Čtvrtek 21. leden 2021 18:49
reklama
Bernstein bank webinar
reklama
Admiral bez komise2
reklama
XTB rady 2021

Půlroční působení AM na českém trhu

Napsal:   Sekce: rozdělení FX brokerů

Recenze a osobní zkušennosti s brokerem Admiral Markets.

Hezký a úspěšný Nový rok všem traderům. Wink

Jak jsem již několikrát slíbil tak i plním to že udělám zhodnocení Admirál Markets z mého pohledu kdy mám u této společnosti live účty skoro od začátku působení na českém trhu.

Samozřejmě nechci dělat nikomu propagaci a úž vůbec rozebírat to, který Broker je lepší nebo horší jen prostě nastínit realitu a případné výhody když už potřebujete Brokera s českou podporou a nevadí tedy, že to není ECN\STP broker kde jsou výhody jasné.

Takže udělám porovnání nejspíš nebude úplně přehledné, ale ti z vás, kteří tuto možnost zvažují si své výhody najdou nebo se zeptají a v lepším případě si to přečtou i zástupci XTB a uvědomí si, že už nejsou jediný MM broker na našem trhu a přehodnotí jestli je roztáhování spredu na 5- 15 pips pří vyhlašování to pravé ořechové a jiné špeky se kterými se musel trader smířit než vznikla konkurence. Tím samozřejmě nechci vůbec spochybnit, že XTB má v naší republice asi nevětší zásluhy o propagaci FOREXU ať soutěžema o Porsche nebo cyklem Jaroslava Tupého ve Snídani s Novou tak i bezplatnými semináři......a pod.. ovšem na druhou stranu tyto marketingové tahy jsou především pro získání nových traderů, kteří jak všichni víme z 90% na první až X tý pokus neuspějí. Pro live tradery z mého pohledu už potom nedělají nic Cry čim by ho motivovali být spokojený, alespoň z mého pohledu.

Takže už k AM první účet jsem založil 7.7 jakmile jsem se o této možnosti dověděl.

AM: + Jako u většiny brokerů zřízení účtu cca do 24 hod prostřednictvím internetu.

XTB: - tisk spousty papírů případně si je nechat zaslet poštou všechny oparafovat to vše 2x zaslat na XTB poštou a to je v dnešní době zdlouhavé.

AM: + účty Micro i Standart Micro od páky 1:500 možnost prvního vkladu 250,-kč Možnost zvolit si účet v CZK případně EUR doporučuji CZK vklad na účet zpoplatněn 7,-kč výběr z účtu jakýkoliv objem zpoplatněn 25,-kč v EURECH je to podstatně dražší.

XTB: - pouze Standart páka 1:100 minimální vklad 20 000,-kč

XTB: + vklady i výběry bez poplatků nad 3000,-kč jinak poplatek při výběru 350,-kč

AM: + V kabinetu traderu možnosti zřizovat neomezené množství účtu pro jednotlivé strategie s možností obou typů účtu jak Standart tak i Micro volit různé páky a samozřejmě mezi účty provádět bleskové transféry prostředků mezi jednotlivými účty.

takhle nějak to vypadá jednak je vidět účty také interní převody mezi nimi a dole dokonce i bonus, který se nazývá Admirals club jde o to, že za zobchodované loty vám přibývaji body a za ty si můžete vybrat některou z těchto odměn http://www.admiralmarkets.cz/admiralclub/prizes/

k tomu ještě několikrát do roka bývá bonus program za zobchodované loty v průběhu cca 90 dní ten vypadal nějak takto každá splněná úroveň se dala ihned připsat jako vklad na účet.

Mimo tyto bonusy funguje i program, kdy nový trader uvede při vypňovaní smlouvy do kolonky odkud se o AM dozvěděl čislo účtu případně Jméno tradera od kterého se o AM dozvěděl tak za jeho otevřený micro účet s minimálním vkladem 3000,-kč a po zobchodování tuším 2lotů jednorázový bonus 200,-kč u Standart účtu při vkladu 7000,- a zobchodování asi 5lotů ty loty nevím už úplně přesně tak tam je odměna 600,-kč. Vím, že to není mnoho, ale když vezmete v potaz, že u EURUSD a USDJPY jsou běžně pevné spredy 1pips, které i při nejdůležitějších zprávách jsou max. 2pipsy TP\SL stále 5pips od Market žádných 40-60 při zprávách. Ano stále je to ale MM, že občas při pohybech dochází k requote to asi u každého MM.

O těchto výhodách jsem chtěl napsat až budu mít ověřený na vlastní kůži i výběr je pravda, že zatím ještě nefunguje zadat přímo v kabinetu traderů, ale když jsem před Vánoci vybírala telefonicky hovořil s ředitelem pražské pobočky tak sliboval, že by tato možnost měla v prvním kvartálu letošního roku fungovat. Wink. To už potom bude opravdový luxus zatím je tedy nutno vytisknou PDF vyplnit naskenovat a odeslat mejlem. tudíž tímto způsobem trval výběr cca 2dny.

XTB + ověřené ze zkušeností mých výběr i prostřednictvím mého oblíbeného Skype: kde to na XTB funguje spolehlivě a i technická podpora je stále k mání. Snad i k tomu dojde u AM i když zatím ředitel o této možnosti moc neuvažuje prý pro špatné zkušenosti z poboček z jiných státu? Ale ještě tuto možnost nezavrhl úplně a věřím, že se spamy dají i ve skype odfiltrovat a přidávat do seznamu např. jen ty co mají live účty kdo ví....

Takže snad jsem na nic důležitého nezapoměl případně své zkušenosti dejte do diskuse především ty negativní zkušenosti. Vím, že kolega musel jednou výběr urgovat trvalo to dýl než týden, ale to bylo nejspíš špatnou komunikací uvnitř AM protože prostředky se neodečetly z obchodního účtu.

Je třeba brát v potaz, že je to broker na našem trhu poměrně čerstvý a 100% funkčnost webu ještě řeší takže myslím si, že budou vděčni za vaše připomínky a ty povedou především k odstranění nedostatků a tudíž k větší spokojenosti především Traderů.

 

Hodnocení článku:
Sdílení článku: 
   

Čtěte více

 • Příští finanční krize
  Minulý týden jsem zde polemizoval o cenách nemovitostí s důrazem na extrémně předražené reality ve velkých čínských městech. Ty jsou obětí již 8 let trvajícího nepřetržitého masivního stimulu v druhé největší světové ekonomice. Ten sice v prvních letech pomohl překonat Číně Velkou recesi, následně však šlo o obrovské kupení dluhů investicemi do neproduktivních odvětví a do růstu cen nemovitostí.
 • Příští týden bude první únorový týden pro měsíční údaje
  Mezi údaji budou indexy výrobních a nevýrobních nákupů manažerů ISM v USA. Tyto události jsou schopné způsobit pohyby až 37,0 pips.
 • Příští týden mohou FED a Bank of England zamávat trhy
  Během posledního lednového týdne bude největší pozornost věnována Federal Reserve USA a Bank of England. Obě centrální banky naplánovaly zveřejnění sazeb na tento týden.
 • Psychika tradera – zisk stojí na místě
  Všem se nám to někdy stalo. Máme dobrou strategii, která má jasné opodstatnění a pravidla. Máme vyladěné parametry a máme za sebou stovky backtestů, abychom se ujistili, že jdeme správným směrem. Plni optimismu začneme obchodovat, jenže úplnou náhodou v době, kdy se něco stalo a náš zisk se „motá“ okolo nuly. Co s tím?
 • Psycholog
  V tradingu je prý největší problém psychologie.
 • Psychologická stránka obchodovania
  Ak sa porozprávate s desiatkami obchodníkov na ich pohľad na vec, tak zistíte rôzne názory. Väčšina obchodníkov podceňuje psychologický aspekt obchodovania a dávajú veľký význam stratégii, money managementu, risk managementu, vstupom či výstupom, ale ten najdôležitejší aspekt obchodovania je práve psychológia. Vraví sa, že až 70% je psychológia a ostatných 30% je money management, stratégia a vstupy s výstupmi. Obchodovanie je v podstate veľmi jednoduchá činnosť. Stačí si preštudovať a otestovať rôzne stratégie a vybrať si to čo funguje, no vedieť držať zisky a zatvárať straty nie je jednoduché.
 • Psychologie pro eliminaci zmatečnosti – část druhá
  Jestli patříte mezi tradery, u kterých se běžný obchodní den převážně odehrává jako neustálá kontrola otevřených pozic, a to dokonce i ve chvílích, kdy se jdete například jen najíst nebo uvařit si kávu, pak právě vám může tento článek pomoci, jak ze zajetého každodenního zmatku a psychického napětí vytvořit do jisté míry pořádek.
 • Psychologie pro eliminaci zmatečnosti v tradingu – část první
  Pokud patříte mezi tradery, u kterých se běžný obchodní den převážně odehrává jako neustálá kontrola otevřených pozic, a to dokonce i ve chvílích, kdy se jdete například jen nasnídat nebo uvařit si kávu, pak právě vám může tento článek pomoci. Tedy právě zde se dočtete, jak ze zajetého každodenního zmatku a psychického napětí vytvořit, do jisté míry, pořádek.
 • Pullbacky na dozoru
  V tomto pravidelnom tradingovom výhľade poukážem na minulý vývoj menový párov a pomocou technickej analýzy urobím predikciu na budúce dianie.
 • Půl milionu žádostí o podporu potvrdilo krizi ekonomiky
  Čtvrteční zprávy z USA potvrdily, že tamní ekonomika je na tom opravdu vážně. Nových žádostí o podporu v nezaměstnanosti totiž bylo půl milionu, zatímco trh očekával už tak špatné číslo 478 tisíc. Výsledek z tohoto týdne je vůbec nejhorším výsledkem tohoto roku.
 • Punk is not dead
  Je punk mrtev nebo ne?, nevím, ale v tradingu není mrtev a žije se mu velmi dobře.
 • Purple Bands indikátor: Vyhodnocení obchodního týdne 10. 9. – 14. 9. 2018
  Přinášíme vám exkluzivní, týdenní, vyhodnocení reakcí trhu na třech hlavních měnových párech na náš jedinečný Purple Bands indikátor. Vyhodnocení jednotlivých reakcí níže můžete vidět za poslední uplynulý obchodní týden od 10. 9. 2018 do 14. 9. 2018.
 • Purple Bands indikátor: Vyhodnocení obchodního týdne 1. 10. – 5. 10. 2018
  Přinášíme vám exkluzivní, týdenní, vyhodnocení reakcí trhu na třech hlavních měnových párech na náš jedinečný Purple Bands indikátor. Vyhodnocení jednotlivých reakcí níže můžete vidět za poslední uplynulý obchodní týden od 1. 10. 2018 do 5. 10. 2018.
 • Purple Bands indikátor: Vyhodnocení obchodního týdne 17. 9. – 21. 9. 2018
  Přinášíme vám exkluzivní, týdenní, vyhodnocení reakcí trhu na třech hlavních měnových párech na náš jedinečný Purple Bands indikátor. Vyhodnocení jednotlivých reakcí níže můžete vidět za poslední uplynulý obchodní týden od 17. 9. 2018 do 21. 9. 2018.
 • Purple Bands indikátor: Vyhodnocení obchodního týdne 20.8. – 24.8.2018
  Přinášíme vám exkluzivní, týdenní, vyhodnocení reakcí trhu na třech hlavních měnových párech na náš jedinečný Purple Bands indikátor. Vyhodnocení jednotlivých reakcí níže můžete vidět za poslední uplynulý obchodní týden od 20.8.2018 do 24.8.2018.
 • Purple Bands indikátor: Vyhodnocení obchodního týdne 24. 9. – 28. 9. 2018
  Přinášíme vám exkluzivní, týdenní, vyhodnocení reakcí trhu na třech hlavních měnových párech na náš jedinečný Purple Bands indikátor. Vyhodnocení jednotlivých reakcí níže můžete vidět za poslední uplynulý obchodní týden od 24. 9. 2018 do 28. 9. 2018.
 • Purple Bands indikátor: Vyhodnocení obchodního týdne 27.8. – 31.8.2018
  Přinášíme vám exkluzivní, týdenní, vyhodnocení reakcí trhu na třech hlavních měnových párech na náš jedinečný Purple Bands indikátor. Vyhodnocení jednotlivých reakcí níže můžete vidět za poslední uplynulý obchodní týden od 27.8.2018 do 31.8.2018.
 • Purple Bands indikátor: Vyhodnocení obchodního týdne 3. 9. – 7. 9. 2018
  Přinášíme vám exkluzivní, týdenní, vyhodnocení reakcí trhu na třech hlavních měnových párech na náš jedinečný Purple Bands indikátor. Vyhodnocení jednotlivých reakcí níže můžete vidět za poslední uplynulý obchodní týden od 3. 9. 2018 do 7. 9. 2018.
 • Purple Levels indikátor
  Hranice podpory a odporu, též známé jako supporty a rezistence, patří mezi jedny z nejdůležitějších a nejvíce využívaných obchodních ukazatelů na poli technické analýzy. I přesto, že se, co se podstaty týče, jedná o relativně jednoduchou věc, tak to nakonec dokáže být neuvěřitelně silná tradingová zbraň, jelikož správné odhadnutí tržního sentimentu ve správnou chvíli, může obchodníkům šetřit nejen tolik potřebný čas, ale hlavně i peníze. A právě proto, že si uvědomujeme, o jak důležitého pomocníka může v případě supportních a rezistenčních úrovních jít, vytvořili jsme pro naše obchodníky zcela nový unikátní indikátor Purple Levels, který jim může s určováním těchto úrovní výrazně pomoci.
 • Purple Strike indikátor – výhody a použití
  Indikátor Purple Strike je dalším z řady fialových ukazatelů, který v čase a s pomocí složitých matematických výpočtů zpracovává velké množství dat, na základě kterých nakonec dochází k promítání obchodních trendů přímo do grafu.
 •  


  Diskuse ke článku

  Diskuse je přístupná pouze pro registrované uživatele.
  Přihlásit se | Nová registrace
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy