Ticker Tape by TradingView
Akcie IBM rostou díky průlomům v kvantové technologii
Akcie společnosti IBM posilují po nejnovějších oznámeních ohledně vývoje kvantové technologie, což odráží rostoucí důvěru investorů v potenciál firmy v tomto segmentu. IBM postupně upevňuje svou pozici lídra v oblasti kvantových výpočtů a představuje nejnovější pokroky ve vývoji kvantových procesorů. Procesor Quantum Nighthawk, který nabízí více než 120 qubitů a vysokou konektivitu díky 218 laditelným vazbám (tuners), představuje významný krok vpřed. Umožňuje provádět složitější a přesnější kvantové výpočty. Zvýšený počet qubitů a nová architektura dovolují vytvářet obvody přibližně o 30 % složitější než v předchozích systémech, což rozšiřuje možnosti využití od chemických a materiálových simulací až po pokročilou optimalizaci a finanční algoritmy.

Strategické cíle IBM, včetně snahy dosáhnout tzv. „quantum advantage“ do konce roku 2026, naznačují ambiciózní směřování, které by mohlo výrazně ovlivnit valuaci firmy i její konkurenceschopnost v oblasti kvantových technologií. Uvedení prvního rozsáhlého, chybově odolného kvantového počítače do roku 2029 by bylo milníkem s transformačním dopadem nejen pro technologický sektor, ale i pro celý výpočetní průmysl. Taková řešení mohou přitáhnout zájem velkých investorů, kteří hledají dlouhodobé příležitosti v oblasti inovací – tedy v oblasti, kde si IBM udržuje vedoucí postavení již řadu let.
Z pohledu investorů budou klíčovými faktory výsledky testování a nasazení procesoru Quantum Nighthawk, stejně jako vývoj systémů korekce chyb, které určí praktickou využitelnost technologie. Důležité bude sledovat tempo škálování logických qubitů, spolehlivost systému a parametry chybovosti, protože tyto ukazatele budou mít přímý dopad na tržní hodnotu IBM i její konkurenční výhodu. Přechod na výrobu pomocí 300mm waferů a potenciál zvýšit složitost procesorů desetinásobně ukazují, že firma cíleně buduje základy pro rychlý technologický rozvoj a komercializaci kvantových řešení.
Možná rychlá komercializace kvantových počítačů a chybově odolných systémů by mohla přitáhnout pozornost institucionálních investorů, zejména těch, kteří hledají dlouhodobé investice do průlomových technologií. Rostoucí význam kvantových výpočtů v digitální transformaci a při řešení omezení klasických výpočetních systémů vytváří příležitost pro IBM posílit tržní vedení a zvýšit tržní hodnotu v následujících letech.

Rozvoj IBM směrem k chybově odolným kvantovým počítačům a plné komercializaci kvantové technologie představuje příznivý scénář pro dlouhodobou hodnotu společnosti. Pro investory je to signál pečlivě sledovat další vývoj firmy, výsledky počátečního testování a nasazení nových procesorů a v případě pozitivního pokroku zvažovat navýšení expozice. Dosažení plné chybové tolerance a prvního „quantum advantage“ by mohlo nejen upevnit pozici IBM jako technologického lídra, ale také otevřít zcela novou kapitolu globálního trhu kvantových výpočtů.
Zaujalo Vás toto téma? U XTB můžete obchodovat více než 2000 CFD na akcie!
- Konkurenční spready
- Nízké swapové body, díky kterým můžete držet pozice déle
- Minimální velikost transakce již od 0 EUR
Kromě široké nabídky instrumentů od nás získáte také vzdělávací materiály – články, e-booky a kurzy zdarma:
- Trading pro začátečníky
- TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana
- Kurz tradingu vs. investování
- Investování do akcií – Co je to obchodování s akciemi?
- Testovací účet u XTB? Procvičte si obchodování zdarma!
Rozdílové smlouvy jsou komplexní nástroje a v důsledku použití finanční páky jsou spojeny s vysokým rizikem rychlého vzniku finanční ztráty. U 71 % účtů retailových investorů došlo při obchodování s rozdílovými smlouvami u tohoto poskytovatele ke vzniku ztráty. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak rozdílové smlouvy fungují, a zda si můžete dovolit vysoké riziko ztráty svých finančních prostředků. Investování je rizikové. Investujte zodpovědně. Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: Spready | Akcie | Transakce | CFD | Investice | Investování | Korekce | Kurz | MIFID | Pozice | Riziko | Trading | Výkonnost | Doporučení | EUR | Obchodování | XTB | EU | Výsledky | Obchodovat | Obchodování s akciemi | Investiční strategie | Akcie IBM | Dlouhodobé investice | Investiční | Investiční doporučení | Investování do akcií | Kurzy | Pro investory | Předpověď | Komise | Podnikání | Firmy | Ztráty | Quantum | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Akcie společnosti | Použití finanční páky | Rozdílové smlouvy | Potenciál firmy | CFD na akcie | Finanční situace | Investujte zodpovědně | Konkurenceschopnost | Firma | Vysoké riziko | Technologický sektor | Průmysl | Rozvoj | Finanční ztráty | Investujte | Poradenství | Ukazatele | Komunikace | Situace | Vývoj | Další vývoj | Algoritmy | Signál | Potenciál | Vzdělávací materiály | Swapové body | CL | JDE | Společnost XTB | Nařízení | Riziko ztráty | Cíle | Příležitosti | Technologie | Společnosti | Kurz tradingu | Minulá výkonnost | Pozornost | Společnost | 3М | Výsledky testování | Marketingová komunikace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Trading pro začátečníky | Vice | Směřování | Škálování | Testovací účet | Spolehlivost | Technologický rozvoj | Významný krok | 256/2004 | Materiály | Odpovědnost | Komercializace | Směrnice | Body | Investování je rizikové | Navýšení | Účet u XTB | TOP 5 Trading nástrojů Ondřeje Hartmana | Nařízení Evropského parlamentu | Testovací účet u XTB | Trading PRO |
Čtěte více
-
Akcie Charles Schwab vzrostly o 8,3 % díky lepším výsledkům za třetí čtvrtletí
Akcie společnosti Charles Schwab (SCHW.US), známé finanční instituce ve Spojených státech, vzrostly o 8,3 % poté, co firma oznámila příjmy a zisky za třetí čtvrtletí, které překonaly očekávání analytiků. -
Akcie Charles Schwab ztrácí 4 % 📉 Společnost chce snížit náklady
Akcie společnosti Charles Schwab (SCHW.US) dnes ztrácejí téměř 4 % a prohlubují výprodej, přestože společnost Morningstar před několika dny zvýšila doporučení na 80 USD ze 70 USD. Z dokumentů, které předložila Komisi pro cenné papíry a burzy, vyplývá, že společnost plánuje ušetřit peníze rušením pracovních míst a prodejem kanceláří. Společnost uvedla, že tento krok souvisí s úpravou jejích operací za účelem integrace s makléřskou společností TD Ameritrade, kterou získala v roce 2020 a jejíž hodnota činí 26 miliard USD. -
Akcie Chevron: Poroste cena akcie v důsledku ropné krize i nadále?
Akcie Chevron (CVX) patří stejně jako Exxon Mobil a Shell mezi ropné tituly, které těží ze současné ropnékrize. Od poslední analýzy na Exxon Mobil se zase situace na ropném trhu o něco změnila. Velká Británie a USA oznámily své plány na embargo ruské ropy v důsledky války na Ukrajině. To může mít vliv na delší růst ceny ropy. Dramatický růst ceny ropy navíc stimuluje akceleraci inflace a redukuje tím pádem i hrubý domácí produkt. -
Akcie Chewy klesaly kvůli výsledkům za Q2 o více než desetinu
Akcie Chewy (CHWY.US) ztrácely během dnešní seance více než 10 %. Tento výrobce krmiv pro domácí mazlíčky zveřejnil špatná kvartální čísla. Společnost ve Q2 ztratila 4 centy na akcii při očekávání ztráty ve výši 2 centů. Tržby meziročně vyskočily o téměř 27 % na $2,16 mld. v Q2. Trh však očekával vzestup až na $2,2 mld. Chewy upozornila na vyšší než obvyklý stav vyprodaného zboží a varovala, že růst prodejů v Q3 nebude tak vysoký, jak analytici očekávali. -
Akcie Chewy prudce rostou díky nečekanému kvartálnímu zisku
Akcie společnosti Chewy (CHWY.US) vyskočily v průběhu dnešní seance o téměř 20 %. Retailová společnost zaměřující se na prodej jídla a dalších produktů pro domácí mazlíčky reportovala lepší než očekávané kvartální výsledky. -
Akcie Chipotle zůstávají stabilní navzdory snížení celoročního prodejního výhledu
Společnost Chipotle Mexican Grill Inc. (CMG.US) si ve čtvrtek udržela stabilní vývoj, i když snížila výhled celoročních tržeb a oznámila první čtvrtletní pokles srovnatelných tržeb za téměř pět let. -
Akcie chycené mezi fundamentem a sentimentem
Současná situace na akciových trzích stále působí zvláštně. Vyhlídky pro fundament nejsou dobré a dá se čekat zhoršování reportovaných čísel. To se však projevuje hlavně na těch pár nešťastnících, kteří jdou zrovna s výsledky ven. Zbytek je na tom relativně dobře a naopak těží ze sentimentu podpořeného důvěrou v měkčí přístup centrálních bank. -
Akcie IAG klesají o 2 % kvůli uzavření letiště Heathrow
Akcie International Airlines Group (IAG.UK) klesají téměř o 2 % během dnešního obchodování poté, co požár na elektrické rozvodně napájející letiště způsobil rozsáhlý výpadek proudu a přiměl Heathrow k pozastavení leteckého provozu na celý den. -
Akcie IAMGOLD Corporation vzrostly o více než 7 % díky pokroku v těžbě a silnému výkonu od začátku roku
Dne 11. dubna 2025 zaznamenaly akcie společnosti IAMGOLD Corporation (NYSE: IAG) výrazný růst a uzavřely na hodnotě 7,37 USD, což představuje nárůst o 7,12 % oproti předchozímu dni. V průběhu dne se akcie pohybovaly mezi 7,00 USD a 7,38 USD, otevírací cena činila 7,25 USD a objem obchodování dosáhl 2 024 995 akcií. -
Akcie i bez zásadních zpráv míří vzhůru, libra se konsoliduje
Páteční evropské obchodování se dopoledne rozjíždí lehce pozitivním směrem pro akcie, které přidávají asi 0,4 pct. Naproti tomu to vypadá, že investoři v dobrém předvánočním rozmaru ustupují z dluhopisů, jejichž výnosy v případě těch jádrových stoupají o 1-2 bazické body. Drobné ztráty registruje zlato. -
Akcie IBM se dotýkají dlouhodobého supportu
Jako další blue chip z indexu Dow Jones bude po představení akcií Procter & Gamble (PG) a 3M (MMM) znalyzován další z ... -
Akcie IBM se po snížení ratingu Morgan Stanley propadají
Akcie IBM (IBM.US) klesly o více než 3,0 % poté, co banka Morgan Stanley snížila hodnocení této ikonické technologické společnosti z "overweight" na "equal weight" s odvoláním na obavy ze zpomalení růstu tržeb. -
Akcie IBM se propadají navzdory pozitivní čtvrtletním výsledkům
Akcie IBM (IBM.US) se během dnešní seance propadly o přibližně 7 %, navzdory lepším než očekávaným výsledkům, protože technologický gigant snížil svůj odhad na peněžní toky kvůli silnému dolaru a války na Ukrajině. -
Akcie IBM s největším poklesem za více než rok po zklamání z výsledků 📉
IBM (IBM.US) včera po uzavření trhů zveřejnila výsledky za 2Q. Ačkoliv většina ukazatelů překonala očekávání, klíčový softwarový segment výrazně zaostal, což vyvolalo pochybnosti ohledně schopnosti společnosti navýšit výhled tržeb pro druhou polovinu roku 2025. -
Akcie i dluhopisy dál padají, koruně pomohla ČNB
Hlavní finanční trhy dnes ještě jedou na dozvucích včerejšího Fedu, který zklamal naděje na holubičí obrat. Nová data od ISM dnes ukázala, že kondice amerického sektoru služeb chřadne rychleji, než se čekalo, ale to pohled investorů už příliš neovlivnilo. -
Akcie i dluhopisy jsou drahé
Pro posouzení relativní atraktivnosti akcií vůči dluhopisům používáme indikátor EB faktor. Ten je definován jako rozdíl mezi převrácenou hodnotou globálního akciového P/E a průměrného globálního dluhopisového výnosu do doby splatnosti. Tento indikátor tedy indikuje aktuální výnosovou prémii globálního akciového trhu nad globálním dluhopisovým trhem. Čím vyšší hodnota tohoto indikátoru, tím jsou akcie na relativní bázi vůči dluhopisům atraktivnější. A naopak, čím nižší hodnota tohoto indikátoru, tím jsou akcie na relativní bázi vůči dluhopisům méně atraktivní. -
Akcie i dluhopisy obrátily dolů a data je v tom podpořila
Obchodování v Evropě dnes nemělo jasný směr, dokud se do hry nevložila Amerika. Ta sice otevírala v plusu, ale velmi rychle zisky odevzdala a ponořila se do červeného. Krátce po začátku ji v negativním směru podpořila i nová makrodata. -
Akcie i dluhopisy opatrně rostou. Místo slabších dat se dál řeší G20
Zprvu pozitivní nálada na hlavních trzích během dopoledne poněkud ochabla, ale stále se dá říct, že převažuje. V Evropě se daří růst německým nebo italským akciím, v USA sledujeme růst tažený bankami, zdravotnictvím a technologiemi. Na zlatě zřejmě probíhá výběr zisků, který stlačil jeho cenu po posledním výrazném růstu. Dluhopisové výnosy ale začaly klesat, což by mělo zlatu vyhovovat. Navíc tento vývoj naznačuje, že sentiment vůči riziku zůstává křehký. -
Akcie i dluhopisy postrádají směr, ropa mazala libyjské zisky
Svátek v USA logicky ubírá na odpolední obchodní aktivitě. Nová data ani firemní výsledky do hry nevstupují a trhy se nenechaly vyvést z míry ani novou prognózou MMF. Ta je mírně pesimističtější ohledně globálního růstu než ta předchozí; hlavním důvodem je Indie, ale MMF lehce ubíral také USA i přes úspěchy v jednání s Čínou. Ameriku bude méně podporovat vyčerpávající se stimul ze strany měnové politiky a snížení daní. Naproti tomu Čína má díky dohodě trochu přidat na tempu, přestože jádro sporu stále zůstává nedořešené. -
Akcie i dluhopisy rostou, začalo se sázet na mírnější Fed
Včerejšek Americe nevyšel, ale dnes si trhy snaží spravit chuť. Slušně rostou jak evropské akciové indexy, tak americké futures. DAX roste o 1,2 pct a patří v Evropě k těm slabším, futures pak naznačují pro S&P 500 v úvodu růst o 0,9 pct. A nejen to, výrazně se dnes daří dluhopisům, přičemž výnosy na 10Y splatnosti klesají v USA i Evropě zhruba o 10 bazických bodů.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
Vzdělávací články
Nejbohatší země Afriky platí randem. Cesta k němu vedla přes Brity i Mandelu
Smart Money Trading: Jak odhadnout denní trend pomocí Asia session? (42. díl)
RSI Strategie: Tajemství úspěšného tradingu
Malajsii zdevastovaly „banánové peníze“. Dnešní ringgit z úpadku vytáhla ropa i kaučuk
Francouzské akciové indexy: Luxus, banky a globální průmysloví hráči (13. díl)
Leden 2026 přinesl členům VIP zóny FXstreet.cz další zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (leden 2026)
RebelsFunding představuje novou klientskou zónu: moderní design, nové funkce a systém odměn pro tradery
Proč skončila prop firma My Forex Funds (MFF) a přichází její comeback?
Vyplatí se kupovat akciové vítěze minulého roku?
Nejbohatší země Afriky platí randem. Cesta k němu vedla přes Brity i Mandelu
Smart Money Trading: Jak odhadnout denní trend pomocí Asia session? (42. díl)
RSI Strategie: Tajemství úspěšného tradingu
Malajsii zdevastovaly „banánové peníze“. Dnešní ringgit z úpadku vytáhla ropa i kaučuk
Francouzské akciové indexy: Luxus, banky a globální průmysloví hráči (13. díl)
Leden 2026 přinesl členům VIP zóny FXstreet.cz další zisky
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (leden 2026)
RebelsFunding představuje novou klientskou zónu: moderní design, nové funkce a systém odměn pro tradery
Proč skončila prop firma My Forex Funds (MFF) a přichází její comeback?
Vyplatí se kupovat akciové vítěze minulého roku?
Denní kalendář událostí
V USA týdenní statistický bulletin API
V USA podnikové zásoby
Guvernér BoE Andrew Bailey
V USA index CPI
V eurozóně obchodní bilance
V eurozóně hrubý domácí produkt (HDP)
Ve Švýcarsku index CPI
V Německu index WPI
V USA prodeje existujících domů
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
V USA týdenní statistický bulletin API
V USA podnikové zásoby
Guvernér BoE Andrew Bailey
V USA index CPI
V eurozóně obchodní bilance
V eurozóně hrubý domácí produkt (HDP)
Ve Švýcarsku index CPI
V Německu index WPI
V USA prodeje existujících domů
V USA žádosti o podporu v nezaměstnanosti
Tradingové analýzy a zprávy
Intradenní Price Action patterny na zlatě 11.2.2026
Intradenní Price Action patterny na AUD/USD 11.2.2026
Swingové obchodování Nasdaqu 11.2.2026
FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů a společností
ČNB vydala první povolení pro poskytování služeb s kryptoaktivy
NZD/USD - Intradenní výhled 11.2.2026
EUR/JPY - Intradenní výhled 11.2.2026
Leyenová: EU musí odstranit překážky, aby byla opravdovou mocností
Bankovní asociace zlepšila odhad letošního růstu HDP na 2,6 pct
Kryptoměnová burza Bithumb omylem rozeslala bitcoiny za 40 miliard USD
Intradenní Price Action patterny na zlatě 11.2.2026
Intradenní Price Action patterny na AUD/USD 11.2.2026
Swingové obchodování Nasdaqu 11.2.2026
FCA upozorňuje na několik nelegálních brokerů a společností
ČNB vydala první povolení pro poskytování služeb s kryptoaktivy
NZD/USD - Intradenní výhled 11.2.2026
EUR/JPY - Intradenní výhled 11.2.2026
Leyenová: EU musí odstranit překážky, aby byla opravdovou mocností
Bankovní asociace zlepšila odhad letošního růstu HDP na 2,6 pct
Kryptoměnová burza Bithumb omylem rozeslala bitcoiny za 40 miliard USD
Blogy uživatelů
Rozhoduje Vaša nálada o Vašom prístupe?
Moje cesta prop tradingem: Otevřený obchod na EUR/USD. Jak to dopadne?
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 9.–15. února
Věčný prorok krize: Peter Schiff
Prináša kozistentnosť pravidelné payouty?
Analýza Dow Jones, Nasdaq, EUR/USD: Trumpovy tarify odradily spotřebitele
Výsledková sezóna: Big Tech ukazuje rostoucí sázky na umělou inteligenci
Malé drobnosti, které posouvají trading na vyšší úroveň, 3. část
Největší chyba není ztráta. Největší chyba je malý zisk
Praktická ukázka: Konečně jen jeden obchod
Rozhoduje Vaša nálada o Vašom prístupe?
Moje cesta prop tradingem: Otevřený obchod na EUR/USD. Jak to dopadne?
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 9.–15. února
Věčný prorok krize: Peter Schiff
Prináša kozistentnosť pravidelné payouty?
Analýza Dow Jones, Nasdaq, EUR/USD: Trumpovy tarify odradily spotřebitele
Výsledková sezóna: Big Tech ukazuje rostoucí sázky na umělou inteligenci
Malé drobnosti, které posouvají trading na vyšší úroveň, 3. část
Největší chyba není ztráta. Největší chyba je malý zisk
Praktická ukázka: Konečně jen jeden obchod
Forexové online zpravodajství
Podcast Dvě čísla Stroukal & Peterka: Venezuela z ráje peklem
BREAKING: US100 prudce roste po silnější než očekávané zprávě NFP z USA
Tržní shrnutí: Ropa roste kvůli napětí mezi USA a Íránem 📈 Evropské indexy před reportem NFP z USA bez výraznějších změn
Akcie Gerresheimer propadly o 35 % kvůli odkladu výsledků
EUR/USD – analýza a prognóza
📈 Zlato roste o 1,5 % před NFP a dosahuje nejvyšší úrovně od 30. ledna
Výnosy Robinhoodu ve 4Q nedosáhly na očekávání, společnost nadále těží z boomu predikčních trhů
Akcie zbrojovek dnes výrazně ztrácejí, nejvíce Czechoslovak Group. Na Ukrajině totiž plánují prezidentské volby a referendum o mírové dohodě, jak informují Financial Times
Heineken propustí až 6 000 zaměstnanců. Slabá poptávka tlačí na ziskovost
Australský dolar slaví úspěch
Podcast Dvě čísla Stroukal & Peterka: Venezuela z ráje peklem
BREAKING: US100 prudce roste po silnější než očekávané zprávě NFP z USA
Tržní shrnutí: Ropa roste kvůli napětí mezi USA a Íránem 📈 Evropské indexy před reportem NFP z USA bez výraznějších změn
Akcie Gerresheimer propadly o 35 % kvůli odkladu výsledků
EUR/USD – analýza a prognóza
📈 Zlato roste o 1,5 % před NFP a dosahuje nejvyšší úrovně od 30. ledna
Výnosy Robinhoodu ve 4Q nedosáhly na očekávání, společnost nadále těží z boomu predikčních trhů
Akcie zbrojovek dnes výrazně ztrácejí, nejvíce Czechoslovak Group. Na Ukrajině totiž plánují prezidentské volby a referendum o mírové dohodě, jak informují Financial Times
Heineken propustí až 6 000 zaměstnanců. Slabá poptávka tlačí na ziskovost
Australský dolar slaví úspěch
Odborné kurzy a semináře
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
Forexové online zpravodajství
VIDEO: Severní Korea vylekala trhy, euro mírně slábne po slovech šéfa ECB
📈 Zlato roste o 1,5 % před NFP a dosahuje nejvyšší úrovně od 30. ledna
EUR/USD – analýza a prognóza
Předpověď pro pár EUR/USD na 5. května 2022
Do dlouhodobého investičního produktu dalo za dva roky peníze 219.000 Čechů
EURUSD - Intradenní aktualizace: Euro se sice vrátilo pod 1,35, růstový potenciál však ještě není vyčerpán
Akcie Gerresheimer propadly o 35 % kvůli odkladu výsledků
Tržní shrnutí: Ropa roste kvůli napětí mezi USA a Íránem 📈 Evropské indexy před reportem NFP z USA bez výraznějších změn
BREAKING: US100 prudce roste po silnější než očekávané zprávě NFP z USA
Zlato prudce roste a útočí na klíčové technické bariéry
VIDEO: Severní Korea vylekala trhy, euro mírně slábne po slovech šéfa ECB
📈 Zlato roste o 1,5 % před NFP a dosahuje nejvyšší úrovně od 30. ledna
EUR/USD – analýza a prognóza
Předpověď pro pár EUR/USD na 5. května 2022
Do dlouhodobého investičního produktu dalo za dva roky peníze 219.000 Čechů
EURUSD - Intradenní aktualizace: Euro se sice vrátilo pod 1,35, růstový potenciál však ještě není vyčerpán
Akcie Gerresheimer propadly o 35 % kvůli odkladu výsledků
Tržní shrnutí: Ropa roste kvůli napětí mezi USA a Íránem 📈 Evropské indexy před reportem NFP z USA bez výraznějších změn
BREAKING: US100 prudce roste po silnější než očekávané zprávě NFP z USA
Zlato prudce roste a útočí na klíčové technické bariéry
Blogy uživatelů
Martingale investovanie ako najvýnosnejšia stratégia?
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 9.–15. února
Moje cesta prop tradingem: Otevřený obchod na EUR/USD. Jak to dopadne?
Rozhoduje Vaša nálada o Vašom prístupe?
Prop Trading v roku 2025 (časť 2.)
Short EUR/USD, CAD/JPY a INDIA
Margin call - jak znovu začít
Market Scanner
Martingale pre pokročilých
Má smysl investovat do Bitcoinu a dalších kryptoměn?
Martingale investovanie ako najvýnosnejšia stratégia?
Významné historické události hýbající burzou v týdnu 9.–15. února
Moje cesta prop tradingem: Otevřený obchod na EUR/USD. Jak to dopadne?
Rozhoduje Vaša nálada o Vašom prístupe?
Prop Trading v roku 2025 (časť 2.)
Short EUR/USD, CAD/JPY a INDIA
Margin call - jak znovu začít
Market Scanner
Martingale pre pokročilých
Má smysl investovat do Bitcoinu a dalších kryptoměn?
Vzdělávací články
Oblíbené kombinace indikátorů s Price Action (1. část)
Pro koho je a pro koho není vhodný Prop Trading?
Milionový kapitál bez rizika. Je prop trading revoluce v obchodování?
3 kroky ke správnému money-managementu
MetaTrader 4 – obchodní platforma, která ještě zdaleka není za zenitem
FTMO: Prop Tradingem od nuly k miliardám
Infografika: Jak to bylo se švýcarským frankem?
Jejich produkty určitě používáte. Tak proč neinvestovat i do akcií?
Psychologie Profit-Targetu
Smart Money a koncept výběru likvidity
Oblíbené kombinace indikátorů s Price Action (1. část)
Pro koho je a pro koho není vhodný Prop Trading?
Milionový kapitál bez rizika. Je prop trading revoluce v obchodování?
3 kroky ke správnému money-managementu
MetaTrader 4 – obchodní platforma, která ještě zdaleka není za zenitem
FTMO: Prop Tradingem od nuly k miliardám
Infografika: Jak to bylo se švýcarským frankem?
Jejich produkty určitě používáte. Tak proč neinvestovat i do akcií?
Psychologie Profit-Targetu
Smart Money a koncept výběru likvidity
Tradingové analýzy a zprávy
Aktuálně otevřené forex pozice 27.11.2014
Akciový index S&P 500 připravil nákupní příležitost na supportu trendové linie
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 18.10.2024
Index spekulativního sentimentu 24.8.2021
Akciový index: Pullback a další pokles na S&P 500?
Forex: Technická analýza AUD/USD
NZD/USD - Intradenní výhled 27.4.2017
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 18.11.2022
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 18.12.2024
BMW: Evropa musí zrušit zákaz spalovacích motorů, jinak Čínu nezastaví
Aktuálně otevřené forex pozice 27.11.2014
Akciový index S&P 500 připravil nákupní příležitost na supportu trendové linie
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 18.10.2024
Index spekulativního sentimentu 24.8.2021
Akciový index: Pullback a další pokles na S&P 500?
Forex: Technická analýza AUD/USD
NZD/USD - Intradenní výhled 27.4.2017
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 18.11.2022
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 18.12.2024
BMW: Evropa musí zrušit zákaz spalovacích motorů, jinak Čínu nezastaví
Témata v diskusním fóru
USD/JPY
Price Action Trading Jakuba Hodana
I MARKETS LIVE - ŠKOLA TRADINGU KTORÁ TI ZMENÍ ŽIVOT
Fundamentální pohled na kanadský dolar za první čtvrtletí
Moje cesta prop tradingem – vracím se k ověřeným technikám, prop firm preferují cTrader
Aktuální obchodní příležitost na měnovém páru EUR/USD
XTB vs. eToro: Porovnání poplatků a nákladů na obchodování akcií
Forex jako donut
Smart Money Trading: Obchodní pozice velkých hráčů – jak na COT report? (23. díl)
EUR/USD
USD/JPY
Price Action Trading Jakuba Hodana
I MARKETS LIVE - ŠKOLA TRADINGU KTORÁ TI ZMENÍ ŽIVOT
Fundamentální pohled na kanadský dolar za první čtvrtletí
Moje cesta prop tradingem – vracím se k ověřeným technikám, prop firm preferují cTrader
Aktuální obchodní příležitost na měnovém páru EUR/USD
XTB vs. eToro: Porovnání poplatků a nákladů na obchodování akcií
Forex jako donut
Smart Money Trading: Obchodní pozice velkých hráčů – jak na COT report? (23. díl)
EUR/USD



