Sobota 08. květen 2021 06:24
reklama
Dukascopy
reklama
Capital.com
reklama
BOSSA ebook analyza

Vánoce přicházejí dříve! Obchodování se slevou ze spreadu

22.11.2017 16:33  Autor: Admiral Markets  Sekce: Online FX zpravodajství  Tisk

Sleva ze spreadu může být pro obchodníky velice zajímavá a hlavně přínosná. Náznak něčeho, co mohou obchodníci získat zdarma může způsobit, že prsty "vesele klikají" a spouštějí nové obchody. Sleva ze spreadu představuje skvělou příležitost pro každého obchodníka. Aby byla Vaše cesta bezpečnější, může obchodník využít několik užitečných taktik a osvědčených postupů ke zlepšení jejich úspěšnosti díky slevě ze spreadu - tento článek je popisuje.

Proč sleva ze spreadu?

Mnoho společností se rozhodne pro podporu známých hvězd nebo týmů, ale jiné dávají přednost přímějšímu přístupu - slevě ze spreadu pro loajální obchodníky. Tím, že přijmete slevu ze spreadu, přijímáte ve skutečnosti marketingovou nabídku, podobně jako celebrity získávají sponzorství.

Brokeři také nabízejí obchodníkům slevy ze spreadu jako způsob, jak zlepšit šance na úspěch na Forexu. Čím déle je obchodník aktivní, tím více komise může broker získat. Je tudíž v jejich vlastním zájmu, aby zákazník nejenom přežil, ale aby se také obchodníkovi dařilo. Proč? Je to jednoduchá matematika: čím více má trader financí, tím větší bude mít obchodní objemy a tím větší budou komise. Sleva ze spreadu je prospěšná pro obě strany - jak pro brokera, tak pro tradera. Jednoduše řečeno - broker má zájem, aby byl obchodník úspěšný.

Sleva ze spreadu je win-win situace pro klienta i brokera. Broker obdrží spravedlivý podíl na zisku, affiliate dostane komise a tradeři mohou získat zpět část svých obchodních nákladů.

Slevy ze spreadu je jedna z možností, kterou mohou brokeři nabídnout svým věrným klientům. Jednoduše řečeno se jedná o jednoduché schéma sdílení provizí mezi Vámi a Vaším brokerem. Například pokud obchodujete 1 lot na EUR/USD se spreadem 3 pipy, zaplatíte Vašemu brokerovi 30 USD. Mnoho brokerů si tyto finance nechává pro sebe, ale jsou i někteří - jako Admiral Markets s kampaní "Vánoce přicházejí dříve" - kteří Vám dají 100% slevu jako součást věrnostního programu. Stále budete obchodovat se spreadem, ale pokud splníte dané požadavky, náklady na spread Vám udou vráceny.

Podmínky pro získání slevy ze spreadu s Admiral Markets

Chcete-li přijmout nabídku slevu ze spreadu od Admiral Markets - vyberte si jako obchodní až 3 Vaše oblíbené instrumenty, na kterých můžete získat 100% vrácení spreadu, pokud budou splněny všechny podmínky.

Mějte na paměti, že typický spread představuje typickou hodnotu plovoucího spreadu za běžných tržních podmínek. U indexů je typická hodnota spreadu reprezentována spreadem během obchodních hodin základního akciového indexu, uvedená v pipech.

Mezi instrumenty zahrnuté do této kampaně sleva ze spreadu patří:

Měnové páry

AUD/USD - Australian Dollar vs. US Dollar
EUR/GBP - Euro vs. Great British Pound
EUR/JPY - Euro vs. Japanese Yen
EUR/USD - Euro vs. US Dollar
GBP/AUD - Great British Pound vs. Australian Dollar
GBP/JPY - Great British Pound vs. Japanese Yen
GBP/USD - Great British Pound vs. US Dollar
NZD/USD - New Zealand Dollar vs. US Dollar
USD/CAD - US Dollar vs. Canadian Dollar
USD/JPY - US Dollar vs. Japanese Yen

Indexy CFDs

[DAX30] - DAX30 Index CFD, cash (EUR)
[DJI30] - Dow Jones Index CFD, cash (USD)

Komodity CFDs

GOLD - Gold Spot (100 oz) vs US Dollar CFD
BRENT - BRENT Crude Oil Spot (100 barrels) CFD, USD
WTI - WTI Crude Oil Spot (100 barrels) CFD, USD

Chcete-li požádat o slevu ze spreadu, musíte:

 • Přečtěte si všechny podrobnosti na webové stránce kampaně.
 • Musíte mít existující reálný účet v Kabinetu Tradera, založíte si jej na stránkách kampaně
 • Vložit minimálně 5000 CZK na účet Admiral.Markets nebo Admiral.MT5, který je spojen s Vaší emailovou adresou, která byla použita při registraci kampaně slevy ze spreadu
 • Učiňte vklad mezi 21. listopadem a 22. prosincem 2017
 • Počkejte, až Vás bude Admiral Markets kontaktovat e-mailem a potvrdí, že máte nárok na účast. Tento potvrzovací e-mail bude zaslán na adresu, na kterou jste požádali o slevu ze spreadu.

Podívejte se na tabulku níže, která vysvětluje, jak dlouho bude sleva ze spreadu trvat.

Vklad v EUR; či ekvivalent v CZK nebo USD

Obchodujte po dobu

Od 200 to 1,499

10 kalendářních dnů

Od 1,500 - 4,999

20 kalendářních dnů

Od 5,000 - 19,999

30 kalendářních dnů

přes 20,000

(připravíme Vám individuální nabídku!)

Jak můžete vidět, čím větší vklad, tím na vice dní se sleva ze spreadu vztahuje. Pouze potvrzené live obchodní účty s vkladem (jako jedna transakce) a ne částečně nebo úplně vybranými v časovém úseku, které jsou zde uvedeny, budou mít nárok na slevu.

Mějte na paměti, že prostředky vložené prostřednictvím interních převodů z jiných obchodních účtů se nepovažují za vklad.

Příliš neriskujte

Obchodníci mají tendenci skákat po hlavě do obchodů v monetě, kdy vidí, že je k dispozici sleva ze spreadu, což vede k předvídatelnému výstupu, kdy zlikvidují svůj účet. Tím, že trader zachová stejné riziko a kázeň, povede sleva ze spreadu k lepší výkonnosti na obchodním účtu, jako například dostupnost větší marže a také otevření cesty k plnému obchodnímu potenciálu. Jako standardní pravidlo pro správné řízení rizik by obchodníci neměli riskovat více než 2 až 3 procenta na každé obchodní transakci z volného kapitálu.

Držte se obchodování s Vašimi oblíbenými instrumenty

Mnoho obchodníků chce co nejdříve dostat slevu ze spreadu. Tato cesta může zahrnovat větší riziko. Sleva ze spreadu nabízí možnosti, jak snížit celkové náklady na obchodování. Avšak sleva ze spreadu poskytuje také další výhodu - motivaci k obchodování Vašich oblíbených instrumentů. To může být obzvláště užitečné, když trh akceleruje v cenové reakci a náhle nabídne obchodníkovi více příležitostí.

Strategie diverzifikovaného rizika

Slevy ze spreadu jsou jistě hodnotné a mohou sloužit jako dodatečný zdroj příjmů pro obchodníky s vysokou frekvencí obchodování - jako jsou scalpeři, kteří jsou závislí především na výši spreadu u každého obchodu. V závislosti na volatilitě trhu se obchodníci ohou rozhodnout používat strategii při nízké nebo vysoké volatilitě, zejména v průběhu vánočních svátků.

Strategie při nízké volatilitě

Strategií s nízkým rizikem, používá se 0,5 až 2% rizika na obchod. Obchodníci obvykle obchodují v rámci časových rámců H1-H4, což je nejlepší kompromis mezi výkyvy v průběhu týdne a v rámci dne. Vhodný časový rámec pro obchodování je M15. Obchodník může volit kombinaci scalpingu a intradenních pozic.

Zjistěte více o této strategii při nízké volatilitě v našem článku o obchodování přes Vánoce - PŘIPRAVUJEME!

Strategie při vyšší volatilitě

Strategie s vyšší volatilitou zahrnuje obchodování s rizikem 2% - 5%. Strategie je formou intradenní obchdní strategie, která může představovat obchodníka s dobrými obchodními příležitostmi. Pokud chce obchodník použít strategii s vyšší volatilitou, navrhovanou metodou by byla tato strategie v časovém rámci H1 a H4.

Zjistěte více o této strategii při vysoké volatilitě v našem článku o obchodování přes Vánoce - PŘIPRAVUJEME!

MetaTrader 4 a 5 Supreme Edition

Zkušení obchodníci hledající nejlepší obchodní platformu, která by mohla být použita v celé této kampani i mimo ni, nevypadá jinak než náš exkluzivní MetaTrader Supreme Edition - optimalizované pro MetaTrader 4 a 5. Tyto pluginy podporují nejoblíbenější obchodní platformy na světě s více než 60 jedinečnými obchodními nástroji a indikátory. Vyzkoušejte zdarma ještě dnes!

MetaTrader 4 Supreme Edition

Sdílení článku: 
   

Čtěte více

 • VALENTÝN: Ranní přehled událostí s analýzou EUR/USD, GBP/USD, USD/JPY a NIKKEI
  Cenové hladina v Číně zůstala i v lednu utlumená, když index spotřebitelských cen (CPI) meziročně vzrostl o 2,5 p...
 • Válka Amazonu, akcie obchodních řetězců prudce klesají
  Možná víte, že řetězec Whole Foods se zaměřuje na prodej potravin bez umělých barviv a zbytečné chemie. Za jednu akcii řetězce nyní zaplatí Amazon o 27 % více než minulý týden. Na toto oznámenou transakci opravdu značně negativně reagovaly ceny akcií další spousty konkurenčních maloobchodních řetězců ve Spojených státech amerických i v Evropě.
 • Válka a trhy
  Připravte se na pomalejší růst ekonomiky, období větší nejistoty a hrozící geopolitická rizika. Cena ropy je tím nejjednodušším ukazatelem geopolitických rizik.
 • Valná hromada Lufthansy schválila vládní záchranný balík
  Mimořádná valná hromada německých aerolinek Lufthansa dnes schválila vládní záchranný balík v celkové výši devíti miliard eur (241 miliard Kč). Největší letecká společnost v Evropě se tak vyhnula riziku bankrotu, který by jí jinak v důsledku koronavirové krize hrozil. Ještě do středy přitom nebylo jisté, jestli státní pomoc nezablokuje jeden z velkých akcionářů firmy.
 • Valná hromada SAB Finance a.s. schválila po nejúspěšnějším roce v historii návrh na výplatu dividendy za rok 2020 ve výši 100 milionů korun
  Valná hromada společnosti SAB Finance a.s. schválila výplatu dividendy za rok 2020 ve výši 100 milionů korun. Čistý výrok auditora KPMG potvrdil za rok 2020 zisk před zdaněním přesahující 144 milionů korun, což vykazuje meziroční nárůst zisku o více jak 58 % vzhledem k vykázanému zisku 91 milionů korun za rok 2019. Stejný nárůst, tedy přes 58 %, vykazuje SAB i v rámci čistého zisku po zdanění. Ten za rok 2020 přesáhl 116 milionů korun. Valná hromada schválila výplatu dividendy 100 milionů korun a rozhodla, že zbývající část zůstane na účtu nerozděleného zisku minulých let. Pro tento návrh hlasovalo 94,9431 % celkového počtu hlasů všech akcionářů společnosti. Výplata dividendy akcionářům za období prvního pololetí roku 2021 je naplánována na třetí čtvrtletí letošního roku.
 • V Americe by měl narůst optimismus mezi podniky
  Pro dnešek není na ekonomickém radaru mnoho zajímavých událostí a patrně jedinou výjimku představuje lednové vydání amerického NFIB průzkumu optimismu mezi malými podniky. Těm se sice po jarních uzavírkách nálada poměrně rychle vrátila, když z dubnového dna poblíž 90 bodů rychle vystoupala až k zářijovým 104 bodům, ovšem následně byla opět rychle zchlazena druhou vlnou pandemie. Po několikaměsíčních poklesech, které vyústily až v prosincových 95,9 bodu nyní trh doufá v obrat k růstu k 97. Malé podniky by tak měly reflektovat masivní fiskální podporu, postupné rušení uzavírek i naději na blížící se proočkování populace.
 • V Americe by Smartwings nejspíše zachránili. Americká centrální banka teď pomáhá zajistit kapitál skoro 140 čínským firmám, jež se obchodují na burzách v USA
  Zvažovaná státní pomoc aerolinkám Smartwings vyvolala vzrušené diskuse nejen mezi ekonomy. Samozřejmě, je to socialismus. Ale buďme principiální: buďme socialističtí vůči všem, anebo kapitalisticky nedejme nikomu nic.
 • Vanilka – Poslední dva roky ve znamení růstu
  V posledních dvou letech se výrazně zvýšila cena vanilky. Za kilogram se nyní platí kolem 600 USD (13.000 Kč), stojí tak více než stříbro. Hlavním důvodem je kromě vysoké poptávky i cyklon Ava, který v březnu poškodil mnoho vanilkových plantáží na Madagaskaru. Vanilka je tak po šafránu druhým nejdražším kořením vůbec.
 • Vánoce podpořily maloobchodní prodeje v USA
  Maloobchodní tržby si polepšily Americké maloobchodní tržby rostly v prosinci více, než se očekávalo. Am...
 • Vánoce podpořily zaměstnanost v Evropě
  Německo - Německá nezaměstnanost rostla v prosinci významně méně, než předpokládaly odhady odborníků. Nezaměstna...
 • Vánoční investiční soutěž o zájezd za 20000 Kč a finanční vklady na reálné účty
  Vyzkoušejte si obchodování s virtuálním kapitálem v nové vánoční investiční soutěži od HighSky Brokers a hrajte o zájezd za 20000 Kč a peněžní vklady v hodnotě 10000 Kč na reálný účet. Každý soutěžní týden má svého vítěze.
 • Vánoční povzbuzování z obou stran Atlantiku
  Ve vánoční přestávce se z obou stran Atlantiku objevily dobré zprávy pro finanční trhy. Zaprvé, 24. prosince, po měsících vyjednávání a spekulací, bylo dosaženo dohody mezi Londýnem a Bruselem ohledně jejich budoucích obchodních vztahů, jakmile Británie na konci roku ukončí přechodné období.
 • "Vánoční rally" - Buď anebo?!
  A už je tady prosinec, poslední měsíc roku 2013. Tento týden je první pracovní týden tohoto měsíce a to znamená, že tr...
 • Vánoční týden technicky: Česká koruna na páru s eurem výrazně oslabila
  Koruna od konce listopadu ztratila sílu a oslabila nejvíce od letošního května. Od svých maxim dokázala ztratit více jak 1,5 % a aktuálně by se mohla zastavit o rezistentní úrovně. Kurz eurodolaru naopak přešlapuje na místě a kráčí stranou. Libra dosahuje na hrot trojúhelníkové formace.
 • Van Rompuy (prezident EU)
  "aktuálne prerokovávané ...
 • Varování pro Čínu a negativní náznaky před ISM. Akciím se přesto daří
  Poradce Bílého domu Peter Navarro dnes označil zprávy o možném delistingu čínských firem jako klamné a finanční trhy si tak mohly oddechnout od další hrozby. Jak jsme ovšem psali dopoledne, na trzích kolem této potenciálně výbušné novinky nevyrostla žádná panika, v zásadě tak až na několik izolovaných jmen nebylo moc co napravovat.
 • Varování přebíjí lék, akcie a euro závěrem týdne rostou
  Evropské akciové trhy se z úvodních ztrát dostaly a své zisky postupně rozšířily. Zdejší klíčové indexy jsou už zhruba procento v zeleném. Podobně jako včera Wall Street po svém otevření zaostává, ale to spíše v oblasti technologického sektoru, který si po předchozím rychlém růstu vybírá oddechový čas. S&P 500 se kvůli této brzdě nachází v plusu jen 0,3 pct. Pohled do Prahy naopak odhalí pokles o 0,4 procenta za přispění valné většiny zdejších titulů.
 • Varování před Huaweiem a ZTE slábne
  Čínský velvyslanec neobvykle komentoval situaci kolem Huawei a ZTE. Premiér Andrej Babiš bere situaci vážně, ale své vyjádření zmírnil.
 • Varovných signálů z Číny už je příliš
  Benchmarkový index Shanghai se za pět měsíců propadl o více než 20 % a dostal se tak do medvědího trendu. Čínský jüan oslabil v posledním měsíci o více než 2,5 % a pokračuje tak v sérii ztrát, která je největší za poslední čtyři roky. K tomu navíc sledujeme stále častější bankroty čínských firem. Čínská vláda se snaží nastartovat masivní a zdlouhavý proces oddlužení. To má za následek snížení likvidity ve finančním sektoru a ekonomický růst se dostává do ohrožení. Dopady budou mít pravděpodobně negativní efekt i na finanční stabilitu druhé největší ekonomiky světa.
 • Varšavská burza cenných papírů: Jaké polské akcie jsou nejatraktivnější?
  Polsko je vedoucím hráčem střední Evropy. Je to dáno velikostí a počtem jeho obyvatel, ale i otevřeností Poláků vůči světu. Varšava je sídlem CEE poboček takových společností, jako je Goldman Sachs, Merrill Lynch a JPMorgan Chase. Do značné míry převzala roli, kterou se zdálo že bude hrát Praha. Není divu, že i Varšavská burza se dost liší od té pražské.
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Capital.com