Ticker Tape by TradingView
                        
                    Pražská burza ztrácela, nedařilo se akciím Monety, Avastu a ČEZ
Pražská burza dnes přes den sice posilovala, po otevření trhů v zámoří ale otočila směr a nakonec skončila v červeném. Index PX klesl o 0,49 procenta na 1096,51 bodu. Dolů ho stáhly především akcie Monety Money Bank, technologické společnosti Avast a elektrárenské ČEZ. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
Cenné papíry Monety nejvíce doplatily na lehce negativní sentiment na evropských finančních trzích a odepsaly 2,09 procenta na 75,10 Kč. "Nutno říci, že Moneta byla dnes také nejaktivněji obchodovaným cenným papírem o objemu 2,45mil akcií," uvedl makléř Wood&Company Patrik Štefko.
Další finanční tituly posilovaly. "Komerční banka těžila z dnešních výsledků, které na všech úrovních překonaly očekávání trhu," uvedl makléř Fio banky Josef Dudek. Titul rostl o 0,45 procenta na 663 korun. Erste Bank si polepšila o 0,28 procenta na 790,20 Kč, během dne se ale dostala až nad 800 korun. Pojišťovna VIG přidala 0,86 procenta na 588 korun.
Avast odevzdal 1,14 procenta na 138,20 Kč. "Jedna z možných příčin tohoto poklesu je negativní sentiment na poli technologických firem, hlavně indexu Nasdaq," podotkl Štefko. Akcie Avastu také zaznamenaly výraznou aktivitu, zobchodovalo se jich téměř 485.000, což je přibližně dvojnásobek průměrného denního objemu posledních šesti měsíců.
ČEZ dnes klesl pod hranici 600 korun, když jeho akcie zlevnily o procento na 596 Kč. Ztrátový den má za sebou také likérka Stock.
Koruna dnes posílila k oběma hlavním světovým měnám. Stalo se tak navzdory tomu, že centrální banka nezvýšila úrokové sazby. K euru koruna zpevnila od středečního podvečera o pět haléřů na 25,75 Kč/EUR, což je její nejsilnější závěr od poloviny února. Vůči dolaru česká měna zpevnila o 14 haléřů na 21,35 Kč/USD. Vyplývá to z údajů na webu Patria Online kolem dnešních 17:00 a z vyjádření analytiků.
Kurz české měny:
| Předchozí závěr | Dnes kolem 17:00 | |
| Kč/EUR | 25,80 | 25,75 | 
| Kč/USD | 21,49 | 21,35 | 
Zdroj: Patria Online
Klíčová slova: Nasdaq | Koruna | Pražská burza | Česká měna | Cenné papíry | Sazby | Akcie | Burza | Centrální banka | Stock | Index PX | Kurz | Makléř | Měna | Měny | Sentiment | Úrokové sazby | Banky | EUR | USD | ČEZ | Komerční banka | Patria | Index | Banka | Fio | Patria Online | Burza dnes | Erste Bank | Kurz české měny | Kč/EUR | Kč/USD | Likérka Stock | Finanční tituly | Erste | VIG | Makléř Fio banky | Očekávání | Akcie Avastu | Vyjádření analytiků | Očekávání trhu | Pojišťovna VIG | Negativní sentiment | Avast | Koruna dnes | Cenné papíry Monety | Koruna zpevnila | Josef Dudek | České měny | Akcie Monety | Wood&Company | Pojišťovna | Technologické společnosti | Moneta | 
	Čtěte více
- 
				Pražská burza zpočátku středečního obchodovaní v mírném plusu
				
 Index PX připisuje 0,14 % na 2 356,20 b.
- 
				Pražská burza zrychlila pondělní pokles, ubrala 0,67 procenta
				
 Pražská burza dnes zrychlila pondělní pokles. Index PX odepsal 0,67 procenta na 1006,15 bodu, v pondělí se snížil polovičním tempem. Dolů burzu táhly akcie energetické společnosti ČEZ a bank. vyplývá to z internetových stránek burzy. Česká měna dnes mírně posílila k euru i dolaru.
- 
				Pražská burza ztrácela
				
 Pražská burza po nerozhodném dopoledním vývoji v druhé půli seance začala klesat a nakonec odepsala měřeno indexem PX -0,31 % na 2 310 bodů. Nedařilo se především pojišťovně Vig, která oslabila o -1,35 % na 1 172 Kč. Erste Bank potom padla o -0,51 % na 2 132 Kč a Komerční banka oslabila o -0,19 % na 1 046 Kč. Akcie Colt CZ ztratily -0,55 % na 718 Kč. Čez stagnoval na úrovni 1 240 Kč při nejvyšším denním objemu 241 mil. Kč. Naopak na nové historické maximum 380 Kč stoupla emise Doosan Škoda Power, což znamená přírůstek 2,98 %. Moneta Money Bank si polepšila o mírných 0,26 % na 155 Kč a Kofola se zvedla o 0,38 % na 526 Kč.
- 
				Pražská burza ztrácela
				
 Pražská burza umazala část včerejších zisků a měřeno indexem PX oslabila o -0,28 % na hodnotu 2 151. Stalo se tak s negativním sentimentem na západoevropských burzách. Výběr krátkodobých zisků registroval Čez a zakončil slabší o -1,05 % na 1 220 Kč při nejvyšším denním objemu 150 mil. Kč. Erste Bank potom klesla o -0,31 % na 1 773 Kč a Moneta Money Bank oslabila o -0,69 % se závěrem pod 144 Kč. Akcie Colt CZ ztratily mírných -0,14 % na 717 Kč. Naopak emise Doosan Škoda Power si polepšila o 0,30 % na 330 Kč. Komerční banka se zvedla o 0,30 % na 1 018 Kč. Pojišťovna Vig posílila o 0,19 % na 1 082 Kč a Kofola vyskočila o 2,29 % na 536 Kč.
- 
				Pražská burza ztrácela, akcie ČEZ znovu zlevnily
				
 Pražská burza podruhé za sebou ztrácela, index PX během dneška klesl o 0,52 procenta na 1312,59 bodu. V minusu skončily akcie energetické společnosti ČEZ i bankovní tituly. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy. Koruna dnes posílila k oběma hlavním světovým měnám.
- 
				Pražská burza ztrácela, dolů ji stáhly akcie bank
				
 Pražská burza dnes ztrácela, index PX oslabil o 0,4 procenta na 1000,53 bodu. Dolů ho stáhly především akcie bank, nedařilo se ani telekomunikační O2. Úspěšný den za sebou naopak mají mediální CME a pojišťovna VIG. Aktivita na trhu byla nízká. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
- 
				Pražská burza ztrácela, dolů ji táhly akcie CME a bank
				
 Pražská burza zahájila týden poklesem. Index PX dnes oslabil o 1,38 procenta na 1064,71 bodu. Nedařilo se hlavně akciím mediální skupiny CME a bankovním titulům. Vyplývá to z údajů burzovního webu. Emise bankovních domů oslabily po výrocích premiéra Andreje Babiše o fondu, do kterého by banky přispívaly.
- 
				Pražská burza ztrácela, dolů ji táhly především banky
				
 Pražská burza dnes navázala na pondělní ztráty, index PX klesl o 0,28 procenta na 1050,55 bodu. Dolů ho táhly především cenné papíry bank, ztrácela také elektrárenská společnost ČEZ. Celkový objem obchodů dosáhl zhruba 375 milionů korun, což je o více než 200 milionů pod dlouhodobým denním průměrem. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
- 
				Pražská burza ztrácela, emise ČEZ je po oznámení mimořádné daně nejslabší za rok
				
 Pražská burza po dnešních informacích o možném zavedení daně z neočekávaných zisků i pro letošek značně oslabila. Index PX klesl o 2,54 procenta na 1138,26 bodu. Výrazně ztrácely akcie energetické firmy ČEZ a bank, což jsou sektory na které daň míří. Cenné papíry ČEZ se dokonce propadly na nejnižší cenu za zhruba jeden rok. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
- 
				Pražská burza ztrácela, nedařilo se akciím ČEZ ani Erste
				
 Pražská burza druhý den po sobě oslabila, index PX dnes odepsal 0,64 procenta na 1221,55 bodu. Dolů ho táhly akcie elektrárenské společnosti ČEZ a bankovní skupiny Erste, naopak se dařilo emisím Moneta Money Bank či výrobce cigaret Philip Morris. Vyplývá to z dat o obchodování na webu burzy. Koruna dnes zpevnila k euru i dolaru.
- 
				Pražská burza ztrácela, nedařilo se ČEZ ani O2
				
 Pražská burza dnes znovu oslabila. Index PX klesl o 0,92 procenta na 1051,72 bodu. Nedařilo se energetické společnosti ČEZ ani operátorovi 02, naopak rostly akcie mediální CME či Komerční banky. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
- 
				Pražská burza ztrácela, nedařilo se hlavně bankovním titulům
				
 Pražská burza druhý den v řadě klesala. Index PX dnes odepsal 0,87 procenta na 1011,71 bodu. Do červených čísel ho táhly především akcie bank v čele s Erste a emise společnosti O2. Hlubšímu poklesu indexu zabránil růst cenných papírů společnosti ČEZ. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
- 
				Pražská burza ztrácela počtvrté v řadě, dolů ji stáhly akcie ČEZ
				
 Pražská burza ztrácela počtvrté v řadě. Index PX dnes klesl o 0,18 procenta na 1432,36 bodu. Dolů ho stáhly zejména akcie energetické společnosti ČEZ. V červeném skončila také Moneta Money Bank nebo zbrojovka Colt CZ. Dařilo se naopak Erste Bank. Vyplývá to z údajů burzovního webu.
- 
				Pražská burza ztrácela při vysoce nadprůměrném zobchodovaném objemu
				
 Pražská burza zahájila nový týden poměrně silným poklesem, když měřeno indexem PX oslabila o -1,05% na 1 679 bodů. Obchodovalo se při nadprůměrném celkovém objemu přes 1,5 mld. Kč, přičemž většina protekla v závěrečné aukci v rámci rebalance indexů MSCI. Tahounem poklesu se staly především bankovní emise. Erste Bank odepsala -1,14% na 1 302 Kč, Moneta Money Bank padla o -3,47% s oceněním nad 122 Kč a Komerční banka ubrala -1,16% na 807 Kč. Pojišťovna Vig potom oslabila o -0,81% na 733 Kč. Kofola třináct seanci v řadě nezaznamenala ztrátu, nicméně dnes korigovala o -1,04% na 382 Kč. Naopak se ziskem 0,36% uzavřel Čez na hodnotě 965 Kč při nejvyšším denním objemu 667 mil. Kč.
- 
				Pražská burza ztrácela, v minusu byly téměř všechny hlavní emise
				
 Pražská burza dnes dále prohloubila své úterní ztráty. Index PX klesl o více než dvě procenta na 1010,03 bodu. Z hlavních emisí si polepšila pouze Kofola. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy. Níže než dnes uzavíral index PX naposledy v půlce ledna.
- 
				Pražská burza ztrácela, v minusu byly všechny tři bankovní tituly
				
 Pražská burza zahájila nový týden poklesem. Index PX dnes oslabil o 0,79 procenta na 1048,25 bodu. Dolů ho táhly akcie společností Philip Morris, O2 či bankovní tituly. Vyplývá to z internetových stránek burzy.
- 
				Pražská burza ztrácela, z bankovních emisí nebyla v plusu žádná
				
 Pražská burza dnes oslabila. Index PX odepsal 0,42 procenta na 981,03 bodu. Dolů ho táhly zejména cenné papíry banky Erste. Opačným směrem na index působily akcie Philip Morris. Vyplývá to z internetových stránek pražské burzy.
- 
				Pražská burza ztrácí
				
 Nejvíce odepisují akcie Erste (-1,5 %), podobně jako evropské banky po volbách do unijního parlamentu. Nedaří se ani pojišťovně VIG (-1,4 %). Naopak rostou akcie Primoco (+6,2 %) po oznámení získání zakázky. Z historických minim po START day lehce posiluje Pilulka (+2,5 %). Slovenská Tatry mountain resorts zahajuje úpis akcií. Index PX odepisuje 0,6 % na 1538 b.
- 
				Pražská burza ztrácí, dolů ji táhla Erste, oslabil i ČEZ či KB
				
 Pražská burza dnes mírně oslabila. Index PX klesl o 0,35 procenta na 1048,44 bodu. Dolů ho táhla Erste Bank, ztratily ale i energetická společnost ČEZ, Komerční banka či Moneta Money Bank. Naopak se ziskem přes procento a půl skončily obchodování cenné papíry pojišťovny VIG. Vyplývá to z výsledků obchodování na webu burzy.
- 
				Pražská burza ztrácí sedmý den v řadě, níž byl PX na konci května
				
 Pražská burza dnes oslabila sedmý den v řadě, index PX klesl o 0,58 procenta na 904,10 bodu. Níže končil naposledy na konci května. Dnes ho táhly dolů především akcie Erste Bank a Komerční banky, ztratil i ČEZ či pojišťovna VIG. Naopak se ziskem zakončily obchodování technologická společnost Avast a textilka PFNonwovens. Vyplývá to z údajů na webu burzy.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je? 
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
	
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
		Vzdělávací články
		
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Odkud jsou nejlepší prop tradeři?
RebelsFunding představuje nový web a spouští limitovanou akci – sleva 25 % s kódem „WEB25“
Tomáš Vranka (XTB): Trhy přežijí všechno. Největším nepřítelem investora je jeho psychika
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
💥 Kryptoměny v krvavém propadu – je to ideální čas na nákup?💰
Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
Smart Money Trading: Delta ve footprint grafu (37. díl)
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
	
	Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Odkud jsou nejlepší prop tradeři?
RebelsFunding představuje nový web a spouští limitovanou akci – sleva 25 % s kódem „WEB25“
Tomáš Vranka (XTB): Trhy přežijí všechno. Největším nepřítelem investora je jeho psychika
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
💥 Kryptoměny v krvavém propadu – je to ideální čas na nákup?💰
Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
Smart Money Trading: Delta ve footprint grafu (37. díl)
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
		Denní kalendář událostí
		
V USA index PMI z oblasti Chicaga
Členka Fedu Lorie Logan
V USA skladování zemního plynu
V USA a v Kanadě změna letního času za zimní
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
	
	V USA index PMI z oblasti Chicaga
Členka Fedu Lorie Logan
V USA skladování zemního plynu
V USA a v Kanadě změna letního času za zimní
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
		Tradingové analýzy a zprávy
		
Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 1,8 procenta na nový rekord
Pražská burza vylepšila své historické maximum, pomohly jí akcie Erste Bank
Forex: Dolar mírně posiluje vůči euru kvůli poklesu vyhlídek na snížení úroků v USA
Forex: Koruna v závěru týdne stagnovala vůči euru, k dolaru mírně oslabila
Forex sentiment 31.10.2025
Senátní výbor: Rozpočet EU by měl být flexibilní
Swingové obchodování AUD/USD 31.10.2025
Swingové obchodování GBP/USD 31.10.2025
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
Swingové obchodování bitcoinu 31.10.2025
	
	
	Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 1,8 procenta na nový rekord
Pražská burza vylepšila své historické maximum, pomohly jí akcie Erste Bank
Forex: Dolar mírně posiluje vůči euru kvůli poklesu vyhlídek na snížení úroků v USA
Forex: Koruna v závěru týdne stagnovala vůči euru, k dolaru mírně oslabila
Forex sentiment 31.10.2025
Senátní výbor: Rozpočet EU by měl být flexibilní
Swingové obchodování AUD/USD 31.10.2025
Swingové obchodování GBP/USD 31.10.2025
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
Swingové obchodování bitcoinu 31.10.2025
		Blogy uživatelů
		
Koruna má nabito k proražení 24,00
Digitální hygiena tradera: Notifikace jako skrytý drawdown
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (31.října 2025)
Odteď u Purple Trading můžete obchodovat na platformě TradingView
Měnový pár NZD/USD: Analýzy více časových rámců (D1-H1)
Rozhovor s úspěšným obchodníkem: Tento trader si pravidelně vydělává prop tradingem – inspirujte se jeho příběhem
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Analýza S&P 500, EUR/USD, bitcoinu a zlata: dohoda mezi USA a Čínou na spadnutí
	
	Koruna má nabito k proražení 24,00
Digitální hygiena tradera: Notifikace jako skrytý drawdown
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (31.října 2025)
Odteď u Purple Trading můžete obchodovat na platformě TradingView
Měnový pár NZD/USD: Analýzy více časových rámců (D1-H1)
Rozhovor s úspěšným obchodníkem: Tento trader si pravidelně vydělává prop tradingem – inspirujte se jeho příběhem
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Analýza S&P 500, EUR/USD, bitcoinu a zlata: dohoda mezi USA a Čínou na spadnutí
		Forexové online zpravodajství
		
Bostic a Hammack z Fedu komentují měnovou politiku USA 🔍Rozdělený Fed?
Čistý zisk České spořitelny za tři čtvrtletí klesl letos o 2 % na 19 miliard
Reuters: Indie znovu nakupuje ruskou ropu, od nesankcionovaných dodavatelů
Ekonomické body programového prohlášení nové vlády dávají z velké části smysl, výzvou však bude deklarované udržení deficitu veřejných financí „bezpečně pod 3 % HDP“
Pražskou burzu v závěru týdne hnala po výsledcích Erste
AbbVie vykázala za 3Q smíšené tržby ze svých léků a zvýšila čtvrtletní dividendu
Scott Bessent shrnuje obchodní dohodu USA s Čínou 🗽Co se změní?
Konferenční hovor Erste Group k výsledkům za 3Q: Akvizice Santander Bank Polska jde podle plánu
Chevron reportoval výsledky hospodaření za 3Q, segment downstream byl ziskový, upstream nikoliv
Hlavní americké indexy v úvodu seance posilují, akcie Amazonu po výsledcích rostou o 11 %
	
	Bostic a Hammack z Fedu komentují měnovou politiku USA 🔍Rozdělený Fed?
Čistý zisk České spořitelny za tři čtvrtletí klesl letos o 2 % na 19 miliard
Reuters: Indie znovu nakupuje ruskou ropu, od nesankcionovaných dodavatelů
Ekonomické body programového prohlášení nové vlády dávají z velké části smysl, výzvou však bude deklarované udržení deficitu veřejných financí „bezpečně pod 3 % HDP“
Pražskou burzu v závěru týdne hnala po výsledcích Erste
AbbVie vykázala za 3Q smíšené tržby ze svých léků a zvýšila čtvrtletní dividendu
Scott Bessent shrnuje obchodní dohodu USA s Čínou 🗽Co se změní?
Konferenční hovor Erste Group k výsledkům za 3Q: Akvizice Santander Bank Polska jde podle plánu
Chevron reportoval výsledky hospodaření za 3Q, segment downstream byl ziskový, upstream nikoliv
Hlavní americké indexy v úvodu seance posilují, akcie Amazonu po výsledcích rostou o 11 %
		Odborné kurzy a semináře
		
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
	
	
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
		Forexové online zpravodajství
		
Euro mírně posiluje před italským hlasováním, koruna rozšiřuje ztráty
Černí koně očima analytiků Patrie dnes bránili propadu pražské burzy
Akciové trhy: Klid před rozhodnutím Fedu, který dnes zahájí periodu snižování úrokových sazeb
ČR: Maloobchodní tržby bez automobilů v dubnu meziročně vzrostly o 5,8 % při očekávání +3,4 %
Všechny sázky na nízkou inflaci. Investorů se drží optimismus
Akcie Super Micro Computer klesly téměř o 13 % kvůli obavám z finančního výkaznictví
Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a dolarový index na 29. dubna
Euro před zasedáním ECB dále pokleslo
Analýza makroindikátorů: Inflace dále zpomaluje hlavně díky cenám potravin
Němci Rusům dnes historicky posílili rubl. Ti jim za to „děkují“ pohrůžkou, že vypnou dodávky plynu Nord Streamem 1
	
	Euro mírně posiluje před italským hlasováním, koruna rozšiřuje ztráty
Černí koně očima analytiků Patrie dnes bránili propadu pražské burzy
Akciové trhy: Klid před rozhodnutím Fedu, který dnes zahájí periodu snižování úrokových sazeb
ČR: Maloobchodní tržby bez automobilů v dubnu meziročně vzrostly o 5,8 % při očekávání +3,4 %
Všechny sázky na nízkou inflaci. Investorů se drží optimismus
Akcie Super Micro Computer klesly téměř o 13 % kvůli obavám z finančního výkaznictví
Týdenní prognóza na základě zjednodušené vlnové analýzy pro GBP/USD, AUD/USD, USD/CHF, EUR/JPY, AUD/JPY a dolarový index na 29. dubna
Euro před zasedáním ECB dále pokleslo
Analýza makroindikátorů: Inflace dále zpomaluje hlavně díky cenám potravin
Němci Rusům dnes historicky posílili rubl. Ti jim za to „děkují“ pohrůžkou, že vypnou dodávky plynu Nord Streamem 1
		Blogy uživatelů
		
Multitimeframe analýza: 17.3.2021 BTC/USD
Jak inflace ovlivňuje obchodování na forexu?
Obchodník měsíce: Obchodování je snadné, když se daří
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Prekúpený EUR/CAD a iné predikcie
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 20.5.2013
Výhľad forex tradera na AUD/JPY, EUR/NZD a USD/CHF
Praktická ukázka: Cla? U mě zatím stále v klidu
Makroekonomické faktory - obchod a mezinárodní ekonomika (8. díl)
Kdo je vítězem šílenství kolem umělé inteligence? | Investiční Memento #34
	
	Multitimeframe analýza: 17.3.2021 BTC/USD
Jak inflace ovlivňuje obchodování na forexu?
Obchodník měsíce: Obchodování je snadné, když se daří
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Prekúpený EUR/CAD a iné predikcie
Analýza EUR/USD, GBP/USD, AUD/JPY, USD/JPY podle Elliottovy teorie 20.5.2013
Výhľad forex tradera na AUD/JPY, EUR/NZD a USD/CHF
Praktická ukázka: Cla? U mě zatím stále v klidu
Makroekonomické faktory - obchod a mezinárodní ekonomika (8. díl)
Kdo je vítězem šílenství kolem umělé inteligence? | Investiční Memento #34
		Vzdělávací články
		
Obchodování s volatilními trhy: Strategie pro úspěšný trading během vysoké volatility
8 nejlepších obchodních strategií – obchodování v pásmu (3. díl)
Forex: Výhled na rok 2022
Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading
Smart Money Trading: Speciální typy inducementů (17. díl)
2023: Výhled pro akcie, komodity a kryptoměny
Přichází silný signál pro Zlato, Bitcoin a S&P 500. Jak vydělat na těchto trzích?
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Obchodní platforma DXtrade – recenze a návod
Zlato, ropa a zemní plyn: Euforie z komodit zmizela! Čekají nás časy cenových poklesů?
	
	
	Obchodování s volatilními trhy: Strategie pro úspěšný trading během vysoké volatility
8 nejlepších obchodních strategií – obchodování v pásmu (3. díl)
Forex: Výhled na rok 2022
Index S&P 500: Kompletní průvodce pro investování a trading
Smart Money Trading: Speciální typy inducementů (17. díl)
2023: Výhled pro akcie, komodity a kryptoměny
Přichází silný signál pro Zlato, Bitcoin a S&P 500. Jak vydělat na těchto trzích?
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Obchodní platforma DXtrade – recenze a návod
Zlato, ropa a zemní plyn: Euforie z komodit zmizela! Čekají nás časy cenových poklesů?
		Tradingové analýzy a zprávy
		
Italská ekonomika ve 3. čtvrtletí klesla
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Důvěra spotřebitelů v německou ekonomiku se dál zhoršuje
Pokles cen v eurozóně se v květnu snížil
Aktuálně otevřené forex pozice 31.12.2021
FCA varuje před brokerem Fortnetstationservices Capital Group
FCA varuje před brokerem EVIRON TRADE
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
Forex - týdenní komentář aneb Soros a euro
Inflace v Japonsku je nejvyšší za pět let
	
	Italská ekonomika ve 3. čtvrtletí klesla
5 událostí, které dnes stojí za pozornost
Důvěra spotřebitelů v německou ekonomiku se dál zhoršuje
Pokles cen v eurozóně se v květnu snížil
Aktuálně otevřené forex pozice 31.12.2021
FCA varuje před brokerem Fortnetstationservices Capital Group
FCA varuje před brokerem EVIRON TRADE
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
Forex - týdenní komentář aneb Soros a euro
Inflace v Japonsku je nejvyšší za pět let
		Témata v diskusním fóru
		
Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/CAD, EUR/CHF a EUR/JPY
Eurodolar - Chat
Platforma pro Mac OS X
Rychlé zprávy
Index S&P 500 přidal půl procenta, investory zajímaly výsledky firem a vývoj jednání o mezinárodním obchodu
Souboj titánů: Google vs Microsoft! | Investiční Memento #55
Proč si vybrat intradenní obchodování
Zadani SL pres BID price
Zlato v roce 2020 aneb co nám krize opět připomněla
Co má největší vliv na ziskovost AOS?
	
	
	
	Výběr z nedělní přípravy: Měnové páry USD/CAD, EUR/CHF a EUR/JPY
Eurodolar - Chat
Platforma pro Mac OS X
Rychlé zprávy
Index S&P 500 přidal půl procenta, investory zajímaly výsledky firem a vývoj jednání o mezinárodním obchodu
Souboj titánů: Google vs Microsoft! | Investiční Memento #55
Proč si vybrat intradenní obchodování
Zadani SL pres BID price
Zlato v roce 2020 aneb co nám krize opět připomněla
Co má největší vliv na ziskovost AOS?
		Odborné kurzy a semináře
		
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
	
	
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)




