Ticker Tape by TradingView
Ranní shrnutí (16.07.2024)
- Indexy z Asie a Tichomoří prožívají smíšené období navzdory růstové seanci na Wall Street. Čínské indexy ztrácejí 0,40-0,50 %, zatímco japonský index Nikkei 225 roste o 0,35 %. Australský index S&P/ASX200 klesá o 0,10 % a singapurské kontrakty SG20cash klesají o 0,15 %.
- Indexy US100 a US500 v pondělí uzavřely vysoko na 5690 bodech, resp. 20640 bodech. Ziskům dominovaly společnosti s malou kapitalizací, přičemž index US2000 uzavřel o 2,15 % výše na 2210 bodech.
- Futures kontrakty na evropské indexy naznačují bezvýrazné zahájení hotovostní seance na starém kontinentu. UK100 klesá o 0,05 %, Dax je beze změny, stejně jako FRA40, ITA40 a EU50.
- Na forexovém trhu v první části dne nejvíce získává americký dolar. Vůči většině měn USD roste o 0,1 % až dokonce o 0,4 % a dolarový index USDIDX se zvyšuje o 0,11 % na 104,0000 bodu. Mezi nejslabší měny patří japonský jen a novozélandský dolar. USDJPY si připisuje 0,45 % na 158,7500 JPY za USD.
- Japonské úřady jsou připraveny přijmout veškerá možná opatření na devizovém trhu kvůli nadměrnému oslabování japonského jenu, přiznal na pravidelné úterní tiskové konferenci hlavní tajemník kabinetu Jošimasa Hajaši.
- Na otázku, zda se minulý týden ve dvou po sobě jdoucích dnech uskutečnila intervence na devizovém trhu na podporu jenu, se Hayaši odmítl vyjádřit. Hayaši připustil, že vláda pozorně sleduje vývoj na devizovém trhu a bude připravena přijmout případná opatření.
- Dva dny poté, co přežil pokus o atentát, se bývalý prezident Donald Trump objevil na zahájení republikánského národního sjezdu s obvazem na pravém uchu. Donald Trump se v pondělí stal oficiálním republikánským kandidátem na prezidenta poté, co na republikánském národním sjezdu získal dostatečný počet hlasů delegátů.
- Očekává se, že Trump formálně přijme stranickou nominaci ve čtvrtečním projevu na sjezdu.
- Kryptoměny po včerejším dynamickém růstu zaznamenávají mírný pokles. Bitcoin klesl o 1,10 %, ale zůstává nad úrovní 64 000 USD, Ethereum se snížilo o 1,30 % na 34 440 USD a sektor menších projektů (ALTCOIN) klesl o 0,80 %.
- Americká Komise pro cenné papíry (SEC) údajně udělila předběžný souhlas nejméně třem správcům aktiv pro jejich spotové fondy obchodované na burze (ETF) Ethereum. Jedná se o společnosti BlackRock (BLK.N), VanEck a Franklin Templeton (BEN.N). Investoři spekulují, že ETF se začnou obchodovat již příští úterý 23. července.
- Schválení závisí na tom, zda žadatelé do konce tohoto týdne předloží regulačním orgánům finální nabídkové dokumenty. Mluvčí SEC uvedl, že agentura jednotlivé žádosti nekomentuje.
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 77 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Bitcoin | Intervence | Novozélandský dolar | ETF | Nikkei | Cenné papíry | Americký dolar | DAX | Dolarový index | Futures | Investování | Japonský jen | MIFID | Měny | Riziko | Výkonnost | Wall Street | Doporučení | USD | JPY | Obchodování | XTB | Indexy | Investoři | EU | Intervence na devizovém trhu | Obchodovat | Donald Trump | USDJPY | Index | Investiční strategie | Dolar | Fondy | Investiční | Investiční doporučení | Nikkei 225 | Předpověď | Komise pro cenné papíry | Komise | Burze | Podnikání | BlackRock | Futures kontrakty | Japonský index Nikkei | Kryptoměny | Index Nikkei | S&P | Ztráty | Ethereum | MiFID II | Altcoin | Podnikání na kapitálovém trhu | Použití finanční páky | Rozdílové smlouvy | Vývoj na devizovém trhu | US500 | Finanční situace | Oslabování japonského jenu | Investujte zodpovědně | Prezident Donald Trump | Vysoké riziko | Na burze | USDIDX | Finanční ztráty | Kontrakty | Investujte | US100 | Poradenství | Komunikace | Trump | Čínské indexy | Prezident | Pokles | Situace | SEC | ITA40 | Vývoj | Evropské indexy | Fondy obchodované na burze | CL | JDE | FRA40 | EU50 | Bývalý prezident | Index Nikkei 225 | Společnost XTB | Nařízení | US2000 | Index US2000 | Riziko ztráty | Společnosti | Opatření | UK100 | VanEck | Nejslabší měny | Minulá výkonnost | Společnost | Americká Komise pro cenné papíry | 3М | Marketingová komunikace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Japonské úřady | Japonský index | Komise pro cenné papíry (SEC) | Mluvčí | Fondy obchodované na burze (ETF) | Australský index | 256/2004 | Odpovědnost | Úřady | Americká Komise pro cenné papíry (SEC) | Směrnice |
Čtěte více
-
Ranní shrnutí (16.02.2024)
Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování růstem poté, co slabší než očekávané údaje o maloobchodních tržbách a průmyslové výrobě ve Spojených státech posílily naděje na rychlejší snížení sazeb Fedu. -
Ranní shrnutí (16.03.2022)
Akcie v Asii se také obchodovaly v zisku. Nakonec australský S&P/ASX 200 přidal 1,10 %, korejský Kospi vzrostl o 1,3 % a japonský Nikkei přidal 0,1 %. -
Ranní shrnutí (16.04.2024)
Indexy na Wall Street včera klesly v důsledku nárůstu napětí na Blízkém východě a obav z další eskalace izraelsko-íránských vztahů. Index S&P 500 klesl o 1,20 %, Dow Jones se posunul o 0,65 % níže, Nasdaq se propadl o 1,79 % a index Russell 2000 s malou kapitalizací skončil o 1,40 % níže. -
Ranní shrnutí (16.04.2025)
Po včerejší seanci na Wall Street, během níž indexy smazaly předchozí zisky, jsme dnes svědky opětovného výprodeje na americkém akciovém trhu. Za poklesem stojí především obavy z eskalace obchodní války spolu s nedostatkem viditelného pokroku v jednáních mezi Spojenými státy a jejich spojenci o zmírnění celní politiky. -
Ranní shrnutí (16.05.2023)
Čínské futures vzrostly o téměř 4 % na konci včerejší obchodní seance na Wall Street. Toto výrazné oživení lze přičíst neustálému nárůstu dlouhodobých likviditních injekcí čínské vlády do finančního systému již šestý měsíc v řadě. Střednědobá úvěrová sazba zůstala na 2,75 %, jak se očekávalo, s cílem stimulovat růst při známkách slábnoucího hospodářského oživení. Navzdory silnému výkonu na konci dne se dnes asijsko-pacifické indexy většinou obchodují níže. CHNComp a HKComp klesly o více než 1,0 %, zatímco Nikkei získal 0,14 %. S&P/ASX 200 klesl o 0,48 % a Nifty 50 se obchoduje o 0,35 % níže. -
Ranní shrnutí (16.05.2024)
Akciové indexy z asijsko-pacifické oblasti zaznamenávají po rekordních ziscích na Wall Street v předchozím dni růst. Nejvíce posilují čínské indexy, a to o 1,70-2,00 %. -
Ranní shrnutí (16.05.2025)
Asijské trhy se na konci týdne vyvíjely smíšeně, přičemž jejich vývoj byl ovlivněn středně silným nočním závěrem na Wall Street. Hongkongský index Hang Seng klesl o více než 1 %, přičemž jej tížil více než 5% propad společnosti Alibaba po neuspokojivých výsledcích za 4. čtvrtletí. Pevninské čínské trhy ustoupily, přičemž šanghajský index Šen-čen CSI 300 a Shanghai Composite klesly o přibližně 0,4 %, resp. 0,3 %. Australské akcie však dosáhly lepších výsledků a vzrostly o 0,7 % díky očekávání snížení sazeb centrální banky. -
Ranní shrnutí (16.06.2022)
Fed se včera rozhodl zvýšit úrokové sazby o 75 bps, nad původní očekávání ve výši 50 bps. Hlavní sazba se dostala do rozmezí 1,5–1,75 %. -
Ranní shrnutí (16.06.2023)
Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování se ziskem: S&P 500 a Nasdaq vzrostly o 1,2 %, Dow Jones o 1,3 % a Russell 2000 o 0,8 %. -
Ranní shrnutí (16.06.2025)
V pátek Wall Street uzavřela s hlubokými ztrátami v důsledku náhlé eskalace izraelsko-íránského konfliktu (S&P 500: -1,1 %; Nasdaq: -1,3 %; DJIA: -1,8 %; Russell2000: -1,85 %). -
Ranní shrnutí (16.08.2022)
Americké indexy zakončily včerejší seanci na vyšších úrovních. S&P 500 vyskočil o 0,40 %, Dow Jones se posunul o 0,45 % výše a Nasdaq vzrostl o 0,62 %. Russell 2000 přidal 0,19 %. -
Ranní shrnutí (16.08.2023)
Úterní seance na Wall Street přinesla pokles amerických indexů. Nasdaq ztratil 1,14 % a index S&P500 klesl o 1,16 % a uzavřel seanci pod 50-denním EMA. -
Ranní shrnutí (16.08.2024)
Americké indexy včera uzavřely s výraznými zisky, které podpořily silné údaje o maloobchodních tržbách. Největší odraz zaznamenal index US2000, který reprezentuje společnosti s menší kapitalizací, zatímco technologické společnosti z indexu US100 rovněž výrazně posílily. -
Ranní shrnutí (16.09.2022)
Americké indexy zakončily včerejší obchodování níže. S&P 500 klesl o 1,13 %, Dow Jones se posunul o 0,56 % níže a Nasdaq se propadl o 1,43 %. Russell 2000 klesl o 0,72 %. -
Ranní shrnutí (16.09.2024)
Volatilita na akciových trzích během seance v asijsko-pacifickém regionu je omezená kvůli svátkům v Japonsku a Číně. Japonské trhy jsou dnes zavřené kvůli Dni úcty ke stáří, zatímco čínské trhy zůstanou zavřené až do zítřka kvůli Svátku poloviny podzimu. -
Ranní shrnutí (16.10.2023)
Indexy z asijsko-pacifické oblasti zahájily nový obchodní týden poklesem – Nikkei klesl o 1,9 %, S&P/ASX 200 o 0,3 %, Kospi o 1 % a Nifty 50 se obchoduje beze změny. Indexy z Číny klesají o 0,4-1,0 %. -
Ranní shrnutí (16.10.2024)
Asijské akcie většinou rostly, v čele s hongkongským Hang Sengem a čínským CHN.cash, které vzrostly o více než 2,5 %. Japonský Nikkei 225 byl o 0,6 % výše, přičemž nejhůře si vedl AU200 (+0,13 %). -
Ranní shrnutí (16.11.2021)
Americké indexy ukončily seanci bez výrazných změn. Dow Jones a Nasdaq klesly o 0,04 % a S&P 500 zakončil s nulovým zhodnocením. -
Ranní shrnutí (16.11.2022)
Americké indexy zakončily včerejší seanci výše po skoku vyvolaném nižším než očekávaným výkonem indexu PPI v USA za říjen. Část zisků však byla později vymazána na základě zpráv, že ruské rakety dopadly na Polsko. -
Ranní shrnutí (16.11.2023)
Indexy na Wall Street zakončily včerejší obchodování mírně výše. S&P 500 si připsal 0,16 %, Nasdaq 0,07 % a Dow Jones vyskočil o 0,47 %. Index Russell 2000 s malou kapitalizací se obchodoval o zhruba 0,2 % výše.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Těžba jaké suroviny má lepší budoucnost a které akcie z toho mohou těžit?
Bublina splaskla, zelené akcie letí dolů. Je konec nebo čas levně nakoupit?
Funguje strategie straddle u prop trading firem?
V této měně si nechcete spořit. Íránský rijál dnes patří mezi nejslabší platidla světa
Akciové indexy: Jak vznikají akciové indexy (2. díl)
Krypto revoluce právě začíná – jste připraveni?
Smart Money Trading: Braní partials (scaling out) - vyplatí se vám to? (31. díl)
Irácký dinár měl být dalším ropným superplatidlem. Měnu ale rozvrátily války v Zálivu
Technická analýza: Jak číst trh z grafů
Velký souhrn statistik z Prop Tradingu
Těžba jaké suroviny má lepší budoucnost a které akcie z toho mohou těžit?
Bublina splaskla, zelené akcie letí dolů. Je konec nebo čas levně nakoupit?
Funguje strategie straddle u prop trading firem?
V této měně si nechcete spořit. Íránský rijál dnes patří mezi nejslabší platidla světa
Akciové indexy: Jak vznikají akciové indexy (2. díl)
Krypto revoluce právě začíná – jste připraveni?
Smart Money Trading: Braní partials (scaling out) - vyplatí se vám to? (31. díl)
Irácký dinár měl být dalším ropným superplatidlem. Měnu ale rozvrátily války v Zálivu
Technická analýza: Jak číst trh z grafů
Velký souhrn statistik z Prop Tradingu
Denní kalendář událostí
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA cenový index PCE
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
Ve Španělsku index CPI
V Japonsku index CPI
V USA rozjednané prodeje domů
V USA HDP cenový index
V USA objednávky zboží dlouhodobé spotřeby
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V USA hrubý domácí produkt (HDP)
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V USA cenový index PCE
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
Ve Španělsku index CPI
V Japonsku index CPI
V USA rozjednané prodeje domů
V USA HDP cenový index
V USA objednávky zboží dlouhodobé spotřeby
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V USA hrubý domácí produkt (HDP)
Tradingové analýzy a zprávy
Starmer: USA podnikly útoky na Írán, aby zmírnily hrozbu jaderného programu
Spojené státy zaútočily na Írán, Trump varoval před většími údery
Analytici očekávají, že ČNB příští týden úrokové sazby nesníží
Putin odmítl, že by válka na Ukrajině ničila ruskou ekonomiku
Ruské energetické a finanční firmy jsou podle vlády kandidáty na privatizaci
Akcie Eutelsatu posilují po zprávě, že francouzská vláda poskytne peníze
Akcie oslabují, investory znepokojuje konflikt Izraele s Íránem
Komodity: Ropa zlevňuje, nové sankce USA zmírnily obavy ohledně eskalace v Íránu
Forex: Americký dolar klesá, trhy sledují vývoj konfliktu na Blízkém východě
Akcie M2C první den obchodování na trhu Start pražské burzy posílily o 7,8 pct
Starmer: USA podnikly útoky na Írán, aby zmírnily hrozbu jaderného programu
Spojené státy zaútočily na Írán, Trump varoval před většími údery
Analytici očekávají, že ČNB příští týden úrokové sazby nesníží
Putin odmítl, že by válka na Ukrajině ničila ruskou ekonomiku
Ruské energetické a finanční firmy jsou podle vlády kandidáty na privatizaci
Akcie Eutelsatu posilují po zprávě, že francouzská vláda poskytne peníze
Akcie oslabují, investory znepokojuje konflikt Izraele s Íránem
Komodity: Ropa zlevňuje, nové sankce USA zmírnily obavy ohledně eskalace v Íránu
Forex: Americký dolar klesá, trhy sledují vývoj konfliktu na Blízkém východě
Akcie M2C první den obchodování na trhu Start pražské burzy posílily o 7,8 pct
Blogy uživatelů
Index S&P 500: Ze souboje lehkých vah vyšli těsně vítězně medvědi
Jak číst cenu v grafech: Základy price action, časových rámců a určení směru obchodu
Vzácné kovy se třpytí, probouzí se platina!
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (20. 6. 2025)
Býk nebo medvěd? Možné scénáře pro akciové trhy do konce roku
Praktické okénko: Obchod založený na průrazu trendové čáry
Hledáme konzistentní obchodníky. Tak proč pořádáme soutěže?
Jak se stát ziskovým traderem?
Moje cesta prop tradingem: Před létem se zase daří
Burzovní almanach: Co nám říká historie v týdnu 16.–22. června?
Index S&P 500: Ze souboje lehkých vah vyšli těsně vítězně medvědi
Jak číst cenu v grafech: Základy price action, časových rámců a určení směru obchodu
Vzácné kovy se třpytí, probouzí se platina!
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (20. 6. 2025)
Býk nebo medvěd? Možné scénáře pro akciové trhy do konce roku
Praktické okénko: Obchod založený na průrazu trendové čáry
Hledáme konzistentní obchodníky. Tak proč pořádáme soutěže?
Jak se stát ziskovým traderem?
Moje cesta prop tradingem: Před létem se zase daří
Burzovní almanach: Co nám říká historie v týdnu 16.–22. června?
Forexové online zpravodajství
Pohonné hmoty v Česku prudce zdražují, řidiči by měli rychle tankovat „plnou“
Povolenky pro domácnosti na burze v červnu dále zdražují, výrazně nad strop EU
Jak budou reagovat trhy na uvedení projektu robotaxi od Tesly?
Česká koruna je světový „Rambo“ dvacátých let; v době pandemie, války či inflace posiluje vůči dolaru druhým nejvýraznějším tempem ze všech měn světa, předčí i euro. Umisťuje se před ní jen švýcarský frank
Smíšený závěr v USA
Frankfurt uzavřel pátek v zeleném
Akcie M2C první obchodní den posílily
Americké indexy v úvodu smíšeně, reportovaly společnosti CarMax a Darden Restaurants
Pražská burza přerušila sérii poklesů
Zemní plyn ztrácí dech: přerušení růstového trendu pod tlakem prodejců
Pohonné hmoty v Česku prudce zdražují, řidiči by měli rychle tankovat „plnou“
Povolenky pro domácnosti na burze v červnu dále zdražují, výrazně nad strop EU
Jak budou reagovat trhy na uvedení projektu robotaxi od Tesly?
Česká koruna je světový „Rambo“ dvacátých let; v době pandemie, války či inflace posiluje vůči dolaru druhým nejvýraznějším tempem ze všech měn světa, předčí i euro. Umisťuje se před ní jen švýcarský frank
Smíšený závěr v USA
Frankfurt uzavřel pátek v zeleném
Akcie M2C první obchodní den posílily
Americké indexy v úvodu smíšeně, reportovaly společnosti CarMax a Darden Restaurants
Pražská burza přerušila sérii poklesů
Zemní plyn ztrácí dech: přerušení růstového trendu pod tlakem prodejců
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Americké společnosti jsou v ziskové recesi
Makro: Podnikové zásoby USA druhý měsíc za sebou stagnovaly
Okénko finančního trhu 21.6.2018
Denní shrnutí: Americké akcie dosáhly rekordních hodnot, evropské akcie rostou a kryptoměnová rally pokračuje na pozadí ekonomických dat a následků voleb
GBP
Odpad, který vydělává. Proč láká investory?
Forex: Koruna v těsné blízkosti 24,90 EUR/CZK
Graf dne: EURUSD (23.08.2023)
Nevěřím v zázračný růst Asie
Makro: Podnikové zásoby USA se v říjnu zvýšily o 0,2pct
Americké společnosti jsou v ziskové recesi
Makro: Podnikové zásoby USA druhý měsíc za sebou stagnovaly
Okénko finančního trhu 21.6.2018
Denní shrnutí: Americké akcie dosáhly rekordních hodnot, evropské akcie rostou a kryptoměnová rally pokračuje na pozadí ekonomických dat a následků voleb
GBP
Odpad, který vydělává. Proč láká investory?
Forex: Koruna v těsné blízkosti 24,90 EUR/CZK
Graf dne: EURUSD (23.08.2023)
Nevěřím v zázračný růst Asie
Makro: Podnikové zásoby USA se v říjnu zvýšily o 0,2pct
Blogy uživatelů
CoT report: Způsob, jak obchodovat jako velcí hráči?
XTB zvyšuje úroky z volných prostředků!
XTB Obchodník měsíce: Trading je pro každého, není to o vzdělání z VŠ
Co v závěru roku sdělují vyšší časové rámce na měnovém páru EUR/USD
Jak číst cenu v grafech: Základy price action, časových rámců a určení směru obchodu
AOS jako tester
Praktické okénko – Ziskový obchod, který nepotěší
Technická analýza na EUR/AUD, GBP/JPY a NZD/USD
Vzácné kovy se třpytí, probouzí se platina!
FXPro, ACM - AC Markets, Delta Stock
CoT report: Způsob, jak obchodovat jako velcí hráči?
XTB zvyšuje úroky z volných prostředků!
XTB Obchodník měsíce: Trading je pro každého, není to o vzdělání z VŠ
Co v závěru roku sdělují vyšší časové rámce na měnovém páru EUR/USD
Jak číst cenu v grafech: Základy price action, časových rámců a určení směru obchodu
AOS jako tester
Praktické okénko – Ziskový obchod, který nepotěší
Technická analýza na EUR/AUD, GBP/JPY a NZD/USD
Vzácné kovy se třpytí, probouzí se platina!
FXPro, ACM - AC Markets, Delta Stock
Vzdělávací články
Trend Following: Jednoduchá metoda, jak z trhů vytáhnout maximum
Smart Money Concepts (SMC) - obchodování podle velkých hráčů (2. díl)
ICT trading - Smart Money strategie (1. díl)
Hlavní ekonomické události v roce 2018
Fair Value Gap: Klíč k Odhalení Skrytých Příležitostí na Trzích
Těžba jaké suroviny má lepší budoucnost a které akcie z toho mohou těžit?
FXstreet.cz vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2021!
Price Action: WRB analýza
Bublina splaskla, zelené akcie letí dolů. Je konec nebo čas levně nakoupit?
Jednoduché obchodní systémy (část 6.)
Trend Following: Jednoduchá metoda, jak z trhů vytáhnout maximum
Smart Money Concepts (SMC) - obchodování podle velkých hráčů (2. díl)
ICT trading - Smart Money strategie (1. díl)
Hlavní ekonomické události v roce 2018
Fair Value Gap: Klíč k Odhalení Skrytých Příležitostí na Trzích
Těžba jaké suroviny má lepší budoucnost a které akcie z toho mohou těžit?
FXstreet.cz vám přeje krásné Vánoce a úspěšný rok 2021!
Price Action: WRB analýza
Bublina splaskla, zelené akcie letí dolů. Je konec nebo čas levně nakoupit?
Jednoduché obchodní systémy (část 6.)
Tradingové analýzy a zprávy
Putin odmítl, že by válka na Ukrajině ničila ruskou ekonomiku
USD/CAD - Intradenní výhled 22.7.2019
S&P 500 - Intradenní výhled 22.6.2021
Starmer: USA podnikly útoky na Írán, aby zmírnily hrozbu jaderného programu
Spojené státy zaútočily na Írán, Trump varoval před většími údery
EUR/USD - Intradenní výhled 27.3.2017
Live trading: Ziskový konzervativní obchod na GBP/USD
EUR/USD - Intradenní výhled 3.2.2020
Index spekulativního sentimentu 24.10.2018
Ruské energetické a finanční firmy jsou podle vlády kandidáty na privatizaci
Putin odmítl, že by válka na Ukrajině ničila ruskou ekonomiku
USD/CAD - Intradenní výhled 22.7.2019
S&P 500 - Intradenní výhled 22.6.2021
Starmer: USA podnikly útoky na Írán, aby zmírnily hrozbu jaderného programu
Spojené státy zaútočily na Írán, Trump varoval před většími údery
EUR/USD - Intradenní výhled 27.3.2017
Live trading: Ziskový konzervativní obchod na GBP/USD
EUR/USD - Intradenní výhled 3.2.2020
Index spekulativního sentimentu 24.10.2018
Ruské energetické a finanční firmy jsou podle vlády kandidáty na privatizaci
Témata v diskusním fóru
Jaký bude vývoj ceny bitcoinu?
Obchodování akciového indexu S&P 500 a měnového páru EUR/USD
PIN BARS
Money Management %R
NZD/USD
Praktická ukázka: 2x Take-Profit
EUR/USD
AUD/USD
Eurodolar - Chat
Jak vypadá stav Live Trading účtu po necelém roce obchodování?
Jaký bude vývoj ceny bitcoinu?
Obchodování akciového indexu S&P 500 a měnového páru EUR/USD
PIN BARS
Money Management %R
NZD/USD
Praktická ukázka: 2x Take-Profit
EUR/USD
AUD/USD
Eurodolar - Chat
Jak vypadá stav Live Trading účtu po necelém roce obchodování?