Sobota 08. června 2024 14:11
reklama
Dukascopy new
reklama
Dukascopy new
reklama
CapXmaster
reklama
InstaForex ETF

Ceny cukru

C:\fakepath\komodity2.jpg

Ceny komodit se letos zvyšují, jejich index přidal 5,5 procenta

02.06.2024 Ceny komodit na světových trzích se v letošním roce vesměs zvyšují. Výrazně zdražila měď, nikl, zlato, stříbro a hlavně kakao, zvýšila se ale i cena ropy a elektřiny. Naopak zlevnilo uhlí, sójové boby nebo kukuřice. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do konce května vykazuje nárůst o 5,5 procenta.
C:\fakepath\komodity2.jpg

Ceny komodit na trzích jsou letos rozkolísané

01.04.2024 Ceny komodit na světových trzích byly v prvním čtvrtletí velmi rozkolísané a jejich pokles z počátku roku vystřídalo v březnu zdražování. Nejvíce zlevnil plyn, elektřina, železná ruda, kukuřice či pšenice. Naopak výrazně zdražil cukr, ropa a hlavně kakao. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku do 28. března vykazoval nárůst 0,5 procenta.
C:\fakepath\komodity2.jpg

Letos klesají ceny plynu, elektřiny a obilovin

03.03.2024 Ceny komodit na světových trzích v prvních dvou měsících roku většinou klesaly. Zlevnil například plyn, elektřina či uhlí, naopak zdražila ropa. Výrazně stouply ceny kakaa či bavlny, klesají ceny hliníku nebo obilovin. Hlavní komoditní index agentury Bloomberg ztratil za první dva měsíce roku asi dvě procenta.
C:\fakepath\komodity-29022024-1.jpg

Komodity pro začátečníky – investování do komodit

01.03.2024 Investování do komodit se těší stále větší oblibě, a to i mezi začínajícími investory. Komodity představují širokou skupinu aktiv, která zahrnuje suroviny, zemědělské produkty a drahé kovy. Investování do nich může být skvělým způsobem, jak diverzifikovat portfolio a ochránit se před inflací. Svět komodit je mezi investory a tradery velmi oblíbený a v tomto článku se dozvíte vše potřebné pro úspěšný začátek.
C:\fakepath\komodity-28022024-uvod.jpg

Komodity – kompletní průvodce komoditním trhem

28.02.2024 Investování a obchodování na komoditním trhu je zajímavý a specifický typ tradingu a investice, který se v mnoha ohledech podobá obchodování a investování do akcií. V tomto článku si představíme svět komodit a najdete zde kompletní průvodce světem komoditního trhu.
C:\fakepath\komodity-14022024.jpg

Komodity: Obchodování na komoditních trzích

15.02.2024 Komodity jsou jedinečným odvětvím finančních trhů. Jedním z nejzajímavějších aspektů obchodování s komoditami je komplexní vztah mezi nabídkou a poptávkou mezi ekonomickými faktory a spotřebitelskými zvyklostmi, které zapříčiňují velkou fluktuaci cen komodit.
img

„Valentýn” by se mohl pořádně prodražit; cena kakaa na vrcholu!

14.02.2024 Statistiky ukazují, že sladkosti, zejména čokoládové výrobky, jsou jedním z nejoblíbenějších valentýnských dárků. Zdá se však, že brzy budeme muset změnit své zvyky, pokud nechceme nést přemrštěné náklady. Důvodem je historické ocenění kakaa a je zajímavé, že neexistují žádné velké vyhlídky na zlepšení této situace.
C:\fakepath\komodity2.jpg

V lednu klesly ceny plynu, elektřiny a drahých kovů, zdražila ropa či cukr

02.02.2024 Ceny komodit na světových trzích byly v lednu rozkolísané, klesly ceny plynu, elektřiny, obilovin a drahých kovů. Naopak zdražila ropa, cukr či kakao. Komoditní index agentury Bloomberg byl koncem ledna na své letošní výchozí hodnotě.
C:\fakepath\komodity2.jpg

Ceny plynu, elektřiny či pšenice loni klesly, index komodit odepsal 12 procent

01.01.2024 Ceny některých významných komodit na světových trzích loni klesly, o desítky procent zlevnil plyn, elektřina, nikl, kukuřice nebo pšenice. Naopak výrazně zdražilo zlato, železná ruda či kakao. Komoditní index agentury Bloomberg pak za loňský rok zaznamenal pokles o 12 procent.
img

Koruna vůči euru po zveřejnění inflace posiluje!

11.12.2023 Pondělní zveřejnění dat inflace CPI za listopad vykázalo pomalejší, než očekávaný pokles. Zatímco se čekala meziroční inflace ve výši 7,2 %, reálně bylo dosaženo 7,3 %. Meziměsíčně pak tempo růstu zůstalo stejné jako v říjnu (0,1 %) při očekávání poklesu o 0,1 %.
C:\fakepath\komodity2.jpg

Ceny komodit na trzích letos většinou klesly, jejich index odepsal 8,5 procenta

03.12.2023 Ceny komodit na světových trzích letos většinou klesly, o desítky procent zlevnil plyn, elektřina, nikl, kukuřice či pšenice. Naopak výrazně zdražilo zlato, cukr nebo kakao. Komoditní index agentury Bloomberg od začátku roku vykazuje pokles o 8,5 procenta.
img

BREAKING: Inflace na Slovensku na úrovni 7,1 %

15.11.2023 Meziroční inflace dosáhla v říjnu 7,1 %, což je o 1,1 procentního bodu méně než v předchozím měsíci. To je samozřejmě způsobeno tím, že z ročního období sledování postupně opouštíme měsíce, kdy ceny rostly výrazněji, a vstupujeme do současných měsíců, kdy ceny vzrostly pouze o 0,2 %. Meziměsíčně vzrostly ceny v 11 z 12 námi sledovaných odvětví. Nejvýrazněji se to projevilo u cen potravin, které rovněž vzrostly o 0,2 %.
C:\fakepath\komodity2.jpg

Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesly, index je v minusu 6,8 pct

05.11.2023 Ceny komodit na světových trzích letos spíše klesly, nejvíce zlevnily průmyslové kovy, pšenice, kukuřice, plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražilo zlato a cukr. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je podle něj od počátku roku v minusu 6,8 procenta.
C:\fakepath\Kakao.jpg

Cena kakaa se kvůli obavám z nedostatečné produkce vyšplhala nejvýše za 44 let

25.10.2023 Kakao je kvůli obavám z nedostatečné produkce nejdražší za 44 let. Cena termínového kontraktu na tunu kakaa se splatností v prosinci se podle agentury Bloomberg a zpravodajského serveru CNBC v pondělí na komoditní burze v New Yorku vyšplhala na 3786 dolarů (téměř 88.000 Kč), což je nejvýše od roku 1979. Meziročně stoupla o zhruba 60 procent.
C:\fakepath\káva.jpg

Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesaly, index je v minusu 4,5 pct

29.09.2023 Ceny komodit na světových trzích v prvních třech čtvrtletích roku spíše klesaly, nejvíce zlevnily průmyslové kovy, pšenice, kukuřice, plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražil cukr a v posledních měsících i ropa. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je od počátku roku v minusu 4,5 procenta.
C:\fakepath\komodity.jpg

Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesaly, index je v minusu pět procent

04.09.2023 Ceny komodit na světových trzích letos do konce srpna spíše klesaly, nejvíce zlevnily plyn a elektřina. Naopak výrazně zdražilo zlato, cukr, více než na počátku roku stojí už i ropa. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg je od počátku roku v minusu pět procent.
C:\fakepath\koruna.jpeg

Meziroční inflace v červenci zpomalila na 8,8 pct z červnových 9,7 procenta

10.08.2023 Tempo meziroční inflace opět zpomalilo, spotřebitelské ceny v červenci stouply o 8,8 procenta, v červnu byly meziročně vyšší o 9,7 procenta. Kladný vliv na zpomalení inflace měly zejména potraviny, informoval dnes na webu Český statistický úřad (ČSÚ). V meziměsíčním srovnání spotřebitelské ceny stouply o 0,5 procenta.
img

FAO: Světové ceny potravin se v červenci zotavily z dvouletého minima

07.08.2023 Světové ceny potravin se v červenci zotavily z dvouletého minima, na kterém byly v předchozím měsíci. Hlavním důvodem byly ceny rostlinných olejů, které vzrostly kvůli obnovenému napětí kolem vývozu z Ukrajiny a kvůli obavám o globální produkci. V meziročním srovnání jsou však ceny stále nižší. Vyplývá to ze zprávy, kterou dnes zveřejnila Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
C:\fakepath\komodity.jpg

Analytik: Ceny komodit na trzích letos spíše klesaly, index je v minusu 5,7 pct

02.08.2023 Ceny komodit na světových trzích v prvních sedmi měsících spíše klesaly, nejvíce zlevnily plyn a elektřina. Naopak zdražilo zlato či cukr. ČTK to řekl analytik XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg přidal za poslední měsíc 5,7 procenta, od počátku roku je v minusu 4,5 procenta.
img

Vlna veder zdražuje v Evropě cukr na nový historický rekord. Hrozí další zdražení nejen cukrovinek, ale třeba i tvrdého alkoholu

16.07.2023 Nynější vlna veder, jež zasáhla Evropu, vyhání na historický rekord cenu cukru v EU. I v Česku tak hrozí další zdražování například sušenek a sladkostí, ovšem třeba i tvrdého alkoholu. Vedra totiž přináší ničivé sucho, jež zemědělským plodinám obecně neprospívá, a svědčí také škůdcům cukrové řepy.
img

FAO: Světové ceny potravin v červnu opět klesly, jsou nejníže od dubna 2021

07.07.2023 Světové ceny potravin klesly v červnu opět klesly, jsou nejníže od dubna 2021. Způsobil to hlavně poklesu cen cukru, rostlinných olejů, obilovin a mléčných výrobků. Vyplývá to z dnešní zprávy Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
C:\fakepath\komodity.jpg

Analýza: Komoditní index v pololetí klesl o desetinu, výjimkou jsou cukr a zlato

02.07.2023 Ceny komodit na světových trzích v prvním letošním pololetí klesly, největší zlevnění zaznamenaly energie a průmyslové kovy. Naopak zdražilo zlato či cukr. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg ztratil od počátku roku deset procent.
C:\fakepath\komodity.jpg

Analýza: Energie na trzích letos zlevnily, komoditní index ztrácí 13 procent

04.06.2023 Ceny komodit na světových trzích v posledních týdnech dále klesají, největší zlevnění letos zaznamenaly energie v čele se zemním plynem. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček. Komoditní index agentury Bloomberg ztrácí od počátku roku 13 procent a dostal se na úrovně, kde byl naposledy v závěru roku 2021. Snižuje se také cena většiny kovů. Zdražují jen některé zemědělské komodity, například cukr letos přidal 25 procent, uvedl analytik.
img

Světové ceny potravin v dubnu poprvé za rok meziměsíčně stouply

05.05.2023  Řím - Světové ceny potravin se v dubnu kvůli zdražení cukru a masa poprvé za rok meziměsíčně zvýšily, v meziročním srovnání však vykázaly pokles téměř o 20 procent. Vyplývá to z zprávy Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
C:\fakepath\trader-01052023-28-zm.jpg

5 událostí, které dnes stojí za pozornost

01.05.2023 1) Ve Spojených státech končí za méně než dva měsíce už třetí velká banka. Úřady zavřely finanční ústav First Republic Bank z Kalifornie, jeho novým vlastníkem bude největší americká banka JPMorgan Chase & Co. V tiskové zprávě to uvedla Federální společnost pro pojištění vkladů.
C:\fakepath\komodity.jpg

Index: Ceny komodit letos klesly o pět procent, nejvíce zlevnil zemní plyn

01.05.2023 Komodity letos zlevňují. Index agentury Bloomberg od začátku roku poklesl o pět procent a blíží se k nejnižším hodnotám od počátku války na Ukrajině. Nejvíce v letošním roce klesá cena zemního plynu, naopak významně zdražují některé zemědělské komodity. Ceny cukru vzrostly během prvních čtyř měsíců roku o třetinu. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček.
img

Proč cukr v Česku zdražuje nejvíc v EU? Protože plyn, a odpověď má i největší švýcarská banka

28.04.2023 Cukr v Česku zdražil letos v březnu nejvíce v zemích EU, meziročně o 98 procent. V EU jako celku to přitom bylo jen o 61 procent, vyplývá dále z dat Eurostatu.
C:\fakepath\cukr.jpg

Cukr na světových trzích dál zdražuje, jeho cena je nejvyšší od roku 2012

12.04.2023 Surový cukr na světových trzích dál zdražuje, termínový kontrakt s dodáním v květnu se dnes vyšplhal až nad 24,60 centu (5,27 Kč) za libru (asi 0,45 kg), což je nejvíce od roku 2012. V přepočtu je to zhruba 11,65 Kč za kilogram. Ukazují to záznamy z globální komoditní burzy ICE. Za růstem jsou podle analytiků obavy, zda bude kvůli slabší produkci v některých částech světa cukru dostatek.
C:\fakepath\komodity.jpg

Ceny komodit v 1. čtvrtletí klesaly, index ztratil nejvíce od začátku roku 2020

03.04.2023 Ceny komodit na trzích v prvním čtvrtletí letošního roku klesaly. Komoditní index Bloombergu ztratil 6,5 procenta. Šlo o nejvyšší ztráty od začátku covidového roku 2020. Výrazně zlevnily ceny ropy, plynu či elektřiny, naopak zdražilo zlato či měď. ČTK to dnes řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček.
C:\fakepath\zlato 17042013-ilu5.jpg

Analytik: V lednu na burzách výrazně klesly ceny energií, zlato zdražilo

05.02.2023 V lednu na světových burzách výrazně klesly ceny energií. Naopak zdražilo zlato, měď či hliník. Obecně komodity stagnovaly, komoditní index Bloombergu se snížil o 0,5 procenta do blízkosti nejnižších úrovní od počátku války na Ukrajině. ČTK to řekl analytik investiční společnosti XTB Jiří Tyleček.
img

Kofola: Třetí čtvrtletí je sezónně nejsilnější, zásadní bude výhled

18.11.2022 Třetí čtvrtletí je pro Kofolu nejsilnější a z hlediska plnění celoročních cílů zásadní. Předpokládáme, že po slabším druhém kvartálu, dojde ke zlepšení hospodaření. Jednak by se měl v Q3 naplno projevit růst cen nápojů a jednak by měla být patrná i přísná kontrola nákladů. Přesto odhadujeme meziroční pokles EBITDA o 12 % při tržbách lepších o téměř 9 %. Samozřejmě bude důležitý výhled vedení společnosti nejen do konce tohoto roku.
img

Ceny cukru se snižují, káva se zotavuje a výhled pro zlato na příští rok

03.11.2022 Surový cukr byl v březnu na úrovni 18,21 centů za libru. Investoři velmi pečlivě sledovali Brazílii potom, co Luiz Inacio Lula da Silva zvítězil v prezidentských volbách, které se konaly v neděli.
img

Německo ustupuje, souhlasí s celounijním stropem na plyn. Podle průmyslníků i potravinářů je nejvyšší čas

21.10.2022 Itálie, Španělsko a Polsko, klíčoví stoupenci zastropování cen plynu v EU, triumfují. Nakonec totiž „přetlačily“ klíčového odpůrce takého řešení, tedy Německo. Na bruselském jednání lídrů EU v noci na dnešek totiž nakonec došlo k shodě na dočasném řešení spočívajícím ve stanovení dynamického cenového pásma. To má zabraňovat největším cenovým výstřelkům v burzovní ceně plynu a de facto tak představuje strop. Kromě stropu by měl růst cen plynu omezit také další krok, na němž se lídři v Bruselu usnesli. Je jím společné, celounijní nakupování plynu.
img

Cukr v českých obchodech za měsíc zdražil o více než 60 procent, což je zcela mimořádné. Na vině je drahý plyn a povolenky, ale zřejmě i navýšené marže obchodních řetězců

18.10.2022 Ceny cukru se v českých obchodech „utrhly ze řetězu“. Mezi zářím a říjnem letošního roku zdražil kilogram cukru krystal o průměrně celorepublikově o více než 60 procent. Ještě v září stál 21,40 Kč, v říjnu již 35,50.
C:\fakepath\komodity.jpg

Ceny plynu a elektřiny od začátku ruské invaze na Ukrajinu stouply o stovky procent

23.08.2022 Ceny plynu a elektřiny za půl roku od začátku ruské invaze na Ukrajinu stouply o stovky procent, naopak drahé a průmyslové kovy zlevnily od 24. února vesměs o desítky procent. Ceny ropy a potravin se vrátily k úrovním před zahájením bojů. Vyplývá to z dat analytiků oslovených ČTK.
C:\fakepath\cukr-02052022.jpg

Velmi sladká investice

02.05.2022 Komodity prudce zdražují a táhnou spotřebitelské ceny vzhůru. Kombinace post-covidového poptávkového boomu, negativních dopadů ukrajinské války na nabídku energií i potravin žene trh do inflační spirály. Ceny energií zdražují výrobní náklady ostatních surovin a zástupci průmyslu ve strachu z nedostatku hromadí zásoby a uměle posouvají ceny ještě výše.
C:\fakepath\trader-08042022-30-zm.jpg

Inflace v Rusku v březnu zrychlila na 7,61 procenta, nejvýše od roku 1999

08.04.2022 Spotřebitelské ceny v Rusku v březnu vzrostly ve srovnání s předchozím měsícem o 7,61 procenta, což byl nejvyšší meziměsíční růst od ledna 1999. Ruská ekonomika se potýká s problémy kvůli sankcím uvaleným na Moskvu po invazi na Ukrajinu a rekordnímu poklesu rublu. V únoru inflace činila 1,17 procenta. Vyplývá to z údajů, které dnes zveřejnil ruský statistický úřad.
C:\fakepath\trader-09032022-39-zm.jpeg

Inflace v Rusku v únoru vystoupila na 9,15 procenta, nejvýše za sedm let

09.03.2022 Meziroční tempo růstu spotřebitelských cen v Rusku v únoru zrychlilo na 9,15 procenta z lednových 8,73 procenta. Inflace tak byla nejvyšší za sedm let, oznámil dnes ruský statistický úřad. Ceny přitom porostou i nadále, a to kvůli propadu kurzu rublu způsobenému sankcemi západních zemí kvůli ruské invazi na Ukrajinu, upozornila agentura Reuters.
img

FAO: Světové ceny potravin opět vzrostly, jsou nejvyšší za deset let

02.12.2021 Světové ceny potravin se v listopadu čtvrtý měsíc za sebou zvýšily a jejich index vystoupil na maximum za deset let. Za listopadovým růstem cen stálo především zdražování obilovin a mléčných produktů. V dnešní zprávě to uvedla Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
C:\fakepath\cukr.jpg

Mezinárodní organizace pro cukr zhoršila výhled na nadcházející rok

27.08.2021 V sezoně 2021/2022 bude na světovém trhu chybět kvůli vyšší spotřebě zhruba 3,8 milionu tun cukru. Předpověděla to dnes Světová organizace pro cukr (ISO), která tak zhoršila svůj výhled z května. Tehdy očekávala, že deficit se bude pohybovat kolem 2,6 milionu tun. Příští sezona začíná v říjnu.
img

FAO: Světové ceny potravin v únoru devátý měsíc za sebou rostly

04.03.2021 Světové ceny potravin v únoru devátý měsíc za sebou rostly a index cen potravin se dostal na maximum od července 2014. Na vině jsou hlavně vyšší ceny cukru a rostlinného oleje. Index, který sleduje ceny obilovin, rostlinných olejů, mléčných výrobků, masa a cukru na mezinárodních trzích, vzrostl proti předchozímu měsíci o 2,5 procenta na 116 bodů. Uvedla to dnes Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO).
C:\fakepath\komodity-25022021.jpg

Zemědělské komodity silně rostou

25.02.2021 S očekávanou vyšší inflací přicházející z přestimulovaných Spojených států se do hledáčku investorů dostaly i zemědělské komodity. Slabší americký dolar také podporuje růst všech aktiv denominovaných právě v dolarech, protože pro zbytek světa se stávají levnějšími. Straně nabídky naopak nepomohly čínské historické záplavy, které zničily velkou část úrody.
img

📈Ceny cukru rostou už druhým dnem⬆

14.01.2021 Futures cukru se v nedávné době odrazily od dlouhodobého klesajícího trendu. Dnes se cena vrátila nad 16 centů za libru. Cena cukru se blíží nejvyšší úrovni od května 2017. Komoditu žene vzhůru naděje na globální ekonomické oživení a obavy o produkci v Thajsku a Brazílii. Produkce cukru v Thajsku by se měla v sezóně 2020/21 snížit na 70 mil. tun z očekávaných 75 mil. tun. Hlavním důvodem je sucho a nižší počet plantáží cukrové třtiny kvůli poklesu poptávky po komoditě v souvislosti s pandemií Covid-19. V Brazílii, která je největším producentem na světě, je problém se suchem v centrální a jižní části země. Spousta farmářů navíc profituje z přeměny cukru na etanol, což v důsledku snižuje zásoby cukru. Očekává se, že nabídka na trhu zůstane i nadále omezená alespoň do dubna, kdy by měla brazilská produkce začít opět růst díky nové sklizni.
img

Ranní zpráva z akciového trhu 12.11.2018

12.11.2018 Závěr uplynulého týdne se americkým akciím nevydařil, když všechny hlavní indexy uzavřely v červeném. S nejhlubšími ztrátami uzavřel technologický Nasdaq, který přišel o 1,7 %, S&P 500 odepsal 0,9 % a průmyslový Dow Jones umazal 0,8 %. V plusu tak uzavřely spíše defenzivní akcie maloobchodních prodejců nezbytného zboží nebo utilit.
Související klíčová slova: Aktualizovaný výhled | Finanční ústav | Cena platiny | Zvyšování cen | Vojenské lesy | Analytický tým FXstreet.cz | Války | Jaké jsou příklady komodit? | Vývoj | IGLN.UK | Proč investovat do komodit? | Komoditní supercykly | Obchodníci komodit | DPH | EUR | Čína a Spojené státy | Kalifornie | Investiční rizika | Hospodářská zvířata | Mezinárodní organizace pro kakao | XOM | Itálie | Stoxx | Take Profit | Krize na Blízkém východě | Vývoj ceny zlata | Texas | Očekávání | Soft komodity | Ceny energetických komodit | Rozsah očekávaného deficitu | Volatilní | Nikl | Růst ceny cukru | Ruská centrální banka | Náklady na transakce | Ruské invaze na Ukrajinu | Diverzifikace | Pro investory | Kakao - Vývoj ceny | iShares | Investice | Zpráva z akciového trhu | Support | Káva Arabica | Pokles cen energií | Profitovat z růstu cen komodit | Chování | Světové ceny potravin | Invaze na Ukrajinu | Prognózy | Ceny kakaa | Trendy na trhu | Futures kontrakt | Rekord | Stop-Loss | Topný olej (Heating Oil) | Hnojiva | Ceny rýže | ETF na komodity | Český statistický úřad | Spotřebitelé | Halloween | Bezpečný přístav | Strach | Finanční páka | Skladování fyzických komodit | Vepřové půlky mražené | Brent | iShares Oil & Gas Exploration & Production | Benchmark | Cena pšenice | Analýzy cen komodit | Organizace OSN pro výživu a zemědělství (FAO) | Nabídka a poptávka komodit | Výnos | Správa | Sázka na pokles ceny | Vzdělávání | Investiční strategie | Strategie pro obchodování | Vývoj ceny sóji | iShares Physical Gold (IGLN.UK) | Propan | Exchange | Investiční portfolio | Topný olej | Kontrariánství | Commodities | Nigérie | Kontrakty | Chicago Board of Trade (CBOT) | Budoucí trendy | Komodity - nejčastější otázky | ETFS Natural Gas | Propad cen | Barrick Gold (GOLD.US) | Makroekonomické statistiky | Palladium - Vývoj ceny palladia | Contract for Difference | Spotřebitelské inflace | Gulf Coast Gasoline | Směřování trhu | Ceny sóji | Projekce | Peníze | Ukazatel | Čokoláda | Francie | Nakupovat akcie | Americká lehká ropa WTI | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF (CIND.UK) | Prognóza | Obchodní politika | ALUMINIUM | Strategie Trend Swing | Barel ropy | Palladium | Americký Fed | Ropa WTI | Spekulant | Potenciální ztráty | Buy Limit | Technická analýza | Prodávat akcie | Pozornost investorů | Burzy | Hliník - Vývoj ceny hliníku | Ceny elektřiny | Komoditní trh | Na burze | Fondy obchodované na burze | Inflace v České republice | Vývoj ceny zemního plynu | Vývoj ceny palladia | Strategie pro obchodování s komoditami | Velikost pozic | Export | Cenový skok | Růst cen plynu | CFD na komodity | Klimatické změny | Čekající příkazy | Spekulovat | Jaké jsou nejoblíbenější komodity? | CATTLE | Aplikace na obchodování s komoditami | Cenové úrovně | Regulace | OXY.US | 4GLD.DE | Kofola | FCX.US | BHP Billiton (BHP.US) | Unie | Výzkumy | Obchodování na komoditním trhu | iShares Physical Gold | Kapitál | Jak obchodovat s komoditami | Burza Euronext | Reálný účet | Krátká pozice | Investovat | OD7F.DE | Nervozita | Spekulovat na cenu komodity | Sell Limit | Globální ekonomiky | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC | Investing.com | Trh s komoditami | Investování u XTB | Cenové pohyby | Vyšší úrokové sazby | Portfolio | All India Sugar Trade Association (AISTA) | Pohyby a trendy | Směnné kurzy měn | Zájem investorů | Banka JPMorgan | Poptávka centrálních bank | Euforie | Prezident | Exxon Mobil (XOM.US) | Investoři | Kosdaq | Cenový růst | Sója | Cena hliníku | Ceny zinku | Nejistoty | Možnost obchodovat | Nárůst ceny | Cena mědi | Bez rizika | Zisk | FXstreet.cz | Ekonomický vývoj | Vyšší hodnoty | Vývoj ceny cukru | Směnné kurzy | Investiční | Vývoj ceny pšenice | Vývoj ceny kakaa | Vyšší ceny | Průzkum | BP | Typ tradingu a investice | Nižší poptávka | Zemědělské plodiny | Investiční riziko | Analýzy | BP (BP.UK) | Posilování amerického dolaru | Nabídka | Zpráva | Chicago Board of Trade | Prodej | Hlavní události | Snížit riziko | Skupina OPEC+ | Agentura Reuters | Obchodování komodit | Celkové riziko | Vyhlídky | Finanční nástroje | Větší pozice | Nové příležitosti | First Republic Bank | USDA | Švýcarská banka | Olej | Pokles cen komodit | Vliv na ceny | Centrální banky | Pákový efekt | Obchodování s CFD na komodity | S&P | Defenzivní příkazy | Ceny kávy Arabica | iOS | Obchodování | Potenciální zisky | Zprávy | Růst cen ropy | UBS | West Texas Intermediate | Průmyslové komodity | BREAKING | Kukuřice - Vývoj ceny | Rozdílové smlouvy (CFD) | Ceny stříbra | Ceny ropy | Natural Gas | Zemní plyn | Evropské akcie | Největší švýcarská banka | Uran | Komodity na trading platformě | Stříbro - Vývoj ceny stříbra | Zemědělské komodity | Covid | CZ | Bydlení | Cena ropy brent | Snižování cen | Occidental Petroleum | Udržitelnost | Jsou komodity dobrou investicí? | Míra | Vývoj cen bílého cukru | Rekordní ceny | Lula | EURCZK | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy | Firmy | DIA.US | Páka | Australský dolar | Sójové boby | České koruny | Ekonomický růst | xStation | Výsledky | Přehled | Ekonomické oživení | Koruna | Výrazný pokles | Světová organizace pro cukr (ISO) | Cukr | Pšenice - Vývoj ceny pšenice | Vývoj ceny plynu | Tržní ceny | Kupující | COCOA | Shell | Australské akcie | Minulá výkonnost | Asie | Inflace v Rusku | Úroda | TIM | Fundamentální analýza | Propad | Mezinárodní organizace pro kakao (ICCO) | Exxon Mobil | RIO.UK | Údaje | Barrick Gold | Výkonnost | Hodnota měny | Nejvýraznější ztráty | OPEC+ | Obchodní války | Americká banka | Objem | Ropa WTI - Vývoj ceny | Graf | Sázka | Federální rezervní systém | Oživení v Číně | Klima | Obchodní jednotka | WHEAT | Obchodování s akciemi | Vale | Tempo růstu spotřebitelských cen | Náklady na těžbu | Ceny bavlny | Obchodovat s komoditami | mmBtu | NGAS | Hlavní indexy | Jak obchodovat komodity | Ceny na čerpacích stanicích | Německý výrobce | Průmyslová výroba | Distribuce | Studie | Omezení pohybu | Cena plynu | Short | Deficit | Tropické zemědělské plodiny | Polsko | Kolaps | Rio Tinto | Chování obchodníků | Trendové indikátory | Cena cukru na burze v New Yorku | Vepřové maso | Zinek - Vývoj ceny | Stavebnictví | Kompletní průvodce | SPDR S&P Oil & Gas Exploration | Lukáš Kovanda | Platina - Vývoj ceny platiny | Rostoucí trend | OPEC | Hlavní burza | Skupina Kofola | Pokles ceny | Obchodování a investování | Ceny ropy WTI | Ropa Brent - Vývoj ceny | Indikace | Komodity obchodované na světových trzích | Zpomalení inflace | Sladká investice | Kakao | XOP | Česká koruna | Technické analýzy | Mexiko | BFM | IOGP.UK | Neenergetické komodity | Komodity - nejčastější otázky začátečníků | Stříbro | Náhoda | Drahý kov | COPPER | Deutsche Boerse Commodities Gmbh ETC (4GLD.DE) | iShares Stoxx 600 Oil & Gas | Silná ekonomika | Rekordní minimum | Pozitivní vliv | Světové ekonomické fórum | Drahota | Rubl | Pozornost | IGLN | Země EU | Trh | Snížení těžby | Komise | Války na Ukrajině | Náklady spojené se skladováním | Vysoké ztráty | S&P 500 | Fed | PLATINUM | Korekce | JDE | ProCent | iShares Physical Silver | Investování a obchodování | Klienti brokerů | Zahájení ruské invaze na Ukrajinu | MT4 | Růst tržeb | CME | Pokles cen ropy | Živý dobytek | Příležitosti | Rozložení investic | Organizace OSN pro výživu a zemědělství | Sell | Analytici | JPMorgan Chase & Co. | Pravděpodobnost | Uzavření pozice | Exxon | NYMEX | Ranní zpráva z akciového trhu | Ostatní investice | Káva - Vývoj ceny | Profitovat z růstu cen | Skladování komodit | Další růst | Zemní plyn - Vývoj ceny | Jiří Tyleček | Centrální banka | Složitější řízení | Deutsche Börse | Životní prostředí | Aktivum | iShares Commodity Diversified Swap (ICOM.UK) | CL | JPMorgan Chase & Co | Směřování | Čistý zisk | Telata | Kovy | Centrum | Společnosti | Fundamentální faktory | Zpomalení ekonomiky | Inflace na Slovensku | Grafy | Nejvyšší produkce v historii | Vice | Rozpočet | Rio Tinto (RIO.UK) | Komodita | Velké peníze | Prodej komodit | Obchodování a investování do akcií | Pokles dolaru | Společnost XTB | Sójové maso | Ruský plyn | Vysoká inflace | API | Nároky na kapitál | Ceny komodit | CZK | Kov | Reuters | ETC | Státní dluhopisy | CVX.US | Chevron | Ceny zemního plynu | Americký dolar | Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Situace | Testovací účet | Souhrnný index | Euronext | Investování do různých komodit | Štěpán Hájek | Obchodování na zámořských trzích | Deutsche Boerse | Ceny obilovin | iShares Physical Silver (ISLN.UK) | Otázky začátečníků | Thajsko | NGAS.UK | NAFTA | Ekonomiky | Internet of Things (IoT) | Obchodovaných komodit | Klesající trendové čáry | Poptávka a nabídka | Kofola ČeskoSlovensko | Výhled na nadcházející rok | CFD | Dow Jones Industrial Average | Komoditní burzy | Růst ceny zlata | Životní úroveň | Snížení sazeb | Chicago Mercantile Exchange | Bavlna - Vývoj ceny bavlny | Futures kontrakty | ICOM.UK | Ztráta | Aktuální cena | Spekulace na růst | Nikl - Vývoj ceny | Řetězec | Výběr brokera | Nejlepší investice | Obchodováním s futures kontrakty | Rizika | Investiční doporučení | Skupina OPEC | Plodiny | Kurzy | CVX | Cena | Burze | AIGI | Bearish Engulfing | Vztah mezi nabídkou a poptávkou | Vývoj hodnoty | Káva | Zinek - Vývoj ceny zinku | Cena kakaa | Defenzivní akcie | Ceny palladia | Voda | S&P500 | Ceny | Technologie | ČNB | Káva robusta | Směřování trhů | Ekonomické fórum | Agentura Bloomberg | Ranní zpráva | Pokles | Velikost pozice | FXstreet | Cenové formace | Drahé kovy | Akcie JPMorgan | Take-Profit | Ochranné příkazy | Telata (Feeder Cattle) | Měnová politika | Zinek | Zemědělci | Rabobank | 4GLD | Situace na trhu | Býčí trh | Golden Gate | Obchodník | Dluhopisy | Snížení těžby ropy | NATGAS | COVID-19 | Vyšší sazby | Vysoká poptávka | Růst ceny | Anglogold Ashanti (AU.US) | Coffee | Investor | Index cen | Daně | Lídři | iShares Stoxx 600 Oil & Gas (SXEPEX.UK) | Inflace v červenci | Doporučení | Statistici | Newmont | Růst čínské ekonomiky | Vývoj ceny ropy WTI | Čína | Trader | Zisky | Cena palladia | Spready | Obchodujeme | Swap | Supercykly | Anomálie | Investování a obchodování na komoditním trhu | Poptávka | Anglogold Ashanti | Obchodníci | Cena zlata | Obchodovat | Organizace zemí vyvážejících ropu | Rizikové averze | Trinity Bank | Pojištění vkladů | Komoditní index Bloombergu | Růst cen | Smlouvy o koupi a prodeji | Historické pohyby | Dluhový strop | Zvýšení produkce | EUR/MWh | Evropské země | Technologický Nasdaq | ČSÚ | IoT | Invaze | Bankovní rada České národní banky | Stres | Cena severomořské ropy Brent | Occidental | Americká lehká ropa | Medvědi | Pokles ekonomiky | Heating Oil | XOP.US | Long / Short | Uzavření trhů | Globální poptávka | Technologický vývoj | ICE | DNO | Poptávka po ropě | Pokles trhů | Hospodářský růst | Ceny ropy WTI a zlata | Největší americká banka | XTB Štěpán Hájek | Obchodování komodit pomocí CFD kontraktů | HAS | Podnikání | Ceny paliv | Bohumil Trampota | WTI | Drahý plyn | Ceny nafty | Diverzifikace portfolia | Investoři na akciovém trhu | Hard komodity | Demo účet | HDP | ROCE | Problémy | Android | Ropa | Krátký prodej | Ziskovost | Analytik investiční společnosti | Firma | Cena ropy | Inflace | Ocel | Turk Stream | Kukuřice | Marže | NEM.US | Vysoké zisky | Metoda analýzy | Vedení společnosti | Optimismus | Ceny zeleniny | Vývoj ceny niklu | NYBOT | Vývoj ceny kávy | Statistiky | Stoxx 600 | Stříbro - Vývoj ceny | LME | Diverzifikovat | Stagflace | ETF WTI Crude Oil (OD7F.DE) | Market | Realizovat zisk | Proč investovat | Rozkolísaný | Dolar | Hliník | Ceny pšenice | Nejoblíbenější komodity | Profit-Target | Negativní vývoj | ETF Industrial Metals (AIGI.UK) | Obchodováním s futures | All India Sugar Trade Association | Obchodování s nástroji CFD | Investujte | Měď | Cena niklu | Proinflační | CIND.UK | Komodity pro začátečníky | Vyhlídky v Brazílii | AUD | AIGI.UK | Contract | Ceny většiny komodit | Commodity | EU | Obchod | Ceny benzínu | Cenové dno | Nejlidnatější země světa | Kovové komodity | Hospodářství | EBITDA | Texaská ropa | Oves | Indické úřady | Intermediate | Komodity na trading | Nižší ceny | Spojené státy | Meziroční inflace | Portfolia | Transakční náklady | Vývoz | Sázka na pokles | Světové produkce | Gate | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS ETF | Ceny slunečnicového oleje | Recese | Emisní povolenky | Správná diverzifikace | RBOB | Investoři a obchodníci | Měnový pár | Komerční banka | Stimul | Pandemie | Jaké komodity obchodovat? | Napětí na Blízkém východě | Digitalizace | Poradenství | Výnosy | Silný americký dolar | Spekulace | Denní graf | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy | Frank | Ceny energií | Konkrétní příklad | Ceny potravin | Měď - Vývoj ceny mědi | Základní sazby | Trailing Stop | Obchodní náklady | NEST | Dlouhodobá strategie | Vyšší volatilita | CFD obchodníci | Železná ruda | OSN | Panika | Cena elektřiny | Sell Stop | Předpovědi | Kontrakční obchodování | Tomáš Raputa | Mirabaud John Plassard | Ceny plynu | Světové ekonomiky | Benzín | Trend | Hospodářské oživení | Akcie a ETF | Dow Jones Industrial | OXY | Ceny platiny | Míra inflace | Zeměpis | Stop Out | Nařízení | Produkce cukrové třtiny | Schodek | Indexy | Hurikány | Gold | Očekávané výsledky | Lehká ropa WTI | Investování do akcií | Tempo růstu | Bavlna - Vývoj ceny | Specifický typ tradingu | Pohonné hmoty | Cena cukru | ETF | Zlato - Vývoj ceny zlata | AU.US | Kurzy měn | Omezení těžby | Ceny komodit letos | Cykly | Long | Rally | Bankovní rada | Recese v USA | Komoditní index | LEANHOGS | Klid | Aktiva | Pokles inflace | Fundamentální analýzy | Nikl - Vývoj ceny niklu | Švýcarská banka UBS | Komise v přenesené pravomoci (EU) | Výnosnost | Indikátory | Ceny ropy Brent | Pokles cen | Obchodování s komoditami | Čínská centrální banka | Začít obchodovat | Société Générale | Nový týden | Výsledky voleb | Sucha | Zdravotnictví | Brazílie | | Trade | Kukuřice - Vývoj ceny kukuřice | WTI Crude Oil | Trinity | Politika centrálních bank a geopolitika | Náklady spojené se skladováním surovin | Změny ceny | Prodeje automobilů | ETFs | Vývoj ceny hliníku | Řetězce | Sentiment | Síla měn | WEF | Zlato - Vývoj ceny | Breaking | Mirabaud | Politika | COTTON | Nálada na trhu | Sazby | Vepřové půlky | Burzovní cena | Komunikace | Obranné příkazy | BHP | Jak diverzifikovat | Typ tradingu | ISLN | Nálada | Geopolitická rizika | Komodity bez jejího fyzického vlastnictví | FAO | Indie | Geopolitické události | Nákupy | Chevron (CVX.US) | Vliv na trh | Hlavní rizika | Martin Stránský | Ekonomika | Pohyb ceny | Zklidnění situace | Šance | Elektřina | Politika centrálních bank | Kakao - Vývoj ceny kakaa | Vývoj cen bílého cukru v EU | Řízení kapitálu | Obchodování s futures | Ceny zlata | Výhled | Jak začít s komodity? | Kontrakt na burze v Rotterdamu | Deriváty | Occidental Petroleum (OXY.US) | Cena cukru na burze | Embargo | Vysoké ceny | ZINC | Růst ceny sójových bobů | Úrokové sazby | Trendové čáry | Finanční trhy | Freeport McMoran | Světová organizace pro cukr | Velké peníze na komoditách | Nabídka a poptávka | Fondy | Komoditní trhy | Historické pohyby cen | Investování do komodit | Cenové hladiny | Austrálie | Investiční poradce | ETFS Natural Gas (NGAS.UK) | Začínající investoři | Spread | Dow Jones | CFD kontraktu | Swing | Dřevo | Krize | Buy | Životní styl | Komise v přenesené pravomoci | Contracts for difference | Ceny plynu a elektřiny | Brazilský real | Pokles poptávky | Objednávky | Káva C | BFM Bourse | Obchodování se zemědělskými komoditami | Trhy | Komodity - časté otázky | Vývoj ceny stříbra | Vývoj ceny ropy | Trend Swing | Trading | Zemědělské produkty | Cíle | Devizy | Burza | Semináře | Zvyšování úrokových sazeb | Obchodovat komodity | Likvidita | Federální společnost pro pojištění vkladů | OIL.WTI | Obchodování s CFD | Možnost realizovat zisk | Hliník - Vývoj ceny | Dlouhá pozice | Transakce | Káva - Vývoj ceny kávy | Měny | Jak vydělat na poklesu komodit? | Sezónnost | Růst cen potravin | Slovensko | Profitovat | Glencore | Energie | Podkladové aktivum | ETF WTI Crude Oil | Tradeři | Cykličnost | Vývoj ceny bavlny | Cena komodity | Internet of Things | Hospodářský pokles | Nákupy centrálních bank | USD | Sója - Vývoj ceny sóji | Finanční trh | Růst poptávky | Maďarská vláda | JPMorgan | Historické pohyby cen indexu S&P 500 | Zahájení ruské invaze | Produkce cukru | Globální finanční trhy | Co je komodita | Vale (VALE.US) | Newmont (NEM.US) | Nízké obchodní náklady | Platformy | Rusko | SPDR S&P Oil & Gas Exploration (XOP.US) | Ceny komodit na světových trzích | Poradce | Španělsko | Zdražování | ISLN.UK | Vývoj ceny sojových bobů | Možnosti investování do komodit | Povětrnostní podmínky | Termínový kontrakt | Komodity | Ropy | Rozdílové smlouvy | Historie | Řízení rizik | Obiloviny | SXEPEX.UK | Společnost | John Plassard | Český statistický úřad (ČSÚ) | Obchodujte | Infineon | Cukr - Vývoj ceny | Trailing stop loss | Klíčové faktory | Vysoká volatilita | Pobřeží slonoviny | ETF Industrial Metals | Volatilita | SUGAR | D1 | Uhlí | Vlna veder | Ztráty | Organizace | Obilí | Ceny pohonných hmot | Růst | Sója - Vývoj ceny | Ceny surovin | Výhled pro zlato | Energetické komodity | Pohyby cen | SOYBEAN | Zajištění | Ceny kávy | Výnosy amerických státních dluhopisů | Brazilský prezident | Index | Cenový pokles | Nejvyšší produkce | Golden Gate CZ | Komoditní | Obchodujeme komodity | MiFID II | Bohatství | Palladium - Vývoj ceny | Meziroční růst | ÚRS | Napětí na trhu s kakaem | ČTK | Engulfing | Standardizovaný futures kontrakt | ČR | Ruská ekonomika | Průmyslové kovy | Co jsou soft komodity? | Obchodní sdružení | Metoda analýzy cen | Komoditní index agentury Bloomberg | Rizika obchodování s komoditami | Data ke sledování | Cena severomořské ropy | Nakupovat | USD za tunu | Cena kávy | Ekologie | Ropný benchmark WTI | Obchodování komodit pomocí CFD | Produkce cukru v Brazílii | Surový cukr na světových trzích | Podnikání na kapitálovém trhu | Odvětví | Omezené dodávky | Surový cukr | Plyn v EU | Ochránit se před inflací | Vepřové maso (lean hogs) | Burzovní cena plynu | IOGP | Investování | Cena kontraktu | Maso a dobytek | Ceny komodit na trzích | Americké ekonomiky | Celoroční projekce | Jak vydělat na poklesu | Ceny dřeva | Standardizovaný futures | Zemědělství | Instrumenty | XTB | CNBC | Vlastnictví | Mezinárodní organizace pro cukr | Kontrakt na burze | Analýza | Průmyslové účely | Aplikace na obchodování | Pavel Ryba | Využití dlouhodobých trendů | IB | Válka na Ukrajině | Riziko | Bloomberg komoditní index | Typ ropy | Index agentury Bloomberg | Cenové pohyby a trendy | Obchodování na akciové burze | Texaská ropa WTI | NICKEL | Ethanol | Co je to CFD? | Válka | Období inflace | Suroviny | Bloomberg | Období stagflace | Banka UBS | Kontrakty pro vyrovnání rozdílů | Bavlna č.2 | Cena elektřiny na burze | Zajímavý trh | Svět komodit | Luiz Inácio Lula da Silva | Analýza komodit | Předpověď | Board of Trade | XTB Jiří Tyleček | Plyn | Spotřebitelské ceny v únoru | ETF Dow Jones Industrial Average UCITS | Jak diverzifikovat portfolio | Maso | Futures | Nemovitosti | RBOB Gasoline | Gasoline | Ropa Brent | ICCO | Hospodaření | Historické cenové pohyby | Rýže | Řídit riziko | Live Cattle | Obchody | Analytika | Vývoj na komoditních trzích | Analytik | Gold.plus Martin Stránský | xStation5 | XOM.US | MWh | Dílčí index | First Republic | Portfólia | Volatility | Hlavní ekonom | Trendové obchodování | Ropa Brent - Vývoj ceny ropy Brent | Německo | Ropa západotexaská | Světová poptávka | Zemní plyn - Vývoj ceny zemního plynu | Opatření | Výrazné cenové pohyby | Nájemné | Omezení pohybu kapitálu | Cena bavlny | Vyšší ceny ropy | Přicházející recese | Domácnosti | LBBW | Marketingová komunikace | Investiční rozpočet | Cena železné rudy | Úspěšný začátek | Ceny hliníku | Nižší produkce | Smlouvy o koupi a prodeji komodity | eCBOT | Závislost | Koš komodit | Ceny kukuřice | Feeder Cattle | Cena kávy arabica | Investiční rozhodnutí | DIA | Strategie investování | iShares Oil & Gas Exploration & Production (IOGP.UK) | Koš | Pšenice | Webináře | Nákup komodit | Co je komodita? | Vývoj ceny zinku | Cena benzínu | Smlouvy o koupi | OD7F | Statistický úřad | Cena stříbra | Vývoj ceny kukuřice | Platina | Politické nepokoje | UCITS ETF | Počasí | Komodity obchodované | Metoda analýzy cen komodit | Vývoj ceny mědi | MIFID | Cukr č.11 | Obchodování na komoditních trzích | Vývoj ceny | Vysoká likvidita | Stříbro (eCBOT) | Co jsou hard komodity? | Miliardy | Arabica | Ceny niklu | Infineon Technologies | Lot | ISO | Průmyslové podniky | Nabídka ropy | Žlutý kov | Co ovlivňuje ceny komodit? | Strategie obchodování | Investing | UCITS | Buy Stop | Geopolitické vlivy | Freeport McMoran (FCX.US) | Tým FXstreet.cz | Výrobní náklady | Ceny mědi | Zeměpis a geopolitika | Sójový olej | Průměrná cena | Diverzifikovat portfolio | Fundamentální analýza komodit | Živý dobytek (Live Cattle) | Cenový vývoj | Práce | Analytik XTB | West Texas Intermediate (WTI) | Obchodní řetězce | Ceny sójových bobů | Cukr - Vývoj ceny cukru | Cena termínového kontraktu | Jak obchodovat | Vývoj ceny platiny | Budoucnost | Ocenění | Banky | Dodavatelský řetězec | Cukr na světových trzích | Aktuální situace | Ceny v Česku | Úspěch | Peking | Bavlna | Volby | iShares Commodity Diversified Swap | Platina - Vývoj ceny | Jair Bolsonaro | Dnešní zprávy | Ropný benchmark | JPMorgan Chase | Cena kukuřice | Výsledky hospodaření | Pšenice - Vývoj ceny | Jak se obchodují komodity? | Norská koruna | AISTA | Cukr č.14 | Banka | Pomerančový džus | Komoditní akcie | Finanční situace | Typy komodit | Ropa WTI - Vývoj ceny ropy WTI | Jaká rizika číhají na komodity? | Kontrakt | Golden Gate Pavel Ryba | CBOT | Podniky | Vývoj ceny ropy Brent | Ekonom | USA | Target | Analytický tým | Správa otevřených pozic | Zlato | Jak vydělat | Průvodce komoditním trhem | Spread strategie | Nejčastější otázky začátečníků | Zastropování cen | Geopolitika | Fundamentální aspekty | Nasdaq | Gold.plus | Geopolitické napětí | Měď - Vývoj ceny | Pohyby cen indexu S&P 500 | Spekulanti | Mezinárodní vztahy | Zlato (eCBOT) | Futures cukru | CFD traděři | Hrubozrnná rýže | Sezónnost a počasí | SXEPEX | Zásobníky | Globální ekonomický růst | Plynová krize | Organizace zemí vyvážejících ropu (OPEC) | Výraznější pokles | IOT | CORN | Skupina komodit | XTB Research | Změny úrokových sazeb | Low | TradingEconomics | Spotřebitelské ceny | Investiční společnosti | Akcie | Lean hogs | Robusta | Žebříček | Ukazatele | Umělá inteligence | CIND | Vývoj technologií | Ceny obilí | Pozice | Jak obchodovat komodity? | Cena zemního plynu | Příklady komodit | Zlepšení | ONE
Nejčastější klíčová slova: USD | EUR | USA | Index | Pozice | Trh | Výhled | Rezistence | Reuters | ČTK | Banky | Banka | Obchodování | Indikátor | FOREX | Trading | Růst | Cena | Graf | EUR/USD

Předchozí klíčová slova

Ceny benzínu
Ceny benzínu v USA
Ceny Bitcoinu
Ceny bitcoinu v USD
Ceny BTC
Ceny bydlení
Ceny bydlení v ČR
Ceny bytů
Ceny bytů v České republice
Ceny bytů v Praze

Následující klíčová slova

Ceny čínského zboží
Ceny čokolády
Ceny diamantů
Ceny dluhopisů
Ceny dluhopisů britské vlády
Ceny dobytka
Ceny dolarového indexu
Ceny dolarového indexu DXY
Ceny dolaru
Ceny domů
Forex - doporučené články:

Co je FOREX?
Základní informace o finančním trhu FOREX. Forex je obchodování s cizími měnami (forex trading) a je zároveň největším a také nejlikvidnějším finančním trhem na světě.
Forex pro začátečníky
Forex je celosvětová burzovní síť, v jejímž rámci se obchoduje se všemi světovými měnami, včetně české koruny. Na forexu obchodují banky, fondy, pojišťovny, brokeři a podobné instituce, ale také jednotlivci, je otevřený všem.
1. část - Co to vlastně forex je?
FOREX = International Interbank FOReign EXchange. Mezinárodní devizový trh - jednoduše obchodování s cizími měnami - obchodování se směnnými kurzy.
VIP zóna - Forex Asistent
Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se součástí týmu elitních obchodníků FXstreet.cz. Ve spolupráci s předními úspěšnými obchodníky jsme pro vás připravili unikátní VIP skupinu (speciální uzavřená sekce na webu), až doposud využívanou pouze několika profesionálními tradery, a k tomu i exkluzivní VIP indikátory, doposud úspěšně používané pouze k soukromým účelům. Nyní se vám otevírá možnost stát se součástí této VIP skupiny, díky které získáte jedinečné know-how pro obchodování na forexu, výjimečné VIP indikátory, a tím také náskok před drtivou většinou ostatních účastníků trhu.
Forex brokeři - jak správně vybrat
V podstatě každého, kdo by chtěl obchodovat forex, čeká jednou rozhodování o tom, s jakým brokerem (přeloženo jako makléř/broker nebo zprostředkovatel) by chtěl mít co do činění a svěřil mu své finance určené k obchodování. Velmi rád bych vám přiblížil problematiku výběru brokera, rozdíl mezi jednotlivými typy brokerů a v neposlední řadě uvedu několik příkladů nejznámějších z nich.
Forex robot (AOS): Automatický obchodní systém
Snem některých obchodníků je obchodovat bez nutnosti jakéhokoliv zásahu do obchodu. Je to pouhá fikce nebo reálná záležitost? Kolik z nás věří, že "roboti" mohou profitabilně obchodovat? Na jakých principech fungují?
Forex volatilita
Forex volatilita, co je volatilita? Velmi užitečným nástrojem je ukazatel volatility na forexu. Grafy v této sekci ukazují volatilitu vybraného měnových párů v průběhu aktuální obchodní seance.
Forex zůstává největším trhem na světě
V dnešním článku se podíváme na nejnovější statistiky globálního obchodování na forexu. Banka pro mezinárodní vyrovnání plateb (BIS) totiž před pár týdny zveřejnila svůj pravidelný tříletý přehled, ve kterém detailně analyzuje vývoj na měnovém trhu. BIS je označována jako "centrální banka centrálních bank". Je nejstarší mezinárodní finanční organizací a hraje klíčovou roli při spolupráci centrálních bank a dalších institucí z finančního sektoru. Dnešní vzdělávací článek sice nebude zcela zaměřen na praktické informace z pohledu běžného tradera, ale i přesto přinese zajímavé a důležité poznatky.

Nejnovější články:


Naposledy čtené:

Forex brokeři
AETOS
FX Solutions
HOTFOREX
reklama
Dukascopy new
Potvrďte prosím... Zavřít