Pátek 26. duben 2024 00:55
reklama
Fintokei SwiftTrader
reklama
CapXmaster
reklama
CapXmaster
reklama
Fintokei ProTrader

Index spotřebitelských cen

img

Přehled páru GBP/USD na 25. dubna 2024

25.04.2024 I měnový pár GBP/USD se ve středu obchodoval poměrně klidně. Volatilita v posledních dnech stoupá, což je povzbudivé, protože umožňuje obchodovat a očekávat slušné zisky, přinejmenším v nižších časových rámcích. Libra v průběhu posledních týdnů dokonce vytvořila zdání klesajícího trendu, což je po čtyřměsíčním flatu také povzbudivé. Jedinou otázkou zůstává, jak dlouho pokles britské měny opravdu potrvá.
img

Trhy v korekci, co bude dál

24.04.2024 Probíhající napětí na Blízkém východě se spolu s výhledem na vyšší úrokové sazby po delší dobu („higher for longer“) přenášejí negativně na globální finanční trhy. Ty se tak nacházejí v pásmu poměrně rozsáhlé cenové korekce a značného nárůstu tržní volatility. Hlavní americký index S&P 500 se tak například v posledních dnech dostal na úroveň, kde byl naposledy kolem poloviny letošního února. Jaká jsou specifika současných burzovních pohybů a co můžeme ještě od trhů očekávat?
img

Ranní shrnutí (24.04.2024)

24.04.2024 Pár AUD/USD vzrostl nad 0,6500 po údajích o inflaci za 1. čtvrtletí 2024, které byly vyšší, než se předpokládalo. Index spotřebitelských cen za 1. čtvrtletí dosáhl +1,0 % q/q (očekávání 0,8 %) a 3,6 % r/r (očekávání 3,4 %).
img

EUR/USD. 23. dubna. Býci a medvědi jsou v rovnováze

23.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí nadále obchodoval horizontálně mezi úrovněmi 1,0619 a 1,0696. Pohyb do strany přetrvává již sedm dní. Po celou tuto dobu se medvědi a býci nemohou rozhodnout, co dál. Informační pozadí je slabé, ale nadále naznačuje převahu medvědích obchodníků. Konsolidace kurzu páru pod korekční úrovní 127,2 % – 1,0619 tak umožní očekávat další pokles směrem k další Fibonacciho úrovni 161,8 % – 1,0519. Odraz kotací od úrovně 1,0619 bude působit ve prospěch eura a určitého růstu k úrovni 1,0696.
img

Dokáže se euro zachránit?

18.04.2024 Euru si dokázalo najít záchytný bod díky pozitivním makro datům z Německa, pochybnostem představitelů Evropské centrální banky o uvolnění měnové politiky a faktu, že hlavní banky revidují své prognózy týkající se rozsahu cyklu snižování sazeb ECB. Významnou roli v odrazu páru EUR/USD sehrálo také zavírání spekulativních short pozic před projevem prezidentky ECB Christine Lagardeové.
img

GBP/USD. Korekce, nebo obrat trendu?

18.04.2024 Pár GBP/USD ukazuje, že je ochoten bojovat, protože se snaží zahájit býčí korekci. Býci spoléhají nejen na slabost dolarů, ale i na zprávu o inflaci ve Spojeném království. Fakt, že inflace neklesla podle očekávání, umožnil býkům dotlačit pár až k hranicím oblasti 1,25, i když libra podle mého názoru nemá důvod držet vzestupný trend. Na jedné straně všechny složky inflačních údajů vyšly v "zelených číslech". Na druhou stranu ale inflace ve Velké Británii dál zpomaluje.
img

Ekonomický kalendář: Zaměřte se na projevy členů FOMC 📃

18.04.2024 První část dnešního dne ukazuje mírné oživení trhů. V průběhu seance v asijsko-pacifickém regionu pozorujeme nárůsty i nad 1,00 % a kontrakty na indexy v Evropě rovněž naznačují vyšší otevření hotovostní seance. Po několika dnech dynamických poklesů mají dnes investoři šanci na alespoň krátkou přestávku.
img

Powell se vyjádřil odvážně a Bailey nesdělil nic důležitého

18.04.2024 Úterý bylo interesatní nejen celou řadou zajímavých zpráv v USA a ve Velké Británii, ale i projevy Andrewa Baileyho a Jeroma Powella. Zprávy byly nakonec vcelku nudné a druhořadé, trh na ně téměř nereagoval a obecně ignoroval projevy Powella i Baileyho, přičemž jediný rozdíl byl v tom, že guvernér Bank of England trhu žádné zajímavé informace neposkytl, zatímco Powell ano.
img

Fidelity International: Německá medvědí data jsou příznivá pro německé státní dluhopisy

17.04.2024 Dynamika inflace a hrozby pro růst jsou přesvědčivým argumentem pro německé dluhopisy.
img

EUR/USD. 17. dubna. Jerome Powell podporuje dolar

17.04.2024 V úterý se měnový pár EUR/USD obchodoval horizontálně poblíž korekční úrovně 127,2 % – 1,0619. Konsolidace kotací pod touto úrovní umožní páru další pokles směrem k další Fibonacciho úrovni 161,8 % – 1,0519. K ústupu od úrovně 1,0619 nedošlo. Iniciativa je i nadále v rukou medvědů, kteří na evropskou měnu vyvíjejí tlak.
img

Ekonomický kalendář: Zásoby ropy v USA, konečný index spotřebitelských cen v eurozóně a projevy centrálních bankéřů

17.04.2024 Navzdory Powellovu včerejšímu jestřábímu projevu jsme dnes svědky oslabování dolaru vůči většině měn, což můžeme spojovat s realizací zisků po 5 nejlepších seancích pro greenback od roku 2022. Dnes se pravděpodobně dočkáme vyšší volatility na párech s GBP. Údaje o inflaci ze Spojeného království dopadly mírně nad odhady a dnes nás čeká série projevů centrálních bankéřů z Bank of England, včetně guvernéra Baileyho v 18:00. Trh bude také sledovat konečné údaje o inflaci z eurozóny. Celkově je dnes makro kalendář poměrně chudý. Výsledky společnosti LVMH, které byly vyšší, než se předpokládalo, poskytly jen omezenou podporu širšímu sentimentu na trhu s módou, s výjimkou výrobců luxusního zboží, jako je Hermes (HRM.FR), nebo Christian Dior (CDI.US), které se obchodují s 2%, resp. 3% nárůstem. Kromě dat a výsledků firem se trh zaměří také na ropu, která koreluje s dynamikou inflace a může reagovat na údaje o zásobách v USA.
img

BREAKING: UK CPI higher than expected. GBPUSD reacts

17.04.2024 Index spotřebitelských cen ve Velké Británii (za březen) dosáhl 3,2 % r/r vs. oček. 3,1 % a 3,4 % předtím (0,6 % m/m vs. oček. 0,4 %).
img

Plán obchodování GBP/USD na 17. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

17.04.2024 Měnový pár GBP/USD si v úterý obecně zachoval klesající tendenci a dokonce se posunul směrem dolů. Velká Británie zveřejnila tři poměrně důležité zprávy, ale je těžké vyzdvihnout, která z nich byla nejvýznamnější. Míra nezaměstnanosti vzrostla na 4,2 %, ačkoli se předpokládalo, že nepřesáhne 4,0 %. Průměrný výdělek se v souladu s prognózami zvýšil o 5,6 %. A počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti se ukázal být nižší, než odborníci očekávali. Nemůžeme tedy potvrdit, zda tyto zprávy byly pro libru zklamáním, nebo naopak silným impulsem.
img

Přehled páru EUR/USD. 16. dubna. Jednoduše: ECB v červnu sníží sazby

16.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí po bláznivé druhé polovině minulého týdne znovu obchodoval ve velmi pomalém režimu a s nízkou volatilitou. Trh se samozřejmě uklidnil po zprávě o inflaci v USA, která vykázala růst o 3,5 %. Připomeňme, že inflace je pro Fed hlavním indikátorem při rozhodování o měnové politice. Nezáleží na očekáváních trhu, na prognózách odborníků, na počtu pracovních míst mimo zemědělství, ani na míře nezaměstnanosti. To je třeba pochopit, protože mnoho obchodníků se už několikrát zmýlilo, když očekávalo uvolnění politiky nejprve v březnu a pak v červnu.
img

Euro má jen sotva šanci na růst

16.04.2024 Už déle než půl roku se na trhu diskutuje o možném snížení úrokových sazeb ve Velké Británii, USA a Evropské unii. Žádná centrální banka zatím k uvolňování měnové politiky nepřistoupila, protože se stále diskutuje. Pravděpodobně by se o sazbách mluvilo mnohem méně, kdyby tvůrci politik centrálních bank téměř denně neposkytovali komentáře na toto téma a nezdůrazňovali jeho význam. A protože tuto záležitost považují za důležitou, trh jinak smýšlet nemůže.
C:\fakepath\xtb-15042024.jpg

Kam půjdou úrokové sazby? Aktuální přehled situace v USA, EU i České republice

15.04.2024 Minulý týden se opět nesl ve formě makroekonomických dat. V Evropě zasedala Evropská centrální banka, v USA byla zase zveřejňována inflační data. Obě tyto události jsou stěžejní pro budoucí vývoj úrokových sazeb a potažmo také hodnoty daných měn na forexovém trhu. Jinými slovy, úrokové sazby mohou značně ovlivnit jak výši úroků na našich spořících účtech, tak i cenu nadcházejících letních dovolených. V tomto článku přinášíme přehled aktuální situace.
img

EUR/USD: holubičí signály z ECB a rostoucí index cen výrobců

15.04.2024 Pár euro-dolar v pátek pokořil šestou hodnotu. Prodávající EUR/USD aktualizovali čtyřměsíční cenové minimum a zdá se, že se u něj nehodlají zastavit. Pokud se medvědi usadí pod hladinou supportu 1,0680 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma v týdenním grafu), dalším cílem poklesu v dlouhodobém horizontu bude 1,0510. Tento cenový bod odpovídá spodní hranici cloudu Kumo v časovém rámci W1. To – řekněme – je hlavní, nejambicióznější cíl. Střednědobé cílové úrovně jsou 1,0650 a 1,0600.
img

Co můžeme příští týden čekat od eura?

15.04.2024 Nadcházející týden se jeví jako poměrně nudný, zejména pro euro. V Evropské unii se odehraje relativně málo významných událostí, ale domnívám se, že v tuto chvíli ani nejsou potřeba. V uplynulých dvou týdnech trh překonal bariéru, která mu bránila ve zvýšení poptávky po dolaru. Nejprve vykázala vyšší hodnoty, než trh očekával, celá řada zpráv o americkém trhu práce a nezaměstnanosti, a poté nad očekávání zrychlila také americká inflace. Kombinace těchto zpráv jasně ukázala, že je předčasné snít o snížení sazeb Federálního rezervního systému. Vzhledem k tomu, že trh se dříve při prodeji dolaru řídil vlastním očekáváním brzkého uvolnění politiky Fedu, je situace opačná. Poptávka může vzrůst, protože je nepravděpodobné, že by Fed v příštích měsících snížil sazby.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 15. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

15.04.2024 Pár EUR/USD v pátek obnovil prudký pohyb směrem dolů, ačkoli k tomu tentokrát neměl makroekonomické důvody. Euro začalo klesat ve středu po zveřejnění inflační zprávy z USA. Index spotřebitelských cen zrychlil na 3,5 %, takže trh přestal doufat v červnové snížení sazeb Federálního rezervního systému. Dolar na základě jestřábího postoje americké centrální banky výrazně posílil. Chceme ale připomenout, že se nejedná o jediný faktor, který dolaru pomáhal. Celkové fundamentální pozadí dlouhodobě naznačuje, že by měla růst jen americká měna. Proto nás nepřekvapilo, že dolar v pátek stoupal. Pár by měl podle nás dál klesat, přinejmenším k oblasti 1,02–1,04.
img

Co příští týden čeká libru?

15.04.2024 V nadcházejícím týdnu čekají libru poměrně důležité události. Trh se teprve začal zbavovat bariéry strachu z prodeje britské měny a zpravodajské pozadí teď hlavně nesmí ovlivnit chuť trhu prodávat libru a kupovat dolar. K tomu je, jak asi tušíte, potřeba slabé zpravodajské pozadí ze Spojeného království a silné ze Spojených států.
img

EUR/USD. 12. dubna. Zasedání ECB: důvěra v červnové snížení sazeb vzrostla

12.04.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek pokračoval v klesajícím trendu ke korekční úrovni 0,0 % (1,0696). Konsolidace kotací pod ní zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu eura a naznačí pokračování "medvědího" trendu. Odraz kurzu páru od úrovně 1,0696 nejspíš nepovede k výraznému růstu. Medvědí obchodníci získali během posledních dvou týdnů dost informací na to, aby mohli pokračovat v útocích.
img

Akcie: Vzestup firem spojených s AI a obezitou popírá gravitaci

12.04.2024 Uprostřed nadšení z umělé inteligence a léků na obezitu vidí akcie různé vyhlídky: neutrální u nadhodnocených amerických akcií, negativní u Japonska kvůli rizikům spojeným s JPY, pozitivní u Evropy. Evropské obranné akcie získávají na atraktivitě.
img

Prognóza pro EUR/USD na 12. dubna 2024

12.04.2024 Naše očekávání "měkkého překvapení" ze strany Evropské centrální banky se nenaplnila. Nejenže ECB ponechala své úrokové sazby beze změny, ale i přes trvalý pokles inflace zachovala ve svém doprovodném prohlášení neutrální tón, a to včetně komentáře prezidentky ECB Christine Lagarde. V důsledku toho se cena nedostala ani na úroveň 1,0696.
img

USDSEK po čerstvých údajích o CPI ve Švédsku stoupá o téměř 0,35 %

12.04.2024 Březnový index spotřebitelských cen ve Švédsku dosáhl 4,1 % vs. 4,4 % oček. a 4,5 % předtím. Čtení na měsíční bázi také ukázalo zpomalení růstu CPI 0,1 % oproti očekávaným 0,4 % a předchozím 0,2 %.
img

BREAKING: EURGBP po údajích ze Spojeného království a konečném CPI z Německa beze změny

12.04.2024 Údaje ze Spojeného království byly silnější, než se očekávalo, zejména ve výrobě a zpracovatelském průmyslu, zatímco konečný index spotřebitelských cen z Německa se nezměnil. EUR/GBP po těchto údajích ztrácí, ale jen mírně.
img

GBP/USD. 11. dubna. Zpráva o inflaci v USA šokovala býky

11.04.2024 Pár GBP/USD se ve středu v hodinovém grafu podruhé po sobě odrazil od úrovně 1,2705, což znamenalo obrat ve prospěch americké měny a pokles na úroveň 1,2517. Růst americké měny tak během několika hodin dosáhl téměř 200 bodů. Odraz kotací od hladiny 1,2517 bude působit ve prospěch britské libry a může vyústit v určitý růst k hladině 1,2584. Konsolidace páru pod hladinou 1,2517 zvyšuje pravděpodobnost dalšího poklesu k nejbližší Fibonacciho úrovni 38,2 % (1,2453).
img

Obchodní plán pro pár GBP/USD na 11. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

11.04.2024 Pár GBP/USD ve středu také zaznamenal prudký pokles, který vyvolala výhradně zpráva o inflaci v USA. Index spotřebitelských cen vzrostl na 3,5 % oproti prognózovaným 3,4 %. Zásadní je ale jiný aspekt. Inflace už několik měsíců vytrvale roste, zatímco členové měnového výboru Federálního rezervního systému mluví o obstojném pokroku při snižování spotřebitelských cen. Jinými slovy, indikátor opět zrychlil v době, kdy všichni očekávali zpomalení. A protože nezpomalil, Fed nemá důvod zahájit cyklus uvolňování měnové politiky. Ani teď, ani v červnu, ani v září. Trh na to čeká od začátku roku 2024 a na základě svých očekávání odmítá nakupovat dolar. Jak vidíme, většina účastníků trhu se ve svých odhadech pořádně zmýlila.
img

Dolar roztahuje křídla

11.04.2024 Měnový pár EUR/USD klesl poté, co zpráva o inflaci v USA ukázala, že spotřebitelské ceny rostly již třetí měsíc v řadě. Index spotřebitelských cen vzrostl oproti předchozímu měsíci o 0,4 % a index všech složek se za posledních 12 měsíců zvýšil o 3,5 %, přičemž obě hodnoty překonaly odhady agentury Bloomberg. Totéž platí pro údaje o jádrové inflaci. V důsledku toho americký dolar napříč trhem posílil, a to, co v úterý aktivně rostlo, nyní shodně kleslo. Řeč je o ropě, zlatě a bitcoinu. Krátce nato stejný osud potká i index S&P 500.
img

Případ červen lze považovat za uzavřený

11.04.2024 Po americké měně konečně začíná být poptávka. Dolar prudce vzrostl poté, co zpráva o inflaci za březen ukázala, že index spotřebitelských cen vzrostl v posledních 12 měsících o 3,5 %. Trh takto prudký nárůst inflace nečekal a zareagoval nákupem dolaru. Posílení dolaru jsem čekal ve skutečnosti už minulý týden, ale trh pak prostě všechny pozitivní zprávy z USA ignoroval. Jenže takto to nemohlo být pořád. Oba instrumenty nakonec klesly. Pár EUR/USD potvrdil úmysl pokračovat v tvorbě vlny 3 neboli C, protože nedávno hrozila komplikace celého vlnového patternu. A ta byla plná změněných prognóz, což je vždy nepříjemné.
img

📉 US100 se po údajích o inflaci v USA propadá

10.04.2024 Zpráva o březnovém indexu spotřebitelských cen v USA, která byla vyšší, než se očekávalo, vyvolala na trzích velkou reakci. Jednalo se o další jestřábí překvapení v řadě, když celkový i jádrový měsíční index spotřebitelských cen pokračoval tempem 0,4 % m/m. Vzhledem k tomu šlo o další zásah do tržních očekávání rychlejšího snižování sazeb. Peněžní trhy nyní vidí pouze 20% šanci, že Fed přinese první snížení sazeb na červnovém zasedání. Před dnešním zveřejněním inflace tyto šance dosahovaly téměř 60 %. V tuto chvíli peněžní trhy oceňují první plné snížení sazeb na zářijové zasedání a méně než dvě plná snížení sazeb o 25 bazických bodů do konce letošního roku.
img

EUR/USD. 10. dubna. Jak obchodovat s tímto instrumentem před zveřejněním zápisu ze zasedání FOMC

10.04.2024 Dobrý den, vážení obchodníci! Měnový pár EUR/USD v úterý pokračoval v růstu nad úroveň 1,0866, tedy korekční úroveň 38,2 %. Včera se však instrument obrátil ve prospěch americké měny a konsolidoval pod touto úrovní. EUR/USD tak může prodloužit svůj pokles směrem k zóně supportu 1,0785–1,0801. Nová konsolidace nad úrovní 1,0866 nám umožní očekávat další růst směrem k další korekční úrovni 50,0 % – 1,0918.
img

💲CPI údaje v USA v centru pozornosti

10.04.2024 Zveřejnění údajů o indexu spotřebitelských cen v USA je jednou ze dvou klíčových událostí pro obchodníky s americkým dolarem, tou druhou je večerní zápis z jednání FOMC. Údaje o inflaci za březen budou zveřejněny ve 14:30 a očekává se, že vykáží zrychlení celkového ukazatele. Očekává se však, že jádrový ukazatel mírně zpomalí. Podívejme se krátce na očekávání před jejich zveřejněním
img

Pár GBP/USD 10. dubna. Dolar nespoléhá na podporu obchodníků

10.04.2024 Dobrý den, vážení obchodníci! Pár GBP/USD v úterý v grafu 1H vystoupal do zóny rezistence 1,2705–1,2715 a odrazil se od ní. Instrument se obrátil ve prospěch amerického dolaru. Můžeme tedy očekávat určitý pokles k zóně supportu 1,2584–1,2611. Pokud se cena usadí nad zónou 1,2705–1,2715, vzroste pravděpodobnost dalšího růstu k další zóně 1,2788–1,2801.
img

USDNOK below major support despite Norwegian CPI report

10.04.2024 Dnešní údaje CPI naznačují určitý tlak v norské ekonomice, ale navzdory tomu rally na ropě podporuje NOK. Dnes vidíme, že navzdory čtení CPI se pár opět nachází pod úrovní 10,67, kde vidíme zónu SMA200 (červená linie). To může naznačovat tlak na tržní strukturu obratu trendu, zejména pokud bude rally na ropě pokračovat. Dnešní čtení amerického CPI může zvýšit volatilitu na USD/NOK s nižšími než očekávanými údaji, které podpoří možnou hybnou sílu NOK a vytvoří další tlak na pokles páru s americkým dolarem.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 10. dubna. Jednoduché tipy pro začátečníky

10.04.2024 Pár EUR/USD se snažil pokračovat ve vzestupném pohybu, ačkoli k tomu neměl žádný podstatný důvod (fundamentální ani makroekonomický). Včera jsme neměli k dispozici absolutně žádné zprávy, novinky ani projevy. Volatilita byla opět nízká, ale euro i za těchto podmínek pokračovalo v růstu. Z technického hlediska by to vypadalo logicky, protože cena překonala trendovou linii. To znamená, že trh se stal býčím. Rádi bychom ale připomněli, že Spojené státy dnes zveřejní významné údaje o indexu spotřebitelských cen a Evropská centrální banka zítra oznámí výsledky svého zasedání. Situace by se tak mohla změnit. Euro má víc důvodů k poklesu než k růstu. Obchodníci navíc nedokázali překonat úroveň 1,0888.
img

Finanční budoucnost na obzoru: americké akcie před zprávami o spotřebitelských cenách rostou

10.04.2024 Indexy Nasdaq a S&P 500 vykázaly v úterý před zveřejněním klíčových údajů o inflaci mírný růst, a to navzdory poklesu ve finančním sektoru. Stalo se tak před výsledkovou sezónou předních amerických bank, která začíná v pátek.
img

EUR/USD: Čekání na cenové turbulence

09.04.2024 Pár euro-dolar se nadále drží v rozmezí 8. čísla a vyčkává na klíčové události tohoto týdne. Po včerejším poklesu se cena vrátila na předchozí pozice. K současným cenovým výkyvům je však třeba přistupovat se značnou mírou skepse, neboť výsledky dubnového zasedání ECB a (zejména) zprávy o inflaci, které budou zveřejněny v USA, mohou fundamentální obrázek páru výrazně změnit.
img

Ze zákulisí růstu na Wall Street: vliv údajů o zaměstnanosti na akciový trh

08.04.2024 Na konci obchodního týdne zaznamenaly americké akciové trhy zisky díky optimistické zprávě o zaměstnanosti, která potvrdila sílu ekonomiky země. To posílilo důvěru, že by mohlo dojít k oddálení hospodářského poklesu, a to navzdory spekulacím, že Federální rezervní systém možná přehodnotí plány na úpravu úrokových sazeb.
img

Prognóza pro EUR/USD na 8. dubna 2024

08.04.2024 Páteční údaje o zaměstnanosti v USA dopadly výborně a poskytly obchodníkům dobrý důvod riskovat; poté však nadšení rychle vyprchalo a euro i další měny obchodované proti dolaru uzavřely den na nižší úrovni (dolarový index klesl o 0,17 %).
img

Co příští týden čeká libru?

08.04.2024 Libra zůstává v horizontální části trendu, který vlastně není trendem. Rád bych připomněl, že aktuálně se stále vytváří set klesající vlny, pravděpodobně vlna 2 nebo B, která by se ale mohla i prodloužit. Právě v rámci této vlny už několik měsíců pozorujeme horizontální segment. Vlnová analýza nicméně stále naznačuje, že libra bude klesat přinejmenším k úrovni 1,20.
img

Co příští týden čeká dolar?

08.04.2024 Dolar propásl spoustu příležitostí k růstu vůči euru a libře. Naštěstí bude mít příští týden další šanci. Spojené státy zveřejní ve středu zprávu o inflaci za březen, která by s velkou pravděpodobností mohla být pro dolar pozitivní. Vše bude bohužel záležet na trhu. Pokud investoři nebudou této zprávě přikládat velký význam, pak dolar nemusí stoupat. Důvody k tomu ale rozhodně mít bude.
img

EUR/USD: ECB může předběhnout Fed

05.04.2024 Z Evropské centrální banky se čím dál častěji ozývají signály holubičího charakteru, které naznačují, že regulátor začne na červnovém zasedání snižovat úrokové sazby. Poslední zprávy o růstu CPI za březen, které odrážejí zpomalení inflace v Německu i v celé eurozóně, tyto předpoklady jen "potvrdily". Naznačuje to i zápis z březnového zasedání ECB.
img

EUR/USD a GBP/USD: Plán obchodování pro začátečníky na 4. dubna

04.04.2024 Ve středu byly zveřejněny předběžné údaje o inflaci v eurozóně. Meziroční index spotřebitelských cen vykázal zpomalení z 2,6 % v únoru na 2,4 % v březnu. Během americké seance byla zveřejněna zpráva ADP o zaměstnanosti. V americkém soukromém sektoru přibylo 184 tis. pracovních míst, zatímco analytici předpokládali nárůst o 125 tis. Jerome Powell navíc učinil prohlášení, že Federální rezervní systém má dostatek času na to, aby analyzoval makroekonomické údaje, než rozhodne o případném snížení sazeb. Všechny tyto faktory naznačovaly nevyhnutelné posílení dolaru. Obchodníci však nečekaně začali otevírat na americkém dolaru krátké pozice. Tento výprodej je obtížné vysvětlit, ale můžeme předpokládat, že došlo k rozsáhlému odlivu kapitálu z amerického dolaru do eura. Takové akce mohl provádět pouze omezený počet investičních fondů a bank.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 4. dubna 2024

04.04.2024 Včerejšek byl nakonec mnohem rušnější, než se očekávalo. V centru pozornosti byly údaje o inflaci v eurozóně, které ukázaly, že harmonizovaný index spotřebitelských cen (HICP) v březnu vzrostl o 2,4 %, čímž zpomalil svůj růst z únorových 2,6 %. Kromě toho se počet osob zaměstnaných v soukromém sektoru v USA zvýšil o 184 000 oproti prognózovaným 125 000. A třešničkou na dortu bylo prohlášení předsedy Federálního rezervního systému Jeroma Powella, že než americká centrální banka rozhodne o snížení sazeb, má čas na hodnocení dat. Celkově vše nasvědčovalo nevyhnutelnému a prudkému růstu dolaru. Z neznámého důvodu ale stoupalo euro. V rozporu se všemi zprávami a oficiálními prohlášeními. A nedokážeme přijít na to, proč. Bohužel se takové věci občas stávají. V tomto případě bylo lepší tento fakt prostě spíš přijmout než tvořit konspirační teorie, které se snaží vysvětlit všechno na světě. K něčemu takovému mohlo dojít evidentně jen v případě masivního odlivu kapitálu od dolaru k euru. Takovou věc může udělat jen hrstka investičních fondů a bank. Ale pokud se to na jejich straně nepotvrdí, nemá cenu kohokoli vinit. Naštěstí, jak jsem zmínil výše, se takové věci stávají jen zřídka. Navíc, podobné cenové skoky situaci v podstatě nemění. Trh se rychle vrací k obvyklému kurzu.
img

Analýza a obchodní tipy pro pár EUR/USD na 4. dubna

04.04.2024 Zpráva o tom, že index spotřebitelských cen a jádrové ceny v eurozóně klesly mnohem víc, než se očekávalo, nezpůsobila pokles eura, ale slabé údaje z USA, zvlášť pomalejší růst aktivity v sektoru služeb, vyvolaly výrazný výprodej dolaru, který vedl k posílení páru. Dnes vyjde několik statistik a slabé indikátory nejspíš stáhnou dolů euro, které začalo nabírat obrátky navzdory velmi reálnému snížení sazeb ECB na začátku letošního roku. V centru pozornosti účastníků trhu bude také index cen výrobců v eurozóně a zpráva z měnověpolitického zasedání ECB.
img

EUR/USD: Jestřábí signály Fedu a zpomalující se inflace v eurozóně

04.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v úterý dostal na sedmitýdenní cenové minimum a dosáhl úrovně 1,0725. Do konce dne se však medvědům nepodařilo usadit pod hladinou supportu 1,0730 (spodní linie ukazatele Bollingerova pásma na časovém rámci D1) – obchodníci vybrali zisky a opustili spodní hranice. Přesto se pár udržel v pásmu 7. hodnoty: kupující nedokázali otestovat ani nejbližší hladinu rezistence na úrovni 1,0810 (spodní hranice cloudu Kumo, která se na denním grafu shoduje s linií Tenkan-sen).
img

Prognóza pro EUR/USD na 3. dubna 2024

03.04.2024 Pár EUR/USD provedl v úterý obrat ve prospěch evropské měny a vrátil se do zóny rezistence 1,0785–1,0801. Odraz kotací od této zóny dnes bude opět působit ve prospěch amerického dolaru s určitým poklesem směrem k korekční úrovni 0,0 % – 1,0896. Konsolidace kurzu páru nad zónou 1,0785–1,0801 zvýší pravděpodobnost dalšího růstu eura směrem k další korektivní úrovni 38,2 %–1,0866.
img

Přehled vývoje měnového páru EUR/USD. 3. dubna. Inflace v Německu přiblížila ECB k uvolnění politiky

03.04.2024 Měnový pár EUR/USD se během úterní evropské obchodní seance mírně zvýšil, což se po poměrně výrazném poklesu z předchozího dne očekávalo. Volatilita se podle očekávání snížila, neboť makroekonomické pozadí bylo v úterý slabší. V útery bylo sice zveřejněno více zpráv než v pondělí, ale v pondělí byl zveřejněn PMI ISM v USA, který spadá do kategorie "velmi důležitých" zpráv. A včera jsme se, pokud jde o ty "relativně důležité", dočkali pouze inflace v Německu a JOLT v USA. Nejedná se o bezvýznamné zprávy, ale jejich význam pro trh je nižší než v případě ISM.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 3. dubna. Euro se obchoduje směrem nahoru

03.04.2024 Včera se vytvořil jen jeden signál pro vstup na trh. Navrhuji podívat se na graf 5M a zjistit, co se stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0744 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Růst a falešný průraz této úrovně po údajích z eurozóny vytvořily prodejní signál, ale pár neklesl, takže jsem se rozhodl trh opustit. Falešný průraz poblíž 1,0752 vytvořil odpoledne prodejní signál, ale medvědi nic nenabídli, takže výsledkem byla ztráta.
img

Turecký index spotřebitelských cen o něco nižší, než se očekávalo. USDTRY málo změněn

03.04.2024 Turecký index spotřebitelských cen za březen dosáhl 68,5 % vs. 69,1 % oček. a 67,07 % dříve. CPI M/M dosáhl 3,16 % vs. 3,5 % oček. a 4,53 % předtím.
img

EUR/USD: Proč dolar roste?

03.04.2024 Duben přinesl dolaru dobré zprávy. Přinejmenším včerejší zpráva byla dolarovým býkům nakloněna a umožnila dolaru posílit pozice napříč trhem. Platí to i pro jeho pár s eurem: cena EUR/USD prudce klesla a v současnosti testuje support na úrovni 1,0730 (spodní linie indikátoru Bollingerova pásma v denním grafu). Klesající trend postupně nabírá na síle, takže se na obzoru rýsuje hodnota 6.
img

EUR/USD. 2. dubna. Medvědi udělali další důležitý krok vpřed

02.04.2024 Měnový pár EUR/USD se v pondělí odrazil od zóny rezistence 1,0785–1,0801, otočil se ve prospěch amerického dolaru a pokračoval v sestupném procesu směrem ke korekční úrovni 0,0 % – 1,0696. Odraz sazby páru od této úrovně podpoří měnu EU a určitý růst zpět k zóně 1,0785–1,0801. Konsolidace pod úrovní 1,0696 dále zvýší pravděpodobnost dalšího poklesu evropské měny. Na trhu nadále dominují medvědi.
img

Co příští týden čeká euro?

02.04.2024 První dubnový týden slibuje být pro měnové páry docela zajímavý. Začněme ale eurem, které se poslední dobou docela vleče, ale stále se drží současného vlnového patternu, který naznačuje vytvoření klesající vlny. Aby vše zůstalo při starém, potřebuje trh dostat silné zprávy z USA a slabé z Evropské unie.
img

Klíčové události 2. dubna: fundamentální analýza pro začátečníky

02.04.2024 Na úterý je naplánováno několik makroekonomických událostí. V pondělí však byly zveřejněny důležité údaje o americkém indexu nákupních manažerů ve zpracovatelském průmyslu (ISM Manufacturing PMI), které vyvolaly výrazný pokles obou měnových párů. V úterý se žádných zásadních zpráv nedočkáme. Dnes tedy zdůrazníme index spotřebitelských cen v Německu a zprávu JOLTs o volných pracovních místech ve Spojených státech. První zpráva je důležitá, protože inflace může klesnout až na 2,2 %. Inflace v eurozóně v současné době dosahuje 2,6 %, ale pokles německé inflace by znamenal, že také inflace v EU bude nadále klesat. Čím více inflace klesne, tím blíže uvidíme první snížení sazeb Evropské centrální banky. Proto by tato zpráva mohla vyvolat nový pokles eura, což by bylo zcela logické. Zpráva JOLTs je zkrátka důležitá. Silná hodnota podpoří dolar, zatímco slabá podpoří euro a libru.
img

EUR/USD: obchodní plán na evropskou seanci 27. března. Euro nesplnilo výzvu

27.03.2024 Včera byl vygenerován pouze jeden signál pro vstup na trh. Podívejme se na graf 5M a zjistěme, co se na něm stalo. V předchozí prognóze jsem věnoval pozornost úrovni 1,0834 a plánoval jsem rozhodnout se o vstupu na trh z tohoto místa. Pár EUR/USD opravdu klesl, ale žádný falešný průraz se tam nevytvořil. Z tohoto důvodu se nevytvořily žádné vhodné body ke vstupu na trh. Odpolední růst k oblasti 1,0867 nám umožnil vstoupit na trh s short pozicemi. V důsledku toho měnový pár klesl o 30 pipů.
img

Konec dob deflace v Japonsku, její možný začátek v Číně?

26.03.2024 Minulý týden skončila dost možná jedna ekonomická éra. Japonská měnová autorita Bank of Japan oficiálně vyhlásila konec dob deflace v ekonomice, zvýšila poprvé za 17 let úrokové sazby a zahájila tak cyklus restriktivní měnové politiky. Výraznější inflační tlaky se předtím neobjevovaly v japonské ekonomice více než tři desetiletí. V úplně opačné situaci je druhá největší světová ekonomika, Čína. Jaké jsou podobnosti mezi oběma zeměmi? Co můžeme z pohledu Číny očekávat v delším období?
img

Překvapivé informace z úst Raphaela Bostice

26.03.2024 Opakovaně jsem prohlašoval, že názor trhu na sazby Federálního rezervního systému se nadále mění. To trvá již několik měsíců a zdá se, že tento proces nemá konce. Pro mě na tom není nic divného, protože Fed nadále zakládá svá měnověpolitická rozhodnutí na ukazatelích inflace. Pokud inflace neklesá, pak nemůže projevit pevný holubičí postoj. Je tedy zřejmé, že dokud inflace nezačne opět zpomalovat, Fed nezačne s uvolňováním své politiky.
img

EUR/USD. Výsledky týdne. Vzestup a pád dolaru: korekce, nebo obrat trendu?

25.03.2024 Pár EUR/USD zakončil obchodní týden na základně 8. čísla, konkrétně na úrovni 1,0808. Bylo to jako dvoudílný film: v prvním díle hrál dolar roli outsidera a poté se stal favoritem. Proto ta poměrně vysoká volatilita: maximum týdne bylo zaznamenáno na úrovni 1,0943 a minimum na 1,0803. Při pohledu na týdenní graf vidíme, že pár již druhý týden po sobě vykazuje klesající trend. Pro medvědy na EUR/USD to však vzhledem k poměrně nevýrazným výsledkům březnového zasedání Federálního rezervního systému nebyla v žádném případě snadná procházka. A další vyhlídky na pokles jsou rovněž sporné.
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 21. března. Tvůrce trhu nutí k udržování kurzu libry jen neznámé síly.

21.03.2024 Měnový pár GBP/USD se většinu středy obchodoval velmi slabě. Navzdory dopolednímu zveřejnění důležité inflační zprávy ve Velké Británii, která měla také značný ohlas, jsme byli svědky pohybu o 35 bodů. Připomeňme, že je třeba zohlednit výsledky zasedání Fedu a pohyby, které na trhu vyvolaly. Britská měna měla včera i bez zasedání Fedu vykázat prudký pokles, kterého jsme se ani tentokrát nedočkali. Formálně pár GBP/USD pokračuje v poklesu, takže si nemáme na co stěžovat. Pořád se ale jedná o velmi slabý a neochotný pokles. Vzhledem k celkovému makroekonomickému a fundamentálnímu pozadí by britská libra měla být mnohem níž než na současných úrovních. Včera jsme viděli jediné: trh stále musí být ochotnější prodávat libru, i když k tomu existují všechny potřebné důvody.
img

Co sdělila Christine Lagardeová?

21.03.2024 Ve středu se ve Spojených státech i v Evropské unii odehrála spousta důležitých událostí. Dopoledne ve Frankfurtu vystoupila prezidentka Evropské centrální banky Christine Lagardeová, což způsobilo například pokles poptávky po euru. Připomenu, že jsem pokles eura čekal a vlnový pattern směřoval několik měsíců po sobě dolů. Trh ale s vytvořením předpokládané vlny 3 neboli C nespěchá. Aby snížil poptávku po euru, potřebuje neustálou podporu zpráv. A té se mu dostává!
img

Graf dne - GBPUSD (20.03.2024)

20.03.2024 Dnešní údaje o inflaci ze Spojeného království se ukázaly být o něco mírnější, než se očekávalo, a potvrdily širší klesající trend. V důsledku toho trh v letošním roce již počítá se snížením inflace o 71 bb, zatímco před zveřejněním údajů to bylo 67 bb. Britská premiérka zdůraznila, že nižší údaje dávají Bank of England větší prostor a otevírají dveře ke škrtům. K nižším britským údajům přispěly především ceny hotelů a restaurací a také potravin a nápojů. V důsledku toho se dnes populární "kabel" GBP/USD obchoduje o 0,21 % níže.
img

Obchodní sentiment by se mohl tento týden změnit. EUR/USD a GBP/USD by mohly klesnout

18.03.2024 Z těch nejdůležitějších a nejzajímavějších událostí vyzdvihujeme dvoudenní zasedání Fedu o měnové politice, které začne v úterý a skončí ve středu. V úterý a ve čtvrtek se pak účastníci trhu seznámí s politickými rozhodnutími Bank of England, Reserve Bank of Australia a švýcarské centrální banky. Podle konsenzu trhu se předpokládá, že všechny čtyři centrální banky si zachovají své dosavadní měnové politiky. Podle našeho názoru to pomůže zachovat současný tržní sentiment a může to podpořit další posilování americké měny.
img

Aktuální předpověď pro pár EUR/USD na 18. března

18.03.2024 Ve čtvrtek vpadla na trh vysoká volatilita v důsledku série makroekonomických údajů s vysokým dopadem. Další den se trh opět zastavil. Obchodníci si nevšímali údajů o průmyslové výrobě v USA, ačkoli tovární aktivita zpomalila. Analytici předpokládali, že průmyslová produkce vzroste z 0,0 % na 0,2 %. Místo toho zaznamenala pokles o 0,2 %. Byl v tom ale malý trik, díky kterému údaje vypadaly dokonce pozitivně. Mluvíme o revizi předchozího indikátoru směrem dolů na -0,3 %. Zdá se tedy, jako by tempo poklesu dokonce zpomalilo. V každém případě ale tyto údaje neměly žádný vliv na měnový trh, který jednoduše přešlapoval na místě. Dnes bude navíc tento pohyb v pásmu s největší pravděpodobností pokračovat. Jediným důležitým ekonomickým údajem v ekonomickém kalendáři je dnes zpráva o inflaci v eurozóně. Přinese ale revidované údaje. Index spotřebitelských cen se bude téměř jistě shodovat s předběžným odhadem, který trh už zohlednil.
img

EUR/USD. Nejdůležitější týden měsíce března

18.03.2024 V průběhu tohoto týdne nás čeká spousta fundamentálních událostí. Na programu bude především zasedání amerického Federálního rezervního systému, který ve středu oznámí výsledky svého březnového zasedání. To však není jediná významná událost tohoto týdne – projev předsedy Fedu Jeromea Powella (nezávisle na tiskové konferenci po zasedání), indexy ZEW, PMI, IFO, zprávy o nemovitostech a stavebnictví v USA a tak dále. Není pochyb o tom, že volatilita se v nadcházejících dnech zvýší. Nahlédněme do ekonomického kalendáře nejdůležitějšího týdne v měsíci březnu.
img

Klíčové události 18. března: fundamentální analýza pro začátečníky

18.03.2024 Na pondělí nejsou naplánovány téměř žádné makroekonomické události. Upozorníme jen na index spotřebitelských cen v eurozóně, ale neočekáváme silnou reakci trhu, protože se jedná o druhý odhad této zprávy. Jde o to, že druhé odhady se od prvních liší jen zřídka. Pokud ale bude pondělí výjimka, můžeme být svědky drobných pohybů eura. V Německu, Velké Británii ani ve Spojených státech nejsou naplánovány žádné důležité zprávy.
img

Co příští týden čekat od libry?

18.03.2024 Nadcházející týden bude pro britskou libru velmi důležitý. Zatímco v Evropské unii se příliš mnoho významných událostí neodehraje, můžeme se těšit na zasedání Bank of England a zprávu o inflaci za únor. Začněme zprávou o inflaci, která poslouží jako základ pro rozhodnutí BoE. Do konce druhého měsíce roku 2024 by index spotřebitelských cen mohl zpomalit na 3,6 % (současná hodnota je 4,0 %). Toto jsou podle mého názoru dobré úrovně, takže je nepravděpodobné, že by BoE hned druhý den změnila postoj. Inflace ale může vykázat jinou hodnotu.
img

EUR/USD. Dolar je zpátky na koni

15.03.2024 Spojené státy na začátku americké seance zveřejnily řadu důležitých údajů o maloobchodních tržbách, trhu práce a inflaci. Všechny tyto zprávy dolar podpořily, což umožnilo medvědům na páru EUR/USD znovu získat iniciativu a v současné době se snaží usadit kolem úrovně 1,08.
img

Výhled pro EUR/USD na 13. března. Další superzábavný den

13.03.2024 Měnový pár EUR/USD v úterý prodloužil slabou medvědí korekci. Očekávali jsme, že zpráva o inflaci v USA vyvolá na trhu emoce. Dolar vzrostl, ale jeho síla byla překvapivá. Americký dolar posílil o výrazných 20 pipsů poté, co vyšlo najevo, že americká inflace nadále stagnuje. Index spotřebitelských cen na konci února meziročně vzrostl na 3,2 %. Jak jsme již několikrát zmínili, pravděpodobnost ještě pozdějšího zahájení uvolňování měnové politiky Federálního rezervního systému se nadále zvyšuje. Spolu s tím by měl růst i americký dolar, pokud se trh nevrátí ke svým starým zvykům nakupovat dolar bez pádných důvodů.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 13. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

13.03.2024 Pár EUR/USD se v úterý obchodoval při velmi nízké volatilitě. Ačkoli byly zveřejněny americké inflační zprávy, nepodnítily obchodníky k větší aktivitě. Pár se dál pohyboval s malým sklonem dolů a překonal vzestupnou trendovou linii. Zpráva o inflaci pomohla dolaru k růstu. Americký index spotřebitelských cen (CPI) v únoru meziročně vzrostl o 0,1 % na 3,2 %. To je v podstatě vše, co v tuto chvíli potřebujete vědět o inflaci v USA. Od loňského léta neklesla, takže nevidíme důvod, proč by měl Federální rezervní systém se snižováním sazeb spěchat. Zůstane proto u jestřábího postoje ještě delší dobu, což by mělo podpořit dolar. Nic z toho ale trh momentálně nezajímá. Obchoduje nelogicky a úplně odporuje fundamentálnímu pozadí. Z formálního hlediska očekáváme, že euro bude v nadcházejících dnech klesat, ale zase: pohyby nejsou v tuto chvíli ani trochu logické.
img

Prognóza pro EUR/USD na 13. března 2024

13.03.2024 Americký index spotřebitelských cen (CPI) za únor zveřejněný včera s sebou přinesl smíšené výsledky. Jádrový index CPI se meziročně snížil z 3,9 % na 3,8 %, zatímco index spotřebitelských cen se meziročně zvýšil z 3,1 % na 3,2 %. Akciový trh, aniž by zaznamenal jakékoli překážky, vzrostl o 1,12 % (S&P 500) a dolarový index se zvýšil o 0,08 %. Pokud však související trhy rostou, je pravděpodobné, že je budou měny v páru s dolarem následovat až do příštího zasedání Federálního rezervního systému 20. března. Toto zasedání je klíčové, neboť se na něm bude projednávat načasování prvního snížení sazeb. Očekávání trhu se shoduje s prvním snížením sazeb v červnu (62,6 %).
img

EUR/USD. Americká inflace v únoru náhle zrychlila. Co nám říkají údaje?

13.03.2024 Zveřejněná zpráva o inflaci v USA se ukázala být poměrně kontroverzní. Téměř všechny její složky vyšly v "zeleném" a ukázaly se být silnější, než se předpokládalo. Jádrová inflace však stále vykazovala klesající trend, a to i přes pomalejší tempo zpomalování. To účastníky trhu zaskočilo: obchodníci jednoduše nevěděli, jak na zprávu reagovat. Zpočátku ceny prudce klesly k hranici 9. čísla, ale pohyb směrem dolů již nenásledoval. Poté převzali iniciativu kupující, kteří cenu vytlačili až na úroveň 1,0945. Své pozice však neudrželi, protože zpráva o inflaci nakonec zafungovala ve prospěch amerického dolaru.
img

Oracle mění pravidla hry: S&P 500 dosáhl nevídaného maxima

13.03.2024 Americké akciové trhy vykázaly v úterý výrazný růst: index S&P 500 zaznamenal historický rekord díky růstu ceny akcií společnosti Oracle, zatímco údaje o spotřebitelských cenách neoslabily naděje investorů na možné snížení úrokových sazeb v nadcházejících měsících.
img

Denní shrnutí: Vyšší inflace v USA nezastavila rally na Wall Street

12.03.2024 Americká inflace CPI byla vyšší, než se očekávalo, a dosáhla 3,2 % r/r a jádrová inflace 3,8 % r/r. Jádrová inflace vzrostla o 0,4 % m/m, a to již druhý měsíc v řadě, což není v souladu s tím, že by Fed dosáhl svého inflačního cíle k datu prognózy.
img

Americký index spotřebitelských cen

12.03.2024 „Únorová zpráva o inflaci byla mimořádně sledovaná a její celkové výsledky překonaly očekávání ekonomů. Tato zpráva podtrhuje, že boj Fedu o sražení inflace zpět pod 2 % bude těžký, protože "lepivější" složky - jako je například bydlení - jsou i nadále tvrdohlavé.
img

USD/JPY: jen spadl do jemu důvěrně známé pasti

12.03.2024 Měnový pár USD/JPY se minulý týden po dvou týdnech, kdy se pohyboval v rozmezí, prudce propadl. Dva týdny se obchodníci v klidu pohybovali na úrovních mírně nad 150. Pullbacky ve směru dolů vystřídaly býčí impulsy – cena se stabilně pohybovala v kruhu. Dne 5. března však vzali moc do svých rukou prodávající USD/JPY. Jen během několika dní stáhli cenu o 400 pipsů dolů. Dnes pozorujeme korekci, ale o obnovení býčího pohybu je zatím předčasné hovořit. Takové předpovědi jsou dokonce nebezpečné: vždyť pokud index spotřebitelských cen, který bude v USA zveřejněn na začátku americké seance, nebude na straně dolaru, mohou se iniciativy opět chopit prodávající.
img

BREAKING: Inflace v USA neklesá tak rychle, jak se čekalo

12.03.2024 Index spotřebitelských cen (YoY): +3,2 % při očekávání +3,1 % po lednových +3,1 %. Index spotřebitelských cen (MoM): +0,4 % při očekávání +0,4 % po lednových +0,3 %. Jádrový index spotřebitelských cen (YoY): +3,8 % při očekávání 3,7 % po lednových +3,9 %.Jádrový index spotřebitelských cen (MoM): +0,4 % při očekávání 0,3 % po lednových +3,4 %.
img

GBP/USD. Klíčový týden pro libru

12.03.2024 Pár GBP/USD dosáhl minulý pátek téměř 8měsíčního cenového maxima a vystoupal na úroveň 1,2892. Pro kupující však bylo obtížné překonat úroveň 1,29, protože obchodníci vybírali zisky a cena ustoupila o několik desítek pipsů. Nový týden pár zahájil pobytem na úrovni 1,28, a to na pozadí téměř prázdného ekonomického kalendáře a všeobecného oslabení dolaru.
img

Prognóza pro EUR/USD na 12. března 2024

12.03.2024 V pondělí pár EUR/USD od poklesu ochránila Fibonacciho hladina 50,0 %, což vidíme na denním grafu. Pod touto korekční úrovní se nacházejí další dva významné supporty: cílová úroveň 1,0905 a linie ukazatele MACD. Konsolidace pod nimi otevře cíl na úrovni 1,0796, která se nachází poblíž Fibonacciho hladiny 23,6 %.
C:\fakepath\burza-11032024.jpeg

Analýza S&P 500, EUR/USD a bitcoinu - BTC na all-time high

11.03.2024 Hranice 70 000 USD na bitcoinu pokořena, indexy potkala menší korekce stále platného býčího trendu a risk on sentiment tak dále pokračuje. Co dalšího očekávat v nejbližších dnech?
img

Inflace rychle brzdí. Mnozí se začínají bát deflace

11.03.2024 Český statistický úřad dnes zveřejnil data o únorové inflaci. Spotřebitelské ceny meziměsíčně vzrostly o 0,3 %. Tento vývoj byl ovlivněn zejména vyššími cenami v oddíle doprava a v oddíle rekreace a kultura. Meziročně vzrostly spotřebitelské ceny v únoru o 2,0 %, což bylo o 0,3procentního bodu méně než v lednu.
img

EUR/USD Týdenní přehled: inflace a zase ta inflace

11.03.2024 Na konci minulého týdne se pár EUR/USD usadil v rámci 9. čísla, ale zaváhal, zda má zaútočit na 10. cenovou hladinu. Signály z úst šéfa Federálního rezervního systému a smíšené údaje Non-Farm Payrolls pomohly obchodníkům EUR/USD posunout cenové rozpětí, které je předběžně ohraničeno úrovněmi 1,0920 až 1,0990. K průlomu je však zapotřebí silný impuls, neboť úroveň 1,1000 je pevnou hladinou rezistence, tedy významným cílem. V této souvislosti bude hrát rozhodující roli nadcházející týden. V závislosti na jeho výsledku si býci buď udrží svou převahu a upevní se kolem 10. hodnoty, nebo znovu získají iniciativu prodávající a stáhnou pár zpět k 8. hodnotě. V nadcházejících dnech se pozornost zaměří na zprávy o inflaci v USA.
img

Prognóza pro EUR/USD na 11. března 2024

11.03.2024 V pátek se euro na pozadí obecně slabých údajů z amerického trhu práce dostalo na cílovou úroveň 1,0971 založenou na 61,8% Fibonacciho retracementu pohybu z 28. prosince do 14. února a den uzavřelo černou svíčkou. To stačilo k ukončení korekčního růstu a obnovení poklesu páru směrem k minimu ze 14. února (1,0696). Na příští týden je však naplánováno zasedání FOMC, takže spekulanti mohou tlačit kotaci do pásma 1,1001/10 nebo dokonce k cílové úrovni 1,1043, kde bude probíhat korekce na úrovni 76,4 %. Pokud se skutečně dočkáme nového střednědobého trendu, cena se vyšplhá nad 1,1140. Jedná se však o alternativní scénář.
img

Co příští týden čekat od amerického dolaru?

11.03.2024 Poptávka po americkém dolaru napříč trhem plošně klesá a v tuto chvíli je velmi těžké určit, co dolar dokáže zachránit před hlubším pádem do propasti. Vlnový pattern pro oba instrumenty naznačuje, že se vytvoří medvědí vlny. Ceny obou instrumentů dosáhly důležitých úrovní, v jejichž blízkosti může tvorba býčích vln skončit. Kromě vlnového patternu a technických známek konce poklesu dolaru ale musí mít trh sám touhu zvýšit poptávku po americké měně. Současné zpravodajské pozadí tento pohled příliš nepodporuje.
img

Ranní shrnutí (06.03.2024)

06.03.2024 Indexy z Asie a Tichomoří zaznamenaly převážně růstovou seanci navzdory slabší úterní seanci na Wall Street.
img

Pár USD/JPY ovládá nejistota

05.03.2024 JPY uvízl na trhu omezeném rozpětím. Japonská měna se již třetí týden v řadě obchoduje vůči americkému dolaru v rozmezí 149,70–150,90. Prodávajícím se nedaří prosadit na úrovních nad hladinou 149. Kupující váhají ohledně vstupu do oblasti nad hladinou 151. Na jedné straně zde panuje nejistota ohledně dalších politických kroků Bank of Japan, na straně druhé zde existují rizika měnové intervence. Obchodníci na USD/JPY navíc musí přizpůsobit své strategie dynamice zelené bankovky, která naopak čeká na klíčové události tohoto týdne, tj. na Powellovo svědectví v Kongresu a na údaje o nonfarm payrolls za únor. Jinými slovy, současné fundamentální pozadí v tuto chvíli nepřeje žádnému proražení – ani ve směru nahoru, ani dolů.
img

AUD/USD: Australský dolar se obchoduje v bočním trendu

04.03.2024 Australský dolar se vůči americkému dolaru obchoduje v bočním trendu, a to i přes celkové oslabení zelené bankovky na začátku nového obchodního týdne. Index amerického dolaru vykazuje klesající dynamiku v důsledku zvýšeného zájmu o riziko. Australský dolar byl pod tlakem kvůli nepodstatným makroekonomickým zprávám, které byly zveřejněny během pondělní asijské seance.
img

Goolsbee spekuloval, že lednový index spotřebitelských cen byl anomálií; viz další komentáře bankéřů Fedu 🔎

01.03.2024 Waller, Logan a Goolsbee představili pohledy, které se společně přikláněly k opatrnému přístupu k úpravám měnové politiky a naznačovaly obecně holubičí postoj. Celkově výroky bankéřů odrážely preferenci opatrného a rozvážného přístupu k měnové politice, což se shodovalo spíše s holubičími náladami. Níže jsou uvedeny nejdůležitější momenty z jednotlivých projevů:
img

AUD/USD: Australský dolar následuje dolar

01.03.2024 Australský dolar v páru s americkou měnou tento týden aktivně ztrácí půdu pod nohama. Poprvé za poslední tři týdny převzali iniciativu medvědi na AUD/USD a způsobili obrat. V důsledku toho pár klesl do oblasti 64. čísla.
img

Přehled měnového páru GBP/USD. 1. března. Bank of England sníží sazby v srpnu

01.03.2024 Měnový pár GBP/USD se včera obchodoval na nižší úrovni, ale celkový horizontální trend se bohužel nezměnil. Britská libra nyní bude muset vynaložit značné úsilí, aby ukončila flat, který je patrný téměř na všech časových rámcích a trvá již více než tři měsíce. I kdyby pár ze své současné pozice klesl na úroveň 1,2543, nebude to znamenat úplné ukončení flatu. Během dne tedy můžeme pozorovat téměř jakékoliv pohyby, které však při obchodování moc nepomáhají.
img

EUR/USD. 1. března. O osudu eura rozhodne inflace

01.03.2024 Měnový pár EUR/USD ve čtvrtek provedl obrat ve prospěch amerického dolaru a klesl na úroveň 1,0797, která spolu s úrovní 1,0785 tvoří další zónu supportu. Nedávno se na grafu vytvořilo několik dalších úrovní. Euro se pohybuje v úzkém cenovém rozpětí, v jehož rámci neustále nachází nové úrovně supportu a rezistence. Odraz od zóny 1,0785–1,0797 bude působit ve prospěch evropské měny a obnoví růst směrem ke korekční úrovni 61,8 % – 1,0883.
img

EUR/USD. Dolar nevyhrál, ale euro prohrálo

01.03.2024 Pár EUR/USD reagoval na čtvrteční klíčové zprávy smíšeně. Německo zveřejnilo během čtvrteční evropské seance údaje o inflaci a na začátku americké seance byl zveřejněn jádrový index PCE. Německá zpráva skončila v "červených číslech", zatímco americká dosáhla prognózované úrovně. Pár v první polovině dne klesal a v druhé stoupal, ale pak se propadl. Neopustil však hranice vymezeného cenového pásma. Obchodníci se už druhý týden po sobě stále drží v tzv. mezích slušnosti a obchodují v pásmu kolem čísla 8 – stejně jako několik týdnů (od konce ledna do poloviny února) obchodovali v rámci čísla 7.
img

Obchodní plán pro pár EUR/USD na 1. března. Jednoduché tipy pro začátečníky

01.03.2024 Pár EUR/USD ve čtvrtek vykázal obstojný pohyb dolů (byť ne příliš silný), ale bez velkého významu. Jak dobře vidíme v grafu nahoře, pár se poslední jeden a půl týdne obchoduje v pásmu 1,0785 až 1,0888. I euro tedy prochází flat fází. Čtvrteční pokles páru nelze logicky vysvětlit. Německo ráno zveřejnilo několik zpráv, které euru neposkytly podporu. Někdo by se mohl ptát, co je špatně na tom, že euro se obchoduje směrem dolů. Problém je v tom, že euro začalo klesat už během americké seance, což naznačuje, že na vině nebyly údaje z Německa. I kdybychom předpokládali, že Američané začali na tyto zprávy reagovat, proč euro neklesalo hned při zahájení obchodní seance?
img

EUR/USD. 29. února. Dolar zakopl, ale neklesl

29.02.2024 Měnový pár EUR/USD ve středu předvedl obrat ve prospěch americké měny a dokonce se konsolidoval pod korekční úrovní 76,4 % – 1,0823. Dolar si však nedopřál dlouhou dovolenou. O hodinu později došlo k obratu ve prospěch evropské měny a reverznímu uzavření nad Fibo úrovní 76,4 %. V tuto chvíli tak může dojít k obnovení růstového procesu ve směru korekční úrovně 61,8 % – 1,0883. Domnívám se však, že včerejší růst páru byl dílem náhody a byl vyvolán jednou slabou zprávou zveřejněnou ve Spojených státech. Konsolidace pod rostoucím trendovým koridorem naznačuje, že pokles páru je stále pravděpodobnější.
img

Výnosy amerických státních dluhopisů podporují dolar. Přehled USD, CAD, JPY

29.02.2024 Nejnovější údaje z USA se ukázaly být mnohem slabší, než se očekávalo. Index spotřebitelské důvěry Conference Board poprvé za poslední čtyři měsíce klesl na 106,7 b. (očekávala se hodnota 115 b.) z lednové revidované hodnoty 110,9 b. Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby se v lednu snížily o více než 6 % a zdá se, že na nízké úrovni jsou také podnikatelské investice. Očekávání oživení amerického průmyslového sektoru se nenaplňují; nyní se všichni soustředí na čtvrteční zprávu ISM.
C:\fakepath\cesko-inflace.jpg

ČR má 14. nejsilnější ekonomiku EU

28.02.2024 Česko má podle Indexu prosperity a finančního zdraví čtrnáctou nejsilnější ekonomiku v EU, proti roku 2023 si tak pohoršilo o dvě příčky. Ačkoliv má relativně pestrý průmysl s vysokou komplexitou, ekonomiku brzdí nízká přidaná hodnota a vysoká inflace. Index společně vytváří Česká spořitelna a datový portál Evropa v datech.
img

USD/JPY: Zpráva o inflaci v Japonsku může být příčinou zvýšené volatility

26.02.2024 Měnový pár USD/JPY se již druhý týden v řadě drží nad hranicí 150,00. Korekční pullbacky jsou minimální a spíše formálního charakteru. Pár je uvězněn v rozmezí 150,30–150,70 a tato skutečnost narušuje přímočarou obchodní strategii kupujících USD/JPY (dlouhé pozice při pullbacku směrem dolů).
img

EUR/USD – přehled týdne: Konec února bude mít ještě žhavou dohru

26.02.2024 Poslední únorový týden by měl být volatilní. Do konce února kupující EUR/USD buď upevní svůj náskok a obhájí svou pozici v oblasti 9. čísla, anebo opět ztratí iniciativu, což způsobí návrat páru k základně 7. čísla. Připomeňme, že na konci minulého týdne se obchodníkům podařilo dosáhnout úrovně 1,0890, ale tyto pozice si neudrželi a obchodní seanci uzavřeli na 1,0821.
img

Předpověď pro EUR/USD na 22. února

22.02.2024 Měnový pár EUR/USD si ve středu udržel "býčí" náladu, ale téměř po celý den se obchodoval v úzkém cenovém rozpětí. Dnes se pár ustálil nad korekční úrovní 76,4 % (1,0823), což umožňuje očekávat další růst směrem k další korekční úrovni 61,8 % – 1,0883. Vzestupný trendový koridor charakterizuje náladu obchodníků jako "býčí". Obnovení poklesu eura nyní můžeme očekávat pouze po uzavření kotací pod tímto koridorem.
img

GBP/USD. Co řekl Bailey?

22.02.2024 Pár GBP/USD se snaží stoupat již druhý den v řadě. I když je tento růst spíše symbolický, důležitý je kontext projevu guvernéra Bank of England Andrewa Baileyho. Ten mohl britskou měnu klidně potopit, ale během slyšení v britském parlamentu přednesl poměrně výmluvný projev. Při projevu před Výborem ministerstva financí Bailey zachoval ve své rétorice vyváženost a trh si to vyložil ve prospěch libry. To je velmi diskutabilní závěr, ale faktem zůstává, že libra se po rozhodující zkoušce udržela nad vodou.
img

Bank of England je připravena snížit úrokové sazby

21.02.2024 První den týdne byl nakonec nezvykle nudný a USA slavily svátek. Britská měna se téměř nepohnula a ponechala si možnost formace předpokládané vlny 3 neboli C. Pravděpodobnost ale nestačí. Aby vlnový pattern zůstal celistvý a mí čtenáři mohli dělat ziskové obchody, musí instrument klesat. Britská libra má bohužel poslední dobou s pohybem očividně problém.
Související klíčová slova: FOREX | Partneři | FXstreet | Technická analýza | Money management | Offshore | George Soros | Bitcoin | Fundamentální analýza | Čínský jüan | Intervence | Exotické měny | Intervence ČNB | Kvantitativní uvolňování | Nový Zéland | Price Action | Intradenní obchodování | Brexit | Intradenní výhled | Řecko | Patrik Urban | Obchodní strategie | Čína | Japonsko | Video | Finance | Peníze | Kanadský dolar | Bank of Canada | Australský dolar | Novozélandský dolar | Disciplína | Stříbro | Expert | Akciové indexy | Akciový index | Order Flow | Market Profile | Pullback | Moody's | Fitch | Korelace | Equity | Inflace | Deflace | OECD | EUR/USD | GBP/USD | USD/JPY | USD/CHF | AUD/USD | NZD/USD | EUR/GBP | GBP/JPY | Nasdaq | Dow Jones | Mario Draghi | USD/CAD | EUR/JPY | Světová banka | Rusko | USA | NFP report | Nezaměstnanost | Janet Yellenová | Británie | Britská libra | OPEC | Spotřebitelská důvěra | Maďarský forint | Koruna | BIS | G20 | Euroskupina | Evropská unie | Ruský rubl | HDP | Obchodní deník | Obchodní plán | Fibonacci | Devizové rezervy | Mexické peso | Turecká lira | Bezpečný přístav | Dluhová krize | Divergence | Pin Bar | Monetární politika | Měnová politika | Forexový trh | Kanada | Austrálie | Německo | Francie | Pražská burza | Česká měna | Polsko | Turecko | Španělsko | Apple | Středoevropské měny | Polský zlotý | Měnový výbor Fedu | Evropské akcie | Kypr | Analytik | Pimco | New York | Profit-Target | Ceny ropy | Výsledková sezóna | Spekulace | Ropa Brent | Ropa WTI | USD/CNY | Česká koruna | Americké akcie | Medvědí trh | Býčí trh | ETF | Investiční fondy | Private equity | Dluhopisový trh | Světové akcie | Dividendy | Světová ekonomika | Poptávka | Ratingové agentury | Recese | Lehman Brothers | Americká ekonomika | Daně | Rizika | Politika | Komoditní měny | EUR/CHF | AUD/NZD | XAU/USD | Hyperinflace | Export | Import | Průmyslová výroba | Nikkei | Ekonomové | Akciové trhy | Ekonomika eurozóny | Zahraniční obchod | Maloobchodní tržby | USD/NOK | EUR/SEK | EUR/AUD | GBP/CHF | GBP/CAD | GBP/AUD | AUD/JPY | CAD/JPY | AUD/CAD | EUR/CAD | CAD/CHF | EUR/NZD | GBP/NZD | USD/MXN | USD/ZAR | USD/TRY | USD/CZK | EUR/CZK | USD/PLN | Spotřebitelské ceny | Obchodní komora | Míra nezaměstnanosti | Světové ekonomické fórum | Rozpočtový deficit | Swiss Life | Důvěra investorů | Ekonomické události | Měnový trh | Objemy obchodů | Svíčkové formace | Obchodování na burze | Měnové trhy | Binární opce | Spready | Interactive Brokers | Ekonomické prognózy | Eurodolar | Cenné papíry | Hospodářství | Kapitál | Sazby | Oscilátory | ADR | AOS | Advance | Akcie | Akciový trh | Aktiva | Akvizice | Alert | Alokace | Americký dolar | Analýza | Analýza cenných papírů | Anualizovaná volatilita | Zhodnocení | Apreciace | Arbitráž | Asset management | Aussie | ADX | BRICS | Transakce | BaFin | Balance | Bank of England | Bank of Japan | Bankovní rada | Bear | Ben Bernanke | Benchmark | Bid | Bloomberg | Blue chip | Bod | Bond | Dluhopisové fondy | Breakout | Broker | Bull | Bundesbank | Burza | Burzovní index | Buy Stop | Béžová kniha | CAPEX | CBOE | CBOT | CCI | CEO | CFD | CFTC | CME | COT report | CPI index | Cable | Call opce | Cap | Carry trade | Cash flow | Cenný papír | Centrální banka | Centrální banky | Stock | Garance | Certifikáty | Close | Konsolidace | DAX | Denní minima | Denní rozpětí | Demo účet | Devalvace | Devizový trh | Dezinflace | Distribuce | Diverzifikace | Dividenda | Dividendový výnos | Dluhopis | Dolarový index | Dollar | Dow Jones Industrial | Downtrend | Durace | ECB | ECN | ECOFIN | EFSF | EMA | ESM | Ekonomický indikátor | Ekonomika | Emerging markets | Emise | Emitent | Euro | Eurozóna | Evropská centrální banka | Evropská komise (EK) | Expanzivní politika | FOMC | Index FTSE 100 | FX | Fair Value | Fed | Federální rezervní systém (FED) | Finanční trh | Finanční trhy | Fiskální politika | Fixing | Flat | Hedge fondy | Foreign Exchange | Forward | Fundamentální zprávy | Futures | Fúze | G10 | G7 | GAAP | Gap | Grafy | Hedge Fund | Hedge | High | Hlava a ramena | Holubice | IFO index | IPO | Index DAX | Index PX | Index cen průmyslových výrobců | Employment Cost Index | Index výrobních cen | Indikátor | Indikátory | Inflační cíl | Insider | Intradenní obchodník | Investice | Investiční fond | Investiční horizont | Investiční společnost | Investor | Investování | Japonský jen | Jestřáb | Kapitálový trh | Kiwi | Klouzavý průměr | Komodity | Konečná sazba | Korekce | Kotace | Koš | Krátká pozice | Kupón | Kurz | Kurzy měn | LIBOR | LTRO | Likvidita | Long | Long pozice | Loonie | Low | MACD | MIFID | MMF | MT4 | Makro data | Margin | Risk | Marže | MetaTrader | Mezinárodní obchod | Momentum | Monetizovat | Měna | Finanční instituce | Měnové páry | Měnový pár | Měny | Fluktuace | NYMEX | NYSE | Nabídka | Neckline | Stavební povolení | Nové žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Nástroj | Nástroje peněžního trhu | OTC | Obchodní bilance | Obchodní systém | Obchodní zásoby | Obchodník | Obchodování s měnami | Objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Obligace | Opce | Open | Opening bell | Order | Oscilátor | Osobní příjem | Outside Bar | P/E | PEG | PPI index | Parabolic SAR | Čekající příkazy | Peněžní trh | Peněžní zásoba | Pip | Pivot Point | Platební bilance | Platforma | Politické riziko | Poplatek | Portfolio | Pozice | Prodeje existujících domů | Prodejní cena | Produktivita práce | Prémie | Průmyslové objednávky | Put opce | Příkaz | Příkaz Stop | RRR | RSI | Rally | Rating | Ratingová agentura | Reinvestice | Repo sazba | Reserve Bank of Australia | Reserve Bank of New Zealand | Resistance | Resistence | Retracement | Rezervní měna | Rezistence | Platina | Riziko | Rizikové měny | Rolování | Ropa | Russell 2000 | S&P 500 | SNB | Saldo běžného účtu | Schodek rozpočtu | Sell Stop | Sentiment | Short | Long Term | Short pozice | Smart money | Směnný kurz | Spike | Splatnost | Split | Spot | Spotová cena | Spread | Stagflace | Standard & Poor's 500 | Sterling | Státní dluhopis | Support | Svíčkový graf | Swap | Swing | Swingový obchodník | Swiss | Swiss National Bank | Take Profit | Pokladniční poukázky | Termínový kontrakt | Ticker | Timeframe | Trader | Trading | Trend | Trendline | Trendová čára | Trigger | Tržní kapitalizace | Tvůrce trhu | Ukazatel | Upgrade | Uptrend | VIX | VaR | Leading Indicators | Velkoobchodní tržby | Volatilita | Volume | Výkonnost | Výnos | WTO | Wall Street | Warren Buffett | YTD | Maturity | ZEW index | Bondy | Zisk na akcii | Zlato | Šedá ekonomika | Švýcarský frank | ČNB | Časový rámec | Česká národní banka | Úroková míra | Úrokové sazby | Úrokový diferenciál | Jednotná evropská měna | Americká měna | Analytici | Riziková aktiva | Obchodní platforma | Deriváty | Banky | Doporučení | EUR | USD | Commerzbank | UBS | Citibank | Barclays | Dluhopisy | JPY | CHF | NZD | CAD | AUD | GBP | ČEZ | Alcoa | Obchodování | Obchodování na forexu | JPMorgan | Morgan Stanley | FTSEurofirst | Bank of China | Euro STOXX | EMU | Nomura | Goldman Sachs | Regulátor | Objem obchodů | Evropa | Japonské akcie | Asijské akcie | Index MSCI | Index CSI300 | Jihokorejský won | Panevropský index | Shanghai Composite | Finanční krize | Citigroup | Cena zlata | Cena ropy | Měnová báze | Hospodářský růst | Německá ekonomika | Investiční tipy | Investiční příležitosti | FTSE | Evropská ekonomika | Ekonomika Spojených států | Komerční banka | Patria | Komoditní trhy | Bank of America | Barack Obama | Americký prezident | XTB | X-Trade Brokers | Saxo Bank | BOSSA | Patria Forex | Admiral Markets | Indexy | Úroková sazba | OSN | Americká lehká ropa | Spekulanti | Globální ekonomika | Jihoafrický rand | PBOC | Čínské akcie | Ropné zásoby | Investoři | Kurzový závazek | Měnové války | Produkce ropy | Blue chips | Fundamenty | Fond | Exxon Mobil | Ekonomie | Měnový výbor | Trh s nemovitostmi | Stimulační opatření | Program nákupů dluhopisů | EU | Finanční sektor | Ministři financí | Klouzavé průměry | Michala Moravcová | Býčí divergence | Vývoj ceny | Aukce | Medvědí divergence | Zasedání Fedu | Zasedání ECB | Ekonom | Cenový graf | Byznys | Business | Pravděpodobnost | Drahé kovy | BNP Paribas | Výnosy dluhopisů | Hospodářská krize | Makroekonomická data | Makroekonomické data | Makroekonomické události | Market Color | Ken Veksler | Zisk | Obchodní instrumenty | Berkshire Hathaway | Ropný trh | Britská měna | Těžba ropy | Dluhopisové trhy | Jaroslav Tupý | Futures kontrakt | Break-Even | Sázka | Kurz dolaru | Ceny komodit | Kurz eura | Kurz koruny | Obchodování na finančních trzích | Zkušenosti | Panika | Deprese | Euforie | Stres | Optimismus | Výsledky | Chamtivost | Strach | Emoce | Trpělivost | Index nákupních manažerů | Investiční příležitost | Obchodní příležitosti | Obchodní příležitost | Bohatství | Hospodářský cyklus | IEA | Euronext | Credit Suisse | Vývoj dolaru | Japonská měna | Santa Claus Rally | RBNZ | Oanda | Ozvěny trhu | Uvolnění měnové politiky | Intervenovat | ČSOB | Partners | DailyFX | ForexLive | Gold | Jak obchodovat | Obchodovat | MT5 | Ondřej Hartman | Obchodování s akciemi | Investment Banking | Akciový analytik | CAC 40 | Online trading | Deutsche Bank | Stoxx 600 | Over-The-Counter | Investiční banka | Světová obchodní organizace | Makrokalendář | Zprávy z trhů | Analytický tým | Aktuální kurzy | Regulace | Portfolio manažer | Portfolio manager | Financování | Investiční banky | Investiční společnosti | Investovat | CZK/EUR | CZK/USD | USD/EUR | Hedgeové fondy | Hedgeový fond | Intradenní analýza | Nasdaq Composite | ZuluTrade | Makro | USDX | Finanční analytici | Index cen | Výrobní ceny | Výrobní náklady | Index PPI | Index CPI | Eurostat | Český statistický úřad | Stavební výroba | Obchodní seance | Makrodata | Portugalsko | Forexové intervence | Devizové intervence | EUR/HUF | Obchodní deficit | Swapová výnosová křivka | Facebook | Měnový index | Riziková averze | LYNX | Index strachu | Akcenta | Swingové obchodování | BTC | Australská centrální banka | Donald Trump | Komoditní spready | Lukáš Kovanda | Burzy | Mezinárodní měnový fond | Rozvíjející se trhy | Žlutý kov | FXTM | Zásoby ropy | Dukascopy | Japonská centrální banka | Wall Street Journal | ADP report | Penzijní fondy | Financial Times | Bankrot | Ceny akcií | Obchodníci | Vzdělávání | Semináře | Praxe | Centrální bankéři | EURUSD | USDJPY | AUDUSD | NZDUSD | USDCHF | GBPUSD | USDCAD | EURCZK | USDCZK | GBPJPY | EURJPY | Raiffeisenbank | Abenomika | Akciové indikátory | Aktivum | Carry trades | Delta | EPS | Formace hlava a ramena | Index | Investiční strategie | Trading strategie | Likvidní | Nabídková cena | Odpor | Podpora | Průlom | Přenos | Volatilní | Kasina | Hazardní hry | AdmiralMarkets | Akcie Alcoa | Akcie Alibaba | Akcie Amazon | Akcie Apple | Akcie Citigroup | Akcie Deutsche Bank | Akcie dnes | Akcie Facebook | Akcie Google | Akcie Microsoft | Akcie Michael Kors | Akcie Netflix | Akcie PayPal | Akcie PG | Akcie ropy | Akcie Shell | Akcie Siemens | Akcie Tesla | Akcie Visa | Akciové burzy | Aktuality ekonomika | Aktuality z ekonomiky | Aktuální cena ropy | Aktuální cena zlata | Aktuální kurzy měn | Alpari | Americká burza | Americká centrální banka | Americká centrální banka FED | Analytika | Analýzy | AUDJPY | Banka | Bankovní rada ČNB | Barel ropy | Běžný účet | Běžný účet platební bilance | Bollinger Bands | Bollingerova pásma | Bossa.cz | Brent | Britské libry | Brokers | Brokerské společnosti | Burzovní indexy | Burzovní zpravodajství | CAC40 | Capital Markets | Cena | Cena akcií | Cena barelu ropy | Cena ropy brent | Cena ropy na světových trzích | Cena ropy WTI | Cena stříbra | Ceny drahých kovů | Ceny zlata | CFD obchodování | Čínská ekonomika | CISCO | Co je akcie | Co je deflace | Conference Board | Cyrrus | CZK | Černá labuť | Česká ekonomika | Česká spořitelna | České koruny | Čínská burza | ČNB euro | DAX 30 | Devizové trhy | Devizový kurz | DJIA | Dnešní kurz | Dnešní události | Do čeho investovat | Dolar | Dolary | Dow Jones index | Druhy akcií | Dukascopy Europe | Ekonomické zprávy | Ekonomický cyklus | Ekonomický kalendář | Ekonomický růst | Ekonomický výhled | Ekonomika Japonska | Ekonomika Německa | Ekonomika USA | Ekonomika ve světě | Elektřina | Engulfing | ETF fondy | Etoro | Eura | EURAUD | EURGBP | EURCHF | Euro dnes | Euro dolar | Euro posiluje | Euro Stoxx 50 | Eurostoxx 50 | EURSEK | Evropská měna | Evropská rada | Evropské burzy | Evropské měny | Exchange | Expirace | Finanční prostředky | Finanční služby | Fiskální rok | Fondy | Forex market | Forex.com | ForexFactory | ForexFactory.com | ForexTime | Forexu | Fortuna | Frank | FXstreet.cz | GBPCHF | GDP | GfK | Graf | Graf EURUSD | Guvernér české národní banky | Guvernér ČNB | Hang Seng | Harmonizovaný index spotřebitelských cen | HDP Číny | HDP Francie | HDP USA | Hodnota akcií | Hodnota zlata | Hospodářské noviny | Hrubý domácí produkt | HSBC | Ichimoku | Index DJIA | Index Dow Jones | Index euro | Index euro stoxx 50 | Index Hang Seng | Index inflace | Index Nasdaq | Index PMI | Index S&P 500 | Index VIX | Index volatility | Indikátor CCI | Indikátor MACD | Inside | InstaForex | Instrument | Instrumenty | Intuice | Investice do akcií | Investice do stříbra | Investice do zlata | Investiční | Investiční doporučení | Investiční plán | Investiční poradenství | Investiční portfolio | Investiční výdaje | Zlaťáky | Investing | Investování na burze | Investovat do zlata | IronFX | Irsko | ISM | Jádrová inflace | Jak investovat | Jak investovat do zlata | EBay | Jak zhodnotit peníze | Japonská ekonomika | Jiří Tyleček | Jeden dolar | Jiří Rusnok | JP Morgan | Kanadská měna | Kapitálové trhy | Komodita | Komoditní | Komoditní burzy | Komoditní index | Komoditní trh | Koruna posiluje | Krize eurozóny | Kurs zlotých vůči české koruně | Kurz australského dolaru | Kurz dolarů | Kurz EUR | Kurz forintu | Kurz GBP | Kurz JPY | Kurz jüanu | Kurz koruny k euru | Kurz libry | Kurz NZD | Kurz USD | Kurzy | Kurzy USD | Libra | Libra šterlinků | Lira | Maďarská měna | Maďarsko | Makléři | Makroekonomické ukazatele | Makroekonomický kalendář | Maloobchodní prodej | Management | Market | Markets | Mayzus | Měna euro | Měnová krize | Měnový kurz | MetaTrader 5 | MetaTrader4 | Meziroční inflace | Meziroční míra inflace | Minimální mzda | Míra inflace | Miroslav Singer | Moving Average | Nákup akcií | Nákup dluhopisů | Naučte se obchodovat | Nejsilnější ekonomiky světa | Největší ekonomika světa | Největší světové ekonomiky | Nemovitosti | Nikkei 225 | Norská koruna | Obchodní platformy | Obchodování s CFD | Obchodování s komoditami | Ocenění akcií | Odkup akcií | Opční strategie | Oslabení koruny | Oslabení měny | Oslabování koruny | Pád akcií | Pád dolaru | Pasivní příjem | Patria Finance | Patria Online | Patterns | Pavel Šafařík | PayPal | Pips | Pivot | Pokles eura | Portfolia | Praní špinavých peněz | Pražská burza PX | Prezidentské volby | Pro investory | Prodej akcií | Prodej eura | Prodej zlata | Prognóza | Převodník měn | Pšenice | Rates | Rakousko | Recenze | Reuters | Risk On | Ropné vrty | Ropy | RUB | Rubl | Růst HDP | Řízení rizik | Řízení rizika | SaxoBank | Sázky | Shanghai Composite Index | Signály | Slovník pojmů | Směnné kurzy | Société Générale | SPX | SP500 | Spořící účty | Státní dluh | Státní dluhopisy | Státní rozpočet | Shares | Stochastický oscilátor | Stochastický | Stoxx | Stoxx Europe 600 | Surová ropa | Švédská koruna | Světové burzy | Světové ceny ropy | Švýcarská měna | SWIFT | Swingy | Švýcarská centrální banka | Švýcarské banky | Tapering | Tesla Motors | Těžba ropy v USA | Throwback | TopForex | Trade Brokers | Trh nemovitostí | Trh | Trh s akciemi | Tržní hodnota | Tržní podíl | Tržní zprávy | Turecká měna | Twitter | US dolar | US dollar | USD index | Velká Británie | Volatility | Volkswagen | Vydělat peníze | Výnosy z dluhopisů | Výprodej | Vývoj cen ropy | Vývoj ceny mědi | Vývoj ceny ropy | Vývoj ceny zlata | Vývoj EUR/USD | Vývoj inflace | Vývoj kurzu | Vývoj kurzu EUR/USD | Vývoj kurzu USD | Vývoj mezd | Vývoj ropy | Vývoj USD | Webinář | Webináře | WTI | WTI ropa | XTB.cz | Zlataky.cz | XM | X-Trade | Zásoby ropy ve světě | Země eurozóny | Zemní plyn | Zkušenost | Zlaté rezervy | Zlato a stříbro | Změna času | Zpracovatelský průmysl | Zpráva | Zpravodajství | Zprávy | Zprávy z ekonomiky | Zprávy z Řecka | Železná ruda | Merrill Lynch | Předpověď | Zisky | Tradeři | Diskontní sazba | Fed Funds Rate | EUR/PLN | CNBC | BreakEven | Obchodní pravidla | ZEW | DXY | EIA | Dolarové dluhopisy | ING | Mojmír Hampl | Benzín | Buffett | DMA | Komise pro cenné papíry | Put | Báze | Buy | CEE | Cenové rozpětí | Čistý dluh | EBITDA | Ekonomika EU | Elon Musk | Equal weight | EV | Ex-dividend | Federal Funds Rate | Free float | Hold | Christine Lagarde | Index produkčních cen | Indie | Intermediate | ISM indexy | Janet Yellen | Komunální dluhopisy | Lednový efekt | Mark Zuckerberg | Market Perform | Měď | MIC | Ministerstvo financí | Obchodní den | Omega | P.A. | Peněžní trhy | Povinné minimální rezervy bank | PX index | Range | Rate Hike | Redukce | REIT | Roadshow | ROCE | ROE | Sekundární trh | Sell | Small caps | SPAD | Strong Buy | Tovární objednávky | Underweight | Vláda ČR | Výroční zpráva | Využití kapacit | CTA | Commonwealth Bank | Crédit Agricole | Itálie | Spojené státy | Finanční společnosti | Vybírání zisků | Barchart | Černé zlato | WSJ | Denní změna | Kmenové akcie | P/E Ratio | Převis | Primární emise | Repo operace | Cenová hladina | Hrubý domácí produkt (HDP) | Index nákladů práce | Investice ve stavebnictví | Institute for Supply Management (ISM) | M2 | Outperform | Směrodatná odchylka | Tržby | Underperform | Zaměstnanost | Clearing | Úvěr | INSEE | QE | Investiční výzkum | Světové ekonomiky | Western Union | Miliardář | Bohatý | eBook | Investiční analytik | Zhodnocení kapitálu | Tržní sentiment | Commission | Komise | Kontrakt | Federální rezervní systém | Křížové měnové páry | Majors | Překoupeno | Přeprodáno | Volby | Fundamentální data | Finanční noviny | Rozhovor | Úspěšný trader | Butterfly | E-mini | Know-how | Blog | Cukr | Harmonické formace | Retail | Vzdělání | Commitment of Traders | COT | Velcí hráči | 1 milion | Burza dnes | Burze | Dividendové akcie | Forex trh | FX market | Global forex | Graf EUR/USD | Investment | Slušný zisk | Traders | Saxo Capital Markets | Asijské obchodování | Evropské obchodování | Americké obchodování | FX Analyst | U.S. Bank Wealth Management | Aramco | Moody's Investors Service | Capital Economics | Markit | Raymond James | Dow Jonesův index | Unicredit | Danske Bank | TD Securities | Deutsche Bundesbank | Sky News | Ernst & Young | Společnost Crédit Agricole | Bank of New York Mellon | Rabobank | Royal Bank of Scotland | DPA | Jefferies | Intesa Sanpaolo | Bernstein | Charles Schwab | Natixis | Jackson Hole | KPMG | Institut ZEW | RBC Capital Markets | Scotiabank | CNN | Wells Fargo | Campbell Soup | Microsoft | Bankovní sektor | MSCI | Evercore ISI | Oxford Economics | State Street | ABN Amro | Westpac | Wunderlich Securities | CME Group | UniCredit Bank | Generali Investments CEE | Home Credit | Caterpillar | CSI300 | ANZ | FTSEurofirst 300 | Sentix | Baker Hughes | Guvernér centrální banky | David Marek | Institut Ifo | DIHK | Prudential Financial | Investing.com | Členové OPEC | ActivTrades | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Macquarie | TLTRO | YouGov | Mitsubishi | NATO | Ole Hansen | TD Ameritrade | BNY Mellon | Moody's Analytics | RBC Capital | Agentura AP | Barrick Gold | BBC | Destatis | Washington Post | FX strategie | Agentura DPA | Chaos na finančních trzích | Sentix index | Oslabení eura | Reporty | Index Fedu | Šéfka Fedu | Zvyšování sazeb | Snižování sazeb | Obchodní nastavení | Riksbank | Ceny nemovitostí | Halifax | Růst ekonomiky eurozóny | Thomson Reuters | Akcie Starbucks | Dění na finančních trzích | Důležité fundamenty | Technický výhled | Bezpečné měny | Forex weby | Short squeeze | Fedspeak | HUF/EUR | Kurz koruny vůči euru | Polská centrální banka | Kurz USD/EUR | Kalendář ekonomických událostí | Brazílie | Japonský premiér | Dnešní fundamenty | Průmyslová produkce | Zasedání centrální banky | Zasedání centrálních bank | Pokles úrokových sazeb | Čínská centrální banka | Finanční systém | Nákupy dluhopisů | Dovoz ropy | Výnosy německých dluhopisů | Trading Economics | MarketWatch | Nastavení měnové politiky | Úspěch | Pokles cen akcií | Podnikání | Euro proti dolaru | Euro vůči dolaru | BMW | Automobilový průmysl | Erste Bank | Index pražské burzy PX | Mark Carney | Averze k riziku | Index pražské burzy | Pokles akcií | Ministr financí | Hospodářské výsledky | Commitments of Traders (COT) | Globální trhy | Stock Exchange | Renminbi | Velcí investoři | Cizí měny | Evropské banky | Tržní volatilita | Sázková kancelář | Zvyšování úrokových sazeb | Snižování úrokových sazeb | Časování trhu | Trendový kanál | Otočení trendu | Dlouhé pozice | Komoditní stratég | Fundamentální ukazatele | Výnosová křivka | Plodiny | Energie | Společná evropská měna | Severomořská ropa | Prezident Fedu | Vývoj kurzu USD/EUR | Dividendová sezóna | Finanční stabilita | Rada ČNB | Earnings | Sentiment trhu | Výprodej na Wall Street | Linie podpory | Index FTSEurofirst 300 | Podnikatelé | Pro tradery | Globální akciové trhy | KBC | Index londýnské burzy FTSE 100 | BlackRock | Ekonomický sentiment | Podnikatelská důvěra | Ekonomické indikátory | Implikovaná volatilita | Ekonomický a strategický výzkum | Znalost | Příprava | Přehled | Klid | Jádrový index | Kč/EUR | Polská ekonomika | Ekonomické fórum | Volby v USA | Rosněfť | Firemní investice | Christine Lagardeová | Thomas Jordan | Agentura Reuters | Averze vůči riziku | Bezpečné přístavy | Zadlužené Řecko | Sázet | Obchodní signály | Evropské trhy | Americké trhy | Index amerického dolaru | Index eura | David Cameron | Bankovnictví | Obchodování CFD | Futures kontrakty | Kontrakty CFD | Swapy | Referendum | Časová pásma | Ekonomická aktivita | City | Helicopter money | Program OMT | Fidelity International | Posilování koruny | Ministři financí eurozóny | Obchodní styl | Investiční firma | Úřad pro energetické informace (EIA) | Prezident ECB | Kurzy středoevropských měn | Nejistota na finančních trzích | Fundamentální faktory | Vývoj měn | Americké firmy | Pozornost investorů | Bookmakeři | Index důvěry | Základní úrokové sazby | Lídři | Firmy | Vývoj měnového páru EUR/USD | Vývoj měnového páru | Vývoj měnového páru GBP/USD | Vývoj měnového páru USD/JPY | Vývoj dolarového indexu | Aktuální vývoj | Měnový stratég | Den D | Akcie energetických společností | Standard & Poor's | Britské akcie | Nárůst úroků | Strategy Research | Economist | Economic | Zasedání České národní banky | Inflační tlaky | Širší index S&P 500 | Glencore | Akcie ve Spojených státech | Akcie v USA | Akcie bank | Ekonomické dopady | Akcie v Asii | Japonský index Nikkei | IHS | Měnová autorita | Xetra | IBEX | Evropská dluhová krize | Globální finanční krize | Akcie evropských bank | Britská centrální banka | Obchodování měn | Turbulence na trzích | Německé státní dluhopisy | Americké státní dluhopisy | Intervence centrální banky | JPMorgan Chase | Forexové trhy | Dollar Index | Broker Trust | Bankovní regulace | Soros Fund Management | Program nákupu dluhopisů | Velké banky | Objem investic | Daňové příjmy | Vladimir Putin | Deutsche Börse | Americký akciový index | Americké akciové indexy | Index volatility VIX | Forexoví obchodníci | Styl obchodování | Mizuho Securities | Index asijsko-pacifických akcií | Klouzavý průměr SMA | Globální ekonomický růst | Pokles libry | S&P Global | Zpomalení globální ekonomiky | Globální ekonomiky | Agentura Bloomberg | Biliony dolarů | Miliardy dolarů | Poptávka po bezpečných aktivech | Vládní dluhopisy | Britské dluhopisy | Americký ministr financí | Oslabení japonského jenu | Britské banky | Akcie amerických bank | Odchod z EU | Hlavní indexy | Index technologického trhu Nasdaq | Dostatek hotovosti | Nervozita | Akcie mediální skupiny CME | Globální finanční trhy | Britský ministr financí | Růst akcií | Fitch Ratings | AAA | Rating AAA | Ekonomická rizika | Dnešní ekonomický kalendář | Obchodování v Asii | Summit EU | Setkání centrálních bankéřů | Americké burzy | Zpřísňováním měnové politiky | Uvolňování měnové politiky | Utahování měnové politiky | Finančnictví | Tržní aktuality | Walmart | Alibaba | Halliburton | Burzovní rozcvička | Fibo | Dnešní obchodování | Propad | Německý index DAX | Vystoupení z EU | Světové akciové trhy | Handelsblatt | Úvěrový rating | Kryptoměny | Ropné společnosti | Severomořská ropa Brent | Americká ropa WTI | Status bezpečného přístavu | Eurex | Index AEX | Index Nikkei | DAX30 | FactSet | TradingView | Země OPEC | Představitelé centrální banky | Sázkové kanceláře | Citi | S&P | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Rating Evropské unie | Mezinárodní ratingová agentura | Agentura S&P | Guvernér | Agentura Moody's | Agentura Fitch | Makroekonomické analýzy | Výrobní aktivita | Cena mědi | Marže společností | Teroristický útok | Německý akciový index DAX | Benchmarky | Německý DAX | Zahraniční investice | Ztráty | Euro vůči americkému dolaru | Euro k dolaru | Politická nejistota | Zvýšení úrokových sazeb | Bezpečné útočiště | Farmaceutické společnosti | Posílení dolaru | Oslabení dolaru | Posílení eura | Posílení koruny | Akcie na Wall Street | Čínské akciové trhy | Nálada na trhu | Pokles výnosů | Opatření centrálních bank | Akciové trhy ve Spojených státech | Dnešní údaje | Ekonomická data | Ekonomická data z USA | Americké indexy | Historická maxima | Historická minima | Index SPX | Člen rady guvernérů | Představitel ECB | Evropský trh | Nejistota | Finanční tituly | Erste | Philip Morris | VIG | Saúdská Arábie | Zasedání Bank of England | Revize výhledu | Největší banky | Stagnace | Tempo růstu | Prodej aut | Akcionáři | Obchodování na devizových trzích | Euro k americkému dolaru | Daně z příjmů | Daně z příjmů právnických osob | Obchodování na devizovém trhu | Libra vůči dolaru | CySEC | Zajištění | Komoditní sektor | Výnosy amerických dluhopisů | Zpomalení v Číně | Výrobní index PMI | Úvěrové krize | FTSE 100 | Guvernér banky | Baidu | Blockchain | Ripple | Litecoin | Dogecoin | Ethereum | E*Trade | Tesla | Dluhové krize | Vývoj měnového páru EUR/JPY | Vysoká volatilita | Nízká volatilita | Nákupní signál | Prodejní signál | Agentura AFP | Odhodlání | Výnos desetiletých dluhopisů | National Australia Bank | Kryptoměna | Ekonomický institut | Kapitalizace | Představitelé Fedu | Steen Jakobsen | Výhled | Depozitní sazba | Hlavní úroková sazba | Úroková sazba ECB | Úroková sazba Fedu | Obchodování na newyorské burze | Akciový index DAX | Globální krize | Francouzská ekonomika | NYSE Euronext | Bankéři | Bankéř | Spekulativní sázky | Poplatky | Nakupovat akcie | Rekordní minima | Rekordní maxima | Britská vláda | Americké akciové trhy | Organizace ADP | Exxon | Chevron | Payrolls | Konsensus | Mzdy | Dobré výsledky | Německý export | Silné euro | Hrubý domácí produkt Německa | Non-Farm Payrolls | Úspěšné obchodování | Nonfarm Payrolls | Dnešní zprávy | Britská ekonomika | Americký trh práce | Dnešní zpráva | Vyhlídky eurozóny | Soukromí zaměstnavatelé | Hlavní evropské indexy | Britský FTSE 100 | Francouzský CAC 40 | Odhady trhu | Predikce | Index technologického trhu Nasdaq Composite | Summit G7 | Světová obchodní organizace (WTO) | Ekonomická situace | Světový obchod | Globální obchod | Ministr obchodu | General Electric | U.S. Bank | Záchranný fond | Bankovní unie | Bankovní krize | Průzkum | Graf ropy | Data z amerického trhu práce | Bankovní systém | Krize | Názory analytiků | Investiční rozhodnutí | Investiční stratég | Inflace v Německu | Opatření na podporu ekonomiky | Makroekonomika | Zisky firem | Oslabení jüanu | Velké zisky | Analytický tým FXstreet.cz | FTSE MIB | FCA | Světové trhy | Historické rekordy | Investovat do akcií | Theresa May | Theresa Mayová | Inflace v Česku | Jádrová inflace v Polsku | Vývoj indexu S&P 500 | Měnová politika Fedu | Měnová politika ČNB | Snížení úrokových sazeb | Zpomalení čínské ekonomiky | Ministři financí EU | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Výběr zisků | Německé dluhopisy | Výnosy | Měnové stimulace | Zásoby zemního plynu | Rozhodnutí Bank of England | Zasedání Bank of Canada | Dukascopy Bank | Měnový pár EUR/USD | Měnový pár GBP/USD | Měnový pár USD/JPY | Rizikové investice | Japonská vláda | Americká vláda | Česká vláda | Růst čínské ekonomiky | Očekávání analytiků | Ekonomické údaje | Americký index S&P 500 | ISTAT | Akcie finančních titulů | Akciové trhy v USA | Turecká centrální banka | Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) | TRY | Index cen domů v USA | Index cen domů | Odliv kapitálu | Americké investiční banky | Indická rupie | Softbank | Akcie Bank of America | Institucionální investoři | Indikátor důvěry | Čínský statistický úřad | Zájem obchodníků | Měnové stimuly | Obchodování na akciových trzích | Příjmy | Čistý příjem | Spotřebitelské výdaje | Oslabování dolaru | Oslabování eura | Index ekonomické aktivity | Indikátory důvěry | Podnikatelská aktivita | Indexy PMI | Podnikatelská aktivita v eurozóně | Volatilita trhů | Finanční domy | Údaje o inflaci | Alphabet | xStation | Polský zlotý (PLN) | Maďarský forint (HUF) | Česká koruna (CZK) | Měny&Sazby | ČTK | Země G20 | Země G7 | Obchodování forexu | Bankovní společnost | Aktuální cena | Německý Ifo index | Cenové indexy | Zvýšení volatility | Japonský Nikkei | Konsenzus | Investice v Číně | Jihokorejský KOSPI | Sillicon Valley | Růst ekonomiky | Pokles ekonomiky | Fiskální stimuly | Odhad cen ropy | Odhad cen | Belgie | HDP eurozóny | Rozjednané prodeje domů | Americké zásoby ropy | Zasedání americké centrální banky | Obchodování na měnovém trhu | Zpomalení ekonomiky | Program kvantitativního uvolňování | Bilance Fedu | Obchodní pozice | Vývoj úrokových sazeb | Tisková konference ECB | Tisková konference Fedu | Americký dolar vůči japonskému jenu | Výhled domácí ekonomiky | Výhled ekonomiky | Stimulace hospodářského růstu | Obchodování v New Yorku | Hlavní ekonom | Jednání FOMC | Setkání G20 | Inflační čísla | Švédsko | Norsko | Odhad HDP | Očekávání | Nezaměstnanosti v Německu | Ekonomická nálada | Index ekonomické nálady | Ekonomická nálada v eurozóně | Evropský statistický úřad Eurostat | Vývoj eurodolaru | Globální ekonomický výhled | Zátěžové testy bank | HDP v eurozóně | Indikátory důvěry Evropské komise | Tempo růstu ekonomiky | Mercedes | Komoditní kontrakt | Komoditní kontrakty | Politico | Swingoví obchodníci | Globtrex | Raymond James Financial | JPMorgan Chase & Co. | Fed Rate Monitor Tool | ABN AMRO Bank | CME FedWatch | IHS Markit | Morningstar | Index KOSPI | Jihokorejské akcie | Bridgewater | Flash Crash | Venture Capital | Forexový broker | Carl Icahn | ex | Akcie firem | Purple Trading | Oslabování měny | Mizuho | MUFG | Chicago Mercantile Exchange (CME) | Generali Investments | Bernstein Bank | Index NFIB | Keystone XL | J.P. Morgan | Ruské akcie | Okénko trhu | Ranní nadhoz | Bankovní index | Swiss Life Select | Vstup na burzu | Bridgewater Associates | Největší hedgeový fond na světě | CIBC | Alokace aktiv | BBVA | Silicon Valley Bank | Zahraniční forex | Akciový býk | JPMorgan Asset Management | Chicago Mercantile Exchange | Credit Agricole SA | ING Groep NV | Obchodování na zámořských trzích | Nasdaq Composite Index | Cena palladia | Citi Research | Makroekonomické zprávy | Ranní zpráva z akciového trhu | Zpráva z akciového trhu | Inflace ve světě | Vydělávat peníze | Obchodníci s měnami | Vývoj směnných kurzů | Globtrex.com | Začátek výsledkové sezóny | Aleš Michl | IBKR | Paul Tudor Jones | World Gold Council | Nákupy zlata | Nákupy zlata centrálními bankami | Anadarko Petroleum | Coinbase | Bitcoin Cash | Virtuální mince | LemBros Commodity Advisors | Striker Securities | Martin Lembák | Striker | LemBros | Investplanet | Akcie Tesly | Americký akciový trh | Index volatility CBOE | Vladimír Pikora | Bouře Harvey | Obchodování na pražské burze | Hurikán Irma | Obchodování s cizími měnami | Trhy s kryptoměnami | Kvantitativní utahování | Palladium | Trade Financial | Ziskové akcie | Investovat do Bitcoinu | Obchodování Bitcoin | BTC/USD | ETH/USD | Kalendář makroekonomických dat | Průmyslový index Dow Jones | Jerome Powell | Trh kryptoměn | Coinmarketcap | Nejvýkonnější akcie | MiFID II | Bitcoin futures | LYNX Trading | Rebalancování indexů | Crown | CBOE Global Markets | ETH | XRP | Investice do bitcoinu | Ray Dalio | Obchodování s digitálními měnami | Invesco | Fincentrum | Panevropský index STOXX 600 | Hard fork | Fox Business | Binance | Věštec z Omahy | Kosdaq | Růst bitcoinu | NEST | Estee Lauder | Hlavní světové burzy | GBP/SEK | Rostoucí výnosy státních dluhopisů | CFG | Crypto | RoboMarkets | Tether | Tržní kapitalizace kryptoměn | Pokles bitcoinu | Krypto burzy | Správce portfolia | MSCI World Index | EY ITEM | Altcoiny | John Maynard Keynes | Tržní očekávání | Asijské trhy | Vzácné kovy | Drobní investoři | Výnosy desetiletých dluhopisů | Inverzní výnosová křivka | Akciové výnosy | Investování s LYNX | Cena bitcoinu | Airbnb | Index Russell 2000 | Začít investovat | Geopolitická rizika | Podnikání na kapitálovém trhu | Energetické akcie | Investice do vládních dluhopisů | Trhy dnes | Saxo | Výprodeje na akciových trzích | Obchodní války | FinTech | LYNX webinář | Výnosy italských dluhopisů | Očekávání investorů | Krypto | Analytik TopForex | Bitcoiny | Raytheon | Lockheed Martin | Northrop Grumman | Růstové akcie | Německá centrální banka | PANW | Kartel OPEC | Obchodní týden | Makrozprávy | OPEC+ | Obchodní válka | Posilování dolaru | Obchodní napětí | Profesionální investoři | Výsledky obchodování | Podniky | Evropské akciové trhy | CONSOB | Asijské akciové trhy | Projev Jeroma Powella | Čínské měny | Globální růst | Silný americký dolar | Long signál | Index nákupních manažerů (PMI) | Technologické akcie | Obchodní aktivita | Evropský akciový trh | Edison | Schwab | FAANG | Facebook (FB) | Amazon (AMZN) | L.F. Investment Limited | Inflace v eurozóně | Firma McDonald's | Akcie Applu | Okénko finančního trhu | Prognóza ČNB | Akcie společnosti | Portu | Obchodní analýza | Čínský akciový trh | Geopolitické napětí | Americké dluhopisy | CIBC Capital Markets | Forint | Obchodníci s ropou | Turecké liry | Turecká krize | Pokles ceny | Geopolitika | Šéf Fedu Powell | Šéf Fedu | Graf indexu | Indikátor Ichimoku | Cenový kanál | LYNX Pro | FTSE 250 | RDSA | Royal Dutch Shell | Ether | Index Stoxx 600 | Poptávka po dolaru | IPO kalendář | Hlavní akciový index | Americký dolarový index | Obchodní rozhovory | Norges Bank | Zasedání OPEC | Výnosy USD | Profesionální obchodník | USMCA | Nové peníze | Dluhopisové výnosy | Patrik Mackových | Růst výnosů dluhopisů | Spotřebitelská inflace | VIX index | I-Trader | Použití finanční páky | Přímé zahraniční investice | Kompozitní index | Úrokový výnos | Trhy v USA | Trh s ropou | Výsledky firem | NIESR | Banka Mizuho | Mileniálové | Reakce trhu | Ruská centrální banka | Trh s kryptoměnami | Výprodej akcií | Bannockburn Global Forex | Global Forex | Obchodní investice | Slabost dolaru | Růst amerického dolaru | Dodávky ropy | Cena plynu | Brexitová dohoda | Signál na akcie | Pokles cen ropy | Propad cen ropy | Tvrdý brexit | Obchodní signál | Roční výnos | Největší kryptoměna | Intercontinental Exchange | Předpovědi Saxo Bank | Výnosy z amerických dluhopisů | Christopher Dembik | Růst úrokových sazeb | Posilování eura | Nejznámější kryptoměna | LYNX WhatsApp | Zvýšení mezd | Obchodování se CFD | Úspěšné obchody | Regulační orgán | Globální akciový index | Průzkum společnosti | BinckBank | Jiné měny | Daňové reformy | Zvyšování úroků | Růst zisků | Týden na akciových trzích | Zpomalení hospodářského růstu | Politika Fedu | Zvýšení úrokové sazby | EK | M5S | Prezident Trump | Náklady na úvěry | Dopady na ekonomiku | Evropská komise | Pohyby na trzích | Steven Mnuchin | Americké podniky | Základní úroková sazba | Index spotřebitelské důvěry | Šéf ECB | François Villeroy de Galhau | Oživení akcií | Bloomberg Economics | Prezident Evropské centrální banky | Jednotná měna | Veřejný dluh | Zkušenost s investováním | Zadluženost | Hodnota indexu | Zpomalení ekonomického růstu | Cíl ČNB | Inflační vývoj | Odhady analytiků | Prezident USA | Zpřísňování měnové politiky | Oslabení amerického dolaru | Růst cen komodit | Úrokové sazby ČNB | Sazby Fedu | Úrokové sazby Fedu | Majetek | Analytici společnosti | Heiken Ashi | Růst dolaru | Nemovitostní trh | WEF | Obchodování na světových finančních trzích | Ropný kartel | Obchodovat s akciemi | Oživení trhu | Sazby ČNB | Zpomalení světové ekonomiky | Snížení volatility | Poptávka po americkém dolaru | Makléřská společnost | Otevřené obchody | Australské akcie | DBS | Slabší euro | Dluhopisy s vysokým výnosem | Obchodní jednání | Technický obchodník | Denní obchodník | Fundamentální obchodník | Dlouhodobý obchodník | Kdy nakoupit akcie | Odložení brexitu | Obchodní operace | Makroekonomické strategie | Způsob obchodování | Nakoupit akcie | Obchodní rozhodnutí | Pozornost trhu | Ceny zemního plynu | Investice do palladia | Palladiové akcie | Německé banky | Silný trh | Zvýšení sazeb | IPO Uber | Asijské burzy | Volatilní obchodování | Obchodování GBP | Přední ekonomové | Evropský regulátor | Rekordní růst | Ekonomický poradce | Konopné akcie | Investice do marihuany | Začínající obchodníci | Zájem investorů | Akcie herních vývojářů | USTR | Inflace v ČR | IPO Airbnb | IPO Instacart | MUFG Bank | Cena zemního plynu | Makroekonomická situace | PINS | Akcie Lyft | Lyft (LYFT) | Uber Technologies | Profesor ekonomie | Rozdílové smlouvy | Kvartální výsledky | Statistický úřad | Beyond Meat | Podnikatelská nálada | Podnikatelská nálada v Německu | UBS Global Wealth Management | Ropovod | Technologický Nasdaq | Americké HDP | Obavy investorů | Akciový stratég | Inflační očekávání | Růst americké ekonomiky | Splácení dluhu | Zpětný odkup akcií | Nasdaq100 | Český průmysl | Akcie Walt Disney | Harris Financial | Zahraniční investoři | Slabší dolar | Obchodní aktivity | Akciové futures | Růst cen ropy | CNY | IPO Luckin Coffee | České HDP | Pokles sazeb | GDPNow | Výnosy dvouletých dluhopisů | Nejznámější kryptoměny | Infineon | STMicroelectronics | Infineon Technologies | AMS | Německé firmy | Očekávání do budoucna | Ceny pohonných hmot | MSCI Emerging Markets | Pokles kurzu | Hang Seng China Enterprises | Nejrychleji rostoucí ekonomiky | Odhad růstu ekonomiky | Silnější euro | Akcie klesají | Vyšší mzdy | Oživení světové ekonomiky | Stav americké ekonomiky | Brexit bez dohody | Ztráty dolaru | Boris Johnson | The Telegraph | NVDA | Zájem o bitcoiny | Riziko recese | Prodej ropy | Finanční svět | iFX | Token | Stablecoin | Americké společnosti | DE30 | Guvernér Fedu | Snížení sazeb | Reinvestování | Růst cen zlata | South China Morning Post | Omezení dodávek ropy | Čínský trh | Wealth Management | NATGAS | Měnové manipulace | Prezidentka ECB | CoinShares | Investiční omezení | Záporné sazby | Blockchainové akcie | Akcie a ETF | Svět investování | Rozhodnutí centrálních bank | Ropné akcie | Obchodní pásmo | Býčí výhled | Biotechnologické akcie | Instant Trading EU | NASDAQ 100 | Digitální daň | Defenzivní akcie | Pokles úroků | FedWatch Tool | Pokles dolaru | Ripple Labs | Ziskové obchody | Americká výnosová křivka | Uranové akcie | Růst ceny zlata | Vývoj na trzích | Ekonomické vyhlídky | Farmaceutické akcie | Výnosové křivky | Pokles cen | Německé HDP | Akcie automobilky | Aston Martin | Akcie Aston Martin | IPO Aston Martin | Akciový výprodej | Americké futures | Snížení úroků | Vanadiové akcie | Vanad | XTB Research | Odvetná cla | Ministerstvo obchodu | Čínské ministerstvo obchodu | Silný dolar | Britský premiér | Situace na trzích | Tomáš Pfeiler | Digitální aktiva | Poskytování úvěrů | Obavy z recese | Konglomerát | Akcie týdne | Zprávy z Německa | Indická ekonomika | Oživení ekonomiky | Americká cla | AMZN | Burzovní průvodce | Dánské banky | Volby v Británii | Pohonné hmoty | ISM index | Alan Greenspan | Thyssenkrupp | Výnosy amerických státních dluhopisů | Kristalina Georgievová | Čeští investoři | FRS | Růst mezd | Kótování | Tisk peněz | KB | Depozitní sazby | Pravděpodobnost recese | Prosus | US500 | Hospodářská recese | Nárůst cen ropy | Saudi Aramco | Sazby ECB | Úrokové sazby ECB | Kjódó | Agentura Kjódó | Obavy z globální recese | Globální recese | Denní graf | Vývoz do USA | Stablecoiny | Očekávání trhu | Italská vláda | Italská ekonomika | Dot plot | Nastavení úrokových sazeb | Ekonomika nového Zélandu | Novozélandská centrální banka | Overbalance | LPR | Nejlepší blue chip akcie | Blue chip akcie | Poptávka po ropě | Pokles ceny ropy | Britské domácnosti | Finanční situace | Měnověpolitické zasedání | Data z Německa | UCITS | Obchodní praktiky | Finanční údaje | Centrální banka Nového Zélandu | Jakub Petruška | Pohyb měnových párů | Snížení daní | Nejlepší vanadiové akcie | Ethery | Dolarové likvidity | iShares | Kurzarbeit | Investiční roadshow | Roadshow Bernstein Bank | Vyzkoušet si trading | MetLife | ESG | Český index nákupních manažerů | GOOGL | Internet of Things | Internet of Things (IoT) | Předstihové indikátory | Spotová cena zlata | Platinové akcie | Akcie roku 2019 | Akcie roku | Investice do platiny | Obchodování EUR/USD | Jak se stát lepším investorem | Nízká nezaměstnanost | Tržby v maloobchodě | Edge | Profesionální obchodníci | Stav ekonomiky | Očekávaný růst | Propad akciových indexů | Nejlepší výsledky | Geopolitické riziko | Obchodní válka mezi USA a Čínou | Obchodní dohoda | Snižování rizika | Projevy centrálních bankéřů | Equinor | Vývoz ropy | Bilance zahraničního obchodu | RISK-ON | Stav trhu práce | Akcie Barrick Gold | Vyšší úrokové sazby | Růst čínského HDP | Cena akcie | Očekávané Earnings | Uvalení cel | Největší ekonomika | Druhá největší ekonomika světa | Druhá největší ekonomika | Obchodní spory | MMF Kristalina Georgievová | Šéfka MMF | Obchodujte | Styly obchodování | Tým FXstreet.cz | Banka Goldman Sachs | Trinity Bank | Měny regionu | Hospodářské krize | Mnoho ziskových obchodů | Alipay | TikTok | Huawei | Světové akciové indexy | S&P 500 Index | TOPIX | Rozpočtová politika | Automobilky | Analytik GfK | Čistý zisk | KOSPI | Investment Management | Rozpočet | Čínská média | Celkové příjmy | Deficit | Jednání o brexitu | Prezident Donald Trump | Peter Garnry | Zpomalení německé ekonomiky | Mediální společnosti | Varta | Politická situace | HDP v USA | Ceny benzínu | Německá vláda | Německý vývoz | IOT | AEX index | Snížení úrokové sazby | Kryptoměnová burza | Investice do ropy | Larry Kudlow | Trinity | ČNB Jiří Rusnok | Obchodní příměří | Býčí signál | Medvědí signál | Objem | Evropské firmy | Data z USA | Ropný kartel OPEC | Dvojitý vrchol | Call centra | Bílý dům | MSFT | Obchod | Smíšené obchodování | Jak začít investovat | Trh práce | Vyšší sazby | Německý průmysl | Michael Bloomberg | Obchodní dohody | Myšlenka | Histogram | Inflace v říjnu | FRED | Recese světové ekonomiky | Říjnová inflace | Pojišťovna VIG | Včerejší obchodování | Obrat trendu | UCITS ETF | Alibaba Group | Inflace v Británii | Růst spotřebitelských cen | Německá průmyslová výroba | Průmyslová výroba v eurozóně | Snižování úroků | Šéf Fedu Jerome Powell | Inflace v USA | ČSÚ | Zpomalení české ekonomiky | Růst průmyslové výroby | Příliv zahraničního kapitálu | Nejlepší internetové akcie | Internetové akcie | Německé hospodářství | Luis De Guindos | Statistický úřad Eurostat | Americký dolar dnes | Tadawul | Cisco Systems | Firma | Technologický index Nasdaq | Technologický index | Zasedání ČNB | Dynamika HDP | Ekonomiky eurozóny | Reálné ekonomiky | PLN/EUR | Maloobchodní prodeje | CPI v eurozóně | Hlavní události | Inflace ČNB | Pokles průmyslové produkce | Technické analýzy | Hlediska technické analýzy | Global Markets | USDC | BAT | Risk-off | Parlamentní volby | Průmyslová výroba v USA | Průmyslová výroba ve Spojených státech | Radomír Jáč | Výše úrokových sazeb | Applied Materials | UnitedHealth | Pfizer | Ekonomický poradce Bílého domu | Poradce Bílého domu | USA a Čína | Svíčková formace | Týdenní zpráva | TradingEconomics | Souhrn finančních trhů | Ceny průmyslových výrobců | Růst cen | Royal Mail | CBI | Maďarská centrální banka | Zůstatek | Produkty obchodované s finanční pákou | Studie | Dolar k japonskému jenu | Datový kalendář | Vysoké riziko | Bývalý ministr financí | Tomáš Vlk | Bilance | Index DOW | Údaje o obchodu | Ekonomický vývoj | Americký Senát | Celkový objem obchodů | Negativní sentiment | Aktuální hodnoty měny | Co bude | Dnešní makroekonomické ukazatele | Erste Group | Avast | Vývoj trhu | Generální ředitel | PSA | GM | IPO Saudi Aramco | Obchodní spor | Statistici | Negativní nálada | Čínský prezident | IPO Alibaba | ECB Luis De Guindos | Česká měna dnes | Největší pokles | Trh s dluhopisy | Ukrajina | Příliv investic | Zájem o riziková aktiva | Lagardeová | Si Ťin-pching | Americký zpracovatelský průmysl | Souhrnný index | Akcie společnosti Tesla | Klesly akcie | Vyšetřování | Labouristé | Amazon | Fortune | Fixed income | Nízké úrokové sazby | Indexy nákupních manažerů | Nálada spotřebitelů | Philip Lowe | Nakupovat zlato | Strategie buy-and-hold | Buy-and-Hold | Reverze k průměru | Nadhodnocení | Reálné zhodnocení | Nadvýnosy | Úrok | Louis Vuitton | Tiffany | LVMH | Nejbohatší | GAFA | Celostátní aerolinky | Vysoké ceny ropy | Nekryté bankovky | Miliardy | USDT | Chris Larsen | Technologie blockchainu | Důvěra v ekonomiku | Vyhlídky | Průzkumy | Američtí zákonodárci | Hong Kong | Politická krize | Hongkongské akcie | Blahobyt | Domácí měny | INTC | Čínský vicepremiér | Vicepremiér | Liou Che | Fáze obchodní dohody | Federální rezervní banky | Americká data | Pozornost obchodníků | Walt Disney | Disney+ | 5G | AFP | Důvěra v ekonomiku eurozóny | Vývoj ceny americké ropy | Vývoj ceny americké ropy WTI | Ceny americké ropy WTI | Švýcarská ekonomika | EUR Index | Technická analýza GBP/USD | Technická analýza EUR/USD | Oblast rezistence | Oblast supportu | Překoupené podmínky | SECO | Hospodářské záležitosti | Ekonomická důvěra | Finanční rezervy | Předseda Evropské komise | Evropští investoři | Naše ekonomika | České hospodářství | Růst české ekonomiky | Domácí poptávka | Index Exportu | Helena Horská | Hlavní ekonomka | Ekonomka | Dnes zveřejněná data | Zveřejněná data | CHNComp | HKComp | Počet nezaměstnaných v Německu | Nezaměstnanost v eurozóně | Swingové maximum | Struktura HDP | Data o HDP | Poptávka po úvěrech | Globální trh | Technické rezistence | Outsider | Velká krize | Vládní bondy | Financovat | Christine Lagardová | Konsenzus ekonomů | SMA | Omezení těžby | Statistika | Předpovědi | Šokující předpovědi | Predikce vývoje | Technologický sektor | Ed Yardeni | Napětí mezi USA a Čínou | Ceny výrobců | Dynamika mezd | Průmysl | ADP | Vyhlašování zpráv | Investovat v roce 2020 | Poslanecká sněmovna | Růst eurozóny | HUF | PLN | Mario Centeno | Na burze | Drahý kov | Zmírnění rizik | Centrální banka USA | Gabriel Štefaňák | Propouštění | Dnešní data | CBDC | Impuls | Rozhodnutí o úrokové sazbě | Zasedání RBA | Průmyslová výroba v Německu | USDIDX | Hospodářský výsledek | Rostoucí náklady | SoftBank Group | ABC | Visa | General Motors | Enel | Výrazný pokles | Čínské zboží | Tvorba pracovních míst | Ceny potravin | Čínský vývoz | Šinzó Abe | Být trpělivý | Velikost pozice | Další rozvoj | Rozvoj | Německá obchodní bilance | Nově zahájené stavby domů | Zvýšená volatilita | Stavební produkce | Saldo zahraničního obchodu | Stavebnictví | European Central Bank | Poptávka centrálních bank | Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny | Důvěra investorů v ekonomiku | Viceprezident ECB | Paul Volcker | Dolar vůči japonskému jenu | Zdražování | Listopadová inflace | Ceny zboží | Inflace v listopadu | Nízká inflace | Ceteris paribus | Německý ZEW index | Hudebních vydavatelství | Klíčové problémy | Problémy | EW | Spotřebitelské ceny v Číně | Důvěra investorů v německou ekonomiku | Růstový impuls | NAFTA | Novozélandská vláda | Vládní výdaje | Finanční ztráty | Cvičení | Směřování měnové politiky | Tomáš Holub | ČNB Tomáš Holub | Člen bankovní rady | Člen bankovní rady ČNB | Breaking | Pojišťovny | Total | Fed dnes | Spotřebitelské ceny ve Spojených státech | Růst spotřebitelských cen v USA | Nejnovější údaje o inflaci | Americké ministerstvo práce | Zasedání FOMC | Prodeje akcií | Libanon | Prognózy | Nejistoty | Členské státy EU | Státy EU | Ranní zpráva | Cena za akcii | Konzervativní strana | Vybírat zisky | Evropský průmysl | Aramco na burze | Válka mezi USA a Čínou | Dění na světových burzách | Přehled o dění | Přehled o dění na světových burzách | Obchodujte přes LYNX | ECB Christine Lagardeová | Prezidentka ECB Christine Lagardeová | Protekcionismus | Philip Morris ČR | Chuť k riziku | Konzervativci | Výsledek voleb | Výsledek voleb ve Francii | GBP/EUR | Výhled do budoucna | Plyn | Nálada | Kofola | Růst amerických akcií | Kontrakty | Ekonomické zpomalení | Globální ekonomické zpomalení | Prohlášení | Čínské vlády | Zavedení cel | Yahoo | YHOO | Moskva | Newmont Mining | HDP Německa | FIS | Ford Motor | United Technologies | UTC | Farmaceutická společnost | AbbVie | Allergan | Mylan | Amgen | Nissan Motor | Airbus | Nord Stream | Společnost Microsoft | Nejdůležitější ekonomické události | NN Group | Škoda Auto | Míra | RWE | Premiér Babiš | Vivendi | InterContinental | Accor | Britské volby | Inflační výhled | Ohlédnutí | Nižší ceny ropy | Úroky | Konec roku | Investiční aktivity | Francouzská centrální banka | Nálada v USA | STOXX50 | Počet zaměstnaných | Měnové politiky centrálních bank | Měnové politiky | Uvolněné měnové politiky | Zasedání bankovní rady | Bankovní rada České národní banky | Zasedání Světového ekonomického fóra | Hypotéky | Hypoteční trh | Míra inflace v Británii | Premiér Boris Johnson | Předseda | Investujte | Naše prognóza | Americké centrální banky | Dolar roste | Libra klesá | Vojtěch Benda | Nabídka a poptávka | Kupní síla | AXA | Regulátoři | Ředitelka | Philadelphia Fed index | Fed index | Záporné úrokové sazby | Zavedení záporných úrokových sazeb | Meziroční míra inflace v eurozóně | Europoslanci | Italský premiér | FedEx | FDX | xStation5 | Nejziskovější | AAPL | MasterCard | FB | AT&T | Disney | Tým RoboMarkets | Andrew Bailey | Sergej Rjabkov | Ministr hospodářství | Peter Altmaier | Významné zisky | Ministr spravedlnosti | Americké vlády | Nike | Nejbližší support | Nákupy centrálních bank | Bydlení | Dovozní cla | Americké objednávky | WHEAT | Oživení inflace | Uber | Ipsos | Česká zbrojovka | EY | Nálada českých spotřebitelů | Údaje z Číny | Ztráta | Nejlepší investiční příležitosti | Investiční příležitosti 2020 | Nejlepší akcie | Akcie těžařů stříbra | BREAKING | Yandex | Stratég | Hlavní akciové indexy | Akciové indexy v USA | Roční růst | Purple Strike | ACEA | Důležité ekonomické události | Miliardy korun | Vývoj jádrové inflace | Inflace v Maďarsku | Tripadvisor | Kraft Heinz | KLDR | Demokratické strany | Zasedání měnového výboru | Akciový index Nikkei | Výnosy státních dluhopisů | Peter Navarro | Obchodní poradce Bílého domu | Obchodní poradce | Index šanghajské burzy | Izraelská ekonomika | Vývoj měnové politiky | Průmyslové podniky | Peking | Investiční platformy | Investiční ředitel | US100 | Index US100 | Americký index | Wirecard | Pozitivní zpráva | Slabý ekonomický růst | Růst hrubého domácího produktu | Shortování akcií | Zákaz shortování | Schodek státního rozpočtu | Ceny dluhopisů | Napětí na Blízkém východě | Obchodní podmínky | Ziskovost | ETF roku 2020 | Hospodaření | American Airlines Group | United Airlines Holdings | Hospodářská katastrofa | Zvýšení inflace | Růst měnového páru | Růst měnového páru GBP/USD | Ekonomika Velké Británie | Růst poptávky | Černé labutě | Bernie Sanders | Klesající trend | Pracovní trh | Objem objednávek | Eskalace konfliktu | Vyšší ceny ropy | CFA | Společnost Sentix | Američané | Eskalace napětí | Bruno Le Maire | Exact Sciences | Návratnost | Altria Group | Netflix | NFLX | Inovace | Míra inflace v eurozóně | Evropská inflace | Dobrá data | Výroba aut | Washington | Daimler | Micron Technology | Microchip Technology | Apache | Výprodeje akcií | Finální odhad | Hlavní rizika | Středoevropské měny dnes | Federální úřad pro letectví | FAA | Letecké společnosti | Aktualizované údaje | Miliardy eur | Írán | Irák | Ministr energetiky | Ministr zahraničí | Sodexo | Čínský HDP | Von der Leyenová | Míra nezaměstnanosti v ČR | Hýbat trhy | RBA | Hodnota společnosti | Budoucnost | Švýcarská vláda | Měnové politiky centrální banky | Ifo | Experti | Dramatické dopady | Zemědělství | Spolkový statistický úřad | Předběžné výsledky | Výsledky hospodaření | Nejbližší rezistence | INR | ASML | ASML Holding NV | Dohoda o brexitu | Česká průmyslová výroba | Zpráva COT | Poradenství | Mercedes-Benz | Německá společnost | Mzdová dynamika | Vliv na investice | Ukázka hyperinflace | Inflace a investování | Reálný výnos investic | Inflace a dluhopisy | Míra inflace v ČR | Vývoj inflace a její cílování | Druhy inflace | Spotřební koš | Co je to spotřební koš? | Jak vypočítat inflaci? | Co je inflace? | Inflační překvapení | Nový rekord | Ministerstvo práce | Zpráva o trhu práce | Geopolitická situace | Dividendový aristokrat | Ministr financí Steven Mnuchin | Iniciativa | Podnik | Česká inflace | Tuzemská inflace | Proinflační | Listopadové maloobchodní tržby | Zpřísnění měnové politiky | Vyšší inflace | Snížit úrokové sazby | Prosincová inflace | Prosincová meziroční inflace | Inflace v prosinci | Růst cen potravin | Analytička | Technické ukazatele | Ukazatele | Smíšené výsledky | Vývoz z Číny | Přebytek bilance | Počet bankrotů firem | Počet bankrotů firem v Japonsku | Počet bankrotů | Americké ministerstvo financí | SAP | iRobot | IRBT | Technologická společnost | Federální vláda | Výroba v eurozóně | ČNB Vojtěch Benda | Růst německé ekonomiky | Meziroční růst spotřebitelských cen | Růst spotřebitelských cen v Německu | Cenové tlaky | Nová auta | Obchodování na Wall Street | Dobré zprávy | Solidní výsledky | Situace na Blízkém východě | Americké ministerstvo | Americké ministerstvo obchodu | Spotřebitel | Zájem o dolar | Nájemné | Nájmy | Nižší růst | Britské společnosti | Alibaba Group Holding | Apple Inc. | Ceny energií | Úspěšný týden | Britské maloobchodní tržby | Horší data | Pravděpodobnost snížení úrokových sazeb | Celková průmyslová výroba | Vyplácení dividend | Akcie Delta Air Lines | Akcie Morgan Stanley | Cyklus růstu | Angela Merkelová | Kancléřka Angela Merkelová | Německá kancléřka | Hladiny podpory | Prognózy ČNB | Krach | Očekávaný vývoj | Naplnění prognózy | Komunikace | Údaje o HDP | Údaje o hrubém domácím produktu | Francouzský prezident | Macron | Astrazeneca | Analytici Dukascopy | Kapitalismus | Trump | Davos | Čínské indexy | Pozitivní zprávy | Ekonomické fórum v Davosu | Fórum v Davosu | ILO | Prezident | Výsledkové sezóny | Nezaměstnanost v Británii | AMGN | Koronavirus | Nový koronavirus | Nejnovější údaje | Výsledky průzkumu | Paypal Holdings | Jihokorejská vláda | Google | Samsung | Instagram | Obchodní vztahy | CMS | Nálada v Evropě | Severní Irsko | Skotsko | Wales | Trhy | Čínské úřady | Šíření nového koronaviru | Ursula von der Leyenová | ASX 200 | S&P/ASX 200 | Světová zdravotnická organizace | WHO | Evropské ekonomiky | Indikátor ekonomického sentimentu | Nejlepší ropné akcie | Akcie roku 2020 | ConocoPhillips | Banka UBS | Pražské burzy | Šíření koronaviru | Počáteční zisky | Výnos desetiletých amerických dluhopisů | American Express | Ratingová agentura Fitch | Stabilní výhled | Rating České republiky | Pohyby cen | Změny cen | Virus | Asijské indexy | Vir | Jüan | Negativní dopad | Zlepšení nálady | Nejprudší pokles | Pokles | Situace | Zdražovat | Finance Group | Ředitel investic | Penzijní systém | Důchody | Americký kongres | Rozhodnutí Federálního rezervního systému | Treasuries | Nejvýraznější pokles | Odhad letošního růstu | Počet zákazníků | Provozní zisk | Meziroční růst | Zdravotní pojištění | Vít Hradil | Růst inflace | Dedolarizace | Stratég Saxo Bank | Epidemie koronaviru | Pandemie koronaviru | Pandemie | IHNED | DISH | Vysoká inflace | Očekávané události | Ceny Bitcoinu | Starbucks | Dnešní datový kalendář | Boeing | Vstupy | Výstupy | L.F. Investment | Úřad pro energetické informace | Raiffeisenbank a.s. | FIAT | Zpomalení růstu | Zpomalení růstu ekonomiky | López Obrador | Tomáš Nidetzký | Viceguvernér ČNB | Pravidla obchodního systému | Pochybnosti | Zlepšení | Dovednosti | Opouští EU | Důvěra britských spotřebitelů | Úsilí | Tempo růstu hrubého domácího produktu | SBUX | BABA | Růst v eurozóně | Akcie v roce 2020 | Akcie Alphabet | Obchody | Výdaje | Strach z koronaviru | Daň z příjmu | Pesimismus | Čínská vláda | Zpracovatelský sektor | Index nových zakázek | Vývoj měnového páru EUR/CZK | Hlavní úrokové sazby | Dopady koronaviru | Cena akcií Tesly | BP | Americký ISM | PMI pro sektor | Prodeje aut | Fresenius Medical | FME | Poselství o stavu unie | Adidas | Zrychlení růstu | Rekordní hodnoty | Vývoz do Německa | Německé tovární objednávky | Sazby beze změny | SEC | America first | Údaje o průmyslové výrobě | NFP | Rozhodování | Rolování kontraktů | Hrozba recese | Recese ve Spojených státech | Čínské ministerstvo | Americké ekonomiky | Formace technické analýzy | Americké banky | TNOTE | Průměrná cena | Oživení britské ekonomiky | Britský statistický úřad | Zasedání RBNZ | Analýza BTC | Americký Úřad pro energetické informace | West Texas Intermediate | Medvědi | Prodávající | Opatření proti šíření epidemie | Nižší daně | Poptávky po ropě | Dolarové měnové páry | Dolarové páry | Lednová inflace | Nejlepší biotechnologické akcie | Galapagos | Biogen | Pharming Group NV | Hospodářství Evropské unie | Americká inflace | Indikátor RSI | Technický indikátor | Inflace v lednu | Růst sazeb | Marek Mora | Politika centrálních bank | Valuace | Výrobce elektromobilů | COVID-19 | Britské měny | Kukuřice | Pokračování poklesu | Empire State Index | TWTR | Akcie společnosti Apple | Americký trh nemovitostí | OIL.WTI | Deutsche Telekom | Kingsview Investment Management | Paul Nolte | Snížení ekonomické aktivity | Ekonomické aktivity | Bez rizika | E*Trade Financial | Výhled hodnocení úvěrové spolehlivosti | Správci aktiv | Ekonomické dopady koronaviru | Důvěra v průmyslu | Gilead Sciences | Módní průmysl | Údaje z USA | Konjunkturální průzkum | Prudký propad | FedWatch | Noviny | FinTech akcie | Akcie Novavax | PHIA | Spekulativní pozice | Index Standard & Poor's | Šíření koronavirové nákazy | Index aktivity | Slabá čísla | Největší ztráty | Index nákupních manažerů ve výrobě | Výhled růstu globální ekonomiky | Průmysl a zahraniční obchod | Šéfka ECB | Zpřesněný odhad | Commonwealth Bank of Australia | Míra nezaměstnanosti v EU | China Merchants Bank | Průměrná mzda v ČR | Průměrná mzda | Americký Fed | Stabilita | Shortovat | Jižní Korea | Německé maloobchodní tržby | Sestupný trend | Cestovní ruch | Kanadská centrální banka | Guvernér japonské centrální banky | Haruhiko Kuroda | Toyota | Vývoj | Olympijské hry v Tokiu | Pokles prodeje | Nižší sazby | HSCEI | Boj proti koronaviru | Nová data | Šok | Snížení těžby | Ceny nafty | Martin Gürtler | Americké tovární objednávky | Mzda v ČR | Mzda | Vzestup inflace | Akcie PepsiCo | Vládní opatření | Výkyvy | Změny trendu | Londýnský index | Příležitost k nákupu | Dnešní výprodej | Výsledky HDP | Inflace v únoru | Spotřebitelské ceny v únoru | Důsledky koronaviru | Nástroje měnové politiky | Ekonomika Evropské unie | Únorová inflace | WP | Rishi Sunak | Sazby hypoték | Makroekonomické údaje | Restrikce | Cílování inflace | Zásoby ropy v USA | Americké výnosy | Scott Morrison | Premiér Scott Morrison | Vysoká rizika | Vývoj na trhu | Technická recese | Prudký pokles | Růst průmyslové výroby v eurozóně | Rozhodnutí centrální banky | Poradci | Aerolinky | Air France-KLM | Lufthansa | Vlna výprodejů | Nouzový stav | Akcie včera | Program nákupu aktiv | Indické akcie | Asijské akcie dnes | Nifty 50 | Opatření proti koronaviru | Evropské dividendové akcie | Dividendové akcie 2020 | Akcie 2020 | Deficit státního rozpočtu | Olaf Scholz | Bankovky | Mince | Prudké výkyvy | Tržní podmínky | Profitovat | Čínský růst | Technologičtí giganti | Shenzhen Composite | Tencent | MSCI China | Opatření vlády | Buy the dip | Medvědí trend | Dostatek likvidity | Maloobchodní tržby v Číně | Další vývoj | Desetileté dluhopisy | Karanténní opatření | Restriktivní opatření | Australská centrální banka (RBA) | Stimuly | Index výrobní aktivity | Silný propad | Poškodit ekonomiku | Americká seance | Evropské země | Letectví | Pokles HDP | Členové bankovní rady | Velmi vysoká volatilita | Fiskální politiky | Odhady ekonomů | Kabinet | Opatření americké centrální banky | Guvernér Rusnok | Energetické společnosti | Tržby společnosti | Zisk společnosti | Zrychlení inflace | Klíčový ukazatel | Největší propad | Výrazný vzestup | Míra nejistoty | Cenový vývoj | Průzkum Fidelity | Krátkodobé dluhopisy | Asijská seance | Silný pokles | Tudor | Společnost Saudi Aramco | Šíření viru | Fiskální balíček | Stimul | Pokles vývozu | Dnešní čísla | Důležitý support | New York Times | Inflace v EU | Obavy trhu | ECB dnes | Nákupy aktiv | Odhad inflace | Zastavení výroby | Měnové podmínky | Vedlejší účinky | Měnové zasedání | Justin Trudeau | Kanadský premiér | Viceprezident | Poptávky po dolaru | Spotřebitelé | Index NASDAQ 100 | Zotavení ekonomiky | Ekonomický rozvoj | Výhled poptávky | Automobilka | Dopady pandemie | Historie | Horizontální linie | Počet nakažených | Aktuální situace | Mimořádná opatření | Žádosti o podporu | JPMorgan Chase & Co | Snížení základní úrokové sazby | Onemocnění COVID-19 | Onemocnění | Volatilita akciových trhů | Rozhodnutí bankovní rady | Prudký pokles cen | Texas | PYPL | Waste Management | Hlavní americké indexy | Bilion dolarů | Prodeje domů | Příležitosti k nákupu | Další pokles | Vyplácet dividendy | Algoritmy | Německý ministr financí | Situace v Číně | Koronavirová krize | Akcie Ahold Delhaize (AD) | Ahold Delhaize | Ahold Delhaize (AD) | UNA | Akcie Ahold Delhaize | Wolters Kluwer | WKL | Unilever | WM | REGN | Salmán | MPSV | Hlavní centrální banky | Ministryně práce | Kongres | Škoda | Index ISM | Manufacturing | Komerční banky | Republikáni | Demokraté | Návrh zákona | Domácnosti | Asociace | Páka | Keynes | Fundament | Posílení amerického dolaru | Akciové indexy v Asii | Negativní korelace | Investiční banka Goldman Sachs | Úrokové sazby na nízké úrovni | Neomezené množství | Neomezené kvantitativní uvolňování | Hotovost | Spotřebitelská nálada | Japonský ministr financí | Přehled kurzů | Přehled kurzů nejdůležitějších měn | Počet potvrzených případů nákazy | Počet potvrzených případů | Pandemie nemoci COVID-19 | Pandemie nemoci | Vyspělé ekonomiky | Nákupu státních dluhopisů | Ministryně financí | Futures na americké akcie | Prodejní tlak | Udržení inflace | Babišova vláda | Zápis z posledního zasedání | Nákup aktiv | Úřad práce | Hodinový graf | Citrix | Citrix Systems Inc | Citrix Systems | Index podnikatelské aktivity | Zdraví ekonomiky | Ukazatel zdraví ekonomiky | Ukazatel zdraví | Extrémní volatilita | Spoření | Sněmovna reprezentantů | Největší zisk | Dávky v nezaměstnanosti | Anomálie | Vnímání rizika | Podpůrný balíček | Německý index IFO | Politická rozhodnutí | Graf dne | Peněžní zásoby | Záchranný balíček | Odklad olympijských her | Další růst | Růst | Vyšší výnosy | Olympijské hry | Kevin McCarthy | Senátor Bernie Sanders | United Airlines | American Airlines | Delta Air Lines | Koronavirové krize | Poslanci | Signál | Index spotřebitelské nálady | Americká banka | Ratingová agentura S&P | Počet žádostí o podporu | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Počet žádostí o podporu v nezaměstnanosti v USA | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti | Žádosti o podporu v nezaměstnanosti v USA | Tisková konference | Repo sazby | Biliony | Potenciál | Evropský parlament | Bankovní asociace | ČBA | Platební neschopnosti | Platební neschopnost | Sněmovna reprezentantů USA | Dopady pandemie na ekonomiku | České vlády | Allianz | Německý statistický úřad | Propad HDP | Pokles sentimentu | Ceny elektřiny | Karanténa | Bulharsko | Inflace zpomaluje | Nejlepší palladiové akcie | Ekonomické ukazatele | Březnová inflace v Německu | Březnová inflace | Izrael | Abbott Laboratories | Negativní důsledky koronaviru | Reálné mzdy | Klid před bouří | Ekonomiky | Hongkongský index Hang Seng | Člen představenstva | Akciový index S&P 500 | Potenciál pro růst | Slovensko | Solidní růst | Index DXY | Války | Schodek | Poradce | Organizace | Nejlepší technologické akcie | Technologické akcie roku 2020 | LTV | Analytik Saxo Bank | Růst nezaměstnanosti | Futures na akcie | Nezaměstnanost v USA | Průmyslové revoluce | Umělá inteligence | Nvidia Corp | Závislost | Práce | Výraznější pokles | Jednání ČNB | Asijská rozvojová banka | Rozvojová banka | Společnost Unilever | Aktivita ve službách | Změny sazeb | Údaje | Týdenní nárůst | Ekonomické škody | DPH | Tvrdohlavost | Omyl | Oživení v Číně | Signály oživení | Raketový útok | Eni | Pojišťovna | Obchodovat s cennými papíry | Novela zákona | Globální trh s ropou | Výroba v Německu | Dolar australský | Prezident Vladimir Putin | Míra nezaměstnanosti v březnu | Velké americké banky | Propouštění zaměstnanců | UnitedHealth Group | Anthem | Hluboké recese | Znovuotevřít ekonomiku | Ministři | Oživení ekonomik | Ekonomické oživení | Mexický prezident | Andrés Manuel López Obrador | Jednání OPEC | Alexandr Novak | Znárodnění | Nejsilnější růst | Extrémní nárůst | Nárůst nezaměstnanosti | Hlavní měnové páry | Cena benzínu | Snížení produkce | Oživení cen ropy | Oživení cen | Abdalazíz bin Salmán | Splátky dluhů | Výsledek hrubého domácího produktu | Celková inflace | Inflace v české ekonomice | Petr Král | ČNB Petr Král | Výpadky | FANG | DAWN | DAWN akcie | ATVI | WMT | Activision Blizzard | Trh dluhopisů | IMF | Vývoj HDP | Více peněz | Inflace v březnu | Long signál na akcie | Premiér Justin Trudeau | RJO Futures | Index US500 | Microsoft Corp | US Bancorp | Pokračování rostoucího trendu | Rozpočet EU | Výnosy desetiletých státních dluhopisů | Maloobchodní tržby v USA | Podnikatelské investice | Dodavatelské řetězce | Negativní data | Majitel | Úspory | Hospodářské oživení | Prognóza Evropské komise | Internetové televize | Televize Netflix | Otevírání ekonomiky | Postupné otevírání ekonomiky | Pokles čínského HDP | Výrazný pokles čínského HDP | Otevírání ekonomik | AMC | Procter & Gamble | Dnešní statistiky | Statistiky | Jeffrey Halley | Remdesivir | Chuť riskovat | Očekávaný zisk | Vzrušení | Uzavření trhů | Indikace | Larry Hu | Geopolitická krize | Demokraté a Republikáni | Malé podniky | Poradenské společnosti | ZEW index ekonomického sentimentu | USD za barel | HDP Španělska | Květnový kontrakt | Japonský export | Cena americké ropy | Obnovení rovnováhy na trhu | Global Wealth Management | Trade | S&P500 | ESPN | Tlak medvědů | Guvernér australské centrální banky | Dílčí index | Kontrakty na ropu | Ztráty eura | Průměrný výnos | Nizozemsko | Důvěra v eurozóně | CPI v Kanadě | Poptávka po pohonných hmotách | CBRT | Údaje o zásobách v USA | Reddit | Sociální síť | Debata | Jak trh reaguje | Surové ropy | Rolf Bürkl | GfK Rolf Bürkl | PMI ve službách | Soukromá spotřeba | Investiční tituly | Evropské indexy | Air France | Institut GfK | Posílení | Sociální napětí | Největší propady | Ropa zadarmo | Amundi | Kristina Hooper | Výkon dolaru | Kapitálové zboží | Nové zakázky | Joe Biden | Grayscale | Větší pokles | Ekonomické restrikce | Potenciál trhu | Evropské méně | Data z trhu práce | Spotřebitelský sentiment | Období volatility | ADBE | Očekávané výsledky | Cenový pokles | Důvěra amerických spotřebitelů | Cestování | Čtvrtletní výsledky | 3M | Americký HDP | Ekonomické vztahy | 737 MAX | Tempo růstu spotřebitelských cen | Sazba Fedu | Americká centrální banka (Fed) | Pracovní síly | Volvo | Propad exportu | Maloobchodní tržby v Německu | Ministerstvo hospodářství | Zasedání Evropské centrální banky | Zasedání Evropské centrální banky (ECB) | Osobní příjmy | Osobní výdaje | Rozhodnutí o sazbách | Dubnová inflace | Shell | Výzkumná skupina | Maloobchod | ATH | Zaměstnanci | FDA | Gilead | Robert Holzmann | Blízký východ | Tweet | Akcie padají | UBS Global | Míra nezaměstnanosti v eurozóně | Kanadská obchodní bilance | Růst výnosů | Rally na akciích | Soudní dvůr | Soud | Euro klesá | PMI pro sektor služeb | Maloobchodní tržby v eurozóně | Čtvrtletní zisk | PEPSICO | Bankovní akcie | Export v dubnu | Dovoz | Vývoz | Artemis | Dlouhodobý trend | ETN | Zdražení ropy | Obchodní přebytek | Minimalizovat ztráty | Dosáhnout zisku | Alexander Krüger | Regulační orgány | Australská ekonomika | Dodání likvidity | Pokles ekonomické aktivity | Bilance aktiv | Riziko deflace | Deflační tlaky | Zadlužení | Expanze | Bezpečnost | Rezervní měny | Kontrakce | Soudní řízení | Politika centrální banky | Zveřejněné údaje | Průmyslová výroba v Itálii | Akcie a dluhopisy | Výnos desetiletých vládních dluhopisů | Dluhy | Toyota Motor | Ben Broadbent | Spotřebitelské ceny v USA | Rekordní schodek rozpočtu | Ceny zeleniny | NKE | COT (Commitments of Traders) | Dominance bitcoinu | Technologický pokrok | ONE | Hlavní kryptoměny | Mayr-Melnhof | Merck KGaA | Merck | RBI | Wienerberger | Obchodní firmy | Rekordní propad | Účet platební bilance | Hypoteční banka | T-Mobile | Auta | Indexy v Asii | Expedia | JD.com | NetEase | Royal Caribbean | Oblasti rezistence | Vývoj ekonomiky | Velké ekonomiky | Konsorcium | Levné peníze | Vakcína | Sektor služeb | Medvědí scénář | Ekonomická aktivita v USA | Předpandemické hodnoty | Negativní hodnoty | CL | Spekulovat | Moderna | Stratég firmy | Britský trh práce | Fiskální a měnové stimuly | Advance Auto Parts | Manažeři | Návrh dividendy | Contemporary Amperex Technology | CATL | Eli Lilly | LLY | GSK | AZN | Důvěra spotřebitelů | Velký růst | Koronavirová pandemie | Japonský export v dubnu | Kupci | Podnikatelské aktivity | Podnikatelské aktivity v eurozóně | Aktivity v eurozóně | Falešný průraz | Předsedkyně Evropské komise | Čínské hospodářství | Cíl růstu HDP | Vrcholní představitelé | Renault | PMI v eurozóně | Australská vláda | Akcie v Hongkongu | Splunk | Komunistická strana | Umělé inteligence | Hikvision | Spoluzakladatel | Investovat peníze | Investment management | MLM | Vládní pomoc | Portfolio manažer Cyrrus | Manažer Cyrrus | Tisknout peníze | Inflace v Turecku | Dislokace | Ekonomické zotavení | Předstihové ukazatele | Ztráty zaměstnání | Kia | Mondelez | JDE | Akcie mateřské společnosti | Rizikovější měny | Unie | Propady HDP | ČR | EU50 | Záchranný program | Balíček na podporu ekonomiky | Tempo růstu HDP | Costco | Salesforce | Knorr-Bremse | Koronavirové pandemie | Norilsk Nickel | Dlouhodobý výhled | Spolkový sněm | Nissan | Bohumil Trampota | Průraz | Nové úvěry | CZG | Záchranný balík | Bývalý prezident | Rozhodnutí FOMC | Tržní situace | Zbrojovka | Slabá poptávka | Výrobní PMI | Pozitivní sentiment | Sentiment na trzích | PEPP | Střední Evropa | Špatné zprávy | Londýnské burzy | Vyčerpání kupců | Nová prognóza | Rozhodnutí ECB o sazbách | Vedení společnosti | Antivirus | Zvyšování mezd | Kvalitní akcie | Bitcoinové a blockchainové akcie | Square | Rekordní nárůst | Počet nových žádostí o podporu | Berlín | Americké statistiky | Býčí trend | Statistiky z trhu práce | Míra nezaměstnanosti ve Spojených státech | Big data | Oracle | Akcie big data | Dlouhodobé rezistence | Společnost BP | Pokračování růstu | OCBC | Tchaj-wan | Tempo poklesu | Rekordní pokles | Americké úrokové sazby | Mário Centeno | Rally na ropě | Poptávka po zlatě | Nikola | Banky v eurozóně | Index Nasdaq Composite | Americká nezaměstnanost | Americké CPI | Inflace v květnu | Zpomalení inflace | Květnová inflace | Teorie černé labutě | Ropná krize | Vysoké valuace | Největší světová ekonomika | Canopy Growth | APA | Medvědí potenciál | Obchodní bilance eurozóny | Index Nikkei 225 | Globální poptávka | Pevninská Čína | Investice do infrastruktury | Plán investic | Novartis | Novo Nordisk | Sanofi | Členové Fedu | Stimulační balík | Inflace v Evropské unii | Roční míra inflace | Míra inflace v Evropské unii | Prodeje automobilů | Podpůrné programy | Míra nezaměstnanosti v Austrálii | CapitalPanda | Jozo Perić | Splasknutí bubliny | Propad cen | Akcie Nikola | Nikola Motor | Akcie Nikola Motor | Projev šéfa Fedu | Negativní výhled | Úvěrové podmínky | Dluh Británie | 100 procent HDP | Největší evropská ekonomika | Rostoucí trend | Sentiment na trhu | Bezpečný dolar | Míra nezaměstnanosti v USA | Covid | Tiff Macklem | Changpeng Zhao | ZIL | Cardano | Index průmyslové výroby | Snížení nákladů | Restrukturalizace | Ukončení činnosti | Koronavirová opatření | Druhá vlna | Podnikatelské aktivity v USA | LULU | Lululemon Athletica | Lululemon | Nízké sazby | Nové žádosti o podporu | Americké objednávky zboží dlouhodobé spotřeby | Akcie Wirecard | Příjmy a výdaje | Další vlna koronaviru | Vlna koronaviru | Velké investice | Sankce proti Rusku | Stimulační program | ONS | Úřad ONS | Ziskové marže | Držba státních dluhopisů | ASM International | Fintech společnosti | Den obchodování | TTWO | Ukrajinský prezident | Volodymyr Zelenskyj | Letošní úroda | Úroda | International Flavors & Fragrances | Thermo Fisher Scientific | Dominance BTC | Signál k prodeji | Jasný signál | Situace na trhu práce | Exporty | Zasedání MMF | Novavax | MAM | Rétorika centrálních bank | Prostor pro další růst | PPI v USA | Červnová inflace | Sony | Fond obnovy | Ceny výrobců v USA | Fundamentální pozadí | Výhled vývoje ekonomiky | Inflační šok | Generace Z | Nový trend | E.ON | Johnson & Johnson | Abbott Labs | Zdroj příjmů | Koronavirová situace | Spotřebitelské výdaje ve Francii | KLM | Úspěchy | Silicon Valley | Vysoké ocenění | Ocenění | Tisková konference Bank of Canada | Šance | Druhá největší kryptoměna | SAE | Peugeot | Americký maloobchod | Německý maloobchod | Růst tržeb | Investice do robotiky | Desinflační trend | Ceny | Krátkodobé trendy | Praha | Kolaps | OTC obchodování | Rizika Over-The-Counter trhů | Američtí politici | Verizon Communications | Kolísání cen | Technologické společnosti | Společnost XTB | Fond obnovy EU | Salesforce.com | Rostoucí ceny komodit | Počty žádostí o podporu v nezaměstnanosti | Akcie těžařů | Životní úroveň | Následky pandemie | Nižší poptávka | Oliver Pursche | Status rezervní měny | Progres | Celkový výsledek | Forward guidance | Odhady HDP | HDP za Q2 | Zlatá horečka | Insolvence | Silný trend | OMV | Plynárenské společnosti | Vepřové maso | Nárůst volatility | Pár EUR/USD | Nikl | Čínská společnost | Největší firmy | Pozice dolaru | Výhled německé ekonomiky | Největší propady HDP | Propady HDP zemí | Odhad růstu HDP | Mezinárodní firmy | Komplexní analýzy | Důvěra | Obnovení růstu | Pobočka FEDu | Turistický ruch | Aktivita v čínském průmyslu | Caixin | Situace na americkém trhu práce | Philip Lane | Tuzemský maloobchod | Výzkumy | Indonésie | Program skupování aktiv | Skupování aktiv | WeCHat | Růst vývozu | Růst zaměstnanosti | Významné události | Aktivita obchodníků | Cenové hladiny | Maďarská inflace | Lepší výsledky | Úřad pro kontrolu potravin a léčiv | Zpomalování inflace | Akcie Cisco Systems | Akcie Cisco | Erdogan | Turecký prezident | Recep Tayyip Erdogan | Podhodnocené akcie | Deutsche Lufthansa | Zalando | Ekonomické zotavování | Oživení poptávky | Dobré zprávy z USA | Zprávy z USA | Prezidentské volby USA | Indikátory sentimentu | BHP Group | Počty nakažených | Dluhopisy a zlato | Analytik XTB | Pandemická situace | Marks & Spencer | Upozornění na rizika | Zápis ze zasedání FOMC | Match Group | Pokles tržeb | Goodyear | Trh s futures | Investice do vodíku | PLUG | Plug Power | Air Liquide | Adyen | Odhady PMI | Počet akcií | Kryptoměnový trh | SMA 200 | Světová rezervní měna | Snížení DPH v Německu | Snížení DPH | DPH v Německu | Airbus Group | Přístup k inflaci | Marc Chandler | Firma Berkshire Hathaway | Zvýšení daní | Kanadská ekonomika | Coca-Cola | Deglobalizace | Ruská vláda | Ceny v eurozóně | Kryptotrh | Příliv kapitálu | Výrobní sektor v USA | Výrobní sektor | Výrobní index ISM | Výrobní index | Americký soud | Růst eura | Průměrné mzdy | Představitelé ECB | LEND | Výrobce baterií | SPAC | IT společnosti | České maloobchodní tržby | Big Tech | Klimatické změny | Brexitové dohody | Zaměstnanost a ekonomika | Southwest Airlines | Inflace spotřebitelských cen | Odborníci | Peso | Kroger | Ekonomické odhady | Kyriakos Mitsotakis | Zasedání amerického Fedu | Zdanění | Pumpování peněz | Američtí investoři | Prognóza Fedu | TSLA | Nvidia | Qualcomm | Objem exportu | Japonské ministerstvo financí | Jošihide Suga | Snížení emisí | Plán na snížení emisí | Stavební povolenky | Zasedání FED | Akcie NIO | Spotřebitelské ceny v eurozóně | Bloomberg Intelligence | Novozélandská ekonomika | Inditex | Budoucí vývoj | Nákup cenných papírů | Slabší kurz | NAHB | Zhoršení pandemie | Ropa dnes | Společnost Cisco | Cena elektřiny | Spotřebitelská důvěra v Německu | Důvěra v Německu | Evropský statistický úřad | Elektromobily | Pandemie v Evropě | Accenture | Politici | Contemporary Amperex Technology (CATL) | Epidemiologické situace | Diverzifikovat | Údaje o sentimentu | Micron | Stav ekonomik | Biden | Míra nezaměstnanosti v Německu | PMI ve zpracovatelském průmyslu | Fiskální pomoc | Růst deficitu | Marathon Petroleum | LyondellBasell | LyondellBasell Industries | Marathon | Pracovní místa | Data z pracovního trhu | Druhá vlna koronaviru | Tuzemské hospodářství | Pokles spotřebitelských cen | Vinci | Michal Valentík | Pozitivní výsledek | Ranní okénko | Delivery Hero | Česká republika | Tržby v eurozóně | Průmyslové zakázky | Růst průmyslových zakázek | Celková míra nezaměstnanosti | Šéf centrální banky | Pablo Hernández de Cos | Zápis z posledního zasedání Fedu | Pokles průmyslové výroby | NextEra | Centrální banky světa | Udržitelné investování | Energetický sektor | Ropa a Plyn | Změna politiky | Lockdown | Měnový fond | Jens Klatt | Libye | CPI v USA | Americké prezidentské volby | Americké měny | Bezpečného útočiště | Oživení německé ekonomiky | Ameriprise Financial | Walgreens | Michael Saylor | MicroStrategy | Akcie Sony | Epidemiologická situace | Zhoršující se epidemiologická situace | Spotřebitelská důvěra ve Spojených státech | Embargo | Množství peněz | Růst zlata | Concho | BNB | CZKCASH | Volby USA | Volby USA 2020 | Protiepidemická opatření | Nařízení | Dobrý byznys | Newmont | Zhoršení epidemické situace | Epidemické situace | Align Technology | ALGN | Intel | Výrobce čipů | Zásoby benzinu | Investice do solární energie | Solární energie | SolarEdge Technologies | SEDG | JPM | GS | Robert Half International | RHI | Pokles indexu | Pokles indexu S&P 500 | Reálný HDP | ALV | Geopolitické faktory | Futures na ropu | Pozice velkých spekulantů | Saxo Bank Steen Jakobsen | Moneta | Vlny koronaviru | Pandemický program | Španělský CPI | SAP AG | Dividendové strategie | Pravidelný příjem | Příjem díky dividendám | Jak na pravidelný příjem | XOM | CVX | PFE | CSCO | MMM | ABT | GWW | JNJ | Zveřejnění výsledků | Bankovní úvěry | RBAG | Tržní výhled | Zpochybnění výsledku | Pokles EUR/USD | SolarEdge | BIIB | Zynga | ZNGA | Výsledky voleb | Průmyslová výroba v září | Screening akcií | Jak funguje screening akcií | Hledání podhodnocených akcií | GLE | UBER.US | Electronic Arts | T-Mobile US | Tempo inflace | MCD | Zprávy o vakcíně | Nové zprávy | Pfizer a BioNTech | Zájem o riziko | CEZ1 | Oživení čínské ekonomiky | Inflace v Číně | Míra inflace v Číně | Hospodářský vývoj | Investice do čínských firem | China Telecom | China Mobile | Exekutivní příkaz | Průmysl v eurozóně | Číst grafy | Nákup amerických akcií | Zisky bank | Palo Alto Networks | Akcie bankovních domů | QCOM | Snižování cel | Polská vláda | NFIB | Snižování daní | Růst amerického HDP | SPGI | S&P Global Inc | IHS Markit Ltd | Index STOXX Europe | Index STOXX Europe 600 | Spotřebitelská poptávka | Výše mezd | Výdělky | Růst průměrné mzdy | Proražení | Přebytek obchodní bilance | Obchodní bilance Číny | Ekonomické uzavírky | Šokující předpovědi Saxo | Šokující předpovědi Saxo Bank | Zelené investice | Životní prostředí | Nio | Enphase Energy | NextEra Energy | TSCO | Investice do vody | XYL | AWK | Xylem | GME | GameStop | Cenový skok | CELO | Akcie společnosti Walt Disney | Futures na DAX | Linde | Siemens | Bayer | BASF | Deutsche Post | Deutsche Boerse | Vonovia | Fresenius SE | Fresenius | Henkel | Beiersdorf | Continental | HeidelbergCement | Covestro | Vakcinace | Změny úrokových sazeb | ALXN | Alexion Pharmaceuticals | RBAG.CZ | TABAK | TABAK.CZ | KOMB | KOMB.CZ | Alexion | Program QE | H&M | BIDU | Očkování | Cointelegraph | LEN | Lennar | Coinbase Global | Rozpočtové deficity | CMI | Lael Brainardová | Rizikové pozice | Nový kmen koronaviru | Kmen koronaviru | Ceny aktiv | MGM | Spotřebitelská nálada v USA | Futures na ropu WTI | AAL | Částečný úvazek | Voda | DGX | S&P/Case-Shiller | Case-Shiller | Ceny americké ropy | Analýza BTC/USD | Inflace v Polsku | Nálada investorů | Carnival | Dow Jones a S&P 500 | Indexy Dow Jones a S&P 500 | Zlepšení ekonomického výhledu | Pokles zásob | Počasí | Online prostředí | Růst ceny | PMI ve výrobě | Zvýšení těžby | Německá inflace | Proražení rezistence | Sentiment v eurozóně | Polkadot | DOT | Zvýšení ceny | Západní ekonomiky | Investiční manažeři | Oživení amerického trhu práce | Silné oživení | Počet pracovních míst | Samsung Electronics | Brands | Zdravotní péče | Rio Tinto | Ralph Lauren | Akcie Ralph Lauren | Dopad na akcie | Prodeje potravin | Shopify | Rostoucí ceny ropy | Znehodnocení úspor | Evropské centrální banky | USCBC | Acacia Communications | Tempo hospodářského růstu | Dopad na trhy | Bidenův stimulační balík | MRK | SNY | CARA | MJ | Měsíční data | Futures na indexy | WU | Indexy na Wall Street | Inaugurace | Německé ceny | UAL | Situace na trhu | MONET.CZ | MONET | Aligator | Pravidla obchodování | United Parcel Service | Philips | UPS | Konference FOMC | Tisková konference FOMC | Akcie Gamestop | PEP | Streamovací služby | Deliveroo | Akcie AMC | WallStreetBets | DAX (DE30) | GameStop (GME) | Reddit WallStreetBets | Nárůst ceny | Velké investiční fondy | Express | Tržní reakce | SWKS | Skyworks Solutions | Tržní ceny | Cenové výkyvy | Velké fondy | Výrobní aktivity | Thermo Fisher | Jestřábí přístup | Nasdaq (US100) | Index FTSE MIB | Dnešní seance | Rozvolnění | Finanční výsledky | Oživení evropské ekonomiky | MIB | General Motors (GM.US) | GM.US | HAS | Hasbro | UNH | Humana | Piper Sandler | Poptávka po stříbře | Rostoucí úrokové sazby | Anheuser-Busch inBev | FTX | Kov | Nastavení sazeb | Zajímavé akcie | Akcie 2021 | Tyson Foods | Spotify | Futures na stříbro | Prezident Joe Biden | Americký prezident Joe Biden | Trojité dno | Trendové linie | Dolarová rally | VIV | Růstový trend | James Bullard | Prezident Federální rezervní banky | Kering | KER.FR | KER | AIG | Globální zadlužení | V4 | FinTech akcie 2021 | WFC | Přísná měnová politika | Negativní vývoj | Rostoucí výnosy | SPWR | PMI indexy | Rozhodnutí vlády | Dnešní rozhodnutí vlády | Manufacturing PMI | Institut pro fiskální studie (IFS) | IFS | Stimulační politika | Třetí vlna | Makroekonomický vývoj | MXN | Air | Čisté krátké pozice | Index Nasdaq (US100) | Sentiment investorů | Cenové turbulence | Covidová krize | Golden Cross | Zlatý kříž | Investoři a obchodníci | Freeport-McMoRan | Míra inflace v Německu | Akcie Boeing | IPO Coinbase | Kryptoměnový gigant | Nárůst výnosů | Akcie ropy v roce 2021 | PSX | Admirals | Akcie společnosti Microsoft | Pohyb trhu | Výrazný zisk | Výrazný pohyb | Silný růst | Banco Santander | Pohyb výnosů dluhopisů | Japonský HDP | Pandemie covidu-19 | Oslabení exportu | Analýza EUR/USD | Fidelity | 5G akcie | Nejlepší 5G akcie | Akcie roku 2021 | Výrazný růst | Průmyslové společnosti | Tržby ve službách | Aleš Hála | FX Update | Míra inflace v EU | PLUG.US | CEZ1.CZ | ČEZ (CEZ1.CZ) | Holubičí tón | Decentraland | GameStop akcie | Čínské akcie dnes | Ministerstvo financí USA | Výhled pro EUR/USD | Prezident Erdogan | Kansas City Southern | KSU | IPO Deliveroo | Přeprodané zóny | Tržní pohyb | xStation 5 | Discovery | Loď Ever Given | Ever Given | Sýrie | Pohyb ceny | Data z reálné ekonomiky | Míra úspor | PMI index | Vesmírné akcie | Vesmírné akcie 2021 | GRMN | LMT | Expanze HDP | Nejvyšší růst | Paychex | PAYX | Korporátní daně | Electricite de France | Umění | Constellation | Constellation Brands | STZ | Vývoj jádrové inflace v USA | Special Purpose Acquisition Company | Harley-Davidson | Data o inflaci | Prudký růst cen | Klíčové centrální banky | Richard Bechník | Fincentrum & Swiss Life Select | Advanced Micro Devices | AMD | Průmyslová produkce v eurozóně | Dostupná data | Xilinx | COIN | Akcie Coinbase | Krypto trh | Optimistická očekávání | Vstupní náklady | Formace Bearish Engulfing | Bearish Engulfing | Zvýšení nákupů aktiv | Ceny ropy Brent | Ceny surovin | Island | Předpovědi ceny | Makroekonomická prognóza | Nová makroekonomická prognóza | NFLX.US | Nezaměstnanost mladých | Typologie tradera | Strach z inflace | Archer Daniels Midland | Centene | Odhad letošního růstu ekonomiky | Výkonnost zlata | ERA | Nejlepší uranové akcie | Akcie v roce 2021 | Rostoucí ceny | Objednávky | Nárůst zákazníků | Klíčové události tohoto týdne | Události tohoto týdne | Hlavní události tohoto týdne | Verizon | Comcast | Santander | EPI | Platby kartou | DOGE | Dluhový strop | Tempo ekonomického růstu | Trading.com | Produkce zlata | Investiční poptávka | Větší korekce | Nárůst objemů | Kellogg | Zpráva amerického ministerstva práce | Futures na americké indexy | Hospodaření firem | Boční trend | Přeprodané oblasti | Hodnocení současné situace | Nižší zisky | Panasonic | Inflace v České republice | Japonský akciový trh | Goldman Sachs Group | Hong Kong Exchanges & Clearing | MSCI Inc | Nasdaq Inc | Shiba Inu | Dogelon Mars | Dogelon | Výkonost průmyslu | Výkonost průmyslu v eurozóně | Meziměsíční inflace | Růst cen v USA | Meziroční růst cen | WEN | WEN.US | Ceny ve výrobě | Ceny producentů | Indická centrální banka | Populární značky | Cenové úrovně | Doji svíčka | Pandemie COVID 19 | Pandemie COVID | Hlavní indikátor | Jádrová inflace v eurozóně | Hladiny rezistence | Hladiny supportu | Kurzotvorné zprávy | Riziko ztráty | Akcie Palo Alto | Palo Alto | Akcie Palo Alto Networks | Ochota riskovat | Německé společnosti | Dopad na finanční trh | Obavy z inflace | API | Oslabení | Prudké oslabení | Práce v EU | Zisk před zdaněním | Aktualizace výhledu | Investice do kávy | Nejlepší kávové akcie | Kávové akcie | Historie kávy | Infrastrukturní plán | Akcie Airbusu | PCE index | Růst úroků | Hypoteční sazby | Prodejní ceny | Podstatné kurzotvorné zprávy | Ceny benzínu v USA | Průměrné ceny benzínu v USA | Průměrné ceny benzínu | První zvýšení sazeb | Akcie Deutsche Bank (DBK) | Nadnárodní společnosti | Čínský vývoz a dovoz | KOL | Omezování nákupů aktiv | Evropské společnosti | Nayib Bukele | Prezident Salvadoru | Spotřeba domácností | Zajištění proti inflaci | Přehřátí ekonomiky | FAST | Údaje o nezaměstnanosti | Plány | Cíle | Příležitosti | Trend klesající | Průměrný roční výnos | Úroveň supportu | Úroveň rezistence | Snižování nákupu aktiv | Freedom Finance | Freedom Finance Europe | Freedom24 | Dodávky plynu | Pravděpodobnost zvýšení sazeb | Zajišťování | Konkurence | Prodej | Týdenní výkon | Microsoft Corporation | Wal-Mart Stores | UnitedHealth Group Incorporated | Jednotné měny | ECOWAS | Mali | Tržní prostředí | Shortování | Pravděpodobnost zvýšení úrokových sazeb | McDonald's | Schůzce FOMC | Nové prognózy | Cyklus zvyšování sazeb | Regulační úřad | Daňový úřad | Dolar dnes | Zátěžový test | Didi | Rating Číny | Jak profitovat | CO2 | Stress testy | Pozitivní vliv | Vliv na trh | Významné zprávy | Důležité makroekonomické zprávy | Starlink | Vyšší úroveň | Obchodní výsledky | Obrovský potenciál | Společnosti Netflix | Největší rizika | Paradox | Akcie Moderny | Jen-tchien | Domino efekt | Kontejnerový terminál | Cenové stability | Dluh vládních institucí | Technologie | Americký výrobce | Údaje Eurostatu | Dolarový index (USDIDX) | Očekávaná data | Zkušení obchodníci | Nákupní příležitost | Prodejní příležitost | Pohyb dolaru | Jádrový PCE inflační index | PCE inflační index | Inflační index | Američtí centrální bankéři | Energetický regulátor | Revize strategie | Philip Morris International | Spotové ceny | Iberdrola | UST | TSMC | Cenový rekord | Zvýšení produkce ropy | Zvýšení produkce | Míra inflace v USA | Rada guvernérů ECB | Rada guvernérů | Symantec | Čínský výrobce | Sentiment University of Michigan | TSM | TSM.US | Cyklické sektory | Americký trh | INTU | Intuit Inc. | XEL | Xcel Energy Inc. | DG | Dollar General Corporation | Cisco Systems, Inc. | CMCSA | Comcast Corporation | NTAP | NetApp | J P Morgan Chase & Co | VZ | Verizon Communications Inc. | TXN | Texas Instruments Incorporated | AXP | American Express Company | AI | Arlington Asset Investment | COST | Costco Wholesale Corporation | PG | Procter & Gamble Company | CAT | Fastenal Company | Starbucks Corporation | Intel Corporation | PCAR | PACCAR | WBA | Walgreens Boots Alliance | AMAT | Applied Materials | QUALCOMM Incorporated | KO | Coca-Cola Company | DTE | DTE Energy Company | DTE Energy | Vývoj základní úrokové sazby | Wealthspire Advisors | Současný trend | Globální ceny | Přidaná hodnota | Inflace cen | Odvětví | Ostatní kryptoměny | Pokles poptávky | Jednání ECB | MiCA | Přístup k měnové politice | BHP | CNN Business | Flexibilita | Načasování | Nasdaq-100 (US100) | Boom | Pinpoint Asset Management | Intelligent Cloud | Azure | Měnověpolitické zasedání Fedu | Rekord | Současné ceny | Delta mutace | Bilion | CAR | Guidance | University of Michigan | Významná rizika | Štěstí | Náhoda | Úrokové výnosy | Mateřská společnost | Ministerstvo spravedlnosti | Dřevo | HICP | Přemýšlení | Chování | Pocity | Vnímání | Interpretace | Růst aktivity | Jakub Rybacki | KBC Group | Devon Energy | DISCA | Occidental Petroleum | OXY | Phillips 66 | Obavy z viru | Ropné a plynárenské společnosti | Albemarle Corp | Albemarle | Projekce | TWS | Paramount | Comcast Corp | Inflace ve Švýcarsku | Rekordní minimum | Potvrzení signálu | Páteční NFP | Páteční NFP report | Důležité zprávy | Walt Disney (DIS.US) | DIS.US | Norilsk | Základní sazby | Drahota | Objem HDP | Sekce měnové | Analytik Portu | ADS | Cena kryptoměny | Pioneer Natural Resources | Koninklijke Ahold Delhaize | Nucor | Index Russell | Asijské země | Dnešní kalendář | Signály Fedu | Regulatorní prostředí | Regulatorní riziko | Klíčové makroekonomické ukazatele | Saldo fiskálního rozpočtu | Úroveň dluhu | První odhad | Home Depot | Maynard Keynes | Velké instituce | Afghánistán | CBRE | Tokeny | Medián | Bonusy | CRH | Očekávaná inflace | SpaceX | SPOT | Výrobní inflace | Kansas City | Esther Georgeová | Analytici banky | Americká ministryně financí | Funkční období | Komfortní zóny | ASX | SXXP | Sympozium | Vlna pandemie | Inflace ve Velké Británii | David Vagenknecht | Dominion Energy | Agilent | Nákup žlutého kovu | Nedostatek čipů | Očkování v zemi | ECB minutes | Bloomberg News | Společnosti | Decentralizovaný systém | Robert Kaplan | Bill Northey | Národní měny | Zlomový okamžik | Opatření | Vrcholy | Dna | The Times | PayPal Holdings Inc | Polská inflace | Guvernér rakouské centrální banky | Evergrande | Nákladová inflace | Katastrofy | Výrobní aktivita v USA | Růst trhu | Rychlý růst | ANO | Obchodní bilance Austrálie | Uhlí | RBC | NFT | Honeywell International Inc. | Analog Devices | Honeywell International | International Business Machines Corporation | Chevron Corporation | CDW | Dow Chemical Company | 3M Company | CSX Corporation | McDonald's Corporation | Moelis | Automatic Data Processing | Merck & Company | Indexy amerického akciového trhu | Výrobce sportovního zboží | Brenntag | Federální úřady | TIPS | Chang-čou | Vodafone | Vodafone Group | Ceny plynu | Lend | Solana | Zvyšování sazeb ČNB | Evropský index | Týdenní výhled | Tržní trend | Směnné kurzy forexového trhu | Nejdůležitější ukazatele | Průmyslová výroba Německa | Analytici Goldman Sachs | Plug Power (PLUG.US) | Kering (KER.FR) | Čínský index | Akcie provozovatelů kasin | Sands China | Vyšší hodnoty | Bukele | Etherea | Doing Business | Zprávy z pražské burzy | Sentiment na kryptoměnách | Dnešní asijské obchodování | UK100 | J.P.Morgan | Airbus SE | A321Neo | Výsledek zasedání Fedu | Kompenzace | Dolar vůči jüanu | Plány Fedu | VanEck | BNP | Investice do těžby | UBS Group | UBS Group AG | MGM Resorts | Zoetis | ZTS | Zvýšení dluhového limitu | Zoetis Inc | Problémy v dodavatelských řetězcích | mmBtu | Úročení | Produkce v Číně | Gamble | Energetická krize | Krize v Evropě | Energetická krize v Evropě | Klíčový údaj | JMMC | Algorand | Zvýšení základní úrokové sazby | DAI | Globální inflace | Posilování amerického dolaru | Bankovní skupiny | Automotive | Inflace v září | Reakce dolaru | Charter Communications | Nejnovější zprávy | Minulá výkonnost | Napjatá situace | Zhoršení nálady | Češi | Energetické krize | Výrobní ceny v Číně | Drahá ropa | Rychlý růst cen | Vysoké ceny | Rekordní ceny | Pravidla hry | Giorgia Meloniová | ASEAN | Měnový report | Omezení stimulů | Bristol-Myers | Intuitive Surgical | ISRG | CSX | ANTM | EQT | Abbott | Zdravotnictví | Schlumberger | Snap | Nedostatek surovin | Obilí | Pozornost | Ceny zemního plynu v USA | Ruská společnost | Zprostředkovatelé | Zboží dlouhodobé spotřeby | Ruský prezident | Colgate-Palmolive | Meta | Klima | Allianz SE | Metaverse | Meta Platforms | Avis Budget Group | Avis | Francouzský index | Avis Budget | Commonwealth Bank of Australia (CBA) | Australia and New Zealand Banking Group | Polygon | MGM Resorts International | SunPower | Regeneron Pharmaceuticals | Maxim Manturov | Kaisa | Objem maloobchodních tržeb | Aktuální prognóza | Zvýšení minimální mzdy | Antivirová pilulka | Royal Caribbean Cruises | Indexy pohyb | Drahé energie | Podmínky na trhu | Globální dodavatelské řetězce | Meta (Facebook) | NFT tokeny | Společnost | Adam Aron | Stratégové | Výsledky společnosti | Inflace ve Spojených státech | Tým InstaForex | Reálné výnosy | Jim Reid | Týdenní pivot | Pivotní body | Týdenní pivotní body | Obchodní výhled | ESG investice | Dopady inflace | Jak chránit úspory | Společnost JPMorgan | Guvernér BoE | BoE Andrew Bailey | Narušené dodavatelské řetězce | TechnipFMC | Družba | Americká Komise pro cenné papíry | Lockdowny | Investoři do zlata | TIM | Antony Blinken | Ceny BTC | Index technologického trhu | Průměrná volatilita | Průměrná volatilita páru GBP/USD | Avalanche | Zprávy z krypto | Bezpečná aktiva | Omikron | Pokles měny | Omicron | Rozhodnutí o úrokových sazbách | Očekávání úrokových sazeb | Zveřejnění zprávy | Zprávy z krypto průmyslu | Smíšené pocity | Nálada na trzích | | Honeywell | CMA | Omezování nákupů dluhopisů | Varianta koronaviru | Grayscale Bitcoin Trust | Ekonomické teorie | Nejvýraznější propad | Zlotý | Daňové zatížení | BofA | Index S&P 500 (US500) | Čínský úřad | Obavy z varianty omikron | Zlato (XAU/USD) | Kmen omikron | Tržní vývoj | Meziroční míra inflace v Turecku | Míra inflace v Turecku | Akciové indexy na Wall Street | Fibonacciho retracement | Cykly | Rotace | Postranní pohyb | Časové období | Rozšíření | Fibonacciho úrovně | Rostoucí inflace | Delisting | Developeři | FTSE 100 (UK100) | Informace z kryptoměnového trhu | Prognózy inflace | Společnost SpaceX | Fundamentální analýzy | Úrokové sazby v USA | Spotřebitelské inflace | Počet případů koronaviru | Vánoční rally | Trh se zlatem | Pokles cen zlata | Oscilátor Marlin | Marlin | Obchodní tipy | Joachim Nagel | Jaromír Gec | Inflační spirála | Euro-dolar | Pár euro-dolar | Krátkodobý výhled | Druhá největší světová ekonomika | CarMax | KMX | Cloudflare | Základní sazba | Banka HSBC | Hráči na trhu | Vliv na ceny | Purple Trading Jaroslav Tupý | Konvergence | Celkový sentiment | Tok kapitálu | Hodnoty měny | Uniper | Tržby v Německu | Turecká inflace | Miliardy USD | CME FedWatch Tool | Akcie velkých technologických společností | Rozvahy Fedu | Kryptofondy | Jestřábí komentáře | Komentáře Fedu | Pokles zlata | Nepokoje v Kazachstánu | Altria | Politická situace v Kazachstánu | Situace v Kazachstánu | Zvyšování sazeb Fedu | Předpokládaný růst | EOG Resources | Doporučení k obchodování | Cena práce | Růst inflace v USA | Výhled pro rok 2022 | Lucid | Big tech | Míra inflace v Maďarsku | Francouzské energetické společnosti | XTB Online Trading | Rady expertů | Hry | SONY.US | Dražší energie | Real Estate | Válka na Ukrajině | Omezení dodávek | Simon Peters | Analytik trhů | Instituce | Pokles technologických akcií | Sandbox | Napětí na Ukrajině | Spotřební zboží | Nový týden | Ericsson | NFT investice | Investice budoucnosti | Úrokové sazby v Česku | Život s koronavirem | Analytici XTB | Základní úrok | Pozitivní výsledky | Murray | Pár USD/CAD | Electrolux | Western Digital | Cenová akce | Finanční rok | Ocado | Šéf NATO | Klaas Knot | Šéf nizozemské centrální banky | Simon Property Group | Spirit Airlines | Analýza indikátorů | Chipotle Mexican Grill | ALUMINIUM | Alibaba Group Holdings | Rollback | Duke Energy | Illumina | Banka Barclays | Mattel | Under Armour | Futures na S&P 500 | Futures na americké akciové indexy | Rusko-ukrajinský konflikt | Ruské dluhopisy | St. Louis | WIZZ | LHA | Marathon Oil | MRO | NVDA.US | Nvidia (NVDA.US) | Invaze na Ukrajinu | Zmírnění obav | Upstart | Akcie Upstart | Situace kolem Ukrajiny | Uzavření transakce | Decentralizace | Adam Button | Míra inflace v Kanadě | Inflace v Kanadě | Ruské invaze na Ukrajinu | Vojenský konflikt | General Dynamics | Index PCE | Cenový index | Cenový index PCE | Index DAX (DE30) | Dění na Ukrajině | Sankce | Ruský prezident Vladimir Putin | Scope Ratings | Konflikt na Ukrajině | Ruská invaze | Ruská agrese | Dopad konfliktu na Ukrajině | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Allspring Global Investments | Švýcarská národní banka | Kyjev | Úřad pro ekonomickou analýzu | YNDX | Rusko a Ukrajina | Wendy's (WEN.US) | Uzavření vzdušného prostoru | Krize na Ukrajině | Situace na Ukrajině | Japonský Nikkei 225 | Harmonizovaná inflace | Rheinmetall | Zkapalněný zemní plyn | Prima | Turecký statistický úřad | Krátkodobý vývoj | DBK | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Invaze | Narušení dodávek | Analytici Bank of America | Nadměrné výkyvy | Pokles inflace | Ukončení války | Zákaz dovozu ruské ropy | NICKEL | Řetězce | Barrick Gold (GOLD) | Akcie Barrick Gold (GOLD) | Import ruské ropy | CF Industries | Mosaic | Zvyšování cen | Světové produkce | APP | Úrokové platby | Společnost Intel | Společnost Meta Platforms | Společnost Meta | SS&C | Fiserv | CyberArk Software | Cyberark Software Ltd | Čínští investoři | Britský FTSE | Akcie Nvidie | Geopolitické události | Akcie Lululemon | Akcie Lululemon Athletica | Inflace v Japonsku | Jednání mezi Ruskem a Ukrajinou | Předpověď cen | Celkový trend | Trh zlata | Růst cen energií | Emise státních dluhopisů | CMG | Le Penová | Aktuální inflace | Výsledek inflace | GoTo | Marine Le Penová | Ben Laidler | Inflační data | Správa | GMT | Agresivní zpřísňování měnové politiky | Vlastnictví | Normalizace měnové politiky | STT | Tržní ocenění | Vzestupný trend | Travelers | Analýza transakcí | Tradingové webináře | Tradingové webináře zdarma | Webináře zdarma | Alaska Air Group | ALK.US | Rekordní inflace | Technický výhled trhu | Korekční pohyb | Textron | Tereza Hrtúsová | Boj s inflací | Rostoucí ceny energií | Produkty s pákovým efektem | Největší stablecoin | Huw Pill | Oblasti supportu | Occidental | Akcie Under Armour | ArcelorMittal | Michaël van de Poppe | Sazba Evropské centrální banky | Dow Jones Industrial Average | Southwest | Indexy S&P | Forward P/E | Poptávková inflace | Varování před riziky | Christopher Waller | Šéfové | Web3 | CRISPR Therapeutics | CRISPR | CRSP | Mondelez International | Vývoj inflace v USA | EOG | EOG Resources Inc | ORCL | Akcie Oracle | Vedení ECB | Úhrnný indikátor | Mimořádné zasedání | ABN | Ceny plynu a elektřiny | Přijetí | Nike, Inc. | Wynn Resorts | WYNN.US | WYNN | Wynn Resorts (WYNN.US) | Silné inflační tlaky | Snížení inflace | Historické zkušenosti | Obchodní instrument | Úrokové sazby v eurozóně | Spotřebitelské ceny ve Švýcarsku | Švýcarský statistický úřad | Kroky Fedu | Rostoucí životní náklady | Životní náklady | Rostoucí akcie | Rychle rostoucí akcie | Změna trendu | S&P 500 nebo Nasdaq | Evropské akciové indexy | Akcie Alphabet Inc | Cena BTC | Cenový strop | Úroveň parity | Výhled růstu HDP | Marketingová komunikace | Pokles zisku | Míra inflace ve Spojených státech | Obchodní rozpětí | Haleon | Centrum | Simplify Asset Management | Simplify | Nárůst zásob | Hike | Největší kryptoměny | Prime | NBH | Snížení zisku | Neuspokojivé výsledky | Překoupené oblasti | Britský regulátor | Prognóza vývoje | Údaje o indexu spotřebitelských cen | Investiční ředitel společnosti | Zpráva o inflaci | Upozornění | Udržitelnost | Disney (DIS.US) | Goerli | Neel Kashkari | Růst výnosové křivky | Pohyby na trhu | Současná situace | Thomas Barkin | Model GDPNow | Paramount Global | 2U | Německé ekonomiky | Propad trhů | Investiční cíle | Akcie banky | Mártiňš Kazáks | Bolest | Výsledek HDP | Vývoj úrokových sazeb v USA | Dlouhodobý klouzavý průměr | Energie v Evropě | Britská premiérka | EU a USA | Béžová kniha Fedu | Zasedání Rady guvernérů | Zveřejnění zpráv | Oslabení USD | Kryptotrhy | Energetická náročnost | Japonská měnová autorita | TAP | Obraty | Odrazy | Scope | Úrokové náklady | Energetické komodity | Masato Kanda | Náměstek ministra financí | Analytik Bloombergu | Den výplaty | Dividends | Inflace ve Španělsku | Ekonom společnosti | Propady na trzích | Změny ve vedení | Platební systém | Koordinované intervence | PX (CZKCASH) | Index pražské burzy PX (CZKCASH) | ERSTE (RBAG.CZ) | Komerční banka (KOMB.CZ) | Mary Dalyová | Dnešní sentiment | Zpomalení růstu čínské ekonomiky | Český statistický úřad (ČSÚ) | CFD (Rozdílové smlouvy) | Jeremy Hunt | Velké pohyby na trhu | Kurz japonské měny | Patrick Harker | Telekomunikační společnost | Obchodování páru EUR/USD | Intervence japonské centrální banky | Americká ropa | Snížení produkce ropy | Největší meziroční nárůst | Josh Gilbert | Macerich | Marek Pokorný | Omezení COVID | Komise v přenesené pravomoci | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Zákonodárce | FTT | Index Dow Jones Industrial Average | Index Dow Jones Industrial | Komise pro cenné papíry a burzu | Duke Energy Corp | Dominion Energy Inc | RWE AG | Alameda Research | Walt Disney Co | Zmírnění inflace | OKX | Kyber | Novinky | Války na Ukrajině | Vysoké inflace | Zisk bitcoinů | Širší index | Týden na pražské burze | Potenciál dalšího růstu | Ranní zpráva pro tradery | Zpráva pro tradery | Co se děje na finančních trzích | Ekosystém | CZ | Ministr financí Jeremy Hunt | Premiér Rishi Sunak | Rafinerie | Obranný průmysl | Pokles trhů | Dopad krachu | Tempo zvyšování úrokových sazeb | Proces obchodování | Vstup long | Trade Desk | Line | Ekonomické prostředí | Tržní fundamenty | Repo sazba ČNB | Sazba ČNB | Holubičí rétorika | Technická korekce | Index cen výrobců | Producer Price Index | Donohoe | Comfort Finance | Varování | WTI a Brent | Ropa WTI a Brent | TC Energy | Společnost TC Energy | Strukturální změny | Dolarový index (DXY) | LSEG | Zisky společnosti | Společnost Oracle | Christian Dior | Dior | Wizz Air | Růstový potenciál | Slábnutí inflačních tlaků | Comfort Finance Group | Vysoké sazby | Cetera Investment Management | Inflace v Evropě | Vyjádření představitelů | Právo | Globální akciový index MSCI | Energetický index | Ceny letenek | Ceny ropy a plynu | Otevření Číny | Sony Group | Nejdůležitější události | Silná korelace | Technické nastavení | Krátkodobý klouzavý průměr | Další posilování | Výprodeje | Federální rezervy | Michaël van de Poppe | Šíření covidu | Silvergate | Premiér Sunak | Britský premiér Sunak | Rizikový sentiment | OpenAI | Zpráva Morgan Stanley | Tipy na obchodování páru EUR/USD | Znovuotevření Číny | Býčí sentiment | Stavebnictví v USA | Luxusní akcie | Silná koruna | Vývoj sazeb | OCI | Nejvyšší inflace | Invest | Vyšší náklady | Pokles cen energií | Cenové minimum | Pokračující pokles | Nové příležitosti | Kazuo Ueda | Investiční cíl | Nové signály | Nvidia Corporation | Sol | Média | Rostoucí obavy | Pricing power | Viceguvernérka | Raphael Bostic | Budoucí vývoj úrokových sazeb | Kanadský statistický úřad | Hermes | Banka Silvergate | Zprávy o trhu | Instant Trading EU Ltd. | Nová data o inflaci | SVB | Circle | Společnost Circle | USD Coin | USD Coin (USDC) | Vklady | PCE inflace v USA | PCE inflace | Jádrová PCE inflace | First Republic | Bancorp | Invesco Ltd. | Banka First Republic | Americký regulátor | First Republic Bank | Aktuální údaj | Válka | Odliv vkladů | KBW | Spojení | Zvýšení cen ropy | Vyšší ceny | Cenové dno | Asie a Tichomoří | Tichomoří | Asie | Slabší makrodata | Překážky | Klesající inflace | Další drahé kovy | Obavy ze zrychlení inflace | JOLTS | Vysoké úrokové sazby | Kemal Kiliçdaroglu | Kiliçdaroglu | Závazek | MC.FR | Následky bankovní krize | Člen Rady guvernérů Fedu | Roční maximum | Náklady na půjčky | Nerozhodnost | Graf páru | Partnerství | Nezávislost | Snížení poptávky | Inflace ve Spojeném království | Zákaz vývozu | Objemy obchodování | Rychlost | Přesnost | Srbsko | Zvyšování nákladů | Ministerstvo obchodu USA | Cenový index výdajů | Index výdajů | Index výdajů na osobní spotřebu | Ztráty peněz | Řešení inflace | Nárůst long pozic | Cenové maximum | Pozitivní signál | Časové rámce | Zvýšení dluhového stropu | Patová situace | Nálady na trhu | Michelle Bowmanová | Členka rady guvernérů | Komuniké | Velké problémy | Vice | Údaje o maloobchodních tržbách | Deere | Předseda sněmovny | Odpočinek | Úvěrování | Zvýšení sazeb Fedu | Cenový index výdajů na osobní spotřebu | Společnost Nvidia | Čínské hospodářské oživení | Uplynulý rok | Výhledy | Směřování | Velké objemy | Zprávy o měnové politice | Guvernér RBA | Inflace v Austrálii | Binance.US | Finanční budoucnost | Delta Air | Dovozní ceny | Vítězství nad inflací | Guvernér BOJ | Guvernér BOJ Kazuo Ueda | BOJ Kazuo Ueda | Reálné příjmy | Proinflační riziko | Ekonom ECB | Hlavní ekonom ECB | Největší ekonomiky | Nižší ceny | Nižší low | Uvolněná měnová politika | Cyklus zvyšování úrokových sazeb | DNO | Generativní umělé inteligence | Finanční podmínky | InvestBay | YCC | Program kontroly výnosové křivky | Ekonomické podmínky | Politické faktory | Souhrnný index nákupních manažerů | Powellovo sdělení | Výkyvy jenu | Řízení výnosové křivky | Situace v USA | Přehled měnového páru | Holubičí postoj | Futures na evropské indexy | Hlavní zprávy | John Williams | Prezident newyorského Fedu | Členka Rady guvernérů | Novo | Country Garden | Časovaná bomba | Společnosti z indexu | Sledování vývoje | Sydney | Pozitivní momentum | Graf měnového páru | Odhadovaná cena | News | Ekonomické projekce Fedu | Projekce Fedu | Cena indexu | Plánování | Signál k nákupu | Měnové intervence | Hamás | Kupující | Konflikt na Blízkém východě | Izraelský konflikt | CHN.cash | Inflační trend | Předstihový ukazatel | Sedm statečných | Kryštof Míšek | Argos Capital | Akcie třiceti předních amerických podniků | Bitcoinové fondy | Nadšení | Skepse | Luxusní značka | Struktura | Geopolitická nejistota | Růst libry | Co bude dál? | Eskalace | Akcie ve Spojených státech včera | Burberry | Úterní zpráva | Michael Barr | Uvolněné měnové | Risk on sentiment | Vytvoření býčí divergence | Řízení společnosti | Evropské fondy | Nové údaje | Nejnovější zpráva | Snižování inflace | Statistický odbor japonské vlády | Odbor japonské vlády | Japonské vlády | Snížení cen | Ukazatel inflace | Rekordní ceny zlata | Eskalace konfliktu na Blízkém východě | Dohody OPEC | Dohody OPEC+ | Úrok z neinvestovaných prostředků | Poměr rizika a zisku | ETF na bitcoin | Býčí rally | Slevy | Nifty | Charu Chanana | Historické maximum | Jakub Matis | All-time high | Západní státy | Doji | Wedge | ProCent | Obchodování GBP/USD | Supporty | Index polovodičů | Ochlazování inflace | Veřejné služby | Paolo Ardoino | Nové vedení | Rok 2024 | Rafinérie | Premiérka | Americká investiční společnost | Makroekonomické faktory | Inflace a deflace | Energetické zdroje | Údaje ISM | Virgínie | Maryland | Západní Virgínie | Dobrá zpráva | Circle Internet Financial | Reálné hodnoty | Akcie a inflace | Japonský index | Ceny bydlení | Sazby v eurozóně | Capital | Sázka na jistotu | Současná hodnota | Spojené státy americké | Jádrová inflace v Japonsku | Break of Structure | Oblečení | Hlášení inflace | Hlášení inflace a deflace | Druhy CPI | Index výrobních cen (PPI) | Druhy PPI | Ostatní cenové indexy | Dopad na ekonomiku a spotřebitele | Dopad na centrální banku | Faktory ovlivňující inflaci | Faktory ovlivňující inflaci a deflaci | Inflační faktory | Deflační faktory | Index cen zemědělských výrobců | House Price Index | Energy Price Index | Cenový index energií | Index energií | Index cen nemovitostí | Základní CPI | Jádrový CPI | Jak funguje inflace | Jak funguje inflace a deflace? | Příklady z historie | Základní cenové indexy | Investments | Odhady analytiků z Wall Street | Daniel Rajnoch | Analýza makroekonomických zpráv | Základní pravidla systému obchodování | Základní pravidla | Pravidla systému obchodování | Jak číst grafy | Klíčové události | Fundamentální analýza pro začátečníky | Index výdajů na osobní spotřebu (PCE) | 1D | D1 | W1 | 1M | Fair Value Gap | Value Gap | Dopad na ekonomiku | Umělé inteligence (AI) | Prosperity | Longaři | Bannockburn | COT (Commitment of Traders) | Wealth | Obchodní plán pro pár EUR/USD | Obchodní plán pro pár GBP/USD | Jednoduché tipy pro začátečníky | Jednoduché tipy | Tipy pro začátečníky | Základní pravidla obchodování | Aktuální předpověď | Úrovně supportu | Úrovně rezistence | APAC | Analýza fundamentálních událostí | Načasování snížení úrokových sazeb | Vstup na trh | Část zisků | Odvětví vyspělých technologií | Plán obchodování | Plán obchodování EUR/USD | EUR/USD a GBP/USD | Nákupy | Prodeje | Neville Javeri | Analytik Neville Javeri | Allspring Global | Allspring | CPI (index spotřebitelských cen) | Společnost Cisco Systems | DJI | Index DE40 | DE40 | Pohyby směrem dolů | Support a rezistence | Bariéra | Zóny supportu | Zotavení | Lembros Commodity Advisors LLC | Dobrý nápad | Nápad nakupovat | Nakupovat | Nápad | Inflační data v USA | Očekávaná inflační data | Nové historické maxima | Historické maxima | Trading týden | Vítězné tažení | Jádrový index spotřebitelských cen | PCED | Forward S&P 500 | Andrew Berkin | Larry Swedroe | The Way Smart Money Invests Today | Forward valuace P/E | Forward valuace | Valuace P/E | Long/short | Micro Nasdaq 100 (MNQ) | Micro Nasdaq 100 | Micro Nasdaq | Nasdaq 100 (MNQ) | MNQ | Micro S&P 500 (MES) | Micro S&P 500 | S&P 500 (MES) | MES | Spread na burze | SOL Trader | Denní data | Růstový trend akciových trhů | Trend akciových trhů | Lembros Commodity | Lembros | Commodity | Bull/Bear | Put/Call | Prezidentský volební rok v USA | Volební rok v USA | Prezidentský volební rok | Volební rok | Jestřábí postoj | Fed funds | Olej | Obchodní tipy pro pár EUR/USD | Snížit riziko | Silná ekonomika | Celkové výsledky | Nasdaq a S&P 500 | Nasdaq a S&P | Vlnový pattern | Prodejní pozice | Nákupní pozice | Alaska Airlines | Důležité informace | Zasedání Bank of Japan | Geopolitická nestabilita | Vlnová analýza | Financial | Hlasovací právo | BTC na all-time high | Rezervy | Konflikty | Konspirační teorie | Vlády | Údaje o prodejích | Reakce trhu na zprávu | 256/2004 | Reakce trhů | Ozbrojené konflikty | Šéf řecké centrální banky | Urputnost | Ohodnocení | Plumb Funds | Tom Plumb | Zprávy o nezaměstnanosti | Služby | Future of Defence UCITS ETF | VanEck Defense UCITS ETF | USD (Fed) | EUR (ECB) | CZK (ČNB) | Odpovědnost | LVMH (MC.FR)
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Cena | Růst | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Index S&P bankovních společností
Index S&P/BNY Mellon
Index S&P BSE
Index S&P BSE Sensex
Index spekulativního sentimentu
Index S&P energetického sektoru
Index spotřebitelské důvěry
Index spotřebitelské důvěry GfK
Index spotřebitelské důvěry v Británii
Index spotřebitelské nálady

Následující klíčová slova

Index spotřebitelských úvěrů
Index SPX
Index S&P 500
Index S&P 500 a rozdělení sektorů
Index S&P 500 Banks
Index S&P 500 Energy
Index SP 500 graf
Index S&P 500 - Obchodní hodiny
Index S&P 500 (SPX)
Index S&P 500 (SPX500)
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Purple Ebook: Svíčkové a cenové formace
Potvrďte prosím... Zavřít