Ticker Tape by TradingView
                        
                    Ceny výrobců mírně snížily meziroční ztráty
Ceny průmyslových výrobců vykázaly v září v souladu s naším odhadem meziměsíční růst o 0,2 %. Předčily tak trhem očekávanou stagnaci. V meziročním vyjádření byl snížen meziroční pokles na -0,4 % ze srpnových -0,5 %. Uvedený cenový pohyb byl dán meziměsíčním růstem cen dopravních prostředků o 1,5 % a obecných kovů a kovodělných výrobků o 0,7 %. Naopak již druhým měsícem pokračovalo snížení cen v odvětví koksu a rafinovaných ropných produktů. Ke snížení došlo i v kategorii potravinářských výrobků, nápojů a tabáku, kde ceny spadly o 0,4 %.
V meziročním srovnání došlo ke snížení cen chemických látek o 10,6 %. Nižší byly i ceny v odvětví koksu a rafinovaných produktů. V opačném směru působil růst cen elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu o 7,7 %. Nicméně tento efekt by měl v příštím období polevit. Nedávný pokles cen ropy se do snížení cen výrobců promítne se zpožděním. Navíc pro říjen je již oznámeno snížení cen energií. Meziročně poklesly ceny průmyslových výrobců již šestý měsíc v řadě. I přesto je od jarního propadu stále patrný trend růstu.
| Ceny průmyslových výrobců | 
 | 
 | 
 | |
| Aktuální | Předchozí | RB | Trh | |
| v % r/r | -0,4 | -0,5 | -0,4 | -0,6 | 
| v % m/m | 0,2 | -0,3 | 0,2 | 0,0 | 
| Zdroj: Raiffeisenbank, ČSÚ, Bloomberg | ||||
Ceny stavebních prací v září vzrostly o 2,8 % oproti srpnovým 3,4 % a červencovým 3,8 %. Na rozdíl od srpna již došlo ke zvýšení cen materiálů a výrobků spotřebovávaných ve stavebnictví o 0,3 % (srpen: -0,5 %). 
Ceny zemědělských výrobců v září zrychlily tempo poklesu na 3,5 % oproti 1,9 % v srpnu. Tento vývoj není překvapivý s ohledem na letošní nadstandardní úrodu. 
Ceny tržních služeb pro podniky vzrostly o 0,8 % (v srpnu o 2,1 %, v červenci o 0,9 %). Největší měrou se na zvýšení podílely vyšší ceny za skladování a podpůrné služby v dopravě (o 5,9 %). V růstu pokračovaly také ceny za poradenství v oblasti řízení, které přidaly 5,0 %. 
I přes meziměsíční mírný růst bude působit snížení ekonomické aktivity a stále slabší využití výrobních kapacit nadále jako brzda pro inflaci cen průmyslových výrobců. Meziroční ztráty tak budou doháněny jen pozvolna. Nejistotu do dalších měsíců vnáší také značně nepříznivý epidemiologický vývoj. Tlumící vliv na tuzemské ceny výrobců má i protiinflační působení ekonomického vývoje v eurozóně. I když napříč jednotlivými členskými zeměmi jsou stále pozorovatelné meziměsíční výkyvy. Ve stejném směru působí také meziročně nižší ceny ropy a energií. Na druhé straně ceny průmyslových výrobců v eurozóně nadále dohánějí meziroční ztráty. V srpnu činily ceny meziročně -2,5 % oproti předchozím -3,3 %. Obdobný vývoj je pozorovatelný i v Německu. Efekt nízkých cen vstupů pro domácí výrobce tak bude slábnout. Tomu by měl napomáhat i slabší kurz koruny. V jaké míře se tento efekt projeví na cenách importu, je však otázkou. Nejistota ohledně dalšího ekonomického vývoje je vysoká. Úpravy cen dovezených vstupů tak budou spíše opatrné. Očekáváme, že v aktuálním roce budou ceny průmyslových výrobců v průměru zhruba stagnovat. 
Tým ekonomického výzkumu Raiffeisenbank a.s. 
Klíčová slova: Ceny ropy | Bloomberg | Kurz | Trend | Kurz koruny | Raiffeisenbank | Ropy | Trh | ROCE | Ztráty | Nejistota | Podniky | Pokles cen ropy | Pokles cen | ČSÚ | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Ceny výrobců | Stavebnictví | Nižší ceny ropy | Ceny stavebních prací | Ceny zemědělských výrobců | Poradenství | Pokles | Raiffeisenbank a.s. | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Vývoj | Výkyvy | Růst | Tempo poklesu | Ceny | Slabší kurz | 
	Čtěte více
- 
				Ceny vstupů ve výrobě po třech letech klesaly
				
 Index nákupních manažerů (PMI) pro výrobní sektor zaznamenal v březnu identický výsledek jako o měsíc dříve a skončil na hodnotě 44,3 bodů. Z pohledu mediánu trhu se jedná o překvapení ve směru horšího výsledku. Vůči našemu odhadu je naopak výsledek o několik desetinek lepší. Celkově ale hodnota naznačuje, že český zpracovatelský sektor se nachází hluboko pod pomyslnou hranicí 50 bodů, která odděluje expanzi od recese.
- 
				Ceny v tuzemském výrobním sektoru nadále svižně klesají
				
 Meziroční růst cen průmyslových výrobců v červenci zpomalil z 1,9 % na 1,4 %. To bylo jen nepatrně nad naší prognózou (+1,3 % y/y), zatímco tržní konsensus předpokládal o desetinu vyšší růst než skutečnost (+1,5 % y/y). Na nižší cenový růst v meziročním vyjádření nadále významně působila vysoká srovnávací základna loňského roku.
- 
				Ceny v tuzemské výrobě klesají prakticky jen v zemědělství a v reklamě. Nelze tedy počítat s dramatickým zvolněním tempa spotřebitelské inflace
				
 Produkční ceny v ČR v červenci meziročně klesaly prakticky pouze v zemědělství a v reklamě. Tlaky na zmírnění inflace ve výrobní sféře jsou tak méně plošné a celkově slabší, než se předpokládalo v době vrcholné koronavirové krize letos na jaře.
- 
				Ceny v tuzemské výrobě klesají  spíše mírně v zemědělství  v průmyslu a v reklamě. Nelze tedy počítat s dramatickým zvolněním tempa spotřebitelské inflace
				
 Produkční ceny v ČR v srpnu meziročně klesaly v zemědělství, v průmyslu a v oblasti reklamních služeb. Tlaky na zmírnění inflace ve výrobní sféře jsou tak méně plošné a celkově slabší, než se předpokládalo v době vrcholné koronavirové krize letos na jaře.
- 
				Ceny v tuzemské výrobě rapidně stoupají hlavně v zemědělství a stavebnictví. ČNB ale kvůli tomu sazby příští týden nezvýší
				
 Ceny v tuzemské výrobě v květnu poměrně rapidně rostly. Ceny zemědělských producentů poskočily meziročně o 10,5 procenta, tedy nejvýrazněji od září 2017.
- 
				Ceny výrobců dále rostly
				
 „Ceny průmyslových výrobců v lednu pokračovaly ve svém růstu, zpomalily však jeho tempo na 0,5 %, ukázala dnes publikovaná čísla od ČSÚ. Svůj růst zrychlily naopak ceny v zemědělství, které se v meziročním srovnání zvýšily o 9,1 %. Ceny stavebních prací pak byly meziročně vyšší o 2,4 %, ceny tržních služeb pro podniky o 3,2 %,“ jmenuje Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
- 
				Ceny výrobců dále rostou ve většině okruhů
				
 V zemědělství, průmyslu i stavebnictví pokračoval během června cenový vzestup. Ten je v těchto sektorech primárně důsledkem nákladových faktorů. Naproti tomu ve službách již ceny meziměsíčně nerostly, stagnovaly. To může být signálem slábnoucí poptávky.
- 
				Ceny výrobců i nadále rostly
				
 „Ceny v zemědělství i průmyslu v listopadu zrychlily svůj růst. Vyplývá to z dnes publikovaných dat ČSÚ. V meziročním srovnání byly ceny zemědělských výrobců vyšší o 5,5 %, v říjnu přitom činil jejich meziroční růst jen 2,4 %. V meziměsíčním vývoji však ceny zemědělských výrobců klesly o 2,0 %.
- 
				Ceny výrobců klesají – v průmyslu poprvé od listopadu 2020
				
 „Inflační vlna se již přes Česko převalila a pomalu odeznívá. Potvrzuje to i únorový vývoj cen výrobců. Ceny průmyslových výrobců se v únoru meziročně snížily o 1,8 %. Letošní únor byl od listopadu 2020 první měsíc, kdy k takovému poklesu cen v průmyslu došlo. Za poklesem stojí především utlumená poptávka, na níž musí firmy reagovat. Dramaticky se snižují i ceny zemědělských výrobců, které v únoru meziročně klesly již podeváté v řadě.
- 
				Ceny výrobců - komentář Radomíra Jáče, Generali Investments
				
 Ceny průmyslových výrobců se v říjnu vrátily k meziročnímu růstu a připomínají tak, že inflační tlaky v české ekonomice stále přetrvávají. Pokles ekonomické aktivity, k němuž přispěje i druhá vlna pandemie, by měl v následujících čtvrtletích vést k odeznívání inflačních tlaků v českém průmyslu a ekonomice obecně, říjnová statistika ale ukazuje, že řada klíčových odvětvích zpracovatelského průmyslu vykazuje meziroční růst výrobních cen v oblastí tří či dokonce čtyř procent.
- 
				Ceny výrobců opět v deflaci
				
 Ceny průmyslových výrobců překvapily meziměsíčním poklesem, konkrétně o 0,3 %, trh přitom počítal s dalším nárůstem o 0,1 %. V meziročním srovnání byl pak pokles prohlouben z červencových 0,1 % na 0,5 %. Uvedený cenový pohyb byl dán meziměsíčním snížením cen v odvětví koksu a rafinovaných ropných produktů, které v červenci naopak zaznamenaly nárůst. Snížily se ceny kovů a kovodělných výrobků, což reflektuje složitou situaci v tomto odvětví. Ceny chemických látek a výrobků na druhé straně pokračovaly v růstu a v srpnu přidaly 2,1 % (v červenci 1,9 %). Ceny zemědělských výrobců setrvaly v útlumu. Oproti červenci se snížily o 3,8 % (minulá hodnota -1,2 %). Za tím stál další pokles cen brambor o 14,9 %, ovoce o 19,8 % a čerstvé zeleniny o 22,9 %. Meziročně poklesly ceny průmyslových výrobců již pátý měsíc v řadě.
- 
				Ceny výrobců poklesly o 1 % m/m
				
 V listopadu se dostavil pokles cen výrobců o 1 % po předchozím růstu o 0,6. Jedná se o první meziměsíční snížení cen v letošním roce. Na možnost poklesu ukazoval náš odhad, i ten byl ale výrazně převýšen, když indikoval -0,3 %. Medián trhu se zastavil na +0,3 %.
- 
				Ceny výrobců pokračovaly v růstu
				
 „Ceny v zemědělství i v průmyslu pokračovaly v závěru loňského roku ve zrychlování růstu. Vyplývá to z dnes publikovaných dat ČSÚ. Zatímco ceny v průmyslu zaznamenaly meziroční navýšení o 2,8 %, v případě cen v zemědělství došlo dokonce k nárůstu o 8,1 %. Ceny v zemědělství přitom ještě v září klesaly. Pozadu v prosinci ovšem z tohoto pohledu nezůstala ani ostatní odvětví. Ceny stavebních prací meziročně vzrostly o 2,6 %, ceny tržních služeb pro podniky pak o 3,8 %,“ popisuje Petr Kymlička, partner poradenské skupiny Moore Czech Republic.
- 
				Ceny výrobců/PPI, ČR, březen 2023
				
 Výrobní ceny v průmyslu a zemědělství vykázaly v březnu výrazné zpomalení svého meziročního růstu.
- 
				Ceny výrobců/PPI, ČR, březen 2024
				
 Ceny průmyslových výrobců v březnu meziročně stagnovaly, když trh očekával meziroční růst 0,3 %.
- 
				Ceny výrobců/PPI, ČR, červenec 2023
				
 Výrobní ceny v průmyslu vykázaly v červenci další zpomalení svého meziročního růstu a ceny v zemědělství dále prohloubily svůj dvouciferný meziroční pokles.
- 
				Ceny výrobců/PPI, ČR, červenec 2024
				
 Ceny průmyslových výrobců rostly v červenci výrazněji, než se čekalo: meziroční růst 1,7 % kontrastuje s tržním očekáváním meziročního cenového růstu na úrovni 1,1 %.
- 
				Ceny výrobců/PPI, ČR, červen 2023
				
 Výrobní ceny v průmyslu vykázaly v červnu další zpomalení svého meziročního růstu, ceny v zemědělství prohloubily svůj dvouciferný meziroční pokles.
- 
				Ceny výrobců/PPI, ČR, červen 2024
				
 Ceny průmyslových výrobců hlásí za letošní červen meziroční růst 1 %, což je stejná úroveň meziročního cenového růstu jako v květnu.
- 
				Ceny výrobců/PPI, ČR, duben 2024
				
 Ceny průmyslových výrobců se v dubnu letos poprvé vydaly k meziročnímu růstu, jenž činil 1,4 % a vyšel mírně pod očekáváním trhu.
Forex - doporučené články:
Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je? 
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
	
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.
Nejnovější články:
		Vzdělávací články
		
Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Odkud jsou nejlepší prop tradeři?
RebelsFunding představuje nový web a spouští limitovanou akci – sleva 25 % s kódem „WEB25“
Tomáš Vranka (XTB): Trhy přežijí všechno. Největším nepřítelem investora je jeho psychika
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
💥 Kryptoměny v krvavém propadu – je to ideální čas na nákup?💰
Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
Smart Money Trading: Delta ve footprint grafu (37. díl)
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
	
	Chamtivost a strach: Největší cenové pohyby na finančních trzích (říjen 2025)
Odkud jsou nejlepší prop tradeři?
RebelsFunding představuje nový web a spouští limitovanou akci – sleva 25 % s kódem „WEB25“
Tomáš Vranka (XTB): Trhy přežijí všechno. Největším nepřítelem investora je jeho psychika
Říše Čingischána a brzkých papírových peněz. V dnešním Mongolsku platí tugrikem
Tematické indexy: Jak sledovat nové trendy na akciových trzích (8. díl)
💥 Kryptoměny v krvavém propadu – je to ideální čas na nákup?💰
Měna, za kterou zaplatily životem miliony lidí. Bangladéšská taka se zrodila z revolty
Smart Money Trading: Delta ve footprint grafu (37. díl)
VIDEO: 💥 Trhy jedou bomby a rekordy padají! Zlato, Bitcoin, S&P 500 - obří příležitost nebo začátek konce?
		Denní kalendář událostí
		
V USA index PMI z oblasti Chicaga
Členka Fedu Lorie Logan
V USA skladování zemního plynu
V USA a v Kanadě změna letního času za zimní
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
	
	V USA index PMI z oblasti Chicaga
Členka Fedu Lorie Logan
V USA skladování zemního plynu
V USA a v Kanadě změna letního času za zimní
V Kanadě hrubý domácí produkt (HDP)
V eurozóně index CPI
V Číně výrobní a nevýrobní index PMI
V Japonsku index CPI
V eurozóně tisková konference ECB
V eurozóně rozhodnutí o úrokové sazbě
		Tradingové analýzy a zprávy
		
Komodity: Ceny ropy dnes zůstávají téměř beze změny, za celý měsíc klesají
Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 1,8 procenta na nový rekord
Pražská burza vylepšila své historické maximum, pomohly jí akcie Erste Bank
Forex: Dolar mírně posiluje vůči euru kvůli poklesu vyhlídek na snížení úroků v USA
Forex: Koruna v závěru týdne stagnovala vůči euru, k dolaru mírně oslabila
Forex sentiment 31.10.2025
Senátní výbor: Rozpočet EU by měl být flexibilní
Swingové obchodování AUD/USD 31.10.2025
Swingové obchodování GBP/USD 31.10.2025
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
	
	
	Komodity: Ceny ropy dnes zůstávají téměř beze změny, za celý měsíc klesají
Pražská burza v týdnu posílila, index PX stoupl o 1,8 procenta na nový rekord
Pražská burza vylepšila své historické maximum, pomohly jí akcie Erste Bank
Forex: Dolar mírně posiluje vůči euru kvůli poklesu vyhlídek na snížení úroků v USA
Forex: Koruna v závěru týdne stagnovala vůči euru, k dolaru mírně oslabila
Forex sentiment 31.10.2025
Senátní výbor: Rozpočet EU by měl být flexibilní
Swingové obchodování AUD/USD 31.10.2025
Swingové obchodování GBP/USD 31.10.2025
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
		Blogy uživatelů
		
Koruna má nabito k proražení 24,00
Digitální hygiena tradera: Notifikace jako skrytý drawdown
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (31.října 2025)
Odteď u Purple Trading můžete obchodovat na platformě TradingView
Měnový pár NZD/USD: Analýzy více časových rámců (D1-H1)
Rozhovor s úspěšným obchodníkem: Tento trader si pravidelně vydělává prop tradingem – inspirujte se jeho příběhem
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Analýza S&P 500, EUR/USD, bitcoinu a zlata: dohoda mezi USA a Čínou na spadnutí
	
	Koruna má nabito k proražení 24,00
Digitální hygiena tradera: Notifikace jako skrytý drawdown
Je rozhodnuto! Dočkáme se Santa Claus rally?
Praktické okénko: Agresivita, čtení cenového grafu a zisk na obzoru
Krypto šeptanda: Co přinesl poslední týden v kryptosvětě (31.října 2025)
Odteď u Purple Trading můžete obchodovat na platformě TradingView
Měnový pár NZD/USD: Analýzy více časových rámců (D1-H1)
Rozhovor s úspěšným obchodníkem: Tento trader si pravidelně vydělává prop tradingem – inspirujte se jeho příběhem
Moje cesta prop tradingem: Cykličnost se forexu nedá upřít
Analýza S&P 500, EUR/USD, bitcoinu a zlata: dohoda mezi USA a Čínou na spadnutí
		Forexové online zpravodajství
		
Denní shrnutí: Nálada na Wall Street navzdory snížení sazeb Fedu a uzavřené dohodě s Čínou 🗽Americký dolar posiluje
US100 ztrácí 0,5 % 📉 Pokles akcií Meta pokračuje kvůli obavám z výdajů na AI a komentářům Deutsche Bank
Frankfurtská burza uzavřela tento týden v záporu
Trh v USA začíná ztrácet dech, ale stále se lehce zelená
Bostic a Hammack z Fedu komentují měnovou politiku USA 🔍Rozdělený Fed?
Čistý zisk České spořitelny za tři čtvrtletí klesl letos o 2 % na 19 miliard
Reuters: Indie znovu nakupuje ruskou ropu, od nesankcionovaných dodavatelů
Ekonomické body programového prohlášení nové vlády dávají z velké části smysl, výzvou však bude deklarované udržení deficitu veřejných financí „bezpečně pod 3 % HDP“
Pražskou burzu v závěru týdne hnala po výsledcích Erste
AbbVie vykázala za 3Q smíšené tržby ze svých léků a zvýšila čtvrtletní dividendu
	
	Denní shrnutí: Nálada na Wall Street navzdory snížení sazeb Fedu a uzavřené dohodě s Čínou 🗽Americký dolar posiluje
US100 ztrácí 0,5 % 📉 Pokles akcií Meta pokračuje kvůli obavám z výdajů na AI a komentářům Deutsche Bank
Frankfurtská burza uzavřela tento týden v záporu
Trh v USA začíná ztrácet dech, ale stále se lehce zelená
Bostic a Hammack z Fedu komentují měnovou politiku USA 🔍Rozdělený Fed?
Čistý zisk České spořitelny za tři čtvrtletí klesl letos o 2 % na 19 miliard
Reuters: Indie znovu nakupuje ruskou ropu, od nesankcionovaných dodavatelů
Ekonomické body programového prohlášení nové vlády dávají z velké části smysl, výzvou však bude deklarované udržení deficitu veřejných financí „bezpečně pod 3 % HDP“
Pražskou burzu v závěru týdne hnala po výsledcích Erste
AbbVie vykázala za 3Q smíšené tržby ze svých léků a zvýšila čtvrtletní dividendu
		Odborné kurzy a semináře
		
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
	
	
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Záznam semináře)
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Online - živý přenos)
Ziskové obchodování na finančních trzích pomocí ROBOTŮ (Online přenos nebo osobní účast)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Záznam semináře)
Nový seminář: Psychologie tradingu a profesionální Money-Management
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář
Praktický workshop technické analýzy + profi obchodní systémy (Záznam semináře)
Ziskové obchodování akcií - praktický seminář (Online přenos nebo osobní účast)
Naposledy čtené:
		Forexové online zpravodajství
		
Zlato ignoruje solidní údaje NFP - Dosáhnou býci 1 600 USD?
Forex: ECB snížila svou depozitní sazbu o 25 bb na 3,50 %
Forex: Britská inflace zrychlila
VIDEO: Týdenní přehled událostí - 16. týden 2014 (EUR/USD)
Merkelová (nemecká kancelárka)
Graf dňa - NATGAS (18.10.2021)
USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování dne 24. září pro začínající obchodníky. Analýza včerejších forexových obchodů
Invaze v Sýrii může vážně poškodit energetický trh
Americký S&P 500 je půl procenta od svého vrcholu
Analýza zlata na 4. října 2023 – možnost dalšího poklesu
	
	Zlato ignoruje solidní údaje NFP - Dosáhnou býci 1 600 USD?
Forex: ECB snížila svou depozitní sazbu o 25 bb na 3,50 %
Forex: Britská inflace zrychlila
VIDEO: Týdenní přehled událostí - 16. týden 2014 (EUR/USD)
Merkelová (nemecká kancelárka)
Graf dňa - NATGAS (18.10.2021)
USD/JPY: Jednoduché tipy na obchodování dne 24. září pro začínající obchodníky. Analýza včerejších forexových obchodů
Invaze v Sýrii může vážně poškodit energetický trh
Americký S&P 500 je půl procenta od svého vrcholu
Analýza zlata na 4. října 2023 – možnost dalšího poklesu
		Blogy uživatelů
		
SATS DJIA Live 11/2022
EURO na sever, k lepším zítřkům ?
Oblasti, ve kterých trh silně reaguje: Jak identifikovat klíčové úrovně v tradingu?
Evropa sleduje blížící se volby v USA
Výnosy USD stále táhnou
Môj plánovaný trade na americký index
Praktické okénko – Popis short obchodu a tržní predikce
Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway: Příběh úspěchu a budoucnost firmy
Taková drobná retro úvaha
Přichází vražedný týden
	
	SATS DJIA Live 11/2022
EURO na sever, k lepším zítřkům ?
Oblasti, ve kterých trh silně reaguje: Jak identifikovat klíčové úrovně v tradingu?
Evropa sleduje blížící se volby v USA
Výnosy USD stále táhnou
Môj plánovaný trade na americký index
Praktické okénko – Popis short obchodu a tržní predikce
Warren Buffett a jeho Berkshire Hathaway: Příběh úspěchu a budoucnost firmy
Taková drobná retro úvaha
Přichází vražedný týden
		Vzdělávací články
		
Technická analýza - svíčkové formace (Candlestick)
Smart Money Trading: Order blocky, breaker blocky a jejich mitigace (33. díl)
Mícháte časové rámce ve vaší analýze?
Smart Money technická analýza: Jak na knoty v tradingu? (34. díl)
Smart Money Trading: Footprint charts – co to je? (35. díl)
Smart Money Trading: Braní partials (scaling out) - vyplatí se vám to? (31. díl)
Obchodní výsledky institucionálních objednávek (duben 2022)
Co jsou Fair Value Gapy a jak je prakticky využít?
Začněte si vydělávat tradingem pomocí této jednoduché metody
TOP 3 největší investoři světa – BlackRock, Vanguard a State Street
	
	
	Technická analýza - svíčkové formace (Candlestick)
Smart Money Trading: Order blocky, breaker blocky a jejich mitigace (33. díl)
Mícháte časové rámce ve vaší analýze?
Smart Money technická analýza: Jak na knoty v tradingu? (34. díl)
Smart Money Trading: Footprint charts – co to je? (35. díl)
Smart Money Trading: Braní partials (scaling out) - vyplatí se vám to? (31. díl)
Obchodní výsledky institucionálních objednávek (duben 2022)
Co jsou Fair Value Gapy a jak je prakticky využít?
Začněte si vydělávat tradingem pomocí této jednoduché metody
TOP 3 největší investoři světa – BlackRock, Vanguard a State Street
		Tradingové analýzy a zprávy
		
Eurostat: Nezaměstnanost v EU v září stagnovala
EK zkoumá, zda nová měna Facebooku neovlivní hospodářskou soutěž
Aktuálně otevřené FOREX pozice 15.10.2013
Těžební podnik Anglo American se brání převzetí
Forex: Dolar dnes oslaboval k řadě zahraničních měn
NASDAQ 100 - Intradenní výhled 4.12.2019
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
Analýza hlavních měnových párů 28.9.2020
Forex: USD/JPY zatím bez jasného směru
Index spekulativního sentimentu 19.5.2022
	
	Eurostat: Nezaměstnanost v EU v září stagnovala
EK zkoumá, zda nová měna Facebooku neovlivní hospodářskou soutěž
Aktuálně otevřené FOREX pozice 15.10.2013
Těžební podnik Anglo American se brání převzetí
Forex: Dolar dnes oslaboval k řadě zahraničních měn
NASDAQ 100 - Intradenní výhled 4.12.2019
Europoslanci v dopise šéfce EK pohrozili zamítnutím rozpočtu EU
Analýza hlavních měnových párů 28.9.2020
Forex: USD/JPY zatím bez jasného směru
Index spekulativního sentimentu 19.5.2022
		Témata v diskusním fóru
		
Admiral Markets
Ako obchodovať dáta inflácie v USA?
První vyhrání z kapsy.......? (2.)
Moje cesta prop tradingem – trendový obchod, který bylo nutné si předem promyslet
Zlato - výhledy
Praktická ukázka: Nová medaile za trpělivost?
Konec záporných sazeb?
Burzovní almanach: Co nám říká historie v týdnu 30. června - 6. července?
Praktické okénko – Kéž bych tak měl věšteckou kouli
Švýcarská anomálie na trhu?
	
	
	
	
	
Admiral Markets
Ako obchodovať dáta inflácie v USA?
První vyhrání z kapsy.......? (2.)
Moje cesta prop tradingem – trendový obchod, který bylo nutné si předem promyslet
Zlato - výhledy
Praktická ukázka: Nová medaile za trpělivost?
Konec záporných sazeb?
Burzovní almanach: Co nám říká historie v týdnu 30. června - 6. července?
Praktické okénko – Kéž bych tak měl věšteckou kouli
Švýcarská anomálie na trhu?




