Sobota 27. duben 2024 14:06
reklama
Dukascopy new
reklama
InstaForex ebook vzdelavaci
reklama
FTMO král
reklama
CapXmaster

YCC

img

Denní shrnutí: Rozhodnutí BoJ neprospělo jenu na devizovém trhu

19.03.2024 Bank of Japan se poprvé po 17 letech rozhodla zvýšit úrokové sazby. Tento krok přichází po výrazném zvýšení mezd v návaznosti na jednání s velkými korporacemi, což posílilo přesvědčení BoJ, že vyšší mzdy budou stimulovat spotřebu a inflaci.
img

USD/JPY: Co čekat od zasedání Bank of Japan?

19.03.2024 Bank of Japan oznámí 19. března výsledky svého zasedání. V žádném případě nejde o rutinní záležitost. Bez ohledu na výsledek, tedy zda regulátor ponechá svou politiku beze změny, nebo se rozhodne zvýšit úrokovou sazbu, se trh na možných výsledcích březnového zasedání neshodne. Jakýkoli výsledek proto nevyhnutelně vyvolá zvýšenou volatilitu páru USD/JPY. Otázkou je pouze to, v čí prospěch – jestli kupců, nebo prodejců.
img

USDJPY stoupá nad 150, protože Ueda zklamal očekávání trhů ohledně zásadní změny📈

19.03.2024 Japonská centrální banka zvýšila svou klíčovou úrokovou sazbu z -0,1 % do rozpětí 0 % až 0,1 %, neboť po vyšším než očekávaném růstu spotřebitelských cen a kladném růstu HDP došlo ke zvýšení mezd. Banka ani trhy to však nevnímají jako úroveň sea change. Proč? Pravděpodobně letošní vrchol růstu mezd způsobí, že inflace klesne pod cíl Bank of Japan, takže BoJ nebude muset zvyšovat sazby ani měnit politiku; trhy vidí dnešní zvýšení sazeb jako pravděpodobně poslední a celkový postoj Uedy naznačuje, že případné další zvyšování je také nejisté.
img

Ranní shrnutí (19.03.2024)

19.03.2024 Indexy v asijsko-pacifickém regionu prožívají druhý den týdne smíšené seance. Indexy v Japonsku, Austrálii a Singapuru posilují, zatímco trhy v Číně a Vietnamu ztrácejí.
C:\fakepath\japonska mena.jpg

Japonská centrální banka po 17 letech zvýšila úroky

19.03.2024 Japonská centrální banka (BOJ) dnes podle očekávání jako poslední na světě upustila od záporných úroků. Základní úrokovou sazbu zvýšila poprvé po 17 letech, a to z minus 0,1 procenta do pásma nula až 0,1 procenta. Banka výsledek zasedání k měnové politice zveřejnila v prohlášení. Záporné úrokové sazby měly v posledních zhruba osmi letech stimulovat stagnující japonskou ekonomiku. Dnešním krokem japonské centrální banky končí éra, kdy se měnoví tvůrci po celém světě snažili podpořit hospodářský růst pomocí levných peněz a nekonvenčních měnových nástrojů.
img

Zvýší Bank of Japan sazby❓

18.03.2024 Ačkoli je na tento týden naplánována řada rozhodnutí centrálních bank o úrokových sazbách, zdá se, že nejzajímavější bude zítřejší rozhodnutí Bank of Japan během asijsko-pacifické seance. Očekává se totiž, že japonská centrální banka zvýší sazby ze záporného pásma! Pojďme se podívat na to, co trh očekává, a také na to, co by mohlo být považováno za jestřábí či holubičí překvapení!
img

BREAKING: USDJPY omezuje zisky po zprávách Nikkei

13.03.2024 Tento týden probíhají jednání o mzdách. Již nyní je jasné, že velké korporace zvýší mzdy nejméně o 5 %, přičemž jedno z největších zvýšení mzdy se kdy uskutečnilo v Toyotě. Očekává se, že průměrné zvýšení ve všech společnostech bude činit 4,2-4,3 %. Vláda již dříve vyzvala podniky ke zvýšení mezd, což by mělo povzbudit spotřebitelskou aktivitu a inflaci.
img

Graf dne - USDJPY (26.01.2024)

26.01.2024 Měnověpolitické zasedání Bank of Japan, které se konalo 18. a 19. prosince 2023, skončilo rozhodnutím zachovat stávající stav měnové politiky. To zahrnuje pokračování záporné úrokové sazby ve výši minus 0,1 % a nákupy japonských státních dluhopisů (JGB) bez horní hranice, aby se výnosy desetiletých JGB udržely na úrovni kolem nuly. V diskusi členové vyjádřili potřebu pokračujícího uvolňování měnové politiky a zdůraznili její význam pro podporu mírného hospodářského oživení v Japonsku a vytváření prostředí příznivého pro růst mezd. Uznali současnou nejistotu, která obklopuje japonskou hospodářskou aktivitu a ceny, a upozornili na vliv globálních ekonomických podmínek, cen komodit a domácího chování při stanovování mezd a cen.
img

Grad dne - USDJPY (23.01.2024)

23.01.2024 Japonská centrální banka (BoJ) zachovala nastavení své mimořádně uvolněné měnové politiky, což se všeobecně očekávalo. Toto rozhodnutí poskytuje více času na posouzení, zda se růst mezd dostatečně rozšíří, aby bylo možné udržitelně udržet 2% inflační cíl. Guvernér BoJ Kazuo Ueda komentoval, že vyšší mzdové vyhlídky postupně ovlivňují prodejní ceny, což vede k pomalému růstu cen služeb. Naznačil, že pokud budou důkazy naznačovat prohlubování pozitivního mzdově-inflačního cyklu, bude prověřena možnost pokračování masivního stimulačního programu. Ueda vyjádřil přesvědčení, že se podaří zabránit výrazným nesrovnalostem při změnách politiky. Poznamenal také, že pravděpodobnost dosažení 2% inflačního cíle se postupně zvyšuje, ale je náročné tento pokrok kvantifikovat.
img

Ranní shrnutí (23.01.2024)

23.01.2024 Indexy v asijsko-pacifickém regionu se odrážejí ode dna, s výjimkou japonského trhu. Čínské indexy, včetně HSCI a HSI, posilují o více než 3,20 %.
img

Měny s vysokým výnosem začnou ztrácet na přitažlivosti

11.01.2024 S příchodem roku 2024 se pozornost obrací od dluhopisových výnosů a inflačního narativu k relativitě a odolnosti růstu. Nejspíš ještě nějakou dobu potrvá, než se z propadu USD stane obecně přijímaný fakt. Nejdřív si musí i u další centrální banky světa ověřit pravdivost narativu vyšší a dlouhodobější inflace. V prostředí medvědího dolaru, kde vše závisí na výnosech z dluhopisů, mají JPY i další asijské měny značný prostor k opětovnému růstu, ale klíčovými riziky zůstávají geopolitika a volby.
img

JPY ztrácí poté, co BoJ zachovala úrokové sazby na úrovni -0,10 % 📌

19.12.2023 Bank of Japan (BoJ) pokračovala v rétorice uvolněné měnové politiky a ponechala úrokové sazby na stabilní úrovni -0,10 %. Toto rozhodnutí je v souladu s očekáváním trhu. BoJ nadále udržuje svou kontrolu výnosové křivky (YCC), když ponechala referenční sazbu na úrovni 1,0 % pro desetileté japonské státní dluhopisy a udržuje cílový výnos desetiletých dluhopisů na úrovni kolem 0 %. Toto rozhodnutí potvrzuje ultra uvolněnou politiku banky, a to navzdory spekulacím o jejím možném zvratu v nadcházejícím roce.
img

Ranní shrnutí (30.11.2023)

30.11.2023 Závěr včerejší seance na Wall Street byl pro hlavní benchmarky v USA slabý. Kupci se snažili udržet počáteční náskok, přičemž indexy S&P 500 a Nasdaq 100 vymazaly zisky a uzavřely mírně níže. Dow Jones si připsal symbolických 0,04 %.
img

Houstone, máme problém!

20.11.2023 Houstone, máme problém! I tak by se dala nyní charakterizovat fiskální situace americké vlády. Jak totiž ukazuje následující graf, jehož autorem je Tavi Costa z americké investiční společnosti Crescat Capital, v následujících 12 měsících musí americké ministerstvo financí refinancovat více než 8 bilionu dolarů amerických vládních dluhopisů. Když k tomu navíc připočítáme plánový rozpočtový deficit v příštím roce na úrovni přibližně dvou bilionů dolarů, dostaneme se na hrubou výpůjční potřebu amerického ministerstva financí v následujícím roce na úrovni doslova astronomických 10 bilionů dolarů! A k tomu ještě musíme navíc samozřejmě připočítat kvantitativní utahování (quantitative tightening – QT) centrální banky Fed.
img

Ranní shrnutí (17.11.2023)

17.11.2023 Guvernér BoJ Ueda zahájil svou výpověď v japonském parlamentu. Bankéř uvedl, že bude zachovávat uvolněnou měnovou politiku a že "slabý" jen je pro Japonsko v mnoha ohledech výhodný. Ueda uzavřel, že program kontroly křivky YCC bude ukončen, pokud si bude BoJ jistá, že inflace dosáhne své cílové úrovně.
img

Ranní shrnutí (06.11.2023)

06.11.2023 Výnosy amerických desetiletých dluhopisů mírně rostou a pohybují se kolem 4,580 %. Dolar mezitím zůstává mírně slabší, přičemž pokles se na většině hlavních měnových párů pohybuje v rozmezí 0,1-0,3 %.
img

Bitcoin se po jestřábím rozhodnutí BOJ drží stabilně nad 34 tisíci dolary

31.10.2023 Bitcoin (BTC) se nadále obchoduje nad 34 000 USD poté, co Japonská centrální banka (BOJ) zmírnila svůj zásah do programu kontroly výnosové křivky (YCC), čímž reagovala na zpřísnění likvidity ze strany Federálního rezervního systému.
img

Graf dne: EURJPY (31.10.2023)

31.10.2023 Během dnešní obchodní seance na trzích APAC byla pozornost investorů upřena především na rozhodnutí BoJ o měnové politice. Samotné zasedání bylo očekáváno, neboť včera v ranních hodinách v americké agentuře Nikkei zaznělo oznámení, že Bank of Japan hodlá provést změny v horním pásmu možných odchylek výnosů desetiletých státních dluhopisů.
img

Konferencia BoJ Ueda - hlavné pripomienky

31.10.2023 Konferenčný hovor s predsedom Uedom o dnešnom rozhodnutí BoJ sa práve začal. Tu sú najdôležitejšie pripomienky predsedu BoJ:
img

Ranní shrnutí (31.10.2023)

31.10.2023 Podle všeobecného očekávání BOJ zachovala svůj cíl pro krátkodobé úrokové sazby ve výši -0,1 % a pro výnosy desetiletých státních dluhopisů kolem 0 %, který stanovila v rámci kontroly výnosové křivky (YCC).
img

Ranní shrnutí (31.08.2023)

31.08.2023 Včerejší seance na Wall Street skončila mírným růstem hlavních indexů. S&P 500 si připsal 0,38 %, Nasdaq 0,56 % a Russell 2000 vzrostl o 0,40 %.
img

Spojené státy čeká stagflace

17.08.2023 Tým SaxoStrats očekává, že v USA nastane stagflace. Mění tím svůj dřívější výhled, který zněl, že na tamním trhu recese nepřijde. Zároveň je dle něj pravděpodobnost 1:3, že Fed (ale i ECB) sníží úrokové sazby ještě před koncem letošního roku, a šance 2:3, že k tomu dojde v první polovině roku 2024. Změna výhledu na americký trh pramení nejen z růstu reálných sazeb, ale i výrazného nárůstu nákladů na spotřebu. Úrokové sazby jsou v téměř všech oblastech dvakrát vyšší, než je dlouhodobý průměr. Zároveň data mapující trh práce i útraty ukazují zpomalení, zatímco inflace kvůli mzdám a drahým energiím přetrvává. Nízký růst spolu se středně vysokou inflací tudíž znamená přicházející stagflaci.
img

Fidelity International: Centrální banky prázdniny nemají – jak si myslíme, že to bude pokračovat…

02.08.2023 Pro centrální banky byl červenec rušný měsíc. Přinesl očekávané zvýšení sazeb v Evropě a USA, ale i překvapivou změnu politiky v Japonsku. Vzhledem k tomu, že mnohé z centrálních bank se nyní blíží ke svým nejvyšším sazbám, u kterých hodlají skončit, domníváme se, že nejpravděpodobnějším výsledkem na všech vyspělých trzích je recese.
img

RANNÍ SOUHRN FINANČNÍCH TRHŮ PRO DEN 31.07.2023

31.07.2023 Během minulého týdne burzy posilovaly. S&P 500 přidal 0,7 %, a nachází se na nejsilnějších úrovních od loňského března. Stoxx Europe 600 posílil o 1,0 %. VIX opět propadnul na úroveň okolo 13 bodů. Růst lze jen obtížně vysvětlit fundamentálními faktory – investoři přehnaně reagují na mírné zpomalování inflačních čísel. Jako určitý povzbudivý faktor funguje i probíhající výsledková sezóna. Lze konstatovat, že se akcie stále obchodují na euforických úrovních a určitá korekce je proto velmi pravděpodobná.
img

Graf dne - EURJPY (28.07.2023)

28.07.2023 EUR/JPY je jedním z měnových párů, které dnes zažívají zvýšenou volatilitu. Zasedání Bank of Japan je hlavním důvodem volatility JPY, zatímco řada zveřejněných údajů z Evropy a projevy členů ECB zajišťují volatilitu EUR.
img

Ekonomický kalendář: začíná nejdůležitější týden roku🔎

24.07.2023 Tento týden je vzhledem k intenzitě událostí prakticky nejdůležitějším týdnem roku. Nejprve v USA začíná sezóna čtvrtletních výsledků a tento týden zveřejní údaje za 2. čtvrtletí 2023 hlavní technologické společnosti, jako jsou Amazon, Alphabet, Meta a Microsoft. Zadruhé, tento týden bude bohatý na údaje o PMI z největších světových ekonomik. Dnes již investoři viděli údaje PMI z Japonska a Austrálie a před sebou mají údaje PMI z USA, EU, Německa a Spojeného království. Zatřetí, trhy tento týden čekají na rozhodnutí tří nejdůležitějších centrálních bank (Fed, ECB, BoJ) o jejich měnové politice.
img

Morning wrap (24.07.2023)

24.07.2023 Asijsko-pacifické indexy se během pondělní obchodní seance obchodovaly převážně na nižší úrovni. Japonský Nikkei klesl o 0,1 %, australský S&P/ASX 200 se obchodoval o 0,5 % níže a čínské futures se obchodovaly o 0,8 % níže.
img

BREAKING: BoJ nevidí potřebu změn v řízení výnosové křivky! USDJPY blízko 141📈

21.07.2023 USD/JPY se obchoduje výrazně výše po oznámení, že BoJ v současné době nevidí potřebu upravovat program kontroly výnosové křivky (YCC). Tato informace prohlubuje holubičí náladu kolem jenu.
Související klíčová slova: Bitcoin | Čína | Japonsko | Finance | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Stříbro | Akciové indexy | Inflace | Deflace | USD/JPY | Nasdaq | Dow Jones | EUR/JPY | Rusko | USA | Nezaměstnanost | Británie | OPEC | Spotřebitelská důvěra | G20 | HDP | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Apple | Analytik | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | Americké akcie | ETF | Investiční fondy | Poptávka | Recese | Americká ekonomika | Rizika | Politika | Průmyslová výroba | Nikkei | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Maloobchodní tržby | SGD | Spotřebitelské ceny | Rozpočtový deficit | Spready | Kapitál | Sazby | Akcie | Aktiva | Americký dolar | Zhodnocení | Bank of Japan | Bankovní rada | Bloomberg | Bod | Béžová kniha | CAPEX | Centrální banka | Centrální banky | Dollar | ECB | Ekonomika | Euro | Evropská centrální banka | FOMC | FX | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trhy | Futures | G10 | G7 | GTC | Index spotřebitelských cen | Indikátor | Inflační cíl | Investice | Japonský jen | Klouzavý průměr | Korekce | Kurz | MIFID | MT4 | Měna | Měny | Stavební povolení | Nástroj | Obchodní bilance | Obchodování s měnami | Platební bilance | Platforma | Pozice | Rally | Reserve Bank of Australia | Platina | Riziko | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | Sentiment | Stagflace | Tightening | Trading | Trend | Ukazatel | VIX | Volatilita | Výkonnost | Výnos | Wall Street | Yield | Zlato | Úrokové sazby | Analytici | Riziková aktiva | Banky | Doporučení | EUR | USD | UBS | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | AUD | GBP | Obchodování | EMU | Goldman Sachs | Regulátor | Asijské akcie | Cena ropy | Hospodářský růst | XTB | Saxo Bank | Indexy | PBOC | Čínské akcie | Investoři | Fundamenty | EU | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Pravděpodobnost | Drahé kovy | Výsledky | IEA | Japonská měna | Uvolnění měnové politiky | Regulace | Financování | Investiční společnosti | Index CPI | Obchodní seance | Makrodata | Conseq | BTC | Australská centrální banka | Burzy | Rozvíjející se trhy | Japonská centrální banka | Obchodníci | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | EURJPY | Aktivum | Index | Investiční strategie | Banka | Bollingerova pásma | Brent | Cena | Cena ropy brent | Cyrrus | Dolar | Dolary | Ekonomický kalendář | Fiskální rok | Fondy | Fyzické zlato | Graf | Hang Seng | HSBC | Index PMI | Investiční | Investiční doporučení | Jádrová inflace | Japonská ekonomika | Management | Nákup akcií | Nikkei 225 | Prognóza | Reuters | Ropy | Signály | Státní dluh | Státní dluhopisy | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Trh | Velká Británie | Volatility | Výprodej | Vývoj inflace | Vývoj mezd | WTI | Zpráva | Zprávy | Předpověď | Zisky | ZEW | Ministerstvo financí | Peněžní trhy | ROCE | Spojené státy | WSJ | Tržby | Bohatý | Investiční analytik | Komise | Federální rezervní systém | Volby | 1 milion | Currency | Investment | Microsoft | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Japonský premiér | Pokles úrokových sazeb | Nákupy dluhopisů | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Podnikání | Ministr financí | Fundamentální ukazatele | Energie | Jádrový index | Ekonomická aktivita | Fidelity International | Pozornost investorů | Základní úrokové sazby | Firmy | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru USD/JPY | Inflační tlaky | Japonský index Nikkei | Dollar Index | Vládní dluhopisy | Uvolňování měnové politiky | Kryptoměny | Index Nikkei | S&P | Guvernér | Benchmarky | Zvýšení úrokových sazeb | Oslabení dolaru | Nálada na trhu | Ekonomická data | Nejistota | Saúdská Arábie | Tempo růstu | Výrobní index PMI | Ripple | Dogecoin | Ethereum | Výnos desetiletých dluhopisů | Kryptoměna | Steen Jakobsen | Výhled | Bankéři | Bankéř | Payrolls | Mzdy | Dobré výsledky | Non-Farm Payrolls | Investiční stratég | Inflace v Německu | Snížení úrokových sazeb | Výnosy | Japonská vláda | Příjmy | Spotřebitelské výdaje | Indexy PMI | Alphabet | xStation | ČTK | Japonský Nikkei | Program kvantitativního uvolňování | Hlavní ekonom | Očekávání | Burzovně obchodované fondy | Burzovně obchodované fondy (ETF) | Index KOSPI | Mizuho | CoinDesk | Bitcoin (BTC) | Kvantitativní utahování | Palladium | Jerome Powell | Trh kryptoměn | MiFID II | Index S&P/ASX 200 | Tržní očekávání | Vzácné kovy | Conseq Investment Management | Výnosy desetiletých dluhopisů | Cena bitcoinu | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Saxo | OPEC+ | Podniky | Geopolitika | Spotřebitelská inflace | Kompozitní index | Reakce trhu | Zvýšení mezd | Zvýšení úrokové sazby | Obchodované fondy | Fondy ETF | Hodnota indexu | Michal Stupavský | Zpřísňování měnové politiky | Pozornost trhu | Zvýšení sazeb | Cena zemního plynu | Inflační očekávání | Vyšší mzdy | DE30 | Snížení sazeb | Záporné sazby | Rozhodnutí centrálních bank | NASDAQ 100 | Rizika ve světové ekonomice | Výnosové křivky | Tomáš Pfeiler | Kapitálové výdaje | Růst mezd | US500 | Obavy z globální recese | Globální recese | Očekávání trhu | LPR | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | ESG | Loterie | Banka Goldman Sachs | TOPIX | KOSPI | Investment Management | Deficit | Dvojitý vrchol | Bílý dům | Trh práce | Vyšší sazby | Inflace v USA | Konkurenceschopnost | Reálné ekonomiky | CPI v eurozóně | Souhrn finančních trhů | Růst cen | Bilance | Čínský prezident | Lagardeová | Si Ťin-pching | Amazon | Vyhlídky | Zveřejněná data | SMA | Předpovědi | Průmysl | Impuls | USDIDX | Problémy | Člen bankovní rady | Breaking | Prognózy | Nejistoty | Nálada | Prohlášení | Míra | Úroky | Německý PMI | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Předseda | Americké centrální banky | Záporné úrokové sazby | xStation5 | Americké vlády | Bydlení | EY | BREAKING | Stratég | Výnosy státních dluhopisů | US100 | Pracovní trh | CFA | Írán | Ministr energetiky | RBA | Budoucnost | Zemědělství | Předběžné výsledky | TWD | KRW | INR | Poradenství | Proinflační | Analytička | Ukazatele | Americké ministerstvo financí | Americké ministerstvo | Cyklus růstu | Hladiny podpory | Naplnění prognózy | Komunikace | Čínské indexy | Prezident | Trhy | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Asijské indexy | Akciové trhy v Číně | Pokles | Situace | Treasuries | Meziroční růst | Japonský jen (JPY) | FIAT | Zlepšení | Výdaje | Trhy v Číně | Sazby beze změny | SEC | Údaje o průmyslové výrobě | Americké ekonomiky | Poptávky po ropě | Valuace | Střední podniky | Americký Fed | Guvernér japonské centrální banky | Toyota | Vývoj | Snížení těžby | Restrikce | Americké výnosy | Prudký pokles | Rozhodnutí centrální banky | Nifty 50 | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Členové bankovní rady | Fiskální politiky | Asijská seance | Spotřebitelé | Další pokles | Futures na americké akcie | Graf dne | Růst | Signál | Tisková konference | Biliony | Potenciál | Izrael | Ekonomiky | Války | Analytik Saxo Bank | Závislost | Práce | Údaje | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Úspory | Poradenské společnosti | SaxoStrats | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Evropské indexy | Grayscale | Náklady na financování | Zaměstnanci | Blízký východ | Růst výnosů | Dovoz | Zadlužení | Expanze | CL | Spekulovat | Kupci | Akcie v Hongkongu | Investment management | JDE | Dlouhodobý výhled | Nissan | Výrobní PMI | CBO | Zvyšování mezd | Index Nikkei 225 | Úvěrové podmínky | Izraelský premiér | Benjamin Netanjahu | Šance | SAE | Ceny | Technologické společnosti | Společnost XTB | Důvěra | Inflace v červenci | Cenové hladiny | Zpomalování inflace | Pokles tržeb | SMA 200 | Výrobní sektor | Výrobní index | Průměrné mzdy | Nvidia | Budoucí vývoj | Politici | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Centrální banky světa | Změna politiky | Nařízení | Podvážení | Sumitomo | Výdělky | Proražení | Životní prostředí | PMI ve výrobě | Fiskální situace | Fiskální impuls | Dnešní seance | HAS | Stimulační politika | Jádrová spotřebitelská inflace | Fidelity | Heatmap | xStation 5 | Míra úspor | Data o inflaci | Vstupní náklady | ERA | Oslabení | Prodejní ceny | Cíle | Cyklus zvyšování sazeb | Pozitivní vliv | Cenové stability | Egypt | UST | Včerejší seance | Rada guvernérů | Americký trh | AI | Načasování | Guidance | Chování | Úvěry na bydlení | Medián | ASX | Indexy v Číně | Společnosti | Opatření | Dna | TIPS | Solana | UBS Group | Inflace ve Francii | Minulá výkonnost | Zdravotnictví | Pozornost | Meta | Zvýšení sazeb v eurozóně | Asijské měny | Společnost | Stratégové | Reálné úrokové sazby | TIM | Avalanche | Rozhodnutí o úrokových sazbách | | BofA | Cykly | Rozšíření | Participace | Prognózy inflace | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Hráči na trhu | Sumitomo Mitsui | BofA Global Research | Heureka | Instituce | Inflace v Kanadě | Čínský prezident Si Ťin-pching | Japonský Nikkei 225 | Harmonizovaná inflace | Záporné reálné úrokové sazby | Čínští investoři | Velké korporace | Geopolitické události | Inflace v Japonsku | Inflační data | Vzestupný trend | Hlavní investiční analytik | Indexy S&P | Marketingová komunikace | Centrum | Hike | Dlouhodobější trend | Béžová kniha Fedu | Období záporných úrokových sazeb | Boj proti inflaci | Korporace | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Vysoké inflace | Mitsui | HSI | Snížení zadlužení | Vývoj sazeb | Invest | Kazuo Ueda | Zvýšení likvidity | Počet obyvatel | Europe 600 | Úrokové politiky | Závazek | Nerozhodnost | Fumio Kišida | Vice | Směřování | Guvernér BOJ | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | BOJ Kazuo Ueda | Reálné příjmy | Největší ekonomiky | Americký státní dluh | Finanční podmínky | Stříbro a platina | Program kontroly výnosové křivky | Levels | Řízení výnosové křivky | Quantitative tightening | Oficiální údaje | Odborový svaz | Hamás | Japonský trh | Uvolněné měnové | Charu Chanana | Historické maximum | Důvěryhodnost | Rok 2024 | Volby na Tchaj-wanu | Výsledek zasedání k měnové politice | Výsledek zasedání | Zasedání k měnové politice | Měny s vysokým výnosem | Japonský index | D1 | Dopad na ekonomiku | Nový model | Nákupy | Nakupovat | Japonské společnosti | Zasedání Bank of Japan | Financial | Change | Velké japonské banky | Japonské banky | Sazby u běžných vkladů | Hospodářský růst pomocí levných peněz | Frederic Neumann | Sumitomo Mitsui Financial Group | Sumitomo Mitsui Financial | Kontrola výnosové křivky | Kontrola výnosové křivky (YCC) | Japonské nemovitostní investiční trusty | Nemovitostní investiční trusty
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Yamoussoukro
Yandex
Yandex NV
Yango Group
Yankee dluhopisy
Yappy
Yard
Yardeni
yardeni.com
Yavuz

Následující klíčová slova

YCG Fund
YD Consultant
Ye
Yearn.finance
Yeezy
Yello
Yellow Cake
Yellow Cake PLC
YellowPanther
Yelp
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
FX Global
CentroFX
TopForex
reklama
Fintokei ProTrader
Potvrďte prosím... Zavřít