Ticker Tape by TradingView
                        
                    Omikron zlevňuje českým řidičům benzín i naftu, poprvé v letošním roce. Zlevňování bude pokračovat, pokud a dokud se obavy z dopadu šíření omikronu nerozptýlí
Pohonné hmoty v ČR začaly v uplynulém týdnu prakticky poprvé v tomto roce klesat. Benzín zlevnil o 17 haléřů na 37,03 koruny za litr, zatímco nafta dokonce o 26 haléřů na 35,79. Důvodem cenového poklesu je zlevnění ropy na světových trzích, k němuž dochází v posledních dnech v obavě z dopadu šíření nové varianty covidu, omikronu.
Včera se cena ropy Brent poprvé od druhé poloviny letošního srpna propadla pod cenovou úroveň 70 dolarů za barel. I nyní se barel Brentu prodává za cenu mírně pod 70 dolary, což znamená, že v uplynulých dvou týdnech ropa zlevnila o přibližně 10 dolarů na barel, tedy o více než třináct procent. Tento cenový pokles tuzemské čerpací stanice do své cenové kalkulace ještě teprve plně promítnou.
Již jen poměrně slabě se do té kalkulace propíše oslabování koruny vůči dolaru, jehož razance v posledních dvou týdnech zmírnila. Koruna v uplynulých čtrnácti dnech ztratila vůči dolaru pouze zhruba procento. Kurs už tak nebude výrazněji brzdit promítnutí zlevnění ropy do cen pohonných hmot v ČR. Ty tak zlevní také v následujících sedmi dnech, a to v rozsahu dvaceti až třiceti haléřů na litr.
Členové kartelu OPEC a jejich spojenci v čele s Ruskem, tedy uskupení označované OPEC+, dnes druhým dnem projednávají svoji těžební politiku pro začátek roku 2022. Činí tak pod vlivem vývoje poznamenaného celosvětovým šířením zmíněné varianty omikron.
Je pravděpodobné, že se rozhodnou odložit původně plánované lednové navýšení těžby o 400 tisíc barelů denně. S variantou omikron se totiž zatím pojí extrémní nejistota stran jeho nebezpečnosti, takže obchodníci s ropou raději vychází z předpokladu jeho nejhoršího možného nepříznivého dopadu na světovou poptávku po ropě. Sázejí například na rozsáhlá omezení dopravy, která by samozřejmě vedla k citelnému poklesu poptávky po palivech a obecněji ropných produktech.
I pokud tedy OPEC+ dnes rozhodne, že v lednu těžbu skutečně nezvýší, nelze očekávat výraznější růst cen ropy. Její růst by nyní podpořil zejména věrohodný důkaz, že omikron není tak nebezpečný, jak teď trh předpokládá.
V příštích sedmi dnech tak pohonné hmoty zlevní i v dalších okolních zemích. V Maďarsku, v Polsku, ve Slovinsku a tradičně také v Rumunsku či v Bulharsku je nyní benzín levnější než v ČR. V Rakousku a Chorvatsku je jeho cena srovnatelná. Na Slovensku a tradičně v Německu i Itálii je jeho cena vyšší než v ČR. Nafta je levnější opět v Rumunsku a Bulharsku, ale také v Polsku a Maďarsku. Na Slovensku a v Rakousku je její cena srovnatelná. V Chorvatsku, ve Slovinsku, v Německu či Itálii je nafta dražší než v ČR.
Lukáš Kovanda, Ph.D., Trinity Bank
Klíčová slova: OPEC | Koruna | Ropa | Cena ropy | Lukáš Kovanda | Obchodníci | Brent | Cena | Cena ropy brent | Dolary | Oslabování koruny | Ropy | Trh | Benzín | ROCE | Zlevnění ropy | Nejistota | OPEC+ | Obchodníci s ropou | Růst cen ropy | Pohonné hmoty | Trinity Bank | Trinity | Růst cen | NAFTA | Pokles | Čerpací stanice | Růst | Pohonné hmoty v ČR | Cenový pokles | ČR | Členové kartelu OPEC | Omikron | Varianty covidu | 
	Čtěte více
- 
				Omezení výroby v automobilce Hyundai v Nošovicích
				
 Nošovická automobilka Hyundai nyní musí omezit svoji výrobu kvůli klesajícímu prodeji. Zaměstnanci zůstávají doma jen s částí platu. Podobná situace se projevuje i v dalších firmách.
- 
				Omezí Fed příští týden QE? Vizionář Bullard opatrný, Fisher vzývá konec nejlevnějších peněz v historii
				
 Prezident Fedu v St. Louis a hlasující člen měnového výboru FOMC amerického Fedu James Bullard vidí šanci na omezení p...
- 
				Omezí USA export technologií do Číny? 🔌 CHN.cash ztrácí 3 %
				
 Čínské indexové kontrakty dnes ztrácejí ve stínu propadů na Wall Street indexech a síle amerického dolaru, podpořené daty JOLTS. Poklesy na CNH.cash již dosáhly více než 3%. Podle amerických představitelů citovaných agenturou Reuters se očekává, že USA budou v říjnu tvrdě pracovat na dalších omezeních vývozu technologií do Číny.
- 
				Omezování nové výstavby zvedá ceny investičních apartmánů v rakouských Alpách
				
 Zatímco rok 2023 byl pro trh rezidenčních nemovitostí napříč celou Evropskou unií katastrofou, ceny apartmánů v turistických oblastech Rakouska rostly dvouciferným tempem. Proč tomu tak bylo?
- 
				OMEZOVÁNÍ ŠEDÉ EKONOMIKY: BERME KORONAVIROVOU KRIZI JAKO PŘÍLEŽITOST
				
 Pandemie covid-19 má hluboký dopad na státy po celém světě, přičemž různé země jsou zasaženy různými způsoby. I z toho důvodu je pro mě cennou zkušeností být součástí týmu Rozvojového programu OSN, globální organizace, která je v současné době do značné míry zodpovědná za řešení socioekonomické krize spojené s nemocí covid-19.
- 
				📈Omicron znovu třese trhy
				
 Hlavní akciové indexy reagovaly výrazným růstem na zprávy společností Pfizer (PFE.US) a BioNTech (BNTX.US), který potvrdily, že 3 dávky vakcíny neutralizují mutaci Omicron. Z obou společností navíc zaznělo, že speciální vakcína na Omicron by měla být k dispozici v březnu.
- 
				Omikron je slabší než delta. Trhy jsou připraveny na návrat pozitivních zpráv. Přehled USD, NZD a AUD
				
 Evropské a americké akciové indexy začaly nový týden pozitivní dynamikou po předchozím volatilním týdnu a zotavily se z části svých ztrát. Důvodem jsou pozitivní zprávy ohledně omikronu. Nejnovější data z JAR z pondělka naznačují, že rychlý nárůst počtu nemocných není doprovázen hromadnou hospitalizací, těžkým průběhem onemocnění a zejména úmrtím pacientů. To znamená, že covid-19 může přejít do kategorie sezónních virových onemocnění.
- 
				Omikron může vyřešit plynovou krizi EU. Ovšem za cenu, kterou by nikdo soudný dobrovolně neplatil
				
 Nová varianta covidu, jež nově dostala jméno omikron, může srazit ceny plnu v EU, a vyřešit tak probíhající energetickou krizi starého kontinentu. Ovšem za cenu, která je až příliš vysoká.
- 
				Omikron tvoří více než 70 % nových případů covid-19 v USA
				
 Klíčové indexy amerického akciového trhu pokračovaly v korekci směrem dolů a v pondělí se otevřely se značným gapem směrem dolů. Trhy se však uzavřely bez výraznějších ztrát, což by mohlo naznačovat, že korekce je v současné době příliš slabá. Před několika týdny se indexy S&P 500, Dow Jones a NASDAQ začaly pohybovat směrem dolů, ale poté prudce ustoupily. Probíhající korekce by měla být silnější než předchozí pohyb směrem dolů – jestřábí změna politiky Fedu by měla tlačit dolů akcie a další riziková aktiva, jako je bitcoin. Tlak na akciový trh vyvíjí také zhoršující se situace v USA kvůli covid-19. Podle amerického Centra pro kontrolu nemocí tvoří kmen omikron nyní přibližně 73 % všech nových případů koronaviru ve Spojených státech, což naznačuje, že se stal dominantní variantou covid-19. 60 % nových infekcí bylo hlášeno mezi plně očkovanými osobami, 30 % mezi těmi, které se již dříve nechaly přeočkovat. Současné vakcíny zřejmě před omikronem plně nechrání a zabraňují pouze závažným případům, ale v tuto chvíli je příliš brzy na závěry. Pokud se ukáže, že tato vlna pandemie je horší než ta předchozí, mohla by představovat vážnou výzvu pro ekonomiku USA.
- 
				Omikron už není děsivý. Joe Biden všechny uklidňuje
				
 Klíčové americké akciové indexy ve středu opět vzrostly a opět se blíží svým historickým maximům. Bohužel v posledních dnech odcházejícího roku všichni mluví o omikronu. V tuto chvíli prakticky nepřicházejí žádné zprávy z Fedu a od Jeromea Powella. Včera však akciový trh ještě mohl reagovat na statistiky, protože jediná víceméně důležitá zpráva dne – zpráva o HDP za třetí čtvrtletí – v konečném odhadu ukázala růst o 2,3 % mezičtvrtletně, a nikoliv o 2,1 %, jak uváděl druhý odhad. Ve třetím čtvrtletí tedy americká ekonomika zpomalila své tempo růstu, ale přesto v závěru čtvrtletí dokonce mírně zrychlila, a to navzdory řádění koronaviru a jeho nového kmene omikron. Právě o omikronu se nyní mluví nejvíce. Již dlouho všichni vědí, že tento kmen ve většině případů nezpůsobuje žádné komplikace a málokdy vede k úmrtí. To však nepopírá skutečnost, že se lidé nadále mohou nakazit a obchodní a ekonomická aktivita nadále klesá. I když se tedy omikron srovnává s běžným nachlazením, pokud onemocní všichni, nebude to znamenat, že to nebude mít žádné důsledky pro ekonomiku. Navíc americká ekonomika právě dosáhla předkrizové úrovně a nová silná vlna může na několik čtvrtletí vrátit veškerý pokrok zpět.
- 
				Omluvy nic nezmění, ale všichni se pak cítí lépe
				
 To je tedy začátek roku! Během pouhých tří týdnů jsme přišli o všechny zisky na akciových trzích za období 2014-2015...
- 
				Omnicell posiluje po silném výsledku za třetí čtvrtletí
				
 Akcie společnosti Omnicell (OMCL.US), která se specializuje na řešení pro správu léků, ve středu posílily o více než 35 % poté, co firma překonala očekávání ohledně výsledků za třetí čtvrtletí roku 2024. Omnicell dosáhl upraveného zisku na akcii (EPS) ve výši 0,56 USD, což výrazně překonalo jeho vlastní odhad 0,34-0,44 USD a analytiky odhadovaných 0,42 USD. Přestože to znamená mírný pokles oproti loňskému EPS 0,62 USD, generální ředitel Randall Lipps uvedl, že vidí známky stabilizace v oblasti zdravotnictví a ocenil zaměření firmy na „inovace orientované na výsledky“.
- 
				Omnipolu loni výrazně vzrostl obrat, firma vydělala téměř 1,44 miliardy
				
 České zbrojařské společnosti Omnipol loni vzrostly tržby na 10,07 miliardy korun, což představovalo meziroční nárůst o 284 procent. Čistý zisk firmy stoupl v porovnání s rokem 2023 o 127 procent na téměř 1,44 miliardy Kč. Vyplývá to z výroční zprávy Omnipolu za rok 2024, na kterou dnes upozornil web Seznam Zprávy.
- 
				Omoda a Jaecoo nabídnou i vozy s elektrickým pohonem
				
 Čínské značky Omoda a Jaecoo, které od druhého čtvrtletí letošního roku oficiálně zahajují své působení na českém trhu s novými osobními automobily, budou zatím zákazníkům u nás nabízet po jednom modelu.
- 
				OMV prodává podíl v plynovém projektu v Abú Dhabí ruskému Lukoilu za 594 milionů dolarů
				
 Rakouská energetická skupina OMV AG oznámila, že prodává svůj 5% podíl v rozsáhlém plynovém projektu Ghasha ve Spojených arabských emirátech společnosti Lukoil PJSC, čímž formálně opouští investici, která měla napomoci snížení její historické závislosti na ruské energetice.
- 
				O?Neill (Goldman Sachs): Fiskální diktát Německa roztříští eurozónu. Hubenější euro bude silnější
				
 Německo v roli lídra a fiskálního policajta hospodářské a měnové unie je tak sil...
- 
				O Neill (šéf ekonóm Goldman Sachs)
				
 "Aktuálny kurz GPUSD je pre ostrovnú ekonomiku vyhovujúci"... komentár: pripomíname,...
- 
				O Neill (šéf ekonóm Goldman Sachs)
				
 "Očakávame výrazný pohyb EURa smerom nahor"..."pohyb EURUSD k parite (poz...
- 
				O Neill (šéf ekonóm Goldman Sachs)
				
 " Čína by mohla revalvovať čínsky juan o 2-5% už do konca tohto týždňa"......
- 
				On-chain analytik Willy Woo říká, že cena BTC je potlačována politickou agendou
				
 Willy Woo svým miliónům fanoušků na Twitteru sdělil, že s futures kontrakty je aktuálně teoreticky možné prodat „neomezený“ počet bitcoinů, i když je nabídka BTC omezena na 21 milionů.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je? 
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
	
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
		Vzdělávací články
		
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Odkud jsou nejlepší prop tradeři?
RebelsFunding představuje nový web a spouští limitovanou akci – sleva 25 % s kódem „WEB25“
Tomáš Vranka (XTB): Trhy přežijí všechno. Největším nepřítelem investora je jeho psychika
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
💥 Kryptoměny v krvavém propadu – je to ideální čas na nákup?💰
Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
Smart Money Trading: Delta ve footprint grafu (37. díl)
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
	
	Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Odkud jsou nejlepší prop tradeři?
RebelsFunding představuje nový web a spouští limitovanou akci – sleva 25 % s kódem „WEB25“
Tomáš Vranka (XTB): Trhy přežijí všechno. Největším nepřítelem investora je jeho psychika
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
💥 Kryptoměny v krvavém propadu – je to ideální čas na nákup?💰
Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
Smart Money Trading: Delta ve footprint grafu (37. díl)
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
		Denní kalendář událostí
		
V USA index PMI z oblasti Chicaga
Členka Fedu Lorie Logan
V USA skladování zemního plynu
V USA a v Kanadě změna letního času za zimní
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
	
	V USA index PMI z oblasti Chicaga
Členka Fedu Lorie Logan
V USA skladování zemního plynu
V USA a v Kanadě změna letního času za zimní
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
		Tradingové analýzy a zprávy
		
Forex sentiment 31.10.2025
Senátní výbor: Rozpočet EU by měl být flexibilní
Swingové obchodování AUD/USD 31.10.2025
Swingové obchodování GBP/USD 31.10.2025
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
Swingové obchodování bitcoinu 31.10.2025
Intradenní Price Action patterny na USD/JPY 31.10.2025
Swingové obchodování EUR/USD 31.10.2025
Swingové obchodování zlata 31.10.2025
Zlato oslabilo do konfluenční oblasti, jaký směr si zvolí?
	
	
	Forex sentiment 31.10.2025
Senátní výbor: Rozpočet EU by měl být flexibilní
Swingové obchodování AUD/USD 31.10.2025
Swingové obchodování GBP/USD 31.10.2025
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
Swingové obchodování bitcoinu 31.10.2025
Intradenní Price Action patterny na USD/JPY 31.10.2025
Swingové obchodování EUR/USD 31.10.2025
Swingové obchodování zlata 31.10.2025
Zlato oslabilo do konfluenční oblasti, jaký směr si zvolí?
		Blogy uživatelů
		
Digitální hygiena tradera: Notifikace jako skrytý drawdown
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (31.října 2025)
Odteď u Purple Trading můžete obchodovat na platformě TradingView
Měnový pár NZD/USD: Analýzy více časových rámců (D1-H1)
Rozhovor s úspěšným obchodníkem: Tento trader si pravidelně vydělává prop tradingem – inspirujte se jeho příběhem
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Analýza S&P 500, EUR/USD, bitcoinu a zlata: dohoda mezi USA a Čínou na spadnutí
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 27. října – 2. listopadu
	
	Digitální hygiena tradera: Notifikace jako skrytý drawdown
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (31.října 2025)
Odteď u Purple Trading můžete obchodovat na platformě TradingView
Měnový pár NZD/USD: Analýzy více časových rámců (D1-H1)
Rozhovor s úspěšným obchodníkem: Tento trader si pravidelně vydělává prop tradingem – inspirujte se jeho příběhem
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Analýza S&P 500, EUR/USD, bitcoinu a zlata: dohoda mezi USA a Čínou na spadnutí
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 27. října – 2. listopadu
		Forexové online zpravodajství
		
Členové Fedu komentují stav americké ekonomiky 🗽Americký dolar posiluje
Coinbase zůstává lídrem mezi kryptoburzami v USA, ale konkurence sílí
⏬EURUSD nejníže za poslední 3 měsíce
Optimismus na Wall Street slábne kvůli klesající pravděpodobnosti prosincového snížení sazeb Fedu
Chart dne – EURUSD (31. 10. 2025)
BREAKING: US Chicago PMI vyšší, než se očekávalo
Chevron překonal odhady zisku díky rekordní produkci a akvizici Hess
Exxon překonal odhady zisku díky rekordní těžbě v Guyaně a Permianu, navzdory nižším cenám ropy
Americké futures kontrakty rostou, Nasdaq 100 futures +1,26 %
Exxon Mobil zveřejnil tržby za 3Q nad odhady a zvýšil čtvrtletní dividendu o 4 %
	
	Členové Fedu komentují stav americké ekonomiky 🗽Americký dolar posiluje
Coinbase zůstává lídrem mezi kryptoburzami v USA, ale konkurence sílí
⏬EURUSD nejníže za poslední 3 měsíce
Optimismus na Wall Street slábne kvůli klesající pravděpodobnosti prosincového snížení sazeb Fedu
Chart dne – EURUSD (31. 10. 2025)
BREAKING: US Chicago PMI vyšší, než se očekávalo
Chevron překonal odhady zisku díky rekordní produkci a akvizici Hess
Exxon překonal odhady zisku díky rekordní těžbě v Guyaně a Permianu, navzdory nižším cenám ropy
Americké futures kontrakty rostou, Nasdaq 100 futures +1,26 %
Exxon Mobil zveřejnil tržby za 3Q nad odhady a zvýšil čtvrtletní dividendu o 4 %
		Odborné kurzy a semináře
		
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
	
	
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
		Forexové online zpravodajství
		
FX sumarizácia Európy
USD/JPY – analýza a prognóza
Makro: Většina Němců si nepřeje společnou euroměnu, Ipsos
Britská libra roste díky dobrým zprávám ohledně rozpočtu Spojeného království
Frankfurt v pondělí posiloval
Forex: Koruna oslabila do blízkosti 25,50 EUR/CZK
Předpověď pro pár AUD/USD na 6. září 2022
Mluvčí: Škoda Auto plánuje do budoucna vyrábět ve všech třech závodech v ČR
Analytik L. Lipovský sa vyjadril pre televíziu TA3 k vývoju na svetových burzách
Stark (hlavný ekonóm ECB)
	
	FX sumarizácia Európy
USD/JPY – analýza a prognóza
Makro: Většina Němců si nepřeje společnou euroměnu, Ipsos
Britská libra roste díky dobrým zprávám ohledně rozpočtu Spojeného království
Frankfurt v pondělí posiloval
Forex: Koruna oslabila do blízkosti 25,50 EUR/CZK
Předpověď pro pár AUD/USD na 6. září 2022
Mluvčí: Škoda Auto plánuje do budoucna vyrábět ve všech třech závodech v ČR
Analytik L. Lipovský sa vyjadril pre televíziu TA3 k vývoju na svetových burzách
Stark (hlavný ekonóm ECB)
		Blogy uživatelů
		
Mapa 7/11
Praktická ukázka: Zajímavý obchod
Týden pravdy je zde – blíží se souboj akciových titánů?
Jaký jsem typ tradera? Kdo mi poradí?
Staňte sa lepším traderom vďaka použitiu emócii vo váš prospech
Praktická ukázka: Obvyklý dobrý týden
Moje aktuální nastavení měnových párů EUR/USD a USD/CAD
Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, kryptoměna Bitcoin a akcie Apple
Proč je dobré, dát občas pohlavek (obrazně)
Trump vyvolal paniku na trzích a otevřel prostor pro odvážné investory
	
	Mapa 7/11
Praktická ukázka: Zajímavý obchod
Týden pravdy je zde – blíží se souboj akciových titánů?
Jaký jsem typ tradera? Kdo mi poradí?
Staňte sa lepším traderom vďaka použitiu emócii vo váš prospech
Praktická ukázka: Obvyklý dobrý týden
Moje aktuální nastavení měnových párů EUR/USD a USD/CAD
Elliottovy vlny: Měnový pár USD/JPY, kryptoměna Bitcoin a akcie Apple
Proč je dobré, dát občas pohlavek (obrazně)
Trump vyvolal paniku na trzích a otevřel prostor pro odvážné investory
		Vzdělávací články
		
Fundamentální analýza IV - základní ekonomické indikátory 2
Rubl je druhou nejstarší měnou světa: Cesta od Petra Velikého po bankrot, který nepřichází
Čínský jüan bude globální rezervní měnou
Jaké jsou druhy Prop Tradingu a jeho účtů?
Purple Cup – mistrovství ČR a SR v tradingu začíná už v lednu 2022!
Začněte si vydělávat tradingem pomocí této jednoduché metody
Top 3 akcie populárních platforem vhodné nejen pro mladé investory
Forex: Nejvíce volatilní měnové páry
Intradenní obchodníci XII. (zahajování obchodů při obratu trendu 2. BUY)
Jaký je nejlepší broker?
	
	
	Fundamentální analýza IV - základní ekonomické indikátory 2
Rubl je druhou nejstarší měnou světa: Cesta od Petra Velikého po bankrot, který nepřichází
Čínský jüan bude globální rezervní měnou
Jaké jsou druhy Prop Tradingu a jeho účtů?
Purple Cup – mistrovství ČR a SR v tradingu začíná už v lednu 2022!
Začněte si vydělávat tradingem pomocí této jednoduché metody
Top 3 akcie populárních platforem vhodné nejen pro mladé investory
Forex: Nejvíce volatilní měnové páry
Intradenní obchodníci XII. (zahajování obchodů při obratu trendu 2. BUY)
Jaký je nejlepší broker?
		Tradingové analýzy a zprávy
		
AUD/USD - Intradenní výhled 14.9.2020
Forex: Euro oslabuje, ECB bude kvůli inflaci rychleji omezovat nákupy dluhopisů
EUR/USD se vrátil zpět pod hladinu 1,1200
Denní analýza pro EUR/USD, AUD/USD a zlato 3.12.2021
USD/CAD - Intradenní výhled 12.7.2017
Osm producentů ropy z OPEC+ se dohodlo na zvýšení těžby od července
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
Forex sentiment 31.10.2025
NZD/USD - Intradenní výhled 27.10.2023
Swingové obchodování GBP/JPY 6.12.2023
	
	AUD/USD - Intradenní výhled 14.9.2020
Forex: Euro oslabuje, ECB bude kvůli inflaci rychleji omezovat nákupy dluhopisů
EUR/USD se vrátil zpět pod hladinu 1,1200
Denní analýza pro EUR/USD, AUD/USD a zlato 3.12.2021
USD/CAD - Intradenní výhled 12.7.2017
Osm producentů ropy z OPEC+ se dohodlo na zvýšení těžby od července
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
Forex sentiment 31.10.2025
NZD/USD - Intradenní výhled 27.10.2023
Swingové obchodování GBP/JPY 6.12.2023
		Témata v diskusním fóru
		
Fundamentální analýza akciových trhů – finanční zprávy a jejich vliv na ceny akcií (3. díl)
Jak investují Leoš Mareš a Jindřich Šídlo?
Proč změna parametrů systému nevede ke změně samotného systému?
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár EUR/NZD, index DAX a kryptoměnu Ethereum
Kam dál?
Monina školička
S ropou cloumá fundament, přetahovaná o hodnoty kolem 50 USD za barel pokračuje
Malá pomůcka pro řízení obchodní pozice
VIP zóna ke každému investičnímu účtu Bossa!
Analýza Dow Jones, Nasdaq, EUR/USD: Trhy ožívají. Pozitivní zprávy ohledně cel podpořily růst
	
	
	
	
	
Fundamentální analýza akciových trhů – finanční zprávy a jejich vliv na ceny akcií (3. díl)
Jak investují Leoš Mareš a Jindřich Šídlo?
Proč změna parametrů systému nevede ke změně samotného systému?
Elliottova vlnová teorie pro měnový pár EUR/NZD, index DAX a kryptoměnu Ethereum
Kam dál?
Monina školička
S ropou cloumá fundament, přetahovaná o hodnoty kolem 50 USD za barel pokračuje
Malá pomůcka pro řízení obchodní pozice
VIP zóna ke každému investičnímu účtu Bossa!
Analýza Dow Jones, Nasdaq, EUR/USD: Trhy ožívají. Pozitivní zprávy ohledně cel podpořily růst



