Neděle 01. říjen 2023 11:14
reklama
Dukascopy new
reklama
Purple trading AI
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new

Předpověď pro Chancer: může se díky vybraným stát 1,7m $ uchazečem o nejlepší kryptoměnu, kterou nyní koupit?

13.09.2023 19:55  Sekce: Online FX zpravodajství  Tisk


Po vybrání 1,7m $ během průlomového presale je Chancer některými označován za potenciálně nejlepší krypto, které lze nyní koupit. Tím, že spojuje půvab online sázení s nejlepšími aspekty technologie blockchain, jako je decentralizace, přizpůsobení a vzrušující odměny za krypto staking, zaujal komunitu kryptoměnových investorů. Ponořte se do čtení a zjistěte, co je Chancer, jak funguje a kam míří prognózy pro token CHANCER.

Co je Chancer?

Chancer, který je na vrcholu několika seznamů „nejlepších kryptoměn k nákupu v současnosti“, dělá se svým novým presale docela rozruch. Představte si svět, kde je online sázení zaměřené na uživatele, založené na důvěře, transparentnosti a posílení postavení. Právě v tom Chancer září. Tento projekt, který vzešel z vynalézavé mysli bratrů Kelbieových, Adama a Paula, je předzvěstí revoluce na trhu online sázení – obrovském trhu v hodnotě 63,53 miliardy $, který je připraven na změnu.

Chancer využívá inovativní peer-to-peer (P2P) model, který uživatelům umožňuje sázet mezi sebou, nikoli proti centralizované sázkové kanceláři. Každý si zde může vytvořit vlastní sázkové trhy, přizpůsobit kurzy a určit výsledky. Chcete si vsadit na to, kdo vyhraje příští mistrovství světa ve fotbale, zda bude zítra v Brně pršet nebo na váš místní pokerový večer? S Chancerem jsou možnosti nekonečné.

Díky této technologii a vizi, stát se v roce 2024 zcela decentralizovaným projektem, slibuje Chancer nejen inovace, ale i spravedlivější a příjemnější způsob sázení. Jde o to spojit se s podobně smýšlejícími sázkaři z celého světa, mít vše pod kontrolou a bavit se – lákavá příležitost, díky které bylo v presale CHANCER během 12 týdnů vybráno více než 1,7m $.

Jak Chancer funguje?

Nahlédnutí pod pokličku odhalí chytré nastavení, které vymysleli bratři Kelbieovi. Základem Chanceru je Binance Smart Chain, který umožňuje transparentní, levné a rychlé transakce. Zapomeňte na to, že byste na výběr peněz čekali tři až pět pracovních dní!

Jednou z jejich nejinovativnějších zabudovaných částí je systém Share2Earn, který mění pravidla hry. Prostřednictvím tohoto programu Chancer motivuje tvůrce trhu k růstu komunity. Každý zúčastněný uživatel může zaznamenat tržní výsledky v podobě odměny tokenů CHANCER. A sdílení těchto trhů nemůže být jednodušší. Chancer je integrován s technologií WebRTC společnosti Google, což znamená, že živé přenosy, výsledky a skóre lze rychle zveřejnit na sociálních sítích nebo poslat přátelům.

Dalším zdrojem příjmů pro uživatele je funkce Chanceru pro staking kryptoměn. Krypto staking umožňuje sázkařům uzamknout své volné tokeny CHANCER a nabídnout likviditu ostatním výměnou za pasivní příjem.

Třešničkou na dortu plánu Chancer je jeho vize úplné decentralizace. S aspirací stát se do roku 2024 decentralizovanou autonomní organizací (DAO) – s otevřeným kódem a decentralizovaným ukládáním souborů – chce být Chancer komunitou řízenou, transparentní a spravedlivou platformou.

Je to závan čerstvého vzduchu pro běžného sázkaře. Otěže už v rukou nedrží sázkové kanceláře usilující o zisk. Místo toho se každý uživatel stává součástí rozhodovacího procesu, což umožňuje, aby se Chancer stal reálným dílem komunity.

Presale Chanceru

Kolem Chanceru je rušno, zejména díky tomu, že projekt v probíhajícím presale vybral úctyhodnou částku 1,7m $. Mnozí kryptoměnoví nadšenci Chancer oslavují jako jednu z nejlepších kryptoměn, které si nyní můžete koupit, a zdůrazňují její pozoruhodný potenciál a nízkou cenu. Chancer navíc v průběhu presale nabízí průběžné dárky, včetně masivního giveawaye CHANCER v hodnotě 100 tisíc $, který nabídku dělá ještě lákavější.

Ústředním prvkem úspěchu presale Chanceru je poutavý přístup bratrů Kelbieových. Zvolili praktický přístup a zvou investory k přímému dialogu, kladení otázek a skutečnému pochopení jejich poslání. K tomu přidali špetku zábavy a spolu s ambasadory značky se pustili do výzev, jako je například showdown s pikantními křidélky nebo turnaj ve hře FIFA.

Zatímco se presale rozjíždí, analytici prověřují čísla a scénáře. Vzhledem k jeho vizi a lákavým funkcím, jako je systém Share2Earn a lukrativní odměny za krypto staking, jsou prognózy pro Chancer po presale mimořádně optimistické.

Předpověď ceny Chanceru

V současné fázi presale 2 stojí CHANCER 0,011 $. Zatímco konečná cena v presale je na úrovni 0,021 $ a zdá se, že CHANCER je připraven v následujících týdnech a měsících vylétnout, protože se brzy objeví na populární burze BitMart.

Mnozí analytici, ohromení jeho převratnou vizí a neuvěřitelným rozruchem, již označují Chancer za špičku mezi kryptoměnami, které je třeba koupit. Prognózy naznačují býčí run, zejména po jeho prvním uvedení na BitMartu, přičemž se očekává, že ceny do poloviny roku 2024 vzroste cena na 0,40 až 0,50 $. Pro dnešní investory by takový nárůst mohl představovat ohromných 4445,45% návratnosti jejich investice.

Mohl by být Chancer tou nejlepší kryptoměnou, kterou lze nyní koupit? 

Na dnešním trhu s kryptoměnami štěstí přeje odvážným. Potenciál Chanceru změnit trh se sázkami, výjimečný hype a podhodnocená cena vytvářejí pro dnešní investory slibný obrázek. Protože však každý den přibývají další investice, čas na pořízení tokenů CHANCER za tyto neuvěřitelně nízké ceny se krátí.

Pro ty, kdo dosud nevyužili příležitost, není lepší čas vrhnout se na to, co mnozí považují za nejlepší kryptoměnu k nákupu v současnosti. Nečekejte – chopte se šance a nakupte Chancer ještě dnes.

Zúčastněte se presale tokenů CHANCER zde.

Sdílení článku: 
   

Čtěte více

 • Předpověď páru EUR/USD na 14. června 2022
  Euro včera předčilo naši prognózu – došlo k propadu o 108 bodů a nyní se cena nachází v polovině cílové úrovně 1,0340. Na této cestě nejsou žádné překážky, ale otázkou je rychlost dalšího poklesu. Možná se dnes cena ještě zastaví, jelikož Federální rezervní systém zítra večer oznámí rozhodnutí o měnové politice.
 • Předpověď páru EUR/USD na 22. července 2022
  Evropská centrální banka včera zvýšila hlavní sazbu z 0,00 % na 0,50 %. Předběžná příprava trhu prostřednictvím médií byla úspěšná (euro je nyní na úrovni zveřejnění zprávy ECB), účastníci trhu se tímto rozhodnutím neinspirovali. V důsledku toho se držíme tradičního tržního pravidla – pokud aktivum neroste, pak klesne.
 • Předpověď páru EUR/USD na 24. května 2022
  Euro v pondělí vzrostlo o 126 bodů, cena nedosáhla rezistence linie MACD asi o 10 bodů, a dnes během asijské seance klesá. Oscilátor Marlin také ukazuje na začínající obrat. Může se klidně stát, že cena obnoví střednědobý pokles, aniž by se propracovala k linii MACD. Konečným potvrzením tohoto scénáře bude pokles ceny pod hladinu 1,0600. Cíle jsou: 1,0493, 1,0340.
 • Předpověď páru GBP/USD na 12. května 2022
  Do vedení se dostali medvědi po znatelném a výrazném boji spekulantů u páru GBP/USD v rozmezí 1,2550-1,2436. Support na úrovni 1,2250 byl překonán, cílová úroveň 1,2073 je otevřená – minimum ze 17. května 2020. Případná opce u trojúhelníku na oscilátoru Marlin v podstatě ztratila všechny šance. Výsledná struktura již nevypadá jako trojúhelník.
 • Předpověď páru GBP/USD na 14. června 2022
  Britská libra včera vykázala ohromný pokles o 180 bodů a téměř dosáhla cílové úrovně 1,2073. Dnes může této úrovně dosáhnout, načež od ní očekáváme korekci, protože trh se připravuje na oznámení Federálního rezervního systému o rozhodnutí o měnové politice. Dalším cílem páru GBP/USD je úroveň 1,1800.
 • Předpověď páru GBP/USD na 24. května 2022
  Libra včera posílila o 90 bodů. Cílové úrovně 1,2637 nebylo dosaženo, ale potenciál nebyl vyčerpán, jelikož známky obratu ukazuje oscilátor Marlin pouze symbolicky. Sestupná nálada se může během dne vystupňovat, takže vývoj situace můžeme sledovat pouze na nižších grafech. Opuštění pásma 1,2436/76 dokončí korekci a libra bude nadále klesat k cílovým úrovním 1,2250 a 1,2073.
 • Předpověď páru GBP/USD 10. června 2022
  V denním grafu se včera britská libra propadla o 41 bodů a získala oporu pod balanční linií indikátoru, což poukázalo na předchozí falešný pohyb přes tuto linii 7.- 8. června.
 • Předpověď páru USD/JPY na 12. května 2022
  Včera pár USD/JPY klesl o 50 bodů. Obecně takový pokles neprorazí boční trend pod linií mírně rostoucího cenového kanálu, ale oscilátor Marlin se dostal pod spodní hranici svého klesajícího kanálu a zároveň se dostal do oblasti sestupného trendu. Tento dvojitý signál oscilátoru nám naznačuje, že se cena začne pohybovat směrem dolů. Prvním cílem sestupného pohybu je úroveň 126,95 – minimum z 27. dubna. Překonání úrovně otevře druhý cíl na úrovni 125,11 – maximum z 28. března.
 • Předpověď pro EUR/USD na 3. února 2023
  Zasedání Federálního rezervního systému, Evropské centrální banky a Bank of England jsou nyní u konce. Jejich výsledky jsou velmi matoucí, nedokážeme určit důvod, proč dolarový index znovu získává pozice – ať už vlastní silou, nebo slabostí evropských měn. Včerejší kolaps o cifru a půl se přiklání spíše k druhému důvodu. Pokud by tomu tak bylo, za účelem získání solidního signálu pro obrat eura by dnes měla vyjít mírně pozitivní data o zaměstnanosti v USA a v pondělí se očekávají slabé údaje o maloobchodních tržbách v eurozóně (prosincová prognóza -1,3 %).
 • Předpověď pro GBP/USD na 10. 1. 2022. Nové koronavirové antirekordy.
  Podle hodinového grafu pár GBP/USD v pátek provedl odraz od spodní hranice vzestupného koridoru a obnovil proces růstu ve směru korekční úrovně 76,4 % (1,3675), čímž rovněž dokončil uzavření nad Fibo úroveň 61,8 % (1,3576). Proces růstu tak může tento týden pokračovat. Euro a libra se nyní obchodují zcela odlišně, takže libra může klidně pokračovat v růstu, zatímco euro stojí měsíc a půl na jednom místě. Fixace kurzu páru pod vzestupným koridorem bude zároveň působit ve prospěch americké měny a začátku nového, možná dlouhodobého propadu k úrovním 1,3497 a 1,3418. Informační pozadí v pátek bylo téměř zcela totožné s párem euro/dolar. Ve Spojeném království nebyla žádná zpráva o inflaci. Ale každopádně se obchodníci dívali jen na americká data, takže dolar rostl stejným způsobem na základě slabých výplat v Americe. Všechny ostatní zprávy, i když byly také dost důležité, byly ignorovány.
 • Předpověď pro pár AUD/USD na 10. srpna 2022
  Australský dolar v úterý klesl o 25 bodů, ale pondělní růst cen byl tak velký, že růstový potenciál ještě nebyl vyčerpán. Pravděpodobnost růstu k úrovni 0,7037 je přibližně 45 %.
 • Předpověď pro pár AUD/USD na 11. července 2022
  Australský dolar se v pátek dostal nad cílovou úroveň 0,6830 a konsolidoval nad ní v denním grafu. Dnes dopoledne se však cena vrací do oblasti pod touto úrovní, což ukazuje na nepravdivost předchozího vzestupu. Pokud se nyní cena ustálí pod úrovní, pak můžeme očekávat, že cena překoná nejbližší support na úrovni 0,6755 a dále postoupí k úrovni 0,6686.
 • Předpověď pro pár AUD/USD na 12. září 2022
  Australský dolar vykázal v pátek silný růst o 94 bodů. Zastavil se na cílové úrovni 0,6870. Oscilátor Marlin stojí před dvojí rezistencí: před horní hranicí klesajícího kanálu (signální linie stejně opustila klín) a před hranicí s oblastí růstu – linií nula.
 • Předpověď pro pár AUD/USD na 14. prosince 2021
  Australský dolar se rozhodně posouvá dolů. Po včerejším obratu od úrovně 0,7171 se jeho cena propadla o 38 bodů, dnes ráno obnovila včerejší minimum a pokusila se usadit pod Fibonacciho úrovní 23,6 %. Oscilátor Marlin se obrátil dolů, aniž by opustil zónu klesajícího trendu. Prvním cílem pohybu je úroveň 0,7065 a pak úroveň 0,7007. Třetím cílem je úroveň 0,6950. O mnohém samozřejmě rozhodne zítřejší zasedání FOMC Federálního rezervního systému.
 • Předpověď pro pár AUD/USD na 15. prosince 2021
  Překonání této úrovně mu otevře cestu k druhému cíli na úrovni 0,7007, třetím cílem bude úroveň 0,6950. V tuto chvíli nevidíme technické signály opačného, vzestupného scénáře – cena se pohybuje v klesajícím trendu a oscilátor Marlin vykazuje obrat dolů, aniž by opustil negativní teritorium.
 • Předpověď pro pár AUD/USD na 16. června 2022
  Australský dolar plně využil včerejšího oslabení na souvisejících trzích, především trhu s dluhopisy, když výnos 5letých amerických dluhopisů klesl z 3,60 % na 3,37 % a vzrostl o 130 bodů. Dnes ráno dosáhl AUD cílové úrovně 0,7037. Současně signální linie oscilátoru Marlin dosáhla nulové linie a nyní od ní začíná klesat.
 • Předpověď pro pár AUD/USD na 16. května 2023
  Australský dolar včera v denním grafu vystoupal nad úroveň rezistence 0,6670 a nad linii indikátoru rovnováhy. Oscilátor Marlin už pronikl do zóny růstu. Cena se může pokusit překonat další úroveň rezistence 0,6730 a linii MACD.
 • Předpověď pro pár AUD/USD na 16. září 2022
  Aussie ve čtvrtek neochvějně zamířil k cílovému supportu 0,6686 (maximum z března 2020). Této úrovně pár dosáhl dnes ráno. Oscilátor Marlin podle denního grafu klesá ve vlastním sestupném kanálu a nyní čekáme, až signální linie najde svoji spodní hranici.
 • Předpověď pro pár AUD/USD na 2. srpna 2022
  Australský dolar dosáhl včera prvního cíle růstu (0,7037). Cena se z něj během dnešní asijské seance vrací dolů. Oscilátor Marlin se začíná obracet dolů, což je známka dokončení vzestupné korekce, která začala 14. a 15. července.
 • Předpověď pro pár AUD/USD na 20. června 2022
  Australský dolar od června následuje pohyby evropských měn, což ukazuje vývoj v souladu s trendy Federálního rezervního systému a výrazně podporuje americký dolar k posílení alespoň ve střednědobém horizontu.
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Instaforex ebook