Neděle 01. říjen 2023 11:57
reklama
Dukascopy new
reklama
XTB Ondřej Hartman
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new

Názory analytiků: Shiba Memu nebo Chimpzee, která mince velí budoucnosti?

14.09.2023 09:02  Sekce: Online FX zpravodajství  Tisk


Ve světě, který je uchvácen půvabem kryptoměn, vynikají dva soupeři: Shiba Memu a Chimpzee. Jeden z nich, odvážný narušitel, je připraven svými smělými ambicemi redefinovat krypto prostředí. Druhý je soucitný rytíř, který pochoduje jiným směrem. 

Zatímco krypto aréna žije očekáváním, analytici uzavírají své sázky. V tomto očekávaném souboji digitálních měn, kde jsou presale tokeny finálovými soupeři, se ozývá jedna otázka: Která mince vládne budoucnosti? Připoutejte se, jdeme se ponořit do tohoto elektrizujícího souboje.

Shiba Memu: Průkopník, který v kryptozávodě předstihl Chimpzee

Shiba Memu vyčnívá v konkurenčním světě kryptoměn jako silný soupeř. Není to jen další digitální aktivum; jeho cílem je nastavit nový standard. Zatímco Chimpzee se zaměřuje na opatrnější přístup, Shiba Memu je odvážným inovátorem, který razí cestu, jež se ostatním může zdát přesvědčivá. Je to víc než jen další kryptoměna; je to pohled na to, co by mohla přinést budoucnost, a rychle získává na popularitě.

Vzhledem k tomu, že presale tokeny mají stále větší hodnotu, Shiba Memu vystupuje nad rámec digitálního aktiva a technologického projektu. Navíc jde o projekt, který v sobě spojuje strategický vhled se smyslem pro angažovanost komunity. 

Shiba Memu dosahuje rovnováhy mezi hravostí, seriózností a sebevědomím, aniž by byla arogantní. A činí tak inovativním a skutečně inspirativním způsobem. V tomto konkurenčním prostředí digitálních měn, kde Chimpzee volí konzervativní postoj, Shiba Memu kalkuluje s rizikem a přitahuje tím pozornost.

Když tedy analytici postaví Shiba Memu proti Chimpzee v bitvě presale tokenů, jeden z uchazečů si zaslouží větší pozornost. Scéna je připravena a Shiba Memu se jí nejen účastní, ale řídí budoucnost.

Chimpzee: něžný obr krypto džungle

V pulzující tapiserii krypto-světa se Chimpzee objevuje jako soucitný rytíř. Představte si to: digitální token se srdcem stejně velkým jako jeho ambice, který se snaží zlepšit svět, jeden blockchain za druhým. Chimpzee není jen kryptoměna; je to ekologické hnutí, výzva k akci pro ty, kteří chtějí, aby jejich investice odrážely jejich hodnoty.

Ale tady přichází zvrat: zatímco Chimpzee se zabývá sázením stromů a záchranou zvířat, trh s kryptoměnami na nikoho nečeká. Čas běží a po presale tokenech je velká poptávka, ale ne nutně po Chimpzee. Je ve světě, který se pohybuje rychlostí světla, místo pro minci upřednostňující filantropii před ziskem?

Chimpzee je něžný obr krypto džungle, token s duší a posláním, které zahřeje u srdce. Ale v ostrém závodě kryptoměn, kde vládne agilita a inovace, je třeba se ptát: dokáže laskavost udržet krok? Zatímco analytici zvažují vyhlídky presale tokenů Chimpzee, tato otázka se vznáší na obzoru: Stačí dobrý úmysl k tomu, aby ovládl budoucnost?

Shiba Memu: sebepropagující se zázrak, který zastiňuje Chimpzee

V rušném světě meme mincí, kde se prolíná zábava s financemi, vyniká Shiba Memu. Pryč jsou doby, kdy byly meme mince pouhými šašky v kryptoměnovém království. Dnes jsou to cenná aktiva, která nabízejí zábavu i investiční příležitosti. Uprostřed této krajiny Shiba Memu září díky svému jedinečnému přístupu.

To, co Shiba Memu odlišuje od konkurentů, jako je Chimpzee, je její inovativní využití technologie pro vlastní propagaci. Zatímco ostatní mince spoléhají na tradiční – a často neúčinné – marketingové metody, Shiba Memu se o svůj marketing stará pomocí umělé inteligence.  

Shiba Memu dokáže prohledávat internet, sledovat se na sociálních sítích a zjišťovat aktuální názory kolem sebe. Na základě těchto informací může Shiba Memu přizpůsobit svou marketingovou strategii tak, aby měla co největší šanci na úspěch a získala status vedoucího psa ve smečce meme mincí.  

V presale fázi je Shiba Memu neuvěřitelně aktivní. S každým dnem, který uplyne, se cena Shiba Memu o něco zvýší, což tokenu dodává pocit naléhavosti. Tento přístup byl tak úspěšný, že se tým Shiba Memu rozhodl zdvojnásobit presale fázi, čímž dal lidem, kteří nestihli první fáze presale, stejnou příležitost k masivnímu zisku a odměnil ty, kteří si token osvojili dříve, potenciálním zdvojnásobením jejich odměn.  

V přímém srovnání s Chimpzee Shiba Memu nejen konkuruje, ale i zaujme. Vzhledem k tomu, že se presale tokeny Shiba Memu rychle prodávají, nabízí se otázka: Mohla by to být meme mince, která změní hru?

Presale šílenství Shiba Memu: závod s časem a Chimpzee

Hodiny presale Shiba Memu tikají a v elektrizujícím světě investování se počítá každá vteřina. Zatímco Chimpzee kráčí po své ušlechtilé cestě, Shiba Memu svou presale extravagancí rozpaluje krypto scénu. Presale Shiba Memu již od svého počátku vynesl 2,4m $ a s rozšířením presale je nyní Shiba Memu ještě zajímavější investiční příležitostí.

Věc se má takto: tokeny Shiba Memu v presale nejsou jen žhavé, ale přímo planoucí. A s každým dalším dnem se jejich cena zvyšuje o 0,000225 $. Cena tokenů SHMU začínala na 0,011125 $ a presale skončí na 0,0379 $. Při současné ceně 0,025300 $? To je pakatel. 

Ale SHMU nezůstane na této ceně po celou dobu presale; cena se denně zvyšuje. Dobrou zprávou je, že jakákoli cenová úroveň, kterou během presale koupíte, je stále výhodná! Zajímavé je, že kvůli velkému zájmu se presale Shiba Memu prodlužuje o 60 dní, aby noví fanoušci a příznivci mohli zažít stejně exponenciální růst jako jeho první investoři.

Mince Shiba Memu bude brzy po skončení presale kótována na burzách a již oznámila svůj první listing na Bitmartu. 

Zatímco Chimpzee hraje dlouhou hru, Shiba Memu je pro rychlé a bystré. Poselství je naprosto jasné: váhejte a možná vám uletí raketa mířící na Měsíc.

A jak velký ten měsíc je? Analytici předpovídají, že Shiba Memu může do Štědrého dne dosáhnout až 50násobku současné hodnoty a do Nového roku 2025 by to mohl být 100násobek.  

Jak tedy ubíhají vteřiny a hodnota presale tokenů stoupá, otázka zní: Jdete do toho, nebo zůstanete stát v rohu? Shiba Memu nabízí místo v první řadě napínavého krypto divadla, ale nebude čekat věčně.

Závěr: Shiba Memu je prohlášena za vítěze

Když padá opona nad tímto kryptoměnovým dramatem, jedna hvězda září nepopiratelně jasněji: Shiba Memu. Ve světě, kde čas jsou peníze, se Shiba Memu chopila okamžiku a každé tiknutí hodin proměňuje v rostoucí hodnotu. 

Zatímco ušlechtilé poslání Chimpzee je nepopiratelně srdceryvné, Shiba Memu má vlastní show v rychle se rozvíjející aréně kryptoměn. Jedinečná schopnost Shiba Memu propagovat se ji posouvá nad ostatní meme mince, jako je Chimpzee. Je odvážná, brilantní a láká investory svou presale hodnotou. 

Vzhledem k tomu, že presale tokeny nadále stoupají, je zpráva zcela jasná: S Shiba Memu není budoucnost jen slibná, už je tady.

Shiba Memu je nyní v prodeji za neopakovatelnou nabídku pouhých 0,025300 $ za token – můžete si dovolit nezúčastnit se?  

SHMU si můžete koupit během presale zde.

Sdílení článku: 
   

Čtěte více

 • Na zahraniční obchod doléhá drahá ropa a zemní plyn
  Deficit zahraničního obchodu dosáhl v srpnu 28,2 mld. CZK. Ve srovnání s loňským rokem byl o 0,4 mld. CZK hlubší. Nepříznivě se na výsledku odrazil především růst cen komodit na světových trzích, který vedl k prohloubení meziročního schodku s ropou a zemním plynem o 15,9 mld. CZK. Ceny ropy i zemního plynu se nicméně v září již snižovaly, což by mělo vést i ke zmírnění deficitu v této kategorii. Hlubší byl v srpnu i schodek obchodu s chemickými látkami a přípravky, a to o necelé 4 mld. CZK. Pozitivně se na srpnové bilanci naopak odrazil vyšší přebytek s motorovými vozidly (o 12,4 mld. CZK) a elektřinou (o 10,8 mld. CZK). Dobrou zprávou je, že poprvé od května loňského roku meziroční tempo vývozu zboží (27,9 % y/y) předčilo tempo dovozů (25,5 % y/y).
 • Na záchrannej sieti by sa mohli podieľať aj finančné inštitúcie
  O pomoc k záchrannej sieti pre krajiny patriace do eurozóny (European Stability Mecha...
 • Na zaměstnance ČNB inflace nedolehne, všichni si letos automaticky platově polepší o zhruba 20 procent. Lidé by se jimi měli inspirovat a dojednat si k pracovní smlouvě inflační doložku – je to nejlepší zbraň proti inflaci
  Existuje řada způsobů, jak bojovat s inflací. Ten úplně nejlepší, který nenutí člověka jakkoli se omezovat, je prostě vyjednat si u svého zaměstnavatele navýšení výdělku, které inflaci celou pokryje. To ovšem vůbec není jednoduché. Zaměstnavatelé sami čelí také růstu jiných nákladů, než jsou ty mzdové, takže příliš velkorysé přidávání by je mohlo „položit“.
 • Na zlatě se vytváří zajímavé technické nastavení
  Zlato se opět obchoduje poblíž nejnižších úrovní za poslední měsíc, ale býci hledají naději v nedávném odrazu, ke kterému došlo v pátek a kterému předcházela malá doji svíčka. Zlato se v pátek zotavilo z počátečního poklesu a do konce dne výrazně posílilo, protože údaje o zaměstnanosti v USA byly smíšené a měnový pár EUR/USD se odrazil ode dna.
 • Naznačí Fed změnu inflačního cíle?
  Dnes se dozvíme údaj o srpnové dynamice tuzemských cen výrobců. Na ni sice kladně působí postupné zvyšování cen ropy, ovšem v opačném směru působí mdlá inflace ve státech eurozóny a také pandemické ekonomické ochlazení, které odrazuje od zvyšování cen. Podle nás tak ceny výrobců narostou meziměsíčně jen o 0,1 %, což by odpovídalo -0,1 % meziročně. Zbytek trhu s námi souhlasí, a pokud se trefíme, bude se jednat o přesné zopakování červencového výsledku.
 • Naznačí FED změnu QE?
  Zítra začíná dvoudenní zasedání amerického FEDu, které završí ve středu večer tisková konference. Zatímco se neočekává, že by centrální banka plánovala změnu měnové politiky, což několikrát zopakovala, ale může dojít k naznačení možné úpravy programu kvantitativního uvolňování (QE). Ekonomika se totiž začátkem roku rozjela a nákupy dluhopisů možná nebudou v nejbližších měsících tolik potřeba.
 • Naznačí zápis z jednání BoE, že QE2 bude ve Velké Británii brzy realitou?
  Témata? Ústup z pozic na pozadí překvapivého zvýšení úrokových sazeb v Číně měl za následek uzavření pod úrovní 1170. Velm...
 • Naznačují úspory amerických spotřebitelů pro burzy býčí směr?
  Mathieu Bolduc, akciový analytik Saxo BankSoukromé úspory amerických občanů a míra amerických úspor jsou ...
 • Názor: Bitcoin je součástí systému a může se stát velkou hrozbou pro akcie
  Většina lidí vám ohledně bitcoinové bubliny asi řekne, že jde sice o zajímavý jev, jich osobně se ale netýká. Do bitcoinů totiž neinvestují a pokud nějaká bublina praskne, jich se to nijak nedotkne. Jenže podle názoru Roba Currana ve WSJ o není ani zdaleka pravda a bitcoin už je významnou součástí systému.
 • Názor Fidelity International: Používání plastů a role investorů při recyklaci?
  Pro investory je poslední dobou čím dál důležitější faktor ESG – tedy, jestli je investice odpovědná, zda splňuje environmentální, sociální aspekty a chová se odpovědně i při řízení společnosti. Asset manageři mohou – a měli by – uplatňovat kritický přístup při hodnocení každé společnosti, jejíž cenné papíry nakupují, a zjišťovat, do jaké míry je dlouhodobá strategie firem v souladu s udržitelnými cíli. „To, že si to společnosti uvědomí, pomůže životnímu prostředí. Objevují se už náznaky takového fungování u některých firem,“ říká Mike Dolan, ředitel výzkumu Fidelity International. „Nejen náš výzkum, ale i ochota společností víc přemýšlet nad dopady své činnosti, je součástí našeho celkového hodnocení investic a může výrazně ovlivnit naše závěry.“
 • NBP dnes zvýší sazby na 7,0 %
  Dnes zasedá polská centrální banka, která velmi pravděpodobně zvýší úrokové sazby. Otázkou je o kolik - rekordně vysoká inflace by si zasloužila razantní krok, avšak komentáře ze strany členů Výboru pro měnovou politiku byly relativně holubičí s tím, že řada centrální bankéřů vidí konec zvyšování sazeb na dohled. Z tohoto důvodu se nám jeví jako pravděpodobné, že NBP zvedne odpoledne oficiální úrokové sazby jen o 25 bazických bodů a tím se úrovní sazeb fakticky dotáhne na ČNB (tj. na 7,0 %).
 • NBP - intervencia
  "Dnes sme intervenovali na EURPLN"..."Predali sme aj in&eacut...
 • NBP nečekaně zvyšuje úrokové sazby o 40 bps
  Neočekávaně, nikoliv však zcela překvapivě, zvýšila polská centrální banka svoji základní úrokovou sazbu z 0,10 % na 0,50 % a zahájila tak po téměř deseti letech nových cyklus zvyšování úrokových sazeb. O tom, že je cyklus na spadnutí již dnes svědčil i dopolední výrok polského premiéra Morawieckiho, který uvedl, že ceny energií se propisují do inflace a je mandátem NBP s ní bojovat. Z tohoto úhlu pohledu má tedy NBP i politický mandát bojovat s inflací a tak můžeme čekat, že zvyšování sazeb bude pokračovat na každém dalším zasedání. Tento dojem by mělo potvrdit i zatím nevydané komuniké NBP k rozhodnutí o sazbách a zítřejší konference guvernéra Glapińskiho. Pro zlotý je dnešní rozhodnutí NBP pochopitelně skvělou zprávou, neboť jednak končí politika slabého kurzu a jednak začne narůstat úrokový diferenciál proti hlavním měnám euru a dolaru.
 • NBP nehodlá na své uvolněné politice nic měnit
  Ačkoliv včerejší zasedání NBP nepřineslo žádné změny, jeho výstupy jsou velmi důležité, neboť ukazuje na to, že polská centrální banka stále považuje extrémně vysokou inflaci za dočasnou a hodlá provozovat současnou velmi uvolněnou měnovou politiku (zahrnující také intervence proti zlotému). Pro polskou měnu to není nic povzbudivého, neboť vysoká inflace v Polsku bude přetrvávat, a tudíž reálné úrokové sazby budou velmi negativní a budou činit zlotý neatraktivní. To se v situaci, kdy např. Fed utáhne svoji politiku, může stát pro zlotý velkou komplikací a polská měna může poměrně výrazně oslabit. Takové riziko bude stále ve vzduchu dokud NBP zásadněji nezmění svůj postoj, což se velmi pravděpodobně neodehraje až do zveřejnění nové prognózy v listopadu.
 • NBP ponechala sazby beze změny
  Polská centrální banka na svém dnešním zasedání ponechala podle očekávání trhů úrokovou sazbu beze změny na úrovni 6,75 %.
 • NBP ponechala sazby beze změny
  Polská centrální banka na svém dnešním zasedání ponechala úrokové sazby podle očekávání trhů beze změny na 6,75 %.
 • NBP sazby nezměnila
  Polská centrální banka na svém dnešním zasedání ponechala úrokovou sazbu podle očekávání trhů na úrovni 6,75 %.
 • NBP sazby nezvýšila
  Polská centrální banka svoji úrokovou sazbu ponechala na úrovni 6,75 %. Trhy očekávaly zvýšení o 25bps na 7 %.
 • NBP sazby podle očekávání nezměnila
  Polská centrální banka na svém dnešním zasedání podle očekávání trhů ponechala svoji úrokovou sazbu beze změny na úrovni 6,75 %.
 • NBP snížila sazbu o 75bps
  Polská centrální banka na svém dnešním zasedání snížila úrokovou sazbu o 75bps na 6 %. Trhy očekávaly snížení o 25bps na 6,5 %.
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FxNet
Exness
Purple Trading
reklama
Instaforex ebook