Ticker Tape by TradingView
                        
                    Kofola, Moneta a ČEZ – co je nového?
Uplynulý týden se nesl v duchu poklesů evropských akciových indexů. Zatímco v tuzemsku nebylo zveřejněno mnoho makroekonomických dat, v případě zpráv z firem to bylo jiné. V dnešní epizodě ze série Týden na pražské burze se podíváme na zprávy z Monety, Kofoly a ČEZu.
Tento materiál je marketingovou komunikací ve smyslu čl. 24 odst. 3 směrnice Evropského parlamentu a Rady 2014/65/EU ze dne 15. května 2014 o trzích finančních nástrojů, kterou se mění směrnice 2002/92/ES a směrnice 2011/61/EU (MiFID II). Marketingová komunikace není investiční doporučení ani informace doporučující či navrhující investiční strategii ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014 ze dne 16. dubna 2014 o zneužívání trhu (nařízení o zneužívání trhu) a o zrušení směrnice Evropského parlamentu a Rady 2003/6/ES a směrnic Komise 2003/124/ES, 2003/125/ES a 2004/72/ES a nařízení Komise v přenesené pravomoci (EU) 2016/958 ze dne 9. března 2016, kterým se doplňuje nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 596/2014, pokud jde o regulační technické normy pro technická ujednání pro objektivní předkládání investičních doporučení nebo jiných informací doporučujících nebo navrhujících investiční strategie a pro zveřejnění konkrétních zájmů nebo náznaků střetu zájmů nebo jakékoli jiné rady, a to i v oblasti investičního poradenství, ve smyslu zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu. Marketingová komunikace je připravena s nejvyšší pečlivostí, objektivitou, prezentuje fakta známé autorovi k datu přípravy a neobsahuje žádné hodnotící prvky. Marketingová komunikace je připravena bez zohlednění potřeb klienta, jeho individuální finanční situace a nijak nepředstavuje investiční strategii. Marketingová komunikace nepředstavuje nabídku k prodeji, nabídku, předplatné, výzvu na nákup, reklamu nebo propagaci jakýchkoliv finančních nástrojů. Společnost XTB S.A., organizační složka nenese odpovědnost za jakékoli jednání nebo opomenutí klienta, zejména za získání nebo zcizení finančních nástrojů, na základě informací obsažených v této marketingové komunikaci. V případě, že marketingová komunikace obsahuje jakékoli informace o jakýchkoli výsledcích týkajících se finančních nástrojů v nich uvedených, nepředstavují žádnou záruku ani předpověď ohledně budoucích výsledků. Minulá výkonnost nemusí nutně vypovídat o budoucích výsledcích a každá osoba jednající na základě těchto informací tak činí zcela na vlastní riziko.
Klíčová slova: MIFID | Riziko | Výkonnost | Doporučení | ČEZ | XTB | EU | Investiční strategie | Investiční | Investiční doporučení | Zprávy | Předpověď | Komise | Burze | Podnikání | MiFID II | Podnikání na kapitálovém trhu | Finanční situace | Kofola | Poradenství | Komunikace | Situace | CL | JDE | Společnost XTB | Nařízení | Moneta | Minulá výkonnost | Společnost | 3М | Marketingová komunikace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Týden na pražské burze | 
	Čtěte více
- 
				Kofola: (Koupit, 12m cíl = 313 CZK) - Očekávaný růst, potenciál M&A
				
 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Kofola ČeskoSlovensko potvrzujeme doporučení Koupit s cílovou cenou 313 CZK na jednu akcii (předchozí doporučení a cílová cena byly Koupit a 381 CZK). Po odeznění restrikcí spojených s pandemií, které tvrdě dopadly na restaurační byznys, zasáhla Kofolu vysoká inflace vstupů a energií. Očekáváme organický růst všech tří základních pilířů Kofoly. Kromě toho vnímáme i potenciál růstu pomocí M&A operací, kde byla Kofola v nedávné minulosti docela aktivní.
- 
				Kofola (Koupit, 12m cíl = 367 CZK): Krize dopadá na hospodaření, opakujeme doporučení Koupit s cílovou cenou 367 CZK
				
 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Kofola ČeskoSlovensko ponecháváme v platnosti doporučení Koupit s cílovou cenou stanovenou na 367 CZK na jednu akcii. Kofola je přední společností v sektoru produkce nealkoholických nápojů ve střední a jihovýchodní Evropě. Společnost se nejvíce zaměřuje na produkci sycených nápojů a vod. Potenciál do budoucna představuje například segment Fresh&Herbs vzhledem ke stále větší oblibě a zájmu lidí o zdravou výživu a doplňky, či jadranský region. EBITDA v roce 2019 dosáhla 1,12 mld. CZK při tržbách 6,4 mld. CZK.
- 
				Kofola (Koupit, 12m cíl = 381 CZK): Historicky nejlepší čísla budou dále růst
				
 Investiční doporučení: Pro akcie společnosti Kofola ČeskoSlovensko vydáváme doporučení Koupit s cílovou cenou 381 CZK na jednu akcii (doporučení a cílová cena byly dosud v revizi). Kofola je přední společností v sektoru produkce nealkoholických nápojů ve střední a jihovýchodní Evropě. Společnost se mimo jiné zaměřuje na produkci sycených nápojů a minerálních vod. Od propuknutí pandemie a po zavedení přísných restrikcí bylo tvrdě zasaženo hospodaření Kofoly, zejména restaurační segment.
- 
				Kofola (Koupit, 12m cíl = 402 CZK): Organický i M&A růst, vyšší dividenda
				
 Opakujeme doporučení Koupit pro akcie společnosti Kofola ČeskoSlovensko s cílovou cenou 402 CZK na jednu akcii (předchozí doporučení a cílová cena byly Koupit a 313 CZK ze dne 29. 5. 2023). Předpokládáme, že Kofola dodá svým akcionářům podstatný růst hospodaření, který bude stát na dvou pilířích. Jednak to bude organický růst a dále bude podstatný také příspěvek nedávných akvizic zejména pivovarnické skupiny Pivovary CZ, který se naplno projeví od druhého čtvrtletí tohoto roku.
- 
				Kofola kupuje další kávové plantáže. Rodinnou farmu a kvalitní zrno našla v Panamě
				
 Společnost Kofola ČeskoSlovensko rozšiřuje své zemědělské aktivity a oznamuje vstup do dalšího kávového regionu světového významu. Po Kolumbii investuje do farmy v panamském Boquete – oblasti, která se proslavila nejkvalitnějšími kávovými odrůdami, včetně ikonické Geishy. Cílem Kofoly je posílit kontrolu nad surovinami a propojit celý hodnotový řetězec – od pěstování až po balení – pod hlavičkou společnosti LEROS.
- 
				Kofola kupuje společnosti Karlovarská Korunní a Ondrášovka
				
 Nápojářská skupina Kofola oznámila, že kupuje 100 % podíl ve společnosti Karlovarská Korunní s.r.o. a 100 % akcií společnosti Ondrášovka. Cena transakce nebyla zveřejněna. Transakce podléhá schválení regulátora (ÚOHS). Dokončení se plánuje v první polovině příštího roku.
- 
				Kofola: Kvartální výsledky budou podstatně lepší než minulý rok
				
 Kofola oznámí výsledky hospodaření za druhé čtvrtletní tohoto roku. Druhý kvartál byl stále z velké části ovlivněn restrikcemi, nicméně v menší míře ve srovnání s předchozím rokem. Čekáme tak podstatně lepší čísla po slabém prvním čtvrtletí, ale slušný růst odhadujeme i v meziročním srovnání.
- 
				Kofola: Kvartální výsledky nad odhady, překonání celoročního cíle
				
 Kofola ČeskoSlovensko reportovala dnes vybrané ukazatele za čtvrté čtvrtletí minulého roku. Výsledky jsou lepší v meziročním srovnání. Překonaly jak konsensus trhu, tak i náš odhad a jsou nad aktualizovaným cílem Kofoly. Společnost oznámila zisk EBITDA za Q4 21 ve výši 139 mil. CZK při tržbách 1,7 mld. CZK. Kofola také plánuje prodat téměř 5 % vlastních akcií.
- 
				Kofola: Meziroční růst tržeb, inflace vstupů, EBITDA bude druhá nejvyšší v historii
				
 Kofola oznámí výsledky hospodaření za třetí kvartál tohoto roku. Toto čtvrtletí nebylo ovlivněno restrikcemi. Loňské třetí čtvrtletí ale bylo nejlepší v historii. Vzhledem k letošní prudké inflaci vstupů ho Kofola podle našich odhadů nepřekoná. Očekáváme nicméně, že Kofola je na dobré cestě splnit své celoroční cíle a že je vedení společnosti potvrdí.
- 
				Kofola: Mírný růst výnosů, inflace vstupů, splnění celoročních cílů
				
 Kofola oznámí výsledky hospodaření za poslední čtvrtletí minulého roku. To sice nebylo zasaženo tvrdými restrikcemi, nicméně stále platila omezení. Tak jako v předchozím kvartálu výsledky negativně ovlivní růst cen vstupů. Očekáváme splnění celoročních cílů, velmi sledovaný bude výhled vedení Kofoly na tento rok.
- 
				Kofola: Na dnešní valné hromadě schválí akcionáři dividendu 21 CZK
				
 Dnes (středa 25. června 2025) se v 10hod koná valná hromada společnosti Kofola ČeskoSlovensko. Návrh představenstva je na výplatu 21 CZK na akcii ze zisku minulého roku. Výplata dividendy bude ponížena o zálohovou dividendu 7,50 CZK, který byla již distribuována v říjnu 2024. K výplatě bude rozdíl obou, tedy 13,50 CZK na akcii.
- 
				Kofola na hovoru s analytiky nastínila plán, jak dosáhnout celoročního cíle EBITDA
				
 Na dnešním konferenčním hovoru analytiky zajímal pohled managementu Kofoly na nově posazený letošní výhled EBITDA ve výši 1900 mil. Kč (úprava z předchozího intervalu 1900 – 2000 mil. Kč). Již včera jsme komentovali, že tato predikce v kontextu slabšího prvního pololetí a pokračujícího poklesu poptávky v červenci a srpnu vyznívá ambiciózně. Z dnešních slov managementu vnímáme odhodlání výše zmíněného čísla dosáhnout. Kofola za prvé plánuje pro druhé pololetí realizaci úsporného programu spočívajícího např. v utlumení marketingových kampaní (v tomto směru byla společnost aktivní zejména v 1H 2025).
- 
				Kofola nakoupí vlastní akcie pro opční program
				
 Kofola oznámila, že nakoupí vlastní akcie za účelem akciového opčního programu Kofola nakoupené akcie rozdělí mezi vedení, členy správních orgánů a zaměstnance.
- 
				Kofola: Návrh dividendy 13,50 CZK
				
 Představenstvo společnosti Kofola ČeskoSlovensko navrhuje akcionářům ke schválení na valnou hromadu dividendu ze zisku roku 2023 ve výši 13,50 CZK na jednu akcii. To nabízí hrubý výnos +4,7 %.
- 
				Kofola: Nejsilnější čtvrtletí naznačí celoroční výhled
				
 Třetí čtvrtletí je ze sezónního hlediska nejsilnější. Je tedy zásadní pro splnění celoročních cílů Kofoly. Očekáváme, že by objemy měly podobně jako v předchozích kvartálech klesnout. To by měl ale kompenzovat růst cen. Výsledkem by tak měl být meziroční růst celkových tržeb. Předpokládáme jejich růst o +9,3 % na 2,6 mld. CZK. Zhruba podobným tempem vzroste i zisk EBITDA (508 mil. CZK, +10,0 % y/y). Konzervativně také očekáváme potvrzení celoroční projekce.
- 
				Kofola: Nejsilnější čtvrtletí roku a nejlepší v historii
				
 Den zveřejnění: čtvrtek, 21. listopadu 2024 v 17:00hod.
- 
				Kofola: Obchodování bez nároku na dividendu
				
 Dnes (středa 27. září 2023) je první den obchodování bez nároku na dividendu ze zisku minulého roku tzv. ex-dividend.
- 
				Kofola: Obchodování bez nároku na dividendu 13,50 CZK
				
 Dnes (úterý 9. 7. 2024) je první den obchodování s akciemi Kofoly bez práva na výplatu dividendy ze zisku minulého roku. Cena akcií v ex-dividend den by obvykle měla oslabit o výši čisté dividendy.
- 
				Kofola: Očekáváme organický a akviziční růst, potvrzení celoročních cílů
				
 Druhé čtvrtletí je první, které bude zahrnovat i kompletní hospodaření v březnu akvírované skupiny Pivovary CZ. Očekáváme, že by měla být vidět kombinace organického a akvizičního růstu. To navíc podpoří růst cenové hladiny produktů Kofoly. Výsledky tak podstatně vzrostou v meziročním srovnání. Odhadujeme růst tržeb v meziročním srovnání o +28 % na 2 996 mil. CZK. EBITDA by podle našich projekcí měla dosáhnout 537 mil. CZK (48 % y/y). Budeme také čekat na komentáře a vyčíslení škod vzniklých zatopením některých výrobních závodů současnými povodněmi. Přesto čekáme potvrzení celoročních cílů.
- 
				Kofola odvolala valnou hromadu, rozhodovat se bude mimo zasedání
				
 Kofola odvolala valnou hromadu, která se měla konat v pondělí 2. listopadu 2020. Rozhodování proběhne mimo zasedání (korespondenčně).
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je? 
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
	
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
		Vzdělávací články
		
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Odkud jsou nejlepší prop tradeři?
RebelsFunding představuje nový web a spouští limitovanou akci – sleva 25 % s kódem „WEB25“
Tomáš Vranka (XTB): Trhy přežijí všechno. Největším nepřítelem investora je jeho psychika
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
💥 Kryptoměny v krvavém propadu – je to ideální čas na nákup?💰
Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
Smart Money Trading: Delta ve footprint grafu (37. díl)
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
	
	Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Odkud jsou nejlepší prop tradeři?
RebelsFunding představuje nový web a spouští limitovanou akci – sleva 25 % s kódem „WEB25“
Tomáš Vranka (XTB): Trhy přežijí všechno. Největším nepřítelem investora je jeho psychika
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
💥 Kryptoměny v krvavém propadu – je to ideální čas na nákup?💰
Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
Smart Money Trading: Delta ve footprint grafu (37. díl)
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
		Denní kalendář událostí
		
V USA index PMI z oblasti Chicaga
Členka Fedu Lorie Logan
V USA skladování zemního plynu
V USA a v Kanadě změna letního času za zimní
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
	
	V USA index PMI z oblasti Chicaga
Členka Fedu Lorie Logan
V USA skladování zemního plynu
V USA a v Kanadě změna letního času za zimní
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
		Tradingové analýzy a zprávy
		
Americké akcie posílily, náladu na trhu podpořily výsledky Amazonu
Míra inflace v eurozóně v říjnu zpomalila na 2,1 procenta, uvedl Eurostat
Komodity: Ceny ropy dnes zůstávají téměř beze změny, za celý měsíc klesají
Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 1,8 procenta na nový rekord
Pražská burza vylepšila své historické maximum, pomohly jí akcie Erste Bank
Forex: Dolar mírně posiluje vůči euru kvůli poklesu vyhlídek na snížení úroků v USA
Forex: Koruna v závěru týdne stagnovala vůči euru, k dolaru mírně oslabila
Forex sentiment 31.10.2025
Senátní výbor: Rozpočet EU by měl být flexibilní
Swingové obchodování AUD/USD 31.10.2025
	
	
	Americké akcie posílily, náladu na trhu podpořily výsledky Amazonu
Míra inflace v eurozóně v říjnu zpomalila na 2,1 procenta, uvedl Eurostat
Komodity: Ceny ropy dnes zůstávají téměř beze změny, za celý měsíc klesají
Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 1,8 procenta na nový rekord
Pražská burza vylepšila své historické maximum, pomohly jí akcie Erste Bank
Forex: Dolar mírně posiluje vůči euru kvůli poklesu vyhlídek na snížení úroků v USA
Forex: Koruna v závěru týdne stagnovala vůči euru, k dolaru mírně oslabila
Forex sentiment 31.10.2025
Senátní výbor: Rozpočet EU by měl být flexibilní
Swingové obchodování AUD/USD 31.10.2025
		Blogy uživatelů
		
Koruna má nabito k proražení 24,00
Digitální hygiena tradera: Notifikace jako skrytý drawdown
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (31.října 2025)
Odteď u Purple Trading můžete obchodovat na platformě TradingView
Měnový pár NZD/USD: Analýzy více časových rámců (D1-H1)
Rozhovor s úspěšným obchodníkem: Tento trader si pravidelně vydělává prop tradingem – inspirujte se jeho příběhem
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Analýza S&P 500, EUR/USD, bitcoinu a zlata: dohoda mezi USA a Čínou na spadnutí
	
	Koruna má nabito k proražení 24,00
Digitální hygiena tradera: Notifikace jako skrytý drawdown
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (31.října 2025)
Odteď u Purple Trading můžete obchodovat na platformě TradingView
Měnový pár NZD/USD: Analýzy více časových rámců (D1-H1)
Rozhovor s úspěšným obchodníkem: Tento trader si pravidelně vydělává prop tradingem – inspirujte se jeho příběhem
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Analýza S&P 500, EUR/USD, bitcoinu a zlata: dohoda mezi USA a Čínou na spadnutí
		Forexové online zpravodajství
		
Páteční obchodování skončilo na pozitivní vlně
Denní shrnutí: Nálada na Wall Street navzdory snížení sazeb Fedu a uzavřené dohodě s Čínou 🗽Americký dolar posiluje
US100 ztrácí 0,5 % 📉 Pokles akcií Meta pokračuje kvůli obavám z výdajů na AI a komentářům Deutsche Bank
Frankfurtská burza uzavřela tento týden v záporu
Trh v USA začíná ztrácet dech, ale stále se lehce zelená
Bostic a Hammack z Fedu komentují měnovou politiku USA 🔍Rozdělený Fed?
Čistý zisk České spořitelny za tři čtvrtletí klesl letos o 2 % na 19 miliard
Reuters: Indie znovu nakupuje ruskou ropu, od nesankcionovaných dodavatelů
Ekonomické body programového prohlášení nové vlády dávají z velké části smysl, výzvou však bude deklarované udržení deficitu veřejných financí „bezpečně pod 3 % HDP“
Pražskou burzu v závěru týdne hnala po výsledcích Erste
	
	Páteční obchodování skončilo na pozitivní vlně
Denní shrnutí: Nálada na Wall Street navzdory snížení sazeb Fedu a uzavřené dohodě s Čínou 🗽Americký dolar posiluje
US100 ztrácí 0,5 % 📉 Pokles akcií Meta pokračuje kvůli obavám z výdajů na AI a komentářům Deutsche Bank
Frankfurtská burza uzavřela tento týden v záporu
Trh v USA začíná ztrácet dech, ale stále se lehce zelená
Bostic a Hammack z Fedu komentují měnovou politiku USA 🔍Rozdělený Fed?
Čistý zisk České spořitelny za tři čtvrtletí klesl letos o 2 % na 19 miliard
Reuters: Indie znovu nakupuje ruskou ropu, od nesankcionovaných dodavatelů
Ekonomické body programového prohlášení nové vlády dávají z velké části smysl, výzvou však bude deklarované udržení deficitu veřejných financí „bezpečně pod 3 % HDP“
Pražskou burzu v závěru týdne hnala po výsledcích Erste
		Odborné kurzy a semináře
		
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
	
	
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
		Forexové online zpravodajství
		
Jsou dny Liberty Ostrava sečteny? Co bude následovat teď, když podnik čeká reorganizace
Koruna posílila a zisky drží, i když se růst ve světě už zadrhává
Inflace se v únoru zvýšila na 11,1 procenta
Palladium zůstává v býčím trendu i přes krátkodobý ústup
Makro: Výrobní aktivita Číny setrvala na desetiměsíčním minimu
Obchodní doporučení pro kryptoměnový trh na 25. března
Donald Trump připravuje nová cla. Část 2.
Plyn prudce zlevňuje: máme to nejhorší za sebou?
Bitcoin dosáhne do konce roku 200 000 USD
Pozitivní statistický udaje posouvají ceny nahoru.
	
	Jsou dny Liberty Ostrava sečteny? Co bude následovat teď, když podnik čeká reorganizace
Koruna posílila a zisky drží, i když se růst ve světě už zadrhává
Inflace se v únoru zvýšila na 11,1 procenta
Palladium zůstává v býčím trendu i přes krátkodobý ústup
Makro: Výrobní aktivita Číny setrvala na desetiměsíčním minimu
Obchodní doporučení pro kryptoměnový trh na 25. března
Donald Trump připravuje nová cla. Část 2.
Plyn prudce zlevňuje: máme to nejhorší za sebou?
Bitcoin dosáhne do konce roku 200 000 USD
Pozitivní statistický udaje posouvají ceny nahoru.
		Blogy uživatelů
		
Ropy bude dost i bez ruských gigantů
Jak používat patterny Double & Triple Top a Double & Triple Bottom na Forexu
Purple Bands indikátor: Vyhodnocení obchodního týdne 3. 9. – 7. 9. 2018
Čaká akciový trh po 2 rokoch ďalší výplach?
Návrat legendy? Intel bojuje o přežití s pomocí Nvidie
Štyri základné grafy, ktoré musíte na kryptomenách sledovať
Jak funguje dynamické ETF portfolio a kdy se vyplatí
Praktická ukázka: To moc klidný týden nebyl
Stop-Loss: Dobrý sluha, ale zlý pán!
Finanční trhy se začínají měnit, situace na akciích tomu napovídá
	
	Ropy bude dost i bez ruských gigantů
Jak používat patterny Double & Triple Top a Double & Triple Bottom na Forexu
Purple Bands indikátor: Vyhodnocení obchodního týdne 3. 9. – 7. 9. 2018
Čaká akciový trh po 2 rokoch ďalší výplach?
Návrat legendy? Intel bojuje o přežití s pomocí Nvidie
Štyri základné grafy, ktoré musíte na kryptomenách sledovať
Jak funguje dynamické ETF portfolio a kdy se vyplatí
Praktická ukázka: To moc klidný týden nebyl
Stop-Loss: Dobrý sluha, ale zlý pán!
Finanční trhy se začínají měnit, situace na akciích tomu napovídá
		Vzdělávací články
		
Dividendy: Dividendové ETF (7. díl)
Začněte si vydělávat tradingem pomocí této jednoduché metody
Investiční šmejdi už neuniknou. Podvedl vás zahraniční broker? Nový rozsudek otevírá cestu k vymáhání peněz napříč EU
Rozdíly mezi live a demo obchodováním
Video článek MT4: Skripty - funkce MessageBox
Forex: Vývoj měnového trhu a rekordní objemy obchodů
200 000 na bankovce a trvalá inflace. Jaká je historie uzbecké měny sum?
Září 2025 přineslo členům VIP zóny FXstreet.cz vysokou úspěšnost a stabilní zisk
Květen 2025 přinesl členům VIP zóny FXstreet.cz další zisky
Měsíční report finančních trhů (červenec 2023)
	
	
	Dividendy: Dividendové ETF (7. díl)
Začněte si vydělávat tradingem pomocí této jednoduché metody
Investiční šmejdi už neuniknou. Podvedl vás zahraniční broker? Nový rozsudek otevírá cestu k vymáhání peněz napříč EU
Rozdíly mezi live a demo obchodováním
Video článek MT4: Skripty - funkce MessageBox
Forex: Vývoj měnového trhu a rekordní objemy obchodů
200 000 na bankovce a trvalá inflace. Jaká je historie uzbecké měny sum?
Září 2025 přineslo členům VIP zóny FXstreet.cz vysokou úspěšnost a stabilní zisk
Květen 2025 přinesl členům VIP zóny FXstreet.cz další zisky
Měsíční report finančních trhů (červenec 2023)
		Tradingové analýzy a zprávy
		
USD/CAD - Intradenní výhled 19.7.2023
Forex: Koruna si dnes pohoršila k euru i dolaru
Rada ČNB dnes opět ponechala úrokové sazby beze změny
Nejsilnější a nejslabší měny 17.8.2021
Bitcoin - Intradenní výhled 16.6.2022
VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 11.8.2025 - 15.8.2025
Fitch: Letošek bude asi rekordní ve snižování státních ratingů
DIHK: Každá pátá firma v Německu se obává platební neschopnosti
USD/JPY - Intradenní výhled 20.6.2017
Index DAX (Eurex) (FDAX) - Intradenní výhled 3.10.2023
	
	USD/CAD - Intradenní výhled 19.7.2023
Forex: Koruna si dnes pohoršila k euru i dolaru
Rada ČNB dnes opět ponechala úrokové sazby beze změny
Nejsilnější a nejslabší měny 17.8.2021
Bitcoin - Intradenní výhled 16.6.2022
VIP zóna FXstreet.cz: Obchodní příležitosti minulého týdne 11.8.2025 - 15.8.2025
Fitch: Letošek bude asi rekordní ve snižování státních ratingů
DIHK: Každá pátá firma v Německu se obává platební neschopnosti
USD/JPY - Intradenní výhled 20.6.2017
Index DAX (Eurex) (FDAX) - Intradenní výhled 3.10.2023
		Témata v diskusním fóru
		
EUR/USD
IronFX
EUR/CHF
Praktická ukázka: Pár dobrých obchodů
Vantage FX
Co obchodovat večer?
Podobné grafy EURUSD a USDINX
Které měny získávají na poklesu cen komodit?
Lze vydělávat na obchodování gapů?
EURUSD - retro
	
	
	
	
	
EUR/USD
IronFX
EUR/CHF
Praktická ukázka: Pár dobrých obchodů
Vantage FX
Co obchodovat večer?
Podobné grafy EURUSD a USDINX
Které měny získávají na poklesu cen komodit?
Lze vydělávat na obchodování gapů?
EURUSD - retro




