Ticker Tape by TradingView
Charter kupuje Cox za 21,9 miliardy dolarů ve strategické fúzi kabelových gigantů
Společnost Charter Communications oznámila, že koupí svého soukromého konkurenta Cox Communications za 21,9 miliardy dolarů, čímž vznikne jeden z největších kabelových a širokopásmových operátorů ve Spojených státech. Tato fúze, která má celkovou podnikovou hodnotu přibližně 34,5 miliardy dolarů včetně převzetí dluhu, představuje jednu z největších transakcí roku na globálním trhu.
Spojení přichází v době, kdy tradiční kabelová televize čelí prudkému útlumu a miliony zákazníků přecházejí ke streamovacím službám jako je Netflix. Spojená společnost si klade za cíl lépe kombinovat nabídku internetu, televize a mobilních služeb, což má zabránit odlivu klientů k mobilním operátorům, jako je T-Mobile, kteří nabízejí vlastní internetové balíčky.
Generální ředitel Charteru Chris Winfrey, který bude i nadále řídit sloučenou firmu, označil transakci za klíčový krok k posílení inovací a zajištění konkurenceschopných cen pro zákazníky. Strategie kombinace služeb již pomohla Charteru překonat očekávání ohledně tržeb v předchozím čtvrtletí a posílila jeho pozici na trhu. Akcie Charteru na zprávu reagovaly růstem o 9 % v premarketu, což odráží důvěru investorů ve smysluplnost spojení.
Součástí dohody je i převzetí zhruba 12,6 miliardy dolarů čistého dluhu Coxu, přičemž mateřská firma Cox Enterprises získá přibližně 23% podíl ve sloučené společnosti. Její generální ředitel Alex Taylor se zároveň stane předsedou představenstva nové struktury. Firma se do roka přejmenuje zpět na Cox Communications, přičemž značka Spectrum od Charteru bude nadále sloužit jako hlavní spotřebitelská značka v regionech původního Coxu.
Tato akvizice přichází krátce po dohodě Charteru na koupi Liberty Broadband, kterou vlastní mediální magnát John Malone, jenž v listopadu veřejně podpořil fúzi s Coxem. V rámci propojení s Liberty získají její akcionáři přímý podíl na Charteru, přičemž celková struktura obou transakcí má být uzavřena ve stejném časovém horizontu, ačkoliv přesné datum zatím nebylo oznámeno.
Spojením Coxu a Charteru vzniká významný hráč na trhu s dostatečným rozsahem, aby mohl účinně konkurovat mobilním operátorům i globálním streamovacím platformám a zároveň přinést výhodnější balíčky a služby koncovým uživatelům v celé Americe.
Graf CHTR.US (D1)
Akcie Charter Communications (CHTR.US) dnes vystoupaly až na 419,19 USD a potvrzují tak pokračující silný růstový trend. Cena se nachází výrazně nad klouzavými průměry EMA 50 (oranžová) a SMA 100 (modrá), což signalizuje dominanci kupců a vysokou důvěru investorů. RSI dosahuje hodnoty 71,2, což značí, že se akcie nachází v překoupené zóně, a tedy nelze vyloučit krátkodobou korekci. Přesto zůstává momentum silně pozitivní, jak potvrzuje i indikátor MACD, který je vysoko nad nulovou linií a rozdíl mezi hlavní a signální křivkou se stále rozšiřuje.

Zdroj: xStation5
Zaujalo Vás toto téma? U XTB můžete obchodovat více než 2000 CFD na akcie!
- Konkurenční spready
- Nízké swapové body, díky kterým můžete držet pozice déle
- Minimální velikost transakce již od 0 EUR
Kromě široké nabídky instrumentů od nás získáte také vzdělávací materiály – články, e-booky a kurzy zdarma:
- Trading pro začátečníky
- TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana
- Kurz tradingu vs. investování
- Investování do akcií – Co je to obchodování s akciemi?
- Testovací účet u XTB? Procvičte si obchodování zdarma!
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 75 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Spready | Akcie | Akvizice | Transakce | CFD | EMA | Fúze | Indikátor | Investování | Kurz | MACD | MIFID | Momentum | Pozice | RSI | Riziko | Trading | Trend | Výkonnost | Doporučení | EUR | USD | Obchodování | XTB | EU | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční strategie | Cena | Graf | Indikátor MACD | Investiční | Investiční doporučení | Investování do akcií | Kurzy | Předpověď | Komise | Magnát | Podnikání | Miliardy dolarů | Ztráty | Akcionáři | Zajištění | Očekávání | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Použití finanční páky | Rozdílové smlouvy | CFD na akcie | Finanční situace | Investujte zodpovědně | Firma | Vysoké riziko | Generální ředitel | Miliardy | SMA | Finanční ztráty | Investujte | xStation5 | Netflix | Poradenství | Komunikace | Situace | Vzdělávací materiály | Swapové body | Posílení | SMA 100 | T-Mobile | CL | JDE | Společnost XTB | Nařízení | Růstový trend | USDA | Riziko ztráty | Společnosti | Kurz tradingu | Charter Communications | Akcie Charter Communications | Minulá výkonnost | Společnost | 3М | Cox | Marketingová komunikace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Spojení | Trading pro začátečníky | Vice | Mediální magnát | Struktura | Testovací účet | D1 | 256/2004 | Materiály | Služby | Odpovědnost | Směrnice | Body | Investování je rizikové | Účet u XTB | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana |
Čtěte více
-
Charles Hoskinson říká, že by se Solana mohla stát vedlejším řetězcem Cardana
Charles Hoskinson si myslí, že protokol smart kontraktů Solana by se teoreticky mohl stát vedlejším řetězcem sítě Cardano. -
Charles Hoskinson, zakladatel Cardana hovořil o kryptoměně Gillibrand-Lummis
V úterý 7. června Charles Hoskinson, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti IO Global, společnosti odpovědné za výzkum a vývoj společnosti Cardano, vysvětlil, proč je nadšený z kryptoměny oboustranné legislativy, kterou tento týden představili senátoři Gillibrand a Lummis. -
Charles Schwab překonal očekávání za 4. čtvrtletí a signalizuje silný růst
Společnost Charles Schwab Corporation zveřejnila silné finanční výsledky za 4. čtvrtletí 2024, které překonaly očekávání Wall Street a zdůraznily významný růst v klíčových oblastech. -
Charles Schwab reportoval silné kvartální výsledky, hlavní sledované ukazatele překonaly očekávání
Americký bankovní dům Charles Schwab zveřejnil výsledky hospodaření za 3Q 2025. Společnost dokázala překonat očekávání u všech hlavních sledovaných ukazatelů. Dle analytika z KBW byl růst zisku tažen výnosy z půjčování cenných papírů. -
Charles Schwab reportoval za 1Q, čisté výnosy a očištěný zisk na akcii byly mírně nad očekáváním
Americký bankovní dům Charles Schwab reportoval výsledky za první kvartál roku 2025. Společnost reportovala výsledky mírně nad očekáváním jak na straně čistých výnosů, tak i na straně očištěného zisku na akcii. Průměrný denní objem obchodů vzrostl meziročně o 24 % a dosáhl 7,39 mil. Podle generálního ředitele se investoři obrátili na bankovní dům, aby jim pomohl se zorientovat v čím dál nejistějším prostředí. -
Charles Schwab udržuje trendy po výsledcích hlavních bank 📈
Výsledky společnosti Charles Schwab odpovídají trendům pozorovaným u výdělků hlavních amerických bank. Překonaly očekávání, přičemž nejvýraznější překvapení přišlo z obchodních výnosů, kde aktivita výrazně vzrostla po volbách. -
Charles Schwab zaznamenal ve 4Q růst výnosů o 20 %, očištěný zisk na akcii předčil očekávání trhu
Americký bankovní dům Charles Schwab reportoval výsledky za 4Q 2024. Společnost zaznamenala meziroční růst výnosů o 20 %. Očištěný zisk na akcii zaznamenal meziroční nárůst o 49 % a předčil očekávání trhu. Investoři si u Charles Schwab ve 4Q otevřeli 1,12 mil. nových účtů. Celková klientská aktiva dosáhla výše 10,10 bil. USD. -
Charlie Munger nenáviděl Bitcoin, Warren Buffett také – ale z úplně jiných důvodů
Charlie Munger, legendární investor a místopředseda představenstva společnosti Berkshire Hathaway Inc, zemřel v úterý ve věku 99 let a zanechal po sobě kritické názory na Bitcoin, které sdílel se svým dlouholetým obchodním partnerem Warrenem Buffettem. -
Chart dne – EURUSD (31. 10. 2025)
Měnový pár EUR/USD se aktuálně obchoduje kolem hodnoty 1,15270 USD za euro. Trh je pod tlakem především kvůli rozdílům v měnové politice Evropské centrální banky a amerického Fedu. -
Charter Communications po výsledcích za 2. čtvrtletí posiluje o 17 % 📈
Akcie společnosti Charter Communications (CHTR.US) v dnešní seanci vzrostly o téměř 17 % poté, co společnost oznámila výsledky za druhé čtvrtletí, které překonaly očekávání analytiků, přičemž volný peněžní tok byl ve zprávě obzvláště pozitivním překvapením. Ztráta předplatitelů širokopásmového internetu Charteru ve druhém čtvrtletí byla navíc výrazně nižší než konsensus 230 000 (skutečná ztráta byla 149 000), což naznačuje, že konec programu cenově dostupného připojení měl kontrolovanější dopad, než se dříve obávalo. -
Chart of the day - AUDUSD (30.04.2024)
Australský dolar dnes patří mezi slabší měny zemí G10 v důsledku neočekávaného poklesu březnových maloobchodních tržeb. Zpráva ukázala pokles ve všech subsektorech s výjimkou maloobchodu s potravinami, který zaznamenal meziměsíční nárůst o 0,9 %. Největší ztrátu zaznamenalo odvětví oděvů, které meziměsíčně pokleslo o 4,3 %. -
Chart of the day - EMISS (02.03.2022)
Ceny evropských kontraktů na emise CO2 (EMISS) tento týden klesly a nyní se obchodují více než 30 % pod únorovými rekordy. Emisní kontrakty byly často považovány za „oběd zdarma“, protože se věřilo, že zpřísnění environmentálních regulačních opatření povede k dlouhodobému růstu cen. S potenciálním velkým narušením energetických trhů na obzoru však existuje obava, že výroba v evropských zemích bude muset být omezena například kvůli nedostatečné dodávce plynu. To by vedlo k nižší poptávce po emisních povolenkách, protože továrny by tolik neznečišťovaly prostředí. Během potenciální energetické krize v Evropě někteří volali po úplném pozastavení systému obchodování s emisemi, aby se snížily náklady a naopak podpořilo hospodářství a domácnosti. -
Chart of the day - EURAUD (07.05.2024)
Hlavním bodem dnešní asijsko-pacifické seance bylo rozhodnutí Reserve Bank of Australia o úrokových sazbách. Očekává se, že centrální banka ponechá sazby beze změny již na čtvrtém zasedání v řadě, přičemž oficiální hotovostní sazba zůstane na 12letém maximu 4,35 %. Trhy doufaly, že RBA změní formulaci politického prohlášení, aby zdůraznila, že zvýšení sazeb je pravděpodobnější než jejich snížení vzhledem k nedávným jestřábím překvapením v údajích o inflaci a stále silným údajům z australského trhu práce. Nicméně žádná taková jestřábí změna nabídnuta nebyla a AUD po rozhodnutí oslabil. -
Chatbot Grok Elona Muska zveřejnil sérii antisemitských příspěvků
Dne 9. července 2025 vyvolal chatbot Grok společnosti xAI, kterou vlastní Elon Musk, bouři nevole poté, co na sociální síti X zveřejnil sérii antisemitských příspěvků. V jednom ze smazaných výroků se Grok označil za „MechaHitlera“ a označil Adolfa Hitlera za ideálního vůdce k řešení „proti-bílé nenávisti“. Dále nesprávně obvinil uživatelku jménem „Cindy Steinberg“, že slaví smrt dětí v texaském letním táboře, a to pouze na základě jejího příjmení. -
ChatGPT a D.A. Davidson zvyšují cenu akcií C3ai
Akcie společnosti C3.ai (AI.US) dnes vzrostly o více než 20 % D.A. Davidson zvýšil rating softwarové společnosti na "Buy" s cílovou cenou 30 USD. Analytici označili produkty společnosti za "skutečně vzácná aktiva" a domnívají se, že společnost může z vývoje umělé inteligence získat více než samotný Microsoft, protože její portfolio je plně zaměřeno na vývoj této technologie. Před několika dny společnost oznámila, že hodlá integrovat ChatGPT do svých vlastních produktů AI: -
Chaty a chalupy dramaticky zdražují, letos v nich dovolenou tráví více Čechů než jindy. S hypotékou mohou být potíže
I když ceny tuzemské dovolené jsou letos kvůli různým slevám poměrně velmi levné, pokud tedy daný člověk slev využije, přesto více Čechů než v minulosti tráví volné dny „u sebe“, ve vlastním. Totiž na chatě nebo chalupě. -
Chce se Američanům zpět do práce? Akcie i dluhopisy jsou dopoledne opatrné
Závěr týdne bude hlavně o amerických datech z trhu práce. Ta přitáhnou pozornost o to víc, o co byl předchozí dubnový report nečekaně slabý. U nejsledovanějšího údaje o změně zaměstnanosti se čeká návrat na podstatně vyšší úrovně. Po 266 tis. v dubnu by to za květen mohlo podle tržního odhadu být kolem 670 tisíc, ovšem reálně mohou být očekávání nastavena ještě výš po posledním pozitivně vyznívajícím reportu ADP. Teoreticky by vyšší číslo nahrávalo sázkám na pokračující oživení, jenže tato hra je v případě zámoří už notně ohraná a včera to nevypadalo, že by ADP investory naplnilo euforií. -
Chcete dosáhnout lepších výsledků než ostatní?
,,Chcete-li dosáhnout lepších výsledků než ostatní, musíte postupovat jinak než ostatní," tvrdí známý investor, a filantrop Sir John Templeton. A má pravdu. Dobrý obchodník ví, proč obchoduje. Základní otázka zůstává - na jaké informace a zdroje se spoléhat? Je vhodnější používat pouze analýzu fundamentálních dat? Nebo je lépe ji kombinovat s dalšími nástroji, např. technickou analýzou? Jak nejlépe využít současně fundamentální a technické analýzy? -
Chcete hypotéku za 0,5 %? Řekněte si politikům. Prý to pomůže trhu s byty. Opak je pravdou
Obvykle lidé kritizují českou vládu, protože nevědí, co se děje v zahraničí. Nicméně v zahraničí je to často ještě mnohem horší než u nás. Příkladem může být Polsko, kde předchozí vláda Jarosława Kaczyńského garantovala dvouprocentní hypotéky. To bylo něco, co lidi milovali. Poptávka byla obrovská. Během chvilky se dotace na hypotéky vyčerpala. Přitom měla platit až do roku 2027. -
Chcete koupit chatu nebo chalupu? Na jaře nabídka ožívá a do karet hrají kupcům i další faktory
Pokud jste doteď váhali s pořízením chaty či chalupy, nemá smysl nákup dále odkládat. Ceny nemovitostí obecně stále rostou; nejvíce je to znát ve městech. Ovšem u chat, chalup a dalších rekreačních objektů se očekává stagnace. A v případě turisticky méně exponovaných lokalit i pokles cen. Připočtěte sazby hypoték, které jsou nejníže za poslední tři roky, a výsledek rovnice je jasný: S prvními jarními dny je ideální rozhlédnout se po vaší nové nemovitosti pro víkendový odpočinek, anebo dokonce pro celoroční bydlení.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Malajsii zdevastovaly „banánové peníze“. Dnešní ringgit z úpadku vytáhla ropa i kaučuk
Francouzské akciové indexy: Luxus, banky a globální průmysloví hráči (13. díl)
Leden 2026 přinesl členům VIP zóny FXstreet.cz další zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (leden 2026)
RebelsFunding představuje novou klientskou zónu: moderní design, nové funkce a systém odměn pro tradery
Proč skončila prop firma My Forex Funds (MFF) a přichází její comeback?
Vyplatí se kupovat akciové vítěze minulého roku?
VIDEO: 10 trhů, které mohou v roce 2026 explodovat
Je téměř bezcenný a za nic ho nevyměníte. Laoský kip v zemi vystřídal „tygří jazyk“
Párové obchodování: Definice, strategie a příklad tradingu
Malajsii zdevastovaly „banánové peníze“. Dnešní ringgit z úpadku vytáhla ropa i kaučuk
Francouzské akciové indexy: Luxus, banky a globální průmysloví hráči (13. díl)
Leden 2026 přinesl členům VIP zóny FXstreet.cz další zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (leden 2026)
RebelsFunding představuje novou klientskou zónu: moderní design, nové funkce a systém odměn pro tradery
Proč skončila prop firma My Forex Funds (MFF) a přichází její comeback?
Vyplatí se kupovat akciové vítěze minulého roku?
VIDEO: 10 trhů, které mohou v roce 2026 explodovat
Je téměř bezcenný a za nic ho nevyměníte. Laoský kip v zemi vystřídal „tygří jazyk“
Párové obchodování: Definice, strategie a příklad tradingu
Denní kalendář událostí
V Německu obchodní bilance
V Japonsku volby do dolní komory parlamentu
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V Kanadě Ivey index PMI
V Kanadě míra nezaměstnanosti
Guvernérka RBA Michele Bullock
Na Novém Zélandu státní svátek
Guvernér BoC Tiff Macklem
V eurozóně tisková konference ECB
V Německu obchodní bilance
V Japonsku volby do dolní komory parlamentu
V USA inflační očekávání University of Michigan
V USA spotřebitelská důvěra University of Michigan
V Kanadě Ivey index PMI
V Kanadě míra nezaměstnanosti
Guvernérka RBA Michele Bullock
Na Novém Zélandu státní svátek
Guvernér BoC Tiff Macklem
V eurozóně tisková konference ECB
Tradingové analýzy a zprávy
Pražská burza poprvé překonala hranici 2800 bodů a vytvořila nové maximum
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Forex: Česká měna dnes oslabila k euru i dolaru
Forex sentiment 4.2.2026
Swingové obchodování USD/JPY 4.2.2026
Swingové obchodování bitcoinu 4.2.2026
Swingové obchodování zlata 4.2.2026
Swingové obchodování Nasdaqu 4.2.2026
FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů a společností
Intradenní Price Action patterny na AUD/USD 4.2.2026
Pražská burza poprvé překonala hranici 2800 bodů a vytvořila nové maximum
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Forex: Česká měna dnes oslabila k euru i dolaru
Forex sentiment 4.2.2026
Swingové obchodování USD/JPY 4.2.2026
Swingové obchodování bitcoinu 4.2.2026
Swingové obchodování zlata 4.2.2026
Swingové obchodování Nasdaqu 4.2.2026
FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů a společností
Intradenní Price Action patterny na AUD/USD 4.2.2026
Blogy uživatelů
Trading jako řemeslo: co dělat každý den, aby rostla konzistence
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 2.–8. února
Moje cesta prop tradingem: Obchod, který skončil tam, kde začal
Zlomový bod pre BTC, čo bude ďalej?
Železná pojistka portfolia: Investice do obrany v časech globální nejistoty
Analýza Nasdaq, DAX, EUR/USD a stříbra: nový kandidát na šéfa Fedu zařídil černý pátek pro stříbro
Malé drobnosti, které posouvají trading na vyšší úroveň (2. část)
Praktická ukázka: Dlouhé a krátké obchody
Co letos chystáme ve Fintokei? Zeptej se přímo našeho CEO v live AMA streamu
Drahé kovy zažívají rekordní výkyvy. Jak na to mají investoři reagovat?
Trading jako řemeslo: co dělat každý den, aby rostla konzistence
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 2.–8. února
Moje cesta prop tradingem: Obchod, který skončil tam, kde začal
Zlomový bod pre BTC, čo bude ďalej?
Železná pojistka portfolia: Investice do obrany v časech globální nejistoty
Analýza Nasdaq, DAX, EUR/USD a stříbra: nový kandidát na šéfa Fedu zařídil černý pátek pro stříbro
Malé drobnosti, které posouvají trading na vyšší úroveň (2. část)
Praktická ukázka: Dlouhé a krátké obchody
Co letos chystáme ve Fintokei? Zeptej se přímo našeho CEO v live AMA streamu
Drahé kovy zažívají rekordní výkyvy. Jak na to mají investoři reagovat?
Forexové online zpravodajství
Výprodej technologických akcií se zrychluje❗️US100 klesá o 2 % 📉
Dolar mírně posiluje po hovoru Trump–Xi 💸
Uber zveřejnil výsledky za 4Q, výhled ziskovosti trh zklamal, společnost má nového CFO
Pražská burza zakončila v zisku
USA: Změna zásob surové ropy dle EIA k 30. lednu: -3455 tisíc, očekáváno bylo -639 tisíc
Americké indexy v úvodu smíšeně, pokračuje výsledková sezóna
USA: Index PMI ve službách v lednu dle konečných dat na 52,7 b. při očekávání 52,5 b.
Index ISM ve službách se stabilizoval
NBP sazby ponechala beze změny
Počet nových pracovních míst podle ADP reportu klesl
Výprodej technologických akcií se zrychluje❗️US100 klesá o 2 % 📉
Dolar mírně posiluje po hovoru Trump–Xi 💸
Uber zveřejnil výsledky za 4Q, výhled ziskovosti trh zklamal, společnost má nového CFO
Pražská burza zakončila v zisku
USA: Změna zásob surové ropy dle EIA k 30. lednu: -3455 tisíc, očekáváno bylo -639 tisíc
Americké indexy v úvodu smíšeně, pokračuje výsledková sezóna
USA: Index PMI ve službách v lednu dle konečných dat na 52,7 b. při očekávání 52,5 b.
Index ISM ve službách se stabilizoval
NBP sazby ponechala beze změny
Počet nových pracovních míst podle ADP reportu klesl
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Ranní zpráva z finančního trhu: Macron dnes otestuje své ideje na zasedání Evropské rady
Výprodej technologických akcií se zrychluje❗️US100 klesá o 2 % 📉
UBS těží z nového optimismu: Bank of America očekává nejvyšší růst zisků mezi bankami
Akcie softwarových společností v panice 📉Anthropic
Fed se staví proti obchodní válce. Může měnová politika zachránit ekonomiku?
Technická analýza intradenního pohybu měnového páru GBP/AUD, úterý 13. srpna 2024
Makro: Inflace eurozóny se v červnu meziročně zvýšila o 1,6pct
Default Grécka možný
Bitcoin vedl prudký výprodej kryptoměn – z trhu zmizelo téměř 500 miliard dolarů
Akciové trhy 4. února: S&P 500 a NASDAQ zaznamenaly nejvýraznější pokles za poslední dobu
Ranní zpráva z finančního trhu: Macron dnes otestuje své ideje na zasedání Evropské rady
Výprodej technologických akcií se zrychluje❗️US100 klesá o 2 % 📉
UBS těží z nového optimismu: Bank of America očekává nejvyšší růst zisků mezi bankami
Akcie softwarových společností v panice 📉Anthropic
Fed se staví proti obchodní válce. Může měnová politika zachránit ekonomiku?
Technická analýza intradenního pohybu měnového páru GBP/AUD, úterý 13. srpna 2024
Makro: Inflace eurozóny se v červnu meziročně zvýšila o 1,6pct
Default Grécka možný
Bitcoin vedl prudký výprodej kryptoměn – z trhu zmizelo téměř 500 miliard dolarů
Akciové trhy 4. února: S&P 500 a NASDAQ zaznamenaly nejvýraznější pokles za poslední dobu
Blogy uživatelů
Jaká je nejžádanější komodita tohoto léta?
Optimismus kolem obchodní dohody se pomalu vytrácí
Kam jsou centrální banky ochotny sáhnout? Jde tady o inflaci nebo devalvaci měny?
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry USD/CAD, EUR/CHF a zemní plyn
Moje cesta prop tradingem – jeden obchod, velký objem a balance křivka padá
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár EUR/USD, akcii Boeing a zlato
Obchod s ropou, aneb trh, kde si nemůže být nikdo ničím jist
Výhľad forex tradera na XAU/USD, EUR/GBP a CHF/JPY
Výhľad forex tradera na GBP/NZD, EUR/JPY a USD/CAD
Jednoduchý a funkční návod na zjištění ideální výše investice
Jaká je nejžádanější komodita tohoto léta?
Optimismus kolem obchodní dohody se pomalu vytrácí
Kam jsou centrální banky ochotny sáhnout? Jde tady o inflaci nebo devalvaci měny?
Elliottova vlnová teorie pro měnové páry USD/CAD, EUR/CHF a zemní plyn
Moje cesta prop tradingem – jeden obchod, velký objem a balance křivka padá
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár EUR/USD, akcii Boeing a zlato
Obchod s ropou, aneb trh, kde si nemůže být nikdo ničím jist
Výhľad forex tradera na XAU/USD, EUR/GBP a CHF/JPY
Výhľad forex tradera na GBP/NZD, EUR/JPY a USD/CAD
Jednoduchý a funkční návod na zjištění ideální výše investice
Vzdělávací články
Order Book: Kniha objednávek – proč existuje a jak ji využít? (24. díl)
Porovnání výkonnosti světových akciových indexů - co očekávat do budoucna?
Zapomeňte na hledání perfektní strategie
Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
Predikce psychologických cyklů na finančních trzích
Technická analýza: Jak číst trh z grafů
Od royalu k dolaru. Australská měna přerostla svého pána a stala se noční můrou pro padělatele
Akcie: Základy fundamentální analýzy akcií (díl 8.)
Hodnocení členů VIP zóny - Forex Asistent
Rozhovor s investičním bankéřem Ondřejem Jonášem
Order Book: Kniha objednávek – proč existuje a jak ji využít? (24. díl)
Porovnání výkonnosti světových akciových indexů - co očekávat do budoucna?
Zapomeňte na hledání perfektní strategie
Technická analýza pro začátečníky: Jak analyzovat grafy krok za krokem
Predikce psychologických cyklů na finančních trzích
Technická analýza: Jak číst trh z grafů
Od royalu k dolaru. Australská měna přerostla svého pána a stala se noční můrou pro padělatele
Akcie: Základy fundamentální analýzy akcií (díl 8.)
Hodnocení členů VIP zóny - Forex Asistent
Rozhovor s investičním bankéřem Ondřejem Jonášem
Tradingové analýzy a zprávy
Forex: Falešný průraz rezistence na EUR/AUD
Korekce a pokračování poklesu na NZD/CAD?
Zhodnocení situace na akciových trzích
Německo trvá na původní řecké privatizaci
Forex: Česká měna dnes dál rychle posilovala k euru i dolaru
Forex: Intradenní obchodování na EUR/USD
Portugalsko dostalo více času na úspory
Převzetím hypotečních agentur v USA naplno vypukla krize
Čína chystá opatření na podporu ekonomiky
Trading příležitosti na USD/JPY a AUD/USD
Forex: Falešný průraz rezistence na EUR/AUD
Korekce a pokračování poklesu na NZD/CAD?
Zhodnocení situace na akciových trzích
Německo trvá na původní řecké privatizaci
Forex: Česká měna dnes dál rychle posilovala k euru i dolaru
Forex: Intradenní obchodování na EUR/USD
Portugalsko dostalo více času na úspory
Převzetím hypotečních agentur v USA naplno vypukla krize
Čína chystá opatření na podporu ekonomiky
Trading příležitosti na USD/JPY a AUD/USD
Témata v diskusním fóru
Silný dolar potápí kanadský průmysl
Apex Trader Funding (ATF)
MyFundedFutures
Price Action Trading Jakuba Hodana
Moje cesta prop tradingem: Protitrendový obchod a růst balance křivky
Nechte zisky běžet: Staňte se svým obchodním koučem
Měsíční report finančních trhů (září 2022)
Praktické okénko – dolarový index USDX a jeho vliv na vývoj EUR/USD
Jak obchodovat dle Purple Bands indikátoru?
Technická analýza měnových párů: USD/CAD, EUR/GBP a AUD/CHF
Silný dolar potápí kanadský průmysl
Apex Trader Funding (ATF)
MyFundedFutures
Price Action Trading Jakuba Hodana
Moje cesta prop tradingem: Protitrendový obchod a růst balance křivky
Nechte zisky běžet: Staňte se svým obchodním koučem
Měsíční report finančních trhů (září 2022)
Praktické okénko – dolarový index USDX a jeho vliv na vývoj EUR/USD
Jak obchodovat dle Purple Bands indikátoru?
Technická analýza měnových párů: USD/CAD, EUR/GBP a AUD/CHF



