poradenství | Komunikace | Trump | Prezident | Situace | Historie | Evropské indexy | CL | JDE | Index Nikkei 225 | Společnost XTB | Biden | Nařízení | Indexy na Wall Street | Riziko ztráty | Oslabení | UK100 | Minulá výkonnost | Společnost | Zveřejnění zprávy | 3М | Marketingová komunikace | Mary Dalyová | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Futures na evropské indexy | Japonský index | Jádrový index spotřebitelských cen | 256/2004 | Odpovědnost | Inflace CPI | Směrnice | Investování je rizikové |
Čtěte více
-
Ranní shrnutí (19.04.2022)
Americké indexy zakončily včerejší seanci níže. Dow Jones klesl o 0,11 %, Nasdaq ztratil 0,14 % a S&P 500 zakončil seanci na otevírací hodnotě. Russell 2000 ztratil 0,74 %. -
Ranní shrnutí (19.04.2023)
Indexy na Wall Street zakončily včerejší seanci ve smíšeném duchu. Akcie vykazovaly volatilitu, když obchodníci analyzovali nejnovější výsledky bank a prohlášení dvou členů Federálního rezervního systému, kteří se vyslovili pro zvýšení sazeb na nadcházejícím zasedání v rámci boje proti vysoké inflaci. -
Ranní shrnutí (19.04.2024)
Včerejší seanci na Wall Street charakterizoval negativní sentiment, a to i přes počáteční zisky způsobené lepší výkonností benchmarků ze starého kontinentu. -
Ranni shrnutí (19.05.2023)
Indexy na Wall Street opět rostly. S&P 500 si připsal 0,94 %, Dow Jones si připsal 0,34 % a Nasdaq vzrostl o 1,51 %. Russell 2000 přidal 0,58 %. -
Ranní shrnutí (19.05.2025)
Wall Street v pátek uzavřela v zelených číslech (S&P 500: +0,7 %, Nasdaq: +0,5 %, DJIA: +0,78 %, Russell 2000: +0,9 %), ale futures na americké indexy se propadly do ztrát poté, co agentura Moody's Ratings snížila úvěrový rating Spojených států s odkazem na prudší nárůst zadlužení a úrokových plateb za posledních deset let než ve srovnatelných ekonomikách. -
Ranní shrnutí (19.06.2023)
V první obchodní seanci nového týdne se indexy z asijsko-pacifické oblasti obchodovaly níže. Nikkei klesl o 1,2 %, Kospi se obchodoval o 0,9 % níže, Nifty 50 klesl o 0,2 % a indexy z Číny se obchodovaly až o 1,6 % níže. Australský index S&P/ASX 200 si vedl lépe a posílil o 0,6 %. -
Ranní shrnutí (19.06.2024)
Index S&P 500 uzavřel včerejší seanci o krok blíže k historickému historickému maximu 5 500 bodů, protože společnost Nvidia, která je poháněna umělou inteligencí, vzrostla o 3,5 % a stala se nejhodnotnější společností na Wall Street, čímž překonala Microsoft. Dnes můžeme vidět futures na americké indexy mírně výše, ale futures na akcie EU i Německa ztrácejí 0,15 % - 0,2 %. -
Ranní shrnutí (19.06.2025)
Americké finanční trhy jsou kvůli svátku Juneteenth zavřené. Finanční trhy v USA, včetně burz NYSE, Nasdaq a trhu s dluhopisy, jsou dnes z důvodu svátku Juneteenth zavřené. Navzdory svátku může geopolitické napětí stále ovlivňovat náladu investorů. Trhy se soustředí na možnost intervence USA na Blízkém východě. -
Ranní shrnutí (19.07.2022)
Navzdory pozitivní náladě během evropské seance skončily indexy na Wall Street včerejší seanci níže. S&P 500 klesl o 0,84 %, Dow Jones klesl o 0,69 % a Nasdaq klesl o 0,81 %. Russell 2000 se obchodoval o 0,34 % níže. -
Ranní shrnutí (19.07.2023)
Asijsko-pacifické indexy se během středeční obchodní seance obchodovaly na smíšených úrovních vzhledem k přetrvávající nejistotě kolem čínské ekonomiky. Japonský Nikkei si připsal téměř 0,85 %, australský S&P/ASX 200 se obchodoval o 0,42 % nad včerejšími závěrečnými úrovněmi a indický Nifty 50 posílil o téměř 0,25 %. Index Hang Seng v současné době vede v poklesu na trzích APAC (-1,17 %). -
Ranní shrnutí (19.08.2021)
Americké indexy zakončily seanci na nižších úrovních. Index S&P 500 klesl o 1,07 %, index Dow Jones ztratil 1,08 % a index Nasdaq přišel o 0,89 %. Index Russell 2000 zakončil níže o 0,84 %. -
Ranní shrnutí (19.08.2022)
Americké indexy zakončily včerejší seanci výše. S&P 500 vyskočil o 0,23 %, Dow Jones se posunul o 0,06 % výše a Nasdaq vzrostl o 0,21 %. Russell 2000 přidal 0,68 %. -
Ranní shrnutí (19.08.2024)
Víkend a začátek nového týdne ubíhá v klidu. V posledních dnech a hodinách se z pohledu trhu neobjevily žádné významné zprávy, což vedlo k pohybu na trzích. -
Ranní shrnutí (19.08.2025)
Objevilo se mnoho komentářů ohledně podmínek, možností a termínů dalších mírových jednání mezi Ukrajinou a Ruskem za zprostředkování USA a finanční podpory Evropské unie. V tuto chvíli se však zdá, že další pokrok v jednáních je zmrazen, dokud Rusko nebo Ukrajina neupustí od svých hlavních podmínek pro podpis příměří (zachování předválečných hranic (Ukrajina) a absolutní absence zahraničních vojsk na ukrajinském území (Rusko)). -
Ranní shrnutí (19.09.2023)
Americké indexy zakončily včerejší obchodování bez větších změn – S&P 500 si připsal 0,07 %, Dow Jones se posunul o 0,02 % výše a Nasdaq skončil o 0,01 % výše. Russell 2000 zaostával a klesl o téměř 0,7 %. -
Ranní shrnutí (19.09.2024)
Fed včera snížil sazby o 50 bazických bodů na 5 % a oznámil poměrně agresivní cyklus uvolňování politiky, což akciové trhy zpočátku potěšilo, ale setkaly se s protipohybem a Wall Street včerejší seanci uzavřela mírným poklesem. Dnes však zisky amerických indexů po převrácení zrychlily a US500 vzrostl o téměř 30 bodů na 5734 bodů. -
Ranní shrnutí (19.09.2025)
Včerejší mohutná vlna zisků vynesla indexy S&P 500, Nasdaq 100, Dow Jones Industrial Average a Russell 2000 na rekordní hodnoty, což se v 21. století stalo pouze 25krát. -
Ranní shrnutí (19.10.2022)
Indexy na Wall Street zakončily další seanci výše, ale rozsah zisků nebyl zdaleka tak velký jako v pondělí. S&P 500 si připsal 1,14 %, Dow Jones se posunul o 1,12 % výše a Nasdaq přidal 0,90 %. Russell 2000 získal 1,16 %. -
Ranní shrnutí (19.10.2023)
Asijské akcie zaznamenaly výrazný výprodej v důsledku obav z rostoucích výnosů státních dluhopisů a zvyšujícího se napětí na Blízkém východě. -
Ranní shrnutí (19.11.2024)
Asijské trhy se celkově zvýšily, přičemž v čele růstu stály akcie technologických firem, které sledovaly noční posílení na Wall Street. Nikkei vzrostl o 0,5 %, KOSPI přidal 0,2 %, zatímco ASX 200 vzrostl o 1,1 %. Čínský index CSI 300 se před rozhodnutím LPR obchodoval beze změny.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
V tomto státě platí měnou pojmenovanou po ptákovi. A můžou za to Mayové
Více flexibility pro vaše investice s 24/5 obchodováním na eToro
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Kakao znovu láká tradery. Přijde další růst ceny?
Australské akciové indexy: Těžaři, banky a štědré dividendy (19. díl)
Čím se platí pod Everestem? Nepál uskočil kolonistům a má vlastní rupii
Prop trading účet není účet, ale pravděpodobnostní hra?
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (květen 2026)
Začalo to schůzkou tří kupců a zpackanou plavbou. Poznejte příběh nejstarší burzy světa
Y3S: krypto-natívna prop firma, ktorá stavila na jednoduchosť, férové pravidlá a lokálne zázemie
V tomto státě platí měnou pojmenovanou po ptákovi. A můžou za to Mayové
Více flexibility pro vaše investice s 24/5 obchodováním na eToro
Volatilita v hlavní roli: Nejlepší obchody traderů Fintokei na zlatě a USD/JPY
Kakao znovu láká tradery. Přijde další růst ceny?
Australské akciové indexy: Těžaři, banky a štědré dividendy (19. díl)
Čím se platí pod Everestem? Nepál uskočil kolonistům a má vlastní rupii
Prop trading účet není účet, ale pravděpodobnostní hra?
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (květen 2026)
Denní kalendář událostí
Prezident USA Donald Trump
Prezidentka ECB Christine Lagarde
V USA týdenní změna zásob ropy
Na Novém Zélandu spotřebitelská nálada společnosti Westpac
V USA ADP report zaměstnanosti
V Německu ZEW index ekonomického sentimentu
V USA týdenní statistický bulletin API
V USA průmyslová produkce
Dnes se koná setkání zemí G7
Dnes se koná setkání zemí G7
Prezident USA Donald Trump
Prezidentka ECB Christine Lagarde
V USA týdenní změna zásob ropy
Na Novém Zélandu spotřebitelská nálada společnosti Westpac
V USA ADP report zaměstnanosti
V Německu ZEW index ekonomického sentimentu
V USA týdenní statistický bulletin API
V USA průmyslová produkce
Dnes se koná setkání zemí G7
Dnes se koná setkání zemí G7
Tradingové analýzy a zprávy
Kubánský režim schválil tržní ekonomické reformy, největší za několik desetiletí
Největší indický mobilní operátor Jio Platforms míří na burzu
Předseda unijních summitů vyzval státy EU k dohodě o rozpočtu do konce roku
Pražská burza v týdnu podruhé v řadě posílila, index PX stoupl o 0,01 procenta
Pražská burza dnes rostla, dařilo se ČEZ, CSG i Doosan Škoda Power
Forex: Koruna stagnovala k euru a mírně oslabila k dolaru
Swingové obchodování Nasdaqu 19.6.2026
Swingové obchodování USD/JPY 19.6.2026
Forex: Dolar se drží bez výraznějších změn
Ropa oslabuje po zprávě, že Izrael a Hizballáh se dohodly na příměří
Kubánský režim schválil tržní ekonomické reformy, největší za několik desetiletí
Největší indický mobilní operátor Jio Platforms míří na burzu
Předseda unijních summitů vyzval státy EU k dohodě o rozpočtu do konce roku
Pražská burza v týdnu podruhé v řadě posílila, index PX stoupl o 0,01 procenta
Pražská burza dnes rostla, dařilo se ČEZ, CSG i Doosan Škoda Power
Forex: Koruna stagnovala k euru a mírně oslabila k dolaru
Swingové obchodování Nasdaqu 19.6.2026
Swingové obchodování USD/JPY 19.6.2026
Forex: Dolar se drží bez výraznějších změn
Ropa oslabuje po zprávě, že Izrael a Hizballáh se dohodly na příměří
Blogy uživatelů
Výměna v čele Fedu! Kdy půjdou sazby nahoru?
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (19. 6. 2026)
Pozor na SpaceX! Hrozí kolaps?
Fintokei přichází s mobilní appkou pro tradery
El Niño je zpátky. Co to znamená pro ceny kakaa, kávy a cukru?
Praktické okénko: Ukázka 2 intradenních obchodů
Pravá podstata revenge tradingu
Pozrite si čo je nové v RebelsFunding!
Akciová analýza: Technologický gigant v korekci
Nebius vyrostl o 684 % a míří do indexu Nasdaq 100. Proč láká davy investorů?
Výměna v čele Fedu! Kdy půjdou sazby nahoru?
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (19. 6. 2026)
Pozor na SpaceX! Hrozí kolaps?
Fintokei přichází s mobilní appkou pro tradery
El Niño je zpátky. Co to znamená pro ceny kakaa, kávy a cukru?
Praktické okénko: Ukázka 2 intradenních obchodů
Pravá podstata revenge tradingu
Pozrite si čo je nové v RebelsFunding!
Akciová analýza: Technologický gigant v korekci
Nebius vyrostl o 684 % a míří do indexu Nasdaq 100. Proč láká davy investorů?
Forexové online zpravodajství
Denní shrnutí: Konec mimořádně intenzivního týdne (19.06.2026)
Tři trhy, které sledovat příští týden: EURUSD, OIL a NASDAQ (19.06.2026)
Frankfurt zakončuje týden v červených číslech
Pražská burza rostla
Americké futures se obchodují v záporu, dnes se však z důvodu státního svátku neobchoduje
Mercedes-Benz začne diskutovat s odbory snížení počtu zaměstnanců
Forex: Centrální banky udržují jestřábí tón, Hormuz se ale otevírá
USA zavřeno: Odložená jednání tlačí na futures
Přinesou masivní investice do AI temné mraky nad Wall Street?
🚩 Zlato ztrácí 1,5 % poté, co Goldman Sachs snížil svůj cenový cíl pro drahý kov na rok 2026
Denní shrnutí: Konec mimořádně intenzivního týdne (19.06.2026)
Tři trhy, které sledovat příští týden: EURUSD, OIL a NASDAQ (19.06.2026)
Frankfurt zakončuje týden v červených číslech
Pražská burza rostla
Americké futures se obchodují v záporu, dnes se však z důvodu státního svátku neobchoduje
Mercedes-Benz začne diskutovat s odbory snížení počtu zaměstnanců
Forex: Centrální banky udržují jestřábí tón, Hormuz se ale otevírá
USA zavřeno: Odložená jednání tlačí na futures
Přinesou masivní investice do AI temné mraky nad Wall Street?
🚩 Zlato ztrácí 1,5 % poté, co Goldman Sachs snížil svůj cenový cíl pro drahý kov na rok 2026
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Forex: Německý Ifo index zpět nad dlouhodobým průměrem
EURUSD - Intradenní aktualizace: Euro optarně zamířilo znovu nahoru dobývat hladinu 1,32
Makro: Ceny výrobců Japonska druhý měsíc v řadě meziročně klesly
Forex: Německo balancuje na hraně recese
Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 6. září? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
Priceline – Pokračující pokles
DXY. Index amerického dolaru. Přehled a prognóza vývoje
Moneta Money Bank reportuje dobré výsledky za 3Q a navyšuje celoroční výhled
Indie chce podpořit ekonomický růst investicemi do zemědělství
Blockchain Cardano zaregistroval v roce 2021 nejvyšší aktivitu vývojářů
Forex: Německý Ifo index zpět nad dlouhodobým průměrem
EURUSD - Intradenní aktualizace: Euro optarně zamířilo znovu nahoru dobývat hladinu 1,32
Makro: Ceny výrobců Japonska druhý měsíc v řadě meziročně klesly
Forex: Německo balancuje na hraně recese
Jaké události mohou ovlivňovat tržní sentiment 6. září? Přehled fundamentálních událostí pro začátečníky
Priceline – Pokračující pokles
DXY. Index amerického dolaru. Přehled a prognóza vývoje
Moneta Money Bank reportuje dobré výsledky za 3Q a navyšuje celoroční výhled
Indie chce podpořit ekonomický růst investicemi do zemědělství
Blockchain Cardano zaregistroval v roce 2021 nejvyšší aktivitu vývojářů
Blogy uživatelů
Zasedání v Jackson Hole: Co můžeme čekat od centrálních bankéřů amerického FEDu?
Co říkají nová data o vývoji amerického dolaru?
Jakým směrem se vydá americký dolar?
Stejné chyby, stejné známky
Analýza: Index S&P 500 a EUR/USD
Emisní povolenky jsou nový bitcoin
První týden vánoční investiční soutěže společnosti BOSSA
Britská libra testuje důležité úrovně na vícero měnových párech
Zasadanie ECB: čo sa dá očakávať a ako ho obchodovať?
Kdo je funded trader a jak se jím stát?
Zasedání v Jackson Hole: Co můžeme čekat od centrálních bankéřů amerického FEDu?
Co říkají nová data o vývoji amerického dolaru?
Jakým směrem se vydá americký dolar?
Stejné chyby, stejné známky
Analýza: Index S&P 500 a EUR/USD
Emisní povolenky jsou nový bitcoin
První týden vánoční investiční soutěže společnosti BOSSA
Britská libra testuje důležité úrovně na vícero měnových párech
Zasadanie ECB: čo sa dá očakávať a ako ho obchodovať?
Kdo je funded trader a jak se jím stát?
Vzdělávací články
Polská měna ještě stále odolává euru. U našich sousedů se platilo zlotým už ve středověku
Jáchymovský tolar inspiroval i balkánského lva. Jaká je historie bulharské měny?
Intradenní obchodníci XI. (zahajování obchodů při obratu trendu 1. SELL)
Broker Purple Trading - recenze, návod a zkušenosti
Září 2023 s VIP zónou: Slušné zisky pokračují
Forex navyšuje své rekordní objemy
Proč je obchodování z pomsty (Revenge Trading) ztrátové?
Kopírování strategií od úspěšných traderů
Nejdůležitější ekonomické události roku 2020
K libře zády, k dolaru vchodem. Takhle vypadala ropná cesta saúdského rijálu
Polská měna ještě stále odolává euru. U našich sousedů se platilo zlotým už ve středověku
Jáchymovský tolar inspiroval i balkánského lva. Jaká je historie bulharské měny?
Intradenní obchodníci XI. (zahajování obchodů při obratu trendu 1. SELL)
Broker Purple Trading - recenze, návod a zkušenosti
Září 2023 s VIP zónou: Slušné zisky pokračují
Forex navyšuje své rekordní objemy
Proč je obchodování z pomsty (Revenge Trading) ztrátové?
Kopírování strategií od úspěšných traderů
Nejdůležitější ekonomické události roku 2020
K libře zády, k dolaru vchodem. Takhle vypadala ropná cesta saúdského rijálu
Tradingové analýzy a zprávy
Obchodníci čekají na projev šéfky Fedu
OECD: Stimuly čínské ekonomiky mohou zhoršit strukturální problémy
GBP/USD - Intradenní výhled 6.12.2017
EUR/USD - Intradenní výhled 14.12.2021
S&P 500 - Intradenní výhled 17.12.2025
Světové akcie zažily velmi těžký start roku
NZD/USD - Intradenní výhled 1.7.2016
Analýza hlavních měnových párů 19.12.2017
Dolarový index - Intradenní výhled 24.9.2024
USD/JPY - Intradenní výhled 23.10.2024
Obchodníci čekají na projev šéfky Fedu
OECD: Stimuly čínské ekonomiky mohou zhoršit strukturální problémy
GBP/USD - Intradenní výhled 6.12.2017
EUR/USD - Intradenní výhled 14.12.2021
S&P 500 - Intradenní výhled 17.12.2025
Světové akcie zažily velmi těžký start roku
NZD/USD - Intradenní výhled 1.7.2016
Analýza hlavních měnových párů 19.12.2017
Dolarový index - Intradenní výhled 24.9.2024
USD/JPY - Intradenní výhled 23.10.2024
Témata v diskusním fóru
EUR/USD
Jak Cathie Wood zmeškala raketový růst akcií Nvidia
Typy finančních nástrojů
Technická analýza měnových párů GBP/USD, USD/CHF a GBP/AUD
Technická analýza měnových párů GBP/USD, USD/CHF a GBP/CAD
Technická analýza měnových párů NZD/USD, EUR/CHF a CAD/CHF
Pro koho je vhodný trading Forexu?
Holubičí Fed pomáhá emerging markets
Hodlám vytvořit ten nejziskovější Fond
Jak budu obchodovat ropu WTI a měnový pár USD/CAD
EUR/USD
Jak Cathie Wood zmeškala raketový růst akcií Nvidia
Typy finančních nástrojů
Technická analýza měnových párů GBP/USD, USD/CHF a GBP/AUD
Technická analýza měnových párů GBP/USD, USD/CHF a GBP/CAD
Technická analýza měnových párů NZD/USD, EUR/CHF a CAD/CHF
Pro koho je vhodný trading Forexu?
Holubičí Fed pomáhá emerging markets
Hodlám vytvořit ten nejziskovější Fond
Jak budu obchodovat ropu WTI a měnový pár USD/CAD




