Pátek 24. května 2024 02:02
reklama
InstaForex Autochartist_
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3
reklama
Purple Ebook Svíčkové a cenové formace 3
reklama
FTMO sleva

FAO

C:\fakepath\komodity2.jpg

Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesly, index je v minusu 6,8 pct

05.11.2023 Ceny komodit na světových trzích letos spíše klesly, nejvíce zlevnily průmyslové kovy, pšenice, kukuřice, plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražilo zlato a cukr. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je podle něj od počátku roku v minusu 6,8 procenta.
img

Ceny komodit rostou kvůli vysokým sazbám i omezené nabídce

09.10.2023 Posílení, které jsme předpovídali a k němuž ve 3. čtvrtletí u klíčových komodit došlo, bude podle všeho pokračovat i ve čtvrtletí závěrečném. Slábnoucí ekonomické vyhlídky nejen v Evropě a USA, ale do jisté míry i v Číně, totiž více než kompenzuje strach z nízké nabídky. Hlavně v energetice, kde kartel OPEC+ přiškrtil produkci ropy a palivových produktů tak úspěšně, že dosáhl kýženého růstu cen.
img

FAO: Světové ceny potravin se v červenci zotavily z dvouletého minima

07.08.2023 Světové ceny potravin se v červenci zotavily z dvouletého minima, na kterém byly v předchozím měsíci. Hlavním důvodem byly ceny rostlinných olejů, které vzrostly kvůli obnovenému napětí kolem vývozu z Ukrajiny a kvůli obavám o globální produkci. V meziročním srovnání jsou však ceny stále nižší. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnila Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
img

FAO: Světové ceny potravin v červnu opět klesly, jsou nejníže od dubna 2021

07.07.2023 Světové ceny potravin klesly v červnu opět klesly, jsou nejníže od dubna 2021. Způsobil to hlavně poklesu cen cukru, rostlinných olejů, obilovin a mléčných výrobků. Vyplývá to z dnešní zprávy Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
img

💲USD před zveřejněním CPI oslabuje

13.06.2023 Inflace ve světě klesá, i když ji většina centrálních bank stále považuje za velký problém, takže je třeba udržovat vysoké úrokové sazby. Nicméně u některých regionů je vidět, že boj s inflací je téměř vyhraný. Budeme to moci říci i o Spojených státech?
C:\fakepath\trader-02062023-32-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

02.06.2023 1) Akcie na burze v Hongkongu dnes vykázaly po těžkém týdnu největší jednodenní zisk za tři měsíce. Hlavní index hongkongských akcií Hang Seng přidal 4,1 procenta na 18 949,94 bodu. Trhům podle agentury Reuters pomohla zpráva, že americký Senát schválil zákon o pozastavení platnosti dluhového stropu Spojených států, a rostoucí naděje, že americká centrální banka (Fed) přeruší cyklus zvyšování úrokových sazeb. Rostly i akcie na pevninské Číně.
img

Světové ceny potravin v dubnu poprvé za rok meziměsíčně stouply

05.05.2023  Řím - Světové ceny potravin se v dubnu kvůli zdražení cukru a masa poprvé za rok meziměsíčně zvýšily, v meziročním srovnání však vykázaly pokles téměř o 20 procent. Vyplývá to z zprávy Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
img

Zdražovaly české potraviny skutečně nejvíce v Evropě?

16.02.2023 Ceny potravin přispívají k české inflaci nemalým dílem a v posledních týdnech se jejich porovnávání se zahraničím stalo velkým tématem. Je tomu však skutečně tak, že v Česku potraviny zdražovaly v roce 2022 výrazněji než ve zbytku Evropy a naopak dnes jsou “pozadu” se zlevňováním?
img

Světové ceny potravin podle indexu FAO klesly nejníže od září 2021

03.02.2023 Světové ceny potravin v lednu desátý měsíc za sebou klesly. Jejich index se tak dostal na nejnižší úroveň od září 2021. Vyplývá to z dnešní zprávy Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
C:\fakepath\shrnuti-2022-31012022.jpg

Nejdůležitější události ve světové ekonomice v roce 2022

31.12.2022 Rok 2022 byl plný velmi důležitých událostí ve světové ekonomice a v dnešním každoročně oblíbeném a již tradičním článku se podíváme na kompletně všechny klíčové události, které nejvíce ovlivňovaly světové finanční trhy. A to vše velmi přehledně uskupeno do jednotlivých měsíců a dnů – krok za krokem jak události přicházely na trhy.
img

Ukrajina letos kvůli invazi sklidila o 40 procent méně pšenice a ječmene

07.10.2022 Ukrajinští zemědělci dokončili sklizeň pšenice a ječmene za letošní rok. Sklidili 19,2 milionu tun pšenice a 5,5 milionu tun ječmene, oznámilo dnes ukrajinské ministerstvo zemědělství. V obou případech je to o 40 procent méně než loni. Za poklesem je podle resortu invaze ruských vojsk do východních, severních a jižních oblastí země. Ukrajina je významným vývozcem obilí na světový trh.
img

FAO: Světové ceny potravin v srpnu pátý měsíc po sobě klesly

02.09.2022 Světové ceny potravin v srpnu pátý měsíc po sobě klesly, jejich index se tak ještě více vzdálil rekordu ze začátku roku. Obnovení vývozu obilí z ukrajinských přístavů navíc přispělo ke zlepšení vyhlídek na zásobování. Souhrnný index, který sleduje ceny obilovin, rostlinných olejů, mléčných výrobků, masa a cukru na mezinárodních trzích, se snížil na 138 bodů ze 140,7 bodu v červenci. Uvedla to dnes Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
img

Červencová inflace překvapila pomalejším růstem

10.08.2022 Česká inflace v červenci pravděpodobně dál zrychlila, ovšem o poznání méně, něž jsme očekávali my i trh. Meziměsíčně vzrostly ceny o 1,3 % (oproti odhadu 2,6 %) a meziročně tak zrychlila “pouze” na 17,5 %. Velká část překvapení šla pravděpodobně na vrub pomalejšího zdražování energií - elektřina o 1,5 % a plyn o 1,3 %. Je proto pravděpodobné, že další výraznější navýšení cen nás čeká v průběhu srpna a září. A možná bude zdražování pokračovat i nad rámec dosud ohlášených změn ceníků - ceny elektřiny na (pro nás) relevantních burzách v průběhu posledního měsíce dál vzrostly a pohybují se okolo desetinásobků dlouhodobých průměrů.
img

Rozbřesk: Česká inflace zrychlila méně, než se čekalo. Větší inflační skoky nás však čekají v srpnu a září

10.08.2022 Česká inflace v červenci dále zrychlila na 17,5 %, a to v důsledku vyšších cen energií a dražších potravin. Čekal se ale výraznější zrychlení k hranici 18 %. Meziměsíčně růst zpomalil na +1,3 % z červnových +1,6 %. Energetické společnosti pravděpodobně dál v průběhu léta mění ceníky kvůli přetrvávajícím vysokým (termínovým) cenám plynu i elektřiny. A možná bude zdražování pokračovat i nad rámec dosud ohlášených změn ceníků - ceny elektřiny na (pro nás) relevantních burzách v průběhu posledního měsíce dál vzrostly a pohybují se okolo desetinásobků dlouhodobých průměrů.
img

Česká inflace dál zrychlí nad 18 %

10.08.2022 Česká inflace v červenci pravděpodobně dál zrychlí a posune se nad 18 %, a to v důsledku vyšších cen energií a dražších potravin. Energetické společnosti pravděpodobně dál v průběhu léta mění ceníky kvůli přetrvávajícím vysokým (termínovým) cenám plynu i elektřiny. A možná bude zdražování pokračovat i nad rámec dosud ohlášených změn ceníků - ceny elektřiny na (pro nás) relevantních burzách v průběhu posledního měsíce dál vzrostly a pohybují se okolo desetinásobků dlouhodobých průměrů.
C:\fakepath\rýže.png

Analytici: Úrodu rýže ohrožuje špatné počasí, její cena může zvýšit inflaci

05.08.2022 Nepříznivé počasí v mnoha asijských zemích, kde se pěstuje rýže, ohrožuje úrodu této klíčové plodiny. Upozorňují na to analytici, kteří sledují trh potravinářských komodit. Podle nich mohou tyto problémy přispět k dalšímu růstu už tak vysoké inflace. Počasí ohrožuje také úrodu rýže v Indii, která je největším světovým exportérem.
img

FAO: Světové ceny potravin v červenci opět klesly, výrazněji než v červnu

05.08.2022 Světové ceny potravin se v červenci snížily téměř o devět procent. Vykázaly tak nejprudší meziměsíční pokles téměř za 14 let, zejména díky zlevnění obilovin a rostlinných olejů. Ve své zprávě to dnes uvedla Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO). Ceny potravin vykázaly pokles již čtvrtý měsíc za sebou, když se v březnu vyšplhaly na rekord.
C:\fakepath\trader-05082022-18-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

05.08.2022 1) Maďarská ropná a plynárenská společnost MOL, která podniká i v České republice a na Slovensku, zvýšila ve druhém čtvrtletí čistý zisk meziročně o 40 procent na 249,5 miliardy forintů (15,5 miliardy Kč). Firma to dnes uvedla ve své výsledkové zprávě a zároveň zlepšila celoroční výhled zisku před zdaněním. Za výrazným zlepšením hospodaření jsou vyšší ceny ropy a plynu i skokově vyšší marže rafinerií.
img

Se stoupajícími cenami pšenice hledá Afrika levnější alternativy

09.05.2022 V Keni, Egyptě, Demokratické republice Kongo, Nigérii a Kamerunu tvrdí výrobci potravin, že přidávají levnější alternativy k chlebu, pečivu a těstovinám. Zdejší rýže, manioková mouka a čirok jsou náhražkou za pšenici, jejíž cena letos vzrostla asi o 40 % kvůli ruské invazi, která způsobila omezení vývozu z Ukrajiny, jakožto jednoho z největších vývozců.
C:\fakepath\mmf 132.jpg

MMF: Potravinová krize v subsaharské Africe může vést k sociálním nepokojům

29.04.2022 Potravinová a energetická krize může v subsaharské Africe vyvolat sociální nepokoje. Upozornil na to Mezinárodní měnový fond (MMF), který snížil odhad letošního hospodářského růstu kontinentu na 3,8 procenta, loni hrubý domácí produkt v Africe vzrostl o 4,5 procenta.
img

Ranní okénko - S americkou březnovou inflací to není tak špatné, jak se na první pohled zdá

13.04.2022 Bilance českého běžného účtu se dle konsensu odhadů v březnu dostala mírně do deficitu poblíž 3,5 mld. Kč. Ovšem horší, než očekáváný výsledek obchodní bilance je rizikem ještě o něco zápornějšího salda. Viditelná reakce na devizovém trhu je nepravděpodobná. Koruna nechává zveřejnění běžného účtu tradičně bez povšimnutí. Americká inflace se dle včera zveřejněných dat vyšplhala během března na 8,5 % – nejvíce za posledních 40 let. Pod rekordně vysokým číslem se ale v detailu statistiky skrývají pozitiva. Po včerejších spotřebitelských cenách jsou dnes na řadě ceny amerických výrobců.
img

Rýže může zabránit potravinové krizi

28.03.2022 Krize se v průběhu let často vyvíjejí. Existuje jedna událost, která vyniká jako ohnisko v době kdy začala skutečně panika. V případě globální finanční krize to byl pád Lehman Brothers banky. Když se jedná o potravinovou krizi v 2007-2008 to spustilo uvalení zákazu vyvážení rýže ve Vietnamu.
img

FAO: Ceny potravin loni vzrostly o 28 %, byly nejvyšší za deset let

06.01.2022 Světové ceny potravin se v loňském roce zvýšily o 28,1 procenta na nejvyšší hodnotu za deset let. Prudký nárůst přitom vykázaly všechny kategorie, přispěla k tomu neúroda a vysoká poptávka. Ve své dnešní zprávě to uvedla Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO). V prosinci ale ceny klesly.
C:\fakepath\global economy.jpg

Organizace čekají růst ekonomiky, svět ale dusí inflace a nová varianta covidu

07.12.2021 Po loňských rekordních propadech ekonomiky, které způsobila stále trvající pandemie nového typu koronaviru a s ní spojené uzávěry, je situace světové ekonomiky v letošním roce stále nejistá. Během roku se ekonomická situace zlepšila a mezinárodní instituce vidí situaci stále optimisticky a předpovídají růst světové ekonomiky. Během roku se ale objevily znepokojivé jevy. Už od léta se světové ekonomiky potýkají s růstem inflace, který podle ekonomů souvisí s hospodářským oživením doprovázeným zdražováním energií a nedostatkem některých surovin. Automobilový průmysl také drtí globální nedostatek čipů. A v dosavadních prognózách zatím není zahrnuto nebezpečí nové varianty koronaviru omikron, jejíž možné šíření by mohlo opět omezit ekonomiku.
img

FAO: Světové ceny potravin opět vzrostly, jsou nejvyšší za deset let

02.12.2021 Světové ceny potravin se v listopadu čtvrtý měsíc za sebou zvýšily a jejich index vystoupil na maximum za deset let. Za listopadovým růstem cen stálo především zdražování obilovin a mléčných produktů. V dnešní zprávě to uvedla Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
img

Ceny potravin dál rostou, o komoditách teď rozhodují COVID a inflace

22.11.2021 Komoditní sektor pokračuje už pátý týden v cestě směrem dolů. Kvůli posilujícímu dolaru rostou náklady na většinu klíčových komodit v lokálních měnách. Síla dolaru byla patrná zejména vůči euru, které se propadlo až na 16měsíční minimum. Může za to rostoucí hrozba opětovných lockdownů po celém kontinentu, brutálně vysoké ceny plynu a elektřiny, které brzdí růst, a nové problémy na východních hranicích.
img

Komodity zadržují dech, potraviny jsou nejdražší za deset let

10.11.2021 Po vzestupu cen ze září a začátku října se komoditní sektor dál konsoliduje a Bloomberg Commodity Index už třetí týden po sobě klesal. Stále víc ukazatelů napovídá, že se růst patrně zastaví, a to zejména v Číně, kde zpomalení výroby, růst rizik spojených se zadlužením realitního sektoru a všeobecný nedostatek elektřiny nejspíš povedou k útlumu aktivit, a tak začali investoři projevovat averzi k riziku. Nedávný vládou vyvolaný propad čínských cen uhlí navíc přispívá k udržování nižších cen některých kovů s energeticky náročnou výrobou, zejména hliníku.
img

Internetová společnost Yahoo odchází z Číny kvůli nové regulaci

02.11.2021 Americká internetová společnost Yahoo odchází z čínského trhu, zdůvodňuje to stále náročnějšími podmínkami pro podnikání. Uvedla to dnes agentura AP. V Číně se podle firmy začíná měnit i právní prostředí, které jí tam další působení komplikuje. Yahoo, podobně jako mnoho dalších západních firem, podléhá v Číně masivní cenzuře.
img

Napětí na komoditních trzích roste, neveselá a drahá zima se blíží

25.10.2021 Tento rok byl zatím pro komodity velice příznivý a my očekáváme jejich další vzestup, a to nejen ve 4. čtvrtletí. Za výrazným růstem cen, který jsme letos zaznamenali u mnoha klíčových komodit, stojí prudký nárůst spotřebitelských výdajů po COVIDem způsobeném omezení ekonomiky – největší, co si kdo pamatuje. V Evropě, v Číně i v USA se začínají utlumovat vládní výdaje a státní dávky, a tak se postupně ochlazují i trhy. Problémy na straně nabídky však podle našeho názoru dál poženou ceny vzhůru, a to navzdory pomalejší růstové trajektorii.
img

Záhadná disonance v říši akcií. Přijde kolaps akciových trhů?

20.10.2021 Na akciových trzích vládne nové paradigma, které vzešlo z pandemie. Ceny akcií i reálné výnosy dosáhly úrovně v posledních letech a desetiletích nevídané. V USA už se komodity blíží novým absolutním maximům a ziskové marže pokořily historické rekordy. Index cen potravin FAO zároveň koketuje s nejvyšší úrovní za posledních šest desetiletí a Evropa stojí na prahu energetického šoku. Varianta delta zpomalila ekonomický růst po celém světě a přinesla další problémy v asijských centrech zpracovatelského průmyslu. Ale akcie to vše zatím ignorují a prožívají od roku 1999 druhé nejdelší období růstu, kdy pokles nepřesáhl 5 %.
img

Výhled Saxo Bank na 4. čtvrtletí: Inflace, kterou svět ještě neviděl. Tentokrát to bude jinak

11.10.2021 Společnost Saxo Bank, specialista na online obchodování a investice, publikovala svůj Čtvrtletní výhled na 4. čtvrtletí 2021 na globálních trzích, obsahující kromě tipů, do kterých akcií, finančních instrumentů, měn, komodit a obligací investovat, také informace o nejrůznějších makroekonomických trendech, které budou mít dopady na investory i trhy.
C:\fakepath\trader-11102021-22-zm.jpeg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

11.10.2021 1) Nadnárodní výrobce potravin Kraft Heinz kvůli vysoké inflaci začíná po celém světě zvyšovat ceny. Ředitel podniku Miguel Patricio v rozhovoru s BBC řekl, že lidé si budou muset na růst cen zvyknout, protože na rozdíl od minulých let, nyní se ceny zvyšují všude a prakticky u všeho. To potvrzují i data Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO), podle nichž jsou ceny základních potravin na desetiletém maximu.
img

Proč rostou ceny potravin?

10.09.2021 Světové zemědělství je závislé na tvrdé manuální práci, vlivech počasí i na rychlosti dodávek a jedná se o nejpostiženější sektory z hlediska lidských zdrojů. Pracovníci scházejí v celém procesu od česačů ovoce přes řidiče a zpracovatele až po kuchaře a obsluhu v občerstveních. Chybějí lidé na sklízení rýže, bourání masa i na rychlý rozvoz agrárních produktů. Lze tak očekávat další zdražování potravin i nedostatek některých druhů zboží.
img

Aktuality z komoditních trhů: Zotavení trhu s obilninami zvyšuje inflační napětí

27.04.2021 Ceny komodit již druhým týdnem rostou. Bloomberg Commodity Spot Index se postupně vyšplhal nad hodnotu, kterou měl před březnovou korekcí, a dosáhl nového devítiletého maxima. Za všeobecným oživením stojí oslabený dolar a nižší výnosy z dluhopisů. Nejvíce se na něm podílí pokračující vzestup klíčových zemědělských komodit, ať už jde o sojový olej, pšenici, cukr, či kukuřici.
img

FAO: Světové ceny potravin dál rostou, jsou nejvyšší od poloviny roku 2014

08.04.2021 Světové ceny potravin se v březnu desátý měsíc za sebou zvyšovaly a jejich index se vyšplhal na nejvyšší úroveň od června 2014. Za růstem cen stálo zdražení rostlinných olejů, masa a mléčných výrobků. Uvedla to dnes Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
img

FAO: Světové ceny potravin v únoru devátý měsíc za sebou rostly

04.03.2021 Světové ceny potravin v únoru devátý měsíc za sebou rostly a index cen potravin se dostal na maximum od července 2014. Na vině jsou hlavně vyšší ceny cukru a rostlinného oleje. Index, který sleduje ceny obilovin, rostlinných olejů, mléčných výrobků, masa a cukru na mezinárodních trzích, vzrostl proti předchozímu měsíci o 2,5 procenta na 116 bodů. Uvedla to dnes Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
C:\fakepath\agro212.jpg

Zemědělské komodity v roce 2020

28.12.2020 Zemědělské komodity mají za sebou úspěšný rok. Podobně jako akcie se s příchodem pandemie cukr, sojové boby nebo pšenice propadly. Ve zbytku roku ale ztráty vesměs dokázaly smazat a meziročně se již obchodují v plusu. Přitom výrazně lépe se logicky dařilo čistě zemědělským komoditám a méně pak už komoditám, které se používají jak v zemědělství, tak v průmyslu.
img

Co čeká zlato v případě Bidenova vítězství ve volbách?

09.10.2020 Zdá se, že letošní dobré výsledky zlata a stříbra budou pokračovat i v posledním čtvrtletí. Zvýšenou pozornost znovu přitahuje reflační obchodování, které přeje zlatu i komoditám. Výnosy z dlouhodobých dluhopisů a akcie s malou kapitalizací jsou na vzestupu a zlato se vrátilo nad 1900 dolarů za unci. Tato očekávání vycházejí z nejnovějších průzkumů, podle nichž roste pravděpodobnost, že Joe Biden porazí 3. listopadu Donalda Trumpa.
img

Afrika má kvůli koronaviru potíže s přepravou zboží a pomoci

03.04.2020 Více než polovina z 54 afrických států uzavřela kvůli koronaviru své pozemní, vzdušné i námořní hranice. Celý kontinent, na němž žije 1,3 miliardy lidí, hlásí jenom 7000 nakažených a zhruba 300 mrtvých, avšak vyhlášená omezení brání dopravě zboží i humanitární pomoci. Nigerský prezident Mahamadou Issoufou dnes prohlásil, že Afrika potřebuje kvůli koronaviru pomoc v podobě "Marshallova plánu". USA jím pomohly Evropě po 2. světové válce.
img

Zlato vzlétlo, ale po Bernankeho slovech opět padalo k zemi

11.06.2012  Ole S. Hansen, komoditní stratég Saxo Bank Komoditní trhy se minulý týden pokoušel vzpamatovat ze svého slabého k...
img

Zlato vzlétlo, ale po Bernankeho slovech opět padalo k zemi

11.06.2012 Ole S. Hansen, komoditní stratég Saxo BankKomoditní trhy se minulý týden pokoušel vzpamatovat ze svého slabého květnov...
img

Zlato vzlétlo, ale po Bernankeho slovech opět padalo k zemi

11.06.2012 Ole S. Hansen, komoditní stratég Saxo BankKomoditní trhy se minulý týden pokoušel vzpamatovat ze svého slabého květnov...
img

Nejistý začátek roku 2011

10.01.2011 Komoditní trhy se pokusily udržet prosincové momentum, některé trhy ale zaznamenaly během prvních obchodních dní korekci. Nejdůležitější trh, americký akciový, zahájil nový rok růstem na nová dvouletá maxima na základě stále se zlepšujících ekonomických údajů. V Evropě zatím stále přitahují pozornost problémy s vládními dluhy a pojištění řeckého vládního dluhu rostlo na dosud nejvyšší hodnoty. To pomohlo dolaru k růstu o 3 procenta a díky tomu také došlo ke snížení podpory u některých v dolaru kotovaných komodit.
Související klíčová slova: Německý regulátor | Techničtí obchodníci | Silvergate Capital | Vyjádření ekonomů | Největší ruská banka | Zpravodajský server | Ontario Teachers | Dlouhé pozice | Světové akcie | Analytický tým FXstreet.cz | Války | Lithium | Vývoj | DAX | Allwyn | Ekonomiky zasažené krizí | Australská centrální banka | Daimler | Nákupu státních dluhopisů | Skupina Colt | DPH | Americká automobilka | EUR | Makléřská společnost | Riziko inflace | Vlastní prostředky | Aktuality z komoditních trhů | Nedostatek čipů | Federální úřad pro letectví | Výkonný ředitel | Vývoj ceny zlata | Akcie firmy | Mega Millions | Program nákupů dluhopisů | Očekávání | Korelace | Evropské centrální banky | Poslanci | Nikl | Náklady na financování | Tlak na Rusko | Ruská centrální banka | FAA | Ruské invaze na Ukrajinu | Oživení ekonomiky | Trh práce | Evropská komise | Gazprom Germania | Diverzifikace | Pro investory | Tesla Elon Musk | P/B | Swiss | Investice | Britská centrální banka | Potenciál | Krok za krokem | Chování | Mezinárodní ratingová agentura | Akvizice | Bankovní společnost | Brent | Obchodní pravidla | Pojišťovna Generali | Světové ceny potravin | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | NYSE | Trh s dluhopisy | Broadcom | Sociální sítě | Rekord | Raiffeisenbank | Zastropování ceny | Průměrný výnos | Evropský index | Evropské měny | Nákupy aktiv | Moody's Investors Service | Společnost Apple | Ceny rýže | Ukrnafta | Impuls | Posílení | EUR/USD | Organizace pro výživu a zemědělství (FAO) | Spotřebitelé | PKN Orlen | Americká kosmetická společnost | Goldman Sachs | Strach | Penzijní fondy | Současná cena | Indexové fondy | Americký Federální úřad pro letectví (FAA) | Softwarová společnost | Vzácné kovy | Benchmark | Cena pšenice | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Lagardeová | Cenné papíry | Výnos | DeFi | FTX | Diem Association | Frakování | IHNED | AOL | Delta | Hospodaření | Drahokam | ESG | Import | Globální ekonomiky | Exchange | Miliardář Elon Musk | Mezinárodní organizace práce (ILO) | Americké centrální banky | Americké ekonomiky | Kontrakty | Celosvětové zadlužení | Propad cen | Online obchodování | Praxe | Platební neschopnosti | Munich Re | Premiéři zemí Evropské unie | Stav energetické nouze | Bulgargaz | Pandemie COVID | Posilování dolaru | Německá společnost | Německá bankovní společnost | Ceny stříbra | Peníze | Maďarsko | Pandemie COVID-19 | Robert Habeck | Ukazatel | Boj s inflací | Francie | Pavel Ryba | Čínské úřady | Makléři | Title Transfer Facility | Nord Stream 2 | Úřad pro hospodářskou soutěž | Ruský prezident | Kabinet | Nestlé | InterContinental | Certifikáty | Prognóza | Výrazný vzestup | Evropské firmy | Commodity index | Prezidentské kampaně | Eutelsat | Produktovod | Lenovo | Saxo Bank | Běžný účet platební bilance | Investiční strategie | Instagram | Ropa WTI | Bloomberg News | NASA | Posilování amerického dolaru | Americká softwarová společnost | Bankovní rada ČNB | Společnost Pfizer | Americký výrobce | Společnost Evergrande | Vývoj ceny zemního plynu | Brexit | Zvýšené riziko | Závod na elektromobily | Bungie | EURUSD | Burzy | Německý ministr hospodářství | USD/BRL | Ceny elektřiny | Společnost Genesis | Americký prezident Joe Biden | Mezinárodní agentura pro energii | Portfolio | Primární veřejná nabídka (IPO) | Ceny ropy | Analytik Saxo Bank | Nabídka | Title Transfer Facility (TTF) | Export | Zkapalněný zemní plyn (LNG) | Futures | Zynga | Nízké úrokové sazby | Průzkum | Výroční zprávy | Ruská společnost | Energetická společnost | Šok | N7 Holding Ltd. | Varianta delta | MPO | ProSiebenSat.1 | Trh s ropou | Unie | Ekonomická aktivita | Regulace | Albertsons | Měnový fond | Zpráva | Tržní podmínky | Celoroční výhled | Sony Interactive | Hyundai | Daňové škrty | Roční růst | Trpělivost | Kapitál | Průmyslová výroba v Německu | Prémie | Tencent | Majitel | Oliver Blume | Elon Musk | Zvýšení sazeb | TradingFloor.com | Vládní výdaje | Investovat | Měnový pár EUR/USD | Snížení DPH | RWE | J&J | Plynovod Baltic Pipe | Gigant Gazprom | 1 milion | Obchodování a investice | Světový obchod | Americká Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) | Bydlení | Zdanění firem | Výrobce letadel | Cena elektřiny pro německý trh | EUR/CZK | Zájem investorů | Intercontinental Exchange | Rekordní zisk | Investoři | Sója | Dobré výsledky | Koruna | Nejistoty | Investiční | Evropská měna | Hodnocení úvěrové spolehlivosti | Společnost Google | Média | Kurz japonského jenu | Prezidenti a premiéři zemí Evropské unie | N7 Holding | Zisk | Global Blood Therapeutics | EEX | Červencová inflace | Vývoj ceny cukru | Ruské ropy | Bank of England | Očekávání analytiků | Vývoj ceny pšenice | Tiskové agentury | WSJ | AT&T | Hold | Sestupný trend | Analýzy | European Energy Exchange | Potravinové krize | Doporučení | TTF | XTB Jiří Tyleček | Propad | Bitcoin | Demokraté | Nová varianta covidu | EP | IKEA | Plyn | Ceny obilovin | Akcie a dluhopisy | Společný podnik | Zelenskyj | Úrok | Agentura Reuters | Althea Spinozzi | Zdanění mimořádných zisků | Americká společnost | Bohatý | Výrobce léků | Inflace v eurozóně | Švýcarská banka | Růstové akcie | Akcionáři | S&P | Skupina PPF | Index agentury Bloomberg | Obchodování | Americká centrální banka | Tržby z prodeje | Meta | Průmyslové komodity | Covid | Největší švýcarská banka | Eurostat | Prezident | Rostoucí trend | Finanční krize | Zemědělské komodity | Růst inflace | Tesco | Americká společnost Intel | Sójové boby | Evropský parlament | 787 Dreamliner | Obchod Amazon | Deutsche ReGas | Nejdůležitější události | Sony Interactive Entertainment | Firmy | Příjmy z reklamy | Ziskové marže | Růst výnosů | Kryptoměnové burzy | FXstreet.cz | Kurz dolaru | Prodej elektromobilů | Výsledky | MWh | Inflační tlaky | Siemens | VPN | Minulá výkonnost | Hladiny podpory | Úroda | TIM | Rozpad eura | Silný dolar | Země EU | Retracement | Následky pandemie | JDE | Ceny zboží | National Australia Bank | OPEC+ | Pandemie nemoci COVID-19 | Objem | Reflační obchodování | Makroekonomické ukazatele | Energetický trh | Bloomberg Grains Index | Podnikatelé | Zákonodárci | Cenné papíry a burzy | iPhone 14 | Malajsie | Regulátor | Ceny cukru | Světový potravinový program (WFP) | Společnost Yahoo | Průmyslová výroba | Estee Lauder | Pfizer | Přístup k riziku | AFP | Velmi bohatý | Cena plynu | Úřad INSEE | Deficit | Polsko | Kolaps | Ratingová agentura | Růžový diamant | Americké automobilky | Naše ekonomika | Aktuální hodnoty měny | Evropa | Pokles produkce | Jackson Hole | Burze | USD/PLN | OPEC | Ukrajina | Zadlužení | Specialista na online obchodování | Egypt | Johnson & Johnson | Equity | Douglas Diamond | Program nákupu dluhopisů | Dnešní makroekonomické ukazatele | Maloobchod | Organizace pro výživu a zemědělství | Další růst | Genesis | Sociální síť Instagram | Ministerstvo energetiky | European Energy Exchange (EEX) | ProCent | Christopher Dembik | Stříbro | Turecko | Globální ceny | Kukuřice | LNG | Býčí signál | Mezinárodní sdružení pro leteckou dopravu | Rozhodnutí vlády | Americké akcie | Cla na dovoz hliníku | BBC | Evropské sdružení výrobců automobilů | Kongres | Výdělky | Moody's | USD/CZK | Konference OSN o obchodu a rozvoji (UNCTAD) | Kov | Komise pro cenné papíry a burzy | Trh | Komise | CL | Výkyvy | GreatFire | Apple | Pandemie nemoci | Fed | Šéf automobilky Tesla | Korekce | Steen Jakobsen | Ceny sójových bobů | Výběry | Yahoo Mail | Prezident Emmanuel Macron | Vietnam | Negativní dopad | Sociální síť | Yahoo | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | Posílení dolaru | Francouzský statistický úřad | Kupní cena | Rating | Společnost XTB | Koronavirová pandemie | Microsoft | Příležitosti | UNWTO | Aktivity v Číně | Media for Europe | Mateusz Morawiecki | Společnost Tesla | Defi | Srí Lanka | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Americký trh | Jackpot loterie | Správci aktiv | Mezinárodní turistika | Siemens Energy | Kurz dolarů | Obchodníci | Důvěra | Pravděpodobnost | IATA | Agentura AP | Evropská banka | Komodita | Gazprom | Centrální banka | Hang Seng | Deutsche Börse | Velký problém | Společnost Deutsche Börse | Diamant | Statistický úřad | Čistý zisk | Jádrová inflace | Rizika | Společnosti | Růst světové ekonomiky | Obchodovat | Engadget | Americká automobilka Tesla | Lulo Rose | Pokles dolaru | Globální index | Německý koncern | Výhled Saxo Bank | Meziroční růst spotřebitelských cen | CZK | Reuters | Ceny amerických akcií | Káva robusta | Ceny benzínu | Souhrnný index | Rekordní maximum | Předseda | Utahování měnové politiky | Deutsche Boerse | Supercyklus | Ropa | Saxo | Ruská federace | DPA | Evropská unie | Boeing | Media for Europe (MFE) | Ekonomiky | SLR | Fundamentální výhled | Centrální banky | Rekordní hodnoty | SaxoBank | Open | Britský statistický úřad | Klid | Americké ministerstvo obchodu | Výrobce letadel Boeing | Financovat | Ztráta | Řecko | Čínská poptávka | Hodnoty měny | Objem zlata | Nový rekord | Úroky | Plodiny | TechCrunch | Akce centrálních bank | Portu | Cena | Růst produktivity | Výroba v Německu | Býčí trh | Káva | Ceny akcií | Zelené energie | Telekomunikační společnost | Čínská ekonomika | Ázerbájdžán | Ceny | Technologie | Energetická krize | ČNB | Uniper | Agentura Bloomberg | Pokles | ILO | Americké společnosti | Utahování měnových podmínek | Server BBC | Zemědělci | Podnikání | Restrikce | Mercedes | PBOC | Invaze | Americká ekonomika | HDP | Americký výrobce letadel | Obchodník | Plynárenská společnost | Rada guvernérů | COVID-19 | Bezpečnostní situace | Regulátoři | Problémy | Výhodně investovat | Index cen | Pracovní síly | Daně | Lídři | Inflace v červenci | Kryptoměna | Jackpot | Momentum | Vývoj ceny ropy WTI | Prezident Vladimir Putin | Růst zisků | Zisky | Konglomerát | Facebook | Historické rekordy | ACEA | Miliardy eur | Raiffeisenbank a.s. | IKL | Africké země | Americká Komise pro cenné papíry | Ratingové agentury | Cena zlata | Vývoj ceny niklu | Zvýšení ceny | Internetová společnost Google | Organizace zemí vyvážejících ropu | Euro | Potravinová krize | Růst cen | Financování | Bankman-Fried | Měna euro | Internetové společnosti | Omezení dodávek | Barel ruské ropy | Plán vstupu na burzu | Akcie automobilky | TASS | Emisní povolenky | Globální poptávka | ROCE | Ceny povolenek | Rada ČNB | DNO | Automobilka Tesla | Turistika | Omikron | Colt CZ Group | Nové rekordy | Blizzard | WTI | LVMH | ETF fondy | Platební síť | Bod | Miliardy korun | Nord Stream | Denní graf | Saúdská Arábie | Americký miliardář | Sázet | Zahraniční firmy | Marže | Účet platební bilance | Německá ekonomika | Státy EU | Ceny ropy Brent | Televize Netflix | Emmanuel Macron | Signály | Společnost Silvergate Capital | Statistiky | Rozhodnutí Bank of England | Diverzifikovat | Spolkový statistický úřad | FX | Ben Bernanke | Světové finanční trhy | Kurz | Market | Obilniny | Pokles výnosů | Ceny pšenice | Finanční situace | Chudé africké země | Měď | AUD | Globální finanční krize | Stratég Saxo Bank | Tomáš Raputa | Světové produkce | Ruská firma | Hospodářství | Oslabení | Obchodování v pásmu | Členské země | Activision Blizzard | Odhad letošního růstu | Bonusy | Riziková aktiva | Ukrtransnafta | Blockchainy | MFE | Dnešní údaje | Největší jednodenní zisk | Belgická vláda | Uhlí | Investiční manažeři | Zasedání ECB | Velkoobchodní cena elektřiny | Take-Two Interactive | Portfolia | Vývoz | Energetické firmy | Prodeje akcií | Gate | Recese | Renault | Vývoj pandemie | Mercedes-Benz | Baltic Pipe | Stimul | Britská ekonomika | Sněmovna reprezentantů | Výhled na rok | Kyjev | Největší propad | LME | Ministři | Cenový strop na ruskou ropu | Agentura TASS | Centrální banka USA | Ceny energií | Washington | Ceny potravin | Výrobci potravin | Meziroční míra inflace | Společnost Allwyn | Ruská plynárenská společnost | Potravinová a energetická krize | OSN | Soud | Nákaza koronavirem | Cena elektřiny | Summit Evropské unie | China Mobile | Společnost Microsoft | Facebook Ireland | Světové ekonomiky | Ceny plynu | Nord Stream 1 | Benzín | Rostoucí ceny | Trend | Automobil | Sankce | Ceny platiny | Zásoby plynu | Akcie na burze | Pandemie covidu-19 | Míra inflace | Fundamentální data | Energetika | ReGas | Manufacturing | MMF | Soukromý sektor | United Airlines | Ruská banka | Nařízení | Inflace v Německu | Americký Senát | Indexy | Zvyšování sazeb | Kraft Heinz | Transparentnost | Mezinárodní měnový fond | Průmysl | Ukrtatnafta | Nejistoty na trzích | Výrobci čipů | Makroekonomické strategie | Tempo růstu | Podnikatel | Úvěrový rating | Vývoj ceny platiny | Aerolinky | Růst ekonomiky EU | Francouzská ekonomika | Cena termínového kontraktu | Pohonné hmoty | Letecká společnost | Zdražování energií | Úrokové sazby | ETF | Akciové trhy | Loterie | Měnový výbor | Europoslanci | Varování | Družba | Philip Dybvig | Kurz amerického dolaru | Diem | Rally | Bankovní rada | Komoditní index | Pojišťovna | Macron | Internetový obchod | Společnost Saxo Bank | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Aktiva | Pokles inflace | Cenový strop | Discovery | Problémy v dodavatelských řetězcích | Výnosy z dluhopisů | Švýcarská banka UBS | Americké firmy | Komise v přenesené pravomoci (EU) | PGNiG | Camelot LS | Adler Group | Pokles cen | Základní úrok | Čínská centrální banka | Veřejný dluh | Technologická společnost | Akcie Tesly | Producenti ropy | Čínské akcie | BlockFi | Brazílie | Snížení cen | Německý statistický úřad | Německé společnosti | Česká inflace | Stratég | Fond obnovy | Majetek | Zajišťovna | Členské země Evropské unie | Vývoj ceny hliníku | Ztráty | Online obchodování a investice | Bývalý ministr financí | Události ve světové ekonomice | WarnerMedia | Růst úrokových sazeb | Největší pokles | Politika | Konkurence | Zvyšování úrokových sazeb | PLN | Potenciál pro růst | Komoditní stratég | Míra nezaměstnanosti | Komunikace | Powerball | Yahoo Finance | Deutsche Telekom | Poplatky | Koronavirus | Evergrande | Výnosy amerických dluhopisů | Další vývoj | Puma | Federální vláda | Geopolitická rizika | Letectví | Indie | Měnové politiky | Investor | Živobytí | Ekonomika | Výnosová křivka | Ekonomická data | Elektřina | WTO | Ruská společnost Gazprom | Camelot LS Group | Světový potravinový program | Varianty koronaviru | Americký kongres | Ceny zlata | Výhled | Auta | Americké ministerstvo | Dnešní zprávy | Konzultační společnosti | Colt CZ Group SE | Ethereum | Pension Plan | Joe Biden | Energetické společnosti | Vyhlášení bankrotu | Propouštění | Bilance | Tradeři | Bankovní krize | Evropský trh | Finanční trhy | Burzovní společnost | Pandemická omezení | Expanze | Giphy | Americká sociální síť | Fondy | Komise pro cenné papíry | Ukrajinský prezident | Komoditní trhy | Austrálie | Dopady pandemie covidu-19 | USD za barel | Velkoobchodní cena plynu | Společnost Intel | Intel | Americká vláda | Riziko korekce | ProSieben | Společné nákupy plynu | Společnost Amazon | Dřevo | Krize | Lenovo Group | Optimalizace | Zvýšení úroků | Investing | Americká internetová společnost | Omezení produkce | Světový trh s ropou | G20 | Míra inflace v eurozóně | Oslabení dolaru | Napadení Ukrajiny | Meziroční míra inflace v eurozóně | Rally na ropě | Vratislav Zámiš | Trhy | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny ropy | Boj proti inflaci | Americké výnosy | Generální ředitel | Internetová společnost | Burza | Investiční doporučení | Poradenství | Index MSCI | Americká inflace | Rozvoj | Růst cen komodit | Výprodeje | Uttarpradéš | Transakce | Slabší dolar | Měny | Růst cen potravin | Vzestup inflace | Evropské sdružení výrobců automobilů (ACEA) | Zaměstnanost | Profitovat | Energie | Prezidenti a premiéři | Ekonomika EU | OneWeb | Šance | Měna | Dodávky plynu | The Wall Street Journal | Společnost Deutsche ReGas | Sazby | Historie | MSCI | Konsolidace | Thomson Reuters | USD | LinkedIn | Fundamenty | Spotřebitelská poptávka | Miliardy dolarů | Růst poptávky | Půjčovna kryptoměn BlockFi | Zahájení ruské invaze | Zakladatel FXstreet | Sberbank | Ruský prezident Vladimir Putin | Primární veřejná nabídka | EIA | Odhad letošního růstu ekonomiky | IPO | Rusko | Vysoké riziko | Ceny výrobců | Miliardy USD | Ceny komodit na světových trzích | Sazba Fedu | Pád Lehman Brothers | Invaze ruských vojsk | Signál | Peter Garnry | Írán | Zdražování | Afrika | Britská vláda | Hodnota zlata | Termínový kontrakt | Ocenění | Ropy | Britský Úřad pro hospodářskou soutěž | Obiloviny | Výdaje | Evropská komise (EK) | Slábnoucí americký dolar | Společnost | Plán vstupu | List The Wall Street Journal | NZD | Ministr hospodářství | Ocenění akcií | Colt | Zvýšení volatility | BMW | Společnost Media for Europe | Investování | Lehman Brothers | Rozšíření | Výhled růstu globální ekonomiky | Volatilita | Bankrot | Ropný trh | Rishi Sunak | Eura | EBRD | Zpomalení v Číně | Organizace | Ondřej Hartman | Banky | Obilí | Kryptoburza | Ceny pohonných hmot | Růst | Ceny surovin | Ceny v Česku | Silné momentum | Příjmy | Událostí ve světové ekonomice | ČTK | VMware | Zajištění | Propad poptávky | Internetové bubliny | UNHCR | Index | Wall Street Journal | Komoditní | Wirecard | Společnost Uniper | MiFID II | Kryptoměnová burza | Společnost AT&T | Bohatství | Intercontinental Exchange (ICE) | Výrobce elektromobilů | Meziroční růst | Kupci | Farmaceutická společnost | Varovné signály | Banka Sberbank | Evropská banka pro obnovu a rozvoj | Panika | Měnový pár | Dvojité recese | Ovlivňování | Jihoevropské země | Vyšetřování | Lídři zemí EU | Dovoz | Varovné znamení | Ceny kávy | Cena plynu pro evropský trh | Akcie na burze v Hongkongu | Vývoz obilí | Společnost Gazprom | Ropný benchmark WTI | Wall Street | Cena kávy arabica | Na burze | Komoditní sektor | Oznámení firmy | Anders Nysteen | Ceny emisních povolenek | WhatsApp | Nepřízeň počasí | Energetický index | KKCG | Qualcomm | Index hongkongských akcií | Americká sněmovna reprezentantů | Tržní hodnota | Špatné počasí | David Vagenknecht | ČSOB | Čínská telekomunikační společnost | Západní sankce | Společnost China Mobile | Válka na Ukrajině | Investing.com | Dovoz ropy | Americký prezident | Christine Lagardeová | Konference OSN o obchodu a rozvoji | Banka UBS | Ruské společnosti | Cena mědi | Inflace | Bloomberg | Sociální nepokoje | Berlín | Ochota riskovat | IEA | Jednotná evropská měna | Kryptoměnová burza FTX | UBS | P/E | Colt CZ | Prodej | iPhone | Německé ceny | Zasedání Fedu | Zprávy | Automobilka | Japonská vláda | Ministerstvo obchodu | Růst cen ropy | Dolary | Evropské trhy | Prognózy ČNB | Vyhlídky | CZ | Míra | Tapering | Výrazný pokles | WFP | Cukr | Předpověď | Onemocnění | Výkonnost | Údaje | Pandemie koronaviru | Burza FTX | Automobilky | Poptávka po úvěrech | Bilion | Německý výrobce | Volodymyr Zelenskyj | Obchodníci s kryptoměnami | Graf | Ropa Brent | Růst cen plynu | Hrubý domácí produkt | Riziko | Eurodolar | Zelené investice | Pár EUR/USD | Výnosové křivky | Biden | Dopady války na Ukrajině | Bankovní úvěry | Ekonomická situace | Mezinárodní agentura pro energii (IEA) | Česká koruna | ČR | NASDAQ 100 | Zastropování ceny plynu | Smart kontrakty | Běžný účet | Spot | Zpřísňováním měnové politiky | Drahý kov | Vyšší ceny ropy | Výrobce sportovních vozů | Fatih Birol | Wall Street Journal (WSJ) | Zvýšení úrokových sazeb | Těžba ropy | Technologické firmy | Údaje o zářijové inflaci | Pozornost | Strop na ruskou ropu | Skupina Colt CZ Group SE | Prezident Volodymyr Zelenskyj | Automobilový průmysl | Finanční společnosti | Ruská invaze | Kroger | Koncern RWE | S&P 500 | xStation5 | Německá energetická společnost | Podpora | Poslanci Evropského parlamentu | Polský premiér | Růst spotřebitelských cen | Ministři financí | Volatility | Prezident Joe Biden | Vývoj na komoditních trzích | CMA | Black Knight | Dílčí index | Plovoucí terminál | MT4 | Společnost Meta Platforms | Activision | Síla dolaru | Manažeři | Finance | Německá vláda | Zemní plyn | Německo | Japonsko | Jiří Tyleček | Gazprom Export | Opatření | Světová poptávka | Vyšší ceny | Twitter | Energetický sektor | Ekonomické zpomalení | Dlouhodobí investoři | Virus | Kartel OPEC | Průmyslové kovy | Německá zajišťovna | Grafy | Ruská invaze na Ukrajinu | Japonská centrální banka | Vice | Ceny komodit | NAFTA | ProSiebenSat.1 Media SE | XTB | Elektromobily | Ontario Teachers' Pension Plan | Analytici | Dobré zprávy | Domácnosti | Provozní zisk | Ceny zemního plynu | Americký dolar | Google | Situace | Mezinárodní organizace práce | Hackerský útok | Ceny hliníku | Arnault | Evropská centrální banka | DOT | Ceny kukuřice | Vývoj ropy | Produktovod IKL | Platební bilance | Tržby | Zakladatel FXstreet.cz | INSEE | Munich | 737 MAX | Štěpení | Makléřská společnost Genesis | Investiční rozhodnutí | Fond | Sam Bankman-Fried | Závislost | Thajsko | Marketingová komunikace | Adler | Růst americké ekonomiky | Jihokorejská automobilka | Zastavení výroby | Mezinárodní instituce | Řetězec | ECB | Automobilka Hyundai | Statut | Automobilka Renault | Americká centrální banka (Fed) | Hlavní ekonom | Finanční prostředky | HG měď | Ministr zahraničí | Dodavatelské řetězce | Měkké komodity | FXstreet | Vývoj hodnoty | Vysoká poptávka | Inflační očekávání | AOL.com | Státní plynárenská společnost | Zboží dlouhodobé spotřeby | FOREX | Ranní okénko | Zinek | Globální nedostatek čipů | Dluhy | Měnová politika | Analytik | MAAE | Růst ceny | Lídři zemí | Dluhopisy | Koš | Ekonomické vyhlídky | Golden Gate | ISM | Francouzský statistický úřad INSEE | Moskva | Analytika | Výrobce sportovního oblečení | Pšenice | Tržní síly | Poptávka | Soudní spor | Fitch | Francouzský prezident | Co bude | Čína | Růst HDP | G7 | Peking | Zvýšení inflace | Haísám Ghais | Firma | Softwarová společnost Microsoft | Meta Platforms | Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj | Motor Sič | Zákaz dovozu | Počasí | Skupina Colt CZ Group | RBI | Pákistán | Společnost MOL | Sdružení výrobců automobilů | Dreamliner | Oživení ekonomik | Spready | Hospodářské stimuly | USA | Výrobce videoher | Americký Federální úřad pro letectví | Nepříznivé počasí | Bali | Drahé kovy | Ceny zeleniny | Deutsche Bank | Podnik | Spojené státy | SWIFT | Globální energetická krize | Hliník | Grünheide | Americká půjčovna kryptoměn | Plynárenský gigant | Devizový trh | Druhá vlna COVID-19 | Bernard Arnault | Zlato | MIFID | Estée Lauder | Obchodní bilance | Skupina Colt CZ | Inflace ve světě | Spekulace | SEC | Komoditní index DJ-USB | Indonésie | Dovoz ruské ropy | Futures na ropu | Dodávky zemního plynu | Agentura Bloomberg News | Bloomberg Commodity Index | Dolar | Nákupy plynu | Vývoj ceny mědi | Etiopie | Čínské vlády | Vývoj ceny kávy | Akciový stratég | Pandemie | Evropská banka pro obnovu a rozvoj (EBRD) | Cena stříbra | Výprodej | PPF | Pozice | Risk | Fiskální stimuly | Zemní plyn (LNG) | Zdanění | Růst ekonomiky | Ole Hansen | Stagflace | EU | Ceny mědi | Světová turistická organizace | Sony Group | Malý prostor | Ruský ministr | Vysoké ceny | Certifikace | Odvětví | Arabica | Schodek | Výrobní náklady | Ceny niklu | Známky oživení | Bělorusko | Ekonom | Optimismus | Poptávky po ropě | Ekonomka | Ukazatele | Spekulanti | Slovensko | Stabilita | Sony | Dopady pandemie | Zpomalení růstu | Obchod | Společnost Lufthansa | Zkapalněný zemní plyn | Riziková prémie | Lufthansa | Ekonomické aktivity | Banka | Volkswagen | Miliardy | Plynárenské společnosti | Nákup aktiv | Půjčovna kryptoměn | Ministři energetiky | Jaderná elektrárna | Základní sazba | Prudký růst cen | Bezpečnost | Druhá vlna | Výnosy | Komodity | MOL | Fúze | | Kartel OPEC+ | Zpracovatelský průmysl | Práce | Dílčí indexy | Zákaz dovozu ruské ropy | Porsche | Internetová televize | Poptávka po ETF | Tranzit ruské ropy | John Hardy | Ropný benchmark | Vývoj ceny sojových bobů | Těžba ropy v Rusku | Dodávky ruské ropy | Dovozce ruského plynu | Vysoké úrokové sazby | Energetické krize | Realitní sektor | Hry | FAO Global | Cenu plynu | Odborník na ropný trh | Grains Index | Další pokles | Hyundai Motor | Ekonomický růst | Cena kávy | Saxo Group | Společnost Sony | Astrazeneca | Komise v přenesené pravomoci | Americká makléřská společnost | Durace | Bidenovo vítězství | Záporožská jaderná elektrárna | Bloky | Podnikání na kapitálovém trhu | Zlepšení | UNCTAD | Varianta covidu | Kosmetická společnost | Camelot | Omezení cen plynu | Akcie | Meziroční inflace | Ceny slunečnicového oleje | Agentura Moody's | Kontrakt | Golden Gate Pavel Ryba | Podniky | Vývoj ceny ropy Brent | Ministr financí | Vyšší výnosy | Analytický tým | Federal Open Market Committee | Kobalt | Instrumenty | Nasdaq | Dekarbonizace | Vysoký veřejný dluh | Společnost Meta | Bloomberg Commodity Spot Index | Návratnost | Výsledek hlasování | FiveThirtyEight | Inflace v USA | Vývoj ceny kukuřice | Schůzce FOMC | Amazon | EK | Zemědělství | Koncern | Herbert Diess | FOMC | Průlom | Platina | Vývoj ceny | Jednodenní zisk | Kryptoměny | Zasedání Rady guvernérů | Zvyšování úroků | Tým FXstreet.cz | Výrobce elektromobilů Tesla | Světová turistická organizace (UNWTO) | Stimuly | Analytik XTB | Robusta | Netflix | Miliardář | Prohlášení | Tesla | ProSiebenSat.1 Media | Umění | Vladimir Putin
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Fannie Mae a Freddie Mac
Fanoušci kryptoměn
Fanoušek Bitcoinu
Fantasia Holdings
Fantasia Holdings Group
Fantastická čtyřka
Fantastické výsledky
Fantastické zhodnocení
Fantastické zhodnocení kapitálu
Fan360 Limited

Následující klíčová slova

FAO Global
Faraday Future
Farfetch
Fargo Global
Farmaceutická firma
Farmaceutická společnost
Farmaceutická společnost GSK
Farmaceutická společnost Moderna
Farmaceutické akcie
Farmaceutické firmy
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít