Ticker Tape by TradingView
AT&T reportovalo solidní výsledky za 2Q, celoroční výhled očištěného zisku na akcii trh zklamal
Americká telekomunikační společnost AT&T reportovala výsledky za 2Q roku 2025. Společnost reportovala solidní výsledky, když přidala více nových zákazníků, než se očekávalo, avšak podle Bloombergu Wall Street nepotěšil výhled očištěného zisku na akcii, který i na horní hraně je pod konsensem trhu.

Výsledky společnosti AT&T (T) za 2Q 2025 | |||
| 2Q 2025 | Konsensus 2Q 2025 | 2Q 2024 |
Výnosy (mld. USD) | 30,85 | 30,43 | 29,80 |
Čistý zisk (mld. USD) | 4,86 | -- | 3,95 |
Očištěný zisk na akcii (EPS, USD/akcie) | 0,54 | 0,52 | 0,51 |
Výsledky
Výnosy meziročně vzrostly o 3,5 % na 30,85 mld. USD z toho komunikační segment zaznamenal růst o 3,9 % na 29,7 mld. USD. Výnosy segmentu Latinské Ameriky meziročně poklesly o 4,4 % na 1,05 mld. USD. Výnosy ze služeb vzrostly meziročně o 1,1 % na 25,29 mld. USD.

Očištěný zisk EBITDA vzrostl meziročně z 11,34 mld. USD na 11,73 mld. USD. Wall Street očekával 11,6 mld. USD.
Očištěný provozní zisk dosáhl 6,5 mld. USD oproti 6,3 mld. USD před rokem.
Volné hotovostní toky ve 2Q činily 4,4 mld. USD. Minulý rok ve stejném kvartále byly 4 mld. USD. Kapitálové investice činily 5,1 mld. USD z toho kapitálové výdaje 4,9 mld. USD.
Vývoj kapitálových investic, čistého dluhu a ukazatele čistý dluh/EBITDA a návratu kapitálu akcionářům

Zdroj: AT&T
Společnost přivítala 479 tis. nových zákazníků, zatímco analytici očekávali menší přírůstek o 437,84 tis.
Širokopásmové připojení k internetu si u AT&T pořídilo 243 tis. nových zákazníků při očekávání 252,04 tis.
Míra odchodovosti zákazníků mobilních služeb tzv. churn meziročně vzrostla o 17 bazických bodů na 0,87 %. Trh predikoval 0,82 %.
Čistý dluh na konci kvartálu činil 120,3 mld. USD.

Finanční výsledky divizí
Mobilní divize zaznamenala meziroční růst výnosů o 6,7 % na 21,85 mld. USD. Očištěný zisk EBITDA zde rostl 3,2% tempem na 9,49 mld. USD.
Výnosy pevných linek pro podniky meziročně poklesly o 9,3 % na 4,31 mld. USD. Očištěný zisk EBITDA klesl z 1,49 mld. USD na 1,32 mld. USD.
Divize pevných linek u spotřebitelů eviduje meziroční růst výnosů o 5,8 % na 3,54 mld. USD. Očištěný zisk EBITDA vzrostl o 17,8 % na 1,29 mld. USD.
Vývoj klíčových metrik mobilní divize

Zdroj: AT&T
Celoroční výhled
V celém roce 2025 AT&T očekává:
- Konsolidovaný růst výnosů ze služeb v nižších jednotkách procent.
- Růst očištěného zisku EBITDA o 3 % nebo více.
- Kapitálové investice v rozmezí 22 až 22,5 mld. USD. Predikovalo se 21,03 mld. USD.
- Volné hotovostní toky v rozmezí nízkých až středních 16 mld. USD.
- Očištěný zisk na akcii ve výši 1,97 až 2,07 USD. Trh očekával 2,09 USD.
- Zpětný odkup akcií ve výši 4 mld. USD z toho přibližně 1,3 mld. USD k dnešnímu datu již dokončených.
Dlouhodobý výhled
Společnost potvrzuje svůj dlouhodobý výhled v těchto metrikách:
- Roční růst konsolidovaných výnosů ze služeb v nižších jednotkách procent v letech 2026 až 2027.
- Roční růst očištěného zisku EBITDA o 3 % nebo více v letech 2026 až 2027.
- Zrychlení růstu očištěného zisku na akcii na dvouciferný meziroční růst v roce 2027.
V důsledku úspor na dani z příjmu plynoucích ze zákona „One Big Beautiful Bill Act“ se rozhodla společnost aktualizovat svůj dlouhodobý výhled:
- Roční kapitálové investice budou v letech 2026 až 2027 v rozmezí 23 až 24 mld. USD.
- Volný hotovostní tok přesáhne 18 mld. USD v roce 2026 a přesáhne 19 mld. USD v roce 2027.
Díky tomuto zákonu AT&T očekává, že v letech 2025 až 2027 dosáhne peněžních daňových úspor ve výši 6,5 až 8,0 mld. USD v porovnání s výhledem, který společnost poskytla na investorském dni v roce 2024. Společnost hodlá reinvestovat 3,5 mld. USD z těchto úspor do své sítě, aby urychlila budování optického internetu.
Komentář CEO
„Vítězíme na vysoce konkurenčním trhu s největší bezdrátovou a optickou sítí v zemi. Zákazníci si stále častěji vybírají AT&T, protože máme nejlepší technologie a možnosti pro bezdrátové a širokopásmové připojení, které jsou podpořeny zárukou AT&T,“ uvedl generální ředitel John Stankey.
Pohled analytiků
Analytici z Keybanc Capital Markets uvedli, že výsledky jsou smíšené, zatímco konsolidovaný očištěný zisk EBITDA rostl rychleji, než se očekávalo, tak AT&T nedosáhla na očekávání u očištěného zisku EBITDA ve své mobilní divizi. Analytici dodávají, že společnost zároveň snížila svůj výhled růstu očištěného zisku EBITDA v roce 2025 na 3 % (z původně +3-4 %).
Analytici z Vital Knowledge uvedli, že výsledky ukazují na pozitivní vývoj klíčových ukazatelů, ačkoli celoroční výhled zisku na akcii a zisku EBITDA zůstává nezměněn a přírůstek širokopásmového připojení k internetu mírně zaostal za očekáváním.
Analytici z New Street Research uvedli, že přírůstek zákazníků překonal odhady, což je podle nich pro trh úleva. Dodávají, že společnost rovněž navýšila výhled volného hotovostního toku, avšak o méně, než někteří možná doufali.
Akcie AT&T
Akcie společnosti AT&T (T) v předburzovní fázi obchodování oslabují o 2,70 % na 26,68 USD.

AT&T Inc (T) před výsledky na 27,42 USD | |||
Ukazatel |
| Ukazatel |
|
Kapitalizace (mld. USD) | 197,3 | P/E | 11,1 |
Vývoj za letošní rok (%) | +20,4 | Očekávané P/E | 13,1 |
52týdenní minimum (USD) | 18,1 | Prům. cílová cena (USD) | 29,9 |
52týdenní maximum (USD) | 29,2 | Dividendový výnos (%) | 4,0 |
Michal Bárta, Fio banka, a.s.
Zdroj: AT&T, Bloomberg
Klíčová slova: Akcie | Bloomberg | CEO | Dividendový výnos | Investice | P/E | Ukazatel | Výnos | Wall Street | Zisk na akcii | Analytici | USD | Obchodování | Zisk | Výsledky | EPS | Banka | Fio banka | Capital Markets | Cena | Fio | Markets | Odkup akcií | Trh | Cílová cena | Čistý dluh | EBITDA | ROCE | Kapitalizace | Výhled | Konsensus | Výnosy | Očekávání | KeyBanc | Podniky | Akcie společnosti | Zpětný odkup akcií | Kapitálové výdaje | Čistý zisk | Generální ředitel | Míra | AT&T | Roční růst | Ukazatele | Solidní výsledky | Zisk EBITDA | Provozní zisk | Meziroční růst | Výdaje | Zrychlení růstu | Vývoj | Růst | Růst výnosů | ONE | Dlouhodobý výhled | ACT | Finanční výsledky | Akcie AT&T | Technologie | Divize | Společnosti | Společnost AT&T | Společnost | Výsledky společnosti | Celoroční výhled | 3М | Vital Knowledge | Akcie společnosti AT&T | Telekomunikační společnost | Vice | ProCent | Capital | Očištěný zisk na akcii | Fio banka, a.s. | Michal Bárta | Research | Volné hotovostní toky | Hotovostní toky | Pozitivní vývoj |
Čtěte více
-
Atraktivnější ceny akcií motivují investory k jejich opětovnému nákupu
Americké akciové indexy včera po vzoru zbytku světa zamířily dolů. Technologický Nasdaq si pohoršil o 0,6 %, S&P 500 o 0,7 % a průmyslový Dow Jones přišel o 0,9 %. V rámci nejširšího indexu se s výjimkou utilit (+0,9 %) nedařilo žádnému sektoru. Nejhlubší ztráty si odnesly energetické tituly, které propadly o více jak dvě procenta. -
ATRIS investiční společnost, a.s. je v období expanze. Fond navýšil svá aktiva o 200 %
ATRIS investiční společnost aktualizovala v první polovině roku 2025 svůj jasný obchodní plán, který předložila regulátorovi. Do roku 2028 / 2029 plánuje růst z původních 2 miliard Kč k částce přesahující 10 miliard korunu. Plán je transparentní a zcela v souladu se stanovenou strategií. -
Ať si restaurace platí Michelina samy, skrze fond či nadaci. Není třeba do toho vtahovat daňového poplatníka, zvláště když po něm vláda žádá utažení opasku
Rozhodnutí vlády zaplatit společnosti Michelin přes 51 milionů korun za zařazení do jejího gastroprůvodce je nešťastné. A to zejména z hlediska symboliky takového roku. Kabinet na jednou stranou veřejnosti říká, jak je třeba si táhnout opasky, na stranu druhou ale utrácí z evidentně zbytnou záležitost. -
Attali (ekonomický poradca francúzskeho prezidenta Sarkozyho)
"Grécko pravdepodobne skrachuje, vidím riziko zániku eura."... -
Attention Of Investors Will Shift From Ukraine To The FED Meeting
On Tuesday, the main stock indices of Europe and the United States showed positive dynamics after the speech of the pr... -
AT&T hlásí dobré výsledky za rok 2024 a aktualizuje prodej DIRECTV
Společnost AT&T oznámila dobré výsledky za rok 2024 a vykázala výrazný nárůst počtu předplatitelů 5G a optických sítí, příjmů ze služeb, hotovosti z provozní činnosti a volného peněžního toku. Společnost potvrdila své očekávání, že prodej celého 70% podílu ve společnosti DIRECTV společnosti TPG Capital bude dokončen do poloviny roku 2025. -
AT&T koupí licence na rádiové spektrum od telekomunikační společnosti EchoStar za 23 mld. USD
Americká telekomunikační společnost AT&T koupí licence na rádiové spektrum od společnosti EchoStar za přibližně 23 mld. USD. Tímto se spektrum AT&T v průměru rozšíří o 50 MHz v nízkém a středním pásmu. -
AT&T oznámilo upravený zisk na akcii za 4Q, který překonal průměrný odhad analytiků
Americká telekomunikační společnost AT&T oznámila výsledky za 4Q 2024. Výnosy i upravený zisk na akcii za toto období překonal průměrný odhad analytiků. Společnost také potvrdila výhled na celý rok 2025. -
AT&T posiluje síť: Za spektrum od EchoStar zaplatí 23 miliard dolarů
Společnost AT&T Inc. oznámila, že odkoupí frekvenční licence od firmy EchoStar Corp. v hodnotě přibližně 23 miliard dolarů, čímž zásadně posílí svou infrastrukturu v oblasti mobilních sítí a širokopásmových služeb po celých Spojených státech. Transakce má být zcela hotovostní a její dokončení se očekává v polovině roku 2026, samozřejmě za předpokladu schválení regulačními orgány. -
AT&T překvapilo trh. Výsledky překonaly odhady 📈
Americký telekomunikační operátor AT&T vykázal ve druhém čtvrtletí silnější růst počtu mobilních zákazníků, než očekával trh. Společnost získala 432 000 nových měsíčně platících telefonních zákazníků, zatímco analytici počítali přibližně s 325 000. -
AT&T reportovalo výsledky za 4Q, společnost chce akcionářům do tří let navrátit přes 45 mld. USD
Americká telekomunikační společnost AT&T zveřejnila výsledky hospodaření za 4Q roku 2025. Tržby i očištěný zisk na akcii překonaly průměrný odhad analytiků. Společnost zveřejnila dlouhodobý výhled pro roky 2026 až 2028. -
AT&T reportoval výsledky za 3Q, pozitivně je vnímán přírůstek mobilních bezdrátových tarifů
Telekomunikační společnost AT&T reportovala výsledky za třetí kvartál 2025. Dle analytiků společnost naplnila očekávání trhu, pozitivně je vnímán především přírůstek mobilních bezdrátových tarifů. Roční výhled společnosti byl potvrzen. -
AT&T roste 3.5% po silných Q1 výsledcích a dostatku cash flow 📈
Zisky jedné z největších amerických telekomunikačních společností AT&T (T.US) překonaly očekávání, ačkoli tržby byly nižší, než se očekávalo, ve vysoce konkurenčním prostředí. V důsledku toho se akcie společnosti dnes před otevřením obchodují o 3,5 %. AT&T vykázala tržby ve výši 30 miliard USD (meziročně o 100 milionů USD), což je méně, než se odhadovalo na 30,53 miliardy USD. Zisk na akcii ve výši 0,55 USD (meziročně o 12 % méně, z 0,6 USD v 1. čtvrtletí 2023) za první čtvrtletí roku 2024 byl však vyšší, než se očekávalo. Trh očekával 0,53 USD. -
AT&T ve 3Q potěšilo vyšším volným hotovostním tokem a ziskem EBITDA, potvrdilo celoroční výhled
Americká telekomunikační společnost AT&T reportovala výsledky za 3Q 2024. Společnost potěšila analytiky vyšším volným hotovostním tokem a očištěným ziskem EBITDA a potvrdila svůj celoroční výhled hospodaření pro rok 2024 i přes nepřiznivé počasí a přerušení práce na jihovýchodě Ameriky. -
AT&T v miliardové transakci spojí mediální součást s firmou Discovery
Americká telekomunikační společnost AT&T spojí svou rozsáhlou mediální součást s firmou Discovery. Vznikne tak samostatný mediální podnik, jenž bude schopen konkurovat i firmám Netflix a Walt Disney, oznámily firmy. AT&T podle dohody získá asi 43 miliard USD (901,5 miliardy Kč) ve formě hotovosti, dluhových cenných papírů a převzetí dluhu. Akcionáři AT&T budou mít v nově firmě podíl 71 procent, akcionáři Discovery pak 29 procent. -
AT&T v 1Q překonalo odhady zisku i počtu zákazníků, volné hotovostní toky meziročně klesly
Americká telekomunikační společnost AT&T zveřejnila výsledky hospodaření za 1Q roku 2026, které překonaly očekávání trhu na úrovni výnosů a očištěného zisku na akcii. Pozitivně překvapil čistý přírůstek tarifních zákazníků. Volné hotovostní toky meziročně poklesly vlivem vyšších investic do optické infrastruktury, ovšem stále překonaly očekávání analytiků. -
AT&T zveřejnil výsledky za 2Q, čistý přírůstek postpaid zákazníků překonal odhady analytiků
Americký telekomunikační operátor AT&T zveřejnil hospodářské výsledky za druhé čtvrtletí roku 2026. Čistý přírůstek postpaid mobilních zákazníků překonal průměrný odhad analytiků. Nad očekáváním byly rovněž očištěný zisk na akcii a očištěná EBITDA. -
AT&T zvyšuje cieľový počet užívateľov HBO
Akcie AT&T (T.US) vzrástli o viac ako 3% po tom, čo spoločnosť zvýšila svoje predpovede pre globálnych predplatiteľov HBO Max a HBO na 120 - 150 miliónov z predchádzajúcej prognózy 75 - 90 miliónov. Spoločnosť AT&T plánuje dosiahnuť tento cieľ do konca roku 2025, pretože čoraz viac ľudí využívať lacnejšie streamovacie služby. Mediálna a telekomunikačná spoločnosť plánuje v júni uviesť na trh v USA verziu HBO Max. HBO Max sa v nasledujúcom roku rozšíri medzinárodne na 60 trhov. Podľa nových odhadov spoločnosti sa očakáva, že príjmy obchodnej jednotky HBO sa v nasledujúcich piatich rokoch zdvojnásobia. -
Ať už dnes Fed udělá cokoliv, sazby v budoucnu porostou jen velmi pomalu
Blíží se zasedání americké centrální banky, která by měla poprvé od roku 2006 zvýšit úrokové sazby. Zvýšení sazeb sice... -
AUD
Počas noci bola najdôležitejšou správou vyjadrenie...
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Akcie, dolar, bitcoin, zlato, ropa: Začíná to!
Historická data, kde je získat, jak připojit svého data providera do MultiCharts a proč je budeme potřebovat? (4. díl)
Jak obchodují profíci: Fibonacci trading - systém úspěšných traderů
Burza v LA chtěla sesadit Wall Street. Místo ropných obchodů dnes místem duní basy
Ošidil hosty v restauraci a pak obral Ameriku o miliony. Nápad na obří podvod dostal Ponzi náhodou
Po plném vstupu pravidel MiCA v platnost v celé Evropě přichází eToro s nabídkou 5% cashbacku v akciích za převod kryptoměn
Stáhnutí a orientace v platformě, kde budeme pracovat a tvořit obchodní roboty - Multicharts (3. díl)
Červen 2026 byl pro klienty VIP zóny FXstreet.cz další ziskový měsíc
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (červen 2026)
Akciové indexy: Skutečná diverzifikace, nebo jen iluze? (20. díl)
Akcie, dolar, bitcoin, zlato, ropa: Začíná to!
Historická data, kde je získat, jak připojit svého data providera do MultiCharts a proč je budeme potřebovat? (4. díl)
Jak obchodují profíci: Fibonacci trading - systém úspěšných traderů
Burza v LA chtěla sesadit Wall Street. Místo ropných obchodů dnes místem duní basy
Ošidil hosty v restauraci a pak obral Ameriku o miliony. Nápad na obří podvod dostal Ponzi náhodou
Po plném vstupu pravidel MiCA v platnost v celé Evropě přichází eToro s nabídkou 5% cashbacku v akciích za převod kryptoměn
Stáhnutí a orientace v platformě, kde budeme pracovat a tvořit obchodní roboty - Multicharts (3. díl)
Červen 2026 byl pro klienty VIP zóny FXstreet.cz další ziskový měsíc
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (červen 2026)
Akciové indexy: Skutečná diverzifikace, nebo jen iluze? (20. díl)
Denní kalendář událostí
Prezident USA Donald Trump
V Británii výrobní index PMI a PMI za služby
V Německu výrobní index PMI a PMI za služby
Ve Francii výrobní index PMI a PMI za služby
V Británii maloobchodní tržby
V Japonsku index CPI
V USA zásoby zemního plynu
V eurozóně tisková konference ECB
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
Prezident USA Donald Trump
V Británii výrobní index PMI a PMI za služby
V Německu výrobní index PMI a PMI za služby
Ve Francii výrobní index PMI a PMI za služby
V Británii maloobchodní tržby
V Japonsku index CPI
V USA zásoby zemního plynu
V eurozóně tisková konference ECB
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
Tradingové analýzy a zprávy
Komodity: Cena ropy Brent se kvůli konfliktu na Blízkém východě vrátila nad 100 USD
Evropské akcie zažily největší propad za dva týdny, přispěla k tomu dražší ropa
Forex: Dolar vůči japonskému jenu vystoupal na nové 40leté maximum, posiluje i k euru
Pražská burza odevzdala část středečních zisků, nedařilo se hlavně akciím Erste
Forex: Koruna dnes oslabila vůči euru i dolaru
Swingové obchodování USD/JPY 23.7.2026
Swingové obchodování zlata 23.7.2026
Forex sentiment 23.7.2026
ECB ponechala depozitní sazbu na 2,25 procenta
Swingové obchodování bitcoinu 23.7.2026
Komodity: Cena ropy Brent se kvůli konfliktu na Blízkém východě vrátila nad 100 USD
Evropské akcie zažily největší propad za dva týdny, přispěla k tomu dražší ropa
Forex: Dolar vůči japonskému jenu vystoupal na nové 40leté maximum, posiluje i k euru
Pražská burza odevzdala část středečních zisků, nedařilo se hlavně akciím Erste
Forex: Koruna dnes oslabila vůči euru i dolaru
Swingové obchodování USD/JPY 23.7.2026
Swingové obchodování zlata 23.7.2026
Forex sentiment 23.7.2026
ECB ponechala depozitní sazbu na 2,25 procenta
Swingové obchodování bitcoinu 23.7.2026
Blogy uživatelů
Předběžná čísla SMCI odpálila raketový růst: Otevírá se prostor pro další 30% zisky?
Praktické okénko: Dvě nepovedené spekulace na vznik nového trendu
Proč vaše equity křivka nikdy neporoste lineárně
Veľký update v RebelsFunding!
DAX a Nasdaq pod tlakem. Nabídne volatilita na ropě obchodní příležitost?
Akciová analýza: Jsou akcie Netflix stále dobrou investicí?
Jak zlepšit svou trpělivost v investování a tradingu?
Bitcoin na měsíčním maximu: Kdy přijde tvrdý náraz?
-65% zľava! $10,000 za €14!
Měnový pár AUD/USD: Analýza více časových rámců (MN – D1)
Předběžná čísla SMCI odpálila raketový růst: Otevírá se prostor pro další 30% zisky?
Praktické okénko: Dvě nepovedené spekulace na vznik nového trendu
Proč vaše equity křivka nikdy neporoste lineárně
Veľký update v RebelsFunding!
DAX a Nasdaq pod tlakem. Nabídne volatilita na ropě obchodní příležitost?
Akciová analýza: Jsou akcie Netflix stále dobrou investicí?
Jak zlepšit svou trpělivost v investování a tradingu?
Bitcoin na měsíčním maximu: Kdy přijde tvrdý náraz?
-65% zľava! $10,000 za €14!
Měnový pár AUD/USD: Analýza více časových rámců (MN – D1)
Forexové online zpravodajství
Denní shrnutí: Trumpovy válečné hrozby tíží trhy. Wall Street se propadá do červených čísel
Americké indexy klesají
Akcie týdne: TSMC – Výrobní motor stojící za AI revolucí
Napětí kolem Íránu tíží trhy
Německé akcie ve čtvrtek oslabily, index DAX -1,56 %
USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v červenci klesl na 9 b. při očekávání 12 b.
Forex: ECB sazby zatím nemění, ropa na 100 USD/barel
📽️Pšenice +20 % za měsíc! Co stojí za prudkým růstem cen?📈
USA: Změna zásob plynu podle EIA k 17. červenci na 32 mld. kubických stop
Pražská burza oslabila pod tlakem negativního sentimentu ve světě
Denní shrnutí: Trumpovy válečné hrozby tíží trhy. Wall Street se propadá do červených čísel
Americké indexy klesají
Akcie týdne: TSMC – Výrobní motor stojící za AI revolucí
Napětí kolem Íránu tíží trhy
Německé akcie ve čtvrtek oslabily, index DAX -1,56 %
USA: Index výrobní aktivity kansaského Fedu v červenci klesl na 9 b. při očekávání 12 b.
Forex: ECB sazby zatím nemění, ropa na 100 USD/barel
📽️Pšenice +20 % za měsíc! Co stojí za prudkým růstem cen?📈
USA: Změna zásob plynu podle EIA k 17. červenci na 32 mld. kubických stop
Pražská burza oslabila pod tlakem negativního sentimentu ve světě
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Makroekonomická zpráva - Denní komentář
Týden na akciových trzích: Světové indexy tento týden rostly, a to včetně Prahy
Ranní shrnutí: Nekonzistentní signály před klíčovými daty (02.06.2026)
💥Rapidní výprodej zlata🥇
Akciový výhled: Geopolitické napětí na Blízkém východě zhoršuje sentiment na trzích
Akciový trh 13. července: S&P 500 a NASDAQ opět pod tlakem
Ranní nadhoz - Německé průmyslové objednávky propadly
Intradenní analýza GBP/JPY
NVIDIA představila nový čip pro PC na architektuře ARM ve spolupráci se společností MediaTek
Boeing se propadl do ztráty 2,9 mld. dolarů
Makroekonomická zpráva - Denní komentář
Týden na akciových trzích: Světové indexy tento týden rostly, a to včetně Prahy
Ranní shrnutí: Nekonzistentní signály před klíčovými daty (02.06.2026)
💥Rapidní výprodej zlata🥇
Akciový výhled: Geopolitické napětí na Blízkém východě zhoršuje sentiment na trzích
Akciový trh 13. července: S&P 500 a NASDAQ opět pod tlakem
Ranní nadhoz - Německé průmyslové objednávky propadly
Intradenní analýza GBP/JPY
NVIDIA představila nový čip pro PC na architektuře ARM ve spolupráci se společností MediaTek
Boeing se propadl do ztráty 2,9 mld. dolarů
Blogy uživatelů
„Obchodovanie“ na demo účte
Free Trial Prop Firm Account: Otestujte si prostředí dříve, než si koupíte challenge
Praktická ukázka: Když jde cena do strany
Technická situace na vybraných měnových párech před zítřejším NFP reportem nezaměstnanosti
Jak využít sentiment trhu k úspěšnému forex tradingu?
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry AUD/CAD a AUD/USD a akci Microsoft
Izrael vyděsil trh s ropou
Praktické okénko: Otevřený obchod a sláva technické analýze
Vyplatí se ještě investovat do Nvidie, Applu a dalších Big tech gigantů?
Praktické okénko – Ziskový obchod, který nepotěší
„Obchodovanie“ na demo účte
Free Trial Prop Firm Account: Otestujte si prostředí dříve, než si koupíte challenge
Praktická ukázka: Když jde cena do strany
Technická situace na vybraných měnových párech před zítřejším NFP reportem nezaměstnanosti
Jak využít sentiment trhu k úspěšnému forex tradingu?
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry AUD/CAD a AUD/USD a akci Microsoft
Izrael vyděsil trh s ropou
Praktické okénko: Otevřený obchod a sláva technické analýze
Vyplatí se ještě investovat do Nvidie, Applu a dalších Big tech gigantů?
Praktické okénko – Ziskový obchod, který nepotěší
Vzdělávací články
Exkluzivní akce: 0 komise a mezibankovní spready!
Nováček na forexu - jak začít
🚀 FXstreet.cz a eToro spouštějí prémiovou akci: Získejte 6 měsíců ve VIP zóně ZDARMA a posuňte své obchodování na vyšší úroveň
Jednoduché obchodní systémy (část 9.)
Akcie, dolar, bitcoin, zlato, ropa: Začíná to!
Testování strategií: Automatický backtesting III
Nejvýznamnější svíčkové formace – část I.
Disciplína v životě tradera - část 1.
Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading
Zlato, ropa a zemní plyn: Euforie z komodit zmizela! Čekají nás časy cenových poklesů?
Exkluzivní akce: 0 komise a mezibankovní spready!
Nováček na forexu - jak začít
🚀 FXstreet.cz a eToro spouštějí prémiovou akci: Získejte 6 měsíců ve VIP zóně ZDARMA a posuňte své obchodování na vyšší úroveň
Jednoduché obchodní systémy (část 9.)
Akcie, dolar, bitcoin, zlato, ropa: Začíná to!
Testování strategií: Automatický backtesting III
Nejvýznamnější svíčkové formace – část I.
Disciplína v životě tradera - část 1.
Obchodování s komoditami - strategie pro komoditní trading
Zlato, ropa a zemní plyn: Euforie z komodit zmizela! Čekají nás časy cenových poklesů?
Tradingové analýzy a zprávy
MF prodalo státní dluhopisy za 5,9 mld. Kč
Forex: Zamíří GBP/USD k supportu trendového kanálu?
Forex: Vítězové a poražení 6.4.2021
Americký výrobce baterií QuantumScape jde na burzu
Sentix: Nálada v eurozóně prudce klesla
Analýza hlavních měnových párů 29.9.2020
Intradenní Price Action patterny na bitcoinu 21.5.2026
Analýza hlavních měnových párů 7.1.2020
Forex sentiment 25.6.2026
Pražská burza v týdnu potřetí v řadě posílila, index PX stoupl o 0,9 procenta
MF prodalo státní dluhopisy za 5,9 mld. Kč
Forex: Zamíří GBP/USD k supportu trendového kanálu?
Forex: Vítězové a poražení 6.4.2021
Americký výrobce baterií QuantumScape jde na burzu
Sentix: Nálada v eurozóně prudce klesla
Analýza hlavních měnových párů 29.9.2020
Intradenní Price Action patterny na bitcoinu 21.5.2026
Analýza hlavních měnových párů 7.1.2020
Forex sentiment 25.6.2026
Pražská burza v týdnu potřetí v řadě posílila, index PX stoupl o 0,9 procenta
Témata v diskusním fóru
EUR/USD
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.12.2012
Breakout Prop
Pět způsobů, jak snížit stres v tradingu
Budoucnost evropských automobilových výrobců podle analytiků UBS
Forex výhľad na 3. kvartál roku 2020
Je ČEZ levný?
Evropští regulátoři čistí trh. Nová regulace ESMA začne platit už tento týden
Rozjetá americká akciová rally: Čas naskočit nebo je už pozdě?
Banky ženou akciové indexy vzhůru, euro nad 1,29 EURUSD
EUR/USD
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 3.12.2012
Breakout Prop
Pět způsobů, jak snížit stres v tradingu
Budoucnost evropských automobilových výrobců podle analytiků UBS
Forex výhľad na 3. kvartál roku 2020
Je ČEZ levný?
Evropští regulátoři čistí trh. Nová regulace ESMA začne platit už tento týden
Rozjetá americká akciová rally: Čas naskočit nebo je už pozdě?
Banky ženou akciové indexy vzhůru, euro nad 1,29 EURUSD




