Ticker Tape by TradingView
                        
                    Míra nezaměstnanosti v USA v prosionci vzrostla
 Tempo růstu nových pracovních míst mimo zemědělský sektor v prosinci v USA lehce zpomalilo, když se vytvořilo o 6 000 míst méně než předchozí měsíc (listopad). I přes to ale trh práce dokázal překonat očekávání analytiků (150 000) a vytvořit v prosinci 155 000 nových pracovních míst.
 Nová místa rostla mezi sektory rovnoměrně, což by mohlo pomoci americké ekonomice naplnit očekávání ekonomického růstu (HDP) okolo 2 procent v letošním roce (odhlédnouc od fiskálniho útesu). Americká ekonomika se však stále potýká s vysokou mírou nezaměstnanosti, která v prosinci dosáhla 7,8 procenta. Pro srovnání v listopadu byla nezaměstnanost v USA na úrovni 7,7 procenta. Vysoké nezaměstnanosti se snaží čelit americká centrální banka (FED) svými ekonomickými stimuly (nákupy dluhopisů).
 Dnešní data jsou nicméně považována za dobrá a měla by nasměrovat trh práce lepším směrem. Otázkou nyní zůstává, jak se FED postaví k nezaměstnanosti, protože dle včerejšího zápisu z jednání bankovní komise centrální banky (FOMC) chtějí někteří členové komise skončit s “kvantitativním uvolňováním“, které mělo pomoci právě trhu práce.
 Americký dolar na tzv. “NFP report“, který vždy na začátku měsíce informuje o počtu nově vytvořených pracovních míst v USA mimo zemědělský sektor, reagoval oslabením a odrazil se od supportu 1,3000. Na 4hodinovém grafu eurodolaru se tvoří velká býčí svíce, která momentálně obklopuje svíčku předchozí (tzv.bullish engulfing bar). Pokud tato svíce uzavře výš než svíce předchozí, můžeme očekávat další korekci směrem nahoru.
  
Klíčová slova: USA | NFP report | Nezaměstnanost | HDP | Americká ekonomika | Míra nezaměstnanosti | Americký dolar | Centrální banka | Centrální banky | Ekonomika | FOMC | Fed | Banky | Americká centrální banka | Banka | Dolar | Engulfing | Trh | ROCE | Komise | Nákupy dluhopisů | Tempo růstu | Očekávání analytiků | Očekávání | 
	Čtěte více
- 
				Míra nezaměstnanosti v Česku zůstává nejvýše za skoro dva roky, počet volných pracovních míst ale už opět převyšuje počet uchazečů
				
 Míra nezaměstnanosti v Česku v únoru 2023 dle očekávání setrvala na lednové úrovni 3,9 procenta. Zůstává tak nejvýše od května 2021. Setrvání na poměrně vysoké úrovni se obecně čekalo, a to z důvodu probíhající zimní sezóny, kdy každoročně panuje slabší poptávka po pracovnících v exteriéru.
- 
				Míra nezaměstnanosti v ČR roste
				
 Míra nezaměstnanosti v dubnu v ČR podle dnešní tiskové konference ministryně Maláčové vzrostla na 3,4 % z předchozí úrovně 3,0 %. Na stránkách ministerstva bohužel tyto údaje opět chybí a nezbývá než věřit údajům z médií. Údaj byl jen desetinku pod naším očekáváním. Průměrné odhady trhu v tuto chvíli nejsou známé, ale s ohledem na předchozí vyjadřování ministryně Maláčové, která podobné číslo s předstihem avizovala, nemohlo jít o překvapení.
- 
				Míra nezaměstnanosti v ČR v příštích měsících zřejmě dosáhne úrovně deseti i více procent
				
 Míra nezaměstnanosti v ČR vykáže za měsíc březen dle našeho předpokladu úroveň 3,8 procenta. Jedná se o nejvyšší míru nezaměstnanosti od ledna 2018, kdy však ovšem vrcholila zimní sezóna, takže míra nezaměstnanosti byla právě z důvodu běžné sezónnosti vyšší než ve zbytku roku. Poměrně razantní nárůst letošní březnové míry nezaměstnanosti, z únorové úrovně rovných tří procent, je i tak jen „slabým odvarem“ toho, co přinesou další měsíce. Během dubna lze čekat opravdový „náraz“ koronavirové krize, takže tuzemský trh práce se otřese jako už dlouho ne. Míra nezaměstnanosti stoupne úrovni k šesti až sedmi procent, v dalších měsících roku se pak přiblíží k desetiprocentní hranici, v horším případě ji překoná. Míra nezaměstnanosti tak bude vyšší než v nejhorší etapě světové finanční krize z doby před deseti lety. Záleží ovšem také na tom, jak razantní budou vládní opatření na podporu ekonomiky, jako jsou výhodné půjčky či kurzarbeit, a samozřejmě na tom, jak dlouho nakonec potrvá nouzový stav a další omezující opatření pro boj s koronavirem, a to jak v ČR, tak v zahraničí, zejména v zemích našich významných přímých a nepřímých obchodních partnerů. V tuto chvíli se ale předpoklad opětovného rozjetí převážné části nyní „vypnuté“ ekonomiky ještě před koncem letošního prvního pololetí jako až příliš optimistický, což nahrává tomu, že se v rámci tuzemského trhu práce naplní výše uvedené prognózované údaje.
- 
				Míra nezaměstnanosti v ČR v září klesla na rekordní minimum od roku 1993. Ve světě nám konkuruje pouze Japonsko a Island
				
 Míra nezaměstnanosti dle metodiky Českého statistického úřadu (vychází z výběrových šetření, nikoli ze statistik úřadů práce) se v září propadla na svoji nejnižší úroveň minimálně od roku 1993. Vykázala totiž úroveň 2,2 procenta, čímž klesla pod letošní rekordní minimum 2,3 procenta.
- 
				Míra nezaměstnanosti v eurozóně na 11,9 procentech, britská výroba na 8měsíčním minimu a analýza EUR/GBP
				
 Španělská výroba si v březnu nepatrně polepšila a počtvrté v řadě se udržela v expanzivní zóně (nad...
- 
				Míra nezaměstnanosti v Hongkongu výrazně vyšší, než se očekávalo 📌HK.cash posiluje
				
 Futures na Hang Seng (HK.cash) mírně posílily po zveřejnění slabších než očekávaných údajů o nezaměstnanosti v Hongkongu, která dosáhla úrovně 3,7 % oproti očekávaným 3,5 % a předchozím 3,5 %.
- 
				Míra nezaměstnanosti v lednu stoupla, kvůli zimnímu období
				
 Míra nezaměstnanosti v lednu podle našeho předpokladu stoupla z prosincové úrovně 2,9 procenta na hodnotu 3,1 procenta. Růst míry nezaměstnanosti mezi prosincem a lednem je každoročním, „železným pravidlem“ českého trhu práce. Nelze z něj tedy usuzovat na zhoršování situace na trhu práce. K jistému zhoršování letos dojde, ale to se projeví spíše stagnací celoroční míry nezaměstnanosti či jejím mírným nárůstem oproti loňsku, a to ale spíše na základě vývoje zejména ve druhé polovině letošního roku. Naopak dosavadní poměrně vlídný průběh zimy, která je zatím převážně nevídaně teplá, nahrává situaci na trhu práce. Výše popsaný růst míry nezaměstnanosti má totiž sezónní ráz. Souvisí se zimním přerušováním pracovní činnosti v exteriéru, například ve stavebnictví či zemědělství, a také s ukončováním úvazků ke konci kalendářního roku. Čím teplejší zima bude, tím slabší bude sezónní výpadek pracovních míst a tím dříve dojde k obnově zaměstnanosti v období mimo zimu. Česko i v lednu tak jako tak zůstalo zemí s nejnižší mírou nezaměstnanosti v EU.
- 
				Míra nezaměstnanosti v Maďarsku se snížila
				
 Míra nezaměstnanosti v květnu rostla o 4,3 % meziměsíčně oproti 4,4 % v dubnu. Trhy očekávaly růst o 4,4 % meziměsíčně.
- 
				Míra nezaměstnanosti v únoru klesla na rovná tři procenta. Koronavirus a burzovní propady se výrazněji projeví až ve druhé polovině letošního roku
				
 Míra nezaměstnanosti v únoru klesla na úroveň rovných tří procent. K ochlazování stále přehřátého trhu dochází zatím jen velmi pozvolně. Propuštění zaměstnanci si v době stále enormně vysokého počtu volných pracovních míst rychle nacházejí nové pracovní místo, takže dynamika nezaměstnanosti se navzdory ochabnutí průmyslu vyvíjí podobně jako v minulých letech, letech konjukntury.
- 
				Míra nezaměstnanosti v USA klesla na 5 a půlleté minimum, NFP šokoval trhy; analýza EUR/USD
				
 Evropský výrobní sektor (eurozóna) zažívá akceleraci, dnes to ukázal index nákupních manažerů (PMI), který posíli...
- 
				Míra nezaměstnanosti vyskočila nejvýše od roku 2017, vynecháme-li specifické období vrcholu covidové pandemie. Průmysl snižuje stavy kvůli drahým energiím a slabší poptávce
				
 Míra nezaměstnanosti v Česku v lednu poskočila na 4,3 procenta, z prosincové úrovně 4,1 procenta. Míra nezaměstnanosti je tak nejvyšší od přelomu let 2020 a 2021, kdy činila rovněž 4,3 procenta, ovšem byla z podstatné důsledkem probíhající covidové pandemie. Letos je tedy míra nezaměstnanosti nejvyšší od roku 2017, pokud vynecháme právě její vrchol ve specifickém pandemickém období.
- 
				Míra nezaměstnanosti v zimě tradičně roste, Česko má ale i tak 250 tisíc volných pracovních míst vhodných pro cizince, kteří by zmírnili inflaci. Těch se ale nedostává, a krize na Ukrajině to může ještě zhoršit
				
 V lednu tradičně rostla míra nezaměstnanosti. Z prosincové úrovně 3,5 procenta stoupla na 3,6 procenta. Důvodem není zhoršování situace na trhu práce, ale každoročně se opakující ukončování sezónních prací v exteriéru. Také ke konci ledna končí četné úvazky na dobu určitou.
- 
				Míra nezaměstnanosti vzrosla
				
 Míra nezaměstnanosti v červenci vzrostla o 3,5 % oproti 3,4 % v červnu. Trhy očekávaly růst o 3,6 %.
- 
				Míra nezaměstnanosti vzrostla
				
 Míra nezaměstnanosti v lednu vzrostla na 4 % oproti 3,7 % v prosinci. Trhy očekávaly růst na 3,9 %.
- 
				Míra nezaměstnanosti zůstává nízko, koruna vůči euru se i proto blíží k nejsilnější úrovni od roku 2011
				
 Míra nezaměstnanosti v ČR stoupla loni v prosinci na 3,5 procenta, což je horní hranice expertních odhadů. I tak jde o relativně příznivý výsledek, zejména z pohledu zaměstnanců. Zaměstnavatelům a jejich svazům či asociacím naopak spíše přidělává vrásky na čele, takže umocňují své volání po zjednodušení zaměstnávání zahraničních pracovníků. To je ovšem trnem v oku třeba odborům.
- 
				Miran z Fedu signalizuje další dvě snížení sazeb v letošním roce a pokračující dezinflační proces 🗽
				
 Jmenovaný Donaldem Trumpem, člen Fedu Stephen Miran signalizuje potřebu dalšího snižování sazeb, čímž otevírá cestu pro minimálně dvě snížení sazeb ještě letos. Současně ministr financí USA Bessnet naznačil možnost delšího příměří v obchodních clech vůči Číně. Zde je přehled hlavních vyjádření Stephena Mirana:
- 
				Míra pesimismu ve výrobě roste, firmy v prosinci propouštěly
				
 Index nákupních manažerů pro výrobní sektor v prosinci mírně rostl, v souladu s tím, co jsme očekávali my i trh. Proti listopadu došlo ke zvýšení z 41,7 na 42,6 bodu a po třech měsících se podařilo zastavit sérii poklesů. Celkově ale index zůstává dále hluboko pod hranicí 50 bodů, což značí výrazné zhoršování zdraví českého zpracovatelského průmyslu.
- 
				Míra přijetí kryptoměn ženami narůstá
				
 Od roku 2010, kdy se tato třída aktiv poprvé objevila, dominovali odvětví investic do kryptoměn muži, situace se ale začíná měnit. Podle nedávného průzkumu izraelské investiční společnosti eToro narůstá obliba kryptoměn u žen.
- 
				Míra restrikce Fedu výrazně zesílí
				
 Stejně tak jako začátek nového školního roku přivede žáky do školních lavic, tak začátek září dostane zpátky ke strojům obchodníky na finančních trzích a volatilita jde vzhůru. Návrat z dovolených “ke strojům” však může být tento rok okořeněný něčím dalším - s novým školním rokem spouští Fed další vlnu restrikce, když akceleruje měsíční redukci své bilance až na 95 mld. dolarů.
- 
				Míra úspor domácností i zisků firem zůstává vysoká
				
 Zpřesněný odhad českého HDP přinesl mírnou revizi směrem dolů. V mezičtvrtletním srovnání ekonomika stagnovala místo původně avizovaného růstu o 0,1 %. V meziročním vyjádření pak klesla o 0,6 %, zatímco podle předchozích dvou odhadů to bylo o 0,4 %. Ekonomika tak stále zaostává za svou předpandemickou úrovní, a to o více než jedno procento.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je? 
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
	
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
		Vzdělávací články
		
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Odkud jsou nejlepší prop tradeři?
RebelsFunding představuje nový web a spouští limitovanou akci – sleva 25 % s kódem „WEB25“
Tomáš Vranka (XTB): Trhy přežijí všechno. Největším nepřítelem investora je jeho psychika
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
💥 Kryptoměny v krvavém propadu – je to ideální čas na nákup?💰
Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
Smart Money Trading: Delta ve footprint grafu (37. díl)
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
	
	Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Odkud jsou nejlepší prop tradeři?
RebelsFunding představuje nový web a spouští limitovanou akci – sleva 25 % s kódem „WEB25“
Tomáš Vranka (XTB): Trhy přežijí všechno. Největším nepřítelem investora je jeho psychika
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
💥 Kryptoměny v krvavém propadu – je to ideální čas na nákup?💰
Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
Smart Money Trading: Delta ve footprint grafu (37. díl)
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
		Denní kalendář událostí
		
V USA index PMI z oblasti Chicaga
Členka Fedu Lorie Logan
V USA skladování zemního plynu
V USA a v Kanadě změna letního času za zimní
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
	
	V USA index PMI z oblasti Chicaga
Členka Fedu Lorie Logan
V USA skladování zemního plynu
V USA a v Kanadě změna letního času za zimní
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
		Tradingové analýzy a zprávy
		
Komodity: Ceny ropy dnes zůstávají téměř beze změny, za celý měsíc klesají
Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 1,8 procenta na nový rekord
Pražská burza vylepšila své historické maximum, pomohly jí akcie Erste Bank
Forex: Dolar mírně posiluje vůči euru kvůli poklesu vyhlídek na snížení úroků v USA
Forex: Koruna v závěru týdne stagnovala vůči euru, k dolaru mírně oslabila
Forex sentiment 31.10.2025
Senátní výbor: Rozpočet EU by měl být flexibilní
Swingové obchodování AUD/USD 31.10.2025
Swingové obchodování GBP/USD 31.10.2025
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
	
	
	Komodity: Ceny ropy dnes zůstávají téměř beze změny, za celý měsíc klesají
Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 1,8 procenta na nový rekord
Pražská burza vylepšila své historické maximum, pomohly jí akcie Erste Bank
Forex: Dolar mírně posiluje vůči euru kvůli poklesu vyhlídek na snížení úroků v USA
Forex: Koruna v závěru týdne stagnovala vůči euru, k dolaru mírně oslabila
Forex sentiment 31.10.2025
Senátní výbor: Rozpočet EU by měl být flexibilní
Swingové obchodování AUD/USD 31.10.2025
Swingové obchodování GBP/USD 31.10.2025
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
		Blogy uživatelů
		
Koruna má nabito k proražení 24,00
Digitální hygiena tradera: Notifikace jako skrytý drawdown
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (31.října 2025)
Odteď u Purple Trading můžete obchodovat na platformě TradingView
Měnový pár NZD/USD: Analýzy více časových rámců (D1-H1)
Rozhovor s úspěšným obchodníkem: Tento trader si pravidelně vydělává prop tradingem – inspirujte se jeho příběhem
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Analýza S&P 500, EUR/USD, bitcoinu a zlata: dohoda mezi USA a Čínou na spadnutí
	
	Koruna má nabito k proražení 24,00
Digitální hygiena tradera: Notifikace jako skrytý drawdown
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (31.října 2025)
Odteď u Purple Trading můžete obchodovat na platformě TradingView
Měnový pár NZD/USD: Analýzy více časových rámců (D1-H1)
Rozhovor s úspěšným obchodníkem: Tento trader si pravidelně vydělává prop tradingem – inspirujte se jeho příběhem
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Analýza S&P 500, EUR/USD, bitcoinu a zlata: dohoda mezi USA a Čínou na spadnutí
		Forexové online zpravodajství
		
Denní shrnutí: Nálada na Wall Street navzdory snížení sazeb Fedu a uzavřené dohodě s Čínou 🗽Americký dolar posiluje
US100 ztrácí 0,5 % 📉 Pokles akcií Meta pokračuje kvůli obavám z výdajů na AI a komentářům Deutsche Bank
Frankfurtská burza uzavřela tento týden v záporu
Trh v USA začíná ztrácet dech, ale stále se lehce zelená
Bostic a Hammack z Fedu komentují měnovou politiku USA 🔍Rozdělený Fed?
Čistý zisk České spořitelny za tři čtvrtletí klesl letos o 2 % na 19 miliard
Reuters: Indie znovu nakupuje ruskou ropu, od nesankcionovaných dodavatelů
Ekonomické body programového prohlášení nové vlády dávají z velké části smysl, výzvou však bude deklarované udržení deficitu veřejných financí „bezpečně pod 3 % HDP“
Pražskou burzu v závěru týdne hnala po výsledcích Erste
AbbVie vykázala za 3Q smíšené tržby ze svých léků a zvýšila čtvrtletní dividendu
	
	Denní shrnutí: Nálada na Wall Street navzdory snížení sazeb Fedu a uzavřené dohodě s Čínou 🗽Americký dolar posiluje
US100 ztrácí 0,5 % 📉 Pokles akcií Meta pokračuje kvůli obavám z výdajů na AI a komentářům Deutsche Bank
Frankfurtská burza uzavřela tento týden v záporu
Trh v USA začíná ztrácet dech, ale stále se lehce zelená
Bostic a Hammack z Fedu komentují měnovou politiku USA 🔍Rozdělený Fed?
Čistý zisk České spořitelny za tři čtvrtletí klesl letos o 2 % na 19 miliard
Reuters: Indie znovu nakupuje ruskou ropu, od nesankcionovaných dodavatelů
Ekonomické body programového prohlášení nové vlády dávají z velké části smysl, výzvou však bude deklarované udržení deficitu veřejných financí „bezpečně pod 3 % HDP“
Pražskou burzu v závěru týdne hnala po výsledcích Erste
AbbVie vykázala za 3Q smíšené tržby ze svých léků a zvýšila čtvrtletní dividendu
		Odborné kurzy a semináře
		
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
	
	
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
		Forexové online zpravodajství
		
Makro: Růst přímých zahraničních investic do Číny zpomalil
Wall Street neudržela úvodní optimismus
Koruna včera korigovala středeční zisky, ztrácely i další měny
FX sumarizácia dopoludňajšia
Swissquote Research: DENNÍ TECHNICKÁ ANALÝZA 12.3.2020
Posen (BoE)
Minuta s XTB
Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent (04-05-18)
O Rusku, Obamovi a ECB
Ekonomický kalendár: Americký sviatok, prejav guvernéra BoE Baileyho
	
	Makro: Růst přímých zahraničních investic do Číny zpomalil
Wall Street neudržela úvodní optimismus
Koruna včera korigovala středeční zisky, ztrácely i další měny
FX sumarizácia dopoludňajšia
Swissquote Research: DENNÍ TECHNICKÁ ANALÝZA 12.3.2020
Posen (BoE)
Minuta s XTB
Market Insider: EURUSD, GBPUSD, DAX, Brent (04-05-18)
O Rusku, Obamovi a ECB
Ekonomický kalendár: Americký sviatok, prejav guvernéra BoE Baileyho
		Blogy uživatelů
		
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Akcie ASML: Jeden nový redflag
Index S&P 500 zakončil rok růstem
INVESTIČNÍ GLOSA: Nevěřte expertům. Nejlepším investorem je vždycky chladná hlava
2. týden prvního kola investiční soutěže
Proč investovat do kryptoměn s pomocí CFD kontraktů
Problémy Netflixu a Tesly?! | Investiční Memento #42
Moje forexové obchody na USD/JPY a EUR/CHF
Thinkpad F-X1 Carbon
	
	Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Akcie ASML: Jeden nový redflag
Index S&P 500 zakončil rok růstem
INVESTIČNÍ GLOSA: Nevěřte expertům. Nejlepším investorem je vždycky chladná hlava
2. týden prvního kola investiční soutěže
Proč investovat do kryptoměn s pomocí CFD kontraktů
Problémy Netflixu a Tesly?! | Investiční Memento #42
Moje forexové obchody na USD/JPY a EUR/CHF
Thinkpad F-X1 Carbon
		Vzdělávací články
		
Umělá inteligence (AI) v tradingu: Praktické využití pro tradery
VIP zóna: Institucionální objednávky a výsledky obchodování za červen
Máme v roce 2023 očekávat Santa Claus rally?
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Daně na forexu a offshore
Argentinská měna se stala symbolem finančního úpadku. Jaký je příběh tamního pesa?
Smart Money: POI, Order Block a Mitigace – kde nakupovat a prodávat (13. díl)
Indikátor Envelopes a jeho využití v bočním trendu
Novinka FXstreet.cz: VIP zóna - Forex Asistent
8 nejlepších obchodních strategií – úvodní část (1. díl)
	
	
	Umělá inteligence (AI) v tradingu: Praktické využití pro tradery
VIP zóna: Institucionální objednávky a výsledky obchodování za červen
Máme v roce 2023 očekávat Santa Claus rally?
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Daně na forexu a offshore
Argentinská měna se stala symbolem finančního úpadku. Jaký je příběh tamního pesa?
Smart Money: POI, Order Block a Mitigace – kde nakupovat a prodávat (13. díl)
Indikátor Envelopes a jeho využití v bočním trendu
Novinka FXstreet.cz: VIP zóna - Forex Asistent
8 nejlepších obchodních strategií – úvodní část (1. díl)
		Tradingové analýzy a zprávy
		
Dolar se díky statistice z USA zotavil
Aktuálně otevřené forex pozice 3.9.2021
Index DAX - Intradenní výhled 10.1.2025
Pražská burza stagnovala, beze změny skončily dnešní obchodování ČEZ či VIG
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 30.10.2025
Nejsilnější a nejslabší měny 2.12.2019
Ropa WTI - Intradenní výhled 23.8.2021
Bitcoin - Intradenní výhled 15.4.2022
Forex: Dolar posílil na měsíční maximum
Index DAX - Intradenní výhled 12.4.2024
	
	Dolar se díky statistice z USA zotavil
Aktuálně otevřené forex pozice 3.9.2021
Index DAX - Intradenní výhled 10.1.2025
Pražská burza stagnovala, beze změny skončily dnešní obchodování ČEZ či VIG
Ranní zpráva pro tradery: Co se děje na finančních trzích 30.10.2025
Nejsilnější a nejslabší měny 2.12.2019
Ropa WTI - Intradenní výhled 23.8.2021
Bitcoin - Intradenní výhled 15.4.2022
Forex: Dolar posílil na měsíční maximum
Index DAX - Intradenní výhled 12.4.2024
		Témata v diskusním fóru
		
Řízené martingale
Použití indikátorů v mém obchodování
Centrální banky aneb jak obchodovat jestřáby a holubice
Powell polil býky živou vodou, index S&P 500 prudce roste
EUR/USD
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Uspokojení z tradingu časem zmizí. Proč?
Akcie ASML: Jeden nový redflag
Dotaz k nástroji - Fibonacci Retracement
Tak jde čas: 21 týden 2012
	
	
	
	
	
Řízené martingale
Použití indikátorů v mém obchodování
Centrální banky aneb jak obchodovat jestřáby a holubice
Powell polil býky živou vodou, index S&P 500 prudce roste
EUR/USD
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Uspokojení z tradingu časem zmizí. Proč?
Akcie ASML: Jeden nový redflag
Dotaz k nástroji - Fibonacci Retracement
Tak jde čas: 21 týden 2012



