Ticker Tape by TradingView
JD.com hlásí nejrychlejší růst tržeb za poslední roky
Čínský e-commerce gigant JD.com Inc. zaznamenal nejrychlejší růst tržeb za téměř tři roky, když vládní opatření pomohla podpořit spotřebitelské výdaje v druhé největší ekonomice světa.
Silné finanční výsledky
- Tržby vzrostly o 13 % na 347 miliard jüanů (47,9 miliardy dolarů), což překonalo očekávání analytiků.
- Čistý zisk se více než zdvojnásobil na 9,9 miliardy jüanů.
- Akcie JD.com v předburzovním obchodování vzrostly o více než 4 %.
Podpora ze strany čínské vlády
JD.com těží z vládní strategie zaměřené na podporu spotřeby, která zahrnuje pobídky pro nákup a výměnu domácích spotřebičů a elektroniky. Tento přístup je součástí dlouhodobé ekonomické politiky Pekingu, která se více zaměřuje na domácí spotřebu.
Dopady na trh e-commerce
- Silné výsledky JD.com přicházejí po lepší než očekávané výkonnosti Alibaby, což naznačuje pozitivní trend v čínském technologickém sektoru.
- Firma také těžila z prodloužené nákupní sezóny Singles’ Day v listopadu.
- JD.com rozšiřuje svou působnost o novou službu JD Takeaway, čímž vstupuje do segmentu doručování jídla, kde dominují Meituan a Alibaba.
Výhled do budoucna
Podle finančního ředitele Iana Su Shana byl růst široce rozložený napříč různými kategoriemi a zdroji příjmů, což naznačuje pozitivní makroekonomické trendy a zvyšující se podíl JD.com na trhu.
Přestože firma čelí silné konkurenci a cenovým válkám, vedení zůstává strategické a disciplinované v investicích. JD.com je tak dobře připraveno na další expanzi v roce 2025.
Graf JD.US (D1)
Cena akcií JD.com se nacházela do začátku roku 2024 v dlouhodobém sestupném trendu.
Klouzavý průměr SMA 200 (modrá čára) měl výrazně klesající trajektorii, což potvrzovalo slabý sentiment na trhu.
Obrat trendu a současný růst (konec 2023 – 2025)
- Od přelomu let 2023/2024 došlo k významné změně trendu, když se cena odrazila od dlouhodobého dna.
- EMA 50 (oranžová křivka) se začala otáčet vzhůru, což signalizuje růstový trend.
- SMA 200 se zplošťuje a nyní mírně roste, což potvrzuje možný obrat na býčí trend.
- Aktuálně se cena drží nad oběma klouzavými průměry, což naznačuje stabilní růstový moment.
RSI (Relative Strength Index)
- RSI na hodnotě 59,6 se nachází pod úrovní 70, což znamená, že akcie nejsou překoupené a stále mají prostor pro další růst.
- Pokud by RSI překročil 70, mohlo by to naznačovat možnost krátkodobé korekce.

Zdroj: xStation5
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 69% účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Akcie | EMA | Investování | Klouzavý průměr | Korekce | MIFID | RSI | Riziko | Sentiment | Trend | Výkonnost | Doporučení | Obchodování | XTB | EU | Zisk | Výsledky | Index | Investiční strategie | Podpora | Cena | Cena akcií | Graf | Investiční | Investiční doporučení | Trh | Předpověď | ROCE | Tržby | Komise | Podnikání | Klouzavý průměr SMA | Miliardy dolarů | Alibaba | Ztráty | Výhled | Očekávání analytiků | Spotřebitelské výdaje | Očekávání | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Použití finanční páky | Rozdílové smlouvy | Finanční situace | Investujte zodpovědně | Čistý zisk | Obrat trendu | Firma | Vysoké riziko | Miliardy | SMA | Finanční ztráty | Výhled do budoucna | Čínské vlády | Investujte | xStation5 | Poradenství | Komunikace | Situace | Výdaje | Vládní opatření | Další růst | Růst | E-commerce | JD.com | CL | JDE | Býčí trend | Sentiment na trhu | Prostor pro další růst | Růst tržeb | Společnost XTB | SMA 200 | Nařízení | JD.US | JD | CARA | Finanční výsledky | Růstový trend | Riziko ztráty | Meituan | Opatření | Dna | Minulá výkonnost | Společnost | 3М | Marketingová komunikace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Vice | D1 | Vlády | 256/2004 | Odpovědnost | Směrnice | Investování je rizikové | RSI (Relative Strength Index) | Doručování |
Čtěte více
-
Jaro dodalo stavebnictví novou energii
„Průmyslové produkci se v březnu relativně dařilo. Vyplývá to z dnes publikovaných dat ČSÚ. Po novoročním propadu v březnu navázala na únorový růst a meziročně reálně vzrostla o 1,4 %. V meziměsíčním srovnání zaznamenala nárůst mírnější, konkrétně o 0,4 %. Zatímco k meziročnímu poklesu došlo u výroby motorových vozidel či ve farmaceutickém průmyslu, meziroční nárůst zaznamenala především výroba elektřiny. Nutno ovšem dodat, že její růst měla na svědomí nižší loňská srovnávací základna,“ popisuje Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic. -
Jaroslav Brychta - od chudého studenta ke svobodě
Příběh Jardy Brychty - od chudého studenta ke svobodě. "Lidé musí investovat a nelhat si." -
Jaroslav Šura Vás zve na Online investiční konferenci 2022 #OIK
Hlavním tématem celé konference bude hledání investičních příležitostí v období globální recese a vysoké inflace. Dále se bude formou přednášek a panelových diskuzí rozebírat samozřejmě také makro a měnová politika, geopolitika atd. Chybět nebudou ani konkrétní investiční postupy – konkrétně zhodnocení pasivní vs. aktivní investiční strategie, alternativní investiční strategie aj. -
JASNÝ SIGNÁL Z FEDU, KTERÝ MÁ TRH NA HÁKU ❌ US ekonomika bude pod tlakem | Kryptoměnové akcie ⚡️
Týdenní videokomentář: akcie, indexy, Forex, komodity a kryptoměny. -
Jasný výsledek jednání ČNB
Koruna minulý týden započala poblíž EUR/CZK 25,40, kam ji posunuly mírné výroky člena bankovní rady T. Nidetzkého. První náznak dalšího posilování přišel v úterý, kdy M. Mora uvedl, že dobré zprávy z eurozóny překonávají předpoklady ČNB, což by v letošním roce mohlo vést k více než dvěma navýšením klíčové úrokové sazby. Výrok M. Mory se shoduje s odhadem našeho týmu, podle kterého ČNB letos zvýší klíčovou sazbu třikrát. Svou prognózu stavíme na očekávaném oživení inflace v průběhu roku, další kumulaci inflačních tlaků – především mzdových – a jen „mírného“ posilování koruny vůči euru (o cca 5 % meziročně). -
Jason Urban říká, že BTC a ETH do poloviny roku 2023 explodují o 100 %
Vedoucí představitel společnosti Galaxy Digital, Jason Urban říká, že nejpopulárnější kryptoměny- Bitcoin (BTC) a Ethereum (ETH) by se mohla do poloviny příštího roku zdvojnásobit. -
Jastrabí odlet
Zemetrasenie v Bank of EnglandVčerajší vývoj na o... -
Jastrabi v ECB skončili
Od začiatku tohto roka, presnejšie od konca februára majú nemecké akcie veľký problém. Na začiatku sme mohli povedať, že ide o geopolitický konflikt Ruska s Ukrajinou. Prípadné ekonomické sankcie voči Rusku a odpoveď Ruska na ne by mohli znamenať začiatok obchodnej vojny. Lenže existuje ešte jeden dôvod na obavy zo strany nemeckých podnikov. Sila Eura. Na grafe nižšie vidíme výkon DAXu voči S&P500, pokles bielej línie značí relatívne pokles DAXu voči americkým akciám. Zeleným je vývoj očakávaní IFO (podnikateľskej dôvery). Tam vidíme pokračujúci pokles, po slabšom výsledku vo februári sklamal aj marcový prieskum. Kým prvá vlna poklesu DAXu sa môže pripísať aj krymskej kríze, druhý prišla s prielomom Eura na nové maximá, nad 1.38. -
Jastrab Plosser
Jastrab Plosser - Člen FOMC Plosser včera v noci uviedol, že USA nepotrebuje žiadne... -
Java přinesla internetovému světu multimédia nebo internetové bankovnictví. U vývojářů je populární dodnes
Programovací jazyk Java pomáhá už skoro třicet let utvářet internetové prostředí a pojí se hned s několika významnými milníky. Díky němu se začal na internetu šířit multimediální obsah, stál také u zrodu internetového bankovnictví a dodnes je mezi vývojáři populární při vytváření aplikací. -
JD.com jedná o převzetí Ceconomy za 2,6 miliardy USD, akcie výrazně posílily
Čínský e-commerce gigant JD.com je podle dostupných informací v pokročilých jednáních o převzetí německé společnosti Ceconomy, která vlastní maloobchodní řetězce MediaMarkt a Saturn. Nabídka ve výši 4,60 eura za akcii oceňuje společnost na přibližně 2,23 miliardy eur (2,63 miliardy USD). Ceconomy potvrdila jednání, avšak zároveň zdůraznila, že zatím nebyla podepsána žádná právně závazná dohoda, a proto nelze zaručit, že k převzetí skutečně dojde. -
JD.com obnovuje zájem o převzetí německé společnosti Ceconomy
Čínský e-commerce gigant JD.com Inc. podle zdrojů obeznámených se záležitostí oživil svůj zájem o akvizici německého maloobchodního prodejce elektroniky Ceconomy AG. -
JD.com vyhrál soudní spor s Alibabou 🔔
Společnost JD.com (JD.US), významný čínský internetový prodejce, slaví právní vítězství nad svým rivalem Alibabou, kterému byla uložena pokuta ve výši 1 miliardy jüanů (140,68 milionu USD) za monopolní praktiky. Nejvyšší lidový soud v Pekingu rozhodl, že společnost Alibaba a její přidružené společnosti zneužily své dominantní postavení na trhu a dopustily se monopolních praktik, čímž společnosti JD.com způsobily značnou škodu. Toto rozhodnutí, které bylo označeno za přelomový okamžik při prosazování spravedlnosti trhu a pořádku hospodářské soutěže, představuje významný moment v čínském antimonopolním právním procesu. Navzdory tomuto vítězství se akcie společnosti JD.com potýkají s problémy a od počátku roku se propadly přibližně o 50 % kvůli intenzivní konkurenci a zpomalující čínské ekonomice. -
JDE Peet's zíkal z nabídky akcií 2,3 mld. eur, akcie rostou
Druhý největší výrobce balené kávy na světě, společnost JDE Peet's, získal z primární nabídky akcií 2,3 miliardy eur (62 miliard Kč). Akcie společnosti po zahájení obchodování na burze v Amsterodamu posilují, dopoledne si připsaly 13 procenta, napsala agentura Reuters. -
Jde skutečně o důchodovou reformu?
Česká vláda v průběhu května letošního roku představila změny v zákoně o důchodovém pojištění. Tento konkrétní zákon (Zákon č. 270/2023 Sb., Změny v předčasných důchodech a valorizaci), následně schválila poslanecká sněmovna a 1. září 2023 podepsal prezident, začal platit s účinností od 1. října 2023. A jde o první novelu, která vstoupila v platnost a jež má měnit důchodový systém v České republice. Jde však o skutečnou reformu? -
Je ADP report dobrým indikátorom pre NFP?
Na traderských weboch sa už dlhšie vedie diskusia o tom, či je ADP report zmeny zamestnanosti v americkom súkromnom se... -
Je Alibaba vhodný ke koupi?
Dne 13. května 2021 oznámila společnost Alibaba Group Holding Limited (NYSE: BABA) své výsledky za první čtvrtletí roku 2021. Dle jejich nedávno zveřejněné tiskové zprávy zaznamenala společnost růst výnosů o 64% v porovnání s minulým rokem. Současně firma dosáhla jednoho milionu aktivních uživatelů ročně, včetně 891 milionů uživatelů na čínském maloobchodním trhu. -
Je Alphabet vítězem v současné fázi korekce investičních portfolií?
Výsledková sezóna je v plném proudu, mnoho klíčových hráčů oznamuje své čtvrtletní výsledky, a největší pozornost investorů přitahuje nyní společnost Alphabet, mateřská společnost Googlu. Čísla naznačují jednu věc. Současné tržní prostředí, které je významně ovlivněno širším trendem korekce kapitálových trhů, vytváří prostor pro investory k zamyšlení. Co koupit a kam přesměrovat kapitál na další období? Výsledky Alphabetu vám mohou pomoci toto dilema vyřešit. -
Je Apple Pay revolucí v mobile payment?
Dnes ráno jsme se probudili do světa, kde Apple Watch, iPhone 6 a iPhone 6 Plus jsou již za hranicemi spekulací. Víc l... -
Je AUD/USD připravený na pokles?
AUD/USD se blíží k rezistenci 0,7485. Trh je nyní hnán oslabeným americkým dolarem a krátkodobý vývoj ukazuje kulaté dno. Z intradenního hlediska čeká trh těžký test na zmiňované rezistenci. Zvláště proto, že se trh dostal do rostoucího klínu a je zatím v medvědí divergenci. Lze tedy očekávat, že u této úrovně budou mít nakupující problémy a trh se dočká korekce.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Marek Soska z RebelsFunding: Regulace přijde, ale klíčem zůstává důvěra a férovost
VIDEO: Jak fungují akcie? Naučte se vydělávat na burze 📈
Mezi naftovými poli u Kaspiku se platí manatem. Jaká je historie měny Ázerbájdžánu?
Výsledky VIP zóny FXstreet.cz za červenec 2025: Klidné léto přináší stabilní zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (červenec 2025)
XTB se chce znovu přiblížit traderům, říká regionální šéf Vladimír Holovka
Prop Trading: Získejte náskok v obchodování s letní slevou 25 % od RebelsFunding!
Akciové indexy podle velikostí společností (4. díl)
Smart Money Trading: Order blocky, breaker blocky a jejich mitigace (33. díl)
Nebankovní společnosti dobývají svět. Které akcie z tohoto boomu mohou těžit?
Marek Soska z RebelsFunding: Regulace přijde, ale klíčem zůstává důvěra a férovost
VIDEO: Jak fungují akcie? Naučte se vydělávat na burze 📈
Mezi naftovými poli u Kaspiku se platí manatem. Jaká je historie měny Ázerbájdžánu?
Výsledky VIP zóny FXstreet.cz za červenec 2025: Klidné léto přináší stabilní zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (červenec 2025)
XTB se chce znovu přiblížit traderům, říká regionální šéf Vladimír Holovka
Prop Trading: Získejte náskok v obchodování s letní slevou 25 % od RebelsFunding!
Akciové indexy podle velikostí společností (4. díl)
Smart Money Trading: Order blocky, breaker blocky a jejich mitigace (33. díl)
Nebankovní společnosti dobývají svět. Které akcie z tohoto boomu mohou těžit?
Denní kalendář událostí
Guvernér BoE Andrew Bailey
V USA spotřebitelské úvěry
V USA skladování zemního plynu
V USA bude mít slovo prezident Donald Trump
Členka Fedu Mary Daly
Členka Fedu Lisa Cook
V Číně indexy CPI a PPI
Člen Fedu Alberto Musalem
V Kanadě míra nezaměstnanosti
Ve Švýcarsku spotřebitelská důvěra SECO
Guvernér BoE Andrew Bailey
V USA spotřebitelské úvěry
V USA skladování zemního plynu
V USA bude mít slovo prezident Donald Trump
Členka Fedu Mary Daly
Členka Fedu Lisa Cook
V Číně indexy CPI a PPI
Člen Fedu Alberto Musalem
V Kanadě míra nezaměstnanosti
Ve Švýcarsku spotřebitelská důvěra SECO
Tradingové analýzy a zprávy
Akcie rostou, dolar klesá: Tradeři vyhlížejí snížení úrokových sazeb v USA
Čistý zisk japonských společností za duben až červen poprvé za tři roky klesl
Inflace v Maďarsku v červenci klesla na 4,3 procenta ze 4,6 procenta v červnu
Bloomberg: USA a Rusko chystají dohodu o Ukrajině, stvrdí ruské zisky
Komodity: Ceny ropy se zvyšují, za celý týden ale vykazují výrazný pokles
Forex: Dolar oslabuje ke koši měn, investoři stále více sázejí na pokles úroků
Pražská burza v týdnu pošesté v řadě posílila, index PX stoupl o 3,2 procenta
Index pražské burzy sestoupil z rekordní hodnoty, pokles činil necelých 0,1 pct
Forex: Koruna dál posílila k euru i dolaru, dostala se pod 21 korun za dolar
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Akcie rostou, dolar klesá: Tradeři vyhlížejí snížení úrokových sazeb v USA
Čistý zisk japonských společností za duben až červen poprvé za tři roky klesl
Inflace v Maďarsku v červenci klesla na 4,3 procenta ze 4,6 procenta v červnu
Bloomberg: USA a Rusko chystají dohodu o Ukrajině, stvrdí ruské zisky
Komodity: Ceny ropy se zvyšují, za celý týden ale vykazují výrazný pokles
Forex: Dolar oslabuje ke koši měn, investoři stále více sázejí na pokles úroků
Pražská burza v týdnu pošesté v řadě posílila, index PX stoupl o 3,2 procenta
Index pražské burzy sestoupil z rekordní hodnoty, pokles činil necelých 0,1 pct
Forex: Koruna dál posílila k euru i dolaru, dostala se pod 21 korun za dolar
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Blogy uživatelů
Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway: Příběh úspěchu a budoucnost firmy
Mír na Ukrajině? Na co se připravit?
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (8.8.2025)
IPO roku! Kdo vydělal miliardy?
Klidný investor. Všímavost jako aktivum | Marek Horňanský
Praktické okénko: Střednědobý výhled na hlavní měnové páry - pokračování
Trading není investování: Co by měl vědět každý nováček
Moje cesta prop tradingem: Sázka na posílení amerického dolaru se zatím moc nevyplácí
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 4.–10. srpna
Analýza Dow Jones, S&P 500, DAX, EUR/USD: Šokující data z trhu práce jsou vlastně dobrou zprávou
Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway: Příběh úspěchu a budoucnost firmy
Mír na Ukrajině? Na co se připravit?
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (8.8.2025)
IPO roku! Kdo vydělal miliardy?
Klidný investor. Všímavost jako aktivum | Marek Horňanský
Praktické okénko: Střednědobý výhled na hlavní měnové páry - pokračování
Trading není investování: Co by měl vědět každý nováček
Moje cesta prop tradingem: Sázka na posílení amerického dolaru se zatím moc nevyplácí
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 4.–10. srpna
Analýza Dow Jones, S&P 500, DAX, EUR/USD: Šokující data z trhu práce jsou vlastně dobrou zprávou
Forexové online zpravodajství
USA uzavírá se ziskem
Americké indexy posilují
Honda ve vzdálenější budoucnosti věří vodíku
FAO: Světové ceny potravin v červenci vzrostly na dvouleté maximum
Denní shrnutí: Wall Street roste, ropa klesá při šancích na příměří na Ukrajině
Apple roste o 4 %, dominuje BigTech a posouvá US100 na 24 700 bodů 📈
3 trhy, které sledovat příští týden (08.08.2025)
Frankfurtská burza dnes ztrácela
Microsoft slaví 50 let s rekordy: Růst tržní kapitalizace na 4 biliony USD
Fidelity International: Hledání Al vítězů v Silicon Valley
USA uzavírá se ziskem
Americké indexy posilují
Honda ve vzdálenější budoucnosti věří vodíku
FAO: Světové ceny potravin v červenci vzrostly na dvouleté maximum
Denní shrnutí: Wall Street roste, ropa klesá při šancích na příměří na Ukrajině
Apple roste o 4 %, dominuje BigTech a posouvá US100 na 24 700 bodů 📈
3 trhy, které sledovat příští týden (08.08.2025)
Frankfurtská burza dnes ztrácela
Microsoft slaví 50 let s rekordy: Růst tržní kapitalizace na 4 biliony USD
Fidelity International: Hledání Al vítězů v Silicon Valley
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
Juan slábne na fónu prvního korporačního defaultu v Číně.
GBP/USD. 3. května. Medvědi spoléhají na silný trh práce v USA
Akcie na pražské burze v týdnu oslabily o 2,8 procenta
V případě války na Ukrajině hrozí zdražení pohonných hmoty v Česku nad 45 korun za litr, vyplývá z prognóz amerických bank. I bez války ale mohou jejich ceny vzrůst až ke 40 korunám ze litr
Bloomberg: Rusko má alternativy k vývozu plynu, zvýší vývoz LNG
Akcie jako na houpačce, dluhopisy dnes pod mírným tlakem
Makro: Index předstihových ukazatelů japonské ekonomiky stoupl poprvé od ledna
Obchodní signály pro pár EUR/USD na 6.–9. srpna 2024: prodávejte pod úrovní 1,0937 (21 SMA – Murray 2/8)
Americká ekonomika trhům náladu nepokazila, dolar však další zisky nepřidává
Powell uklidňuje investory: Nasdaq uzavřel na rekordním maximu, přičemž se zaměřil na cenový index
Juan slábne na fónu prvního korporačního defaultu v Číně.
GBP/USD. 3. května. Medvědi spoléhají na silný trh práce v USA
Akcie na pražské burze v týdnu oslabily o 2,8 procenta
V případě války na Ukrajině hrozí zdražení pohonných hmoty v Česku nad 45 korun za litr, vyplývá z prognóz amerických bank. I bez války ale mohou jejich ceny vzrůst až ke 40 korunám ze litr
Bloomberg: Rusko má alternativy k vývozu plynu, zvýší vývoz LNG
Akcie jako na houpačce, dluhopisy dnes pod mírným tlakem
Makro: Index předstihových ukazatelů japonské ekonomiky stoupl poprvé od ledna
Obchodní signály pro pár EUR/USD na 6.–9. srpna 2024: prodávejte pod úrovní 1,0937 (21 SMA – Murray 2/8)
Americká ekonomika trhům náladu nepokazila, dolar však další zisky nepřidává
Powell uklidňuje investory: Nasdaq uzavřel na rekordním maximu, přičemž se zaměřil na cenový index
Blogy uživatelů
Ethereum je pripravené na veľkú show
Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway: Příběh úspěchu a budoucnost firmy
Ako obchodovať a investovať počas ekonomických kríz?
Když trh vyčkává: Jaká je psychologie tržní konsolidace?
Analýza 3.10.2018: AUD/CAD - obchodná príležitosť
Liga mistrů v tradingu na 5 = FOREX
Tak jde čas: forex dovolená
Kolik strategií obchodovat?
Americké akcie oslabily, index S&P 500 odepsal přes procento
Jak dlouhá je cesta k cíli
Ethereum je pripravené na veľkú show
Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway: Příběh úspěchu a budoucnost firmy
Ako obchodovať a investovať počas ekonomických kríz?
Když trh vyčkává: Jaká je psychologie tržní konsolidace?
Analýza 3.10.2018: AUD/CAD - obchodná príležitosť
Liga mistrů v tradingu na 5 = FOREX
Tak jde čas: forex dovolená
Kolik strategií obchodovat?
Americké akcie oslabily, index S&P 500 odepsal přes procento
Jak dlouhá je cesta k cíli
Vzdělávací články
Procházíte některou ze 4 fází ztrát při obchodování?
Základní struktura Price Action (4. díl)
Jak obchodovat „Price Action“ (2. díl)
Obchodování Pin Bars - II
Září 2024: Další ziskový měsíc pro klienty VIP zóny FXstreet.cz
Seriál o ETF: Příklady konkrétních ETF (díl 13.)
FTMO - PŘIPOJTE SE K REVOLUCI V TRADINGU
Akciové indexy podle velikostí společností (4. díl)
Obchodování Pinocchio (Pin) Bars I.
Video článek MT4: Informace o cenách a účtu
Procházíte některou ze 4 fází ztrát při obchodování?
Základní struktura Price Action (4. díl)
Jak obchodovat „Price Action“ (2. díl)
Obchodování Pin Bars - II
Září 2024: Další ziskový měsíc pro klienty VIP zóny FXstreet.cz
Seriál o ETF: Příklady konkrétních ETF (díl 13.)
FTMO - PŘIPOJTE SE K REVOLUCI V TRADINGU
Akciové indexy podle velikostí společností (4. díl)
Obchodování Pinocchio (Pin) Bars I.
Video článek MT4: Informace o cenách a účtu
Tradingové analýzy a zprávy
Komodity: Ceny ropy dnes rostou, od začátku týdne však ztrácejí přes pět procent
Analytici: Triumf na hokejovém MS může zrychlit růst domácí spotřeby
NZD/USD - Intradenní výhled 12.10.2017
GBP/USD - Intradenní výhled 18.10.2022
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 28.2.2024
Forex: Silná rezistence na EUR/JPY
AUD/USD - Intradenní výhled 13.7.2023
Index spekulativního sentimentu 6.5.2015
Komodity: Ropa v obavách z finanční krize dál zlevňuje, Brent se drží nad 80 USD za barel
Zlato - Intradenní výhled 25.10.2016
Komodity: Ceny ropy dnes rostou, od začátku týdne však ztrácejí přes pět procent
Analytici: Triumf na hokejovém MS může zrychlit růst domácí spotřeby
NZD/USD - Intradenní výhled 12.10.2017
GBP/USD - Intradenní výhled 18.10.2022
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 28.2.2024
Forex: Silná rezistence na EUR/JPY
AUD/USD - Intradenní výhled 13.7.2023
Index spekulativního sentimentu 6.5.2015
Komodity: Ropa v obavách z finanční krize dál zlevňuje, Brent se drží nad 80 USD za barel
Zlato - Intradenní výhled 25.10.2016
Témata v diskusním fóru
Co nakupoval a prodával Warren Buffett v posledních měsících?
Výběr z nedělní přípravy: AUD/NZD, EUR/AUD a CAD/JPY
Technická analýza měnových párů EUR/USD, NZD/CAD a GBP/NZD
Trading ideas: EUR/JPY, GBP/AUD a USD/CHF
Přednosti forexového trhu
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry EUR/USD a GBP/USD
Čína ve velkém prodává dolary
Akciové indexy
Markets.com
Eurodolar - Chat
Co nakupoval a prodával Warren Buffett v posledních měsících?
Výběr z nedělní přípravy: AUD/NZD, EUR/AUD a CAD/JPY
Technická analýza měnových párů EUR/USD, NZD/CAD a GBP/NZD
Trading ideas: EUR/JPY, GBP/AUD a USD/CHF
Přednosti forexového trhu
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry EUR/USD a GBP/USD
Čína ve velkém prodává dolary
Akciové indexy
Markets.com
Eurodolar - Chat