Neděle 19. května 2024 04:45
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
Swissquote Bank
reklama
CapXmaster

Akcie společnosti GameStop Corporation (GME) před otevřením trhu

14.05.2024 15:43  Autor: CapXmaster  Sekce: Burzovní zpravodajství  Tisk

Ranní optimismus

Předtržní obchod s akciemi společnosti GameStop Corporation (GME) naznačuje nadějný začátek obchodního dne. Investoři mohou být potěšeni pozitivním vývojem, který signalizuje možnost růstu hodnoty akcií.

Síla společnosti

GameStop Corporation se vyvíjí a adaptovala se na nové výzvy. S rostoucím důrazem na online prodej a inovativní obchodní modely, společnost posiluje svou tržní pozici a přináší hodnotu svým akcionářům.

Důvěra investorů

Investoři vyjadřují důvěru v budoucnost společnosti GameStop Corporation. Pozitivní reakce na předtržní obchod naznačuje, že investoři vidí potenciál pro růst a úspěch, což může podpořit další pozitivní vývoj ceny akcií.

Podpora komunity

GameStop Corporation se angažuje ve prospěšných aktivitách ve své komunitě. Její zapojení do charitativních projektů posiluje vztah se zákazníky a zvyšuje podporu veřejnosti.

Očekávání nadcházejícího dne

Předzvěst pozitivního vývoje akcií GME před vstupem na trh vytváří nadějnou atmosféru pro investory. Očekává se, že obchodní den bude přinášet pozitivní výsledky a přispěje k růstu hodnoty akcií společnosti GameStop Corporation.


Sdílení článku: 
   

Čtěte více

 • Akcie společnosti Cisco padají kvůli snížení ratingu
  Akcie společnosti Cisco Systems (CSCO.US) se během čtvrteční seance propadly o více než 2 % poté, co analytici JP Morgan snížili rating výrobce síťového zařízení z "overweight" na "neutral". Analytik Samik Chatterjee snížil cenový cíl akcie ze 62 USD na 51 USD, protože si myslí, že v blízké budoucnosti dojde k pomalejšímu růstu objednávek. Při zhoršujícím se makroekonomickém výhledu se očekává taktéž zpomalení výdajů společnosti.
 • Akcie společnosti CrowdStrike vzrostly o 8 % na nové rekordní maximum
  Akcie společnosti CrowdStrike včera vzrostly o více než 8 % na nové rekordní maximum poté, co akcie této kyberbezpečnostní společnosti získaly hodnocení investiční banky. Analytici Stifel předpovídají, že akcie vzrostou o více než 25 %.
 • Akcie společnosti CrowdStrike vzrostly o 8 % na nové rekordní maximum
  Akcie společnosti CrowdStrike včera vzrostly o více než 8 % na nové rekordní maximum poté, co akcie této kyberbezpečno...
 • Akcie společnosti CrowdStrike vzrostly o 8 % na nové rekordní maximum
  Akcie společnosti CrowdStrike včera vzrostly o více než 8 % na nové rekordní maximum poté, co akcie této kyberbezpečno...
 • Akcie společnosti CZG - Česká zbrojovka Group SE budou zapsány na Burze cenných papírů Praha
  Akcie společnosti CZG - Česká zbrojovka Group SE („CZG” nebo „Společnost”), jednoho z předních evropských výrobců ručních palných zbraní, byly s účinností od 1. června 2020 přijaty k obchodování na hlavním trhu Burzy cenných papírů Praha („Prime Market“). Zapsány budou formou tzv. technického listingu bez předchozí veřejné nabídky akcií. V souvislosti se zápisem na burze Společnost zpracovala prospekt, který dnes zveřejnila na svých webových stránkách.
 • Akcie společnosti Dell posílily o 28 % díky prodejům serverů s umělou inteligencí 📈
  Akcie společnosti Dell Technologies (DELL.US) dnes po oznámení lepších než očekávaných výsledků za čtvrté čtvrtletí vzrostly o více než 28 %, čímž se znovu rozproudila nálada investorů kolem umělé inteligence. Společnost svůj úspěch přičítá silné poptávce po serverech s umělou inteligencí a očekává postupné zlepšování obchodních výsledků v segmentu hromadných úložišť a osobních počítačů. Dell předpokládá průměrný roční růst tržeb o 3 až 4 % a nejméně 8% nárůst upraveného zisku na akcii, čímž překonává očekávání trhu, který počítá se stabilním růstem.
 • Akcie společnosti Eli Lilly po negativních výsledcích testů léků na obezitu ztrácejí 🔎
  Akcie společnosti Eli Lilly (LLY.US) klesají o více než 4,00 % poté, co studie zveřejněná v časopise The Journal of the American Medical Association odhalila, že pacienti, kteří přestali užívat lék na obezitu této společnosti, tirzepatid (prodávaný pod názvem Zepbound), znovu přibrali na váze. Lék zpočátku vedl k výraznému průměrnému snížení hmotnosti o 20,0 % během 36 týdnů léčby. U těch, kteří po tomto období přešli na placebo, však došlo během následujících 52 týdnů k nárůstu hmotnosti o 14 %. Naopak u pacientů, kteří v léčbě pokračovali, došlo k dalšímu poklesu hmotnosti o 5,5 %. Tuto odbornou studii, do které bylo zařazeno 670 dospělých osob bez diabetu, ale s obezitou nebo nadváhou, sponzorovala společnost Eli Lilly. Autoři studie uznali její omezení, včetně toho, že po randomizaci nebyly upraveny dávky a nebyl zohledněn vliv behaviorální terapie na udržení redukce hmotnosti.
 • Akcie společnosti FedEx se propadly po snížení výdhledu Citi
  Akcie FedEx (FDX.US) v úterý klesly o více než 1,5 % poté, co Citi snížila výhled akcií přepravní společnosti na neutrální z "buy" a snížila svůj cenový cíl na 225 USD z 270 USD s odvoláním na obavy z tempa nákladní dopravy a tlaky na růst zisku na akcii v letošním roce.
 • Akcie společnosti Fisker stoupají o 25 % díky optimistickému výhledu
  Fisker (FSR.US) v pondělí prudce vzrostl poté, co výrobce elektromobilů potvrdil, že dodávky modelů SUV Ocean budou zahájeny na jaře. Společnost rovněž potvrdila předchozí výhled výroby, když očekává, že v roce 2023 vyrobí 42 400 vozů. Optimistický výhled zastínily slabé finanční výsledky, které se vyrovnaly jejím konkurentům - Lucid (Lcid.us) a Nikola (nkla.us), které se rovněž ukázaly jako zklamání.
 • Akcie společnosti Ford vzrostly o 3 % díky pokroku ve vyjednávání s UAW
  Nálada na americkém akciovém trhu je dnes převážně pozitivní, přičemž mezi rostoucími akciemi automobilového sektoru vynikají akcie společnosti Ford Motor (F.US). Společnost oznámila pokrok ve vyjednávání se stávkujícími odboráři z UAW. Zároveň však UAW oznámila, že prodlouží stávku proti General Motors (GM.N) (akcie klesají o 0,5 %) a holdingu Stellantis (STLAM.MI), který vlastní továrny Chrysler v detroitské čtvrti.
 • Akcie společnosti Horizon Therapeutics po dohodě o převzetí se společností Amgen prudce vzrostly
  Akcie společnosti Horizon Therapeutics (HZNP.US) v pondělí vzrostly o více než 15 % po zprávě, že společnost Amgen (AMGN.US) převezme výrobce léčiv za 116,50 USD na akcii v hotovosti, přičemž hodnota transakce činí 27,8 miliardy USD.
 • Akcie společnosti Charles Schwab po neuspokojivých čtvrtletních výsledcích klesají
  Akcie společnosti Charles Schwab (SCHW.US) ve středu klesly o více než 2,05 % poté, co společnost poskytující finanční služby zveřejnila o něco slabší výsledky za 4. čtvrtletí roku 2022, než se očekávalo. Čistý zisk společnosti se oproti 4. čtvrtletí 2021 zlepšil, nicméně tržby a zisky z obchodování se zákazníky poklesly. 
 • Akcie společnosti Charles Schwab po výsledcích hospodaření posilují o 10 %
  Akcie společnosti Charles Schwab (SCHW.US) posilují o více než 10 %, což představuje nejvýraznější denní nárůst od července poté, co společnost oznámila, že bankovní vklady za třetí čtvrtletí překonaly očekávání analytiků. I přes 28% pokles vkladů na 284,4 miliardy USD oproti předchozímu roku překonala firma průměrný odhad 268,8 miliardy USD. Problémy společnosti s tříděním hotovosti, které jsou připisovány klientům převádějícím peníze do produktů s vyšším výnosem kvůli zvýšeným úrokovým sazbám, vykazují známky zpomalení. Čisté příjmy společnosti Schwab se oproti předchozímu roku snížily o 16 % na 4,6 miliardy USD, což je mírně pod očekáváním analytiků. Firma však zůstává optimistická a zdůrazňuje potenciální zisky ze zvýšených sazeb a své nabídky produktů s variabilní úrokovou sazbou. Kromě toho se společnost Schwab zaměřuje na vyšší míru automatizace a po jejím úplném zavedení očekává roční úspory nákladů ve výši nejméně 1 miliardy USD. Společnost také představila přepracovanou obchodní platformu a zdůraznila svůj závazek zlepšit své obchodní služby.
 • Akcie společnosti Intel klesají
  Akcie v čipovém gigantu Intel klesly o poté, co společnost oznámila slabší než očekávané tržby ze serverových procesorů, a pokles 47% ve vládních zakázkách. Některé z klíčové body z přehledu příjmů zahrnují:
 • Akcie společnosti Intel stagnovaly a šly do strany
  Akcie společnosti Intel od konce ledna stagnovaly po výrazné medvědí cenové mezeře, která následovala po oznámení výsledků společnosti za 4. čtvrtletí. Přestože se cena v posledních několika seancích pokusila o oživení, zdá se, že 50denní jednoduchý klouzavý průměr (SMA) působí jako silný strop.
 • Akcie společností Kratos a Aerojet Rocketdyne po úspěšném testu raketového motoru rostou
  Společnost Kratos Defense & Security Solutions (KTOS.US) provedla první úspěšnou statickou zkoušku raketového motoru Zeus 1 v zařízení Aerojet Rocketdyne (AJRD.US). Kratos tak hodlá reagovat na poptávku po nových jednotkách označovaných jako motory SRM pro rakety nesoucí výzkumné prostředky a hypersonické a balistické střely.
 • Akcie společnosti Lowe's rostou v pre-marketu díky lepším výsledkům
  Akcie společnosti Lowe's (LOW.US) v premarketu rostly o více než 2,5 % poté, co americký řetězec oznámil lepší než očekávané výsledky za čtvrté čtvrtletí a vydal optimistický výhled na rok 2022, protože společnost převzala podíl na trhu od svého většího rivala.
 • Akcie společnosti Lucid po potvrzení celoroční prognózy výroby rostou💡
  Společnost Lucid (LCID.US) včera po skončení obchodování oznámila své čtvrtletní výsledky, které nepřekonaly očekávání analytiků. I přes počáteční pokles trhu (v období po uzavření) byl tento pohyb negován potvrzenými prognózami výroby pro letošní rok, kdy společnost hodlá vyrobit minimálně 10 000 vlastních elektromobilů.
 • Akcie společnosti Maxar Technologies po zprávách o údajné akvizici rostou❗
  Akcie společnosti Maxar Technologies (MAXR.US) vzrostly před zahájením dnešní seance na Wall Street o více než 100 % díky zprávě o akvizici společnosti soukromým investičním fondem Advent, uvádí WSJ. Cena transakce je stanovena na 33 USD za akcii a celková hodnota akvizice bude činit téměř 4 miliardy USD (přičemž dluh společnosti se blíží 6,4 miliardy USD). Společnost Maxar se zabývá zobrazováním a satelitní analýzou. Její řešení se používají ve vojenském i civilním průmyslu.
 • Akcie společnosti Microsoft letos zaznamenaly nárůst o 72 %
  Akcie společnosti Microsoft od svého zářijového dna 309,35 neustále rostou a v posledních několika seancích vytvořily řadu nových rekordních hodnot. Vzhledem k tomu, že krátkodobé oscilátory naznačují překoupené podmínky, měli by si obchodníci uvědomit rostoucí riziko návratu zpět.
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace